ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان تقلب | f_javid کاربر انجمننودهشتیا
صفحه 1 از 20 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 198
 1. Top | #1

  رمان نویس انجمن


  تاریخ عضویت
  آبان 1390
  نوشته ها
  1,042
  میانگین پست در روز
  0.70
  محل سکونت
  تهران ولی در حال حاضر غربت
  تشکر از کاربر
  6,582
  تشکر شده 99,577 در 1,626 پست
  اندازه فونت

  پیش فرض رمان تقلب | f_javid کاربر انجمن

  سلام دوستای عزیز. من برگشتم با یه رمان جدید و البته تو یه فاز دیگه. از همه دوستای خوبی که تو رمان قبلی من رو همراهی کردن خیلی خیلی ممنونم و امیدوارم تو این رمان هم با من باشن و من رو تو قسمت نقد و نظر هم تنها نذارن. اما اسم رمان جدید با اجازه همه دوستای گل تقلب هست. همون مقوله مورد پسند هممون از ابتدای تحصیل تا آخرین روزی که ممکنه سر یه کلاسی بشینیم و یه امتحانی در کار باشه.
  رمان در مورد دختر شاد و سرزنده ای به اسم نادیا هست که البته نانادی صداش میکنن همه و خدای تقلبه. کل چهار سال دبیرستان رو با تقلب به انتها رسونده و دریای راههای تقلبه و انقدر حرفه ای که تا به حال سابقه تقلب گرفتنه ازش رو هیچ بنی بشری به چشم ندیده اما از بد روزگار بالاخره دستش برا یه نفر رو میشه و این سراغاز یه تنفر عمیق و شاید در انتها عشقی بزرگ و پر از تجربه های ریز و درشتی که بالاخره ببینیم نقلب توانگر کند مرد را یا نکند!!!!!!!
  خوب همین اول کار اعلام کنم که با مثبت ها و تشکرهاتون خیلی خیلی خوشحالم میکنین و امیدوارم ازم دریغش نکنید و صد البته که بیشتر از هر دوی اینها با نقد و نظرات خوبتون خوشحالم میکنین و توان ادامه دادن رو بهم میدین.
  اینم لینک نقد و نظر خدمت دوستای گل
  به نامش، به یادش و در پناهش می کنیم آغاز


  - ما...ما...ن... ماشینه رو افتادین... ای ول...
  - مرگ، دختره احمق، کر شدم! این چه جیغی بود؟ فکر کردم مُردی. چت شد یهو؟
  - بلیط دبی رو افتادی شازده، فردا بلیط نگرفته نمی یای خونه ها!
  - دروغ می گی!!! گرفتی ما رو؟
  - دروغم چیه، باور نداری بیا خودت ببین، هنوز صفحه بازه.
  - مرگ آریانا؟ کو؟ ببینم...
  - راس میگی نانادی؟ بگو جون مامان!
  - وا چتونه شماها، شک دارین؟
  - نانادی جان من، این تن بمیره راستشو بگو، کی جلوت نشسته بود؟ ها؟ نفره اول بود یا دوم؟ من اگه تو رو نشناسم که به درد کوفتم نمی خورم.
  - ما...ما...ن به این بگو خفه شه فقط، خیلی نامردی آریانا. مگه دستم بهت نرسه، مردی وایسا...
  - مگه دروغ می گم؟ دیگه همه عالم خدای تقلبو میشناسن! ولی تو بمیری لامصب عجب شانسی داریا... حالا اگه ما بودیم جلومون یه بیغی می نشست که نگو.
  - خیلی بدی... خیلی... کور بودی اون موقع که خودمو تو خونه حبس کرده بودم خر می زدم؟
  - خیل ِخوب بس کنین دیگه. خجالت بکشین. عین موش و گربه دور خونه دنبال هم می دوئین، آریانا تو خجالت بکش، این بچه است، تو که ماشالا 30 سالته.
  - ای بابا. مادر من مگه من دروغ می گم؟ طاقت حرف حق نداره میدوئه دنبال من که مثلا منو بگیره مشت بزنه بهم! آخه دختر خوب با این کارا که چیزی حل نمی شه، اصلا آقا من لال می شم. اما از فردا تماشا کن ببین هر کی از در وارد شد همینو بهت می گه یا نه. اگه نگفت من اسمم رو می ذارم قلی اصلا،خوبه؟
  - بس کن تو هم. بچه ام راست می گه دیگه، مگه ندیدی چطور خودش رو شیش ماه تو اتاق حبس کرده بود و خر می زد؟ تازه مگه با تقلب کسی می تونه رتبه سه کنکور بشه. بس کن دیگه ام از این حرفا نزن که مردم عقلشون به چشمشونه.
  - نانادی جون آریانا ببینم نکنه تقلبات رو برده بودی سر جلسه؟
  - آره می دونی سر جلسه چهار سال تقلب رو برده بودم پهن کرده بودم رو می زم تازه هر کدوم از مراقبا هم یه درس رو داشتن برام برگه تقلبش رو پیدا می کردن. اصلا اگه تو باور نداشتی که من نفر اول تا سوم می شم چرا شرط بستی باهام؟
  - خواستم حالت رو بگیرم یه سفر مجانی تیغ بزنم.
  - حالا خوردی تو دیوار؟ حالش رو ببر!
  ****
  نگاهش رو تو آئینه به خودش می دوزه و دوباره لبخند عمیقی روی لبش جا خوش می کنه. تو آسمونا راه می رفت. بالاخره شاخ غول رو شکسته بود. اونم اساسی! یه کم تو هم بود که چرا اول یا دوم نشده اما خوب بالاخره شرط رو برده بود. یه شرط اساسی که خیلی ها رو بیچاره کرده بود. اولیش مامان جان و آقای پدر که تو خرج بدی افتاده بودن. بالاخره به سانتافه عزیزش رسیده بود، بی برو برگرد. دومیش داداشی گل پسر که یه تور یه هفته ای دبی گردنش افتاده بود. سومیش میلاد پسر عموش که یه شام رستوران تاج محل تو کاسه اش رفته بود. چهارمیش مرجان دختر عموش که نوشتن تقلبای ترم اولش گردنش افتاده بود. اوه تازه مهم تر از همه پنجمیش بود که اون یکی پسر عموی بدعنق گیر مزخرفش دکتر مانی بود،ها ها ها بیست بی برو برگرد مقدمه حقوق ترم اول. آی چه حالی کنم من، یعنی قیافه ات تماشاییه آق مانی.
  دوباره چشمش رو به آینه می دوزه و با دقت تمام پودر برنزه رو روی صورتش می ماله و موهای فر مشکیش رو از شر گیره سر راحت می کنه و دورش می ریزه. دستی به پیراهن مشکیش می کشه و کفشای مشکی پاشنه بلندش رو هم پاش می کنه و طبق معمول و به قول مامان جان گرامی شیشه عطر رو روی خودش خالی می کنه، از در اتاق خارج می شه و به سمت پذیرایی می ره.
  همه ی فامیل توی پذیرایی جمع بودن به مناسبت جشن قبولیش تو دانشگاه! پاش به سالن نرسیده خنده ها و متلک ها از سر و روش باریدن گرفت و نانادی بی خیال و با نیش باز و به قول مامان جان مثه اسب گُم گُم پله ها رو پایین اومد و به سمت سالن پذیرایی شیرجه رفت و سلام بلند بالایی همه رو مهمون کرد.
  میلاد- به نانادی خانوم،آقا ما چاکر شماییم. می گم بیا یه کلاس کنکور آموزش تقلب باز کنیم به جان تو کار و بارش سکه استا.
  - هر هر خندیدم. شما فعلا خودت رو واسه باختت آماده کن آقـــــــــا....
  مرجان- وای دختر یعنی تو یه دونه ای. من موندم آخه تو این شانس خر رو از کدوم گوری گیر آوردی لامصب.
  - خیلی پررویی مرجان. ای چشمت رو بگیره اون همه خری که من زدم واس این کنکور کوفتی.
  - جان من دیگه ما رو رنگ نکن نانادی. چهار سال عالم و آدم خودش رو خفه کرد که تو رو قرآن عوض تقلب نوشتن یه بار محض رضای خدا یه درس رو بشین بخون برو سر جلسه.
  - اوف مگه دیوونه بودم، خودم رو خفه می کردم این تاریخ 300 صفحه ای چرت رو تو مغزم فرو کنم یا اون اراجیف جامعه شناسی و فرمولای چرت ریاضی یا اون زبان عربی مزخرف. به قرآن عذاب وجدان می گرفتم اگه چهار سال اون اراجیف رو تو مخم می کردم. این مغز نازنین خیلی گرونه، باید حسابی مراقبش باشم.
  مانی- آره والا! حیفه این مغز فسیل از آکبندی بخواد در بیاد.
  - آهای آقای دکتر حواستون رو جمع کنینا. همین مغز به قول شما فسیل شده نفر سوم کنکور شده، ایشالا چهار سال دیگه ام می شه وکیل این مملکت. البته شرمنده ها ولی خوب جای شما رو خواهد گرفت با عرض پوزش. ولی فعلا نگران نباشین ایشالا تا اون موقع شما خودتون بازنشسته شدین، ماشالا سن و سالی ازتون گذشته.
  - بله، امیدوارم! ولی از من به شما نصیحت با تقلب راه به جایی نمی برین، اینجا باید کار کنه. باید قر قره کنی کتابا رو تا بتونی به جایی برسی وگرنه تو دانشگاه دیگه با تقلب نمی تونی به جایی برسی جز یه مدرک قلابی به درد نخور که البته اونم شک دارم، خانوم!... راستی نصف بیشتر کتاباتم همون عربی به قول جنابعالی مزخرفه... پس بهت پیشنهاد می کنم قبلش خوب فکراتو بکنی، هر چند یاد ندارم شما از این بالا خونه تا حالا کمکی هم گرفته باشین.
  - یعنی می دونی... دلم می خواد با همین دستام خفه تون کنم؛ نامردم اگه روی جنابعالی رو کم نکنم. در ضمن قولتون فراموش نشه. مقدمه حقوق یه بیست بی برو برگرد.
  - متاسفم. هر کی بیست می خواد باید زحمت بکشه. استاد جماعت تو نمره دادن به خسّت معروفه!
  - اِ این نامردیه، جنابعالی شرط بستی اگه من نفر اول تا سوم شدم ترم اول مقدمه بیست می دی، واقعا که! هر چند بیشتر از اینم از جنابعالی انتظار نمیره. به درک، تقلبای من بیسته. احتیاجی به کَرَم جنابعالی نداره، یه واو هم جا نمی ذاره. هیییییییییییییییی... خوشت اومد؟
  - نانادی جان خاله، قربونت برم بیا اصلا پیش خودم. به حرف اینام اصلا گوش نده. خودشون از سال دوم خر زدن تا دانشگاه یه چیزی قبول شن حالا چششون ور نمی داره تو هم خوش گذرونی ها و تفریحاتو کردی هم نفر سوم شدی.
  - مریم جون به خدا ما هم پسر داریم ها. اونم دو تا عوض یکی، پس تو رو خدا تو بازار گرمی یه کم اینوری هم نگا کن.
  - حسودیتون شد هوای عروسمو دارم؟ ماشالا با این شاخ شمشادایی که شما دارین و با این بازار تحویل و قربون صدقه هایی که دارن میرن، باد نکنن باید کلاتونو بندازین هوا.
  - ای ول خاله خوشمان آمد، بسیار. حقا که شوهر فقط یعنی امیر تپل مپل خودم. مادر شوهرمم چشم دراره. بدو امیر بیا بغل خاله قربونت برم الهی.
  - پس خاله بریم گل بزنیم ماشینه بابا رو؟
  - نه قربونت برم یه چند روز صبر کنی ماشین خودم می رسه همونو گل می زنیم.
  - خجالت بکش نانادی، درست عین دو ساله ها می مونی. خدا به داد اون خل و چلی برسه که تو رو بخواد بگیره یه روز. حقا که عقلت از این فسقلی هم کمتره.
  ****
  - نانادی، مامان پاتو نذاری رو گاز و د برو که رفتی ها. با احتیاط برو مامان. باشه؟
  - مامان تو رو خدا کوتا بیا، اون موقع که گواهینامه نداشت ماشین ما رو دو در می کرد عین آدم رانندگی نمی کرد اونوقت حالا می خواد عین آدم بره؟ نانادی جان تصادف کردی آن چنان تصادف کن که دیگه یه راست بری اون دنیا ما کمتر به درد سر بیفتیم قربونت.
  - نترس گل پسر تا حلوای تو رو نخورم به جان تو اگه از جام تکون بخورم.

  به عکس همه ی بچه های ترم اولی که با خجالت و غریبی یه گوشه محوطه کز می کنن از لحظه ای که پاشو تو دانشگاه گذاشته بود در حال شر سوزوندن و از در و دیوار بالا رفتن بود. یه روپوش مشکی با یه شلوار جین آبی سُرمه ای و یه جفت کفش ورزشی پومای مشکی که خوشبختانه چون قد بلندی داشت مشکل ساز نبود، به پا داشت. همون طور که سلانه سلانه از روی هرّۀ جدول کنار راه آسفالت داخل محوطه دانشگاه به سمت ورودی می رفت نگاهش رو روی کفش تک تک آدم ها چه دختر و چه پسر لحظه ای زوم می کرد و بعد به راهش ادامه می داد و البته گاهی که کفشی نظرش رو جلب می کرد سرش به سمت بالا و به طرف صاحب کفش می رفت و اگه ارزش داشت تنها برای چند ثانیه به خودش زحمت تماشای اون چهره رو می داد. همیشه نظرش این بود که به آدما از روی کفششون باید نمره داد و تصمیم گرفت که ارزش نگاه کردن و تلف کردن وقتش رو دارن یا نه.
  بالاخره به سر در اصلی دانشکده حقوق رسید و با لبخند وارد ساختمون شد و لحظه ای بعد مقابل بُرد مملو از جمعیت ایستاد و طبق معمول، صداشو عین بچه دبستانی ها توی سرش انداخت:
  - اونی که جلو تر از همه اس لطفا شماره کلاس این مقدمه رو هم به ما اعلام بفرماید، با تشکر!
  از میان هم همه و نگاه های بعضا متعجب و بعضا خندان، صدای جدی پسری بلند شد "311" و هم زمان از میان موج جمعیت بیرون آمد و به سمت راه پله ها روون شد.
  نگاه نانادی بی دلیل این بار ابتدا روی صورت فرد زوم و با جدیتی که از جدیت پسرک بهش منتقل شده بود رو به پسرک گفت:
  - ممنون آقای؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوب آقای.
  پسرک نگاهش رو روی صورت نانادی لحظه ای چرخوند و بعد همون طور که راهی از کنار اون باز می کرد با صدایی باز هم جدی گفت:
  - بابک... نیکنام.
  - خوشبختم بابک... نیکنام.
  بابک از شنیدن لحن خنده دار دختر در هین ادای اسمش لحظه ای ناخوداگاه به عقب و به سمتش برگشت و بعد نگاه جدی اش رو یه بار دیگه مهمون چهره دختر کرد و زیر لب تنها زمزمه کرد:
  - ممنون.
  همون طور که پله ها رو دو تا یکی بالا می پرید از کنار پسرک رد شد و دوباره شروع کرد به حرف زدن با خودش:
  - اوف چقدر جدی. نگاش کن تو رو قرآن. از اون عینک و تیپ و قیافه و اخلاق تابلوئه خرخون مدرسه ات بودی، ترسیدم بابا، خشن!
  با سلام بلند بالایی رو به کل بچه های داخل کلاس راشو کج می کنه طبق معمول به سمت ته کلاس که ناگهان حضور بابک روی درست اولین نیمکت کلاس یه فکر شیطانی رو تو سرش میندازه و با لبخند پلید گوشه لبش به سمت نیمکت اول میره و درست کنار بابک می شینه، پسری قد بلند با موهای خرمایی روشن و چشمای سبز آبی و صورت سفید و نگاهی که راحت می شه فهمید از یه طرف قطعا ایرانی نیست. یا مادر یا پدر. یه شلوار مردونه مشکی و پیراهن مردونه صورتی خیلی کمرنگ و کفشای مردونه مدل شانل و عینک فریم لسی به چشم که جذابیت و جدیت صورتش رو پر رنگ تر کرده. بوی گس ادوکلنش هم انگار روی جذبه اش تاثیر گذاشته باشه ناخوداگاه و تنها برای چند لحظه باعث جدیت نانادی می شه که تنها همون چند ثانیه عمرش می شه و بعد دوباره فکرای پلیدش به ذهنش بر می گرده و بی اختیار خنده ای شیطانی روی لبش می شینه که از نگاه تیزبین بابک دور نمی مونه.
  ناخوداگاه نگاهش روی صورت دخترک ثابت می مونه و شروع به تجزیه و تحلیل چهره اش می کنه. پوستی که قطعا سفید بوده و با آفتاب و سولار و هزار نوع کرم جور واجور به رنگ برنز در اومده و چشمای سبز لجنی و موهای مشکی فر. بینی مدل ایتالیایی صاف و بی نقص با یه نگاه که شرارت توش موج می زنه و یه لبخند بچه گونه و تخس. قد بلند و هیکل باریک و کشیده.
  - ببینم با پارتی بازی دانشگاه قبول شدی؟
  - چطور آقای خرخون؟
  - آخه این شرارت و تیپ و قیافه شک دارم فرصتی برای درس خوندن گذاشته باشه براتون.
  - اوهوم... پارتیم خوب کلفت بود جان شما.
  - حالا چرا می خندی؟
  - خوب دیگه. حالا...

  ویرایش توسط Behnoush : 1392,09,23 در ساعت ساعت : 13:33

  تعداد 1 کاربر از این پست حمایت مالی کرده اند :

  سپیده سحری ( 4,000 Toman )

 2. 845 کاربر از پست f_javid تشکر کرده اند .

  !!! NAFAS !!!, !aynaz!, # NEGAR #, # بلوط #, (morvarid), * hasti *, * حدیث *, *$~رازگل سرخ~$*, **Silver Star**, *barandel*, *dorsa*, *emo girl*, *miss minoo*, *Nafise.a9*, *NaZ@NiN.B*, *RaheleH, *sara, *Scarlett*, *shima*, *soodabeh*, *T.a.N.i.N*, *~aida bala~*, *بارون پاییزی*, *دخت تپل*, *ریحانه#, *نازنین*, +Neda+, - heDeh -, -ShaDi-, -نازلی-, ..sky.., ..فاطمه.., .:MaedeH:., .:~KaMeLiA~:., .arsana., .Estella.M, .HOMA., .Mania., .MOHABBAT., .MojGan., .Mona., .Monire., .nox., .ZeinaB., /لاله/, 0r!ent@L G!rL, 5011311, 677389, 870664182, :.NeGin jo0n.:, aahh, Abandokht, abby7, afi jonz, aflak, AFSON*, aidai, Aiden, ALI TAKTA, alikhademi, ali_shey, alonegirl, Altin ay, amirhessam, amirhosseinac, amorist, ana43, Anahita.s, angel04, angel67, ankka, anna320, anna43, ANNE, Anolin, anqa, aram27, archangel, architect_shima, arezoojigare, argan, arman_iran, armita1819, aroosha93, Arrosha, ART!ST, Artemisa, artnous, asal-1412, asal-661, Asaljojo, ashoka, asma66, atefeh_49, atefeh_f, atieh72, ATISH68, autumn.girl, avaa..., ava_s2, AVESTA, aygeen, aynaz69, aysan-15, azade jooon, azam 24, azarmidokht, azarsana, azda, Azita49, ba-maram, babsaneh, bahar.nt, bahar58, Banner, baran.amad, baran321, barane khazan, barin_s, baroon12, baroonii25, Beautiful Jasmine, behi_aquarius, Behnaz joon, behnazhmz, Behnoush, behsa, BehηaZ, betiya, bibi73, bikari, birdana2, bita_b, Black1Rose, blacke moan, blacksun, Blast Off, blue berry, blue69, bneta, brain storm, carrie, CAT-WOMAN, cheekygirl, cole, coral, coral12, dara77, dark chocolate, darya..., Dawn95, Defne, denis**, dokhtare khial, dorsa_68, dr.yasaman, dream2, eglantine-m96, elahe 66, Elahe111, elahejoon1234, Elen, elenah, eli-, eli.M, elinaz!!!, elmir4, elmira.t, ELMIRA79, elnaz89, enm1387, erwin, esfarzaneh, F SH A 26, f.hazrati, fa62, faezeh khajeh, faezeh88, fahime_kiticati, fani black 212, Fanoos90, fanoos_68, fantasy girl, farah2, fariba48, farisa, Farnaz, Farnaz.R, farnaz21, fary, farzan0, Fatemeh.98, fatemeh1990, fathemeh, fati0098, fatima.h, fereshth, fermesk, fk-osh-d, foozhan az, FowL, foxy_2010, free_girl, fzzzz2002, gandomsa, geladiator_bozdel, ghazal1252, ghazale49, ghazghaz, gherti, ghorbani, GISU KAMAND, glarion, gol e roz sefid, golbehi, golchaghe, Golden Eye, goldoone22, golgoli jaan, goli21, golnoush_k, gooood girl, gracious, hachekhaste, hala, hanajigh, hana_m, Haniday, hanie 64, haniyeh120, hannan jooon, hanye, harimeshgh, helen., helia m, helik, hermiun_0, homa41, homaa, homi1, honey_x, hooman770, hooriya_y, hosnaa, hot tea, HRad, hydra, hyunah, icicle, ili mah, Irani, j.ghanavizi, JARAGHE, jasmin-jaz, jessica.R, jnashenakhte, joana, joghoze, jujuee, Just Say No, kaktoos, kalipco, kam kam, kathyn, katy, katy f, kfdh, Khate Siah, khatereh14, khoshhal, kimi khoshgele, kimia joon, king _ panther, krystall, kurda smahlt:<, l0vin, Lale7, Laya.Li, layahashemi, leila 0098, leila.kh, leila_f, leilyk, leona, lili5225, lilidan, lilil, lilipoot33_68, lmnop, love is.., M mehrane, M-crazy, M.shasusa, m0zhdeh, m2sm, M@R@L, M@RaL, ma2ta222, Mabadh, madad, magenta, mahbaran, Mahd!yeh, mahdiar, mahdieh.k, mahdieh67, Mahdis @69, mahdiyeh77, maheasemun, mahisadun, Mahn!a, mahnazmom, mahsa.nadi, mahsa1490, mahsafall, mahsakh1370, mahsamoon, mahsaok, mahsa_128, mahshid_3d, mahta msn, mahtab...:), mahtab10, MAHTAB63, mahtab888871, malus, man!, maneou, mansoure, mansuri, many22, Mar*Mar banoO, marale, MARDE_TANHA, Mari958, marmara25, marry1375, maryam poursist, maryam.mani, maryam2005, maryam82, maryama1992a, maryam_mariusz, marzi marzi, masin, matin_a, mb_maryam, mehboba, mehraban.g, mellina2000, melodina, Memolina, mesle aftab, me_ned, Mina, mina.bala, mina68, mina_k, minoo_kl, mirage, misan, Misha73, mishapasha, misha_kavir, misha_porro, miss maryam, miss nika, miss ♥ ghazal, mo68, mobina, mojgan am, mojgan.am, mona1375, monir1343, moon shine, motlagh, mustang5200, m_mah, M~SAMI, N A F A S, n-a-z-i, naazi, nadia1, nafas.17, nafas44, nafas_akhar, Nahid72, Nahid_m, namakdoon, nana22, nanazkhanoom, narges 18, narin90, nasimrahi, nasrin22, nastaran b, nastaran.r, nastaran1351, nastaran86, nazi1, nbanoo, nedaj, neg neg, negahm, Negarin_11, negin-joon, neginra, niayesh00, Night, niiazmand82, nili_93, niloo2002, NiNa.S, Nina2012, ninio, nioosh, niyayeeeeeesh, nlp16001, NO ONE, no0obo0ody, ODMAN, oldooz bala, omidi, omidk, OoPs, oragh, ordibehesht91, p.gh, pa.j, PAEEZ70, paeezi, pakdel, pare, pariak, parinaz.m, parisa76, parisaparisa, Parniyan.P, parshan 77, patrin, Payphone, perijooon, peymaneh, pingo pingo, Pinkvadie, pishi97, pointeh, princess2008, princess74, proxima, quixotic, R.A.H.A, RADMAN24, RafOneh, raha007, raha_67, RaheBipayan*, raheleee, rahha, rahsepar, ramlin, rangin, rara90, rashno, RealIty, redrose_love68, rey rey, Rez1_ds, reza635, rezaeifz, rezno, Rha.sh, Roghaye57, rogzana, roya1365, rozita maryam, rural girl, rytu, s.fzpr, saba 68, sabaya, saba_a, saba_h, sabouraneh, sabzapari, sadaf.a, sadegh86, saeedeh_n, saegheh, saghar23, Sagharii, saharnaz1390, Sahar_iX, sahar_love, sahel_m, sama33, samandf, samaneh60, samihastam, samir, sana1577, sanaaam, Sanaz1370, sanaz_, sania555, sansi, sany2000, sar-almaz, sara parvizi, sara51, sarax, sara_n, sara_roz, sasa75, Satiya, savez, sazin513, Sea Daughter~, SEA SHELL-600, sedena, sepide25, sepideh1993, sepideh62, serentipiti, setare.jaberi, setareh30, setareh659, seti**, setia22, sevda76, shabnamsobhabi, shadi1356, shadivet, shadow_das, shaghayegh69, shahtut, Shaloliz, sharafi, sharghi, shecary, sheida_953, Shifteh, shima-m, shimaaaaa, shiva joon, shivashiva, shooma, shooskiii, sh•m•s, Silber, simaN, sinsor, sipa, sky-angle, sky-star, smahmodi, snappy, snowing_night, sogand.m, soha1990, soheiila, Sokout, solia, some one, somy_kh, sonia1357, soode, soody pink, sotazi, souraj, spring93, Star8, Star_69, star_crossed, Street love, susan1, susanzandieh, suzmani, SWEET KISS, syhbyt, symorgh, S_64, s_donia323, s_mehr, sαвα, Ŝάмĭ, T T--THR, T@r@neh*, Taataa, take back love, taksam, tala bala, tama1011, tangel, tanha tarin, TanNazZz, tara65, taraneh joon, taraneh24, tarano0m, taranomeabshar, tazianeh, Tifani Jon, Tikooli, to'ranj, tokio hotel, TOP@K JOOON, tornado.n, traker, unichorn, unique1366, unique74, Universe95, uranoos, usui, VAHIDEH / P, vampire123, vanas, vghv, vianna, vision, wenela, white-sky, winter emerald, y.m.s, Y@Li-Jj, YA29+1, yalda.angel, yalda24, yaqush, yas baran, YASAM!N, yasi 90, Yasi.M, yAsnA*19F, yasnaa, yas_sepid63, yjdj, Z.Sattari, ZAHRA EM, zahra jigar, ZAHRA*N, zahra.gol, zahra_jk, Zahra_niki, zanbagh, Zarizar, zeinab.n, zeinab75, zeinabjoon, zhopitoh, ziglernata, zikarishi, zina, zohreh eshghi, zorobahar, _ SPEED _, _Azadeh_, _TarlaN_, ~ ghazali ~, ~ kamelia ~, ~ SanaZ 15~, ~*MONA*~, ~anahita~, ~farzaneh jan~, ~fatemeh69~, ~HaPPym00N~, ~Mahdiye~, ~N!na jOojOo~, ~Niayesh~, ~parastesh~, ~SAREH~, ~SariR~, ~Ugly Duckling~, °•ღ بـــامـــزی ღ•°, ·•● samir ●•·, ×sepidar×, Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒற£เ!3Д, آتای, آذردخت, آستاره, آسمان ابری, آفرینش, آقا مجید, آنی گل, اب و اتش, اتل و متل, ارام62, ارزو., اقاقی, الناز گوگولی, الهام1995, الهه14, امتیس, انلی سارا, انگشتر, ایلهام, ایماز, باران6, باربارا, بازیگوش, باسیلیسک, بغض کوچولو, بلــوط, بلور, بهارجون, بی بی گل, بی کس, بیقرارم, تابتا, ترنم ازاد, تـرنج فاطمــي, تمنای دل, توهم سبز**, توکا, تینا عبداللهی, حاجی بلا, حديث., حسینی شاکر, حـسـام*فـیـضـی, خانم فسقلی, خانوم عسلی, خوان, خوشگلم من, خیر ندیده, دزدمونا, دلداده, دلسا89, دوست داشتني, دیبا کیان, رائیکا, راژانه, رضاره, روژان, روژان6815, رویای من او, ریماس, زرین دخت, زهرا رضایی, زهرا صیادی, زهرا.الف, زوها, زیزیا, زینب سادات, س_م_م_, سارا سامن, ساغر آدین, سافانا, ساکتین, ستاره بارون, ستاره ی رها, سحرنقره فام, سرای بانو, سرایدار جهنم, سمن جوون, سمیه غنی ابادی, سوال, سوداا, سودی جون, سپیده سحری, سپیدوسیاه, سکوت من, شادئ, شاپرک13, شایسته بانو, شه تاو, شهرزاد ن, شیوا, صدف., طلوع عشق, عشق زندگی, عمه خانم, غریبه..., فاطمه بانو*, فامق, فانوس دریایی, فرح77, فرزانه 62, لارا70, لاله, لعیا.خ, لمیس20, لیلا931, لیلاحمیده, لیلیوم75, م.م.ر, مادام, مرضیه.ش, مریمدو, منا64, منيژه, مهتا 1090, مهستی, مهشاد فتحی پور, مونا**, ميشا, ميمو, میترا., میترادات, ندای بهار, نرگس‏ ‏.م, نسرین..., نسيا, نصرا..., نم نم باران, نگار بانو...!, نگاه روشن, نگاه7732, نگین78, نیان, نیلا..., نیلوفر:-), نیکا83, نیکولا 71, هانیه نیکو, هدیه, هفت مقدس..., هما پور اصفهانی, همون برنج, هوفریا, هیلا, واران, ورونیا, وروووجک, وفادار, ویشار, ياابالفضل, يهدا, پرستو خانم, پرواس, پروانه!, پریناز74, پونام, چیکا, کمند, گرگ بلا, گنجشک, گنجیشک, یـاس, یواش, یگانه, ღ ghazali ღ, ღLove&Hubrisღ, ♥*:Eli!i:*♥, ♥pari_gh♠, ✔شــــاد ی20 ๏̯͡๏, ✘Soheyla✘

 3. Top | #2

  مدیر بخش عکس


  تاریخ عضویت
  اردیبهشت 1388
  نوشته ها
  47,330
  میانگین پست در روز
  19.79
  محل سکونت
  تهران
  تشکر از کاربر
  199,269
  تشکر شده 604,524 در 56,435 پست
  اندازه فونت

  پیش فرض

  با تشکر لطفا شروع کتاب را در تاپیک زیر اعلام کنید

  آمارکتابهای در جریان سایت

  توضیحاتی راجع به کتاب، تعداد صفحات و نویسنده و سال چاپ حتما ذکر کنید .

  از فونت Tahoma و سايز 2 استفاده كنيد و در بین خط ها لطفا فاصله نندازید تا ساختن فایل PDF راحتتر باشه.

  کمتـر از 20 خط در هر پست قرار ندهید!


  برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع مجاز می باشد!
  ممنون
   برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

  قوانين بخش عكس | قبل از فعالیت در بخش حتما مطالعه کنید!

  قوانین مهم بخش ترول

  قوانین مهم بخش والپیپر

 4. 286 کاربر از پست Farnaz تشکر کرده اند .

  (morvarid), * حدیث *, **Silver Star**, *miss minoo*, *Nafise.a9*, *Scarlett*, *shima*, *ریحانه#, +Neda+, - heDeh -, -نازلی-, .MOHABBAT., .Mona., .Monire., .ZeinaB., 0r!ent@L G!rL, 5011311, 677389, aahh, abby7, afi jonz, Aiden, akram 63, ali_shey, alonegirl, amirhessam, Anahita.s, architect_shima, arman_iran, ART!ST, asal-1412, ashoka, asma66, atieh72, ATISH68, avaa..., AVESTA, aysan-15, azade jooon, azarsana, azda, bahar.d65, bahar.nt, Banner, baran.amad, Beautiful Jasmine, behi_aquarius, Behnaz joon, behnazhmz, Behnoush, birdana2, blue berry, bneta, chrysalis, cole, coral, dark chocolate, darya..., Dawn95, eglantine-m96, elahe 66, Elen, elenah, eli-, eli.M, ELMIRA79, elnaz89, erwin, fa62, Fatemeh.98, fk-osh-d, f_javid, gholizadeh.mona, gili, gol e roz sefid, Golden Eye, goldoone22, gracious, hanajigh, Haniday, hannan jooon, hanye, homa41, homaa, homi1, honey_x, hot tea, hyunah, h_hasti, ili mah, jessica.R, jnashenakhte, kam kam, kathyn, katy, katy f, kimi khoshgele, kimia joon, king _ panther, Lale7, Laya.Li, leila.kh, lili5225, lilipoot33_68, M.shasusa, m0zhdeh, ma2ta222, madad, mahbaran, mahdiar, mahdieh.k, mahdieh67, maheasemun, mahisadun, Mahn!a, mahsafall, mahsaok, mahshid_3d, mahtab10, mahtab888871, man!, Mar*Mar banoO, MARDE_TANHA, maryam2005, maryam82, marzi marzi, mb_maryam, Memolina, mina68, minoo_kl, misan, mona1375, moon shine, motlagh, mta farokhzad, mustang5200, m_mah, N A F A S, nafas.17, Nahid72, nana22, narges 18, nastaran.r, nazi1, Negarin_11, nlp16001, NO ONE, omidi, pa.j, PAEEZ70, paeezi, pare, parshan 77, patrin, Payphone, princess2008, raha007, RaheBipayan*, rahha, rangin, RealIty, rezaeifz, rogzana, s.fzpr, sabzapari, sadegh86, Sagharii, Sahar_iX, sania555, sara parvizi, sara51, savez, sazin513, Sea Daughter~, sepideh62, serentipiti, shadi1356, shaghayagh banoO, shaghayegh69, shamsa 51, shima-m, shivashiva, Silber, sky-angle, soha1990, solia, some one, somy_kh, sotazi, Star_69, sαвα, T@r@neh*, taraneh24, taranom bahari, Tifani Jon, to'ranj, traker, unique74, VAHIDEH / P, white-sky, yalda.angel, yas6662, Z.Sattari, zahra.gol, zahra_jk, Zahra_niki, zhopitoh, zina, _ SPEED _, _Azadeh_, ~ ghazali ~, ~fatemeh69~, ~HaPPym00N~, ~Mahdiye~, ~SariR~, °•ღ بـــامـــزی ღ•°, ×sepidar×, Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒற£เ!3Д, آفرینش, آقا مجید, اتل و متل, اتنا جووووونی, الناز گوگولی, الهام1995, الهه14, امتیس, ایماز, بهارجون, بی بی گل, بی کس, تـرنج فاطمــي, حديث., خانم فسقلی, خانوم عسلی, خوان, دزدمونا, دیبا کیان, راژانه, رویای من او, زرین دخت, زهرا رضایی, زهرا صیادی, سافانا, ستاره بارون, سحرنقره فام, سرای بانو, سوال, سودی جون, سپیدوسیاه, سکوت من, شایان20, شایسته بانو, شه تاو, شهرزاد ن, شیوا, عشق زندگی, غریبه..., فاطمه بانو*, فامق, فرح77, فرگل1, لعیا.خ, لی لی تنها, م.م.ر, مادام, مهتا 1090, مهستی, مونا**, ميمو, ندای بهار, نسرین..., نسيا, نم نم باران, نیان, نیلا..., نیکا83, هیونگ, واران, ياابالفضل, يهدا, پرستو خانم, گنجشک, یواش, یگانه, ღ ghazali ღ, ♥*:Eli!i:*♥, ✔شــــاد ی20 ๏̯͡๏

 5. Top | #3

  رمان نویس انجمن


  تاریخ عضویت
  آبان 1390
  نوشته ها
  1,042
  میانگین پست در روز
  0.70
  محل سکونت
  تهران ولی در حال حاضر غربت
  تشکر از کاربر
  6,582
  تشکر شده 99,577 در 1,626 پست
  اندازه فونت

  پیش فرض تقلب | F_javid کاربر سایت

  خوب سلام دوباره. من برگشتم. امیدوارم از شروع داستان و موضوعش خوشتون اومده باشه. ممنون از تشکر هاتون و همراهیتون با من. اما ادامه داستان.


  دختری سبزه رو با قدی بلند، لبخندی شیرین و نگاهی پوشیده زیر یک عینک شیک با نشستن کنار نانادی رشته کلامشون رو پاره و توجه نانادی رو معطوف خودش می کنه. نانادی با خنده دستش رو به سمت دختر دراز می کنه و سلام بلند بالایی تحویلش می ده.
  - سلام سارا بانو هستم. از آشناییتون خوشبختم.
  - منم نانادی هستم، خوشبختم از آشناییت، اینم بابک نیکنام؛ حدس می زنم هم بچه خر خون ِ اه اه اه...
  - خوشبختم خانوم... شرمنده پارتی نداشتم وگرنه شاید خرخون نمی شدم.
  - اوف. این طوری که من می بینم اصلا تو ذاتته خرخونی، قیافت تابلوئه... بدو بدو هم اومده نشسته ردیف اول، اَییییییی.
  در حالی که پوزخند رو لبشه نگاهش رو به نانادی می دوزه:
  - خوشم میاد کم نمیاری. گیرم من بدو بدو نشستم ردیف اول شما چرا نشستی؟
  - آخ آخ آی گفتی، بدجور پشیمونم. آخه یاد ندارم تا حالا جایی جز ردیف آخر کلاس رو دیده باشم اما خر شدم دیگه. جنابعالی رو دیدم یهو جوگیر شدم فکر کردم پهلو این پروفسور بشینم ببینم چه مزه ایه.
  - خوب حالا چه مزه ایه؟
  - هنوز که معلوم نیست. بذار این استاد گرامی تشریفشو بیاره اونوقت معلوم می شه.
  - وای تو یه دونه ای دختر! آخر شیطون، به آدم روحیه می دی.
  - قابل شما رو نداره حالا اون خنده رو جمع کن تا این آقا بابک از ردیف اول پرتمون نکرده بیرون.

  قیام ناگهانی کلاس و فروکش کردن صداها ناخوداگاه نگاه نانادی رو به سمت رو به رو و روی صورت مانی یا به عبارت بهتر استاد گرامی با اون اخم عمیق همیشگیش ثابت می کنه و طبق معمول نیش نانادی رو باز می کنه و باز طبق معمول نگاه جدی و خشمگین مانی روی صورتش نیشش رو ناگهانی می بنده.
  - راد هستم، مانی راد. دکترای حقوق از دانشگاه... فرانسه. این ترم رو در خدمت شما هستم با واحد درسی مقدمه علم حقوق. قبل از هر چیز ورودتون رو به این دانشگاه تبریک می گم و براتون آرزوی موفقیت دارم. کلاس مقررات خاصی داره که عدول از اون ها مصادف با خروج شما از کلاس ِ. کسی بعد از من حق داخل شدن به کلاس رو نداره، خنده و شوخی بی جا سر کلاس ممنوع، حرف زدن با تلفن سر کلاس ممنوع، صدای تلفناتون رو سر کلاس قطع می کنین. در ضمن هر کس تمایلی به حضور در کلاس نداشته باشه از نظر من مشکلی نیست و ترجیح می دم سر کلاس حاضر نشه تا بخواد کلاس رو از نظم خودش خارج کنه.
  " پر رو. جالا همچین رو من زوم کرده انگار فقط من یه نفر تو این کلاسم، جو گیر. بابا فهمیدیم جذبه. برات دارم آقا مانی، همچین حالتو بگیرم من.
  لبخند جذابش رو روی صورت مانی زوم می کنه و با قیافه ای که مطمئنه حرص مانی رو در خواهد آورد رو به مانی تقریبا بین کلامش می پره:
  - استاد اونوقت غیبتش چی میشه؟ شما حاضر میزنین یا ح... آخ ...
  بابک با صدایی عصبی و خیلی آروم و نگاهی خشمگین رو به نانادی می گه:
  - شیش، ساکت شو دختر.
  - خبرت حالا چرا لگد می زنی. حرف بدی نزدم که.
  - خانوم محترم می تونید کلا سر کلاس نیاید شما. من براتون حضور خواهم زد. حالا هم یا از کلاس برین بیرون یا سکوت کنید و نظم کلاس رو رعایت کنید... خوب یه برگ کاغذ بردارید و از انتهای کلاس شروع کنید به نوشتن اسامیتون و بدین به من.
  و اما می ریم سر درس. مقدمه علم حقوق یکی از اصلی ترین و پایه ای ترین دروستون هست که می تونه کمک خیلی بزرگی باشه براتون در فهم دروس. اولا یک دید کلی در مورد کل رشته های حقوقی و دروس مختلفی که تو طول این چهار سال خواهید داشت و در ثانی کمک موثری به فهم اصطلاحات بسیار زیاد حقوقی ای که تا به حال خیلی هاش ممکنه به گوشتون هم نخورده باشه که با مثال ها و پرونده های حقوقی ساده ای که در طول درس ها براتون خواهم زد باهاشون آشنا خواهید شد و ...
  بابک لیست رو جلوش می گذاره و نانادی خنده شیطانی روی لبش می شینه و همزمان تنها به نوشتن نانادی روی برگ کاغذ اکتفا می کنه و کاغذ رو به سمت سارا که آخرین نفر ِ هُل می ده.
  - می خوای بیرونت کنه؟ چرا مسخره بازی در میاری، فامیلت رو بگو بنویسم.
  خنده ی نانادی عمیق تر می شه و تنها به گفتن " بیخیال " اکتفا می کنه و برگه رو از زیر دست سارا می کشه و بلند می شه تا روی میز استاد بذاره که مانی نگاه عصبیش رو بهش می دوزه و برگه رو از دستش می گیره و با نگاه اون رو وادار به نشستن می کنه.
  - خوب برای آشنایی بیشتر اسم هر کس رو می خونم لطفا بلند شه و رتبه اش رو هم بگه.
  - خانوم مریم حیدری؟... نفر چهارم...
  نانادی تقریبا گردن می کشه سمت دختر و با دیدنش لحظه ای فکر می کنه و بعد خندان با خودش زمزمه می کنه:
  - خوب خدا رو شکر تو هم جلویی یا کناری من نبودی. خوب تا اینجا که 4، 6، 7 و 9 رو هم زیارت کردیمو پشتی جلوییمون نبودن، می مونه 1 و 2 و 5.
  - آقای بابک نیکنام؟... نفر اول.
  - ای خاک بر سر خرخون احمقت. گفتم تابلو خرخونی. یادم باشه ازت فاصله بگیرم اخلاقمو خراب نکنی. خدا رو شکر جلسه خانوما آقایون جدا بود و منتی سر ما نداری شما یه نفر.
  بابک با تعجب به اراجیف نانادی لحظه ای فکر می کنه و دهن باز می کنه برای نشوندن نانادی با یه حرف کوبنده که صدای استاد مهر سکوت به لباش می زنه:
  - نادیا راد؟...
  با لبخند ژکوند ادامه می دهد:
  - نفر سوم.
  بابک و سارا هم زمان با دهان هایی باز ناگهانی به سمت نانادی می چرخن و نانادی هم با خباثت تمام نگاهش رو به چشمای بابک می دوزه. از سویی اسم نانادی که کاملا با اسمی که خودش گفته بود متفاوت و از سوی دیگه فامیلش و این شباهت بیش از حدش به فامیلی استاد و بدتر از همه ی این ها رتبه ای که از زبونش بیرون اومده بود و تقریبا تمام محاسبات بابک رو به هم زده بود. سارا هم گیج به نانادی نگاه می کرد و بیشتر از هر چیز از این متعجب بود که این دختر تنها چیزی که روی اون برگه نوشته بود یک کلام بود، " نانادی " و حالا... !
  - چیه بابا؟ جن دیدین این جوری نگاه می کنین؟
  دوباره صدای استاد هم همه ی کلاس رو ساکت می کنه
  - خانومه سارا بانو مجد؟... نفر هشتم.
  با تموم شدن لیست نانادی نفس حبس شده اش رو آزاد می کنه و تو دلش خدا رو شکر می کنه که اون بیچاره ای که جلوش نشسته بوده قطعا شهید بهشتی ثبت نام کرده و خلاص.
  - هان چیه؟ تو چرا میخ من شدی؟ شما ها حالتون خوبه؟
  - پس بگو دردت چیه؟
  - مثلا چیه شازده؟
  - حسودی.
  - هه حتما هم به جنابالی؟
  - قطعا. اگه نبودم الان دوم بودی نه سوم.
  قهقه ای بلند می زنه که همزمان با نگاه خشمگین مانی تقریبا خفه می شه و زمزمه می کنه برو بابا خدا روزیتو جای دیگه بده. چه اهمیتی داره چندم بشی. دلت خوشه ها. هرچند خرخون جماعت ازش بیش از اینم انتظار نمی ره. - ببینم مگه اسم تو نانادی نیست؟ راستی استاد از کجا اسم و فامیل تو رو می دونست؟ توی خل و چل که فقط نوشته بودی نانادی رو کاغذ.
  بابک گیج به سارا نگاه می کنه و بعد با تعجب نگاهش رو به نانادی می دوزه.
  - اوف. بیخیال بابا. مانی پسر عمومه.
  - ها؟ مانی؟
  - بابا آی کیو منظورم دکتر مانی راد استاد محترمه.
  - آهــــــــــــــان. پس برای همین اونجور سر به سرش گذاشتی؟
  - چقدرم جواب داد. کم مونده بود یکی بخوابونه زیر گوشم و پرتم کنه بیرون.
  - خیلی کارتون بچه گونه بود. شخصیت خودتون رو زیر سوال بردین خانوم نادیا.
  - بابا بزرگ کوتاه بیا تو دیگه. در ضمن من نانادی ام نه نادیا. افتاد؟
  - خانوم ها آقایون لطفا حرف رو تموم کنید. می خوام درس رو شروع کنم. کتابی که تهیه می کنید کتاب مقدمه علم حقوق از دکتر ناصر کاتوزیان هست. البته لازم به توضیح ِ که کتاب از ادبیات سنگینی برخورداره و پر از اصطلاحاتی که اگر سر کلاس با دقت گوش ندید و نت برداری نکنید قطعا با خوندن کتاب نخواهید فهمید. پس با دقت گوش کنید و هر جا براتون سوال یا ابهامی پیش اومد بگین.
  مانی یه ریز حرف می زد و صفحات رو جلو می رفت. سارا سرش رو کرده بود تو ورقای جلوش و یه ریز مثل میرزا بنویس در حال نوشتن بود. بابک هم از اون بدتر انگار داشت عطسه های مانی رو هم نت برداری می کرد. نگاهش رو به نیمکت های کناری و پشتی انداخت و تقریبا اکثر بچه های کلاس رو در حال نت برداری دید. زیر لب طبق معمول به این ملت بیکار خندید و دوباره خودکارش رو محکم تر روی میز فشار داد و شروع به کندن ادامه شکل هندسی روی میز کرد که دوباره نگاه عصبی مانی به سمتش برگشت و نانادی غافل از صبر مانی که کم کم رو به آخر داشت می رسید به خلق اثر هنریش ادامه می داد که ناگهان خودکار با شدت تمام از دستش کشیده شد. سرش رو که بلند کرد نگاه به خون نشسته مانی روی صورتش زوم شد و لحظه ای بعد ادامه حرفش رو از سر گرفت.
  " مُردم بابا. این دو تا هم که همچین تو بحر درسن که نمیشه دو کلوم باهاشون حرف زد. "
  این بار موبایلش رو از جیبش بیرون میاره تا یه کم angry birds بازی کنه که خوشبختانه زنگ بالاخره می خوره و نانادی همچون زندانی از زندان آزاد شده از روی صندلی بلند می شه که نگاه مانی سر جاش میشوندش و بعد از چند دقیقه بالاخره رضایت می ده و با گفتن " می تونید تشریف ببرید " ختم کلاس رو اعلام می کنه.
  - دق کردم. ماشالا یه نفس درس داد. من گفتم الان خفه می شه. من جای اون دهنم کف کرد و نوشیدنی لازم شدم.
  - روتو برم. کل کلاس افتاده بودی به جون این میز بدبخت. قشنگ رو اعصابم راه رفتی. یعنی اگه اون خودکارو استاد از دستت نگرفته بود خودم خفه ات کرده بودم.
  - اوه، کوتا بیا شاگرد اول. واقعا خسته نشدی انقدر نوشتی؟ مغزت می ترکه اینجوری پیش بری ها. هی با تو هم هستم سارا خانوم.
  - من موندم تو چطوری شدی نفر سوم.
  - خیلی راحت. مثل آب خوردن. تازه مثه شما ها هم چهار سال خر نزدم. یه مشت اراجیفم تو مغزم فرو نکردم شب زنده داری هم نکردم.
  - می تونم بپرسم اونوقت چه جوری قبول شدین پس؟
  - خیلی خوش شانس بودم. یعنی میدونی اصولا آدم خوش شانسی ام. آخر شانسم. جلوییم سر کنکور فکر کنم نفر دوم بوده.
  بابک با دهن باز به نانادی که همچنان در حال خندیدن بود نگاهش رو دوخت و گیج تو ذهنش شروع به تجزیه تحلیل حرف نانادی کرد که با صدای نانادی دوباره از جا پرید.
  - تو رو قران شما به خودت زحمت نده این مغزت گناه داره بذا یه 5 دیقه نفس بکشه تا کلاس بعدی شروع نشده. عزیزم کل تست ها رو از رو جلوییم زدم آخه میدونی قیافه اش تابلو خرخون میزد ولی به جان تو خودمم فکر نمیکردم دیگه انقدر خرخون باشه. البته خودمم یه چند تایی تست رو زدم ها. آخه ریسک باید منطقی باشه دورمم پر جواب بود. باید میدیدم چیزی بارش هست طرف اگه بود از روش میزدم برا همین تستایی که مطمئن بودم رو باهاش چک کردم دیدم نه درست زده دیگه وقت رو تلف نکردم. جای شما خالی اون ساندیس و کیکه هم خوب چسبید.... ها؟؟؟؟ چیه؟ بپا پس نیفتی. جای تو رو که نگرفتم تازه این کارا عرضه میخواد کشکی که نیست. حقم بوده.
  - نمیدونم چی بگم بهت. حالا که اومدی لا اقل یه کم حواستو به استاد بده و یه نیمچه جزوه ای بنویس که بتونی پاس کنی امتحانارو.
  - برو بابا دلت خوشه. تقلب رو برا همین وقتا گذاشتن دیگه. کل کتابو خلاصه نویسی میکنم و با اجازت امتحانا پاس....
  - اون چهار سالم همینجوری پاس کردی؟
  - شک نکن.
  - چند بار مچتو گرفتن؟
  - شوخی میکنی؟؟؟ من و مچ گرفتن؟ از مادر زاییده نشده اونی که اصلا بفهمه من تقلب میکنم. خوب حالا ببینم آقای خر خون این شماره کلاسا رو اگه نوشتی بده منم بنویسم . سارا تو چرا مات شدی بابا؟ شرمنده ولی زیاد غصه نخور بابا. حالا نهایتا میخواستی بشی هفتم. یه نفر بالا پایین چه فرقی میکنه بابا. به من خشم نگیر لطفا.
  - تو یه دونه ای نانادی. به هرکی بگم شاخ در میاره. یعنی واقعا حقت بوده رتبه ات. نوش جونت.
  - یاد بگیر آقا بابک. خوب حالا نوبتی هم باشه نوبت نسکافه ست. به جان خودم دارم از زور خواب میمیرم. این راد هم که انقدر حرف زد جونمو در آورد. موافق نسکافه که هستین؟
  - راستی کلاس بعدی کیه؟
  - ده شروع می شه. پس عجله کنین که به موقع برسیم.
  - آها بله بله یادم رفته بود جاتونو می گیرن دیر برسین. جان من یه بار این نیمکت آخرو امتحان کنین به خدا مشتری می شین. تازه دیر و زودم نداره همیشه جا می ده.
  - مشکلی نیست. جا نبود شما می تونی بری اون ته. با روحیه ات هم سازگارتره.
  - خیلی نامردی.
  - خانوم مجد، خانومه راد اگر موافق باشین می تونیم بریم سر کلاس نسکافه رو بخوریم که بتونیم جلو هم بشینیم. کلاس شلوغ می شه اون ته هیچی نمی فهمیم.
  - اوه حالا توام. بذار یه چهار روز بگذره بعد خرخونی رو شروع کنین. به جان شما من زودتر از معلمام سابقه سر کلاس رفتن نداشتم. کوتاه بیاین.
  - نانادی کوتاه بیا بدو.
  لیوان نسکافه رو می ذاره رو نیمکت و کوله اش رو هم کنارش میندازه و باز نیمکت اول می شینن. بابک و سارا آروم مشغول نوشیدن نسکافه شون میشن و نانادی هم یه قلپ خورده نخورده لیوان رو روی میز میذاره و مشغول باز کردن کیت کت می شه که طبق معمول همیشه لیوان نسکافه اش بر می گرده و نیمه راه با سرعت از روی میز بلندش می کنه که با صدای فریاد بابک ناخودآگاه می زنه زیر خنده.
  - حواست کجاست آخه دختر خوب؟ نگا تو رو خدا، گند زدی به آستینم.
  - زیاد حرص نخور گل پسر کم کم عادت می کنی. به جان تو من نمی دونم چرا هر بار من نسکافه می خورم بی برو برگرد باید یه مقدارش بریزه. راستش یه لحظه یادم رفت شما نمی دونین این مسئله رو آخه کل دوستام تو دبیرستان که بودیم دیگه می دونستن که با فاصله باید از من بشینن وقتی نسکافه یا چایی جلومه. به جان تو من خیلی مراقب بودم. نفهمیدم چی شد. حالا چیزی نشده برو دو دقیقه بشورش و بر گرد.
  - اوف، تا برم و برگردم استاد اومده، نمی شه. بعد کلاس میرم فقط تو رو قرآن شما حواستو جمع کن باقیشو رو ما نریزی.
  - وای کوتا بیا تو رو خدا یعنی می خوای با این آستین نوچ بشینی جزوه بنویسی؟
  - عیبی نداره.
  - ببین من عمرا هیچ وقت دستمال تو جیبم نبوده خودت دستمال داری؟
  بابک بدون حرف پک دستمال کاغذی رو از کیف چرمیش بیرون میاره و مقابل نانادی می گیره و نانادی با یه حرکت ناگهانی دست بابک رو می کشه و به سمت آب سرد کن ته سالن میبرتش.
  - بیا آب رو برات نگه می دارم سریع آب بزن آستینت رو بعد با این دستمالا یه کم خشکش کن تا بعد کلاس. چرا گیج می زنی بابا؟ با توام. ببین نگا اون مرده با اون قیافه بدجور بهش میاد که استاد باشه، بجنبی به در نرسیده ما هم برگشتیم.
  انگار همین یک کلام کافی بود تا مغز بابک سریع به کار بیفته و چند لحظه بعد درست هم زمان با استاد وارد کلاس می شن و دوباره یه کلاس کسل کننده ی دیگه!
  خوب دوستان شرمنده فعلا اولای داستانه و یه کم همه چی بی موضوع. اما قول میدم این اوایل رو سریعتر رد کنم تا شما هم از حوصله نرین.  ویرایش توسط Behnoush : 1392,09,23 در ساعت ساعت : 13:36

 6. 659 کاربر از پست f_javid تشکر کرده اند .

  !!! NAFAS !!!, # NEGAR #, # بلوط #, "ROZHAN", (morvarid), (زلال), **Silver Star**, *barandel*, *Leila*, *miss minoo*, *Nafise.a9*, *NaZ@NiN.B*, *sara, *Scarlett*, *shima*, *T.a.N.i.N*, *~aida bala~*, *نازنین*, *پریسا*, +Neda+, - heDeh -, -نازلی-, ..sky.., .:~KaMeLiA~:., .arsana., .Estella.M, .HOMA., .Mania., .MOHABBAT., .Mona., .Monire., .nox., 0r!ent@L G!rL, 5011311, 677389, 870664182, aahh, afi jonz, afroodit, aidai, akisha, akram 63, ALI TAKTA, alikhademi, ali_shey, Altin ay, amirhessam, amirhosseinac, amorist, Anahita.s, angel04, angel67, anna320, archangel, architect_shima, arezoojigare, arman_iran, armita1819, aroosha93, Arrosha, ART!ST, Artemisa, asal-1412, asal-661, atefeh_49, atefeh_f, atena73, atieh72, atish69, autumn.girl, AVESTA, aynaz69, aysan-15, azade jooon, azam 24, azarmidokht, azarsana, azda, b3666, babsaneh, bahar.nt, Banner, baran.amad, baran321, barane khazan, baroon12, baroonii25, Beautiful Jasmine, behi_aquarius, Behnaz joon, behnazhmz, Behnoush, betiya, bikari, birdana2, blacke moan, blacksun, blue berry, blue69, bneta, carrie, CAT-WOMAN, cheekygirl, chrysalis, cole, coral, coral12, dara77, darya..., Defne, dokhtare khial, dr.yasaman, dream2, earth girl, eglantine-m96, elahe 66, elahejoon1234, elenah, eli-, eli.M, elmir4, elmira.t, ELMIRA79, elnaz89, enm1387, erwin, fa62, faezeh khajeh, faezeh88, fahime_kiticati, fantasy girl, farah2, fariba48, farisa, Farnaz, Fatemeh.98, fatemeh1990, fathemeh, fati0098, fatima.h, fereshth, fermesk, fk-osh-d, foozhan az, foxy_2010, free_girl, fzzzz2002, galadril3, gandomsa, geladiator_bozdel, ghazale49, ghazghaz, gherti, ghorbani, ghorob89, gili, GISU KAMAND, gol e roz sefid, golbehi, Golden Eye, goldoone22, golgoli jaan, gooood girl, gracious, hachekhaste, hala, hanajigh, hana_m, Haniday, hannan jooon, hanye, harimeshgh, helen., helia m, hermiun_0, hoda.4470, homa41, homaa, honey_x, hooman770, hooriya_y, hot tea, HRad, hyunah, icicle, Irani, iranian_girl, j.ghanavizi, JARAGHE, jasmin-jaz, jnashenakhte, JonasRahimi, jujuee, Just Say No, kaktoos, kam kam, kathyn, katy, katy f, kfdh, khademre, khoshhal, king _ panther, krystall, l0vin, Lale7, Laya.Li, layahashemi, leila 0098, leila.kh, leila_f, leilyk, leona, lili5225, lilil, lilipoot33_68, lmnop, love is.., M.shasusa, m0zhdeh, m2sm, M@R@L, M@RaL, ma2ta222, madad, magenta, mahbaran, Mahd!yeh, mahdiar, mahdieh67, mahdiehhjz, Mahdis @69, maheasemun, mahisadun, Mahn!a, mahnazmom, mahsa1490, mahsaok, mahsa_128, mahshid_3d, mahtab10, MAHTAB63, mahtab888871, malus, man!, maneou, mansoure, mansuri, many22, Mar*Mar banoO, MARDE_TANHA, Mari958, marmara25, marry1375, martire, maryam.mani, maryam2005, maryam82, maryama1992a, maryam_mariusz, marzi marzi, masin, matin_a, mb_maryam, mehboba, mehraban.g, mellina2000, melodina, Memolina, me_ned, mfr60, mina68, mina_k, minoo_kl, mirage, misan, Misha73, mishapasha, misha_kavir, misha_porro, Miss A, mo68, mobina, mojgan am, mojgan.am, mona1375, monir1343, moon shine, motlagh, mta farokhzad, mustang5200, M~SAMI, N A F A S, naazi, nadia1, nafas-t, nafas44, nafas_akhar, Nahid_m, nana22, narin90, nasimrahi, nasrin22, nastaran b, nastaran.r, nastaran86, nazi1, nbanoo, nedaj, neg neg, negahm, Negarin_11, neginra, niayesh00, Night, niiazmand82, NiNa.S, Nina2012, ninio, nioosh, niyayeeeeeesh, nlp16001, NO ONE, ODMAN, omidi, OoPs, oragh, ordibehesht91, pa.j, PAEEZ70, paeezi, pakdel, parisa76, parisaparisa, Parniyan.P, parsa2000, parshan 77, patrin, Payphone, perijooon, peymaneh, pingo pingo, Pinkvadie, pointeh, princess2008, princess74, proxima, RafOneh, raha007, raha_67, RaheBipayan*, rahha, rangin, rara90, rashno, RealIty, redrose_love68, Rez1_ds, reza9000, rezaeifz, rezno, rogzana, roya1365, rozita maryam, rural girl, saba 68, saba_a, saba_h, sabouraneh, sabzapari, sadegh86, saeedeh_n, saegheh, saghar23, saharmn, Sahar_iX, sahel_m, samaneh60, samihastam, samir, Samira_Sabbaghi, sanaaam, Sanaz.ma, Sanaz1370, sanaz_, sania555, sansi, sar-almaz, sara parvizi, sara51, sarax, sara_roz, SaRgArDuN_A, sasa75, savez, sazin513, SEA SHELL-600, sedena, sepide25, sepideh1993, sepideh62, serentipiti, setare.jaberi, setareh30, setareh659, seti**, setia22, sevda76, shabnamsobhabi, shadi1356, shaghayagh banoO, shaghayegh69, sharafi, sharghi, shayesteh 96, shecary, sheida_953, shida.m, Shifteh, shima-m, shimaaaaa, shiva joon, shivashiva, shooma, shooskiii, sh_karan, sh•m•s, Silber, simaN, sinsor, sipa, sky-angle, sky-star, smahmodi, snappy, sogand.m, soha1990, soheiila, sohna, Sokout, solia, some one, somy_kh, sonia1357, soode, soody pink, sotazi, souraj, ssmaryam, Star8, Star_69, star_crossed, stiv, Street love, susan1, susanzandieh, suzmani, syhbyt, S_64, s_donia323, s_masroury, s_mehr, sαвα, T T--THR, T@r@neh*, Taataa, takshakh2838, tala bala, tama1011, tangel, tara65, taraneh joon, taraneh24, tarano0m, taranomeabshar, tazianeh, Tifani Jon, Tikooli, tinairn, to'ranj, TOP@K JOOON, tornado.n, tpirouz, traker, unichorn, unique1366, unique74, Universe95, usui, VAHIDEH / P, vampire123, vanas, vianna, wenela, white-sky, winter emerald, YA29+1, yas baran, YASAM!N, yasi 90, yasnaa, yas_sepid63, yjdj, z.ashegh.18, ZAHRA*N, zahra.gol, zahra_jk, Zahra_niki, zanbagh, Zarizar, zeinab.n, zeinab75, zeinabjoon, ziglernata, zikarishi, zina, zohreh eshghi, zorobahar, _ SPEED _, _Azadeh_, ~ ghazali ~, ~ kamelia ~, ~ SanaZ 15~, ~*MONA*~, ~anahita~, ~fatemeh69~, ~HaPPym00N~, ~Mahdiye~, ~SAREH~, ~SariR~, °•ღ بـــامـــزی ღ•°, ×sepidar×, Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒற£เ!3Д, آتای, آذردخت, آستاره, آسمان ابری, آفرینش, آقا مجید, آنی گل, اب و اتش, اتل و متل, اتنا جووووونی, اقاقی, البالو ترش, الناز گوگولی, الهام1995, انلی سارا, ایماز, باران6, بازیگوش, بغض شکسته, بغض کوچولو, بــــانــــو, بهارجون, بی بی گل, بی کس, تابتا, ترنم ازاد, تمنای دل, توهم سبز**, توکا, تینا عبداللهی, حاجی بلا, حديث., خانم فسقلی, خانوم عسلی, خوشگلم من, دزدمونا, دلداده, دیبا کیان, رائیکا, رضاره, روژان, روژان6815, رویای من او, ریماس, زرین دخت, زهرا رضایی, زهرا صیادی, زوها, زیزیا, سارا سامن, ساغر آدین, سافانا, ستاره بارون, ستاره ی رها, سحرنقره فام, سرای بانو, سمن جوون, سمیه غنی ابادی, سوال, سوداا, سودی جون, سپیده سحری, سپیدوسیاه, سکوت من, شادئ, شایسته بانو, شه تاو, شهرزاد ن, شیوا, طلوع عشق, عشق زندگی, عمه خانم, غریبه..., فاطمه بانو*, فامق, فانوس دریایی, فرزانه 62, لاله, لمیس20, لی لی تنها, لیلا931, م.م.ر, مریمدو, منيژه, مهتا 1090, مهستی, مهشاد فتحی پور, مونا**, ميشا, ميمو, میترادات, ندای بهار, نرگس‏ ‏.م, نسرین..., نسيا, نصرا..., نم نم باران, نگار بانو...!, نیان, نیلا..., نیلوفر:-), نیکا83, هانیه نیکو, هدیه, هما پور اصفهانی, همون برنج, هورتاش, هیونگ, ورونیا, وفادار, ویشار, ياابالفضل, يهدا, پرستو خانم, پریناز74, پونام, کمند, گرگ بلا, گنجشک, گنجیشک, یواش, یگانه, ღ ghazali ღ, ♥*:Eli!i:*♥, ✔شــــاد ی20 ๏̯͡๏, 乃凡卝凡 伬

 7. Top | #4

  رمان نویس انجمن


  تاریخ عضویت
  آبان 1390
  نوشته ها
  1,042
  میانگین پست در روز
  0.70
  محل سکونت
  تهران ولی در حال حاضر غربت
  تشکر از کاربر
  6,582
  تشکر شده 99,577 در 1,626 پست
  اندازه فونت

  پیش فرض تقلب | F_javid کاربر سایت

  تقریبا دو ماهی از شروع ترم می گذشت و حالا به جمع سه نفرشون مرجان و امیر هم اضافه شده بودن.
  - نانادی دو دقیقه آروم بشین.
  - بمیرمم ساعت بعد میرم ته کلاس. خفه شدم انقدر نشستم این جلو ور دل شماها و هی به جونم غر زدین. استادا هم که میخ این جلوان همیشه. اه ماشالا جلو زبونتونم اگه دو دقیقه بگیرین و اظهار نظر نکنین، می میرین. تو رو قرآن خجالت نمی کشین استاد دهن وا نکرده به جای اونم می خواین درس رو از حفظ واسش بلغور کنین؟ وای شماها به شیرین عسل گفتین برو ما هستیم. اَیییییییییییی.
  - ساکت شو نانادی. میذاری بفهمم چی می گه این پسر عموت؟
  - اوف بی خیال بابک. تو که کل مطالبی که می خواد درس بده رو حفظی، اه. من دیگه خسته شدم می خوام برم بیرون یه هوایی بخورم.
  - تو از جات تکون نمی خوری. عین آدم بشین گوشت رو بده به استاد.
  - عمرا. مگه گوشم رو از سر راه آوردم.
  نانادی هم زمان با جمله ی آخرش گوشیش رو در میاره و میره تو بازی دوست داشتنیش angry birds . با زحمت فراوون level8 رو رد می کنه و وارد مرحله بعدی می شه که ناگهان دستی با عصبانیت گوشی رو از دستش می کشه بیرون و دوباره به سمت تخته برمی گرده و گوشی رو هم میذاره تو جیبش که لبخند بابک با خباثت روی صورتش می چرخه.
  - حقت بود. تا تو باشی عین آدم سرت رو بندازی پایین به درس گوش بدی.
  - همه اش تقصیر توئه، اگه گیر نداده بودی الان رفته بودم بیرون تلفنمم دست این تحفه نبود و مجبور نمی شدم برم التماسش کنم گوشیم رو بده، اه.
  - بشیش نانادی الان جلو همه می گه برو بیرون آبروت می ره ها. جونه سارا یه کم دیگه تحمل کن تا زنگ بخوره.
  با تموم شدن کلاس نفسش رو با حرص بیرون می ده و با عصبانیت لحظه ای نگاهش رو به بابک و لحظه ای به سارا می دوزه و بعد با صدای که به زور کنترل شده، مثل تیربار شروع می کنه:
  - نگا نگا... باز زنگ خورد این دخترا عین مور و ملخ بدو دوئیدن دور این پسر ِ یه مشت سوال شر و ور بپرسن و یه کم قر و قمیش بیان براش. خوبه حالا 35 سالشه و همچین تحفه ای هم نیستا. حال آدم رو به هم می زنن. یکی نیست بگه آخه شماها ترم اول تو یه مشت کلیات چه سوالی می تونین داشته باشین که حالا تازه بعد کلاسم باید بپرسین.
  - تو چرا حالا جوش آوردی؟ نکنه گلوت پیشش گیر کرده؟
  - تو یکی ساکت شو که بد حالتو می گیرم. انگار تحفه است. بد عنقه گند دماغم گلو گیر کردن داره؟ قیافش رو نگاه کن تروخدا...
  - ا نانادی بی انصاف نشو دیگه، به این خوبی. یه پارچه آقاست. خوب حق داره. کار غلط نکن تا باهات این جوری برخورد نکنه. والا من که هر بار باهاش حرف زدم با لبخند و محترمانه جوابم رو داده. شده دو بارم یه چیز رو توضیح داده اما نه اخمی کرده نه خم به ابروش آورده. به خدا از نصف بیشتر این استادای فلان ساله هم سوادش بیشتره هم فهم و شعورش هم قدرت بیان و انتقالش.
  - خفه شو سارا تا خودم خفه ات نکردم. انقدر که خودشیرینی و همیشه دستت بالاس واسه جواب دادن به سوالاش.
  - انقدر بی انصاف نباش نانادی، خودتم می دونی داری بهانه می گیری چون ذاتا جز شر و شیطونی دلت رو به کاری نمی دی. وگرنه تو رو بیشتر از منم تحویل می گرفت.
  - قربون دستت همون ارزونی خودتون. خجالتم نکش کافیه اراده کنی بفرستمش خواستگاریت. به جان مادرم جفت همین اصلا.
  - خفه شو دیگه کم شرو ور بگو.
  - سارا جون حالا خواهشا اون گوشیتو بده من این گوشیمو بگیرم بلکه این ویبره اش تنش رو لرزوند و یادش اومد تلفن ما رو بده.
  مشغول توضیح دادن سوال یکی از دانشجوهاست که با ویبره داخل جیبش یه لحظه تکون می خوره و بعد ناخوداگاه نگاهش از بالای سر دختر به سمت نانادی برمی گرده و نانادی گوشی به دست با حرص نگاهش رو بهش می دوزه که یعنی " اون تلفنم رو بده. "
  لبخند کجی به روش می زنه و بی خیال دوباره ادامه حرفش رو می گیره و نانادی هم با حرص دوباره و دوباره شماره رو می گیره.
  " بالاخره که خسته می شی و میدی تلفنم رو آقا مانی. هر کی ندونه من که می دونم از ویبره موبایل بدت میاد. حالا وایسا تماشا کن. "
  گوشی برای بار سوم شروع به لرزیدن می کنه که مانی خیلی ریلکس گوشی رو از جیبش بیرون میاره و ثانیه ای بعد صدای دستگاه مشترک مورد نظر خاموش می باشد تو گوش نانادی می پیچه.
  - یعنی خوردی خانوم؟ حالا عین آدم برو عذر خواهی کن تا گوشیتو بده.
  - بابک جان من تو برو بگیر ازش. تو رو تحویل می گیره.
  - عمرا، به من چه. کار غلط کردی پاش وایسا. برو عذر خواهی کن بگو استاد دیگه تکرار نمی شه تا گوشیتو بهت بده.
  - همینم مونده که بعدم دخترای دورش واسم قیافه بگیرن و برای خود شیرینی چهار تا متلکم اونا بارم کنن. سارا جونم... جون نانادی تو برو بگیر. اگه بگیریش همین فردا می فرستمش خونتونا.
  - خفه شو نانادی، پاک قاطی کردی. اولا من فقط گفتم استاد محترم و با سوادیه؛ دوما به من ربطی نداره. تو که باید بهتر از من بشناسی پسر عموتو. نمی خوای که بپرسه خانوم شما چیکاره این.
  - اه خیلی نامردین. الان به مرجان می گم اصلا.
  - خودتو زحمت نده نانادی جون من و امیر این کاره نیستیم پس بی خیال ما شو. بابا کاری نداره یه عذر خواهیه.
  - سارا می تونم یه شماره با موبایلت بگیرم؟
  - چیه می خوای یکی دیگه رو پیدا کنی؟
  صدای زنگ موبایل مانی سکوت رو به کلاس حاکم می کنه و مانی لحظه ای نگاهش روی شماره ناشناس ثابت می مونه و بعد روی صورت نانادی که در حال خروج از کلاسه و بعد تماس رو جواب می ده.
  - جان زن عمو اون تلفن منو بده. بسه هر چی حرصم دادی. اصلا بذارش رو میز رفتی بیرون خودم میام برش می دارم.
  - من سر کلاس هستم خانوم. الان هم کلاس بعدیم شروع می شه. کاری داشتین می تونین ساعت 12 تا یک تشریف بیارین دفترم، خدانگهدار.
  - ای تو روحت مانی.
  - چیه نانادی؟ با کی بودی؟
  - خبرش زنگ زدم بهش می گم گوشیمو بذار روی میز می گه من سر کلاسم تا 12 هم کلاس دارم خانوم. کاری داشتین 12 بیاین دفترم.
  - اولا حقته. دوما من گفتم زنگ بزن با موبایلم دیگه نگفتم که به موبایل استاد بزن.
  - از خداتم باشه. حالا از امشب بهش قبل خواب یه شب بخیرم بگو. درضمن بهش سفارش کن سعی کنه شبا دنده راست بخوابه بلکه صبح از دنده چپ پا نشه و یه کم اخلاق داشته باشه.
  مانی که آخر حرفای نانادی رو شنیده بود لبخندی پیروزمندانه روی لبش میشینه و نگاهش برای لحظه ای روی تلفن تو دست سارا ثابت می شه و بعد نگاه متاسفی به صورت نانادی می پاشه و از کنارشون رد می شه.
  - خاک تو سرت نانادی. برام آبرو نذاشتی. حالا استاد در موردم چه فکری می کنه؟
  - نترس هیچ فکری نمی کنه، می دونه این شرو ور ها فقط از یه ذهن مستمع آزاد بر میاد و ذهن علمی جنابعالی مجالی برای این فکرا نمی ذاره براتون!
  ویرایش توسط Behnoush : 1392,09,23 در ساعت ساعت : 13:37

 8. 629 کاربر از پست f_javid تشکر کرده اند .

  !!! NAFAS !!!, **Icy girl**, **Silver Star**, *barandel*, *Leila*, *miss minoo*, *Nafise.a9*, *NaZ@NiN.B*, *sara, *Scarlett*, *shima*, *T.a.N.i.N*, *~aida bala~*, *ریحانه#, *نازنین*, +Neda+, - heDeh -, -نازلی-, ..sky.., .:~KaMeLiA~:., .arsana., .Estella.M, .Mania., .MOHABBAT., .Mona., .Monire., .nox., .هازال., 0r!ent@L G!rL, 677389, 870664182, afi jonz, akisha, akram 63, ALI TAKTA, alikhademi, ali_shey, Altin ay, amirhessam, amirhosseinac, amorist, Anahita.s, angel04, ankka, anna320, archangel, architect_shima, arezoojigare, arman_iran, armin.kz, armita1819, aroosha93, Arrosha, ART!ST, Artemisa, artnous, asal-1412, asal-661, asma66, atefeh_49, atena73, atieh72, autumn.girl, avaa..., avabehrouzian, AVESTA, aynaz69, azade jooon, azam 24, azarsana, azda, b3666, babsaneh, bahar.nt, bahar58, Banner, baran.amad, baran321, barane khazan, baroon12, baroonii25, Beautiful Jasmine, behi_aquarius, Behnaz joon, behnazhmz, Behnoush, betiya, bikari, birdana2, blacke moan, blue berry, blue69, bneta, brain storm, carrie, cheekygirl, chrysalis, cole, coral, coral12, dara77, darya..., Defne, dokhtare khial, dr.yasaman, dream2, duste man, eglantine-m96, elahe 66, elahejoon1234, elenah, eli-, eli.M, elmir4, elmira.t, ELMIRA79, elnaz89, enm1387, erwin, f.hazrati, fa62, faezeh khajeh, faezeh88, fahime_kiticati, fantasy girl, farah2, fariba48, Farnaz, farzaneh15, Fatemeh.98, fatemeh1990, fathemeh, fatima.h, fereshth, fermesk, fk-osh-d, foozhan az, foxy_2010, fzzzz2002, galadril3, gandomsa, geladiator_bozdel, ghazal368, ghazale49, ghazghaz, gherti, ghorbani, ghorob89, gili, GISU KAMAND, gol e roz sefid, golbehi, Golden Eye, goldoone22, golgoli jaan, gooood girl, gracious, hachekhaste, hala, hanajigh, hana_m, Haniday, hanie 64, hannan jooon, hanye, harimeshgh, helen., helia m, hermiun_0, homa41, homaa, honey_x, hooman770, hooriya_y, hot tea, HRad, hyunah, iranian_girl, JARAGHE, jasmin-jaz, jnashenakhte, jujuee, Just Say No, kaktoos, kam kam, kathyn, katy, katy f, kfdh, khademre, khoshhal, kimia joon, king _ panther, krystall, l0vin, lake, Lale7, Laya.Li, leila 0098, leila.kh, leila_f, leili_zzz, leilyk, leona, lili5225, lilil, lilipoot33_68, lmnop, love is.., M.shasusa, m0zhdeh, m2sm, M@R@L, M@RaL, ma2ta222, madad, magenta, mahbaran, Mahd!yeh, mahdiar, mahdieh.k, mahdieh67, mahdiehhjz, Mahdis @69, mahdiyeh77, maheasemun, mahisadun, Mahn!a, mahnazmom, mahsa1490, mahsamoon, mahsaok, mahsa_128, mahshid_3d, mahtab10, MAHTAB63, mahtab888871, malus, man!, maneou, mansoure, many22, MARDE_TANHA, Mari958, marmara25, marry1375, martire, maryam poursist, maryam.mani, maryam2005, maryam82, maryama1992a, maryam_mariusz, marzi marzi, masin, matin_a, mehboba, mehraban.g, mellina2000, melodina, Memolina, me_ned, mfr60, mina68, mina_k, minoo_kl, mirage, misan, Misha73, mishapasha, misha_kavir, misha_porro, Miss A, mo68, mobina, mojgan.am, mona1375, monir1343, moon shine, motlagh, mta farokhzad, mustang5200, M~SAMI, nadia1, nafas44, nafas_akhar, Nahid_m, nanazkhanoom, narin90, nasibe1388, nasimevasl19, nasrin22, nastaran b, nastaran.r, nastaran86, nazi1, nbanoo, nedaj, neg neg, negahm, Negarin_11, neginra, niayesh00, Night, niiazmand82, NiNa.S, ninio, niyayeeeeeesh, nlp16001, NO ONE, ODMAN, omidi, OoPs, oragh, ordibehesht91, pa.j, PAEEZ70, pakdel, pariak, parisa76, parisaparisa, Parniyan.P, parshan 77, patrin, Payphone, peymaneh, pingo pingo, Pinkvadie, pishi97, pointeh, princess2008, princess74, proxima, RADMAN24, RafOneh, raha007, RaheBipayan*, rahha, ramlin, rangin, rara90, rashno, redrose_love68, Rez1_ds, reza9000, rezaeifz, rezno, rogzana, roya1365, rozita maryam, saba 68, saba_a, saba_h, sabouraneh, sadegh86, saeedeh_n, saegheh, saghar23, saharmn, Sahar_iX, sahel_m, samihastam, samir, Samira_Sabbaghi, sanaaam, Sanaz.ma, Sanaz1370, sanaz_, sania555, sansi, sany2000, sar-almaz, sara parvizi, sara51, sarax, SaRgArDuN_A, sasa75, savez, sazin513, SEA SHELL-600, sedena, sepide25, sepideh62, serentipiti, setare.jaberi, setareh30, setareh659, seti**, sevda76, shadivet, shaghayagh banoO, shaghayegh69, sharafi, shayesteh 96, shecary, sheida_953, Shifteh, shimaaaaa, shiva joon, shivashiva, shooma, shooskiii, sh•m•s, Silber, simaN, sinsor, sipa, sky-angle, sky-star, smahmodi, snappy, snasim 1350, soha1990, soheiila, Sokout, solia, some one, somy_kh, sonia1357, soode, soody pink, sotazi, souraj, ssmaryam, Star8, Star_69, stiv, Street love, susanzandieh, suzmani, syhbyt, S_64, s_donia323, s_mehr, sαвα, T T--THR, T@r@neh*, Taataa, tala bala, tangel, TanNazZz, taraneh joon, taraneh24, tarano0m, taranom bahari, taranomeabshar, tazianeh, Tifani Jon, Tikooli, tinairn, to'ranj, TOP@K JOOON, tornado.n, tpirouz, traker, unichorn, unique1366, unique74, Universe95, usui, VAHIDEH / P, vampire123, vanas, vianna, wenela, winter emerald, YA29+1, yas baran, YASAM!N, yasi 90, yasnaa, yas_sepid63, yjdj, z.ashegh.18, ZAHRA*N, zahra.gol, zahra@m, zahra_jk, Zahra_niki, zainab1997, zanbagh, Zarizar, zeinab.n, zeinab75, zeinabjoon, ziglernata, zikarishi, zina, zohreh eshghi, _ SPEED _, _Azadeh_, ~ ghazali ~, ~ kamelia ~, ~ SanaZ 15~, ~*MONA*~, ~anahita~, ~fatemeh69~, ~foroozan~, ~HaPPym00N~, ~Mahdiye~, ~SAREH~, ~SariR~, °•ღ بـــامـــزی ღ•°, ×sepidar×, Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒற£เ!3Д, آتای, آذردخت, آرشا, آستاره, آسمان ابری, آفرینش, آقا مجید, آنی گل, اب و اتش, اتل و متل, اتنا جووووونی, اقاقی, البالو ترش, الناز گوگولی, الهام1995, امتیس, ایماز, باران6, بازیگوش, باسیلیسک, بغض شکسته, بغض کوچولو, بلــوط, بهارجون, بی بی گل, بی کس, تابتا, تمنای دل, توهم سبز**, تینا عبداللهی, حديث., خانم فسقلی, خانوم عسلی, خوشگلم من, دختر ايران زمین, دزدمونا, دلداده, دوست داشتني, دیبا کیان, رائیکا, روژان, روژان6815, رویای من او, ریماس, زرین دخت, زهرا رضایی, زهرا صیادی, زوها, زیزیا, سارا سامن, ساغر آدین, ستاره بارون, ستاره ی رها, سحرنقره فام, سمن جوون, سمیه غنی ابادی, سوال, سوداا, سودی جون, سپیده سحری, سپیدوسیاه, سکوت من, شادئ, شایسته بانو, شه تاو, شهرزاد ن, شیوا, طلوع عشق, عشق زندگی, عمه خانم, غریبه..., فاطمه بانو*, فامق, فرح77, فرزانه 62, لاله, لمیس20, لی لی تنها, لیلا931, م.م.ر, م.نوری, مریمدو, منيژه, مهتا 1090, مهستی, مهشاد فتحی پور, مونا**, ميشا, ميمو, میترادات, ندای بهار, نرگس‏ ‏.م, نسيا, نم نم باران, نیان, نیلا..., نیلوفر:-), نیکا83, نیکولا 71, هانیه نیکو, هدیه, هما پور اصفهانی, همون برنج, هوای تو, هورتاش, هیونگ, ورونیا, وفادار, ویشار, ياابالفضل, يهدا, پارامیس, پرستو خانم, پریناز74, کمند, گرگ بلا, گنجشک, گنجیشک, یـاس, یواش, یگانه, ღ ghazali ღ, ♥*:Eli!i:*♥, ✔شــــاد ی20 ๏̯͡๏

 9. Top | #5

  رمان نویس انجمن


  تاریخ عضویت
  آبان 1390
  نوشته ها
  1,042
  میانگین پست در روز
  0.70
  محل سکونت
  تهران ولی در حال حاضر غربت
  تشکر از کاربر
  6,582
  تشکر شده 99,577 در 1,626 پست
  اندازه فونت

  پیش فرض تقلب | F_javid کاربر سایت

  سلام دوستای گل. مرسیاز همه تشکر ها و مثبت هایی که لطف کردین و با سخاوت بهم هدیه دادین. امیدوارم بتونم جبران کنم. راستی خیلی خوشحالم کردین با سلام دوباره تون تو تاپیک نقد و نظر و اعلان حضور گرمتون در کنار من. و اما....

  اینم نقد و نظر- در رو پشت سرت ببند.


  - تلفنمو بده.
  - درست صحبت کن نانادی، استادت که نباشم بازم 15 سال ازت بزرگترم پس حرمت نگه دار.
  - آقا مانی تلفنمو بده. 3 ساعته گرفتیش که چی بشه؟ خوب حوصله ام سر می ره سر کلاس. گناه نکردم که بازی کردم. تازه به کسی هم کاری نداشتم و نظم کلاستم که به هم نزدم. پس دیگه چرا لج می کنی؟
  - نظم فکری منو که به هم زدی! قوانین کلاسم رو که زیر پا گذاشتی، بازم بگم برات؟
  - همه اش تقصیر این بابک مسخره ست ها. هی گفتم پاشم برم بیرون یه هوایی عوض کنم گیر داد بشین سر جات.
  - واقعا در تعجبم چطور با نفر اول کنکور می گردی و دوست شدی؟ برام یه معما شده! خانوم مجدم خیلی خانوم و درس خونه. اون دو تا دوست دیگه ات هم همین طور. ببینم به نظرت زیادی وصله ناجور نیستی این وسط؟
  - اونش به خودم مربوطه. تلفنم رو بده.
  - نانادی مخصوصا میشینی میز اول که منو عصبی کنی؟
  - تو چقدر بیکاری بابا. چه فکرایی می کنی توام ها. اینم زیر سر این بابک و ساراست. هی می گم من اصلا مزاجم با این میز اول جور نیست زیر بار نمی رن، گیری کردما.
  - نانادی به خدا دیگه بچه دبیرستانی نیستی، بزرگ شدی. یه کم به فکر آینده ات باش. حالا که وارد دانشگاه شدی لااقل فقط یه کم سر کلاسا به استادا گوش بده عوض شر و شیطونی و بازی بذار یه چیزی یاد بگیری فردا برای خودت یه کاره ای بشی.
  - به جان تو که هر کی کاره ای شده درست لنگه خودم بوده. تو یه نمونه از قماش خودت و این بابک نشون بده که یه کاره ای شدن من می شم اصلا شاگرد اول دانشگاه. بابا دانشگاه یعنی عشق و حال. یعنی کلاس رو بپیچون برو سینما. از شانس گندم دوستامم یه مشت خل و چلن که هر چی می گم این حرفا رو، تو گوششون نمیره.
  - بس کن نانادی. کی همچین حرفی زده آخه؟ مگه من الان یه کاره ای نیستم؟ ها؟
  - چرا هستی ولی نه از قِبَلِ این درس و دانشگاهت. از قِبَلِ اون مدرک دکترای فرانسه ات و شرکت حقوقی بین المللیت که البته سرمایه کلونشم از جیب عمو جون بوده. دروغ می گم؟
  - نانادی بفهم اگه بی سواد بودم و فهم و شعورش رو نداشتم دنیایی پولم دستم بود عمرش به 10 سال نمی رسید. نانادی این چرت و پرتا رو از مغزت بیرون کن. به خدا هوشی که تو داری این بابک هم نداره. کافیه فقط یه کم حواست رو به درسا بدی و از این بی خیالی دست بر داری.
  - بی خیال مانی. مطمئن باش همه درسا رو پاس می کنم و این چهار سالم تموم می شه.
  - تا سرت به سنگ نخوره آدم نمی شی تو. بیا تلفنت رو بگیر و برو... به سلامت.
  - خوب قربونت اینو همون اول می دادی دو ساعت جفتمون رو از غذا خوردن نمی انداختی، ای بابا.
  - بخند نانادی. امیدوارم گریه ات رو نبینم هیچ وقت.
  - شک نکن پسر عمو جون. راستی خیلی رو اعصابتم؟ شرمنده اگه زودتر اعلام می کردی می رفتم شهید بهشتی از شرم خلاص می شدی ها. ولی بی خیال. این همه سال گفتی نانادی رو باید بی خیالش بود حالام همینو بگو و حرص نخور.
  - نانادی یه بار دیگه سر کلاسم تلفن دستت باشه تا یه هفته بی تلفنی. می دونمم که شب اگه یه دو ساعت angree bird بازی نکنی و تا نصفه شب یه کتاب توش نخونی خوابت نمی بره پس حواست رو حسابی جمع کن. می دونی یا حرفی رو نمی زنم یا اگه زدم پاش وایمیستم.
  - Ok بابا. من رفتم دو دقیقه دیگه اینجا وایسم نون خالی هم گیرم نمیاد انقد اینا شکموان.
  - چی شد؟ داد؟
  - مگه جرات داره نده. فقط یه مشت نصیحت تو دلش مونده بود باید یکی رو مستفیض می کرد.
  - خیلی پررویی نانادی خانوم.
  - بابا تو هم. کشتی منو این هزار بار مگه مامان بزرگتم که یه خانوم بغل اسمم چسبوندی؟ فقط نانادی. Ok بابک؟
  - آقای نیکنام؟... آقای نیکنام؟
  - می گم بهاره جون شاید ما داشتیم چهار کلمه حرف خصوصی می زدیم تو که دادت رو زدی دو دقیقه صبر می کردی بابک یه بله ای هانی چیزی بگه بعد پا برهنه میومدی وسط حرفمون.
  بهار با قیافه ی حق به جانب و براق نگاهش رو می دوزه به چشمای نانادی و تو دلش کلی بد و بیراه نثار این دختره که معلوم نیست چطوری قاپ بابک رو دزدیده می کنه و هم زمان نانادی هم کلی خط و نشون برای این دختره ی سیریش که انگار فقط میخ شدن به بابک و چشم و ابرو اومدن برای نانادی رو بلده می کشه. من نمی فهمم چه مرگشه این دختر ِ و هم زمان بابک هم نگاهش رو به این دختر ریز نقش با چشمهای عصبی قهوه ای و صورت مملو از آرایش و بوی تند عطر و وجود پر از حسادت می دوزه.
  - مثلا چه حرف خصوصی ای باید داشته باشین؟ آقای نیکنام واقعیتش من تو مبانی اقتصاد خیلی اشکال دارم می تونید یه زمانی رو باهام فیکس کنین که وقتتون رو بگیرم و اشکالام رو برام رفع کنید؟
  - ببین بهاره جون این وقت سر خاروندنم نداره که اگه داشت اشکالای منو اول رفع می کرد عزیزم. برو از یکی دیگه کمک بگیر.
  - مگه شما اصلا سر هیچ کلاسی به درسی گوش می دین یا یادداشتی برمی دارین که حالا اشکالی هم داشته باشین؟
  بابک که از این نزاع خاموش و پنهان نانادی و بهاره غرق لذت بود و داشت حسابی تفریح می کرد با این کلام نانادی لحظه ای گیج نگاهش رو به نانادی دوخت و دهن باز نکرده باز با صدای نانادی خاموش شد.
  - اونش دیگه به خودم مربوطه. ببین خیلی وقتمون رو گرفتی یه ربع دیگه کلاس بعدی شروع میشه و ماشالا امروز همه بخیل اون یه لقمه ناهار ما شدن جمیعا. بابک سارا کجاست؟
  بابک که از این جنگ و تلاش نانادی برای دک کردن بهاره بدش هم نیومده بود با بد جنسی رو به نانادی نگاه گرمی کرد و گفت:
  - با مرجان اینا یه چیزی خورد و رفت سر کلاس که جا بگیره. من منتظر بودم شما بیای با هم بریم یه چیزی بخوریم. خانوم رهنما اجازه می فرمایید؟
  بهاره که انگار از این همه نزدیکی و راحتی بابک با نانادی حسابی شاکی شده بود با پررویی نگاهش رو به بابک می دوزه و با لحنی که حسابی تو لوس کردن و رنگ عاشقانه دادن بهش تلاش می کنه می گه:
  - من بعد کلاس چند دیقه وقتتون رو می گیرم... با اجازه!
  و رفت.
  - دختره پر رو می خواستم با همین دستام خفه اش کنم. چندش. نگا نگا دیدی چه قر و قمیشی هم اومد با اون حرف زدنش؟
  - حالا تو چرا حرص می خوری؟ داشت با لحن پسر کش حرف می زد دیگه. شما که باید وارد تر از من باشین!
  - من به گور خودم خندیدم که بخوام تو این ادا اطفارا اصلا سر رشته داشته باشم. دیدی تو رو خدا عین اداهای سر کلاسش با مانی. تو چرا نیشت تا بناگوش باز شده حالا؟
  - ببینم نانادی تکلیفتو معلوم کن. بالاخره الان به نگاه و رفتارش با من حسودیت شد یا با پسر عموت؟
  - برو بابا دلت خوشه. بیکارین همتون. خسته نمی شین انقد تو حاشیه این؟
  - منو که می شناسی وقت تنها چیزی که ندارم چرخ زدن تو حاشیه هاست، دیدم تو خودتو داری خفه می کنی جلو این دختره و از اون جایی که زیادی بیکاری گفتم شاید تو از چرخ زدن تو این حاشیه ها خوشت اومده.
  - بیچاره داشتم نجاتت می دادم از سر و کله زدن با یه ابله خنگ. به جان تو هر سوالش رو مطمئن باش باید شیش بار توضیح بدی و آخرشم تازه بفهمی خانوم تمام مدت غرق قیافه و صدات بوده و مغزشم فسیل.
  - خوب حالا از همه اینا بگذریم ببینم تو کجا اشکال داری؟ یادت باشه حتما بگی برات توضیح بدم... چیه؟ چرا چشات داره در میاد؟ مگه حرف عجیبی زدم.
  - نه به قرآن. این تن بمیره عجیب کجا بود باید ثبتش کنیم. منو اشکال پرسیدن؟ اصلا خنگ خدا من سر هیچ کلاسی دو کلمه تا حالا گوش دادم یا لای هیچ کتابی رو یه ورق زدم که سوالی بخواد برام پیش بیاد؟ جدی گرفتی؟ نگو که به این مغزت شک میکنم.
  - چه می دونم والا گفتم شاید این میان ترما باعث شده لای اون کتابا رو یه ورق بزنی.
  - برو بابا. تا چشمام چهار تا نشده راه بیفت بریم کلاس. ناهار که ندادی بهمون لا اقل تو به کلاس مهمت برسی و یه موقع سلام استاد جا نمونه تو جزوه نویسیت.
  - آخ آخ شرمنده. بیا ساندویچ ناگت مرغ گرفتم. تا برسیم یه کم می تونی بخوری.
  - بابک؟
  - بله؟
  - برای خودت می گم. امثال بهار ارزش وقت تلف کردن ندارن. خودتو درگیرش نکن.
  - می دونم نانادی، نگران نباش. خودم این قماش رو میشناسم ولی راه نشوندنش سرجاش رو هم بلدم پس تو بیخود حرص نخور.
  - بابک فکر نکن بهش حسودی می کنم یا نمی خوام تو با کسی دوست شی، نه به خدا.
  - بسه نانادی، بی خیال.
  ویرایش توسط Behnoush : 1392,09,23 در ساعت ساعت : 13:37

 10. 607 کاربر از پست f_javid تشکر کرده اند .

  !!! NAFAS !!!, # NEGAR #, **Silver Star**, *barandel*, *Leila*, *miss minoo*, *Nafise.a9*, *NaZ@NiN.B*, *sara, *Scarlett*, *shima*, *T.a.N.i.N*, *~aida bala~*, *ریحانه#, *نازنین*, +Neda+, - heDeh -, -نازلی-, ..sky.., .:~KaMeLiA~:., .arsana., .Estella.M, .MOHABBAT., .Mona., .Monire., .nox., .هازال., 0820, 677389, 870664182, afi jonz, akisha, akram 63, ALI TAKTA, alikhademi, ali_shey, Altin ay, amirhessam, amirhosseinac, amorist, Anahita.s, angel04, ankka, anna320, archangel, arezoojigare, arman_iran, armin.kz, armita1819, aroosha93, Arrosha, ART!ST, Artemisa, artnous, asal-1412, asal-661, asma66, atefeh_49, atena73, atieh72, autumn.girl, avaa..., AVESTA, aynaz69, azade jooon, azam 24, azarmidokht, azarsana, azda, b3666, babsaneh, bahar.nt, bahar58, Banner, baran.amad, barane khazan, baroon12, baroonii25, Beautiful Jasmine, behi_aquarius, Behnaz joon, behnazhmz, Behnoush, betiya, bikari, birdana2, blue berry, blue69, bneta, carrie, cheekygirl, chrysalis, cole, coral, coral12, dara77, darya..., Defne, dokhtare khial, dr.yasaman, dream2, duste man, eglantine-m96, elahe 66, elahejoon1234, elenah, eli-, elmir4, elmira.t, ELMIRA79, elnaz89, enm1387, erwin, f.hazrati, fa62, faezeh khajeh, faezeh88, fahime_kiticati, fantasy girl, farah2, fariba48, farisa, Farnaz, farzaneh15, fatemeh1990, fathemeh, fatima.h, fereshth, fermesk, fk-osh-d, foxy_2010, fzzzz2002, galadril3, gandomsa, geladiator_bozdel, ghazal368, ghazale49, ghazghaz, gherti, ghorbani, ghorob89, gili, GISU KAMAND, gol e roz sefid, golbehi, Golden Eye, goldoone22, golgoli jaan, gooood girl, gracious, hachekhaste, hala, hanajigh, hana_m, Haniday, hanie 64, hannan jooon, hanye, harimeshgh, helen., helia m, hermiun_0, homa41, homaa, honey_x, hooman770, hooriya_y, hosnaa, hot tea, HRad, hyunah, iranian_girl, jasmin-jaz, jnashenakhte, jujuee, Just Say No, kathyn, katy, katy f, kfdh, khademre, khoshhal, kimia joon, king _ panther, krystall, l0vin, Laya.Li, leila.kh, leila_f, leili_zzz, leilyk, lili5225, lilil, lilipoot33_68, lmnop, love is.., M.shasusa, m0zhdeh, m2sm, M@R@L, M@RaL, ma2ta222, madad, magenta, mahbaran, Mahd!yeh, mahdiar, mahdiehhjz, Mahdis @69, mahdiyeh77, maheasemun, mahisadun, Mahn!a, mahnazmom, mahsamoon, mahsaok, mahsa_128, mahshid_3d, mahtab10, mahtab888871, man!, maneou, mansoure, many22, MARDE_TANHA, Mari958, marmara25, marry1375, martire, maryam poursist, maryam.mani, maryam82, maryama1992a, maryam_mariusz, marzi marzi, masin, matin_a, mb_maryam, mehboba, mehraban.g, mellina2000, melodina, me_ned, mfr60, mina68, mina_k, minoo_kl, mirage, misan, Misha73, mishapasha, misha_kavir, misha_porro, Miss A, mo68, mobina, mojgan.am, mona.65, mona1375, monir1343, moon shine, motlagh, mta farokhzad, mustang5200, M~SAMI, naazi, nadia1, nafas-t, nafas44, nafas_akhar, Nahid_m, nanazkhanoom, narin90, nasibe1388, nasrin22, nastaran b, nastaran.r, nastaran86, nazi1, nbanoo, nedaj, neg neg, negahm, Negarin_11, neginra, niayesh00, Night, niiazmand82, nilsampad, NiNa.S, ninio, niyayeeeeeesh, nlp16001, NO ONE, ODMAN, omidi, OoPs, oragh, ordibehesht91, pa.j, PAEEZ70, paeezi, pakdel, pariak, parisaparisa, Parniyan.P, parsa2000, parshan 77, patrin, Payphone, peymaneh, pointeh, princess2008, princess74, proxima, RADMAN24, RafOneh, raha007, raha_67, RaheBipayan*, raheleee, rahha, rara90, rashno, redrose_love68, Rez1_ds, reza9000, rezaeifz, rezno, rogzana, roya1365, rozak_95, rozita maryam, saba 68, saba_a, saba_h, sabouraneh, sabzapari, sadegh86, saeedeh_n, saegheh, saghar23, saharmn, Sahar_iX, sahar_love, sahel_m, samaneh60, samihastam, samir, Samira_Sabbaghi, sanaaam, Sanaz.ma, Sanaz1370, sanaz_, sania555, sansi, sar-almaz, sara parvizi, sara51, sarax, sara_roz, SaRgArDuN_A, sasa75, sazin513, SEA SHELL-600, sedena, sepide25, sepideh62, serentipiti, SETARE SOHEYL, setare.jaberi, setareh30, setareh659, seti**, sevda76, shaghayagh banoO, shaghayegh69, sharafi, shayesteh 96, shecary, sheida_953, Shifteh, shimaaaaa, shivashiva, shooma, shooskiii, sh•m•s, Silber, simaN, sinsor, sipa, sky-star, smahmodi, snappy, sogand.m, soha1990, soheiila, sohna, Sokout, solia, sollmaz, some one, somy_kh, sonia1357, soode, soody pink, sotazi, souraj, ssmaryam, Star8, Star_69, star_crossed, stiv, Street love, Sun_Daughter, susanzandieh, suzmani, syhbyt, S_64, s_donia323, s_mehr, sαвα, T T--THR, T@r@neh*, Taataa, tala bala, tama1011, tangel, tara65, taraneh joon, taraneh24, tarano0m, taranom bahari, taranomeabshar, tazianeh, Tifani Jon, to'ranj, TOP@K JOOON, tornado.n, tpirouz, unichorn, unique1366, unique74, Universe95, usui, VAHIDEH / P, vampire123, vanas, vianna, wenela, winter emerald, YASAM!N, yasi 90, yasnaa, yas_sepid63, yjdj, ZAHRA EM, ZAHRA*N, Zahra_niki, zainab1997, zanbagh, Zarizar, zeinab.n, zeinab75, zeinabjoon, ziglernata, zikarishi, zina, zorobahar, _Azadeh_, ~ ghazali ~, ~ kamelia ~, ~ SanaZ 15~, ~*MONA*~, ~anahita~, ~fatemeh69~, ~foroozan~, ~HaPPym00N~, ~Mahdiye~, ~parastesh~, ~SAREH~, ~SariR~, °•ღ بـــامـــزی ღ•°, ×sepidar×, آتای, آذردخت, آرشا, آستاره, آسمان ابری, آفرینش, آقا مجید, آنی گل, اتل و متل, اتنا جووووونی, اقاقی, البالو ترش, الناز گوگولی, الهام1995, امتیس, ایماز, باران6, بازیگوش, باسیلیسک, بغض شکسته, بغض کوچولو, بــــانــــو, بلــوط, بهارجون, بی بی گل, بی کس, تابتا, ترنم ازاد, تمنای دل, توهم سبز**, توکا, تینا عبداللهی, حاجی بلا, حديث., خانم فسقلی, خانوم عسلی, خوشگلم من, دزدمونا, دلداده, دوست داشتني, دیبا کیان, رائیکا, رضاره, روژان, روژان6815, رویای من او, ریماس, زرین دخت, زهرا رضایی, زهرا صیادی, زوها, زیزیا, سارا سامن, ساغر آدین, سافانا, ستاره بارون, ستاره ی رها, سحرنقره فام, سمن جوون, سمیه غنی ابادی, سوال, سوداا, سودی جون, سپیده سحری, سپیدوسیاه, سکوت من, شادئ, شایسته بانو, شه تاو, شیوا, طلوع عشق, عشق زندگی, عمه خانم, غریبه..., فاطمه بانو*, فامق, فرح77, فرزانه 62, لاله, لمیس20, لیلا931, م.م.ر, م.نوری, منيژه, مهتا 1090, مهستی, مهشاد فتحی پور, مهناومبینا, ميشا, ميمو, ندای بهار, نرگس‏ ‏.م, نسيا, نم نم باران, نیان, نیلا..., نیلوفر:-), نیکا83, نیکولا 71, هانیه نیکو, هدیه, هما پور اصفهانی, همون برنج, هورتاش, هیونگ, ورونیا, وفادار, ویشار, ياابالفضل, يهدا, پرستو خانم, پریناز74, کامران 772, گرگ بلا, گنجشک, گنجیشک, یـاس, یواش, یگانه, ღ ghazali ღ, ♥*:Eli!i:*♥, ✔شــــاد ی20 ๏̯͡๏, 乃凡卝凡 伬

 11. Top | #6

  رمان نویس انجمن


  تاریخ عضویت
  آبان 1390
  نوشته ها
  1,042
  میانگین پست در روز
  0.70
  محل سکونت
  تهران ولی در حال حاضر غربت
  تشکر از کاربر
  6,582
  تشکر شده 99,577 در 1,626 پست
  اندازه فونت

  پیش فرض تقلب | F_javid کاربر سایت

  - ای بابا نگا تو رو قرآن، هنوز دانشگاه شروع نشده، شد میان ترم. عجب گیری کردیما!
  - سارا تو رو قرآن تو یکی خفه شو. ماشالا شماها که از اول ترم مشغول خر زدنین دیگه چه اهمیتی داره کی میان ترمه و غیره، خیالت تخت پاسی.
  - نه تو رو خدا می خوای پاس هم نشم. عزیزم پاس به درد عمه ام می خوره. باید نمره کامل بگیرم.
  - وای خفه شو حالمو به هم زدی. مگه کلاس اولی هستی که دنبال بیستی. جان من یه چهار صفحه از کتابا رو فاکتور بگیر که فردا با سر افکندگی مجبور نشیم برد رو تماشا کنیم و خر خون، خر خون بشنویم.
  - نانادی به جان بابک کمتر از 18 بیاری دوستیمونو قطع می کنما. پس عوض وای و ووی بهتره اون کتابا رو وا کنی یه نگاهی بندازی.
  - تو اصلا نگران نباش بخوای من بیست میارم برات. چیه؟ چرا چشات گرد شده؟ باور نداری؟
  - خوب دختر تو که انقدر باهوشی که با شب امتحان خوندن بیست می شی سر کلاس یه حواس بده و عوض بازی تو بحث ها شرکت کن. خرجش یه ساعت وقت گذاشتن شب قبل برای مطالب جلسه بعده.
  - برو بابا دلت خوشه. من گفتم بیست میارم برات نگفتم که می خوام درس بخونم. عزیزم تقلبام حرفه ایه.
  *****
  نانادی با لبی خندون و بی خیال وارد کلاس شد و نگاه بابک گیج روی نانادی با اون روپوش رنگ و رو رفته آبی و شلوار پارچه ایه آبی و کفش زنونه پاشنه دار خیره مونده بود و داشت به تضاد خنده دار بین لباسای داغون نانادی و کفش شیکش و آرایش بی نقص و برنزه صورتش که مرفه بی دردی رو فریاد می زد نگاه می کرد که تقریبا با صدای پر خنده و همیشه شوخ و بی خیال نانادی به خودش اومد.
  - ببینم حیرون خوشگلی من مونده بودی؟ آخی بمیرم برات. خیلی نگاه نکن شماره عینکت می ره بالا.
  - نه تو فکر این لباسای داغونت بودم. ببینم بابات ورشکسته شده تو به این روز افتادی؟
  - ااااا چه عجیب امتحان باشه و کتاب متاب جلو تو باز نباشه؟؟؟؟ عجبا! حیرتا! ببین امروز امتحان میان ترم داریما، با این پسر عموی جوگیر ماها، یادت رفته بود حتما. هان؟؟؟
  - نه خانوم یادم نرفته. خوندم. مشکلی نیست.
  - جان من چند دور دوره اش کردی؟ اصلا اون کتابت رو بده بینم چیزی ازش مونده؟؟؟ به به سارا خانوم. بازم گلی به جمال شما باز یه نیمچه تحویلی این امتحان فامیل ما رو گرفتین اون کتابه تو دستتونه.
  - سلام خل خدا. این چه ریخت و قیافه ایه برای خودت درست کردی؟ آخه قربونت برم می خوای تیپ خانومانه بزنی اول اون کمدت رو یه نگاه بنداز اگه چیزی داشتی بپوش. این شلوار چیه پات کردی؟ روپوشتم که ماشالا. لااقل اون کفشت رو عوض می کردی تضادش با لباسات انقدر تابلو نباشه.
  - کوتاه بیا بابا تو هم. اون دو تا عاشق دل خسته کجان؟
  - مرجان فشارش افتاده بود پایین با امیر رفتن یه چیزی بخوره.
  - نانادی خوندی؟
  - این از اون سوالا بودا بابک.
  - نگو که تقلب آوردی با خودت. اگه این پسر عموت راده که قسم می خورم تقلب همرات باشه می گیره ازت. باور کن خیلی تیزه. تو تکون بخوری اون فهمیده. کوتاه بیا نانادی.
  - اون وقت کوتاه اومدم جنابعالی برگه تو سر جلسه باهام عوض می کنی که سفید نمونه؟
  - وای نانادی یعنی تو حتی لای اون کتابم باز نکردی که بی تقلب چهار کلمه بنویسی؟
  - حالا چرا رنگت مثه گچ دیوار شد بابک جون. نترس بابا نمی خواد تقلب برسونی تو آروم باش. به جان تو اگه مانی اصلا بفهمه من چطوری تقلب کردم. بی خیال مگه خلم برای یه مشت امتحان میان ترم مغزمو خسته کنم.
  *****
  سکوت کلاس رو با قدم های محکمش می شکست و تو سالن قدم می زد. به عکس تصورش نانادی دور از بابک و سارا و درست اولین صندلی گوشه دیوار کنار میز اساتید نشسته بود و با جدیت تمام در حال نوشتن سوالات بود. بالاخره این فرصتی که سالها انتظارش رو کشیده بود به دست آورده بود و حالا می تونست اولین نفری باشه که دست نانادی رو، رو می کنه و تقلبش رو می گیره و این اعتماد به نفس کاذبش رو ازش می گیره و به نوعی سرش رو به سنگ می کوبه تا به خودش بیاد. کمی گیج بود چرا که فکر می کرد قصد نانادی از دوستی با بابک و سارا قطعا کمک گرفتن از اون ها سر جلسه و تقلب از روی دست اوناست. اما این گیجی انقدر نبود که بخواد باعث رو دست خوردنش از این یه الف بچه و پذیرفتن شکست بشه. مطمئن بود با این حساب برگه تقلبش همراهشه و از روی اون می خواد بنویسه و قطعا باید حواسش رو جمع می کرد تا این فرصت رو بهش نده و برگه رو ازش بگیره. اما تصمیم گرفت قبل از این اقدام هشدار لازم رو به نانادی بده و در حقیقت با نامردی تقلب رو نگرفته باشه پس به سمت صندلیش حرکت می کنه و درست بالای سر نانادی می ایسته.
  نانادی که از بوی ادوکلن مانی نزدیک شدنش رو تشخیص داده بود با دستی روی سینه و لبخندی آروم بر لب نگاهش رو می دوزه به چشمای مانی و خودش رو مشغول خوندن نوشته های روی برگه اش می کنه.
  - گفتم قبل اینکه مچت رو بگیرم بهت اخطار داده باشم. نانادی چهار چشمی مراقبتم. کاغذ تقلب رو در بیاری بی برو برگرد گرفتم و از امتحان پایان ترم هم محرومت می کنم. گفتم قبلش بگم که بدونی. مطمئن هم باش خیلی تیزم.
  - تیز بودی تا حالا گرفته بودی. سوال سه رو هم تموم کردم دکتر راد گرامی. بی خیال برو. حرفتو نشنیده می گیرم.
  - باشه خودت خواستی.
  با لبخند نانادی و در حالیکه از عصبانیت در حال گر گرفتنه ازش دور می شه و درست کنار در ورودی و روبروی نانادی با فاصله 6 صندلی می ایسته و تمام حواسش رو معطوف نانادی می کنه. بعد از چند دیقه زوم شدن روش به سمت ته سالن قدم می زنه در حالی که زیر چشمی تمام حواسش رو به نانادی و هر حرکت غیر عادیش داده که با حرکت ناگهانی نانادی روی صندلی به سمتش خیز برمی داره و خودش رو بالای سرش می رسونه در حالی که لبخند پیروزی روی لبش نشسته.
  - لای پاتو باز کن. همین الان.
  نانادی در حالی که ترس تو نگاهش موج می زنه سرش رو معصومانه کمی کج می کنه که مانی با جدیت و در حالی که سعی می کنه توجه بقیه بچه ها رو به خودش معطوف نکنه دوباره حرفش رو تکرار می کنه و این سوی کلاس نگاه نگران و غم زده بابک روی صورت نانادی خیره می مونه و در دل مانی رو لعنت می کنه که چشمش رو روی نانادی نبسته و اما نانادی نگاهش رو به صورت پر اخم و عصبی مانی می دوزه و بی هیچ حرفی پاهای جفت شده اش رو از هم کمی باز می کنه...  ویرایش توسط Behnoush : 1392,09,23 در ساعت ساعت : 13:37

 12. 586 کاربر از پست f_javid تشکر کرده اند .

  !!! NAFAS !!!, # NEGAR #, **Silver Star**, *barandel*, *Leila*, *miss minoo*, *Nafise.a9*, *sara, *Scarlett*, *shima*, *T.a.N.i.N*, *~aida bala~*, *ریحانه#, +Neda+, - heDeh -, -نازلی-, ..sky.., .arsana., .Estella.M, .MOHABBAT., .Mona., .Monire., .nox., .هازال., 0820, 677389, 870664182, afi jonz, aidai, akram 63, ALI TAKTA, alikhademi, ali_shey, Altin ay, amirhessam, amirhosseinac, Anahita.s, angel04, ankka, anna320, anzhela, archangel, arezoojigare, arman_iran, armin.kz, armita1819, aroosha93, Arrosha, ART!ST, Artemisa, artnous, asal-1412, asal-661, asma66, atefeh_49, atena73, atieh72, autumn.girl, avaa..., AVESTA, azade jooon, azam 24, azarmidokht, azarsana, azda, b3666, babsaneh, bahar.d65, bahar.nt, bahar58, Banner, baran.amad, barane khazan, baroon12, baroonii25, Beautiful Jasmine, behi_aquarius, Behnaz joon, behnazhmz, Behnoush, betiya, bikari, birdana2, blue berry, blue69, bneta, carrie, cheekygirl, chrysalis, cole, coral, coral12, dara77, darya..., Defne, dokhtare khial, dr.yasaman, dream2, duste man, eglantine-m96, elahe 66, elahejoon1234, eli-, eli.M, elmir4, elmira.t, ELMIRA79, elnaz89, enm1387, erwin, f.hazrati, fa62, faezeh khajeh, faezeh88, fahime_kiticati, fantasy girl, farah2, fariba48, farisa, Farnaz, farnaz21, farzaneh15, Fatemeh.98, fatemeh1990, fathemeh, fatima.h, fereshth, fermesk, fk-osh-d, FowL, foxy_2010, fzzzz2002, galadril3, gandomsa, geladiator_bozdel, ghazal-xr75, ghazal368, ghazale49, ghazghaz, gherti, ghorbani, ghorob89, gili, GISU KAMAND, gol e roz sefid, golbehi, Golden Eye, golgoli jaan, gooood girl, gracious, hachekhaste, hala, hana_m, Haniday, hanie 64, hannan jooon, hanye, harimeshgh, helen., helia m, hermiun_0, hoda.4470, homa41, homaa, honey_x, hooman770, hooriya_y, horin, hot tea, HRad, hyunah, iranian_girl, JARAGHE, jasmin-jaz, jnashenakhte, kam kam, kathyn, katy, katy f, kfdh, khademre, khoshhal, kimia joon, king _ panther, krystall, l0vin, Laya.Li, leila 0098, leila.kh, leila50963, leili_zzz, lili5225, lilil, lilipoot33_68, lmnop, love is.., M.shasusa, m0zhdeh, m2sm, M@R@L, M@RaL, ma2ta222, madad, magenta, mahbaran, Mahd!yeh, mahdiar, mahdiehhjz, Mahdis @69, mahdiyeh77, maheasemun, mahisadun, Mahn!a, mahnazmom, mahsamoon, mahsaok, mahsa_128, mahshid_3d, mahtab10, MAHTAB63, mahtab888871, man!, maneou, mansoure, many22, MARDE_TANHA, Mari958, marmara25, marry1375, martire, maryam poursist, maryam.mani, maryam82, maryama1992a, maryam_mariusz, marzi marzi, matin_a, mb_maryam, mehboba, mehraban.g, mellina2000, melodina, me_ned, mfr60, mina68, mina_k, minoo_kl, mirage, misan, Misha73, mishapasha, misha_kavir, misha_porro, mo68, mobina, mojgan am, mojgan.am, mona1375, monir1343, moon shine, motlagh, mta farokhzad, mustang5200, M~SAMI, naazi, nadia1, nafas-t, nafas44, nafas_akhar, Nahid72, Nahid_m, nanazkhanoom, narin90, nasibe1388, nasrin22, nastaran b, nastaran.r, nastaran86, nbanoo, nedaj, neg neg, negahm, Negarin_11, neginra, niayesh00, NiceNoice, Night, niiazmand82, nilsampad, NiNa.S, ninio, niyayeeeeeesh, nlp16001, NO ONE, ODMAN, omidi, OoPs, oragh, ordibehesht91, pa.j, PAEEZ70, paeezi, pakdel, pariak, parisaparisa, Parniyan.P, parsa2000, parshan 77, patrin, Payphone, peymaneh, pingo pingo, Pinkvadie, pointeh, princess2008, princess74, proxima, RADMAN24, RafOneh, raha007, rahaa_m, rahha, rara90, rashno, redrose_love68, rey rey, Rez1_ds, reza9000, rezaeifz, rezno, rogzana, roya1365, rozak_95, rozita maryam, s.fzpr, saba_a, saba_h, sabouraneh, sadegh86, saeedeh_n, saegheh, saghar23, Sahar_iX, samihastam, samir, Samira_Sabbaghi, sanaaam, Sanaz1370, sanaz_, sania555, sansi, sany2000, sar-almaz, sara angel, sara parvizi, sara51, sarax, sara_roz, SaRgArDuN_A, sasa75, sazin513, sedena, sepide25, sepideh62, serentipiti, setare.jaberi, setareh30, setareh659, sevda76, shaghayagh banoO, shaghayegh69, sharafi, shayesteh 96, shecary, sheida_953, Shifteh, shimaaaaa, shivashiva, shooma, shooskiii, sh_karan, sh•m•s, Silber, simaN, sinsor, sipa, smahmodi, snappy, sogand.m, soha1990, soheiila, Sokout, solia, sollmaz, some one, somy_kh, sonia1357, soode, soody pink, sotazi, souraj, ssmaryam, Star8, Star_69, star_crossed, stiv, Street love, susanzandieh, suzmani, syhbyt, S_64, s_donia323, s_mehr, sαвα, T T--THR, T@r@neh*, Taataa, tala bala, tama1011, tangel, TanNazZz, tara65, taraneh joon, taraneh24, tarano0m, taranomeabshar, tazianeh, Tifani Jon, tinairn, to'ranj, TOP@K JOOON, tornado.n, tpirouz, unique1366, unique74, Universe95, usui, VAHIDEH / P, vampire123, vanas, wenela, winter emerald, yas baran, YASAM!N, yasi 90, yasnaa, yas_sepid63, yjdj, ZAHRA EM, ZAHRA*N, zahra_jk, Zahra_niki, zanbagh, Zarizar, zeinab.n, zeinab75, zeinabjoon, ziglernata, zikarishi, zorobahar, _Azadeh_, ~ ghazali ~, ~*MONA*~, ~anahita~, ~fatemeh69~, ~HaPPym00N~, ~Mahdiye~, ~SAREH~, ~SariR~, °•ღ بـــامـــزی ღ•°, ×sepidar×, آتای, آذردخت, آرشا, آستاره, آسمان ابری, آفرینش, آقا مجید, اتل و متل, اقاقی, البالو ترش, الناز گوگولی, الهام1995, امتیس, ایماز, باران6, بازیگوش, باسیلیسک, بانو..., بغض شکسته, بغض کوچولو, بلــوط, بهارجون, بی بی گل, بی کس, تابتا, ترنم ازاد, تمنای دل, توهم سبز**, حاجی بلا, حديث., خانم فسقلی, خانوم عسلی, خوان, خوشگلم من, دزدمونا, دلداده, دوست داشتني, دیبا کیان, رائیکا, رضاره, روژان, روژان6815, رویای من او, ریماس, زرین دخت, زهرا رضایی, زهرا صیادی, زوها, زیزیا, سارا سامن, ساغر آدین, سافانا, ستاره بارون, ستاره ی رها, سحرنقره فام, سمن جوون, سمیه غنی ابادی, سوال, سوداا, سودی جون, سپیده سحری, سپیدوسیاه, سکوت من, شادئ, شایسته بانو, شه تاو, شهرزاد ن, شیوا, طلوع عشق, عشق زندگی, عمه خانم, غریبه..., فاطمه بانو*, فامق, فرح77, فرزانه 62, لاله, لمیس20, لیلا931, م.م.ر, م.نوری, مادام, منيژه, مهتا 1090, مهستی, مهشاد فتحی پور, ندای بهار, نرگس‏ ‏.م, نسيا, نم نم باران, نگین گلی, نیان, نیلا..., نیکا83, نیکولا 71, هانیه نیکو, هدیه, هما پور اصفهانی, همون برنج, ورونیا, وفادار, ویشار, ياابالفضل, پرستو خانم, کاساندا, کمند, گرگ بلا, گنجشک, گنجیشک, یـاس, یواش, یگانه, ღ ghazali ღ, ♥*:Eli!i:*♥, ✔شــــاد ی20 ๏̯͡๏

 13. Top | #7

  رمان نویس انجمن


  تاریخ عضویت
  آبان 1390
  نوشته ها
  1,042
  میانگین پست در روز
  0.70
  محل سکونت
  تهران ولی در حال حاضر غربت
  تشکر از کاربر
  6,582
  تشکر شده 99,577 در 1,626 پست
  اندازه فونت

  پیش فرض تقلب | F_javid کاربر سایت

  شرمنده که در حد اشانتیونه اما خوب برا این موقع شب خوبه دیگه.


  لبخندی پهن روی صورتش میشینه و با نیش باز و نگاه پر تمسخر چشم تو چشم مانی می شه و آروم زمزمه می کنه
  - خوردی مانی جون؟ من که گفتم بی خیال شو. بیا برگه تو بگیر، همه رو نوشتم.
  در حالی که از عصبانیت در حال انفجاره نگاهش رو به نانادی می دوزه و ازش می خواد بلند شه به این هوا که برگه رو زیرش قایم کرده.
  نانادی نگاه خندانش رو دوباره بهش می دوزه و از روی صندلی بلند می شه و زیر لب زمزمه می کنه گفتم که از مادر زاده نشده اونی که بخواد از من تقلب بگیره دکتر راد. حالا اخماتو باز کن.
  بابک ناخوداگاه لبخند روی لبش برمی گرده و نفسش رو با آسودگی بیرون می ده و هم زمان از روی صندلی بلند می شه و برگه اش رو به راد می ده و از کلاس خارج می شه و به سمت نانادی می ره.
  - به به آقا بابک. ببینم بیست رو گرفتی؟ امتحانش که آب خوردن بود.
  - نانادی داشتم سکته می کردم. گفتم تقلب رو ازت گرفت.
  - مثل اینکه باورت نشده هنوز که من از این حرفا خیلی حرفه ای ترم. ببین چهار ساله دبیرستان برا کارآموزی یه صفر کیلومتر هم زیاده چه برسه به من. گفتم بهت که خیالت تخت من راهش رو بلدم.
  - نانادی جان بابک چطوری تقلب کردی؟ ها؟
  - مثل آب خوردن. بیا اینجا بشین تا نشونت بدم.
  بابک نگاهش رو به چشم های نانادی می دوزه که نانادی بهش نزدیکتر می شه و توجهش رو به روپوش و شلوارش جلب می کنه. تمام پشت پارچۀ روپوش با خودکاری پر از نوشته های ریز و مرتب خط کشیده شده و جدا شده. هنوز تو حیرت روپوشه که نانادی لای پاش رو باز می کنه و بابک جای جای شلوار پارچه ای مملو از نوشته هایی با همون خودکار آبی رو می بینه. مغزش قشنگ هنگ می کنه و گیج تنها چشم های از تعجب درشت شده اش رو به نانادی می دوزه و تو ذهن به این همه استعداد این بشر و مغزش تو راه تقلب آفرین می گه.
  - هی کجایی؟ نظرت چیه؟
  - پس فلسفه این روپوش شلوار پارچه ایه رنگ و رو رفته هم همین بود؟
  - خوب معلومه رو جین که نمیشه تقلب نوشت. تازه این روپوش شلوار مخصوص شبای امتحانه بیچاره انقدر بعد هر امتحان سابیده شده رنگ و روش رفته.
  - نانادی تو دیوونه ای. این همه وقتی که برای نوشتن رو لباس گذاشتی اگه نشسته بودی خونده بودیش سنگین تر بود و کمتر وقتت رو گرفته بود. دیشب تا صبح حتما داشتی تقلب می نوشتی.
  - نه بابا دیگه حرفه ای شدم. دستم تنده. ولی خسته کننده بود حسابی. مخصوصا که خیلی از کلمه هاش اصلا به گوشمم نخورده بود که دیکته شو حتی بدونم. خوب حالا بریم یه نسکافه ای بزنیم و این تو دیوار خوردن پسر عموی گرامی رو جشن بگیریم تا این سارا هم دل بکنه و بیاد بیرون از جلسه.  ویرایش توسط Behnoush : 1392,09,23 در ساعت ساعت : 13:38

 14. 599 کاربر از پست f_javid تشکر کرده اند .

  !!! NAFAS !!!, # بلوط #, **Silver Star**, *barandel*, *Leila*, *miss minoo*, *Nafise.a9*, *sara, *Scarlett*, *shima*, *T.a.N.i.N*, *~aida bala~*, *ریحانه#, +Neda+, - heDeh -, -نازلی-, ..sky.., .arsana., .Baharak., .Estella.M, .MOHABBAT., .Mona., .Monire., .nox., .هازال., 677389, 870664182, afi jonz, akisha, akram 63, ALI TAKTA, alikhademi, ali_shey, Altin ay, amane & mamati, amirhessam, amirhosseinac, Anahita.s, angel04, ankka, anna320, anzhela, archangel, arezoojigare, arman_iran, armin.kz, armita1819, aroosha93, Arrosha, ART!ST, Artemisa, artnous, asal-1412, asal-661, asma66, atefeh_49, atena73, atieh72, autumn.girl, avaa..., AVESTA, aynaz69, azade jooon, azam 24, azarmidokht, azarsana, azda, b3666, babsaneh, bahar.d65, bahar.nt, bahar58, Banner, baran.amad, barane khazan, baroonii25, Beautiful Jasmine, behi_aquarius, Behnaz joon, behnazhmz, Behnoush, betiya, bikari, birdana2, blue berry, blue69, bneta, carrie, CAT-WOMAN, cheekygirl, chrysalis, cole, coral, coral12, dara77, darya..., Defne, dokhtare khial, dr.yasaman, dream2, eglantine-m96, elahe 66, elahejoon1234, elenah, eli-, eli.M, elmir4, elmira.t, ELMIRA79, elnaz89, enm1387, erwin, esfarzaneh, f.hazrati, fa62, faezeh khajeh, faezeh88, fahime_kiticati, fantasy girl, farah2, fariba48, Farnaz, farzaneh15, Fatemeh.98, fatemeh1990, fathemeh, fatima.h, fereshth, fermesk, FowL, foxy_2010, fzzzz2002, galadril3, gandomsa, ghazal-xr75, ghazal368, ghazale49, gherti, ghorbani, ghorob89, gili, GISU KAMAND, gol e roz sefid, golbehi, Golden Eye, golgoli jaan, gooood girl, gracious, hachekhaste, hala, hana..., hanajigh, hana_m, Haniday, hanie 64, hannan jooon, hanye, harimeshgh, helen., helia m, hermiun_0, homa41, homaa, honey_x, hooman770, hooriya_y, horin, hot tea, HRad, hyunah, iranian_girl, JARAGHE, jasmin-jaz, jnashenakhte, Just Say No, kaktoos, kam kam, kathyn, katy, katy f, kfdh, khademre, khoshhal, kimia joon, king _ panther, krystall, l0vin, Laya.Li, leila 0098, leila.kh, leila50963, leila_f, lili5225, lilil, lilipoot33_68, lmnop, love is.., M.shasusa, m0zhdeh, m2sm, M@R@L, M@RaL, ma2ta222, magenta, mahbaran, Mahd!yeh, mahdiar, mahdieh.k, mahdiehhjz, Mahdis @69, mahdiyeh77, maheasemun, mahisadun, Mahn!a, mahnazmom, mahsamoon, mahsaok, mahsa_128, mahshid_3d, mahtab10, MAHTAB63, mahtab888871, man!, maneou, mansoure, many22, MARDE_TANHA, Mari958, marmara25, marry1375, martire, maryam poursist, maryam.mani, maryam82, maryama1992a, maryam_mariusz, marzi marzi, masin, matin_a, mb_maryam, mehboba, mehraban.g, mellina2000, melodina, me_ned, mfr60, mina68, mina_k, minoo_kl, mirage, misan, Misha73, mishapasha, misha_kavir, misha_porro, mo68, mobina, mojgan.am, mona1375, monir1343, moon shine, motlagh, mta farokhzad, mtbhrsh, mustang5200, M~SAMI, naazi, nadia1, nafas-t, nafas44, nafas_akhar, Nahid72, Nahid_m, nana22, nanazkhanoom, narin90, nasibe1388, nasrin22, nastaran b, nastaran.r, nastaran86, nbanoo, nedaj, neg neg, negahm, Negarin_11, neginra, niayesh00, NiceNoice, Night, niiazmand82, nilsampad, NiNa.S, ninio, niyayeeeeeesh, nlp16001, NO ONE, ODMAN, omidi, OoPs, oragh, ordibehesht91, pa.j, PAEEZ70, paeezi, pakdel, parisaparisa, Parniyan.P, parsa2000, parshan 77, patrin, Payphone, peymaneh, pingo pingo, Pinkvadie, pointeh, princess2008, princess74, proxima, RADMAN24, RafOneh, raha007, rahaa_m, raha_67, raheleee, rahha, rara90, rashno, redrose_love68, Rez1_ds, reza9000, rezno, rogzana, roya1365, rozak_95, rozita maryam, s.fzpr, saba_h, sabouraneh, sadegh86, saeedeh_n, saegheh, saghar23, Sahar_iX, sahel_m, samaneh60, samihastam, samir, Samira_Sabbaghi, sanaaam, Sanaz.ma, sanaz_, sania555, sansi, sany2000, sar-almaz, sara angel, sara parvizi, sara51, sarax, sara_roz, SaRgArDuN_A, sasa75, sazin513, sedena, sepide25, sepideh62, serentipiti, SETARE SOHEYL, setare.jaberi, setareh30, setareh659, setayesh_p995, sevda76, shaghayagh banoO, shaghayegh69, sharafi, shayesteh 96, shecary, sheida_953, Shifteh, shimaaaaa, shivashiva, shooma, shooskiii, sh_karan, sh•m•s, Silber, simaN, sinsor, sipa, smahmodi, snappy, sogand.m, soha1990, soheiila, Sokout, solia, sollmaz, some one, somy_kh, sonia1357, soode, soody pink, sotazi, souraj, ssmaryam, Star8, Star_69, star_crossed, stiv, Street love, susanzandieh, suzmani, syhbyt, S_64, s_donia323, s_mehr, sαвα, T T--THR, T@r@neh*, Taataa, takshakh2838, tala bala, tama1011, tangel, TanNazZz, taraneh joon, taraneh24, tarano0m, taranomeabshar, tazianeh, Tifani Jon, tinairn, TOP@K JOOON, tornado.n, tpirouz, unique1366, unique74, Universe95, usui, VAHIDEH / P, vampire123, vanas, wenela, winter emerald, yaqush, yas baran, YASAM!N, yasi 90, yasnaa, yas_sepid63, yjdj, ZAHRA EM, ZAHRA*N, zahra_jk, Zahra_niki, zanbagh, Zarizar, zeinab.n, zeinab75, zeinabjoon, ziglernata, zikarishi, zorobahar, _Azadeh_, ~ ghazali ~, ~*MONA*~, ~anahita~, ~fatemeh69~, ~HaPPym00N~, ~Mahdiye~, ~SAREH~, ~SariR~, °•ღ بـــامـــزی ღ•°, ×sepidar×, آتای, آذردخت, آرشا, آستاره, آسمان ابری, آفرینش, آقا مجید, آنی گل, اتل و متل, اتنا جووووونی, اقاقی, البالو ترش, الناز گوگولی, الهام1995, امتیس, ایماز, باران6, بازیگوش, باسیلیسک, بانو..., بغض شکسته, بغض کوچولو, بلــوط, بهارجون, بی بی گل, بی کس, تابتا, تمنای دل, توهم سبز**, حاجی بلا, حديث., خانم فسقلی, خانوم عسلی, خوشگلم من, دزدمونا, دلداده, دلسا1, دوست داشتني, دیبا کیان, رائیکا, رضاره, روژان, روژان6815, رویای من او, ریماس, زرین دخت, زهرا رضایی, زهرا صیادی, زوها, زیزیا, سارا سامن, ساغر آدین, سافانا, ستاره بارون, ستاره ی رها, سحرنقره فام, سوال, سوداا, سودی جون, سپیده سحری, سپیدوسیاه, سکوت من, سیده, شادئ, شایسته بانو, شرقي, شه تاو, شهرزاد ن, شیوا, طلوع عشق, عشق زندگی, عمه خانم, غریبه..., فاطمه بانو*, فامق, فرح77, فرزانه 62, لاله, لمیس20, لیلا931, م.م.ر, م.نوری, مادام, مریمدو, منيژه, مهتا 1090, مهستی, مهشاد فتحی پور, ميمو, ندای بهار, نرگس‏ ‏.م, نسيا, نم نم باران, نگین گلی, نیان, نیلا..., نیکا83, نیکولا 71, هانیه نیکو, هدیه, هما پور اصفهانی, همون برنج, هورتاش, هیونگ, ورونیا, وفادار, ویشار, ياابالفضل, يهدا, پرستو خانم, پریناز74, کاساندا, کمند, گرگ بلا, گلی73, گنجشک, گنجیشک, یـاس, یواش, یگانه, ღ ghazali ღ, ♥*:Eli!i:*♥, ✔شــــاد ی20 ๏̯͡๏

 15. Top | #8

  مدیر بخش عکس


  تاریخ عضویت
  اردیبهشت 1388
  نوشته ها
  47,330
  میانگین پست در روز
  19.79
  محل سکونت
  تهران
  تشکر از کاربر
  199,269
  تشکر شده 604,524 در 56,435 پست
  اندازه فونت

  پیش فرض

  نقل قول نوشته اصلی توسط sohrab.manfi نمایش پست ها
  کاش حوصله خوندن داشتم
  تو تاپیک تایپ نباید پست بدین

 16. 160 کاربر از پست Farnaz تشکر کرده اند .

  **Silver Star**, *Leila*, *shima*, +Neda+, - heDeh -, -نازلی-, .MOHABBAT., .Mona., .Monire., .هازال., 677389, asal-1412, avaa..., AVESTA, azade jooon, azarsana, baran.amad, Beautiful Jasmine, behi_aquarius, Behnaz joon, behnazhmz, Behnoush, birdana2, blue berry, blue69, cole, coral, dara77, darya..., eglantine-m96, elahe 66, eli-, elmir4, ELMIRA79, elnaz89, erwin, farisa, fereshth, f_javid, GISU KAMAND, gol e roz sefid, gracious, hanajigh, Haniday, hannan jooon, homa41, homaa, honey_x, hooman770, horin, jnashenakhte, kam kam, kathyn, katy f, khademre, Laya.Li, lilipoot33_68, M.shasusa, m0zhdeh, M@R@L, ma2ta222, madad, mahdieh.k, Mahn!a, mahtab888871, man!, MARDE_TANHA, maryam82, marzi marzi, mb_maryam, mehraban.g, mina68, minoo_kl, misan, mona1375, moon shine, motlagh, mta farokhzad, nafas44, nlp16001, NO ONE, pa.j, PAEEZ70, paeezi, parshan 77, patrin, Payphone, princess2008, princess74, rahha, saharmn, Sahar_iX, sania555, sara parvizi, sara51, serentipiti, shaghayagh banoO, shiva-68, shooma, soha1990, solia, sotazi, Star_69, taraneh24, Tifani Jon, unique74, VAHIDEH / P, zahra_jk, Zahra_niki, _Azadeh_, ~ ghazali ~, ~fatemeh69~, ~HaPPym00N~, ~Mahdiye~, ~SariR~, °•ღ بـــامـــزی ღ•°, Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒற£เ!3Д, آفرینش, اتل و متل, الناز گوگولی, ایماز, باسیلیسک, بهارجون, حديث., خانم فسقلی, خانوم عسلی, خوان, دزدمونا, دیبا کیان, زرین دخت, زهرا رضایی, زهرا صیادی, ستاره بارون, سوال, سودی جون, سپیدوسیاه, شه تاو, شهرزاد ن, شیوا, عشق زندگی, فرح77, م.م.ر, مادام, مهستی, ندای بهار, نسيا, نم نم باران, نیلا..., نیکا83, هما پور اصفهانی, هیونگ, ورونیا, پرستو خانم, کمند, گنجشک, یواش, یگانه, ღ ghazali ღ, ♥*:Eli!i:*♥, ✔شــــاد ی20 ๏̯͡๏

 17. Top | #9

  مدیر بازنشسته


  تاریخ عضویت
  اسفند 1388
  نوشته ها
  5,944
  میانگین پست در روز
  2.85
  محل سکونت
  Neverland
  تشکر از کاربر
  72,081
  تشکر شده 187,801 در 12,764 پست
  حالت من
  Relax
  اندازه فونت

  پیش فرض

  نقل قول نوشته اصلی توسط negin 20 نمایش پست ها
  عااااااااااااالی بود.واقعا مرسی
  جدا تذکر همکارمو ندیدین؟؟؟؟ قبل از فعالیت قوانین بخشو مطالعه کنید!! پست دادن اینجا ممنوعه!!

 18. 170 کاربر از پست honey_x تشکر کرده اند .

  **Silver Star**, *shima*, +Neda+, - heDeh -, -نازلی-, .:~KaMeLiA~:., .Estella.M, .MOHABBAT., .Mona., .Monire., .هازال., 677389, akram 63, ART!ST, asal-1412, atena73, avaa..., AVESTA, azade jooon, azarmidokht, azarsana, azda, bahar.nt, Banner, baran.amad, Beautiful Jasmine, behi_aquarius, Behnaz joon, behnazhmz, Behnoush, birdana2, blue69, cole, coral, darya..., eglantine-m96, elahe 66, eli-, elmir4, ELMIRA79, elnaz89, erwin, fariba48, fatima.h, f_javid, GISU KAMAND, gol e roz sefid, gooood girl, gracious, hanajigh, Haniday, hannan jooon, homa41, homaa, hooman770, horin, hyunah, jnashenakhte, kathyn, katy f, kimia joon, Laya.Li, lilil, lilipoot33_68, M.shasusa, m0zhdeh, M@R@L, madad, Mahn!a, mahtab888871, man!, MARDE_TANHA, maryam82, marzi marzi, mb_maryam, mehraban.g, mina68, minoo_kl, mirage, misan, mona1375, motlagh, narin90, nlp16001, NO ONE, pa.j, PAEEZ70, paeezi, parshan 77, patrin, Payphone, princess2008, princess74, rahha, reza9000, saeedeh_n, Sahar_iX, sania555, sara parvizi, sara51, serentipiti, shiva-68, shooma, soha1990, solia, sotazi, Star_69, tangel, taraneh24, taranom bahari, Tifani Jon, unique74, VAHIDEH / P, zahra_jk, Zahra_niki, _Azadeh_, ~ ghazali ~, ~fatemeh69~, ~HaPPym00N~, ~Mahdiye~, ~SariR~, آفرینش, اتل و متل, الناز گوگولی, ایماز, باسیلیسک, بهارجون, تمنای دل, حديث., خانم فسقلی, خانوم عسلی, خوان, دزدمونا, دیبا کیان, زرین دخت, زهرا رضایی, زهرا صیادی, سافانا, ستاره بارون, سوال, سودی جون, سپیدوسیاه, شه تاو, شهرزاد ن, شیوا, عشق زندگی, فرح77, م.م.ر, مادام, مهتا 1090, مهستی, ميمو, ندای بهار, نسيا, نم نم باران, نیلا..., نیکا83, هما پور اصفهانی, هیونگ, ياابالفضل, يهدا, پاییز.Z, پرستو خانم, کمند, گنجشک, یواش, یگانه, ღ ghazali ღ, ♥*:Eli!i:*♥, ✔شــــاد ی20 ๏̯͡๏

 19. Top | #10

  رمان نویس انجمن


  تاریخ عضویت
  آبان 1390
  نوشته ها
  1,042
  میانگین پست در روز
  0.70
  محل سکونت
  تهران ولی در حال حاضر غربت
  تشکر از کاربر
  6,582
  تشکر شده 99,577 در 1,626 پست
  اندازه فونت

  پیش فرض تقلب | F_javid کاربر سایت

  رو به روی هم توی محوطه ورودی دانشکده نشسته بودن و بابک با احتیاط لیوان نسکافه نانادی رو نگه داشته بود. تو ذهنش هزاران سوال در گردش بودن و نوعی کنجکاوی بیش از حد برای دونستن این که نانادی زیر ذره بین نگاه راد چطور تونسته بوده روپوش رو پس بزنه و بدتر از اون بدون اینکه جلب توجهی بکنه تو اون همه نوشته سوال مورد نظر رو پیدا کنه و پاسخش رو بنویسه. این تقریبا به نظرش غیر ممکن بود و با خودش کلنجار می رفت که قطعا یه چیزایی خونده بوده و حدودی می دونسته جواب هر سوال چی هست و کجا نوشته. با خودش درگیر بود که صدای خندان نانادی و دستی که جلوی صورتش و برای به حرکت در آوردن نگاه ثابتش به حرکت در میاد، رشته ی افکارش رو پاره می کنه.
  - هی هی؟؟؟ کجایی؟ به چی اینجور با دقت تمام داری فکر می کنی؟ بابا یه کم استراحت بده به این مغز بیچاره. دائم در حال کار گرفتنشی.
  - نانادی؟ ببینم تو چطور زیر ذره بین راد تونستی پشت روپوشت رو برگردونی و دنبال جواب سوال بگردی و بنویسی و... اوه مگه می شه؟ تو یه چیزایی خونده بودی. درست می گم؟
  - نه. حتی یک کلمه. ولی کار سختی نیست. روی صندلی می شینی دکمه پایین روپوش رو باز می کنی و کیف پولت رو هم روی میز و کنار برگه ات می ذاری، بعد به محض این که مراقب شروع به پخش کردن برگه ها کرد و از کنارت رد شد روپوش رو آروم پس می زنی و بعد شروع به خوندن سوالا می کنی. می دونی من حافظه قوی ای دارم و وقتی دارم تقلب می نویسم تو ذهنم می مونه که چه مطلبی رو کجای روپوش یا برگ تقلب نوشتم و فقط باید کلمه های کلیدی توی هر سوال رو پیدا کنم و بعد با نوشته هام و محل حدودیشون تطبیق بدم. بعد از اون آروم شروع به نوشتن می کنم به این شکل که برگه رو آروم از روی میز می گیرم تو دستم و مثلا خودم رو مشغول خوندن سوال می کنم و اخم عمیقی هم روی صورتم مینشونم که یعنی الان شدیدا تو بحر سوال هستم و آروم از زیر برگه شروع به خوندن جواب سوال می کنم و بعد برگه رو روی میز برمی گردونم و شروع به نوشتن می کنم. حالا اگر به هر دلیلی متوجه نگاه مشکوک مراقبی تو زمان خوندن تقلبم بشم سریع اون یکی پام رو روی قسمت برگشته روپوش می گذارم و سریع برگه رو روی میز و مثلا کیف پولم که جام رو گرفته از رو میز بر می دارم و روی پام می ذارم و شروع به نوشتن می کنم و تا هر جایی که تو ذهنم نگه داشتم رو می نویسم. تو اون شرایط حواس مراقب به کل پرت می شه چون من چند تا حرکت رو با هم و خیلی سریع انجام دادم و تمرکز اون رو به هم زدم و اگه خیلی تیز باشه و در جا هم بخواد عکس العمل نشون بده می خواد مثل مانی بگه پاتو باز کن که با یه حرکت سریع هم زمان که پامو از روی هم بر می دارم روپوش رو هم برمی گردونم به حالت معمولش و همه چی حله، به همین سادگی.
  - تو دیوونه ای نانادی این خودش یه پروژه است. تو که این همه وقت می ذاری این همه هم ذهنت دقیق هستش خوب یه دور بشین بخون و خلاص. این همه ترس و لرزم نداری دیگه.
  - اما من ترس و لرزی ندارم هیچ وقت. می دونی، دیگه عادت شده. تازه کلی هم هیجان داره. باور کن من لذت می برم و هم زمان لیوان نسکافه اش رو از دست بابک بیرون میاره و جرعه ای می نوشه و بعد روی نیمکت می گذاره و شروع به بازی باهاش می کنه.
  - نانادی حواستو جمع کن. با لیوان بازی نکن باز می ریزی روم، لباسم روشنه.
  - وای بابک خیلی اتو کشیده و فوت فوتی هستی همیشه. بابا یه کم cool باش. ببینم تو شلوار جینی یه بلوز غیره مردونه ای چیزی نداری بپوشی که این خط اتو هات رو مغز من راه نره؟
  - من به این سبک لباس پوشین عادت دارم و واقعیتش یه شلوار جینم بیشتر ندارم که وقتی میرم کوه می پوشمش و تی شرت و شلوار گرم کن و این جور لباسا هم به نظرم فقط می تونه لباس خونه باشه یا لباس خواب.
  - یهو بفرما من با لباس خواب میام دانشگاه دیگه.
  - نه خانوم چرا عصبانی می شی. من کی به شما جسارت کردم. من منظورم به خودم بود. خوب هر کی یه جوره. من چیکاره ام که بخوام در مورد لباس پوشیدن تو نظر بدم؟
  - ولی همچین بفهمی نفهمی به در گفتی که دیوار بشنوه ها.
  نگاه خندونش رو به نانادی می دوزه و در همون حال زمزمه می کنه:
  - خوب در این که برام خیلی جالبه یه بار تو لباس خانومانه با یه روپوش مرتب و خانومانه و یه شلوار شیک و مرتب جای این شلوار گرمکن یا شلوار جین های عجیب غریب ببینمت که شکی نیست. فکر می کنم باید خیلی بهت بیاد.
  - تعارف نکن، چیز دیگه ای هم اگه دلت می خواد بگو ها.
  - آره بدم نمیاد بذاری یه چند وقت این پوستت از شرِّ سولار و آفتاب و این کرم برنزه ها در امان بمونه تا رنگش برگرده به همون رنگ سفید و طبیعیش. اون جوری بهتر می شی. خودت این طور فکر نمی کنی؟
  - ایـــــــی. سفید... حالمو به هم می زنه، بدم میاد از پوست سفید.
  - نانادی همیشه اون چیز طبیعی که خدا به هر کس میده زیباتر از هر چیز دیگه ایه. باور کن، یه بار امتحانش کن اون وقت به حرفم می رسی.
  - می دونی چیه؟ اگه کشته مرده و عاشق در به درتم بودم و می گفتی این کار رو بکنم غیر ممکن بود زیر بار برم. واقعا از پوست سفید متنفرم.
  - من نظرمو گفتم. شما مختاری هر تصمیمی که می خوای بگیری. حالا هم زودتر پاشو که این دوست جون جونیت بهاره جون داره میاد این طرفی و اگه نجنبی حالا حالا ها گیر افتادیم.
  - من که نه، تو گیر می افتی پسرم.
  - آقای نیکنام، آقا بابک یه لحظه.
  - بله خانوم؟ چه کمکی ازم برمیاد؟
  - آقا بابک راستش من گیج مونده بودم جواب این سوال دو چی می شد؟ می شه برام توضیج بدین؟
  - بابک من رفتم سر کلاس برات جا بگیرم زود بیا. باشه؟
  - صبر کن منم اومدم. خانوم رهنما جواب سوالتون تو بخش قوانین امری و تکمیلی اومده. تو فهرست نگاه کنین صفحه اش رو می تونید پیدا کنید، با اجازه.
  *****
  امتحانات پایان ترم شروع شده بود و همه تو هول و ولای جزوه گرفتن و کپی کردن و سوال پرسیدن و رفع اشکال بودن. سارا جزوه ی کپی گرفته از روی بابک رو بالا و پایین می کرد و با بابک کم و زیاد جزوه ها رو چک می کرد و نانادی بی حوصله روی صندلی پشت درختای کاج بلند قسمت ادبیات در حالی که رمان داخل موبایلش رو می خوند گاه گاهی به این تلاش بی وقفه سارا و توضیحات پشت سر هم بابک گوش می داد و می خندید.
  - نانادی کاش یه کپی از جزوه بابک بگیری هم کامل تر از همه است هم برای تو که یه کلمه هم سر کلاسا گوش ندادی کمک خوبیه. گیج می زنی موقع خوندن ها.
  - بی خیال سارا. جوش نزن برای من خیلی نمره اهمیت نداره. پاس بشه بسه.
  *****
  با صدای زنگ موبایلش زیر کوه کاغذای ریز ریز تقلب دنبال گوشی می چرخه و بالاخره تو آخرین لحظات تماس رو بر قرار می کنه.
  - سلام نانادی. بی موقع زنگ زدم مثل اینکه؟
  - نه بابک. تلفنم زیر تقلبا دفن شده بود داشتم درش می اوردم. چی شده به من زنگ زدی؟ نکنه سوالی اشکالی چیزی برات پیش اومده پسرم؟ بگو بگو برات حلش کنم.
  - خیلی شیطونی نانادی زنگ زدم ببینم اشکالی چیزی نداری؟ اگه جایی گیر کردی برم برات یه کپی بگیرم از جزوه ام و بیارم. آخه این حقوق خصوصی خیلی حجمش زیاده و پر از اصطلاح و ماده و البته قطعا ازش مسئله هم می ده ها.
  - دیگه هر مسئله ای هم بخواد بده که خارج از کتاب نیست. کل کتاب رو نوشتم تقریبا. دیگه آخراشه. تازه مرجان دختر عموم هم هست. کمکم می کنه. نگران نباش و ممنون که زنگ زدی.
  - چه خوب. پس می تونه برات توضیح بده اگه جایی گیر کردی. ببینم داری می خندی؟ چیه؟ جک گفتم؟
  - ای همچین. خنگه گفتم دختر عموم کمکم می کنه نگفتم که حقوق خونده و چیزی رو برام توضیح می ده. خدا بخواد داره برام تقلب می نوسه. کمک دستی داره می کنه. هر چند خیلی کنده.
  - امان از دست تو دختر. من و تو حتی فکرامونم صد و هشتاد درجه با هم فرق می کنه. من چی فکر می کنم تو چی می گی. برو دختر، برو به نوشتنت برس زودتر تموم شه بلکه یه نگاهی هم بهشون انداختی.
  - خدافظی.
  و با لبخند گوشی رو قطع می کنه.  ویرایش توسط Behnoush : 1392,09,23 در ساعت ساعت : 13:38

 20. 597 کاربر از پست f_javid تشکر کرده اند .

  !!! NAFAS !!!, # NEGAR #, #sara#, **Silver Star**, *barandel*, *Leila*, *miss minoo*, *Nafise.a9*, *sara, *Scarlett*, *shima*, *T.a.N.i.N*, *~aida bala~*, *~MoonGirl~*, *ریحانه#, +Neda+, - heDeh -, -ShaDi-, -نازلی-, ..sky.., .:~KaMeLiA~:., .arsana., .Estella.M, .MOHABBAT., .Mona., .Monire., .nox., 0820, 677389, 870664182, afi jonz, akisha, akram 63, ALI TAKTA, alikhademi, ali_shey, Altin ay, amirhessam, amirhosseinac, Anahita.s, angel04, angel67, ankka, anna320, anzhela, archangel, arezoojigare, arman_iran, armin.kz, armita1819, aroosha93, Arrosha, ART!ST, Artemisa, artnous, asal-1412, asal-661, asma66, atefeh_49, atena73, atieh72, autumn.girl, avaa..., AVESTA, azade jooon, azam 24, azarsana, azda, b3666, babsaneh, bahar.nt, Banner, baran.amad, barane khazan, baroonii25, Beautiful Jasmine, behi_aquarius, Behnaz joon, behnazhmz, Behnoush, betiya, bikari, birdana2, blue berry, blue69, bneta, carrie, CAT-WOMAN, cheekygirl, cole, coral, coral12, dara77, darya..., Defne, dokhtare khial, dr.yasaman, dream2, duste man, eglantine-m96, elahe 66, elenah, eli-, eli.M, elmir4, elmira.t, ELMIRA79, elnaz89, erwin, esfarzaneh, eshton, fa62, faezeh khajeh, fahime_kiticati, fantasy girl, farah2, fariba48, farisa, farzaneh15, Fatemeh.98, fatemeh1990, fathemeh, fatima.h, fatima92, fereshth, fermesk, FowL, foxy_2010, fzzzz2002, galadril3, gandomsa, geladiator_bozdel, ghazal-xr75, ghazal368, ghazale-pd, ghazale49, ghazghaz, gherti, ghorbani, ghorob89, GISU KAMAND, gol e roz sefid, golbehi, golgoli jaan, gooood girl, gracious, hachekhaste, hala, hana..., hanajigh, hana_m, Haniday, hanie 64, hannan jooon, hanye, harimeshgh, HASTI.B, helen., helia m, hermiun_0, homa41, homaa, honey_x, hooman770, hooriya_y, horin, hot tea, HRad, hyunah, iranian_girl, JARAGHE, jasmin-jaz, jnashenakhte, Just Say No, just.niloofar, kaktoos, kam kam, kathyn, katy, katy f, kfdh, khademre, khoshhal, kimia joon, king _ panther, krystall, l0vin, lalehjoon, Laya.Li, leila 0098, leila.kh, leila_f, leilyk, lili5225, lilipoot33_68, lmnop, love is.., M.shasusa, m0zhdeh, m2sm, M@R@L, M@RaL, ma2ta222, madad, magenta, mahbaran, Mahd!yeh, mahdiar, mahdieh67, mahdiehhjz, Mahdis @69, mahdiyeh77, maheasemun, mahisadun, Mahn!a, mahnazmom, mahsamoon, mahsaok, mahsa_128, mahshid_3d, mahtab10, MAHTAB63, mahtab888871, mahyaveh, malile, man!, maneou, mansoure, many22, MARDE_TANHA, Mari958, marmara25, marry1375, martire, maryam poursist, maryam.mani, maryam82, maryama1992a, maryam_mariusz, marzi marzi, masin, matin_a, mb_maryam, mehboba, mehraban.g, mellina2000, melodina, me_ned, mfr60, mina68, mina_k, minoo_kl, mirage, misan, Misha73, mishapasha, misha_porro, mo68, mobina, mojgan am, mojgan.am, mona.65, mona1375, monir1343, moon shine, motlagh, mta farokhzad, mtbhrsh, mustang5200, M~SAMI, naazi, nadia1, nafas-t, nafas44, nafas_akhar, Nahid_m, nana22, nanazkhanoom, narin90, nasibe1388, nasrin22, nastaran b, nastaran.r, nastaran86, nbanoo, nedaj, neg neg, negahm, Negarin_11, neginra, niayesh00, NiceNoice, Night, niiazmand82, nilsampad, NiNa.S, ninio, niyayeeeeeesh, nlp16001, NO ONE, ODMAN, omidi, OoPs, oragh, ordibehesht91, pa.j, PAEEZ70, paeezi, pakdel, pariak, parisaparisa, Parniyan.P, parsa2000, patrin, Payphone, peymaneh, pingo pingo, Pinkvadie, pointeh, princess2008, princess74, proxima, RADMAN24, RafOneh, raha007, raha_67, rahha, rara90, rashno, redrose_love68, Rez1_ds, reza9000, rezaeifz, rezno, rogzana, roya1365, rozak_95, rozita maryam, s.fzpr, saba 68, saba_a, saba_h, sabouraneh, sachlian, sadegh86, saeedeh_n, saegheh, saghar23, Sahar_iX, sahel_m, samaneh60, samihastam, sanaaam, Sanaz.ma, sanaz_, sansi, sar-almaz, sara angel, sara parvizi, sara51, sarax, sara_roz, SaRgArDuN_A, sasa75, sazin513, sedena, sepide25, sepideh62, setare.jaberi, setareh30, setareh659, setayesh1363, sevda76, shaghayagh banoO, shahrzad25, sharafi, shayesteh 96, shecary, sheida_953, Shifteh, shimaaaaa, shiva-68, shivashiva, shooma, shooskiii, sh_karan, sh•m•s, Silber, simaN, sinsor, sipa, smahmodi, snappy, sogand.m, soha1990, soheiila, Sokout, solia, sollmaz, some one, sonia1357, soode, soody pink, sotazi, souraj, ssmaryam, Star8, Star_69, star_crossed, statistics, stiv, Street love, susanzandieh, suzmani, syhbyt, S_64, s_donia323, s_mehr, sαвα, T T--THR, T@r@neh*, takshakh2838, tala bala, tama1011, tangel, tarama, taraneh joon, taraneh24, tarano0m, taranomeabshar, tazianeh, Tifani Jon, TOP@K JOOON, tornado.n, tpirouz, unique1366, unique74, Universe95, usui, VAHIDEH / P, vampire123, vanas, winter emerald, yas baran, yas6662, YASAM!N, yasi 90, Yasi.M, yasnaa, yas_sepid63, yjdj, ZAHRA EM, zahra jigar, ZAHRA*N, zahra3181, zahra_jk, Zahra_niki, zanbagh, Zarizar, zeinab.n, zeinab75, zeinabjoon, ziglernata, zikarishi, zorobahar, _Azadeh_, ~ ghazali ~, ~*MONA*~, ~anahita~, ~B@H@R~, ~fatemeh69~, ~HaPPym00N~, ~Mahdiye~, ~SariR~, ~WinteR GiRL~, °•ღ بـــامـــزی ღ•°, ×sepidar×, آتای, آذردخت, آرشا, آستاره, آسمان ابری, آفرینش, آقا مجید, آنی گل, اتل و متل, اتنا جووووونی, اقاقی, البالو ترش, الناز گوگولی, الهام1995, امتیس, انلی سارا, ایماز, باران6, بازیگوش, بانو..., بغض شکسته, بغض کوچولو, بلــوط, بهارجون, بی بی گل, بی کس, تابتا, تمنای دل, توهم سبز**, جلو بیا, حديث., خانم فسقلی, خانوم عسلی, خوان, خوشگلم من, دختر ايران زمین, دزدمونا, دلداده, دلسا1, دوست داشتني, دیبا کیان, رائیکا, رضاره, روژان, روژان6815, رویای من او, زرین دخت, زهرا رضایی, زهرا صیادی, زوها, زیزیا, سارا سامن, ساغر آدین, سافانا, ستاره بارون, ستاره ی رها, سحرنقره فام, سرای بانو, سمیه غنی ابادی, سوال, سوداا, سودی جون, سپیده سحری, سپیدوسیاه, سکوت من, شادئ, شرقي, شه تاو, شهرزاد ن, شیوا, طلوع عشق, عشق زندگی, عمه خانم, غریبه..., فاطمه بانو*, فامق, فرح77, فرزانه 62, فهیم 1, لاله, لمیس20, لیلا931, م.م.ر, م.نوری, مادام, منيژه, مهتا 1090, مهستی, مهشاد فتحی پور, ميمو, ندای بهار, نرگس‏ ‏.م, نسيا, نم نم باران, نیان, نیلا..., نیکا83, نیکولا 71, هانیه نیکو, هدیه, هما پور اصفهانی, همون برنج, هیونگ, ورونیا, وفادار, ویشار, ياابالفضل, يهدا, پرستو خانم, پریناز74, کاساندا, کمند, گرگ بلا, گنجشک, گنجیشک, یواش, یگانه, ღ ghazali ღ, ♥*:Eli!i:*♥, ✔شــــاد ی20 ๏̯͡๏

صفحه 1 از 20 1234511 ... آخرینآخرین

موضوعات مشابه

 1. تقلب | F_Javid کاربر انجمن | معرفی و نقد کتاب
  توسط f_javid در انجمن نوشته کاربران سایت
  پاسخ ها: 1216
  آخرین نوشته: 1392,01,06, ساعت : 16:49
 2. دانلود رمان تقلب | F_javid کاربر انجمن
  توسط honey_x در انجمن رمان نوشته کاربران سایت
  پاسخ ها: 0
  آخرین نوشته: 1391,06,14, ساعت : 22:49
 3. دانلود رمان عشق چیز دیگری است | f_javid کاربر انجمن
  توسط honey_x در انجمن رمان نوشته کاربران سایت
  پاسخ ها: 1
  آخرین نوشته: 1391,03,09, ساعت : 15:31
 4. رمان عشق چیز دیگری است | f_javid کاربر انجمن
  توسط f_javid در انجمن رمان های کامل شده نوشته کاربران
  پاسخ ها: 81
  آخرین نوشته: 1390,11,08, ساعت : 07:23

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •