ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان پرستار من | doni.m و گ.شب کاربران انجمن
bamilo

asiatech

نودهشتیا
فید آر اس اس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خب خب خب و اما نظرسنجی...این رمان چطوره؟

رأی دهندگان
839. نظرسنجی بسته شده است.
  • عالی..بهتر از این نمیشه..

193 23.00%
  • عالی..اما بهتر از اینم میشه..

349 41.60%
  • خوب..

216 25.74%
  • قابل تحمله..باید روش کار کنی..

62 7.39%
  • افتضاحه..برو جمع کن بابا..

19 2.26%
صفحه 1 از 25 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 250
  1. Top | #1

کاربر فعال فرهنگ و هنر

میانگین پست در روز
    6.96
    تشکر از کاربر
    20,828
    تشکر شده 236,727 در 7,253 پست
    اندازه فونت

پیش فرض رمان پرستار من | doni.m و گ.شب کاربران انجمن

سلام چطورین؟؟؟
    بچه ها نتونستیم خودمون رو کنترل کنیم و تا وقتی که کامل نشده نزاریم...قرار بود این رمان بعد از ویرایش اینجا گذاشته بشه اما چه کنیم دیگه..دوستون داریم..نمیشه...حالا بریم سر قضیه اصلی
    داستان از این قراره که..چی میخواستم بگم؟؟
    آهان بزارید خلاصه بنویسم:
    خلاصه:دختری که زندگیش پر از پستی بلندیه..بر اثر یه اتفاق همه ی زندگیش تغییر می کنه...شاید به سوی خوشبختی میره شاید هم...
    نویسنده ها هم منو "گ.شب" عزیز هستیم
    شاید یه جاهایی تکراری باشه..اما به نظرم داستان جالبیه..یه چیزی هم همین اول میگم:
    اگه تشکر ها،نقد ها،+ها و در کل همراهی تون با ما کم باشه دیر به دیر میزاریم..چون تنها چیزی که باعث قوت قلب ما میشه و باعث میشه ما زود به زود بزاریم استقبال شماست.
    خب دعواتون هم کردم..دیگه چی؟
    اینکه تاپیک نقد هم به زودی باز میشه و منتظر نقد های شماست...
    از امشب شروع می کنیم...

بریم که داشته باشیم تشکر ها رو
    ویرایش توسط Doni.M : 1391,05,02 در ساعت ساعت : 17:23
    بام ذهن آدمی حیاط خانه ی خداست ....

style
    Homa pour esfahani
    Doni.M

2. 601 کاربر از پست Doni.M تشکر کرده اند .

!!!talkh , # eLaHe # , $ ساجده$ , $*~fire~*$ , $~roya~$ , "Giti" , * nina * , ~Niayesh~ , **Silver Star** , **سولماز** , *Aida Banoo* , *alonegirl* , *dorsa* , *Hadis_71* , *mahsa* , *mania* , *niki , *parnian* , *Samaneh75 , *shima* , *spectacular* , *yasmin* , *ZeynaB* , *~aida bala~* , *~MoonGirl~* , *~SETAREH~* , *رویا* , +Neda+ , - heDeh - , --Nila-- , -arghanoon- , ...eli... , ...teresa... , ..sky.. , .:BahaR:. , .:MaedeH:. , .:MahshiiiD:. , .arsana. , .HOMA. , .MOHABBAT. , .MojGan. , .هازال. , 021girl , 0Mi666 , a.n.jel , abadan boy , Abandokht , abby7 , adriana78 , afi jonz , AFM.ANGEL , afrooz87 , Altin ay , aminlily40 , amir hosyn , Anahita.s , angle92 , aqua , Aray , architect_shima , arezoue , ariana*dreams , arman_iran , Arrosha , arshin.R , asal_cheshmak , asemane nili , asma66 , assertive , atena_a , atieh72 , ATISH68 , attish , aurora15 , ava.n , ava68 , avabehrouzian , ayda3 , aygeen , aysan.tanha , azam 24 , azarmidokht , azarsana , azda , bahar.nt , BaharәH , barni , behi_aquarius , Behnaz joon , Behnoush , bella94 , best g!rl...SH , birdana2 , blood_girl , blub2000 , blue69 , busy , Cancer , cemira , cho kow , CIVIL , corail , coral , D0nya , dara77 , darya.m , darya.n9690 , Defne , degeer , Delaramad , denis** , dorna2012 , dozhd , Dr.zh92 , EasTern_Girl , eglantine-m96 , elahe 66 , Elahe-73 , Elahe111 , eli joni , eli.M , elmir4 , ELMIRA79 , elnaz89 , ELYAN , emel_20 , Emily Krooz , esfarzaneh , faezeh88 , famdavari , fani black 212 , fantasy girl , fari ♥ al , Farnaz , Farnaz.R , farvar1376 , faryad(sf) , farzaneh14 , Fatemeh.HM , fati70 , fatima_59 , fatima_ma2020 , fereshth , flavia , foroogh 54 , frokni , G!rl , ghazal 2012 , ghazal rad , ghazal368 , ghorob89 , goldoone22 , gole mikhak , gole narges , Gole Yassaman , golgoli jaan , goominam , gord , gracious , H.M.A , hala , haniko1376 , hannaneh_ya66 , hanye , harimeshgh , hasti11 , hasty97 , hediyeh_b , Henia , hobi , Hodaa37 , homa41 , HOSEINA , hot sun , hsdhsd , icegirl_90 , independent , Irani , iranian_girl , iryane , Je$$ie , joana , jobless , joojoo.f , kathyn , katy , kfdh , Khate Siah , khatereh14 , khatooonn , khiyal99 , Ki Mi Ya ● $h , kimia joon , kimia narenji , kimiya14 , king _ panther , komiteh , L!nA , l.m13 , l0vin , lale joon , lalehjoon , layahashemi , leila.kh , leila_f , libra272 , Lida.Sh , lili_2sara , liuana , love_a , m.diamond.s , m0zhdeh , mahana1 , mahboobeh 98 , mahdi3h , mahdieh67 , mahdiehhjz , Mahdie_hs , mahisadun , mahnazmom , mahr0kh , MAHSA-O , mahsa/// , mahsadina , mahsamoon , mahsany , mahsaok , mahtab10 , mahtab888871 , mahtabiii75 , mAhTa_sAsI , malmal91 , man! , mani1384 , many22 , marry1375 , mary341 , maryam joOon , maryam56 , maryam-pj , maryam.khakbaz , maryam1388 , masi20002 , matin_a , mb_maryam , mehboba , mehrana-z , Mehrnoosh74 , mehrsaa , mellina2000 , melodina , mersad20 , mina68 , minoo1920 , mirage , mishapasha , misha_kavir , misha_porro , miss maryam , miss ♥ ghazal , mitra.ym , mobina , mocuishle , modern girl , mohamad722 , mohandesbm , mona.65 , monir1343 , morteza va ati , m_mah , M~SAMI , N A F A S , nadia_gh74 , nafas21 , nafas5236 , NAFAS76 , Nahid72 , Nahid_m , nameless , narcissique , nasim1768 , nastaran.r , nastaran86 , nastarani , nastaran_702 , nazi1375 , NazNazak , nbanoo , negar1390 , negarh91 , negikomando , negin-joon , neginra , nel.v , niayesh00 , niayesh_s.s , niaz 72 , niazruby , nigar_403 , Night , *SaNaY* , nilgon_nili , nili_93 , nilofar.kh , niloofarane , ninio , nlp16001 , NO ONE , noshafarin , nour , nrezaii , onlystar , p@r!s@ , PAEEZ70 , paeezi , pain , pare , paria mahan , parisa2000 , parisaparisa , parmis86 , pegah.a , Pinkvadie , poco , pr.delafrouz , princess 2012 , proxima , RafOneh , raha moozy , raha.66 , raha1375 , rahaiii , RaheBipayan* , rahha , ramesh20 , Rana.S , reyhane.s , Rez1_ds , reza635 , Roghaye57 , rokhsan , roshan* , roya1365 , s.fzpr , s.sh , s0ogand , s?h?r , s@raa , saba_h , sachlian , sadaf.a , saghi.m , saharnaz1390 , SahariX , samandf , samaneh1368 , samir , sanaz_ , sang_e_saboor , sania555 , sara parvizi , sara-2 , sarah.sh , sasa75 , sepideh62 , serendipity6812 , SETARE SOHEYL , setare.jaberi , setareh15 , sete , sh.as , shadi1356 , shadow_das , shagha27 , shaghayagh banoO , shahzad , shakil73 , sharghi , SharzaD , shili , shoshak , siah , silverstar , simaN , sipa , ~sky angel~ , snappy , snopoy , sogand.sh , sogolmehrabon , soheila1984 , sohna , Sokout , somy_kh , soode , soody pink , soofiya91 , sotazi , SPR!NG G!Rl , ssmaryam , sunthin , suny girl , sura , sydney , sαвα , T.KHD , takshakh2838 , Tarlan_tahami , tghyasfr , thmz , Tifani Jon , tina 1989 , ti_na60 , tondar1365 , toofanz , TOTIA2 , traker , tt.raha , unique1366 , V.i.d.a , valan , vampire123 , venus7021 , vitric , vourojak , wenela , winter queen , y.m.s , yalda.angel , yas6662 , yasaman.m , yasna. , Yasnaaaa , yjdj , you &i , yox1n , zahra.gb76 , zahra.gol , zahra.h , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zeinab75 , zibahp , ziiiziii13 , _Azadeh_ , |SarA_S| , ~*~havva~*~ , ~AmestriS~ , ~ELAHE~ , ~Gisoyeshab~ , ~pArnYa~ , ~SariR~ , ~Snowy G!rl~ , ~شب خیس~ , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ×sepidar× , آذردخت , آزالیا , آستاره , آواشیوا , آييريا , اتل و متل , اتوسا جون , ارزو. , ارشیا123 , ارمغان شادی , اسماء کرمی پور , الناز گوگولی , الهام1995 , الهه شرقی , امتیس , باران.ج , برادپیت , بلور , بهار سرد , بهارجون , بي بي فري , بی بی گل , تابتا , ترنج خاتون , تـرنج فاطمــي , تمنای دل , تنها... , توهم سبز** , تیامی , ثــمـره , ثـمیـن , حاجی بلا , حریم , حـسـام*فـیـضـی , حنیفا58 , خانم فسقلی , خانوم عسلی , خوشگلم من , خیر ندیده , دخمل خوب , دزدمونا , دل آرا دشت بهشت , رز آبی , رستگار4006 , رضاره , روح سرگردون , روژین21 , ساحل 2010 , ساحلی , ساغر123 , سالومهو , سانجانا , ساکتین , سبحی , ستـاره , سرای بانو , سرتق , سیتاف , شارمیتا , شانی , شاپررک , شاپرک13 , شبنم , شقایق98 , شه تاو , شهربانور , شهرزاد ن , شیدا باران , شیرین بانو , شیوا , صحبا , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , عمه خانم , غنچه خاموش , فانتین , فرح77 , فرمسک , فهیرا , ققنوس98 , لحظه های آبی , لیلاحمیده , لیلین , م-محسنی , م.م.ر , م.نوری , ماجده , مادام بی موسیو , مامیچکا , ماه گل یاس , ماهی کوچولوی من , معهصومه , مهتاب(آناناس) , مهستی , مهلا.پ , مونا** , ميمو , مُحی , میترادات , نام کاربری , نامی , ندای بهار , نسرین... , نسيا , نصرا... , نم نم باران , نوشین66 , نگاه روشن , نگین فرجام , نیان , نیلا... , نیکا83 , هشمت , هنانه , وارش67 , پارمیداا , پانیذ1379 , پرواس , پروانه! , ღღ Parisa ღღ , پریاss , پونام , پیازچه , چلیپا , چیکا , کیمیا 1998 , کیمیا1388 , یاسمن.م , یواش , ღ ghazali ღ , ღ pArIsAღ , ღdokhtar royaiiღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , Ⓕⓐⓣⓘⓜⓐ , ☆ SetareH ☆ , ♣ Elvira ♣ , ♥BAHAR♥ , ♥H♥A♥S♥T♥I♥ , ♥saba♥ , ✗ sнÁ вη αм ✗ , ❀پرستو❀

3. Top | #2

همکار بازنشسته

میانگین پست در روز
    7.98
    تشکر از کاربر
    51,505
    تشکر شده 232,842 در 15,741 پست
    اندازه فونت

با تشکر لطفا فقط اتمام کتاب را در تاپیک زیر اعلام کنید!
    آمارکتابهای در جریان سایت
    برای اطلاع ازبروزرسانی این تاپیک از بالای صفحه ابزار موضوع گزینه اشتراک در موضوع یا افزودن به علاقمندی را انتخاب کنید!

لطفا توضیحاتی راجع به کتاب، تعداد صفحات و نویسنده و سال چاپ حتما ذکر کنید . (این بند شامل نویسندگان عزیز انجمن نمیشه)
    برای نگارش از فونت Tahoma و سايز 2 استفاده كنيد و در بین خطوط لطفا فاصله نندازید ، بین کلمات حتما از اسپیس استفاده کنید تا ساختن فایل PDF راحتتر باشه
    .
    کمتـر از 20 خط در هر پست قرار ندهید!

برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع و اجازه رسمی از نویسنده انجمن ، مجاز می باشد!
    ممنون
    من آدم نرفتن ام، آدم دوست موندن، یا اصلا آدم دیر رفتن ام
    خیلی دیر...
    اما وقتی برم، دیگه آدم برگشتن نیستم. آدم مثل قبل شدن نیستم. باور کن!!

anna gavalda

4. 312 کاربر از پست pegah.a تشکر کرده اند .

$*~fire~*$ , $~roya~$ , * nina * , ~Niayesh~ , **Silver Star** , **سولماز** , *Aida Banoo* , *alonegirl* , *Hadis_71* , *mania* , *niki , *parnian* , *shima* , *spectacular* , *~aida bala~* , *~MoonGirl~* , *~SETAREH~* , +Neda+ , - heDeh - , ...eli... , ...teresa... , .:BahaR:. , .HOMA. , .MOHABBAT. , .MojGan. , .هازال. , 021girl , 5011311 , a.n.jel , abadan boy , abby7 , afi jonz , AFM.ANGEL , afrooz87 , amane & mamati , Anahita.s , angelina , angle92 , aqua , armaghan88 , Arrosha , arshin.R , asal_cheshmak , asma66 , atieh72 , ATISH68 , aurora15 , azam 24 , azarmidokht , azda , BaharәH , behi_aquarius , Behnaz joon , Behnoush , bella94 , birdana2 , blub2000 , blue69 , Cancer , casio02 , coral , dara77 , darya.n9690 , denis** , deragun , Doni.M , eglantine-m96 , elahe 66 , eli joni , elmir4 , elnaz89 , ELYAN , emel_20 , faezeh88 , Farnaz , farzaneh14 , fati70 , fatima_ma2020 , ferijoonm , flavia , foroogh 54 , frokni , ghazal rad , ghorob89 , goldoone22 , gole narges , Gole Yassaman , gracious , hani71 , hanye , hediyeh_b , hobi , Hodaa37 , homa41 , hot sun , iranian_girl , jobless , joojoo.f , kathyn , khatereh14 , khatooonn , khiyal99 , kimia joon , king _ panther , l.m13 , Lale7 , leila.kh , leilyk , libra272 , lili 76 , liuana , love_a , m.o.n.a , m0zhdeh , mahboobeh 98 , mahdi3h , mahdieh67 , Mahdie_hs , mahisadun , mahsa/// , mahsadina , mahsany , mahtab888871 , malihe ranjbar , malmal91 , man! , mary341 , maryam joOon , maryam.khakbaz , maryammoayedi , Mehrnoosh74 , mersad20 , mina.bala , mina68 , mirage , misha_porro , mobina , modern girl , mohamad722 , mohandesbm , monir1343 , m_mah , N A F A S , nafas21 , Nahid72 , nasimrahi , nasrin22 , nasrin44 , nastarani , NazNazak , negar1390 , niayesh_s.s , niaz 72 , niazruby , nilgon_nili , nilofar.kh , niloofarane , nlp16001 , NO ONE , nour , nrezaii , PAEEZ70 , paeezi , pain , pare , parmis86 , poco , popi , princess 2012 , proxima , raha moozy , raha.66 , raha1375 , rahaiii , RaheBipayan* , rahha , ramesh20 , reza635 , Roghaye57 , roshan* , s.fzpr , s.sh , s0ogand , s?h?r , sadaf.a , SahariX , sania555 , sara parvizi , sara-2 , sarah.sh , sasa75 , Sati_Faeze , Sepid , serendipity6812 , SETARE SOHEYL , sh.as , shadi1356 , shadow_das , shagha27 , shaghayagh banoO , shahzad , sharghi , ~sky angel~ , snopoy , sogand.sh , soofiya91 , sotazi , Souci , SPR!NG G!Rl , suny girl , sydney , sαвα , Tarlan_tahami , tghyasfr , Tifani Jon , tina 1989 , TOTIA2 , traker , V.i.d.a , wenela , wolfish , y.m.s , yalda.angel , yas6662 , yasaman.m , yasna. , Yasnaaaa , you &i , zahra.gol , zahra_jk , Zahra_niki , zeinab75 , zibahp , zina , _Azadeh_ , ~Gisoyeshab~ , ~pArnYa~ , ~Snowy G!rl~ , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ×sepidar× , اتل و متل , اتوسا جون , ارشیا123 , الهام1995 , برادپیت , بلور , بهار سرد , بهارجون , بي بي فري , بی بی گل , ترنج خاتون , تـرنج فاطمــي , تنها... , ثـمیـن , حریم , حـسـام*فـیـضـی , خانوم عسلی , دزدمونا , رستگار4006 , رضاره , روژین21 , ساحل 2010 , ساحلی , سالومهو , سبحی , ستاره بارون , شارمیتا , شانی , شاپررک , شبنم , شه تاو , شهربانور , شهرزاد ن , شیدا باران , شیرین بانو , شیوا , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , غنچه خاموش , فانتین , فرح77 , فرمسک , لیلاحمیده , م.م.ر , م.نوری , مادام بی موسیو , مامیچکا , ماه گل یاس , ماهی کوچولوی من , ميمو , مُحی , مژگان حضرتی , نام کاربری , نسرین... , نسيا , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نوتاش , نیان , نیلا... , نیکا83 , هشمت , پارمیداا , پانته آ65 , پونام , چیکا , کیمیا1388 , یواش , ღ ghazali ღ , ღdokhtar royaiiღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ♥BAHAR♥

5. Top | #3

کاربر فعال فرهنگ و هنر

میانگین پست در روز
    6.96
    تشکر از کاربر
    20,828
    اندازه فونت

بسم رب عشق

مقدمه:
    باز این گلایه ها... زخم های ناتموم
    دردهای مشترک، این گریه های شوم
    فریادهای تلخ، اشک های بی صدا
    امشب کنار تو، تنهایی وغمه
    فردا سقوط ما، حتم و مسلمه!
    من گریه می کنم... تو ناله می کنی!
    پس این وسط کیه؟ اون کس که بی غمه!
    من گیر وحشتم، تو غرق اعتیاد
    این دست های شوم مرگ فقط تو رو می خواد
    پا شو نفس بکش
    فریاد کن عزیز
    من با توام هنوز
    این بازی های تلخ
    دردهامو تازه کرد!
    آخه با چی می شه دردها رو چاره کرد؟
    پا شو... نفس بکش
    دست منو بگیر...
    چشماتو باز بکن
    درداتو خوب ببین
    با زخمها نساز
    دنیا من و تو ایم،
    سهمت رو خوب بساز!
    سر پا و استوار، بی درد و اعتیاد
    بیدار شو عزیز من مرگ رو بذار کنار،
    مردن بهونه نیست، یک شب دووم بیار!
    یک شب دووم بیار!
    امشب دووم بیار، فردا دووم بیار
    من چشم به راهتم
    محکم قدم بزن، هرگز نکش کنار! هرگز نزن کنار!
    مهدی مرسلی

آغاز:
    تند تند راه مي رفتم وبا خودم حرف مي زدم. ازکاري که مي خواستم انجام بدم مطمئن نبودم، يعني برام خطري نداره؟ زندگيم چي؟ زندگيم وسرنوشتم رو با دستاي خودم خراب نمي کنم؟
    "خدايا اين کاري که مي خوام انجام بدم برای دل مادريه که ازغصه فرزندش افسرده شده. خداي مهربونم تو همه يار و ياور من، تو اين دنيایی... کمکم کن من راهنمايي ندارم تو اين راه تاريکي که قدم گذاشتم تنهام نذار"
    از ترس و دلهره دستام يخ کرده بود. همیشه همين طور بود وقتي زيادي استرس داشتم قلبم تو دهنم بود. رسيدم به در خونه... نگاهي به ساختمان کردم. سه طبقه بود، بزرگ ومجلل. همون جوري که لیلا جون تعريف کرده بود. عين قصر مي درخشيد. يعني اين خونه فقط ماله پسرشه؟ خب آره ديگه اون خونه اي که ماله باباش بود ششصد متر زيربنا داشت. اين که چیزی نیست!!! بالاخره زنگ رو زدم، اما عين بيد مي لرزيدم.
    ياد حرفاي لیلا جون افتادم.
    _«ببين دخترم، اين شغلي که من بهت واگذارمي کنم پرستاري از يه مريضه، اما درواقع اين نيست، من مي خواستم يه آدم درست حسابي پيدا بشه و زندگي يه نفر رو که روز به روز توي باتلاق گناه وناپاکي فرو مي ره رو نجات بده. من شرايطشو مي گم، ميل خودته قبول کني يا نه! اما اگه قبول کني به یه خانواده کمک کردي اون توي اين سالها خیلی تغيير کرده. اين کار پشتکار مي خواد که تو هم... خوب فکر می کنم داري. حالا گوش کن شرايطمو...»
    صداي اون شخصي که براي چندمين بار ازپشت آيفون بلند مي گفت:_«بله؟»
    نگذاشت به افکارم ادامه بدم. با صداي لرزوني گفتم:_«مَ... منم»
    صدا گفت:_«منم کيه ديگه؟»
    _«منم؟ خب...»
    کمي فکرکردم، يادم اومد که مادرش گفت بايد بگم با آقا شهاب کاردارم! وهمين رو هم گفتم. در باز شد و من با قدم هایی از ترديد و ترس به داخل رفتم. همين طور که با نگاه مبهوت وارد ساختمان مي شدم، پيش روم پسري رو ديدم که روي مبل لم داده. جلوتر رفتم، داشت منو نگاه مي کرد. سلام دادم، با سرش جواب داد. به اوضاع خونه نگاه کردم. خيلي بهم ريخته بود. خراب تر ازاوني بود که مادرش مي گفت. خونه اي به اين شيکي پر ازکثيفي و نامرتبي، وسايل و لباس ها درهم ريخته بود. بازم حرفاي مادرش توي گوشم پيچيد:_«تو بايد براي اون همه چيز باشي، حتي خدمتکار خونه و خودش، آخه اون هيچ کسي روبراي خودش باقي نگذاشته.»
    شهاب گفت:_«بشين. مگه با من کار نداشتي؟»
    آب دهنمو قورت دادم و گفتم:_«بله»
    و نشستم. البته روي يکي از مبلاي پراز لباس وآت وآشغال. به صورتش که در ميان دود سيگار وحشتناک مي زد نگاه کردم. چشماي بي حال وافتاده. لبهاي کبود وصورت زرد رنگ. پاي چشماش گود و کبود بود و دندوناش یه کم زرد مي زد. موهاش بلند وژوليده بود. لباسهايش نامرتب بود. يک دفعه حالت تهوع گرفتم و با مشت کردن دستم، خودم رو کنترل کردم که بالا نیارم... نگاهمو ازش گرفتم که صداشو شنيدم.
    _«خب من که شمارو نمي شناسم، تازه کاري؟؟؟»
    بازم مي دونستم چي بايد بگم، از قبل همه چي رو آموخته بودم.
    _«نه من براي کار اومدم»
    چهره ي وحشتناکش به تعجب تبديل شد.
    _«برای کار؟ نکنه تو قاچاقچی هستی؟ ازطرف کي اومدي؟»
    _«من نه قاچاقچي ام، نه خلافکار و نه اون چيزي که شما فکر مي کنين. من پرستارم. ازطرف خانم کياني اومدم، گفتن اينجا نياز به پرستار داره و منم به اين آدرس اومدم.»
    خشم تمام چهره اشو گرفت.
    _«اون کسي که پرستار برای من فرستاده خودش يه مريض روانيه. برو پرستاري اونو بکن. نه من که رو پاي خودم راه مي رم.»
    _«منم به خاطر پولش اومدم، آخه چند برابر حقوق معموليشه. شما هم بايد قبول کنين چون پدرتون گفته درصورت عدم رضايت شما تمام اموالتون به اضافه کارخونه و شرکت رو ازتون مي گيرن و از ارث محرومتون مي کنن. اون وقت شما بايد ازصفر شروع کنين.»
    ازحرصش دندوناشو رو هم مي فشرد.
    _«تو جوجه فُکلی برای من تعيين تکليف نکن. اموال و زندگيم هم به خودم مربوطه، هِری...»
    بلند شدم و در حال بيرون رفتن گفتم:_«هر جور ميلتونه، منم به پدرتون اطلاع مي دم. البته وظيفمه چون از کار بيکار شدم... اگه منصرف شدين به اين شماره زنگ بزنين.»
    شمارمو بهش دادم و بيرون رفتم. توي خيابون تا تونستم سرفه کردم. حالم خراب بود. چقدر وضعش بد بود. مامان بيچارش حق داشت. ازدست اين پسره ديوونه شده بود. يعني چقدر از جووناي مردم تو اين فساد دست و پا مي زنن؟ واي خدا جونم خيلي سخته، همشونو کمک کن. اگه تو بذاري يکيشو من با کمک تو درست مي کنم!!! حالا اگه ندیدین...
    _«بله بفرمايين؟»
    صداي بي حال مردي اومد.
    _«خودتي؟؟ همون دختره ی زبون دراز ديگه؟»
    _«آقاي کياني طرز حرف زدنتون درست نيست. اما عيب نداره شما بفرمايين؟!»
    _«پاشو بیا اینجا، آرزوت برآورده شد اما من مي دونم با تو يکي چيکار کنم. از فردا صبح مي توني بياي سرکارت...»
    و تماس رو قطع کرد. خوشحال خدارو شکرکردم. دوون دوون به سمت آرزو رفتم و بهشون خبردادم. بعدم زنگ زدم به خانم کیانی... خوشحال شد و گفت:_«اگه تو شهاب رو نجات بدي... وگرنه اون که ما رو که فراموش کرده»
    _«سلام»
    جوابم رو با سردي داد و ازکنارم رد شد و گفت:_«اتاقت بالا آخرین اتاقه، سمت راست...»
    _«خیلی ممنون..»
    _«هر وقت خونه باشم باید غذا آمده باشه. چه یک ظهر، چه سه شب.»
    _«باشه»
    _«من مي رم بيرون، تا آخرِ شب برنمي گردم. بعضي موقع ها هم اصلا برنمي گردم. شايد تا چند روز... توهم خود داني... اما واي به حالت کلک ملک تو کارت باشه. خودم پوست تنتو مي کنم. درضمن چيزي کش نرو که خراب قاطي مي کنم. وسايل خونه رو هم خودت مي خري، برات پول مي ذارم اما فقط برای خونه! شير فهم شد؟!»
    _«بله، شد... مادرتون همه این حرفارو...»
    حرفمو قطع کرد و گفت:_«من مادري ندارم، پس اضافي حرف نزن.»
    _«خانم کياني به من همه چيز رو توضيح دادن. منم همه رو رعايت مي کنم. دزد هم...»
    خواستم بگم خودتی پسره ی پررو ولی گفت:_«نیستم»
    ولی به جاش پشت سرش براش شکلکی درآوردم که خودم خندم گرفت، اون هم بدون اینکه بدونه پشت سرش چه خبره از خونه رفت بیرون.
    رفتم توی اتاقی که گفت، یه سری وسایل شخصیم رو به همراه چند دست لباس مناسب آورده بودم... گذاشتمشون توی کمد و بعد از عوض کردن مانتو و شلوارم با یه شلوار جین و بلوز آستین بلند مشکی... موهامو از بالا بستم و شالمو هم جوری زدم که هنگام کار از سرم نیفته...
    شروع به تمیز کردن خونه کردم... تمام ظرفای کثیف رو توی ماشین ظرفشویی چیدم و روشنش کردم... بعدش هم آشغالا رو جمع کردم و ریختم توی سطل زباله... لباساش رو هم جمع کردم و ریختم توی ماشین لباس شویی... خونه یک کمی قابل تحمل شده بود... جاروبرقی رو برداشتم و خونه رو برق انداختم... بعد از کار، با لذت به خونه که حالا واقعا مثل یه قصر زیبا شده بود نگاهی کردم و دستامو به هم کوبیدم... رفتم توی آشپزخونه و بعد از کلی گشتن تنها چیزی که پیدا کردم ماکارونی بود... آب رو توی قابلمه ای ریختم و روی گاز گذاشتم. بعدش هم ماکارونی ها رو توش ریختم و گوشت هم سرخ کردم... خلاصه بعد از اینکه ماکارونی رو گذاشتم تا دم بیاد رفتم و توی هال نشستم. همون موقع شهاب توی چارچوب در ظاهر شد... سلام کردم که دوباره اون کله ی بی مصرفشو تکون داد. یه دفعه متوجه خونه شد... نگاهش تغییر کرد و کمی خوشحال شد اما با همون ظاهر خشک و مزخرفش گفت:_«همون طوری بهتر بود... غذا چی درست کردی؟»
    شیطونه می گه بزنم فکشو چپ و راست کنم...
    _«ماکارونی»
    _«زود باش برام بکش، خسته ام می خوام بخوابم»
    ویرایش توسط Cancer : 1392,09,20 در ساعت ساعت : 11:26

6. 942 کاربر از پست Doni.M تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , $*~fire~*$ , "Giti" , * hasti * , **maryam goli** , ~Niayesh~ , **sara** , **Silver Star** , **solmaz** , **سولماز** , *alonegirl* , *amitis* , *aren* , *banoo* , *fatemeh* , *Hadis_71* , *mania* , *Mar*yam* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *shima* , *spectacular* , *_*aseman*_* , *~aida bala~* , *~MoonGirl~* , *~SETAREH~* , *رویا* , +Neda+ , - heDeh - , --Nila-- , ...eli... , .:aida:. , .:BahaR:. , .arsana. , .HOMA. , .MOHABBAT. , .MojGan. , .Night star. , .هازال. , /maryam/ , /قاصدک/ , 0033 , 0Mi666 , 123659 , 199295 , 22~sahar~ , 3p67 , 5011311 , 88 shiva , ?!!?kimiya , @|-|A , a.n.jel , abadan boy , abby7 , afi jonz , AFM.ANGEL , afrooz87 , aida-love , akijun , Ala88 , alexiiiiiii , alikhademi , ali_shey , alka-line , Altin ay , amane & mamati , amenia , aminlily40 , amir hosyn , amorist , ana43 , Anahita.s , anahita13 , angel04 , angelic , angelina , angle92 , angur , anita619 , anitis , ANNE , Anolin , aqua , aram76 , aramesh_t , arashi , Aray , archangel , architect_shima , arefe90 , arezoue , ariana*dreams , armaghan88 , arman_iran , armin.kz , armita1819 , Arrosha , arshin.R , artii , asal-1412 , asal-661 , asal_aram , asal_cheshmak , asemane nili , asemanii , asha.to20 , ashkannia , asma-m , asma66 , assertive , atefeh_49 , atieh72 , aurora15 , ava.n , avabehrouzian , ayandeh1 , ayda3 , aygeen , aysan.tanha , Azadeh_m , azad_awesome , azam 24 , azar1 , azarmidokht , azarsana , azda , b3666 , ba-maram , babsaneh , bahar.nt , BaharәH , banafshe20 , banoojun , Baran-96 , barane khazan , barin_s , baroon12 , baroonii25 , bavar 1389 , behi_aquarius , Behnaz joon , Behnoush , bella94 , best g!rl...SH , betiya , betoche** , bikari , birdana2 , black&white , Blast Off , blood_girl , blub2000 , bynahayat , Cancer , celiji , cemira , com86 , corail , coral , D92_90 , dark lady , Dark Star27 , darya.n9690 , DDjooon , Defne , degeer , Deldel , deragun , dj_bass , dokhtare esfand , dokhte.banderi , duste man , EasTern_Girl , ebrahimi.fari , eglantine-m96 , ehsany , elahe 66 , elahe70 , ELAHE_E , eli.M , elmir4 , elmira.t , elnaz89 , ELYAN , emel_20 , Emily Krooz , esfarzaneh , esparo , f.hazrati , F.M.1990 , fadai , faezeh88 , faezeh_kht , fahime_kiticati , famdavari , fani black 212 , fanoos_68 , fantasy girl , fariba44 , fariba48 , faribash , fariba_hed , Farnaz , Farnaz.R , farnaz21 , farvar1376 , fary , faryad(sf) , farzan0 , farzane.rsh , farzaneh14 , fatemeh.ss , fatemehjojo , fathemeh , fati70 , fatima_ma2020 , feraghi , fereshth , ferijoonm , feryal_bahmani , flavia , frokni , G!rl , G.Atishpare , galadril3 , gandomsa , geladiator_bozdel , ghazal rad , ghazal-abd , ghazal368 , gherti , ghorbani , gk13541351 , Golbahar75 , golbaran , goldoone22 , gole mikhak , gole narges , Gole Yassaman , goli62 , golnuosh , googoosh z , gord , gracious , hadis00 , hajar8686 , hala , Hananesh , hana_m , hanie-ab , Haniii9396 , haniko1376 , hannah , hannaneh_ya66 , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , hediyeh_b , helga1980 , helma8 , hestia , hidenam , hiva11 , hobi , hodass , hoda_b , homa* , homa41 , Hoopoe , hooramohebtash , hooriya_y , HRad , hsdhsd , htamspam , hyunah , Irani , iranian_girl , isis , j.ghanavizi , jasmin-jaz , JASMINE FLOWER , Je$$ie , joana , jobless , JonasRahimi , joodi abot , joojoo.f , Just Say No , kathyn , katy , katy f , kfdh , khademre , khatereh14 , khatooonn , khiyal99 , king _ panther , kiumars , komiteh , L!nA , l.m13 , l0vin , ladysadeghi , Lale7 , lalehjoon , lartmis , latifa , lavagirl , layahashemi , leila.kh , leila93 , leilaaa98 , leila_f , leilyk , leona , libra272 , Lida.Sh , lili 76 , lilil , lili_2sara , lish , little princess , liuana , love is.. , Lovely_girl , love_a , m.diamond.s , m.o.n.a , m0nire , m0zhdeh , mahana1 , mahbaran , mahboobeh 98 , mahdi3h , mahdiehhjz , Mahdie_hs , mahila1368 , mahisadun , mahnazmom , mahr0kh , MAHSA-O , mahsa.nadi , mahsa/// , mahsadina , mahsamoon , mahsany , mahsaok , mahshid_3d , mahtab payda , mahtab10 , MAHTAB63 , mahtab888871 , mahtabiii75 , mahtabsadaf , mAhTa_sAsI , MAJJI , malihe ranjbar , malmal91 , malus , man! , mani1384 , mansoure , many22 , maral.artimis , marale , marjansh , marmara25 , MarMar_MJ , marry1375 , martire , mary341 , maryam joOon , maryam56 , maryam-pj , maryam.khakbaz , maryammoayedi , maryam_mariusz , maryta , masi20002 , masi62 , masin , masoomah , masoumeh , matchless , matinmiw , matin_a , mb_maryam , medoza , mehboba , Mehrnoosh74 , Mehrnoush , mehrsaa , mellina2000 , melodina , melody90 , memol_65 , mersad20 , me_ned , mfr60 , mina.bala , mina68 , mina7006 , mindrella , mini_mini , minoo1920 , minoo_kl , mirage , Misha73 , mishapasha , misha_kavir , misha_porro , Miss A , Miss Bahar , Miss.Mania , mitra.ym , mn.a.p , mobina , mocuishle , modern girl , mogho0oli , mohamad722 , mohandesbm , mohtadi , mojgan am , mojgan.am , mona.65 , monir1343 , monos , moon shine , motlagh , mouod , msa1 , mustang5200 , mzbanoo1379 , m_h_n , m_mah , m_mousavi , M~SAMI , N A F A S , n.shina , nadia_gh74 , nafas21 , nafas44 , Nahid_m , nameless , nanazkhanoom , nancy.s , narbod , narciss , narges65 , Nargis-narcisse , Narjess1996 , Nasim 77 , nasim1768 , nasimrahi , nasrin22 , nasrin44 , nastaran86 , nastarani , nazi1 , nazi_gf2010 , NazNazak , nbanoo , nedaj , negarh91 , negin-joon , neginra , neliel , niayesh_s.s , night_girl , niho , *SaNaY* , nika21 , nilina98 , nilofar.kh , niloofarane , nilou94 , niloufar_rose , NiNa.S , nina86 , nini84 , ninio , niyayeeeeeesh , nlp16001 , NO ONE , noora86 , noshafarin , nour , nrezaii , oldooz bala , omidk , Omitris , onlystar , p.gh , p@r!s@ , padideh_hs , PAEEZ70 , paeezi , pain , paiz , pare , Pari* , pari1990 , pariedarya , parisa2000 , parisaparisa , parmis86 , parmis91 , parni_AN , parshang , parvane. , perijooon , petrisiama , Pinkvadie , poco , pointeh , polat72 , popi , popsicle , pr.delafrouz , princess 2012 , princess74 , RafOneh , raha moozy , raha.66 , raha1375 , raha6956 , rahaa_m , rahaiii , RaheBipayan* , raheleee , rahha , ramesh20 , Rana.S , ratanaz , rayhane22 , raz gol , RealIty , reem1368 , renia 11 , rexona , Rez1_ds , reza635 , reza9000 , Rha.sh , rilla , Roghaye57 , rogzana , rokhsan , ronika_1994 , roshan* , Roya_2010 , rozak_95 , roze_zard , rozita maryam , s.sh , s0ogand , S@min , s@na , s@raa , saba 68 , sabah70 , sada , sadaf.a , Saeideh_82 , saghi.m , Sahar.M , saharnaz1390 , SahariX , sahel_m , samaneh60 , samihastam , samir , sana1994 , sanaz2000 , sang_e_saboor , sara parvizi , sara-42 , sara2876 , sarah.sh , saratab , sarax , sarma1010 , sasa75 , Satiya , savez , sazin513 , sedena , sefid65 , sepeedeh , Sepid , sepideh1993 , sepideh62 , serendipity6812 , SETARE SOHEYL , setare.jaberi , setayesh1363 , sete , sevin62 , sh.as , shadi1356 , shadivet , shadman , shadow_das , shafagh falagh , shagha27 , shaghayagh banoO , shaghayegh69 , shahzad , Shamim2 , sharghi , SharzaD , sheida_953 , sheldon , shili , shimaaaaa , shivashiva , shooma , sh_karan , sh_rezaei , siah , sibsorkhhava , simaN , ~sky angel~ , sn0wmen! , snappy , snopoy , sogand.m , sogand.sh , sogolmehrabon , soha1990 , soheila1984 , sokot shab , Sokout , solia , sollmaz , somy_kh , sonia1357 , soode , soodeh90 , soofiya91 , Soogool , sotazi , Souci , souraj , spring93 , ssmaryam , statistics , Street love , sunshine.h , suny girl , sura , sydney , symorgh , S_64 , s_mehr , sαвα , T.KHD , Taataa , tahoura , takshakh2838 , tama1011 , tangel , tania_7 , TanNazZz , taraneh joon , taranomeabshar , tara_5877 , Tarlan_tahami , tatitati , ten ten , tghyasfr , Tifani Jon , tina 1989 , titinaz , ti_na60 , to0oranj , tondar1365 , toofanz , TOTIA2 , tpirouz , traker , tyler darden , unichorn , unique1366 , UnKnOwN_Sh , vafa1980 , vahid. , valan , vala_hg , vampire123 , venus7021 , vianna , Violet.e , violet_mahtab , vitric , vj_90 , wenela , wildfire14 , winter queen , wolfish , y.m.s , yalda.angel , yaldasp , yaqush , yas@min , yasaman.m , yasamin_34 , yasesabs , yasna. , yasnaa , Yasnaaaa , yjdj , you &i , zahra jigar , zahra.gol , zahra_jk , Zahra_niki , zainab1997 , zanbagh , zeinab75 , zeinabjoon , zhompol , ziba111 , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zina , zizi.m , zoooom , Z_M267 , [SARA] , _Azadeh_ , ~*MONA*~ , ~*~havva~*~ , ~Azita~ , ~B@H@R~ , ~Gisoyeshab~ , ~HaPPym00N~ , ~Magic Life~ , ~pArnYa~ , ~Snowy G!rl~ , ~شب خیس~ , «zahra» , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ×sepidar× , آذردخت , آرامش خیال , آزالیا , آستاره , آسمان ابری , آسوده , آنی گل , آنیتا , آواشیوا , آييريا , آینوش , اب و اتش , اتل و متل , اتنا جووووونی , اتوسا , اتوسا جون , اذری , ارتمیس * , ارشيا كوچولو , ارشیا123 , ارمغان شادی , اسمون , اقاقی , الهام1995 , الهه14 , امتیس , باران.ج , بازیگوش , باسیلیسک , بانوی برفی , برادپیت , بلور , بهار سرد , بهارجون , بهاره5 , بی بی گل , ترنج خاتون , تـرنج فاطمــي , تمنای دل , تنها... , تهمتن , توهم سبز** , تیامی , ثـمیـن , جاودانه , حاجی بلا , حریم , حـسـام*فـیـضـی , حنا1997 , حنانه 1874 , حنیفا58 , خانوم عسلی , خرس قهوه ای , دختراسمانی , دخی بلا , دزدمونا , رائیکا , رادمینا , راز نیاز , رز آبی , رستگار4006 , رضاره , روح سرگردون , روشانا , روشناک , روژان6815 , زوها , ساحل 2010 , ساحلی , سارا 26 , سارا سامن , ساغر123 , ساقه طلایی , سالومهو , سانازارمان , سانجانا , ساکتین , سبحی , ستـاره , سرای بانو , سرتق , سعاد , سوداا , سپیدوسیاه , سپیدک , سکوت من , سیمیندخت , شادئ , شادزی , شانی , شاپررک , شاپرک13 , شبنم , شرقي , شهرزاد ن , شورم , شیدا باران , شیرین بانو , شیوا , صحبا , طلا خانوم , طلوع عشق , عاتکه , عاشق رمان خواند , علیصدر , عمه خانم , غزال- ارشیا , غنچه خاموش , فانتین , فرحناز65 , فرزانه 62 , فرمسک , فهیرا , فهیم1 , ققنوس98 , لحظه های آبی , لمیس20 , لی لی تنها , لیلاحمیده , لیلای لیلی , لیلین , م-محسنی , م.م.ر , م.نوری , مادام , مادام بی موسیو , مامیچکا , ماه منیر , ماه گل یاس , ماهی کوچولوی من , محبوبه_م , محمد حسن424 , مرجان55 , مرضی2 , مریمی__ , منم دیگه... , منيژه , مهرورز , مهستی , مهنازناناز , مونا** , ميمو , مژگان حضرتی , میترادات , میم. , نامی , نرگس.ر , نرگس‏ ‏.م , نسرین... , نسيا , نصرا... , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نوتاش , نگاه روشن , نگاه7732 , نیان , نیلا... , نیلوفر:-) , نیکا83 , هادیانا , هانیه نیکو , هشمت , هلن سادات , هنانه , هورتاش , وارش67 , والیما , ویشار , پارمیداا , پرهامه , پرواس , ღღ Parisa ღღ , پریسا 17 , پونام , پیازچه , چلیپا , چیکا , کمند , کهربا61 , کیمیا 1998 , کیمیا1388 , گلبو , یاناک , یلدا تقی زاده , یواش , ღ ghazali ღ , ღdokhtar royaiiღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , •● نیلوفر 72●• , Ⓕⓐⓣⓘⓜⓐ , ♥BAHAR♥ , ✗ sнÁ вη αм ✗

7. Top | #4

کاربر فعال فرهنگ و هنر

میانگین پست در روز
    6.96
    تشکر از کاربر
    20,828
    اندازه فونت

سلام...بچه ها بخش نقد هم درست شده فقط چند تا اشکال داره که باید ویرایش بشه..بعدش باید بیاین نقد کنیداگفته باشم..

خواستم بگم به من چه؟ که یادم افتاد مثلا اومدم اینجا کار کنم... من دیگه کیم بابا؟!؟ رفتم براش غذا کشیدم و گذاشتم روی میز... بعد از ده دقیقه اومد و گفت:_«سالاد کو؟»
    _«بله؟»
    _«سالاد... نشنیدی تا حالا؟ من عادت دارم با غذا سالاد بخورم.»
    _«من از کجا می دونستم؟؟»
    البته اینو زیر لب گفتم که فکر کنم شنید و گفت:_«من این زبون تو رو کوتاه نکنم اسمم شهاب نیست...»
    بی توجه بهش رفتم توی اتاقم... یادم افتاد نماز نخوندم... رفتم وضو گرفتم که یادم افتاد قبله رو نمی دونم... با قبله نمایی که توی کیفم داشتم قبله رو هم یافتم و شروع به نماز خوندن کردم... سر نماز برای خودم دعا کردم تا بتونم این آدمو درست کنم که البته بعید می دونم... بعد از نمازم رفتم توی آشپزخونه که دیدم آقا خورده و رفته... ظرفا رو گذاشتم توی ظرفشویی تا با ظرفای فردا همه رو با هم بشورم... خودم هم یک کمی غذا خوردم و بعدش رفتم دمِ درِ اتاقش... تقه ای به در زدم... بعد از یک دقیقه گفت:_«بیا تو...»
    درو که باز کردم دیدمش که روی تختش نشسته... اتاقش خیلی کثیف بود... کنارش یه سرنگ دیده می شد... پس این بود چیزی که مادرش می گفت.
    _«چیزی احتیاج ندارین؟»
    _«نه... صبح راس ساعت هفت صبحانه آماده باشه»
    _«چشم...»
    در رو بستم و به سمت اتاق خودم رفتم... بعد از عوض کردن لباسم رفتم روی تخت دراز کشیدم و به گذشته هام فکر کردم... به زمانی که مادرم فوت کرد... زمان هایی که بابام به خاطر در آوردن پول مجبورم می کرد هر کاری کنم... به زمانی که از خونه فرار کردم... به زمانی که اسیر خیابون ها شدم... به زمانی که با خانوم کیانی آشنا شدم... به یک سالی که اونجا موندم... به زمانی که با کمال تواضع هزینه ی دانشگاهم رو داد و فرستادم دانشگاه... به رشته ای که عاشقش بودم... گرافیک. و به الانی که روی این تخت خوابیدم... با همین افکار به خواب رفتم... صبح که بیدار شدم سریع نماز خوندم و رفتم صبحانه درست کردم براش... همون موقع شهاب اومد توی آشپزخونه. با نگاه خيره اي گفت:_«کجا مي ري؟»
    گفتم:_«دانشگاه»
    _«صبحونه خوردي؟!»
    به دروغ گفتم "آره"
    اما برای اون ميز رو چيدم. مي خواستم برم بيرون که صدام زد. برگشتم و نگاهش کردم:_«گواهینامه داری؟»
    _«آره چطور مگه؟»
    _«سوييچ ماشين رو گذاشتم رو ميز ناهار خوري..»
    خواستم حرف بزنم که دستشو به علامت "حرف نباشه" بالا آورد. ناچار سوييچ رو برداشتم و با پژو پارسی که بهم داده بود به دانشگاه رفتم. توی ماشین که نشستم بوی نو بودن به مشامم خورد... لیلا خانم (خانم کیانی) بهم یاد داده بود... بعدش هم فرستادم آموزشگاه... می گفت من آرزو داشتم که این کارا رو برای دخترم انجام بدم و حالا که ندارم کی بهتر از تو... همینطوری شانسی ضبط رو روشن کردم... فکر نمی کردم سیدی توش باشه اما در کمال تعجب صدای آهنگ فضا رو پر کرد.
    "کنارم هستی و اما دلم تنگ می شه هر لحظه
    خودت می دونی عادت نیست فقط دوست داشتن محضه
    کنارم هستی و بازم بهونه هامو می گیرم
    می گم وای چقدر سرده، میام دستاتو می گیرم
    یه وقت تنها نری جایی که از تنهایی می میرم
    از این جا تا دم در هم بری دلشوره می گیرم
    فقط تو فکر این عشقم، تو فکر بودن با هم
    محاله پیش من باشی برم سرگرم کاری شم
    می دونم یه وقتایی دلت می گیره از کارم
    روزایی که حواسم نیست بگم خیلی دوستت دارم
    تو هم مثل منی انگار، از این دلتنگی ها داری
    تو هم از بس منو می خوای یه جورایی خود آزاری
    کنارم هستی و انگار همین نزدیکیاس دریا
    مگه موهاتو وا کردی که موجش اومده اینجا
    قشنگه رد پای عشق بیا بی چتر زیر برف
    اگه حال منو داری می فهمی یعنی چی این حرف
    می دونم که یه وقتایی دلت می گیره از کارم
    روزایی که حواسم نیست بگم خیلی دوستت دارم.
    تو هم مثل منی انگار از این دلتنگی ها داری.
    تو هم از بس منو می خوای یه جورایی خود آزاری"

8. 840 کاربر از پست Doni.M تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , "Giti" , * nina * , ~Niayesh~ , **Silver Star** , **solmaz** , **سولماز** , *alien* , *aren* , *banoo* , *fatemeh* , *Hadis_71* , *mania* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *Samaneh75 , *shima* , *spectacular* , *_*aseman*_* , *~aida bala~* , *~MoonGirl~* , *~SETAREH~* , *رویا* , +Neda+ , - heDeh - , --Nila-- , ...eli... , .:aida:. , .:BahaR:. , .arsana. , .HOMA. , .MojGan. , .Night star. , .هازال. , /maryam/ , /قاصدک/ , 0033 , 0Mi666 , 123659 , 199295 , 22~sahar~ , 3p67 , 88 shiva , ?!!?kimiya , a.n.jel , abadan boy , afi jonz , afi90 , AFM.ANGEL , afrooz87 , aida-love , akijun , alexiiiiiii , alikhademi , ali_shey , Altin ay , amane & mamati , amenia , aminlily40 , amir hosyn , amorist , ana43 , anahita13 , angel04 , angelic , angelina , angle92 , angur , anita619 , anitis , ANNE , Anolin , aqua , aram76 , aramesh_t , Aray , archangel , architect_shima , arefe90 , arezoue , ariana*dreams , armaghan88 , arman_iran , armita1819 , Arrosha , arshan_2010 , arshin.R , artii , asal-1412 , asal-661 , asal_aram , asemane nili , asemanii , ashkannia , asma66 , assertive , atefeh_49 , atieh72 , aurora15 , ava.n , avabehrouzian , ayandeh1 , aygeen , aysan.tanha , azad_awesome , azam 24 , azar1 , azarmidokht , azarsana , azda , b3666 , ba-maram , babsaneh , bahar.nt , BaharәH , banafshe20 , barane khazan , barin_s , baroon12 , baroonii25 , bavar 1389 , behi_aquarius , Behnaz joon , Behnoush , bella94 , best g!rl...SH , betiya , betoche** , bikari , birdana2 , black&white , blood_girl , blub2000 , bynahayat , celiji , cemira , com86 , corail , coral , Dark Star27 , DDjooon , Defne , degeer , Deldel , deli delbari , deragun , dj_bass , dokhtar hava , dokhte.banderi , EasTern_Girl , ebrahimi.fari , eglantine-m96 , elahe 66 , elahe70 , eli.M , elmir4 , elmira.t , elnaz89 , emel_20 , Emily Krooz , esfarzaneh , f.hazrati , fadai , faezeh88 , faezeh_kht , fahime_kiticati , famdavari , fani black 212 , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , fariba44 , faribash , fariba_hed , Farnaz , farnaz21 , farvar1376 , fary , farzan0 , farzaneh14 , fatemeh.ss , fatemeh1990 , fathemeh , fati70 , fatima_ma2020 , feraghi , fereshteh98i , fereshth , ferijoonm , feryal_bahmani , flavia , G!rl , G.Atishpare , galadril3 , gandomsa , geladiator_bozdel , ghazal rad , ghazal-abd , gherti , ghorbani , gk13541351 , Golbahar75 , golbaran , goldoone22 , gole mikhak , gole narges , Gole Yassaman , golnuosh , gord , hadis00 , hala , hanayi , hana_m , hanie-ab , Haniii9396 , haniko1376 , hannah , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , hediyeh_b , helga1980 , helma8 , hestia , hidenam , hiva11 , hobi , hodass , hoda_b , homa* , homa41 , hooramohebtash , hooriya_y , HRad , hsdhsd , htamspam , hyunah , icegirl_90 , Irani , iranian_girl , j.ghanavizi , jasmin-jaz , Je$$ie , joana , jobless , JonasRahimi , joodi abot , joojoo.f , Just Say No , kathyn , katy , katy f , kfdh , khademre , khatereh14 , khatooonn , khiyal99 , king _ panther , kiumars , komiteh , l0vin , Lale7 , lalehjoon , lartmis , latifa , lavagirl , layahashemi , leila.kh , leila93 , leilaaa98 , leila_f , leilyk , leona , Lida.Sh , lili 76 , lilil , lili_2sara , lish , liuana , love is.. , Lovely_girl , love_a , m.diamond.s , m.o.n.a , m0nire , m0zhdeh , mahana1 , mahbaran , mahboobeh 98 , mahdi3h , mahdiehhjz , Mahdie_hs , mahisadun , mahr0kh , MAHSA-O , mahsa/// , mahsadina , mahsamoon , mahsany , mahsaok , mahshid_3d , mahtab payda , mahtab10 , MAHTAB63 , mahtab888871 , mahtabsadaf , MAJJI , malmal91 , malus , man! , mani1384 , mansoure , many22 , maral.artimis , marale , marjansh , MarMar_MJ , marry1375 , martire , mary341 , maryam joOon , maryam56 , maryam.khakbaz , maryam63279 , maryammoayedi , maryam_mariusz , maryta , masi20002 , masi62 , masin , masoomah , masoumeh , matchless , matinmiw , matin_a , mb_maryam , medoza , mehboba , mehrnaz.v , Mehrnoosh74 , Mehrnoush , mehrsaa , mellina2000 , melodina , melody90 , memol_65 , mersad20 , me_ned , mfr60 , mina68 , mina7006 , mindrella , mini_mini , minoo1920 , minoo_kl , mirage , Misha73 , mishapasha , misha_kavir , misha_porro , Miss Bahar , mitra.ym , mobina , mocuishle , modern girl , mogho0oli , mohamad722 , mohandesbm , mojgan.am , mona.65 , monir1343 , monos , moon shine , motlagh , mouod , msa1 , mustang5200 , mzbanoo1379 , m_mah , m_mousavi , M~SAMI , n.shina , nadia_gh74 , nafas21 , nafas44 , Nahid72 , Nahid_m , nameless , nana22 , nanazkhanoom , nancy.s , narbod , narciss , narges65 , Nargis-narcisse , Nasim 77 , nasim1768 , nasimrahi , nasrin22 , nasrin44 , nastaran86 , nastarani , nasym , nazi1 , nazidosti , nazi_gf2010 , NazNazak , nbanoo , nedaj , negarh91 , negin-joon , neginra , niayesh_s.s , niazruby , night_girl , niho , *SaNaY* , nika21 , nilgon_nili , nilina98 , nilou94 , niloufar_rose , NiNa.S , nina86 , nini84 , ninio , niyayeeeeeesh , NO ONE , noshafarin , nour , nrezaii , oldooz bala , omidk , Omitris , onlystar , p.gh , p@r!s@ , padideh_hs , PAEEZ70 , paeezi , pain , paiz , pare , Pari* , pari1990 , pariedarya , parisaparisa , parmis86 , parmis91 , parni_AN , parvane. , perijooon , phare , Pinkvadie , poco , pointeh , polat72 , popsicle , pr.delafrouz , princess 2012 , princess74 , RafOneh , raha moozy , raha.66 , raha1375 , rahaa_m , rahaiii , RaheBipayan* , rahha , ramesh20 , Rana.S , ratanaz , rayhane22 , raz gol , RealIty , reem1368 , renia 11 , rexona , Rez1_ds , reza635 , reza9000 , Rha.sh , rilla , Roghaye57 , rogzana , rokhsan , ronika_1994 , roshan* , roya1365 , Roya_2010 , rozak_95 , roze_zard , rozita maryam , s.sh , s0ogand , S@min , s@na , s@raa , saba 68 , sabah70 , sada , sadaf.a , Saeideh_82 , saghi.m , Sahar.M , saharnaz1390 , SahariX , sahel_m , samir , sanaz2000 , sang_e_saboor , sara parvizi , sara-42 , sara2876 , sarah.sh , saratab , sarax , sarma1010 , Satiya , Sati_Faeze , savez , sayeh779 , sazin513 , sedena , sefid65 , sepeedeh , Sepid , sepideh1993 , sepideh62 , serendipity6812 , SETARE SOHEYL , setare.jaberi , setayesh1363 , sh.as , shadi1356 , shadman , shafagh 69 , shafagh falagh , shagha27 , shaghayagh banoO , shaghayegh69 , shahzad , Shamim2 , sharghi , sharona , sheida_953 , sheldon , shida.m , shili , shimaaaaa , shivashiva , shooma , siah , sibsorkhhava , simaN , sn0wmen! , snappy , snopoy , sogand.m , sogand.sh , sogolmehrabon , sokot shab , Sokout , solia , sollmaz , somy_kh , sonia1357 , soode , soofiya91 , sotazi , Souci , souraj , spring93 , ssmaryam , statistics , Street love , sunshine.h , suny girl , sura , sydney , symorgh , S_64 , s_mehr , sαвα , T.KHD , Taataa , tahoura , takshakh2838 , tama1011 , tangel , tania_7 , TanNazZz , taraneh joon , taranomeabshar , tatitati , ten ten , tghyasfr , Tifani Jon , tina 1989 , ti_na60 , to0oranj , tondar1365 , toofanz , tpirouz , traker , unichorn , unique1366 , UnKnOwN_Sh , vafa1980 , vahid. , valan , vampire123 , venus7021 , vianna , Violet.e , violet_mahtab , vitric , vj_90 , wenela , wildfire14 , y.m.s , yalda.angel , yaldasp , yaqush , yas6662 , yas@min , yasamans72 , yasamin_34 , yasesabs , yasnaa , Yasnaaaa , yjdj , you &i , zahra.h , zahra_jk , Zahra_niki , zainab1997 , zanbagh , zeinab75 , zeinabjoon , ziba111 , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zina , Z_M267 , _Azadeh_ , |SarA_S| , ~*MONA*~ , ~*~havva~*~ , ~Azita~ , ~B@H@R~ , ~Gisoyeshab~ , ~HaPPym00N~ , ~Magic Life~ , ~pArnYa~ , ~Snowy G!rl~ , ~شب خیس~ , «zahra» , ×sepidar× , آذردخت , آزالیا , آستاره , آسمان ابری , آسوده , آنی گل , آنیتا , آواشیوا , آینوش , اب و اتش , اتل و متل , اتنا جووووونی , اتوسا , اتوسا جون , اذری , ارتمیس * , ارشيا كوچولو , ارشیا123 , ارمغان شادی , اسمون , اقاقی , الهام1995 , الهه14 , امتیس , باران.ج , بازیگوش , باسیلیسک , بانوی برفی , برادپیت , بلور , بهار سرد , بهارجون , بی بی گل , ترنج خاتون , تـرنج فاطمــي , تمنای دل , تنها... , تهمتن , توهم سبز** , تیامی , ثـمیـن , حریم , حنا1997 , حنانه 1874 , حنیفا58 , خالق اسمان خیال , خانوم عسلی , خرس قهوه ای , دختراسمانی , دخی بلا , دریای وحشی , دزدمونا , رائیکا , راز نیاز , رز آبی , رستگار4006 , رضا1 , رضاره , روح سرگردون , روشانا , روژان6815 , رژلب , زوها , ساحل 2010 , ساحلی , سارا 26 , سارا سامن , ساغر123 , ساقه طلایی , سالومهو , سانازارمان , سانجانا , ساکتین , سبحی , ستـاره , سرتق , سعاد , سوداا , سپیدوسیاه , سکوت من , سیمیندخت , شادئ , شادزی , شانی , شاپررک , شاپرک13 , شبنم , شرقي , شه تاو , شهرزاد ن , شورم , شیدا باران , شیرین بانو , شیوا , صحبا , طلا خانوم , طلوع عشق , عاتکه , عاشق رمان خواند , عسل مامی , علیصدر , عمه خانم , غزال- ارشیا , غنچه خاموش , فانتین , فرحناز65 , فرزانه 62 , فرمسک , فهیم1 , ققنوس98 , لحظه های آبی , لمیس20 , لی لی تنها , لیلاحمیده , لیلین , م-محسنی , م.م.ر , م.نوری , مادام , مادام بی موسیو , مامیچکا , ماهی کوچولوی من , محبوبه_م , محمد حسن424 , مرجان55 , مرضی2 , مریمی__ , منيژه , مهرورز , مهستی , مونا** , ميمو , مژگان حضرتی , میترادات , میم. , نامی , نرگس.ر , نرگس‏ ‏.م , نسرین... , نسيا , نصرا... , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نوتاش , نگاه روشن , نیان , نیلوفر:-) , نیکا83 , هادیانا , هانیه نیکو , هشمت , هلن سادات , هنانه , والیما , ویشار , پارمیداا , پرنده کوچولو , پرهامه , پرواس , ღღ Parisa ღღ , پریسا 17 , پونام , پیازچه , چلیپا , کمند , کیمیا1388 , گلبو , یاسمن.م , یلدا تقی زاده , یواش , ღ ghazali ღ , ღdokhtar royaiiღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , •● نیلوفر 72●• , Ⓕⓐⓣⓘⓜⓐ , ♥BAHAR♥ , ✗ sнÁ вη αм ✗

9. Top | #5

کاربر فعال فرهنگ و هنر

میانگین پست در روز
    6.96
    تشکر از کاربر
    20,828
    اندازه فونت

راستش از اين که ماشين رو قبول کرده بودم ناراحت بودم. مي ترسيدم اين ماشين از پول حروم به دست اومده باشه. وقتی وارد کلاس شدم مهرداد یکی از پسرایی که فقط بلد بود تیکه بندازه گفت:_«بچه ها شنیدین خانم عظیمی ماشین خریدن؟»
    دوستاش هم تایید کردن، رومو کردم سمتش و گفتم:_«نمی دونستم مسئول پارکینگ شدی!»
    با این حرف کلاس ترکید و همون موقع استاد اومد... با دیدنش ساکت شدیم... استادمون خیلی خوشگل بود... همه ی دخترا عاشقش بودن اما متاسفانه یا خوشبختانه زن داشت... یعنی حلقه ی توی دستش این رو نشون می داد...
    وقتی رسیدم خونه شهاب نبود... با عجله غذا درست کردم... شب که شهاب اومد خونه با کمي ترس وترديد گفتم:_«شهاب... اين... اين... اين ماشين پولش...»
    پريد وسط حرفمو وگفت:_«مطمئن باش حلالِ حلاله. ازدرآمد کارخونه و شرکته.»
    خيالم راحت شد.
    شهاب گفت:_«برام مهم نیست که باور کني يا نه؟ اما من هر چي باشم خلاف کار و قاچاقچي نيستم که از اون طريق نون دربيارم وگرنه اینقدر دشمن دارم که تا حالا گوشه زندان بودم نه اينجا!»
    غذا خورد و زود به اتاقش رفت. یه هفته ای از اومدنم به اون خونه گذشته بود و کار هر روز من دانشگاه رفتن و غذا درست کردن بود... اون شب بعد از غذا، شهاب بهم دستور داد به اتاقم برم و درو قفل کنم و بيرون نيام. شب با سر درد بیدار شدم و از اتاق زدم بیرون... اصلا هم حواسم به این نبود که شهاب گفت نیا... بی خیال توی اوج خواب شونه ای بالا انداختم که همون موقع دستی از پشت شونمو گرفت. وحشت زده خواستم برگردم.... جیغ زدم و اونم سریع دستشو جلوی دهنم گرفت... دستشو گاز گرفتم و دوباره جیغ زدم... با صدای شهاب که گفت:_«عوضی...»
    و بعد هم چوبی که محکم هم به سر من هم به سر اون یارو خورد از حال رفتم...
    با صدای عصبی و نگران شهاب چشمامو باز کردم.
    _«یگانه صدامو می شنوی؟»
    _...
    _«یگانه؟ جواب بده!!»
    دستی به سرم کشیدم و یه دفعه همه چی یادم اومد... بغض کردم و اشکام جاری شدن. برخلاف تصورم که فکر کردم الان نگران و ناراحته با عصبانیت گفت:_«مگه من نگفتم برو اتاق، در رو هم ببند؟ چرا اومدی بیرون؟؟»
    _«من... من سرم درد می کرد اومدم آب بخورم.»
    _«اینجا هر شب هزار تا آدم میاد و می ره... اگه بلایی سرت بیارن من جواب اون زنو چی بدم؟ مثالش همین که...»
    _«چیزی نگو لطفا...»
    _«زود باش برو اتاقت..»
    با بغض از روی مبل بلند شدم... توی راه پله بودم که گفت:_«نبینم از فردا شب این کارو تکرار کنیا... وگرنه مجبوری بری پیش همون خانوم کیانی..»
    به دنبال این حرف پوزخندی زد... به اتاقم رفتم... سرگیجه داشتم و بعد از کلی فکر کردن به اینکه ممکن بود چه اتفاقی بیفته خوابم برد...

لینک نقد رمان،خوشحال میشم سر بزنید:
    معرفی و نقد رمان پرستار من | گ.شب و doni.m کاربران انجمن[/B][/SIZE]

10. 856 کاربر از پست Doni.M تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!S@D@F!! , "Giti" , * nina * , ** مهربون ** , **Horizon** , **maryam goli** , ~Niayesh~ , **Silver Star** , **solmaz** , **سولماز** , *amitis* , *aren* , *banoo* , *fatemeh* , *Hadis_71* , *mania* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *Peggy* , *Samaneh75 , *shima* , *spectacular* , *_*aseman*_* , *~aida bala~* , *~MoonGirl~* , *~SETAREH~* , *رویا* , *ریحانه# , +Neda+ , - heDeh - , --Nila-- , ...eli... , .:aida:. , .:BahaR:. , .arsana. , .HOMA. , .MojGan. , .Night star. , .هازال. , /maryam/ , /قاصدک/ , 0033 , 0820 , 0Mi666 , 199295 , 22~sahar~ , 3p67 , 5011311 , 88 shiva , ?!!?kimiya , @|-|A , a.n.jel , abadan boy , Abandokht , afi jonz , afi90 , AFM.ANGEL , afrooz87 , aida-love , akijun , alexiiiiiii , alikhademi , ali_shey , alka-line , Altin ay , amenia , aminlily40 , amir hosyn , amorist , ana43 , anahita13 , angel04 , angelic , angelina , angle92 , angur , anita619 , anitis , ANNE , Anolin , aqua , aram76 , aramesh_t , arashi , Aray , archangel , architect_shima , arefe90 , arezoue , ariana*dreams , armaghan88 , arman_iran , armita1819 , Arrosha , arshan_2010 , arshin.R , arshin90 , artii , asal-1412 , asal-661 , asal_aram , asemane nili , asemanii , ashkannia , asma-m , asma66 , assertive , atefeh_49 , atieh72 , aurora15 , ava.n , avabehrouzian , ayandeh1 , ayda3 , aygeen , aysan.tanha , azad_awesome , azam 24 , azar1 , azarmidokht , azarsana , azda , b3666 , babsaneh , bahar.nt , BaharәH , barane khazan , barin_s , baroon12 , baroonii25 , bavar 1389 , behi_aquarius , Behnaz joon , bella94 , betoche** , bikari , birdana2 , black&white , blood_girl , blub2000 , bynahayat , celiji , com86 , corail , coral , Dark Star27 , DDjooon , Defne , Deldel , deli delbari , deragun , dj_bass , dokhtare esfand , dokhte.banderi , EasTern_Girl , ebrahimi.fari , eglantine-m96 , elahe 66 , elahe70 , eli.M , Elin-sky , elmir4 , elmira.t , elnaz89 , emel_20 , Emily Krooz , esfarzaneh , f.hazrati , fadai , faezeh88 , faezeh_kht , fahime_kiticati , famdavari , fani black 212 , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , fariba44 , fariba48 , faribash , fariba_hed , Farnaz , farnaz21 , farvar1376 , fary , farzan0 , farzaneh14 , fatemeh.ss , fatemeh1990 , fathemeh , fati70 , fatima_ma2020 , feraghi , fereshteh98i , fereshth , ferijoonm , feryal_bahmani , G!rl , G.Atishpare , galadril3 , gandomsa , geladiator_bozdel , ghazal rad , ghazal-abd , ghazal368 , gherti , ghorbani , gk13541351 , Golbahar75 , golbaran , goldoone22 , gole mikhak , gole narges , Gole Yassaman , golnuosh , googoosh z , gord , granaz , hala , Hananesh , hanayi , hana_m , hanie-ab , Haniii9396 , haniko1376 , hannah , hanye , harimeshgh , hasti59 , hediyeh_b , helga1980 , helma8 , hestia , hidenam , hiva11 , hobi , hodass , hoda_b , homa* , homa41 , hooramohebtash , hooriya_y , HRad , hsdhsd , htamspam , hyunah , icegirl_90 , ir2007 , Irani , iranian_girl , j.ghanavizi , JASMINE FLOWER , Je$$ie , jobless , JonasRahimi , joodi abot , joojoo.f , Just Say No , kathyn , katy f , kfdh , khademre , khatereh14 , khatooonn , khiyal99 , king _ panther , kiumars , komiteh , l0vin , ladani.d , Lale7 , lalehjoon , lartmis , latifa , lavagirl , layahashemi , leila.kh , leila93 , leilaaa98 , leila_f , libra272 , Lida.Sh , lili 76 , lilil , lili_2sara , lish , little princess , liuana , love is.. , Lovely_girl , love_a , m.diamond.s , M.gIrL , m0nire , m0zhdeh , mahana1 , mahbaran , mahboobeh 98 , mahdi3h , mahdiehhjz , Mahdie_hs , mahisadun , mahr0kh , MAHSA-O , mahsa/// , mahsadina , mahsafall , mahsamoon , mahsany , mahsaok , mahshad05 , mahshid_3d , mahtab payda , mahtab10 , MAHTAB63 , mahtab888871 , mahtabsadaf , mAhTa_sAsI , MAJJI , malihe ranjbar , malus , man! , mani1384 , mansoure , many22 , maral.artimis , marale , marjansh , marmara25 , MarMar_MJ , marry1375 , martire , mary341 , maryam joOon , maryam56 , maryam.khakbaz , maryam1388 , maryammoayedi , maryam_mariusz , masi20002 , masi62 , masin , masoomah , masoumeh , matchless , matinmiw , matin_a , mb_maryam , medoza , mehboba , Mehrnoosh74 , Mehrnoush , mehrsaa , mellina2000 , melodina , melody90 , memol_65 , mersad20 , me_ned , mfr60 , mina7006 , mindrella , mini_mini , minoo1920 , mirage , Misha73 , mishapasha , misha_kavir , misha_porro , Miss A , Miss Bahar , Miss.Mania , mitra.ym , mn.a.p , mobina , mocuishle , modern girl , mogho0oli , mohamad722 , mohandesbm , mojgan.am , mona.65 , MONA1367 , monir1343 , monos , motlagh , mouod , mrym_98 , msa1 , mustang5200 , m_mah , M~SAMI , n.shina , nadia_gh74 , nafas21 , nafas44 , Nahid72 , Nahid_m , nanazkhanoom , nancy.s , narbod , narciss , narges65 , Nargis-narcisse , Narjess1996 , Nasim 77 , nasim1768 , nasimrahi , nasrin22 , nasrin44 , nastaran86 , nastarani , nasym , nazi1 , nazidosti , nazi_gf2010 , NazNazak , nbanoo , nedaj , negarh91 , negin-joon , neginra , niayesh_s.s , niazruby , night_girl , niho , *SaNaY* , nika21 , nilgon_nili , nilina98 , nilou94 , niloufar_rose , NiNa.S , nina86 , nini84 , ninio , niyayeeeeeesh , NO ONE , noora86 , noshafarin , nour , nrezaii , oldooz bala , omidk , Omitris , onlystar , p.gh , p@r!s@ , padideh_hs , PAEEZ70 , paeezi , pain , paiz , pare , Pari* , pari1990 , pariedarya , parisa2000 , parisaparisa , parmis86 , parmis91 , parni_AN , parshang , parvane. , perijooon , petrisiama , phare , Pinkvadie , poco , pointeh , polat72 , popi , popsicle , pr.delafrouz , princess 2012 , princess74 , RafOneh , raha moozy , raha.66 , raha1375 , raha6956 , rahaa_m , rahaiii , RaheBipayan* , raheleee , rahha , ramesh20 , Rana.S , ratanaz , raz gol , RealIty , reem1368 , renia 11 , rexona , Rez1_ds , reza635 , reza9000 , Rha.sh , rilla , Roghaye57 , rogzana , rokhsan , ronika_1994 , roshan* , roya1365 , Roya_2010 , rozak_95 , roze_zard , rozita maryam , s.sh , s0ogand , s?h?r , S@min , s@na , s@raa , saba 68 , sabah70 , sada , Saeideh_82 , saghi.m , Sahar.M , saharnaz1390 , SahariX , sahel_m , samane66 , samaneh1368 , samihastam , samir , sanaz2000 , sanaz22 , sang_e_saboor , sara parvizi , sara-42 , sara2876 , saratab , sarax , sarma1010 , sasa75 , Satiya , Sati_Faeze , savez , sazin513 , sedena , sefid65 , selda-A , sepeedeh , Sepid , sepide23 , sepideh1993 , sepideh62 , serendipity6812 , SETARE SOHEYL , setare.jaberi , setayesh1363 , sh.as , sh1998 , shadi1356 , shadivet , shadman , shafagh 69 , shafagh falagh , shagha27 , shaghayagh banoO , shahzad , shalizar2 , Shamim2 , sharghi , sharona , SharzaD , sheida_953 , shili , shimaaaaa , shivashiva , shooma , sh_rezaei , siah , simaN , sisi.koochooloo , sn0wmen! , snappy , snia , snopoy , sogand.m , sogand.sh , sogolmehrabon , soha1990 , sohna , sokot shab , Sokout , solia , sollmaz , somy_kh , soode , soofiya91 , Soogool , sotazi , Souci , souraj , spring93 , ssmaryam , statistics , stubborn.teen , suny girl , sura , sydney , symorgh , S_64 , s_aftab , s_mehr , sαвα , T.KHD , Taataa , takshakh2838 , tama1011 , tangel , Tanhaei.2010 , tania_7 , TanNazZz , taraneh joon , taranomeabshar , tara_5877 , Tarlan_tahami , tatitati , ten ten , tghyasfr , Tifani Jon , tina 1989 , titinaz , ti_na60 , to0oranj , tondar1365 , toofanz , tpirouz , traker , unichorn , unique1366 , UnKnOwN_Sh , vafa1980 , vahid. , vampire123 , venus7021 , vianna , Violet.e , violet_mahtab , vitric , vj_90 , vourojak , wenela , wildfire14 , y.m.s , yalda.angel , yaldasp , yaqush , yas6662 , yas@min , yasaman.m , yasamans72 , yasamin_34 , yasesabs , yasnaa , Yasnaaaa , yjdj , you &i , zahra.h , zahra97 , zahra_jk , Zahra_niki , zainab1997 , zanbagh , zeinab75 , zeinabjoon , ziba111 , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zina , zizi.m , Z_M267 , _Azadeh_ , |SarA_S| , ~*MONA*~ , ~*~havva~*~ , ~Azita~ , ~B@H@R~ , ~Gisoyeshab~ , ~HaPPym00N~ , ~Magic Life~ , ~pArnYa~ , ~Snowy G!rl~ , ~شب خیس~ , «zahra» , ×sepidar× , آذردخت , آزالیا , آستاره , آسوده , آنی گل , آواشیوا , آینوش , اب و اتش , اتل و متل , اتنا جووووونی , اتوسا , اتوسا جون , اذری , ارتمیس * , ارشيا كوچولو , ارشیا123 , ارمغان شادی , اقاقی , الهام1995 , الهه14 , امتیس , با نمک , بازیگوش , باسیلیسک , بانوی برفی , برادپیت , برفینه , بلور , بهار سرد , بهارجون , بی بی گل , ترنج خاتون , تـرنج فاطمــي , تمنای دل , تنها... , توهم سبز** , ثـمیـن , حریم , حنا1997 , حنانه 1874 , حنیفا58 , خانوم عسلی , خرس قهوه ای , دختراسمانی , دخی بلا , دریای وحشی , دزدمونا , رائیکا , راز نياز , راز نیاز , رز آبی , رستگار4006 , رضا1 , رضاره , روح سرگردون , روشانا , روژان6815 , رژلب , زوها , ساحل 2010 , ساحلی , سارا سامن , ساغر123 , سالومهو , سانازارمان , سانجانا , ساکتین , ستـاره , سرتق , سعاد , سپیدوسیاه , سکوت من , سیمیندخت , شادئ , شادزی , شانی , شاپررک , شاپرک13 , شبنم , شرقي , شه تاو , شهرزاد ن , شیدا باران , شیرین بانو , شیوا , صحبا , طلا خانوم , طلوع عشق , عاتکه , عاشق رمان خواند , علیصدر , عمه خانم , غزال- ارشیا , غنچه خاموش , فانتین , فرحناز65 , فرزانه 62 , فرمسک , فهیم1 , ققنوس98 , لمیس20 , لی لی تنها , لیلاحمیده , م.م.ر , م.نوری , مادام , مادام بی موسیو , مامیچکا , ماهی کوچولوی من , محبوبه_م , محمد حسن424 , مرجان55 , مرضی2 , مریمی__ , مهرورز , مهستی , مونا** , ميمو , مژگان حضرتی , میترادات , میم. , نامی , نرگس.ر , نرگس‏ ‏.م , نسرین... , نسيا , نصرا... , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نوتاش , نیان , نیلوفر:-) , نیکا83 , هادیانا , هانیه نیکو , هنانه , هورتاش , وارش67 , والیما , ویشار , پارمیداا , پرهامه , پرواس , ღღ Parisa ღღ , پریسا 17 , پونام , پیازچه , چلیپا , کمند , کیمیا1388 , گلبو , یاسمن.م , یلدا تقی زاده , یواش , ღ ghazali ღ , ღdokhtar royaiiღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , •● نیلوفر 72●• , Ⓕⓐⓣⓘⓜⓐ , ♥BAHAR♥ , ✗ sнÁ вη αм ✗

11. Top | #6

کاربر فعال فرهنگ و هنر

میانگین پست در روز
    6.96
    تشکر از کاربر
    20,828
    اندازه فونت

صبح که بیدار شدم با نگاه کردن به ساعت مثل برق از جام بلند شدم، ساعت ده بود... وای... دویدم پایین که دیدم شهاب نشسته روی مبل... سرمو انداختم زیر که دادش بلند شد.
    _«تا الان خواب بودی؟»
    _«من... دیشب دیر خوابم برد»
    بلند شد و گفت:_«به من چه؟؟ باید صبح زود بیدار بشی... می فهمی؟»
    اعصابم خورد شد. من کسی نبودم که بزارم کسی سرم داد بزنه!!
    _«خب حالا یه روز صبحانت رو خودت درست کنی چی می شه؟»
    اومد چونمو گرفت و گفت:_«اونوقت تو اینجا چیکاره ای خانم زبون دراز؟ می خوای پرتت کنم بیرون؟»
    پوزخندی زدم و گفتم:_«قبلش خودتون وسایلتونو جمع کنید... چون رفتن من از اینجا یعنی محروم شدن شما از ارث..»
    فشاری به چونم وارد کرد و از خونه زد بیرون... فکر کرده چون اینجا کار می کنم باید هر چی می خواد بگه...
    ناهار ماهی سرخ کردم و برنج... سالاد هم آماده کردم... کارام حدودا تا ساعت یک و نیم طول کشید... بعدش رفتم بالا و توی اتاقم لباس برداشتم و رفتم دوش بگیرم... خیلی از اینکه بوی ماهی بگیرم بدم می اومد... توی حمام به این فکر می کردم که چه قدر زود به وضع جدیدم عادت کردم... یا شاید فکر می کردم عادت کردم وگرنه... چه می دونم منم خل شدم رفت... موهامو خشک کردم و شالم رو سرم کردم... نگاهی به خودم توی آینه انداختم... همه چی میزون بود... شلوار لی با بلوز آستین بلند آبی و شال هم مشکی... عاشق مشکی بودم...
    وقتی رفتم پایین برخلاف این چند روز اومده بود خونه... ای بابا من فکر کردم این نمیاد برای همین کم غذا آماده کردم... آخه ماهی غذایی نبود که سرد خوشمزه باشه...
    به هر حال بی خیال غذا خوردن شدم... زیاد هم گرسنه نبودم... معمولا وقتی خودم غذا درست می کردم اشتهام رو از دست می دادم... شهاب با لحن عصبانی گفت:_«زود آماده کن غذا رو، باید برم»
    _«آماده است»
    رفتم براش غذا کشیدم و سالاد هم گذاشتم جلوش... نشست غذا بخوره که یه دفعه ای گفت:_«خودت خوردی؟»
    به دروغ گفتم:_«بله خوردم»
    بعد هم رفتم بالا توی اتاقم و مشغول درس خوندن شدم... چند وقت دیگه امتحانات شروع می شدن و من سه ترم دیگه تمام می کردم... چون دو سال جهشی خوندم و به همین دلیل آخر سال دیگه لیسانسمو می گرفتم و یه دلیل دیگه اش هم این بود که هنرستانی بودم و سه ساله دبیرستانم تموم شد... در هر صورت سالِ دیگه که لیسانس گرفتم باید به فکر کار کردن بیوفتم... یه کار مربوط به رشته ام... از همین الان ذوق زده بودم تا یه کار خوب پیدا کنم و از این جا راحت بشم.
    امروز صبح که بیدار شدم بعد از این که صبحانه رو آماده کردم و شهاب رفت تصميم گرفتم اتاق شهاب رو تميز کنم. آخه تنها جايي که مرتب نکردم اون اتاق بود. قبلا ازش اجازه گرفته بودم که جواب داد:_«فوضولی موقوف... فقط تمیزش می کنی... همین!»
    بالاخره وارد اتاقش شدم... با دیدن اتاقش مات شدم. از اون شب بدتر بود... اینقدر کثیف بود و بوی گند می داد که... بیخیال...
    وسايلشو تميز و مرتب کردم و لباس ها رو گذاشتم توی لباس شویی... همه رو سرجاي خودش چيدم. کشوی ميزها خيلي شلوغ بود. همه شو ريختم بيرون تا درست تر بچينم. چند تا کارت بود و چند تا برگه و پرونده... فوضوليم گل کرد بفهمم چيه... با اینکه گفت فوضولی موقوف اما یه چیزی ته دلمو قلقلک داد یه نگاه کوچولو بندارم... وقتي نوشته روي برگه رو خوندم خشکم زد... اصلا باورم نمي شد... آخه چرا با خودش اين جوري کرده؟ چرا زندگيش رو انقدر بهم ريخته؟ جالب اين بود که هم رشته ی من بود... مدرکشو که دیدم مات شدم... اي خدا چي مي بينم... نه باورم نمي شه... برای خودش نقاشی بوده... بي اختيار زدم زير گريه و بلند بلند گريه مي کردم. نمي دونستم چرا اما بلند بلند مي گفتم:_«آخه چرا؟ خدايا چرا اين پسر بايد سرنوشتش اين جوري بشه؟ خدايا مگه تو همدم همه نيستي؟ چرا کمکش نکردي از اين دام فرارکنه؟ مادرت چه گناهي داره؟ واي شهاب چرا زندگيت رو تلخ کردي؟ چرا تو اين سن از دنيا بيزار شدي؟ چرا پسر موفق و درس خون جامعه بايد اين طوري اسير اعتياد و مواد بشه؟ اي خدا...»

به نقد سر بزنید و نظرتون رو بگید:معرفی و نقد رمان پرستار من | گ.شب و doni.m کاربران انجمن
    ویرایش توسط Cancer : 1392,09,20 در ساعت ساعت : 11:27

12. 819 کاربر از پست Doni.M تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!S@D@F!! , "Giti" , * nina * , **Horizon** , **maryam goli** , ~Niayesh~ , **Silver Star** , **solmaz** , **سولماز** , *amitis* , *aren* , *banoo* , *fatemeh* , *Hadis_71* , *mania* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *Peggy* , *shima* , *spectacular* , *_*aseman*_* , *~aida bala~* , *~MoonGirl~* , *~SETAREH~* , *رویا* , *ریحانه# , +Neda+ , - heDeh - , --Nila-- , ...eli... , .:BahaR:. , .arsana. , .HOMA. , .MojGan. , .Night star. , .ZeinaB. , .هازال. , /maryam/ , /قاصدک/ , 0033 , 0Mi666 , 199295 , 22~sahar~ , 3p67 , 88 shiva , ?!!?kimiya , @|-|A , a.n.jel , abadan boy , Abandokht , afi jonz , AFM.ANGEL , afrooz87 , aida-love , akijun , alexiiiiiii , alikhademi , ali_shey , alka-line , Altin ay , amane & mamati , amenia , aminlily40 , amir hosyn , amorist , ana43 , anahita13 , angel04 , angelic , angelina , angle92 , angur , anita619 , anitis , ANNE , Anolin , aqua , aram76 , aramesh_t , arashi , Aray , archangel , architect_shima , arefe90 , arezoue , ariana*dreams , armaghan88 , arman_iran , armita1819 , Arrosha , arshan_2010 , arshin.R , artii , asal-1412 , asal-661 , asal_aram , asemane nili , asemanii , asha.to20 , ashkannia , asma-m , asma66 , assertive , atefeh_49 , atieh72 , aurora15 , ava.n , avabehrouzian , ayandeh1 , aygeen , aysan.tanha , azad_awesome , azam 24 , azar1 , azarmidokht , azarsana , azda , b3666 , ba-maram , بــــانــــو , babsaneh , bad_girl_795 , bahar.nt , BaharәH , barane khazan , barin_s , baroon12 , baroonii25 , bavar 1389 , behi_aquarius , Behnaz joon , bella94 , best g!rl...SH , betoche** , bikari , birdana2 , blub2000 , bynahayat , com86 , corail , coral , Dark Star27 , Defne , deli delbari , deragun , dj_bass , dokhte.banderi , EasTern_Girl , ebrahimi.fari , eglantine-m96 , elahe 66 , elahe70 , Elin-sky , elmir4 , elmira.t , elnaz89 , emel_20 , Emily Krooz , f.hazrati , fadai , faezeh88 , faezeh_kht , fahime_kiticati , famdavari , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , fariba44 , fariba48 , faribash , fariba_hed , Farnaz , farnaz21 , farvar1376 , fary , faryad(sf) , farzan0 , farzaneh14 , fatemeh.ss , fatemeh1990 , fathemeh , fati70 , fatima983 , fatima_ma2020 , feraghi , fereshteh98i , fereshth , ferijoonm , feryal_bahmani , G!rl , G.Atishpare , galadril3 , gandomsa , geladiator_bozdel , ghazal rad , ghazal-abd , ghazal368 , gherti , ghorbani , gk13541351 , Golbahar75 , golbaran , gole mikhak , gole narges , Gole Yassaman , GOLI97 , golnuosh , gord , hadis00 , hala , Hananesh , hana_m , hanie-ab , Haniii9396 , haniko1376 , hannah , hanye , harimeshgh , hasti59 , hediyeh_b , helga1980 , helma8 , hestia , hidenam , hiva11 , hobi , hodass , hoda_b , homa* , homa41 , hoomankashi , Hoopoe , hooramohebtash , hooriya_y , hot sun , HRad , hsdhsd , htamspam , hyunah , icegirl_90 , Irani , iranian_girl , j.ghanavizi , jasmin-jaz , JASMINE FLOWER , Je$$ie , joana , jobless , JonasRahimi , joodi abot , joojoo.f , Just Say No , kathyn , katy f , kfdh , khademre , khatereh14 , khatooonn , khiyal99 , kimia joon , king _ panther , kiumars , komiteh , l0vin , Lale7 , lartmis , latifa , lavagirl , layahashemi , leila.kh , leila93 , leilaaa98 , leila_f , leona , Lida.Sh , lili 76 , lili_2sara , lish , little princess , liuana , love is.. , Lovely_girl , love_a , m.diamond.s , m0nire , m0zhdeh , mahana1 , mahbaran , mahboobeh 98 , mahdi3h , mahdiehhjz , Mahdie_hs , mahisadun , mahnazmom , mahr0kh , MAHSA-O , mahsa/// , mahsadina , mahsafall , mahsamoon , mahsan70 , mahsany , mahsaok , mahshid_3d , mahtab payda , mahtab10 , MAHTAB63 , mahtab888871 , mahtabsadaf , mAhTa_sAsI , MAJJI , malihe ranjbar , malmal91 , malus , man! , mani1384 , mansoure , marale , marjansh , marmara25 , MarMar_MJ , marry1375 , martire , mary341 , maryam joOon , maryam56 , maryam.khakbaz , maryam1388 , maryam63279 , maryammoayedi , maryam_mariusz , masi20002 , masin , masoumeh , matchless , matinmiw , matin_a , mb_maryam , medoza , mehboba , Mehrnoosh74 , Mehrnoush , mehrsaa , mellina2000 , melodina , melody90 , memol_65 , mersad20 , me_ned , mfr60 , mina.bala , mina68 , mina7006 , mindrella , mini_mini , minoo1920 , mirage , Misha73 , mishapasha , misha_kavir , misha_porro , Miss Bahar , Miss.Mania , mitra.ym , mn.a.p , mobina , mocuishle , modern girl , moeedd , mogho0oli , mohandesbm , mojgan am , mojgan.am , mona.65 , monir1343 , monos , motlagh , mouod , mrym_98 , msa1 , mustang5200 , mzbanoo1379 , m_mah , n.shina , nadia_gh74 , nafas21 , nafas44 , Nahid72 , Nahid_m , nanazkhanoom , nancy.s , narbod , narges65 , Nargis-narcisse , Narjess1996 , Nasim 77 , nasim1768 , nasimrahi , nasrin22 , nasrin44 , nastaran86 , nastarani , nasym , nazi1 , nazidosti , nazi_gf2010 , NazNazak , nbanoo , nedaj , negarh91 , neginra , niayesh_s.s , niazruby , night star , night_girl , niho , *SaNaY* , nika21 , nilina98 , niloufar_rose , nina86 , nini84 , ninio , niyayeeeeeesh , NO ONE , noora86 , noshafarin , nour , nrezaii , oldooz bala , omidk , Omitris , onlystar , p.gh , p@r!s@ , padideh_hs , PAEEZ70 , paeezi , pain , pare , Pari* , pari1990 , pariedarya , parisa2000 , parisaparisa , parmis86 , parmis91 , parni_AN , parvane. , perijooon , petrisiama , Pinkvadie , poco , pointeh , polat72 , popi , popsicle , pr.delafrouz , princess 2012 , princess74 , RafOneh , raha1375 , rahaa_m , rahaiii , RaheBipayan* , raheleee , rahha , Rana.S , ratanaz , raz gol , RealIty , reem1368 , renia 11 , rexona , Rez1_ds , reza635 , reza9000 , Rha.sh , rilla , Roghaye57 , rogzana , ronika_1994 , roshan* , roya1365 , Roya_2010 , rozak_95 , roze_zard , rozhina , rozita maryam , s.sh , s0ogand , S@min , s@na , s@raa , saba 68 , sabah70 , sada , sadaf.a , Saeideh_82 , saghi.m , Sahar.M , saharnaz1390 , SahariX , samir , sanaz2000 , sang_e_saboor , sara parvizi , sara-42 , sara2876 , sara5 , sarah.sh , saratab , sarax , sarma1010 , sasa75 , Satiya , savez , sazin513 , sedena , sefid65 , sepeedeh , sepide23 , sepideh1993 , sepideh62 , serendipity6812 , SETARE SOHEYL , setare.jaberi , setayesh1363 , sh.as , shadi1356 , shadivet , shadman , shafagh 69 , shafagh falagh , shagha27 , shaghayagh banoO , shahzad , Shakila joon , Shamim2 , sharghi , sharona , SharzaD , sheida_953 , sheldon , shili , shivashiva , shooma , sh_karan , sh_rezaei , siah , simaN , sn0wmen! , snappy , snopoy , sogand.sh , sogolmehrabon , soha1990 , sokot shab , Sokout , solia , sollmaz , somy_kh , sonia1357 , soode , soodeh90 , soofiya91 , sotazi , Souci , spring93 , ssmaryam , statistics , stubborn.teen , suny girl , sura , sydney , S_64 , s_aftab , S_HOOT , s_mehr , sαвα , T.KHD , Taataa , takshakh2838 , tama1011 , tangel , tania_7 , TanNazZz , taraneh joon , taranomeabshar , tara_5877 , Tarlan_tahami , tatitati , ten ten , tghyasfr , Tifani Jon , tina 1989 , ti_na60 , to0oranj , tondar1365 , tpirouz , traker , unichorn , unique1366 , UnKnOwN_Sh , vafa1980 , vahid. , valan , vampire123 , venus7021 , vianna , Violet.e , violet_mahtab , vitric , vj_90 , wenela , wildfire14 , y.m.s , yalda.angel , yaqush , yas6662 , yas@min , yasaman.m , yasamans72 , yasamin_34 , yasesabs , Yasnaaaa , yjdj , you &i , zahra.h , zahra_jk , Zahra_niki , zainab1997 , zanbagh , zeinab75 , zeinabjoon , ziba111 , zibahp , ziglernata , zina , zizi.m , zorobahar , Z_M267 , _Azadeh_ , |SarA_S| , ~*MONA*~ , ~*~havva~*~ , ~Azita~ , ~B@H@R~ , ~Gisoyeshab~ , ~HaPPym00N~ , ~Magic Life~ , ~pArnYa~ , ~SAREH~ , ~Snowy G!rl~ , ~شب خیس~ , «zahra» , ×sepidar× , آذردخت , آزالیا , آستاره , آسمان ابری , آسوده , آنی گل , آهو خانم , آواشیوا , آييريا , آینوش , اب و اتش , اتل و متل , اتنا جووووونی , اتوسا , اتوسا جون , اذری , ارتمیس * , ارشيا كوچولو , ارشیا123 , ارمغان شادی , اقاقی , الهام1995 , الهه14 , امتیس , باران.ج , باسیلیسک , بانوی برفی , برادپیت , برفینه , بلور , بهار سرد , بهارجون , ترنج خاتون , تمنای دل , تنها... , تهمتن , توهم سبز** , ثـمیـن , حریم , حنا1997 , حنانه 1874 , حنیفا58 , خانوم عسلی , خرس قهوه ای , دخی بلا , دریای وحشی , دزدمونا , رائیکا , راز نياز , راز نیاز , رز آبی , رستگار4006 , رضا1 , رضاره , روح سرگردون , روشانا , روژان6815 , رژلب , زوها , ساحل 2010 , ساحلی , سارا سامن , سالومهو , سانازارمان , سانجانا , ساکتین , سبحی , ستـاره , سرتق , سعاد , سپیدوسیاه , سکوت من , سیمیندخت , شادئ , شادزی , شانی , شاپررک , شبنم , شهرزاد ن , شورم , شیدا باران , شیرین بانو , شیوا , صحبا , طلا خانوم , طلوع عشق , عاتکه , عاشق رمان خواند , عسل مامی , علیصدر , غزال- ارشیا , غنچه خاموش , فرحناز65 , فرزانه 62 , فرمسک , فهیم1 , ققنوس98 , لحظه های آبی , لمیس20 , لی لی تنها , لیلاحمیده , لیلای لیلی , م.م.ر , م.نوری , مادام , مادام بی موسیو , مامیچکا , ماهني , ماهی کوچولوی من , محبوبه_م , محمد حسن424 , مرجان55 , مرضی2 , مریمی__ , مهرورز , مهستی , مونا** , ميمو , مُحی , مژگان حضرتی , میترادات , میم. , نامی , نرگس.ر , نرگس‏ ‏.م , نسرین... , نسيا , نصرا... , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نوتاش , نیان , نیلوفر:-) , نیکا83 , هادیانا , هانیه نیکو , هلن سادات , هنانه , والیما , پارمیداا , پرهامه , پرواس , ღღ Parisa ღღ , پونام , پیازچه , چلیپا , کمند , کیمیا1388 , گلبو , یاسمن.م , یلدا تقی زاده , یواش , ღ ghazali ღ , ღdokhtar royaiiღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , •● نیلوفر 72●• , Ⓕⓐⓣⓘⓜⓐ , ♥BAHAR♥ , ✗ sнÁ вη αм ✗

13. Top | #7

کاربر فعال فرهنگ و هنر

میانگین پست در روز
    6.96
    تشکر از کاربر
    20,828
    اندازه فونت

بچه ها خواهشا برین نقد و ایراد ها،دعوا ها،خوبی های رمان(اگه داره)،هر چی که به ذهنتون میرسه رو بگید......و بریم که داشته باشیم:

هق هق گريه ام رو بالا بردم. تا تونستم گذاشتم دلم حرفاشو بزنه و خون گريه کنه. يه دفعه يه چيزي به ذهنم اومد... اونم اين بود که يه عکسي از گذشته شهاب پيدا کنم... بلند شدم واتاقو زير و رو کردم اما پيدا نشد که نشد. مادرش هم يه عکس از اون به من نشون نداده بود... خيلي دلم مي خواست بيشتر از گذشته ی شهاب بدونم، اما از شهاب و اخلاق پيش بيني نشده اش هراس داشتم... دلم مي خواست تا آخرش کمکش کنم حتي اگه بهم سخت تموم بشه. اون روز توي اتاقش با فهميدن کمي از گذشته اش اين حسي که فکر مي کردم دلسوزيه درونم شعله ورترشد... نگاهي به ساعت انداختم. يک بعد ازظهر رو نشون مي داد... سريع بلند شدم و چشمام رو پاک کردم و باعجله بيرون رفتم.
    همون موقع گرومپ خوردم به چیزی... وقتي سرم رو بالا کردم، شهاب رو ديدم که قصد ورود به اتاقش رو داشت... از نگاهش چيزي سر در نياوردم انگار داشت صورتمو بررسي مي کرد...
    _«گریه کردی؟»
    _....
    بعد از مکثی گفت:_«گريه واسه ی چي؟»
    _«صبح... صبح معده درد داشتم»
    چشماش رو ريز کرد و دقيق نگاهم کرد و گفت:_«آها صبح معدت درد مي کرد اما تو ظهر گريه کردي آره؟»
    _«خب آره...»
    نذاشت ادامه بدم وگفت:_«راستشو بگو يگانه کسي اذيتت کرده؟ من نبودم کسي اومد اينجا؟»
    _«نه... نه»
    با نگاه عاقل اندر سفیهی سرشو تکون داد... بعدش با بی حوصلگی گفت:_«کارت تموم شد؟»
    _«بله»
    _«غذا آماده است؟»
    _«چرا شما ظهرا میای خونه؟»
    وای چی گفتم... نفهمیدم چطور از زبونم پرید... آبروم رفت...
    _«باید از تو اجازه بگیرم؟»
    _«خب... خب... ببخشید»
    دویدم رفتم پایین... مونده بودم چرا از خجالت آب نشدم اونجا... یگانه گل بگیر دهنتو... حالا غذا چی درست می کردم؟ ای خدا...
    سریع سیب زمینی سرخ کردم و ناگت مرغ... نون هم در آوردم و با سالادی که از دیروز مونده بود گذاشتم روی میز که همون موقع اومد پایین و شروع کرد:_«این چه غذاییه؟»
    نمی دونم من چرا از رو نمی رم؟ در اومدم راست راست تو صورتش گفتم:_«غذاست دیگه... وقت نکردم...»
    با عصبانیت گفت:_«دو بار تو روت می خندم پررو نشو دیگه... اومدی اینجا کار کنی نه حاضر جوابی... می فهمی؟ دیگه هم نبینم زر مفت بزنی... شیرفهم شد؟»
    یه بار تو زندگیم یه حرف مثل آدمیزاد زدم:_«بله... شد»
    _«حالا برو... آزادی»
    رفتم توی اتاقم و تخته شاسیمو در آوردم تا نقاشی بکشم... از دست خودم خیلی عصبانی بودم... بعد از حدود نیم ساعت صدای ماشینش نشون داد که رفته... منم تا شب کاری نداشتم برای همین تصمیم گرفتم برای عوض کردن روحیم یه سری به لیلا خانوم بزنم... بهتر از بیکاری بود...

لینک نقد:معرفی و نقد رمان پرستار من | گ.شب و doni.m کاربران انجمن

14. 823 کاربر از پست Doni.M تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!S@D@F!! , "Giti" , * nina * , **Horizon** , **maryam goli** , ~Niayesh~ , **Silver Star** , **solmaz** , **سولماز** , *alien* , *aren* , *banoo* , *fatemeh* , *Hadis_71* , *mania* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *Peggy* , *RaHa2* , *shima* , *spectacular* , *_*aseman*_* , *~aida bala~* , *~MoonGirl~* , *~SETAREH~* , *رویا* , +Neda+ , - heDeh - , --Nila-- , ...eli... , .:BahaR:. , .arsana. , .HOMA. , .MojGan. , .Night star. , .ZeinaB. , .هازال. , /maryam/ , /قاصدک/ , 0033 , 0Mi666 , 123659 , 199295 , 22~sahar~ , 3p67 , 5011311 , 870664182 , 88 shiva , ?!!?kimiya , @|-|A , a.n.jel , abadan boy , Abandokht , afi jonz , afi90 , AFM.ANGEL , afrooz87 , aida-love , akijun , alexiiiiiii , alikhademi , ali_shey , alka-line , Altin ay , amane & mamati , amenia , aminlily40 , amir hosyn , amorist , ana43 , anahita13 , angel04 , angelic , angelina , angle92 , angur , anita619 , anitis , ANNE , Anolin , aqua , aram76 , aramesh_t , arashi , Aray , archangel , architect_shima , arefe90 , arezoue , ariana*dreams , armaghan88 , arman_iran , armita1819 , Arrosha , arshin.R , artii , asal-1412 , asal-661 , asal_aram , asemane nili , ashkannia , asma-m , asma66 , assertive , atefeh_49 , atieh72 , aurora15 , ava.n , avabehrouzian , ayandeh1 , ayda3 , aygeen , azad_awesome , azam 24 , azar1 , azarmidokht , azarsana , azda , b3666 , ba-maram , بــــانــــو , babsaneh , bad_girl_795 , bahar.nt , BaharәH , banafshe20 , barane khazan , barin_s , baroon12 , baroonii25 , bavar 1389 , behi_aquarius , Behnaz joon , bella94 , best g!rl...SH , betoche** , bikari , birdana2 , black&white , blood_girl , blub2000 , bynahayat , celiji , Chloe , com86 , corail , coral , Dark Star27 , DDjooon , Defne , Deldel , deli delbari , deragun , dj_bass , dokhtare esfand , dokhte.banderi , EasTern_Girl , ebrahimi.fari , eglantine-m96 , elahe 66 , elahe70 , elmir4 , elmira.t , elnaz89 , emel_20 , Emily Krooz , f.hazrati , fadai , faezeh88 , fahime_kiticati , famdavari , fani black 212 , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , fariba44 , fariba48 , faribash , fariba_hed , Farnaz , farnaz21 , farvar1376 , fary , faryad(sf) , farzan0 , farzaneh14 , fatemeh.ss , fatemeh1990 , fathemeh , fati70 , fatima_ma2020 , feraghi , fereshteh98i , fereshth , ferijoonm , feryal_bahmani , G!rl , G.Atishpare , galadril3 , gandomsa , geladiator_bozdel , ghazal rad , ghazal-abd , ghazal368 , gherti , ghorbani , gk13541351 , Golbahar75 , golbaran , goldoone22 , gole mikhak , gole narges , Gole Yassaman , golnuosh , gord , granaz , hadis00 , haeri , hala , Hananesh , hanayi , hana_m , hanie-ab , haniko1376 , hannah , hanye , harimeshgh , hasti59 , hediyeh_b , helga1980 , helma8 , hestia , hidenam , hiva11 , hobi , hodass , hoda_b , homa* , homa41 , Hoopoe , hooramohebtash , hooriya_y , hot sun , HRad , hsdhsd , htamspam , hyunah , icegirl_90 , Irani , iranian_girl , j.ghanavizi , JASMINE FLOWER , Je$$ie , joana , JonasRahimi , joodi abot , Just Say No , kathyn , katy f , kfdh , khademre , khatereh14 , khatooonn , khiyal99 , kimia joon , king _ panther , kiumars , komiteh , l0vin , ladani.d , ladysadeghi , Lale7 , lartmis , latifa , lavagirl , layahashemi , leila.kh , leila93 , leilaaa98 , leila_f , leona , Lida.Sh , lili 76 , lilil , lili_2sara , lish , little princess , liuana , Lovely_girl , love_a , m.diamond.s , m0nire , m0zhdeh , mahana1 , mahbaran , mahboobeh 98 , mahdi3h , mahdiehhjz , Mahdie_hs , mahisadun , mahnazmom , mahr0kh , MAHSA-O , mahsa/// , mahsadina , mahsafall , mahsamoon , mahsan70 , mahsany , mahsaok , mahshid_3d , mahtab payda , mahtab10 , MAHTAB63 , mahtab888871 , mahtabsadaf , mAhTa_sAsI , MAJJI , malihe ranjbar , malmal91 , malus , man! , mani1384 , mansoure , marale , marjansh , marmara25 , MarMar_MJ , marry1375 , martire , mary341 , maryam56 , maryam.khakbaz , maryam1388 , maryam63279 , maryammoayedi , maryam_mariusz , masi20002 , masin , masoumeh , matchless , matinmiw , matin_a , mb_maryam , medoza , mehboba , Mehrnoush , mehrsaa , mellina2000 , melodina , melody90 , mersad20 , me_ned , mfr60 , mina.bala , mina68 , mina7006 , mindrella , mini_mini , minoo1920 , mirage , Misha73 , mishapasha , misha_kavir , misha_porro , Miss A , Miss Bahar , Miss.Mania , mitra.ym , mn.a.p , mocuishle , modern girl , moeedd , mogho0oli , mohandesbm , mojgan am , mojgan.am , mona.65 , monir1343 , monos , motlagh , mrym_98 , msa1 , mustang5200 , mzbanoo1379 , n.shina , nadia_gh74 , nafas21 , nafas44 , Nahid72 , Nahid_m , nameless , nana22 , nanazgirl , nanazkhanoom , nancy.s , narbod , narges65 , Nargis-narcisse , Narjess1996 , nasibe1388 , Nasim 77 , nasim1768 , nasimrahi , nasrin22 , nasrin44 , nastaran86 , nastarani , nasym , nazi1 , nazidosti , nazi_gf2010 , NazNazak , nbanoo , nedaj , negarh91 , neginra , niayesh_s.s , niazruby , night star , night_girl , niho , *SaNaY* , nika21 , nilina98 , nilou94 , niloufar_rose , nina86 , nini84 , ninio , niyayeeeeeesh , NO ONE , noora86 , noshafarin , nour , nrezaii , oldooz bala , omidk , Omitris , onlystar , p.gh , p@r!s@ , padideh_hs , PAEEZ70 , paeezi , pare , Pari* , pari1990 , pariedarya , parisa2000 , parisaparisa , parmis86 , parmis91 , parni_AN , parvane. , perijooon , petrisiama , phare , Pinkvadie , poco , pointeh , polat72 , popi , popsicle , pr.delafrouz , princess 2012 , princess74 , RafOneh , raha moozy , raha1375 , rahaa_m , rahaiii , RaheBipayan* , rahha , Rana.S , ratanaz , raz gol , reem1368 , renia 11 , rexona , Rez1_ds , reza635 , reza9000 , Rha.sh , Roghaye57 , rogzana , ronika_1994 , roshan* , roya1365 , Roya_2010 , rozak_95 , roze_zard , rozita maryam , s.sh , s0ogand , s?h?r , S@min , s@na , s@raa , saba 68 , sabah70 , sadaf.a , Saeideh_82 , saghi.m , Sahar.M , saharnaz1390 , SahariX , sahel_m , samane66 , samir , sanaz2000 , sang_e_saboor , sara parvizi , sara-42 , sara2876 , sarah.sh , saratab , sarax , sarma1010 , sasa75 , Satiya , Sati_Faeze , savez , sazin513 , sedena , sefid65 , sellena , sepeedeh , sepide23 , sepideh1993 , sepideh62 , serendipity6812 , SETARE SOHEYL , setare.jaberi , setayesh1363 , sh.as , shadi1356 , shadivet , shadman , shafagh 69 , shafagh falagh , shagha27 , shaghayagh banoO , shaghayegh69 , shahzad , Shakila joon , Shamim2 , sharghi , sharona , SharzaD , sheida_953 , sheldon , shida.m , shili , shivashiva , shooma , sh_rezaei , siah , simaN , sisi.koochooloo , sn0wmen! , snappy , snopoy , sogand.m , sogand.sh , sogolmehrabon , soha1990 , sokot shab , Sokout , solia , sollmaz , somy_kh , sonia1357 , soode , soofiya91 , sotazi , Souci , spring93 , ssmaryam , statistics , stubborn.teen , suny girl , sura , sydney , symorgh , S_64 , s_mehr , sαвα , T.KHD , tahoura , takshakh2838 , tama1011 , tangel , tania_7 , TanNazZz , taraneh joon , taranomeabshar , tara_5877 , Tarlan_tahami , tatitati , ten ten , tghyasfr , Tifani Jon , tina 1989 , titinaz , ti_na60 , to0oranj , tondar1365 , tpirouz , traker , unichorn , unique1366 , UnKnOwN_Sh , vafa1980 , vahid. , valan , vampire123 , venus7021 , vianna , Violet.e , violet_mahtab , vitric , vj_90 , vourojak , wenela , wildfire14 , y.m.s , yalda.angel , yaqush , yas6662 , yas@min , yasaman.m , yasamans72 , yasamin_34 , yasesabs , Yasnaaaa , yjdj , you &i , zahra_jk , Zahra_niki , zainab1997 , zanbagh , zeinab75 , zeinabjoon , ziba111 , zibahp , ziglernata , zina , zorobahar , Z_M267 , [SARA] , _Azadeh_ , |SarA_S| , ~*MONA*~ , ~*~havva~*~ , ~Azita~ , ~B@H@R~ , ~Gisoyeshab~ , ~HaPPym00N~ , ~Magic Life~ , ~Snowy G!rl~ , ~شب خیس~ , «zahra» , ×sepidar× , آذردخت , آزالیا , آستاره , آسمان ابری , آسوده , آنی گل , آهو خانم , آینوش , اب و اتش , اتل و متل , اتنا جووووونی , اتوسا , اتوسا جون , اذری , ارتمیس * , ارشيا كوچولو , ارشیا123 , ارمغان شادی , اقاقی , الهام1995 , الهه14 , امتیس , بازیگوش , باسیلیسک , بانوی برفی , برادپیت , برفینه , بلور , بهار سرد , بهارجون , ترنج خاتون , تمنای دل , تنها... , تهمتن , توهم سبز** , ثـمیـن , حریم , حنا1997 , حنانه 1874 , حنیفا58 , خانوم عسلی , خرس قهوه ای , دخی بلا , دریای وحشی , دزدمونا , رائیکا , راز نیاز , رز آبی , رستگار4006 , رضاره , روح سرگردون , روشانا , روشناک , روژان6815 , رژلب , زوها , ساحلی , سارا سامن , سالومهو , سانازارمان , سانجانا , ساکتین , سبحی , ستـاره , سرتق , سعاد , سمن جون , سپیدوسیاه , سکوت من , سیمیندخت , شادئ , شادزی , شانی , شاپررک , شاپرک13 , شبنم , شه تاو , شهرزاد ن , شورم , شیدا باران , شیرین بانو , شیوا , صحبا , طلا خانوم , طلوع عشق , عاتکه , عاشق رمان خواند , علیصدر , غزال- ارشیا , غنچه خاموش , فانتین , فانوس دریایی , فرحناز65 , فرزانه 62 , فرمسک , فهیم1 , ققنوس98 , لحظه های آبی , لمیس20 , لی لی تنها , لیلاحمیده , لیلای لیلی , م.م.ر , م.نوری , مادام , مادام بی موسیو , مامیچکا , ماهی کوچولوی من , محبوبه_م , محمد حسن424 , مرجان55 , مرضی2 , مریمی__ , مهرورز , مونا** , ميمو , مُحی , مژگان حضرتی , میترادات , میم. , نامی , نرگس.ر , نرگس‏ ‏.م , نسرین... , نسيا , نصرا... , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نوتاش , نیان , نیلوفر:-) , نیکا83 , هادیانا , هانیه نیکو , هلن سادات , هنانه , والیما , پارمیداا , پرهامه , پرواس , ღღ Parisa ღღ , پونام , پیازچه , چلیپا , کمند , کیمیا1388 , گلبو , یلدا تقی زاده , یواش , ღ ghazali ღ , ღdokhtar royaiiღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , •Tαгα• , Ⓕⓐⓣⓘⓜⓐ , ♥BAHAR♥ , ✗ sнÁ вη αм ✗

15. Top | #8

کاربر فعال فرهنگ و هنر

میانگین پست در روز
    6.96
    تشکر از کاربر
    20,828
    اندازه فونت

سلااااااااام..مرسی از همراهی همتون...

توی هال نشسته بودم و لیلا جون هم روبروم بود... توی چهره اش نگرانی موج می زد... سعی داشتم آرومش کنم...
    _«چی شده لیلا جون؟ چرا اینقدر نگرانی؟؟ به خدا هیچ مشکلی نیست..»
    _«حالش چطوره؟ هنوز هم...»
    فهمیدم نمی تونه بگه هنوز هم معتاد به مواده یا نه؟
    گفتم:_«من هر جور شده راضی به ترکش می کنم... نمی دونم چطوری؟ اما درست می شه... نگران نباشید...»
    _«راضی نمی شه... با ما لج کرده... راضی نمی شه»
    مثل بچه ها سرشو روی پام گذاشت و شروع به گریه کردن کرد... چقدر بچشو دوست داشت... بعد از نیم ساعت آروم شد... بهش قول دادم که درمان می شه... فقط ازش خواستم شماره ی یکی از دوستای قدیمی و صد البته صمیمی شهاب رو بهم بده... اونم شماره ی شخصی به نام سهند رو بهم داد. با عجله رفتم خونه... شهاب سر موضوع زبون درازی من ماشین رو گرفته بود ازم... بهتر... عذاب وجدان هم ندارم دیگه... تا رسیدم خونه شام آماده کردم و بعدش رفتم توی اتاقم... شماره ی سهند رو گرفتم و منتظر شدم، بعد از چهار تا بوق جواب داد:_«بفرمایید؟»
    وااااای صداش چقدر خوشگل بود... ساکت شو دختر (هه هه هه چه ربطی داشت؟)
    _«سلام... آقا سهند؟»
    خاک تو سرم حتی فامیلیش هم نپرسیدم از لیلا جون.
    _«بله خودم هستم، شما؟»
    _«من... من باید یه چیز مهمی رو بهتون بگم... اما اینو بدونید هر چی باشم مزاحم نیستم... یه موضوع مهمه...»
    _«خانم شما کی هستین؟»
    _«منو نمی شناسید ولی تو رو خدا به این آدرسی که می گم بیاین... باور کنید یه موضوع مهمه...»
    _«یعنی چی؟؟ ای بابا بگید از طرف کی هستید؟»
    _«آقا سهند من از طرف لیلاخانم، خانم لیلا کیانی هستم... مادر شهاب... یه اتفاق مهم افتاده اما شهاب نباید بفهمه...»
    _«باشه... کجا؟»
    آدرسو بهش دادم و گفتم ساعت شش اونجا باشه و خداحافظی کردم...
    رفتم پایین و شهاب رو دیدم که داره شام می خوره... بی هیچ حرفی از کنارش رد شدم و منتظر ایستادم تا غذاشو تموم کنه...
    یه دفعه ای گفت:_«می شه بگی چرا مثل طلبکارا بالا سرمی؟»
    _«منتظرم غذاتون رو تموم کنید ظرفا رو بشورم.»
    بی هیچ حرفی به غذا خوردن ادامه داد... بعد از چند مین بلند شد و رفت... بی شعور یه تشکر هم نکرد...
    خودم نشستم شامم رو خوردم و بعد از شستن ظرفا (حوصله نداشتم سه ساعت بچینمشون توی ماشین ظرفشویی) رفتم بالا تا بخوابم... از این روزمرگی حالم داشت بهم می خورد... همه روزام مثل هم شده بودن... با همین افکار به خواب رفتم...
    ویرایش توسط Doni.M : 1391,05,16 در ساعت ساعت : 16:42

16. 821 کاربر از پست Doni.M تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!S@D@F!! , "Giti" , * nina * , ** مهربون ** , **Horizon** , **maryam goli** , ~Niayesh~ , **Silver Star** , **solmaz** , **سولماز** , *aren* , *banoo* , *Hadis_71* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *Peggy* , *RaHa2* , *shima* , *spectacular* , *_*aseman*_* , *~aida bala~* , *~MoonGirl~* , *~SETAREH~* , *رویا* , *ریحانه# , +Neda+ , - heDeh - , --Nila-- , ...eli... , .:aida:. , .:BahaR:. , .arsana. , .HOMA. , .MojGan. , .Night star. , .هازال. , /maryam/ , /قاصدک/ , 0033 , 0Mi666 , 18خرداد , 199295 , 22~sahar~ , 30ma , 3p67 , 88 shiva , ?!!?kimiya , @|-|A , a.n.jel , abadan boy , Abandokht , afi jonz , afi90 , AFM.ANGEL , afrooz87 , aida-love , akijun , alexiiiiiii , alikhademi , ali_shey , alka-line , Altin ay , amane & mamati , amenia , aminlily40 , amir hosyn , amorist , ana43 , anahita13 , angel04 , angelic , angelina , angle92 , angur , anita619 , anitis , ANNE , Anolin , aqua , aram76 , arashi , Aray , archangel , architect_shima , arefe90 , arezoue , ariana*dreams , armaghan88 , arman_iran , armita1819 , Arrosha , arshan_2010 , arshin.R , artii , asal-1412 , asal-661 , asal_aram , asemane nili , asemanii , ashkannia , asma-m , asma66 , assertive , atefeh_49 , atieh72 , atish69 , aurora15 , ava.n , avabehrouzian , ayandeh1 , ayda3 , aygeen , azad_awesome , azam 24 , azar1 , azarsana , azda , b3666 , ba-maram , بــــانــــو , babsaneh , bad_girl_795 , bahar.nt , BaharәH , banafshe20 , barane khazan , barin_s , baroon12 , baroonii25 , bavar 1389 , behi_aquarius , Behnaz joon , bella94 , best g!rl...SH , betoche** , bikari , birdana2 , blood_girl , blub2000 , bynahayat , celiji , cho kow , com86 , corail , coral , Dark Star27 , Defne , delaram.s , Deldel , deli delbari , deragun , dj_bass , dokhtare esfand , dokhte.banderi , dr-vet , EasTern_Girl , ebrahimi.fari , elahe 66 , elahe70 , Elin-sky , elmir4 , elmira.t , ELMIRA79 , elnaz89 , emel_20 , Emily Krooz , f.hazrati , fadai , faezeh88 , faezeh_kht , fahime_kiticati , famdavari , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , fariba44 , fariba48 , faribash , fariba_hed , Farnaz , farnaz21 , farvar1376 , fary , faryad(sf) , farzan0 , farzaneh14 , fatemeh.ss , fatemeh1990 , fathemeh , fati70 , fatima_ma2020 , feraghi , fereshteh98i , fereshth , ferijoonm , feryal_bahmani , G!rl , G.Atishpare , galadril3 , gandomsa , geladiator_bozdel , ghazal rad , ghazal-abd , ghazal368 , gherti , ghorbani , gk13541351 , Golbahar75 , golbaran , goldoone22 , gole mikhak , gole narges , Gole Yassaman , golnuosh , gord , hadis00 , hala , Hananesh , hanayi , hana_m , hanie-ab , haniko1376 , hannah , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , hediyeh_b , helga1980 , helma8 , hestia , hidenam , hiva11 , hobi , hodass , hoda_b , homa* , homa41 , Hoopoe , hooramohebtash , hooriya_y , HRad , hsdhsd , htamspam , hyunah , icegirl_90 , Irani , iranian_girl , j.ghanavizi , jasmin-jaz , JASMINE FLOWER , Je$$ie , joana , jobless , JonasRahimi , joodi abot , Just Say No , kathyn , katy f , kfdh , khademre , khatereh14 , khatooonn , khiyal99 , kimia joon , king _ panther , kiumars , komiteh , l0vin , ladani.d , ladysadeghi , ladyscreamerr , Lale7 , lartmis , latifa , lavagirl , layahashemi , leila.kh , leila93 , leilaaa98 , leila_f , leilyk , leona , libra272 , Lida.Sh , lili 76 , lilil , lili_2sara , lish , little princess , liuana , Lovely_girl , love_a , m.diamond.s , m0zhdeh , mahana1 , mahbaran , mahboobeh 98 , mahdi3h , mahdiar , mahdiehhjz , Mahdie_hs , mahisadun , mahnazmom , mahr0kh , MAHSA-O , mahsa/// , mahsadina , mahsamoon , mahsany , mahsaok , mahshid_3d , mahtab payda , mahtab10 , MAHTAB63 , mahtab888871 , mahtabsadaf , mAhTa_sAsI , MAJJI , malmal91 , man! , mani1384 , mansoure , marale , marjansh , marmara25 , MarMar_MJ , marry1375 , martire , mary341 , maryam56 , maryam.khakbaz , maryam1388 , maryam63279 , maryammoayedi , maryam_mariusz , masi20002 , masi62 , masin , masoumeh , matchless , matinmiw , matin_a , mb_maryam , medoza , mehboba , Mehrnoosh74 , Mehrnoush , mehrsaa , mellina2000 , melodina , melody90 , memol_65 , mersad20 , me_ned , mfr60 , mina.bala , mina68 , mini_mini , minoo1920 , mirage , Misha73 , mishapasha , misha_kavir , misha_porro , Miss Bahar , Miss.Mania , mitra.ym , mn.a.p , mocuishle , modern girl , mogho0oli , mohandesbm , mojgan.am , mona.65 , monir1343 , monos , motlagh , mouod , mrym_98 , msa1 , mustang5200 , mzbanoo1379 , n.shina , nadia_gh74 , nafas21 , nafas44 , Nahid72 , Nahid_m , nana22 , nanazkhanoom , nancy.s , narbod , Nargis-narcisse , Nasim 77 , nasim1768 , nasimrahi , nasrin22 , nasrin44 , nastaran86 , nastarani , nazi1 , nazidosti , nazi_gf2010 , NazNazak , nbanoo , nedaj , negarh91 , neginra , niayesh_s.s , niazruby , night star , night_girl , niho , *SaNaY* , nika21 , nilgon_nili , nilina98 , nilou94 , niloufar_rose , nina86 , nini84 , ninio , niyayeeeeeesh , NO ONE , noora86 , noshafarin , nour , nrezaii , oldooz bala , omidk , Omitris , onlystar , p.gh , p@r!s@ , padideh_hs , PAEEZ70 , paeezi , pain , paiz , pare , Pari* , pari1990 , pariedarya , parisa2000 , parisaparisa , parmis86 , parmis91 , parni_AN , parvane. , perijooon , petrisiama , Pinkvadie , poco , pointeh , polat72 , popi , popsicle , pr.delafrouz , princess 2012 , princess74 , RafOneh , raha.66 , raha16 , rahaa_m , rahaiii , RaheBipayan* , raheleee , rahha , Rana.S , ratanaz , raz gol , RealIty , reem1368 , renia 11 , rexona , Rez1_ds , reza635 , reza9000 , Rha.sh , rilla , Roghaye57 , rogzana , ronika_1994 , roshan* , roya1365 , Roya_2010 , rozak_95 , roze_zard , rozita maryam , s.sh , s0ogand , s?h?r , S@min , s@na , saba 68 , sabah70 , sadaf.a , Saeideh_82 , saghi.m , saharnaz1390 , SahariX , samane66 , samantahere , samir , sanaz2000 , sang_e_saboor , sara parvizi , sara-42 , sara.6887 , sara2876 , sarah.sh , saratab , sarax , sarma1010 , sasa75 , Satiya , Sati_Faeze , savez , sazin513 , sedena , sefid65 , sepeedeh , sepide23 , sepideh1993 , sepideh62 , serendipity6812 , SETARE SOHEYL , setare.jaberi , setayesh1363 , sevin62 , sh.as , shadi1356 , shadivet , shadman , shafagh 69 , shafagh falagh , shagha27 , shaghayagh banoO , shaghayegh69 , shahzad , sharghi , sharona , SharzaD , sheida_953 , shida.m , shili , shivashiva , shooma , sh_karan , siah , simaN , sn0wmen! , snappy , snia , sogand.m , sogand.sh , sogolmehrabon , soha1990 , sokot shab , Sokout , sollmaz , somy_kh , soode , soofiya91 , Soogool , sotazi , Souci , spring93 , ssmaryam , statistics , stubborn.teen , suny girl , sura , sydney , symorgh , S_64 , S_HOOT , s_mehr , sαвα , T.KHD , tahoura , takshakh2838 , tama1011 , tangel , Tanhaei.2010 , tania_7 , TanNazZz , taraneh joon , taranomeabshar , tara_5877 , Tarlan_tahami , tatitati , ten ten , tenten , tghyasfr , thmz , Tifani Jon , tina 1989 , titinaz , ti_na60 , to0oranj , tondar1365 , tpirouz , traker , unichorn , unique1366 , UnKnOwN_Sh , vafa1980 , vahid. , valan , venus7021 , vianna , Violet.e , violet_mahtab , vitric , vj_90 , wenela , wildfire14 , y.m.s , yaqush , yas6662 , yas@min , yasaman.m , yasamans72 , yasamin_34 , yasesabs , Yasnaaaa , yjdj , you &i , zahra jigar , zahra.h , zahra_jk , Zahra_niki , zainab1997 , zanbagh , zeinab75 , zeinabjoon , ziba111 , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zina , zizi.m , Z_M267 , [SARA] , _Azadeh_ , |SarA_S| , ~*MONA*~ , ~*~havva~*~ , ~Azita~ , ~B@H@R~ , ~Gisoyeshab~ , ~HaPPym00N~ , ~Magic Life~ , ~SAREH~ , ~Snowy G!rl~ , ~~NaHaL~~ , ~شب خیس~ , «zahra» , ×sepidar× , آذردخت , آرامش خیال , آزالیا , آستاره , آسمان ابری , آسوده , آنی گل , آهو خانم , آييريا , آینوش , اب و اتش , اتل و متل , اتنا جووووونی , اتوسا , اتوسا جون , اذری , ارتمیس * , ارشيا كوچولو , ارشیا123 , ارمغان شادی , اقاقی , الهام1995 , الهه14 , امتیس , باران.ج , بازیگوش , باسیلیسک , بانوی برفی , برادپیت , برفینه , بلور , بهار سرد , بهارجون , ترنج خاتون , تمنای دل , تنها... , تهمتن , توهم سبز** , ثـمیـن , حریم , حنانه 1874 , حنیفا58 , خانوم عسلی , خرس قهوه ای , دخی بلا , دریای وحشی , دزدمونا , دل سرد , رائیکا , راز نیاز , رز آبی , رستگار4006 , رضا1 , رضاره , رها_hd , روح سرگردون , روشانا , روژان6815 , رژلب , زوها , ساحلی , سارا سامن , سالومهو , سانازارمان , سانجانا , ساکتین , سبحی , سرتق , سعاد , سپیدوسیاه , سکوت من , سیمیندخت , شادزی , شانی , شاپررک , شبنم , شه تاو , شهرزاد ن , شورم , شیرین بانو , شیوا , صحبا , طلا خانوم , طلوع عشق , عاتکه , عاشق رمان خواند , عسل مامی , علیصدر , غزال- ارشیا , غنچه خاموش , فرحناز65 , فرزانه 62 , فرمسک , فهیم1 , ققنوس98 , لحظه های آبی , لمیس20 , لی لی تنها , لیلاحمیده , لیلای لیلی , م.م.ر , م.نوری , مادام , مادام بی موسیو , مادرم , مامیچکا , ماه منیر , ماه گل یاس , ماهني , ماهی کوچولوی من , محبوبه_م , محمد حسن424 , مرجان55 , مرضی2 , مهرورز , مهلا.پ , مونا** , ميمو , مُحی , مژگان حضرتی , میترادات , میم. , نامی , نرگس.ر , نرگس‏ ‏.م , نسرین... , نسيا , نصرا... , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نیان , نیلوفر:-) , نیکا83 , هادیانا , هانیه نیکو , هلن سادات , هنانه , والیما , پارمیداا , پرهامه , پرواس , ღღ Parisa ღღ , پریمان , پونام , پیازچه , چلیپا , کمند , کیمیا1388 , یلدا تقی زاده , یواش , ღ ghazali ღ , ღdokhtar royaiiღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , •Tαгα• , Ⓕⓐⓣⓘⓜⓐ , ♥BAHAR♥ , ✗ sнÁ вη αм ✗

17. Top | #9

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.76
    تشکر از کاربر
    5,970
    تشکر شده 172,097 در 1,674 پست
    حالت من
    Khoshhal
    اندازه فونت

Wink

سلام ..........واییییییییییی باورم نمیشه به این زودی انقد نقد وتشکره....مث اینکه تهدیدای دنیا جونم اثر کرده ...خب اینم از پست جدید ما ..........

طبق معمول که من خوشگل می خوابم... خوابم انقدر طول کشید که با صدای زنگ موبایلم مثل فنر ازجا پریدم... "لعنت به هرچی خروس بی محله!!!" داشتم همین جوری با خودم غر غر می کردم... انقدر بدم می اومد یکی مزاحم خوابم بشه! گوشی رو برداشتم... البته انقدر بد "بله ؟!" گفتم که فکر کنم طرف پشت خط از دنیا ناامید شد !!!!!
    _«بله ؟!»
    _«خانوم شما همیشه انقدر خوش قولین؟؟؟»
    یه لحظه موندم!!! اصلا نمی فهمیدم چی می گه؟؟؟درحالی که سعی می کردم صدام خواب آلود نباشه گفتم:_«شما؟!»
    چند لحظه سکوت برقرار شد و بعد هم.... سکوت...
    _«الو... الو...»
    صفحه گوشی رو نگاه کردم... تماس رو قطع کرده بود... رفتم تو لیست شماره ها... یهویی با دیدن شمارش... ای خاک تو اون سر بی مصرفت یگانه!!!!! آخه چقدر تو خنگی!!! ببین بچه مردم رو چه جوری سرکار گذاشتم؟؟؟ حالا چی فکر می کنه درباره ام؟؟؟ یه نگاه به ساعتم انداختم.
    شش و بیست و پنج دقیقه
    ای وای من... دیر شده... بدبخت حتما سرقراره... یگانه بمیری که انقدر حواس پرتی!!! موندم چه جوری درساتو پاس می کنی!!! سریع شمارشو گرفتم... خدا خدا می کردم خاموش نکرده باشه... یه صلواتم فرستادم نذرش... انگاری اثر کرد... گوشی رو برداشت... بد جور قل قل می کرد... جوش کرده بود درحد اعلا...
    _«دیگه چیه؟؟؟»
    _«ببخشید... یه لحظه گوش بدین به حرفام... من... یعنی... چیزه...»
    واااااااای یگانه!!!! جون بکن الانه که قطع کنه ها!!! دستپاچه و تند تند گفتم:_«من خوابم برد قرار رو یادم رفت. وقتی هم زنگ زدین خواب بودم و شما رو نشناختم... حالا هم اگه دو دو دقیقه صبر کنین خودمو رسوندم. باور کنین سه سوت میام.»
    یه نفس عمیق کشیدم... آخیش... چقدر تند تند حرف زدم... صدای سهند اومد، عصبانیتش کمتر شده بود اما خب بازم جدی بود.
    _«فقط به خاطر شهاب... نیم ساعت بیشتر منتظر نمی مونم... وگرنه...»
    نذاشتم ادامه بده... زود گفتم:_«نه نه... من ربع ساعته میام...»
    "آره جون عمت!!! ربع ساعته کوچتونو هم نمی تونی طی کنی... اونوقت می خوای ترافیکای تهرانو ربع ساعته رد کنی!!! خدا دستم به دامنت عجب غلطی کردما!!! کاش لااقل شهاب سوییچ ماشین رو ازم نگرفته بود... همینه دیگه... وقتی ناز می کنم این چیزا رو هم داره... تا تو باشی نگی حرومه واین چرتا... حالا چه وقت فکرکردنه!!!"
    پا شدم مانتو سفیدم رو با شلوار لی آبی تفنگیم پوشیدم... وقت نداشتم فکر کنم چی خوشگله چی زشت... همین جوری از تو کمد یه روسری ساتن آبی نفتی که راه راه های پیچ در پیچ سفید داشت بیرون آوردم وانداختم رو سرم... کیف آبی سیرم رو هم برداشتم... آرایش هم که خدا رو شکر لازم نداشتم... چشامم که زیاد پف نمی زد... یه رژ صورتی بس بود... ملیحِ ملیح... جلدی ازاتاق پریدم بیرون... همه کارام سه دقیقه هم طول نکشید... چون وقت نداشتم یواشکی از بالا تو سالن رو نگاه کردم... شهاب نبود... رفتم دمِ درِ اتاقش... دستگیره رو آروم پایین آوردم... درو بازکردم... ازلای در دید زدم... رو تخت خواب بود... می ترسیدم... اما چاره ای نبود... پاورچین پاورچین رفتم طرف کمد لباساش... ای خدا حالا سوییچ تو کدوم لباساشه؟؟؟ نگاهی به ساعت کردم... ازنیم ساعت وقتم ده دقیقش گذشته بود!!! درکمد رو بازکردم.
    قیــــــــــــــژ... ا ی درد... الانه که بیدار بشه... سریع نگاهمو به شهاب انداختم فقط یه تکون کوچیک خورد... ای بپکی اینم چه خواب سنگینیه ها!!! تو لباساشم دونه دونه گشتم... نخیر نیست که نیست... سرمو چرخوندم... شاید تو درآورش باشه... درکمد رو بستم. خدا رو شکر این دفعه صدا نداد... رفتم طرف درآورش... کشوی اول... نیست... کشوی دوم... لعنتی بازم نیست... کشوی سوم... اه پس کجاست؟؟ انگار سوییچ بی ام و قایم کرده!!!! یه پژو که انقد دنگ وفنگ نداره... داشت دیر می شد... خدایا چیکار کنم؟؟؟ مثل اینکه باید برم طرف خودش... اوه اوه... اگه بیدار شد چی؟! نمی گه "پرستار عزیز تو اتاق بنده چه غلطی می کنی؟!" دلو زدم به دریا و رفتم نزدیکش... آروم دستمو طرف جیب بلوزش بردم... یه چیزی توش بود... فکر کنم دارم موفق می شم... دستم رو آروم تو جیبش کردم... واااااااااااای چشام برق زد... سوییچه!!!! آروم برداشتمش... خواستم ازش دور بشم که... یهویی عطسم اومد... حالام وقت عطسه کردنه؟! تو این هیری ویری!!! هرکاری ام می کردم لامصب نمی رفت... اشک تو چشمام جمع شد... نمی خواستم عطسه کنم... هی دهنمو باز می کردم... با دست جلوشو گرفتم... لعنتی... مگه دست برمی داشت؟! همین که خواستم دیگه خودمو بدبخت کنم و عطسه کنم پریدم بیرون اتاق وبعدم... اَاَچــــی... عطسه ی لامصبم اومد... ببین چه بدبختی می کشیم ما! ربع ساعت الکی گذشت! حالاما قول داده بودیم ربع ساعته برسیم! هنوز کوچمونو هم طی نکردیم! زود، تند، سریع رفتم همون ماشینی که برام خریده بود رو بیرون بردم و رفتم طرف تهران پارس...
    خوشحال بودم کافی شاپی که آدرس داده بودم نزدیک خونه شهاب بود... از فرعی رفتم و به ترافیک هم نخوردم... انگاری سر ساعت رسیده بودم... فقط این میون گوشت به تنم نموند دیگه!!! ماشین رو یه گوشه ای پارک کردم... این سهند هم که یه زنگ نزد ببینه میام یا نمیام، مردم یا زندم، تصادف کردم خدایی نکرده!!! پیاده شدم و رفتم داخل... حالا ما ازکجا این آقا رو بشناسیم؟!!! به به، حالا خر بیار و باقالی بار کن... دم در ایستاده بودم وبه میزا زل زده بودم... تک نفری کم بود... یکیشون که یه دختر شونزده هفده ساله بود...یکیشونم که آقای حدودا سی ساله می زد که بعید می دونم سهند باشه... می موند یکی دیگه که یه پسر جووون بود... پشتش به من بود اما ازهمون فاصله فهمیدم خودشه! رفتم طرفش و یواشکی صدامو صاف کردم و نزدیکش که رسیدم گفتم:_«اِ... ببخشید... آقا سهند؟!»
    یه نگاهی به سرتاپام اندخت ...درحالی که پوزخند می زد گفت:_«ساعتِ خواب!»
    بی شعور!!! شیطونه می گه بزن فکشو بیار پایینا!!! اینم عین دوستشه... حتی به خودش زحمت نداد ازجاش پا بشه... صندلی روبروشو کشیدم عقب و نشستم.
    _«راستش خواب خوبی بود منتها اگه می ذاشتن!!!!»
    منظورمو فهمید... چشماشو چپ کرد... بازم قل قل می کرد... بدبخت الانه که بترکه !!!
    _«خانوم شما یک ساعته که منو اینجا معطل کردین بعد اومدین می گین مزاحم خوابم شدی؟! خوبه خودتون قرار تعیین کردین!!!»
    _«خب منتش رو سرِ من نذارین... اینا همه به خاطر شهابه...»
    ساکت بهم چشم دوخت. شاید منتظر ادامه حرفم بود... خیلی خونسرد گفتم:_«هستین؟!»
    چشماشو ریز کرد روم....
    _«ببخشید چیوهستم؟!!!»
    آخی... اینو به خدا... فکرکرده می گم بیا... الله اکبر مردم چه بی حیا هستنا!!! خندمو به زور قورت دادم.
    _«منظورم این بود که مایل هستین به شهاب کمک کنین؟! من پرستارش هستم... ازطرف مادرشون استخدام شدم... نمی دونم می دونین یا نه؟ شهاب به هیچ وجه به فکر خودش و خانوادش نیست... روز به روز هم که داره وضعش بدتر می شه... خانوم کیانی از من کمک خواستن اما من تنهایی از پس این کار برنمیام...»
    _«می شه درست توضیح بدین منم بفههم؟!»

پست جدید =80 +

رمان ما سه نفر | ~Gisoyeshab~ کاربر انجمن
    ویرایش توسط ~Gisoyeshab~ : 1391,05,20 در ساعت ساعت : 12:31

روزهای بی کسی.بمون کنارم 1. بمون کنارم 2 .ماسه نفر.پرستارمن
    رمان غرور وغیرت داخل گروه های شخصی نوشته میشه هرکابر عزیزی که قصد خوندن رمان غرور وغیرت رو داره .بهم پیام بده عضوش می کنم.

18. 767 کاربر از پست ~Gisoyeshab~ تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!S@D@F!! , $ ساجده$ , "Giti" , * nina * , **Horizon** , ~Niayesh~ , **Silver Star** , **solmaz** , **سولماز** , *aren* , *banoo* , *Hadis_71* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *shima* , *spectacular* , *_*aseman*_* , *~aida bala~* , *~MoonGirl~* , *~SETAREH~* , *رویا* , *ریحانه# , +Neda+ , - heDeh - , --Nila-- , ...eli... , .:BahaR:. , .arsana. , .HOMA. , .MojGan. , .Night star. , .ZeinaB. , .هازال. , /قاصدک/ , 0033 , 0Mi666 , 123659 , 199295 , 22~sahar~ , 3p67 , 88 shiva , ?!!?kimiya , @|-|A , a.n.jel , abadan boy , Abandokht , afi jonz , afi90 , AFM.ANGEL , afrooz87 , aida-love , akijun , alexiiiiiii , alikhademi , ali_shey , alka-line , Altin ay , amane & mamati , amenia , aminlily40 , amir hosyn , amorist , ana43 , anahita13 , angel04 , angelic , angelina , angle92 , angur , anita619 , ANNE , Anolin , aqua , aram76 , arashi , Aray , archangel , architect_shima , arefe90 , arezoue , ariana*dreams , armaghan88 , arman_iran , armita1819 , Arrosha , arshin.R , artii , asal-661 , asal_aram , asemane nili , asemanii , ashkannia , asma-m , asma66 , assertive , atefeh_49 , atieh72 , aurora15 , ava.n , avabehrouzian , ayandeh1 , ayda3 , aygeen , azad_awesome , azam 24 , azar1 , azarsana , azda , azita_esy , b3666 , ba-maram , بــــانــــو , babsaneh , bahar.nt , BaharәH , barane khazan , barin_s , baroon12 , baroonii25 , bavar 1389 , behi_aquarius , Behnaz joon , bella94 , best g!rl...SH , betoche** , bikari , birdana2 , black&white , blood_girl , blub2000 , bynahayat , celiji , corail , coral , Dark Star27 , DDjooon , Defne , delaram.s , Deldel , deli delbari , dj_bass , dokhtare esfand , dokhte.banderi , Doni.M , EasTern_Girl , eglantine-m96 , elahe 66 , elahe70 , ELAHE_E , elmir4 , elmira.t , elnaz89 , emel_20 , Emily Krooz , f.hazrati , fadai , faezeh88 , faezeh_kht , fahime_kiticati , famdavari , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , fariba44 , fariba48 , faribash , fariba_hed , Farnaz , farnaz21 , farvar1376 , fary , faryad(sf) , farzan0 , farzane.rsh , farzaneh14 , fatemeh1990 , fathemeh , fati70 , fatima_ma2020 , feraghi , fereshteh98i , fereshth , ferijoonm , feryal_bahmani , G!rl , G.Atishpare , galadril3 , gandomsa , geladiator_bozdel , ghazal rad , ghazal-abd , ghazal368 , gherti , ghorbani , Golbahar75 , golbaran , goldoone22 , gole mikhak , gole narges , Gole Yassaman , GOLI97 , golnuosh , gord , hadis00 , haeri , hala , Hananesh , hanayi , hana_m , hanie-ab , haniko1376 , hannah , hanye , harimeshgh , hasti59 , hediyeh_b , helga1980 , hestia , hidenam , hiva11 , hobi , hodass , homa* , homa41 , hooramohebtash , hooriya_y , HRad , hsdhsd , htamspam , hyunah , icegirl_90 , Irani , iranian_girl , j.ghanavizi , jasmin-jaz , Je$$ie , joana , jobless , JonasRahimi , joodi abot , Just Say No , XXNightAngelXX , kathyn , katy f , kfdh , khademre , khatereh14 , khatooonn , khiyal99 , kimia joon , king _ panther , kiumars , l0vin , ladysadeghi , Lale7 , lartmis , latifa , lavagirl , layahashemi , leila.kh , leila93 , leilaaa98 , leila_f , leilyk , leona , libra272 , Lida.Sh , lili 76 , lilil , lili_2sara , lish , little princess , liuana , love is.. , Lovely_girl , love_a , m.diamond.s , m0zhdeh , mahana1 , mahbaran , mahboobeh 98 , mahdi3h , mahdiehhjz , Mahdie_hs , mahisadun , mahr0kh , MAHSA-O , mahsadina , mahsamoon , mahsany , mahsaok , mahshid_3d , mahtab payda , mahtab10 , MAHTAB63 , mahtab888871 , mahtabsadaf , mAhTa_sAsI , MAJJI , malmal91 , malus , man! , mani1384 , mansoure , maral.artimis , marale , marjansh , MarMar_MJ , marry1375 , mary341 , maryam56 , maryam.khakbaz , maryam1388 , maryam63279 , maryammoayedi , maryam_mariusz , masi20002 , masi62 , masin , masoumeh , matchless , matinmiw , matin_a , mb_maryam , mehboba , Mehrnoosh74 , Mehrnoush , mehrsaa , mellina2000 , melodina , melody90 , mersad20 , me_ned , mfr60 , mina.bala , mina68 , mindrella , mini_mini , minoo1920 , Misha73 , mishapasha , misha_kavir , misha_porro , Miss A , Miss Bahar , mitra.ym , mn.a.p , mocuishle , modern girl , mogho0oli , mohandesbm , mojgan.am , mona.65 , monir1343 , monos , motlagh , mouod , mrym_98 , msa1 , mustang5200 , mzbanoo1379 , n.shina , nadia_gh74 , nafas21 , nafas44 , Nahid72 , Nahid_m , nana22 , nanazkhanoom , nancy.s , narbod , Nargis-narcisse , Narjess1996 , Nasim 77 , nasim1768 , nasimrahi , nasrin22 , nasrin44 , nastaran86 , nastarani , nasym , nazi1 , nazidosti , nazi_gf2010 , NazNazak , nbanoo , nedaj , negarh91 , neginra , Niayesh- 74 , niayesh_s.s , niazruby , night_girl , niho , *SaNaY* , nika21 , nilgon_nili , nilina98 , niloufar_rose , nini84 , ninio , niyayeeeeeesh , NO ONE , noora86 , noshafarin , nour , nrezaii , oldooz bala , omidk , Omitris , onlystar , padideh_hs , PAEEZ70 , paeezi , pain , paiz , pare , PARI% , Pari* , pari1990 , pariedarya , parisa2000 , parisaparisa , parmis86 , parni_AN , parvane. , petrisiama , Pinkvadie , pointeh , polat72 , popi , popsicle , pr.delafrouz , princess 2012 , princess74 , RafOneh , raha moozy , raha.66 , raha1375 , rahaiii , RaheBipayan* , raheleee , rahha , Rana.S , ratanaz , raz gol , RealIty , reem1368 , renia 11 , rexona , Rez1_ds , reza635 , reza9000 , Rha.sh , rilla , Roghaye57 , rogzana , rokhsan , ronika_1994 , roshan* , roya1365 , Roya_2010 , rozak_95 , roze_zard , rozhina , rozita maryam , s.sh , s0ogand , s?h?r , s@na , s@raa , saba 68 , sabah70 , sadaf.a , Saeideh_82 , saghi.m , saharnaz1390 , SahariX , samir , sanaz2000 , sang_e_saboor , sara parvizi , sara-42 , sara.6887 , sara2876 , saratab , sarax , sarma1010 , Satiya , Sati_Faeze , savez , sazin513 , sedena , sefid65 , sellena , sepeedeh , sepideh62 , serendipity6812 , SETARE SOHEYL , setare.jaberi , setayesh1363 , sh.as , shadi1356 , shadivet , shadman , shafagh 69 , shafagh falagh , shagha27 , shaghayagh banoO , shaghayegh69 , shahzad , sharghi , sharona , SharzaD , sheida_953 , sheldon , shida.m , shili , shivashiva , shooma , sh_karan , siah , simaN , sn0wmen! , snappy , sogand.m , sogand.sh , sogand1 , sogol21 , sogolmehrabon , soha1990 , sokot shab , Sokout , solia , sollmaz , somy_kh , soode , soofiya91 , sotazi , Souci , spring93 , ssmaryam , stubborn.teen , suny girl , sura , sydney , symorgh , S_64 , S_HOOT , s_mehr , sαвα , T.KHD , Taataa , tahoura , takshakh2838 , tama1011 , tangel , tania_7 , TanNazZz , taraneh joon , taranomeabshar , tara_5877 , Tarlan_tahami , tatitati , ten ten , Tifani Jon , tina 1989 , ti_na60 , to0oranj , tondar1365 , tpirouz , unichorn , unique1366 , vafa1980 , valan , vampire123 , venus7021 , vianna , violet_mahtab , vitric , vj_90 , wenela , y.m.s , yalda.angel , yaqush , yas6662 , yas@min , yasaman.m , yasamans72 , yasamin_34 , yasesabs , Yasnaaaa , yjdj , you &i , zahra jigar , zahra.h , zahra_jk , Zahra_niki , zainab1997 , zanbagh , zeinab75 , zeinabjoon , ziba111 , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zina , Z_M267 , [SARA] , _Azadeh_ , |SarA_S| , ~*~havva~*~ , ~Azita~ , ~B@H@R~ , ~HaPPym00N~ , ~Magic Life~ , ~SAREH~ , ~Snowy G!rl~ , ~شب خیس~ , ×sepidar× , آذردخت , آزالیا , آستاره , آسمان ابری , آسوده , آنی گل , آینوش , اب و اتش , اتل و متل , اتنا جووووونی , اتوسا , اتوسا جون , ارتمیس * , ارشيا كوچولو , ارشیا123 , ارمغان شادی , اقاقی , الهام1995 , الهه14 , امتیس , با نمک , باروونی , بازیگوش , باسیلیسک , برادپیت , برفینه , بلور , بهار سرد , بهارجون , ترنج خاتون , ترنم , تمنای دل , تنها... , تهمتن , توهم سبز** , ثـمیـن , حریم , حنانه 1874 , خانوم عسلی , دخی بلا , دزدمونا , رائیکا , راز نیاز , رز آبی , رستگار4006 , رضا1 , رضاره , رها_hd , روح سرگردون , روشانا , روژان6815 , رژلب , زوها , ساحلی , ساغر123 , سالومهو , سانازارمان , سانجانا , ساکتین , سبحی , سرتق , سعاد , سپیدوسیاه , سکوت من , سیمیندخت , شادزی , شانی , شاپررک , شبنم , شرقي , شه تاو , شهرزاد ن , شورم , شیوا , صحبا , طلا خانوم , طلوع عشق , عاتکه , عاشق رمان خواند , عسل مامی , علیصدر , غزال- ارشیا , غنچه خاموش , فرحناز65 , فرزانه 62 , فرمسک , فهیم1 , ققنوس98 , لحظه های آبی , لمیس20 , لی لی تنها , لیلاحمیده , لیلای لیلی , م.نوری , مادام , مادام بی موسیو , مامیچکا , ماهني , ماهی کوچولوی من , محبوبه_م , مرجان55 , مرضی2 , مهرورز , مهلا.پ , مونا** , ميمو , مژگان حضرتی , میترادات , میم. , نامی , نرگس.ر , نرگس‏ ‏.م , نسرین... , نسيا , نصرا... , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نوتاش , نیان , نیلوفر:-) , نیکا83 , هادیانا , هانیه نیکو , هلن سادات , هنانه , والیما , پارمیداا , پرنده کوچولو , پرهامه , پرواس , ღღ Parisa ღღ , پریمان , پیازچه , چلیپا , کاساندا , کمند , کیمیا1388 , یاسمن.م , یلدا تقی زاده , یواش , ღ ghazali ღ , ღdokhtar royaiiღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , Ⓕⓐⓣⓘⓜⓐ , ♥BAHAR♥ , ✗ sнÁ вη αм ✗

19. Top | #10

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.76
    تشکر از کاربر
    5,970
    تشکر شده 172,097 در 1,674 پست
    حالت من
    Khoshhal
    اندازه فونت

سلام .........چاکریم ...اینم پست جدید به خاطر همراهی خیلی خوبتون!!!
    _«منو باش برا کی روضه می خونم!!!»
    البته اینو زیر لب گفتم... ولی فکرکنم شنید! همون موقع یه گارسون منو رو آورد... می خواستم هیچی سفارش ندم اما خب دیدم ضایعس بیام بشینم هیچی کوفت نکنم... می گن دلش نیومده پول بده... منم یه کاپوچینو سفارش دادم... سهندم اسپرسو...
    سهند گفت:_«من و شهاب خیلی وقته کاری بهم نداریم... زیاد ازش خبر ندارم یعنی خودش باعث شد ازهم دور بشیم... با این که خودش رو بدبخت کرد اما خب هنوزم خراب معرفتشم! حالا هم اگه شما بخواین حاضرم براش هر کاری انجام بدم... فقط این وسط نمی دونم شما می خواین چیکار کنین؟!»
    یگانه جون خودتو کنترل کن با کله نری تو فکش!!! اینم خر می زنه ها... گفتم:_«خب... ترک دادنش دیگه... می خواییم ترکش بدیم...»
    یه نگاه خیره به چشمام انداخت... آی... آی... سرمو انداختم زیر... نمی تونستم فکرشو بخونم... فقط نگام می کرد ولی خب فکر کنم داشت به یه چیز فکر می کرد که زوم کرده بود و حرف نمی زد !!!
    گفتم:_«موافقین؟!»
    _«شما نمی تونین اونو ترک بدین!»
    یهو عصبانی شدم... یعنی چی هی ناز می کنه برام؟؟ چشمامو چپ کردم روش... خوبه بدبخت کپ نکرد.
    _«تونستن یا نتونستشو شما تعیین نمی کنین... نمی خواین کمک کنین لطف کنین اظهار نظر نکنین! بایت کمکتون ممنون!»
    خواستم از سر جام بلند بشم که زود دستمو گرفت....انگار برق دویست و بیست ولت بهم وصل کردن... دستمو ول کن، بی شعور انگار دزد گرفته !
    _«من منظورم این نبود...»
    _«پس چی بود؟؟؟ نکنه خودتون هم به ترک دادن احتیاج دارین!!»
    یه نگاه بد بهم انداخت... حالا تو دلش می گه این شهابم چه بدبخته که گیر آدم زبون درازی مثل این شده !
    _«شما لطف کنین بشینین... همه دارن مارو نگاه می کنن.»
    مثل بچه آدم نشستم سرجام... چشم دوختم به دهنش که گفت:_«من همه جوره حاضرم کمکش کنم... به خدا شهاب ازهمه کس واسه ام مهم تره ولی من منظورم این بود که خود شهابم باید همکاری کنه... اون خیلی کله شقه... مطمئنم تا خودش نخواد چیزی جلو نمی ره... شاید اگه یه آدم دیگه بود می گفتم کار راحتیه ولی درمورد شهاب.... اونو من می شناسم، کله شقِ یه دنده یِ مغرور و عین بچه ها لجباز... ترک دادنش خیلی سخته... مخصوصا که با مامان باباش لج کرده!»
    _«ولی اگه ما بخوایم می تونیم راضیش کنیم... حالا به هرطریقی... اگه روش کار کنیم می شه!!»
    یه پوزخند مسخره زد و سرشو به طرفین تکون داد...
    _«مثل اینکه شما هنوز شهاب رو نمی شناسین نه؟!»
    "نه اتفاقا می دونم مثل خودت چه آدم نچسبیه!!!"
    گفتم:_«شاید.... اما به اندازه یه ماه به حساب پرستاری... می شناسمش... هرچی ام لازم بود از بقیه می پرسم.»
    _«بقیه؟؟؟»
    ایــــــــــــــش... منظورم تو نبودی... چه اعتماد بنفس کاذبی داره این بابا!!!
    _«منظورم مامان و باباشه...»
    _«آها... اُکی... یعنی می گین می تونین دیگه؟؟؟»
    _«مطمئنم»
    _«اگه من کمک نکنم چی؟ ادامه می دین؟»
    واااااااااااااای... ایشالله ازاین در که رفتی بیرون یه ماشین زیرت بگیره دسته جمعی راحت بشیم!
    گفتم:_«فکر نمی کنم بودن شما کمک زیادی بکنه... ازهمین الان معلومه چقدر کمکاتون موثره... خودم تنها می تونم ترکش بدم... حتی بدون پدر و مادرش... اگه نمی تونستم این شغل رو قبول نمی کردم...»
    قبل از این که بخواد حرف بزنه سفارشامون رو آوردن. یه لبخد ژکوند زد که اون دندون های سفیدش هم افتاد بیرون! گفت:_«حق با شماست... بفرمایین...»
    اشاره کرد به فنجونم که مثلا بخورم... خودشم آروم آروم قهوه و کیکش رو کوفت می کرد... انگاری راضی شده بود... منم دیگه هیچی نگفتم و مثل دخترای خوب کاپوچینومو خوردم... بعد یه ربع ساعتی و یه کم دیگه حرف زدن اومدیم بیرون... قرار شد برای اولین اقداممون خبرش کنم... حالا اولین اقداممون چی بود؟؟؟ الله و اعلم... خدا به داد شهاب بدخت برسه!!!! وااااااااای کی اونو راضی کنه! زبون بیست و چهار متری می خواد که اونم خوشکلشو خودم دارم... غصه ی چی رو می خوری یگانه جونم؟ خدا با ماست !
    دم در کافی شاپ داشتم با سهند خدافظی می کردم که گفت:_«اگه دوست دارین ماشین هست، من برسونمتون...»
    _«مرسی... ماشینو اونور خیابون پارک کردم...»
    ابرو بالا انداخت... لبخند ژکوندی هم زد و گفت:_«پس با اجازه...»
    _«خداحافظ»
    _«خداحافظ»
    اون از یه طرف رفت و منم از یه طرف... اون هنوز حرکت نکرده بود که من سوار ماشین شدم وبا سرعت سرسام آوری ازجلو دویست و شش مشکیش رد شدم... غرورمم که چراغ قرمز می زد نمی ذاشت یه بوق بزنم... اینه که بدبخت سهند خودش یه تک بوق برام زد... زود تند سریع خودمو رسوندم خونه... ماشین رو پارک کردم و از در رفتم تو... شهاب دست به سینه به ستون وسط سالن تکیه داده بود... بر و بر منو نگاه می کرد... فکرکنم دعواش می اومد!!! خودم رو نباختم.
    _«مشکلی پیش اومده؟!»
    _«ماشینم رو بردن»
    _«خب این موقع ها زنگ می زنن به 110»
    _«می دونستی خیلی رو داری؟؟؟»
    _«من درمورد شخصیتم ازشما نظر نخواستم..»
    سوییچو پرت کردم طرفش... رو هوا قاپیدش... خواستم ازکنارش رد بشم که سد راهم شد... گفتم:_«دیگه مشکلیه؟»
    _«یه روز بهت گفتم خودم این زبونتو کوتاه می کنم یادته؟!»
    _«تلاش زیادی واست خوب نیس... خرج داره برات.»
    ابروهاش پیچ خورد... انگار منظورمو فهمید... صورتشو نزدیکم آورد... چشماش رو عین قورباقه خیره کرد بهم... ازچشماش کله شقیش رو می خوندم... آخر غرور بود! موهامو ازپشت گرفت... بدی موهای پرپشت منم این بود که تو کلیپس گیر نمی کرد... مجبور بودم گیس کنم... هرچند چندشم می شد ازگیس کردن!!! انقدر گیس موهامو کشید که سرم به عقب خم شد... همون جوری خیره به چشمام گفت:_«بخوای پاتو از گلیمت درازتر کنی بد می بینی... به شرایطتتم فکرکن.»
    پست جدید=100+
    ویرایش توسط ~Gisoyeshab~ : 1391,05,19 در ساعت ساعت : 13:59

20. 763 کاربر از پست ~Gisoyeshab~ تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!S@D@F!! , "Giti" , **Horizon** , ~Niayesh~ , **solmaz** , **سولماز** , *amitis* , *aren* , *banoo* , *Hadis_71* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *shima* , *spectacular* , *_*aseman*_* , *~aida bala~* , *~MoonGirl~* , *~SETAREH~* , *رویا* , *ریحانه# , +Neda+ , - heDeh - , --Nila-- , ...eli... , .:BahaR:. , .arsana. , .HOMA. , .MojGan. , .Night star. , .ZeinaB. , .هازال. , /قاصدک/ , 0033 , 0Mi666 , 123659 , 199295 , 22~sahar~ , 3p67 , 5011311 , 88 shiva , ?!!?kimiya , @|-|A , a.n.jel , abadan boy , Abandokht , adriana78 , afi90 , AFM.ANGEL , afrooz87 , aida-love , akijun , alexiiiiiii , ali1205 , alikhademi , ali_shey , alka-line , Altin ay , amane & mamati , amenia , aminlily40 , amir hosyn , amorist , ana43 , anahita13 , angel04 , angelic , angelina , angle92 , angur , anita619 , ANNE , Anolin , aqua , aram76 , arashi , Aray , archangel , architect_shima , arefe90 , arezoue , ariana*dreams , armaghan88 , arman_iran , Arrosha , arshin.R , artii , asal-1412 , asal-661 , asal_aram , asemane nili , asemanii , ashkannia , asma-m , asma66 , assertive , atefeh_49 , atieh72 , aurora15 , ava.n , avabehrouzian , ayandeh1 , aygeen , azad_awesome , azam 24 , azar1 , azarsana , azda , b3666 , babsaneh , bahar.nt , barane khazan , barin_s , baroon12 , baroonii25 , bavar 1389 , behi_aquarius , Behnaz joon , bella94 , best g!rl...SH , bikari , birdana2 , black&white , blood_girl , blub2000 , bynahayat , celiji , com86 , corail , coral , darya.m , DDjooon , Defne , Deldel , deragun , dj_bass , dokhte.banderi , Doni.M , EasTern_Girl , ebrahimi.fari , eglantine-m96 , elahe 66 , elahe70 , ELAHE_E , Elin-sky , elmir4 , elmira.t , ELMIRA79 , elnaz89 , emel_20 , Emily Krooz , f.hazrati , fadai , Faezeh-94 , faezeh88 , faezeh_kht , fahime_kiticati , famdavari , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , fariba44 , fariba48 , faribash , fariba_hed , Farnaz , farnaz21 , fary , faryad(sf) , faryba , farzan0 , farzaneh14 , fatemeh1990 , fathemeh , fati70 , fatima983 , fatima_ma2020 , feraghi , fereshth , ferijoonm , feryal_bahmani , G!rl , G.Atishpare , galadril3 , gandomsa , geladiator_bozdel , ghazal rad , ghazal-abd , ghazal368 , ghorbani , gk13541351 , Golbahar75 , golbaran , goldoone22 , gole mikhak , gole narges , goli62 , GOLI97 , golnuosh , gord , hadis00 , haeri , hala , Hananesh , hanayi , hana_m , hanie-ab , haniko1376 , hannah , hanye , harimeshgh , hasti59 , hediyeh_b , helga1980 , helma8 , hestia , hidenam , hiva11 , hivaskh , hobi , hodass , homa* , homa41 , Hoopoe , hooramohebtash , hooriya_y , HRad , hsdhsd , htamspam , icegirl_90 , Irani , iranian_girl , j.ghanavizi , jasmin-jaz , JASMINE FLOWER , Je$$ie , joana , JonasRahimi , joodi abot , Just Say No , kathyn , katy f , kfdh , khademre , khatereh14 , khatooonn , khiyal99 , kiana jon , kimia joon , king _ panther , kiumars , l0vin , ladani.d , ladyscreamerr , Lale7 , lavagirl , layahashemi , leila.kh , leila93 , leilaaa98 , leila_f , leona , libra272 , Lida.Sh , lili 76 , lilil , lili_2sara , little princess , Lovely_girl , m0nire , m0zhdeh , mahana1 , mahbaran , mahboobeh 98 , mahda , mahdi3h , mahdiehhjz , Mahdie_hs , mahisadun , mahr0kh , MAHSA-O , mahsadina , mahsafall , mahsamoon , mahsany , mahsaok , mahshid_3d , mahtab payda , mahtab10 , MAHTAB63 , mahtab888871 , mahtabsadaf , mAhTa_sAsI , MAJJI , malus , man! , mani1384 , mansoure , marale , marjansh , MarMar_MJ , marry1375 , mary341 , maryam56 , maryam.khakbaz , maryam63279 , maryammoayedi , maryam_mariusz , masi20002 , masi62 , masin , masoomah , masoumeh , matchless , matinmiw , matin_a , mb_maryam , mehboba , Mehrnoosh74 , Mehrnoush , mehrsaa , mellina2000 , melodina , melody90 , mersad20 , me_ned , mfr60 , mina.bala , mina68 , mindrella , mini_mini , minoo1920 , miny , Misha73 , mishapasha , misha_kavir , Miss A , Miss Bahar , Miss.Mania , mitra.ym , mobina , mocuishle , modern girl , mogho0oli , mohandesbm , mona.65 , monir1343 , monos , motlagh , mouod , mrym_98 , msa1 , mustang5200 , n.shina , nadia_gh74 , nafas21 , nafas44 , Nahid72 , Nahid_m , nanazkhanoom , nancy.s , narbod , narges65 , Nargis-narcisse , Narjess1996 , Nasim 77 , nasim1768 , nasimrahi , nasrin22 , nasrin44 , nastaran86 , nastarani , nasym , nazgol , nazi1 , nazidosti , nazi_gf2010 , NazNazak , nbanoo , nedaj , negarh91 , neginra , niayesh_s.s , night_girl , niho , *SaNaY* , nika21 , nilina98 , niloufar_rose , nina86 , nini84 , ninio , niyayeeeeeesh , NO ONE , noora86 , norbert , noshafarin , nour , oldooz bala , omidk , Omitris , onlystar , p.gh , padideh_hs , PAEEZ70 , pain , pare , PARI% , Pari* , pari1990 , pariedarya , parisa2000 , parisaparisa , parmis86 , parmis91 , parni_AN , perijooon , petrisiama , Pinkvadie , pointeh , polat72 , popi , popsicle , pr.delafrouz , princess 2012 , princess74 , RafOneh , raha.66 , raha1375 , raha6956 , rahaiii , rahha , rain love , Rana.S , ratanaz , raz gol , RealIty , reem1368 , renia 11 , rexona , Rez1_ds , reza635 , rilla , Roghaye57 , rogzana , rokhsan , ronika_1994 , roya1365 , Roya_2010 , rozak_95 , roze_zard , rozhina , rozita maryam , s.sh , s0ogand , s?h?r , s@na , s@raa , saba 68 , sabah70 , sadaf.a , Saeideh_82 , saghi.m , saharnaz1390 , SahariX , sahel_m , samane66 , samir , sanaz2000 , sanaz22 , sanazM , sang_e_saboor , sara parvizi , sara-42 , sara.6887 , sara2876 , sarah.sh , saratab , sarax , sarma1010 , sasa75 , Satiya , savez , sazin513 , sedena , sellena , sepeedeh , sepideh1993 , sepideh62 , serendipity6812 , setare.jaberi , setayesh1363 , sh.as , shadi1356 , shadman , shafagh 69 , shafagh falagh , shagha27 , shaghayagh banoO , shaghayegh69 , shahzad , Shamim2 , sharghi , sharona , SharzaD , sheida_953 , shida.m , shili , shivashiva , sholi_NazGol , shooma , siah , simaN , sn0wmen! , snappy , snia , sogand.m , sogand.sh , sogand1 , sogol21 , sogolmehrabon , soha1990 , sokot shab , Sokout , sollmaz , somy_kh , sonia1357 , soode , soodeh90 , soofiya91 , Soogool , sotazi , souraj , spgsara , spring93 , ssmaryam , statistics , stubborn.teen , sura , sydney , symorgh , S_64 , s_mehr , sαвα , T.KHD , tahoura , takshakh2838 , tama1011 , tangel , Tanhaei.2010 , tania_7 , TanNazZz , taranomeabshar , tara_5877 , Tarlan_tahami , tatitati , ten ten , tenten , tghyasfr , thmz , Tifani Jon , tina 1989 , ti_na60 , to0oranj , tondar1365 , tpirouz , unichorn , unique1366 , UnKnOwN_Sh , vafa1980 , valan , vampire123 , venus7021 , vianna , violet_mahtab , vitric , vj_90 , wenela , wildfire14 , y.m.s , yaqush , yas@min , yasaman.m , yasamans72 , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , Yasnaaaa , yegane☻ , yjdj , you &i , zahra jigar , zahra.h , Zahra_niki , zainab1997 , zanbagh , zeinabjoon , ziba111 , zibahp , ziglernata , zina , zizi.m , Z_M267 , [SARA] , ^MY HEAVEN^ , _Azadeh_ , |SarA_S| , ~*MONA*~ , ~*~havva~*~ , ~Azita~ , ~B@H@R~ , ~foroozan~ , ~HaPPym00N~ , ~Magic Life~ , ~SAREH~ , ~Snowy G!rl~ , ~WinteR GiRL~ , ×sepidar× , آذردخت , آزالیا , آستاره , آسمان ابری , آنی گل , آینوش , اب و اتش , اتل و متل , اتنا جووووونی , اتوسا , اذری , ارتمیس * , ارشيا كوچولو , ارشیا123 , ارمغان شادی , اسمون , اقاقی , الهه14 , امتیس , اویش ناز , با نمک , باران.ج , باروونی , بازیگوش , باسیلیسک , برادپیت , برفینه , بلور , بهار سرد , بهارجون , ترنج خاتون , ترنم , تنها... , تهمتن , توهم سبز** , ثـمیـن , حریم , حنا1997 , حنانه 1874 , حنیفا58 , دختراسمانی , دخی بلا , دریای وحشی , دزدمونا , دل سرد , رائیکا , راز نیاز , رز آبی , رستگار4006 , رضاره , رها_hd , روح سرگردون , روشانا , روژان6815 , رژلب , ساحلی , ساغر123 , سالومهو , سانجانا , ساکتین , سرتق , سعاد , سپیدوسیاه , سکوت من , سیتاف , شادزی , شانی , شاپررک , شاپرک13 , شبنم , شرقي , شه تاو , شهرزاد ن , شورم , صحبا , صُراحی , طلا خانوم , طلوع عشق , عاتکه , عاشق رمان خواند , عسل مامی , علیصدر , غزال- ارشیا , غنچه خاموش , فرحناز65 , فرزانه 62 , فرمسک , ققنوس98 , لحظه های آبی , لمیس20 , لی لی تنها , لیلاحمیده , لیلای لیلی , م.نوری , مادام , مادام بی موسیو , مامیچکا , ماه گل یاس , ماهی کوچولوی من , محبوبه_م , محمد حسن424 , مرجان55 , مرضی2 , مهرورز , مهلا.پ , مهناز1994 , مونا** , ميمو , مُحی , مژگان حضرتی , میترادات , میم. , نامی , نرگس.ر , نرگس‏ ‏.م , نسرین... , نسيا , نصرا... , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نوتاش , نیان , نیلوفر:-) , نیکا83 , هادیانا , هلن سادات , هنانه , والیما , پارمیداا , پرهامه , پرواس , پیازچه , چلیپا , کاساندا , کمند , کیمیا1388 , گل یاس , یاسمن.م , یلدا تقی زاده , یواش , ღ ghazali ღ , ღdokhtar royaiiღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ♥BAHAR♥ , ✗ sнÁ вη αм ✗

صفحه 1 از 25 1234511 ... آخرینآخرین