ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان ارباب | baroon12 کاربر انجمن
تور

نودهشتیا
صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 111
  1. Top | #1

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از کاربر
    9,381
    تشکر شده 147,091 در 577 پست
    اندازه فونت

پیش فرض رمان ارباب | baroon12 کاربر انجمن

به نام خدا

سلام به همگی...
    ارباب، دومین رمانی که براتون میذارم..توضیح خاصی قبلش ندارم غیر اینکه فضای رمان در سالهای قبل از انقلاب میگذره..

"ارباب"
    نگاهی به نون ها میندازم...همشون طلایی و برشته شدند..راضی از کارم لبخند میزنم..
    کمرم را صاف میکنم و دستی بهش میکشم تا از خشکی در بیاد..
    گلبرگ...گلبرگ..کجایی دختر ؟
    -خاله جان کنار تنورم
    خاله خدیجه نفس نفس زنان اومد داخل ایوان ..
    -دختر جان اینجا چیکار میکنی؟برو دم در..همه اونجان..الانه که پسر ارباب برسه
    - خاله من کار دارم، باید برم نون ها را تو پارچه بپیچم تا خشک نشدند
    تا خاله اومد حرفی بزنه صدای داد اکبر آقا توی حیاط پیچید:اومد...ارباب اومد...
    خاله خدیجه سریع از کنارم رد میشه تا خودش را مثل بقیه برای استقبال به در برسونه..
    نگاهم به دوتا گوسفند کنار در افتاد...و....اکبر آقا که دوان دوان به سمتشون میره..
    دیگه نمیتونم بیشتر از این نگاه کنم..برای همین سینی پر از نون را بلند کردم و به سمت مطبخ راه افتادم..
    پارچه تمییزی برداشتم و نون ها رو با حوصله و مرتب توش میذاشتم..
    کارم تمام شده بود ولی بازهم نمیخواستم برم توی حیاط....
    برای همین نگاهی به اطرافم انداختم تا کاری برای خودم پیدا کنم..یه سبد سبزی شسته شده رو زمین بود..تخته و یه چاقو تیز برداشتم و مشغول شدم..انقدر از حیاط صدای حرف و خنده می اومد که دیگه نتونستم جلوی کنجکاویمو بگیرم و با همون دستای نشسته و چاقو به دست رفتم دم در مطبخ و یواشکی سرکی به حیاط کشیدم..
    اول چشمم به ماشین سیاه گوشه حیاط افتاد...و بعد..صاحبش... پسر ارباب ..پسری قد بلند و چهارشونه ..صورتش از دور خیلی پیدا نبود..
    دوباره سر سبزی ها برمیگردم..
    هر کی بود که با اومدنش آرامش را از این خونه گرفته بود!
    نمی شود کارهای بزرگ کرد.بیایید کارهای کوچک بکنیم با عشقی بزرگ.
    مادر ترزا

2. 542 کاربر از پست baroon12 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , # بلوط # , #SamaneH# , * حدیث * , **Silver Star** , **نازنین** , *ARAM* , *barandel* , *kochol* , *miss minoo* , *NaZ@NiN.B* , *RaHa2* , *SaNaY* , *sania* , *sara , *sogol* , *TARA* , *~aida bala~* , *ریحانه# , *ریما* , +Neda+ , -ShaDi- , -دایان- , -نازلی- , .*~only~*. , .....ARAM , .Baharak. , .HOMA. , .KING. , .Mania. , .Mehrnoosh. , .Monire. , 870664182 , 90ia , ?!!?kimiya , Abandokht , abby7 , afi jonz , ahmadi_1362_2 , aidai , albus severoos , alikhademi , amenia , amisha , anagalis , Anahita.s , angel04 , angelina , ankka , anna43 , ANNE , Anolin , aqua , aram-anid , architect_shima , arda1 , ariana*dreams , armita1819 , Arrosha , asal-1412 , asal-661 , Asaljojo , asal_bumpy , asal_cheshmak , asemane nili , asemanii , ashkannia , asma-m , assertive , atena73 , atish69 , atyek , Autumn Rain , ava.n , avaa... , aygeen , Az@de , azade_sh , azad_awesome , azam 24 , azar1 , azarsana , azda , azita_esy , babsaneh , baharboofy , bahare RE , Bahare.M , banoojun , barane khazan , barni , Beautiful Jasmine , behi_aquarius , Behnoush , bihamtaa , bikari , blackeyesg , boyrain , carrie , cole , coral , dander1000atash , divandary , dokhtar_naz2020 , dokhte.banderi , Dolphin , dony77 , edmond dantes , eglantine-m96 , Elahe-73 , Elahe41 , Elen , Elhamhb , elianoos , elnaz20 , elnaz89 , engineer 1390 , evva , F.H90 , fadai , faez_er , faghatdream , fahime_kiticati , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba_hed , farnas , Farnaz , farnaz21 , fatima92 , feraghi , flavia , foozhan az , frokni , G!rl , gandomsa , Genza , ghazal rad , ghazghaz , gheisareh , gherti , gol e roz sefid , goldoone22 , gole mikhak , gole narges , gord , gorestan man , granaz , h.douce.h , hala , hanajigh , hana_m , hanie12 , hannah , hany111 , hasti59 , haveking , hed!e , hedieh2000 , hoaya , hoda.4470 , hoda_b , homa* , homaa , honey_x , horin , hotsummer001 , hsdhsd , htamspam , Idin98i , ili mah , Irani , j.ghanavizi , jery jon , jess!can!lz , JonasRahimi , katy , kfdh , khademre , khatooonn , khoshi , Kiana S , king _ panther , L!nA , lale joon , lavagirl , leila.kh , leila93 , leilyk , little princess , liuana , lodan , love is.. , Lovely_girl , m Д 러 в υ β Ξ , M&M_601 , m0zhdeh , m@hdis , maahak , mahana1 , mahboobeh 98 , mahdiar , mahdieh67 , mahdiehhjz , mahnazmom , MAHSA-O , mahsa.maloos , mahsadina , mahsamoon , mahsany , mahsaok , mahshad05 , mahshid_3d , mahtab payda , MAHTAB63 , mamorin , mansuri , many22 , marmar7452 , marmara25 , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryam_277 , maryam_hj , masoumeh , mehrazar , mehrgan0000 , melodina , me_ned , mfr60 , mina68 , minoo1920 , mirage , Misha73 , misha_kavir , miss maryam , modern girl , mojgan am , mokmor , mona-95 , motlagh , mta farokhzad , m_h_n , n!loof@r , n.sh. , N@h!D-B@R@N , nadia1 , nafas44 , Nahid72 , nana22 , Nasim 77 , nasimrahi , nasrin22 , nastaran b , nastaran86 , nastaran_702 , nedaj , neg neg , negin17 , neshan , niayesh00 , niayesh_s.s , Night , nika21 , nikoo 123 , niloofarane , nilou6 , niloufar_rose , nino_tamar , niyayeeeeeesh , nlp16001 , NO ONE , noodi , noperson , nrezaii , olala , omidk , OoPs , PAEEZ70 , paeezak , paeezi , pakdel , pariedarya , parisa mah , parisajan , parizad17 , parmida90 , parnar , patrishiya , perijooon , pr.delafrouz , proxima , Qeen , R ! R a , raha.66 , raha6956 , RaheBipayan* , Ramin_Zand , rangin , reem1368 , Rez1_ds , reza9000 , Rha.sh , rhk728 , riitaa , ronnin , roshan* , roya1365 , Roya_2010 , roz3 , rozai , rozhina , s@raa , saba_a , sabouraneh , SAHAR 1377 , sahely , sahel_m , samandf , sama_kitty , samir , Samira_Sabbaghi , sana1577 , sanaz_ , SANIA-23 , sania555 , sara parvizi , sara-joon , sara1995 , saraabyaneh , sarabaran65 , sarina1911 , Satiya , saye98 , sedena , sefid65 , sepeedeh , sepideh1993 , SETARE SOHEYL , setareh06 , setareye abi , setayesh_p995 , sete , sevin62 , Shabah eshg , shadow_das , shaghayagh banoO , Shaloliz , shamsa 51 , sharafi , sharghi , shecary , sheldon , sheren , sheydajoooon , shivashiva , shooskiii , silver moon , silverstar , simaN , Snow Dream , soha.f , Sokout , sollmaz , some one , some one 90 , some61 , somy_kh , SONIA B , soode , soooorati , Patient.Stone , Star8 , Star_69 , Street love , strich , sura , susanzandieh , sydney , syhbyt , szszsz , s_donia323 , s_mehr , sαвα , Taataa , tala bala , tama1011 , tania_7 , TanNazZz , tara65 , taranomeabshar , tars , tenten , thabibeh , Tifani Jon , tina 1989 , ti_na60 , tondar1365 , Tracy , unique1366 , UnKnOwN_Sh , V.i.d.a , valan , vampire123 , vghv , violet_kl , wenela , wildrose , yalda95 , yas@min , yasamin_34 , yasekabud , yasnaa , z.rahmatian , z1378 , zahra jigar , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zeinabjoon , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zina , zizi66 , zoha-9098 , _-_aramesh_-_ , _Azadeh_ , ~B@H@R~ , ~HaPPym00N~ , ~MaAxX~ , ~Melika~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , ~Snowy G!rl~ , ~Spunk!e~ , ~Tulip~ , ×sepidar× , آذردخت , آسوده , آييريا , آینوش , اسمر , اقاقی , الداد , انائل , بارانیان , بازیگوش , بلــوط , بلور , بهارجون , بي بي فري , بی بی گل , تابتا , ترنم , تریلوبیت , تنهای پردرد , توهم سبز** , تک ستاره شب , تینا عبداللهی , دلارام20 , دنیز. , راز نياز , راز نیاز , رز آبی , رهایش , روشانا , روياي ابي , رویای عشق , رژلب , ریحون , ریمای من , زری , زهره عشقی , ساحل 2010 , ساغر123 , سانجانا , ستاره بارون , ستاره ی رها , سحربانو69 , سرایدار جهنم , سرتق , سوال , سکوت من , شایسته بانو , شراره ارکات , شقایق98 , شورم , شیدخت , شیوا , عسل جون1 , علی آرا , علی رضاایران , فانوس دریایی , فرح77 , قطره کوچولو , لمیس20 , لیا , لیلاحمیده , م.م.ر , مرضیه00 , مریمی__ , مسافر كوچولو , منا64 , منيژه , مهرورز , مهستی , مهلا.پ , مونا** , مژگان بانو , میکی , نسيا , نصرا... , ننه هانی و حوری , نگار راد , نگان , نگاه7732 , نیلا... , نیلوفر:-) , هوای بارونی دلم , ویولت بودلر , پرهامه , ღღ Parisa ღღ , پونام , پیازچه , کمند , کهربا61 , گل یاس , گلبو , یاسی55 , یگانه بانو , ๑ Areefee ๑ , ღ ghazali ღ , •● نیلوفر 72●• , ♠YaSsi♠ , ✖Dark♥AngeL✖ , ✿KhanomGol , 乃凡卝凡 伬

3. Top | #2

مدیر بخش کتاب

میانگین پست در روز
    9.63
    تشکر از کاربر
    88,421
    تشکر شده 414,323 در 26,497 پست
    حالت من
    Ghamgin
    اندازه فونت

با تشکر لطفا شروع کتاب را در تاپیک زیر اعلام کنید

آمارکتابهای در جریان سایت

توضیحاتی راجع به کتاب، تعداد صفحات و نویسنده و سال چاپ حتما ذکر کنید .

از فونت Tahoma و سايز 2 استفاده كنيد و در بین خط ها لطفا فاصله نندازید تا ساختن فایل PDF راحتتر باشه.

کمتـر از 20 خط در هر پست قرار ندهید!

برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع مجاز می باشد!
    ممنون
    اگر می خوهید رمان ِ خود را در انجمن قرار دهید و بلد نیستید... کلیک کنید!
    برای آگاهی از قوانین بخش کتاب... کلیک کنید!
    جهت اطلاع از قوانین بخش نقد و نحوه ی گذاشتن تاپیک نقد... کلیک کنید!
    هر سوالی از بخش کتاب دارید، ابتدا تاپیک های بالا رو بخونید و اگر جواب خود را نیافتید به یکی {فقط یکی!} از مدیران ِ بخش، پیام خصوصی بزنید!
    مدیران بخش کتاب:
    patrin* asal_cheshmak* sanaz.p* hediyeh_b*Sepid
    ***یه غرور یخی یه ستاره سرد***
    یه شب از همه چی به خدا گله کرد
    یه دفعه به خودش همه چی رو سپرد
    دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد

نگران منی به تو قرصه دلم
    تو کنار منی نمیترسه دلم
    بغلم کن ازم همه چیمو بگیر
    ***بذار گریه کنم پیش تو دل سیر

4. 196 کاربر از پست asal_cheshmak تشکر کرده اند .

#SamaneH# , * حدیث * , **Silver Star** , *kArAne* , *sogol* , *~Faezeh~* , +Neda+ , -نازلی- , .*~only~*. , .....ARAM , .HOMA. , .KING. , .Mehrnoosh. , .Monire. , 90ia , abby7 , amenia , amisha , angur , aqua , aram-anid , Arrosha , Asaljojo , ashkannia , avaa... , azam 24 , azda , banoojun , Beautiful Jasmine , behi_aquarius , Behnoush , cole , coral , dander1000atash , diena , Dolphin , dony77 , edmond dantes , eglantine-m96 , Elahe41 , Elen , elnaz89 , fahime_kiticati , fariba_hed , Farnaz , flavia , frokni , Genza , ghazal rad , gherti , gol e roz sefid , goldoone22 , gole mikhak , hanajigh , hannah , haveking , homaa , honey_x , horin , hotsummer001 , htamspam , Idin98i , ili mah , katy , khademre , Kiana S , king _ panther , leila.kh , leilyk , liuana , m Д 러 в υ β Ξ , M&M_601 , m0zhdeh , mahana1 , mahboobeh 98 , mahdieh67 , mahsa.maloos , mahsadina , mahsany , mahshad05 , mahyaveh , many22 , maryam.khakbaz , mina68 , Misha73 , mokmor , mustang5200 , N@h!D-B@R@N , nana22 , Nasim 77 , nasrin22 , negin17 , neshan , niloofarane , niloufar_rose , nino_tamar , nlp16001 , NO ONE , PAEEZ70 , paeezi , parisa mah , parnar , patrishiya , perijooon , proxima , RaheBipayan* , rain daughter , rangin , Rez1_ds , reza9000 , riitaa , Roya_2010 , roz3 , rozai , sahely , samandf , sana1577 , sania555 , sara parvizi , sara-joon , SETARE SOHEYL , setareye abi , Shabah eshg , shaghayagh banoO , sharghi , shivashiva , simaN , sohrab.manfi , sollmaz , some one , some one 90 , somy_kh , soooorati , Star8 , Star_69 , Street love , susanzandieh , sydney , szszsz , sαвα , tanen , Tifani Jon , tina 1989 , UnKnOwN_Sh , valan , vampire123 , violet_kl , Z.BITA , z1378 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zizi66 , _-_aramesh_-_ , _Azadeh_ , ~HaPPym00N~ , ~Melika~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , ×sepidar× , آييريا , آینوش , اسمر , الیمان , بلور , بهارجون , بي بي فري , بی بی گل , روشانا , روياي ابي , زهره عشقی , ساحل 2010 , سانجانا , ستاره ی رها , سرایدار جهنم , سرتق , سوال , شایسته بانو , شیوا , لحظه های آبی , لیا , م.م.ر , مریمی__ , مسافر كوچولو , منا64 , مهرورز , مهستی , مهلا.پ , نسيا , نگار راد , نیلا... , ویولت بودلر , کمند , کهربا61 , ღ ghazali ღ , 乃凡卝凡 伬

5. Top | #3

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از کاربر
    9,381
    اندازه فونت

همه تو مطبخ مشغولند..
    -گلبرگ، دست بجنبون دختر، بیا این دیس برنج را ببر تا یخ نکرده
    -چشم
    دیس برنج رو میگیرم و آروم به سمت مهمانخانه میرم..توی دلم میگم برای یه نفر آدم اندازه صد نفر غذا پختن چرا..
    اضطراب دارم..به در که میرسم سرمو میندازم پایین و بدون اینکه به ارباب نگاه کنم زیر لب سلامی میدم و دیس را روی سفره میگذارم..میخوام از در بیام بیرون که صداش منو متوقف میکنه..
    -برگرد ببینمت
    قلبم در سینه محکمتر میتپه..آروم برمیگردم...سرم همچنان پایینه
    با دستانی لرزون روسریمو کمی میکشم جلو و مرتب میکنم..
    -منو نگاه کن
    به اجبار سرمو بلند میکنم
    -من تو رو دم در ندیدم
    - من..آخه..من
    خاله خدیجه به موقع میرسه وبه جای من میگه:آقا جان..این دختر دل نازکه..نمیتونه قربونی کردن را تماشا کنه
    ارباب ابروهاشو بالا میندازه و پوزخندی رو لبش میشینه..بعد یه دفعه زد زیر خنده..خاله هم داره میخنده
    نمیدونم چرا دلم گرفت؟..خب دلم تاب نمیاره نگاه کنم...ارباب مشغول خوردن میشه..
    من با اجازه ای میگم و سریع میزنم بیرون.
    بعد از شستن ظرفای ناهار خسته به مطبخ برگشتم..همه روی زمین نشسته بودند..فرزانه خانوم داشت گریه میکرد..خاله خدیجه هم خیلی گرفته به نظر میرسید..
    یعنی چه خبر شده؟
    فرزانه خانوم وسط گریه داد زد:آخه با این بچه تو شکم کجا برم؟
    خاله خدیجه با لحن مهربونی گفت:فرزانه..فدای تو بشم من..آرومتر ..صدات نره بیرون..دردسر میشه
    آروم پرسیدم:خاله جان چی شده؟
    خاله با صدای گرفته ای گفت: ارباب گفته میخواد خونه خلوت باشه و فقط سه تا کارگر لازم داره
    دوباره صدای گریه ی فرزانه تو مطبخ میپیچه..
    با اضطراب میگم:یعنی چی خاله؟ پس ..پس ما کجا بریم؟ چیکار کنیم؟
    آهی کشید و گفت: نمیدانم دختر جان..نمیدانم..
    خیلی خستم..اما خواب به چشمام نمیاد..
    چه روزی بود امروز! صبح خونه پر از شور و هیاهو بود و الان غرق خاموشی.....
    ارباب فقط اکبر آقا،خاله خدیجه و من را بیرون نکرده بود..
    قبلا با ارباب ده های اطراف صحبت کرده بود و بقیه را برای کارگری به اونجا فرستاده بود..اما خب بازم چند نفری بیکار و آواره شدن.....
    بغض کردم..یه شبه عزیزترین آدمای زندگیم را ازم دور کرده بود..
    به صورت مهربون و خسته خاله که کنارم خوابیده نگاه میکنم...
    خدایا شکرت که هنوز خاله را کنارم دارم.

6. 526 کاربر از پست baroon12 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , # بلوط # , #SamaneH# , * حدیث * , **Silver Star** , **نازنین** , *kArAne* , *kochol* , *miss minoo* , *RaHa2* , *SaNaY* , *sania* , *sara , *sogol* , *TARA* , *~aida bala~* , *~Faezeh~* , *ریحانه# , +Neda+ , -دایان- , -نازلی- , .*~only~*. , .....ARAM , .HOMA. , .KING. , .Mania. , .Mehrnoosh. , .Monire. , 90ia , ?!!?kimiya , Abandokht , abby7 , afi jonz , ahmadi_1362_2 , aidai , Alale* , albus severoos , alikhademi , amal73 , amenia , amir hosyn , amisha , anagalis , Anahita.s , angel04 , angelina , angur , ankka , anna43 , ANNE , Anolin , aqua , architect_shima , arda1 , ariana*dreams , armita1819 , Arrosha , asal-1412 , asal-661 , Asaljojo , asemane nili , asemanii , ashkannia , asma-m , asoodeh , assertive , atefeh_49 , atena73 , atyek , Autumn Rain , ava.n , avaa... , aygeen , Az@de , azade_sh , azad_awesome , azam 24 , azar1 , azarsana , azda , azita_esy , babsaneh , baharboofy , bahare RE , Bahare.M , banoojun , barane khazan , baran_1990 , barni , Beautiful Jasmine , behi_aquarius , Behnoush , bihamtaa , bikari , blackeyesg , blub2000 , boyrain , carrie , cole , coral , dander1000atash , degeer , diena , divandary , dokhtar_naz2020 , dokhte.banderi , Dolphin , dony77 , edmond dantes , eglantine-m96 , Elahe-73 , Elahe41 , Elen , elena1008039 , Elhamhb , elnaz20 , elnaz89 , evva , F @ N @ H @ i , F.H90 , fadai , faez_er , faghatdream , fahime_kiticati , fanoos_68 , fantasy girl , farg0o0o0o0ol , fariba_hed , farnas , Farnaz , farnaz21 , fatima92 , feraghi , flavia , foozhan az , frokni , G!rl , gandomsa , Genza , ghazal rad , ghazghaz , gheisareh , gherti , ghorob89 , gol e roz sefid , goldoone22 , gole mikhak , gole narges , golnuosh , gord , gorestan man , granaz , hala , hanajigh , hana_m , hanie12 , hannah , hany111 , hasti59 , hed!e , hoaya , hoda.4470 , hoda_b , homa* , homaa , honey_x , Hoopoe , horin , hotsummer001 , hsdhsd , htamspam , hyunah , icicle , Idin98i , ili mah , Irani , j.ghanavizi , jery jon , JonasRahimi , katy , khademre , khatooonn , khoshi , Kiana S , king _ panther , lale joon , lavagirl , leila.kh , leila93 , leilyk , lianlian , little princess , liuana , lodan , love is.. , Lovely_girl , m Д 러 в υ β Ξ , M&M_601 , M*KH , m0zhdeh , maahak , mahana1 , mahboobeh 98 , mahdiar , mahdieh67 , mahdiehhjz , mahnazmom , mahsa.maloos , mahsadina , mahsamoon , mahsany , mahshad05 , mahshid_3d , mahtab payda , MAHTAB63 , mahtabi22 , mamorin , mansuri , many22 , marmar7452 , marmara25 , marmaram , martire , maryam56 , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryam_277 , maryam_hj , masoumeh , mehrazar , mehrgan0000 , melodina , me_ned , mfr60 , mina* , mina68 , minoo1920 , mirage , Misha73 , misha_kavir , mokmor , mona-95 , motlagh , mta farokhzad , mustang5200 , m_h_n , n!loof@r , N@h!D-B@R@N , nadia1 , nadjafi , nafas44 , nana22 , Nasim 77 , nasimrahi , nastaran b , nastaran86 , nastaran_702 , nedaj , neg neg , negin17 , neginra , neshan , new idea , niayesh00 , niayesh_s.s , Night , nika21 , nikoo 123 , niloofarane , nilou6 , niloufar_rose , nita.viok , niyayeeeeeesh , nlp16001 , NO ONE , noodi , nrezaii , olala , omidk , OoPs , PAEEZ70 , paeezak , paeezi , pakdel , pariedarya , parisa mah , parisa76 , parmida90 , parnar , patrishiya , perijooon , Pinkvadie , pr.delafrouz , proxima , Qeen , raha.66 , rahaa_m , RaheBipayan* , rangin , reem1368 , Rez1_ds , reza9000 , Rha.sh , rhk728 , riitaa , ronnin , roshan* , roya1365 , Roya_2010 , roz3 , rozai , rozhina , saaad , saba_a , sabouraneh , saeedeh_n , sahely , sahel_m , samandf , sama_kitty , samir , Samira_Sabbaghi , sana1577 , sanaz_ , sania555 , sara parvizi , sara-joon , sara1995 , sarabaran65 , sarina1911 , Satiya , sedena , sepeedeh , sepideh1993 , SETARE SOHEYL , setareye abi , setayesh_p995 , sete , sevda76 , sevin62 , sh1998 , Shabah eshg , shaghayagh banoO , Shaloliz , sharafi , sharghi , shecary , SheiTa , sheldon , sheren , sheydajoooon , shf_aboops , shivashiva , simaN , Snow Dream , sogolmehrabon , soha.f , sohrab.manfi , Sokout , sollmaz , some one , some one 90 , some61 , somy_kh , SONIA B , soooorati , soshyans , Star8 , Star_69 , stiv , Street love , strich , sura , susanzandieh , sydney , syhbyt , szszsz , s_mehr , sαвα , Taataa , tala bala , tama1011 , tanen , tania_7 , TanNazZz , tara65 , taranomeabshar , thabibeh , Tifani Jon , tina 1989 , tina bigdeli , ti_na60 , Tracy , UnKnOwN_Sh , V.i.d.a , valan , vampire123 , vghv , yalda95 , yasamin_34 , yasekabud , yashkin , yasnaa , Z.BITA , z1378 , zahra jigar , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zauberin87 , zeinabjoon , zibahp , ziiiziii13 , zina , _-_aramesh_-_ , _Azadeh_ , ~B@H@R~ , ~HaPPym00N~ , ~MaAxX~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , ~Tulip~ , ×sepidar× , آذردخت , آرشا , آرین , آسوده , آینوش , اسمر , افتاب سوزان , اقاقی , الداد , الهام1995 , الیمان , بارانیان , بازیگوش , بلــوط , بلور , بهارجون , بي بي فري , بی بی گل , تابتا , تریلوبیت , تمنای دل , توهم سبز** , تک ستاره شب , تینا عبداللهی , دلارام20 , دنیز. , دکور , راز نياز , رز آبی , رهایش , روشانا , روشناک , روياي ابي , رویای عشق , رژلب , ریحون , ریمای من , زردولگ , زری , زهره عشقی , س_م_م_ , ساغر123 , سانازارمان , سانجانا , ستاره بارون , ستاره ی رها , ستاره.ث , سحربانو69 , سرایدار جهنم , سرتق , سوال , سکوت من , شایسته بانو , شیدخت , شیوا , عسل جون1 , علی رضاایران , فرح77 , فكه ي مجنون , قطره کوچولو , لحظه های آبی , لمیس20 , لی لی تنها , لیا , لیلا931 , لیلاحمیده , م.م.ر , مریمی__ , مسافر كوچولو , منا64 , منيژه , مهرورز , مهستی , مهلا.پ , مژگان بانو , نسيا , نصرا... , ننه هانی و حوری , نگار راد , نگان , نگاه7732 , نیلا... , نیلوفر:-) , هدیه , هوای بارونی دلم , ویولت بودلر , پرهامه , ღღ Parisa ღღ , پونام , پیازچه , کریستال , کمند , کهربا61 , گلبو , گمشده , یگانه بانو , ๑ Areefee ๑ , ღ ghazali ღ , ღدختر کائناتღ , •● نیلوفر 72●• , ✿KhanomGol , 乃凡卝凡 伬

7. Top | #4

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از کاربر
    9,381
    اندازه فونت

سلام به همگی.خوبین؟دلم براتون تنگ شده بود.این هم ادامه داستان دوستای خوبم

روی چمن های باغ فندق کنار خونه خوابیدم ، چشمامو بستم و اجازه می دم آفتاب گرم تابستون صورتم را نوازش کنه....صدای باد لای برگ درختا برام مثل لالایی میمونه..نفس عمیقی میکشم و لبخند ناخواسته رو لبام میشینه.....در اوج آرامش به خواب میرم...
    -این جا چیکار میکنی دختر؟
    چشمامو سریع باز میکنم....چند بار پلک میزنم تا موقعیتم یادم بیاد و صورت مرد بالای سرم را تشخیص بدم..وای نه...ارباب!
    سریع نیم خیز میشم و میگم:سلام ارباب
    ارباب در حالی که با دستش به سرم اشاره میکرد گفت:پرسیدم اینجا چیکار میکنی؟.....اونم با این سر و وضع؟
    دستمو به سرم کشیدم ...تازه یادم اومد روسریمو توی باغ در اورده بودم.....موهام پریشون شده بودن....روسریمو سریع از زمین برداشتم و بدون اینکه بتکونم انداختم رو سرم....
    ارباب با یه قدم بزرگ خودش را به من رسوند...نفسم حبس شده بود و با تعجب بهش نگاه میکردم...دست برد توی موهام و یه برگ خشک شده ازش دراورد...یه دور برگ را رو هوا چرخوند و انداخت زمین...من همون طور بی حرکت،با گونه هایی که از خجالت گل انداخته بودن، سر جام ایستاده بودم که گفت:معطل چی هستی؟برو میخوام تنها باشم..
    بدون هیچ حرفی به سرعت ازش دور شدم...قبل از اینکه از باغ خارج بشم برگشتم و نگاهی به عقب انداختم...نشسته تنه درختی تکیه داده بود و به نقطه نامعلومی خیره شده بود....از همین فاصله دور هم میشد غم چشماش را دید...اه کوتاهی میکشم و به سمت خونه میروم..
    کنار چشمه خاله را میبینم که داره آب برمیداره...با لبخند میرم سمتش...
    -سلام
    با لبخند خسته ای جواب میده:سلام دختر جان...باز رفته بودی باغ فندق..ها؟
    لبخند روی لبم عمیق تر میشه و بدون هیچ حرف دیگه ای با هم ظرفای آب را به خونه بردیم..

در حالی که شعری را زیر لبم زمزمه میکنم آتیش تنور را جابه جا میکنم..هوای خنک صبح بهم حس خوبی میده...نگاهی به تنور می اندازم...به نظر آمادست...زیر لب بسم الله میگم و خمیر نون را برمیدارم و با دستم بازش میکنم...کمی زرده تخم مرغ و کنجد میزنم روش تا نون ها طلایی بشن...خمیر را به دیواره تنور میچسبونم...
    همه نون ها دارن طلایی میشن..از کارم راضیم...دستمو به آب میزنم تا از حرارت تنور نسوزه..مرغ ها هم دورم جمع شدن....چند تا خورده نون براشون میریزم......
    همین موقع ارباب با موهایی آشفته داخل تراس شد...لبخندی میزنم و با صدای بلندی میگم:صبح بخیر
    سری تکون میده و دستش را داخل موهاش میبره و نگاهش را به جنگلهایی دوردست روبه روی خونه میدوزه...کارم تموم شده...آب روی آتیش تنور میریزم و سبد نون را برمیدارم تا به مطبخ ببرم...هنوز چند قدم دور نشدم که دوباره برمیگردم...سبد نون را به طرف ارباب دراز میکنم و با لبخند میگم:بفرمایین.داغ داغ
    بعد از چند لحظه مکث تکه نانی جدا میکنه و گاز میزنه...
    دوباره برمیگردم سمت مطبخ که صداش متوقفم میکنه:خوشمزس
    با شادی برمیگردم طرفش و میگم: نوش جان.

برنجای پاک شده رو میریزم توی دیگ...همین موقع خاله داخل مطبخ شد
    -گلبرگ برنج اندازه خودمون بپز...ارباب ناهار نمیاد...میخواد با دوستاش بره شکار
    -شکار؟
    خاله با لهجه شیرینش جواب میده:آره...تو تازه آمدی اینجا نمیدانی..همیشه وقتی پسر ارباب تابستون ها می آمد ییلاق با دوستاش برنامه شکار داشتن..امسال نمیدانم چی به سر این پسر آمده که مثل سابق نیست..خوشحالم که الان داره میره بیرون
    در مطبخ به شدت باز میشه و ارباب که تفنگ شکاریش روی دوشش هست داخل میشه
    -برای من و دوستام میوه وخوراکی بذارین ببریم..
    خاله چشم بلندی گفت و رفت دستور ارباب را اجرا کنه..
    منم زیر نگاه خیره ارباب بلاتکلیف وسط مطبخ ایستادم..
    درحالی که هنوز با سماجت به من خیره شده با صدای شوخی میگه:تو نمیای؟
    سریع سرمو میارم بالا و با تعجب بهش نگاه میکنم...با خودم میگم..یعنی میخواد من هم ببره گردش..چرا؟
    -خیلی خوش میگذره....ناهار خوشمزه...زبونش رو میکشه رو لباش:
    ام مم م...تیکا(نوعی پرنده)...شکارشم لذت داره...بخصوص وقتی داره....
    وسط حرفش میپرم و میگم: نه..من..من...نمی..نمیتونم...کار دارم ..خدافظ و سریع از کنارش رد میشم و میرم بیرون...حالم بد شده از حرفاش...بیرحم..صدای خنده بلندش باعث میشه برگردم ..پس داشت منو مسخره میکرد...همش تقصیر خالس که ضعف منو بهش نشون داد..اخمی میکنم که صدای خندش را بلندتر میکنه...با قدمهایی سریع در حالی که زیر لب غر غر میکنم ازش دور میشم...

8. 500 کاربر از پست baroon12 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , # بلوط # , * حدیث * , **Silver Star** , **نازنین** , *kochol* , *miss minoo* , *RaHa2* , *SaNaY* , *sara , *sogol* , *~aida bala~* , *~Faezeh~* , *ریحانه# , +Neda+ , -نازلی- , .*~only~*. , .....ARAM , .HOMA. , .KING. , .Mania. , .Mehrnoosh. , .Monire. , .ZeinaB. , 90ia , ?!!?kimiya , Abandokht , afi jonz , ahmadi_1362_2 , aidai , albus severoos , alikhademi , amenia , amir hosyn , amisha , Anahita.s , angel04 , angelina , ankka , anna43 , ANNE , Anolin , aqua , aram-anid , arda1 , ariana*dreams , Arrosha , asal-1412 , asal-661 , Asaljojo , asemane nili , asemanii , ashkannia , asma-m , assertive , atefeh_49 , atena73 , atyek , Autumn Rain , ava.n , avaa... , aygeen , Az@de , azade_sh , azad_awesome , azam 24 , azar1 , azarsana , azda , azita_esy , babsaneh , baharboofy , bahare RE , Bahare.M , banoojun , barane khazan , baran_1990 , barni , Beautiful Jasmine , behi_aquarius , Behnoush , bikari , blackeyesg , blub2000 , boyrain , carrie , CAT-WOMAN , cole , coral , degeer , diena , divandary , dokhtar_naz2020 , Dolphin , dony77 , ebrahimi.fari , edmond dantes , eglantine-m96 , Elahe-73 , Elahe41 , Elen , elenah , Elhamhb , elnaz20 , elnaz89 , enm1387 , evva , F.H90 , fadai , faez_er , faghatdream , fahime_kiticati , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba_hed , farnas , Farnaz , farnaz21 , fatemeh.ss , fatima92 , fatima983 , feraghi , flavia , foozhan az , frokni , f_sh804 , G!rl , gandomsa , Genza , ghazal rad , ghazghaz , gheisareh , gherti , goldoone22 , gole mikhak , gole narges , gorestan man , hala , hanajigh , hana_m , hanie12 , hannah , hany111 , hasti59 , hed!e , hoaya , hoda.4470 , hoda_b , homa* , homaa , honey_x , Hoopoe , horin , hotsummer001 , hsdhsd , htamspam , ili mah , Irani , j.ghanavizi , jery jon , JonasRahimi , katy , kfdh , khademre , khanoom-damaghoo , khatooonn , Kiana S , king _ panther , lale joon , latifa , leila.kh , leila93 , leilyk , little princess , liuana , lodan , love is.. , Lovely_girl , m Д 러 в υ β Ξ , M&M_601 , M*KH , m0zhdeh , maahak , maayaa , mahboobeh 98 , mahdiar , mahdieh67 , mahdiehhjz , mahnazmom , mahsa.maloos , mahsadina , mahsamoon , mahsany , mahshad05 , mahshid_3d , mahtab payda , MAHTAB63 , mahtabi22 , mamorin , mansuri , many22 , marmar7452 , marmara25 , martire , maryam56 , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryam_277 , maryam_hj , masoumeh , mehrazar , mehrgan0000 , melodina , me_ned , mfr60 , mina68 , mirage , Misha73 , misha_kavir , modern girl , mojgan am , mokmor , mona-95 , motlagh , mta farokhzad , mushtata , mustang5200 , m_h_n , n!loof@r , N@h!D-B@R@N , nadia1 , nadjafi , nafas44 , nana22 , Nasim 77 , nasimrahi , nasrin22 , nastaran b , nastaran86 , nastaran_702 , nedaj , neg neg , negin17 , neshan , new idea , niayesh00 , niayesh_s.s , Night , nika21 , niloofarane , nilou6 , niloufar_rose , nita.viok , niyayeeeeeesh , nlp16001 , NO ONE , noodi , noperson , nrezaii , olala , omidk , OoPs , PAEEZ70 , paeezak , paeezi , pakdel , pani jooni , pariedarya , parisa mah , parisa76 , parmida90 , parnar , patrishiya , perijooon , Pinkvadie , pr.delafrouz , proxima , raha.66 , rahaa_m , RaheBipayan* , rangin , reem1368 , Rez1_ds , reza9000 , Rha.sh , riitaa , rina_rita14 , ronnin , roshan* , roya1365 , Roya_2010 , roz3 , rozai , rozhina , saaad , saba_a , saeedeh_n , sahely , sahel_m , samandf , sama_kitty , samir , Samira_Sabbaghi , sana1577 , sanaz_ , sania555 , sara parvizi , sara-joon , sara1995 , sarabaran65 , sarina1911 , Satiya , sepeedeh , sepideh1993 , SETARE SOHEYL , setayesh_p995 , sete , sevin62 , sh1998 , Shabah eshg , shaghayagh banoO , Shaloliz , sharafi , sharghi , shecary , SheiTa , sheldon , sheren , sheydajoooon , shimaaaaa , shimablue , shivashiva , shooskiii , sh_karan , simaN , sogolmehrabon , soha.f , Sokout , sollmaz , some one , some one 90 , some61 , somy_kh , SONIA B , soooorati , Star8 , Star_69 , stiv , Street love , strich , sura , susanzandieh , sydney , syhbyt , szszsz , s_mehr , sαвα , Taataa , tala bala , tama1011 , TanNazZz , tara65 , taranomeabshar , thabibeh , Tifani Jon , tina 1989 , ti_na60 , Tracy , UnKnOwN_Sh , valan , vampire123 , vghv , violet_kl , yalda95 , yas@min , yasamin_34 , yasekabud , yashkin , yasna. , yasnaa , Z.BITA , z1378 , zahra jigar , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zauberin87 , zeinabjoon , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zina , _-_aramesh_-_ , _Azadeh_ , ~B@H@R~ , ~HaPPym00N~ , ~MaAxX~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , ~Spunk!e~ , ~Tulip~ , ×sepidar× , آذردخت , آسوده , آینوش , اسمر , اقاقی , الداد , الهام1995 , الیمان , بارانیان , بازیگوش , بلــوط , بلور , بهارجون , بي بي فري , بی بی گل , تریلوبیت , تمنای دل , تهمتن , توهم سبز** , تک ستاره شب , تینا عبداللهی , ثامین , دلارام20 , دکور , راز نياز , رز آبی , رهایش , روشانا , روشناک , روياي ابي , رویای عشق , رژلب , ریحون , ریمای من , زری , س_م_م_ , ساحل 2010 , ساغر123 , سانجانا , سبحی , ستاره بارون , ستاره ی رها , ستاره.ث , سحربانو69 , سرایدار جهنم , سرتق , سوال , سکوت من , شایسته بانو , شورم , شیدخت , شیوا , عسل جون1 , علی آرا , علی رضاایران , فرح77 , فكه ي مجنون , قطره کوچولو , لحظه های آبی , لمیس20 , لی لی تنها , لیلا931 , م.م.ر , مریمی__ , مسافر كوچولو , منا64 , منيژه , مهرورز , مهستی , مهلا.پ , مژگان بانو , ناشناس58 , نصرا... , ننه هانی و حوری , نورالعیون , نگار راد , نگان , نگاه7732 , نیلا... , نیلوفر:-) , هدیه , هوای بارونی دلم , ویشار , ویولت بودلر , پرهامه , ღღ Parisa ღღ , پیازچه , کمند , کهربا61 , گل یاس , گلبو , گمشده , ๑ Areefee ๑ , ღ ghazali ღ , •● نیلوفر 72●• , ✿KhanomGol , 乃凡卝凡 伬

9. Top | #5

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از کاربر
    9,381
    اندازه فونت

نزدیکای غروب بود و داشتم پله ها را جارو میزدم که ارباب داخل حیاط شد..
    خاله سریع گفت:خسته نباشین..چقدر زود برگشتین آقا..شما که همیشه چند روزی جنگل میموندید..
    ارباب در جواب فقط گفت: من شام نمیخورم.خونه آروم باشه میخوام بخوابم..
    وبعد از پله ها اومد بالا..منم جارو به دست ایستاده بودم..از کنارم بی تفاوت رد شد..انگار که کسی اونجا نیست...رفتاراش برام عجیب بود..صبح چقدر سرحال بود و الان..
    جارو را گذاشتم کنار دیوار و رفتم پیش خاله و گفتم:
    -خاله ارباب عجیب غریب هست
    -هیسس..صداتو بیار پایین دختر..بشنوه چی پشت سرش گقتی زیر شلاق سیاهت میکنه
    با صدای خیلی آرامی جواب دادم:خب هست دیگه..
    ناراحتی چهره خاله را پوشاند و گفت:این طور نبود که دختر جان...تو کجا بودی؟...قبلا همه اهالی خونه آرزوشون بود که زودتر تابستون بشه تا پسر ارباب به ییلاق بیاد..وقتی می آمد به این خونه شور و زندگی میداد که هیچ کس دوست نداشت برگرده تهران
    با تعجب گفتم:راستی؟پس چی شده حالا؟فعلا که اینجا شبیه قبرستون شده
    صدای مردونه پشت سرم لرزه به تنم انداخت:قبرستون؟
    رنگ از روی من و خاله پرید..یعنی تمام حرفام را شنیده؟
    داد زد:آره ...آره...وقتی که من مردم باید هم اینجا قبرستون باشه..از خونه منو برو بیرون..اصلا تو کی هستی؟
    خاله خدیجه با پریشانی جواب داد:کجا بره آقا جان؟قربان شما بشم من..جایی را نداره
    با همان صدای بلندش جواب داد:بفرستش هر جا که ازش اومده
    من هیچ حرکتی نمیکردم و بهت زده به خاله که پشت سر ارباب میدوید و با قربان صدقه رفتن اصرار میکرد که منو ببخشه نگاه میکردم..
    اشکای خاله روی صورتش ریختن و با صدای لرزونی گفت:این دختر جایی را نداره بره..کسی را غیر من نداره..جزو سیل زده های ده پایین..از نزدیکاش کسی نمونده..چند نفری هم که هستن به زور شکم خودشون را سیرمیکنن..نون خور اضافه قبول نمیکنن..
    دوباره صدای داد ارباب بدنم را میلرزونه: پس بی پدرومادره..بهش بگو بره ...بره
    نمیدونم چند وقت گذشته...انقدر اشکام سریع میریزن که جلوم را تار میبینم..با این حال با قدمهایی خسته و کوتاه به جلو میرم...نمیدونم کجام..فقط میدونم دیگه نمیتونستم اون خونه را تحمل کنم...مگه چی شده بود..مگه چی گفته بودم؟...
    به درختای اطرافم که توی تاریکی شکلهای ترسناکی گرفتن نگاه میکنم....خدایا من کجام؟
    دوباره صدای دادش توی سرم پیچید:بی پدر مادر
    دوباره اشکام شدت میگیرن...حتی از خاله خدافظی نکردم...

10. 490 کاربر از پست baroon12 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , # بلوط # , * حدیث * , **Silver Star** , **نازنین** , *kochol* , *RaHa2* , *SaNaY* , *sara , *sogol* , *~aida bala~* , *~Faezeh~* , *ریحانه# , +Neda+ , -نازلی- , .*~only~*. , .....ARAM , .HOMA. , .Mania. , .Mehrnoosh. , .Monire. , 90ia , ?!!?kimiya , Abandokht , abby7 , afi jonz , ahmadi_1362_2 , aidai , alikhademi , amenia , amir hosyn , amisha , anagalis , Anahita.s , anahita13 , angel04 , angelina , ankka , anna43 , ANNE , Anolin , aqua , aram-anid , arda1 , ariana*dreams , Arrosha , asal-1412 , Asaljojo , asemane nili , asemanii , ashkannia , asma-m , assertive , atefeh_49 , atyek , ava.n , avaa... , aygeen , Az@de , azade_sh , azad_awesome , azam 24 , azar1 , azarsana , azda , azita_esy , babsaneh , baharboofy , Bahare.M , banoojun , barane khazan , baran_1990 , barni , Beautiful Jasmine , behi_aquarius , Behnoush , bikari , blackeyesg , blub2000 , boyrain , carrie , CAT-WOMAN , cole , coral , Dai28 , dander1000atash , degeer , dish1600 , divandary , dokhtar_naz2020 , Dolphin , dony77 , dorsa_68 , edmond dantes , eglantine-m96 , Elahe-73 , Elahe41 , elahegood , Elen , elenah , Elhamhb , elnaz20 , elnaz89 , evva , F.H90 , fadai , faez_er , faghatdream , fahime_kiticati , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba48 , fariba_hed , farnas , Farnaz , farnaz21 , fary , fateme. , fatemeh.ss , fatima92 , feraghi , flavia , foozhan az , frokni , G!rl , gandomsa , Genza , ghazal rad , ghazghaz , gheisareh , gherti , ghorob89 , gol e roz sefid , goldoone22 , gole mikhak , gord , gorestan man , hala , hanajigh , hana_m , hannah , hany111 , hasti59 , hoaya , hoda.4470 , hoda_b , homa* , homaa , honey_x , Hoopoe , horin , hotsummer001 , hsdhsd , htamspam , Irani , j.ghanavizi , jery jon , JonasRahimi , judy abbott , katy , kfdh , khademre , khatooonn , Kiana S , king _ panther , kolaghermezi , lale joon , lavagirl , leila.kh , leila93 , leilyk , little princess , liuana , lodan , love is.. , Lovely_girl , m Д 러 в υ β Ξ , M&M_601 , m0zhdeh , maahak , mahboobeh 98 , mahdiar , mahdieh67 , mahnazmom , mahsa.maloos , mahsadina , mahsamoon , mahsany , mahshad05 , mahshid_3d , mahtab payda , MAHTAB63 , mahtabi22 , mamorin , mansuri , many22 , marmar7452 , marmara25 , martire , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryammmmmm6 , maryam_277 , maryam_hj , masoumeh , mehrazar , mehrgan0000 , melodina , me_ned , mfr60 , mina68 , mirage , Misha73 , misha_kavir , modern girl , mojgan am , mokmor , mona-95 , motlagh , mta farokhzad , mushtata , mustang5200 , m_h_n , n!loof@r , N@h!D-B@R@N , nadia1 , nadjafi , nafas44 , Nahid72 , nana22 , Nasim 77 , nasimrahi , nasrin22 , nastaran_702 , nedaj , neg neg , negin17 , neshan , new idea , niayesh00 , niayesh_s.s , Night , nika21 , niloofarane , nilou6 , niloufar_rose , nita.viok , niyayeeeeeesh , nlp16001 , NO ONE , noodi , noperson , nrezaii , olala , omidk , OoPs , PAEEZ70 , paeezak , paeezi , pani jooni , pariedarya , parisa mah , parisa76 , parmida90 , parnar , patrishiya , perijooon , Pinkvadie , pr.delafrouz , proxima , raha.66 , raha6956 , rahaa_m , RaheBipayan* , rangin , reem1368 , Rez1_ds , reza9000 , Rha.sh , riitaa , rina_rita14 , roshan* , roya1365 , Roya_2010 , roz3 , rozai , rozhina , saaad , saba_a , saeedeh_n , sahar03 , sahely , sahel_m , samandf , samaneh1368 , sama_kitty , samir , Samira_Sabbaghi , sana1577 , sanaz_ , sania555 , sara parvizi , sara-joon , sara1995 , sarabaran65 , sarina1911 , Satiya , sedena , sepeedeh , sepideh1993 , SETARE SOHEYL , setayesh_p995 , sete , sevin62 , sh1998 , Shabah eshg , shaghayagh banoO , shahr , Shaloliz , sharafi , sharghi , shecary , SheiTa , sheldon , sheren , shimaaaaa , shimablue , shivashiva , shooskiii , sh_karan , simaN , sogolmehrabon , soha.f , Sokout , sollmaz , some one , some one 90 , somy_kh , SONIA B , soooorati , Star8 , Star_69 , stiv , strich , sunshine.h , sura , sydney , syhbyt , szszsz , s_mehr , sαвα , Taataa , tala bala , tama1011 , TanNazZz , tara65 , taranomeabshar , thabibeh , Tifani Jon , tina 1989 , ti_na60 , Tracy , UnKnOwN_Sh , valan , vampire123 , vghv , violet_kl , yalda95 , yas@min , yasamin_34 , yasekabud , yashkin , yasna. , yasnaa , Z.BITA , z1378 , zahra jigar , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zauberin87 , zeinabjoon , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , _-_aramesh_-_ , _Azadeh_ , ~B@H@R~ , ~HaPPym00N~ , ~MaAxX~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , ~Spunk!e~ , ~Tulip~ , ×sepidar× , آذردخت , آسوده , آینوش , اسمر , اقاقی , الداد , الیمان , بارانیان , بازیگوش , بلــوط , بلور , بهارجون , بي بي فري , بی بی گل , تریلوبیت , تمنای دل , تهمتن , توهم سبز** , تک ستاره شب , تینا عبداللهی , دلارام20 , دکور , راز نياز , رز آبی , رهایش , روشانا , روشناک , روياي ابي , رژلب , ریحون , ریمای من , زری , س_م_م_ , ساحل 2010 , ساغر123 , سانجانا , سبحی , ستاره بارون , ستاره ی رها , ستاره.ث , سحربانو69 , سرایدار جهنم , سرتق , سوال , سپیدوسیاه , سکوت من , شایسته بانو , شورم , شیدخت , شیوا , عسل جون1 , علی آرا , علی رضاایران , فرح77 , فكه ي مجنون , قطره کوچولو , لحظه های آبی , لمیس20 , لی لی تنها , لیلا931 , م.م.ر , مسافر كوچولو , ملکه ی عذاب1 , منا64 , منيژه , مهرورز , مهستی , مهلا.پ , مژگان بانو , ناشناس58 , نصرا... , ننه هانی و حوری , نورالعیون , نگار راد , نگان , نگاه7732 , نیلا... , هدیه , هوای بارونی دلم , ویشار , ویولت بودلر , پرهامه , ღღ Parisa ღღ , پیازچه , کمند , کهربا61 , گل یاس , گمشده , ๑ Areefee ๑ , ღ ghazali ღ , •● نیلوفر 72●• , ✿KhanomGol , 乃凡卝凡 伬

11. Top | #6

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از کاربر
    9,381
    اندازه فونت

به حیاط امام زاده میرسم...اینجا احساس میکنم آرومترم..در را باز میکنم...خیلی سردمه..توی تاریکی فانوس را پیدا میکنم و روشنش میکنم...باید برای بخاری هیزم پیدا کنم...برمیگردم داخل حیاط...چند تا تیکه چوب هستن اما نم دارن..برمیگردم داخل ..از سرما گوشه ای کز کردم و میلرزم...صدای قدمهایی که نزدیک میشن باعث میشه بترسم..نفسم حبس شده...صدای زنی به گوشم میرسه..
    -مطمینی اینجا جا گذاشتی؟
    آره، وقتی میخواستم وضو بگیرم درش اوردم
    با فانوس به سمت در رفتم و با صدای آرومی به زنها که به در ورودی رسیده بودن سلام کردم..
    -گلبرگ اینجا چیکار میکنی؟
    با تعجب از اینکه منو شناختن به صورت زن خیره شدم..
    فرزانه! با شوق به سمتش رفتم و گفتم:دلم برات تنگ شده بود فرزانه جان
    فرزانه دوباره با گیجی پرسید:اینجا چیکار میکنی؟
    آهی میکشم ...دوباره همه چیز یادم میاد، با صدایی که از شدت بغض میلرزه جواب میدم:ارباب..ارباب...بیرونم کرد..
    فرزانه هم که دل خوشی از اون نداشت گفت:
    دلش از سنگه این مرد...منو با بچه شکمم انداخت بیرون..حالا هم نوبت تو..بعد با عصبانیت ادامه داد:دیگه چرا تو را بیرون کرد؟
    با مکث گفتم:تقصیر خودم هم بود..گفتم..گفتم..خونش مثل قبرستونه..شنید..بعدش..بعد..
    فرزانه چنگی به صورتش زد و گفت:کتکت نزد؟ خوبی؟
    -نزد...خوبم
    -میدونی اگه پدرش جای اون بود یه جای سالم توی بدنت نمیگذاشت؟این چه حرفی بود زدی دختر..
    خیلی خسته تر از اونی بودم که بخوام از خودم دفاع کنم..جوابی ندادم و سرم را انداختم پایین
    فرزانه و زن همراهش هم حرفی نزدن و رفتن داخل امام زاده..
    -گلبرگ جان بیا فانوس را بیار اینجا ببینم میتونم انگشترم را پیدا کنم؟
    بعد با خودش زمزمه کرد:اگه پیدا نشه...بدبخت میشم..
    بعد از مدت طولانی که با نور ضعیف فانوس همه جا رو گشتیم بالاخره انگشتر را پیدا کردیم..فرزانه از خوشحالی صورتم را بوسید و مدام زیر لب میگفت:خداروشکر..خداروشکر..ی دگار مادرم بود..
    مادر؟دوباره اشک چشمام را پر میکنه...مادر من..صدای فرزانه باعث میشه از فکر بیام بیرون
    -گلبرگ جان بریم خونه ما
    با این حرف اگار دنیا را به من داد ولی گفتم:نه..مزاحمم
    دستمو گرفت و درحالی که دنبال خودش میکشوند گفت:راه بیافت ببینم..
    فرزانه بالای سرم اومد و گفت:سردت نیست؟لحافت گرمه؟
    لبخندی به صورت مهربونش میزنم و میگم:همه چی خوبه..دستت درد نکنه..برو بخواب..من شرمند..
    وسط حرفم میپره و در حالی که فانوس بالای سرم را خاموش میکنه میگه:حرف بیخودی نزن..دشمنت شرمنده دختر.بخواب.
    چشمامو میبندم...آخرین صدایی که قبل به خواب رفتنم میشنوم صدای قطره های ریز بارونن که به سقف میخورن..

12. 481 کاربر از پست baroon12 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , # بلوط # , * حدیث * , **Silver Star** , **نازنین** , *kochol* , *miss minoo* , *RaHa2* , *SaNaY* , *sara , *sogol* , *~aida bala~* , *~Faezeh~* , *ریحانه# , +Neda+ , -نازلی- , .*~only~*. , .....ARAM , .HOMA. , .Mania. , .Mehrnoosh. , .Monire. , ?!!?kimiya , Abandokht , afi jonz , ahmadi_1362_2 , aidai , alikhademi , amenia , amir hosyn , amisha , anagalis , Anahita.s , anahita13 , angel04 , angelina , ankka , anna43 , ANNE , Anolin , aqua , aram-anid , arda1 , ariana*dreams , Arrosha , asal-1412 , asal-661 , Asaljojo , asemane nili , asemanii , ashkannia , asma-m , asoodeh , assertive , atefeh_49 , atyek , ava.n , avaa... , aygeen , Az@de , azade_sh , azad_awesome , azam 24 , azar1 , azarsana , azda , azita_esy , babsaneh , baharboofy , Bahare.M , banoojun , barane khazan , baran_1990 , Beautiful Jasmine , behi_aquarius , Behnoush , bikari , blackeyesg , blub2000 , boyrain , carrie , CAT-WOMAN , cole , coral , csss , dander1000atash , degeer , divandary , dokhtar_naz2020 , Dolphin , dony77 , ebrahimi.fari , edmond dantes , eglantine-m96 , Elahe-73 , Elahe41 , Elen , elenah , Elhamhb , elnaz20 , elnaz89 , evva , F.H90 , fadai , faez_er , faghatdream , fahime_kiticati , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba48 , fariba_hed , farnas , Farnaz , farnaz21 , fary , fateme. , fatemeh.ss , fatima92 , feraghi , flavia , foozhan az , frokni , G!rl , gandomsa , Genza , ghazal rad , ghazghaz , gheisareh , gherti , gol e roz sefid , goldoone22 , gole mikhak , gord , gorestan man , hala , hanajigh , hana_m , hany111 , hasti59 , hoaya , hoda.4470 , hoda_b , homa* , homaa , honey_x , Hoopoe , horin , hotsummer001 , hsdhsd , htamspam , Irani , j.ghanavizi , jery jon , JonasRahimi , judy abbott , katy , kfdh , khademre , khatooonn , khoshi , king _ panther , kolaghermezi , lale joon , lavagirl , leila.kh , leila93 , leilyk , little princess , liuana , lodan , love is.. , Lovely_girl , m Д 러 в υ β Ξ , M&M_601 , m0zhdeh , maahak , mahboobeh 98 , mahdieh67 , mahnazmom , mahsa.maloos , mahsadina , mahsamoon , mahsany , mahshad05 , mahshid_3d , mahtab payda , MAHTAB63 , mahtabi22 , mamorin , mansuri , many22 , marmar7452 , marmara25 , martire , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryam_277 , maryam_hj , masoumeh , mehrazar , melodina , me_ned , mfr60 , mina68 , mirage , Misha73 , modern girl , mojgan am , mokmor , mona-95 , motlagh , mta farokhzad , mushtata , mustang5200 , m_h_n , n!loof@r , N@h!D-B@R@N , nadia1 , nadjafi , nafas44 , Nahid72 , nana22 , nas2ran , Nasim 77 , nasimrahi , nasrin22 , nastaran b , nastaran86 , nedaj , neg neg , negin17 , new idea , niayesh00 , niayesh_s.s , Night , nika21 , niloofarane , nilou6 , niloufar_rose , nita.viok , niyayeeeeeesh , nlp16001 , NO ONE , noodi , norbert , nrezaii , olala , omidk , OoPs , PAEEZ70 , paeezak , paeezi , pakdel , pani jooni , pariedarya , parisa mah , parisa76 , parizad17 , parmida90 , parnar , patrishiya , perijooon , Pinkvadie , pr.delafrouz , proxima , raha.66 , raha6956 , rahaa_m , RaheBipayan* , rangin , Rez1_ds , reza9000 , Rha.sh , riitaa , rina_rita14 , roshan* , roya1365 , Roya_2010 , roz3 , rozai , rozhina , saaad , saba_a , saeedeh_n , sahar03 , sahely , sahel_m , samandf , sama_kitty , samim , samir , Samira_Sabbaghi , sana1577 , sanaz_ , SANIA-23 , sania555 , sara parvizi , sara-joon , sara1995 , sarabaran65 , sarina1911 , Satiya , sedena , sepeedeh , sepideh1993 , SETARE SOHEYL , setayesh_p995 , sete , sevin62 , sh1998 , Shabah eshg , shaghayagh banoO , Shaloliz , sharafi , sharghi , shecary , SheiTa , sheren , sheydajoooon , shimaaaaa , shimablue , shivashiva , shooskiii , simaN , sogolmehrabon , soha.f , Sokout , sollmaz , some one , some one 90 , somy_kh , SONIA B , soooorati , Star8 , Star_69 , stiv , strich , sura , susanzandieh , sydney , syhbyt , szszsz , s_mehr , sαвα , Taataa , tala bala , tama1011 , TanNazZz , tara65 , taranomeabshar , thabibeh , Tifani Jon , tina 1989 , ti_na60 , UnKnOwN_Sh , valan , vampire123 , vghv , yalda95 , yasamin_34 , yasekabud , yashkin , yasna. , yasnaa , Z.BITA , z1378 , zahra jigar , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zauberin87 , zeinabjoon , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , _-_aramesh_-_ , _Azadeh_ , ~B@H@R~ , ~HaPPym00N~ , ~MaAxX~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , ~Spunk!e~ , ~Tulip~ , ×sepidar× , آذردخت , آسوده , آینوش , اسمر , اقاقی , الداد , بارانیان , بازیگوش , بلــوط , بلور , بهارجون , بي بي فري , بی بی گل , تریلوبیت , تمنای دل , تهمتن , توهم سبز** , تک ستاره شب , تینا عبداللهی , دلارام20 , دکور , راز نياز , رز آبی , رهایش , روشانا , روشناک , روياي ابي , رژلب , ریحون , ریمای من , زری , س_م_م_ , ساحل 2010 , ساغر123 , سانجانا , سبحی , ستاره بارون , ستاره ی رها , ستاره.ث , سحربانو69 , سرایدار جهنم , سرتق , سوال , سپیدوسیاه , سکوت من , شایسته بانو , شورم , شیدخت , شیوا , عسل جون1 , علی آرا , علی رضاایران , فرح77 , فكه ي مجنون , قطره کوچولو , لحظه های آبی , لمیس20 , لی لی تنها , لیلا931 , م.م.ر , مسافر كوچولو , منا64 , منيژه , مهرناز69 , مهرورز , مهستی , مهلا.پ , مژگان بانو , ناشناس58 , نصرا... , ننه هانی و حوری , نورالعیون , نگان , نگاه7732 , نیلا... , نیلوفر:-) , هادیانا , هدیه , هوای بارونی دلم , ویشار , ویولت بودلر , پرهامه , ღღ Parisa ღღ , پیازچه , کریستال , کمند , کهربا61 , گل یاس , گلبو , گمشده , ღ ghazali ღ , •● نیلوفر 72●• , ✿KhanomGol , 乃凡卝凡 伬

13. Top | #7

مدیر بخش عکس

میانگین پست در روز
    13.67
    تشکر از کاربر
    182,760
    تشکر شده 419,176 در 36,793 پست
    اندازه فونت

نقل قول نوشته اصلی توسط کهربا61 نمایش پست ها
    سلام مررسی که دوباره گذاشتی ،فقط اگه یه خورده پستا طولانی تر بشه که اینقده انتظار نکشیم ممنونت میشم
    تو تاپیک تایپ نباید پست بدین
    لطفا قوانین رو رعایت کنید
     برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

مـاندگار های نود و هشتـیا

قوانين بخش عكس | قبل از فعالیت در بخش حتما مطالعه کنید!

قوانین مهم بخش ترول

ترول چیست؟ به نظرم خوبه كه همه اينو بدونيم

قوانین مهم بخش والپیپر

14. 158 کاربر از پست Farnaz تشکر کرده اند .

**Silver Star** , *kochol* , *~aida bala~* , *~Faezeh~* , +Neda+ , -نازلی- , .Mehrnoosh. , .Monire. , ?!!?kimiya , abby7 , amisha , angelina , ankka , aqua , aram-anid , Arrosha , asal-1412 , atefeh_49 , avaa... , azam 24 , azda , Beautiful Jasmine , behi_aquarius , Behnoush , boyrain , cole , coral , csss , Dolphin , dony77 , eglantine-m96 , Elahe41 , Elen , elnaz20 , elnaz89 , F.H90 , fadai , fariba48 , foozhan az , frokni , Genza , ghazal rad , gol e roz sefid , goldoone22 , gole mikhak , hanajigh , hany111 , homaa , honey_x , horin , hotsummer001 , htamspam , judy abbott , khademre , king _ panther , lodan , m Д 러 в υ β Ξ , M&M_601 , m0zhdeh , mahboobeh 98 , mahdieh67 , mahsa.maloos , mahsadina , mahtabi22 , maryam.khakbaz , maryam.mani , mehrazar , mina68 , Misha73 , mokmor , mona-95 , mta farokhzad , n!loof@r , N@h!D-B@R@N , Nahid72 , nasrin22 , niloofarane , niloufar_rose , nita.viok , nlp16001 , NO ONE , PAEEZ70 , paeezi , parisa mah , perijooon , pr.delafrouz , proxima , Qeen , raha.66 , RaheBipayan* , rangin , reza9000 , riitaa , roz3 , sahely , SANIA-23 , sania555 , sara parvizi , sara-joon , sepeedeh , SETARE SOHEYL , Shabah eshg , sh_karan , simaN , sollmaz , somy_kh , soooorati , Star8 , Star_69 , stiv , susanzandieh , sydney , szszsz , Tifani Jon , tina 1989 , UnKnOwN_Sh , valan , vghv , violet_kl , Z.BITA , z1378 , zahra jigar , zahra_jk , Zahra_niki , _Azadeh_ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , ×sepidar× , آینوش , اسمر , بلور , بهارجون , بي بي فري , بی بی گل , تریلوبیت , توهم سبز** , روشانا , روياي ابي , ستاره ی رها , سرایدار جهنم , سرتق , سوال , سپیدوسیاه , شایسته بانو , شیوا , لی لی تنها , لیلا931 , مسافر كوچولو , منا64 , منيژه , مهرناز69 , مهرورز , مهستی , مهلا.پ , نیلا... , ویولت بودلر , کمند , ღ ghazali ღ

15. Top | #8

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از کاربر
    9,381
    اندازه فونت

لب پنجره نشستم.از نیمه شب گذشته...با اینکه خیلی خستم ولی خواب به چشمهایم نمی اید.صدای قطره های بارون روی سقف خونه آرامش عجیبی به این شب داده...به صورت معصوم فرزانه که خوابیده نگاه میکنم...به نظر میاد این چندوقت که ندیدمش لاغرتر شده ..حتما خیلی غصه خورده...قبلا دلخوشیش این بود که با کار کردن خونه ارباب کمک خرج شوهرشه..حالا..خودش که آواره شده هیچ...منم زحمتشو بیشتر کردم...سرجایم دراز میکشم که بخوابم...حالا میفهمم چقدر برای خوابیدن به صدای گرم خاله که دعا زیرلب میخونه محتاجم...اشکی از گوشه چشمم راه باز میکنه...به خودم دلداری میدم..اشکالی نداره گلبرگ..خدا بزرگه..
    فردا میرم به ارباب التماس میکنم ببخشه منو برمیگردم سرکارم..نمیخوام برای فرزانه یک غصه بشم روی بقیه غصه هاش...هنوز دعام را کامل تموم نکردم که خوابم میبره...

-دیگه سفارش نکنم ها دختر...زبون به دهن بگیر...هرچی گفت بگو چشم..
    صورتش را میبوسم را میگم:چشم.چشم.چشم.برو داخل خونه ...امروز هوا سرده...
    -چشمت بی بلا.برو خدا به همرات
    چشمهایی عسلی زیباش نگرانی را فریاد میزنن..خودم هم دست کمی از او ندارم..
    هنوز چند قدم دور نشدم که صدام میزنه
    -گلبرگ
    -جان؟
    -ان شا الله که همه چی درست میشه..ولی اگه دلش رحم نیامد برمیگردی همین جا..
    با لبخند و نگاه قدرشناسانه ای نگاهش میکنم..
    در جوابش میگم:...نگران نباش فرزانه جان.خدافظ.

جلوی دروازه (در اصلی حیاط به زبان محلی) ایستادم ...جرات داخل شدن را ندارم..گوشامو تیز کردم تا بلکه صدایی بشنوم ولی جز صدای مرغ و خروس ها صدای دیگه ای نیست..اروم در را که نیمه بازه کنار میزنم و داخل میشم..
    وقتی میبینم همه چی آرومه قدمهام را تند میکنم و سریع خودمو داخل مطبخ میندازم..
    خاله با دیدن من ظرفی که دستش هست را زمین می اندازد و منو در آغوش میکشه و سرم را نوازش میکنه..
    من هم چشمامو میبندم و ارامش را با تمام وجودم حس میکنم...
    بعد از چند دقیقه منو آروم از خودش جدا میکنه...دستمو میکشه و به گوشه ی مطبخ میبره...با صدای خیلی آرومی میگه:کجا رفتی دختر؟ دلم هزار راه رفت...با نگرانی نگاهی به در مطبخ می اندازد و ادامه میدهد: ارباب نباید تورو ببینه ..حسابی از دستت عصبانی هست..
    -دیشبو کجا سرکردی؟
    -خونه فرزانه بودم..
    -تا صبح خواب به چشمم نیومد..خواستم بیام عقبت ارباب نگذاشت..
    -خاله میخوام برم پیشش بخواهم منو ببخشه
    -نه..الان اون سر جنگ داره..دیشب چشماش کاسه خون بود..مدام سر من و اکبر بیچاره داد میکشید...خوب شد رفتی...وگرنه شاید شلاقت میزد و در حالی که چشم غره به من میرفت ادامه داد:چقدر گفتم حرف بیجا نزن...چقدرگفته بودم زبونتو نگه دار؟
    سرمو می اندازم پایین و جوابی نمیدم...یعنی حرفی برای گفتن ندارم...ولی هنوزم نمیفهمم چرا بیرونم کرد؟ اونقدر ها هم حرف بدی نزده بودم.
    -خاله جان من نمیدونستم ...نمیدونستم این طوری میشود
    - این ها اربابن دختر.میدانی یعنی چه؟یعنی غرور مثل خون تو رگهاشون هست..یعنی هیچ بی حرمتی را تحمل نمیکنن.این پسر را ازوقتی طفل بود آقا سیاوش صدا زدند...آقا.میفهمی دخترجان؟
    بعد با صدای آرومی گفت:تو که نمیدونی اینها یعنی چه....دوبار ارباب به رویت خندید فکر کردی فراموش میشه کی ارباب تو این خونه کی رعیت؟
    جوابی ندادم ولی توی دلم باز هم نتونستم قبول کنم که بخاطر یه همچین حرفی منو از خونش بیرون کنه...
    در به شدت باز شد ...ارباب با قد بلندش در آستانه در ایستاده بود و با نفرت نگاهم میکرد از ترس کمی پشت خاله خدیجه پناه میگیرم و به بازوش چنگ میزنم..صدای دادش بلند میشود:
    -کی تو را اینجا راه داده؟
    هیچ وقت انقدر عصبانی ندیده بودمش...نمیدونم چرا بغض دارم..
    -ارباب جان..شما آقایی کن ببخشش...این بچس...ناعقلی کرد...
    با همون صدای بلند داد زد:بچس؟وقت شوهرش گذشته.الان باید بچه تو بغلش باشه..
    خجالت از این حرف باعث میشه سرم را پایین بندازم..
    -از جلو چشمایم دور شو..
    -جایی را نداره ارباب...رحم کنین..
    -اگه یه بار دیگه صدات دربیاد تو هم باید باهاش بری پیرزن
    قلبم میسوزه...طاقت ندارم بخاطر بی فکری من سر خاله داد بزنه..
    با صدایی که از بغض میلرزه میگم:
    -ارباب غلط کردم..من جایی را ندارم برم...
    حالا اشکام سرازیر شدن...بی توجه به حال من داد میزنه:
    -آخرین بار با زبون خوش میگم..از خونه من برو بیرون
    اشک تمام صورتم را میپوشونه..با صدای لرزونی میگم:
    -پس..پس بگذارید برم وسایلم را بردارم

ویرایش توسط baroon12 : 1390,10,29 در ساعت ساعت : 18:09

16. 468 کاربر از پست baroon12 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , # بلوط # , * حدیث * , **Silver Star** , **نازنین** , *kochol* , *miss minoo* , *RaHa2* , *SaNaY* , *sara , *sogol* , *~aida bala~* , *~Faezeh~* , *ریحانه# , +Neda+ , -نازلی- , .*~only~*. , .....ARAM , .HOMA. , .Mehrnoosh. , .MojGan. , .Monire. , .ZeinaB. , ?!!?kimiya , Abandokht , abby7 , afi jonz , ahmadi_1362_2 , aidai , alikhademi , amenia , amir hosyn , amisha , anagalis , Anahita.s , angel04 , angelina , ankka , anna43 , ANNE , Anolin , aqua , aram-anid , arda1 , arghavan58 , ariana*dreams , Arrosha , asal-1412 , asal-661 , Asaljojo , asemane nili , asemanii , ashkannia , asma-m , atefeh_49 , atyek , ava.n , avaa... , aygeen , azade_sh , azad_awesome , azam 24 , azar1 , azarsana , azda , azita_esy , babsaneh , baharboofy , Bahare.M , banoojun , barane khazan , baran_1990 , barni , Beautiful Jasmine , behi_aquarius , Behnoush , bikari , blackeyesg , blub2000 , carrie , cole , coral , csss , dander1000atash , degeer , divandary , dokhtar_naz2020 , Dolphin , dony77 , edmond dantes , eglantine-m96 , Elahe-73 , elahegood , Elen , elenah , Elhamhb , elhamz , elnaz20 , elnaz89 , enm1387 , evva , F.H90 , fadai , faez_er , faghatdream , fahime_kiticati , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba48 , fariba_hed , farnas , Farnaz , farnaz21 , fary , fatima92 , feraghi , fk-osh-d , flavia , foozhan az , frokni , G!rl , gandomsa , ghazal rad , ghazghaz , gheisareh , gherti , ghorob89 , gol e roz sefid , goldoone22 , gole mikhak , gord , gorestan man , hala , hanajigh , hana_m , hany111 , hasti59 , hoaya , hoda.4470 , hoda_b , homa* , homaa , honey_x , horin , hotsummer001 , hsdhsd , htamspam , Irani , j.ghanavizi , jery jon , JonasRahimi , judy abbott , katy , kfdh , khademre , khanoom-damaghoo , khatooonn , khoshi , king _ panther , kobramahmod , kolaghermezi , lale joon , leila.kh , leila93 , leilyk , little princess , liuana , lodan , love is.. , Lovely_girl , m Д 러 в υ β Ξ , M&M_601 , M*KH , m0zhdeh , maahak , mahboobeh 98 , mahdiar , mahdieh67 , mahnazmom , mahsa.maloos , mahsadina , mahsamoon , mahsany , mahshad05 , mahshid_3d , mahtab payda , MAHTAB63 , mahtabi22 , mamorin , mansuri , many22 , marmar7452 , marmara25 , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryam_277 , maryam_hj , masoumeh , mehrazar , melodina , me_ned , mfr60 , mina68 , mirage , misha_kavir , modern girl , mojgan am , mokmor , mona-95 , motlagh , mta farokhzad , mushtata , m_h_n , n!loof@r , N@h!D-B@R@N , nadia1 , nadjafi , nafas44 , Nahid72 , nana22 , Nasim 77 , nasimrahi , nasrin22 , nastaran b , nastaran86 , nastaran_702 , nedaj , neg neg , negin17 , new idea , niayesh00 , niayesh_s.s , Night , nika21 , niloofarane , nilou6 , niloufar_rose , nita.viok , niyayeeeeeesh , nlp16001 , NO ONE , nooshin1389 , nrezaii , olala , omidk , OoPs , PAEEZ70 , paeezak , paeezi , pakdel , pariedarya , parisa mah , parisa76 , parmida90 , parnar , perijooon , Pinkvadie , pr.delafrouz , proxima , raha.66 , raha6956 , rahaa_m , RaheBipayan* , rangin , Rez1_ds , reza9000 , Rha.sh , riitaa , rina_rita14 , ronnin , roshan* , roya1365 , Roya_2010 , roz3 , rozai , rozhina , saaad , saba_a , saeedeh_n , sahar03 , sahely , sahel_m , sama_kitty , samir , Samira_Sabbaghi , sana1577 , sanaz_ , sania555 , sara parvizi , sara-joon , sara1995 , sarabaran65 , sarina1911 , Satiya , sedena , sepeedeh , sepideh1993 , SETARE SOHEYL , setayesh_p995 , sete , sevin62 , Shabah eshg , shaghayagh banoO , Shaloliz , sharafi , sharghi , shecary , SheiTa , sheren , sheydajoooon , shimaaaaa , shimablue , shivashiva , shooskiii , sh_karan , simaN , sogolmehrabon , soha.f , Sokout , sollmaz , some one , some one 90 , somy_kh , SONIA B , soooorati , sooosk , Star8 , Star_69 , stiv , strich , sura , susanzandieh , sydney , syhbyt , szszsz , s_mehr , sαвα , Taataa , tala bala , tama1011 , TanNazZz , taranomeabshar , thabibeh , Tifani Jon , tina 1989 , tinairn , ti_na60 , UnKnOwN_Sh , valan , vampire123 , vghv , violet_kl , yalda95 , yasamin_34 , yasekabud , yashkin , yasna. , yasnaa , Z.BITA , z1378 , zahra jigar , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zauberin87 , zeinabjoon , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , _Azadeh_ , ~HaPPym00N~ , ~MaAxX~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , ~Spunk!e~ , ~Tulip~ , ×sepidar× , آذردخت , آسوده , آینوش , اسمر , اقاقی , الداد , الهام1995 , بارانیان , بازیگوش , بلــوط , بلور , بهارجون , بي بي فري , بی بی گل , تریلوبیت , تمنای دل , تهمتن , توهم سبز** , تک ستاره شب , تینا عبداللهی , دکور , راز نياز , رز آبی , رهایش , روشانا , روياي ابي , ریحون , ریمای من , زری , س_م_م_ , ساحل 2010 , ساغر123 , سانجانا , ستاره ی رها , ستاره.ث , سحربانو69 , سرایدار جهنم , سرتق , سوال , سپیدوسیاه , سکوت من , شایسته بانو , شورم , شیدخت , شیوا , عسل جون1 , علی آرا , علی رضاایران , فرح77 , فكه ي مجنون , قطره کوچولو , لحظه های آبی , لمیس20 , لی لی تنها , لیلا931 , م.م.ر , مسافر كوچولو , منا64 , منيژه , مهرورز , مهستی , مهلا.پ , مژگان بانو , ناشناس58 , نصرا... , ننه هانی و حوری , نورالعیون , نگان , نگاه7732 , نیلا... , نیلوفر:-) , هدیه , هوای بارونی دلم , ویشار , ویولت بودلر , پرهامه , ღღ Parisa ღღ , پیازچه , کریستال , کمند , کهربا61 , گل یاس , گلبو , گمشده , ღ ghazali ღ , •● نیلوفر 72●• , ✿KhanomGol , 乃凡卝凡 伬

17. Top | #9

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از کاربر
    9,381
    اندازه فونت

-یعنی توی خونه به این بزرگی برا من کار پیدا نمیشه؟
    منو کنار زد و در حالی که از دیگ بزرگی برنج میکشید گفت:
    -لا اله الا ا... گفتم نه
    -آخه آخه من باید کار کنم
    -دختر تو چقدر سمجی.این جا خودمم اضافیم. د برو دیگه...
    بغچه به دست گوشه ای می ایستم و فقط نگاهش میکنم..
    همه فضای مطبخ را بخار و بوی خوش غذاهای مختلف فرا گرفته...هرکسی مشغول کاری و همه با عجله میخوان سریعتر سینی های غذا را آماده کنند و سر سفره ببرند..صدای آهم بین همهمه ی زنها گم میشه...
    -خوبه....خوبه....اون جوری نگاهم نکن..برو خونت.به سلامت.
    خسته از این بحث طولانی به سمت حیاط میرم تا برگردم خونه فرزانه که صدای مردونه ای متوقفم میکنه:
    -تو کارگر جدیدی؟
    برمیگردم عقب...پسری حدودا بیست و سه ساله جلوم ایستاده...از کت و شلوارش معلومه که باید آقازاده باشه..
    تا میام حرفی بزنم مرضیه خانم از دم مطبخ با صدای بلند میگه:
    -نه آقا جان.اومده بود پی کار ولی من گفتم بره...لازمش ندارم
    پسر در حالی که هنوز نگاه خیرش روی من بود با لحن تمسخر آلودی گفت:
    -از کی تا حالا تو برای این خونه تصمیم میگیری؟این دختر از الان کارگر این خونه حساب میشه
    مرضیه سرش را می اندازد پایین و با ترس میگه: خسروخان آخه چیزی که زیاده تو این خونه کارگر
    خسرو خان که لبخند عمیقی صورتشو پوشونده میگه:
    -هست...هست...ولی این جوریش نیست
    با گیجی بهش نگاه میکنم که باز هم لبخندی تحویلم میده
    -آخه آقا ...
    دادی سر مرضیه میزنه که منم از ترس قدمی به عقب میروم
    -وقتی من حرفی میزنم فقط بگو چشم...
    مرضیه با صدای لرزون چشمی گفت و سریع به داخل مطبخ پناه برد..
    خسرو خان دوباره به سمت من برگشت...به بغچه دستم اشاره ای کرد و گفت:
    -قبلا کجا کار میکردی؟قیافت برام آشنا نیست
    سرمو میندازم پایین و با صدای آرومی جواب میدم:خانه ارباب کار میکردم آقا
    -پس اینجا چیکار میکنی
    با خجالت و صدای آرومتری جواب دادم:
    -بیرونم کردن
    با لحن محکمی گفت:چرا؟
    جوابی ندادم..چی میگفتم؟ ..
    فریاد کشید:وقتی خسروخان ازت سوال میپرسه زود جواب بده
    با من من میگم...:ازم راضی نبودن
    با همون صدای بلند میگه:این جواب من نیست
    سرمو بالا می آورم و با چشمهای غمگینم نگاهی بهش می اندازم و میگم:
    -پسر ارباب اومدن ییلاق...همه کارگرا را بیرون کردن غیر من و دو نفر دیگه....من..من گفتم که خونه مثل ..مثل.مثل
    -مثل چی؟
    آهی کشیدم و گفتم:
    -مثل قبرستون شده...ارباب هم شنید و بیرونم کرد
    نگاهمو به زمین دوختم و منتظرم که برام تصمیمی بگیره
    با صدای خنده بلندش با چشمهای گرد شده نگاهش میکنم
    وسط خنده هاش بریده بریده میگه:
    -چه حرفی زدی دختر...نه خوشم اومد..شجاعی...به هیکل ظریف و کوچولوت نمیاد زبونت تند باشه
    چند دقیقه همینطور میخنده و بعد میگه: پس سیاوش اومده ییلاق..باید ببینمش
    با تعجب نگاهش میکنم...به ارباب میگفت سیاوش؟...یعنی با او رابطه صمیمی داشت؟
    وقتی سکوتش طولانی میشود برای رهایی از نگاه سنگینش میگویم:پس آقا با اجازه من از فردا برای کار می ایم
    -کجا؟کارگرهای ما حق خونه رفتن ندارن...همشون اینجا زندگی میکنند...تو این همه اتاق برای تو هم جا پیدا میشه
    -آقا اجازه بدید فقط همین امشب را برم خونه..نگرانم میشن ...از فردا می ایم
    یک دفعه بغچمو از دستم کشید و گفت:
    -باشه برو..این پیش من میمونه تا برگردی
    با درماندگی نگاهی به بغچم می اندازم و میگویم:
    -آقا بغچم را بدین...همه دار و ندارم توش هست ...فردا برمیگردم ...قول میدم
    بدون توجه به من به سمت خونه میره و با صدای بلند میگه:
    -فردا دیر نکن
    میدونم اصرار فایده ای نداره...نگاه غمگینمو ازش میگیرم و به سمت خونه فرزانه راه می افتم..

18. 479 کاربر از پست baroon12 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , # بلوط # , * حدیث * , **Silver Star** , **نازنین** , *kochol* , *miss minoo* , *RaHa2* , *SaNaY* , *sara , *sogol* , *~aida bala~* , *~Faezeh~* , *ریحانه# , +Neda+ , -نازلی- , .*~only~*. , .....ARAM , .HOMA. , .Mania. , .Mehrnoosh. , .MojGan. , .Monire. , 3132 , ?!!?kimiya , Abandokht , afi jonz , ahmadi_1362_2 , aidai , alikhademi , amenia , amisha , anagalis , Anahita.s , anahita13 , angel04 , angelina , ankka , anna43 , ANNE , Anolin , aqua , aram-anid , arda1 , arghavan58 , ariana*dreams , Arrosha , arzoo12 , asal-1412 , asal-661 , Asaljojo , asemane nili , asemanii , ashkannia , asma-m , atefeh_49 , atyek , ava.n , avaa... , aygeen , Az@de , azade_sh , azad_awesome , azar1 , azarsana , azda , azita_esy , babsaneh , baharboofy , Bahare.M , banoojun , barane khazan , baran_1990 , barni , Beautiful Jasmine , behi_aquarius , Behnoush , bikari , blackeyesg , blub2000 , boyrain , carrie , CAT-WOMAN , cole , coral , csss , dander1000atash , divandary , Dolphin , dony77 , edmond dantes , eglantine-m96 , Elahe-73 , elahegood , Elen , elenah , Elhamhb , elhamz , elnaz20 , elnaz89 , evva , F.H90 , fadai , faez_er , faghatdream , fahime_kiticati , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba48 , fariba_hed , farnas , Farnaz , farnaz21 , fary , fatima92 , feraghi , fk-osh-d , flavia , frokni , G!rl , gandomsa , ghazal rad , ghazghaz , gheisareh , gherti , ghorob89 , gol e roz sefid , goldoone22 , gole mikhak , gord , gorestan man , granaz , hala , hanajigh , hana_m , hannah , hany111 , hasti59 , hoaya , hoda.4470 , hoda_b , homa* , homaa , honey_x , horin , hotsummer001 , hsdhsd , htamspam , hyunah , Irani , j.ghanavizi , jery jon , JonasRahimi , judy abbott , katy , kfdh , khademre , khanoom-damaghoo , khatooonn , khoshi , king _ panther , kobramahmod , kolaghermezi , lale joon , lavagirl , leila.kh , leilyk , little princess , liuana , lodan , love is.. , Lovely_girl , m Д 러 в υ β Ξ , M&M_601 , m0zhdeh , maahak , mahboobeh 98 , mahdieh67 , mahnazmom , mahsa.maloos , mahsadina , mahsamoon , mahsany , mahshad05 , mahshid_3d , mahtab payda , mahtab26 , MAHTAB63 , mahtabi22 , mamorin , mansuri , many22 , marmar7452 , marmara25 , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryam_277 , maryam_hj , masoumeh , mehrazar , melodina , me_ned , mfr60 , mina68 , mirage , Misha73 , misha_kavir , modern girl , mojgan am , mokmor , motlagh , mta farokhzad , mushtata , m_h_n , n!loof@r , N@h!D-B@R@N , nadia1 , nafas.neda , nafas44 , Nahid72 , nana22 , Nasim 77 , nasimrahi , nasrin22 , nastaran b , nastaran86 , nastaran_702 , nazanin88 , nedaj , neg neg , negin17 , new idea , niayesh00 , niayesh_s.s , Night , nika21 , niloofarane , nilou6 , niloufar_rose , nita.viok , niyayeeeeeesh , nlp16001 , NO ONE , noodi , nrezaii , olala , omidk , OoPs , PAEEZ70 , paeezak , paeezi , pakdel , pariedarya , parisa76 , parmida90 , parnar , patrishiya , perijooon , Pinkvadie , pr.delafrouz , proxima , raha.66 , raha6956 , rahaa_m , RaheBipayan* , rangin , Rez1_ds , reza9000 , Rha.sh , riitaa , rina_rita14 , roshan* , roya1365 , Roya_2010 , roz3 , rozai , rozhina , saaad , saba_a , saeedeh_n , sahar03 , sahely , sahel_m , sama_kitty , samir , Samira_Sabbaghi , sana1577 , sanaz_ , sara parvizi , sara-joon , sara1995 , sarabaran65 , sarina1911 , Satiya , sedena , sepeedeh , sepideh1993 , SETARE SOHEYL , setayesh_p995 , sete , sevin62 , sh1998 , Shabah eshg , shaghayagh banoO , shahr , Shaloliz , shamsa 51 , sharafi , sharghi , shecary , SheiTa , sheldon , sheren , sheydajoooon , shimaaaaa , shimablue , shivashiva , sh_karan , simaN , sogolmehrabon , soha.f , Sokout , sollmaz , some one , some one 90 , somy_kh , sooosk , Star8 , Star_69 , stiv , strich , sunshine.h , sura , susanzandieh , sydney , syhbyt , szszsz , s_mehr , sαвα , Taataa , tala bala , tama1011 , tanen , TanNazZz , tara65 , taranomeabshar , thabibeh , Tifani Jon , tina 1989 , tinairn , ti_na60 , UnKnOwN_Sh , valan , vampire123 , vghv , violet_kl , yalda95 , yas baran , yas@min , yasamin_34 , yasekabud , yashkin , yasna. , yasnaa , Z.BITA , z1378 , zahra jigar , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zauberin87 , zeinabjoon , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zorobahar , _Azadeh_ , ~*MONA*~ , ~HaPPym00N~ , ~MaAxX~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , ~Spunk!e~ , ~Tulip~ , ×sepidar× , آذردخت , آسوده , آینوش , اسمر , اقاقی , الداد , الهام1995 , بارانیان , بازیگوش , بلــوط , بلور , بهارجون , بي بي فري , بی بی گل , تابتا , تریلوبیت , تمنای دل , تهمتن , توهم سبز** , تک ستاره شب , تینا عبداللهی , دکور , راز نياز , رز آبی , رهایش , روياي ابي , رژلب , ریحون , ریمای من , زری , س_م_م_ , ساحل 2010 , ساغر123 , سانجانا , سبحی , ستاره بارون , ستاره ی رها , ستاره.ث , سحربانو69 , سرایدار جهنم , سرتق , سوال , سپیدوسیاه , سکوت من , شایسته بانو , شورم , شیدخت , شیوا , طبیعت , عسل جون1 , علی آرا , علی رضاایران , فرح77 , فكه ي مجنون , قطره کوچولو , لحظه های آبی , لمیس20 , لی لی تنها , لیلا931 , م.م.ر , مسافر كوچولو , منا64 , منيژه , مهرورز , مهستی , مهلا.پ , مژگان بانو , نصرا... , ننه هانی و حوری , نگان , نگاه7732 , نیلا... , نیلوفر:-) , هدیه , هوای بارونی دلم , ویشار , ویولت بودلر , پرهامه , ღღ Parisa ღღ , پیازچه , کریستال , کمند , کهربا61 , گل یاس , گلبو , گمشده , ღ ghazali ღ , •● نیلوفر 72●• , ✿KhanomGol , 乃凡卝凡 伬

19. Top | #10

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از کاربر
    9,381
    اندازه فونت

نمیدونم چرا دلم گرفته...چرخی دور خودم میزنم..همه جا کثیف و نمناک ..به دستورمرضیه خانم از این به بعد اینجا اتاق منه...فکر کنم قبلا انبار بوده برای وسایل اضافی...اضافی...شاید این جوری میخواسته بگه من هم تو این خونه اضافیم!
    احساس غریبی میکنم....
    از پنجره کوچک چوبی نگاهی به حیاط خونه می اندازم..زیباست.بزرگه...امابا تمام این اوصاف خانه ارباب چیز دیگری بود
    به یاد باغ فندق کنار خانه آهی میکشم...دلم پر میکشه سمت خونه ارباب...مطبخ..چشمه...حتی تنور!..یعنی الان خاله چیکار میکنه؟
    حتما مثل هرروز این موقع ها رفته کنار چشمه که برای ناهار آب تمییز و خنک سر سفره باشه..ناخواسته از این فکرها لبخندی مهمان لبم میشه...با شنیدن صدای در برمیگردم
    مرضیه خانم در حالی که اخم کرده و صداش را تا حدودی بالا برده میگه:
    -اومدی اینجا برای کار نه الکی چرخیدن..دنبالم بیا..زود
    بدون حرف همراهش میروم....داریم از پله های چوبی خانه پایین میرویم که خسرو خان از مقابل می آید.
    مرضیه خانم به سرعت اخمهایش را باز کرد و با لبخند گفت:سلام خسرو خان....انگار اخمهایش فقط قسمت من است!
    من هم سلام میدهم
    بدون توجه به مرضیه پله ای بالاتر می اید و مقابل من می ایستد
    با همان لبخند و نگاه سنگینش جواب میدهد:
    سلام..پس اومدی
    -بله آقا
    زیر نگاه خیرش با کلافگی سرم را پایین می اندازم و با گوشه روسریم بازی میکنم..مرضیه خانم هم همون جا ایستاده و با دقت و اخمی که دوباره به صورتش برگشته به ما نگاه میکنه..
    -بغچت را میدم دست مرضیه..الان میتونی بری
    - بله ارباب
    ارباب! نمیدانم چرا این حرف را زدم!شاید عادت...
    خسرو خان با خشم نگاهم میکنه و با لحن تندی میگه:
    از این به بعد اربابت منم...من....خسرو خان...دیگه نشنوم بگی ارباب
    سریع گفتم:بله...و بعد از مکث کوتاهی:خسرو خان
    -حالا میتونی بری
    چشم..
    همراه مرضیه به مطبخ میروم..
    بشقاب خورشت را در سینی میگذارم و صدا میزنم آمادست تا به مهمانخانه ببرند(در زبان محلی به اتاق بزرگی در خانه که معمولا در آنجا از مهمانها پذیرایی میشود،مهمانخانه میگویند)
    مرضیه خانم میگه:خودت ببر
    - من دارم خورشت ها را میکشم مرضیه خانم
    با لحن بدی میگوید:کور نیستم...میبینم..دستور خود آقاست...
    دستور آقا؟ روسریمو مرتب میکنم و سینی غذا را به اتاق میبرم..چهار زن و دو مرد دور سفره نشسته اند..غیر از خسرو خان بقیه نسبت به من بی توجه اند..خورشت را داخل سفره میگذارم..میخواهم برگردم که خسرو خان میگه:
    -دختر...برام آب بریز
    در سکوت لیوانی آب میریزم و به دستش میدهم...لیوان را میگیره و بدون اینکه از آب بخوره کنار بشقابش میگذاره...
    -اسمت چی ؟
    -گلبرگ
    زن میانسالی که به نظرم خانوم خانه و مادر خسرو خان می آمد با نگاه سردی براندازم کرد و با پوزخند گفت:
    -گلبرگ! و نگاهی به بقیه انداخت.. انگار حرف خنده داری زده باشد و منتظر بود بقیه به حرفش بخندند!
    سینی را برمیدارم و از اتاق بیرون می ایم...
    صدای حرف و خنده صاحبان خونه از اتاق...همهمه کارگرا بیرون خونه...مردها داخل حیاط...نشون از یه خونه شلوغ و پرجنب و جوش دارند....پس چرا دل من هنوز به سمت اون خونه مثل قبرستون پر میکشه!!!!
    ویرایش توسط baroon12 : 1390,11,01 در ساعت ساعت : 23:29

20. 467 کاربر از پست baroon12 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , # بلوط # , * حدیث * , **Silver Star** , **نازنین** , *kArAne* , *kochol* , *miss minoo* , *RaHa2* , *SaNaY* , *sara , *sogol* , *~aida bala~* , *~Faezeh~* , *ریحانه# , +Neda+ , -دایان- , .*~only~*. , .....ARAM , .HOMA. , .Mehrnoosh. , .MojGan. , .Monire. , 3p67 , 88 shiva , 90ia , ?!!?kimiya , Abandokht , afi jonz , ahmadi_1362_2 , albus severoos , alikhademi , amenia , anagalis , Anahita.s , angel04 , angelina , ankka , anna43 , ANNE , Anolin , aqua , aram-anid , arda1 , arghavan58 , ariana*dreams , Arrosha , asal-1412 , asal-661 , Asaljojo , asal_bumpy , asemane nili , asemanii , ashkannia , asma-m , atefeh_49 , atyek , ava.n , avaa... , aygeen , azade_sh , azad_awesome , azam 24 , azar1 , azarsana , azda , azita_esy , babsaneh , baharboofy , Bahare.M , banoojun , barane khazan , baran_1990 , barni , Beautiful Jasmine , behi_aquarius , Behnoush , blackeyesg , blub2000 , boyrain , carrie , CAT-WOMAN , cole , coral , csss , D0nya , dander1000atash , degeer , divandary , dokhtar_naz2020 , Dolphin , dony77 , edmond dantes , eglantine-m96 , Elahe-73 , Elen , elenah , Elhamhb , elhamz , elnaz20 , elnaz89 , engineer 1390 , evva , F.H90 , fadai , faez_er , fahime_kiticati , fanoos_68 , fantasy girl , farg0o0o0o0ol , fariba48 , fariba_hed , farin68 , farnas , Farnaz , farnaz21 , fary , fatima92 , feraghi , fk-osh-d , flavia , frokni , G!rl , gandomsa , ghazal rad , ghazghaz , gheisareh , gherti , ghorob89 , gol e roz sefid , goldoone22 , gole mikhak , gord , gorestan man , granaz , hala , hana_m , hannah , hany111 , hasti59 , hed!e , hoaya , hoda.4470 , hoda_b , homa* , homaa , honey_x , horin , hotsummer001 , hsdhsd , htamspam , hyunah , ili mah , Ingenio , Irani , j.ghanavizi , jery jon , judy abbott , katy , khademre , khanoom-damaghoo , khatooonn , khoshi , king _ panther , kobramahmod , kolaghermezi , lale joon , leila.kh , leilyk , little princess , liuana , lodan , love is.. , Lovely_girl , m Д 러 в υ β Ξ , M&M_601 , m0zhdeh , maahak , mahboobeh 98 , mahdieh67 , mahnazmom , mahsa.maloos , mahsadina , mahsamoon , mahsany , mahshad05 , mahshid_3d , mahtab payda , MAHTAB63 , mahtabi22 , mamorin , mansuri , many22 , marmar7452 , marmara25 , martire , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryam_277 , maryam_hj , masoumeh , mehrazar , melodina , me_ned , mfr60 , mina68 , minoo_kl , mirage , Misha73 , modern girl , mokmor , mona-95 , motlagh , mta farokhzad , mushtata , m_h_n , n!loof@r , N@h!D-B@R@N , nadia1 , nadjafi , nafas44 , Nahid72 , Najva20 , nana22 , Nasim 77 , nasimrahi , nasrin22 , nastaran b , nastaran86 , nastaran_702 , nedaj , neg neg , negin17 , new idea , niayesh00 , Night , nika21 , niloofarane , nilou6 , niloufar_rose , nita.viok , niyayeeeeeesh , nlp16001 , NO ONE , nrezaii , olala , omidk , OoPs , PAEEZ70 , paeezak , paeezi , pakdel , pariedarya , parisa mah , parisa76 , parisajan , parmida90 , parnar , patrishiya , perijooon , Pinkvadie , pr.delafrouz , proxima , raha.66 , raha6956 , rahaa_m , RaheBipayan* , rangin , Rez1_ds , reza9000 , Rha.sh , riitaa , rina_rita14 , roshan* , roya1365 , Roya_2010 , roz3 , rozai , rozhina , saaad , saba_a , saeedeh_n , sahar03 , sahely , sahel_m , samandf , samim , samir , Samira_Sabbaghi , sana1577 , sanaz_ , SANIA-23 , sara parvizi , sara-joon , sara1995 , sarabaran65 , sarina1911 , Satiya , sedena , sepeedeh , sepideh1993 , SETARE SOHEYL , setayesh_p995 , sete , sevin62 , sh1998 , Shabah eshg , shaghayagh banoO , shaghayegh69 , Shaloliz , shamsa 51 , sharafi , sharghi , shecary , SheiTa , sheren , shimaaaaa , shivashiva , sh_karan , simaN , sogolmehrabon , Sokout , sollmaz , some one , somy_kh , SONIA B , soooorati , Star8 , Star_69 , stiv , strich , sunshine.h , sura , susanzandieh , sydney , syhbyt , szszsz , s_mehr , sαвα , Taataa , tala bala , tama1011 , tanen , taniiin , TanNazZz , tara65 , taranom71 , taranomeabshar , thabibeh , Tifani Jon , tina 1989 , UnKnOwN_Sh , valan , vampire123 , vghv , violet_kl , yalda95 , yas baran , yasamin_34 , yasekabud , yashkin , yasna. , yasnaa , Z.BITA , z1378 , zahra jigar , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zauberin87 , zeinabjoon , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zoha-9098 , _Azadeh_ , ~*MONA*~ , ~alone angel~ , ~HaPPym00N~ , ~MaAxX~ , ~nas!m~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~Spunk!e~ , ~Tulip~ , ×sepidar× , آذردخت , آسوده , آینوش , اسمر , اقاقی , الداد , بارانیان , بازیگوش , بلــوط , بلور , بی بی گل , تابتا , تریلوبیت , تمنای دل , توهم سبز** , تک ستاره شب , تینا عبداللهی , دکور , راز نياز , رز آبی , رهایش , روياي ابي , رژلب , ریحون , ریمای من , زری , س_م_م_ , ساحل 2010 , ساغر123 , سانجانا , سبحی , ستاره بارون , ستاره ی رها , سحربانو69 , سرایدار جهنم , سرتق , سوال , سپیدوسیاه , سکوت من , شایسته بانو , شورم , شیدخت , شیوا , عسل جون1 , فانوس دریایی , فرح77 , فكه ي مجنون , قطره کوچولو , لحظه های آبی , لمیس20 , لی لی تنها , لیلا931 , لیلای لیلی , م.م.ر , مسافر كوچولو , منا64 , منيژه , مهرناز69 , مهرورز , مهلا.پ , مژگان بانو , نصرا... , نگان , نگاه7732 , نیلا... , نیلوفر:-) , هوای بارونی دلم , ویشار , ویولت بودلر , پرهامه , ღღ Parisa ღღ , پیازچه , کریستال , کمند , کهربا61 , گل یاس , •● نیلوفر 72●• , ✿KhanomGol , 乃凡卝凡 伬

صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرینآخرین