بازگشت   نودهشتیا > کتاب > متفرقه کتاب > معرفی و نقد کتاب > نوشته کاربران سایت

تبلیغات 
عصر پادشاهان
ارسال موضوع جدید  پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی ۲۱ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۲۶ بعد از ظهر   #21 (لینک مستقیم)
کاربر عادی

دیان آواتار ها

پست معمولی  +2 امتیاز     

سلام شایسته جان. مرسی که با یه رمان جدید برگشتی. میگم یه خواهش : میشه شخصیت صفایی یه خورده شبیه شروین مجد باشه . آخه اون خیلی دوست داشتنی بود.
دیان آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

تبلیغات

دانلود

قدیمی ۲۱ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۵۲ بعد از ظهر   #22 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

شایسته بانو آواتار ها

پست معمولی  +1 امتیاز     
نقل قول:
نوشته اصلی توسط دیان نمایش پست ها
سلام شایسته جان. مرسی که با یه رمان جدید برگشتی. میگم یه خواهش : میشه شخصیت صفایی یه خورده شبیه شروین مجد باشه . آخه اون خیلی دوست داشتنی بود.
راستش اون یه داستان بود و این یکی دیگه ... نمیخوم مشابهت داشته باشم .. ولی خوب شخصیت صفایی هم جالبه

نقل قول:
نوشته اصلی توسط samare نمایش پست ها
سلام شایسته جان
بابت اون یکی رمانت تبریک میگم بهت دوست من
امیدوارم این یکی عالی تر از اون یکی باشه که قطعا همینطورم میشه
فقط یه ایراد من به رمان قبلیت می گیرم که امیدوارم تو این یکی هرجور می دونی رفعش کنی(من رمانها رو وقتی تموم میشه می خونم)
تو رمان همسایه من کیانا خانم چقدر لباس داشت که هربار می خواست بره بیرون از تو خونه 45 متریش باید یه رنگ لباساشو از شال و مانتو و پالتو تا کیف و کفش ست می کرد؟
هربار هم کامل توضیح می دادی و بعدم یه آرایش ملایم و ملیحانه می کرد و می رفت بیرون.حالا فرقی نداشت تو چه شرایطی باشه.
البته بگم این برا کار تو تنها نیست گلم.تو اغلب رمانها چه اونایی که دوستان زحمت نوشتنشو می کشن چه اونایی که چاپ میشه هم این مسئله هست.
دوست دارم رمانی که می نویسی از هر نظر بی نقص باشه خانم.
موفق تر باشی نازنین

درضمن ممنون که نظر دوستان برات اهمیت داره و می خونی و جواب میدی

سلام و ممنون از نقدتون ... صحیح میفرمایید و سعی میکنم توی این رمان کمتر به جطئیاتی که ممکنه اهمیت چندانی نداشته باشه بپردازم

از شنبه 9 فروردین 93
شایسته بانو آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۲۱ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۱۶ بعد از ظهر   #23 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای

foroogh 54 آواتار ها

پست معمولی  +2 امتیاز     

سلام شایسته جونم. خوبی عزیزم .من زودتر از اینها بهت بابت رمان جدیدت تبریک گفتم . مقدمت رو گلباران کردم .ولی خوب مثل اینکه مدیر سایت پاکش کرده اینطور که واسه ی همه توضیح داده بودن شامل خوشامد گویی منم می شده .ولی اشکال نداره من بازم بهت خوشامد میگم وتبریک مجدد بخاطر این رمان زیبا. با اینکه هنوز زیاد پیش نرفته ولی احساس می کنم می تونم خودم رو با شخصیت های داستانت احساس کنم .خوشم اومد که یک زن اینطور تونسته خودش رو در مقطع مدیریت یه شرکت حفظ کنه درسته به مشکل برخورده ولی همین قدر که تا اینجا هم پیش اومده جای بسی خوشحالیه. شایسته جون بهت تبریک می گم ودستت رو به عنوان یه دوست و همینطور یه نویسنده خوب می بوسم و برات آرزوی موفقیت می کنم .و منتظر ادامه ی داستان زیبات می مونم.
foroogh 54 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
قدیمی ۲۱ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۰۹ بعد از ظهر   #24 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای

~Niayesh~ آواتار ها

پست معمولی  +2 امتیاز     

سلام شایسته جان
تا اینجا که نوشتی رمانتو خوندم...خوشم اومد...هنوز اولشه و مبهم...خیلی دوست دارم بدونم که این دوتا قبلا چه نسبتی با هم داشتنو چی بینشون گذشته...هرچی که هست مطمئنم جالبه... پس منتظر بقیه ی داستانت هستیم...با توجه به سابقه ی قبلیت(رمان همسایه من) می دونم تو این یکی هم می تونی موفق باشی...

دلِ من تُنگ بلوریست که یک مآهی قرمز دارد . . .
یک تلنگر که به این تُنگ بلورین بخورد ، می شکند . . .
آبَش از پنجره چشمانم می ریزد . . .
مآهی سینه ی من می میرد . . .
~Niayesh~ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۲۱ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۲۰ بعد از ظهر   #25 (لینک مستقیم)
کاربر فعال

♥BAHAR♥ آواتار ها

♥BAHAR♥ به Yahoo ارسال پیام
پست معمولی  +2 امتیاز     
Smile

نقل قول:
نوشته اصلی توسط شایسته بانو نمایش پست ها
کاملا متوجه ی منظورتون شدم و مرسی که همین اول رمان بهم یادآوری کردید .. سعی میکنم به بهترین نحو ممکن برخی قسمت هاش رو بنویسم که مناسب همه ی سنین باشه و بدون نکات ناخوشایند!
سلام عزیزم ! منم رمان جدید رو تبریک میگم . خانووومی با رمان اولیت توقع مارو بالا بردی ، امیدوارم بازممم مثل اون بتونیم باهاش زندگی کنیم !
آهــــــان میخواستم یه چیزی بگمـــ
ببخشید که اینجا فووووضووولی میکنم ! ولی همین صحنه هایی که ایشون میکن نباید زیاد در رمان بکار بره به نظر من بعضی جاها لازمه ! همه میدونن که مخاطب اینجور رمان ها سن های 17 به بالا هستن ، شاید برخی از نوجوان ها هم بخونن ولی الان زمانه ای نیست که این موارد یک رمان رو صحنه دار کنه ! اطرافمون رو نگاه کنیم پره از این صحنه ها.
البته این فقط نظر منه! و هرجور که شما این رمان رو قلم بزنیـــ من یکی از خواننده های حتمی رمانت هستم
خب خب ! در آخــــر هم آرزوی موفقیت دوباره رو برات دارم عزیز دلمـــــ

صبورانه در انتظار زمــــــــــــــان بمان ...!
هرچیز در زمــــــــــــان خودش رخ میدهد.
باغبان حتی باغش را غرق آب هم کند درختان خارج فصــل خود میوه نمیدهند ...
♥BAHAR♥ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۲۱ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۵۲ بعد از ظهر   #26 (لینک مستقیم)
کاربر متوسط

shikolat آواتار ها

پست معمولی  +2 امتیاز     

سلام دوست عزیز ؛ عیدت مبارک
شروع رمان جدیدت رو تبریک میگم امیدوارم اینم مثل هم سایه ی من بازم یه رمان جذاب دیگه از کار در بیاد و مطمئنم هستم که همین طور خواهد شد نکته مثبت رمانات هم اینه که شخصیتاش سناشو بالاست و پخته اند و همین باعث میشه روند داستان قابل پذیرش تر باشه و این که در این داستان پرتو جزء طبقه مرفهین بی درد نیست برام داستانو ملموس تر کرده راستش اینکه توی هم سایه ی من هم کیانا و هم شروین موقعیت مالی خوبی داشتند یکم داستانو ایده آلیستی کرده بود و حالا اینکه پرتو متعلق به قشری از جامعه است که دربارشون زیاد توی داستانا نمیشنویم داستانو واقعی تر جلوه داده
فقط کاش اولاشو یکم زودتر بذاری تا وارد فضای اصلی داستان بشیم
ممنون و موفق باشی
shikolat آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
قدیمی ۲۱ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۳۸ بعد از ظهر   #27 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

شایسته بانو آواتار ها

پست معمولی  +2 امتیاز     
نقل قول:
نوشته اصلی توسط mysterious نمایش پست ها
سلاممممم شروع رمانتو تبریک میگم امیدوارم مثل رمان قبلیت عالی باشه
نقل قول:
نوشته اصلی توسط سمن گل نمایش پست ها
من که چیزی از خلاصش نوفهمیدم
مطمئنم اینم مثل همسایه ی من میترکونه
هوراااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااا
نقل قول:
نوشته اصلی توسط shamim_13 نمایش پست ها
سلام شایسته جون
شروع داستان جدیدت رو تبریک می گم انشاله اینم مثل قبلی عالی باشه
ممنون

سلام دوستای خوبم و ممنونم از محبتتون ...
ولی یه خواهش داشتم طبق قوانین این پست ها که صرفا جهت تبریک و تشکره اخطار میگیره و ازونجایی که من دوست ندارم عزیزانی که دارن رمان من رو میخونن و یا تو نقدش شرکت میکنن اخطار بگیرن .. ممنون میشم اگه پیام های تبریکتون رو توی پروفایلم بدین و اگه نقدی را جع به داستان بود اینجا باهام در میون بذارید !!
سپاسگذارم !
قدیمی ۲۱ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۱۲ بعد از ظهر   #28 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

* ترنم بهار * آواتار ها

پست معمولی  +2 امتیاز     

شایسته جون تو پست امروزت درباره ی چشمای عماد اول نوشتی رنگش میشیه ولی بعد گفتی مشکی تیله ای ... بالاخره چه رنگیه ؟

می دانی چرا بند نمی آید این باران ؟
خــــــدا
از خجالت دارد آب می شود...
..::رمان هاي كامل شده ام (دانلود)::..
..::اميد وصل...مرثيه ي عشق(جلد1)...واهمه ي با تو نبودن(جلد2)... دل داده ام بر باد ::..
توصیه می شود :
..::فرصتــــي ديگر(اميدوار)...آهوي وحشي(اميدوار)...بُشــــــري(الناز)...تابوتِ تابــــويِ من(باران)...در قير شب(محدثه)::..

* ترنم بهار * آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
قدیمی ۲۱ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۱۷ بعد از ظهر   #29 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

شایسته بانو آواتار ها

پست معمولی  +2 امتیاز     
نقل قول:
نوشته اصلی توسط * ترنم بهار * نمایش پست ها
شایسته جون تو پست امروزت درباره ی چشمای عماد اول نوشتی رنگش میشیه ولی بعد گفتی مشکی تیله ای ... بالاخره چه رنگیه ؟
ببخشید مرسی گقتی ... یه قسمت رو عوض کردم .... اون رو یادم رفته بود !
قدیمی ۲۱ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۲۱ بعد از ظهر   #30 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای

solia آواتار ها

پست معمولی  +2 امتیاز     

سلام شروع رمانت رو تبریک میگم
من با تکراری بودن هیچ مشکلی ندارم چون عقیدم اینکه زندگی همه ما ها یه جورایی شبیه به همه حالا یکی بالاتر یکی پایین تر فرقی نداره
از قرار معلوم این عماد زخم خورده است ولی خوشم اومد حاضر شد با پرتو دوباره همکاری کنه
امیدوارم پایان خوبی داشته باشه ....................................

هواي تو | نيلا... كاربر انجمن

با کسی که دوسش داری قهر نکن چون بی تو بودن رو یاد میگیره .......
solia آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

برچسب ها
انجمن, بانو, شایسته, معرفی, نقد, و, پرتو, کاربر, کتاب

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش

UP/Down مجوز های ارسال و ویرایش