بازگشت   نودهشتیا > کتاب > متفرقه کتاب > معرفی و نقد کتاب > نوشته کاربران سایت

تبلیغات 
عصر پادشاهان
ارسال موضوع جدید  موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی ۲۵ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۱۸ قبل از ظهر   #1 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

f_javid آواتار ها

پست بسیار مفید  +42 امتیاز     
پیش فرض تقلب | F_Javid کاربر انجمن | معرفی و نقد کتاب

سلام دوستای عزیز. من برگشتم با یه رمان جدید و البته تو یه فاز دیگه. از همه دوستای خوبی که تو رمان قبلی من رو همراهی کردن خیلی خیلی ممنونم و امیدوارم تو این رمان هم با من باشن و من رو تو قسمت نقد و نظر تنها نذارن. اما اسم رمان جدید با اجازه همه دوستای گل تقلب هست. همون مقوله مورد پسند هممون از ابتدای تحصیل تا آخرین روزی که ممکنه سر یه کلاسی بشینیم و یه امتحانی در کار باشه.
رمان در مورد دختر شاد و سرزنده ای به اسم نادیا هست که البته نانادی صداش میکنن همه و خدای تقلبه. کل چهار سال دبیرستان رو با تقلب به انتها رسونده و دریای راههای تقلبه و انقدر حرفه ای که تا به حال سابقه تقلب گرفتنه ازش رو هیچ بنی بشری به چشم ندیده اما از بد روزگار بالاخره دستش برا یه نفر رو میشه و این سراغاز یه تنفر عمیق و شاید در انتها عشقی بزرگ و پر از تجربه های ریز و درشتی که بالاخره ببینیم نقلب توانگر کند مرد را یا نکند!!!!!!!

رمان تقلب | f_javid کاربر انجمن

ویرایش توسط f_javid : ۲۵ بهمن ۱۳۹۰ در ساعت ۰۱:۰۱ قبل از ظهر
f_javid آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
# A Far Star #, # eLaHe #, $ ساجده$, "Giti", *anse*hana, *asemani*, *Scarlett*, - heDeh -, -ShaDi-, 5011311, @nis@, aasemoon, asalie, babasi, bibi73, Blast Off, blue berry, brain storm, Cancer, denis**, DEZI, dorsaaaaa, elahe 66, foozhan az, friend16, ghazal., GISU KAMAND, kanyar, katy f, kurda smahlt:<, leila.kh, mahbaran, mahbob_sh, Mari958, mary bala, maryam94, metropolis, Mina, mina68, mina_k, mkhajezadeh, R.A.H.A, REAL LOVE, sabaya, sanaz 69, sania555, setareh659, shadow_das, Shifteh, shirin.a, sibsorkhhava, simaN, soha1990, Sokout, solia, soody pink, Star_69, sαвα, take back love, tarane, Tikooli, ti_na60, tondar1365, unique_fh, vanas, wenela, Y@Li-Jj, Z.Sattari, _SarA_, ~ Erf@neH ~, ~foroozan~, °•ღ بـــامـــزی ღ•°, ادم خوب, باران 69, باربارا, برادپیت, بی کس, حاجی بلا, خانم فسقلی, دل سرد, دیان, دیبا کیان, روح سرگردون, ستاره بارون, شایسته بانو, شبنم, شیوا, عرفان 82, غزل91, فرگل1, مونا**, ندای بهار, نيلا..., ياابالفضل, پرستو خانم, پروانه!, یاس بی نشان

تبلیغات

دانلود

قدیمی ۲۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۲۵ بعد از ظهر   #2 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

f_javid آواتار ها

پست مفید  +3 امتیاز     

ممنونم دوستای خوب. روز ولنتاین برای شما هم مبارک و انشالا یکی از قشنگ ترین روزهاتون باشه. خوشحالم که باز هم در کنار خودم میبینمتون و امیدوارم نظرات سازنده تون رو از من دریغ نکنید.
f_javid آنلاین نیست.  
قدیمی ۲۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۱۵ بعد از ظهر   #3 (لینک مستقیم)
کاربر خودمونی

leila.kh آواتار ها

پست معمولی  +1 امتیاز     

سلام دوست عزیزم خیلی خوشحالم دوباره با یک رمان قشنگ البته با این موضوع جذاب ازت میبینم ایشاالله موفق باشید فقط تنها نکته ای که خواستم بگم حتما توی رمانت فضا سازی بکن و توصیف صحنه ها را هم نشون بده چون توی دیالوگ نویسی عالی هستی مشتاقانه منتظر ادامه رمانت هستم
leila.kh آنلاین نیست.  
قدیمی ۲۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۵۱ بعد از ظهر   #4 (لینک مستقیم)
کاربر فعال

~anahita~ آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

و باز هم ف.جاوید عزیززززززززز....مرسی واقعا برای عشق چیز دیگری است نبودم نظر بدم یادم رفت بعدشم شرمنده ولی عالی بود. حالا این دفعه از رها 30 ساله اومدی سراغ نانادی 18ساله شیطون! پست اولتو که خوندم کلی با دختره حال کردم و از اینکه میری سراغ احساسات پسره بسی خوشم میاد تو رمانای ما از احساسات پسرا کمتر میگن راستی اگه خودت پسری (نمیدونم البته) بهتر میتونی از احساسای پسرا بگی قسمتای بابک دارشو بیشتر کن البته بازم تو نویسنده ای و خالق اثر خودت بهتر میدونی.
با انرژی ادامه بده مشتاق پستای عالیتم

بی امضا

~anahita~ آنلاین نیست.  
قدیمی ۲۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۰۸ بعد از ظهر   #5 (لینک مستقیم)
کاربر فعال

~anahita~ آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

یعنی قراره مانی عاشق یکی از اینا بشه؟!؟!؟ مثلا سارا یا نادیا؟!؟!؟ آخه تفاوت سنیشون خیلی بالاسسسسس 17سال!!! نمیدونم این حدس من بود داستان بره جلو ببینیم چی میشه فعلا منتظریم
~anahita~ آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
قدیمی ۲۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۲۸ بعد از ظهر   #6 (لینک مستقیم)
کاربر نیمه فعال

مونا** آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

سلام دوست عزیزم. خوشحالم که دوباره با یه رمان جدید اومدی. من رمان قبلیت رو بسی دوست دارم. و مطمئنم از رمان قبلی پخته تر شدی و این رمانو خیلی زیباتر مینوسی.
اول از همه بگم موضوعی که انتخاب کردی خیلی جالبه. و من خیلی جذبش شدم. راستی یک تشکر بابت خلاصه مفید وختصر و جامع رمان . باید تبریک بگم. خیلی ها اصلا بلد نیستند همون اول بگن چی تو چنته دارن که باعث دلزدگی برای رمان میشه.
با موفقیت روزافزون شما دوست گرامی

رمانی که حتما توصیه می کنم بخونید

سعی نکن متفاوت باشی!
فقط "خوب باش"
خوب بودن به اندازه ی کافی متفاوت است...

مونا** آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
قدیمی ۲۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۴۸ بعد از ظهر   #7 (لینک مستقیم)
کاربر نیمه فعال

*Scarlett* آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

خیلی خیلیییییییییییییییییییییی عالی بووووووووووووووووود بسی خوشحالمان کرد.... موضوع باحالیییییی داره و پر از هیجانه ...راحت تونستم با رمانت ارتباط برقرار کنم......احیانا کسی که مچ نانادی و میگیره مانی نیست؟؟؟؟؟؟؟ از مانی هم خوشمان آمد

فـرض کـن بــه عـکــاس بـگـویــــــــم :
تـارهـای سـپـیــــــد را سـیــاه کـنـــــــد.....
و چـیـــــن و چـروك هـا را مـاسـت مـالـــــــی...
و حـتـی از آن خـنـده هـا کـه دوسـت داری بـرایـم بـکـارد،
بـاز هـم از نـگـاهـــــــــم پـیـداسـت چـقــــدر ...
بـه نــبـــودنـــت خـیـره مـــانــــــده ام...
*Scarlett* آنلاین نیست.  
قدیمی ۲۵ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۲۳ بعد از ظهر   #8 (لینک مستقیم)
کاربر عادی

misan آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

سلام خسته نباشید همین الان این چندتا پستی که گذاشته بودیدو خوندم دو تا رمان کاملا متفاوت

فکر کنم این خیلی خوب بشه خودتونم حقوق خوندین خیلی خوب جزئیاتشو در میارین

مشتاقانه منتظر ادامش هستم

تو با منی هرجا برم
مهر تو بند جونمه.......

misan آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
قدیمی ۲۵ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۵۶ بعد از ظهر   #9 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

f_javid آواتار ها

پست معمولی  +2 امتیاز     

سلام به همه دوستای خوبم و همه نظرای خوبشون. کلی خوشحالم کردین. راستش شرمنده ها تا همین الان کدوم از خدا بی خبری اشتباها پاشو رو این کابل اینترنت گذاشته بود یا کشتی گیر کرده بود بهش چه بدانیم خلاصه اینترنته نبود دیگه. حالا ولی هست.
بگذریم. چون هنوظ خیلی نقد و یا نظر خاصی ندادین جز یکی دو تا از دوستا که یه کم سوال براشون پیش اومده بود در مورد شخصیت ها با اجازه همگی به جای پاسخ تک تک یه پاسخ کلی میدم که البته تاکید میکنم که این فقط به دلیل همین ابتدای رمان بودن هست وگرنه باز هم من به تک تک شما دوستای خوبم منحصرا جواب خواهم داد.
خوب لازم به ذکره که ما فعلا خیلی تو مقدمه رمان هستیم پس خودتون رو خیلی درگیر حرفها و احساسات و ارتباطای نانادی مانی سارا بابک و ... نکنین چون هنوز اصلا شخصیت اصلی داستان وارد نشده پس سعی کنید الان فقط به تمام این اشخاص به دید یه سری دوست هم دانشگاهی و یا فامیل و استاد و شاگرد نگاه کنید تا بعد من شرمنده تون نشم.
مطلب دیگه در مورد نوع نگارش این رمان هست. من دارم تمام سعی خودم رو میکنم که تو این رمان اون حس نمایشنامه نویسی که بعضی از دوستان خیلی باهاش راحت کنار نمی اومدن رو تغییر بدم و تو جوابهای شخصیت ها حالات طرف مقابلشون و اینکه مثلا الان عصبانی هست یا میخنده یا ... رو نشون بدم که امیدوارم بپسندین و البته اگر این شیوه نگارش رو دوست نداشتین کافیه امر کنید تا من به شیوه قبلی برگردم.
اما دلیل اینکه از رهای 30 ساله به نانادی 18 ساله پر شر و شور برگشتم اینکه اولا جسارت نباشه اما اکثریت دوستان سن های پایینی تو رده های بین 16 17 تا 21 22 هستن تا سن های 25 26 تا 30 و خواستم کمی به زمان اونها و افکارشون و این دورانی که خودشون هنوز توشن سر بزنم تا ملموس تر باشه که امیدوارم مورد پسند همه دوستان باشه. میخوایم از یه دختر 18 ساله بریم برسیم به یه دختر 25 6 ساله با یه بی راهۀ دراز و پر پیچ و خم که باید تبدیلش کنه به راه.
f_javid آنلاین نیست.  
قدیمی ۲۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۳۲ قبل از ظهر   #10 (لینک مستقیم)
مدیر بخش عکس

Farnaz آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sara angel نمایش پست ها
سلام گلم داستانتو دوس دارم فقط به نظرم یه مشکل داره اونم اینه که دیالوگاشون معلوم نیست از کیه با توجه به جمله باید حدس زد کی داره حرف میزنه من اینجور گیج میشم...میشه اسم هرکدومو اول جمله اش بنویسی...مرسی
عزیزم شما نباید با فونت بزرگ تو انجمن تایپ کنی
حداکثر 3 باید باشه

برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

قوانين بخش عكس | قبل از فعالیت در بخش حتما مطالعه کنید!

قوانین مهم بخش ترول

ترول چیست؟ به نظرم خوبه كه همه اينو بدونيم

قوانین مهم بخش والپیپر
Farnaz آنلاین نیست.  
موضوع بسته شد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

برچسب ها
fjavid, تقلب, سایت, کاربر

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش