بازگشت   نودهشتیا > فرهنگ و هنر > بیوگرافی > بازیگران و عوامل سینمای ایران

 
 تبلیغات 
عصر پادشاهان
ارسال موضوع جدید  پاسخ
 
ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی ۲۷ دي ۱۳۹۰, ۰۷:۰۳ بعد از ظهر   #1 (لینک مستقیم)
Banned
 
love.a.m.m آواتار ها
 
بدون امتیاز  0 امتیاز     
Smile بیوگرافی و مصاحبه از گلاره عباسی | بازیگر


گلاره عباسی متولد اردیبهشت ماه ۱۳۶۷ است. وی در حال حاضر نقش «فرشته» که دختری اهل «سرعین» اردبیل است را در سریال «نون و ریحون» بازی میکند. از عمده آثار سینمایی و تلویزیونی که عباسی در آنها به ایفای نقش پرداخته میتوان به «کاکوها، در چشم باد، کیمیا و خاک، حماسه مجنون، برج سوزان و همشاگردیها و همچنین شیدایی» اشاره کرد.

love.a.m.m آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :

تبلیغات

دانلود

قدیمی ۲۸ دي ۱۳۹۰, ۰۵:۲۰ بعد از ظهر   #2 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای
 
سین.کاف آواتار ها
 
بدون امتیاز  0 امتیاز     
Smile گلاره عباسی: هنوز کلیشه نشدم

گلاره عباسی بر خلاف آن چیزی که در برخی سایتها اعلام شده بود، متولد سال 1367 نیست، بلکه زاده تیرماه سال 1362 است. به رشتههای ادبیات نمایشی و بازیگری علاقه داشته و دارد.

سال 82 به کارگاههای بازیگری امین تارخ رفته و از همان زمان به بازیگری علاقهمند شده است. با اینکه در ابتدای ورودش رشته نمایش دانشگاه هنر و معماری را دوست داشته و ترجیح میداده به جای بازیگری، ادبیات نمایشی بخواند، اما وقتی در کلاسهای بازیگری تارخ شرکت کرده، گرایش بازیگری را برای تحصیل انتخاب کرده است، چون دوست نداشته که پراکنده کاری انجام دهد و به همین دلیل تمرکزش را بر روی بازیگری گذاشته است.
خانوادهاش بسیار اهل کار او و به ویژه هنر هستند و به صورت جدی کارهایش را دنبال میکنند و نگاه سختگیرانهای نسبت به او دارند و ترجیح میدهند که دخترشان در کارهای خوب بازی کند

در کارنامه سینمایی «گلاره عباسی» سه فیلم سینمایی «قتلآنلاین»، «مجنون لیلی و «یک گزارش واقعی» به چشم میخورد که یک گزارش واقعی به کارگردانی داریوش فرهنگ در جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد، اما هنوز اکران نشده است. بیشتر تمرکزش در بازیگری تلویزیون بوده است، اما برای ایفای نقش در تئاتر هم به دلیل اینکه رشته نمایش خوانده و صحنه را بسیار دوست دارد، ابراز تمایل میکند. او تا به حال در مجموعهها و سریال های تلویزیونی «در چشم باد»، «نون و ریحون»، «تکیه بر باد»، «کتابفروشی هدهد»، «بچهها نگاه میکنند» و «شیدایی» و تلهفیلمهای «شب سال نو» و «پلکان» با متنی از اکبر رادی بازی کرده است.


* خانم عباسی برای انتخاب نقشهایتان چه معیاری دارید؟

ـ من سعی کردهام در مواجهه با یک نقش، در ابتدا به فیلمنامه توجه کنم، چون به نظر من ما کمی در سینما و تلویزیونمان معضل فیلمنامه داریم؛ چرا که به نظر من آسیب جدی فیلمها از ناحیه فیلمنامههای آنهاست و خوب بودن آنها به بینقص بودنشان برمیگردد، بنابراین کاری که دیده میشود، حتماً فیلمنامهای خوب و قوی دارد.
در حال حاضر هم به دنبال فیلمنامه خوب میگردم و یکی از مهمترین معیارهایم در انتخاب نقش، فیلمنامه است. البته عامل دیگری چون کارگردانی خوب برای بهتر به تصویر کشیدن قصه لازم است. عامل دیگرم برای انتخاب نقش، دوست داشتنی بودن آن است، یعنی باید نقشی را دوست داشته باشم تا آن را قبول کنم، چون وقتی نقشی را دوست نداشته باشم و با آن ارتباط برقرار نکنم نمی توانم کار کنم.

* تا به الان چقدر از ویژگیهای مدنظرتان را در انتخاب نقشهایتان به کار گرفتهاید؟

ـ نمیتوانم صددرصد بگویم اما برای این مهم تلاشم را کردهام، چرا که برخی مواقع با توجه به شرایط و اینکه فکر میکنید آیا این سریال خوب میشود و نقشت را به آن شدت دوست ندارید و با آن ارتباط برقرار نکردید، اما آن را قبول میکنید؛ ولی در چند کاری که داشتهام، به من ثابت شد که باید نقش را دوست داشت و هر چقدر که آن کار خوب باشد، اگر نقشی را دوست نداشته باشم، آن نقش دیده نمیشود و مشخص میشود که خیلی با آن نقش ارتباط برقرار نکردهام.

* چرا بازی در نقش لیلا را پذیرفتید؟

ـ در ابتدا به خاطر پیشینه همکاری موفق محمدرضا شفیعی، سعید نعمتالله و محمد مهدی عسگرپور، اطمینان داشتم که این پروژه نیز همانند دیگر کارهای ایشان، پروژه موفقی از آب در میآید. بعد از آن، فیلمنامه و نقش لیلا بود که بسیار با آن ارتباط برقرار کردم و آن را دوست داشتم. احساس کردم نقشی تاثیرگذار بر روی پیرامونم است، چرا که شنیدهام آدم های بسیاری شرایط مشابه لیلا را دارند و اجرای این نقش اتفاق خوبی است چرا که کمتر به کاراکتری مثل لیلا پرداخته شده است. لیلا، زنی است که مشکلات و معضلاتی دارد و فرصتی دوباره برایش پدید میآید و این برای من بسیار ارزشمند است که بتوانم به قشری از همجنسها و همنوعهای خودم، کمکی کنم و بازی من بر زندگی آنها تاثیر بگذارد. این مهم یکی از اتفاقات خوب شیدایی برایم است که زنانی که شرایط لیلا را دارند احساس کردند به آنها پرداخته شده است و به روشنی این تاثیرگذاری را از زبان مردم شنیدم.

* چطور با فراز و نشیبهای فراوان این نقش کنار آمدید و آن را پرداختید؟

ـ حدود یک ماه قبل از اینکه «شیدایی» کلید بخورد، بیشتر من و عطا عمرانی (طاها) شروع کردیم به دورخوانی کردن کار. لیلا از نوع نقشهایی بود که بیشتر باید زنانگیاش شناسایی میشد و باید عواطف و احساساتش را میشناختم. حضور آقای نعمتالله سر صحنهها و مدیریت و نظارت آقای عسگرپور، در شناختن نقشها به ما کمک کرد.
من به مرور فراز و نشیبهای نقش لیلا را با گپ و گفتهایی که راجع به فیلمنامه و لحظه به لحظه آن و عواطف و احساسات آنها داشتیم، پشت سر گذاشتم. فکر میکنم بازی در نقشی که خوب نوشته شده باشد، خیلی راحتتر است، حتی اگر خیلی سخت نوشته شده باشد. اما نقشی که بد نوشته شده باشد را هر چقدر انرژی و زمان صرفش کنید، نمیتوان بازی کرد. نقشهای «شیدایی» از جمله لیلا خوب نوشته شده بود و بنابراین الان که نگاه میکنم بازیهای همه خوب است.

* آیا عوامل محیطی در فضای پشت صحنه در ارائه نقش تاثیر دارد؟

ـ من معتقدم زمانی یک فیلم، خوب از آب درمیآید و دیده میشود که تمام آدمهایی که حتی جلوی دوربین دیده نمیشوند، در جریان این مهم همکاری تنگاتنگی داشته باشند. شاید اصلاً به ذهن تبادر نکند که یک صدابردار در ارائه نقش یک بازیگر تاثیرگذار است. الان که سریال را از تلویزیون میبینم، به جرات میگویم که قطعات موسیقی که آرمان موسیپور در سکانسها میگذارد، بسیار در تکمیل ارائه نقش ما دخیل است.


* آیا پلان یا سکانسی از بازیهایتان هست که خودتان تحت تاثیر آن قرار گرفته باشید؟

ـ به نظر من این سوال را باید مردم جواب دهند. اما این اتفاق در «شیدایی» بارها افتاد که تحت تاثیر قرار گرفتم، چون من نقش لیلا را دوست داشتم، اتفاقاتی که برایش میافتاد برایم مهم بود، ولی واقعاً نمیتوانم اظهار نظر کنم که چقدر در نشان دادن این جریان موفق بودم؛ چراکه مهم نیست من چقدر تحت تاثیر قرار بگیرم، مهم این است که نمود بیرونی آن درست باشد. با این حال در «شیدایی» کم نداشتیم از این سکانسها و پلانهایی که من با ناراحتی لیلا، ناراحت میشدم و با خوشحالی او، خوشحال؛ چون ما فیلمنامه را به صورت کامل در اختیار نداشتیم و از قسمتی به بعد به دست ما میرسید و زمانی که متن را میخواندم از ناراحتیاش، آزرده میشدم.

* برای فرار از کلیشهای شدن نقشهایتان چه کار میکنید؟ تعریف شما از کلیشه شدن یک بازیگر چیست؟

ـ کلیشه شدن معمولاً برای یک بازیگر، پس از چندین سال کار کردن اتفاق میافتد. من هنوز فکر میکنم تعداد کارهایی که بازی کردم و دیده شده است، به آن اندازه نیست که بازیام را تحت شعاع قرار دهد و کلیشهای شوم، بنابراین هنوز برای اظهار نظر در این مورد زود است. خودم فکر میکنم که تنها چند نقشم در ذهن مردم است، پس مخاطب هنوز کلیشهای از من ندیده است. واقعاً هم نمیدانم که این اتفاق ممکن است برایم بیفتد یا خیر، اما فکر میکنم بازیگر باید نقشهای متفاوتی را ایفا کند، البته به این هم معتقدم که حتی نقشهای مشابه هم میتواند با یکدیگر متفاوت باشد و همه نقشها شبیه هم نوشته نمیشوند.
اگر میخواهیم از کلیشه شدن پرهیز کنیم، به همراه بازیگر، باید در فیلمنامهنویسی، کارگردانی و انتخاب بازیگرانی که برای نقشها انتخاب میشوند، تحولی ایجاد شود تا از کلیشه شدن دور شوند تا بازی بازیگر هم کلیشه نشود. بنابراین اگر نقشها درست نوشته شده باشند و برای هر کدامشان شخصیتپردازی صحیحی صورت گرفته باشد، آن زمان است که بازیگر میتواند ترفندی به کار گیرد تا نقشهایش را متفاوت اجرا کند.
من تقریباً نقشهای مثبتی ایفا کردم و حالا شما به عنوان یک مخاطب از متفاوت بودن آن صحبت میکنید، بنابراین برای من جای خوشحالی دارد که شما به عنوان مخاطب چنین نظری دارید. وقتی فیلمنامه شیدایی به منِ بازیگر این امکان را میدهد که نقشم را متفاوت ایفا کنم و به خاطر فراز و نشیبهای فراوان این نقش و همچنین به دلیل شخصیت پردازی درست و متفاوت لیلا، از کلیشههای رایج بازیگری دور میشوم.

* آیا سریال شیدایی را به همراه خانواده تماشا میکنید؟

ـ پدر و مادر من کلاً کارهایم را خیلی دنبال میکنند، البته زیاد شیدایی را نگاه میکنند و پدرم خدا را شکر سختگیرانه بر روی بازی من نظر میدهد و هر جایی که بد بازی کنم و یا اگر مصاحبه بدی داشته باشم، اولین نفر است که به من میگوید و تذکر میدهد. به همین دلیل اولین تلفنی که بعد از کار رد و بدل میشود، تلفن به پدرم است که معمولا کیفیت بازیام را از او جویا میشوم. پدرم در جریان تمام قراردادهای من است و فیلمنامههای مرا میخواند و البته همه قسمتهای شیدایی را خوانده است و همیشه هم نظر میدهد و من هم با او مشورت میکنم. والدینم همیشه از من در شرایط مختلف حمایت کردهاند و ترجیحشان در انتخاب نقشهایم، احترام به مردم است و همیشه هشدار آنها این بوده که به سلیقه مخاطب احترام بگذارم.


گفتوگو از: آزاده فضلی
سین.کاف آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۲۸ دي ۱۳۹۰, ۰۶:۱۴ بعد از ظهر   #3 (لینک مستقیم)
کاربر نیمه فعال
 
* shaghayegh * آواتار ها
 
بدون امتیاز  0 امتیاز     
پیش فرض

اصلا اصلا اصلا دوسش ندارم* shaghayegh * آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
قدیمی ۲۸ دي ۱۳۹۰, ۰۷:۲۱ بعد از ظهر   #4 (لینک مستقیم)
همکار بخش عکس
 
niloofarane آواتار ها
 
بدون امتیاز  0 امتیاز     
پیش فرض

تو این سریال شبکه سه بدجوری رو اعصاب منه.....پسره به غلط کردن افتاده این هنوز جفت پاهاش تو یه کفشه
niloofarane آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۲۸ دي ۱۳۹۰, ۰۹:۲۴ بعد از ظهر   #5 (لینک مستقیم)
کاربر نیمه فعال
 
shtel آواتار ها
 
بدون امتیاز  0 امتیاز     
پیش فرض

از ليلا متنفرم...اصلا تو حس نيست.
shtel آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۲۸ دي ۱۳۹۰, ۰۹:۲۶ بعد از ظهر   #6 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای
 
hohoo آواتار ها
 
hohoo به Yahoo ارسال پیام
بدون امتیاز  0 امتیاز     
پیش فرض

کی هست این یارواز ته دل میخواستم و آرزو میکردم که خودم را تسلیم خواب فراموشی بکنم، اگر این فراموشی ممکن میشد، اگر میتوانست دوام داشته باشد، اگر چشمهایم که بهم میرفت در وراءِ خواب آهسته در عدم صرف میرفت و هستی خودم را دیگر احساس نمیکردم، اگر ممکن بود در یک لکه مرکب، در یک آهنگ موسیقی یا شعاع رنگین تمام هستیم ممزوج میشد و بعد این امواج و اشکال انقدر بزرگ میشد و میدوانید که به کلی محو ناپدید میشد - به آرزوی خود رسیده بودم
hohoo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۲۸ دي ۱۳۹۰, ۱۰:۲۶ بعد از ظهر   #7 (لینک مستقیم)
کاربر فعال
 
ستاره شباهنگ آواتار ها
 
ستاره شباهنگ به Yahoo ارسال پیام
بدون امتیاز  0 امتیاز     
پیش فرض

نمی شناسمش.
ستاره شباهنگ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۱۵ بعد از ظهر   #8 (لینک مستقیم)
کاربر فعال بخش عکس
 
نیکان آواتار ها
 
بدون امتیاز  0 امتیاز     
پیش فرض

گفت و گو با گلاره عباسي، بازيگر سريال «تكيه بر باد»
مثبت بودن فاطمه از روي سادگي نيستگلاره عباسي، جزو بازيگراني است كه معمولا در نقشهاي مثبت بازي ميكند.
او با سريال «شيدايي» به شهرت رسيد. عباسي در مجموعه تلويزيوني «تكيه بر باد» كه در حال پخش از شبكه تهران است نقش فاطمه، عروس خانواده را بازي ميكند. با عباسي به گفتوگو نشستيم تا درباره نقشش در اين سريال بيشتر بدانيم.

در مجموعه تكيه بر باد در نقش فاطمه بازي ميكنيد كه جزو نقشهاي اصلي سريال محسوب نميشود و اين در حالي است كه شما معمولا نقشهاي اصلي را بازي ميكنيد. برايتان مشكل نبود يك نقش فرعي بازي كنيد؟

وقتي نقشي براي بازي به من پيشنهاد ميشود بيشتر به اين فكر ميكنم كه آيا نقش، جاي كار دارد يا نه. نقش فاطمه هم از اين دست نقشها محسوب ميشود. با پيشرفت قصه بيشتر متوجه پيچيدگيهاي اين نقش خواهيد شد.در اين مجموعه عاطفه و فاطمه جزو نقشهاي اصلي هستند كه هر كدام شخصيتهاي متفاوتي دارند. بايد قصه جلو برود تا بيننده متوجه شود فاطمه جزو شخصيتهاي مثبت و دوستداشتني قصه است.

به نظر ميرسد فاطمه جزو شخصيتهاي مثبت مطلق قصه است كه هيچ اشتباهي در زندگياش نميكند، در حالي كه همه آدمها اشتباهاتي دارند. به نظرتان نقش فاطمه خيلي مثبت نشان داده نشده است؟

شخصيت فاطمه مثبت است، اما اين دليل نميشود كه بگويم اين شخصيت به اندازه كافي پرداخت نشده است، چون پيچيدگيهاي لازم را دارد و زندگياش پر از لحظات و اتفاقات خوب و بزرگ است. اين طور نيست كه زندگي فاطمه يكنواخت و بالا و پايين نداشته باشد.
علاوه بر اين مثبت بودن شخصيت فاطمه از روي سادگي نيست، بلكه اين مثبت بودن نتيجه يك شناخت كامل است كه فاطمه در زندگياش به آن رسيده است. من هم تلاش كردم اين مساله را در بازيام نشان بدهم كه فاطمه به خاطر شناخت درست از زندگي تا اين حد خوب است.

حضور بازيگران پيشكسوت همچون مهدي فخيمزاده، فرامرز قريبيان و... تا چه حد در انتخاب شما تاثير داشت؟

يكي از ويژگيهاي مجموعه تلويزيوني تكيه بر باد انتخاب بازيگران حرفهاي و خوب براي اين سريال است. مسلما هر بازيگري علاقهمند است در اثري بازي كند كه بازيگران آن خوب باشند. خوشحالم كه من هم توانستم در كنار بازيگران حرفهاي و پيشكسوت در اين مجموعه بازي كنم.

مجموعه تكيه بر باد ابتدا قرار بود ماه رمضان پخش شود. به همين دليل تعجيلهاي زيادي در كار بود. اين مساله برايتان مشكل نبود؟

از آنجا كه من تجربه بازي در چند اثر مناسبتي را دارم، به همين دليل اين تعجيلها آزاردهنده نبود. بيشتر علاقهمند هستم وقتي اثري قرار است در يك زمان مشخص پخش شود، حتما اين اتفاق بيفتد؛ چرا كه تاخير در پخش منجر به از دست رفتن طراوت كار ميشود.

يعني تاخير در پخش مجموعه تكيه بر باد باعث شده طراوات خود را از دست بدهد؟

نه، ولي بهتر بود در همان زمان پخش ميشد. به هر حال وقتي قولي به بازيگران داده ميشود، مسلما آنها هم انتظار دارند همان زمان وعده شده، كارشان پخش شود.

قبل از آغاز تصويربرداري فقط 15 قسمت از فيلمنامه آماده بود. برايتان سخت نبود نقشي را بازي كنيد كه نميدانستيد سرانجامش چه ميشود؟

مسلما بازيگر دوست دارد سرنوشت پاياني نقشش را بداند و بهتر است قبل از شروع تصويربرداري فيلمنامه كامل باشد. از آنجا كه نويسنده اين مجموعه عباس نعمتي بود و من قبلا در مجموعه تلويزيوني «نون و ريحون» به كارگرداني فرزاد موتمن با او همكاري داشتم، به همين دليل به او اعتماد كردم، چون ميدانستم او براي فيلمنامهاي كه مينويسد وقت ميگذارد و با وسواس اين كار را انجام ميدهد.

شما مجموعه «روياي گنجشكها» را آماده پخش داريد. در اين مجموعه چه نقشي را بازي كردهايد؟

در اين مجموعه نقش يك دختر شمالي را بازي ميكنم. همبازيام هم كورش تهامي است.منبع : جام جم آنلاین

نیکان آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
قدیمی ۱۵ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ قبل از ظهر   #9 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای
 
Irana.Arian آواتار ها
 
بدون امتیاز  0 امتیاز     
پیش فرض

دخترعمه م از این خوشش میاد...
"life is beautiful
"


Irana.Arian آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
قدیمی ۱۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۵۴ بعد از ظهر   #10 (لینک مستقیم)
کاربر فعال بخش عکس
 
نیکان آواتار ها
 
بدون امتیاز  0 امتیاز     
Wink امنیت خاطر نداریم/ سرنوشت بازیهایمان معلوم نیست

گلاره عباسی از نبود اطمینان کافی برای منتج به نتیجه شدن یک پروژه سینمایی یا تلویزیونی و به خصوص تئاتر ابراز نگرانی کرد.

عباسی درباره فعالیتهای اخیر خود به سوره سینما گفت: سر هیچ کاری نیستم و آنچه با بازی من در حال پخش است، سریال «مهرآباد» است. در واقع بعد از فیلمی که در جشنواره داشتم؛ «اشیا از آنچه در آینه می بینید، به شما نزدیک ترند» یک فیلم برای ژرژ هاشمزاده بازی کردم که فیلمبرداری آن در اسفندماه شروع شد و تا عید نوروز امسال ادامه داشت و هفته گذشته هم از تلویزیون پخش شد. آقای هاشم زاده از دستیاران کارگردان و برنامه ریزان با سابقه ماست و من از اینکه با او تجربه همکاری داشتم، خوشحالم. «لبخند خدا» تله فیلم آرام و خوبی بود.

وی در ادامه درباره اینکه در سال ۹۲ هیچ پروژه جدید را شروع نکرده توضیح داد: این روزها همه غیرفعال هستند. زمستان گذشته تا روزهای نخست امسال همه به من می گفتند چقدر پرکار شده ای ، اما از جایی به بعد یک رکود دردناک حاکم شد و اگر بنا باشد فیلمنامه های دریافتی باز هم مثل پیشنهادهای اخیرم باشد، حتی اگر چندین ماه هم طول بکشد، بر سر کار نمی روم.

فیلمنامه هایی که یا سر و ته ندارند، یا ساده و تکراری به نظر می رسند. فیلمنامههایی فاقد جذابیت که شاید در طول ماه چندین مورد مشابه آن را از تلویزیون مشاهده کنیم. شاید نویسندگان این کارها تنها به تحویل دادن یک متن و دریافت یک مبلغ اندک برای گذران زندگی اکتفا کرده اند که اوضاع به این شکل شده است. با این شرایط حتی برای رفع دلتنگی هم نمی توان به سراغ کار رفت. برای تئاتر هم چند پیشنهاد داشته ام، اما فکر اینکه ممکن است چندین ماه تمرین کنم و بعد سالنی برای اجرا پیدا نکنیم یا در بازبینی دچار حذفیات بشود، به علاوه وجود مشکلات شخصی باعث شد زیاد به این عرصه فکر نکنم.

گلاره عباسی در نمایی از فیلم سینمایی «اشیاء…»

این بازیگر سینما در پاسخ به اینکه از دولت آینده چه انتظاراتی دارد، گفت: اطلاعاتم در اندازه ای نیست که بخواهم برای مدیران آینده راهکار ارائه بدهم، اما چیزی که می خواهم بگویم یک معضل کلی است که فکر می کنم می تواند در دستور کار هر مدیری قرار بگیرد. در دو سال اخیر با هر کدام از دوستان و همکارانم که صحبت می کنم یا از تاخیر در پرداخت دستمزدهایشان گلایه دارند و یا از ضعف فیلمنامه ها. این موضوع باعث می شود ما از کاری که دوستش داریم، دور باقی بمانیم. امروز حتی معلوم نیست فیلمی که من در جشنواره بازی کردم، چه زمانی به اکران برسد و یک نوع نبودامنیت خاطر وجود دارد که باعث دلهره است و به نظرم باید هر چه زودتر رفع شود.
گلاره عباسی بازیگر سینما و تلویزیون است و از کارهای سینمایی او می توان به فیلم «اشیا از آنچه در آینه می بینید، به شما نزدیک ترند» و «یک گزارش واقعی» اشاره کرد.

نیکان آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
پاسخ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

برچسب ها
بیوگرافی, عباسی, نشدم, هنوز, کلیشه, گلاره

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش

UP/Down مجوز های ارسال و ویرایش
شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

BB code هست فعال
شکلک ها فعال است
کد [IMG] فعال است
کد HTML غیر فعال است
Trackbacks are غیر فعال
Pingbacks are غیر فعال
Refbacks are غیر فعال


موضوعات مشابه
موضوع نویسنده موضوع انجمن پاسخ ها آخرين نوشته
بیوگرافی و مصاحبه از سام درخشانی | sam derakhshani hiva بازیگران و عوامل سینمای ایران 18 ۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ قبل از ظهر
بیوگرافی و مصاحبه از آیشواریا رای | بازیگر، مدل hamideh بازیگران و عوامل سینمای خارجی 26 ۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ بعد از ظهر
عکسهای عطا عمرانی و گلاره عباسی بازیگران سریال شیدایی نازنین مریم2011 بازیگران ایرانی 27 ۱۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۴۴ قبل از ظهر
گلاره عباسی بازیگر لیلا در سریال شیدایی rural girl بازیگران ایرانی 3 ۲۵ دي ۱۳۹۰ ۰۳:۳۷ بعد از ظهر
بیوگرافی و مصاحبه از رضا کریمی | بازیگر mehrzad765 بازیگران و عوامل سینمای ایران 4 ۱۵ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۱ قبل از ظهر


 

اکنون ساعت ۱۲:۰۸ قبل از ظهر برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +4.5 می باشد.

استفاده از مطالب اين سايت به هر نحو ، منوط به قرار دادن نام و لینک نودهشتیا به صورت مستقیم (http://www.forum.98ia.com) می باشد .

تاپیک های پیشنهادی : با انجمن مشکل دارید؟ - اطلاعیه ها و اخبار سایت - قوانین انجمن

خاطره نویسی  - خلاصه رمان - یادداشت های تلخ نویس - دانلود کتاب و رمان

- تماس با ما - گروهها - فال حافظ - بایگانی - بالا