ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان ابریشم و عشق | لیلین کاربر انجمن

asiatech

نودهشتیا
فید آر اس اس
صفحه 1 از 29 123451126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 281
  1. Top | #1

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.74
    تشکر از کاربر
    16,840
    تشکر شده 315,854 در 2,343 پست
    حالت من
    Khoshhal
    اندازه فونت

Post رمان ابریشم و عشق | لیلین کاربر انجمن

سلام من بازم اومدم با یه رمان جدید تو یه لوکیشن جدید دیگه.اینبار از گیلان می ریم اصفهان وشهر قشنگ کاشان.
    داستان به دوقسمت تقسیم میشه :
    توبازه ی اول از زبان شخصیت مرد داستان یعنی بهراد، وقایع گفته میشه وقسمت دوم هم سهم گلاره شخصیت زن داستان ماست.
    لینک نقد رو هم بعد از دو یا سه پستی که گذاشتم میذارم.خوشحال میشم با نظرات خوبتون مثل همیشه همراهیم کنین
    من اصفهانی نیستم.هرچی هم که تو این داستان میارم بر اساس تحقیقات مختصریه که در مورد این استان وشهر کاشان دارم.پس از دوستای گل اصفهانیم یا عزیزانی که درمورد اونجا اطلاعاتی دارن میخوام تو این زمینه اگه ایرادی ازم می بینن راهنماییم کنن.
    قرار نیست شاهد خوندن یه رمان بی هیجان با یه عاشقونه ی آروم باشین.قول میدم وقایع غیر قابل پیش بینی که تو داستان می یاد همه تونو شوکه کنه.پس گول ظاهر ساده وبی هیجان خلاصه ی داستان رو نخورین.
    راستی تا یادم نرفته بگم بعضی از اسامی وشخصیت ها تو این رمان واقعی هستن.اما موضوع این داستان کاملا زاییده ی تخیلات خودمه

با تشکر از بهار عزیز به خاطر طراحی این جلد.
    از ساره ی عزیز دوست خوبم ودختر گل اصفهانی به خاطر راهنمایی هاوهمراهیش تو نوشتن این داستان ممنونم.
    ابریشم وعشق
    نویسنده :لیلین کاربر انجمن
    تعداد صفحات: نمی دونم

خلاصه داستان:
    بهراد پسر استاد همایون صدر نائینی برای برآورده کردن آخرین خواسته ی پدرش که بافتن فرش ابریشم از طرحیه که پیش از مرگش کشیده مجبور میشه به کاشان بره تا با بافنده ای که مورد نظر پدرشه قرار داد ببنده.استاد رحیمی یکی از بافندگان مشهور فرش در کاشان بوده که به علت بیماریه آرتروز دو سالی میشه دست از کار کردن کشیده وبا خانواده ش زندگیه سختی رو میگذرونه.بهراد اونو پیدا کرده وبا دادن پیشنهاد دستمزد بالا سعی میکنه استاد رحیمی رو راضی کنه.اما استاد به دلیل بیماری قادر به انجام چنین کاری نیست.ولی چون مبلغ پیشنهادی قرار داد بالاست گلاره دختر استاد،با جسارت پا جلو میذاره ومی خواد که اون فرش رو ببافه...
    ویرایش توسط لیلین : 1391,08,02 در ساعت ساعت : 20:44
    کجای چهار فصل نام تو می گنجد . . .؟
    رویش از توست

بهار ، بهانه ، باران هم !
    تو ...
    فصل پنجم عاشقانه های منی ...!

2. 524 کاربر از پست لیلین تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #لـــــــــیلا . م # , #مریم# , $ ساجده$ , (زلال) , * nina * , * حدیث * , **mitra** , *Aida Banoo* , *AMIR* , *miss minoo* , *Nafise.a9* , *ROJA* , *shima* , *soodabeh* , *spectacular* , *~aida bala~* , *~Faezeh~* , *سام* , +Lily , - heDeh - , -ShaDi- , .:BahaR:. , .:MaedeH:. , .:~KaMeLiA~:. , .arsana. , .Dreamy-girl. , .HOMA. , .MOHABBAT. , .MojGan. , .Monire. , .nox. , 5011311 , ==== , abby7 , afi90 , ahmadi_1362_2 , Altin ay , amane & mamati , amini2004 , amitida24 , Anahita.s , angelic , ANHT , aqua , arezoo786 , armaghan88 , aroosak , Arrosha , asal-1412 , asal-661 , Asaljojo , asemane nili , aseman_82 , ashoka , assertive , AtI2020 , atish69 , atyek , ayda_ayda , aygeen , azam 24 , azarsana , azda , azidan , ba-maram , babasi , bahar.d65 , bahar73_m , BaharәH , baroonii25 , Beautiful Jasmine , behi_aquarius , behnazhmz , Behnoush , bersin , bikari , bitter.sweet , blood_girl , blub2000 , blue69 , brain storm , chobiiin , D0nya , damis , Darya 78 , darya... , denis** , dezy , Dina* , divandary , dokhibabash , Doni.M , dozhd , dream2 , E.Narjes , elahe 66 , elahegood , elahejoon1234 , Elen , Eli!i!i!i , EliSo , ELYAN , em-902 , enriqoe , faezeh88 , fahime_kiticati , fantasy girl , farah2 , fariba_hed , Farnaz , Farnaz.R , fArzane.Far , fatemeh74 , fathemeh , fatima_59 , flavia , FowL , frokni , gandomsa , Genesis , ghazal 2012 , ghazal p , gherti , gili , Golbahar75 , gole narges , Gole Yassaman , golnuosh , googoosh z , gord , gord Afarid , hala , hana_m , Haniday , hanye , harimeshgh , haveking , hediyeh_b , helik , hilaaa , hoaya , hoda_b , honey_x , iasp70 , icegirl_90 , Irani , iranian_girl , is.darya , joana , JonasRahimi , khale rize , Khate Siah , khatooonn , KHJ.N , kiana61 , kimi khoshgele , kimia joon , kurda smahlt:< , ladyscreamerr , lale joon , lalehjoon , lambada , Laya.Li , leila.kh , liba , Lida.Sh , life.life , Lioda , liuana , M mehrane , m.diamond.s , m0zhdeh , mahdi3h , mahdiar , mahdieh67 , maheasemun , mahnazmom , mahr0kh , MAHSA-O , mahsama , mahsamoon , mahsaok , mahsa_128 , mahtab10 , mahtabi22 , mahtaj , MAJJI , makki , malihe ranjbar , malmal91 , man! , mania noonooiy , mansoure , marjan 172 , marjansh , mary341 , maryam.khakbaz , maryam.mani , MARYAMGOL , maryammoayedi , maryam_m1112 , matin_a , meno , mersad20 , metropolis , me_ned , mina naz , Mina.LoveStar , minimona , minminmin , mirage , misan , misha_kavir , Miss.Mania , miss.no1.2004 , mk70 , modern girl , monir1343 , moon shine , n.a. , N@r!na , nadjafi , nafas_sheytoon , Nahid72 , nana22 , narges.r , Nashenase tanha , nasimevasl19 , nastaran86 , nastaran_702 , nazi1 , nazila love , nazi_gf2010 , nbanoo , neginra , nenoy , niayesh00 , nikaan , niloofarafoolin , nima_sunboy , ninio , Noana , noooor , noshafarin , nour , nrezaii , oldooz bala , PAEEZ70 , pari daryai , paria_pari , parinaz.m , parisa00 , parisaparisa , parmis86 , parmisa65 , parvane. , patrin , patrishiya , pegah.a , perijooon , Pinkvadie , proxima , R*A*Z , RafOneh , raha1375 , rahaghi , rahaiii , Rahiiii , ramesh20 , ramlin , rashno , REAL LOVE , red90 , reem1368 , Rehi 76 , reyhane.s , Rez1_ds , reza9000 , rezno , Roghaye57 , roya1365 , rozita maryam , s.sh , s?h?r , sachlian , saeide735 , Saeideh_82 , saghi.m , saghigol , saharmn , SahariX , sahar_love , samandf , samira1362 , sana1994 , sanaz2000 , sanaz_ , sania555 , saqi , sara parvizi , sara51 , Sarah* , sarah.sh , SECoND*PLANeT , selina63 , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setareh30 , setayesh* , setayesh1363 , shabnamsobhabi , shadi1356 , shadow_das , shafagh 69 , shaghayegh+h , shahtut , shamim , shamsa 51 , sharghi , SharzaD , Shifteh , shiva joon , shiva-68 , shooma , siah , Silber , silverstar , simaN , sinsor , sipa , sissys , ~sky angel~ , sn0wmen! , Snow Dream , soda 70 , sogand.sh , soha1990 , soheyla jooon , sokoote_zendegi , solijoon , solmaz no1 , somaye73 , some61 , somy_kh , soode , sotazi , sssaaa , Star_69 , star_crossed , sura , susan1 , sydney , S_64 , s_donia323 , sαвα , T T--THR , Taataa , Tala.N.A , tama1011 , tandis2 , taraneh joon , taraneh24 , The Wind , Tifani Jon , to0oranj , toofanz , tornado.n , unichorn , Universe95 , UnKnOwN_Sh , valan , vampire123 , vanas , Violet.e , wenela , white-sky , XtavanaX , y.m.s , yas6662 , yasaman20 , yasamin_34 , Yasnaaaa , yjdj , Z.BITA , Z.Sattari , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zeinab75 , ziba111 , zibahp , zizi26 , zoooom , Z_M267 , _Azadeh_ , _SarA_ , ~ Abji ZAhra ~ , ~anahita~ , ~B@H@R~ , ~farzaneh jan~ , ~ghasedak~ , ~Magic Life~ , ~mehrnaz~ , ~N!na jOojOo~ , ~Ordibeheshti~ , ~SAREH~ , ~SariR~ , ~Tulip~ , §parnian§ , آونــــد , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ×sepidar× , тαιкнoη , آذرمیدخت , آزاده 70 , آستاره , آقا مجید , آمستريدا , آواشیوا , اب و اتش , اسماء کرمی پور , الناز گوگولی , اهورای , ELI , ای تکین , باران شکوفه , بازیگوش , بلور , بهار سرد , بهارجون , بهبهو , بی بی گل , تبسم+ , ترنم , تمنای دل , ثنا77 , حسین زاده حسینی , حنیفا58 , خانم فسقلی , خانوم معلم , خانومی , دختر آسمان , دختراسمان , دختراسمانی , دریا دلنواز , دیبا کیان , راژانه , رزصورتی , رضاره , روژان , رویای من او , زرین دخت , زکیه67 , ساغر آدین , سبحی , سرای بانو , سرتق , سپیدوسیاه , شادئ , شهرزاد ن , شهرزاد.م , شیش تایی هااا , شیوا , طلوع عشق , غزل91 , فاطمه علی زاده , فرزانه 62 , فروغ 74 , فرگلf , لی لی تنها , لیلاحمیده , لیلی A , لیلین84 , م.م.ر , ماجده , مامان بهاره , ماه سیما , مدار2 , مرجان55 , مرزنگام , مریمی__ , مسافر كوچولو , من ایرانیم , منا64 , مهرزا , مهستی , مهشاد فتحی پور , مهشیدی , ميمو , نامی , نسرین... , نسيا , نصرا... , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نوشیس , نیان , نیلا... , نیلوفر:-) , نیکا83 , نیکــی , هفت مقدس... , هوفریا , وارش67 , وطن من ایران , ویدا.ف , پارلاق گونش , پرهوده , پرواس , پروانه! , پریسا110 , پیازچه , چاله , کمند , یاس بی نشان , یه دختر1995 , ღ ghazali ღ , ღMoOn GiRlღ , ღســـــوزانღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ✿KhanomGol

3. Top | #2

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.74
    تشکر از کاربر
    16,840
    حالت من
    Khoshhal
    اندازه فونت

ابریشم وعشق
    لیلین کاربر انجمن

نه اندوهی در چشمانم
    ونه ملالی در سر انگشتانم
    که نامت را می نویسم...
    چشم هایم
    در پیله ای از ابریشم وعشق
    خواب تورا می بینند
    شاید نخستین دیدارمان
    امروز باشد
    با سلامی در سکوت...

فصل اول) بهراد

نگاهمو از نقشه ی لوله شده ای که روی صندلی جلو کنار کیف لپ تاپم گذاشته بودم گرفتم وبه جاده خیره شدم.مدتها می شد که واسه یه مسافت طولانی رانندگی نکرده بودم.
    به حدی ذهنم درگیر ماجراهای این چند وقت اخیر بود که نمی تونستم رو جاده وطبیعتش تمرکز کنم.کجا داشتم می رفتم وقرار بود با چه چیزی روبرو بشم چندان مهم نبود.چیزی که واسه م اهمیت داشت برآورده کردن آخرین خواسته ی بابا بود.
    قبل از پروازم از بخارست به ایران،مامان باهام تماس گرفت.مثل اینکه حال بابا ایندفعه خیلی بد شده بود ودکترها علنا جوابش کرده بودن.دیگه شیمی درمانی هم بی فایده بود.
    فکر اینکه امکان داره به زودی بابا رو از دست بدم باعث شد یک آن به خودم بیام وببینم واقعا کجای این دنیا وایستادم وچقدر از داشته های با ارزشم تو زندگی دورم.بابا برام بدون شک با ارزش ترین چیزی بود که داشتم.منم مثل هرپسر دیگه ای مهم ترین سرمایه وپشتوانه م حضور پدرم بود.
    اما برام در کنار همه ی اینا یه افتخار عمیق قلبی وجود داشت.اینکه پسر استاد همایون صدر نائینی طراح بزرگ فرش ابریشم بودم.
    بابا واسه م بیشتر از هرکسی تو زندگی قابل احترام وستایش بود.نه به خاطر فقط هنرش.اون یه جورایی برام الگو بود.
    با اینکه حدود دو سالی می شد به خاطر دخالتهای مامان واسه خودم یه خونه ی مجردی تهیه کرده ومستقل شده بودم،اما هنوز خودمو به خونواده م به خصوص بابا وابسته می دونستم.
    این زندگیه مجردی هم یه بهونه بود واسه لاپوشونی کارهایی که هر مرد جوونی با استفاده از امکاناتی که در اختیارش هست می تونه انجام بده.البته من هرگز پامو از گلیمم درازتر نمی کردم.اما خب اون خونه واسه گاهی لب تر کردن با رفقا و داشتن آزادی بیشتر جای خوبی بود.از گیر دادن های مامان هم دیگه خبری نبود.
    لااقل واسه من که پا به بیست وهشت سالگی گذاشته بودم و تودنیای کار حرفه ایم واسه خودم کسی بودم دیگه دوره ی این سخت گیری های مادرانه گذشته بود.
    حدود سه سالی می شد که به عنوان کارشناس در بخش تحقیقات هواشناسی موسسه ی ژئوفیزیک دانشگاه تهران مشغول به کار بودم.وزندگیم خلاصه شده بود تو سفرهایی که به مراکز و ایستگاههای هواشناسی کشور داشتم وبه عنوان مدرس در طرح پودمانی آموزش کارورز وکار آموز این رشته خدمت می کردم.
    البته گهگداری هم سفرهایی به خارج از کشور برای شرکت در جلسات وکنفرانس های بین المللی به پستم می خورد.که سفر اخیرم به بخارست یکی از همونا بود.
    ویرایش توسط لیلین : 1391,07,29 در ساعت ساعت : 07:18

4. 561 کاربر از پست لیلین تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , #لـــــــــیلا . م # , #مریم# , (زلال) , * hasti * , * nina * , **mitra** , **parya** , *Nafise.a9* , *ROJA* , *SHIMA * , *shima* , *soodabeh* , *spectacular* , *_*aseman*_* , *ریحانه# , *سام* , *همیشه بهار* , +Lily , - heDeh - , .:BahaR:. , .arsana. , .HOMA. , .MOHABBAT. , .nox. , .ZeinaB. , 5011311 , ==== , abby7 , afi90 , Ala88 , Altin ay , amane & mamati , amini2004 , amir hosyn , amitida24 , Anahita.s , angelic , ANHT , anna43 , aqua , arda1 , arghavan58 , armaghan88 , arman_iran , aroosak , Arrosha , asal-661 , Asaljojo , asal_aram , asemane nili , asemanii , aseman_82 , ashoka , asma66 , asrin_1994 , atashgah62 , atefeh_49 , AtI2020 , atish69 , atyek , ava.n , aygeen , azam 24 , azar1 , azarsana , azda , ba-maram , babanimnim , babasi , babsaneh , bahar.d65 , BaharәH , baran.amad , barane khazan , barin_s , Beautiful Jasmine , behi_aquarius , behnaz.ashena , behnazhmz , Behnoush , bersin , bikari , binaha , blood_girl , blub2000 , blue69 , brain storm , carrie , chobiiin , degeer , divandary , dokhibabash , dream2 , dreams_queen , ebrahimi.fari , elahe 66 , elahejoon1234 , elahye zibaei , Elen , elham*d , Elin-sky , EliSo , ELYAN , enm1387 , estifen , faezeh88 , faghatdream , fahime 528 , fahime_kiticati , fantasy girl , farah2 , fariba44 , fariba_hed , Farnaz , farzan0 , fArzane.Far , fatemeh74 , fathemeh , Fatima S , fatima983 , fatima_59 , flavia , G!rl , galadril3 , gandomsa , geladiator_bozdel , Genesis , ghazal 2012 , gherti , gili , Golbahar75 , gole narges , Gole Yassaman , goli62 , golnuosh , googoosh z , gord , gord Afarid , granaz , hala , hana_m , Haniday , hanye , harimeshgh , hed2010 , hediyeh_b , helik , hilaaa , hivaskh , hoda_b , homa shahheidar , homi1 , honey-asal , honey_x , hooramohebtash , hooriya_y , hot sun , hyunah , iasp70 , Irani , iranian_girl , is.darya , joana , JonasRahimi , just.niloofar , kathyn , katy , khademre , khale rize , khatooonn , khiyal99 , kiana61 , kimi khoshgele , kimia joon , kiumars , kurda smahlt:< , lambada , Laya.Li , leila.kh , Lida.Sh , life.life , Lioda , liuana , love_a , M mehrane , m.diamond.s , m0zhdeh , mahdi3h , mahdiar , mahdieh67 , maheasemun , mahnam... , mahnazmom , mahr0kh , mahsa 21 , MAHSA-O , mahsadina , mahsajooooon , mahsamoon , mahsaok , mahsa_128 , mahtab10 , mahtabi22 , mahtaj , MAJJI , malmal91 , Maman fariba , mamorin , man! , maneou , mansoure , mansuri , many22 , marge_setare , marjan 172 , marjansh , martatt , mary341 , maryam56 , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryam_m1112 , maryta , masin , matchless , matin_a , Melisa , me_ned , mfr60 , mina naz , mina.bala , Mina.LoveStar , minimona , minoo_kl , mirage , misan , mishapasha , misha_kavir , miss.no1.2004 , mk70 , modern girl , mona.65 , monir1343 , monos , mozhmozh , n.a. , n.shina , N@r!na , nafas_sheytoon , Nahid72 , nana22 , narciss , narges.r , Nashenase tanha , nasimevasl19 , nasrin22 , nastaran86 , nastaran_702 , nastaran_f , nazi1 , nazi_gf2010 , nbanoo , nbm.1376 , nedaj , neg neg , nenoy , Night , niloofarafoolin , nima_sunboy , nini84 , ninio , Noana , noodi , noooor , noshafarin , nour , nrezaii , PAEEZ70 , paiz , pakdel , pari daryai , paria_pari , parisa00 , parisaparisa , parmis86 , parvane. , patrishiya , pegah.a , perijooon , pr.delafrouz , princess74 , R*A*Z , RafOneh , raha1375 , rahaghi , rahaiii , ramanava , ramesh20 , rashno , redrose_love68 , reem1368 , Rehi 76 , reihaneh3 , Rez1_ds , reza9000 , rezno , Rha.sh , Roghaye57 , rokhsan , rooya455 , rooyaa , roya1365 , rozita maryam , s.sh , s?h?r , s@na , saeide735 , Saeideh_82 , saghi.m , saharmn , SahariX , sahel_m , sama sh , samir , samira1362 , sana1994 , sanaz2000 , sanaz_ , saqi , sara parvizi , sara2876 , sara51 , Sarah* , sarah.sh , saratab , sarayy , sara_sh , Satiya , sedena , sefid65 , sepideh1993 , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setare-samavat , setareh30 , setayesh* , setayesh1363 , shabnamsobhabi , shadi1356 , shafagh 69 , shamsa 51 , sharmin.r , sharona , shekoofeh.m , shf_aboops , shida.m , Shifteh , shiva joon , shoko pars , shokoh , shooma , sh_karan , siah , silverstar , simaN , sinsor , sipa , sirius , sissys , sn0wmen! , Snow Dream , soda 70 , soha 20 , soha ra , soheyla jooon , solijoon , solmaz no1 , some61 , somy_kh , soodeh90 , sotazi , sssaaa , star_crossed , sura , sydney , syhbyt , S_64 , s_donia323 , sαвα , T T--THR , Tala.N.A , talkhoon , tama1011 , tandis2 , tangel , tania_7 , tarama , taraneh joon , taraneh24 , tenten , The Wind , Tifani Jon , tina p , tinairn , toofanz , tornado.n , unichorn , unique1366 , Universe95 , UnKnOwN_Sh , vahid. , vala_hg , valehe , vampire123 , vianna , Violet.e , XtavanaX , yas6662 , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , Yasnaaaa , yjdj , Z.BITA , Z.Sattari , zahra1361 , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zeinabjoon , ziba111 , zibahp , ziglernata , zizi26 , zizijooon , zoooom , Z_M267 , _Azadeh_ , _TarlaN_ , ~anahita~ , ~farzaneh jan~ , ~ghasedak~ , ~Magic Life~ , ~mahdis~ , ~Ordibeheshti~ , ~Tulip~ , §parnian§ , آونــــد , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ×sepidar× , тαιкнoη , آذرمیدخت , آستاره , آسوده , آقا مجید , آمستريدا , آنیتا , آواشیوا , آوین. , اب و اتش , اسمون ابری , اقا ناز , اقاقی , الناز گوگولی , ELI , باران شکوفه , بازیگوش , بهار سرد , بهارجون , بهبهو , بی بی گل , تبسم+ , تمنای دل , تنها... , توهم سبز** , تک ستاره شب , حسین زاده حسینی , حنیفا58 , خانم فسقلی , خانوم معلم , خانومی , خرس قهوه ای , خورشیدک , دختر آسمان , دریا دلنواز , دکور , دیبا کیان , رزصورتی , رضاره , روژان , رویای من او , زرین دخت , زوها , زکیه67 , س_م_م_ , ساغر آدین , سانازارمان , سبحی , سرای بانو , سرتق , سروش آرامش , سعاد , سپیدوسیاه , شادئ , شهرزاد ن , شورم , شیوا , طلوع عشق , عاتکه , عسل مامی , فرزانه 62 , فروغ 74 , فرگلf , ققنوس98 , لی لی تنها , لیلاحمیده , لیلی A , م.نوری , مادام , ماه سیما , ماه منیر , مدار2 , مرضی2 , مسافر كوچولو , معمار کوشمولو , ملودی , ملیساا , منا64 , مهرزا , مهرناز69 , مهرورز , مهستی , مهشاد فتحی پور , ميمو , نامی , نسرین... , نسيا , نصرا... , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نگاه7732 , نیان , نیلا... , نیلوفر:-) , نیکا83 , نیکــی , هورتاش , هوفریا , ویدا.ف , پرهامه , پرهوده , پرواس , پیازچه , چشم قشنگ , یاس بی نشان , ღ ghazali ღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ✿KhanomGol

5. Top | #3

مدیر بازنشسته

میانگین پست در روز
    3.53
    تشکر از کاربر
    72,088
    تشکر شده 185,906 در 12,763 پست
    اندازه فونت

با تشکر لطفا فقط اتمام کتاب را در تاپیک زیر اعلام کنید!
    آمارکتابهای در جریان سایت
    برای اطلاع ازبروزرسانی این تاپیک از بالای صفحه ابزار موضوع گزینه اشتراک در موضوع یا افزودن به علاقمندی را انتخاب کنید!

لطفا توضیحاتی راجع به کتاب، تعداد صفحات و نویسنده و سال چاپ حتما ذکر کنید . (این بند شامل نویسندگان عزیز انجمن نمیشه)
    برای نگارش از فونت Tahoma و سايز 2 استفاده كنيد و در بین خطوط لطفا فاصله نندازید ، بین کلمات حتما از اسپیس استفاده کنید تا ساختن فایل PDF راحتتر باشه
    .
    کمتـر از 20 خط در هر پست قرار ندهید!

برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع و اجازه رسمی از نویسنده انجمن ، مجاز می باشد!
    ممنون

6. 214 کاربر از پست honey_x تشکر کرده اند .

# NEGAR # , #لـــــــــیلا . م # , (زلال) , **mitra** , *ROJA* , *shima* , *ریحانه# , *سام* , +Lily , - heDeh - , .:BahaR:. , .MOHABBAT. , .ZeinaB. , 5011311 , abby7 , afi90 , amitida24 , angur , aqua , Arrosha , ashoka , atyek , aygeen , azam 24 , azda , BaharәH , Beautiful Jasmine , behi_aquarius , behnazhmz , Behnoush , bersin , blub2000 , blue69 , chobiiin , dokhibabash , elahe 66 , Elen , Elin-sky , ELYAN , fariba_hed , Farnaz , fArzane.Far , fathemeh , fatima_59 , flavia , G!rl , ghazal 2012 , gili , Gole Yassaman , Haniday , hanye , hed2010 , hediyeh_b , hilaaa , hot sun , iasp70 , icegirl_90 , iranian_girl , khale rize , khatooonn , khiyal99 , kimia joon , kiumars , kurda smahlt:< , lambada , Laya.Li , leila.kh , liuana , M mehrane , m0zhdeh , mahdi3h , mahsadina , mahtabi22 , mahtaj , malmal91 , man! , maryam.khakbaz , maryam_m1112 , Melisa , Mina.LoveStar , minoo_kl , mirage , misan , modern girl , mona.65 , n.a. , n.shina , N@r!na , nafas_sheytoon , Nahid72 , nana22 , narges.r , Nashenase tanha , nima_sunboy , Noana , noooor , nour , nrezaii , PAEEZ70 , pakdel , parmis86 , parvane. , patrishiya , pegah.a , pegiiiiiiiii , R*A*Z , raha1375 , rahaghi , rahaiii , ramesh20 , rashno , Rehi 76 , reihaneh3 , Rez1_ds , reza9000 , Roghaye57 , s.sh , saeide735 , saghi.m , SahariX , sara parvizi , sara1988 , sara51 , sarah.sh , SETARE SOHEYL , setare-samavat , shadi1356 , shadow_das , shamsa 51 , sharmin.r , Shifteh , shima72 , siah , Silber , soheyla jooon , solijoon , solmaz no1 , somy_kh , sotazi , sssaaa , Star_69 , sydney , sαвα , Tala.N.A , tangel , taraneh24 , Tifani Jon , Universe95 , UnKnOwN_Sh , valehe , XtavanaX , yas6662 , yasaman20 , Yasnaaaa , Z.Sattari , zahra1361 , Zahra_niki , zoooom , _Azadeh_ , ~pArnYa~ , §parnian§ , ×sepidar× , тαιкнoη , آذرمیدخت , آقا مجید , آمستريدا , اب و اتش , الناز گوگولی , بهار سرد , بهارجون , بهبهو , بی بی گل , تمنای دل , تک ستاره شب , حسین زاده حسینی , حنیفا58 , دریا دلنواز , دیبا کیان , رزصورتی , رویای من او , زرین دخت , سبحی , سحرنقره فام , سرای بانو , سپیدوسیاه , شهرزاد ن , شیوا , فروغ 74 , ققنوس98 , ليزا٤٥ , لیلاحمیده , لیلی A , لیلین , مدار2 , مسافر كوچولو , منا64 , مهستی , ميمو , نامی , نسرین... , نسيا , نم نم باران , نیان , نیلا... , نیکا83 , نیکــی , وارش67 , ویدا.ف , پانته آ65 , پرهوده , پیازچه , یاس بی نشان , ღ ghazali ღ , ✿KhanomGol

7. Top | #4

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.74
    تشکر از کاربر
    16,840
    حالت من
    Khoshhal
    اندازه فونت

وقتی از اونجا برگشتم یک راست به خونه ی پدریم سری زدم ومامان مثل همیشه با کلی غرغر ازم استقبال کرد.
    بهناز خواهر بزرگترمم اونجا بود وطبق معمول داشت با دوتا وروجکش درسا ودنیا سروکله می زد.بعضی اخلاقاش درست عین مامان بود.واین منو واسه آینده ی اون دوتا نگران می کرد.
    داریوش شوهر خواهرمو برخلاف انتظارم اونجا ندیدم.واز ندیدنش هم ناراحت نشدم.زیاد باهاش راحت نبودم.اختلاف سنی ده ساله وطرز فکر متفاوتمون باعث این فاصله بود.
    بابا مثل همیشه پشت میز کارش ایستاده و از زوایای مختلف به نقشه ای که کشیده بود نگاه می کرد.خیلی لاغر شده بود. وپوست صورتش به خاکستری می زد.
    با دیدنم لبخند نیمه جونی روی لبش اومد
    _بلاخره اومدی پسر.
    بغض ناخودآگاه به گلوم نشست وصدامو دورگه وخشن کرد.
    _سلام بابا.
    دستاشو باز کرد و من دوباره همون بهراد پنج ،شش ساله شدم و به آغوشش پناه بردم.با این تفاوت که این بار بدن نحیف وچهره ی شکسته ی اون بین دستا وآغوش من پنهون شد.
    سرشو بالا گرفت وبا لذت بهم نگاه کرد.
    _منتظر برگشتنت بودم.باید واسه م یه کار کنی.
    آب دهانمو قورت دادم تا این بغض لعنتی دست از سرم برداره
    _چه کاری؟
    منو به طرف میز کارش کشوند
    _این نقشه رو می بینی...دیگه تقریبا تموم شده.باید اینو به دست یه استاد فرش باف تو کاشان برسونی.دوست دارم آخرین طرحمو،استاد رحیمی ببافه.این فرش رو واسه نمایشگاهی می خوام که قراره سازمان میراث فرهنگی به افتخار آثارم تو این سی ساله ی اخیر، برگذار کنه.دلم می خواد تازنده ام این نمایشگاهو ببینم وخودم توش حضور داشته باشم.این اثر هم میشه آخرین کارم ویه جورایی امضای پای این تلاش سی ساله م.
    به نقشه ی فرش نگاهی انداختم.خودم تا حدودی از اون سر در می آوردم.زمینه وحاشیه بر اساس نقشه ی مرسوم فرش کاشان بود.
    ترنج مرکزی با نقش هندسی لوزی شکل متمایل به بیضی از تعداد زیادی ترنج متحد المرکز درست شده بود واسلیمی های گل دار در تمام سطح زمینه وجود داشت.حاشیه ی اصلی هم به عادت همیشه شامل نقش های درشتی بود.
    _تار وپودش هم قراره از ابریشم باشه؟
    _آره هم پرز، هم تار وپود.رنگ نخش هم از رنگای طبیعیه.با آقای شریفی که از دوستای قدیمی ویکی از کارکنان خانه ی فرش توکاشانه صحبت کردم.قراره واسه تهیه ی مواد اولیه کمکت کنه.یه فرش نه متریه...ببینم بهراد میتونی برام اینکارو بکنی؟
    نگاه غمگینی به چشماش انداختم وبا خودم گفتم(می تونم نکنم بابا؟...این آخرین خواستته)
    به سختی سرمو تکان دادم و اون به حرفش ادامه داد
    _مزاحمت زیادی برات ندارم.فقط میری کاشان وبا استاد رحیمی قرارداد می بندی.قرار شده آقا شریفی همه چیو آماده کنه...موقع بستن قرار داد هرجور که استاد خواست باهاش راه بیا.اما تاکید کن فرصتمون کمه.گره اول رو که زدن تو برگرد.من خودم تلفنی از شریفی می خوام دنبال کار بافت فرش باشه.
    خیلی بی مقدمه گفتم:شما نگران نباش.من خودم رو کار نظارت می کنم.
    بابا با نگرانی پرسید
    _پس ماموریت های کاریت چی میشه؟
    _یه جوری حلش میکنم...شاید با استاد علی اکبری حرف زدم وازش خواستم ماموریت های این دو سه ماهه ی اول سال رو برام نزدیک تر وکوتاهتر انتخاب کنه تا بتونم برسم هفته ای یه بار به کاشان سر بزنم.
    زیر لب با خشنودی زمزمه کرد
    _خیلی خوبه .خیالمو راحت کردی...فقط بهراد جان هر طور میتونی راضیش کن مهلت تحویل کارش رو کمتر کنه.من فرصت چندانی ندارم.
    _بابا
    اعتراض خودخواهانه ام لبخند غمگینی رو به لبش آورد
    _میتونم از این حقیقت فرار کنم یا حتی نادیده ش بگیرم؟
    برای اینکه این بحث نا امید کننده رو عوض کنم ناشیانه پرسیدم
    _حالا چرا استاد رحیمی؟
    با کمی مکث گفت:اینو بهش بدهکارم...قول داده بودم آخرین طرحمو اون ببافه.
    نقس عمیقی کشید واز کنارم گذاشت تا روی تختش بشینه.من همونطور مات پشت میز ایستادم ومتفکرانه به نقشه خیره شدم.نمی خواستم باور کنم این آخرین طرح اونه.
    ویرایش توسط لیلین : 1391,02,23 در ساعت ساعت : 12:09

8. 534 کاربر از پست لیلین تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !niloofar! , #لـــــــــیلا . م # , (زلال) , * hasti * , * حدیث * , **mitra** , **parya** , *Nafise.a9* , *ROJA* , *SHIMA * , *shima* , *soodabeh* , *spectacular* , *_*aseman*_* , *ریحانه# , *سام* , *همیشه بهار* , +Lily , .HOMA. , .MOHABBAT. , .nox. , .ZeinaB. , 5011311 , ==== , abby7 , afi90 , Ala88 , Altin ay , amane & mamati , amini2004 , amir hosyn , amitida24 , Anahita.s , angelic , ANHT , anitis , anna43 , aqua , arda1 , arghavan58 , armaghan88 , arman_iran , Arrosha , asal-661 , Asaljojo , asal_aram , asemane nili , aseman_82 , ashoka , asma66 , atefeh_49 , AtI2020 , atyek , ava.n , ayandeh1 , aygeen , aynod , azade jooon , azam 24 , azar1 , azarsana , azda , ba-maram , babanimnim , babsaneh , bahar.d65 , BaharәH , baran.amad , barane khazan , barin_s , Beautiful Jasmine , behi_aquarius , behnaz.ashena , behnazhmz , Behnoush , bersin , bikari , blood_girl , blub2000 , blue69 , carrie , chobiiin , damis , degeer , delgir , Dina* , divandary , dokhibabash , dream2 , dreams_queen , ebrahimi.fari , ehsany , elahe 66 , elahye zibaei , Elen , elham*d , Elin-sky , EliSo , elle , ELYAN , enm1387 , estifen , faezeh88 , faghatdream , fahime 528 , fahime_kiticati , fantasy girl , farah2 , fariba44 , fariba_hed , Farnaz , farzan0 , fArzane.Far , fathemeh , Fatima S , fatima983 , fatima_59 , flavia , fouji , G!rl , galadril3 , gandomsa , geladiator_bozdel , Genesis , gherti , gili , Golbahar75 , gole narges , Gole Yassaman , goli62 , golnuosh , gord , gord Afarid , granaz , hala , hana_m , Haniday , harimeshgh , hed2010 , hediyeh_b , hedra , helik , hilaaa , hivaskh , hoda_b , homi1 , honey-asal , hooramohebtash , hooriya_y , hyunah , iasp70 , icegirl_90 , Irani , iranian_girl , joana , JonasRahimi , kalagh sefid , kathyn , khademre , khatooonn , khiyal99 , kiana61 , kimia joon , kiumars , kurda smahlt:< , lambada , Laya.Li , Lida.Sh , life.life , liuana , love is.. , love_a , M mehrane , m.diamond.s , m0zhdeh , mah legha , mahdi3h , mahdieh67 , maheasemun , mahnam... , mahnazmom , mahsa 21 , MAHSA-O , mahsadina , mahsajooooon , mahsamoon , mahsaok , mahsa_128 , mahtab10 , mahtabi22 , mahtaj , MAJJI , Maman fariba , mamorin , man! , mansoure , many22 , marge_setare , marjan 172 , marjansh , martatt , mary341 , maryam56 , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryam_m1112 , maryta , matchless , matin_a , Melisa , melodina , me_ned , mfr60 , mina naz , mina.bala , Mina.LoveStar , minimona , mirage , misan , mishapasha , misha_kavir , Miss.Mania , miss.no1.2004 , mk70 , modern girl , mona.65 , monir1343 , monos , mozhmozh , m_h_n , n.a. , n.shina , N@h!D-B@R@N , N@r!na , nadjafi , nafas_sheytoon , narciss , narges.r , Nashenase tanha , nasimevasl19 , nastaran86 , nastaran_702 , nazi1 , nazi_gf2010 , nbanoo , nbm.1376 , nedaj , neg neg , nenoy , Night , niloofarafoolin , nima_sunboy , nini84 , ninio , Noana , noooor , noshafarin , nour , nrezaii , p.gh , PAEEZ70 , paiz , pakdel , pari daryai , paria_pari , parisa00 , parisaparisa , parmis86 , parvane. , patrishiya , Payphone , pegah.a , pegiiiiiiiii , perijooon , princess74 , R ! R a , RafOneh , raha1375 , rahaghi , rahaiii , ramanava , ramesh20 , redrose_love68 , Rehi 76 , reihaneh3 , reza9000 , rezno , Rha.sh , Roghaye57 , rokhsan , rooya455 , rooyaa , roya1365 , rozita maryam , s.sh , s?h?r , s@na , sadsadsad , saeide735 , Saeideh_82 , saghi.m , SahariX , sahel_m , sama sh , samir , samira1362 , sana1994 , sanaz2000 , sanaz_ , sara parvizi , sara1988 , sara2876 , sara51 , Sarah* , sarah.sh , sarayy , sara_sh , sarina72 , Satiya , sedena , sefid65 , sepideh1993 , sepidiii , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setare-samavat , setareh30 , setayesh* , setayesh1363 , shabnamsobhabi , shadi1356 , shafagh 69 , shamsa 51 , sharmin.r , sharona , shekoofeh.m , shf_aboops , Shifteh , shoko pars , shooma , sh_karan , siah , Silber , silverstar , simaN , sinsor , sipa , sirius , sissys , sn0wmen! , Snow Dream , soda 70 , soha 20 , soha ra , soheyla jooon , solijoon , solmaz no1 , some61 , somy_kh , sonia1357 , soodeh90 , sotazi , sssaaa , star_crossed , sura , sydney , syhbyt , S_64 , s_donia323 , sαвα , T T--THR , Tala.N.A , talkhoon , tama1011 , tandis2 , tania_7 , taraneh joon , taraneh24 , The Wind , Tifani Jon , tinairn , toofanz , tornado.n , unichorn , unique1366 , Universe95 , UnKnOwN_Sh , vahid. , vala_hg , valehe , vampire123 , vianna , Violet.e , XtavanaX , yas6662 , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , yjdj , Z.BITA , Z.Sattari , zahra1361 , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zeinabjoon , ziba111 , zibahp , ziglernata , zizijooon , zoooom , Z_M267 , _Azadeh_ , ~anahita~ , ~Azita~ , ~ghasedak~ , ~Magic Life~ , ~mahdis~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~Tulip~ , §parnian§ , ×sepidar× , тαιкнoη , آذرمیدخت , آستاره , آسوده , آقا مجید , آمستريدا , آنیتا , آواشیوا , آوین. , اب و اتش , اقا ناز , اقاقی , الناز گوگولی , ELI , باران شکوفه , بازیگوش , بهار سرد , بهارجون , بی بی گل , تبسم+ , تنها... , توهم سبز** , تک ستاره شب , حسین زاده حسینی , حنیفا58 , خانم فسقلی , خانوم معلم , خانومی , خرس قهوه ای , دختر آسمان , دریا دلنواز , دکور , دیبا کیان , رزصورتی , رضاره , روژان , رویای من او , زرین دخت , زوها , زکیه67 , س_م_م_ , ساغر آدین , سبحی , سحرنقره فام , سرای بانو , سرتق , سروش آرامش , سعاد , سپید88 , سپیدوسیاه , شادئ , شهرزاد ن , شهرزاد.م , شورم , شیوا , طلوع عشق , عسل مامی , فرزانه 62 , فروغ 74 , فرگلf , ليزا٤٥ , لی لی تنها , لیلاحمیده , لیلی A , م.م.ر , م.نوری , مادام , ماه سیما , ماه منیر , محبوبه_م , مرضی2 , مسافر كوچولو , معمار کوشمولو , ملودی , ملیساا , منا64 , مهرزا , مهرناز69 , مهرورز , مهستی , مهشاد فتحی پور , مهلغا , مهنازناناز , ميمو , می توو , میترا. , نامی , نسرین... , نسيا , نصرا... , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نگاه7732 , نیاز.ش , نیان , نیلا... , نیلوفر:-) , نیکا83 , نیکــی , هوفریا , وارش67 , ویدا.ف , پارامیس , پرهامه , پرواس , پیازچه , چشم قشنگ , یاس بی نشان , ღ ghazali ღ , ✿KhanomGol

9. Top | #5

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.74
    تشکر از کاربر
    16,840
    حالت من
    Khoshhal
    اندازه فونت

دوستای خوبم تایپیک نقد وبررسی هم گذاشتم.لینکش تو امضام هست.خوشحال میشم بهش سری بزنین.

زانتیای نقره ای رنگی ازم سبقت گرفت وبدجوری جلو ماشینم پیچید.باعث شد فرمون رو بی اختیار کج کنم وماشین کمی انحراف به راست پیدا کنه
    _ای بر پدرت...
    صدای زنگ تلفن همراهم ادامه ی فحشمو تو دلم نگه داشت
    _الو بگو
    صدای هرهر خنده ی کوروش بی اختیار لبخند به لبم آورد
    _من کشته مرده ی این آداب معاشرتتم...قدیما یه سلام احوالپرسی رسم بود به گمونم.
    _ببین آقاپسر خوب ومودب من الآن تو جاده م.زود حرفتو بزن.چون نمی تونم حواسمو به رانندگیم جمع کنم.
    _توجاده؟!!...کجا داری می ری؟
    ازیه پراید مشکی سبقت گرفتم و واسه راه دادنش به نشانه ی تشکر بوق زدم
    _تو راه کاشانم.
    _ماموریت داری میری؟
    _آره ...اما یه ماموریت شخصی
    با نگرانی پرسید
    _اتفاقی افتاده بهراد؟
    این نگرانی وجدی شدن اصلا به کوروش نمی اومد.اون صمیمی ترین دوستم والبته همکارم بود
    _چیز خاصی نیست...دارم می رم با یه استاد بافنده ی فرش تو کاشان قرار داد ببندم.پدرم ازم خواسته.
    _ای بابا...پس چرا اینقدر بی خبر؟...میگفتی ماهم در رکابت می بودیم.
    _دلت خوشه ها کوروش .تو این مهدوی رو نمی شناسی؟واسه جور شدن مرخصی خودم کلی بالا پایین زدم.حالا یه کاره میومدی توهم درخواست می دادی دیگه عمرا واسه منم راضی می شد؟در ضمن من کارم مشخص نیست چند روزی طول بکشه اگه میومدی از کار وزندگی می افتادی...راستی ماموریتی چیزی به پستت نخورده؟
    _فعلا که نه.البته یه دوره ی دو روزه تو زنجان بود که تا پیشنهاد شد آقای چای شیرین رو هوا زدش.
    باحرص نفسمو فوت کردم
    _خوبه دیگه...هرچی ماموریت نزدیک وکوتاه مدته این نوری باید بره.
    کوروش با لحن بامزه ای گفت:آخ خ خ گفتی...نمی دونی واسه جورشدنش چطور جلو اساتید پاچه خواری میکرد.حقا که لقب چایی شیرین برازنده شه.
    از آینه جلو متوجه ی حرکت یه سمند سفید که به نظرم گشت نامحسوس اومد، شدم
    _ببین من نمی تونم دیگه صحبت کنم.رسیدم بهت زنگ می زنم.
    _باشه خداحافظ.
    گوشی رو سریع رو صندلی کناری پرت کردم.سمند اومد وازم سبقت گرفت.ظاهرا اشتباه کرده بودم.
    حوالی یازده صبح بود که وارد کاشان شدم.قبلا یه چند باری اینجا اومده بودم و کمی هم خیابونها رو می شناختم.
    پرسان پرسان با آدرسی که از آقای شریفی داشتم خونه شون رو پیدا کردم.یه خونه ی ویلایی قدیمی بود.زنگ رو زدم و بدون اینکه کسی جوابی بده منتظر موندم.چند لحظه بعد پسر بچه ی هشت،نه ساله ای اومد درو باز کرد
    _بله بفرمایین.
    _سلام عمو جون...اینجا خونه ی آقای شریفیه؟
    با لبخند سر تکان داد ومنتظر به چشام خیره شد
    _خودشون هستن؟
    _نه...رفته سر کار.
    زن مسنی با چادر گل دار جلوی در اومد
    _بفرمایین آقا کاری داشتین؟
    _راستش من امروز با آقای شریفی قرار داشتم.اما هرچی به گوشیشون تماس میگیرم جواب نمی دن.
    _با کدوم شریفی؟...پسرم یا پدرش؟آخه احسان صبح ها دادگاه داره،گوشیش معمولا خاموشه.
    به حالت نفی سر تکان دادم
    _نه منظورم آقای شریفی بزرگ هستن.
    _متوجه شدم...راستش صبح گفت یه جلسه ای تو خانه ی فرش دارن که طول میکشه.فکر نمی کنم بتونین تا قبل از ظهر موفق به دیدنش بشین.شما آقای؟
    با ناراحتی سرم رو پایین انداختم
    _صدر هستم.پسر یکی از دوستای آقای شریفی.
    _واقعا شرمنده ام.مثل اینکه پیش شما بدقول شد.
    _خواهش میکنم این چه حرفیه...اگه ایرادی نداره من همینجا تو ماشینم منتظرشون می مونم.
    تعارف زد
    _تشریف بیارین داخل.
    به طرف ماشین رفتم
    _نه مرسی مزاحمتون نمی شم.
    سوارشدم وصندلیمو خوابوندم.احتیاج شدیدی به یه چرت کوچیک داشتم.

10. 513 کاربر از پست لیلین تشکر کرده اند .

!!nahal!! , !niloofar! , #لـــــــــیلا . م # , (زلال) , * hasti * , * nina * , **mitra** , **parya** , *Nafise.a9* , *ROJA* , *SHIMA * , *shima* , *spectacular* , *_*aseman*_* , *ریحانه# , *سام* , *همیشه بهار* , +Lily , .HOMA. , .MOHABBAT. , .nox. , 5011311 , ==== , abby7 , afi90 , Ala88 , Altin ay , amane & mamati , amini2004 , amir hosyn , amitida24 , Anahita.s , angelic , angur , ANHT , anitis , anna43 , aqua , arashi , arghavan58 , armaghan88 , arman_iran , Arrosha , asal-661 , Asaljojo , asal_aram , asemane nili , asemanii , aseman_82 , ashoka , asma66 , atefeh_49 , AtI2020 , atyek , ava.n , Avaa , ayandeh1 , aygeen , aynod , azam 24 , azar1 , azarsana , azda , ba-maram , babanimnim , babsaneh , bahar.d65 , BaharәH , baran.amad , barane khazan , Beautiful Jasmine , behi_aquarius , behnaz.ashena , behnazhmz , Behnoush , bersin , bikari , bitter.sweet , blub2000 , blue69 , carrie , chobiiin , degeer , delgir , divandary , dokhibabash , dream2 , dreams_queen , ebrahimi.fari , ehsany , elahejoon1234 , elahye zibaei , Elen , elham*d , Elin-sky , EliSo , enm1387 , fadai , faezeh88 , faghatdream , fahime_kiticati , fantasy girl , farah2 , fariba44 , fariba_hed , Farnaz , farzan0 , fArzane.Far , fathemeh , Fatima S , fatima_59 , flavia , fouji , G!rl , galadril3 , gandomsa , geladiator_bozdel , Genesis , gherti , gili , Golbahar75 , gole narges , Gole Yassaman , goli62 , golnuosh , googoosh z , gord , gord Afarid , granaz , hala , hana_m , Haniday , hanye , harimeshgh , hed2010 , hediyeh_b , helik , hilaaa , hivaskh , hoda_b , homi1 , honey-asal , hooramohebtash , hooriya_y , hyunah , iasp70 , icegirl_90 , iranian_girl , joana , JonasRahimi , kalagh sefid , kathyn , khademre , khatooonn , khiyal99 , kiana61 , kimia joon , kiumars , kurda smahlt:< , lambada , Laya.Li , Lida.Sh , liuana , love is.. , love_a , M mehrane , m.diamond.s , m0zhdeh , mahdi3h , mahdieh67 , maheasemun , mahnam... , mahnazmom , mahsa 21 , MAHSA-O , mahsadina , mahsajooooon , mahsamoon , mahsaok , mahtab10 , mahtabi22 , mahtaj , MAJJI , malmal91 , Maman fariba , mamorin , man! , mansoure , many22 , marge_setare , marjan 172 , marjansh , martatt , mary341 , maryam56 , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryam_m1112 , maryta , matchless , matin_a , Melisa , melodina , me_ned , mfr60 , mina.bala , Mina.LoveStar , minimona , mirage , misan , mishapasha , misha_kavir , miss.no1.2004 , mk70 , modern girl , mona.65 , monir1343 , monos , mozhmozh , m_h_n , n.a. , n.shina , N@h!D-B@R@N , N@r!na , nadjafi , nafas_sheytoon , narciss , narges.r , Nashenase tanha , nasimevasl19 , nastaran86 , nastaran_702 , nazi1 , nazi_gf2010 , nbanoo , nbm.1376 , nedaj , neg neg , nenoy , Night , niloofarafoolin , nima_sunboy , nini84 , ninio , nlp16001 , Noana , noooor , noshafarin , nour , nrezaii , p.gh , PAEEZ70 , paiz , pakdel , pari daryai , paria_pari , parisa00 , parisaparisa , parmis86 , parvane. , patrishiya , Payphone , pegah.a , pegiiiiiiiii , perijooon , princess74 , R ! R a , RafOneh , raha1375 , rahaghi , rahaiii , ramanava , ramesh20 , Randy Or , redrose_love68 , reem1368 , Rehi 76 , reza9000 , rezno , Rha.sh , Roghaye57 , rokhsan , rooya455 , rooyaa , roya1365 , rozita maryam , s.sh , s?h?r , s@na , sadsadsad , saeide735 , Saeideh_82 , saghi.m , SahariX , sahel_m , sama sh , samira1362 , sana1994 , sanaz2000 , sanaz_ , sara parvizi , sara2876 , sara51 , Sarah* , sarah.sh , saratab , sarayy , Satiya , sedena , sefid65 , sepideh1993 , sepidiii , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setare-samavat , setareh30 , setayesh* , setayesh1363 , shabnamsobhabi , shadi1356 , shafagh 69 , shamsa 51 , sharmin.r , sharona , shekoofeh.m , shf_aboops , shida.m , Shifteh , shoko pars , shooma , sh_karan , siah , Silber , silverstar , simaN , sinsor , sipa , sirius , sissys , sn0wmen! , Snow Dream , soda 70 , soha 20 , soha ra , soheyla jooon , solmaz no1 , some61 , somy_kh , soodeh90 , sotazi , sssaaa , star_crossed , sura , suzmani , sydney , syhbyt , S_64 , s_donia323 , sαвα , T T--THR , taban_1352 , Tala.N.A , talkhoon , tama1011 , tandis2 , tania_7 , taraneh joon , taraneh24 , The Wind , Tifani Jon , tinairn , toofanz , tornado.n , unichorn , unique1366 , Universe95 , UnKnOwN_Sh , vahid. , vala_hg , valehe , vampire123 , Violet.e , yas6662 , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , yjdj , Z.BITA , Z.Sattari , zahra1361 , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zeinabjoon , ziba111 , zibahp , ziglernata , zizijooon , zoooom , _Azadeh_ , ~anahita~ , ~Azita~ , ~ghasedak~ , ~Magic Life~ , ~mahdis~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~Tulip~ , ×sepidar× , тαιкнoη , آذرمیدخت , آستاره , آسوده , آقا مجید , آمستريدا , آنیتا , آواشیوا , آوین. , اب و اتش , اقاقی , الناز گوگولی , اهورای , ELI , باران شکوفه , بازیگوش , بهار سرد , بهبهو , بی بی گل , تبسم+ , تنها... , توهم سبز** , تک ستاره شب , حسین زاده حسینی , حنیفا58 , خانم فسقلی , خانومی , خرس قهوه ای , دختر آسمان , دریا دلنواز , دکور , دیبا کیان , رزصورتی , رضاره , روژان , رویای من او , زرین دخت , زوها , زکیه67 , س_م_م_ , ساغر آدین , سبحی , سحرنقره فام , سرای بانو , سرتق , سروش آرامش , سعاد , سپیدوسیاه , شادئ , شهرزاد ن , شهرزاد.م , شورم , شیوا , طلوع عشق , عسل مامی , فرزانه 62 , فروغ 74 , فرگلf , ليزا٤٥ , لی لی تنها , لیلاحمیده , لیلی A , م.نوری , ماه سیما , محبوبه_م , مدار2 , مرضی2 , مسافر كوچولو , معمار کوشمولو , ملودی , منا64 , مهرزا , مهرورز , مهستی , مهنازناناز , ميمو , می توو , میترا. , نامی , نسرین... , نسيا , نصرا... , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نگاه7732 , نیان , نیلا... , نیلوفر:-) , نیکا83 , نیکــی , هوفریا , وارش67 , ویدا.ف , پرهامه , پرواس , پیازچه , چشم قشنگ , ژیوار* , گل یاس , یاس بی نشان , ღ ghazali ღ , ✿KhanomGol

11. Top | #6

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.74
    تشکر از کاربر
    16,840
    حالت من
    Khoshhal
    اندازه فونت

صدای برخورد دستی به شیشه ی ماشین باعث شد چشمامو باز کنم.مرد مسنی همراه اون پسر بچه داشت با لبخند نگاهم میکرد.
    چشمامو مالیدم .با کوفتگی مختصری که تو بدنم احساس می کردم درو باز کردم.
    _سلام آقای شریفی
    _سلام پسرم خوش اومدی...از حاج خانوم شنیدم کلی اینجا منتظر موندین.پیشتون خجالت زده شدم.
    با لبخند نگاهش کردم .ریش یک دست سفید وصورت مهربونی داشت.
    _این چه حرفیه...اتفاقا این منم که شرمنده م.براتون مزاحمت ایجاد کردیم.
    دستش رو پشتم قرار داد ومنو به طرف در خونه راهنمایی کرد.
    _تا باشه از این زحمتا.استاد به گردن ما بیشتر از این حق دارن...بفرمایین داخل در خدمتون باشیم.
    _نه مرسی من دیگه تو نمی یام.فقط اگه میشه آدرس استاد رحیمی روبدین رفع زحمت کنم.
    لبخند پدرانه ای زد وگفت:عجله نکن جوون...حاج خانوم تدارک ناهار دیدن.یه لقمه غذا باهم میخوریم وبعدش می ریم سراغ آقای رحیمی.
    _آخه اینجوری که...
    حرفمو با مهربونی قطع کرد
    _نترس نمک گیرت نمیکنه.
    سرمو با خجالت پایین انداختم ویالله گویان وارد شدم.همسر آقای شریفی جلو اومد ودوباره سلام واحوالپرسی کرد.
    نگاهی به اون خونه ی قشنگ وحیاط بزرگش که پر از گل محمدی بود انداختم.عطر غنچه های باز شده هوش از سرم می برد...باز هم اردیبهشت ومثل همیشه فصل گلابگیری بود.
    با راهنمایی آقای شریفی از پله ها بالا رفتم و وارد خونه شدم.مرد تقریبا جوونی جلو آمد وباهام دست داد.به نظرم اومد ازم چندسالی بزرگتر باشه.آقای شریفی مارو به هم معرفی کرد.
    _پسرم احسان...ایشونم آقای صدر،پسر استاد صدر بزرگ
    با اون دوباره دست دادم وصمیمانه گفتم:بهرادم.
    خیلی رسمی گفت
    _از آشنایی باهاتون خوشبختم.
    به نظرم زیادی اتو کشیده اومد.شایدم تصورش این بود که ازم خیلی بزرگتره.که البته بعد از چیزی که آقای شریفی گفت متوجه شدم تصورش پربیراه هم نبوده
    _این آقا پسر مهربونم که می بینین کیان،نوه ی من وپسره احسانه.
    چشمام از تعجب گرد شد.اصلا به پسر آقای شریفی نمی اومد بچه ای به این سن داشته باشه.
    سعی نکردم مثل احمق ها بهشون زل بزنم.خیلی عادی سرتکون دادم و دست نوازشی روی موهای کیان کشیدم.
    بعد از خوردن ناهار خوشمزه ای که حاج خانوم تدارک دیده بود یه استراحت کوتاه کردیم وبلاخره راهی خونه ی استاد رحیمی شدیم.
    ماشین رو سر یه کوچه ی تنگ وپر رفت وآمد پارک کردم.به نظرم اومد این منطقه زیادی شلوغه.
    آقای شریفی بی مقدمه گفت:اسم این محل لَتحره.خود مردمش میگن لتر.دلم نمی خواد حرف نا مربوطی در موردشون بزنم.اما درگیری ونزاع خیابونی تو این محل زیاده...ولی آدمای با مرامی هستن.لااقل ما درب جوشقانی ها باهاشون مشکلی نداریم.
    لبخند عجولانه ای زدم وبدون اینکه در مورد حرفاش قضاوتی داشته باشم همراهش شدم.انتهای کوچه جلوی یه در کرم رنگ ایستاد وزنگ زد.
    صدای کشیده شدن دمپایی رو سنگ فرش حیاط وبعد صدای ناپخته ای که پرسید
    _کیه؟
    _بی زحمت درو باز کنید.
    یه پسر نوجوون چهارده،پونزده ساله که تازه پشت لبش سبز شده بود درو باز کرد وبا تردید نگاهمون کرد
    _با کی کار دارین؟!
    آقای شریفی تسبیح دانه یاقوتیشو داخل جیبش گذاشت و گفت:
    _با بابات کار داریم...بگو اسدالله شریفی...خودش می شناسه.
    پسرک سری تکان داد وبرگشت.

12. 497 کاربر از پست لیلین تشکر کرده اند .

!!nahal!! , !niloofar! , #saba.b# , #لـــــــــیلا . م # , (زلال) , * hasti * , * nina * , * حدیث * , **mitra** , **parya** , *Nafise.a9* , *ROJA* , *SHIMA * , *shima* , *spectacular* , *سام* , *همیشه بهار* , +Lily , .HOMA. , .MOHABBAT. , .nox. , .ZeinaB. , 5011311 , ==== , abby7 , afi90 , Ala88 , Altin ay , amane & mamati , amini2004 , amir hosyn , amitida24 , Anahita.s , angelic , ANHT , anitis , anna43 , aqua , arashi , arghavan58 , armaghan88 , arman_iran , Arrosha , asal-661 , asal_aram , asemane nili , asemanii , ashoka , asma66 , atefeh_49 , AtI2020 , atyek , ava.n , ayandeh1 , aygeen , aynod , azam 24 , azar1 , azarsana , azda , ba-maram , babsaneh , bahar.d65 , BaharәH , baran.amad , Beautiful Jasmine , behi_aquarius , behnaz.ashena , behnazhmz , Behnoush , bersin , bikari , bitter.sweet , blub2000 , blue69 , carrie , chobiiin , degeer , delgir , divandary , dokhibabash , dream2 , dreams_queen , ebrahimi.fari , ehsany , elahejoon1234 , elahye zibaei , Elen , elham*d , Elin-sky , EliSo , enm1387 , estifen , fadai , faezeh88 , faghatdream , fahime_kiticati , fantasy girl , farah2 , fariba44 , fariba_hed , Farnaz , farzan0 , fArzane.Far , fathemeh , fatima_59 , flavia , fouji , G!rl , galadril3 , gandomsa , geladiator_bozdel , Genesis , gherti , gili , Golbahar75 , gole narges , Gole Yassaman , goli62 , golnuosh , googoosh z , gord , gord Afarid , granaz , hala , hana_m , Haniday , hanye , harimeshgh , hed2010 , hediyeh_b , hilaaa , hivaskh , hoda_b , homi1 , honey-asal , hooramohebtash , hooriya_y , hyunah , iasp70 , icegirl_90 , iranian_girl , joana , JonasRahimi , kathyn , khademre , khatooonn , khiyal99 , kiana61 , kimia joon , kiumars , kurda smahlt:< , lambada , Laya.Li , Lida.Sh , liuana , love is.. , love_a , M mehrane , m.diamond.s , m0zhdeh , mahdi3h , mahdieh67 , maheasemun , mahmodm , mahnazmom , mahsa 21 , MAHSA-O , mahsajooooon , mahsamoon , mahsaok , mahtab10 , mahtabi22 , mahtaj , MAJJI , Maman fariba , mamorin , man! , mansoure , many22 , marge_setare , marjan 172 , marjansh , martatt , mary341 , maryam56 , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryam_m1112 , maryta , matchless , matin_a , Melisa , melodina , me_ned , mfr60 , milana , mina naz , mina.bala , Mina.LoveStar , minimona , mirage , misan , mishapasha , misha_kavir , miss.no1.2004 , mk70 , modern girl , mona.65 , monir1343 , monos , mozhmozh , m_h_n , n.a. , n.shina , N@r!na , nadjafi , nafas_sheytoon , nana22 , narciss , narges.r , Nashenase tanha , nastaran86 , nastaran_702 , nazi1 , nazi_gf2010 , nbanoo , nbm.1376 , nedaj , neg neg , nenoy , Night , niloofarafoolin , nima_sunboy , nini84 , ninio , nlp16001 , Noana , noooor , noshafarin , nour , nrezaii , p.gh , PAEEZ70 , paiz , pakdel , pari daryai , paria_pari , parisa00 , parisaparisa , parmis86 , parvane. , patrishiya , Payphone , pegah.a , pegiiiiiiiii , perijooon , princess74 , R ! R a , r.favakeh , RafOneh , raha1375 , rahaghi , rahaiii , ramanava , ramesh20 , rashno , redrose_love68 , reem1368 , reza9000 , rezno , Rha.sh , Roghaye57 , rokhsan , rooya455 , rooyaa , roya1365 , rozita maryam , s?h?r , s@na , saeide735 , Saeideh_82 , saghi.m , SahariX , sahel_m , sama sh , samir , samira1362 , sana1994 , sanaz2000 , sara parvizi , sara2876 , sara51 , Sarah* , sarah.sh , sarayy , sarina72 , Satiya , sedena , sefid65 , sepideh1993 , sepidiii , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setare-samavat , setareh30 , setayesh* , setayesh1363 , shabnamsobhabi , shadi1356 , shafagh 69 , shamsa 51 , sharmin.r , shf_aboops , shida.m , Shifteh , shoko pars , shooma , sh_karan , siah , Silber , silver joojoo , silverstar , simaN , sinsor , sipa , sirius , sissys , sn0wmen! , Snow Dream , soda 70 , soha 20 , soha ra , soheyla jooon , solijoon , solmaz no1 , some61 , somy_kh , soodeh90 , sotazi , spring93 , sssaaa , star_crossed , sun-banoo , sura , suzmani , sydney , syhbyt , S_64 , s_donia323 , sαвα , T T--THR , taban_1352 , Tala.N.A , talkhoon , tama1011 , tandis2 , tania_7 , taraneh joon , taraneh24 , The Wind , Tifani Jon , tinairn , toofanz , tornado.n , unichorn , unique1366 , Universe95 , UnKnOwN_Sh , vahid. , valehe , vampire123 , Violet.e , yas6662 , YAS95 , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yjdj , Z.BITA , Z.Sattari , zahra1361 , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zeinabjoon , ziba111 , zibahp , ziglernata , zizijooon , zoooom , _Azadeh_ , ~anahita~ , ~Azita~ , ~ghasedak~ , ~Magic Life~ , ~mahdis~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~Tulip~ , §parnian§ , ×sepidar× , тαιкнoη , آذرمیدخت , آستاره , آسوده , آقا مجید , آمستريدا , آنیتا , آواشیوا , آوین. , اب و اتش , اقاقی , الناز گوگولی , اهورای , ELI , باران شکوفه , بازیگوش , بهار سرد , بهبهو , بی بی گل , تبسم+ , تنها... , تک ستاره شب , حسین زاده حسینی , حنیفا58 , خانم فسقلی , خانومی , خرس قهوه ای , دختر آسمان , دریا دلنواز , دیبا کیان , رزصورتی , رضاره , روژان , رویای من او , زرین دخت , زوها , زکیه67 , س_م_م_ , ساغر آدین , سانازارمان , سبحی , سحرنقره فام , سرای بانو , سرتق , سروش آرامش , سعاد , سپیدوسیاه , شادئ , شهرزاد ن , شهرزاد.م , شیوا , طلوع عشق , عسل مامی , فرزانه 62 , فروغ 74 , فرگلf , ليزا٤٥ , لیلی A , م.م.ر , م.نوری , ماه سیما , ماه منیر , محبوبه_م , مدار2 , مسافر كوچولو , معمار کوشمولو , ملودی , منا64 , مهرزا , مهرناز69 , مهرورز , مهستی , ميمو , نامی , نسرین... , نسيا , نصرا... , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نگاه7732 , نیاز.ش , نیان , نیلا... , نیکا83 , نیکــی , هوفریا , وارش67 , ویدا.ف , پرهامه , پرواس , پیازچه , چشم قشنگ , یاس بی نشان , ღ ghazali ღ

13. Top | #7

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.74
    تشکر از کاربر
    16,840
    حالت من
    Khoshhal
    اندازه فونت

با نگرانی پرسیدم
    _در این مورد باهاشون از قبل هماهنگی نکردین؟
    _نه...آخه از آقای رحیمی مدتها میشه بی خبر بودم.به خود استاد هم گفتم فکر نمی کنم دیگه سفارشی قبول کنه...از رفقا شنیدم خودشو بازنشسته کرده.
    _بفرمایین داخل.
    صدای پسرک باعث شد نگاه متعجبمو از آقای شریفی بگیرم وبه درخونه بدوزم.
    مرد میانسالی هم همراهش بود
    _سلام شریفی جان خوش اومدی...بفرما.
    همراه آقای شریفی وارد شدم واستاد با گرمی ازما استقبال کرد.
    چهره ی تقریبا ظریف وریز نقشی داشت.موهای جلوی سرش کم پشت بود و یه خط اخم عمیق بین دو ابروش وجود داشت.به نظرم در کل مسن تر از سنش دیده می شد.
    آقای شریفی با دست منو نشون داد وگفت:ایشون آقا بهراد،پسره استاد صدر هستن...استاد روکه میشناسی؟
    استاد رحیمی تکان خفیفی خورد
    _مگه میشه نشناسمش...حالشون چطوره؟خوبن؟
    با ناراحتی سرمو پایین انداختم
    _والله چه عرض کنم.
    _آقا یوسف مهموناتو چرا تو حیاط نگه داشتی؟
    سر بلند کردم وبه زنی که تو چارچوب در ورودی قرار گرفته بود خیره شدم.به نظرم اومد همسرش باشه.استاد رو به ما کرد وگفت:شرمنده م...بفرمایین تو.
    وارد یه راهروی باریک شدیم وبعدش اتاق کم نوری که با یه دست مبل راحتی،یه جفت فرش دست بافت شش متری وتلویزیون کوچیکی پر شده بود.
    با تعارف مجدد استاد نشستیم.واعضای خانواده ش که تا اون لحظه فقط شامل پسر نوجوون وهمسرش می شد به ما ملحق شدند.
    استاد رحیمی با بی قراری پرسید
    _نگفتی پسرم حال پدرتون چطوره؟
    با کمی مکث گفتم:فعلا خوبه اما...
    آقای شریفی حرفم رو قطع کرد
    _راستش رحیمی جان مارو استاد فرستاده ومی خواد یه کاری براش انجام بدی.
    خط اخم بین دو ابروی استاد کمی محو شد وبا تعجب نگاهمون کرد
    _چه خدمتی ازم بر می یاد؟!!
    اینبار من رشته ی صحبت رو به دست گرفتم
    _قراره یه نمایشگاه به خاطر کارهای بابا برگزار بشه .که یه جورایی از خدماتی که تو این سالها به این رشته وهنر داشته قدر دانی شه.بابا هم مایل بود به عنوان حسن ختام کارش آخرین نقشه ای رو که کشیده بافته شه.اونم فقط به دست شما.
    _اما من...آخه چرا من؟!!
    از سر ندانستن سر تکان دادم
    _نمی دونم.فقط بهم گفت اینو به شما مدیونه.وقول داده بوده آخرین طرحشو شما ببافین.
    قبل از اینکه استاد جوابی بده صدای سلام گفتن ضعیفی وبعد ورود دختر جوون وباریک اندامی که سینی چای رو تو دستاش گرفته بودبا عث شد ناخود آگاه سرمو بالا بگیرم وبهش زل بزنم.
    یه چادر گل دار سفید سرش بود که به زیبایی صورت سبزه وریز نقشش رو قاب گرفته بود.قد بلند به نظر می رسید وخیلی آروم وبا اطمینان قدم بر می داشت.
    چای را اول جلوی آقای شریفی گرفت وبعد از اینکه به استاد تعارف کرد به طرف من چرخید.لبخند محوی روی لباش بود ونگاهش انگار با من هزار سال آشنا.
    آروم سر تکان داد وسینی را جلوم پایین آورد.بی اختیار دست پیش بردم وفنجانی چای برداشتم.وتا به خودم بیام اون مثل یه نسیم خنک بهاره از کنارم گذشت وبه طرف مادرش رفت.

14. 504 کاربر از پست لیلین تشکر کرده اند .

!!nahal!! , !niloofar! , #saba.b# , #لـــــــــیلا . م # , (زلال) , * hasti * , * nina * , * حدیث * , **mitra** , **parya** , *Nafise.a9* , *ROJA* , *SHIMA * , *shima* , *spectacular* , *_*aseman*_* , *سام* , *همیشه بهار* , +Lily , .HOMA. , .MOHABBAT. , .nox. , .ZeinaB. , 5011311 , 870664182 , ==== , abby7 , afi90 , Ala88 , Altin ay , amane & mamati , amini2004 , amir hosyn , amitida24 , Anahita.s , ANHT , anitis , anna43 , aqua , arashi , arghavan58 , armaghan88 , arman_iran , Arrosha , asal-661 , asal_aram , asemane nili , asemanii , aseman_82 , ashoka , asma66 , atefeh_49 , AtI2020 , atish69 , atyek , ava.n , Avaa , ayandeh1 , aygeen , aynod , aysel482 , azam 24 , azar1 , azarsana , azda , ba-maram , babsaneh , bahar.d65 , BaharәH , baran.amad , barane khazan , Bbarfiiii , Beautiful Jasmine , behi_aquarius , behnaz.ashena , behnazhmz , Behnoush , bersin , bikari , bitter.sweet , blub2000 , blue69 , carrie , chobiiin , DDjooon , degeer , delgir , divandary , dokhibabash , dream2 , dreams_queen , ebrahimi.fari , ehsany , elahe 66 , elahejoon1234 , elahye zibaei , Elen , Elin-sky , EliSo , enm1387 , estifen , fadai , faezeh88 , faghatdream , fahime_kiticati , fantasy girl , farah2 , fariba44 , fariba_hed , Farnaz , farzan0 , fArzane.Far , fathemeh , fatima_59 , flavia , fouji , G!rl , galadril3 , gandomsa , geladiator_bozdel , Genesis , gherti , gili , go501 , Golbahar75 , gole narges , Gole Yassaman , goli62 , golnuosh , googoosh z , gord , gord Afarid , granaz , hala , hana_m , Haniday , hanye , harimeshgh , hed2010 , hediyeh_b , Helia6 , hilaaa , hivaskh , hoda_b , homi1 , honey-asal , hooramohebtash , hooriya_y , hyunah , iasp70 , icegirl_90 , joana , JonasRahimi , kalagh sefid , kathyn , khademre , khatooonn , khiyal99 , kiana61 , kimia joon , kiumars , kurda smahlt:< , lambada , Laya.Li , leila93 , Lida.Sh , liuana , love is.. , love_a , M mehrane , m.diamond.s , m0zhdeh , mahdi3h , maheasemun , mahmodm , mahnazmom , mahsa 21 , MAHSA-O , mahsajooooon , mahsamoon , mahsaok , mahtab10 , mahtabi22 , mahtaj , MAJJI , malmal91 , Maman fariba , mamorin , man! , mansoure , many22 , marge_setare , marjan 172 , marjansh , mary341 , maryam56 , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryam_m1112 , maryta , matchless , matin_a , Melisa , melodina , me_ned , mfr60 , milana , mina naz , mina.bala , Mina.LoveStar , minimona , mirage , misan , mishapasha , misha_kavir , Miss.Mania , miss.no1.2004 , mk70 , modern girl , mona.65 , monir1343 , monos , mozhmozh , m_h_n , n.a. , n.shina , N@h!D-B@R@N , N@r!na , nadjafi , nafas_sheytoon , nana22 , narciss , narges.r , Nashenase tanha , nastaran86 , nastaran_702 , nazi1 , nazi_gf2010 , nbanoo , nbm.1376 , nedaj , neg neg , nenoy , Night , niloofarafoolin , nima_sunboy , nini84 , ninio , Noana , noooor , noshafarin , nour , nrezaii , p.gh , PAEEZ70 , paiz , pakdel , pari daryai , paria_pari , parisa00 , parisaparisa , parmis86 , parvane. , patrishiya , pegah.a , pegiiiiiiiii , perijooon , petrisiama , princess74 , R ! R a , RafOneh , raha1375 , rahaghi , rahaiii , ramanava , ramesh20 , rashno , redrose_love68 , reem1368 , Rehi 76 , reza9000 , Rha.sh , rokhsan , rooya455 , rooyaa , roya1365 , rozita maryam , s.sh , s?h?r , s@na , saeide735 , Saeideh_82 , saghi.m , SahariX , sahel_m , sama sh , samir , samira1362 , sana1994 , sanaz2000 , saqi , sara parvizi , sara1988 , sara2876 , sara51 , Sarah* , sarah.sh , sarayy , Satiya , sedena , sefid65 , sepideh1993 , sepidiii , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setare-samavat , setareh30 , setayesh* , setayesh1363 , shabnamsobhabi , SHADI 73 , shadi1356 , shafagh 69 , shamsa 51 , sharmin.r , shekoofeh.m , shf_aboops , Shifteh , shoko pars , shooma , sh_karan , siah , Silber , silver joojoo , silverstar , simaN , sinsor , sipa , sn0wmen! , Snow Dream , soda 70 , sogol21 , soha 20 , soha ra , soheyla jooon , solijoon , solmaz no1 , some61 , somy_kh , sonia1357 , sotazi , sssaaa , star_crossed , sura , suzmani , sydney , syhbyt , S_64 , s_donia323 , sαвα , T T--THR , taban_1352 , Tala.N.A , talkhoon , tama1011 , tandis2 , tania_7 , taraneh24 , The Wind , Tifani Jon , tinairn , toofanz , tornado.n , unichorn , unique1366 , Universe95 , UnKnOwN_Sh , vahid. , valehe , vampire123 , Violet.e , yas6662 , YAS95 , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yassaleh , yjdj , Z.BITA , Z.Sattari , zahra1361 , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zeinabjoon , ziba111 , zibahp , ziglernata , zizijooon , zoooom , _Azadeh_ , ~anahita~ , ~Azita~ , ~ghasedak~ , ~Magic Life~ , ~mahdis~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~Tulip~ , ×sepidar× , тαιкнoη , آذرمیدخت , آستاره , آسوده , آقا مجید , آمستريدا , آنیتا , آواشیوا , آوین. , اب و اتش , اسمون ابری , اقاقی , اهورای , ELI , باران شکوفه , بازیگوش , بهار سرد , بهبهو , بی بی گل , تبسم+ , تنها... , تک ستاره شب , حسین زاده حسینی , حنیفا58 , خانم فسقلی , خانومی , خرس قهوه ای , دختر آسمان , دریا دلنواز , دیبا کیان , رزصورتی , رضاره , روژان , رویای من او , زرین دخت , زوها , زکیه67 , س_م_م_ , ساغر آدین , سانازارمان , سبحی , سرای بانو , سرتق , سروش آرامش , سعاد , سپیدوسیاه , شادئ , شهرزاد ن , شهرزاد.م , شورم , شیوا , طلوع عشق , عسل مامی , فرزانه 62 , فروغ 74 , فرگلf , ليزا٤٥ , لی لی تنها , لیلی A , م.م.ر , م.نوری , ماه سیما , محبوبه_م , مدار2 , مسافر كوچولو , منا64 , مهرزا , مهرناز69 , مهرورز , مهستی , ميمو , نامی , نسرین... , نسيا , نصرا... , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نگاه7732 , نیاز.ش , نیان , نیلا... , نیلوفر:-) , نیکا83 , نیکــی , هورتاش , هوفریا , ویدا.ف , پارامیس , پرهامه , پرواس , پیازچه , چشم قشنگ , یاس بی نشان , ღ ghazali ღ

15. Top | #8

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.74
    تشکر از کاربر
    16,840
    حالت من
    Khoshhal
    اندازه فونت

باورم نمی شد از دیدنش اینهمه تحت تاثیر قرار بگیرم.اون نه زیبایی خاصی داشت نه اونقدر جالب توجه بود که بخواد از بهرادی که به قول کوروش سر وگوشش حسابی می جنبید دلبری کنه.واقعیتش این بود که اصلا دلم رو هم نبرده بود فقط نمی دونم چرا برام اینقدر آشنا میومد...کجا دیده بودمش؟!!
    هیچی به ذهنم نمی رسید.با ناامیدی سرتکان دادم وزیر چشمی اونو که کنار مادرش نشست تحت نظر گرفتم.
    صدای استاد باعث شد به طرفش برگردم
    _اما پسرم من نمی تونم این کارو بکنم.
    بی اختیار پرسیدم
    _آخه چرا؟!!...من هر مقدار دستمزدی که بخواین پرداخت می کنم.
    دستهاشو جلو آورد وزیر رو کرد
    _ای کاش می تونستم اما اینا دیگه توانایی ندارن حتی یه گره بزنن...جفت مچ دستهام آرتروز دارن.دو سالی میشه دیگه کار نمی کنم.
    اون جمله ی آخری رو با ناراحتی گفت وسرشو پایین انداخت
    _اما بابا خیلی به این قضیه امید وار...
    بقیه ی جمله مو با دلخوری خوردم.اما نمی تونستم به همین آسونی سکوت کنم.نفس عمیقی کشیدم وادامه دادم
    _راستش استاد برای من گفتن این موضوع خیلی سخته.اما...بابا داره روزای آخر زندگیشو میگذرونه ودیدن این فرش هم آخرین خواسته ی اونه
    بغض به گلوم فشار آورد و باعث شد دوباره سکوت کنم.
    _خیلی دلم میخواست...اما من از خودم مطمئنم دیگه توانایی بافتن ندارم.
    آقای شریفی گفت:این همش تقصیر کم کاریه منه.باید از قبل با آقای رحیمی هماهنگی می کردم تا شما اینهمه راهو...
    _من اون فرش رو می بافم.
    آقای شریفی ناخودآگاه سکوت کرد.همگی مون با تعجب به طرف اون دختر چرخیدیم
    _گلاره!!
    لحن توبیخ گر وپراز سرزنش آقای رحیمی باعث شد کمی جابخورم.اما گلاره حتی یه ذره هم از جاش تکان نخورد.هنوزم اون لبخند مطمئن وحالا به نظرم یه جورایی مهربون رو لبش بود
    _بابا من اون فرشو می بافم.
    _تو تجربه شو نداری
    _ولی نقشه خونیم حرف نداره...اینو خود شما گفتین.
    آقای رحیمی با نا امیدی سر تکان داد
    _استاد قبول نمی کنه.
    _اگه این استاد بفهمه من از پدرم خیلی بهتر می بافم چی؟
    واقعا از این همه جسارت واعتماد به نفس دهنم باز مونده بود.
    آقای شریفی دخالت کرد
    _فکر نمی کنم استاد صدر همچین ریسکی کنه.
    استاد رحیمی نگاه گذرایی به گلاره انداخت و رو به من گفت:تجربه ی اون در حد بافتن قالیچه وسجاده ست.اما من بهش اعتماد دارم.اون درست میگه کارش از من خیلی بهتره.
    _بابا!!
    اینبار لحن گلاره با سرزنش همراه بود.رو به من کرد وخیلی جدی گفت:مطمئن باشین می تونم اون فرش رو ببافم.
    با تردید نگاهش کردم
    _آخه مسئله اصلا این نیست.راستش پدرم میخواست اقای رحیمی اون فرش رو ببافه.
    _اینکه مشکلی نیست با پدرتون تماس بگیرین و ازش بپرسین شرایط جدید رو قبول میکنه یا نه.
    به نظرم اومد خیلی مسائل رو ساده می گیره.ابرویی بالا انداختم وبا تمسخر نگاهش کردم.
    _به فرض که پدرم با این موضوع کنار بیادوقبول کنه کس دیگه ای اون فرشو ببافه.به نظرتون شانس انتخاب شما بین اینهمه استاد بافنده ی فرش تو این شهر چقدره؟
    بازهم همون لبخند پر از اطمینان وصمیمی، ونگاهی که انگار داشت بهم القا می کرد،تو اشتباه میکنی.
    _خیلی زیاد...من تو کمترین زمان سفارش رو تحویل می دم.

آقای شریفی گفت:صحبت از یه فرش ابریشم نه متریه دخترم.
    _باشه اما من به مهارتم ایمان دارم...اگه اون فرش رو تو کمتر از دوماه تحویل دادم چی؟
    استاد رحیمی اعتراض کرد
    _گلاره رویایی فکر نکن...حساب کردی تو هر روزش باید چند هزارتا گره بزنی؟
    _من می تونم بابا...نگران نباش.بذار آخرین خواسته ی استاد برآورده شه.
    مادرش با تردید سربلند کرد وگفت:منم کمکش می کنم.
    دیگه کسی چیزی نگفت ومن نگاه بی طاقتم رو از چند جفت چشمی که منتظر به دهنم خیره بودند گرفتم وبا خودم فکر کردم باید با بابا تماس بگیرم.
    ویرایش توسط لیلین : 1391,02,24 در ساعت ساعت : 18:09

16. 510 کاربر از پست لیلین تشکر کرده اند .

!!nahal!! , !niloofar! , #لـــــــــیلا . م # , (زلال) , * hasti * , **mitra** , **parya** , *Nafise.a9* , *ROJA* , *SHIMA * , *shima* , *spectacular* , *سام* , +Lily , .HOMA. , .MOHABBAT. , .nox. , .ZeinaB. , 5011311 , ==== , abby7 , afi90 , Ala88 , Altin ay , amane & mamati , amini2004 , amir hosyn , amitida24 , Anahita.s , angelic , angur , ANHT , anitis , anna43 , aqua , arashi , arda1 , arghavan58 , armaghan88 , arman_iran , Arrosha , asal-661 , asal_aram , asemane nili , asemanii , aseman_82 , ashoka , asma66 , atefeh_49 , AtI2020 , atish69 , atyek , ava.n , ayandeh1 , aygeen , aysel482 , azam 24 , azar1 , azarsana , azda , ba-maram , babanimnim , babsaneh , BAHANEYE MAN , bahar.d65 , BaharәH , baran.amad , barane khazan , Bbarfiiii , Beautiful Jasmine , behi_aquarius , behnaz.ashena , behnazhmz , Behnoush , bersin , bikari , bitter.sweet , blub2000 , blue69 , carrie , chobiiin , degeer , delbar.72 , delgir , divandary , dokhibabash , dream2 , dreams_queen , ebrahimi.fari , ehsany , elahe 66 , elahejoon1234 , elahye zibaei , Elen , elham*d , elhamtt , Elin-sky , eng2day , enm1387 , estifen , fadai , faezeh88 , faghatdream , fahime_kiticati , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , fariba44 , fariba_hed , Farnaz , fArzane.Far , fathemeh , fatima_59 , flavia , fouji , G!rl , galadril3 , gandomsa , geladiator_bozdel , Genesis , gherti , gili , Golbahar75 , gole narges , Gole Yassaman , goli62 , golnuosh , googoosh z , gord , gord Afarid , granaz , hala , hana_m , Haniday , hanye , harimeshgh , hed2010 , hediyeh_b , hedra , Helia6 , hilaaa , hivaskh , hoda_b , homi1 , honey-asal , hooramohebtash , hooriya_y , hyunah , iasp70 , icegirl_90 , iranian_girl , joana , JonasRahimi , kalagh sefid , kathyn , khademre , khatooonn , khiyal99 , khoshhal , kiana61 , kimia joon , kiumars , kurda smahlt:< , lambada , Laya.Li , leila93 , Lida.Sh , liuana , love is.. , M mehrane , m.diamond.s , m0zhdeh , mahdi3h , maheasemun , mahmodm , mahnazmom , mahsa 21 , MAHSA-O , mahsajooooon , mahsamoon , mahsaok , mahtab10 , mahtabi22 , mahtaj , MAJJI , malmal91 , Maman fariba , mamorin , man! , mansoure , many22 , marge_setare , marjan 172 , marjansh , martatt , mary341 , maryam56 , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryta , masoomah , matchless , matin_a , Melisa , melodina , me_ned , mfr60 , mikironi , milana , mina naz , mina.bala , Mina.LoveStar , minimona , mirage , misan , mishapasha , misha_kavir , miss.no1.2004 , mk70 , modern girl , mojgan am , mona.65 , monir1343 , monos , mozhmozh , m_h_n , n.a. , n.shina , N@h!D-B@R@N , N@r!na , nadjafi , nafas_sheytoon , nana22 , narciss , narges.r , Nashenase tanha , nastaran86 , nastaran_702 , nazi1 , nazi_gf2010 , nbanoo , nbm.1376 , nedaj , neg neg , nenoy , Night , niloofarafoolin , nima_sunboy , nini84 , ninio , nlp16001 , Noana , noooor , noshafarin , nour , nrezaii , p.gh , paiz , pakdel , pari daryai , paria_pari , parisa00 , parisaparisa , parmis86 , parvane. , patrishiya , Payphone , pegah.a , pegiiiiiiiii , perijooon , petrisiama , princess74 , R ! R a , RafOneh , raha1375 , rahaghi , rahaiii , ramanava , ramesh20 , rashno , redrose_love68 , reem1368 , Rehi 76 , reza9000 , Rha.sh , Roghaye57 , rokhsan , rooya455 , rooyaa , roya1365 , rozita maryam , s.sh , s?h?r , s@na , saeide735 , Saeideh_82 , saghi.m , sahar03 , SahariX , sahel_m , sama sh , samir , samira1362 , sana1994 , sanaz2000 , saqi , sara parvizi , sara1988 , sara2876 , sara51 , Sarah* , sarah.sh , sarayy , sarina72 , Satiya , sedena , sefid65 , sepideh1993 , sepidiii , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setare-samavat , setareh30 , setayesh* , setayesh1363 , shabnamsobhabi , shadi1356 , shafagh 69 , shamsa 51 , sharmin.r , shekoofeh.m , shf_aboops , shida.m , Shifteh , shoko pars , shooma , sh_karan , siah , silverstar , simaN , sinsor , sipa , sn0wmen! , Snow Dream , sogol21 , soha 20 , soha ra , soheyla jooon , solijoon , solmaz no1 , some61 , somy_kh , sonia1357 , sotazi , sssaaa , sura , suzmani , sydney , syhbyt , S_64 , s_donia323 , sαвα , T T--THR , taban_1352 , Tala.N.A , talkhoon , tama1011 , tandis2 , taraneh joon , taraneh24 , The Wind , Tifani Jon , tinairn , toofanz , tornado.n , unichorn , unique1366 , Universe95 , UnKnOwN_Sh , vahid. , valehe , vampire123 , Violet.e , yas6662 , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yjdj , Z.BITA , Z.Sattari , zahra1361 , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , ziba111 , zibahp , ziglernata , zizijooon , zoooom , _Azadeh_ , ~anahita~ , ~Azita~ , ~elin~ , ~ghasedak~ , ~Magic Life~ , ~mahdis~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~Tulip~ , §parnian§ , ×sepidar× , тαιкнoη , آذرمیدخت , آستاره , آسوده , آقا مجید , آمستريدا , آنیتا , آواشیوا , آوین. , اب و اتش , ابری , اقاقی , اهورای , باران شکوفه , بازیگوش , بهار سرد , بهبهو , بی بی گل , تبسم+ , تنها... , تک ستاره شب , حسین زاده حسینی , حنیفا58 , خانم فسقلی , خانومی , خرس قهوه ای , دختر آسمان , دریا دلنواز , دیبا کیان , رزصورتی , رضاره , روژان , روژان6815 , رویای من او , زرین دخت , زوها , زکیه67 , س_م_م_ , ساغر آدین , سانازارمان , سبحی , سرای بانو , سرتق , سروش آرامش , سعاد , سپیدوسیاه , شادئ , شهرزاد ن , شهرزاد.م , شورم , شیوا , طلوع عشق , عسل مامی , فرزانه 62 , فروغ 74 , فرگلf , ليزا٤٥ , لیلی A , م.م.ر , م.نوری , ماه سیما , محبوبه_م , مدار2 , مسافر كوچولو , ملودی , منا64 , مهرناز69 , مهرورز , مهستی , ميمو , می توو , نامی , نسرین... , نسيا , نصرا... , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نگاه7732 , نیاز.ش , نیان , نیلا... , نیلوفر:-) , نیکا83 , نیکــی , هادیانا , هورتاش , هوفریا , وارش67 , ویدا.ف , پرهامه , پرواس , پیازچه , چشم قشنگ , کمند , گل یاس , یاس بی نشان , ღ ghazali ღ , ♫♥SaRa♥♫

17. Top | #9

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.74
    تشکر از کاربر
    16,840
    حالت من
    Khoshhal
    اندازه فونت

وقتی موضوع رو فردای اون روز باهاش درمیون گذاشتم بیشتر از هرچیزی انتظار داشتم از شنیدنش ناراحت بشه اما اون برخلاف تصورم پشت گوشی خندید وهمون خنده ی ریز وشادش لبخند رو به لبم آورد
    _به چی می خندین بابا؟
    _به دور تکرار این زندگی.
    باکنجکاوی پرسیدم
    _نمی خواین بیشتر توضیح بدین؟
    _همه چی برمی گرده به یه خاطره ی خیلی دور...حدود بیست وپنج سال قبل...اونروز هم یه جوونی مثل همین دختر خانومی که تو ازش حرف زدی با جسارت پا جلو گذاشت وخواست طرحی رو که برای کشیدنش کلی وقت وانرژی گذاشته بودم ببافه.چون استادش نمی تونست و وقت نداشت.خب اگه من مثل الآن از هرچی شهرت ومحبوبیت تو این هنر سیر بودم بی برو برگرد به نگاه مطمئن اون جوون اعتماد می کردم وفرش رو می دادم تا ببافه.اما در نهایت نه غرورم اجازه داد نه کسی که قرار بود فرش براش بافته شه گذاشت اون پسر جوون این کارو بکنه.نقشه رو به یکی دیگه دادیم و اون اینقدر امروز و فردا کرد که نه تنها کارش خیلی دیر تموم شد بلکه وقتی فرش رو دیدیم کاملا از دور داد می زد دو دست بافته شده.وبراش زحمت زیادی نگذاشتن...نتیجه ی کار ر و که دیدم بی چک وچونه رفتم سراغ اون جوون وازش عذر خواهی کردم.وقول دادم بهترین کارمو هم بدم اون ببافه.اما اون جوون که همین استاد رحیمی ما باشه گفت بهترین کار رو نمی خواد...آخرین کارو میخواد.ومنم قبول کردم.
    البته بعداز اون ماخیلی باهم کار کردیم واون فرش های زیاد ی رو با نقشه هایی که من کشیدم بافته. اما وقتی از اصفهان مهاجرت کردیم وساکن تهران شدیم خود به خود ارتباطمونم قطع شد، بدون اینکه قولی که بهش دادم از یادم بره.
    نفس بلندی کشید وادامه داد
    _حالام که به اینجا رسیدیم ،من آخرین نقشه ی زندگیمو کشیدم اما اون نمی تونه ببافه.ودخترش ...
    دوباره خندید وبرای چند لحظه سکوت کرد.به خودم جراتی دادم وپرسیدم
    _نگفتین بلاخره من چیکار کنم؟
    بابا انگار داشت واسه خودش زیر لب زمزمه می کرد
    _دلم می خواد فرشی که با دستای اون دختر جسور بافته می شه رو ببینم ولمس کنم.

پس راضی بود.یا لااقل از حرفاش اینطور برداشت کردم که میخواد اون نقشه رو گلاره ببافه.
    هه...گلاره...چه زود هم با اسمش صمیمی شده بودم.هنوزم حرفای جسورانه ش واون لبخند مهربونش تو ذهنم مدام تکرار می شد.
    خب باید قبول می کردم یه جورایی خاص بود.اما اینکه از لحاظ احساسی بخواد درگیرم کنه...نه...دخترهایی به مراتب زیباتر از اون تو زندگیم می اومدن ومی رفتن ومن هیچ وقت دلبسته شون نمی شدم.اگه گوش شیطون کر کسی هم به دلم بند می شد بلافاصله یه سوال مسخره می اومد تو ذهنم که (بهراد سهم تو از رندگی اینه؟)و واقعا چقدر زیاده خواه ومغرور بودم که بلافاصله جواب نه می دادم.
    گاهی احساس می کردم دارم از دیگرون سواستفاده می کنم.فرقی هم نداشت طرف مرد باشه یا زن.مهم این بود منافع من به خطر نیفته وبه قول کوروش خیلی از خود متشکر بودم که اگه شکستی هم تو یه رابطه داشتم خودمو هرگز مقصر ندونم...واقعا شخصیت مزخرفی داشتم

18. 499 کاربر از پست لیلین تشکر کرده اند .

!!nahal!! , !niloofar! , #لـــــــــیلا . م # , (زلال) , * hasti * , * nina * , **mitra** , *Nafise.a9* , *ROJA* , *SHIMA * , *shima* , *spectacular* , *ریحانه# , *سام* , *همیشه بهار* , +Lily , .HOMA. , .nox. , .ZeinaB. , 123659 , 5011311 , ==== , abbas_p , abby7 , afi90 , ahmadi_1362_2 , Ala88 , Altin ay , amane & mamati , amini2004 , amir hosyn , amitida24 , Anahita.s , angelic , ANHT , anitis , anna43 , arashi , arda1 , arghavan58 , armaghan88 , arman_iran , Arrosha , arshan_2010 , asal-661 , asal_aram , asemane nili , asemanii , aseman_82 , ashoka , asma66 , atefeh_49 , AtI2020 , atyek , ava.n , ayandeh1 , aygeen , aynod , aysel482 , azam 24 , azar1 , azarsana , azda , ba-maram , babanimnim , babsaneh , BAHANEYE MAN , bahar.d65 , baran.amad , barane khazan , Beautiful Jasmine , behi_aquarius , behnaz.ashena , behnazhmz , Behnoush , bersin , bikari , bitter.sweet , blub2000 , blue69 , carrie , chobiiin , degeer , delgir , divandary , dokhibabash , dream2 , dreams_queen , ebrahimi.fari , ehsany , elahe 66 , elahejoon1234 , elahye zibaei , Elen , elham*d , Elin-sky , enm1387 , estifen , fadai , faezeh88 , faghatdream , fahime_kiticati , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , fariba44 , fariba_hed , Farnaz , farzan0 , fArzane.Far , fathemeh , fatima_59 , flavia , fouji , G!rl , galadril3 , gandomsa , geladiator_bozdel , Genesis , gherti , gili , Golbahar75 , gole narges , Gole Yassaman , golnuosh , googoosh z , gord , gord Afarid , granaz , hala , hana... , hanas , hana_m , Haniday , hanye , harimeshgh , hediyeh_b , hedra , Helia6 , hilaaa , hivaskh , hoda_b , homi1 , honey-asal , hooramohebtash , hooriya_y , hyunah , iasp70 , icegirl_90 , iranian_girl , joana , JonasRahimi , kalagh sefid , kathyn , khademre , khatooonn , khiyal99 , kiana61 , kimia joon , kiumars , kurda smahlt:< , lambada , Laya.Li , leila93 , Lida.Sh , liuana , love is.. , M mehrane , m.diamond.s , m0zhdeh , mahdi3h , mahdieh67 , maheasemun , mahmodm , mahnazmom , mahsa 21 , MAHSA-O , mahsajooooon , mahsamoon , mahsaok , mahtab10 , mahtabi22 , MAJJI , Maman fariba , mamorin , man! , mansoure , many22 , marge_setare , marjan 172 , marjansh , martatt , mary341 , maryam56 , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryam_m1112 , maryta , matchless , matin_a , Melisa , melodina , me_ned , mfr60 , milana , mina naz , mina.bala , Mina.LoveStar , minimona , mirage , misan , mishapasha , misha_kavir , miss.no1.2004 , modern girl , mona.65 , monir1343 , monos , mozhmozh , m_h_n , n.a. , n.shina , N@h!D-B@R@N , N@r!na , nadjafi , nafas_sheytoon , nana22 , narciss , narges.r , Nashenase tanha , nastaran86 , nastaran_702 , nazi1 , nazi_gf2010 , nbanoo , nbm.1376 , nedaj , neg neg , nenoy , Night , niloofarafoolin , nima_sunboy , nini84 , ninio , nlp16001 , Noana , noooor , noshafarin , nour , nrezaii , p.gh , paiz , pakdel , pari daryai , paria_pari , parisa00 , parisaparisa , parmis86 , parvane. , patrishiya , Payphone , pegah.a , pegiiiiiiiii , perijooon , princess74 , R ! R a , RafOneh , raha1375 , rahaghi , rahaiii , ramanava , ramesh20 , rashno , redrose_love68 , reem1368 , Rehi 76 , Rez1_ds , reza9000 , Rha.sh , rokhsan , rooyaa , roya1365 , rozita maryam , s.sh , s?h?r , s@na , sada , saeide735 , Saeideh_82 , saghi.m , SahariX , sahel_m , sama sh , samir , samira1362 , sana1994 , sanaz2000 , saqi , sara parvizi , sara2876 , sara51 , Sarah* , sarah.sh , sarayy , sarina72 , Satiya , sedena , sefid65 , sepideh1993 , sepidiii , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setare-samavat , setareh30 , setayesh* , setayesh1363 , shadi1356 , shafagh 69 , shahtut , shamsa 51 , sharmin.r , shekoofeh.m , shf_aboops , Shifteh , shoko pars , shooma , sh_karan , silver joojoo , silverstar , simaN , sinsor , sipa , sn0wmen! , Snow Dream , soda 70 , sogol21 , soha 20 , soha ra , soheyla jooon , solijoon , solmaz no1 , some61 , somy_kh , sonia1357 , sotazi , sssaaa , star_crossed , sura , suzmani , sydney , syhbyt , S_64 , sαвα , T T--THR , taban_1352 , Tala.N.A , talkhoon , tama1011 , tandis2 , tangel , taraneh joon , taraneh24 , The Wind , Tifani Jon , tinairn , toofanz , tornado.n , unichorn , unique1366 , Universe95 , UnKnOwN_Sh , vafa1980 , vahid. , valehe , vampire123 , Violet.e , yas6662 , YAS95 , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yjdj , Z.BITA , Z.Sattari , zahra1361 , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , ziba111 , zibahp , ziglernata , zizijooon , zoooom , _Azadeh_ , ~anahita~ , ~Azita~ , ~elin~ , ~ghasedak~ , ~Magic Life~ , ~mahdis~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~Tulip~ , §parnian§ , ×sepidar× , тαιкнoη , آذرمیدخت , آستاره , آسوده , آقا مجید , آمستريدا , آنیتا , آواشیوا , آوین. , اب و اتش , اقاقی , اهورای , باران شکوفه , بازیگوش , بهار سرد , بهبهو , بی بی گل , تبسم+ , تنها... , تک ستاره شب , حسین زاده حسینی , حنیفا58 , خانم فسقلی , خانومی , خرس قهوه ای , دختر آسمان , دریا دلنواز , دکور , دیبا کیان , رزصورتی , رضاره , روژان , روژان6815 , رویای من او , زرین دخت , زوها , زکیه67 , س_م_م_ , ساغر آدین , سانازارمان , سبحی , سرای بانو , سرتق , سروش آرامش , سعاد , سپیدوسیاه , شادئ , شهرزاد ن , شورم , شیوا , طبیعت , طلوع عشق , فرزانه 62 , فروغ 74 , فرگلf , م.م.ر , ماه سیما , محبوبه_م , مدار2 , مسافر كوچولو , ملودی , منا64 , مهرناز69 , مهرورز , مهستی , ميمو , می توو , نامی , نسرین... , نسيا , نصرا... , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نگاه7732 , نیاز.ش , نیان , نیلا... , نیلوفر:-) , نیکا83 , نیکــی , هادیانا , هوفریا , وارش67 , ویدا.ف , پارامیس , پرهامه , پرواس , پیازچه , چشم قشنگ , کمند , یاس بی نشان , ღ ghazali ღ

19. Top | #10

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.74
    تشکر از کاربر
    16,840
    حالت من
    Khoshhal
    اندازه فونت

ذهنم دوباره به طرف گلاره پرکشید وطرح اون لبخندهای لعنتی که دست از سرم بر نمی داشت.باید تصمیم بابا رو با خونواده ی رحیمی درمیون می گذاشتم.
    وقتی به آقای شریفی همه چیو گفتم خیلی خوشحال شد وخواست هرچه زودتر این خبرو بهشون بدیم.
    اما من با شیطنت مانع شدم وته دلم گفتم(بذار یکم دیگه صبر کنه و مزه انتظار رو بچشه...نباید خیال کنه راحت تونسته به خواسته ش برسه)
    با آقای شریفی از کارگاه فرش بافیش و دار فرشی که برای اون دختر به پا کرده بود،دیدن کردم.و همون جا هم رنگ وجنس نخ هارو که از ابریشم بود بررسی کردم.
    بنا به نقشه،زمینه ی فرش سفید عاجی بود ورنگ نخ ها هم عموما از خاکستری،قهوه ای،توتونی،عاجی وسیاه تشکیل می شد.
    همه چیز در ظاهر عالی بود اما دوایراد اساسی داشت.اول اینکه،کارگاه محل پر رفت وآمدی بود وعموماً هم مردها بیشتر از زن ها بودند.واین کار رو برای گلاره ی جوون سخت می کرد.شاید هم من خیال میکردم براش سخت به نظر می یاد.
    دوست نداشتم این فرش زیر نگاه اینهمه آدم بافته شه...به خودم تشر زدم(دروغ نگو بهراد...تو دوست نداری اون زیر نگاه اینهمه مرد فرش ببافه...خب چرا؟مگه نمی گی بهش احساسی نداری؟)
    نه من واقعا بهش هیچ حسی نداشتم.فقط کمی غیرتی با این موضوع داشتم برخورد می کردم.شاید چون برام آشنا می زد، به حساب همون نمی خواستم اینجا کار کنه.
    و اون دلیل دوم،که قانع کننده تر بود(مسافت راه).
    فکر نمی کردم استاد رحیمی اجازه بده گلاره هرشب ساعت هشت این مسیر رو تنها تا خونه بره.
    آقای شریفی پرسید
    _خب نظرتون چیه؟راضی هستین؟
    خیلی رک گفتم:هم آره ...هم نه.
    جاخورد وبا بهت نگاهم کرد.
    _آخه چرا؟!!
    این چرا برای اون (نه)بود که خیلی قاطعانه به زبون آورده بودم.
    _خب کارگاه شما محیط خوبیه اما من دنبال یه جای آروم تر وکم رفت وآمدتر می گردم.
    آقای شریفی سعی کرد قانعم کنه.
    _اما اکثر کارگاه ها همین قدر پر رفت وآمدن.
    منظورش این بود که جای خلوت تر نمی تونه پیدا کنه.
    _خب شاید بهتره به جای کارگاه دنبال یه خونه باشیم.
    _اما این هزینه برداره
    _کیفیت کار بیشتر از هزینه برام اهمیت داره.
    جوابم کمی مغرورانه بود.حالا انگار امکانات مالیم چقدر بود که بخوام اینقدر راحت ،مثل ریگ پول خرج کنم.خودم رو با این دلیل که هدفم برآورده کردن آخرین خواسته ی بابا به بهترین وجهه،راضی کردم.
    آقای شریفی با ناراحتی پرسید
    _دنبال چه جور جایی هستین؟
    مطمئن بودم به خاطر حاضر جوابیم واینکه تعارف گونه بامسئله برخورد نکردم ازم دلخوره.خب باید احترام ریش سفیدش رو نگه می داشتم.کمی نرمش تو لحنم به خرج دادم وگفتم:یه خونه ی ویلایی تقریباً نزدیک همون محل که توش زندگی میکنن..دنبال بزرگ وجادار بودنش نیستم.فقط نورگیر باشه وفضای مناسبی برای گذاشتن دار قالی...منوببخشید آقای شریفی واقعاً براتون جز دردسر چیزی نداشتم.انشالله بتونم از خجالتتون در بیام.
    چیزی نگفت.شاید اون هم تصمیم گرفته بود که بی تعارف برخورد کنه.
    قرار شد بعد از گرفتن خونه خبر رو به خانواده ی رحیمی بدیم.فکر نمی کردم لااقل تا دو روز آینده چنین اتفاقی بیفته.
    به هتلم برگشتم ومثل روز قبل منتظر تماس آقای شریفی شدم.شب حوالی ساعت ده بود که تماس گرفت وگفت خونه ی مورد نظرمو پیدا کرده.دروغ نبود اگه بگم حسابی جا خوردم.خب انتظار داشتم بیشتر از اینها طول بکشه.قرار شد صبح از خونه دیدن کنیم واگه من راضی بودم برای اجاره ش قول نامه بنویسیم.

20. 496 کاربر از پست لیلین تشکر کرده اند .

!!nahal!! , !niloofar! , #لـــــــــیلا . م # , (زلال) , * hasti * , * nina * , **mitra** , *Nafise.a9* , *ROJA* , *SHIMA * , *shima* , *spectacular* , *ریحانه# , *سام* , *همیشه بهار* , +Lily , .HOMA. , .nox. , .ZeinaB. , 5011311 , 870664182 , ==== , abby7 , afi90 , ahmadi_1362_2 , Ala88 , Altin ay , amane & mamati , amini2004 , amir hosyn , amitida24 , Anahita.s , angelic , ANHT , anitis , anna43 , arashi , arda1 , arghavan58 , armaghan88 , arman_iran , Arrosha , asal-661 , asal_aram , asemane nili , asemanii , aseman_82 , ashoka , asma66 , atefeh_49 , AtI2020 , atyek , ava.n , Avaa , ayandeh1 , aygeen , aynod , aysel482 , azam 24 , azar1 , azda , babsaneh , bahar.d65 , BaharәH , baran.amad , barane khazan , Bbarfiiii , Beautiful Jasmine , behi_aquarius , behnaz.ashena , behnazhmz , Behnoush , bersin , bikari , bitter.sweet , blub2000 , blue69 , carrie , chobiiin , degeer , delgir , divandary , dokhibabash , dream2 , dreams_queen , ebrahimi.fari , ehsany , elahe 66 , elahejoon1234 , elahye zibaei , Elen , elham*d , Elin-sky , elmirareza , enm1387 , estifen , faezeh88 , faghatdream , fahime_kiticati , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , fariba44 , fariba_hed , Farnaz , farzan0 , fArzane.Far , fathemeh , fatima_59 , flavia , fouji , G!rl , galadril3 , gandomsa , geladiator_bozdel , Genesis , gherti , gili , Golbahar75 , gole narges , Gole Yassaman , golnuosh , googoosh z , gord , gord Afarid , granaz , hala , hana_m , Haniday , hanye , harimeshgh , hediyeh_b , hedra , Helia6 , hilaaa , hivaskh , hoda_b , homi1 , honey-asal , hooramohebtash , hooriya_y , hyunah , iasp70 , icegirl_90 , joana , JonasRahimi , kalagh sefid , kathyn , khademre , khatooonn , khiyal99 , kiana61 , kimia joon , kiumars , kurda smahlt:< , lambada , Laya.Li , Lida.Sh , liuana , love is.. , M mehrane , m-khani , m.diamond.s , m0zhdeh , mahdi3h , maheasemun , mahmodm , mahnazmom , mahsa 21 , MAHSA-O , mahsajooooon , mahsamoon , mahsaok , mahtab10 , mahtabi22 , MAJJI , malmal91 , Maman fariba , mamorin , man! , maneou , mansoure , marge_setare , marjan 172 , marjansh , mary341 , maryam56 , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryta , masin , matchless , matin_a , Melisa , melodina , me_ned , mfr60 , milana , mina naz , mina.bala , Mina.LoveStar , minimona , mirage , misan , mishapasha , misha_kavir , miss.no1.2004 , mona.65 , monir1343 , mozhmozh , m_h_n , n.a. , n.shina , N@r!na , nadjafi , nafas_sheytoon , nana22 , narciss , narges.r , Nashenase tanha , nastaran86 , nastaran_702 , nazi1 , nazi_gf2010 , nbanoo , nbm.1376 , nedaj , neg neg , nenoy , Night , niloofarafoolin , nima_sunboy , nini84 , ninio , nlp16001 , Noana , noodi , noooor , noshafarin , nour , nrezaii , p.gh , paiz , pari daryai , paria_pari , parisa00 , parisaparisa , parmis86 , parvane. , patrishiya , pegah.a , pegiiiiiiiii , perijooon , princess74 , R ! R a , RafOneh , raha1375 , rahaa_m , rahaghi , rahaiii , ramanava , ramesh20 , rashno , ratanaz , red90 , redrose_love68 , reem1368 , Rehi 76 , reza9000 , Rha.sh , Roghaye57 , rokhsan , rooya455 , rooyaa , roya1365 , rozita maryam , s.sh , s?h?r , s@na , saeide735 , Saeideh_82 , saghi.m , saharmn , SahariX , sahel_m , sama sh , samir , samira1362 , sana1994 , sanaz2000 , saqi , sara parvizi , sara1988 , sara2876 , sara51 , sarah.sh , sarayy , sarina72 , Satiya , sedena , sefid65 , sellena , sepideh1993 , sepidiii , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setare-samavat , setareh30 , setayesh* , setayesh1363 , shadi1356 , shafagh 69 , shahtut , shamsa 51 , sharmin.r , shekoofeh.m , shf_aboops , Shifteh , shooma , sh_karan , siah , silver joojoo , silverstar , simaN , sinsor , sipa , sn0wmen! , Snow Dream , soda 70 , soha 20 , soha ra , soheyla jooon , solijoon , solmaz no1 , some61 , somy_kh , sonia1357 , sotazi , sssaaa , star_crossed , sura , suzmani , sydney , syhbyt , S_64 , sαвα , T T--THR , taban_1352 , tahura , Tala.N.A , talkhoon , tama1011 , tandis2 , taraneh joon , taraneh24 , Tarllan , The Wind , Tifani Jon , tinairn , toofanz , tornado.n , unichorn , unique1366 , Universe95 , UnKnOwN_Sh , vafa1980 , vahid. , valehe , vampire123 , Violet.e , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yjdj , Z.BITA , Z.Sattari , zahra1361 , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zeinabjoon , ziba111 , zibahp , ziglernata , zizijooon , zoooom , _Azadeh_ , ~anahita~ , ~Azita~ , ~elin~ , ~ghasedak~ , ~Magic Life~ , ~mahdis~ , ~Ordibeheshti~ , ~Tulip~ , §parnian§ , ×sepidar× , тαιкнoη , آذرمیدخت , آستاره , آسوده , آقا مجید , آمستريدا , آنیتا , آواشیوا , آوین. , اب و اتش , ابری , اقاقی , اهورای , باران شکوفه , بازیگوش , بهار سرد , بهبهو , بی بی گل , تبسم+ , تنها... , تک ستاره شب , حسین زاده حسینی , حنیفا58 , خانم فسقلی , خانومی , خرس قهوه ای , دختر آسمان , دریا دلنواز , دکور , دیبا کیان , رزصورتی , رضاره , روژان , روژان6815 , رویای من او , زرین دخت , زوها , زکیه67 , س_م_م_ , ساغر آدین , سبحی , سرای بانو , سرتق , سروش آرامش , سعاد , سپیدوسیاه , شادئ , شهرزاد ن , شهرزاد.م , شیلاجون , شیوا , طبیعت , طلوع عشق , عسل مامی , فرزانه 62 , فروغ 74 , فرگلf , لیلی A , م.م.ر , مادام , مادرم , ماه سیما , ماه منیر , محبوبه_م , مدار2 , مسافر كوچولو , معمار کوشمولو , ملودی , منا64 , مهرناز69 , مهستی , مهنازناناز , ميمو , می توو , نامی , نسرین... , نسيا , نصرا... , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نگاه7732 , نیاز.ش , نیان , نیلا... , نیلوفر:-) , نیکا83 , نیکــی , هادیانا , هوفریا , وارش67 , ویدا.ف , پارامیس , پرهامه , پرواس , چشم قشنگ , گل یاس , یاس بی نشان , ♫♥SaRa♥♫

صفحه 1 از 29 123451126 ... آخرینآخرین