ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
معرفی و نقد سری فیلم های گرگ و میش | Twilight
http://fidibo.com/

lull.ir

نودهشتیا
فید آر اس اس
صفحه 1 از 9 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 89
  1. Top | #1

کاربر خودمونی

میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از کاربر
    0
    تشکر شده 227 در 59 پست
    اندازه فونت

Wink معرفی و نقد سری فیلم های گرگ و میش | Twilight

Twilight
    گرگ و میش

بازیگران: رابرت پاتینسون ، کریستین استوارت

خلاصه فیلم:

دخترنوجوانی به اسم ایزابلا تصمیم میگیرد به شهر کوچک فورکس نقل مکان کند و در کنار پدرش چارلی زندگی کند .
    در مدرسه بلا با همکلاسی مرموزش ادوارد کلن آشنا میشود. ادوارد در اصل خون آشام ۱۰۹ ساله ای است که در ظاهر نوجوان ۱۷ ساله ای به نظر میآید. هر چند در ابتدا ادوارد سعی میکرده از این عشق دوری کند ولی با این حال آن دو دل به یکدیگر میبازند. بلا ادوارد را خاطر جمع میسازد که مشکلی با خون آشام بودن او و خانواده اش ندارد.
    وقتیکه سه خون آشام مسافر جیمز، لورن و ویکتوریا به شهر فورکس مراجعت میکنند. زندگی بلا دستخوش خطر از جانب آنها میشود. خانواده ادوارد آلیس ، کارلا ، اسما ، جاسپر ، امت و روزالی به او کمک میکنند که از دست خون آشامها فرار کند و زندگی خود را به خطر میاندازند تا او را حفظ کنند ....

اگه از فیلمش خوشت اومده پیشنهاد می کنم کتابش رو 100 درصد بخونی.چون 100 برابر از فیلمش قشنگتره.

فقط فکر کنم انگلیسی باشه. کتابهای بعدیش هم هست. کلا 4 تا کتابه.اولیش همینه و ادامش 3 تا کتاب دیگه هم هست.
    ویرایش توسط hiva : 1388,11,24 در ساعت ساعت : 23:50

[b][color=red]بهای عشق چیست بجز عشق ؟

2. Top | #2

کاربر عادی

میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از کاربر
    0
    تشکر شده 13 در 4 پست
    اندازه فونت

Wink معرفی و نقد فیلم ماه نو | NEW MOON

NEW MOON

ادامه فیلم TWILIGHT ( گرگ و میش ) است .

خلاصه فیلم:

در این فیلم آلیس خواهر ادوارد که خانوادگی خون آشام هستند برای ایزابلا دوست دختر ادوارد جشن تولدی در منزل خود می گیره که موقع باز کردن هدایا دست بلا زخمی میشه و خونریزی می کنه جاستین که یکی از افراد خانواده ادوارد است با بوی خون تحریک میشه و قصد جون بلا را می کند که با واکنش سریع و به موقع ادوارد روبرو میشه و بلا نجات پیدا می کند به همین خاطر ادوارد از ترس آسیب رسیدن به بلا محل زندگیش را تغییر می دهد و از بلا جدا می شود بلا که نمی تونه دوری ادوارد را تحمل کند دست به کارهای خطر ناکی می زند که ادوارد به خاطر نجات جان او هم که شده برگرد.
    ویرایش توسط hiva : 1388,11,25 در ساعت ساعت : 02:45

3. 5 کاربر از پست khalerize تشکر کرده اند .

4. Top | #3

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    0.98
    تشکر از کاربر
    26,594
    تشکر شده 27,202 در 4,298 پست
    اندازه فونت

پیش فرض Breaking Dawn WILL Be Two Films (توایلایت 4)

Summit Entertainment اعلام کرد فیلم breaking dawn (همون twilight 4 ) 2 تا فیلم میشه یعنی یه قسمت اول یکی دوم!!!
    و کارگردانیشم بیل کاندون بر عهده می گیره!!!
    ستاره های این فیلم هم مثله سریای قبل کریستین استوارت،رابرت پاتینسون . تیلر لنترن!!!
    اولین قسمت breaking dawn هم 11 نوامبر 2011 میاد!!!

5. 6 کاربر از پست Zanessa تشکر کرده اند .

6. Top | #4

مدیر بازنشسته

میانگین پست در روز
    3.51
    تشکر از کاربر
    70,456
    تشکر شده 78,311 در 8,278 پست
    اندازه فونت

Wink معرفی فیلم گرگ و میش 3 | The Twilight Saga: Eclipse

خلاصه :

در قسمت جدید فیلم گرگ و میش این بار نیز خطری تازه نمایان شده است. گروهی از جادوگران و تبهکاران شب در سیاتل ظهور کرده اند که شبانه به مردم حمله ور شده ، خون آنها خورده و آنها را می کشند.اکنون ادوارد و گروه دوستانش باید خود را برای مقابله با آنها که قصد دارند تا حمله ای را علیه شان ترتیب دهند آماده شوند و در این بین بلا نیز مجبور لست انتخابی سخت داشته باشد بین ادوارد یا دوستی با جیکوب

نام فیلم:
    The Twilight Saga: Eclipse

تاریخ نمایش:
    June 30, 2010

کارگردان:
    David Slade

بازیگران:
    Kristen Stewart
    Robert Pattinson
    Taylor Lautner
    Xavier Samuel
    Nikki Reed
    Bryce Dallas Howard

تهیه کننده:
    Summit Entertainment

سبک فیلم:
    Sequel Thriller Romance Teen

زمان فیلم:
    124 minutes

درجه بندی فیلم:
    PG-13

7. 7 کاربر از پست hiva تشکر کرده اند .

8. Top | #5

مدیر بازنشسته

میانگین پست در روز
    3.51
    تشکر از کاربر
    70,456
    اندازه فونت

Wink نقد و معرفی فیلم کسوف | نقد کنیم Eclipse

در حالی یک سلسله از قتلها در حال وقوع است ، بلا ، در حال نزدیک شدن به زمان فارق التحصیلی اش است و باید بین ادوارد که خون آشام است و جاکوب که یک گرگ نما است یکی را به عنوان عشقش انتخاب کند و..

هیچ وقت تصور نمی شد " گرگ و میش " که براساس کتابهای آقای " استفان میرز " نوشته شده است روزی در عالم سینما به این درجه از شهرت برسد و بازیگران نوجوان فیلم به درجه ای از شهرت برسند که در حالت غیر عادی در مراسمی حاضر شوند و عکس ثابت مجله های سینمایی شوند و دائما مطالب عجیب و غریب از آنها منتشر شود.
    اولین قسمت از فیلم " گرگ و میش " با بودجه کمی ساخته شد و می توان گفت فیلم متوسطی هم بود. اما قسمت دوم آن یعنی " ماه نو " بخوبی توانست داستان را گسترش دهد و شخصیت های داستان را بخوبی پرورش دهد و همانطور هم که اطلاع دارید ، چند هفته پیش توانست بیشترین جایزه را از مراسم MTV Movie awards دریافت کند. برای کسانی که آشنایی چندانی با این فیلم ندارند باید به مختصر بگم که این فیلم یک فیلم خون آشامی ، تینیجری است! در واقع در این فیلم یک خون آشام و یک گرگ نما هستند که عاشق یک دختری می شوند و باید ببینیم در آخر چه کسی به این خانم می رسد.

در این قسمت بیشتر داستان حول محور شخصیت بلا تمرکز کرده است. بلا باید در این قسمت بین جاکوب و ادوارد یکی را انتخاب کند ( البته نکته ای را هم باید عرض کنم و آن اینکه جناب ادوارد یک خون آشام است و بنابراین هرگز نمی میرد! ) مثلث عشقی که بین این سه نفر وجود دارد در این قسمت بیشتر خودنمایی می کند. نکته ی قابل توجه در این قسمت ، تاکید بیشتر سازندگان بر وفادار ماندن بر کتاب بوده است. البته خیلی ها اعتقاد دارند که کتابی که آقای " استفان میر " نوشته است خالی از مشکل نیست و نسخه سینمایی آن جذابیت زیادتری دارد! اما با اینحال " ملیسا روزنبرگ " نویسنده این فیلم تلاش زیادی کرده است که داستان وفادار به منبع باشد و در عین حال سعی کرده که ویژگیهای سینماتیک را هم به آن اضافه کند که نتیجه آن فیلمی شده است که بین اکشن و درام کمی سردرگم بنظر می رسد. مشکلی که شاید تماشاگران عادی در هنگام دیدن فیلم " کسوف " با آن مواجه شوند عدم تعادل بین اکشن و رمانس فیلم است. همه ما می دانیم که " گرگ و میش " بیشتر به دلیل اکشن نفس گیرش در سینما به شهرت رسیده است اما در این قسمت با اینکه تمام جلوه های ویژه و اکشن فیلم از پیشرفت خوبی برخوردار شده اند اما اکشن فیلم و رابطه رمانتیک شخصیت ها ( که این صحنه ها با جزییات از کتاب به فیلم برگردانده شده است ) باعث شده است که ذهن تماشاگر ناخودآگاه به سراغ یک فیلم درام پیش برود اما ناگهان اکشن شروع می شود!.

کارگردان این قسمت " دیوید اسلد " است که فیلم خون آشامی " 30 روز و شب " را از وی سراغ داریم. " کریس ویتز " کارگردان قسمت قبل ظاهرا به دلیل مشقتی که در حین ساخت " ماه نو " کشیده بود ، ترجیح داد که قسمت سوم را کارگردانی نکند و به این ترتیب نام کسانی مانند " دریو باریمور " هم برای کارگردانی این فیلم مطرح شد اما سرانجام فیلم به " دیوید اسلد " رسید. احتمالا تهیه کنندگان احساس کرده اند " اسلد " که فیلم قبلی اش یعنی " 30 روز و شب " فیلم خون آشامی خوبی بود ، توانایی این را دارد که این فیلم خون آشامی را کارگردانی کند. باید گفت " اسلد " کار خود را به خوبی انجام داده است و توانسته اکشن و رمانس مناسب را به طرفداران ارائه کند اما مشکل برای تماشاگران عادی است که احتمالا نمی توانند تا قسمت های قبلی را دیده باشند سر از این فیلم دربیاورند. " کسوف " برای طرفدارانی ساخته شده است که سیر تا پیاز ماجرا را می دانند اما تماشاگران عادی که حتی اسم شخصیت ها را هم نمی دانند بهتر است برای درک بهتر فیلم به سراغ قسمت اول و دوم بروند چون این فیلم هیچ پاسخی برای این تماشاگران ندارد!.
    " کریستین استیوارت " و " رابرت پاتینسون " که در این چند ماه اخیر ، خبر ثابت جلد مجله ها بودند و دائما از رابطه ی نداشته شان صحبت می شد! در این فیلم راحت تر و جاافتاده تر از گذشته بازی می کنند. اما بدون شک بهترین بازیگر این فیلم که از سری اول این فیلم هم مشهود بود ، " تایلور لانتر " است . بازی " لانتر " را می توان تنها بازی سینمایی بازیگران فیلم دانست . " استیوارت " و " پاتینسون " ( به خصوص " پاتینسون " ) به دلیل ظاهر و حواشی زندگی شان بیشتر به شهرت رسیده اند ( چند وقت پبش خبری مبنی بر اینکه خاندان " پاتیسنون " از نسل کنت منت دراکولا بودند منتشر شد!! ) اما " تایلور لاتنر " تنها کسی است که به دور از حواشی بازی خوب خودش در این فیلم را ادامه می دهد.

برای طرفداران " گرگ و میش " باید بگم که " کسوف " تمام چیزی هست که شما می خواهید. این فیلم برای طرفداران است پس بروید و از این داستان خون آشامی حمایت کنید و ببینید که بالاخره این بلا خانم! به یک گرگ نما جواب مثبت می دهد یا یک خون آشام ! اما برای کسانی که طرفدار این فیلم نیستند و فقط به هدف فیلم دیدن به تماشای این فیلم می روند باید عرض کنم که کمی خود را جمع و جور کنید چون این فیلم مشکل فیلمنامه ندارد ، تنها مشکلش این است که به تماشاگر جدید کاری ندارد و طرفداران را هدف گرفته است پس شما هم اگر حس و حالی دارید بروید و دو قسمت قبلی را ببینید هرچند که فکر می کنم از حوصله خیلی ها خارج است!.
    میثم کریمی

گرگ و میش : کسوف - The Twilight Saga: Eclipse
    کارگردان : David Slade
    نویسنده : Melissa Rosenberg . Stephenie Meyer
    بازیگران :
    Xavier Samuel ... Riley
    Kristen Stewart ... Bella Swan
    Robert Pattinson ... Edward Cullen
    Billy Burke ... Charlie Swan
    و...............
    ژانر : فانتزی - رمانتیک
    درجه سنی : PG-13( افراد کمتر از سن 13 سال باید همراه والدینشان به دیدن فیلم بروند)
    زمان : 124دقیقه

9. 15 کاربر از پست hiva تشکر کرده اند .

10. Top | #6

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    0.80
    تشکر از کاربر
    50,582
    تشکر شده 33,418 در 2,942 پست
    اندازه فونت

Exclamation خبر شاخدار برای توایلایتی ها | twilight

آیا رابرت پتینسون از نوادگان کنت دراکولاست؟

برای یک خبر که باعث شاخ درآوردنتان شود آماده اید؟ چونکه PR Newswire یکی از آنها را برایتان آورده است. ظاهراً طی تحقیقات Ancestry.com، مشخص شده که رابرت پتینسون نسبتی با کنت دراکولا دارد.

خانواده ی سلطنتی و خون آشام ها شاید به نظر مثل کاراکترهای توآیلایت ساگا باشند - اما وقتی در گذشته ی رابرت پتینسون کند و کاو می کنی آنها چیزهایی هستند که می یابی. Ancestry.com، بزرگترین منبع تاریخچه ی فامیلی آنلاین، می گوید پتینسون نسبتی با وِلَد دراکولای سوم، تبه کار مشهور تاریخ، دارد. این کمپانی می گوید پتینسون و ولد به احتمال زیاد از طریق خانواده ی سلطنتی انگلستان با هم نسبت دارند.

ولد، که در ترانسیلوانیا متولد شده، و همین طور او را به عنوان ولد میخکوب کننده می شناسند، سه بار حکمفرمای ولاچیا (که حالا در رومانی قرار دارد)شد و از سال 1456 تا 1462 حکمرانی کرد. اسم مستعار او "میخکوب کننده" از بی رحمی و مجازات های غیر انسانی او بر دشمنانش می آید. می گویند که شخصیت کنت دراکولای خون آشام در رمان دراکولای برم استاکر از روی او برداشته شده.

آناستازیا تایلر، یکی از شجره شناسان Ancestry.com می گوید: «گرفتن رد گذشته ی خانوادگی پتینسون به ولاد تحقیقات سختی بود، اما تکه هایی که رونمایی شد با توآیلایت ساگا مطابقت های زیادی داشت. بدون هیج افسانه یا جادویی، ما تونستیم اشرافیت و خون آشام هارو ببینیم که توی زندگی پتینسون نفوذ کردن و داستان اون رو درست به ماوراء طبیعی بودن کاراکتری که روی صحنه بازیش می کنه درآوردن.»

متخصص های Ancestry.com کشف کرده اند که درخت های خانوادی پتینسون و دراکولا به جایی جز خانواده ی اشرافی انگلستان کشیده نمیشود: پتینسون پسر عموی دور پرنس ویلیام و پرنس هری می شود و از طریق پدری با آنها مرتبط است، به احتمال زیاد از طریق خانواده ی Pickering که اوایل 1500 در یورکشایر انگلیس زندگی می کردند. ولد میخ کننده عموی دور پرنس ویلیام و پرنس هریست.

اما پتینسون تنها شخصیت توآیلایت نیست که نسبت با خون آشام های واقعی دارد. این سایت همین طور گفته که استفنی مه یر هم نسبت دوری با پرنس های انگلیسی دارد و مه یر را با هم با کنت دراکولا ارتباط داده است.

این خبر راست است یا نه؟ خدا می داند. ظاهراً افرادی حوصله شان سر رفته و تا کجاها که نگاه نمی اندازند.

در مصاحبه های رابرت پتینسون که روز پیش روی فرش قرمز کسوف انجام شد در این باره از او سوال کردند و رابرت گفت: «خودم تازه شنیدم. اصلاً خبر ندارم. اما واقعاً امیدوارم که حقیقت داشته باشه. همیشه توی خودم حسش می کردم. اما هیچ کس چیزی بهم نگفته بود(می خندد).»

و درباره ی اینکه او از خانواده ی سلطنی است: «نه، نیستم. دراکولا خیلی بهتره!»

منبع: twilight.ir
    خدایا دستم به آسمانت نمی رسد
    تو که دستت به زمین می رسد
    بلندم کن...

11. 9 کاربر از پست nemesis تشکر کرده اند .

12. Top | #7

مدیر بازنشسته

میانگین پست در روز
    3.51
    تشکر از کاربر
    70,456
    اندازه فونت

پیش فرض پاسخ : نقد و معرفی فیلم کسوف | نقد کنیم Eclipse

کسوف و هنوز ندیدم ولی تعریفش و زیاد شنیدم.
    می گن فروشش خیلی خوب بوده.
    اتفاقا من از شخصیت جیکوب بیشتر از باقی خوشم میومد خصوصا تیکه هایی که به اون ادی میندازه مثل زالو
    از بازیگرش هم خیلی خوشم میاد، تیلور، خیلی وقته کاراش و دنبال می کنم... خیلی پسر مودبی و اخلاق حرفه ایش حرف نداره.
    کریسم دوست می دارم.
    راب هم خوبه ولی اون جوری که هی دخترا می گن خوشگله و اینا به نظرم معمولیه!
    یعنی هر سه تاشون معمولین فقط کریس خب خداییش خوشگله واقعا! یه ذره فکش مورد داره ولی در کل خوش قیافه س هر چقدر که هیکلش به خاطر قدش خیلی رو فرم نیست.
    بازم هر سه معمولین از لحاظ ظاهر!

13. 2 کاربر از پست hiva تشکر کرده اند .

14. Top | #8

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از کاربر
    2,535
    تشکر شده 2,834 در 746 پست
    اندازه فونت

وای یکی واقعا این جسیکا رو باید بگیره خفه کنه دلم میخواست بکشمش فقط تو سپیده دم اونجاش که جیکوب راویه بدم میاد اصلا جیکوب منفوره
    جیکوب اصلا هم منفور نیست!
    من کل سپیده دمو به عشق راوی بودن جیک می خوندم! خیلی قشنگ همه چیزو توضیح میداد.ایم فصل هایی هم که جیکوب توضیح میداد خیلی بامزه بودن!
    من جسیکا رو هم خیلی دوست دارم. فیلم up in the air هم خیلی خوب بازی کرده. کلا بازیگره باحالیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط hiva نمایش پست ها

خیلی پسر مودبی و اخلاق حرفه ایش حرف نداره .
    هیوا
    این تیکه ی اخلاقو خوب اومدی
    تو برنامه ی اوپرا یه جا اوپرا ازش می پرسه که تو واقعا تاحالا آب شنگولی نخوردی و سیگار میگار نکشیدی؟ اینم میاد بپیچونه ولی میگه به خاطر خانوادمه
    من تو سپیده دم عاشق جاهایی ام که روزالی رو مسخره می کنه و هی جوک درباره ی بلوند ها میگه.

نقل قول نوشته اصلی توسط shaghayagh نمایش پست ها
    ولی من امت و جسپر رو بیشتر از ادوارد دوس دارم
    حیف که نقش امت خیلی کمه
    تازه گریمشم خیلی بده. خودش خیلی خوشگل تره.
    نه تو می مانی و نه اندوه
    و نه هیچیک از مردم این آبادی...
    به حباب نگران لب یک رود قسم،
    و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،
    غصه هم می گذرد،
    آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...
    لحظه ها عریانند.
    به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز!

15. 3 کاربر از پست sanaz14 تشکر کرده اند .

16. Top | #9

کاربر نیمه حرفه ای

میانگین پست در روز
    0.43
    تشکر از کاربر
    3,448
    تشکر شده 3,683 در 1,308 پست
    اندازه فونت

ولی من امت و جسپر رو بیشتر از ادوارد دوس دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz14 نمایش پست ها
    حیف که نقش امت خیلی کمه
    تازه گریمشم خیلی بده. خودش خیلی خوشگل تره.
    اره ولی بازم خیلی باحالهالبت تو کتاب خیلی بهتره
    خدايا يا خيلي برگردون عقب
    يا بزن بره جلو!
    اينجاي زندگي دلم بدجور گرفته

17. 2 کاربر از پست !shaghayegh تشکر کرده اند .

18. Top | #10

کاربر عادی

میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از کاربر
    346
    تشکر شده 372 در 53 پست
    اندازه فونت

اینا گند زدن به داستان به این قشنگی اینقدر لوس بازی می کنن که آدم دلش می خواد خفشون کنه این ادوارد مثلا خون آشامه ولی آدم فکر می کنه هر لحظه ممکنه گریه کنه

19. 2 کاربر از پست cleo تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 9 12345 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)