بازگشت   نودهشتیا > کتاب > متفرقه کتاب > معرفی و نقد کتاب > ایرانی

تبلیغات 
عصر پادشاهان
ارسال موضوع جدید  پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۰۴:۰۰ بعد از ظهر   #1 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای

paradise آواتار ها

پست بسیار مفید  +17 امتیاز     
پیش فرض این روزها | م.بهارلویی | معرفی و نقد کتاب

این روزها

ناشر: علی
مولف: م.بهارلویی
190,000 ریال 38 $

مشخصات بیشتر

قطع کتاب: رقعی
نوع جلد: شمیز
نوبت چاپ: اول
تعداد صفحات: 784
شابک:
وزن: 0 گرم
تیراژ: 2000

داستان در مورد الهه دختریه که در یه خونواده ی متوسط زندگی میکنه.در روزهایی هم که مدرسه میرفته با دوستش دختر و پسری رو می بینن که همدیگرو خیلی دوست داشتن...تا اینکه سر مسئله ای بین الهه و اون پسر دعوایی سر میگیره وهردو ارزو می کنن که هیچ وقت همدیگرو نببنن.در این بین الهه نامزد می کنه وپدرش و عموش بعد از 26سال با هم اشتی میکنن.الهه تمام اعضای خونواده رو میبینه بجز پسرعموی ارشدش غافل از اینکه سرنوشت.....
(شرمنده بهتر از این نمی تونستم خلاصه بگم)

زندگی باور میخواهد ان هم از جنس امید که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد یک امید قلبی به تو گوید که خدا هنوز هست.....

رمانای پیشنهادی من:
رسوب
خالکوبی..
ضربان
اسطوره
بادلم عجین شده ای
بانوقصه
رایحه ممنوع
فرستاده

ویرایش توسط paradise : ۳۱ خرداد ۱۳۹۱ در ساعت ۰۹:۲۳ بعد از ظهر
paradise آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
#SamaneH#, *N!LooFaR*, *TARA*, *سورن*, .:aida:., .arsana., aidai, ashoka, atashgah62, azda, BaharәH, bahooneh10, Blast Off, CIVIL, DEZI, elsa, Elysium, fadiya, Gole Yassaman, hediyeh_b, jess!can!lz, khatoon khabha, lady love, lalehjoon, leila.kh, mah banoo, Mahtab70, mania noonooiy, maryam1363, Memolina, Mina, MINA JOOJOO, Nahid72, nasrin44, niloofarane, NILOUFAR, pariya :*, ratanaz, REAL LOVE, saghar*, Sahar.M, selina63, setareh30, simin.shirdel, sokoote_zendegi, Star-crossed, susan1, s_donia323, taraneh joon, taraneh24, yada, yasam, yasi253, yasi♥fabrik, Yasnaaaa, ~foroozan~, ~Melika~, ~pArnYa~, ~TuLiPa~, افلاک, حاجی بلا, دختر استقلالی*, رنگین کمون خانم, رودنا, ستاره اقبال, ستاره بارون, شهرناز, طلایه 63, مستانه فراهانی, میهـــان, نازنین جونم, نسرین..., نیلوفر دختر دریا, همیسا, پاسارگاد, پروانه!, گلبرگ1

تبلیغات

دانلود

قدیمی ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۱۹ قبل از ظهر   #2 (لینک مستقیم)
ELI
کاربر فعال

ELI آواتار ها

پست معمولی  +2 امتیاز     

من عاشقم قلم خانم بهار لويي هستم دو اثر قبلي ايشون رو هم خوندم خيلي خيلي قشنگ بود الخصوص مجنو ن تر از فرهاد .به اميد خدا اين اثرشون هم انشاا.. خاطره انگيز باشه . خانم بهار لويي دوستت ميدارم

من به آمار زمين مشكوكم اگر اين سطح پر از آدمهاست پس چرا اين همه دلها تنهاست

ELI آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ قبل از ظهر   #3 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای

~Melika~ آواتار ها

~Melika~ به Yahoo ارسال پیام
پست بسیار مفید  +5 امتیاز     

مممنون میشم زمانی که خوندید پست اولتون را ویرایش کنید و خلاصه ای ازش بنویسید ..

برگرد،
من تنهایی
زورم به تنهایی
نمی رسد ...

~Melika~ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۱۵ بعد از ظهر   #4 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای

پدیده آواتار ها

پست مفید  +3 امتیاز     

کتاب خدایی نثرش خوب بود...اما موضوعش تکراری بود
البته صد ص مونده تموم شه ها،ولی خو تا الان کاملا تکراری!
اما قشنگه...یعنی قلمش طوریه که نمیتونی زمین بذاری.من امیدوار بودم یه موضوع بکر دیه بخونم اما خو نشد.
اما با اینکه تکراریه،ارزش خوندن داره،خیلیم داره...داستان ماست نیس!

خیلیم غلط تایپی داره...
یعد سوالی که تا اینجای داستان واسه من پیش اومده اینه که وحید چه زود جا زد!!واقعا چرا؟!

You Gotta Love F.R.I.E.N.D.S

بهترین کاپیتان دنیا،تو همیشه تو اوجی!

برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

پدیده آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۳۱ بعد از ظهر   #5 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای

پروانه! آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

خیلی ناراحن شدم
یه رمان دیگه با موضوع ازدواج صوری(درستیدم)
البته فکر میکنم پرمخاطب باشه مخصوصا با قلم خانم بهارلویی

ویرایش توسط پروانه! : ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۱ در ساعت ۰۸:۱۳ بعد از ظهر
پروانه! آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۵۲ بعد از ظهر   #6 (لینک مستقیم)
نویسنده افتخاری

ميم بهارلويي آواتار ها

پست بسیار مفید  +20 امتیاز     

سلام به تمام دوستان خوبم.
اول بابت ماجرای تقلیدی بودن: قبل از این که سراغ نوشتن این پست بیام نگاهی به صفحه ی چرکنویس هام انداختم و در پایین صفحه تاریخ 22/8/83 نوشته شده و به نظرم این بهترین دفاعی هست که می تونم برای تقلیدی نبودن کار حداقل در زمان نوشتن این کتاب از خودم انجام بدم.
بعدش هم دوست دارم دوستانم رو به یه نکته آگاه کنم که این کتاب کتاب دوم من بوده و قبل از مجنون تر از فرهاد نوشته شده پس باید قبول کرد که توی بعضی از ویژگی ها از اون کار پایین تر باشه.
و اما بریم به سراغ موضوع جذاب ازدواج صوری( و نه سوری پروانه جون) :
دوست دارم قبل از هر چیزی به دو نکته ی مهم اشاره کنم اولی که خیلی هم مهمتره فیلتریه که من نویسنده باید برای چاپ کتابم پشت سر بذارم و فکر نکنم کسی باشه که از این سد بی خبر بوده باشه. این سد حتی باعث میشن که بعضی از کتاب ها چون کار همکار گرامی ام که همه ی رمان خوونها می شناسنش حتی دو الی سه سال در انتظار بمونند و در آخر هم با بازنویسی( دقت کنید بازنویسی و نه اصلاحی. اصلاحی یعنی تغییر یک جمله یک خط یک صفحه و یا نهایتا چند صفحه و باز نویسی یعنی تیشه برداشتن و افتادن به جون تمام موضوع و شخصیت ها و حتی طرز فکر و ...) زیاد به چاپ رسیدن. مسلما اونچه که توی بازنویسی نوشته شده اونی نبوده که توی ذهن من نویسنده در ابتدا بوده. این سد بعضی وقت ها جلوی هر خلاقیتی رو می گیره و من نویسنده تا کی می تونم بار نشون دادن احساسات از واژه های تکراری رنگ به رنگ شدن و پس افتادن نفس و هری دل ریختن و... استفاده کنم. اون هم جایی که حتی یک مرد نمی تونه دست همسر عقدی اش رو ببوسه......... .
و اما معضل دیگه ای هم به اسم شخصیت ها هست. این حرف رو شاید فقط کسی که دستی توی نوشتن داره می فهمه که شخصیت ها زنده اند و خودشون رو به من نویسنده تحمیل می کنند. من نمی تونستم سیاوش رو مثل امیر انتهای سادگی که دارای محجوبیت خاص بود و یا محراب مجنون تر از فرهاد که دارای خط قرمز برای جز به جز زندگی و اخلاقیات بود نشون بدم چون با کله شقی تموم برای خودش می رفت و گه گاه سروگوشش هم می جنبید. من مجبور شدم که برای این آدم ازدواج صوری پیش بیارم تا بتونم از چنگ همون سدی که گفتم جون سالم به در ببرم.
حال اگر دوستانی سطح این کتاب رو در حد قابل قبول ندونستند این نوید رو می دم که با کار چهارم که صد البته کاری متفاوت با تمام کتاب هایی که یک رمان خون خوونده و حتی یک نویسنده نوشته جبران می کنم و امیدوارم که این کتاب چهارم بتونه نظر تمام دوستان و حتی دوستان مشکل پسندم رو هم تامین کنه.
بابت برخی از سوال ها( چون همون وحیدی که پدیده ی عزیزم پرسیده بود) بعدا و سر فرصت جوابگو هستم چون فعلا به خاطر مشغله ی شدید فرصت کمتری دارم که به سایت سر بزنم.
دوستدار همه ی شما: م. بهارلویی

هــزار جهد بکردم که یار من باشـــی
مراد بخـش دل بی قـرار من باشــــی
چــــراغ دیده ی شــب زنده دار من گردی
انیـــس خاطر امیــدوار من باشــــی...
من ارچه حافظ شهرم جویی نمی ارزم
مگر تو از کــــرم خویش یـار من باشـی
ميم بهارلويي آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
#SamaneH#, **shiny**, *N!LooFaR*, *sorme*, *TARA*, .arsana., aida70, alizee, ashoka, atashgah62, azda, bahooneh10, behnazhmz, bella persiana, Blast Off, brain storm, CIVIL, elsa, Elysium, fadiya, Farnaz24, Gole Yassaman, gord, jess!can!lz, jkrowling, leila.kh, mahdiar, mahsan, mahtabi22, maryam.khakbaz, maryam1363, maryiana, Memolina, Nahid72, niloofarane, NILOUFAR, noting, paradise, ratanaz, REAL LOVE, saghar*, Sahar.M, sania555, selina63, setareh30, simin.shirdel, ssmaryam, s_donia323, taraneh24, Tifani Jon, yasam, yasi♥fabrik, Yasnaaaa, ~foroozan~, ~TuLiPa~, ارغوان 67, با نمک, تنها..., رودنا, ساحلی, ستاره اقبال, ستاره بارون, فاطیما8, فرگون آسمانی, قرص ماه, نیلوفر دختر دریا, هدیه, همیسا, پاسارگاد, پروانه!
قدیمی ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۱۴ بعد از ظهر   #7 (لینک مستقیم)
کاربر عادی

jkrowling آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

ما منتظر کار چهارمتون میمونیم خانم بهارلویی عزیز
کاش کار چهارمتون الان به جای این روزها در دسترس ما بود
چقدر دلم یه کتاب خوب از شما میخواد
jkrowling آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۴۹ بعد از ظهر   #8 (لینک مستقیم)
کاربر خودمونی

leila.kh آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

اول ممنونم خانم بهارلویی از توضیحاتتون دوم اینکه بچه هائی که این کتاب را خوندن صرفنظر از موضوع ازدواج صوری(که البته من باهاش مشکلی ندارم) کل کتاب چطوریه؟ کلا داستان و نثرش آن قدر خوب هست و کشش داره که من بابتش با این مشکلات اقتصادی وقت و پولم رو بدم یا باز هم از این کل کل های مسخره و لوس و اعصاب خوردی بین دختر و پسره؟
leila.kh هم اکنون آنلاین است.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۵۶ بعد از ظهر   #9 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای

paradise آواتار ها

پست مفید  +4 امتیاز     

اقا ما همین جا یک چیزی رو لو میدهیم.کار چهارم کار مشترک خانم منجزی و بهارلویی با همهسورپرایزی هم که توی امضای خانم بهارلوییه برای همین.
پ.ن:اقا این قضیه رو خانم منجزی توی نشرعلی گفته بودن.وگرنه من اصلا خبرچین نیستما
paradise آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۴۸ بعد از ظهر   #10 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای

رودنا آواتار ها

رودنا به Yahoo ارسال پیام
بدون امتیاز  0 امتیاز     

دوستان سلام ، من هنوز موفق نشدم رمان جديد خانوم بهارلويي بخونم اما از شناختي كه نسبت به رمانهاي قبليشون دارم ميدونم حتا شايد اگه اين رمانشون هم كمي به قول دوستان تكراري هم باشه اما قلم شيوا و قشنگشون اين رمانو خيلي زيبا و متفاوت ميكنه من خودم رمانهايي خوندم كه موضوعش خيلي نو بوده اما به خاطر نثر بد نويسنده من نتونستم رمانو ادامه بدم .... به هر حال من مطمئنم اين رمان هم مثل رمانهاي قبليشون ارزش خريدن و خوندن و داره و من از همين جا از خانوم بهارلويي عزيز تشكر ميكنم

براي بعضي ها نبايد خودت باشي ...

بايد يكي باشي شبيه خودش ...
رودنا آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

برچسب ها
|مبهارلویی, |معرفی, این, روزها, نقد, و, کتاب

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش

UP/Down مجوز های ارسال و ویرایش