ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
معرفی و نقد رمان جدال پر تمنا (سجاده و صلیب ) | هما پور اصفهانی کاربر انجمن
http://fidibo.com/

asiatech

نودهشتیا
فید آر اس اس
صفحه 1 از 294 12345112651101251 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2940
  1. Top | #1

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.72
    تشکر از کاربر
    18,033
    تشکر شده 1,379,981 در 3,874 پست
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

پیش فرض معرفی و نقد رمان جدال پر تمنا (سجاده و صلیب ) | هما پور اصفهانی کاربر انجمن

سلام عیلکم ...
    و باز هم من ...
    حالا لابد می گین بابا ول کن تو رو خدا ... خفه مون کردی! چقدر چرت و پرت می نویسی؟ هان؟! همینو گفتین ... بیخود! حالا حالاها باید منو تحمل کنین اینجا ... من در خدمتتون هستم

می ریم که داشته باشیم ...

نام رمان : جدال پر تمنا

خلاصه : همه چیز از یه جر و بحث شروع شد ... یه جر و بحث ساده ... و بعد کم کم تبدیل شد به یه جدال ... جدالی پر از شیطنت و عطش ... جدالی پر از تمنا ... جدالی بین حوایی از تبار مسیح و آدمی از تبار محمد ...

لینک اصلی : رمان جدال پر تمنا | هما پور اصفهانی کاربر انجمن

مضمون و نوع نگارش : اول شخص ... از زبون دختر داستان ... موضوع عشقی ... اجتماعی ...

سایر توضیحات : باز هم سعی کردم متفاوت باشم ... به لطف همراهی شما ها ... دیگه نمی دونم چی از آب در بیاد ... ویولت به معنی گل بنفشه هست ... و آراد نام فرشته موکل بر دین و فرشته سپاس ( روز بیست و پنجم هر ماه خورشیدی) ... دیگه اینکه با نقداتون منو دلگرم کنین ... همین!

و باز هم نکته: بچه ها از دادن پست های اسپم خودداری کنین خواهشا ... خوب بود ... عالی بود ... کی می ذاری ... زود بذار ... امشبم می ذاری؟ ... همین جور ادامه بده .. از این خوشم می یاد ... چه می دونم! از این پستا ندین اینجا فقط نقد کنین با دلیل ... منم با روی باز نوکر همه تون هستم و جواب می دم ... خواهشا رعایت کنین! در صورت رعایت نکردن تایپک قفل می شه ...

• چهل روز که سهل است ... چهل سال عزادارم !

2. 399 کاربر از پست باران 69 تشکر کرده اند .

!! Niloofar !! , # eLaHe # , # MiTrA.Sa # , #PARDIS# , #SamaneH# , $*~fire~*$ , $~roya~$ , "Giti" , "غریبه آشنا" , * Rojin* , **mitra** , ~Niayesh~ , *9092*شادی , *::*MinoOoshi *::* , *asemani* , *bi gharar* , *emo girl* , *emo* , *kolaleh* , *leopard* , *Lonely* , *mahsa* , *marin* , *n@fi3* , *niusha* , *parnian* , *R I R A* , *Samaneh75 , *Silver Sun* , *spectacular* , *~SETAREH~* , *سارا... , *لبخند* , - heDeh - , -ShaDi- , -نازلی- , ...ARAD... , ...rainy , ...نگین... , ..p.e.g.a.h.. , .:.TaniA.:. , .:~KaMeLiA~:. , .arsana. , .MOHABBAT. , .MojGan. , .RAHA. , .هازال. , 1:59 P.M , 2rsa , @kimiy , @ned , @|-|A , a.n.jel , abby7 , AFM.ANGEL , ainaz jooon , Aisa_lluvia , Ami Tis , animmmm , anna320 , anzhela , ar0n , Arezoo1993 , arezoue , arish94 , AR♥SH , asal-1412 , asalie , asal_63 , asma66 , Astrgirl , AYDA alone , aynod , azarmidokht , ba ran , bachool , baran eshgh , beheshtnazi , best g!rl...SH , bof4 , breathe , Cancer , CIVIL , D0nya , darian , dark chocolate , Dark Star27 , darkboy , darya12 , delaram.s , Deldel , denis** , Digital Girl , Dina* , dokhtare khial , Doni.M , dorna2012 , dorsa16 , Dr.zh92 , dream.star , edin , ehsantak , EHSAS76 , elahe 66 , Elahe111 , Elahe41 , eli ab , eli- , ELI.12 , eliiiiiii , ELLY :D , elnaz a.k , emilya , enchantress , EVRINA , f.eti , f@(/@$ , farisa , fateme16 , fatemeh 18 , Fatemeh.98 , fati70 , Fazi1996 , fleur , foroogh 54 , forough92 , frokni , ghambar , ghazale96 , goominam , gracious , hannaneh_ya66 , hanye , HAPOO_6 , hasrat102030 , HaӍeÐ.AcӍe , hediyeh_b , HiLdA BeAuTy , hiva-20 , hoaya , hoda barani , honey.m , hooriehgholami , hovjo , Icy Heart* , Inoosh , kanyar , Keysersoze , Khate Siah , khiyal99 , KHJ.N , ki@na , kodaki , kolbehsokut , kurda smahlt:< , l.m13 , Ladyk!n , lale joon , lalehjoon , leila.kh , leila.m , leili.b , libra272 , lili 20 , lilil , little princess , maede emo , Maedeh , mahis.i , MAHSA-O , Mahsa313 , mahsamoon , Maht!sa , mahya7763 , makhmal_66 , malihe ranjbar , malihemobini , mamalisooti , maryam1363 , maryammmmmm6 , mehrta76 , melanie stryder , mina naz , Mina.LoveStar , mina_k , mina_xox , mishapasha , Miss.Aima , Miss.Mania , mitra.ym , mkhajezadeh , mobinaa , modern girl , MoonRise , muck , n!loof@r , n@st@r@n-gh , nafas5236 , NAFAS76 , nafas_sheytoon , Nahid72 , nastaran_702 , natalia , Nazanin_8832 , nazanin_nm , nazpari47 , negin kh5 , Negindf , niho , nila23 , niloo1377 , Noosha Y , nooshin. , nutty , Nyekta , osweh , P*O*O*N*E*H , paliz-sm , pante a 74 , paradaice , pari-sa , paria.v , Parya.G , patrin , persian boy_22 , pink punk , Pransess , Raha jOOOOOOOOn , raha1375 , raha_16 , razin 75 , real girl , RealIty , Rita. , ronak voji , Rosali , s.nasim , saba1551 , sabs , sachlian , Saghar.A , saghar77 , saghi.m , Sahar.M , sahar71 , sahely , samira-76 , sanamjooje , sania555 , SARA.15 , Sati_Faeze , setare-bahari , sevin jooni , shaghayagh banoO , shahgol , shahpasand , sheyda315 , shima7 , shokoo , Simarastegari , skarlet 62 , ~sky angel~ , sokoote_zendegi , solia , star $ sisi , Star-crossed , Star-Crossed-Lover , star1376 , sulli , SUMMER G!RL , SunDaughter☼ , sydney , s_donia323 , sαвα , tala bala , TARANOMEMEHR , terme.21 , to0oranj , tondar1365 , tt.raha , vahid. , VAHIDEH / P , valan , vdaxxsh , Veni , vghv , virago , y.m.s , yasaman. , yasi♥fabrik , yAsnA*19F , yekta71 , zahra.gol , zahrassh4 , zizi1996 , zizijooon , Zjooojooo , ~ MisS Fati ~ , ~2ne2~ , ~Ani Joon~ , ~foroozan~ , ~Gisoyeshab~ , ~N!na jOojOo~ , ~Samaneh~ , ~Sepideh_farhadi~ , ~شب خیس~ , ~مریم 2020 ~ , °Hal¡¥aS° , ˙·▪●Nilsa●▪·˙ , ӜFati※anjelӜ , آرتمیس 98 , ادم خوب , ارمغان شادی , الهام1995 , امتیس , انابل , انگیلینا , باران بانو , باران شب , باران6 , بارون بهاری , بهار سرد , بي بي فري , بیانکا , ترنم15 , تقدیر , تینا97 , ثــمـره , ثـمیـن , حاجی بلا , حسنا72 , حنانه.. , خانم فسقلی , خورشید روی آب , دختراسمان , دخمل خوب , رابین * , رامين لره , رز صورتی ... , رستگار4006 , رها 69 , سامیه.ر , ساناز2000 , سعیدانصاری , سكوت ابريشم , شهرغریب , عسلی من , غزل91 , فاطمه 27 , فرشته جون(خفن) , فرمسک , فرگل1 , sara96 , لحظه های بارانی , لنگه کفش , لیلاحمیده , لیلی لیلوون , مارال ميني , مامان صفا , ماه دیس , ململ خانم , من خسته , مهتاب جونی , نازبو , نازنین جونم , نسـرین , نغمه زندگی , نهال جون , نیاز سرفراز , نیاز و ن , نیوساد , نیکا83 , نیکان , SoN!A , هوراوش , وارش67 , وفادار , پاییز.Z , پروانه! , پرياf , پریناز74 , چپ دست , چیکا , ژیانا , کاتی , کایرا.70 , گیتی , یلدا فلاح , ๑ Areefee ๑ , ღdokhtar royaiiღ , ᗩηηᗩ , ★Night Sky Soul , ☆ SetareH ☆ , ♣ Elvira ♣ , ♥ nazi nazi♥ , ♥...ARAM...♥ , ♥E L I Z A ♥ , ♪ROOZBEH-NΞѺ♪ , ✖ SOODEH ✖

3. Top | #2

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.62
    تشکر از کاربر
    13,562
    تشکر شده 4,604 در 639 پست
    اندازه فونت

سلااااممممممم...
    آقا مرسی از رمانت...
    اول از همه حدس میزنم آرسن بشه نیما توی قرار نبود و شهریار توی رمان توسکا...
    حدسه ها!!!!
    از اول که نوشتی پاپا و مامی گفتم احتمالا منحصر به شخصیته این نوع گویش چون خودت اینجوری لوس نیستی که برای کلاس بگی مامی...پاپا...
    موفق باشی ...
    هما منتظر بقیشماااااااا!!!!!!!
    به این فکر کن که هر روزت/می تونه روز آخرشه
    بدون هیچ فردایی/می تونه عمرمون سرشه
    بگو حالا تو این روزی/که واست زندگی بخشه
    دلت مغرور می مونه/ یا هرچی هست و می بخشه

دوستان گلم بعد از خرداد با دست پر منتظرم باشید...

در دست تایپ:

*مرد زندانی میخندید، شاید به زندانی بودن خویش، و شاید به آزادی من. راستی زندان کدام سوی میله هاست؟*

4. Top | #3

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    0.99
    تشکر از کاربر
    3,051
    تشکر شده 1,902 در 998 پست
    اندازه فونت

همایی استارتو خیلی عالی و قشنگ زدی!! اون پسره رامین چی شد؟؟قرار بود ماشینو پارک کنه بیاد ولی نیومد!!
    راستی مگه میشه یه پسر که خیلی مقید هم باشه راحت یه دخترو بزنه؟؟اونم توی خیابون؟؟

❤♫❤♫❤my life belonges to you!ONLY YOU❤♫❤♫❤

5. Top | #4

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.72
    تشکر از کاربر
    18,033
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

نقل قول نوشته اصلی توسط niayesh_s.s نمایش پست ها
    سلااااممممممم...
    آقا مرسی از رمانت...
    اول از همه حدس میزنم آرسن بشه نیما توی قرار نبود و شهریار توی رمان توسکا...
    حدسه ها!!!!
    از اول که نوشتی پاپا و مامی گفتم احتمالا منحصر به شخصیته این نوع گویش چون خودت اینجوری لوس نیستی که برای کلاس بگی مامی...پاپا...
    موفق باشی ...
    هما منتظر بقیشماااااااا!!!!!!!
    سلاااااااام خواهش می کنم هانی ...
    آرسن هم شاید یه چیزی تو اون مایه ها باشه شایدم نه ... باید ببینم چی می شه ...
    دلیل پاپی مامی گفتنش رو توی پست آخرم معلوم کردم عزیزم ... برو ببین ...
    فدات

6. Top | #5

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.72
    تشکر از کاربر
    18,033
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

نقل قول نوشته اصلی توسط *emo girl* نمایش پست ها
    همایی استارتو خیلی عالی و قشنگ زدی!! اون پسره رامین چی شد؟؟قرار بود ماشینو پارک کنه بیاد ولی نیومد!!
    راستی مگه میشه یه پسر که خیلی مقید هم باشه راحت یه دخترو بزنه؟؟اونم توی خیابون؟؟
    مرسی عزیزم ...
    اون پسره هم میاد حالا ...
    راستش رو این قسمتش خیلی فکر کردم ... اما دیدم باید اینجوری بنویسم .... اگه نه نمی شد خوب ...
    دیگه منم دلو زدم به دریا و نوشتم ... یه جورایی اینجوری توجیحش کردم که اگه یه دختر بره بزنه تو گوش یه پسر مغرور صد در صد بدترشو می خوره ...
    ولی بازم اینجاش به نظر خودم ایراد داشت که نشد کاریش بکنم ... انشالله از این به بعد بهتر می شه ...
    اما اینم بگم شخصیت این پسره خیلی حاصه ... یه پسر شیطون و تخس و مغرور و اندکی مذهبی ... که همه اینا با هم ببین چه سالادی می شه ... حالا کم کم می فهمین

7. Top | #6

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.72
    تشکر از کاربر
    18,033
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

نقل قول نوشته اصلی توسط best g!rl...SH نمایش پست ها
    ایول هما جوووووووووووووووووون خدا وکیلی منم افسردگی گرفتم از بس میومدم تو سایت و بیکار بودم انقدر برا توسکا هیجان داشتم برا هیچ رمانی نداشتم الانم که ویولت جان تشریف اوردن این دو تا پست که اولی بود و خیلی خوب منتظره بقیه هستیم که ایشالله مثله قرار نبود و توسکا به خوبی تموم شه
    ولی عجب اسمایی برا شخصیت ها میزاریا از کجا میاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ویولت اسم دختر خودمه ...
    ولی کلا از تو کتاب اسم در می یارم ...

8. Top | #7

کاربر متوسط

میانگین پست در روز
    0.20
    تشکر از کاربر
    5,972
    تشکر شده 1,239 در 292 پست
    اندازه فونت

سلام.
    مرسی واقعا خوشحال شدم به این نکته اشاره کردی که کسی که به خدا ایمان داشته باشه تو هر دینی که باشه پاکه. درسته که شرع اسلام هم همین نظر رو داره ولی متاسفانه مردم ما خیلی هاشون کاری به شرع اسلام ندارن و از خودشون حکم صادر می کنن.
    تازه می فهمم بازی های کودکی حکمت داشت
    زوووووووو......
    تمرین روز های نفس گیر زندگی بود.
    زنده یاد حسین پناهی
     برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

9. Top | #8

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.72
    تشکر از کاربر
    18,033
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

نقل قول نوشته اصلی توسط fosa نمایش پست ها
    سلام هما جان .... عالی بود .... این کتابت فکر کنم از دوتای دیگه هیجانی تر باشه .... به هر حال خیلی ممنونم ...
    فقط یه چیزی .... یکم زیادی زود با این رامین دوست نشد ؟

سلام عزیزم ... امیدوارم همینطور باشه ... اصلا خودم از قصد اینکارو کردم که نشون بدم ویولت دختر خیلی خیلی راحتیه ... یه دختر خیلی صاف و ساده و شیطون که حالیش نمی شه بابا جان یه کاراییه غلطه!

10. Top | #9

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.72
    تشکر از کاربر
    18,033
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

نقل قول نوشته اصلی توسط AYDA alone نمایش پست ها
    راستی هماجون یه سوال..ویولت مسیحیه نه؟؟آخه گفت یا مریم مقدس..
    ـــــــــــــ
    خودم فهمیدم!!
    آره عزیزم درسته ... ویولت مسیحیه ... من که تو خلاصه اش گفتم حوایی از تبار مسیح

11. Top | #10

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.72
    تشکر از کاربر
    18,033
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

نقل قول نوشته اصلی توسط strangergirl نمایش پست ها
    هما جون تبریک بابت رمان جدیدت!

میگما اگه بازم شخصیتای جدید اومد تو رمان میخوای اسماشون یه ذره آشنا باشه

خب عزیزم اینا مسیحی هستن ... اسمای مسیحی ها و یهودی ها اصولا سخته ...

صفحه 1 از 294 12345112651101251 ... آخرینآخرین