بازگشت   نودهشتیا > عمومی > ورزش

 
 تبلیغات 
عصر پادشاهان
 
 
ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی ۱۲ دي ۱۳۹۰, ۰۹:۴۸ قبل از ظهر   #1 (لینک مستقیم)
مدیر بخش سرگرمی
 
یگانه آواتار ها
 
بدون امتیاز  0 امتیاز     
پیش فرض علی دایی: مایلی کهن فرق زن و مرد را هم نمیداند،چه برسد به دایی و خاله/این آقا یادش رفته...
علی دایی: مایلی کهن فرق زن و مرد را هم نمیداند،چه برسد به دایی و خاله/این آقا یادش رفته در مغازه ام گریه کرد/جواب اینطور آدم ها خاموشی است


علی دایی با جملاتی تند، پاسخ محمد مایلی کهن را میدهد.

مسعود اکبری / علی دایی یکبار دیگر مجبور شد به حرفهای تند مایلی کهن پاسخ دهد. او تأکید میکند شروع کننده این ماجرا نبوده و چون تیم دارد وقت اینکه جواب این و آن را بدهد ندارد. سرمربی راه آهن معتقد است چون او در کنج خانه نشسته فرق بین دایی و خاله را نمیداند. دایی در عین حال تأکید میکند برخلاف نظر مایلی کهن انتخاب دنیزلی عالی بوده و این مربی ترکیهای میتواند به اوضاع پرسپولیس سروسامان دهد. تازه ترین حرفهای دایی را در زیر میخوانید:
* وضعیت راه آهن چطور است؟
از شنبه هفته گذشته تمرینات خود را شروع کردیم که فعلاً نه بازیکنی به جمع ما اضافه شده و نه بازیکنی جدا شده است. البته با 3، 4 بازیکن صحبت کردیم که برای تقویت تیم آنها را جذب خواهیم کرد.
* بازیکنان خارجی حاضر در تمرینات چطور بودند؟
خارجیهایی که آمدند به درد نمیخوردند. وقتی یک بازیکن خارجی میگیری حداقل باید از نظر فنی از بازیکنان خودمان بهتر باشد ولی متأسفانه در چند وقت اخیر به جز 3، 4 بازیکن مابقی فوتبالیستهای خارجی که به ایران آمدند از نظر سطح فنی پایین بوده اند.
* وضعیت ستار زارع چه شد؟
خبری از او ندارم. ستار به دلیل مسائل خانوادگی از ما جدا شد و بقیه کارهایش به باشگاه مربوط میشود. اول فصل خیلی روی او حساب باز کردم که متأسفانه به خاطر وابستگی نتوانست در خدمت ما باشد.
* صحبتهای جدید مایلی کهن را شنیدهاید؟
بزرگان از قدیم گفتهاند جواب اینطور آدمها خاموشی است. آدم باید در دل مردم باشد و ماشین مدل پایین سوار شدن مردمی بودن را نشان نمیدهد. شما که ادعای مؤمن بودن میکنی چرا به دهاتیها توهین میکنی؟ به ایشان یادآوری میکنم اردبیل یک زمانی پایتخت ایران بوده و افتخار میکنم از اردبیل آمدم، افتخار میکنم برای تیم پیدا کردن پیش کسی نرفتم، افتخار میکنم در این دنیای مادی به خاطر مطرح کردن خودم گردنم را پیش کسی خم نکردم و بزرگترین افتخارم این است که با کمک و دعای مردم به یک جایی رسیدم. او به تمام شهرستانیها بی احترامی کرده، کسی که دم از دین و ایمان میزند به تمام مردمی که در روستاها زندگی میکنند توهین کرده. همه مردم خانوادهام را در اردبیل میشناسند ولی ایشان فکر میکند فقط تهران شهر است در حالیکه جای جای ایران برای من و دیگر مردم، عزیز است.
* مایلی کهن گفته چرا شما 2 پاسپورت دارید؟
بله؛ من مرد هستم و میگویم زندگی خصوصی ام به هیچ احدی ربطی ندارد. دستم تا به حال در جیب کسی نرفته و به خاطر مسافرتهای زیادی که به اروپا دارم و وقت گرفتن ویزا ندارم 2 پاسپورت گرفتهام. او باید بداند من 2 گذرنامه دارم ولی هرچه در خارج از کشور به دست آوردم در ایران سرمایه گذاری کرده ام و افتخار میکنم خداوند این نعمت را به من داده که 200 خانوار از کنار من نان میخورند. او اگر فکر خودش نیست حداقل به فکر خانواده اش باشد که با این حرفها سرخورده و سرشکسته میشوند. برای ایشان متأسفم به خاطر اینکه از مردم دور افتاده و گوشه گیر شده فرق بین خاله و عمه را نمیداند چه رسد به اینکه فرق بین دایی و خاله را بداند. فکر میکنم او الان به خاطر نشستن زیاد در خانه حتی فرق بین زن و مرد را هم نمیداند.
* مثل اینکه میخواهد از شما شکایت کند؟
بهتر است برود این کار را انجام دهد. او در این چند سال تا بیکار شده شروع به مصاحبه کردن و گیر دادن به این و آن کرده و خوشحال میشوم از من شکایت کند. یادش رفته 3سال پیش قانون محکومش کرد؟ او یادش رفته بعد از اینکه رضایت دادم در مغازه ام گریه کرد؟ از تمام دوستانی که باعث شدند رضایت دهم ناراحتم و خیلی خوشحال میشوم شکایت کند چون آنوقت حق و ناحق مشخص میشود.
* شما قصد شکایت از او را ندارید؟
من که مثل برخیها بیکار نیستم و تیم دارم. وقت خالی ندارم که از این آدمهای خانه نشین شکایت کنم. من شروعکننده هیچکدام از این بحثها نبودم و مردم خودشان میدانند کارنامه هر شخص نشاندهنده کاراییاش است. آقایانی که به این و آن خودشان را میچسبانند تا به هر طریقی تیم بگیرند باید بدانند 95 درصد حرفهایشان دروغ و تهمت است. چطور میشود این آقا وقتی در مورد کارنامه من صحبت میکند دو قهرمانی جامحذفی بیاهمیت است ولی در مصاحبه هایی که در مدیحه سرایی رفیقش انجام میدهد ایشان بهترین مدیر بعد از انقلاب معرفی میشود و با افتخار از آن دو قهرمانی صحبت میکند.
* نظرتان راجع به صحبتهای سردار زارع درخصوص درخواست مایلی کهن برای هدایت پرسپولیس چیست؟
اگر ایشان مربی پرسپولیس میشد رویانیان هم الان بهترین مدیر بود اما حالا که به او تیم ندادهاند رویانیان مدیر بدی شده است. اگر رویانیان بد بود چرا پیغام دادید که با او کار کنید؟!
* نوع لباس پوشیدن شما در گذشته هم که در برنامه نود پخش شد سوژه برخیها شده؟
آن زمان مدل لباسها طور دیگری بود و حالا مدلها عوض شده است. دوست دارم همیشه شیک بپوشم و طبق مد روز حرکت کنم. خدا آنقدر به من داده که بتوانم به خوبی آنطور که دوست دارم زندگی کنم. من برای اشخاص دیگر زندگی نمیکنم و خدا همیشه به من لطف داشته است.
* در مورد بازگشت دنیزلی به پرسپولیس چه نظری دارید؟
به مدیریت این تیم بابت انتخاب خوبشان تبریک میگویم. دنیزلی بهترین گزینه بود. او مربی بزرگی است و فقط یک مربی بزرگ مثل دنیزلی میتواند در ترکیه با 3 تیم مطرح قهرمان شود. دنیزلی بهترین کسی بود که میتوانست به پرسپولیس کمک کند و به نظرم مدیریت پرسپولیس با توجه به شرایط باشگاه کار بزرگی انجام داد. آرزوی قلبیام این است که پرسپولیس را از این پس متفاوت ببینم. انشاءالله این تیم تمام بازیهای نیمفصل دوم خود را برنده شود به جز بازی با ما. پرسپولیس نیاز به آرامش دارد و اگرچه دنیزلی رقیب من است ولی من او و پرسپولیس را دوست دارم و برخلاف گفته آقایان این تیم برایم ارزش زیادی دارد و خودم را مدیون پرسپولیس میدانم. به جز دوران بازیگری، آن یک سال و نیمی که مربی این تیم بودم را هیچوقت فراموش نمیکنم.


 برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

او دوستم نداشت*آیینه ای برابر آیینه ات می گذارم*عصیان*بی آشیان
من خیال می کردم*اسطوره*فیزیک قلب من*شاید..*آوای فاخته* نامت را می بوسم
یگانه آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :

تبلیغات

دانلود

قدیمی ۱۲ دي ۱۳۹۰, ۱۰:۱۷ قبل از ظهر   #2 (لینک مستقیم)
کاربر نیمه فعال
 
moria آواتار ها
 
بدون امتیاز  0 امتیاز     
پیش فرض

عجب اوایل طرفدار مایلی بودم اما با این کاراش خودشو خراب کرد واقعا واسش متأسفمهمه چيز را رها كن
.
.
.
.
.


فقط
.
.
.
.
.


انسان باش
moria آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
 

علاقه مندی ها (Bookmarks)

برچسب ها
آقا, برسد, به, خاله or این, دایی, را, رفته, زن, علی, فرق, مایلی, مرد, نمیداند،چه, هم, و, کهن, یادش

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش

UP/Down مجوز های ارسال و ویرایش
شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

BB code هست فعال
شکلک ها فعال است
کد [IMG] فعال است
کد HTML غیر فعال است
Trackbacks are غیر فعال
Pingbacks are غیر فعال
Refbacks are غیر فعال


موضوعات مشابه
موضوع نویسنده موضوع انجمن پاسخ ها آخرين نوشته
ریشه اختلاف دایی و مایلی کهن کجاست؟/پای یک خبرنگار.. mohamad@61 ورزش 0 ۱ دي ۱۳۹۰ ۰۸:۲۹ قبل از ظهر
شرفی با کمک دایی از مایلی کهن شکایت می کند! یگانه ورزش 0 ۱۶ شهريور ۱۳۹۰ ۰۴:۲۴ قبل از ظهر
خاله یا عمه ،عمو یا دایی؟؟؟؟؟چرا؟؟؟؟؟ IseL بحث و گفتگو 75 ۲ بهمن ۱۳۸۹ ۰۵:۱۷ بعد از ظهر
جریمه سنگین برای دایی و مایلی کهن 2012 ورزش 1 ۲۰ مرداد ۱۳۸۹ ۱۲:۲۶ بعد از ظهر


 

اکنون ساعت ۰۷:۳۹ بعد از ظهر برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +4.5 می باشد.

استفاده از مطالب اين سايت به هر نحو ، منوط به قرار دادن نام و لینک نودهشتیا به صورت مستقیم (http://www.forum.98ia.com) می باشد .

تاپیک های پیشنهادی : با انجمن مشکل دارید؟ - اطلاعیه ها و اخبار سایت - قوانین انجمن

خاطره نویسی  - خلاصه رمان - یادداشت های تلخ نویس - دانلود کتاب و رمان

- تماس با ما - گروهها - فال حافظ - بایگانی - بالا