بازگشت   نودهشتیا > عمومی > ورزش > فوتبال > فوتبال خارجی

 
 تبلیغات 
ارسال موضوع جدید  موضوع بسته شد
 
ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی ۸ شهريور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۵ بعد از ظهر   #981 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای
 
khashayar1991 آواتار ها
 
بدون امتیاز  0 امتیاز     
پیش فرض

گالياني:خريد هاي تابستاني ما نيز به اتمام رسيد


کمپ تمريني ميلانلو ديروز، روز بسيار شلوغي را سپري کرد؛ چرا که در چند ساعت گذشته ميلان ام بايه نيانگ و بويان کرکيچ را رسما خريداري کرد. ميلان بويان را به صورت قرضي به سن سيرو کشانده است.

گالياني به روزنامه نگاراني که خارج از دفتر باشگاه مشتاق به مصاحبه بودند گفت: "بويان يک خريد خوب است و با اين انتقال, خريد هاي تابستاني ما نيز به اتمام رسيد. او روز 4شنبه تست هاي پزشکي را سپري خواهد کرد و پس از انتقال رسمي او نقل و انتقالات نيز براي ما تمام مي شود"

نايب رئيس روسونري ادامه داد: "پالومبو به ما پيشنهاد شده بود؛ اما ما تمايلي به جذب او نداشتيم. بازيکني که فصل گذشته به صورت قرضي در اينتر سپري کرد. انتقال قرضي کارول از ليورپول؟ ما انتخاب خود را از بين مهاجمان انجام داديم و بيش از اين خريدي نخواهيم کرد. مصدوميت روبينيو بسيار ناراحت کننده است؛ اما ما براي او صبر خواهيم کرد"

او در بخش پاياني صحبتهايش درمورد کاکا هم گفت: "در رابطه با کاکا ما براي مذاکره به مادريد سفر نخواهيم کرد"


منبع: varzesh3اینگونه بی تو ببین چنگ بر آسمان می زنم بی محابا
khashayar1991 آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :

تبلیغات

دانلود

قدیمی ۸ شهريور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۷ بعد از ظهر   #982 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای
 
khashayar1991 آواتار ها
 
بدون امتیاز  0 امتیاز     
پیش فرض

ساوتهمپتون با يک مهاجم زامبيايي قرارداد بست


امانوئل مايوکا مهاجم مليپوش زامبيايي روز سهشنبه قراردادي پنج ساله با ساوتهمپتون انگليس امضا کرد.

به گزارش خبرگزاري فرانسه از لندن، باشگاه ساوتهمپتون که به ليگ برتر باشگاههاي انگليس راه يافته است، با انتشار بيانيهاي اعلام کرد اين مهاجم زامبيايي از تيم يانگبويز برن به اين تيم پيوسته است.

مايوکا بيست و يک ساله تاکنون ده گل براي تيم ملي کشورش به ثمر رسانده است.

اين مهاجم زامبيايي قرار است روز يکشنبه در ديدار ساوتهمپتون با منچستريونايتد حضور داشته باشد.
منبع: varzesh3
khashayar1991 آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
قدیمی ۸ شهريور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۸ بعد از ظهر   #983 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای
 
khashayar1991 آواتار ها
 
بدون امتیاز  0 امتیاز     
پیش فرض

امضاي قرارداد 4 ساله هافبک چکي با هامبورگ


سرمربي تيم فوتبال هامبورگ آلمان از امضاي قرارداد 4 ساله با هافبک چکي ولفسبورگ ابراز خوشحالي کرد و گفت: جيراسک ماشين دوندگي است.

به نقل از خبرگزاري ناتاليا، «پتر جيراسک » روز گذشته پس از مدتي مذاکره با سران تيم بندرنشين هامبورگ قراردادي تا تابستان سال 2016 با اين تيم امضا کرد.

وي که در يورو 2012 تيم کشورش را همراهي کرد، پيشتر عضو ولفسبورگ بود.

تورستن فينک پس از امضاي قرارداد با اين هافبک پرتوان اظهار داشت: جيراسک ماشين دوندگي است. بيباک است و در گلزني بسيار خطرناک عمل ميکند. چهرهاي به ظاهر آرام دارد، اما محرکي پرشور و با روحيه براي تيم است.

فينک افزود: ما دقيقا براي پيشرفت تيممان به چنين چهرههايي نيازمنديم.

جيراسک ژانويه گذشته از تيم ويکتوريا پلژن کشورش به ولفسبورگ منتقل شد و براي انتقالش به تيم هامبورگ گفته ميشود 4 ميليون يورو هزينه شده است.

منبع: varzesh3

khashayar1991 آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
قدیمی ۸ شهريور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ بعد از ظهر   #984 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای
 
khashayar1991 آواتار ها
 
بدون امتیاز  0 امتیاز     
پیش فرض

دروازهبان برزيلي اينتر به کوئينزپارک رنجرز ميرود


مارک هيوز مربي تيم فوتبال کوئينز پارک رنجرز انگليس روز سهشنبه اعلام کرد بهزودي با دروازهبان برزيلي تيم اينتر قرارداد خواهد بست.

مارک هيوز گفت: هر چند هنوز قرارداد ما با ژوليو سزار قطعي نشده اما بهزودي نتيجه مذاکرات اعلام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاري فرانسه از لندن، ژوليو سزار در سال دو هزار و ده ميلادي با تيم اينتر به مقام قهرماني در رقابتهاي سري آ دست يافت. وي سهشنبه شب از نزديک شاهد پيروزي سه بر صفر کوئينز پارک رنجرز در برابر تيم دسته سومي والسال در چارچوب دور دوم رقابتهاي جام حذفي باشگاههاي انگليس بود.

سزار سي و دو ساله، شصت و چهار بازي ملي نيز در کارنامه خود دارد.

منبع: varzesh3
khashayar1991 آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
قدیمی ۸ شهريور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ بعد از ظهر   #985 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای
 
khashayar1991 آواتار ها
 
بدون امتیاز  0 امتیاز     
پیش فرض

آنري ميشل مربي تيم ملي فوتبال کنيا شد


فدراسيون فوتبال کنيا روز سهشنبه آنري ميشل فرانسوي را به عنوان سرمربي تيم ملي فوتبال اين کشور انتخاب کرد.بدين ترتيب آنري ميشل جايگزين فرانسيس کيمانزي کنيايي ميشود که پيشتر به علت کسب نتايج ضعيف در رقابتهاي مقدماتي جام جهاني دو هزار و چهارده در منطقه آفريقا، برکنار شده بود.

به گزارش خبرگزاري فرانسه از نايروبي، آنري ميشل شصت و پنج ساله پيشتر مربيگري تيمهاي ملي فوتبال فرانسه، کامرون، تونس، ساحل عاج و گينه استوايي را بر عهده داشته است.

تيم ملي فوتبال کنيا که در رقابتهاي مقدماتي جام ملتهاي آفريقا دو هزار و سيزده حذف شده، در حال حاضر نيز در جدول ردهبندي گروه چهارم مقدماتي جام جهاني دو هزارو چهارده، با تنها يک امتياز از دو بازي در مقام آخر است.

منبع: varzesh3
khashayar1991 آنلاین نیست.  
قدیمی ۸ شهريور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۵ بعد از ظهر   #986 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای
 
khashayar1991 آواتار ها
 
بدون امتیاز  0 امتیاز     
پیش فرض

يووتيچ، تابستان آينده در يوونتوس


ديروز استووان يووتيچ مونته نگرويي، بازيکن تيم فيورنتينا که اين روزها مورد توجه تيم هاي متعددي قرار گرفته، رسما اعلام کرد که اين فصل را نيز در تيم فيورنتينا پشت سر خواهد گذاشت و شايعات حضورش در من سيتي را رد کرد.

اما ديروز سران يوونتوس در آخرين مذاکرات خود با باشگاه فيورنتينا به توافق رسيدند که اين بازيکن مونته نگرويي در ژوئن 2013 به يووه ملحق شود. اين توافق در ملاقات سه جانبه، و در حضور نماينده باشگاه يوونتوس، مدير برنامه هاي يووتيچ ونماينده باشگاه فيورنتينا، اين توافق حاصل شدو قرار براين شد که اين بازيکن پس از پايان فصل آتي سري آ و در تابستان آينده رسما به يوونتوس ملحق شود.

لازم به ذکر است امروز مهاجم جديد تيم يوونتوس معرفي خواهد شد. پيش بيني ميشود شانس يورنته و ژکو از همه بالاتر باشد، نقل و انتقالات نيز تا روز سه شنبه ادامه خواهد داشت.


منبع: varzesh3

ویرایش توسط khashayar1991 : ۸ شهريور ۱۳۹۱ در ساعت ۰۱:۱۹ بعد از ظهر
khashayar1991 آنلاین نیست.  
قدیمی ۸ شهريور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۲ بعد از ظهر   #987 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای
 
khashayar1991 آواتار ها
 
بدون امتیاز  0 امتیاز     
پیش فرض
افلاي خواستار جدائي از بارسلونا شدهافبك هلندي بارسلونا خواستار جدائي از اين تيم شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران ايسنا، ابراهيم آفلاي هافبك هلندي بارسلونا از سران باشگاهش خواست تا هر چه زوتر زمينه جدائي او را فراهم كنند.

افلاي براي ديدار مقابل رئال مادريد در سوپر جام اسپانيا حاضر نشد تيمش را همراهي كند كه اين احتمال جدائي او را در اين دو روز باقي مانده از فصل نقل وانتقالات تابستاني بيش از پيش مي كند.

رسانه هاي انگليسي خبر دادند كه آرسن ونگر قصد دارد پس از جدائي سانگ از جمع توپچي ها اين هافبك هلندي را جايگزين او كند.

افلاي در سال 2010با مبلغ 3 میلیون یورو از PSV آیندهوون هلند به بارسلونا پيوست، اما هرگز نتوانست در اين تيم اسپانيائي توانائيهاي خود را ثابت كند و مصدوميتهاي مداوم و عدم اعتماد گوآرديولا و الان هم ويلانووا به او باعث شده است كه تصميم به جدائي بگيرد.
khashayar1991 آنلاین نیست.  
قدیمی ۸ شهريور ۱۳۹۱, ۰۲:۵۸ بعد از ظهر   #988 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای
 
Ay Sona آواتار ها
 
بدون امتیاز  0 امتیاز     
پیش فرض

همسر کاکا: آماده بازگشت به سائوپائولو هستیم

سایت گل- با وجودی که هنوز آینده کاکا در پس پرده ای از ابههام است و بیشتر به نظر می رسد که او فصل بعد را نیز دررئال مادرید سپری کند، خانواده او در حال برنامه ریزی برای آینده هستند. کارولینا سلیکو، همسر کاکا، در گفتگو با مجله آر.جی از برنامه هایشان برای آینده گفته :« ما در حال آماده سازی برای بازگشت به سائوپائولو هستیم. اگر کاکا از رئال مادرید جدا شود، ما به کشور دیگری نخواهیم رفت.»
صحبتهای همسر کاکا گویای آن است که خانواده کاکا هم او را برای جدایی از رئال تحت فشار قرار داده اند. البته کارولینا با انتشار پیغامی در ایسنتاگرام، حمایتش را از همسرش ابراز کرده و نوشته:« بهترین بازیکن دنیا به انتخاب فیفا و دارنده توپ طلا.... ما توانسته ایم که تمام عناوین ممکن و غیرممکن را فتح کنیم. کاکا تمام رویاهایش را محقق کرده و می توانست چند سال پیش از دنیای فوتبال خداحافظی کند ولی همچنان به تلاش هایش ادامه داد . هواداران برزیل و دوستداران کاکا و عاشقان فوتبال، ما به انرژی شما نیاز داریم.»


این درحالی است که شرایط کاکا، چندان ساده نیست. مورینیو در ابتدای اردوی پیش فصل به او اعلام کرد که جایی در ترکیب تیم رئال نخواهد داشت . حالا تنها 2 روز دیگر تا پایان بازار نقل و انتقالات تابستانی باقی است و ستاره برزیلی، هنوز تیمی که بتواند مبلغ 25 میلیون یوروی مورد درخواست رئال را بپردازد را پیدا نکرده است.
تنها یک معجزه در روزهای پایانی می تواند شرایط کاکا را بهبود بخشد. حتی تیم سائوپائولو هم برای جذب کاکا درخواستی نداده و درصورتی که این معجزه رخ ندهد، کاکا در تیمی می ماند که مربی تیم روی او حسابی بازنمی کند.
از زمانی که مورینیو به کاکا گفت که در ترکیب رئال در فصل جدید جایی ندارد، این ستاره برزیلی پیشنهادات متعددی را دریافت کرد؛ از تیمهایی از لیگ روسیه و ردبولز گرفته تا لس آنجلس گلکسی و گوانگژو اورگرانده چین و پاری سن ژرمن و میلان.
سران باشگاه میلان بیش از هر تیم دیگری برای جذب کاکا پافشاری می کردند ولی مانع موجود در مسیر، پول است. ازهمین رو سران میلان خواهان انتقال قرضی کاکا بودند ولی رئال فقط فروشنده است و همین موضوع سبب شد تا سران روسونری از تلاش برای جذب کاکا پا پس بکشند.نـامت تـمام شبهایـم و گـستره ی خـمیده رویـاهایـم را پــُر می کند
و در دهـانم مـانند مـاه در حـوض٬ مـد می شود
نـامت در چشمانم
چون لالـه٬ سرخ
چون نـسترن٬ سپـید
و مثـل سرو٬ سبز می ایستد
نامت مژگانم را دُر می گیرد
نامت در جانم گـُر می گیرد.

ویرایش توسط Ay Sona : ۸ شهريور ۱۳۹۱ در ساعت ۰۳:۰۲ بعد از ظهر
Ay Sona آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
قدیمی ۸ شهريور ۱۳۹۱, ۰۳:۰۸ بعد از ظهر   #989 (لینک مستقیم)
همکار بخش ورزش
 
jeneral آواتار ها
 
بدون امتیاز  0 امتیاز     
پیش فرض مايکون در يک قدمي انتقال به سيتي

ستاره برزيلي اينتر در مسير پيوستن به منچسترسيتي است.


داگلاس مايکون ستاره برزيلي و31 ساله ابي و مشکي پوشان ميلاني، در يک قدمي پيوستن به منچستر سيتي قرار گرفته و توافقات اوليه بين او و روبرتو مانچيني، سر مربي آبي هاي شهر منچستر صورت گرفته است.

به احتمال زياد مايکون تا پايان فصل نقل و انتقالات تابستاني با قراردادي به ارزش 4.5ميليون يورو، راهي منچستر سيتي خواهد شد."

گفتني است که، رئال مادريد هم از جمله مشتريان پروپاقرص اين بازيکن برزيلي محسوب مي شد و ژوزه مورينيو مربي پرتغالي رئال از زماني که اينتر را به مقصد مادريد ترک کرد، همواره تمايل زيادي به جذب مايکون داشت. اما بنابر گزارشات مايکون به زودي براي امضاي قرارداد نهايي راهي شهر منچستر، خواهد شد.

منبع:ورزش3
jeneral آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
قدیمی ۸ شهريور ۱۳۹۱, ۰۳:۵۵ بعد از ظهر   #990 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای
 
khashayar1991 آواتار ها
 
بدون امتیاز  0 امتیاز     
پیش فرض

مورينيو: کارواليو به دنبال يک تيم جديد باشد


ريکاردو کارواليو مدافع پرتغالي تيم رئال مادريد جايي در برنامه هاي اين فصل ژوزه مورينيو ندارد و بايد هر چه زودتر تکليف خود را مشخص کند.

اين مدافع پرتغالي که چند ماه پيش 34 ساله شد در سال 2010 از چلسي به رئال پيوست اما با حضور سرخيو راموس، په په، رائول آلبيول و رافائل واران جايي براي حضور در ترکيب اصلي رئال مادري ندارد. مورينيو اعلام کرد چند باشگاه کارواليو را مي خواهند و اين به عهده اوست که در رئال بماند و يا به يک باشگاه ديگر بپيوندد.

مورينيو که پيش از اين نيز کارواليو را از پورتو به چلسي برده بود گفت: ريکاردو جايي در برنامه هاي اين فصل ما ندارد.
منبع:ورزش3
khashayar1991 آنلاین نیست.  
موضوع بسته شد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

برچسب ها
13, 150, 17, 20, 2013, 2018, 30, 70, abc رئال برای کاکا و لاس 60 میلیون میخواهد, ،, آ, آدام, آدان, آربلوا, آزارداز, آس, آستانه, آغاز, آلبیول, آلتين, آلتین, آلوز, آماده, آمد, آنفيلد, آکادمی, آگرو, آیا, آینده, آیندهوون, ابراز, اتلتيکو, اتلتیک, اتلتیکو, احتمال, احتمالی, اخراج, ادامه, از, اس, است, اسوالدو, اسپورت, اعلام, ال, السد, الوصل, الکونفیدنشال, ام, امیدوارم آلتین توپ تا آخر هفته به گالاتاسرای بپیوندد, انتخاب, انتظار, انتقال, انتقام, انگليس, انگلیسی, اهرمی, او تا 2014 از برزیل بیرون نمی رود, اول, اولويت, اولین, اولیه, اينترميلان, اکودیاریو, ای, ایتالیا, اینتر, ایوانوویچ, ب, با, باتيستا, بارسا, بارسلونا, بازیکن, باشگاه, بالاخره, بایرن, بخش, براوو, براي, برای, برباتوف, برمن, برنابئو, برنامه, برندان, بشيکتاش, بعد, بلوزاوغلو, به, به رئال یا هیچ تیم دیگری فکر نمی کنم, بواتنگ, بورسیا, بومل, بیل, بین, تا, تاتنهام, ترائوره, ترک, ترکیه, تریم, تصمیم, تعویق, تلاش, تلاش می کنیم که مودریچ را حفظ کنیم, تلاشهای, تمایل مورینیو به لوکاس ، خبری خوب, تمديد, تمدید, ته, توجه, توریل, توپ, تيم, تیم, ث, جالب, جانشین, جانشینی, جدا, جدایی, جدی, جدید, جذب, جلب, جوان, جی, حديث, حرف, حضور, خال, خبر, ختافه, خدمت, خروجی, خرید, خریدهای, خلعتبری, خواهان, خود, خوسلو, داد, دار, دارد, داوید, در, درباره, درخواست, درليورپول, دروگبا, دروگبا or, درک, دریافت, دستمزدی, دشان, دفاع, دنبال, دورتموند, دوم, رئال, را, رائول, راجرز, راست, رامی, رامیرس, رای, رد, ردنپ, ردینگ, رضا, رضایت, رفت, رفتن, رقابت, رقیب, رم, رن, روبينيو, رود, رونالدو, رویای, ریبریو, ریزی, زابالتا, زودی, زيکو, ساله, ساموئل, ساکاي،, ستاره, سرخابیها, سرمربي, سرمربی, سيلوا, سیلوا, شالکه, شانگهاي, شاهین, شایعه, شد, شدن, شش, شود, شينهوا, صدد, صورت, علاقه, فاتح, فاضلِی, فاضلی, فالکائو, فان, فردیناند, فروش, فروشد, فرگوسن, فقط, فلورنتینو, فن, فکر, فیورنتینا, قرارداد, قرض, قرضی, قصد, قطر, قطريها, قیمت, كند, لئون, لاتزیو, لاس, لس, لوپز, لوکاس, ليورپول, ليپي, ليگ, مائوریتو, ماتادورها, مادريد, مادرید, مارسلو, مالاگا, ماند, ماند؟, ماندنش, ماهر, مبادله, مختلف, مد, مدافع, مدیر, مذاکرات, مذاکره, مربيگري, مسئولان, مشابه, مشتریان, مطبوعات, مطمئن شدم که در کاستیا می مانم, مقابله, من, من به گالاتاسرای پیوستم, منسیتی, منچستر, منچسترسيتي, منچستريونايتد, منچستريونايتدبازيکن, مهاجم, مودریچ, مورا, مورد, مورينيو, مورینیو, مونتوليوو, مونتویا, مونياين،, ميشود, ميشوم, ميلان, ميلان،, ميليون, می, میخواهد, میلان, میلیون, میلیونی, میکند, میکنم, میگیرد, نبرد, نزدیک, نشست, نظر, نوری, نوشت, نيک, نکرده, نگاهی, ها, هافبک, هالک, هامبورگ, هانوفر, هاي, های, هاینکس, هدايت, هري, هفته, هیچ, هیگوائین, هیگوائیناو در رئال میماند, و, واسطه, والتر, والنسیا, وردر, وردربرمن, وز, وستهام, وسوسهانگير, ويلانووا, وکیل, ویل, ویلا, ویژه, يورويي, يونايتد, يوونتوس, پاراگوئه, پالاچیو, پاول, پايان, پترسن, پترسن به صورت قرضی بایرن را ترک می کند, پدر, پدرو, پذيرفتن, پرسي, پرسی, پستي, پسرش, پورتو, پي, پيتر, پيراهن, پيشنهاد, پيشنهادات, پيوست, پيوستن, پی, پیش, پیشنهاد, پیشنهادات, پیشنهادی, پیپیتا, چلسي, چلسی, چين, چک, ژاپني, کاروالیو, کانالس, کاهش, کاوانی, کاکا, کاگاوا, کرد, کردن, کند, کويت, کیکر, گالاتاسراي, گالاتاسرای, گانسو, گاگو, گرانرو, گرفت, گرفتن, گزينه, گزینه, گواردیولا, گوانگژو, ی, یعقوب, یو, یورنته, یونایتد, یووه, یوپ, یکی

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش

UP/Down مجوز های ارسال و ویرایش
شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

BB code هست فعال
شکلک ها فعال است
کد [IMG] فعال است
کد HTML غیر فعال است
Trackbacks are غیر فعال
Pingbacks are غیر فعال
Refbacks are غیر فعال


موضوعات مشابه
موضوع نویسنده موضوع انجمن پاسخ ها آخرين نوشته
اخبار نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال و فوتسال jeneral فوتبال داخلی 1334 ۶ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۰ قبل از ظهر
اخبار پیرامون نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر jeneral ورزش 151 ۱۷ دي ۱۳۹۰ ۰۷:۳۰ بعد از ظهر
اخبار نقل انتقالات لیگ فوتبال و فوتسال jeneral ورزش 880 ۱۰ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۵ بعد از ظهر
جدیدترین اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران در روز دوشنبه 17 آنیتا ورزش 0 ۱۷ خرداد ۱۳۸۹ ۰۶:۱۱ بعد از ظهر
اخبار و شایعات دنیای نقل و انتقالات یكشنبه 9 خرداد 89 آنیتا ورزش 1 ۹ خرداد ۱۳۸۹ ۰۲:۵۱ بعد از ظهر


 

اکنون ساعت ۰۸:۴۳ قبل از ظهر برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +4.5 می باشد.

استفاده از مطالب اين سايت به هر نحو ، منوط به قرار دادن نام و لینک نودهشتیا به صورت مستقیم (http://www.forum.98ia.com) می باشد .

تاپیک های پیشنهادی : با انجمن مشکل دارید؟ - اطلاعیه ها و اخبار سایت - قوانین انجمن

خاطره نویسی  - خلاصه رمان - یادداشت های تلخ نویس - دانلود کتاب و رمان

- تماس با ما - گروهها - فال حافظ - بایگانی - بالا