ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان سرگردان در آتش سوزان عشق | ღستایش.فلفلیღکاربران انجمن
http://fidibo.com/

asiatech

نودهشتیا
فید آر اس اس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظرتون راجع به نوشته های من چیه؟

رأی دهندگان
31. نظرسنجی بسته شده است.
  • خوبه کارت عالیه!

27 87.10%
  • بد نیست!

4 12.90%
  • اصلا خوب نیست!

0 0%
صفحه 1 از 15 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 150
  1. Top | #1

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.25
    تشکر از کاربر
    8,430
    تشکر شده 31,832 در 1,744 پست
    اندازه فونت

پیش فرض رمان سرگردان در آتش سوزان عشق | ღستایش.فلفلیღکاربران انجمن

سلام دوستان من با یه رمان تازه اومدم!
    نام کتاب:سرگردان در آتش سوزان عشق
    نویسنده:ستایش.ف
    موضوعشودوز دالم!!
    عاشقشم!
    من عاشقش نباشم پس کی باشه؟!
    امیدوارم خوشتون بیاد!
    درضمن این رمان واسه اوناییه که میخوان گریه کنن!!چون تک تک جملاتشومیخوام سوزاننده بنویسم!!!!
    پس آقایون نخونن بهتره!
    یکمم قراره هیجانی بشه...عاشق همین هیجانشم...!
    اولین پست رو یافردا میزارم یاامروز!!
    فقط یادتون باشه باتشکر و+بهم روحیه بدین!
    خلاصه:همدم شخصیتی شوخ و شیطون داره ولی همیشه اون چیزی که نشون میده نیست...بیشتر برای حفظ آبرو کارایی که دلش میخوادو انجام نمیده...توی سفری که به شمال داره اتفاقاتی واسش پیش میاد که بی توجه ازشون رد میشه...ولی همون اتفاقات سرنوشتشو تغییر میدن...باعث میشه عاشق بشه و...
    *نکته:اگه من توی رمان یه چیزایی درباره معلما وبداخلاقی های ناظم همدم و...نوشتم جدی نگیرید!همش شوخیه!برای شاد کردن دل شماها!یه وقت اینجا کسی معلم نباشه بگه بهم توهین شده!اصلا قصدم چنین چیزی نیست...
    معنی اسمها!
    *آبتین:به معنای کسی است که به تعالیم زردشت عمل میکندو خوش کردار،خوش گفتار و خوش پنداراست!
    *درلغت نامه دهخدا این نام به معنای روح کامل و انسان نیکوکاراست.
    آتبین نام یکی از فرماندهان و پهلوانان ایرانی نیز بودهاست.
    *همدم:همنشین و مونس
    *رامتین:آسوده خاطر
    لینک نقد:سرگردان|نقد
    حتما سربزنید بهش!
    اینم ازجلد:
    باتشکر از مینای عزیز واسه جلد کتاب!

ویرایش توسط *bi gharar* : 1391,06,20 در ساعت ساعت : 10:29

داغـــــونم...
    بعد از امتحانای ترم جدی جدی پست میذارم

2. 145 کاربر از پست *bi gharar* تشکر کرده اند .

$ ساجده$ , *niki , *sania* , *~aida bala~* , *بارون پاییزی* , -ShaDi- , ...نگین... , 27-Farzan , 677389 , Abandokht , alikhademi , Altin ay , ANNE , Anolin , Arezoo1993 , Arezoo250 , ASAL.R , ATISH68 , avaa... , ayda3 , aygeen , behnazhmz , blacksun , blub2000 , breathe , chandiny , CIVIL , cole , D0nya , darya... , dokhibabash , dokhtare babash , fa62 , faezeh88 , fariba_hed , fatima_59 , fereshteh98i , frokni , ghorob89 , Golbahar75 , hana_m , harimeshgh , hediyeh_b , helik , homa41 , honey_x , horin , Je$$ie , lalehjoon , loard 78 , lovestar7293 , m.diamond.s , m0zhdeh , mahdiar , mahr0kh , mahsadina , mahsaok , mansor64 , many22 , Mina.LoveStar , mina68 , mina_k , mishapasha , nafas44 , NAHAYATt , Nahid72 , nasrin22 , nbanoo , neliel , nika kyhan , nikoo 123 , nlp16001 , nour , paiz , parham.r.70 , reyh@neh*66 , sabah70 , sachlian , sana1994 , saqi , sara parvizi , sepeedeh , shahtut , shahzad , SharzaD , shooookajojo , ~sky angel~ , somy_kh , sorme* , SorYas , sotazi , TARANOMEMEHR , tenten , Tifani Jon , titinaz , UnKnOwN_Sh , usui , wind girl , y.m.s , yas6662 , yasamin_34 , yasi 72 , Zarizar , zoooom , ~*7en*~ , ~Ordibeheshti~ , ~SAREH~ , ×sepidar× , آييريا , اتل و متل , بلور , بهار نارنج2 , بهارجون , بي بي فري , ترنم , ثــمـره , خورشیدک , سافانا , ستاره چشمک زن , سرای بانو , شراره ارکات , شیوا , طلوع عشق , عشق یخی , غزال آریا , غزال66 , ققنوس98 , م.م.ر , منا64 , مهرناز69 , مهسان9093 , نام کاربری , نامی , نی نی توچولو , نیلا... , نیکا83 , نیکان , وارش67 , وارنیا , ياابالفضل , پیازچه , کیمیا1388 , ღMoOn GiRlღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ✖م♥ر✖ی♥م✖

3. Top | #2

مدیر بازنشسته

میانگین پست در روز
    3.48
    تشکر از کاربر
    72,088
    تشکر شده 186,049 در 12,763 پست
    اندازه فونت

با تشکر لطفا شروع کتاب را در تاپیک زیر اعلام کنید

آمارکتابهای در جریان سایت

توضیحاتی راجع به کتاب، تعداد صفحات و نویسنده و سال چاپ حتما ذکر کنید .

از فونت Tahoma و سايز 2 استفاده كنيد و در بین خط ها لطفا فاصله نندازید تا ساختن فایل PDF راحتتر باشه.

کمتـر از 20 خط در هر پست قرار ندهید!

برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع مجاز می باشد!
    ممنون

4. Top | #3

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.25
    تشکر از کاربر
    8,430
    اندازه فونت

مقدمه
    ووقتی همه چیز کم کم خراب میشود
    وقتی که میخواهی به او بگویی که چقدر دوستش داری
    وقتی که خوشحالی
    وقتی که انتظارش را نداری
    همه چیز فرو میریزد...
    همه چیز دست به دست هم میدهند
    تاتورا در بهترین لحظات زندگی ات از او جداکنند
    ازت متنفر میشود
    باید هم بشود
    توقلبش راشکسته ای
    انتظار چه چیزی را داری...؟
    این حق توست...
    عذاب...!
    آری...
    عذاب حق توست...!

"به نام خدا"
    مامان چمدونها رو به کمک بابا توی صندوق عقب ماشین گذاشت.
    من و همراز هم خوردنیا رو برداشتیم و روی صندلی عقب گذاشتیم.یه بار دیگه به اتاقم رفتم و همه چیزو چک کردم...وسایلهای شخصیم روهم برداشته بودم کار دیگه ای ندشتم...یه دور وسایلی رو که میخواستمو توی ذهنم مرور کردم...همه چیزو برداشته بودم...از اتاق بیرون رفتم و در خونه رو بستم...روی صندلی عقب کنار همراز نشستم...
    شوق زیادی داشتم.بالاخره مامان وبابارضایت داده بودن تابعد از این همه سال واسه تعطیلات عیدبریم شمال!!
    عاشق دریابودم واگه هزار دفعه هم میرفتم بازم کم بود!
    همون شب سال تحویل میشد و با اصرار من سال تحویل رو اونجا میموندیم.
    واسه اینکه تنها نباشیم بابا و مامان به دخترعمه بابام یعنی مهتاب جون هم گفته بودن تاهمراهمون باشه.
    مهتاب جون دو تا پسر به اسمای آبتین ورامتین داشت.آبتین25ساله ورامتین هم22ساله یه خواهرهم به اسم افسون داشتن که27سالش بود و رشتش هم شیمی بود. آبتین پزشکی و رامتین معماری میخوند.
    خانواده ی ما باخانواده ی اونا خیلی جور بود . بیشترمسافرتهارو با هم بودیم.
    امسال هم که باهم میرفتیم.
    یه احساس آرامشی داشتم!احساس میکردم ازاون همه درس بالاخره راحت شدیم.یه استراحت دوهفته ای وسط اون همه درس واقعا می چسبید!
    البته واسه من که سودی نداشت چون همون سال کنکورداشتم!همین که تونستم مامان ایناروراضی کنم خودش خیلی بود!
    بعدازعیدباید خرخونی میکردم.
    نمیخواستم بافکرکردن به روزای سخت درس خوندن اعصابمو خط خطی کنم واسه همین بیخیال به آهنگ گوش دادم.
    بابا حرکت کرد ومن همراز ازهمون اول شروع به خوردن چیپس وپفک کردیم...
    به خونه ی مهتاب جون رسیدیم.اوناهم داشتن وسایل سفرشونو توی ماشین میذاشتن...جلوی درشون استاده بودیم تا کاراشون تموم بشه...بعد از یه مدت کوتاه باهم راه افتادیم...
    درطول راه من وهمراز کلی باهم خندیدیم وشوخی کردیم.باهم صمیمی بودیم.
    همراز خواهرم 2سال ازمن کوچیکتر و دوم ریاضی بود.
    درباره همه چیز حرف زدیم وبعدهم توی راه یه جانگه داشتیم تا استراحت کنیم.
    من و همراز از ماشین پیاده نشدیم...هوا واقعاسردبود و آروم آروم برف میومد...توی ماشین نشستیم وبه بیرون نگاه کردیم...
    یه ثانیه پیاده شدم تا زیر برف حال کنم...منجمدشدم...به خصوص که لباسام هم کم بود....بدی شمال هم همینه دیگه....بهارش سرده!
    آروم آروم چاییمو میخوردم .خیلی داغ بود.دندونام داشت میشکست!
    ولی چیکارمیکردم بایدمیخوردم تا گرم بشم!
    رامتین به طرفم اومد و بهم قند تعارف کرد. گفتم نمیخورم.
    دماغش سوخت ورفت. تازگیا نگاهای مسخره شو روی خودم حس میکردم...
    هرکاری میکردم ازش خوشم نمیومد...
    بیخیالش شدم...
    ویرایش توسط *bi gharar* : 1391,07,14 در ساعت ساعت : 14:24

5. 191 کاربر از پست *bi gharar* تشکر کرده اند .

*Lilia* , *niki , *SAHAR.R* , *sania* , *sogol* , *~aida bala~* , 677389 , 870664182 , alikhademi , Altin ay , amisha , ankka , ANNE , Anolin , Aray , Arezoo250 , armita1819 , asal naz , ASAL.R , asal91 , asmanisheytun , atefeh_49 , avaa... , aygeen , azar1 , banafsheh_sh83 , barane khazan , behnazhmz , blacksun , blub2000 , breathe , cole , D0nya , diaar , dokhibabash , dokhtare babash , edin , elmiraa_20 , fa62 , faezeh88 , faghatdream , faribash , fariba_hed , fathemeh , fereshteh98i , ghorbani , ghorob89 , gili , Golbahar75 , golchaghe , hadis hastie , hana_m , harimeshgh , helik , homa41 , honey_x , hooramohebtash , horin , hyunah , Je$$ie , lalehjoon , leila93 , leona , love_a , m.diamond.s , m0zhdeh , mahr0kh , MAHSA-O , mahsadina , Maman fariba , mansor64 , mansoure , many22 , maral_70 , maryta , meloda , mina.bala , Mina.LoveStar , mina68 , mina_k , mishapasha , monir1343 , monos , morteza va ati , nafas44 , NAHAYATt , Nahid72 , Nargis-narcisse , nasrin22 , nbanoo , nedaj , neliel , nika kyhan , nikoo 123 , nlp16001 , nour , paiz , parham.r.70 , princess74 , rahaiii , ramanava , reem1368 , reyh@neh*66 , Rha.sh , rina_rita14 , rozak_95 , roze_zard , saba 68 , sabah70 , sana1994 , sara parvizi , sazin513 , sedena , sepeedeh , sepideh1993 , sepidrokh , sevin jooni , shabnamsobhabi , shahzad , shooookajojo , ~sky angel~ , somy_kh , sorme* , s_mehr , T T--THR , Taataa , TAK SHAKH , TARANOMEMEHR , tazianeh , tenten , Tifani Jon , titinaz , UnKnOwN_Sh , usui , vianna , wind girl , yalda.angel , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yasi 72 , Zarizar , ziglernata , ~*MONA*~ , ~Ordibeheshti~ , آذردخت , آييريا , اب و اتش , اقاقی , بلور , بهار نارنج2 , ثــمـره , خورشیدک , رنگین کمون خانم , سافانا , ستاره چشمک زن , سرای بانو , سعاد , شادزی , شرقي , شیوا , طلوع عشق , عشق یخی , علی رضاایران , غزال آریا , غزال66 , ققنوس98 , لمیس20 , م.م.ر , مدار2 , مرجان55 , مروه جون , منا64 , مهرناز69 , مهسان9093 , نام کاربری , نامی , نگاه7732 , نی نی توچولو , نیلا... , نیکا83 , نیکان , وارش67 , وارنیا , ياابالفضل , پرستو11 , پونام , پیازچه , کمند , کیمیا1388 , ღMoOn GiRlღ

6. Top | #4

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.25
    تشکر از کاربر
    8,430
    اندازه فونت

سلام گلها!!!!!!!!!!
    پست قبلوویرایش کردم حتما یه دوردیگه بخونید!
    دارم تاپیک نقدروهم میزنم!
    بعدا لینکشومیدم!نیاید ناراحت میشم!!
    راستی تشکرو فراموش نکنید!روی مثبت هم فقط یه کلیک کنید همین!!!مرسی
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    به آبتین خیره شدم...به ماشین سانتافه سفیدشون تکیه داده بود وباژست خاصی چای میخورد.چقدرخودشومیگیره!انگ ار که ازدماغ
    فیل افتاده!!هیچ وقت به دختری محل نمیداد! موهای صافشو سشوارکشیده بود و یکمشورو پیشونیش ریخته بود.ابروهای کشیده وپری داشت.
    وچشمهای مشکیش که همیشه برق میزد ودخترا روگول میزد!!!صورتشم مثل همیشه اصلاح شده بود.یه بلوزمشکی باسویی شرت مشکی کلاه دار پوشیده بود.کفشهای اسپرت سفیدش روهم پاکرده بود که قدشوخیلی بلندتر میکرد.همین جوری زرافه بود دیگه بااون لژ کفشاش..!!
    اما رامتین اصلاشبیه اونبود.موهاش تیره وابروهی مشکی ومژه های سیخی داشت!
    موهاشم سشوارمیکشید اما یکم حالت داشت.از آبتین یکم کوتاه تربود.
    به اطراف نگاه کردم...خدامرگم بده...مهتاب جون داشت منو نگاه میکرد!
    الان چه فکری میکنه؟!فک میکنه پسراش چه تفحه ای هستن که نگاشون میکنم!!
    یه لبخندی زدونگاشوگرفت.منم بالیوانم بازی میکردم که یعنی حواسم به کارخودمه!
    - همدم بروتو ماشین سرمابخوری من دکترنمیرمت!!!
    صدای مامان بود.میدونست که من زیادی حساسم وزود سرمامیخورم!از دستم خسته شده بود!تمام زمستون مریض بودم!!
    دیگه حوصله مریض داری نداشت!!
    درماشینو بازکردم ورفتم تو....آخیش...چه بادگرمی!دستامو جلوی بخاری ماشین گرفتم تا گرم بشن...
    همراز:همدم من تکلیفا عیدوچیکارکنم؟
    من:خب بنویس دیگه!!چیکارداری بکنی؟
    قیافشوکج وموج کردوگفت:حوصله ندارم...
    - فک کردی من حوصله دارم؟
    - کمکم میکنی؟
    - پس بگو دردت چیه؟!!!!باشه!
    مامان وبابا سوارشدن ودوباره راه افتادیم.
    از پنجره به برفا نگاه میکردم.ماشین عمو سعید کنارمون بود.من پشت مامان نشسته بودم.آبتین هم پشت عموسعید.
    وقتی ماشینامون کنارهم قرارگرفتن من آبتینومیدیدم.
    ازمون جلوزدن.بابا صدای ضبطو بالا برد.
    من وهمراز هم جوگیرشدیم!!!باهم میرقصیدیم و جیغ میزدیم.
    چه جاده باحالی بود!همش پیچ میزدیم!!!!
    من وهمرازهم خودمونو تکون میدادیم!!!!
    چه درختاخوشگل شده بودن ومن چه خوشحال بودم!!!!!!!
    ذوق وشوق زیادی داشتم!انگار بار اوله که میرم شمال!!!
    - دست دست!!!!
    همراز بود......باخنده همراهیش کردم...!!با آهنگ خوندیم ورقصیدیم...!
    - آهان آهان!!
    - گلپری جون!!!!
    همراز باعشوه یه قر داد و گفت:بله!!!!!!

ویرایش توسط *bi gharar* : 1391,06,05 در ساعت ساعت : 11:22

7. 176 کاربر از پست *bi gharar* تشکر کرده اند .

*Lilia* , *niki , *sogol* , *~aida bala~* , 677389 , 870664182 , alikhademi , Altin ay , angel04 , ankka , Anolin , Aray , Arezoo250 , armita1819 , asal naz , ASAL.R , atefeh_49 , avaa... , aygeen , azar1 , banafsheh_sh83 , barane khazan , behnazhmz , blacksun , blub2000 , breathe , cole , D0nya , diaar , dokhibabash , dokhtare babash , edin , elhamtt , elmiraa_20 , fa62 , faghatdream , faribash , fariba_hed , farvar1376 , fathemeh , fereshteh98i , ghorbani , ghorob89 , gili , Golbahar75 , golchaghe , hana_m , harimeshgh , homa41 , hooramohebtash , horin , hyunah , Je$$ie , jery jon , leila93 , leona , love_a , m.diamond.s , m0zhdeh , mahr0kh , MAHSA-O , mahsadina , makki , mansoure , many22 , marale , maral_70 , maryta , meloda , mina.bala , Mina.LoveStar , mina68 , minaaram , mina_k , mishapasha , monir1343 , monos , morteza va ati , nafas44 , Nahid72 , Nargis-narcisse , nasrin22 , nbanoo , nedaj , neliel , nika kyhan , nikoo 123 , nlp16001 , nour , paiz , parham.r.70 , princess74 , rahaiii , ramanava , reem1368 , reyh@neh*66 , Rha.sh , roze_zard , sabah70 , sana1994 , sara parvizi , sazin513 , sedena , sepeedeh , sepideh1993 , shabnamsobhabi , shahzad , shooookajojo , ~sky angel~ , somy_kh , sorme* , s_mehr , T T--THR , Taataa , TAK SHAKH , TARANOMEMEHR , tazianeh , tenten , Tifani Jon , titinaz , UnKnOwN_Sh , usui , vianna , wind girl , yalda.angel , yalda1354 , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yasi 72 , ziglernata , ~*MONA*~ , ~Ordibeheshti~ , آذردخت , آسوده , آييريا , اب و اتش , اقاقی , برادپیت , بلور , بهار نارنج2 , ثــمـره , خورشیدک , سافانا , ستاره چشمک زن , سرای بانو , سعاد , شادزی , شرقي , شیوا , طبیعت , طلوع عشق , عشق یخی , غزال آریا , غزال66 , ققنوس98 , لمیس20 , م.م.ر , مدار2 , مرجان55 , منا64 , مهرناز69 , مهسان9093 , نام کاربری , نامی , نی نی توچولو , نیکا83 , نیکان , وارش67 , ياابالفضل , پرستو11 , پونام , پیازچه , کمند , کیمیا1388 , ღMoOn GiRlღ

8. Top | #5

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.25
    تشکر از کاربر
    8,430
    اندازه فونت

امروز یه پست دیگه هم میزارم!
    راستی یه تشکرهم میکنم ازسوگند جونم (dokhtare babash)که کمکم کردتا اسمارو انتخاب کنم!!
    همیشه کمکم میکنه!
    -----------------------------------------
    - بسه بچه ها توجاده زشته...یکی شمارو میبینه!!
    مامان راست میگفت!به خصوص الان که توی ترافیک گیرکرده بودیم وهردوطرفمون ماشین بود.
    عین آدم نشستم وبه بیرون خیره شدم.روی کوه ودرختها برف نشسته بود.
    خوابم گرفت.پتو مسافرتی رو روی خودم انداختم و چشامو روی هم گذاشتم.میدونستم اگه نخوابم حالم بدمیشه!!
    کم کم خوابم گرفت.
    - همدم...همدم!!
    باخستگی چشامو بازکردم:چیه؟رسیدیم؟!
    - نه برف تندشده!!!!
    - چشمم روشن...به خاطراین منو بیدارکردی؟!
    - پاشوالان میرسیم.
    به اطرافم نگاه کردم.چیزی مشخص نبود.شیشه بخارکرده بود.سرم دردمیکرد.
    ازباباپرسیدم:باباکجاییم؟
    - ساری.....چنددقیقه مونده تاویلا...
    ویلا واسه ی خودمون بود...عاشقش بودم!!
    خیالم راحت شدکه هنوزچنددقیقه ای مونده تابرسیم.چون حال پیاده شدن نداشتم.حداقل تاوقتی میرسیدیم شارژمیشدم!
    تنمو یکم تکون دادم واین ور اونور رفتم.
    ویلا ازدور پیدابود.داخل کوچه پیچیدیم.
    جلوی ویلا با سنگهای تمیزوسفید...شیروونی نارنجی ونرده های نارجی....درسفیدونارنجی ایستادیم.
    چقد دلم برای اینجاتنگ شده بود.باباپیاده شدودرو بازکرد.
    به عقب نگاه کردم...عموسعیدهم رسیده بودم وپشت ما منتظربود.
    ماشینا رو توی پارکینگ پارک کردیم.
    همین که ماشین ایستاد سریع پیاده شدم.به طرف باغچه رفتم.
    هردو طرف حیاط پراز گلهای رنگی بود که بیشترشون صورتی وقرمز بود.
    یه گلو چیدم ولای موهام گذاشتم ،رفتم تا وسایلوبالا ببریم.
    سبدخوراکیهاروبرداشتم وازپله ها ی پیچی بالارفتم.
    ااااا حواسومیبینی؟!من که کلیدندارم اولی اومدم اینجاایستادم!!
    جلوی نرده هارفتم ودادزدم:همراز کلیدو بگیر بیا بالا!
    آبتینو دیدم که داشت ازپله ها بالا میومد.کلیدهم دستش بود.دروبازکردو رفت تو!!
    - خونه ی خودتونه بفرمایین!!!!!
    عجب پرروئه این پسر!
    ویرایش توسط *bi gharar* : 1391,04,08 در ساعت ساعت : 09:19

9. 172 کاربر از پست *bi gharar* تشکر کرده اند .

*Lilia* , *niki , *sogol* , 677389 , alikhademi , Altin ay , amisha , ankka , Anolin , Aray , Arezoo250 , armita1819 , asal naz , ASAL.R , atefeh_49 , avaa... , aygeen , azar1 , banafsheh_sh83 , barane khazan , behnazhmz , blub2000 , cole , D0nya , diaar , dokhibabash , dokhtare babash , edin , elmiraa_20 , fa62 , faghatdream , faribash , fariba_hed , Fatemeh75 , fathemeh , fereshteh98i , fk-osh-d , ghorbani , ghorob89 , gili , Golbahar75 , golchaghe , hana_m , harimeshgh , homa41 , hooramohebtash , horin , hyunah , Je$$ie , jery jon , leila93 , leona , love_a , m.diamond.s , m0zhdeh , maayaa , mahr0kh , MAHSA-O , mahsadina , Maman fariba , mansoure , many22 , maral_70 , maryta , meloda , mina.bala , Mina.LoveStar , mina68 , mishapasha , monir1343 , monos , morteza va ati , mustang5200 , nafas44 , Nahid72 , Nargis-narcisse , nasrin22 , nbanoo , nedaj , neliel , nika kyhan , nikoo 123 , niyayeeeeeesh , nlp16001 , nour , paiz , parham.r.70 , parrr , princess74 , rahaiii , ramanava , reem1368 , reyh@neh*66 , Rha.sh , rina_rita14 , roze_zard , sabah70 , sana1994 , sara parvizi , sazin513 , sedena , sepeedeh , sepideh1993 , sepidrokh , setia22 , shahzad , shooookajojo , ~sky angel~ , somy_kh , sorme* , ssoudeh , s_mehr , T T--THR , Taataa , TAK SHAKH , TARANOMEMEHR , tazianeh , tenten , Tifani Jon , titinaz , UnKnOwN_Sh , usui , vianna , wind girl , yalda.angel , yalda1354 , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yasi 72 , ziglernata , ~*MONA*~ , ~Ordibeheshti~ , آذردخت , آسوده , آييريا , اب و اتش , برادپیت , بهار نارنج2 , ثــمـره , حنیفا58 , خورشیدک , رنگین کمون خانم , سافانا , ستاره چشمک زن , سرای بانو , سعاد , شادزی , شرقي , شیوا , طلوع عشق , عشق یخی , علی رضاایران , غزال آریا , غزال66 , ققنوس98 , م.م.ر , مدار2 , مرجان55 , منا64 , مهرناز69 , مهسان9093 , نامی , نی نی توچولو , نیکا83 , نیکان , ياابالفضل , پرستو11 , پونام , پیازچه , کمند , کیمیا1388 , ღMoOn GiRlღ

10. Top | #6

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.25
    تشکر از کاربر
    8,430
    اندازه فونت

یه تشکرویژه هم ازاونایی که میخونن ومثبت وتشکرمیکنن میکنم!!!مرسی!
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    پشت سرش منم داخل شدم و وسایلو روی اپن گذاشتم.به خونه نگاه کردم.یک سالی بود که نیومده بودم اینجا وچقدر دلم تنگ شده بود!آشپزخونه بعداز در ورودی بود.اپنش هم دایره ای بود.باسنگهای طوسی ومشکی.توی پذیرایی یک دست مبل چرم سفیدومشکی بود وکنارش هم شومینه قرارداشت.تلویزیون هم روبروی مبلها.
    از هال یک در به باغ میخورد.پرده چین دار سفید رو کنار زدم.پراز درخت که روش برف نشسته بود.
    دوتا اتاق هم توی راهرو بود باحمام ودستشویی جداگونه.
    آبتینو دیدم که داره به طرف در میره سرشوبرگردوند وگفت:کمک نکنی خسته میشی!
    به طرفش رفتم.
    - نیست توکمک میکنی!
    میخواستیم باهم از در رد بشیم ولی جا نشدیم!!!!!
    بهش گفتم:یکم رژیم بگیری بدنیست!
    - توبایدخودتولاغرکنی!
    نه اون کنار میرفت نه من آخرسر باهم از در پرت شدیم بیرون!!
    دمپایی های لاانگشتیمو پوشید!
    - دیوونه چیکارمیکنی؟!
    یه نگاه تند بهم انداخت!!فهمیدم گند زدم تا حالا باهاش اینجوری حرف نزده بودم!!سرمو انداختم پایین وبه پاهاش نگاه کردم!
    دیوونه!!آخه کی دمپایی رو باجوراب میپوشه؟!!!!!
    ازپله ها پایین رفت.منم مجبور شدم کتونی هاشوبپوشم!
    ازپله ها داشتم پایین میرفتیم که نزدیک بود پرت بشم پایین.خب کفشاگشاد بود.
    مامان داشت میومد بالا.نگام کردوگفت:این چیه پوشیدی؟!
    - کفش نبود اینو پوشیدم!
    حالا تا من برسم پایین همه اومدن بالا!!!همه هم به کفشام خیره میشدن!!!
    خدابگم چکارت نکنه آبتین!
    بالاتنشو توی صندوق عقب فروکرده بود ازپشت به پاش لگد زدم وگفتم:
    سایز پات چنده؟!اندازه قبر بچه ئه!!!!
    باچمدون بزرگی اومد بیرون.
    - انقدر حرف نزن کمک کن اینوببریم بالا!
    در صندوق عقبو بست و منتظرمن شد.
    - به من چه؟!خودت ببر.
    یه طرفشوبلند کرد.
    - بگیرش.
    بلندش کردم. عین کوه بود!
    - چی توشه؟!
    - فضولی؟!
    - هوی درست صحبت کن!
    ویرایش توسط *bi gharar* : 1391,05,26 در ساعت ساعت : 11:31

11. 153 کاربر از پست *bi gharar* تشکر کرده اند .

*Lilia* , *niki , *sogol* , 677389 , alikhademi , Altin ay , amisha , ankka , Anolin , Aray , Arezoo250 , armita1819 , asal naz , ASAL.R , atefeh_49 , avaa... , aygeen , azar1 , barane khazan , behnazhmz , blub2000 , cole , D0nya , diaar , dokhibabash , dokhtare babash , edin , elmiraa_20 , fa62 , faghatdream , faribash , Fatemeh75 , fathemeh , fereshteh98i , ghorbani , ghorob89 , gili , Golbahar75 , golchaghe , hana_m , harimeshgh , homa41 , Je$$ie , leila93 , leona , m.diamond.s , m0zhdeh , maayaa , mahr0kh , MAHSA-O , mahsadina , Maman fariba , mansoure , many22 , maral_70 , maryta , meloda , mina.bala , Mina.LoveStar , mina68 , mishapasha , monir1343 , nafas44 , Nahid72 , Nargis-narcisse , nasrin22 , nbanoo , nedaj , nikoo 123 , nirvana1234 , nlp16001 , nour , paiz , parham.r.70 , princess74 , rahaiii , ramanava , reem1368 , reyh@neh*66 , Rha.sh , rina_rita14 , roze_zard , sabah70 , sana1994 , sara parvizi , sedena , sepeedeh , sepideh1993 , sepidrokh , shahzad , shooookajojo , ~sky angel~ , somy_kh , sorme* , s_mehr , T T--THR , Taataa , TAK SHAKH , TARANOMEMEHR , tazianeh , tenten , Tifani Jon , titinaz , UnKnOwN_Sh , vianna , yalda.angel , yalda1354 , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yasi 72 , ziglernata , ~*MONA*~ , ~foroozan~ , ~Ordibeheshti~ , آذردخت , آييريا , اب و اتش , برادپیت , ثــمـره , حنیفا58 , خورشیدک , رنگین کمون خانم , سافانا , ستاره چشمک زن , سرای بانو , سعاد , شادزی , شرقي , شیوا , طبیعت , طلوع عشق , عشق یخی , غزال آریا , غزال66 , ققنوس98 , م.م.ر , مدار2 , مرجان55 , منا64 , مهسان9093 , نامی , نی نی توچولو , نیکا83 , نیکان , ياابالفضل , پرستو11 , پونام , پیازچه , کمند , کیمیا1388 , گمشده , ღMoOn GiRlღ

12. Top | #7

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.25
    تشکر از کاربر
    8,430
    اندازه فونت

یه پست دیگه واسه اینکه خیلی دوستون دارم!
    فقط تشکرو+یادتون نره دیگه!باشه؟!!!
    آفرین!!
    این پست یه خرده کوچولو موچولوئه شرمنده!
    ---------------------------------------------------------------
    باهزار بدبختی دوتایی چمدونو ازاون همه پله بالا بردیم.جلوی در ورودی بودیم که گفت:
    - من نمیدونم توکه این همه میخوری چرایه ذره زورنداری؟!
    - چمدون شمازیادی سنگینه!!
    - عروس بلدنیست برقصه میگه زمین کجه!
    قیافمو کج وکوله کردم و یه چشم غره بش رفتم.بعدشم چمدونو ول کردم تاخودش بیاره تو.
    - توکه تاانجاش اومدی این دوقدم راه روهم بیاردیگه!
    - اگه دوقدمه خودت بیار!
    باید تااتاق میبرد راه زیادی نبود که!!
    به طرف اتاقمون که پنجرش روبه باغ بود رفتم.مامان داشت وسایلا رو جابه جامیکرد و بابا وعمو سعید هم داشتن بخاریها وشومینه رو روشن میکردن.خیلی سرد بود.
    چندتا لباس روی هم پوشیدم و یه پتو هم روی خودم انداختم و ازاتاق بیرون رفتم.
    کنار شومینه ای که تازه روشن شده بود ایستادهم ودستامو تاجایی که میتونستم توی شومینه بردم!
    مهتاب و مامان مشغول آشپزی شدن.منم بااینکه تو اون هوای سرد حوصله هیچ کاری رونداشتم یه دستمال برداشتم ومشغول گردگیری شدم.
    تند تند اتاقها وروی میزها روکه خاک گرفته بود دستمال کشیدم.
    همه جابرق افتاد!حض کردم ازکارخودم ایولا!
    چقدر گفته بودم یه سرایداری چیزی برای اینجا بگیرین...مگه به خرجشون میرفت...!؟
    هردفعه همین بساط بود...
    بعداز مدتها میومدیم ویلا...میدیدم بعله...تار عنکبوت و...لونه ی مورچه و زنبور...!
    حالم بد میشد...
    بااینکه نو ساز بود...ولی چون کسی زیاد بهش نمیرسید این وضع پیش میومد...
    ویرایش توسط *bi gharar* : 1391,06,05 در ساعت ساعت : 11:25

13. 155 کاربر از پست *bi gharar* تشکر کرده اند .

*Lilia* , *niki , *sogol* , *~aida bala~* , 677389 , 870664182 , alikhademi , Altin ay , amisha , ankka , Anolin , Aray , Arezoo250 , armita1819 , asal naz , ASAL.R , atefeh_49 , avaa... , aygeen , azar1 , barane khazan , behnazhmz , blub2000 , cole , diaar , dokhibabash , dokhtare babash , edin , elmiraa_20 , fa62 , faghatdream , faribash , Fatemeh75 , fathemeh , fereshteh98i , gheisareh , ghorbani , ghorob89 , gili , Golbahar75 , hana_m , harimeshgh , homa41 , Je$$ie , kiana61 , leila93 , leona , m.diamond.s , m0zhdeh , maayaa , MAHSA-O , mahsadina , Maman fariba , mansor64 , mansoure , many22 , marale , maral_70 , maryta , masin , meloda , mina.bala , Mina.LoveStar , mina68 , mishapasha , monir1343 , nafas44 , Nahid72 , nasrin22 , nbanoo , nedaj , nikoo 123 , nirvana1234 , nlp16001 , nour , paiz , parham.r.70 , princess74 , rahaiii , ramanava , reem1368 , reyh@neh*66 , Rha.sh , rina_rita14 , roze_zard , sabah70 , sana1994 , sara parvizi , sazin513 , sedena , sepeedeh , sepideh1993 , sepidrokh , shahzad , shooookajojo , ~sky angel~ , somy_kh , sorme* , s_mehr , T T--THR , Taataa , TAK SHAKH , TARANOMEMEHR , tazianeh , tenten , Tifani Jon , titinaz , UnKnOwN_Sh , vianna , yalda1354 , yasamin_34 , yasesabs , yasi 72 , ziglernata , ~*MONA*~ , ~Ordibeheshti~ , آذردخت , آييريا , اب و اتش , برادپیت , بهار نارنج2 , ثــمـره , حنیفا58 , خورشیدک , رنگین کمون خانم , سافانا , ستاره چشمک زن , سرای بانو , سعاد , شادزی , شرقي , شیوا , طلوع عشق , عسلی من , عشق یخی , علی رضاایران , غزال آریا , غزال66 , ققنوس98 , م.م.ر , مدار2 , مرجان55 , منا64 , مهسان9093 , نامی , نی نی توچولو , نیکا83 , نیکان , ياابالفضل , پرستو11 , پونام , پیازچه , کمند , کیمیا1388 , ღMoOn GiRlღ

14. Top | #8

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.25
    تشکر از کاربر
    8,430
    اندازه فونت

خیلی ناراحتم!!
    تشکروامتیازکه خیلی کمه!!
    شایدبه خاطراینه که توی تعطیلات همه میرن مسافرت ونیستن!!!
    ولی من چه کنم؟!اینموقع وقت دارم!!
    راستی یه تشکرم میکنم ازآرزوجون( Arezoo250) که همش نقدمیاد وبهم انرژی میده!
    ------------------------------------------------
    تمام آشپزخونه....اجاق گاز....همه جاروتمیزکردم.
    مامان هم که بدش نمیومد!!!چون همش میگفت:همدم اونجاروهم تمیزکن!!!
    کمرم دردگرفت شدید!!مقصرخودمم که برای خودم کار تراشیدم!!!
    مامان جوجه کباب درست کرده بود.زحمت سفره روهم کشیدم!!
    خوبه بااین همه فعالیت حداقل گرم میشم!!
    فقط ازاین لجم میگیره که مردا دست به سیاه وسفید نمیزنن فقط موقع خوردن یکی بایدنازشونو بکشن تابیان غذا میل کنن!!ایش!!!
    همه سرسفره حرف میزدن!!مامان ومهتاب جون و افسون...باباوعموسعید....
    فقط من مونده بودم نمیتونستم به آبتین هم کرم بریزم!!جلو جمع زشت بود!!!
    خلاصه که حالم اساسی گرفته بود!
    دوباره حمالی!!
    نتونستم خودموکنترل کنم و درحین اینکه ظرفهارو به آشپزخونه میبردم رو به آبتین گفتم:
    اون تنو تکون بدی بدنیست!
    کسی نشنید!خودش هم بلندنشد وخودشوبه نشنیدن زد.
    دیگه واقعا حالم بدشده بودا!!
    بقیه سفره رو ول کردم وروی مبل نشستم...خودمو سرگرم مطالعه مجله نشون دادم!!!!
    هرچی کارکردم بسه!!
    یه ذره شونه هامو تکون دادم تا خستگیم دربره!!
    آبتین روبروم نشست وگفت:به جای اینکه کمک کنی داری میرقصی؟!!نچ...نچ...نچ...!!!
    سرشوباتاسف تکون داد.
    - زهرمار ونچ نچ!!!!خسته شدم!!
    - کوه کندی؟!
    یه چشم غره بهش رفتم وسرمو توی مجله فرو بردم!
    عجب داستانای عاشقانه ای داشت این مجله!!!آدم کیف میکنه باخوندنش!!!
    غرق داستان بودم که یه نفرمجله رو ازدستم کشید!همرازبود!!!
    - اااااااا.......چته؟!!مزاحم!!
    بااخم به اتاقمون رفتم...اه.....آدم هیچ کارنمیتونه بکنه!!!
    حوصلم خیلی سررفته بود وپیش خودم غرغر میکردم.
    صدای مردا رومیشنیدم که داشتن میرفتن توی اتاق روبرویی که بخوابن!تنبلا!!!
    دلم میخواست برم بایکی بازی کنم!!!حالا خوبه تک بچه نبودم!
    توی اتاق طاقت نیاوردم به هال رفتم...
    - همدم ماداریم میریم حیاط اگه کاری نداری بیا!
    ایول!!لباسای گرممو پوشیدم و رفتم بیرون!
    افتاب افتاده بود وهمه ی برفا آب شده بود...انگارنه انگار که برف اومده باشه!
    ویرایش توسط *bi gharar* : 1391,04,08 در ساعت ساعت : 09:20

15. 140 کاربر از پست *bi gharar* تشکر کرده اند .

*niki , *~aida bala~* , 677389 , 870664182 , alikhademi , Altin ay , ankka , Anolin , Aray , archangel , Arezoo250 , armita1819 , asal naz , ASAL.R , atefeh_49 , avaa... , aygeen , barane khazan , behnazhmz , cole , diaar , dokhibabash , dokhtare babash , edin , elmiraa_20 , fa62 , faghatdream , faribash , fathemeh , fereshteh98i , fk-osh-d , ghorbani , ghorob89 , gili , Golbahar75 , hana_m , harimeshgh , homa41 , Je$$ie , leila93 , leona , m.diamond.s , m0zhdeh , MAHSA-O , mahsadina , Maman fariba , mansor64 , mansoure , many22 , maral_70 , maryta , meloda , mina.bala , Mina.LoveStar , mishapasha , monir1343 , nafas44 , Nargis-narcisse , nasrin22 , nbanoo , nedaj , nikoo 123 , nirvana1234 , nlp16001 , nour , omana , paiz , parham.r.70 , ramanava , reem1368 , reyh@neh*66 , Rha.sh , roze_zard , sabah70 , sana1994 , sara parvizi , sazin513 , sedena , sepeedeh , sepideh1993 , sepidrokh , setia22 , shahzad , shooookajojo , somy_kh , sorme* , s_mehr , T T--THR , Taataa , TAK SHAKH , TARANOMEMEHR , tazianeh , tenten , Tifani Jon , UnKnOwN_Sh , Ushya7 , vianna , yas6662 , yasamin_34 , yasesabs , yasi 72 , ~*MONA*~ , ~Ordibeheshti~ , آذردخت , آييريا , اب و اتش , برادپیت , بهار نارنج2 , ثــمـره , حنیفا58 , خورشیدک , رنگین کمون خانم , سافانا , ساکتین , ستاره چشمک زن , سرای بانو , سعاد , شادزی , شرقي , شیوا , طلوع عشق , عشق یخی , غزال آریا , غزال66 , ققنوس98 , م.م.ر , مدار2 , مرجان55 , منا64 , مهسان9093 , نامی , نی نی توچولو , نیکا83 , نیکان , ياابالفضل , پرستو11 , پونام , پیازچه , کیمیا1388 , ღMoOn GiRlღ

16. Top | #9

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.25
    تشکر از کاربر
    8,430
    اندازه فونت

نقد کنید!http://www.forum.98ia.com/t445420.html
    --------------------------------------------------------------
    به طرف گلهای باغچه رفتم.وای چه بویی هم دارن!
    یکم باهمرازقدم زدم ولی آخرسر به این نتیجه رسیدم که دلم یه نفرو میخواد که باهاش بازی کنم!!
    همراز نه!......بازیهای قدیمی هم نه!
    به طرف افسون رفتم.افسون به طرف خونواده ی پدریش رفته بود!چشاش قهوه ای کمرنگ وصورت سفیدو موها ی صاف مشکی بلندی داشت.هیکلش هم ریزه میزه بود!لبخندی زد و انگارکه فکرمنو خونده باشه گفت:حوصلتون سررفته؟!
    خندیدم وگفتم:آره!
    - میخواین بریم تو گل یاپوچ بازی کنیم؟!!!
    - آره خوبه.خیلی وقته بازی نکردیم!
    باهم بالارفتیم.یه دستمال کاذی مچاله کردم و شروع کردیم به بازی کردن!
    بلندمیخندیدیم وبازی میکردیم!!هرازگاهی افسون میگفت:هیس.خوابیدن بیدارمیشنا!!
    ولی من و همراز توجه نمیکردیم!خودش هم دست کمی ازمانداشت!!
    تااینکه آبتین با صورتی خوابالو واردهال شد!یه خمیازه بلندکشیدوگفت:چرانمیذارین ما دو دقیقه بخوابیم!؟
    خودشوروی مبل ول کرد و به من نگاه کرد.دستشو به نشونه تهدید جلوم گرفت وگفت:همش تقصیر تو ئه دیگه!
    چشامودرشت کردم وگفتم:به من چه؟!
    اخم کرد:یواشتر!چه خبرته؟!اونارم بیدارمیکنی!
    دوباره یه خمیازه دیگه کشید.
    - چراانقدر خمیازه میکشی؟!اه...منم خوابم گرفت!
    هیچی نگفت!
    - به جای اینکه اونجابشینی و بر وبر منو نگاه کنی بیا بازی کنیم!
    - مگه من مثه تو بچم؟!
    روی کلمه بچه خیلی حساس بودم اصلا خوشم نمیومد!ولی آبتین همیشه به من میگفت بچه!
    توی دلم گفتم:به درک!بازی نکن!
    خیلی وقتاازش عصبانی میشدم!عین آدم باهم نمتونستیم حرف بزنیم!
    اومد کنارم نشست وگفت:من باهمدم!شمادوتاهم باهم!
    یکم باهم بازی کردیم که مامان و مهتاب جونم اومدن!
    ویرایش توسط *bi gharar* : 1391,05,26 در ساعت ساعت : 11:33

17. 132 کاربر از پست *bi gharar* تشکر کرده اند .

*niki , *~aida bala~* , 870664182 , alikhademi , Altin ay , ankka , Aray , archangel , Arezoo250 , armita1819 , asal naz , atefeh_49 , avaa... , aygeen , azita_esy , barane khazan , behnazhmz , cole , diaar , dokhibabash , dokhtare babash , elmiraa_20 , fa62 , faghatdream , faribash , fathemeh , fereshteh98i , gheisareh , ghorbani , ghorob89 , gili , Golbahar75 , hana_m , harimeshgh , homa41 , Je$$ie , leila93 , leona , m.diamond.s , m0zhdeh , maayaa , MAHSA-O , mahsadina , Maman fariba , mansor64 , mansoure , many22 , maral_70 , maryta , meloda , mina.bala , Mina.LoveStar , mina68 , mishapasha , morteza va ati , nafas44 , Nargis-narcisse , nasrin22 , nbanoo , nedaj , nika kyhan , nikoo 123 , nirvana1234 , nlp16001 , nour , paiz , ramanava , reyh@neh*66 , Rha.sh , roze_zard , sabah70 , sana1994 , sara parvizi , sazin513 , sedena , sepeedeh , sepideh1993 , sepidrokh , shahzad , shooookajojo , somy_kh , sorme* , s_mehr , Taataa , TAK SHAKH , TARANOMEMEHR , tazianeh , tenten , Tifani Jon , titinaz , UnKnOwN_Sh , vianna , yalda1354 , yasamin_34 , yasesabs , yasi 72 , ziglernata , ~*MONA*~ , ~Ordibeheshti~ , آذردخت , آييريا , اب و اتش , برادپیت , بهار نارنج2 , ثــمـره , خورشیدک , رنگین کمون خانم , سافانا , ساکتین , ستاره چشمک زن , سرای بانو , سعاد , شادزی , شرقي , شیوا , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , غزال آریا , غزال66 , ققنوس98 , مدار2 , مرجان55 , منا64 , مهسان9093 , نامی , نیکا83 , نیکان , ياابالفضل , پرستو11 , پونام , کیمیا1388 , ღMoOn GiRlღ

18. Top | #10

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.25
    تشکر از کاربر
    8,430
    اندازه فونت

خودمو زیرپتو جمع کرده بودم!کنارم همراز و افسون دراز کشیده بودن!
    مامان واسمون کنار شومینه لحاف انداخته بود تا گرم بشیم!
    مامان ومهتاب جون داشتن درمورد اینکه شام چی بخوریم بحث میکردن!اخرهم ترجیح دادن بیرون غذابخوریم!
    کم کم همه بیدارشدن!تصمیم گرفتیم بریم دریا!!
    نمیخواستم از زیراون پتوی گرم ونرم بیرون بیام!ولی مجبوربودم!!
    به اتاق رفتم.پالتوی طوسی ومشکی باچکمه های بلندمشکی وشال طوسی پوشیدم!ازهمه دیرترحاضرشدم!نمیدونم چراهمیشه سرلباس پوشیدن کندبودم!
    سوارماشین شدیم.پیش به سوی دریا!!یوهووووووو
    هواتقریبا تاریک بود!راه هم زیادبود.
    رسیدیم.ماشینوپارک کردیم و به طرف ساحل حرکت کردیم!ازسرمانمیتونستم قدم بردارم!!
    دستکشامو دراوردم.عاشق این بودم که مانتو یا پالتوم جیب داشته باشم ولی همیه یاجیب نداشت یا اگرم داشت جیبش بسته بود!
    با آبتین هم قدم شدم.
    همون طورکه داشت به این ور اون ور نگاه میکرد گفت:گونه هات ازسرماگل انداخته!
    چیزی نگفتم.به او چه ربطی داشت؟!خودشم قرمزشده بود!
    دیگه حرفی نزد!ازسکوت خوشم نمیومد!میخواستم برم پیش کسی که حرف بزنه!اماکی؟!
    همراز و افسون باهم حرف میزدن!قدماموتندکردم تا بهشون برسم.
    چیزخاصی نمیگفتن واین حوصلمو بیشترسرمیبرد!
    دلم میخواست برگردم عقب پیش آبتین!بازاز او میتونستم حرف بکشم ولی دیدم که رامتین مزاحم کنارشه!
    پشیمون شدم!
    دریارومیدیدم.سیاه سیاه بود!!!
    هیچ کس نبود!دست فروشاهم اون اطراف نبودن که یه چیزی بخریم بخوریم!
    مامان گفت که هوا سرده واسه همین رفتیم یکم خریدکنیم!همون اطراف یکم خرید کردیم
    من یه جفت گوشواره ی صدفی خریدم...
    ویرایش توسط *bi gharar* : 1391,07,14 در ساعت ساعت : 14:22

19. 142 کاربر از پست *bi gharar* تشکر کرده اند .

*niki , *~aida bala~* , 870664182 , alikhademi , Altin ay , amirhosseinac , ankka , Aray , Arezoo250 , armita1819 , asal naz , atefeh_49 , avaa... , aygeen , azita_esy , barane khazan , behnazhmz , cole , diaar , dokhibabash , dokhtare babash , elmiraa_20 , fa62 , faghatdream , faribash , Fatemeh75 , fathemeh , fereshteh98i , gheisareh , ghorbani , ghorob89 , gili , hana_m , harimeshgh , homa41 , Je$$ie , katy , lalehjoon , leila93 , leona , love_a , m.diamond.s , m0zhdeh , maayaa , MAHSA-O , mahsadina , Maman fariba , mansor64 , mansoure , many22 , marale , maral_70 , maryta , meloda , mina.bala , Mina.LoveStar , mina68 , mishapasha , monir1343 , morteza va ati , nafas44 , Nargis-narcisse , nasrin22 , nbanoo , nedaj , nika kyhan , nikoo 123 , nirvana1234 , nlp16001 , nour , paiz , parmis ariaee , parrr , ramanava , reyh@neh*66 , Rha.sh , rozak_95 , roze_zard , sabah70 , sana1994 , sara parvizi , sas29 , sazin513 , sedena , sepeedeh , sepideh1993 , sepidrokh , setia22 , shooookajojo , soha ra , somy_kh , sorme* , s_mehr , Taataa , TAK SHAKH , TARANOMEMEHR , tazianeh , tenten , Tifani Jon , UnKnOwN_Sh , vianna , yalda1354 , yas6662 , YAS95 , yasamin_34 , yasesabs , yasi 72 , ziglernata , ~*MONA*~ , ~Ordibeheshti~ , آذردخت , اب و اتش , برادپیت , بهارجون , ثــمـره , حنیفا58 , خورشیدک , رنگین کمون خانم , سافانا , ستاره چشمک زن , سرای بانو , سعاد , شرقي , شیوا , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , غزال آریا , غزال66 , ققنوس98 , مدار2 , مرجان55 , منا64 , مهسان9093 , نامی , نسيا , نیکا83 , نیکان , ياابالفضل , پونام , کمند , کیمیا1388 , ღMoOn GiRlღ

صفحه 1 از 15 1234511 ... آخرینآخرین