ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان دزد قلب من تویی | sky-star و sadaf.a کاربران انجمن
asiatech

نودهشتیا
فید آر اس اس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:

رأی دهندگان
24. نظرسنجی بسته شده است.
  • زیر 15

3 12.50%
  • 15 تا 20

12 50.00%
  • 20 تا 25

7 29.17%
  • 25 تا 30

1 4.17%
  • بالای 30

1 4.17%
صفحه 1 از 10 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 97
  1. Top | #1

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.59
    تشکر از کاربر
    3,903
    تشکر شده 10,620 در 755 پست
    اندازه فونت

Exclamation رمان دزد قلب من تویی | sky-star و sadaf.a کاربران انجمن

سلاااااااااااااااااااام
    منو صدف می خوایم یه رمان قشنگو شروع کنیم امید وارم خوشتون بیاد...
    بنظر من ک متفاوت تا حالا اینجوری نخوندم.....از اون دسته رمانایی ک از زاویه دید اول شخص مفرد نوشته میشه......برای اونایی ک دنبال داستانایی با پایان خوبن مناسب...
    این شما و اینم داستانمون

خلاصه داستان:
    داستان از زبان ی دختر مغرور و لج بازه ک دزده این دختر پرورشگاهی بوده و از اونجا فرار کرده و چون شغلی پیدا نکرده سراغ دزدی میره ..... این ترانه خانوم خودش تنها نیست اولش با صدف (ک اونم با ترانه از پرورشگاه فرار می کنه) دزدی میکنن اما بعدا ی گروه تشکیل میدن.....
    من سعی کردم ب گفته دوستان ازمشکلات جامعه بگم....فک کنم با دیدن شغل اول شخص داستانم فهمیده باشید.....هدفمم نمی گم بذارم اخر ببینم کی ازش چی براداشت کرده

میرم برا مقدمه:
    من روی زمین تنهایم.تنهای تنها.کسی نیست تا دستی از مهر به سویم دراز و آغوشی از محبت را به رویم باز کند.فقط تورا دارم و بس.تورا که نمی بینمت،نمی شنومت،احساست نمی کنم،اما درکت میکنم.درک میکنم وقتی دستانی از مهر را روی سرم میکشی و وقتی میگریم،دانه دانه اشک هایم را تا زمین مهرت دنبال میکنی و آنگاه چتری از محبت روی سرم میگسترانی!من،جز تو کسی را ندارم.پس بمان.بمان تا بدانم کسی هست تا نجواهای شبانه ی سوت و کور دلم را بشنود.کسی هست تا مرا ببیند و درک کند.کاش کنارم بودی.کاش میتوانستم روی زانوان استوارت دقایقی آرام گیرم و بدانم که کسی هست،هنوز کسی هست که بتوان به او امید داشت........

ویرایش توسط sky-star : 1391,07,23 در ساعت ساعت : 14:44
    خدا بی نهایت است اما
    به قدر نیازت فرود میآید
    به قدر آروزی تو گسترده میشود
    و به قدر ایمان تو کارگشاست
    دخترا رو اینجوری نبین
    خودشون یه پا هفت تیر کشن

2. 190 کاربر از پست sky-star تشکر کرده اند .

!!nahal!! , $ ساجده$ , * nina * , *bi gharar* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *RaHa2* , *~aida bala~* , .Mania. , .MOHABBAT. , 2khmalak , @|-|A , Abandokht , abby7 , alonegirl , amorist , ankka , Anolin , Arrosha , asal-1412 , atyek , aurora15 , ayda3 , azarsana , ba-maram , BAHANEYE MAN , BaharәH , baran pr , baran321 , barane khazan , baroonii25 , behnazhmz , best g!rl...SH , blood_girl , bugh , caarol , Cancer , chobiiin , cole , D0nya , darya... , Deldel , dokhibabash , Doni.M , ebrahimi.fari , elahe 66 , elsa.17 , fathemeh , frokni , Frost , ghazal p , ghazal rad , ghazalghazal , ghorob89 , gol e roz sefid , hannan jooon , harimeshgh , haveking , hediyeh_b , hiva , hsdhsd , iranian_girl , katy , khiyal99 , kimia joon , leila-20 , leila.kh , lilil , liuana , love_a , mahr0kh , mahsa1490 , mahsamoon , mahsanaderi , mahtab10 , mahtab888871 , mAhTa_sAsI , makki , mansoure , marale , masi20002 , matin_a , me_ned , Mina , mina khanom , mina.bala , mohamad722 , mushtata , Nahid72 , nbanoo , neg neg , nilgon_nili , nlp16001 , nour , paiz , paniza f , pardisa 1 , pegah.a , RaheBipayan* , Rez1_ds , reza9000 , Rha.sh , riitaa , roya1365 , Rozhin-r , sadaf.a , saghi.m , sahe , sana1994 , Sanaz1370 , sanaz_ , sara parvizi , sara2876 , Shabah eshg , SHADI 73 , shaghayegh69 , Shahin Golden , sharareh28 , shiva joon , skiller , ~sky angel~ , Sokout , somy_kh , sotazi , Souci , Star inferNal , sura , sαвα , Tifani Jon , tina bigdeli , unique1366 , UnKnOwN_Sh , usui , valan , viyolet , vroojak98 , yasaman20 , yasi 72 , Zahra_niki , Zarizar , ziZi @ M , zizi26 , ~Gisoyeshab~ , ~Mahdiye~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , آذردخت , اب و اتش , برادپیت , بلور , بهارجون , بهبهو , بچه های خفن , ترنج خاتون , ترنم , تمنای دل , حنیفا58 , سامتانا , ساکتین , سرای بانو , سپیدوسیاه , شایان20 , شبنم , طلوع عشق , غزال آریا , فانتین , فرحناز65 , فردین202 , ققنوس98 , لیلاحمیده , م.م.ر , م.نوری , مدار2 , مرواریدجووون , مهرزا , مهسا 1993 , مهسان9093 , مونا** , ميمو , میم. , نامی , نسرین... , نسيا , نم نم باران , هفت مقدس... , پیازچه , کیمیا1388 , یـاس , ღ♥Mary★Joon♥ღ , •●شقایق●• , ★A N A H I T A★

3. Top | #2

همکار بازنشسته

میانگین پست در روز
    7.92
    تشکر از کاربر
    51,505
    تشکر شده 233,066 در 15,742 پست
    اندازه فونت

با تشکر لطفا شروع کتاب را در تاپیک زیر اعلام کنید

آمارکتابهای در جریان سایت

توضیحاتی راجع به کتاب، تعداد صفحات و نویسنده و سال چاپ حتما ذکر کنید .

از فونت Tahoma و سايز 2 استفاده كنيد و در بین خط ها لطفا فاصله نندازید تا ساختن فایل PDF راحتتر باشه.

کمتـر از 20 خط در هر پست قرار ندهید!

برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع مجاز می باشد!
    ممنون
    من آدم نرفتن ام، آدم دوست موندن، یا اصلا آدم دیر رفتن ام
    خیلی دیر...
    اما وقتی برم، دیگه آدم برگشتن نیستم. آدم مثل قبل شدن نیستم. باور کن!!

anna gavalda

4. Top | #3

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.59
    تشکر از کاربر
    3,903
    اندازه فونت

-لامصب چه خروپفی میکنه....اه این گاوصندوقش چقد پیشرفته س....ای بابا صدف بمیری بااین سوژه جور کردنت
    داشتم برمیگشتم ک یهو یکی از پشت سر جلو دهنمو گرفت....
    یاابوالفضل....این دیگه کیه؟؟خدایادمت گرم از هیچی شانس نیاوردم....کشون کشون بردم بیرون...هرچی سعی کردم ببینمش یا از دستش فرار کنم نشد ک نشد...ترانه چقد دلت مهربونی باپات ی ضربهی جانانه بزن دیگه....
    داشتم باخودم کلنجار میرفتم ک بزنم یا نه ک دسشو اروم برداشت....چراغا خاموش بود فقط سفیدی چشمشو دیدم...اونم مث من کلاه دزدی سر داشت!!!!!!!!یه لحظه یادم رفت کجام و باصدای بلند خندیدم 2 تا دزد توی شب از یجا دزدی کنن!!!!!!!!!!وای چه باحال!پسره دوباره دردهنمو گرفتو اروم گفت:هووووووووووی اروم.....
    بعد دوباره دستشو برداشت.نفس عمیقی کشیدمو گفتم....گاوصندوقش خیلی پیشرفته اس تو میتونی بازش کنی؟؟
    پسره-اره اما....
    -واسه پولش تو 60 من 40....
    پسره- همه ی کارا رو ک من می کنم؟!
    -منم لوت میدم؟!
    پسره-هه هه نبابا تو خودتم دزدی!!!!!!!!!!!
    - نه من دوست صمیمی دوس دختر این اقایی هستم ک الان داخل خروپفشون هواس...!!!
    عکس العملشو از زیر کلاه نمی تونستم ببینم....بعد از چند دقیقه گفت:
    قبول ولی باید تو هم یه چندتا کار انجام بدی....
    سر تکون دادم و پشت سر اون به راه افتادم
    کارشو خیلی خوب بلد بود به منم ی چندتا کار گفت ک انجام دادم.
    بعد از 2 ساعت ک برام مث 20 ساعت گذشت کار تموم شد و در بازشد....باباز شدن در خود ب خود دهن من و اون پسره هم باز شد
    -من تا حالا انقد پولو یک جاندییییییییییییییییییییی یدم
    پسره-میدونی منم ندیدم!
    بعد از چند لحظه دوباره گفت:یالا تا یارو بیدار نشده اون کیسه رو بیار
    باهم مشغول خالی کردن صندوق بودیم ک یهو ی سایه ای اندازه ی ی غول دیدم
    با تته پته به پسره گفتم: هی...ع عمو...اقا هههههههههههه
    پسره-چی میگی تو؟؟؟
    صاحب خونه-هیچی داره میگه من بالاسرتم!
    پسره رنگش پرید و روشو برگردوند....
    صاحب خونه -اومدین دزدی...اره؟؟....وبعد شروع به بستن ماکرد.....
    عجب شانس خرکی دارم من.....!!!!
    صاحب خونه به سمت تلفن رفتو شماره پلیس رو گرفت
    -وای نه...؟؟
    پسره-من تو جیب پشت سر شلوارم ی چاقو تو جیبی دارم برش دار اول دست منو باز کن ک بعد دست تورو باز کنم....
    همون کاری رو ک گفت با هزار بدبختی انجام دادم اما اون موقع که داشتم دستشو باز میکردم دستم پاره شد....
    بعد از اینکه دستشو باز کرد منتظر بودم دستمو بازکنه اما چاقو رو ازم گرفت و به اطراف نگاه کرد....انگار ک دیگه یقین پیداکرده بود صاحب خونه رفته داخل اتاق خواب از جاش بلند شدو به سمت درخروجی رفت.....
    دیگه واقعا داشتم گریه می کردم....نامرددددددددددددددد ددددددددددد.......اشکام از چشام پایین اومدن و اون کلاه دزدیمو خیس کردن!!!!!
    صاحب خونه اومد طرفم....وقتی دید جای پسره خالیه با اعصابانیت نگام کرد.....سیل اشکام سرعت گرفت....خدااااااااااااااااا اااااا؟صدامو میشنوی؟؟؟
    صاحب خونه اومد و کلاه رو از سرم بردداشت.....ی لحظه تمام عصبانیتش فرو کش کرد....بعد گفت:
    اون پسره کی بود ک قالت گذاشت؟؟
    با عصبانیت تمام و با گریه گفتم-خرررررررررررر باباش
    تک خنده ای کرد و گفت:دختره خشگلی هستی....!
    -نبابا؟؟؟منتظر بودم تو بهم بگی!؟؟
    دوباره خندید و گفت:می خوای به پلیس ندمت؟؟؟
    من ساده ی الاغ گفتم-واقعا؟؟؟میشه؟
    -اره عزیزم اما ی شرط داره
    گوشی دستم اومد دوباره اخمامو کردم تو هم-من می خوام برم زندان
    نگاهی بهم کردو گفت-چقد زبون نفهمی؟؟!
    -خیلی ممنون از تعریفتون.....
    صاحب خونه-نکنه صدفم هم دستته؟؟؟
    خودمو زدم به کوچه علی چپ و گفتم-صدف کدوم خریه دیگه؟؟؟
    صاحب خونه- همون خره ک دوستته!!!!!!!!!!یادت اومد؟؟؟
    -اررررررررررره!نه بابا روح اون بیچاره خبر نداره(اره جون عممممممممممممممممممه م)
    ویرایش توسط sky-star : 1391,02,31 در ساعت ساعت : 19:22

5. 281 کاربر از پست sky-star تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , #saba.b# , "ROZHAN" , "لعیا" , * nina * , *bi gharar* , *niki , *Peggy* , *RaHa2* , *SAHAR.R* , *sogol* , *~aida bala~* , .Mania. , 2khmalak , 3p67 , Abandokht , abby7 , afsaneh52 , alikhademi , Altin ay , amorist , angel04 , ankka , Anolin , armita1819 , Arrosha , asal-1412 , atefeh_49 , atyek , aurora15 , ayda3 , azar1 , azarsana , b3251 , ba-maram , BaharәH , baran pr , baran321 , barane khazan , behnazhmz , best g!rl...SH , betiya , bikari , blood_girl , blue69 , caarol , chobiiin , chon_da , cole , D0nya , darya... , Deldel , deragun , dokhibabash , dokhte.banderi , elahe 66 , Emily Krooz , et@yesh$ , f.hazrati , farah2 , fariba48 , fathemeh , fatima92 , fatima983 , Fereshte Farari , gandomsa , ghazal 2012 , ghazal p , ghazal rad , gheisareh , ghorob89 , gol e roz sefid , golbaran , goli21 , googoosh z , hadis hastie , Hananesh , hany111 , harimeshgh , hediyeh_b , hiva , homa41 , hooriya_y , hsdhsd , iranian_girl , j.ghanavizi , JonasRahimi , Just Say No , khademre , khiyal99 , kimia joon , leila-20 , leila.kh , leila93 , leona , lilil , little princess , liuana , Lovely_girl , love_a , mahi tak , mahr0kh , mahsa1490 , mahsamoon , mahsanaderi , mahtab10 , mahtab888871 , mAhTa_sAsI , mahya1995 , Maman fariba , mansoure , marale , maral_70 , marva , maryama1992a , matin_a , mediya , meno , me_ned , mfr60 , Mina , mina khanom , mina.bala , mindrella , minoo_kl , misha_kavir , Miss A , mohamad722 , mojgan am , mona-95 , mushtata , nafas44 , Nahid72 , nasrin22 , nazi_gf2010 , nbanoo , nedaj , neg neg , nilgon_nili , nini84 , nour , ordibehesht91 , paniza f , pardisa 1 , pariedarya , ParParShode , Peart , rahha , renia 11 , Rez1_ds , reza9000 , Rha.sh , riitaa , roya1365 , roze_zard , Rozhin-r , saba 68 , saba28 , sabouraneh , sadaf.a , saghi.m , sahar_268 , sakera , samane66 , samir , sana1994 , Sanaz1370 , sara parvizi , sara2876 , sarax , sazin513 , sedena , sepeedeh , Sepideh2 , setare.jaberi , setayesh1363 , sevda76 , shabnamsobhabi , SHADI 73 , shaghayegh69 , Shahin Golden , sharareh28 , shiva joon , sissys , ~sky angel~ , sogolmehrabon , Sokout , somy_kh , Soogool , Souci , statistics , sura , sαвα , Taataa , tatar , Tifani Jon , unique1366 , UnKnOwN_Sh , usui , valan , vianna , viyolet , wenela , yas6662 , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yasi 72 , yjdj , zahra16 , Zahra_niki , Zarizar , ziglernata , ziZi @ M , zizi26 , zoooom , ~*MONA*~ , ~Mahdiye~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , آذردخت , آستاره , آسمان ابری , اب و اتش , اتوسا , انلی سارا , بخاری , برادپیت , بلفى , بلور , بهارجون , بهبهو , بچه های خفن , ترنج خاتون , ترنم , تمنای دل , حنیفا58 , خیال غزل , دریای طوفانی , ذانا , رویای من او , سامتانا , سرای بانو , سعاد , سپیدوسیاه , شاپرک13 , شبنم , طلوع عشق , غزال آریا , غزال*zelzeleee , فرحناز65 , فردین202 , فیثاغورث , ققنوس98 , لمیس20 , لیلاحمیده , م.م.ر , م.نوری , مدار2 , مرواریدجووون , مهرزا , مهرناز69 , مهسان9093 , مونا** , ميمو , نرگس.ر , نسيا , نم نم باران , نیاز و ن , نیاز.ش , نیکا83 , هفت مقدس... , پرواس , پیازچه , کاساندا , کیمیا1388 , یـاس , ღ♥Mary★Joon♥ღ , •●شقایق●• , ★A N A H I T A★

6. Top | #4

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.59
    تشکر از کاربر
    3,903
    اندازه فونت

سلااااااااااااااام
    من امدم...راستی نقدم راه افتاد...برین اونجا...ی چیزی بنویسین
    انتظار ندارم خیلی تشکرا زیاد باشه اما لطفا هر کی می خونه و خوشش میاد به بقیه هم بگه تبلیغ شه برااااام
    مرسی از اونا ک منو همراهی می کنن هر چند تعدادشون کمه.....
    __________________________________________________ ___
    صاحب خونه- میدونستم صدف ی ریگی تو کفشش هس
    -بسلامتی!
    صاحب خونه-خیلی خوشم میاد کم نمیاری...؟!
    درد خودمو اشکام یادم رفته بود فقط دوس داشتم جواب این نره غولو بدم-بازم بسلامتی؟!دیگه؟؟؟؟؟
    صاحب خونه-دیگه اینکه....
    و سرشو اورد جلو....اوه همیشه از این قسمت فیلما بدم میومد ک در همچین مواقعی ی شاهزاده میادو دختره رو از این مخمصه خلاص می کنه اما.....الان واقعا ب شاهزاده نیاز دارممممممممممم.....سرمو عقب بردم اما اون هی میومد جلو ولی ی دفعه....هورااااااااااااا شاهزاده رسید!!!
    منو باش شاهزاده کدوم خریه اینکه همون پسره س....ولی خوبه نجاتم داداااااااا!اومد طرفم دستمو باز کرد گفت:تشکرت پس جوجو؟؟؟؟؟
    یه قدقدی دردل گفتم و بهش گفتم-مگه چیکار کردی مهندس؟؟؟
    پسره-نخواستم بابا فقط بدو جمع کنیم بریم ک الان پلیسا میرسن......!!!
    اوه چه پسر خاله شد بریییییییییییییییم!!!!!
    سریع جمع کردیم و الفرار....صاحب خونه هم ک بیهوش بود...پلیساهم بهمون نرسید چون پلیس ایرانی دیر نکنه ک پلیس نییییی(لطفا پلیسا ب دل نگیرن شوخی بید!!!!!).....تقریبا از خونه دور شده بودیم....پسره گفت:
    جوجویی ک نمی دونم اسمت چیه من سامانم خوشبختم....بیا بریم اتاق من پولارو تقسیم کنیم
    -جوجو خودتی....من ترانه م....اتاقت کجاس حالا؟؟؟؟؟؟؟؟
    سامان-چه اسم باحالی داری ...ترانه!!!خونم پایین شهره از اینجا خیلی فاصله داره باید تاکسی بگیریم
    به کیسه اشاره کردمو گفتم : با این؟؟؟
    سری تکون داد و به اطراف نگاه کرد.....یه کوله پاره پوره ای ک بوی گند می دادرو هر دو دیدیم رفت اوردش وب ساعت نگاه کرد ساعت 4 بودادم زیادی داخل خیابون نبودپولارو تو کوله گذاشتیم به چن خیابون پایین ترک شلوغ تر بود رفتیم از اونجا تاکسی گرفتیم و بسمت خونشون حرکت کردیم.....
    با تکون دست سامان از خواب بلند شدم..... راننده ماشین داخل ی کوچه کنار زد تا ما پیاده شیم.....سامان حساب کرد و راننده رفت.
    سامان-خیلی اتاقم مرتب نی....
    ودرو باز کرد...چرا اتاقش به نسبت اتاق منو صدف خیلیییییی مرتب بود.....
    پولا رو از اخل کوله ی پاره و بو گندو در اورد گذاشت رو زمین و شروع به شماردن کرد....منهمون در ورودی نشستم و سرم ب دیوار گذاشتم و چرت میزدم!!!!
    سامان-هوووووووی ترانه پاشو بیا بشار کمکم .....من ک ماشین شمارش پول نیستم
    -ولم کن بخوابم سیمین....
    سامان-سیمین دیگه کیه پاشو وگرنه با اب طرفی!!!!!
    -اه چقد زر میزنی......
    دیگه صدایی ازش نیومد منم گفتم ی چرت دیگه بزنم......
    -اییییییی ....
    فکم بازموند انقد ابش سرد بود ک ...... خدابگم چیکارت کنه؟؟؟
    -اخه تو ادمی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سامان-بیا اینارو بشماریم دیگه
    2 ساعت شمردن وتقسیم پولا طول کشید...بعد سهم منو گذاشت داخل همون کوله بوگندو ی پاره پوره و داد دستم
    داشتم میرفتم بیرون ک گفت: خودت تنها کار میکنی؟؟؟
    -نه با دوستم.....تو؟؟؟
    سامان-من تنها.....
    منتظر بود بگم بیا با ما بی گروه شیم اما...من نمی گم!!!!
    سامان-بسلامت...
    -اها...بای
    ویرایش توسط sky-star : 1391,02,31 در ساعت ساعت : 19:22

7. 253 کاربر از پست sky-star تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , #saba.b# , "لعیا" , * nina * , *niki , *RaHa2* , *SAHAR.R* , *sogol* , *~aida bala~* , .Mania. , 2khmalak , Abandokht , afsaneh52 , alikhademi , Altin ay , amorist , angel04 , Anolin , armita1819 , Arrosha , artnous , asal-1412 , atefeh_49 , ati hyung , atyek , aurora15 , ayda3 , azad_awesome , azar1 , azarsana , b3251 , ba-maram , BAHANEYE MAN , BaharәH , baran pr , baran321 , behnazhmz , betiya , bikari , blood_girl , caarol , chobiiin , chon_da , cole , D0nya , darya... , deragun , dokhibabash , dokhte.banderi , ebrahimi.fari , elahe 66 , Emily Krooz , et@yesh$ , f.hazrati , farah2 , fariba48 , fathemeh , fatima92 , fatima983 , Fereshte Farari , gandomsa , ghazal 2012 , ghazal p , ghazal rad , ghorob89 , gol e roz sefid , golbaran , goli21 , googoosh z , hadis hastie , Hananesh , hany111 , harimeshgh , hediyeh_b , hiva , homa41 , hooriya_y , hsdhsd , iranian_girl , j.ghanavizi , JonasRahimi , Just Say No , khademre , khiyal99 , kimia joon , leila.kh , leila93 , lilil , liuana , Lovely_girl , love_a , mahi tak , mahr0kh , mahsa1490 , mahtab10 , mahtab888871 , mAhTa_sAsI , mahya1995 , Maman fariba , mansoure , marale , marva , maryama1992a , masi20002 , matin_a , meno , me_ned , milana , Mina , mina khanom , mina.bala , mindrella , minoo_kl , misha_kavir , Miss A , mohamad722 , mona-95 , mushtata , nafas44 , Nahid72 , Nargis-narcisse , nazi_gf2010 , nbanoo , nedaj , neg neg , nilgon_nili , nini84 , nour , ordibehesht91 , paiz , paniza f , pardisa 1 , pariedarya , ParParShode , Peart , RaheBipayan* , rahha , renia 11 , reza9000 , riitaa , roya1365 , roze_zard , Rozhin-r , saba 68 , saba28 , sadaf.a , saghi.m , samir , sana1994 , Sanaz1370 , sara parvizi , sarax , sazin513 , sedena , sepeedeh , setayesh1363 , sevda76 , shabnamsobhabi , SHADI 73 , shaghayegh69 , sharareh28 , shayesteh 96 , shiva joon , sissys , ~sky angel~ , sogolmehrabon , Sokout , somy_kh , Soogool , Souci , statistics , sura , sαвα , Tifani Jon , tina0312 , unique1366 , UnKnOwN_Sh , usui , valan , vianna , viyolet , wenela , yas6662 , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yasi 72 , yjdj , zahra ghani , zahra16 , Zahra_niki , Zarizar , ziZi @ M , zizi26 , ~*MONA*~ , ~Mahdiye~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , °Hal¡¥aS° , آذردخت , آستاره , اب و اتش , اتوسا1 , اسیرخواب , انلی سارا , بخاری , برادپیت , بلفى , بلور , بهارجون , بچه های خفن , ترنج خاتون , ترنم , تمنای دل , تهمتن , حنیفا58 , خیال غزل , ذانا , رویای من او , زوها , سرای بانو , سعاد , سپیدوسیاه , شاپرک13 , شبنم , طلوع عشق , غزال آریا , فرحناز65 , فردین202 , فیثاغورث , ققنوس98 , لیلاحمیده , م.م.ر , م.نوری , مدار2 , مرواریدجووون , مهرزا , مهسان9093 , مونا** , ميمو , نامی , نرگس.ر , نسيا , نم نم باران , نیاز.ش , پانته آ65 , پرنده کوچولو , پرواس , پیازچه , کیمیا1388 , ღ♥Mary★Joon♥ღ , •●شقایق●•

8. Top | #5

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.59
    تشکر از کاربر
    3,903
    اندازه فونت

پیش فرض قسمت 3

سلاااااااااااااام
    عیدتون مبارررررررررررررررررررک
    +ها کمه!!!!من ناراحتم!
    راستی می دونستید من نقدو گذاشتم واسه پرکردن سایت؟؟؟؟
    یه وقت نرین یه نظری چیزی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    __________________________________________________ _________
    بیخیال صرفه جویی شدم و دربست گرفتم............اصلا توان پیاده رویی رو نداشتم وگرنه خونمون زیاد دور نبود.....راننده از خواب بیدارم کردو کرایه خواست
    خوابالو گفتم-چقد شد؟؟؟؟
    راننده-6تومن خواهرم....
    -ببخشید مگه منو از تجریش اوردی تا اینجا؟؟؟2تا کوچه ک بیشتر نبود؟؟؟
    راننده-همینه ک هست...
    با اینکه همینم حقش نبود 4 تومن دراوردمو دادم بهش....تا او.مد دهنشو باز کنه گفتم-همینه ک هست!!!!!!!!!!!
    وراهمو کشیدمو رفتم.....درو بازکردم و از کنارباغچه ی خشکمون گذشتم داشتم میرفتم سمت زیر زمین ک با ی صدا رو جام میخ کوب شدم
    طاها-به به ....چه عجب چشممون به جمالتون روشن شد ترانه خانوم....
    برگشتم سمت صدا....روی پاگرد پله نشسته بود....با لبخند کج و کوله ای گفتم:
    خوبه ک به جمالم روشن شده....!!!!!!
    و روی پاشنه ی پام چرخیدم.....
    طاها-تا الان کجابودی؟؟؟؟
    اوه اوه چه اعصبانی.....!!!!!!!!!
    -خونه ی عمو شجاع با اجازتون؟!بعدم مگه تو بابامیییییییی؟؟مامانمیییی ییییی؟؟؟هان
    طاها- تو ک بابا مامان نداری.......
    نقطه ضعفو میدونه لامصب.....اه...بابا!!! به قول ادبیات دانا چه واژه ی غریبی!!!!!!!!!شمام ک منتظرینا !!!!!!!!!!!!!!!!!!نیاین پایین جلو این پسره.....دویدم سمت زیر زمین و درو محکم بستم....
    همون جا پشت در نشستم رو زمین........داد زدم:
    خدااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااا...ببین به کجا رسیدم ک باید اشکم جلو ی پسر ننه بریزه
    باباتو کجایی؟؟؟ماما...
    صدف - چته عن این مادر مرده ها....!!!
    لبخند تلخی زدم-چرا عینشون؟؟؟من واقعا مادرم مرده
    از جاش لبند شد اومد کنارم
    صدف-به جان خودم حواسم نبود.....خب از در نیومدی تو نعره میزنی
    و ادامو درورد:بابا کجاییییییییییییییییییییی؟ ؟
    -درد...!!!!!!
    صدف- حالا بیخیال...(به کوله پاره اشاره کرد)این چیه؟؟؟
    -این کوله ی سرنوشت سااااااااازه
    صدف-پریدسمتش و بوش کرد وگفت:اصلا به مانیومده بوی پولو بفهمیماااااااااا
    خندیدمو گفتم-نمیاد دیگه چی کنیم؟؟
    صدف-هیچی اینو باز میکنیم ....می خوایم بوش کنیم چی کار؟؟؟خرجش می کنیم
    درشو واکرد و مشغول جداکردن شد....منم بی هوووووووووش شدم
    .................................................. ......
    صدف-تراااااااانه دیگه خسته شدم بس ک صدات کنم ......پاشو دیگه
    چشمامو نمه باز کردم و خوابالو گفتم
    -ساعت چنده؟؟؟؟؟؟؟؟
    صدف-سه و نیم ظهر....چقد می خوابی؟؟؟
    -ببخشید من از دیروز بیداربودما!!!شبم ک...
    صدف- باشه بابا!!!!حالا میای بریم بیرون؟؟؟؟
    نشستم سر جام
    -اووووووووم.....خب باشه
    صدف- راستی ....دیدی گاو صندقش چقد پیشرفته بود؟؟؟هان چرا پولا انقد کم بود؟؟؟
    جریان دیشبو مو به مو برای صدف تعریف کردم و کلی خندیدیم
    صدف- بابا شکمم داره فحشت میده دیگه گشنشه خب...بریم دیگه
    اماده شدمو با صدف بیرون رفتیم......رفتیم سمت یه فلافل فروشی ...یعنی ما به جز فلافل دیگه چیز دیگه ای بیرون نخورده بودیم!
    صدف-به جان خودم فلافل شدم دیگه...همش ما یا نیمرو می خوریم یا فلافل!شکمم همش اهنگ میخونه......خب میرفتیم ی پیتزا فروشی
    -باز ی ذره پول اومد تو دست ما ک تو خرجش کنی؟؟چشه این فلافل بیچاره به این خوش مزه گی خیلیم دلت بخواد ..؟!!!!!
    حالا بد بختی این بود ک خودمم به اون چیزی ک میگفتم اعتقاد نداشتم!!!!!!!!!
    صدف- راستی ترانه میبری سامان و بهم نشون بدی؟؟؟
    -انگار ی جا دیدنیه؟؟؟می خوای چیکار ببینیش حالا؟؟فرض کن ک دیدیش
    صدف- قوه ی تخیلم ضعیفه نمی تونم فرض کنم......ببر دیه
    -اخه مگه من میدونم الان کجاس؟؟
    صدف- بعد از اینجا میریم در خونشون .....می بینیمش دیگه
    -صدف چقد....
    صدف-چقد چی؟؟؟
    -هیچی...
    بعد از فلافل دیگه انقد صدف پا پیچم شد ک سوار تاکسی شدیمو به سمت پایین شهر حرکت کردیم.......
    ویرایش توسط sky-star : 1391,02,31 در ساعت ساعت : 19:23

9. 213 کاربر از پست sky-star تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , #saba.b# , "لعیا" , * nina * , *niki , *RaHa2* , *SAHAR.R* , *sogol* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , .Mania. , 2khmalak , Abandokht , afsaneh52 , alikhademi , Altin ay , angel04 , Anolin , Arrosha , asal-1412 , atefeh_49 , atyek , aurora15 , ayda3 , azar1 , b3251 , ba-maram , BAHANEYE MAN , BaharәH , baran pr , baran321 , barane khazan , behnazhmz , betiya , blood_girl , caarol , chobiiin , chon_da , cole , darya... , deragun , dokhibabash , elahe 66 , et@yesh$ , f.hazrati , farah2 , fathemeh , fatima92 , fatima983 , Fereshte Farari , ghazal p , ghazal rad , ghorob89 , gol e roz sefid , goli21 , googoosh z , hadis hastie , hany111 , harimeshgh , hediyeh_b , homa41 , hooriya_y , hsdhsd , iranian_girl , j.ghanavizi , JonasRahimi , Just Say No , khademre , khiyal99 , kimia joon , leila.kh , leila93 , lilil , liuana , Lovely_girl , love_a , mahi tak , mahr0kh , mahsa1490 , mahtab888871 , mahya1995 , Maman fariba , mansoure , marale , marva , maryama1992a , masi20002 , matin_a , meno , me_ned , Mina , mina khanom , mina.bala , mindrella , minoo_kl , misha_kavir , mohamad722 , mushtata , nafas44 , Nahid72 , nasrin22 , nazi_gf2010 , nbanoo , nedaj , neg neg , nilgon_nili , nour , ordibehesht91 , paniza f , pardisa 1 , pariedarya , RaheBipayan* , rahha , renia 11 , reza9000 , Rha.sh , riitaa , roya1365 , roze_zard , Rozhin-r , saba28 , sadaf.a , saghi.m , sahar_268 , samir , sana1994 , Sanaz1370 , sara parvizi , sarax , sazin513 , sedena , sepeedeh , setare.jaberi , setayesh1363 , sevda76 , shabnamsobhabi , SHADI 73 , shaghayegh69 , sharareh28 , sissys , ~sky angel~ , sogolmehrabon , Sokout , somy_kh , Soogool , Souci , statistics , sura , Taataa , tenten , Tifani Jon , tina0312 , UnKnOwN_Sh , usui , vianna , viyolet , yalda1354 , yasaman20 , yasesabs , zahra16 , Zahra_niki , Zarizar , zizi26 , ~*MONA*~ , ~Mahdiye~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , °Hal¡¥aS° , آذردخت , اب و اتش , اسیرخواب , انلی سارا , بخاری , برادپیت , بلفى , بلور , بهار سرد , بهارجون , بچه های خفن , ترنج خاتون , تمنای دل , حنیفا58 , ذانا , رویای من او , زوها , شاپرک13 , شبنم , طلوع عشق , غزال آریا , فانتین , فرحناز65 , فردین202 , فیثاغورث , ققنوس98 , لمیس20 , لیلاحمیده , م.م.ر , م.نوری , مدار2 , مرواریدجووون , مهرزا , مهسان9093 , مونا** , ميمو , نامی , نرگس.ر , نم نم باران , نیاز.ش , پرواس , پیازچه , ღ♥Mary★Joon♥ღ , •●شقایق●•

10. Top | #6

همکار بازنشسته

میانگین پست در روز
    7.92
    تشکر از کاربر
    51,505
    تشکر شده 233,066 در 15,742 پست
    اندازه فونت

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda.angel نمایش پست ها
    ممنون عزیزم اینقدر هم غصه نخور
    این یعنی چی الان؟!!!!!!
    تو تاپیک تایپ نباید پست بدین!

11. Top | #7

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.59
    تشکر از کاربر
    3,903
    اندازه فونت

وقتی در خونش رسیدیم با خودم گفتم اومدیم اینجا چیکار ؟؟؟؟مردم چی میگن؟؟
    -هی صدف....
    همون طور که با کنجکاوی به اطراف نیگا میکرد گفت-بله؟؟؟
    -الان میشه دقیقا بگی داریم اینجا چیکار می کنیم
    صدف-خوب اومدیم....
    یهو یکی وسط حرفش پرید...
    سامان-اومدید منو دید بزنید!!!!!!!!
    -اوه چه از خود راضی....به من چه مقصر صدف....
    سامان-صدف؟؟
    -اوهوم...این دیگه!
    سامان-پس صدفی که میگفتید اینه!!!!!سلام بنده سامان هستم....
    صدف-علیک...می دونم که سامانی ...
    سامان-خب حالا چرا دم در بفرمایید تو...
    تا اومدم دهن باز کنم صدف گفت-خب اره چیکاریه می فرماییم ... خونتون کدومه؟؟
    اول یه چشم غره به صدف رفتم و بعد رو به سامان کردم ببینم اون در چه وضعیه؟....انگار از این حرف صدف ناراحت شده بود....
    اومدم سریع درستش کنم که باز صدف زود تر از من شروع کرد....
    صدف-سامان....یعنی ببخشید اقا سامان حرف بدی زدم که ناراحت شدید؟؟؟؟؟؟؟
    صدف چقد گند میزنی تو....
    سامان لبخند تلخی زد و گفت-نه بابا.....فقط شرمندم چون من چیزی ندارم که از شما پذیرایی کنم؟؟؟
    اینبار زود گفتم-اول اینکه مهم نیس ونباید شرمنده باشید و دوم اینکه ما رفع زحمت می کنیم دیگه....
    صدف-ولی همین امروز تو کلی پول گیرت اومد...؟
    -چقد فضولی صدف به تو چه حالا....؟؟؟
    سامان-چه اشکال داره ترانه... یعنی ببخشید ترانه خانوم......مفصله داستانش اما همین قدر بدون که من به ی نفر بدهکارم و همه ی اون پولا رو به اون دادم.....
    ماسه تا ساکت بودیم اما صدای بازی بچه ها نمیذاشت فک کنم که الان باید چی بگم؟؟؟
    یهو یه توپ خورد تو سرم....
    پسره-ببخشید خانوم....همش تقصیر صادق
    اون پسره که انگار صادق بود-تقصیر خودته...چقد پررویی تو...؟!
    -ول کنید بابا پلاستیکی بود چیزم نشد....سالمم برین دیگه
    اونا که رفتن دوباره گفتم-صدف بریم دیگه.....
    صدف -باشه....خداحافظ سامان
    سامان-منم حوصله ی این اقا و خانوم گفتنا رو ندارم ...پس خدانگهدار صدف و ترانه
    -خداحافظ.....
    چند قدم جلو رفتیم....اما یه چیزه یادم اومد .... برگشتم طرفش که هردو باهم گفتیم
    راستی.....
    وخندیدم!!!
    از فردا هم امتحانمون شروع میشن
    شما هم مشتاق نیستید واسه ادامه ش
    منم که فقط واسه خاطر خودم و اون هیوا جون می نویسم که بالاخره اولین نقدو پیشنهادو داد
    ویرایش توسط sky-star : 1391,02,31 در ساعت ساعت : 19:20

12. 193 کاربر از پست sky-star تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , "لعیا" , * nina * , *niki , *RaHa2* , *SAHAR.R* , *~SETAREH~* , .Mania. , 2khmalak , @Shytvnk@ , Abandokht , afsaneh52 , afsoone man , alikhademi , angel04 , Anolin , Arrosha , atefeh_49 , atyek , aurora15 , ayda3 , azar1 , b3251 , BaharәH , baran pr , baran321 , barane khazan , betiya , blood_girl , caarol , chobiiin , chon_da , cole , darya... , dokhibabash , elahe 66 , et@yesh$ , f.hazrati , fadai , farah2 , fathemeh , Fereshte Farari , ghazal p , ghazal rad , ghorob89 , gol e roz sefid , googoosh z , Hananesh , hany111 , harimeshgh , hediyeh_b , homa41 , hsdhsd , iranian_girl , j.ghanavizi , JonasRahimi , Just Say No , khademre , khiyal99 , kimia joon , leila-20 , leila.kh , leila93 , lilil , liuana , Lovely_girl , love_a , mahi tak , mahr0kh , mahtab888871 , mahya1995 , Maman fariba , mansoure , marva , matin_a , me_ned , Mina , mina khanom , mina.bala , mina6674 , mindrella , minoo_kl , misha_kavir , mohamad722 , mona-95 , mushtata , nafas44 , Nahid72 , nasrin22 , nazi_gf2010 , nbanoo , nedaj , neg neg , nilgon_nili , nini84 , nour , ordibehesht91 , paniza f , pardisa 1 , pariedarya , ParParShode , RaheBipayan* , rahha , raynak , renia 11 , reza9000 , riitaa , roya1365 , roze_zard , Rozhin-r , saba 68 , sadaf.a , saghi.m , samane66 , samir , sana1994 , Sanaz1370 , sara parvizi , sarax , sazin513 , sedena , sepeedeh , sevda76 , shabnamsobhabi , SHADI 73 , shaghayegh69 , sharareh28 , sirius , sissys , ~sky angel~ , sogolmehrabon , Sokout , somy_kh , Soogool , Souci , sura , Taataa , Tifani Jon , usui , vianna , viyolet , yalda1354 , yasaman20 , yasesabs , zahra16 , Zahra_niki , Zarizar , ziglernata , zizi26 , Z_M267 , ~*MONA*~ , ~Mahdiye~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , آذردخت , اب و اتش , برادپیت , بلفى , بلور , بهارجون , بچه های خفن , ترنم ازاد , تهمتن , حنیفا58 , ذانا , رویای من او , زوها , شاپرک13 , شبنم , طلوع عشق , غزال آریا , فانتین , فرحناز65 , فردین202 , فیثاغورث , ققنوس98 , لمیس20 , لیلاحمیده , م.م.ر , م.نوری , مدار2 , مرواریدجووون , مهرزا , مهسان9093 , مونا** , ميمو , نرگس.ر , نسيا , پرواس , پیازچه , ღ♥Mary★Joon♥ღ , •●شقایق●•

13. Top | #8

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.59
    تشکر از کاربر
    3,903
    اندازه فونت

صدف باصدای ما سرشو به سمتون چرخوند
    سامان-خب بگو....
    -نه بابا تو بگو...
    سامان-اختیار دارید خانوم ها اول
    نه بابا از این حرفاهم بلده!!!!!!!!!!
    -باشه من می خواستم بگم بابت سوالی که پرسیدی....که گفتی با کی کار می کنین من دروغ گفتم....من و صدف یه رئیس کله گنده داریم البته خیلی وقتا هم خودمون تنها کار انجام میدیم......
    اما من می خوام یه گروه تشکیل بدم البته با اجازه ی صدف .......(صدف سری تکون داد اصولا صدف با نظر من خیلی وقتا موافق بود)حالا می خواستم بگم....بگم....
    سامان منتظر نگام میکرد معلوم بود میدونه من چی می خوام بگم اما می خواست از زبون خودم بشنوه........
    صدف-می خواد بگه بیا با ما یه گروه شیم و اگه کس دیگه ای هم داری که می تونه با همکاری کنه بگو بیاد......
    تو دلم از اینکه مجبور نشدم بگم عروسی گرفتم.....
    هر چند نمی خواستم همه ی این حرفا رو بزنم اما خب نصفشو که می خواستم بگم.....
    صدف ادم راحتی بود و غرور براش اهمیتی نداشت....اما من لعنتی با هزار مصیبت می تو نستم یه ببخشید ساده هم بگم
    با صدای سامان از فکرم خارج شدم:اگه اینو می خواستی بگی پس چرا اینقد این پا و اون پا می کردی؟؟؟؟؟
    اوه حالا خر بیار و این سامان باقالی رو بار کن.....گفت دیگه...اصلا ...استغفرلا....
    خودمو زدم به کوچه ترانه چپ و گفتم:راستی تو خواستی چی بگی؟؟؟
    سامان-همین حرفی رو که تو خواستی بزنی.....
    همه خندیدیم.....صدف با پولایی که گیرش اومد بود ما رو به یه ساندویچ خوش مزه دعوت کرد که من تا اون موقع اسمشم نشنیده بودم ...زاپاتا!!!!!!!!!بابا یه اسم درست و حسابی هم نذاشتن!

همه چیز خیلی زود اتفاق افتاد و ما با هم صمیمی شدیم....سامان و ما خونه هان اجاره ايمونو پس داده و به یه اپارتمان کوچولو ولی در کل خوب کوچ کردیم
    سامان پسر خوب و سر زنده ای بود .......
    به زودی هم قرار بود یه پسر به اسم طاها به جمع ما اضافه شه و ما یک گروه 4 نفره شیم...فقط اميدوارم اين طاهاي جديد مثل اون طاهاي پسر صاحب خونه ي قبلي نباشه.....کار چیدن وسایل تموم شده بود...... منو و صدف یه اتاق و سامان و طاها (که قار بود بیاد)هم یه اتاق تصاحب کرده بودیم
    یه روز زود از خواب بیدار شدم و خواستم یه صبحونه ی مفصل بذارم.....
    حالا به نظر شما یه صبحونه ی مفصل برا 3تا دزد مجرد چی میتونه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بله درست حدس زدید تخمرغ نیمرووووووووووو!!!!!!
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    سلااااااااااااام بر خواننده های عزیز می خوام کم کم ولی هر روز بذارم
    فک کنم این جوری بهتر باشه نه؟؟؟
    ویرایش توسط sky-star : 1391,02,31 در ساعت ساعت : 19:24

14. 168 کاربر از پست sky-star تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , "لعیا" , * nina * , *niki , *RaHa2* , *SAHAR.R* , *~SETAREH~* , .Mania. , 2khmalak , @Shytvnk@ , Abandokht , afsaneh52 , alikhademi , angel04 , angur , Arrosha , atefeh_49 , atlantis , atyek , aurora15 , ayda3 , b3251 , BaharәH , baran pr , barane khazan , behnazhmz , betiya , blood_girl , caarol , chobiiin , darya... , dokhibabash , elahe 66 , et@yesh$ , f.hazrati , fadai , fathemeh , fatima983 , ghazal p , ghazal rad , ghorob89 , gol e roz sefid , googoosh z , hany111 , harimeshgh , hediyeh_b , homa41 , hooriya_y , hsdhsd , iranian_girl , j.ghanavizi , JonasRahimi , khademre , khiyal99 , kimia joon , ladani.d , leila-20 , leila.kh , liuana , Lovely_girl , love_a , mahana1 , mahi tak , mahr0kh , mahtab10 , mahtab888871 , Maman fariba , mansoure , marva , maryama1992a , matin_a , me_ned , Mina , mina khanom , mina.bala , misha_kavir , mohamad722 , mona-95 , mushtata , nafas44 , nasrin22 , nazi_gf2010 , nbanoo , nedaj , neg neg , nilgon_nili , nour , paniza f , pardisa 1 , pariedarya , RaheBipayan* , rahha , raynak , renia 11 , reza9000 , riitaa , roya1365 , roze_zard , Rozhin-r , sadaf.a , saghi.m , samir , Sanaz1370 , sara parvizi , sarax , sazin513 , sedena , sevda76 , shabnamsobhabi , shaghayegh69 , Shahin Golden , sharareh28 , sirius , ~sky angel~ , sogolmehrabon , Sokout , somy_kh , Soogool , Souci , sura , Taataa , Tifani Jon , vianna , vitric , viyolet , yas6662 , yasesabs , zahra16 , Zahra_niki , Zarizar , ziglernata , zizi26 , zohreh17 , ~*MONA*~ , ~Mahdiye~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , آذردخت , اب و اتش , انلی سارا , برادپیت , بلفى , بلور , بهارجون , بچه های خفن , حنیفا58 , ذانا , زوها , شبنم , طلوع عشق , غزال آریا , فانتین , فرحناز65 , ققنوس98 , لمیس20 , لیلاحمیده , م.م.ر , م.نوری , مهرزا , مهسان9093 , مونا** , ميمو , نرگس.ر , نسيا , پرواس , پیازچه , ღ♥Mary★Joon♥ღ , •●شقایق●•

15. Top | #9

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.59
    تشکر از کاربر
    3,903
    اندازه فونت

سلاااااااام.....خوبید؟؟؟
    اینم ادامه ش...
    نفس عمیقی کشیدمو گفتم : هییییییی روزگار!!!!!
    ودر بستم....کتونی های کهنه اما سالمم رو دراوردم و مشغول پوشیدن شدم که ....
    سامان-ترانه واسه من یه ژیلت می خری؟؟؟
    بله بله....
    _ببخشید اقا امر دیگه ای ...؟؟؟اگه خریدی چیزی هست انجام میدم...شما زحمت نکشید..
    سامان-نبابا رحمته زحمت چیه؟؟.....امر دیگه ای نیس .... برو برو بسلامت
    چقد پرروهاااااااااااااااااااا .....از در بیرو ن اومدم و در محکم بستم.....یهو همسایه کناریمون درو باز کرد سرشو از داخل بیرون اورد و گفت:
    دخترم انقد درو محکم نبد.....
    اوه ...نفس عمیق یادت نره ترانه....یه نفس عمیق کشیدم و روبه پیر زن همسایه گفتم
    ای وای ببخشید مادر جون .... (و برای اینکه احترام بذارم بهش ادامه دادم)...دارم میرم خرید اگه چیزی می خوای براتون بخرم...؟؟
    زن همسایه-اره عزیزم....بذار الان لیستو برات میارم....قربون دستت
    وبا لبخند رفت تو خونه....از دست خودم انقد اعصابانی بودم ک نگو!!!!!حالا من پولم کجا بود که واسه این پیرزن چیزی بخرم...؟!!!اوه خدایا خودت بخیر بگذرون.....
    زن همسایه-بیا عزیزم.....راستی نمی خواد بهم بگی مادر جون حس می کنم خیلی پیرم بهم بگو شهین....اینم پولشون
    اوپسسسسسس شهین.....سن مامان مامان بزرگ نداشته مو داره هاااااا
    بالبخند کاملا مصنوعی گفتم:بده عزیزم.....الان دیر میشه.....
    همینه!!!با کمترین تعارف!!!!!لیست خریدو و پولا رو از اون گرفتم وبا سرعت از اونجا فرار کردم....اگه یکم دیر میجنبیدم حتما همسایه های طبقه پایینم ازم می خواستن لیست خریداشونو براشون بخرم.....
    اول رفتم سنگکی و دوتا خش خاش گفتم بعدم به سوپر رفتم و هم لیست شهین جون و چیزای خودمونو خریدم و به سمت خونه برگشتم.....
    خدا بگم چی کار کنه سازنده این اپارتمانو ..... خب اسانسور میذاشتی چی میشد....؟؟...همین جور به زمین و زمان بد و بیراه میگفتم که دید ی پسره حدودا 23 ساله تقریبا هم تیپ خودمون با کلافگی از طبقه ی ما پایین اومد....اونم داشت به زمین و زمان و بد و بیراه میگفت!!!!!من سر جام میخ ایستادهبودم و اونو نیگا میکردم....موهای مشکی کوتاه کوتاهی داشت ک روب بالا بودن.....ترکیب صورتش خوب بود....یعنی جذاب بودااااا..ی نمه ریش داشت و لباساش کاملا مشکی بودن....هنوز داشتم کاربرد شکافیش میکردم ک با کلافگی ک داشت رو شو کرد ب من.....یه لحظه هول شدم نمی دونستم چیکار کنم.....سرمو انداختم پایین.....حس گناه می کردم از اینکه نیگاش کرده بودم با صداش تمام موهام سیخ شدن...صداش خیلی جذاب بود و ی جور....ی جور خش توش بود...
    پسره- خانوم؟؟؟......خااااااااااااا اانوم؟
    همون جور ک سرمو بالا می اوردم گفتم:ب ب بله؟امری داشتید؟
    سرمو دوباره انداختم پایین...هااااااااااااان؟من چی میگفتم چه رفتارم عوض شده بود؟...ترانه چته...؟؟؟ باباسامان ک از این قشنگ تره....سامان؟ ....سامان اصلا چه شکلی بود؟...ی صدای مبهمی شنیدم....سرمودوباره بالا اوردم داشت لباش تکون می خورد.....لباش؟!!!!!!!!!!.....چشمامو رو هم فشردم دوباره شدم همون ترانه ی مقاوم در برابر پسرا....
    -ببخشید متوجه نشدم عرضی داشتید؟
    پسره ت خنده ای کرد ک من ی لحظه ی....ی حس....حس جالبی بهم دست داد....اهمی کردوگفت:
    انگار ذهنتون خیلی مشغوله.......پرسیدم شما کسی به اسم سامان ستارپور میشناسید؟؟واحدشون میدونید کجاس ؟؟
    اوووووووووه نکنه این همون طاها دوست سامان ک قراره بیاد......نه خدا....!!!! تازه نگام ب ی ساک کوچولوی مشکی ک دستش بود افتاد.....یعنی با عرض پوزش خیلی زیبا ریدم!!!!!(ببخشیدا من خیلی بی ادب شدم ؟!با عرض پوزش فراوان ب خواننده های گرامی ...امیدوارم ب شخصیت کسی توهین نشده باشه)
    -اره میشناسم....شما باید اسمتون طاها باشه..درسته؟؟
    پسره-اره من طاها هستم و شما؟
    -من ترانه هستم.....
    طاها دستشو دراز کردو گفت:
    خوش بختم
    بدون اینکه باهاش دست بدم از کنارش رد شدمو گفتم:منم بدبختم......
    و دوباره تک خنده ای ک منو از خود بی خود کرد.....دستم درد گرفته بود شهین جون خیلی خریدداشتااااااا.......همون جور ک طاها پشت سرم می اود ی نگا ب دستم انداختو گفت:
    اگه سنگینه بگیرم؟
    -نه چلاق نیستم ممنون.....
    طاها- هر جور راحتی!
    همین؟؟؟.....پسره ی خنگ اصلا بلذ نیست ا ی خانوم متشخص چه جوری باید رفتار کنه.....به طبقه ی خودمون رسیدیم....زنگ خونه شهین جونو زدم و گفتم:
    شهین جون منم ترانه...عزیزم بیا خریداتو ببر
    و خریداشو روزمین گذاشتم...شهین سریع پرید دم در......با اومدن شهین شلیک خنده ی طاها ک حالا به نرده تکیه داده بو رفت رو هوا......من ک خنده ی اونو دیدم نتونستم خودمو نگه دارم و منم بخاطر هیچ و پوچ زدم زیر خنده...!!!!!!شهینم ک مارو دید....اونم خندید....هر سه داشتیم می خندیدم.....اونم بلند بلند!!!! من و شهین ک بخاطر هیچ و پوچ ولی طاها بخاطر دلیلی ک خودش می دونست و خدای خودش!!!!!......باصدای خنده ی ما سامان و صدف سریع بیرون پریدن...با تعجب نیگامون میکردن......
    انگار ک سامان ب خودش اومده باشه گفت:بچه هااااااااا؟
    خنده ام قطع شد ..... طاها گفت: به به سامان جون..... سلام داداش خوبی؟؟
    وبا سامان دست داد.....
    سامان-طاها این صدف و ایشون هم ترانه خانوم هستن....
    شهین_خوشبختم بچه ها
    همه با لبخند اظهار خوشبختی کردیم و با تعارف صدف تقریبا ب داخل حمله بردیم
    ادامه می دارد
    ویرایش توسط sky-star : 1391,02,31 در ساعت ساعت : 23:50 دلیل: .....

16. 154 کاربر از پست sky-star تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , * nina * , *niki , *SAHAR.R* , *~SETAREH~* , .Mania. , 2khmalak , Abandokht , alikhademi , Arrosha , atefeh_49 , atlantis , atyek , ayda3 , ba-maram , BaharәH , baran321 , barane khazan , behnazhmz , blood_girl , caarol , chobiiin , darya... , elahe 66 , et@yesh$ , f.hazrati , fadai , fathemeh , fatima983 , Fereshte Farari , ghazal p , ghazal rad , ghorob89 , gol e roz sefid , googoosh z , Hananesh , hany111 , harimeshgh , hediyeh_b , homa41 , hsdhsd , iranian_girl , j.ghanavizi , khademre , leila-20 , leila.kh , leila93 , lilil , liuana , Lovely_girl , love_a , mahana1 , mahi tak , mahr0kh , mahtab888871 , mahya1995 , Maman fariba , marva , maryama1992a , masi20002 , masoomah , matin_a , Mina , mina khanom , mina.bala , misha_kavir , Miss A , mohamad722 , mona-95 , mushtata , nafas44 , nasrin22 , nazi_gf2010 , nbanoo , nedaj , neg neg , nilgon_nili , nour , ordibehesht91 , paniza f , pariedarya , ParParShode , RaheBipayan* , rahha , renia 11 , reza9000 , riitaa , rogzana , roya1365 , Rozhin-r , sadaf.a , saghi.m , samir , Sanaz1370 , sara parvizi , sazin513 , sedena , sevda76 , SHADI 73 , sharareh28 , sirius , ~sky angel~ , sogolmehrabon , Sokout , somy_kh , Soogool , Souci , sura , Tifani Jon , vianna , viyolet , yas6662 , yasesabs , zahra16 , Zahra_niki , Zarizar , ziglernata , ~*MONA*~ , ~nas!m~ , آذردخت , اب و اتش , بلفى , بلور , بهارجون , بچه های خفن , حنیفا58 , دریای طوفانی , ذانا , رویای من او , زوها , شایان20 , شبنم , غزال آریا , فانتین , فرحناز65 , فردین202 , ققنوس98 , لمیس20 , لیلاحمیده , م.م.ر , م.نوری , مدار2 , مهسا 1993 , مهسان9093 , مونا** , ميمو , نرگس.ر , نسيا , پارمیتا , پرواس , پیازچه , ღ♥Mary★Joon♥ღ , •●شقایق●•

17. Top | #10

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    4.87
    تشکر از کاربر
    17,512
    تشکر شده 98,225 در 4,454 پست
    اندازه فونت

سلام بر همه ی بچه های نودهشتیا

منو صدف سریع نیمرو درس کردیم و رو ی تیکه قالیی ک پوسیده شده بود ی تیکه سفره انداختیم....
    صبحونه ی خوبی بود....تا حالا با دوتا پسر توی ی خونه نبودم و از این بابت حسابی میترسیدم......
    بعد از صبحونه پسرا بیرون رفتن دنبال کاراشون.....ینی فکر کنم ی جور خواستن ما راحت تر باشیم و اون روسری هارو از سرمون دراریم خودشونم برنامه ریزی کنن
    صدف-ترانه؟
    -هوم؟؟
    صدف- تو از اینکه با دوتا پسر توی ی خونه باشیم نمی ترسی؟؟
    -چرا اتفاقا داشتم به همین فک می کردم..... ولی یکم دیر فهمیدیم....
    صدف- ولی یجورایی هم ته دلم قرصه...
    -از کجا قرصه؟؟
    صدف-بخاطر اون تحقیقا درباره ی سامان دیگه.....ندیدی صاب خونش چی میگفت؟؟
    -اهان.....اره کلی ازش تعریف کرد
    صدف-اون کنترول بیار ببینم
    -کنترول چیه بابا.....غذا درس نکردیم.....
    صدف-نگوووووو......حوصله ندارم الان
    -پاشو ببینم .....
    ب زور دستشو گرفتمو بلندش کردم....هردو اماده شدیمو رفتیم خرید.....تصمیم گرفتیم ماکارونی درس کنیم جون اصولا ما ادمایی نبودیم ک خیلی به خودمون زحمت بدیم.....
    دروبر ساعت یک بود ک پسرا اومدن.....دوباره سفره انداختیم در سکوت مطلق غذامونو کوفت کردیم!!!
    بعد از غذا هم پسرا جم کردن و شستن و ما به صفحه ی تلویزیون کوچیکون خیره شدیم.....
    طاها-ببخشید می خواستم ی چیزی بگم....
    نمی دونم چم شده بود یهو دلم هوری ریخت اون پایین کس نبود جم ش کنه!!!!!...اما فک کنم ظاهر خوب بود....ینی ظاهرا اینجور بود...رومواز تلویزیون گرفتمو گفتم
    بفرما....ماداریم گوش می کنیم
    طاها همون جور ک سرش پایین بود گفت:ما باید داستان زندگی همو بدونیم.....باید بدونم هر کس چه شخصیتی داره و چی شده ک الان اینجاس....
    سامان-اما طاها....
    طاها-می دونم شاید شما نخواید بگید اما من می گم...تا بدونید دارید با چه جور ادمی تو ی خونه زندگی می کنید...
    -ترسیدم مگه کی که این طور حرف میزنه یاد همین گردن کلفتا تو فیلما افتادم از فکرهای مزخرف خودم خده گرفته
    سامان-من اول شروع میکنم
    -همون طور که همتون میدونید اسمم سامانه فامیلمم سهرابیه 25 سالمه بیشترین جرمم تا حالا دزدی بوده که حتی هزار تومنشم بهم نرسیده همشون برای قرضای بابام میدم مامانم با بابام چهار ،پنج سال پیش فوت کردند
    صدف-خدابیامرزشون
    صدف-اصلابهت نمیخوره 25سالت باشه!
    سامان -یعنی جوون تر میزنم
    صدف-اره به همین پسر19،20 ساله ها میخوری
    طاها-بسه دیگه جرو بحث موقوف
    صدف-بزارید من بگم
    اسمم صدفه از زمانی که یادممه تو پروشگاه بودم نمی دونم پدرمادرم کین و نمی خوام بدونم بجز دزدی دیگه هیچ کاری نکردم اونم مجبوریم من و ترانه از بچگی با همیم وفقط دزدی از ادمای پولدار میکنیم خوب دیگه چی بگم 20 ساالمه فکرکنم ازهمتون کوچیکترم
    ادامه دارد.........
    ویرایش توسط sadaf.a : 1391,03,02 در ساعت ساعت : 18:25
    مرور میکنم

خاطراتمان را...

اما مگر

کپی برابر اصل می شود؟!

18. 155 کاربر از پست sadaf.a تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , * nina * , *niki , *SAHAR.R* , *~SETAREH~* , .Mania. , 2khmalak , @Shytvnk@ , Abandokht , afsaneh52 , angel04 , angelina , Arrosha , atefeh_49 , ayda3 , ba-maram , baran pr , baran321 , barane khazan , behnazhmz , blood_girl , caarol , chobiiin , darya... , Deldel , elahe 66 , et@yesh$ , f.hazrati , fadai , fathemeh , Fereshte Farari , ghazal p , ghazal rad , ghorob89 , gol e roz sefid , googoosh z , hany111 , harimeshgh , hediyeh_b , homa41 , hsdhsd , iranian_girl , j.ghanavizi , JonasRahimi , Just Say No , khademre , khiyal99 , kimia joon , leila-20 , leila.kh , leila93 , lilidan , lilil , liuana , Lovely_girl , love_a , mahi tak , mahr0kh , mahsadina , mahtab888871 , mahya1995 , Maman fariba , mansoure , marva , maryama1992a , masi20002 , masoomah , matin_a , Mina , mina khanom , mina.bala , misha_kavir , mn.a.p , mohamad722 , n00Ra , nafas44 , nasrin22 , nazi_gf2010 , nbanoo , nedaj , neg neg , nilgon_nili , nour , ordibehesht91 , paniza f , pardisa 1 , pariedarya , ParParShode , RaheBipayan* , rahha , renia 11 , reza9000 , riitaa , roya1365 , Rozhin-r , samir , Sanaz1370 , sara parvizi , sazin513 , sedena , sevda76 , SHADI 73 , sirius , ~sky angel~ , sky-star , sogolmehrabon , Sokout , somy_kh , Soogool , Souci , sura , Tifani Jon , vianna , viyolet , yas6662 , yasesabs , zahra16 , Zahra_niki , Zarizar , ziglernata , ~*MONA*~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , آذردخت , اب و اتش , بلفى , بلور , بهارجون , بچه های خفن , حنیفا58 , خیال غزل , دریای طوفانی , ذانا , زوها , شایان20 , شبنم , طلوع عشق , غزال آریا , فرحناز65 , فردین202 , ققنوس98 , لمیس20 , لیلاحمیده , م.م.ر , م.نوری , مدار2 , مونا** , ميمو , نرگس.ر , نسيا , پرواس , پیازچه , ღ♥Mary★Joon♥ღ , •●شقایق●•

صفحه 1 از 10 12345 ... آخرینآخرین