بازگشت   نودهشتیا > عمومی > ورزش

تبلیغات 
عصر پادشاهان

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی ۱۷ خرداد ۱۳۸۹, ۰۶:۱۱ بعد از ظهر   #1 (لینک مستقیم)
مدیر بازنشسته

آنیتا آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     
Post جدیدترین اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران در روز دوشنبه 17

تراكتورسازی رقیب استقلال در جذب میداودی شد
مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال استقلال اهواز مورد توجه تراكتورسازی و استقلال تهران قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری فارس، میلاد میدوادی با توجه به پایان قراردادش با استقلال اهواز مورد توجه تیم های لیگ برتری قرار گرفته است. به غیر از فولاد خوزستان و استقلال تهران باشگاه تراكتورسازی نیز تلاش های خود را برای جذب این مهاجم آغاز كرده است.

میداودی در شرایطی مورد توجه تراكتورسازی است كه مذاكرات اولیه ای با این تیم داشته است. از سوی دیگر این بازیكن مورد توجه استقلال تهران نیز است اما به دلیل نامشخص بودن وضعیت مدیریتی آبی پوشان شانس تراكتورسازی برای جذب این بازیكن بیشتر است.

هدایتی: ریكارد به ما پیشنهاد 1.5 میلیون دلاری داده است
رئیس هیات مدیره باشگاه استیلآذین گفت: با فرانك ریكارد مذاكراتی داشتیم و او به ما پیشنهاد 1.5 میلیون دلاری داده و این نامه موجود است.

به گزارش خبرگزاری فارس، حسین هدایتی در خصوص مذاكره علی كریمی با بازیكنان برای پیوستن به استیلآذین عنوان كرد: این حرفهایی را كه در برخی رسانهها میزنند اصلا درست نیست. كریمی دوست من و بازیكن و كاپیتان با ارزشی برای استیلآذین است. من از ایشان در جلسهای تقاضا كردم به استیلآذین كمك كند. او نیز با 3 بازیكن بنا به درخواست من وارد مذاكره شد و خوشبختانه به ما كمك كرد تا با آنها به توافق برسیم. این كار مداخله در كار مسئولان باشگاه نیست بلكه یك نوع كمك است كه این بازیكن با ارزش و ستون استیلآذین برای ما انجام داده است.
وی افزود: من و آجورلو با هماهنگیهایی كه با پیروانی شده است برای جذب بازیكن تصمیم میگیریم و غیر از این فرد دیگری دخالتی ندارد.

هدایتی در جواب سؤالی مبنی بر اینكه چرا نظم و انضباط فصل نقل و انتقالات را با قیمتهای زیاد به هم ریختهاید، گفت: استیلآذین به سرنوشت تیمهای قبلی كه خصوصی شدهاند اما شكست خوردهاند دچار نمیشود. سال اولی كه پا به فوتبال گذاشتیم همه گفتند استیلآذین فقط 4 سال عمر میكند. این روزهایی كه میگذرد 4 سال استیلآذین به پایان رسیده و میبینید كه قرص و محكم كار خود را ادامه میدهیم. البته باید بگویم از تأسیس باشگاه استیلآذین 6 سال میگذرد اما اجازه ندادم خدشهای بر پایههای این تیم وارد شود. ما به هیچ عنوان قصد بهم زدن نظم و انضباط در قیمت بازیكنان را نداریم و با لطف خدا كارمان را با قدرت پیگیری میكنیم.

مالك باشگاه استیل آذین تصریح كرد: تعجب میكنم چرا برخی از دوستان، ما را زیر سؤال میبرند و میگویند با قیمتهای گزاف نظم و انضباط را بهم میریزیم. من با بازیكنی در روزهای اول فصل نقل و انتقالات صحبت كردم و با او به توافق رسیدیم اما تنها ساعاتی بعد همان بازیكن به دیدار من آمد و اعلام كرد كه طبق این اسناد و مدارك یك تیم پرطرفدار حاضر است 50 میلیون بیشتر بدهد. آیا من قیمتها را بالا بردم؟

هدایتی یادآور شد: ما هزینه میكنیم چون نتیجه میخواهیم اما قانون را زیرپا نمیگذاریم. به خیلی از فوتبال دوستان میگویم قیمتهای ما پائینتر از برخی از تیمهای صنعتی و دولتی برای جذب بازیكن است و اگر لازم باشد این موضوع را با مدارك ثابت میكنم.

رئیس هیأت مدیره استیلآذین تاكید كرد: باید چند دلیل دیگر نیز برای حرفهایم بگویم. ما با هر 6 بازیكنی كه وارد مذاكره شدیم بعد از چند روز اتفاقات عجیبی افتاد. آنها اعلام كردند برخی از تیمها حاضر هستند مبالغ بیشتری به آنها پول بدهند و یا تسهیلات ویژه برای آنها در نظر بگیرند. حالا من نمیدانم چرا فقط همه به دنبال استیلآذین هستند تا این تیم را زیر سؤال ببرند. با مدرك میگویم در فصل گذشته 5 میلیارد و 300 میلیون تومان برای استیلآذین خرج كردم اما خیلی از جاهای دیگر كه دوست ندارم اسم ببرم دو برابر ما هزینه كردند. چرا آنها را نادیده میگیرید؟ آنها با قیمتهای خیلی بالاتر بازیكن جذب كردند، آیا این هم تقصیر من است؟

وی اظهار داشت: قبول دارم اگر 3 یا 4 تیم در لیگ برتر پرقدرت باشند فوتبال بیمعنی میشود و جذابیت خود را از دست میدهد. به همین دلیل باید به سمت خصوصیسازی حركت كنیم یا اگر باشگاهها دولتی هستند به آنها رسیدگی بیشتر كنیم. همین موضوع رقابتها را بیشتر، زیباتر و جدیتر میكند.

هدایتی در جواب سؤالی كه آیا به دنبال جذب علی دایی نیز خواهید رفت یا خیر، گفت: دایی دوست بسیار خوب من است و مطمئن هستم شایستگیاش را مجددا با مجموعه پرسپولیس به نمایش خواهد گذاشت. افتخار میكنم كه یك روز در خدمت علی دایی باشم اما او سرمربی پرسپولیس است و فعلا درباره این موضوع نباید حرف زد.

رئیس هیأت مدیره باشگاه استیلآذین در خصوص كدورتهای بوجود آمده بین كریمی و دایی گفت: دایی و كریمی دوست و با یكدیگر برادر هستند. امیدوارم كدورتهای این دو نفر هرچه سریعتر برطرف شود تا شاهد این باشیم كه آنها با یكدیگر مشكلی نداشته باشند. این موضوع به فوتبال ما بیشتر كمك میكند.

هدایتی در خصوص حضور علی پروین به عنوان مدیرفنی استیلآذین و آخرین وضعیت حشمت مهاجرانی گفت: خوشحالم كه فردی فوتبالی به نام پروین دوباره به خانه خود یعنی استیلآذین برگشت. امیدوارم با تجارب او برای رسیدن به موفقیت مانعها را راحتتر از بین ببریم.
وی افزود: حالا كه پروین به استیلآذین آمده از حشمت مهاجرانی كه یكی از سرمایههای فوتبال ایران است در بخش دیگری از باشگاه استفاده خواهیم كرد. افتخار میكنم كه باشگاه استیلآذین از وجود بزرگانی چون مهاجرانی استفاده میكنند. برای او پست بسیار خوبی را در نظر گرفتهایم كه شاید رئیس سازمان فوتبال استیلآذین باشد.

هدایتی در خصوص مذاكره با مربیان خارجی و ایرانی گفت: با ریكارد مذاكراتی داشتیم. او به ما پیشنهاد 1.5 میلیون دلاری داده كه این نامه به صورت مكتوب موجود است و تا 30 ساعت درباره این موضع تصمیم میگیریم. حالا من نمیدانم چرا برخی از ارقام در رسانهها نوشته میشود كه اصلا واقعیت ندارد. درباره سرمربی تا یك هفته آینده تصمیم نهایی را میگیریم.

وی عنوان كرد: این را بدانید برخی از پیشنهادهای مربیان خارجی بسیار خوب است چرا كه هزینه خرج كردن برای جذب دو بازیكن است، اما متاسفانه اگر من به دنبال مربی ایرانی بروم هزار حرف و حدیث پیش میآید. اگر با قلعهنویی مثلا حرف بزنم میگویند تو پرسپولیسی هستی چرا مربی استقلالی میخواهی جذب كنی. اگر با مربی دیگر حرف بزنم به شیوه دیگر مرا زیر سؤال قرار میدهند.

هدایتی خاطرنشان كرد: ظرف چند روز آینده تكلیف سرمربی خود را روشن میكنیم و اگر دچار مشكلی شدیم كه به ما اجازه نداد مربی خارجی باتجربه و خوب جذب كنیم با پیروانی و عابدزاده و مدیریت پروین كار خودمان را ادامه میدهیم.

نفریه: استعفای كتبی قانون است اما روال نیست
عضو پیشین هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: من قانون تجارت را میدانم و اگر چه استعفای كتبی قانون است اما روال نیست.

محمد سعید نفریه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره اینكه چرا هنوز استعفای كتبی اعضای هیات مدیره استقلال به رئیس سازمان تربیت بدنی ارائه نشده است، عنوان كرد: استعفای خودم را به آقای واعظ داده ام و دیگر این قضیه را پیگیری نكرده ام. البته جایگزین كردن افراد جدید در هیات مدیره كار سختی نیست و فكر می كنم اكنون در حال از دست دادن وقت هستیم. وقتی این هیات مدیره نمی تواند كار كند باید افراد جدید معرفی شوند.

وی در این مورد كه باید طبق قانون ابتدا اعضای هیات مدیره استعفا كنند تا سازمان تربیت بدنی بتواند اعضای جدید را معرفی كند و این موضوعی است كه سعیدلو نیز آن را اعلام كرده؛ اظهار داشت: این مسئله قانون است اما روال نیست. یعنی در گذشته چنین چیزی اتفاق نیفتاده است. البته مطمئن هستم كه آقای دانشجو استعفای خود را كتبی اعلام كرده اما بقیه را نمی دانم. شاید لازم باشد جلسه ای گذاشته شود و اعضا دعوت شوند تا ماجرا ختم به خیر شود.

نفریه در پاسخ به این سوال كه چرا وقتی سعیدلو اعضای هیات مدیره را دعوت كرد در این جلسه شركت نكردند، گفت: برای اینكه در آن زمان آقای دانشجو و واعظ در تهران نبودند و من لزومی ندیدم تنها به این جلسه بروم.

عضو سابق هیات مدیره باشگاه استقلال تاكید كرد: رئیس مجمع باشگاه این اختیار را دارد كه اعضای هیات مدیره را تغییر دهد. من قانون تجارت را می دانم و نیازی به استعفای كتبی نیست. مگر اعضای هیات مدیره پرسپولیس استعفا كردند كه سازمان تربیت بدنی برای این باشگاه سرپرست انتخاب كرد؟

وی یادآور شد: از سوی دیگر تاریخ احكام اعضای هیات مدیره تمام شده بود. فكر می كنم حكم حضورم در هیات مدیره استقلال 7،8 ماهی می شود كه به پایان رسید كه این نیاز به استعفا ندارد. استعفای كتبی و شفاهی اعضای هیات مدیره تاثیری در تصمیم گیری سازمان تربیت بدنی ندارد.

کاظمیان با سپاهان به توافق رسید

جواد کاظمیان بازیکن تیم فوتبال الامارات روز گذشته (یکشنبه) با مسئولان سپاهان به صورت تلفنی به توافق رسید.

براساس این خبر گویا کاظمیان که قصد حضور در فوتبال ایران را دارد با باشگاه سپاهان مذاکراتی را داشته و به توافق ابتدایی نیز دست یافته است.
قرار است این بازیکن جلسهای را با مسئولان سپاهان برگزار کند تا در صورت رسیدن به توافقات نهایی قرارداد امضاء شود.
گفتنی است کاظمیان فصل موفقی را در فوتبال امارات سپری نکرد و در اکثر بازیهای تیمش نیمکتنشین بود.

حیدری: 3 روز دیگر منتظر استقلال میمانم
هافبك تیم فوتبال استقلال گفت: به احترام هواداران، 3 روز دیگر منتظر میمانم تا تكلیف تیم روشن شود.

خسرو حیدری در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: هنوز با هیچ تیمی مذاكره نكردهام. باید اعلام كنم به هیچ تیمی پیشنهاد مالی ندادم.
وی ادامه داد: قبل از اینكه به تركیه سفر كنم، با آقای آشتیانی صحبت كرده و قرار بر این بود كه قراردادم با استقلال تمدید كنم؛ اما ایشان استعفا كردند. اكنون یك هفته است منتظر هستم تا با من تماس بگیرند.
حیدری با تأكید بر اینكه خود را مدیون استقلال و هوادارانش میداند، گفت: با وجود پیشنهاداتی كه داشتم، به هیچ تیمی پاسخ ندادم و به احترام هواداران 3 روز دیگر منتظر میمانم تا تكلیف روشن شود. برایم اولویت انتخاب مدیرعامل و سرمربی است. پول در اولویت سوم من قرار دارد. حالا هم كمی صبر میكنم تا شرایط استقلال مشخص شود.
وی درباره جدایی بازیكنان كلیدی استقلال اظهار داشت: آنها بازیكن آزاد بودند و تشخیص دادند در تیم دیگری توپ بزنند. آنها سلاح خود را بهتر میدانستند. از بین بازیكنان آزاد تنها كسی بودم كه منتظر ماندم. امیدوارم هرچه زودتر مدیرعامل مشخص شود تا بقیه بازیكنان نیز در این تیم بمانند؛ اما باید این نكته را دقت كرد كه تیمهای دیگر در حال یارگیری هستند و خود را برای فصل بعد آماده میكنند.
هافبك تیم استقلال در خصوص پیشنهاداتی كه برای فصل بعد به دست او رسیده است، گفت: هم از ایران و هم از اروپا پیشنهاد دارم؛ ولی پیشنهادات اروپاییام قطعی نشده است. به احترام استقلال كه خود را مدیون آن میدانم، چند روز دیگر صبر میكنم. امیدوارم با تیم محبوبم هرچه سریعتر به توافق برسم.

درخواست فدراسیون فوتبال ایران از فدراسیون امارات: با مازیار زارع برخورد كنید

فدراسیون فوتبال ایران با ارسال نامهای به فدراسیون فوتبال امارات خواستار تنبیه و برخورد با مازیار زارع شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، در پی اظهارات مازیار زارع بازیكن ایرانی باشگاه الشارجه امارات در خصوص افشین قطبی سرمربی تیم ملی بزرگسالان، در یكی از روزنامه های ورزشی صبح ایران، فدراسیون فوتبال ایران از فدراسیون امارات خواستار برخورد با این بازیكن شد.
متن نامه ارسالی فدراسیون فوتبال ایران به شرح زیر است:

" بازیكن ایرانی باشگاه الشارجه كه عضو فدراسیون فوتبال امارات است، با یكی از روزنامه های ورزشی ایرانی در تاریخ 9 خرداد 1389 مصاحبه ای انجام داده است. بازیكن مذكور متاسفانه از كلمات نادرستی علیه سرمربی تیم ملی فوتبال ایران استفاده كرده و او را بر اساس مدارك و ادعاهای غلط مورد انتقاد و اتهام قرار داده است.

نظر به اینكه مازیار زارع قبلا آی تی سی خود را از فدراسیون فوتبال ایران دریافت كرده و در حال حاضر با تیم های ایرانی قراردادی ندارد، بدین وسیله فدراسیون فوتبال ایران از فدراسیون فوتبال امارات تقاضا می كند طبق ماده 57 آیین نامه فیفا كه به وضوح بیان می كند "هر كس كه به هر نحوی به كسی توهین كند،خصوصا با استفاده از زبان و اشارات توهین آمیز یا اصول بازی جوانمردانه را نقض كند و رفتارش به هر نحوی غیر ورزشی باشد، می تواند در معرض محرومیت قرار گیرد "، اقدامات انضباطی لازم را علیه تخلف مازیار زارع به عمل آورید. پیش تر از همكاری شما در اقدامات انضباطی لازم در این خصوص بسیار سپاسگزاریم. "

این نامه هفته گذشته به فدراسیون فوتبال امارات ارسال شد.

زارع: به احتمال فراوان پرسپولیسی میشوم

هافبك پیشین تیم ملی ایران در واكنش به درخواست فدراسیون فوتبال برای محرومیتش گفت: كاش فدراسیون قبل از این درخواست با من صحبت میكرد.

مازیار زارع در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص درخواست فدراسیون فوتبال ایران از فدراسیون امارات برای برخورد با وی در خصوص مصاحبه علیه افشین قطبی اظهار داشت: در این باره اصلا دوست ندارم حرف بزنم و فقط میخواهم سكوت كنم. من به كسی توهین نكردم اما اگر ماجرا ادامه پیدا كند اصل ماجرا را بازگو میكنم.
بازیكن فصل گذشته الشارجه امارات افزود: ای كاش قبل از ارسال این نامه با من صحبت میشد اما اشكالی ندارد و من فقط سكوت میكنم. با این حال سعی میكنم با حبیب كاشانی در این باره صحبت كنم.

زارع در ادامه در خصوص پیوستن به تیمهای ایرانی عنوان كرد: پیشنهادهای خوبی دارم. با پرسپولیس صحبتهایی كردم و به صورت جدی با آنها مذاكراتی انجام دادهام. به احتمال قوی فصل آینده دوباره قرمزپوش میشوم اما این موضوع فعلا قطعیت پیدا نكرده و تا 3 روز آینده تكلیفم روشن میشود. دوست ندارم به امارات برگردم اما باید ببینیم در چند روز آینده چه اتفاقی برایم میافتد.

وی یادآور شد: خیلی دوست دارم پیراهن پرسپولیس را بپوشم و امیدوارم دوباره این اتفاق بیفتد تا در كنار دایی و مسئولان باشگاه به این تیم خدمت كنم.

ابرقویینژاد: قلعهنویی مشكلی برای ثبت قرارداد ندارد
رئیس هیات فوتبال اصفهان گفت: قلعهنویی مشكلی برای ثبت قرارداد ندارد.

ابرقویی نژاد در گفت و گو با خبرگزاری فارس، درباره اینكه گفته می شود به هیات های فوتبال بخش نامه زده شده تا قرارداد امیر قلعه نویی به دلیل مشكل مالیاتی ثبت نشود، اظهار داشت: تا این ساعت بخش نامه ای از سوی سازمان لیگ برای عدم ثبت قرارداد با امیر قلعه نویی به هیات فوتبال اصفهان داده نشده است.
وی افزود: دستورالعملی كه به هیات ها داده شده، یكسان است. قلعه نویی برای بستن قرارداد با سپاهان مشكلی ندارد.
رئیس هیات فوتبال اصفهان درباره مبلغ قرارداد جانواریو با سپاهان كه گفته می شود یك میلیارد تومان است، گفت: قرارداد جانواریو با سپاهان طبق همان سقف قراردادی است كه سازمان لیگ اعلام كرده است.

شفق: كمالوند برای سرمربیگری در لیگ برتر مشكلی ندارد
مدیرعامل باشگاه تراكتورسازی گفت: فراز كمالوند برای سرمربیگری در لیگ برتر مشكلی ندارد.

ناصر شفق در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره اینكه سازمان لیگ جواب استعلام این باشگاه مبنی بر اینكه كمالوند می تواند در لیگ برتر مربیگری كند را داده است، اظهار داشت: خوشبختانه فراز كمالوند برای هدایت تراكتورسازی مشكلی ندارد. ایشان فصل آینده سرمربی است.
وی در پاسخ به اینكه چرا قرارداد این مربی با این تیم تمدید نمی شود، عنوان كرد: بین ما و كمالوند صحبت ها اینگونه نیست كه حتما زمان خاصی را برای ثبت قرارداد در نظر بگیریم. موانع برای سرمربیگری برطرف شده است. بر اساس صحبت هایی كه با او داشته ایم، باشگاه را برای قهرمانی آماده می كند.

مدیرعامل تراكتورسازی در مورد اینكه گفته می شود این باشگاه با مشكلات مالی روبرو است، تصریح كرد: سال گذشته مشكل مالی نداشتیم؛ اما خیلی ها می خواستند شایعه درست كنند. جز بهترین باشگاه ها بودیم كه به تعهداتمان عمل كردیم. قبل از عید 70 درصد مطالبات بازیكنان را پرداخت كردیم. تراكتورسازی چون مردمی است، به همین دلیل مورد توجه است و این شایعات را برایش درست می كنند.

شفق با بیان اینكه بعضی رسانه ها خود شایعه درست می كنند و سپس بر اساس همان شایعات افراد را بازخواست می كنند، ادامه داد: یك كلام گفته ام كه پول در آوردن سخت است؛ ولی به این دلیل نبود كه دچار مشكل شده باشیم. برای فصل آینده با اسپانسرها قرارداد بسته و تیم را برای قهرمانی آماده می كنیم. كارمان را انجام می دهیم. سال پیش همه می گفتند این تیم با این مهره هایی كه گرفته به دسته اول می رود؛ اما چه كسی فكر می كرد این تیم درخشش داشته باشد.

مدیرعامل باشگاه تراكتورسازی در پاسخ به اینكه نمی خواهند در یارگیری قوی تر عمل كنند، گفت: حفظ اسكلت تیم یعنی قرار گرفتن در بین 7 تیم بالای جدول. نقاط ضعف را هم برطرف خواهیم كرد. اسم بازیكنان مورد نظر خود را اعلام نمی كنیم چون نمی خواهیم به دلال ها كمك كنیم. در قرارداد بستن سقف قراردادها را رعایت می كنیم و حاضر هم نیستیم كه فراتر از آن برویم.
شفق تاكید كرد: در یارگیری هم هیچ مشكلی نداریم و اعتقاد داریم درست یارگرفتن مهمتر از یارگیری با پول بیشتر است. مهم مواضع تیم است. ستاره ها تیم را نمی سازند. دنبال بازیكنانی هستیم كه انگیزه قهرمانی داشته باشند.

بختیاریزاده قراردادش را با صبا تمدید كرد
كاپیتان تیم فوتبال صبای قم قراردادش را با این باشگاه برای دو فصل دیگر تمدید كرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، سهراب بختیاریزاده امروز قراردادش را با باشگاه صبای قم به مدت دو فصل دیگر تمدید كرد.وی اولین بازیكن است كه برای فصل آینده با باشگاه صبا قرارداد امضا كرده است.

امیر حسین فشنگچی، محمد نوری و ارشاد یوسفی از بازیكنان اصلی صبا به تیمهای دیگر رفتهاند.
صبا فصل گذشته در مكان ششم قرار گرفت.

انصاریفرد: تا 3 سال هر چه دستمزد میگیرم باید به سایپا بدهم
مهاجم تیم فوتبال سایپا گفت: اگر به پرسپولیس بروم تا 3 سال بخشی از دستمزدم را باید به سایپا بدهم.

كریم انصاریفرد در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد وضعیت حضورش در پرسپولیس عنوان كرد: فقط میدانم پرسپولیس با درخواست 500 میلیون تومانی باشگاه سایپا برای صدور رضایتنامهام موافقت كرده است. البته سایپا سه خواسته دیگر هم دارد

وی در توضیح این موارد گفت: اول اینكه اگر من یك سال در پرسپولیس بازی كردم، فصل بعد 50 درصد از مبلغ قراردادم با تیم جدید را به سایپا بدهم. اگر دو فصل در پرسپولیس بازی كردم پس از انتقال 40 درصد از مبلغ قراردادم را به سایپا بدهم و اگر سه فصل در پرسپولیس بودم بعد از انتقال در فصل چهارم 30 درصد از مبلغ قراردادم را به باشگاه سایپا بدهم.

انصاریفرد تصریح كرد: با این شرایط هر چه كار میكنم و دستمزد میگیرم باید به سایپا بدهم و این وضعیت خیلی سخت است. یك روز میگویند رفتنم به پرسپولیس قطعی است و روز دیگر این مسئله منتفی میشود. نمیدانم چه باید بگویم.

مهاجم تیم سایپا در مورد اینكه دوست دارد در این تیم بماند یا نه گفت: دوست دارم به پرسپولیس بروم اما اگر شرایط مهیا نشود با دل و جان برای سایپا بازی خواهم كرد. یك فصل دیگر بازیكن این باشگاه هستم و از عضویت در این تیم ناراضی نیستم.

یوسفی: فردا قراردادم را با باشگاه مس ثبت میكنم
دروازهبان فصل گذشته صبای قم گفت: روز آینده قراردادم را با مس كرمان به طور رسمی ثبت میكنم.

ارشاد یوسفی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: با باشگاه مس به توافق نهایی رسیدهام اما هنوز قراردادم را به طور رسمی ثبت نكردهام. در فوتبال ایران تا قرارداد ثبت رسمی نشود هر اتفاقی ممكن است رخ بدهد اما تصور میكنم روز آینده قرارداد دو سالهام را هم با مس ثبت كنم.

دروازهبان سابق صبای قم در مورد اینكه از نظر رفتاری میتواند با صمد مرفاوی كار كند یا نه گفت: من با هیچ مربی مشكل نداشتهام. تاكنون افتخار همكاری با مرفاوی را نداشتهام و این اولین فصلی است كه میخواهم در خدمت ایشان باشم و از این موضوع هم خوشحالم.

وی در مورد اینكه چقدر به موفقیت مس امیدوار است گفت: اگر در فصل نقل و انتقالات بازیكنان خوبی جذب كنند مس میتواند حرفهای زیادی برای گفتن داشته باشد.

خواهری به نامِ بهار، دیریست گمشده ست
با چشمهای روشنِ برّاق
با گیسویی بلند، به بالای آرزو.
هر کس ازو نشانی دارد،
ما را کند خبر.....

برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

آنیتا آنلاین نیست.  

تبلیغات

دانلود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

برچسب ها
اخبار, انتقالات, ایران, جدیدترین, در, دوشنبه, روز, فوتبال, نقل