بازگشت   نودهشتیا > کتاب > متفرقه کتاب > معرفی و نقد کتاب > نوشته کاربران سایت

تبلیغات 
عصر پادشاهان
ارسال موضوع جدید  پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی ۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۱۳ قبل از ظهر   #1 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

شایسته بانو آواتار ها

پست بسیار مفید  +167 امتیاز     
Smile معرفی و نقد کتاب رمان پرتو | شایسته بانو کاربر انجمن

به نام او
سلام بچه ها دوست دارم به موازات آپ کردن داستان نظراتتونم بشنوم این به من کمک میکنه داستان رو بهتر پیش ببرم و ایرادات خودم رو اصلاح کنم پس خوشحال میشم نقاط قوت و ضعف کتابم رو از دید شما بدونم!!!

خلاصه : فرصتی دوباره برای جبران انتخابی اشتباه شخصیت پرتو کامیاب رو دستخوش تغییراتی میکنه .. تغییراتی که در نهایت منجر به وجود آمدن یک زن کامل و شکل گیری احساسات جدیدی در وجودش میشه ....

منتظر انتقادای ارزشمندتون هستم!

از شنبه 9 فروردین 93
شایسته بانو آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
# A Far Star #, # eLaHe #, # بلوط #, #مریم#, &nazanin&, "AVA", "Coral", "Giti", ((fatemeh ashkoo)), (زلال), * MeLoDy *, * ترنم بهار *, * میـلاد *, *::*MinoOoshi *::*, *aras*, *atrina*, *Ayda*, *Fatemeh.K*, *Hamraz*, *mania*, *marin*, *NaZ@NiN.B*, *R I R A*, *ROJA*, *SHIMA *, *TARA*, *~Faezeh~*, *~SETAREH~*, *ریما*, - heDeh -, -2nya-, -ShaDi-, ...rainy, .: She :., .:~KaMeLiA~:., .MOHABBAT., .MojGan., .هازال., abby7, abnos, AFSON*, afsoon321, aida_siasookhte, Aji_TanNaZ, ali_shey, Aminfar1, Angelical, anital, anooosh1, Aray, architact2010, armina501, Arrosha, Artistun, asal_cheshmak, aseman_82, ashoka, asma66, asrin_1994, Atefeh khanoom, ati123, AVESTA, bahar-70*, bahooneh10, Barane Gham, behzadnasab, binaha, blub2000, Cancer, casio02, CIVIL, cole, D0nya, Delaramad, denis**, Dina*, ebrahimi.fari, Elahe.69, elahe.goddess, Elahe41, elahe70, ELHAM TAVASOLI, eli jojo, Eli!i!i!i, eli5, elin89, EliSo, em-902, f.eti, farideh_h1366, farisa, farnas, fArzane.Far, fatemehirooni, fatemehjojo, fati70, feedback, fereshte.h, forough92, Fulya, G!rl, Genza, ghazal1252, Ghazal99, ghazale96, godness, gogoli, golabeton, gole narges, goli62, GOLI97, GOLSHID-FAEZ, goominam, gorgin khan, H..GH, hanajigh, hanigo0l, harimeshgh, hasti_azadi, hediyeh_b, hoaya, homaa, honey08, hotsummer001, icegirl_90, jeghel1994, just older, kanyar, KENZO, Khate Siah, KHJ.N, kimia.76, Kimianana, kodaki, kolaghermezi, ladybarun, Lale7, lambada, leila.kh, leila23, lila90, LILI 73, lili.h, lilil, M mehrane, m.rozaly, m@ryam_72, ma-az, maahak, madi paym, madnes, MafiA_98, maha74, mahbaran, Mahbib, Mahdis @69, Mahn!a, Mahsa.Sohrabi, mahsamoon, MAHTAB., mahtab10, makhmal_66, malihe ranjbar, malkusha, mamalisooti, man!, Mari958, mary626, MARYAMGOL, masi20002, mazi63, mehrsa_m, melanie stryder, meli77, meysan, midnight.sun M, miliks, mina naz, mina*, mina-ava, mina_bala74, minoo1920, mishapasha, Miss.Aima, mitra.ym, Mitra73, mkhajezadeh, modern girl, mohssen aabiete, mrkh792, msghs, N A F A S, n.sh., n00Ra, n@st@r@n-gh, nadiya jooon, nafas1992, Nahid72, nairika, naryam21, nazhin, nbm.1376, negarjav, negin-joon, negin.nixnix, Nelson, nenoy, niloofarane, nini-kimi, Noosha Y, noushika, osweh, pain, PaniIi, paradise, Paria_N, PARIS A, ParMoun, parsa2000, parvane., parvane22, Parya.G, pila pila, Pinkvadie, R.A.H.A, raha noonooshi, Raha*10*, raha_lucky, RaheBipayan*, rain bow, ratanaz, raz raha, redroom, roseberry, ROXANA96, roya1365, saaad, sabooha, saghigol, Sahar.M, SahariX, sahely, sama sh, samandf, samid, samira.t, Sam!ra, SANA-T, santa. f4, sara_n, sarvin jojo, sepideh62, setareh15, setareh30, Setareh69, setayesh_p995, shadi.A, shadow_das, shaghayagh banoO, shaghayegh75, shaghhayeghh, sheyda315, Shifteh, shokaa, shoko pars, sigaret, siiiiiima, silverstar, sinatra1995, sistana98, sly&spy, sokoote_zendegi, sollmaz, some61, soode, sotazi, sparrow, spong bob, ssssoha, Star inferNal, Star-crossed, Star_69, SunDaughter☼, susan1, Sutra, symorgh, s_donia323, sαвα, sعسلs, tara.78, taraneh24, Tikooli, tina., Titanium, tondar1365, tornado.n, tourist, tt.raha, Vaaleh, valan, Vampi.boy :|, vanas, virago, y.m.s, yada, Z.BITA, Z.Sattari, zahra.gol, zahra97, zeos, zhopitoh, zizi777, _ SPEED _, ~ MisS Fati ~, ~*SaHaR*~, ~...LoOsindA...~, ~ELAHE~, ~foroozan~, ~kimia~, ~moonlight~, ~Samaneh~, ~SariR~, ~مریم 2020 ~, °•ღ بـــامـــزی ღ•°, ·•● samir ●•·, ×Mahdis×, ×sepidar×, ×سپنتا×, ·٠•●ADRO!T●•٠·, آتشدخت, آرتمیس 98, آزالیا, آی گل, ادريس20, ادم خوب, ارزو., ارغوان49, اسمون, الهه50, امتیس, اميرجان, انابل, انگشتر, با نمک, باران شکوفه, باران6, بارون بهاری, بلــوط, ترنم, تنها بدون تو, تنهای با او, تینا97, ثــمـره, ثـمیـن, حان جوجو, خانم فسقلی, خورشیدک, دخترماه, دخترک کولی, دل آرا دشت بهشت, ديزج, دیبا کیان, راز مخفی, رز صورتی ..., رزصورتی, رها25, رولا, زرین دخت, زهرا.الف, زکیه67, زیزیا, ساحلی, ستاره 11, ستایش بانو, سودی جون, شایان20, شهرزاد ن, شهرناز, صعوه, طلوع عشق, عمه خانم, فائزه 75, فاطیما-ش, فاطیما8, فانتین, فرودو, فهیمه62, لحظه, لیلا.شب, ململ خانم, نسرین..., نوری علمی, همیسا, وارش67, وطن من ایران, ویولت بودلر, ياابالفضل, پاسارگاد, پرستو خانم, پروانه!, پریاss, پـــ ری سا, چیکا, ژیوار, کابوک, کابوی, کتابخوان 133, یخمک, یگانه, ܓܨ سارا ܓܨ, ܓܨcrystalܓܨ, დ●•·hanymo·•●დ, ღLove&Hubrisღ

تبلیغات

دانلود

قدیمی ۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۰۴ قبل از ظهر   #2 (لینک مستقیم)
کاربر خودمونی

sabooha آواتار ها

پست بسیار مفید  +24 امتیاز     

شایسته بانوی عزیز ما :
سلام
آغاز رمان دوم مبارکا ...
برای قلمت آرزوی بهترین تراوشات را دارم.
واما نقد:
دوست خوبم :
دلم میخواد ارزش نوشته های دوستانم به توانمندیشون در تصویر کشیدن یک زندگی باشد نه بازسازی صحنه هایی که رمان را به کتابی صحنه دار مبدل می کند .
این دست مسائل واقعیت زندگی هستند ، درست ، اما .. من می گویم نگذاریم تمام داستانمان را تحت شعاع بگیرد . (در مورد همسایه من اینطور نبود ها ... اما من دلم میسوزد که یک نفر رمان دوستانم را با لفظ رمان صحنه دار معرفی نماید . رجوع شود به صفحه ی اصلی و نظرات برخی دوستان در مورد رمان ها )
*این فقط یک پیشنهاد است و صبوحا قصد دخالت در روال داستان و ذهنی ات محترم نویسنده داستان را ندارد *
ارادتمند شابسته بانو جانمان هم هستیم .
در ضمن ما رمان همسایه من را به شدت دوست می داشتیم و به جهانیان معرفی اش کردیم .

با تشکر از محمد صدرا
که به من فرصت داد مادری کنم .
sabooha آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
# A Far Star #, *Fatemeh.K*, .هازال., asal_cheshmak, azarsana, barane abi, cole, ELHAM TAVASOLI, fakhte 3286, fati70, fereshte.h, foxy_2010, gogoli, Hasti jo0on, hediyeh_b, hoda.4470, homa shahheidar, homaa, htamspam, jinjer, Kiiiiana, leila.kh, leila23, m.rozaly, man!, miliks, negarjav, osweh, PARIS A, parsa2000, rain bow, saaad, sahely, sara_n, sepideh???, shaayan, shadow_das, shamim khanom, spong bob, Star inferNal, tangel, tina., tondar1365, tornado.n, tt.raha, Vaaleh, wenela, white-sky, zahra.gol, zina, zm.matin, ~*Samane*~, ~ELAHE~, ~Gisoyeshab~, ·٠•●ADRO!T●•٠·, امتیس, اميرجان, انابل, بیسان تیته, ترنم, حان جوجو, خورشیدک, دل سرد, رها25, رولا, شایسته بانو, شهرناز, صعوه, فانوس دریایی, فهیمه62, لیلا.شب, مرجان بانو24*12, نوری علمی, همیسا, وارش67, ویولت بودلر, کیمیا 1998, ܓܨ سارا ܓܨ
قدیمی ۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۱۳ قبل از ظهر   #3 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

شایسته بانو آواتار ها

پست بسیار مفید  +11 امتیاز     

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sabooha نمایش پست ها
شایسته بانوی عزیز ما :
سلام
آغاز رمان دوم مبارکا ...
برای قلمت آرزوی بهترین تراوشات را دارم.
واما نقد:
دوست خوبم :
دلم میخواد ارزش نوشته های دوستانم به توانمندیشون در تصویر کشیدن یک زندگی باشد نه بازسازی صحنه هایی که رمان را به کتابی صحنه دار مبدل می کند .
این دست مسائل واقعیت زندگی هستند ، درست ، اما .. من می گویم نگذاریم تمام داستانمان را تحت شعاع بگیرد . (در مورد همسایه من اینطور نبود ها ... اما من دلم میسوزد که یک نفر رمان دوستانم را با لفظ رمان صحنه دار معرفی نماید . رجوع شود به صفحه ی اصلی و نظرات برخی دوستان در مورد رمان ها )
*این فقط یک پیشنهاد است و صبوحا قصد دخالت در روال داستان و ذهنی ات محترم نویسنده داستان را ندارد *
ارادتمند شابسته بانو جانمان هم هستیم .
در ضمن ما رمان همسایه من را به شدت دوست می داشتیم و به جهانیان معرفی اش کردیم .

کاملا متوجه ی منظورتون شدم و مرسی که همین اول رمان بهم یادآوری کردید .. سعی میکنم به بهترین نحو ممکن برخی قسمت هاش رو بنویسم که مناسب همه ی سنین باشه و بدون نکات ناخوشایند!
تشکر شده توسط :
# A Far Star #, * میـلاد *, **fatima**, *Fatemeh.K*, .هازال., aida_siasookhte, asal_cheshmak, azam 24, bahooneh10, cole, Delaramad, Far Naz, farideh_h1366, farnas, fati70, fereshte.h, gessi topoli, Ghazal99, girl sea, gole narges, homaa, jallyyyy, jasmin-jaz, jinjer, leila.kh, leila23, m.rozaly, Mahbib, malmal91, man!, MARYAMGOL, miliks, mkhajezadeh, n!loof@r, niloofarane, osweh, pakrokh, parsa2000, Raha jOOOOOOOOn, raha noonooshi, rain bow, saaad, sabooha, sahely, sepideh???, sh1998, shaayan, siba12, spong bob, tpirouz, tt.raha, Vaaleh, wenela, y.m.s, zahra.gol, zina, zm.matin, ~ELAHE~, آلیشیا, امتیس, اميرجان, انابل, بیسان تیته, ترنم, ثـمیـن, حان جوجو, خورشیدک, دل سرد, رها25, رولا, شایان20, شهرناز, شین شین جیگر, صعوه, علی رضاایران, فهیمه62, لیلا.شب, لیلاحمیده, مرجان بانو24*12, مهشاد فتحی پور, نوری علمی, وارش67, ویولت بودلر, ღLove&Hubrisღ
قدیمی ۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۱۰ قبل از ظهر   #4 (لینک مستقیم)
کاربر متوسط

حریم آواتار ها

پست بسیار مفید  +14 امتیاز     
Smile

سلام شایسته جون بابت رمان همسایه من ازت ممنونم خیلی عالی بود و بهت تبریک میگم من خیلی کتاب میخونم به نظر من میتونی خودتو با رمان نویسان مشهور در یک رده بدونی سعی کن رمان جدیدتم زندگی واقعی رو بیان کنه ما همیشه میخوایم تو کتابا و فیلمهامون از عشق و واقعیتاش فرار کنیم به بهانه دور بودن با شعونات اما قافل از اینکه هر چیزی که ازش منع میشی تمایل به اون در تو بیشتر میشه الان بیشتر از گذشته جوانها اطلاعات دارن شاید زمان ما چشم و گوش جوانها اینقدر باز نبود اما با وجود ماهواره الان بچه های کم سن وسالمون بیشتر از بزرگترها این جور مساعل میشناسن در هر حال بهتر نیست ما در کتابامون تمام مساعلی رو که اونها در ماهواره به شیوه قلط دارن یاد میگیرن به شیوه درست مطابق با فرهنگ خودمدن بیان کنیم تا براشون عادی بشه ایا به نظر تو طبیعی که دو نفر که عاشقانه همدیگر دوست دارن و به هم محرمند همدیگر و نبوسن؟ اگر جوابت اره -حتما توی خونه های ما ایرانیها هیچ تماس عاطفی وجود نداره و بچه هامونو فقط از روی وظیفه برای ادامه نسل بشر به وجود میاریم ببخش نمیدونم منظورم و رسوندم نمیخواستم به کسی خرده بگیرم دوستت دارم به خاطر فکرهای قشنگت ممنون
حریم آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۴۸ بعد از ظهر   #5 (لینک مستقیم)
کاربر ویژه

feedback آواتار ها

feedback به MSN ارسال پیام feedback به Yahoo ارسال پیام
پست بسیار مفید  +9 امتیاز     

سلام شایسته عزیز ، وقت بخیر
اولاً رمان جدید مبارک. ایشالا که مثل قبلی عالی باشه. قبلی رو خیلی تعریفش رو شنیدم. سر فرصت میخونمش.
اما این یکی :
توصیفها رو دوست دارم. در مورد فضای شرکت و میز کار یه کم شاخ و برگ میدادی ، بهتر بود. البته در خلال حرفها و فکرهای پرتو بهتر به نظر می رسید. اما تا اینجا مشکلی نیست. از احساسات و طرز حرف زدن دو نفر خوشم اومد. موفق باشی

کوچکتر که بودیم
ایمانمان بزرگتر بود
بادبادک که میساختیم
تردید نداشتیم که مبادا باد نباشد ...
feedback آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۶:۰۲ بعد از ظهر   #6 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

شایسته بانو آواتار ها

پست مفید  +4 امتیاز     
نقل قول:
نوشته اصلی توسط feedback نمایش پست ها
سلام شایسته عزیز ، وقت بخیر
اولاً رمان جدید مبارک. ایشالا که مثل قبلی عالی باشه. قبلی رو خیلی تعریفش رو شنیدم. سر فرصت میخونمش.
اما این یکی :
توصیفها رو دوست دارم. در مورد فضای شرکت و میز کار یه کم شاخ و برگ میدادی ، بهتر بود. البته در خلال حرفها و فکرهای پرتو بهتر به نظر می رسید. اما تا اینجا مشکلی نیست. از احساسات و طرز حرف زدن دو نفر خوشم اومد. موفق باشی

سلام سعید خان اول از همه مرسی که به رمان من سر زدی . باعث افتخارمه ..
در مورد این توصیف فضا ها حق با شماست ولی سعی کردم توصیف ها رو خورد خورد بگم .. یعنی این آغاز صرفا رویارویی دو تا شخصیت اصلی داستان بود و توی قسمت های بعد سعی میکنم اول ظاهر و بعدم عمق شخصیت ها و در آخر محیطی که توش قرار دارند توصیف کنم ...
قدیمی ۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۴۳ بعد از ظهر   #7 (لینک مستقیم)
همکار بخش آموزش

azam 24 آواتار ها

پست بسیار مفید  +6 امتیاز     

سلام شایسته جون
میشه به سئوال من پاسخ بدی ؟برگشت زمان به عقب برای پرتوتقریبا میشه چندسال پیش؟
من عدد 30 رو در پست اول دیدم.
بعد از نزدیک به 30 سال زندگی اونقدر تجربه داشتم که بتونم به تمامی احساسات متضادی که توی کمتر از 1 ثانیه به مغزم خطور کرده بودن غلبه کنم .

درسته؟30 سال پیش براش داره تداعی میشه؟یا اینکه الان 30 ساله هست؟
خب شاید فکر کنی این نمیتون نقد باشه.ولی پس از دریافت جواب نقدم رو می ذارم.
موفق باشی عزیزم

تونل ها به ما آموختند
که حتی در دل سنگ هم راهی برای عبور هست . . .

هرلحظه سپاس
آموزش

من خیال می کردم | haniyehhhh کاربر انجمن
توجه: نوشتن کلمه های...مرسی،ممنون،خوب بود،عالی بود و شکلک تنها،فکر کنم خوشمزه باشه،دوست دارم درست کنم اسپم حساب میشه.اخطار می گیرید.

لیست منوی آشپزی وشیرینی پزی

منوی نودهشتیا (آموزش متفرقه)

azam 24 هم اکنون آنلاین است.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۴۶ بعد از ظهر   #8 (لینک مستقیم)
کاربر نیمه حرفه ای

لحظه آواتار ها

پست مفید  +3 امتیاز     

سلام گلم
خیلی خوشحال شدم که شخصیت اول این داستانت یک دختره با این تفاوت که دیگه پولدار و اینها نیست یکی از قشر دیگه جامعه آخه اینقدر از اونجور رمانها خوندیم که..........
به خاطر انتخاب درستت برای شخصیتهای داستانت تا به اینجا تبریک می گم
موفق باشی

همه می دانند
همه می دانند
که من و تو از آن روزنه سرد و عبوس
باغ را دیدیم
و از آن شاخه ی بازیگر دور از دست
سیب را چیدیم
همه می ترسند
همه می ترسند ، اما من و تو
به چراغ و آب و آیینه پیوستیم
و نترسیدیم ...
لحظه آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۴۷ بعد از ظهر   #9 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

شایسته بانو آواتار ها

پست معمولی  +1 امتیاز     
نقل قول:
نوشته اصلی توسط azam 24 نمایش پست ها
سلام شایسته جون
میشه به سئوال من پاسخ بدی ؟برگشت زمان به عقب برای پرتوتقریبا میشه چندسال پیش؟
من عدد 30 رو در پست اول دیدم.
بعد از نزدیک به 30 سال زندگی اونقدر تجربه داشتم که بتونم به تمامی احساسات متضادی که توی کمتر از 1 ثانیه به مغزم خطور کرده بودن غلبه کنم .

درسته؟30 سال پیش براش داره تداعی میشه؟یا اینکه الان 30 ساله هست؟
خب شاید فکر کنی این نمیتون نقد باشه.ولی پس از دریافت جواب نقدم رو می ذارم.
موفق باشی عزیزم
سلام اعظم جان امیدوارم حالتون خوب باشه ...
درسته در حاله حاضر نزدیک 30 سالشه ... و برگشت به عقب البته توی پست بعد هست .. در حدود 12 سال قبله .... سال 78 !
قدیمی ۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۵۷ بعد از ظهر   #10 (لینک مستقیم)
همکار بخش آموزش

azam 24 آواتار ها

پست معمولی  +2 امتیاز     

ممنون شایسته جون که به این سرعت جوابم رو دادی؟
خب یه مسئله ای برام پیش اومده بود که رفع شد.چون یه جا گفته بودی که صفایی گفته چقدر پیر شدی ؟منم فکر کردم 30 سال از اون موضوع دانشگاه می گذره یعنی میشه سال 60.و مواردی دنباله داشت که به سال 60 نمی خورد.ممنون که از ابهام من خارج شد.
من به خودم نگاه می کنم 30ساله هارو جوون میدونم.
پوزش می خوام که ازبحث نقد خارج شدم.
azam 24 هم اکنون آنلاین است.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

برچسب ها
انجمن, بانو, شایسته, معرفی, نقد, و, پرتو, کاربر, کتاب

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش

UP/Down مجوز های ارسال و ویرایش