بازگشت   نودهشتیا > کتاب > متفرقه کتاب > معرفی و نقد کتاب > نوشته کاربران سایت

تبلیغات 
عصر پادشاهان
ارسال موضوع جدید  پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی ۲۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۳۲ بعد از ظهر   #1 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

باران 69 آواتار ها

پست بسیار مفید  +97 امتیاز     
Thumbs up معرفی و نقد رمان توسکا | هما پور اصفهانی کاربر انجمن

سلااااااااااام .... و باز هم یه تاپیک برای نقد ...
من عاشق این تاپیکم چون نوشته هامو قوی تر می کنه ... با وجود نقدای به جا و فوق العاده شما دوستان عزیز منم روز به روز بهتر می شم انشالله ... امیدوارم تنهام نذارین و پا به پا همراهم بیاین ...

نام رمان : توسکا
خلاصه: دختری از جنس همه دخترا ... که ناخواسته وارد راهی می شه که براش خیلی چیزا به وجود می یاره ... شهرت ... رقابت ... ثروت ... و چیزی که توی عقلش هم نمی گنجید هیچ وقت ... عشق!!! عشقی از نوع ناب در روزگاری که نامش هم کیمیاست ...
لینک اصلی :رمان توسکا | هما پور اصفهانی کاربر انجمن
لینک پی دی اف : نا معلوم ...
لینک جاوا : نا معلوم ...
تعداد صفحات: نا معلوم ...
مضمون و نوع نگارش اول : اول شخص و از زبون دختر ... / عشقی / اجتماعی
سایر توضیحات: توسکا رو سعی کردم متفاوت با قرار نبود بنویسم ... ولی نیدونم چی بشه خو ... حتما مثل اون یکی کتابم همراهیم کنین و بهم روحیه تزریق کنین ... می دونم از اینم خوشتون می یاد چون اصولاً توی کتابام بیشتر از هر مسئله دیگه ای رو جنبه عشقی اش کار می کنم ... یه موضوع خاص ... برای نود و هشتیای خاص ...
بازم هزینه خوندن این کتاب فقط زدن تشکر و امتیازه .... بشتابییییییییییییییید که من برگشتممممممممممممم

نکته: بچه ها از دادن پست های اسپم خودداری کنین خواهشا ... خوب بود ... عالی بود ... کی می ذاری ... زود بذار ... امشبم می ذاری؟ ... همین جور ادامه بده .. از این خوشم می یاد ... چه می دونم! از این پستا ندین اینجا فقط نقد کنین با دلیل ... منم با روی باز نوکر همه تون هستم و جواب می دم ... خواهشا رعایت کنین!

رمان توسکا | هما پور اصفهانی کاربر انجمن

• آنگاه که ضربه های تیشه زندگی را بر ریشه آرزوهایت حس می کنی؛ به خاطر بیاور که ... زیبایی شهاب ها از شکستن قلب ستارگان است!!!
ســـــــــــــیگار شکــــــــــــلاتی | نقـــــــد

بالاخره چاپ شد!!

استایل ... باران 69 & Doni.M- تلخ کام ... باران 69 & SunDaughter

ویرایش توسط باران 69 : ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۱ در ساعت ۱۲:۲۰ قبل از ظهر
باران 69 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
# بلوط #, #PARDIS#, #SamaneH#, $ ساجده$, (avishan), * MeLoDy *, * فاطمه*, ****maral****, **sevdayi **, **Silver Star**, *::*MinoOoshi *::*, *aras*, *bi gharar*, *emo girl*, *fatemeh*, *Fatemeh.K*, *fatemeh20*, *Lonely*, *mahsa*, *NaZ@NiN.B*, *niloo*, *niusha*, *RaHa2*, *RaheleH, *ReiHaNe*, *T.a.N.i.N*, *~* Atefeh *~*, *~SETAREH~*, -ShaDi-, .:AMIR:., .:matin:., .HOMA., .MOHABBAT., .MojGan., .Mona., .Monire., .هازال., 20am, @RMIN@, Abandokht, abby7, Afsoon*, aida.r, aida_siasookhte, Aji_TanNaZ, albus severoos, amir6248, anita77, ankka, anna320, ar0n, aram-anid, aras, ARIA GIRL, arish94, asal-1412, asoodeh, AYDA alone, azarsana, baran eshgh, baran97, behnaaz, behnaz98, blue69, bzaimaran, daneshmand, dara77, dark silver, denis**, Doni.M, doorin, dream.star, ebrahimi.fari, Elahe111, elahe70, elaheh_e, elham.y, eli ab, erica 65, ermia2, eti98, f@(/@$, farisa, farnas, farvar1376, fatemeh 18, Fatemeh.98, fathemeh, fatima_59, G!rl, ghazale96, gol e roz sefid, golghargharo, haniko1376, helik, heliya76, hey girl, Hinta, hoda barani, homa90, icegirl_90, iranian_girl, Khate Siah, kimiya14, kolaleh, leila.kh, lilil, little princess, M*KH, madi paym, Maedeh, mahbob_sh, MAHSA-O, mahsamoon, malihe ranjbar, mani0020, maskari, matineh77, mehdi-1369, melanie stryder, metropolis, mina naz, mina_k, Miss Bahar, mitooshkool, mitra.ym, mona.a, moni71, MoonRise, N A F A S, nafas44, nafas_sheytoon, NAHAYATt, nakisa_68, natalia, nazgole, NeGaR_PN, negin-joon, negin.b, negina., niayesh_s.s, nika21, nikaan, Noosha Y, nsim, nutty, osweh, P*O*O*N*E*H, paeezi, pain, paizan, pardiis, paria.v, parinaz.m, parisa_4, Pransess, PRISON BREAK, R.A.H.A, Raha.74, raha1375, RaheBipayan*, rain bow, reza9000, Rosali, roxana77, roya1365, s*star, sadaf.a, Sahar.M, sama33, sanaiii, sang_e_saboor, sara parvizi, sepide25, setare....s, setareh15, Setareh_Sh, sevin jooni, sh1998, shaghhayeghh, sharare.afs, sheida_953, simi, snappy, soha1990, soheyla jooon, Sokout, some one, ssshakila, Star-crossed, Street love, SunGirl4000, symorgh, sαвα, TaMaNa6, te amo, toofanz, UnKnOwN_Sh, Vaaleh, valan, Veni, vghv, white-sky, yada, yalda jo0n, yasaman10, zahra.gol, zahra_jk, ~ SanaZ 15~, ~B@H@R~, ~foroozan~, ~N!na jOojOo~, ~SAREH~, ~SariR~, °°₩õ££@₩$°°, ȤÅῌɌÅ, آتشدخت, آرتمیس 98, آندريا2000, آیدا 2659, ارشیا123, ارمغان شادی, امیرپارسیان, بهار سرد, تینا97, حاجی بلا, خانم فسقلی, رها 69, سامیه.ر, سحر 20, سحر صالحی, صحرا71, صنم *, طلوع عشق, عرفان 82, لیلاحمیده, ماجده, مادام بی موسیو, معصومه سادات, مهسا1380, مهشید7, مونا**, نام کاربری, نغمه زندگی, نفس76, نوشین66, نی نی توچولو, نیکولا 71, هفت مقدس..., همای رحمت, همیسا, هورتاش, وارث, وارش67, وفادار, ياابالفضل, پروانه!, پریاss, یغما, ღدختر کائناتღ, ᗩηηᗩ, ♣ Elvira ♣, ♥ nazi nazi♥

تبلیغات

دانلود

قدیمی ۲۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۳۷ بعد از ظهر   #2 (لینک مستقیم)
کاربر خودمونی

doorin آواتار ها

پست بسیار مفید  +6 امتیاز     

سلام باران جون
2تا پست اولت رو خوندم عالی بود
از الان معلومه چقدر هیجان انگیزه
doorin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۲۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۴۱ بعد از ظهر   #3 (لینک مستقیم)
کاربر متوسط

saghi.m آواتار ها

saghi.m به Yahoo ارسال پیام
پست معمولی  +1 امتیاز     

عالیه من عاشق عکس توسکا شدم خییییییییییییییلللللللییی ییییییی باحاله قیافش موفق باشی من تا تهش باهاتم........
saghi.m آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۲۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۴۶ بعد از ظهر   #4 (لینک مستقیم)
کاربر خودمونی

فهیم1 آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

سلام عزیزم. از همین اول عالیی شروع کردی. همینطوری ادامه بده ،البته از الان میگم امیدوارم با یه پایان خوب تمومش کنی.با اینکه هنوز اولشه به نظرم توسکا باید شخصیت جالبی داشته باشه.لطفا مثله کار قبلیت تند تند بذار بازم مرسییی.
فهیم1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۲۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۵۶ بعد از ظهر   #5 (لینک مستقیم)
کاربر خودمونی

eti98 آواتار ها

eti98 به Yahoo ارسال پیام
بدون امتیاز  0 امتیاز     

سلام باران عزیز
من رمانتو تا اینجا خوندم
راستش جذبم می کنه
و خوشم میاد کلا از موضوعش
اینکه توسکا یه دختر از خونواده عادیه (فقیر یا پولدار) دوس دارم
و اینکه کار قرار نبود قشنگهه اما من اینو بیشتر دوس دارم
موفق باشیییییییییییی

چیـزی نمیـخـوآهَم جـز . . .
یـکــ اتــآقِ تـآریک
یـکـ مـوسیقـے بے کَلآم
یـکـ فنجـآن قهـوه بـهـ تَلخـی ِ زهـر !
وَ خـوآبـے بـه آرآمـے یـکــ مـَرگ هَمیشـگـے . . .

خالکوبی، زهر تاوان، جرات یا حقیقت؟!
eti98 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۲۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۲۲ بعد از ظهر   #6 (لینک مستقیم)
کاربر عادی

nina18 آواتار ها

پست معمولی  +1 امتیاز     

افااااااااااا این ااقاهه چقدر شبیه ارتانه.نه؟
nina18 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۲۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۵۹ بعد از ظهر   #7 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای

*emo girl* آواتار ها

پست معمولی  +1 امتیاز     

خيلي قشنگه ولي دوستش ناراحت نشد كه توسكا جاش رفت تست داد؟؟!!

❤♫❤♫❤my life belonges to you!ONLY YOU❤♫❤♫❤
*emo girl* آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۲۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۳۰ بعد از ظهر   #8 (لینک مستقیم)
کاربر متوسط

*miss minoo* آواتار ها

پست معمولی  +1 امتیاز     

سلام!خیلی خوشحالم که موضوع تکراری نیست.موضوع قبلی داستان روونی داشت و با اینکه تکراری بود من دوسش داشتم.ولی یه چیزی که هست اینه که آدم ناخودآگاه مقایسه می کنه.نه واسه خوب و بد بودن.اینکه قابل پیشبینی باشه بعضی وقتا هیجان داستانو می گیره.ئ الان که با یه سوژه جدید اومدی برات خیلی خوشحالم و دنبال می کنم،موفق باشی عزیزم
*miss minoo* آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۲۰ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۲۸ بعد از ظهر   #9 (لینک مستقیم)
کاربر عادی

مهتاب عشق آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

سلام و صد سلام به همای عزیزم
اول که اسمتو دیدم فکر کردم اشتباست بعدش مه عکستو دیدم کلییییییییییییییییی ذوق کردم
طبق معمول نوشتت آدمو جذب میکنه قلمت بی نظیره عزیزم
همین هم که سعی می کنی بیشتر عاشقانه باشه خودش یه امتیازه ویژه ست
هما جونم نمیشه عکسه این دختر داستان عوض بشه؟زشت نیست ولی مدل عکسش یه جوریه
بازم ممنونم ازت
منتظر ادامه قشنگش هستم
مهتاب عشق آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۲۰ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۳۰ بعد از ظهر   #10 (لینک مستقیم)
کاربر عادی

مهتاب عشق آواتار ها

پست معمولی  +1 امتیاز     

سلام و صد سلام به همای عزیزم
اول که اسمتو دیدم فکر کردم اشتباست بعدش که عکستو دیدم کلییییییییییییییییی ذوق کردم
طبق معمول نوشتت آدمو جذب میکنه قلمت بی نظیره عزیزم
همین هم که سعی می کنی بیشتر عاشقانه باشه خودش یه امتیازه ویژه ست
هما جونم نمیشه عکسه این دختر داستان عوض بشه؟زشت نیست ولی مدل عکسش یه جوریه
بازم ممنونم ازت
منتظر ادامه قشنگش هستم
مهتاب عشق آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

برچسب ها
اصفهانی, انجمن, توسکا, معرفی, نقد, هما, و, پور, کاربر, کتاب

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع: