ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
لب های صورتی |baran.amad
asiatechنودهشتیا
صفحه 1 از 8 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 79
 1. Top | #1

  Banned


  تاریخ عضویت
  بهمن 1389
  نوشته ها
  437
  میانگین پست در روز
  0.25
  محل سکونت
  ایران
  تشکر از کاربر
  14,213
  تشکر شده 277,185 در 1,503 پست
  اندازه فونت

  پیش فرض لب های صورتی |baran.amad

  این داستان و دو سال پیش نوشتم. قبل از رمان نویسی داستان کوتاه می نوشتم. شاید بعدا بقیه شون و هم گذاشتم.


  نگاه گریزانش باز هم بی تاب از وسط جمعیت رد شد و صاف خورد به چهره دخترک. با خودش تخمین زد. نباید بیشتر از بیست و دو داشته باشه.دختر محجوب و متینی به نظر می رسید.زیبایی خاصی نداشت. کاملا معمولی...افکارش را مرور کرد امروز دیگر تصمیم داشت فکرش را عملی کند. چقدر مسخره که مردی به سن او از گفتن خواسته ای به این عادی عاجز باشد. باز با خودش گفت:"زیاد هم عادی نیست." عرق کرده بود و شرم زده می نمود. انگار هشت ساله شده بود باز معلم صدایش زده بود تا جواب سوالش را بدهد. یا برگشته بود به دبیرستان و با شاخه گلی ایستاده بود کنار کوچه برای چندمین بار ولی باز هم گل به دست صاحبش نرسیده بود و راهی زباله دان شده بود. دستی به پیشانی عرق کرده اش کشید و کلافه شد. زیر لب به خودش بد و بی راه می گفت ولی بی فایده بود هنوز بین رفتن و ماندن مردد مانده بود. سعی کرد چیزی بگوید تا خودش را آماده کرده باشد. کلمات را زیر لب با خودش تکرار کرد." سلام خانم ببخشید باور کنین من قصد مزاحمت ندارم...اه نه اینجوری اصلا خوب نیست..." خاموش ماند. نمی دانست چه مدت است که انجا به بهانه دیدن ساعتهای مچی ایستاده و دخترک فروشنده مغازه لوازم آرایشی را زیر نظر دارد. نگاهش از چشمان دخترک سر خورد روی لبهای خوشرنگش. یک صورتی خیلی ملایم و ملیح. چه رنگی داشت لبهایش." یعنی چه رژی میزنه؟"
  دیگر نمی توانست آنجا بایستند. زیاد ماندنش می توانست توجه کسی را جلب کند. اگر تا ان لحظه کسی مشکوک نشده بود. راهش را کج کرد و از آنجا دور شد. شاکی بود از خودش که ان روز هم بدون نتیجه مانده بود. نمی دانست این فکر مسخره از کی افتاده بود توی کله اش و ولش نمی کرد. نه، داشت یادش می آمد. هفته پیش بود که همراه زنش آمده بود خرید برای جشن نامزدی که؟ حالا مهم نبود. بعد چه شده بود؟ زنش در آخرین لحظه یادش امده بود که دختر هفت ساله شان سفارش کرده یک لاک برایش بخرندتا به لباسش بیاید. بعد صاف رفته بود توی مغازه و همانجا بود که مرد برای اولین بار نگاهش افتاده بود به لبهای خوش رنگ دخترک. پوزخندی زد و باز دست کشید روی پیشانی عرق کرده اش.
  در را که باز کرد پسر پنج ساله اش دوید طرفش و خودش را توی آغوش پدر انداخت. همسرش از اتاق بیرون آمد مثل همیشه زیبا و آراسته. نگاه خیره مرد زل زد به لبهای همسرش. و باز یاد لبهای خوشرنگ دخترک توی ذهنش دوید. زن مستقیم آمد طرفش و گونه اش را بوسید." خسته نباشی" لبخند مرد سرد بود."ممنون." خواست بگوید از رنگ رژ لبت هیچ خوشم نمی اید. ولی زن بی مقدمه به لبهایش اشاره کرد و گفت:" دوست داری؟ تازه خریدم." مرد می خواست بگوید" نه من صورتی دوست دارم. ملایم. مثل لبهای..." ولی نگفت. لبخندش گرم شد و گفت:" همه رنگی به تو میاد عزیزم." و بی هیچ حرف دیگری رفت طرف اتاق خواب. چقدر از خودش بدش می آمد. داشت چهل سالش می شد و هنوز مثل پسر بچه های دبیرستانی خجالت زده میشد. بعد از چهارده سال زندگی هنوز نمی توانست راحت حرف دلش را به زنش بزند. همیشه می ترسید چیزی بگوید و همسرش را برنجاند. از این همه ضعف در دل نالید و با خودش عهد بست فردا برود و راحت حرفش را به دختر بزند.
  نگاه دختر که بالا آمد باز مرد را دید. چندمین روز بود که او را در حال تماشا کردن ساعتها دیده بود؟ شاید سومین یا چهارمین روز. دلش داشت به شور می افتاد. نمی دانست منظور مرد از این نگاههای گاه و بی گاه چیست. کاملا حسشان می کرد گرچه هر بار که نگاه کرده بود مرد نگاهش را دزیده بود. نگران شغلش بود. اگر مزاحمتی برایش ایجاد می کرد چه؟ دلش آشوب شد. زیر چشمی مرد را پائید. خودش را دلداری داد: "نه بهش نمی خوره آدم بی سرو پایی باشه. معلومه سنشم زیاده مرد پخته ای به نطر میاد".سعی کرد خودش را به کاری مشغول کند تا از فکر مرد بیرون بیاید. چند مشتری داخل مغازه شدند و او هم با خوشحالی به استقبالشان رفت. اجناس اضافی را سرجایشان می گذاشت که ورود شخصی را احساس کرد آرام سرش را بالا آورد. حدسش درست بود. خودش بود. تمام نیرویش را به کار گرفت تا خونسرد باشد." بفرمائید؟" مرد مردد بود و دختر این را می فهمید. با دو گام بلند خودش را مقابل او رساند. نگاهش روی لبهای دختر قفل شد.به سختی آب دهانش را پائین داد و نگاهش را از چهره او کند و روی میز فرود آورد.گفت:" ببخشید خانم جسارت نباشه بنده آدم بی سرو پایی نیستم." قلب دختر داشت می آمد توی دهنش. دستش را مشت کرده بود و انگشتان دستش داشت کف دستش را سوراخ می کرد. مرد ادامه داد:" باور کنین از گفتن این خواسته خیلی شرم دارم. می خواستم اگه بشه...باز نگاه بی قرارش بالا آمد صاف روی لبهای دختر. دختر فکر می کرد الان است که غش کند. نگاه نگرانش به در خیره بود که مبادا کسی بیاید و او را در این حال ببیند. مرد دانه عرقی که سر خورده بود روی پیشانی اش با دستمال گرفت و گفت:" می خواستم اگه بشه.. اگه بشه.. یه رژ لب رنگ همون که خودتون می زنین بدین." ناگهان همه صداها فروکش کرد. درست مثل آرامش قبل از طوفان. دست دختر ناخوداگاه بالا آمد و نشست روی لبهایش. گونه هایش رنگ ارغوانی گرفت و با لکنت گفت: ببخشید...بخشید... آقا اما..من...من اصلا رژ نمی زنم."
  نگاه مرد وحشت زده شد. چرخی زد و به سرعت از مغازه خارج شد. دخترک دیگر هرگز مرد را در حال نگاه کردن ساعتها ندید.
  ویرایش توسط baran.amad : 1391,02,18 در ساعت ساعت : 23:28

 2. 189 کاربر از پست baran.amad تشکر کرده اند .

  # NEGAR #, # بلوط #, * ParanD *, * ترنم بهار *, *Hamraz*, *R I R A*, *RaHa2*, *SaNaY*, *آلتینای*, *دیانا*, ...Oranus, ...rainy, .:: Mαн†αß ::., .:MahshiiiD:., .arsana., .maryam., .nox., .parniya., .RAHA., 41267m, 9295743, Abandokht, afsoon321, Aiden, amenia, Anolin, aqua, architect_shima, asal*shimist, asal-1412, asal_cheshmak, atefe.t@heri, atefeh_f, ayda m, Az@de, azaliya, bahar1313, baran_68, believe me, best g!rl...SH, bihamtaa, brain storm, CountesSgoddesS, D o n Y a, Delasa, Dina*, dokhtare esfand, dokhtar_naz2020, doxi bala 14, elahe 66, elahe70, eleana, esfandiyar.j100, feedback, FooLaD, forlorn, G!rl, Genesis, ghasedak-zakhmi, godness, golgoli jaan, hedie9390, helik, HEX!07, hiva, hoda_f1, hohoo, hotsummer001, HαпiYe, iryane, kathryn, Katra, khatereh14, KHJ.N, kimia_95, lavagirl, M mehrane, m-pezhvak, m.b71, m2sm, mah2011, mahdiehhjz, mahgol92, Mahn!a, mahya_pink, majid87, mamigigili, mamorin, maneou, MARDE_TANHA, maryam.khakbaz, masoumeh, mfr60, Mina, mina68, mirage, mitra mm, mobina, mokmor, n.sh., naghme 73, naghos70, nazanin_nm, nazi_bec, niho, NILL, Noana, paeezi, parisa jooon, pr.delafrouz, proud girl, proxima, R*A*Z, R.A.H.A, raha6956, real girl, red90, saaad, saghar*, saghi.m, saghigol, saharnaz1390, samir, sam_sim, sara8478, setare97, setayesh_p995, sevda-ss, shadi.A, sky-star, sollmaz, solma, somaye_li, sorme*, strich, sunny20, Sun_Daughter, taraneh24, Teen Wolf, tisto, Vampi.boy :|, yekta71, Z.BITA, z.rahmatian, zahra1374, { }, ~ MisS Fati ~, ~ARAM~, ~farzaneh jan~, ~MaAxX~, ~parastesh~, «zahra», °Hal¡¥aS°, °•ღ بـــامـــزی ღ•°, آواشیوا, ارزو., الهه1374, باران بانو, باران شکوفه, برادپیت, بهار سرد, بی بی گل, بیتا.ف, تنهای با او, ثـمیـن, جوی آب, خانم فسقلی, خانومی, خورشیدک, رزصورتی, ساحلی, سودی جون, سیمیندخت, شهره وروجك, ف.الف, م.ن, مهرناز69, مهرگل, نفس رادمنش, نهـــا, نگاه روشن, نیلوفر دختر دریا, نیکــی, هلن سادات, وارش67, پاپلی, پرینس, یه آدم, ܓܨcrystalܓܨ

 3. Top | #2

  کاربر نیمه حرفه ای


  تاریخ عضویت
  بهمن 1390
  نوشته ها
  708
  میانگین پست در روز
  0.51
  محل سکونت
  تهران
  تشکر از کاربر
  3,306
  تشکر شده 5,442 در 1,567 پست
  اندازه فونت

  پیش فرض

  واي خداي من، من تا آخرش هرفكري كردم جز اين..........
  خيلي خوب بود، ممنون واقعا..........

  سخت گرفتن زندگي به معناي واقعي.......

 4. 5 کاربر از پست HαпiYe تشکر کرده اند .


 5. Top | #3

  Banned


  تاریخ عضویت
  اسفند 1389
  نوشته ها
  1,015
  میانگین پست در روز
  0.58
  تشکر از کاربر
  19,599
  تشکر شده 227,672 در 1,815 پست
  اندازه فونت

  پیش فرض

  مارو میذاری سرکار ؟؟؟؟
  یادش بخیر .... یاد مهتاب افتادم .... یاد ماکان

 6. 10 کاربر از پست mirage تشکر کرده اند .


 7. Top | #4

  کاربر حرفه ای


  تاریخ عضویت
  مرداد 1390
  نوشته ها
  14,628
  میانگین پست در روز
  9.22
  محل سکونت
  1step to the edge
  تشکر از کاربر
  77,108
  تشکر شده 97,311 در 13,242 پست
  اندازه فونت

  پیش فرض

  از وسط داشتان حدس زدم قضیه چیه!
  خیلی جالب نوشته بودی آجی
  مرسی
  نگارشش خیلی قشنگ بود
  فدااااااااااات
  پروردگارا... آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم و آنگونه بمیران که به وجد نیاید کسی از نبودنم.  عزیزانم هر کمکی ازم خواستید به وبلاگم مراجعه کنید، آدرس ایمیل هم اون جا هست. یا حق ...

  برای ورود به وبلاگ روی نوار زیر کلیک کنید

 8. 5 کاربر از پست ساحلی تشکر کرده اند .


 9. Top | #5

  همکار بازنشسته


  تاریخ عضویت
  آبان 1389
  نوشته ها
  4,713
  میانگین پست در روز
  2.56
  تشکر از کاربر
  23,673
  تشکر شده 170,309 در 8,063 پست
  حالت من
  Sepasgozar
  اندازه فونت

  پیش فرض

  عالي بود گلم

 10. 4 کاربر از پست # NEGAR # تشکر کرده اند .


 11. Top | #6

  Banned


  تاریخ عضویت
  اسفند 1390
  نوشته ها
  640
  میانگین پست در روز
  0.47
  محل سکونت
  ایران
  تشکر از کاربر
  11,599
  تشکر شده 8,066 در 818 پست
  اندازه فونت

  پیش فرض

  چی وحشتناک!

 12. 3 کاربر از پست نیکــی تشکر کرده اند .


 13. Top | #7

  کاربر حرفه ای


  تاریخ عضویت
  اردیبهشت 1389
  نوشته ها
  4,212
  میانگین پست در روز
  2.06
  محل سکونت
  تبریز
  تشکر از کاربر
  10,472
  تشکر شده 32,573 در 4,521 پست
  حالت من
  Mashghool
  اندازه فونت

  پیش فرض

  راستش نمی دونم چی بگم آخرش رو نمی شد حدس زد خیلی متفاوت با نوشته های خودت بود اگه جایی می خوندم و اسمت رو نمی دیدم فکر نمی کردم مال خودت باشه خیلی رک و پوست کنده احساس یه مرد رو توصیف کردی خیلی شفاف و خیلی روشن
  چه گناهی را به جای آوردیم ای مادر
  تا دو بار بمیریم
  یک بار در زندگی بمیریم
  و دیگر بار در مرگ

   برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید


  می خواهم به ياد آرم
  خواب های طلايی كودكی ام را
  می خواهم به ياد آرم
  كه زنده ام هنوز
  رنگ های ناب زندگی را می شناسم
  روحم بال هايی دارد كه نشكسته اند
  رهايی می خواهم، رهایی
  بايد كه زندگی هنوز زنده باشد جایی
  بايد كه زندگی هنوز رنگين، زيبا، آزاد و رها، به همین سادگی، ساده باشد جایی ... 14. 6 کاربر از پست asizebel تشکر کرده اند .


 15. Top | #8

  کاربر حرفه ای


  تاریخ عضویت
  بهمن 1390
  نوشته ها
  1,169
  میانگین پست در روز
  0.84
  محل سکونت
  خیلی دور.خیلی نزدیک
  تشکر از کاربر
  3,315
  تشکر شده 3,021 در 1,470 پست
  حالت من
  Relax
  اندازه فونت

  پیش فرض

  خیلی زیبا بود.چقدر از متانت و سادگیه اون دختر و اقا خوشم اومد.ممنون
  هنوز فرصت هست
  هنوز می شود از چشم های بارانی دری گشو د به معنای اولین خورشید
  و پشت حوصله عشق زندگانی کرد...
  رمان هایی که پیشنهاد میکنم بخونید:

  عصیان | Banner کاربر انجمن
  خالکوبی | shadow_das کاربر انجمن
  پانتی بنتی | ژیلا کاربر انجمن

 16. 3 کاربر از پست ...Oranus تشکر کرده اند .


 17. Top | #9

  کاربر حرفه ای


  تاریخ عضویت
  اردیبهشت 1389
  نوشته ها
  1,114
  میانگین پست در روز
  0.55
  محل سکونت
  اهل ایرانم!
  تشکر از کاربر
  26,717
  تشکر شده 3,876 در 925 پست
  حالت من
  Movafagh
  اندازه فونت

  پیش فرض

  شیطون شدیا بهاره جون
  جهنم برای ما از روزی شروع می شود که خداوند به ما بینشی می دهد که از آن چه می توانستیم به آن تبدیل شویم، از آن چه می توانستیم به آن برسیم، از آن چه تلف کرده ایم و از آن چه می توانستیم انجام بدهیم و ندادیم آگاه شویم...
  جهنم یعنی زندگی در مراتبی بسیار پایین تر از شأن و استعداد انسانی که خدا به ما عطا کرده است.

 18. 3 کاربر از پست maryam.khakbaz تشکر کرده اند .


 19. Top | #10

  کاربر نیمه حرفه ای


  تاریخ عضویت
  اسفند 1388
  نوشته ها
  815
  میانگین پست در روز
  0.39
  محل سکونت
  زیر سایه ی رحمت خدا
  تشکر از کاربر
  13,049
  تشکر شده 3,519 در 865 پست
  اندازه فونت

  پیش فرض

  وای عالی بود . چقدر باوقار ، پاک و زیبا
  لذت بردیم . ممنون
  دریای بزرگ دور یا گودال کوچک آب

  فرقی نمی کند،

  زلال که باشی آسمان در توست .

 20. 4 کاربر از پست amenia تشکر کرده اند .


صفحه 1 از 8 12345 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •