ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
به امید شوهر | کار گروهی
گل نقش طاووس

paradiseagency

?

نودهشتیا
فید آر اس اس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:

رأی دهندگان
55. نظرسنجی بسته شده است.
  • زیر 15

4 7.27%
  • 15 تا 20

31 56.36%
  • 20 تا 25

10 18.18%
  • 25 تا 30

6 10.91%
  • بالای 30

4 7.27%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
  1. Top | #1

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.06
    تشکر از کاربر
    4,761
    تشکر شده 115,192 در 1,789 پست
    حالت من
    Konjkav
    اندازه فونت

پیش فرض به امید شوهر | کار گروهی

کتاب به درخواست نویسنده حذف شد .

به امیـــــــــــد شوهـــــــــــــر::

پیش گفتار::

سلام به همگی.
    شماهم از خوندن رمانهای پر از غم و حسرت خسته شدین؟
    شما هم دلتون یک رمان سراسر شوخی و خنده , با یک پایان متفاوت و صد البته شاد میخواد؟
    شما هم میخوایین که یک رمان بخونین که توش هیچ خبری از هجران و فراق نباشه؟
    خب پس چرا معطلین؟؟ این همونی که شما میخوایین.
    چند تا نکته::
    1: آقا پسرهای گل نودهشتی لطفا به این نکته توجه داشته باشن "ورود آقایان به این تاپیک و خوندن این رمان برای هر جنس مذکری ممنوعه" یک کلوم ختم کلوم!
    این یک رمان کاملا دخترونه است و ما میخواییم توش با دخترها شوخی کنیم...نبینم فردا باز راه بیفتین از این رمان آتو بگیرین !!!
    2:خلاصه داستان : چندتا دختر تصمیم میگیرن برای خودشون شوهر پیدا کنن!
    برای همین شایعه میکنن که هر پسری که با اونها ازدواج کنه چندتا سکه طلا جایزه میگیره و برا ی اینکار احیتاج به طلا دارند که به ناچار دست به سرقت از یک طلافروشی میزنند و ....

این شما و این رمان به امیــــــــــــد شوهر..!

مقـــــدمه:::

(سه تفنگدار..)

-من خوشبخت ترین مرد دنیام چون موجود دوست داشتنی مثل تو رو کنار خودم دارم.
    -بسه دیگه ...خواهش میکنم.
    -باور کن ..تو بهترین هدیه ای بودی که خدا تو زندگی بهم داده !
    -میدونی الان چی دلم میخواد؟...دلم میخواد که...

-هو مونا!!! کم کن صدای اون تلوزیون رو!

بهار همانطور که داد میزد بالشتش را به سمت مونا که تمام حواسش به فیلم در حال پخش بود پرتاب کرد و گفت: مگه با تونیستم , کمش کن!
    مونا عصبی دستش را در هوا تکان داد و گفت: اَه ...بهار اذیت نکن دیگه! بعد عمری این تلوزیون یک فیلم عشقی گذاشته , اونم تو به من نبین! بیام خوب خفه اش کنم ؟ خب بذار یاد بگیرم فردا چطوری با شوهرم حرف بزنم !
    بهار خندید: تو نمیخواد چیزی یاد بگیری...تو نخونده ملایی!
    مونا جوابی نداد و در عوض لبخندی پهن سرتاسر صورتش را پوشاند و محو تصویر تلوزیون شد.
    بهار هم کنجکاوشد , گردن کج کرد و با دیدن صحنه د رحال پخش گفت: خدائیش تو خجالت نمیکشی این ها چیه تو داری نگاه میکنی؟
    -اَه خفه شو بهار...بذار برم تو حس!
    -نه مثل اینکه تو زبون آدم حالیت نمیشه!
    بهار کنترل را برداشت و شبکه را عوض کرد.
    صدای خبرنگاری که داشت خبر وقوع یک عملیات تروریستی را میداد میان اعتراض مونا گم شد.
    -اِ ..چرا عوضش کردی مریض؟ تازه داشت به جای اصلیش میرسید!
    -پاشو پاشو...این چیزها رو نباید نگاه کرد..ممکنه شب خواب بد ببینی!
    -بهار! اذیت نکن ..بزن اون کانال الان تموم میشه!
    بهار کنترل را دو دستی چسبیده بود و خودش را گرم گوش دادن به خبر نشان میداد.
    خبرنگار با آب و تاب در حال گزارش دادن درباره تعداد کشته شدگان و مجروحین بود و صدای جیغ و داد مونا هم نمیگذاشت او متوجه شود که این عملیات در کدام کشور رخ داده!
    همان لحظه الهام هیجان زده وارد هال شد و بلند گفت: بچه ها...میدونین چی شده؟
    مونا دهن کجی کرد و گفت: نگو که واسه ات خواستگار پیدا شده؟!
    الهام گوشی اش را تکان داد و گفت: کاش واسه من بود..بگو الان خبر عروس شدن کی رو بهم دادن؟
    مونا دوباره بی حوصله جواب داد: لابد شمسی کوره!
    -نه خره..شکوفه!
    بهار و مونا با هم به طرف الهام برگشتند و یکصدا گفتند : کی؟؟!!
    -شکوفه.
    مونا که حسابی لجش گرفته بود : اون دختر دماغوئه؟
    الهام مغموم سر تکان داد.
    -حالا طرف کی هست؟
    -نمیدونم ..ولی برام اس کرده که مهندسه!
    مونا: چه غلطها ..دروغ میگه..کدوم الاغی میاد اونو بگیره با یک وجب قدش؟!
    بهار پوزخندی زد و گفت: بی انصافی نکن , یک وجب وینم!
    مونا: حالا هر چی..الی؟ راسته؟
    الهام: گمونم!
    مونا: خدا شانس بده!
    مونا رویش را به سمت بهار برگرداندو با چهره ای مضحک گفت: بهار رسما ترشیدیم ..آره؟
    بهار مردد میان خندیدن و گریستن , نگاهش مدام میان الهام و مونا در گردش بود که مونا دوباره گفت:بزن اون کانال ببینم آخرش چی شد!

فصل اول
    " مونا...."

اسم من موناست. مونا پیروان..23 سالمه که تا چند ماه دیگه میرم تو 24 سالگی.
    میدونم هنوز خیلی برای ازدواج کردن دیر نیست اما نگرانم!
    میترسم به عاقبت دختر عموهام دچار بشم که همشون تو سن33 و 35 سالگی عروس شدن!
    من و بهار و الهام هر کدوم مال یک شهریم و هر کدوممون یک داستان داریم ولی خیلی اتفاقی و بر حسب تصاوف کنار همدیگه تو این خونه همخونه شدیم!
    شمسی خانوم که من بهش میگم شمسی کوره صاحب خونه مونه.. چشماش خیلی ضعیفه و من برای همین بهش میگم شمسی کوره!
    خانم مهربونیه اما یک مشکل داره اونم اینکه مدام دلش میخواد تمارض کنه و خودش رو به مریضی بزنه ...
    من دانشجوی رشته مرمت آثار باستانی ام ...ترم آخرمه .اینم بخاطر اینکه چند واحدی رو در طول ترم افتادم .
    میگن دختر شاد و بگو بخندی هستم اما بهار عقیده داره زیادی شیرین میزنم, خودم اگه بخوام بگم , میگم: خوشحالم!
    خب چه اشکالی داره آدم خوشحال باشه؟
    بگذریم.
    داستان ما از اینجا شروع میشه که یکی ازدخترها ی دانشگاه من که هم الهام و هم بهار میشناسنش عروس میشه!
    وقتی خبر به گوش ما 3 تا رسید از حسرت ترکیدیم مثل بمــــــــــــــب!
    و صدای ترکیدنمون به گوش طرف رسید!
    این شکوفه خانم که میگم هم رشته خودمه و تازه اومده دانکشده ما, قدش به زور اندازه پیریز برق کلاس میرسه ..همش رو بخوای با ارفاق حساب کنی میشه 60-70 سانت حالا بگو یک متر بلکن مشتری بشیم!
    یک دهن گشادی داره که وقتی میخنده همه 36 تا دندونش میریزه بیرون و چشماش هم به قول بهار با میخ سوراخ کردن!
    با این توصیفات خودتون قضاوت کنین این دختر خوشگلی داره؟
    پس ما سه تا به این نتیجه رسییدم که قضیه چیز دیگه ای !
    ولی این شکوفه هیچ جوره به کسی اطلاعات نمیداد و ما هم داشتیم از زور فضولی خفه میشیدیم!
    تا اینکه یک روز شوخی شوخی یک اتفاقی افتاد که ماجرای ما سه نفر کشته مرد شوهر شروع شد.

کتاب به درخواست نویسنده حذف شد .
    ویرایش توسط chrysalis : 1391,05,19 در ساعت ساعت : 18:38
    از خدا پرسيدم :
    اگر در سرنوشت ما،همه چيز را از قبل نوشته اي پس آرزو كردن چه سود دارد؟!!
    خدا گفت:
    شايد نوشته باشم هرچه كه آرزو كند ...

رمان وقتي حتي زن نيستي

2. 624 کاربر از پست chrysalis تشکر کرده اند .

!!!mah!!! , # NEGAR # , #laleh# , #SamaneH# , $ ساجده$ , $*~fire~*$ , "Niloo" , * narges * , * ترنم بهار * , **solmaz** , *amitis* , *atrina* , *barandel* , *bi gharar* , *fatemeh* , *Leila* , *Nafise.a9* , *niloo* , *Peggy* , *ROJA* , *shima* , *Silver Sun* , *spectacular* , *~aida bala~* , *ری را* , *ریما* , -ava- , -Farimah- , -ShaDi- , -دایان- , ..samira.. , ..sHaMim.. , .: She :. , .:BahaR:. , .:matin:. , .MOHABBAT. , .Mona. , /قاصدک/ , 0r!ent@L G!rL , 3TAREYE SHAB , 41267m , 6666j , 88 shiva , @Hollow@ , @new moon@ , Abandokht , afi jonz , AFM.ANGEL , afsane11 , aida.r , Aji_TanNaZ , Alale* , alikhademi , alonegirl , Altin ay , amorist , ANA.22 , angel04 , angle66 , Anisa13 , anita77 , ankka , ANNE , Anolin , any body , aqua , aramis 2 , ariany , arshiya5 , Artemisa , artnous , asal-661 , ASAL.R , ASEMAN SHAB , asemane nili , ashoka , aslak , asoodeh , assertive , Atefe_R , atei_69 , atika , atyek , AVESTA , aynoshi , Az@de , azade jooon , بــــانــــو , bahare RE , bani* , Banooye Koochak , barane khazan , baran_1990 , behi_aquarius , believe me , betiya , blub2000 , carrie , casio02 , cole , D0nya , darya1 , degeer , deragun , diena , dokhibabash , dokhtare babash , dokhtare sahra , dokhtare-tanha , dokhtar_naz2020 , Doni.M , dozhd , eglantine-m96 , elahe57 , elahe70 , elahejoon1234 , elham12345 , elham74 , elia65 , elina18 , elnaz 90 , elnaz89 , erwin , F . Kh , f.a.m , f2kral , fadai , FAH!ME , farizad , farnam88180 , Farnaz , Faryad Zire Ab , faryad(sf) , fatemeh333 , fatemehjojo , feedback , fermesk , fk-osh-d , foozhan az , foroogh 54 , fzzzz2002 , f_javid , Genza , ghazalghazal , ghazal_piaz , gherti , gili , Giss Golabetoon , gogoli , gol e roz sefid , golbaran , goldoone22 , golgol , gooood girl , GREEN_GIRL , H..GH , hachekhaste , hadis98 , hadis_s , hamideh , haniie , hargez , hastijojo , hediyeh_b , hediyew , Henia , hilda_moonlight , hirodia , hiva , hiva11 , homa90 , honey_x , Hoopoe , hydra , iranian_girl , irsa kian , iryane , jo-jo , JonasRahimi , joojoo7321 , judy abbott , Just Say No , K0s$@R! , kamand131 , katy , khale rize , khalesuske , Khate Siah , KHEHKZH , kimia.fh , kimia79 , Kimiya miri , kimiya0013 , king _ panther , kodaki , kolaleh , layahashemi , leila93 , leyly , libra272 , lili5225 , little princess , liza76 , M mehrane , m-pezhvak , m0zhdeh , m@ster , m@sti2011 , ma-az , Maede2130 , magenta , mahda , mahn , mahsa.h.i , mahsamoon , mahshad05 , mahshid2012 , mahtab10 , mahtab888871 , mAhTa_sAsI , mahya_pink , mansoure , marale , maral_70 , marjansh , marmara25 , maryam.mani , maryamm1990 , maryammmmmm6 , maryam_hj , maryam_joon , maryam_mariusz , marzie1994 , marzie67 , matin_a , mehraban.g , melikappp , melo joon , meloda , meraj_afsaneh , mikironi , mina-N , Mina.LoveStar , mina6674 , mina68 , mina_joon , mina_k , mindrella , minoo1920 , mint , mirage , Misha73 , misha_kavir , Mitra73 , mobinaa , mogho0oli , mona.65 , mzm1368 , N A R S A N , nafas-t , nafas44 , nafasjojo , nafas_14 , Nahid72 , Nasim 77 , nasim angel , nasim j , nastaran b , nastaran86 , NAVA22 , nazanin sh , nazi2000 , neg neg , negar1390 , Negar2026 , negin-joon , nemesis , neshan , NE[ )@A , nik00 , niloofarafoolin , niloofarane , nita.viok , nlp16001 , NO ONE , NO ONE 2 , notash , noting , nutty , orange1366 , orkidehyesurati , PAEEZ70 , pain , pari joon , Pari* , paria mahan , pariedarya , parnia18 , payizan , pegiiiiiiiii , perijooon , pingo pingo , Pinkvadie , pink_daughter , placebo , polat72 , polymehr , pr.delafrouz , R*A*Z , raha_210 , rahha , rahil2 , Randy Or , razieh76 , red90 , rojina1369 , ronika_1994 , Rosali , roseberry , roya1365 , rozan98 , s.m.1377 , s?h?r , saadatirad , sadegh86 , saghar23 , Sahar.M , sahe , sama sh , Samin20 , samir , Samira Abedi , SaMirA.Ha , samira1362 , samira67 , sanazM , sansi , sara angel , sara parvizi , saratab , sarina1911 , sasi joon , sayeh-lonely , sayeh779 , sayna88 , Sea Daughter~ , SEA SHELL-600 , selda-A , sepeedeh , sepide25 , sepideh1991 , sepideh1993 , serentipiti , setayesh1363 , setayesh_p995 , seyda m.m , Shabah eshg , shabesefid , shade3360 , shaghayegh+h , shahtut , shakiba_2510 , shali , Shaloliz , shatot , shayesteh 96 , sheida_953 , shell , shgoli , shida.m , shirin* , shirshoor , shiva joon , shoko pars , shrainy , shrareh , sh_karan , siah , silver moon , sim sin , SIMETRA , sirius , skiller , skyasal , sladans , soha ra , soha1990 , some61 , SOROUR* , sotazi , Souci , Speed McQueen , Star_69 , statistics , stubborn.teen , sun-dark , sunshine.h , Super girl , sura , sydney , sαвα , T@n@z , tania_7 , TanNazZz , taraneh.t , TARANOMEMEHR , tatar , taty9918 , tena , teresa.p , Tikooli , tina bigdeli , ti_na60 , to0oranj , tondar1365 , traker , Unbreakble , unique1366 , usui , V!olet , vahid. , VAHIDEH / P , vala_hg , Vampi.boy :| , vanas , vesta95 , viciOus bOy , Violet.e , vitric , wenela , white-sky , wintergirl , Y@Li-Jj , yalda a , yalda.angel , yalda.h , yaldasp , yas baran , yasam , yasamin_34 , yasi 90 , yasnaa , yas_sepid63 , Z.BITA , z750i , zahra jigar , zahra.gol , zahra.h , zahra.rad , zahra_jk , zanbagh , Zarizar , zeinab.n , zemestune , zibahp , _-_aramesh_-_ , ~*7en*~ , ~*MONA*~ , ~*tiyam*~ , ~B@H@R~ , ~fatemeh69~ , ~HeaRTbeAt~ , ~kimia~ , ~Melika~ , ~miss-mini~ , ~N!na jOojOo~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~SAREH~ , ~The14th MooN~ , Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒறelika , آبجی خانم , آبجی نیلوفر , آتای , آذردخت , آرنیکا , آفرینش , آهو خانم , آوین. , آیشا , آینوش , اب و اتش , ابید , اتل و متل , ارشیا123 , از چی بگم؟ , الهام1995 , الیمان , امتیس , انلی سارا , ایل آی , ایماز , بارانه , بازیگوش , بخاری , برادپیت , برفين , بلور , بی بی گل , تانی , تمنای دل , توهم سبز** , توکا , تيكا , ثـمیـن , جلوه , خالق اسمان خیال , خانم فسقلی , خانوم جان , خانوم عسلی , خرگوش تپل , خورشید روی آب , خوشگلم من , دختر رویایی , دختراسمان , دخترک کولی , دختری روی ماه , دخمل کوشولو , دزدمونا , دل آرا دشت بهشت , دوچنت , دیبا کیان , راز مخفی , رامونا , رضاره , رها در باران , روح سرگردون , رودنا , روژان6815 , ریحانهz , ز=زینت پدر , زری , زرین دخت , زهرا.الف , زوها , س_م_م_ , ساحلی , سامانتا , سامتانا , سایلاهوش , ستایش بانو , ستـاره , سرایدار جهنم , سمن ناز , سوانا77 , سودی جون , سپندار , سکوت من , سیمیندخت , شادی وروجک , شانون , شایسته بانو , شقایق وحشی , شهره وروجك , شهریور25 , صحبا , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , علی آرا , فاطمه فرح , فاطمه76 , فاطیما-ش , فاطیما8 , فانتین , فانوس دریایی , فریادسکوت , فهیمه67 , قاتی پاتی , لیلا931 , لیلین , م.م.ر , ماهرخ جون , محبوبه* , محبوبه_م , مرزنگام , مریم-نازنین , مشکاندخت , مهرناز_71 , مهستی , مهشاد فتحی پور , میتی65 , میــنو , میهـــان , نازنین جونم , نام کاربری , نامی , ندای بهار , نسيا , نسیم صبحگاهی , نصرا... , نم نم باران , نگاه روشن , نگین , نیکا83 , هدیه17 , همای رحمت , هورتاش , هوفریا , واران , وارث , وستا دخت , پرتو1 , پرستو11 , پریبانو , پـردیس , پیکان , چلیپا , چیکا , کریستال , کمند , کوچه بن بست , کیمیا رادمهر , کیمیا1388 , گل سرخ رضیتا , گلبو , گیتی , گیتی11ss , یاسمین.م , یگانه , დ●•·hanymo·•●დ , ღdokhtar royaiiღ , ☠The Best Girl☠ , ✿SOOSAN✿ , ツ ηarsis ℓavani