ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
بیوگرافی لیلا فروهر | خواننده
گل نقش طاووس

نودهشتیا
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15
  1. Top | #1

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    0.64
    تشکر از کاربر
    11,604
    تشکر شده 3,796 در 1,263 پست
    اندازه فونت

Smile بیوگرافی لیلا فروهر | خواننده

ليلا فروهر ستاره موزيک و سينماي ايران در چهارم اسفند ماه در شهر اصفهان و در خانواده اي هنرمند ديده به جهان گشود. پدرش جهانگير فروهر اشراف زاده بود که به ارزشهاي اشرافي پشت پا زد و وارد عرصه هنر و سينما شد . او در بيش از 80 فيلم سينماي ايران به ايفاي نقش پرداخت .

مادرش فرنگيس فرحزادي نيز از بازيگران سينماي ايران به شمار مي رود . ليلا از بدو تولد دوران کودکيش را با گامهاي کوچکش در کنار پدر و مادر و نامهاي بزرگ تاتر ايران همچون ارحام صدر بر تاتر سپاهان اصفهان سپري کرد . او در سال 1344 با فيلمهاي "مراد و لاله " و "خروس جنگي " وارد سينماي ايران شد و با سن و سال کمي که داشت از پرکارترين هنرمندان ايران بشمار ميرفت تا جايي که به او لقب " کودک خردسال سينماي ايران " را دادند.از درخشانترين فيلمهاي ليلا فروهر ميتوان به فيلم "سلطان قلبها" به کارگرداني محمد علي فردين اشاره کرد.بازي درخشان و هنرمندانه ليلا با همه کودکيش در اين فيلم باعث شد فردين جشن تولد 9 سالگي ليلا را در سنديکاي هنرمندان برايش برگزار کند جشني که ليلا از آن به عنوان بهترين هديه زندگي خود ياد مي کند . او تا سال 1358 در بيش از 45 فيلم سينماي ايران به ايفاي نقش پرداخت.

ليلا در نوجواني در محضر استاد تاجبخش به تعليم آواز و سه تار پرداخت و در سن 14 سالگي جاودانه ترين اثرش را به نام "شميم" با ارکستري 40 نفري و در کاباره ميامي اجرا نمود و آغازگر راهي شد که تابه امروز ادامه دارد.

پس از انقلاب در نوامبر 1986 از ايران خارج شد و فعاليت هنري خود را در خارج از کشور با ياري خواهرش " فريبا فروهر " آغاز نمود.ليلا فروهر تا به امروز بيش از 20 آلبوم ترانه به بازار عرضه کرده و صدها کنسرت موفق در سراسر دنيا اجرا نموده که از باشکوترين و به يادماندني ترين کنسرتهايش مي توان به شب سوم اگست 2003 در سالن کداک تيتر اشاره کرد.شبي که همگان آن را به نام شب ليلا فروهر در دفتر خاطرات خود ثبت نمودند.

ليلا فروهر را ميتوان از نوابغ موسيقي دنيا بشمار آورد چرا که او از معدود کسانيست که توانايي اجراي تمام سبکهاي موسيقي را دارد.به همان زيبايي که ترانه هاي پاپ ميوزيک مي خواند به همان زيبايي آثار اصيل ايراني را اجرا مي کند و توانايي اجراي ترانه به زبانهاي مختلف دنيا را دارد.او در سال 1996 آلبومي به نام "Plant Of Harmony" را بازار عرضه کرد که به بيش از 9 زبان ترانه اجرا نموده از جمله ارمني،انگليسي،ايتاليايي،ع ربي، افغاني،اسرائيلي،ترکي ، يوناني و ترانه هاي فولکلور ايراني ...

ليلا هنرپيشه قدرتمنديست ، او با استيج و نور و صدا از کودکي آشناست و استعداد بي نظيري در اجراي برنامه هاي زنده دارد....

ليلا فروهر در 19 آگست 2004 بر روي کشتي عشق آغاز زندگي مشترکش با يک ايراني موفق و يک چهره آشنا و محبوب و مطرح ايراني با اسي نبي جشن گرفت و تا به امروز زندگي با عشق را همراه با همسر و خانواده اش سپري مي کند و همچنان با آثار زيبايي که هر سال عرضه مي کند براي دوستدارانش پيام آور عشق و صلح و محبت است . قلب هاي بيشماري در ايران و سراسر دنيا به عشق ليلا مي تپد... به راستي شايسته است که او را شاهدخت موسيقي ايران بناميم.
    اگر ماه بودم ، به هر جا که بودم ،سراغ تو را از خدا می گرفتم .
    و گر سنگ بودم ، به هر جا که بودی ،سر رهگذار تو جا می گرفتم
    اگر ماه بودی – به صد ناز – شاید شبی بر لب بام من می نشستی
    وگر سنگ بودی ، به هر جا که بودم مرا می شکستی ، مرا می شکستی !

.

2. Top | #2

کاربر متوسط

میانگین پست در روز
    0.15
    تشکر از کاربر
    549
    تشکر شده 1,834 در 341 پست
    اندازه فونت

Smile بیوگرافی لیلا فروهر | خواننده

لیلا فروهر در چهارم اسفند سال 1337 در اصفهان ودر خانواده ای هنرمند متولد شد پدر لیلا ،جهانگیر فروهر از بازیگران بزرگ سینما وتاتر ایران ومادرش فرنگیس فرحزادی از هنرپیشگان سینما بود.
    لیلا از کودکی وارد سینما شد واز همان سنین در فیلمهای سینمایی به ایفای نقش پرداخت که از معروفترین و خاطره انگیزترین آنها سلطان قلبها بود که با زنده یاد فردین و بانو آذر شیوا همبازی شد . لیلا در فیلمهای زیادی بازی کرده و با بازیگران سرشناس ایران فعالیت داشته است.لیلا فروهر در سن چهارده سالگی کار خواندن ترانه و خوانندگی را آغاز کرد وتاسال 1357 در کنار بازی در فیلمهای سینمایی به خوانندگی پرداخت.
    لیلا فروهر خواننده بزرگی است که چه در اجرای ترانه ها و چه در اجرای کنسرتها بسیار قوی و مسلط می باشد .و سبکهای مختلفی از موسیقی پاپ و سنتی را اجرا می کند که کمتر از هر خواننده ای بر می آید .
    بدون شک لیلا فروهر از معدود خوانندگان زن ایران است که نه تنها صدا و اجرای فوق العاده ای دارد بلکه همیشه نو آور بوده و به حق دردانه هنر ایران است که دیگر نظیر او تکرار نخواهد شد.

فعالیت در تاتر:1341
    شروع بازیگری:خروس جنگی(1344)
    بخشی از فیلم شناسی:
    مراد و لاله(1344)
    چرخ فلک(1346)
    دروازه تقدیر (1346)
    چهار خواهر(1346)
    سلطان قلبها(1347)
    گناه زیبایی(1348)
    لیلی و مجنون(1349)
    میهمان(1356)
    باغ بلور(1357)

آلبومهای لیلا فروهر(در آمریکا) :
    [align=left:52eaaa56b6]Caltex Records Releases
    • 1989: Hedieh (with Shahram Solati)
    • 1991: Shaans
    • 1995: Tapesh
    • 1996: Saraab
    • 1997: Love Songs
    • 1997: Planet Of Harmony
    • 1997: Dance Beat
    • 1997: Attal Mattal (with Ebi)
    • 1998: Love Story
    • 1999: Didar (with Shahram Shabpareh)
    • 1999: Yek Samado Do Leila (soundtrack from the play "Yek Samado Do Leila")
    • 2000: Tasvir
    • 2001: Story Of Yours, Story Of Mine
    • 2003: Live In Concert At The Kodak Theatre
    • 2005: A Kiss
    Taraneh Record Releases
    • 1993: Hamsafar
    • 1994: Do Parandeh
    Pars Video Releases
    • 1988: Makhmal-e-Naaz
    • 1998: Ghahremaanaane Vatan(with Andi and Dariush)
    MZM Records Releases
    • 1992: Bahaaneh [/align:52eaaa56b6]متن برخی از ترانه های لیلا فروهر

ترانه:شکوه
    از تو با تو شکوه کردم نازنينم درد دلهامو نوشتم
    شب سحر شد من هنوزم قصه دل از تمام لحظه های سرنوشتم...می نو شتم...مي نوشتم
    من تو را بر برگ گل ها مي نوشتم
    من تو را بر موج دريا مي نوشتم
    من تو را با اين نفس ها عاشقونه
    بر دل غمگين و تنهام مينوشتم
    دونه دونه نامه هامو پاره کردی
    تو منو از شهر خود آواره کردی
    بعد من هرگز نگفتي او کجا رفت
    از کسی هرگز نپرسيدی چرا رفت
    رفتم وديگر زمن نامي نبردي
    دل به عشق ديگري بي من سپردي
    بي تو من با عالمی بيگانه بودم
    هر چه بودم عاشقی ديوانه بودم
    بعدمن باهرکه بي من مي نشيني
    آرزو دارم گل شادی نچيني
    تا که هستي روي خوشبختي نبيني
    ...روي خوشبختي نبيني
    شب سحر شد من هنوزم قصه دل از تمام لحظه های سرنوشتم...می نو شتم...می نوشتم
    دونه دونه نامه هامو پاره کردي
    تو منو از شهر خود آواره کردي
    بعد من هرگز نگفتي او کجا رفت
    از کسي هرگز نپرسيدی چرا رفت
    رفتم وديگر زمن نامي نبردی
    دل به عشق ديگري بي من سپردی
    بي تو من با عالمي بيگانه بودم
    هر چه بودم عاشقي ديوانه بودم

بعدمن باهرکه بي من مي نشيني
    آرزو دارم گل شادي نچيني
    تا که هستي روي خوشبختي نبيني
    ...روي خوشبختي نبيني
    شب سحر شد من هنوزم قصه دل از تمام لحظه های سرنوشتم...مي نو شتم...مي نوشتم

ترانه: به تو تقدیم می کنم
    شعر: پاکسیما

با تو آغاز میکنم خوب من به نـــــام تو
    می نویسم قصه ای تازه از الهــــــام تو
    ای شروع دلپزیرمثل خورشید بی نظیر
    به تو تقدیم میکنم عشق از من بــــپزیر
    ای قشنگترین بهانه واسه گفتن تــــرانه
    من یه عشق جاودانه به تو تقدیم میکنم
    در این غربت شبانه با صداقت عاشقانه
    قلبم با این ترانه به تو تقـــــــدیم میکنم
    ای طلوع ماندگار گل همیشه بهـــــــــار
    به توتقدیم میکنم هرچه هست درروزگار
    گفته ها ناگفته ها هر چه هست در باورم
    به تو تقدیم میکنم آرزوی آخــــــــــــرم
    ای قشنگترین بهانه واسه گفتن ترانــــه
    من یه عشق جاودانه به تو تقدیم میکنم
    در این غربت شبانه با صداقت عاشقانه
    قلبمو با این ترانه به تو تقدیم میکنم

ترانه: بگو میشه
    قدیما گریه میکردیم دلمون تازه میشـــــد
    خوشی و ناخوشیمون دوباره اندازه میشد
    قدیما این همه دلهره نداشتیم یــــــــــــادم
    گندم فردارو امروز نمی کاشتیم یــــــــادم
    بگو میشه میشه بازم به همون روزا رسید
    میشه یک باره دیگه با دل خوش نفس کشید
    بگو میشه میشه بازم به همون روزا رسیـــد
    قدیما خواب پرنده ها پریشون نـــــــــــمیشد
    حتی حتی تو قفس زنـــــــدگی زندون نمیشد
    کسی تو پستوی غم تنهایی پرپر نمیـــــــزد
    پنجه طاقتش به سیم آخر نمــــــــــــــــــــیزد
    قدیما خونه تو خونه مـــــا بودیــــــــــــــادم
    گریه ها و خندهـــــــامون همصدا بود یادم
    مردم از کابوس غربــــــت من دلداری بده
    برای باور یک رویـــــــــــــا منو یاری بده
    بگو میشه میشه بازم به همــون روزا رسید
    بگو میشه میشه بازم به همون روزا رسید

ترانه:من و تو
    من و تو دو دلداده دو بی تاب
    من و تو دو دیوانه دو بی خواب
    بیا تا در صبحو ببندیم
    که امشب شکفته گل مهتاب
    که امشب شکفته گل مهتاب
    غم تو تو دلم چه زیبا میشینه
    مثل شبنم که روی گلها میشینه
    با اون نازی که قوی تنها تو نسیم
    شب مهتاب رو موج دریا میشینه
    غم عشقت چه دلنشینه
    غم عشقت چه دلنشینه
    بیا تا در صبحو ببندیم
    که امشب شکفته گل مهتاب
    که امشب شکفته گل مهتاب
    قشنگه عشق ما مگه نه
    میجنگه با غمها مگه نه
    عشق از نو شد زنده با من و تو
    لیلا عاشقتر بود یا من و تو
    قشنگه عشق ما مگه نه
    میجنگه با غمها مگه نه
    قشنگه عشق ما مگه نه
    میجنگه با غمها مگه نه
    عشق از نو شد زنده با من و تو
    لیلا عاشقتر بود یا من و تو
    قشنگه عشق ما مگه نه
    میجنگه با غمها مگه نه
    غم عشقت چه دلنشینه
    بیا تا در صبحو ببندیم
    که امشب شکفته گل مهتاب
    که امشب شکفته گل مهتاب

ویرایش توسط afshin9300 : 1389,03,08 در ساعت ساعت : 09:53

چقدر دوست داشتم یك نفر از من می پرسید چرا نگاه هایت آنقدر غمگین است؟

چرا لبخندهایت آنقدر تلخ و بیرنگ است؟

اما افسوس كه هیچ كس نبود ...همیشه من بودم و من و تنهایی پر از خاطره ...

آری با تو هستم! با تویی كه از كنارم گذشتی

و حتی یك بار هم نپرسیدی چرا چشمهایم همیشه بارانی است

3. 13 کاربر از پست afshin9300 تشکر کرده اند .

4. Top | #3

کاربر متوسط

میانگین پست در روز
    0.15
    تشکر از کاربر
    549
    تشکر شده 1,834 در 341 پست
    اندازه فونت

5. 8 کاربر از پست afshin9300 تشکر کرده اند .

6. Top | #4

همراه نودهشتیا

میانگین پست در روز
    2.15
    تشکر از کاربر
    84,253
    تشکر شده 147,887 در 5,152 پست
    حالت من
    Relax
    اندازه فونت

من دوسش دارم ...
    هميشه توي مدل مو و لباس حرفي براي گفتن داره ...
    رقص و اداهاي جالبي هم داره ...

7. 3 کاربر از پست بی بی گل تشکر کرده اند .

8. Top | #5

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    0.64
    تشکر از کاربر
    11,604
    تشکر شده 3,796 در 1,263 پست
    اندازه فونت

Smile مصاحبه کامل با لیلا فروهر | فیلم ها و زندگیش

ليلا جان! شما رو به عنوان تك ستاره موزيك پاپ مي شناسند يادتون مياد اين لقب رو اولين بار چه كسي و در كجا به شما دادند؟
    نه اصلا يادم نمياد! توي يكي از كنسرتها سالهاي اولي بود كه اومده بودم آمريكا حدود 17 يا 18 سال پيش به من دادند چون اصولا من خودم اصلا اهل اين چيزها نيستم كه بخوان به من لقب يا چيز به خصوصي بدن و به نظر من همون اسم يك هنرمند براي اينكه معرف او باشه كافيه همون (ليلا فروهر)

ليلا جان متولد اصفهان هستيد يادتون مياد توي كدوم بيمارستان به دنيا اومديد؟
    نه ! تو خونه بود... اون وقتها مد نبود كه برن بيمارستان و ...

زندگي در اصفهان رو بيشتر دوست داشتيد يا تهران؟
    در اصفهان كه خب من خيلي بچه بودم و سني نداشتم كه تشخيص بدم كجا بهتره و 5 سالم بود كه به تهران رفتيم و كوچ هميشه سخته و مشكلاتي رو بدنبال داره ولي الان خيلي دلم مي خواد اصفهان رو ببينم و تا وقتي كه ايران بودم هر سال عيد حتما يه سفر اصفهان ميرفتم.

در كودگي ديالوگهاتون رو چطور حفظ مي كرديد و چطور با شخصيتي كه نقش او رو بازي مي كرديد ارتباط برقرار مي كرديد و يا براي گريه كردن ها و خنده ها و .. حس مي گرفتيد؟
    ديالوگها رو همونجا به من مي گفتند و من حفظ مي كردم و در وجودم بود و يه استعداد ذاتي بود مثلا به من مي گفتند گريه كن و من گريه مي كردم يادمه تو فيلم مراد و لاله پسري كه در كنار من بازي مي كرد مجيد فريد فر رو ميزدند كه گريه كنه و من مي گفتم چرا ميزنينش... و براي من چيزي بود كه باهاش زندگي مي كردم و در وجودم بود ...

فيلمهايي را كه در كنار پدر و مادرتون بازي كرديد راحت تر بوديد و يا ديگر هنرپيشه ها؟
    فرقي نمي كرد ... اين برمي گرده به اينكه من خيلي چيزها رو از پدر و مادرم ياد گرفتم درست مثل مدرسه اي كه چيزهاي اوليه رو از اونجا ياد مي گيري و خب در كنار هنرپيشه هايي كه خيلي دوسشون داشتم راحت بودم مثل خانم پوري بنايي... آقاي همايون شوهر خالم كه هميشه موقع فيلمبرداري با من شوخي مي كردند و با من بازي مي كردند و .. و خانم آذر شيوا رو خيلي دوست داشتم.

کدوم يك از شخصيتهاي فيلمهايي رو كه در كودكي بازي كرديد بيشتر دوست داشتيد؟
    فيلم منهم گريه كردم چون همش دور و اطرافم عروسك و اسباب بازي بود و بازي مي كردم و فيلم سلطان قلبها كه در اون فيلم فقط از اينكه جوراب پاره پام مي كردند ناراحت بودم و ميگفتم چرا جوراب پاره بپوشم و مي گفتند تو بايد نقش دختري رو بازي كني كه فقيره و نداره و ...

فيلم ها اكثراً تهران ضبط ميشد؟
    بيشتر در استوديويي بود كه سلطان قلبها رو ضبط كردند كه استوديو دكتر كوشان بود.

خودتون هم براي ديدن فيلمهاتون به سينما مي رفتيد؟
    بله ... حتما...قبل از اكران فيلم براي افتتاحيه اش همه رو دعوت مي كردند و خيلي دوست داشتم ببينم...

بزرگترين آرزويي كه در بچگي داشتيد چي بود و آيا هيچ وقت فكر مي كرديد به اين جايگاه برسيد؟
    بله... يه چيزي بود كه باهاش متولد شده بودم و باهاش زندگي مي كردم و چيز غريبي به نظرم نميومد و خيلي دلم مي خواست كه خواننده بشم كه خدا رو شكر شدم و در بچگي دوست داشتم بالرين بشم كه نشد ! و خب آرزوها توي سنهاي مختلف فرق مي كنه مثلا يادمه قبلا دوست داشتم 18 سالم بشه كه گواهينامه بگيرم و بتونم رانندگي كنم و خودم تصميم بگيرم و خودم قراردادهام رو امضا كنم و ديدم 18 سالم شد و هيچ اتفاقي نيفتاد! و الان خندم ميگيره كه تو اون سن اين آرزو رو داشتم!

ترانه كارد سلاخ رو ابتدا شما خونديد يا خانم سوسن؟
    یادم نيست ولي فكر مي كنم اولين بار من در فيلم قمار زندگي خوندم و يا شايد هم همزمان بود.

با توجه به اينكه از هنرپيشه هاي پركار سينما بوديد و با مشكلات كار آشنا بوديد تا چه حد با حضور فريبا در سينما موافق بوديد؟
    من فريبا رو به زور مي فرستادم روي صحنه! چون زياد حوصله نداشت! و فريبا خيلي دوست داشت كه در كنار آقاي ايرج قادري بازي كنه و من هميشه سر فيلمبرداري ميرفتم و خيلي دوست داشتم فريبا هم روي صحنه باشه...

كدوم يك از فيلمهايي رو كه در نوجواني بازي كرديد بيشتر دوست داريد؟
    فيلم ميهمان و يا گل خشخاش. من اكثر فيلم هايي كه بازي كردم فيلمهايي بوده كه مسائل اجتماعي رو بيان مي كرده و جوون هايي كه تحت تاثير مسائل مختلف مثل اعتياد قرار مي گرفتند... كه من از بچگي با مواد مخدر مخالف بودم والان 100 درصد مخالفم و خيلي دلم ميسوزه براي جوون هايي كه در ايران هستند و شنيدم به طرف مواد مخدر رفتند ... اين غول و بايد بگيم اين شيطان كه همه جا رخنه كرده و آرزوي قلبيم اينه كه جوون ها ما سعي كنند سالم زندگي كنند به هر حال مشكلات براي همه هست و فكر نكنند همه تو كاخ زندگي مي كنند همه مشكلات زندگي خودشون رو دارند و آدم بايد قوي باشه و مشكلات رو حل كنه و نه اينكه بره دنبال مواد كه خودشو آروم كنه چون خودش سمي هستش كه وارد بدن ميشه و از بين بردنش سخته ...

دوست داشتيد با كدوم يك از هنرپيشگان رقابت كنيد؟
    من چون از بچگي تو سينما بودم هيچ وقت احساس رقابت نمي كردم چون از 5 سالگي معروف شده بودم و همه دوستم داشتند و فكر مي كنم هر كسي جاي خودش رو داشت و فيلم هاي زيادي ساخته مي شد و خدا رو شكر مي كنم كه با اينكه بچه بودم هيچ وقت فيلم بد بازي نكردم و اگر مسائل اجتماعي رو بيان نمي كرده فيلم بد هم نبوده و صحنه هاي بد نداشته و اكثرا فيلم هاي خوب سينماي ايران بوده و خوشحالم از اينكه فيلم بد نداشتم.

شايعه اي رو شنيدم مبني بر اينكه بعد از انقلاب قرار بوده شما در فيلم سربداران بازي كنيد و بعد اين نقش رو به خانم افسانه بايگان دادند تا چه حد صحت داره؟
    بله درسته ... و من خودم نخواستم بازي كنم.

در مصاحبه هاتون فرموده بوديد كه به شما اجازه كار حتي در زمينه آرايشگري و خياطي هم ندادند ...؟!
    بله خب اون فيلم اوايل انقلاب بود و يا شايد هم چون قبول نكردم كه در اون فيلم بازي كنم اجازه كار در زمينه هاي ديگه رو به من ندادند.

بعد از خروج شما از ايران هميشه اين شايعه شنيده مي شد كه شما با پدرتون اختلاف داشتيد و يا اينكه ايشون با خروج شما از ايران موافق نبودند و ... آيا درسته؟
    نه! ما تا آخرين لحظات هم با هم در ارتباط بوديم و حتي پدرم در سفري به آلمان اومدند ولي چون مداركشون كامل نبود و مدت سفرشون كوتاه بود نتونستند ويزا بگيرند و به آمريكا بيان و ما از راه دور تا آخرين لحظات در كنارشون بوديم و نميذاشتيم تنها بمونند.

در فرانسه آلبومي تهيه كرديد از ترانه هاي اصيل ايراني كه هيچ وقت به بازار عرضه نشد تكليف ترانه هاي اون آلبوم چي شد؟
    اونها هستش شايد در آينده بتونم بازسازي كنم ولي يكي از اونها به نام ساقي كه از ساخته هاي آقاي محمد شمس بود در آلبوم مخمل ناز به بازار اومد.

آهنگ مخمل ناز از ساخته هاي شماست چي شد كه اين آهنگ رو ساختيد؟
    اين ترانه رو دوست داشتم و شعرش رو زمزمه مي كردم و احساس كردم اين ملودي و شعر خوب با هم تلفيق شده ...

آيا هيچ وقت سعي كرديد كه ترانه بگيد؟
    نه ! ولي خيلي از كارها رو كه بايد قسمتيش عوض ميشده و يا ملودي بخصوصي بوده تصميم گيري كردم و عوضش كردم.

با توجه به اينكه از هنرپيشه هاي موفق سينماي ايران بوديد آيا در امريكا بدنبال فرصتي بوديد كه به هاليوود راه پيدا كنيد؟
    راستش نه زياد! چون دنياي هاليوود خيلي شلوغه و به درد من نمي خوره! البته يكي 2 تا فيلم به من پيشنهاد شد ولي به مرحله اجرا كه رسيد نشد. كه يكي از اونها فيلمي بود كه خانم شهره آغداشلو بازي كردند و نقش ايشون به من پيشنهاد شد ولي بعد گفتند كه به قيافه تو اين سن نمي خوره.

در چند فيلم آمريكايي آواز خونديد و چرا ويدئو يا آلبومي از اونها به بازار نيومد؟
    دو فيلم بود كه خب چون حالت متن داشت و موزيك متن فيلم بود نمي شد در آلبوم قرار داد و در فيلم ديگري از ترانه بلدي استفاده شد.

در قالب يك بيننده ليلا فروهر رو به عنوان يك هنرپيشه بيشتر دوست داريد يا خواننده؟
    هر دو !

در سالهاي گذشته در مصاحبه ها هميشه مي گفتيد من تا جون در بدن دارم مي خونم ... من به تشويق هاي شما عادت كردم و ... ولي در مصاحبه هاي اخير عنوان كرديد كه تا 4 يا 5 سال ديگه بيشتر نمي خونيد ! آيا از كار خسته شديد؟
    هم خسته شدم چون مدت خيلي طولاني بوده و هم اينكه ما در غربت هستيم و آرزو مي كنم روزي در صحنه مملكت خودم بخونيم با يك جمعيت ميليوني. اينجا ما يك ميليون ايراني داريم كه هر كدوم سليقه خودشون رو دارند و بگذريم از آلمان و دوبي كه مردم از ايران ميان و خب كار كردن در غربت خيلي سخته و وقتي جوون تري انرژي بيشتري داري مثلا تا 4 يا 5 سال پيش من هفته اي 4 يا 5 شب برنامه داشتم و مي خوندم و سالي 2 آلبوم به بازار ميدادم و الان مشكلات كار زياد شده بخاطر قاچاق آلبومها و يا اينكه از اينترنت آلبومها رو مي گيرند و اينها همه دست به دست هم ميده و نه اينكه بگم ديگه اون عشق نيست چرا كه مثلا همين ديشب در كنسرت دوبي در كنار مردم من حس كردم 20 سال جوون تر شدم ... ولي خب باعث شده كمتر كار كنم و مثلا هر 2 سالي يك آلبوم بدم.

تا حالا شده از شهرت و محبوبيتي كه داريد خسته بشيد؟!!!
    اصلا !!! كي از شهرت و محبوبيت خسته ميشه !!!

ليلا جان! چه چيزي شما رو خوشحال مي كنه؟
    من اصولا دوست دارم همه با هم خوب باشند و دوستي و عشق و علاقه بين مردم باشه و دلم مي خواد تو زندگي آرامش باشه و ماديات زياد برام مهم نبوده كه كجا زندگي مي كنم و چه ماشيني سوار مي شم و ... دلم مي خواد صلح و صفا و دوستي و عشق همه جا حاكم باشه و خدا رو شكر مي كنم كه در زندگي در كنار خواهرم و مادرم و برادر و شوهر خوبم به اون آرامش رسيدم و تنها آرزويي كه دارم اينه كه صلح در مملكت خودم حكمراني كنه و آزادي به معناي واقعي باشه و جوون ها از اين مشكلاتي كه دارند نجات پيدا كنند و اعتياد و فحشا كه شنيدم اين روزها در مملكتم بيداد مي كنه از بين بره و آرزو مي كنم همه خوشحال باشند.

ليلا جان شخصيت خودتون رو چطور تعريف مي كنيد؟
    خيلي سخته آدم راجع به خودش صحبت كنه! آدم مهربوني هستم ... دلم نمي خواد ناراحتي كسي رو ببينم چه خانواده باشه و يا چه دوست و يا كساني كه با اونها كار مي كنم و يه كم زود رنجم چون حساسم و اصولا اسفنديها خيلي حساس هستند ولي زود يادم ميره و بعد از 5 دقيقه انگار نه انگار كه اتفاقي افتاده چون معتقدم اگه كسي كاري برام كرده تا آخر عمر حس مي كنم كه بايد براي اون كاري انجام بدم و تنها چيزي كه من رو مي رنجونه اينه كه به كسي محبت كنم و احساس كنم اون محبت من رو نمي فهمه و جواب درستي بهم نميده. كارم رو خيلي دوست دارم ... مردم رو خيلي دوست دارم وقتي روي صحنه ميرم و در كنار مردم هستم و تشويق هاي مردم رو ميبينم يه آدم ديگه ميشم. تو زندگي خصوصي آدم شلوغ و سرو صدا كني نيستم چون روي كارم خيلي انرژي مي ذارم و خسته ميشم و توي خونه مي خوام اون ارامش رو داشته باشم و با شخصيتي كه روي صحنه ميبينيد خيلي فرق مي كنم و خيلي افتاده تر و آروم تر هستم .

اگه بچه دار بشيد آيا دوست داريد بچه شما راه شما رو بره؟
    صد درصد ولي دلم نمي خواد بيزينش كار هنري باشه و دلم مي خواد كار ديگه اي داشته باشه و در كنارش كار هنري بكنه چون متاسفانه مشكلات زيادي در كارهاي هنري هست چون هنرمندان ما در مملكت خودشون نيستند و جمعيت ايران كجا و جمعيت اينجا كجا.

به نظر شما چرا اينقدر كه خواننده هاي عرب و ترك در دنيا مطرح شدند خواننده هاي ايراني هنوز نتونستند جايگاه خودشون رو پيدا كنند؟
    من فكر مي كنم فعاليت نكردند ... چون در آمريكا زمينه براي انجام كار هنري هست.

و در مورد خود شما آيا به عنوان خواننده پاپ موزيك ايران سعي كرديد به اون جايگاه برسيد؟
    من هيچ وقت اينجوري فعاليت نكردم چون هميشه اينقدر مشغول كار خودم با جامعه خودم بودم كه نتونستم اونجور فعاليت كنم و شايد اگه فشار مياوردم ميشد و الان هم كار هنري من و هم زندگي خصوصي من هست و نمي رسم كه بخوام در جامعه ديگري فعاليت كنم.

ليلا جان روزهاي آفتابي رو دوست داريد يا ابري و باروني ؟!!!
    من! آفتاب !!! عاشق آفتابم ... اصلا آفتاب پرستم !

به نظر شما چرا ترانه هاي قديمي موندگار تر هستند؟ و آيا موزيك ما اون پيشرفت رو تا به امروز داشته؟
    براي اينكه مردم با اونها خاطره دارند آهنگي كه من در 12 سالگي شنيدم خيلي فرق مي كنه با آهنگي كه امروز مي شنوم.... بله .. از نظر تكنيك و ساندهاي مختلف و تنظيمها و ريتم هاي مختلف خيلي پيشرفت كرده و تنظيمي كه الان مي شنويم با گذشته قابل مقايسه نيست... و من خودم الان در استوديو از سازهاي زنده هم استفاده مي كنم و از لحاظ ملودي و شعر شايد قبلا شعرهاي بهتري ساخته مي شد چرا كه 25 سال پيش آرامش خاطر بيشتري همه داشتند و شاعر وقتي مي نوشت فكرش راحت بود و فكر اجاره خونش نبود كه تا آخر ماه بايد 2 تا شعر بنويسه كه بتونه اجاره خونش رو بده و براي دلش كار مي كرد و البته شعرا و آهنگسازهاي خوب الان هم كار شون در همون حد هستش و شايد كمي اون احساس و گيرايي كار كمتر شده باشه.

كار كدوم يك از شاعران و آهنگسازها رو بيشتر دوست داريد؟
    شاعرهاي خيلي خوب زياد داريم. خانم زويا زاكاريان كه در آلبوم من امسال 5 ترانه خيلي قشنگ داشتند ... اردلان سرفراز .. شهيار قنبري .. ايرج جنتي عطايي... فريد زلاند ... سياوش قميشي .. حبيب و آهنگسازهاي جون هم داريم كه كارشون خوبه مثل رامين زماني ... به هر حال كار خوب كه ارائه ميشه معلومه كه آهنگساز و ترانه سرا كارش رو بلد بوده.

از ويدئو صمد و دو ليلا چه خبر؟ آيا اين قول رو ميديد كه ويدئو اين نمايش رو به بازار بديد؟
    حتما... الان آقاي صياد تور اروپا دارند و ما هم بايد نوارمون رو آماده مي كرديم و برگردم حتما يك اجرا ميذاريم تا ويدئو اون رو به بازار بديم.

و اما به عنوان آخرين سوال! ليلا جان كنسرت كداك تيتر نقطه عطفي در زندگي هنري شما بود آيا به جايگاهي بالاتر از كداك تيتر فكر مي كنيد؟
    صد در صد !!! انشاالله وقتي برگردم آمريكا ...

9. Top | #6

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.07
    تشکر از کاربر
    8,575
    تشکر شده 12,943 در 2,270 پست
    اندازه فونت

خوب بود ممنون....من دوسش دارم....

10. 2 کاربر از پست .LiLiM. تشکر کرده اند .

11. Top | #7

کاربر خودمونی

میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از کاربر
    269
    تشکر شده 831 در 165 پست
    اندازه فونت

من فکر می کنم هر خواننده ای یه تاریخ مصرفی داره ... بگذریم از خواننده هایی مثل بنان ، شجریان ، هایده و ... اینا انگشت شمارن ... لیلا هم بنظر من تاریخ مصرفش تموم شده ... شاید بهتره سبکشو عوض کنه ... یه کار جدید کنه .... نمیدونم .. منظورم جنقولک بازی نیست ... منظورم نوآوریه ... با عرض پوزش از طرفداراش ....
    آه امروزی از غم آکنده /آه فردایی از مه آلوده
    باز دارم خیال می بافم / باز دارم بهانه می گیرم
    آرزوهای سبز پاییزم / خواب کوتاه یک زمستانم
    شعله هایی به زیر خاکستر / با تو یک شب زبانه می گیرم

12. 3 کاربر از پست rashin تشکر کرده اند .

13. Top | #8

Banned

میانگین پست در روز
    0.60
    تشکر از کاربر
    1,573
    تشکر شده 3,138 در 610 پست
    اندازه فونت

لیلا جون کدومشونه..؟/

14. 2 کاربر از پست emperator gharb تشکر کرده اند .

15. Top | #9

کاربر متوسط

میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از کاربر
    1,657
    تشکر شده 9,182 در 1,329 پست
    اندازه فونت

آرزوی من اینست که دو روز طولانی درکنار تو باشم فارغ از پشیمانی آرزوی من اینست یا شوی فراموشم یا که مثل غم هر شب گیرمت در آغوشم آرزوی من اینست که تو مثل یک سایه سر پناه من باشی لحظه تر گریه آرزوی من اینست نرم و عاشق و ساده همسفر شوی با من در سکوت یک جاده آرزوی من اینست هستی تو من باشم لحظه های هوشیاری مستی تو من باشم آرزوی من اینست تو غزال من باشی تک ستاره روشن در خیال من باشی آرزوی من اینست در شبی پر از رویا پیش ماه و تو باشم لحظه ای لب دریا آرزوی من اینست از سفر نگویی تو تو هم آرزویی کن اوج آرزویی تو آرزوی من اینست مثل لیلی و مجنون پیروی کنیم از عشق این جنون بی قانون آرزوی من اینست زیر سقف این دنیا من برای تو باشم تو برای من تنها
    ویرایش توسط setare soheil : 1389,08,23 در ساعت ساعت : 03:06
    ﮔﺎﻫـی ﺣﺘـی ﺟﺮﺍﺕ ﻧﻤﯿﮑﻨﻢ ﭘﺸﺖ ﺳﺮﻡ ﺭﺍﻧـﮕﺎﻩ ﮐـﻨـــﻢ ،

ﮐﻪ ﺑـﺒـﯿـﻨـﻢ ﺟـﺎﻡ ﺧﺎﻟﯿـﻪ ، ﯾﺎ ﻧـﻪ !؟...

http://www.forum.98ia.com/blogs/52736/

16. 2 کاربر از پست setare soheil تشکر کرده اند .

17. Top | #10

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.64
    تشکر از کاربر
    14,424
    تشکر شده 15,928 در 2,456 پست
    اندازه فونت

معین ولیلا عشق منن.

18. کاربر زیر از پست Elysium تشکر کرده است .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)