خبرگزاری فارس: بهترین فیلمهای ویدیویی در ژانرهای مختلف همزمان با نخستین جشنواره بین المللی فیلم ویدیو تهران مربوط به سالهای 80 تا 90 معرفی میشوند.

به گزارش خبرگزاری فارس، بهترین فیلم های ویدیویی در ژانرهای مختلف «انقلاب اسلامی و دفاع مقدس»، «دینی»، «خانوادگی»، «کمدی»، «کودک و نوجوان»، «اجتماعی» و «حادثهای – پلیسی» همزمان با نخستین جشنواره بینالمللی فیلم ویدیویی تهران مربوط به سالهای 80 تا 90 معرفی میشوند.
روابط عمومی جشنواره بینالمللی فیلم ویدیو تهران با اعلام این خبر افزود: جوایز این بخش به آثار برتر عرضه شده طی ده سال گذشته (1380-1390) و به تهیهکننده و کارگردان به طور مشترک اهدا میشود.
بنابراین گزارش، در این بخش، فقط آن دسته از آثار ویدیویی داستانی که به نسخه 35mm تبدیل نشدهاند، میتوانند به رقابت بپردازند.
عناوین جوایز بهترین فیلم های ویدیویی دهه هشتاد به این ترتیب است:
1. یاس زرین بهترین فیلم انقلاب اسلامی و دفاع مقدس
2. یاس زرین بهترین فیلم دینی
3. یاس زرین بهترین فیلم خانوادگی
4. یاس زرین بهترین فیلم کمدی
5. یاس زرین بهترین فیلم کودک و نوجوان
6. یاس زرین بهترین فیلم اجتماعی
7. یاس زرین بهترین فیلم حادثهای- پلیسی
بنابراین گزارش، نخستین جشنواره بین المللی فیلم ویدیویی تهران با هدف «سنجش ارزشهای هنری و تکنیکی فیلمهای ویدیویی و تشویق و تقدیر سازندگانی که به ترجمان زیبا و هنرمندانه پیام و آرمانهای عالیه اسلامی و ملی مبادرت کردهاند» به همت موسسه رسانههای تصویری با همکاری سازمان سینمایی کشور و به دبیری محمدرضا عباسیان برگزار میشود.
انتهای پیام/ی