ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان آواز چکاوک | غریبه... کاربرانجمن
گل نقش طاووس

نودهشتیا
فید آر اس اس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:

رأی دهندگان
67. نظرسنجی بسته شده است.
  • زیر 15

0 0%
  • 15 تا 20

14 20.90%
  • 20 تا 25

21 31.34%
  • 25 تا 30

18 26.87%
  • بالای 30

14 20.90%
صفحه 1 از 34 123451126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 336
  1. Top | #1

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.35
    تشکر از کاربر
    3,690
    تشکر شده 57,765 در 414 پست
    حالت من
    Deltang
    اندازه فونت

پیش فرض رمان آواز چکاوک | غریبه... کاربرانجمن

سابیلی بلیکم به دوستای خودم....
    اینجانب تا حالا هیچی این دوروبرا نذاشتم ...اما حالا میزارم...
    اسم رمان:آواز چکاوک...
    اسم شخصیت هام : دخترش اسمش چکاوک میباشد.
    اسم پسرشم آبتین خان میباشد.

خلاصه داستان:
    داستان درمورد دختریه که یه چیزایی رو در مورد زندگیش می فهمه...از گذشتش فاصله می گیره و با اتفاقای جدیدی روبرو میشه...

ویرایش توسط غریبه... : 1393,07,05 در ساعت ساعت : 23:08

2. 335 کاربر از پست غریبه... تشکر کرده اند .

!rara! , # NEGAR # , #SamaneH# , $ ساجده$ , $~SARA88~$ , (morvarid) , * حدیث * , *a.n.i.t.a* , *ARAM* , *Lilia* , *mahsa* , *RaHa2* , *sara-m* , *sogol* , *sorme* , *~aida bala~* , *دخت تپل* , *رویا* , *سمیه م* , *مرغ خروس دوس* , +HODA+ , +Neda+ , --Nila-- , -Niloufar- , ...نگین... , .Dreamy-girl. , .yasmin , 890200721 , 90ia , ==== , a.n.jel , aahh , Abandokht , abby7 , afi jonz , aghababaei75 , albus severoos , alikhademi , Altin ay , amorist , angle92 , Anisa13 , Anolin , Ara19 , aramesh21 , Arshin1997 , artii , asal naz , asal-1412 , asal-661 , asal_cheshmak , asemane nili , aseman_82 , ashkannia , asma66 , assertive , atish69 , AVESTA , ayda3 , aygeen , Az@de , azda , b3666 , bahareh1374 , bast girl , blub2000 , bof4 , breathe , cole , coral , dada1 , darya19 , Defne , destiny aran , DORI JOOON , EasTern_Girl , Elahe111 , elenah , elin89 , f.m71 , f2kral , f@temee , FANNI , fariba_hed , farnam88180 , Farnaz , Fateme.shm , fatemeh1990 , fatima64 , fatima_59 , flavia , gandomsa , ghazghaz , ghorbani , ghorob89 , Golbahar75 , goldoone22 , goli62 , googoosh z , gooood girl , hala , hanajigh , haniyeh120 , harimeshgh , hedieh2000 , hediyeh_b , Helia6 , helik , hiva , hoda.4470 , homa41 , horin , hyunah , ili mah , Irani , iranian_girl , jimbo , jnashenakhte , khatereh14 , khiyal99 , kiumars , lalehjoon , latifa , leila.kh , leilaadel , leili_zzz , leyli70 , libra272 , liuana , loolin , Lovelyface.mn , m0zhdeh , maheasemun , mahi15 , mahsa.nadi , mahsadina , mahsafall , mahsamoon , mahsaok , mahtab10 , mahtab888871 , mansor64 , mariyan67 , maryam joOon , maryam2005 , maya 74 , mehrnoush_re , mery75 , mina87 , minoo.k , minoo_kl , mishapasha , misha_kavir , miss maryam , mohamad722 , mojgan am , mona-95 , m_ezraeil_m , n.g.t.16 , nafas-77 , nafas44 , Nahid72 , nastaran86 , niayesh00 , Nika-radi , niloofarlover , nlp16001 , nrezaii , pakdel , panaah , paria_pari , parvinah , peg@h , pegah.a , perijooon , pooy , queen-saba , raha005 , RaheBipayan* , ramlin , Randy Or , reza9000 , roya cute , roya1365 , saaad , saadat2000 , sahe , Sam!ra , sama sh , samandf , sana1994 , sanaz_ , sania555 , sara parvizi , sara.HB , sara.R , sara51 , saye98 , sedena , sefid65 , sepeedeh , SETARE SOHEYL , setayesh1363 , Shabah eshg , shadab1987 , shadivet , shaghayegh69 , shanti , sharghi , sharmin.r , shili , shiva joon , siavashani , simin.sh , sinsor , snappy , so0ske khaste , sokot shab , somy_kh , sonia1357 , soudi94 , strich , sushiyant11 , sydney , Taataa , tandis2 , TARANOMEMEHR , telma_m , TENAR , ti_na60 , to0oranj , valan , vampire123 , vj_90 , yaqush , yasaman20 , yashkin , zanbagh , Zarizar , zeinab75 , ziba111 , zina , zohre64 , zohreh eshghi , _TarlaN_ , |SarA_S| , ~*MONA*~ , ~elin~ , ~pArnYa~ , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ÐOҜH] JÎG@R , آدرینا61 , آذردخت , آسمان ابری , آسوده , اب و اتش , اردیبهشت 3 , اسمون , اسیرخواب , الی بانو 26 , انگشتر , اوریا , بازیگوش , بــــانــــو , بلور , بهار سرد , بهاران81 , تبسم+ , ترنج خاتون , ترنم , تنهای پردرد , ثنا77 , خانم فسقلی , خانم کوچولو0 , خورشیدک , دخترشیطون بلا , دخترکش , دخی بلا , دریا دلنواز , دیبا کیان , رازدخت , راژانه , روها , رژلب , زعیم زاده , سالومهو , سامیه.ر , ستاره تک , ستاره پرهام , ستاره ی صبح , ستـاره , سپیدوسیاه , سیب سرخ حوا , شادزی , شانی , شورم , شیرینusa , شیوا , طلوع عشق , عاطفه دلنواز , عسلی من , عمه خانم , فانتین , فرزانه 62 , ققنوس98 , لاله , لیا , م.م.ر , مامانی جون , مرزنگام , مرواریدجووون , مهستی , مونا** , میم مثل مهسا , نسرین... , نصرا... , نغمه13 , نفس19 , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نویسنده ی آینده , نیان , نیلا... , واران , وارش67 , پارلاق گونش , پریناز74 , کاماجی , کمند , کپل ناز , یاسی ص , یغما , یه دختر1995 , ღ Faranakღ , ✖م♥ر✖ی♥م✖

3. Top | #2

مدیر بخش کتاب

میانگین پست در روز
    9.52
    تشکر از کاربر
    88,522
    تشکر شده 418,362 در 26,674 پست
    حالت من
    Mariz
    اندازه فونت

با تشکر لطفا شروع کتاب را در تاپیک زیر اعلام کنید

آمارکتابهای در جریان سایت

توضیحاتی راجع به کتاب، تعداد صفحات و نویسنده و سال چاپ حتما ذکر کنید .

از فونت Tahoma و سايز 2 استفاده كنيد و در بین خط ها لطفا فاصله نندازید تا ساختن فایل PDF راحتتر باشه.

کمتـر از 20 خط در هر پست قرار ندهید!

برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع مجاز می باشد!
    ممنون
    اگر می خوهید رمان ِ خود را در انجمن قرار دهید و بلد نیستید... کلیک کنید!
    برای آگاهی از قوانین بخش کتاب... کلیک کنید!
    جهت اطلاع از قوانین بخش نقد و نحوه ی گذاشتن تاپیک نقد... کلیک کنید!

هر سوالی از بخش کتاب دارید، ابتدا تاپیک های بالا رو بخونید و اگر جواب خود را نیافتید به یکی {فقط یکی!} از مدیران ِ بخش، پیام خصوصی بزنید!
    نکته یِ مهمِ بخشِ تایپ:
    رمان هایِ فاقدِ خلاصه یِ مناسب، تایید نمی شود!

4. 143 کاربر از پست asal_cheshmak تشکر کرده اند .

#SamaneH# , $ ساجده$ , (morvarid) , * حدیث * , *ARAM* , *sorme* , *~aida bala~* , *مرغ خروس دوس* , +HODA+ , +Neda+ , ...نگین... , .Dreamy-girl. , .yasmin , 90ia , a.n.jel , abby7 , Altin ay , angle92 , Anisa13 , asal naz , asal-1412 , asma66 , ayda3 , Az@de , azda , bof4 , breathe , cole , coral , Elahe111 , elenah , f2kral , f@temee , fariba_hed , farnam88180 , Farnaz , Fateme.shm , fatima64 , fatima_59 , flavia , goldoone22 , googoosh z , hanajigh , Helia6 , hiva , homa41 , horin , hyunah , ili mah , iranian_girl , jimbo , khiyal99 , kiumars , leilaadel , leyli70 , liuana , loolin , m0zhdeh , mahi15 , mahsadina , mahtab10 , mariyan67 , maryam joOon , maryam2005 , mina87 , minoo_kl , miss_mass , mohamad722 , mona-95 , nafas44 , Nahid72 , narcis64 , nasrin44 , nlp16001 , nrezaii , pakdel , pegah.a , ra.kian , RaheBipayan* , ramlin , Randy Or , reza9000 , saadat2000 , salia , samandf , SaMirA.Ha , sania555 , sara parvizi , sara.HB , sara.R , sara51 , saye98 , SETARE SOHEYL , shaghayegh69 , so0ske khaste , sydney , tatar , TENAR , valan , yashkin , zeinab75 , zina , |SarA_S| , ~pArnYa~ , ÐOҜH] JÎG@R , آدرینا61 , آسمان ابری , آژند , اب و اتش , اردیبهشت 3 , بلور , بهار سرد , بهاران81 , ترنج خاتون , ترنم , خانم فسقلی , دخی بلا , رازدخت , سالومهو , سامیه.ر , ستاره بارون , ستاره پرهام , ستـاره , سپیدوسیاه , شادزی , شانی , شیوا , عمه خانم , غریبه... , لاله , لیا , م.م.ر , م.نوری , مرزنگام , نسرین... , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نویسنده ی آینده , نیان , نیلا... , پریناز74 , کمند , یغما , یه دختر1995 , ✖م♥ر✖ی♥م✖

5. Top | #3

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.35
    تشکر از کاربر
    3,690
    حالت من
    Deltang
    اندازه فونت

Red face قسمت اول....

الان نیم ساعته که منتظرم ... منتظر همزادم ، منتظر یک پسر نامرد که همه ی زندگیم رو ازم گرفت ؛ منتظر یک پسری که اگه نبود الان این زندگیه نکبتی رو نداشتم.....بالاخره سوار ماشین آخرین مدلش که من حتی اسمشم نمیدونم از در پارکینگ فوق العادشون اومد بیرون ....از ماشینش پیاده شد ...داره با موبایلش حرف میزنه ...گوشه روسریم رو که از بس جویده بودمش ریش ریش شده بود رو از دهنم در اوردم ؛ تکیه ام رو از دیوار گرفتم و رفتم سمتش .... تکیه داده بود به ماشینش و یک دستش رو کرده بود توی موهای سیخ سیخیش و اونا رو سیخ تر میکرد ، نمیدونم کی پشت خط بود که داشت خرش میکرد:
    _ عزیزم تو یک دقیقه گوش کن ....
    _ ای بابا میگم یک دیقه گوش کن .....
    _ باشه باشه توضیح میدم...
    _ فدات شم گریه نکن......ببین خوشگلم اون دختره دوست فرهاده ....
    _ به مرگ مهسا.....حالا دیگه گریه نکن ....
    _ باشه قربونت برم عصری میام دنبالت .....بوس بوس ...تماسو قطع کرد ....
    _ اَه اَه دختره ایکبیری چه قرو قمیشی هم میاد واسه من....همینطور که داشت با خودش صحبت میکرد نگاهش افتاد به دختری که چند قدمیش ایستاده بود و با نفرت بهش زل زده بود ......
    از سرو وضعش معلوم بود که زیاد اوضاع خوبی نداره....یک روسری مشکی سرش بود که پایینش ریش شده بود موهاش که مشکی پر کلاغی بود از زیر روسریش زده بود بیرون .... یک مانتوی خاکستری نه چندان نو تنش بود و یک شلوار جین مشکی....صورتش قشنگ بود چشمای درشت سبزی داشت .....و لباش بدون هیچ آرایشی آدمو وسوسه میکرد که.......
    _ دید زدنت تموم شد آق پسر.....
    _ جانم؟؟؟....پس بچه پایین شهری؟؟...خب کاری داری؟امضا میخوای؟
    چقد این بشر پروو بود سه ساعت اینهو بواِ ( جغد) زل زده به من اونوقت الان اینطور حرف میزنه.....
    _ خب نگفتی گدایی ؟ پول میخوای ؟
    کنترلم رو از دست دادم ؛ به سمتش یورش بردم و یقش رو گرفتم....روی پنجه ی پا ایستادم و تو چشماش زل زدم ....اون که انتظار همچین حرکتی رو نداشت چسبیده بود به ماشینش و با چشمای گشاد شده من رو نگاه میکرد ...
    بعد از چند ثانیه اخماش رفت تو هم و با یک حرکت هلم داد عقب و لباسش رو تکوند:
    _ اوهوی چه خبرته وحشی....؟
    پوزخندی زدم و اینبار با تهدید گفتم : ببین بچه سوسول کله پا کردنت واسه من کار دو سوتِِ پس زر ا........
    _ هی هی هی من اصلا نمیدونم تو کی هستی.....!!!
    _ آشنا میشیم پسر جون.....
    _ اِهه این طوریه؟ ..... آخه خانم محترم این چه طرز پیشنهاد دوستیه....؟
    _ هه هه دوستی ؟...با تو ....؟ببین من مغز خر نلونبوندم( نخوردم) بیام به تو ایکبیر بگم بووی فیریندم شی..!
    زد زیر خنده و گفت: بوی فیریند؟
    _ رو آب بخندی....
    جدی شدو گفت: ببین دیوونه زنجیری من حوصله کل کل با گداها رو ندارم و یک ده هزاری از جیبش در اورد و گرفت طرفم ...بیا بگیر...برو به سلامت....
    اشک توی چشمام جمع شد و با بغض بهش نگاه کردم ... با صدایی که سعی میکردم نلرزه گفتم: ببین من گدا نیستم...
    برا دوستی هم نیامدم.....فقط یه خورده حسابی باهات دارم....
    _اونوقت چی؟
    _ اینجا نمیشه بریم یه جایی بشینیم تا من یه چیزایی رو برات بگم....
    _ ببین من وقت ندارم ...و پیچید که بره سوار ماشینش بشه ....
    سریع پریدم جلوش و قطره اشک سرگردانی روکه می رفت تا سرازیر بشه رو با پشت دست پاک کردم ....
    _ مهمه حتم دارم تو هم خوشت میاد....
    موذی نگام کرد و بعد از چند لحظه لبخند شیطنت باری زد و گفت : باشه خانوم خانوما بریم....ودر جلوی ماشینش رو برام باز کرد...
    از فکری که ممکن بود کرده باشه حالم بد شد ولی فعلا مجبور بودم سکوت کنم....آره مجبور بودم...سوار شدم. با سرخوشی سوار ماشینش شد ، یک نگاه به من انداخت و استارت زد .... لابد پیش خودش فکر کرده بزم امشبش روبراه شده ...مگه میشد یه آدم تا اینحد کثیف باشه....برا یه لحظه خدا رو شکر کردم که بین این آدما زندگی نمیکنم ....پیشونیم رو چسبوندم به شیشه ی ماشین و به خیابونای خاکستری زل زدم......
    ویرایش توسط غریبه... : 1393,06,12 در ساعت ساعت : 22:21

6. 439 کاربر از پست غریبه... تشکر کرده اند .

!rara! , #saba.b# , #SamaneH# , $ ساجده$ , $~SARA88~$ , * حدیث * , ***forogh*** , *a.n.i.t.a* , *ARAM* , *Lilia* , *RaHa2* , *sara-m* , *Scarlett* , *sogol* , *sorme* , *~aida bala~* , *دخت تپل* , *رویا* , *ریحانه# , *مرغ خروس دوس* , +HODA+ , --Nila-- , .Dreamy-girl. , .parniya. , 0033 , 7toranj , 870664182 , 890200721 , 90ia , @@zahra@@ , A.ADRINA , a.n.jel , aahh , Abandokht , abby7 , abri , afi jonz , aflak , aghababaei75 , alikhademi , Altin ay , amirhosseinac , amisha , amorist , angel04 , angle92 , angur , Anisa13 , Anolin , anzhela , Ara19 , aramesh21 , architect_shima , arezoo214 , armita1819 , Arshin1997 , ART!ST , artii , asal naz , asal-1412 , asal-661 , asemane nili , aseman_82 , ashkannia , asma66 , atefeh_49 , atish69 , Ati__377 , atoosa joon , atyek , ayda3 , ayda_ayda , aygeen , Az@de , azadehh , azam 24 , azda , Azita49 , b3666 , bahareh1374 , banafsheh_sh83 , Barane Gham , barane khazan , baroon12 , baroun7777 , bast girl , bof4 , brain storm , cole , coral , Defne , delaram96 , deragun , destiny aran , DORI JOOON , down13 , dr-vet , EasTern_Girl , elaheh sharghi , eli khatar , elianoos , elmiraa_20 , eti98 , f.m71 , f2kral , fadai , famdavari , faran2 , fariba48 , faribash , fariba_hed , farin68 , farnam88180 , Farnaz , farzaneh-a , Fateme.shm , fatemehjojo , fatima64 , fatima_59 , fereshth , feryal_bahmani , fk-osh-d , flavia , foggy , galadril3 , gandomsa , ghazghaz , ghorbani , gilda94 , goldoone22 , golgoli jaan , goli62 , googoosh z , Hadis4030 , hala , hanajigh , hana_m , hany111 , harimeshgh , hasti59 , Helia6 , hidenam , hiva , hoda.4470 , hoda_b , homa* , homa41 , horin , hyunah , ili mah , Irani , iranian_girl , jey-jey , jimbo , jnashenakhte , JonasRahimi , Just Say No , kiumars , ladysadeghi , leila.kh , leila93 , leilaadel , leona , leyli70 , libra272 , little princess , liuana , loolin , losi , Lovely_girl , M.R.K , m0ona , m0zhdeh , mahdieh67 , mahdis.nzh , maheasemun , mahsa 21 , MAHSA-O , mahsa.beyaz , mahsa.nadi , mahtab10 , mahtab888871 , mamanekasra , mansor64 , maral_70 , mariyan67 , marjansh , maryam joOon , maryam2005 , mati jojo , mehrnoush_re , mery75 , mfr60 , mikironi , mina87 , minoo.k , minoo_kl , mishapasha , miss_mass , mohamad722 , mojgan am , mona-95 , mozhi.a , nadia_gh74 , nafas44 , Nahid72 , nanazkhanoom , narcis64 , narciss , Nasim 77 , nastaran86 , nedaj , negin_tala , niayesh00 , Nika-radi , nini84 , niyayeeeeeesh , nlp16001 , nooriya , nrezaii , padideh_hs , pakdel , panaah , pari1990 , paria_pari , parmis91 , parvinah , Peart , peg@h , pegah.a , perijooon , peymaneh , princess74 , queen-saba , ra.kian , RaheBipayan* , ramanava , ramlin , Randy Or , red_rose , reza635 , reza9000 , rilla , romina ab , roya1365 , rozhina , s.d.yeganeh , saadat2000 , sabah70 , sabouraneh , sahel_m , salia , saman84 , samaneh60 , sama_kitty , samir , sana1994 , sanaz_ , sara parvizi , sara.HB , sara2876 , sara51 , saratab , sarax , saray , sasbh2 , satiris , Satiya , saye98 , sefid65 , sepeedeh , sepide23 , sepidgoli , sera lak , SETARE SOHEYL , setareh67 , setayesh1363 , shabnamsobhabi , shadab1987 , shadi256 , shadivet , shaghayegh69 , shamin , sharghi , sharmin.r , shatot , sheydajoooon , shili , shimaaaaa , shining sun , shiva joon , siavashani , Silber , sinsor , sly&spy , so0ske khaste , sokot shab , somy_kh , strich , sunny20 , sydney , syhbyt , Taataa , tama1011 , tania_7 , telma_m , TENAR , tenten , term , tinairn , Titania1273 , ti_na60 , tono , valan , vampire123 , vianna , vj_90 , yaqush , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zeinab75 , ziba111 , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zina , zohre64 , zohreh eshghi , zoooom , |SarA_S| , ~*MONA*~ , ~elin~ , ~pArnYa~ , ~Tulip~ , ÐOҜH] JÎG@R , ×sepidar× , آدرینا61 , آذردخت , آرنیکا , آسمان ابری , آسوده , آناکارنینا7 , آژند , اردیبهشت 3 , اقاقی , الاجون , ایپک یولی , بازیگوش , برادپیت , بلور , بهار سرد , تبسم+ , ترنج خاتون , ترنم , تنهای پردرد , تهمتن , جلوه , حسین زاده حسینی , خانم فسقلی , خانم کوچولو0 , خرس قهوه ای , خیال غزل , دخی بلا , دریا77 , دوست داشتني , دیبا کیان , راحله۷۱ , رها در باران , زردولگ , زعیم زاده , زوها , س_م_م_ , سامیه12 , سانجانا , ستاره بارون , ستاره تک , ستاره پرهام , ستاره ی صبح , ستـاره , سهيلا نصير , سپید بخت , سپیدوسیاه , شادزی , شانی , شداد , شمسا , شورم , شیرین53 , شیرینusa , شیوا , طلوع عشق , عاتکه , علی رضاایران , علیصدر , عمه حمی , عمه خانم , فاطمه سرخوش , فرزانه 62 , ققنوس98 , لاله , لمیس20 , لیا , م.م.ر , م.نوری , مامانی جون , مرزنگام , مرضی2 , مرواریدجووون , مهستی , مونا** , نسرین... , نصرا... , نغمه13 , نفس19 , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نویسنده ی آینده , نیان , نیلا... , نیلوفر:-) , هادیانا , واران , وارش67 , پارلاق گونش , پرواس , پریناز74 , پهره , کمند , کهربا61 , کپل ناز , یغما , یه دختر1995 , ღ Faranakღ

7. Top | #4

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.35
    تشکر از کاربر
    3,690
    حالت من
    Deltang
    اندازه فونت

Red face قسمت دوم...

اینقدر توی خیالاتم فرو رفته بودم که نفهمیدم کی ماشین رو نگه داشت....
    _ خانومی نمی خوای پیاده بشی ؟
    حالم از این لحن مسخرش بهم می خورد یا آمدم درو باز کنم ؛پریدو برام بازش کرد و صبر کرد تا پیاده بشم ....با یکلبخند بازوش رو گرفت طرفم ....پسره دیوونه انگار می خواد منو ببره پیست رقص ، یک نگاه بی تفاوتو سرد بهش انداختم.......دستام رو کردم توی جیبم و به طرف محوطه پارک جنگلی رفتم اول انگاری مخش هنگ کرد ..... چند لحظه بعد به سمتم اومد و بدون اینکه بروی خودش بیاره دستش رو حلقه کرد دور کمرم .....می خواستم خودم رو بکشم کنار که محکم تر گرفتم؛ هدایتم کرد سمت یک نیمکت که توی قسمت پرتی بود و یک درخت بید مجنون بالاش با طنازی می رقصید....
    همونطور که دستش دور کمرم بود نشوندم روی نیمکت ...دلم نمیخواست بیشتر از این به این نقش مسخره ادامه بدم ...باید باهاش حرف میزدم
    _ ببین عمو م....
    قبل از اینکه کلمه دیگه ای از دهنم بیرون بیاد جفت پا پرید رو نروم .....
    _ ای بابا عزیزم یکم با احساس تر ، عمو دیگه چیه ...؟مثلا بگو; عزیزم، گلم ، فدات شم ...یا نه اصلا این چیزا رو ول کن بگو بهم...قربون چشمات برم ....وبعد زل زد توی چشمام ، منم که حالت تهوع بهم دست داده بود با این حرفاش؛ با یک حالت چندش که انگار دارم به یک لاکپشت لخت نگاه میکنم بهش زل زدم....تا خواستم نگاهم رو بچرخونم یک سمت دیگه سریع چونم رو گرفت و با سرعت نور لباش رو اورد سمت لبام ..یا آمد لمسشون کنه از جام پریدم و با تمام قدرت بهش سیلی زدم ...دستش رو گذاشت روی صورتش وبا خشم بهم خیره شد ... انگشتش رو به علامت تهدید گرفت سمتم و خواست از جاش بلند بشه که دستم رو گذاشتم روی سینش و هلش دادم روی نیمکت.....در حالی که بغض کرده بودم :
    _ کثافت ، اول صبر کن ببین چی میخوام بت بگم ...بعد مثل حیوون از غریزت پیروی کن ....
    تا آمد حرفی بزنه....
    _ فقط خفه شو پیچ گوشتو تا ته زیاد کن میخوام یک چیزایی رو حالیت کنم.....د مگه نگفتم خفه شو و بعد یقشو گرفتم ...روش خم شدم و زل زدم تو چشماش ....
    _ ببین برادر جوجه تیغی ....یکم مکث کردم...نمیدونستم از کجا شروع کنم ....
    قبل از اینکه چیزی بگم هلم داد عقب و بلند شد وایستاد ....رگ مغزش از روی پیشونیش تالاپ تولوپ میکرد....سریع اومد سمتم و منو محکم بغل کرد.....با زور می خواستم خودم رو بکشم بیرون که گفت: ببین جوجه بد بازی رو شروع کردی....پس عواقبشم قبول کن .....میدونی هر چی دختر گستاخ تر باشه منم بیشتر هار میشم.....و بعد موهام رو از روی روسری به سمت عقب کشید ....با هوس به لبام خیره شد و......
    با وحشی گری افتاد به جون لبام اینقدر محکم و پشت سر هم می بوسیدکه نفس کم اورده بودم ...با مشت بهش میزدم و گریه میکردم......ولی انگار نه انگار ...قدرتش نمیدونم چرا اینقدر زیاد شده بود.......
    هق هقم توی گلوم خفه شده بود ...هر چی تقلا میکردم فایده نداشت ...سعی کردم ذهنم رو جمع کنم ......
    لباش رو از روی لبام سر داد به طرف گردنم.....تا لبام آزاد شد :
    _ بی غیرت ......خاک تو سرت .... ولم کن وحشی و یک جیغ بلند زدم.....میون هق هق گریم با صدای آرومی گفتم : آخه... آخه....آخه کی با خواهرش ...این...اینکارو میکنه...؟؟؟
    ویرایش توسط غریبه... : 1393,06,12 در ساعت ساعت : 22:21

8. 383 کاربر از پست غریبه... تشکر کرده اند .

!rara! , #saba.b# , #SamaneH# , $ ساجده$ , $~SARA88~$ , * حدیث * , ***forogh*** , *ARAM* , *Lilia* , *RaHa2* , *sara-m* , *Scarlett* , *sorme* , *~aida bala~* , *دخت تپل* , *رویا* , *ریحانه# , +HODA+ , --Nila-- , .Dreamy-girl. , .parniya. , 0033 , 7toranj , 870664182 , 90ia , A.ADRINA , a.n.jel , aahh , Abandokht , abby7 , abri , afi jonz , aghababaei75 , alikhademi , Altin ay , amisha , amorist , Anahita.s , angel04 , angle92 , Anisa13 , Anolin , anzhela , Ara19 , aramesh21 , architect_shima , armita1819 , Arshin1997 , ART!ST , artii , asal naz , asal-1412 , asal-661 , asemane nili , ashkannia , atefeh_49 , atoosa joon , atyek , ayda_ayda , aygeen , Az@de , azda , Azita49 , b3666 , ba-maram , bahareh1374 , banafsheh_sh83 , Barane Gham , barane khazan , baroon12 , baroun7777 , bof4 , cole , coral , Defne , delaram96 , destiny aran , diga , DORI JOOON , dr-vet , EasTern_Girl , elena1008039 , eli khatar , elianoos , elmiraa_20 , eti98 , f2kral , fadai , fariba48 , faribash , fariba_hed , farin68 , farnam88180 , Fateme.shm , fatemeh1990 , fatemehjojo , fatima64 , fatima_59 , fereshth , feryal_bahmani , fk-osh-d , flavia , galadril3 , gandomsa , ghazghaz , ghorbani , gilda94 , goldoone22 , golgoli jaan , goli62 , googoosh z , hanajigh , hana_m , hany111 , hasti59 , Helia6 , helik , hidenam , hiva , hoda.4470 , hoda_b , homa* , horin , hyunah , ili mah , Irani , iranian_girl , jey-jey , jimbo , jnashenakhte , JonasRahimi , Just Say No , kiumars , latifa , leila.kh , leila93 , leilaadel , leyli70 , libra272 , little princess , liuana , loolin , losi , Lovely_girl , m0ona , m0zhdeh , mahdieh67 , mahdis.nzh , mahsa 21 , MAHSA-O , mahsa.nadi , mahtab10 , mahtab888871 , mamanekasra , mansor64 , maral_70 , mariyan67 , marjansh , maryam joOon , maryam2005 , mati jojo , mehrnoush_re , mfr60 , mina87 , minoo.k , minoo_kl , mishapasha , miss maryam , mona-95 , monir1343 , nafas44 , Nahid72 , nanazkhanoom , narcis64 , Nasim 77 , nasrin22 , nastaran86 , neda roshan , nedaj , negin_tala , niayesh00 , Nika-radi , nini84 , niyayeeeeeesh , nlp16001 , nooriya , nrezaii , padideh_hs , pakdel , pari1990 , paria_pari , parmis91 , parvinah , Peart , peg@h , pegah.a , perijooon , peymaneh , princess74 , queen-saba , ra.kian , RaheBipayan* , ramanava , ramlin , Randy Or , red_rose , reza635 , reza9000 , rilla , romina ab , roshan* , roya1365 , s.fzpr , saadat2000 , sabah70 , sabouraneh , saegheh , sahel_m , salia , samaneh60 , samir , Samira_Sabbaghi , sana1994 , sanaz_ , sara parvizi , sara.HB , sara2876 , sara51 , saratab , sarax , saray , sasbh2 , satiris , Satiya , saye98 , sefid65 , sepeedeh , sepide23 , sera lak , SETARE SOHEYL , setayesh1363 , shabnamsobhabi , shadi256 , shadivet , shaghayegh69 , shamin , sharghi , sharmin.r , shatot , sheydajoooon , shili , shimaaaaa , shining sun , siavashani , sinsor , sly&spy , so0ske khaste , sokot shab , somy_kh , strich , suger , sydney , syhbyt , Taataa , tama1011 , tania_7 , TENAR , tenten , term , tinairn , Titania1273 , tono , valan , vampire123 , vianna , vj_90 , yaqush , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zarre , zeinab75 , ziba111 , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zohre64 , zoooom , ~*MONA*~ , ~elin~ , ~Magic Life~ , ~pArnYa~ , ~Tulip~ , ÐOҜH] JÎG@R , ×sepidar× , آدرینا61 , آذردخت , آرنیکا , آسمان ابری , آناکارنینا7 , آژند , اب و اتش , اردیبهشت 3 , اقاقی , الاجون , بازیگوش , برادپیت , بلور , بهار سرد , تبسم+ , ترنج خاتون , تهمتن , جلوه , خانم فسقلی , خانم کوچولو0 , خرس قهوه ای , خیال غزل , دخی بلا , دریا77 , دوست داشتني , دیبا کیان , راحله۷۱ , رها در باران , روشناک , روژان6815 , زعیم زاده , زوها , س_م_م_ , سامیه12 , سانجانا , ستاره تک , ستاره پرهام , ستاره ی صبح , ستـاره , سهيلا نصير , سپید بخت , سپیدوسیاه , شادزی , شورم , شیرین53 , شیرینusa , شیوا , عاتکه , عاطفه دلنواز , عمه حمی , عمه خانم , فاطمه سرخوش , فرزانه 62 , ققنوس98 , لاله , لمیس20 , لیا , م.م.ر , م.نوری , مامانی جون , مرزنگام , مرضی2 , مرواریدجووون , مهستی , مونا** , نسرین... , نصرا... , نفس19 , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نویسنده ی آینده , نیان , نیلا... , هادیانا , وارش67 , پارلاق گونش , پرواس , پریناز74 , پونام , کهربا61 , کپل ناز , کیمیا1388 , یغما , یه دختر1995 , ღ Faranakღ

9. Top | #5

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.35
    تشکر از کاربر
    3,690
    حالت من
    Deltang
    اندازه فونت

Red face قسمت سوم...

یک لحظه مکث کرد و در حالی که نفساش به گوشم می خورد یک پوزخند صدا دار زد ....
    سرش رو کشید عقب ....من هم از فرصتاستفاده کردم و با زانو کوبوندم تو جای حساسش ، یکدفعه رنگش کبود شد و با درد روی زمین نشست .... سریع روسریم رو انداختم روی سرم و محکم بستمش .... هنوزم وقتی فکر میکنم که اون....اون که .....با صداش به خودم اومدم .....
    لعنتی معلوم هست چه غلطی میکنی؟ ....مگه دستم بهت نرسه .....! قبل از اینکه دوباره وحشی بشه دست کردم تو جیب مانتومو درش اوردم ....گرفتم طرفش ، با تعجب بهم نگاه کرد و در حالی که از روی زمین بلند میشد ، شناسنامه رو از دستم گرفت وقتی بازش کرد به وضوح جوشش اشکو توی چشماش دیدم.....همینطور که زل زده بود به صفحه شناسنامه عقب عقب رفت و نشست روی نیمکت .....بعد از چند لحظه به من نگاه کرد و درحالی که اشک های داخل چشمش رو با پشت دست پاک میکرد از جاش بلند شد ، شناسنامه روانداخت زمین ... و در حالی که به طرفم میامد با شوقی آمیخته به تعجب گفت: پ.....پ ...پپو....پونه....؟
    هر قدمی که جلو می آمد من هم یک قدم عقب میرفتم .....تا خوردم به یک درخت .....با نفرت به اون که هنوز در حال پیشروی بود گفتم: جلو نیا.......( با فریاد ): مگه با تو نیستم میگم جلوتر نیا ؟؟؟
    سر جاش ایستاد ....شوق توی چشماش جای خودش رو به غمی عظیم داده .....
    _ اولا یه بار دیگه بگی پونه.....زبونت رو از حلقومت در میارم و باهاش حلق آویزت میکنم .....اسم بنده چکاوکه....دیما خیال برت نداره که دیگه دااش منی؟!!!!..... چارمن ....
    _ سوما.....
    _ چی؟؟؟
    _ میگم باید بگی سوما نه چهارمن.....
    _ به تو ربطی نداره من چی میگم....حالیته؟
    سرش رو تکون داد و منتظر باقی حرفا شد ....
    _ آره داشتم میگفتم یادت رفته.....چن دیقه پیش چه غلطی داشتی میکردی...؟و با بغض و عصبانیت بهش نگاه کردم....
    _ من .... من ....نمی دونستم که....
    _ که چی ...؟ من ابجیتم....؟یعنی تو با دخترای مردم همون اول اینکارارو می کنی؟....خواست حرفی بزنه که....
    _ دلم نمی خواد هی بهت بگم خفه شو پس ساکت وایسا ببین چی بت میگم؛ من نیامدم که تو برام دااش بشی یا من براتو ابجی....علاقه ای هم ندارم که بخوام جزو خونواده ی مزخرف شما بشم.....فقط ....دقت کن فقط ....میخوام منو ببری پیش اون به اصطلاح ننه بابای بی غیرتم....یک کار کوچولو باهاشون دارم و بعد از اون هم میرم به سلامت، خر دیدی ندیدی.....شیر فهم شد؟
    _ شتر...
    _ چی؟؟؟
    _ میگم باید بگی شتر دیدی ندیدی ...نه خر!
    _ اهکی ....مثل اینکه من دارم برات قصه ی حسین کرد شبستری رو تعریف میکنم ! ....بجای اینکه وایسی اینجا ملا لغت گیر بشی پاشو اتلت رو آتیش کن .... باید برم به اون دو تا عرض ادب کنم....فقط بجم چون من وقت ندارم....
    _ ببین پونه....
    _ با فریاد:..... خففففففففه شووووووو......اسم من چکاوک .....فهمیدی یا نه ؟؟؟
    _ آره آره.....ببین چکاوک .....مامان قلبش ضعیفه ....تو همه این سالها برام از تو گفته ....که یه خواهر دو قلو داشتی....که خیلی خوشگل بوده ....که دلش براش تنگ شده ....دوست داره بغلش بگیره و لپای نرمو تپلشو ببوسه....حالا .....حالا تو می خوای بری اونجاهو ....حرفای نامربوط بزنی که هیچکدوم با تفکرات مامانمون جور در نمیاد ......می ترسم قلبش....
    همچین قه قه ای زدم که کلاغای روی درختا از جاشون پریدن.....اینقدر خندیدم که از چشمام اشک راه افتاد......یک دستم رو گذاشته بودم روی تنه درخت و یک دستمرو هم به دلم گرفته بودم.....میون خنده به داداش چند دیقه ایم نگاه کردم که با نگرانی بهم خیره شده بود .....صدای خندم رو قطع کردم و همراه با فریادی که می کشیدم ؛ مشتم رو با تمام قدرت حواله ی تنه ی درخت کردم ...از دستم خون راه افتاد با قدم های لرزان به سمتش رفتم و خون رو نشونش دادم .....
    _ می بینی این واقعیته....نه داستانای توی کتابا که با یکی بو یکی نبود شروع بشه و با بالا رفتیم ماست بود پایین اومدیم دوغ بود قصه ی ما دروغ بود تموم بشه......من دور انداخته شدم اونم کلی پیش .....تو رو نگه داشتن ولی منو ......خب از قدیم گفتن پسر پسر قند عسل نه؟؟؟ اون ننه ی دیوونت چه فکری پیش خودش کرده ؟که برم بغلش کنم و ماچش کنم و درست مثل فیلمای هندی با لهجه ی راجو بگم ( با صدای تو دماغی): اووووه مادر تو هیچ وقت پدر من نبودی.......اوهو خنده داره؟....... بببین دادا زندگیه من نه داستانه نه فیلم هندی......زندگیه من واقعیته ...بد بختیای من تو این سالا واقعیته......هرچند می بینم با اینکه از خیلی لحاظ بدبخت بودم و اطرافیانم رو هم بدبخت کردم......ولی اقلا پیش مادرو پدری بودم که دوستم داشتن و من براشون ارزش یه انسانو داشتم نه یه اشغال.....ببین حتی اگه ننت سکته هم بکنه حقشه هر کاری یه تاوانی داره....زرد نکن نیومدم برا انتقام.....فقط یه کار کوچیک دارم برای مامان خودم که دیگه نمی خوام دردشو ببینم......حالاهم من رو ببر پیش ننه بابات .....هرچی برات داستان گفتم بسه......و خودم جلوتر به سمت ماشین راه افتادم...شناسنامه رو برداشت و پشتم راه افتاد ......
    _ چکاوک باور کن اینجوری نیست کسی تو رو دور ننداخته ....باور کن ....
    _ چیو باور کنم .....اصلا نمی خوام به شماها فک کنم چه برسه به باور کردن شماها ....تو هم بهتره زود تر منو برسونی پیش اونا حوصله کل کل با آدمایی مثل تو رو ندارم...
    _ باشه ....ولی قبلش بزار بهشون اطلاع بدم
    _ لازم نکرده خودم می خوام رو در رو بشون بگم....
    و زود تر سوار ماشین شدم.....وقتی راه افتاد دوباره پیشونیم رو چسبوندم به شیشه و دوباره به خیابونای خاکستری زل زدم......
    ویرایش توسط غریبه... : 1393,06,12 در ساعت ساعت : 23:08

10. 381 کاربر از پست غریبه... تشکر کرده اند .

!rara! , #saba.b# , #SamaneH# , $ ساجده$ , $~SARA88~$ , * حدیث * , ***forogh*** , *ARAM* , *Lilia* , *RaHa2* , *sara-m* , *~aida bala~* , *دخت تپل* , *رویا* , *ریحانه# , *مرغ خروس دوس* , +HODA+ , --Nila-- , .Dreamy-girl. , .parniya. , 0033 , 7toranj , 870664182 , 890200721 , @@zahra@@ , A.ADRINA , a.n.jel , aahh , Abandokht , abby7 , abri , afi jonz , aghababaei75 , alikhademi , Altin ay , amirhosseinac , amisha , amorist , Anahita.s , angel04 , angle92 , Anisa13 , Anolin , anzhela , aramesh21 , architect_shima , arman_iran , armita1819 , arshida1994 , ART!ST , artii , asal naz , asal-1412 , asal-661 , asemane nili , ashkannia , asma66 , atefeh_49 , atoosa joon , atyek , ayda3 , ayda_ayda , aygeen , Az@de , azam 24 , azda , Azita49 , b3666 , bahareh1374 , banafsheh_sh83 , barane khazan , baroon12 , baroun7777 , bast girl , bof4 , brain storm , cole , coral , Defne , destiny aran , DORI JOOON , dr-vet , EasTern_Girl , elena1008039 , eli khatar , elianoos , elmiraa_20 , eti98 , f2kral , fadai , faezeh369 , fariba48 , faribash , fariba_hed , farin68 , farnam88180 , fatemeh1990 , fatemehjojo , fatima64 , fatima_59 , fereshth , feryal_bahmani , fk-osh-d , flavia , galadril3 , gandomsa , ghazghaz , ghorbani , gilda94 , goldoone22 , golgoli jaan , goli62 , googoosh z , hala , hanajigh , hana_m , hany111 , harimeshgh , hasti59 , Helia6 , hidenam , hiva , hoda.4470 , hoda_b , homa* , horin , hyunah , ili mah , Irani , iranian_girl , jey-jey , jnashenakhte , JonasRahimi , Just Say No , kiumars , latifa , leila.kh , leila93 , leilaadel , leyli70 , libra272 , little emo girl , little princess , liuana , loolin , losi , M.R.K , m0ona , m0zhdeh , mahdieh67 , mahdis.nzh , mahsa 21 , MAHSA-O , mahtab10 , mahtab888871 , mamanekasra , mansor64 , maral_70 , mariyan67 , marjansh , maryam joOon , maryam2005 , mati jojo , mehrnoush_re , milana , mina87 , minoo.k , minoo_kl , mishapasha , miss_mass , mk70 , MOHI goli , mojgan am , mona-95 , monir1343 , mozhi.a , m_ezraeil_m , nadia_gh74 , nafas44 , Nahid72 , nanazkhanoom , narcis64 , narges65 , Nasim 77 , nasrin22 , nastaran86 , nedaj , neg neg , negin_tala , New Age , niayesh00 , Nika-radi , nini84 , nlp16001 , nooriya , nrezaii , padideh_hs , pakdel , pari1990 , parvinah , Peart , peg@h , pegah.a , perijooon , peymaneh , princess74 , queen-saba , RaheBipayan* , ramanava , ramlin , Randy Or , red_rose , reza9000 , rilla , roshan* , roya1365 , s.d.yeganeh , s.fzpr , saadat2000 , sabah70 , sabouraneh , sabz_abi , saegheh , sahel_m , salia , samir , Samira_Sabbaghi , sana1994 , sanaz_ , sanni , sara parvizi , sara.HB , sara2876 , sara51 , saratab , sarax , saray , sarma1010 , satiris , Satiya , saye98 , sepeedeh , sera lak , setayesh1363 , shabnamsobhabi , shadi 936 , shadi256 , shadivet , shaghayegh69 , shamin , sharghi , sharmin.r , sheydajoooon , shili , shima ap , shimaaaaa , shining sun , siavashani , sinsor , so0ske khaste , sokot shab , somy_kh , spgsara , strich , sunny20 , sydney , syhbyt , tama1011 , tania_7 , TENAR , term , tinairn , Titania1273 , ti_na60 , valan , vampire123 , vianna , vj_90 , yaqush , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , Zahra_niki , Zarizar , zeinab75 , ziba111 , zibahp , ziglernata , zohre64 , zoooom , zorobahar , ~*MONA*~ , ~elin~ , ~Magic Life~ , ~pArnYa~ , ~Tulip~ , ÐOҜH] JÎG@R , آدرینا61 , آذردخت , آسمان ابری , آناکارنینا7 , آژند , اب و اتش , اردیبهشت 3 , اروانه , اقاقی , ایپک یولی , بازیگوش , بلور , بهار سرد , بهاران81 , تبسم+ , ترنج خاتون , تنهای پردرد , تهمتن , جلوه , حسین زاده حسینی , خانم فسقلی , خانم کوچولو0 , خرس قهوه ای , خیال غزل , دخی بلا , دریا77 , دوست داشتني , راحله۷۱ , رها در باران , زعیم زاده , زوها , س_م_م_ , سالومهو , سامیه12 , سانجانا , ستاره بارون , ستاره تک , ستاره پرهام , ستاره ی صبح , ستـاره , سهيلا نصير , سپید بخت , سپیدوسیاه , سیلسیلیا , شادزی , شورم , شیرینusa , طلوع عشق , عاتکه , علی رضاایران , علیصدر , عمه حمی , عمه خانم , فرزانه 62 , ققنوس98 , لاله , لمیس20 , م.م.ر , م.نوری , مامانی جون , مرزنگام , مرضی2 , مرواریدجووون , مهستی , مونا** , نسرین... , نصرا... , نفس19 , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نویسنده ی آینده , نیان , نیلا... , نیلوفر:-) , هادیانا , وارش67 , پارلاق گونش , پرواس , پریناز74 , پونام , کهربا61 , کپل ناز , یغما , ღ Faranakღ

11. Top | #6

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.35
    تشکر از کاربر
    3,690
    حالت من
    Deltang
    اندازه فونت

Red face قسمت چهارم...

هنوز راهی نرفته بود که ماشین رو کنار خیابون نگه داشت و پیاده شد ....
    _هی کجا داری میری؟
    _الان میام داره از دستت خون میره....
    _ تو لازم نکرده نگران خون دست من باشی ....طلا که پاکه پاکه چه حاجتش به خاکه؟
    با خنده و تعجب سرشو از شیشه ی کنار ماشین اورد تو:الان این چه ربطی داشت؟
    _خب مرد ناحسابی وقتی من خودم از همه نظر پاکم دیگه با این خون نجس یا کثیف نمی شم دیگه...؟
    _خب ولی من هنوزم منظورتو درک نکردم ...و با خنده سرشو کشید بیرون و به سمت داروخونه ی اونور خیابون راه افتاد..
    _صد رمت به خر ...خو البته اینم برا خودش یه پا کره خره
    ...!

خیلی دلم می خواست توی داشبورد ماشینشو ببینم...اولین بارم بود که سوار همچین ماشینی میشدم...زیاد زیادش سوار گاری اصغر مستر شده بودم...حس فضولیم بد جور زده بود به مخم...گیریم که بفهمه دلم خواسته فضولی کنم ...با این فکر در داشبوردو باز کردم و توش چشم چرخوندم، اه ه ه چه قده پول این جا می باشد....خب اینم یه شیشه زهر ماری...یه پاکت سیگار...خب اینم خوراک من، یه دسته عکس اون ته جا خوش کرده بود ...درش اوردم و شروع کردم به دید زدن؟....ای ی ی پسره ی چندش ...کلی عکس از دخترای مدل به مدل که به طرز مستهجنی تو بقلش بودن یا به طرز فجیعی لبو لوچشون تو هم بود ...اه ه ه ...عکسا رو پرت کردم توی داشبوردو درشو محکم بستم...سرم رو تکیه دادم به پشتیه صندلی و چشمام رو بستم ...
    _سلام خانووووم خشگله....با شنیدن صدا چشمام رو با بی میلی باز کردم و به خلقت عجیبی که با یه لبخند از بنا گوش در رفته کنار ماشین ایستاده بود نگاه کردم.....ای خدااا این پسر بود ؟قدرت خدا از ریش که به طور کل آزاد بود دریغ از یه سبزی ای چیزی ...ابروهاشم تمیس تمیس تمیس بود ...ایول عجب دماغ عملی ای داره جون میده برا تمرین بکس....یه لباس جیغ نارنجی تنش بود با یه شلوار که از بس پاره پوره بود نتونستم جنسشو یا حتی رنگشو تشخیص بدم....با بی میلی :
    _جانم ....فرمایشی بود؟
    _جانت بی بلا آبنبات ؛ میشه این شماره رو بگیری؟...ای الان چی گفت..!!! آبنبات؟ بابا این دیگه آخر حالت تهوء بود اونم از نوع سبزش که یه مو توش شناوره....خیلی اعصابم گلو بلبل بود این قناری خونگیم بهش اضافه شد....عیب نداره حتما حکمتی توشه یکیشم اینه که عصبانیتم رو سر یکی خالی کنم....یک لبخند لوس بهش زدم و از ماشین پیاده شدم....با لحن یه شیکر پاچ حرفه ای گفتم : معلومه ...و دستم رو برای گرفتن کاغذ دراز کردم ...در همون هنگام چشمام افتاد به برادر گرامم که حتی اسمشو هم نمی دونستم اون ور خیابون منتظر بود چراغ سبز بشه....از صورت برافروختش معلوم بود غیرتی شده...غیرت؟مگه همچین آدمی غیرتم سرش میشه مثل این که یادش رفته تا همین نیم ساعت پیش با ناموس خودش ...لابد فکر کرده منم مثل خودشم یه ه ر ز ه ی به تمام عیار....با یاد آوری دوباره این موضوع اعصابم متشنج شد...
    نگاهم رو به پسری که روبروم بود و داشت با چشماش درسته قورتم میداد دوختم ...یکی بیاد اینو جمش کنه انگاری واقعا داره به یه آبنبات با طعم پرتقالی نگاه میکنه...همشون عین همن:
    _می دونی چیه...؟
    با اشتیاق منتظر ادامه ی جملم بود...خودم رو متعجب نشون دادم و به پیرهنش اشاره کردم م گفتم:اِاِاِ عزیزم لباست کثیف شده...تا سرش روبرد پایین تا به لباسش نگاه کنه ، پاشنه ی پامو محکم کوبوندم روی پاش .. صورت از درد جمع شدش رو آورد بالا اما قبل از اینکه وقت کنه با تعجب بهم نگاه کنه ؛ مشتم رو که از قبل بالا نگه داشته بودم،بردم عقب و با تمام حرصم کوبوندم توی دماغ عملیش...پسره مثل چی جیغ زد و دستاشو روی صورتش گذاشت...آخیش دلم یخده خنک شد ، داشتم گردنم رو مثل لاتا به چپو راست خم میکردم و به لبخند پر از تعجب مردم نگاه میکردم که دستی کشیدم عقب....پسره که از درد توی چشماش اشک جمع شده بود یه نگاه پر از نفرت و البته حسرت به من انداخت و راشو کشیدو رفت...
    _مگه نگفتم به من دست نزن ...؟
    _چی بهت گفت؟
    _دیر رسیدی غیمشم پخش شد...و پیچیدم که برم سوار ماشین بشم که دوباره دستم رو گرفت ...
    _چرا چرتو پرت میگی...چی بهت گفت میگمت...؟؟؟
    _چیه غیرتی شدی؟
    _نه فقط ....اصلا ولش کن بیا بریم...و رفت سوار شد
    حیوونکی ... خود درگیری مضمن داره ...خدایا همه ی مریضای اسلام رو شفای عاجل عنایت بفرما...آمین.
    سوار شدم ...دستم رو گرفت میخواستم یه فحشی چیزی به این زبون نفهم بدم که دیدم داره با مهربونی دستم رو پانسمان می کنه...یکدفعه ته دلم یجوری شد...بیخیالش شدم و سرم رو برگردوندم .
    رفتم تو فکر مامانم یعنی الان داشت چیکار میکرد...؟نکنه دوباره چشم منو دور دیده داره خیاطی می کنه...؟با این فکر سریع دستم رو کشیدم بیرون :
    _مگه نمیگم وقت ندارم ...؟راه بیفت دیگه...
    _باشه بزار تهشو ببندم...
    وقتی کارش تموم شد یه نگاه پر از نگرانی بهم انداخت و استارتو زد..

_خب اینم از خونه...بعد از این حرف در پارکینگ رو با یه چیزی باز کرد و رفت تو خونه.....نمی دونم چرا ...؟من که هیچ وقت دلشوره نمی گرفتم !!!چرا الان اینقدر قلبم تند میزنه...؟چرا؟...نکنه دوست دارم ببینمشون؟...غیر ممکنه من هیچ علاقه ای به دینشون ندارم...آره همینه فقطو فقط می خوام برم حسابامو باهاشون صاف کنم ...آره خودشه... تنها دلیل اینجا بودنم مامان خوشگلمه...
    _خب پیاده شو از شانست باباهم خونست...
    _هی صبر کن
    _برگشت طرفم و با لبخند بهم خیره شد...
    تو ....تو اسمت چیه؟؟؟
    باهمون لبخند:اسمم آراد هستش...
    _اسمتم قشنگ تر از مال منه ...وقتی به اسم پونه فکر می کنم یاد علفای کنار جوب می افتم ...
    یک لحظه به خودم اومدم...چرا این چیزا باید برای من مهم باشه...؟ چرا احساس می کنم دارم جا میزنم...
    سرم رو اوردم بالا و به آراد نگاه کردم...با اخمی که همه ی صورتم رو پوشونده بود بهش تنه زدم و از کنارش گذشتم...
    اینقدر افکار مزخرف توی سرم بود که به اطرافم اصلا توجهی نکردم ببینم حالا این آقا داداش ما تو کدوم جهنم دره ای زندگی میکنه...؟
    _چکاوک... بهش نگاه کردم.
    _اسم توی شناسنامم پوریااِ....ولی خب...
    فهمیدم منظورشو...
    _ولی خب هر چیزی که شمارو یاد من بندازه انداختید دور ....همینو می خواستی بگی ..نه؟
    _نه نه ..

-
    .نمی خواد ماس مالیش کنی...
    چکاوک دقت کردم دیدم تو دیگه اونجوری عجیب مثل اول حرف نمی زنی...
    اوخ یادم اومد ....قرار بود تا تهش مثل بچه پایین خطی ها صحبت کنم ...با اینکه زیاد این
    مدلی حرف نمیزدم...چون مامان دعوام میکرد ....ولی خب نمی دونم چه کرمی بود، که دلم می خواست به خونوادشون نخورم....دلم می خواست بی کلاس به نظر بیام...یا شایدم اضطرابم از برخورد با خانواده ی بی خودم رو پشت این لحن قایم کنم...نمی دونم...یه سرفه ی الکی کردم....

_ ور ور اضافی موقوف ...یالا را بیفت ....وگرنه مجبورم پرتت کنم تو لونت...
    با تعجب به من که دوباره لحنم عوض شده بود نگاه کرد ...منم خودم رو کاملا کوبوندم به دیوار کوچه علی چپ...در خونه رو باز کرد و رفت تو منم مثل این شاش دارما همونجا وایساده بودم...
    _مامانی ...مامان گلم ...مامان خانوم...کجایی عزیز دردونه ی حشمت خان...؟
    ویرایش توسط غریبه... : 1393,06,12 در ساعت ساعت : 22:22

12. 325 کاربر از پست غریبه... تشکر کرده اند .

!rara! , #saba.b# , #SamaneH# , $ ساجده$ , $~SARA88~$ , * حدیث * , ***forogh*** , *ARAM* , *Lilia* , *RaHa2* , *sara-m* , *~aida bala~* , *دخت تپل* , *رویا* , *ریحانه# , *مرغ خروس دوس* , +HODA+ , --Nila-- , .Dreamy-girl. , .parniya. , 0033 , 7toranj , 870664182 , A.ADRINA , a.n.jel , aahh , Abandokht , abby7 , abri , afi jonz , aflak , aghababaei75 , alikhademi , Altin ay , amirhosseinac , amisha , amorist , Anahita.s , angel04 , angle92 , Anisa13 , Anolin , anzhela , aramesh21 , architect_shima , armita1819 , arshida1994 , Arshin1997 , ART!ST , artii , asal naz , asal-1412 , asal-661 , asemane nili , ash.1 , ashkannia , asma66 , atefeh_49 , atoosa joon , atyek , ayda3 , ayda_ayda , aygeen , Az@de , azadehh , azam 24 , azda , azisadeghi , b3666 , bahareh1374 , banafsheh_sh83 , barane khazan , baroun7777 , bof4 , brain storm , cole , coral , Defne , destiny aran , DORI JOOON , EasTern_Girl , eli khatar , elianoos , elmiraa_20 , eti98 , f2kral , fariba48 , faribash , fariba_hed , farnam88180 , farnaz21 , Fateme.shm , fatemeh1990 , fatemehjojo , fatima64 , feryal_bahmani , flavia , foggy , galadril3 , gandomsa , ghazghaz , ghorbani , gilda94 , goldoone22 , golgoli jaan , goli62 , googoosh z , hanajigh , hana_m , hany111 , harimeshgh , hasti59 , hessss , hidenam , hiva , hoda.4470 , hoda_b , homa* , horin , iranian_girl , jey-jey , jnashenakhte , JonasRahimi , Just Say No , latifa , lavagirl , leila.kh , leila93 , leilaadel , leyli70 , libra272 , little emo girl , liuana , loolin , losi , Lovely_girl , m0ona , m0zhdeh , mahdieh67 , mahdis.nzh , mahsa 21 , mahtab10 , mahtab888871 , mamanekasra , mansor64 , maral_70 , mariyan67 , marjansh , maryam joOon , maryam2005 , mati jojo , mehrnoush_re , milana , minoo.k , minoo_kl , mishapasha , monir1343 , monos , nafas44 , Nahid72 , narcis64 , Nasim 77 , nasrin22 , nastaran86 , nedaj , neg neg , New Age , niayesh00 , Nika-radi , NiNa.S , nini84 , niyayeeeeeesh , nlp16001 , nooriya , nrezaii , padideh_hs , pakdel , pari1990 , Peart , peg@h , pegah.a , perijooon , peymaneh , princess74 , queen-saba , RaheBipayan* , ramanava , ramlin , Randy Or , red_rose , reza9000 , rilla , romina ab , roya1365 , s.d.yeganeh , s.fzpr , saadat2000 , sabah70 , sabouraneh , sabz_abi , saegheh , sahel_m , samir , Samira_Sabbaghi , sanni , sara parvizi , sara.HB , sara2876 , sara51 , saratab , sarax , saray , Satiya , saye98 , sepeedeh , sepideh63 , sera lak , setayesh1363 , shabnamsobhabi , shadi 936 , shadivet , shaghayegh69 , shamin , sharghi , sharmin.r , shili , shining sun , siavashani , sinsor , so0ske khaste , sokot shab , somy_kh , strich , sydney , tama1011 , tania_7 , TENAR , term , Titania1273 , vampire123 , vianna , vj_90 , yaqush , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yasi 72 , Zahra_niki , Zarizar , zarre , zeinab75 , ziba111 , ziglernata , zohre64 , zorobahar , ~*MONA*~ , ~elin~ , ~Magic Life~ , ~pArnYa~ , ÐOҜH] JÎG@R , آدرینا61 , آذردخت , آرنیکا , آسمان ابری , آناکارنینا7 , آژند , اردیبهشت 3 , ایپک یولی , بازیگوش , بلور , تبسم+ , تنهای پردرد , تهمتن , خانم فسقلی , خانم کوچولو0 , خرس قهوه ای , دخی بلا , دوست داشتني , رها در باران , زعیم زاده , زوها , س_م_م_ , سالومهو , سامیه12 , سانجانا , ستاره بارون , ستاره ی صبح , ستـاره , سهيلا نصير , سپید بخت , سپیدوسیاه , شادزی , شورم , طلوع عشق , عاتکه , عسلی من , علی رضاایران , فرزانه 62 , ققنوس98 , لاله , لمیس20 , م.نوری , مامانی جون , مرزنگام , مرضی2 , مرواریدجووون , مهستی , مونا** , نسرین... , نصرا... , نفس19 , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نویسنده ی آینده , نیان , نیلا... , نیلوفر:-) , هادیانا , وارش67 , پارلاق گونش , پرواس , پریناز74 , پونام , کپل ناز , یغما , ღ Faranakღ

13. Top | #7

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.35
    تشکر از کاربر
    3,690
    حالت من
    Deltang
    اندازه فونت

Red face قسمت پنجم...

یک صدای مردونه اومد که می گفت : چته پسر جون...؟دوباره نیومده شروع کردی؟ مگه چند بار نگفتم تو خونه صدات رو ننداز سرت...؟مگه نگفتم بری یه سر پیش کریمی ...تو که اینجایی پس...؟
    _به به حشمت خانم که اینجاست و داره از منه بدبخت به بهترین وجه پذیرایی می کنه...عزیز درونت کو حشمت خان...؟
    _ چی کارم داری پسرم...؟ من اینجام عزیزم...
    با شنیدن صدای لطیف زنی که آراد رو عزیزم خطاب می کرد بغض به گلوم چنگ انداخت و برخلاف نظر عقلم سرم رو از پشت در به سمت داخل خونه کج کردم تا صاحب بی عاطفه صدا رو ببینم....
    همون موقع که سرم رو کردم داخل چشم تو چشم یه زن میانسال با قدی متوسط شدم که با تعجب به سمتی که من بودم نگاه می کرد ....سریع سرم رو کشیدم عقب و به پشت در تکیه دادم ....باید قوای از دست رفتم رو برمی گردوندم الان وقت ضعف نشون دادن نبود....با نفسای عمیقی که می کشیدم سعی کردم بغضم رو قورت بدم و همراه هوای مسموم تهران نفرت رو هم وارد ریه هام کنم ...
    حشمت خان- آراد...این دختره کیه..؟نکنه دوست دخترتو اوردی خونه...؟
    مامان-آره آراد ...این چه کاریه ؟می دونی که من خوشم نمیاد ...
    آراد-اینجوری نیست...اون...حشمت خان پرید وسط حرفش...
    حرف نزن بچه ...من تو رو می شناسم....از کجا ورش داشتی اوردی ؟اگه آدم حسابی بود یک سلامی می کرد نه اینکه مثل گاو سرشو بندازه پایینو قایم بشه...
    دیگه نمی تونستم تحمل کنم قبل از اینکه آراد بتونه دوباره حرفی بزنه با قدمهای محکم رفتم داخل و جلوی مرد میانسالی که احتمالا بابای بی غیرتم بود ایستادم...
    _بهت سلام نکردم پیرمرد چون می شناسمت ، من معمول به کسایی سلام می دم که لیاقتشو داشته باشن...نه تنها تو ارزش اینو نداری که بخوام بهت سلام کنم...حتی لیاقت این که تو به من سلام کنی رو هم نداری...شیرفم شد جناب حشمت خان...؟
    _صورتش بر افروخته شده بودو با نگاهی که ازش آتیش می بارید به من نگاه می کرد ....تا حرفام تموم شد سریع نگاه خشمگینش روانداخت طرف آراد...
    _هی پسر حرمت خونتو شکستی که یه همچین ه ر ز ه ای رو اوردی تو ی خونه سریع پرتش کن بیرون تا کار دستش ندادم...
    از آراد خواسته بودم تا حرفام تموم نشده حرفی نزنه ...برای همینم با چشمای سیاه غمگینش چند قدم عقب رفت و سرشو با ناراحتی انداخت پایین...
    باورم نمی شد پدر خودم ه ر ز ه خطابم کنه ...با اینکه نمی دونست من کیم ولی حق نداشت که....پشتش به سمتم بود و با نفسایی که می کشید ، سعی در کنترل عصبانیتش داشت....دوباره روبه آراد با فریاد گفت : مگه نگفتم اینو از خونم بیرون کن...؟
    یه پوزخند صدادار زدم و سمت مامان گل آراد که با تعجب و البته یکم ترس نظاره گر بحث بود گفتم:نظر شومام همینه ...؟نمی خوای بگی چه دختر بی چاکو دهنی... یا چه دختره حروم زاده ای...؟خجالت نکش راحت باش هررررچی دلت می خواد بگو من آمدم همین چیزا رو بشنفم.....نگران نباش نمی گم چه خانم بی تربیتی...نترس شخصیتت اوف نمی شه...
    حشمت خان-خفه شو بی بته ....معلومه که حروم زاده ای مگه شک داری...؟و سریع به طرفم اومد...
    _انگار از این پسره بی خاصیت بخاری بلند نمیشه...معلومه خوب ساختیش....چیه پول شبایی رو که باهات بوده رو می خوای....؟
    تحمل اینهمه توهین برام خیلی سخت بود ...قبل از اینکه بهم برسه ...همراه خنده ی تلخی که کردم ، گفتم: احسنت...باریکلا...خیلی خوب خودتو می شناسی ...لقبای قشنگی که برا خودته روخوب می چسبونی به بقیه...؟
    بغض تو گلوم هر لحظه داشت بزرگتر می شد ...یک نفس عمیق کشیدم و با قدمای لرزون رفتم طرفش... جلوش ایستادم و زل زدم توی چشماش که مثل مال خودم سبز بود...
    حشمت خان-دخترایی مثل تو کثیف تر از اونین که بخوام بهشون دست بزنم پس بهتره با زبون خوش بری بیرون تا به پلیس زنگ نزدم ...من به کسی باج نمیدم...
    _پلیس نه جناب حشمت ...بهتر نیست زنگ بزنی شیر خوار گاه..؟

ویرایش توسط غریبه... : 1393,06,12 در ساعت ساعت : 22:25

14. 320 کاربر از پست غریبه... تشکر کرده اند .

!rara! , #saba.b# , #SamaneH# , $ ساجده$ , $~SARA88~$ , * حدیث * , ***forogh*** , *ARAM* , *Lilia* , *RaHa2* , *sara-m* , *~aida bala~* , *دخت تپل* , *رویا* , *ریحانه# , *مرغ خروس دوس* , +HODA+ , --Nila-- , .Dreamy-girl. , .parniya. , 0033 , 7toranj , 870664182 , A.ADRINA , a.n.jel , aahh , Abandokht , abby7 , abri , afi jonz , aghababaei75 , alikhademi , Altin ay , amirhosseinac , amisha , amorist , Anahita.s , angel04 , angle92 , Anisa13 , Anolin , anzhela , aramesh21 , architect_shima , armita1819 , arshida1994 , ART!ST , artii , asal naz , asal-1412 , asal-661 , asemane nili , ash.1 , ashkannia , asma66 , atefeh_49 , atoosa joon , atyek , ayda3 , ayda_ayda , aygeen , Az@de , azadehh , azam 24 , azda , azisadeghi , b3666 , bahareh1374 , banafsheh_sh83 , barane khazan , baroon12 , baroun7777 , bof4 , brain storm , CAT-WOMAN , cole , coral , Defne , destiny aran , DORI JOOON , EasTern_Girl , eli khatar , elianoos , elmiraa_20 , eti98 , f2kral , fariba48 , faribash , fariba_hed , farin68 , farnaz21 , Fateme.shm , fatemeh1990 , fatemehjojo , fatima64 , feryal_bahmani , flavia , foggy , galadril3 , gandomsa , ghazghaz , ghorbani , gilda94 , goldoone22 , golgoli jaan , goli62 , googoosh z , hanajigh , hana_m , hany111 , harimeshgh , hidenam , hiva , hoda_b , homa* , horin , ili mah , iranian_girl , jey-jey , jnashenakhte , JonasRahimi , kiumars , latifa , lavagirl , leila.kh , leila93 , leilaadel , leona , leyli70 , libra272 , little emo girl , liuana , loolin , losi , Lovely_girl , m0ona , m0zhdeh , mahdis.nzh , mahsa 21 , mahtab10 , mahtab888871 , mamanekasra , mansor64 , maral_70 , mariyan67 , marjansh , maryam joOon , maryam2005 , mati jojo , mehrnoush_re , milana , minoo.k , minoo_kl , mishapasha , monir1343 , monos , nafas44 , Nahid72 , narcis64 , Nasim 77 , nasrin22 , nastaran86 , nedaj , neg neg , New Age , niayesh00 , nini84 , niroomand , nlp16001 , nrezaii , padideh_hs , pakdel , pari1990 , Peart , peg@h , pegah.a , perijooon , peymaneh , princess74 , queen-saba , RaheBipayan* , ramanava , ramlin , Randy Or , red_rose , reza9000 , rilla , romina ab , roya1365 , s.d.yeganeh , s.fzpr , saadat2000 , sabah70 , sabouraneh , sabz_abi , saegheh , sahel_m , samir , Samira_Sabbaghi , sara parvizi , sara.HB , sara2876 , sara51 , saratab , sarax , saray , sarma1010 , Satiya , saye98 , sepeedeh , sepideh63 , sera lak , setayesh1363 , shabnamsobhabi , shadi 936 , shadivet , shaghayegh69 , shamin , sharghi , sharmin.r , shili , siavashani , sinsor , so0ske khaste , sokot shab , spgsara , strich , sydney , syhbyt , tania_7 , TENAR , term , tinairn , Titania1273 , vianna , vj_90 , yaqush , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , yasi 72 , Zahra_niki , Zarizar , zarre , zeinab75 , ziba111 , ziglernata , zohre64 , zorobahar , ~*MONA*~ , ~elin~ , ~Magic Life~ , ~pArnYa~ , ÐOҜH] JÎG@R , آدرینا61 , آذردخت , آرنیکا , آسمان ابری , آناکارنینا7 , آژند , اب و اتش , اردیبهشت 3 , بلور , تبسم+ , تنهای پردرد , تهمتن , جلوه , خانم فسقلی , خرس قهوه ای , دخی بلا , دریا77 , دوست داشتني , رها در باران , زعیم زاده , زوها , سامیه12 , سانجانا , ستاره بارون , ستاره ی صبح , ستـاره , سهيلا نصير , سپید بخت , سپیدوسیاه , شادزی , شورم , طلوع عشق , عاتکه , عسلی من , علی رضاایران , عمه خانم , فرزانه 62 , ققنوس98 , لاله , لمیس20 , م.م.ر , م.نوری , مامانی جون , مرزنگام , مرضی2 , مرواریدجووون , مهرناز69 , مهستی , مونا** , نسرین... , نصرا... , نفس19 , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نویسنده ی آینده , نیان , نیلا... , نیلوفر:-) , هادیانا , وارش67 , پارلاق گونش , پرواس , پریناز74 , پونام , کپل ناز , یغما , ღ Faranakღ

15. Top | #8

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.35
    تشکر از کاربر
    3,690
    حالت من
    Deltang
    اندازه فونت

Red face قسمت ششم...

با تعجب بهم نگاه کرد...بازم بغضمو قورت دادم و اینبار رفتم طرف مامانی آراد ...با اینکه می دونستم اسمش چیه ولی...
    _اسم شما چیه؟
    _من...من...شما کی هستید؟
    _د نشد ...انگاری احترام به شوما ها نیومده...د بنال زنیکه...اسمت چیه...؟
    اینبار آراد به سمتم قدم برداشت :
    _چکاوک تمومش کن ...تو حق نداری به مامان تو هین کنی...
    _چی باعث شده که فکر کنی تو می تونی برام تعیین تکلیف کنی؟
    حشمت خان-آره اون ازش بخاری بلند نمی شه ...ولی من هنوز نمردم که کسی به زنم توهین کنه...و دستم رو گرفت تا مثلا بندازم بیرون...دستم رو گذاشتم روی دستش و با خشونت پسش زدم....چند قدم عقب رفتم با صدایی که می لرزید :
    _اگه کسی به دخترت هم همینجوری توهین کنه تو غیرتی می شی؟
    _من دختر ندارم...
    اینبار نتونستم خودم رو کنترل کنم ...بغضم با صدای بدی شکست ولی خیلی سریع جای خودش رو به خنده داد ....با صدای بلند می خندیدم و اشکام رو که با سرعت روی صورتم روون بودن رو با آستین مانتوم پاک می کردم ...اون منو انکار می کنه...آره ...نباید می اومدم...اونا اگه من رو دوست داشتن هیچوقت منو نمی نداختن دور...باید زود تر از اینجا برم....باید برم پیش مامان خودم ...به چشمای مامان خودم نگاه کنم...روی شونه ی مامان خودم گریه کنم...نه...اگه من برم دیگه شونه ای نمی مونه که روش گریه کنم...باید بمونم فقط بخاطر مادرم...
    خندم رو جمع کردم و در حالی که باقی مونده ی اشکام رو پاک می کردم با یه پوزخند طرف حشمت خان که گیج وسط سالن وایساده بود ...گفتم:
    _می دونی ...برام جالبه...تو الان وجود دخترتو انکار کردی...معلومه که نمی تونی روی کسی که برات وجود خارجی نداره غیرت داشته باشی...
    مامان آراد-دخترم تو چی می خوای بگی...؟ما دختری نداریم...و با اشکایی که تو چشماش رو پر کرده بودن به من زل زد...یه نگا به آراد کردم کلافه بود و معلوم بود دلش می خواد گریه کنه....
    _آراد خان نظر تو هم همینه ؟تو منکر این هستی که خواهری به اسم پونه داری...؟
    مادر آراد دیگه نتونست تحمل کنه و اشکاش روی صورتش روون شد و روی مبل ولو شد...
    حشمت خان با یه جهش خودشو به من رسوند....اینبار محکم منو گرفت و کشون کشون برد طرف در ...
    _نمی دونم آراد بهت چی گفته...ولی هر چی گفته رو فراموش کن...من دختری ندارم ...تو هم بهتر زود تر بری...اینبار ازت می گذرم ....زهره حالش خوش نیست بهتره زودتر بری...
    _اکی...اکی...من میرم....ولم کن میرم ...
    با شک بهم نگاه کرد و دستاش رو آروم از دستام جدا کرد...برخلاف حرفی که زدم دویدم وسط سالن...
    _آراد به من چیزی نگفته...مامانم بهم گفته...رقیه...یادت میاد رقیه کیه...؟ یا یادت میاد علی کیه...؟علی زمانی...پدر بنده...یذره به مخت فشار بیار یادت میاد...در حالی این حرفا رو می زدم که پشت سر آراد سنگر گرفته بودم و با یه لبخند لج آور حرف می زدم...بلافاصله بعد از گفتن حرفام...
    حشمت خان که سعی داشت دوباره منو بگیره سر جاش میخکوب شد و زهره خانم هم با یه جیغ بیهوش شد...
    _اوخی...اوف شد...
    آراد-خفه شو پونه...بس کن و دوید سمت مامانش ....منم مثل آدمای خبیث به صحنه ی رو بروم نگاه می کردم...
    حشمت خان مثل آدمایی که تازه از خواب بیدار شدن...با گیجی به سمت آراد که مامانش رو در آغوش گرفته بود و سعی داشت بهوشش بیاره رفت...
    _آراد...تو الان به این دختر چی گفتی....؟پونه...؟چرا بهش گفتی پونه...؟
    آراد با فریاد-چون اون پونست...
    حشمت خان به من که با خونسردی روی مبل نشسته بودم و پاهام رو انداخته بودم روی هم نگاه کرد...
    _دروغه ...نه؟
    از جام بلند شدم و رفتم طرفش ...شناسنامه رو گرفتم طرفش...
    _نه حشمت خان ...راسته راسته...
    و سمت آراد گفتم : من میرم توی حیاطتون ....هر وقت به این نتیجه رسیدید که من همون آشغال دور انداخته شده ام ...بگید بیام تو...و از مقابل نگاه متعجب حشمت خان گذشتم و رفتم بیرون...
    ویرایش توسط غریبه... : 1393,06,12 در ساعت ساعت : 22:25

16. 341 کاربر از پست غریبه... تشکر کرده اند .

!rara! , #saba.b# , #SamaneH# , $ ساجده$ , $~SARA88~$ , * حدیث * , ***forogh*** , *ARAM* , *Lilia* , *RaHa2* , *sara-m* , *~aida bala~* , *دخت تپل* , *رویا* , *ریحانه# , *عسلی* , *مرغ خروس دوس* , +HODA+ , --Nila-- , .Dreamy-girl. , 0033 , 7toranj , 870664182 , 890200721 , A.ADRINA , a.n.jel , Abandokht , abby7 , abri , afi jonz , aghababaei75 , alikhademi , Altin ay , amirhosseinac , amisha , amorist , Anahita.s , angel04 , angle92 , Anisa13 , Anolin , anzhela , aramesh21 , architect_shima , arezoo214 , arman_iran , armita1819 , arshida1994 , ART!ST , artii , asal naz , asal-1412 , asal-661 , asemane nili , ash.1 , ashkannia , asma66 , atefeh_49 , atoosa joon , atyek , ayda3 , ayda_ayda , aygeen , Az@de , azam 24 , azda , azisadeghi , b3666 , bahareh1374 , banafsheh_sh83 , barane khazan , baroon12 , baroun7777 , binam , bof4 , brain storm , cole , coral , Defne , destiny aran , DORI JOOON , EasTern_Girl , eli khatar , elianoos , elmiraa_20 , eti98 , f2kral , fariba48 , faribash , fariba_hed , farin68 , farnam88180 , Fateme.shm , fatemeh1990 , fatemehjojo , fatima64 , fatima983 , feryal_bahmani , flavia , galadril3 , gandomsa , ghazghaz , ghorbani , gilda94 , goldoone22 , golgoli jaan , googoosh z , Hadis4030 , hanajigh , hana_m , hany111 , harimeshgh , helik , hessss , hidenam , hiva , hoda_b , homa* , horin , ili mah , iranian_girl , jey-jey , jnashenakhte , JonasRahimi , Just Say No , kiumars , latifa , lavagirl , leila.kh , leila93 , leilaadel , leona , leyli70 , libra272 , little emo girl , little princess , liuana , loolin , losi , Lovely_girl , m0ona , m0zhdeh , mahdis.nzh , mahsa 21 , mahtab10 , mahtab888871 , mamanekasra , mansor64 , maral_70 , mariyan67 , marjansh , maryam joOon , maryam2005 , mati jojo , mehrnaz.v , mehrnoush_re , mery75 , milana , minoo.k , minoo_kl , mishapasha , miss maryam , miss_mass , monir1343 , monos , mozhi.a , nadia_gh74 , nafas44 , Nahid72 , narcis64 , narciss , Nasim 77 , nasrin22 , nastaran86 , neda roshan , nedaj , neg neg , negin_tala , niayesh00 , nini84 , nlp16001 , No0sh , nrezaii , p.gh , padideh_hs , pakdel , pari1990 , Peart , peg@h , pegah.a , perijooon , peymaneh , princess74 , queen-saba , RaheBipayan* , ramanava , ramlin , Randy Or , red_rose , reza9000 , rilla , romina ab , roshan* , roya1365 , s.d.yeganeh , s.fzpr , saadat2000 , sabah70 , sabouraneh , sabz_abi , saegheh , sahel_m , samir , Samira_Sabbaghi , sanni , sara parvizi , sara.HB , sara2876 , sara51 , saratab , sarax , saray , sarma1010 , Satiya , saye98 , sepeedeh , sepideh63 , sera lak , setayesh1363 , shabnamsobhabi , shadivet , shaghayegh69 , shaghayeghgh , shamin , sharghi , sharmin.r , shili , shining sun , siavashani , sinsor , sirius , so0ske khaste , sokot shab , Sorpot , spgsara , strich , sydney , syhbyt , tama1011 , tania_7 , TENAR , term , tinairn , Titania1273 , vianna , vj_90 , yaqush , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yasi 72 , Zahra_niki , Zarizar , zarre , zeinab75 , ziba111 , ziglernata , zohre64 , zorobahar , ~*MONA*~ , ~elin~ , ÐOҜH] JÎG@R , آدرینا61 , آذردخت , آرنیکا , آسمان ابری , آناکارنینا7 , آژند , اب و اتش , اردیبهشت 3 , اسمون , اشنای پنهان , ایپک یولی , برف دونه , بلور , تبسم+ , ترنم , تنهای پردرد , تهمتن , جلوه , خانم فسقلی , خرس قهوه ای , خیال غزل , دخی بلا , دریا77 , دوست داشتني , رها در باران , زعیم زاده , زوها , سالومهو , سامیه12 , سانجانا , ستاره بارون , ستاره ی صبح , ستـاره , سهيلا نصير , سپید بخت , سپیدوسیاه , شادزی , شورم , طلوع عشق , عاتکه , فرزانه 62 , لاله , لمیس20 , م.م.ر , م.نوری , مامانی جون , مرزنگام , مرضی2 , مرواریدجووون , مهستی , مونا** , نسرین... , نصرا... , نفس19 , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نویسنده ی آینده , نیان , نیلا... , نیلوفر:-) , ه س ت ی , هادیانا , پارلاق گونش , پرواس , پریناز74 , پونام , کپل ناز , یغما , ღ Faranakღ

17. Top | #9

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.35
    تشکر از کاربر
    3,690
    حالت من
    Deltang
    اندازه فونت

Red face قسمت هفتم...

رفتم توی باغشون ...دلم می خواست برم سمت در خروجی...بازش کنم و فرار کنم به دنیای خودم...دنیایی که یک هفته پیش ازش جدا شده بودم...
    کنار یک درخت روی زمین نشستم و سرم رو روی زا نوهام گذاشتم...
    همه چی مثل یه خواب بود ...بهتره بگم یه کابوس...
    مامان ....مامانی کجایی؟من اومدم...با دست پر هم اومدم...یه پفک گرفتم با هم بخوریم...
    از پله های سیمانی حیاط رفتم بالا و رفتم توی حال ...توی آشپزخونه سرک کشیدم...ا پس کجاست ...؟ لابد رفته خونه اعظم خانم دوباره سفارش خیاطی بگیره...رفتم توی اتاق تا لباسم رو عوض کنم....مامانم در حالی که گوشی تلفن دستش بود روی زمین افتاده بود ...جیغ زدم و دویدم طرفش....مامان چت شده؟...لباش کبود شده بود و چشمای بازش سیاهی نداشت...سفید سفید بود...با جیغو گریه دور خودم می چرخیدم و نمی دونستم چیکار کام....بالاخره به خودم اومدم و سریع زنگ زدم به اورژانس...
    توی راهرو ی بیمارستان منتظر بودم ...منتظر یکی که از مامانم خبر بده ...بالاخره یه دکتر از اتاقی که مامانم رو برده بودن توش اومد بیرون...رفتم طرفش...
    دکتر – همراه بیمار شمایید ...؟
    _بله...
    دکتر دستم به دامنت مامانم چش شده...؟
    دکتر یه نگاه به پاش کرد ...لابد توقع داشت یه دامن گل گلی پاش باشه ...اه...دکتر با لبخند نگام کرد :
    _با بیمار چه نسبتی داری...؟
    _دخترشم...
    _زنگ بزن پدرت بیاد...خواست رد بشه که سریع گفتم : ندارم
    دکتر سعی کرد تاسفشو نشون نده...
    _خب زنگ بزن به برادرت ...اقوامی کسی....
    _ ندارم آقای دکتر ....منو مامانم یه خونواده ایم...دیگه کسی نیست...
    اینبار دکتر نتونست ظاهر سازی کنه و با ناراحتی گفت :
    _پس باید به خودت بگم...
    _ چیو...؟
    _متاسفم دخترجون مادرت هرچی زود تر باید بستری بشه...
    _چی ...؟بستری بشه ..؟چرا..؟
    _ مادرت یه جور تومر مغزی داره که هر چه سریعتر باید عمل بشه ...
    با بهت به دکتر که با سری به زیر افکنده داشت از کنارم عبور می کرد نگاه کردم...و زیر لب چند بار اسم تومور مغزی رو زمزمه کردم...
    رفتم خونه.... خیلی گیج بودم...دلم می خواست همش یه خواب باشه ولی نبود ....جای سرم روی دستم با نهایت بدجنسی واقعیت رو می کوبوند توی سرم...حالا باید چیکار کنم..؟هزینه ی بیمارستان سرسام آور بود...بدون هیچ کسی که یاریمون کنه ....بدون هیچ پس اندازی...با یه خونه ی اجاره ای که اجارش رو به زور میدادیم...خدایا این دیگه چه بلایی بود ...؟ با فکر کردن به این موضوع که شاید تو وسایل مامانم بتونم طلایی چیزی پیدا کنم دویدم سمت زیر زمین...
    در صندوق مامانم رو بازکردم...یاد ندارم هیچ وقت سر وقت وسایل مامانم اومده باشم ولی الان مجبور بودم...توی صندوق چند تا عکس بود با یه دستبند طلای نوزاد و یه شناسنامه...صندوق رو بردم بالا ...همه ی عکسا ، عکسای عروسی پدرو مادرم بودن...ولی یه عکس بود که ....عکس یه نوزاد با یه پستونک صورتی توی دهنش...روی دستبند اسم پونه حک شده بود و....شناسنامه رو باز کردم...پونه حکیم...پونه کی بود؟
    فعلا مهم نیست...با فروش دستبند ...اجازه دادن مامانم از بیمارستان مرخص بشه...
    مامانم وقتی فهمید رفتم سر وقت وسایلاش و چیارو دیدم...خیلی عصبانی شد ولی بعدش با گریه گفت: چکاوک من شاید دیگه وقت نشه ...باید یه چیزایی رو بهت بگم...
    اشکای مادرم مثل مته توی قلبم فرو می رفت ...از گریه ی اون منم بغض کردم...ولی با حرفایی که زد کم کم بغضم پر از نفرت شد...
    حالا یک هفته از اون روز گذشته و من بالاخره با خودم کنار اومدم که برای نجات مامان آمدن به اینجا بهترین کار...
    با صدای جیغ زهره که می گفت پونه سرم رو بلند کردم و زهره رو دیدم که با گریه در حالی که می لرزه بالای پله ها ایستاده و منو نگاه می کنه...
    ویرایش توسط غریبه... : 1393,06,12 در ساعت ساعت : 22:26

18. 343 کاربر از پست غریبه... تشکر کرده اند .

!rara! , #saba.b# , #SamaneH# , $ ساجده$ , $~SARA88~$ , * حدیث * , ***forogh*** , *ARAM* , *Lilia* , *RaHa2* , *sara-m* , *~aida bala~* , *دخت تپل* , *رویا* , *ریحانه# , +HODA+ , --Nila-- , .Dreamy-girl. , 0033 , 0820 , 7toranj , 870664182 , 890200721 , 90ia , @@zahra@@ , A.ADRINA , a.n.jel , Abandokht , abby7 , abri , afi jonz , aghababaei75 , alikhademi , Altin ay , amirhosseinac , amisha , amorist , Anahita.s , angel04 , angle92 , Anisa13 , Anolin , anzhela , aqua , aramesh21 , architect_shima , arezoo214 , arman_iran , armita1819 , arshida1994 , ART!ST , artii , asal naz , asal-1412 , asal-661 , asemane nili , ash.1 , ashkannia , asma66 , atefeh_49 , atoosa joon , atyek , ayda3 , ayda_ayda , aygeen , Az@de , azda , azisadeghi , b3666 , ba-maram , bahareh1374 , banafsheh_sh83 , barane khazan , baroon12 , baroun7777 , bof4 , brain storm , CAT-WOMAN , cole , coral , Defne , destiny aran , DORI JOOON , dr-vet , EasTern_Girl , eli khatar , elianoos , elmiraa_20 , eti98 , f2kral , fariba48 , faribash , fariba_hed , farin68 , farnam88180 , Fateme.shm , fatemeh1990 , fatemehjojo , fatima64 , feryal_bahmani , flavia , galadril3 , gandomsa , ghazghaz , ghorbani , gilda94 , golgoli jaan , goli62 , googoosh z , Hadis4030 , hanajigh , hana_m , hany111 , harimeshgh , helik , hidenam , hiva , hoda.4470 , hoda_b , homa* , horin , hyunah , ili mah , iranian_girl , jey-jey , jnashenakhte , JonasRahimi , Just Say No , kiumars , latifa , lavagirl , leila.kh , leila93 , leilaadel , leona , leyli70 , libra272 , little emo girl , little princess , liuana , loolin , losi , Lovely_girl , M.R.K , m0ona , m0zhdeh , mahdis 23 , mahdis.nzh , mahsa 21 , mahsa.beyaz , mahtab10 , mahtab888871 , mamanekasra , mansor64 , maral_70 , mariyan67 , marjansh , maryam joOon , maryam2005 , mati jojo , mehrnaz.v , mehrnoush_re , milana , minoo.k , minoo_kl , mishapasha , miss_mass , monir1343 , monos , mozhi.a , ms.shadow , nafas-77 , nafas44 , Nahid72 , narcis64 , narciss , Nasim 77 , nasrin22 , nastaran86 , nedaj , neg neg , New Age , niayesh00 , nini84 , nlp16001 , noodi , nrezaii , p.gh , padideh_hs , pakdel , pari1990 , Peart , peg@h , pegah.a , perijooon , peymaneh , princess74 , queen-saba , RaheBipayan* , ramanava , ramlin , Randy Or , red_rose , reza9000 , rilla , romina ab , roshan* , roya1365 , s.d.yeganeh , s.fzpr , saadat2000 , sabah70 , sabouraneh , sabz_abi , saegheh , sahel_m , samir , Samira_Sabbaghi , sara parvizi , sara.HB , sara2876 , sara51 , saratab , sarax , saray , Satiya , saye98 , sedo , sepeedeh , sepideh63 , sera lak , setayesh1363 , shabnamsobhabi , shadivet , shaghayegh69 , shamin , sharghi , sharmin.r , shili , siavashani , sinsor , sirius , so0ske khaste , sokot shab , spgsara , strich , sydney , syhbyt , tama1011 , tania_7 , TENAR , term , tinairn , Titania1273 , vianna , vj_90 , yaqush , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , yasi 72 , Zahra_niki , Zarizar , zarre , zeinab75 , ziba111 , ziglernata , zohre64 , zohreh17 , zorobahar , ~*MONA*~ , ~elin~ , ÐOҜH] JÎG@R , آذردخت , آرنیکا , آسمان ابری , آناکارنینا7 , آژند , اب و اتش , اردیبهشت 3 , اسمون , اشنای پنهان , ایپک یولی , بلور , تبسم+ , تنهای پردرد , تهمتن , جلوه , خانم فسقلی , خرس قهوه ای , خیال غزل , دخی بلا , دریا77 , رها در باران , زعیم زاده , زوها , سارا دباشی , سالومهو , سامیه12 , سانجانا , ستاره بارون , ستاره ی صبح , ستـاره , سهيلا نصير , سپید بخت , سپیدوسیاه , شادزی , شورم , طلوع عشق , عاتکه , عسلی من , فرزانه 62 , ققنوس98 , لاله , لمیس20 , م.م.ر , م.نوری , مادرم , مامانی جون , مرزنگام , مرضی2 , مرواریدجووون , مهستی , مونا** , نسرین... , نصرا... , نفس19 , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نویسنده ی آینده , نیان , نیلا... , نیلوفر:-) , هادیانا , وارش67 , پارلاق گونش , پرواس , پریناز74 , پونام , کهربا61 , کپل ناز , یغما , ღ Faranakღ

19. Top | #10

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.35
    تشکر از کاربر
    3,690
    حالت من
    Deltang
    اندازه فونت

Red face قسمت هشتم...

آروم از جام بلند شدم و رفتم سمتش ...نسبت بهش احساس خاصی نداشتم....شایدم می خواستم نداشته باشم...روبروش ایستادم...دستاش رو از هم باز کرد که مثلا برم توی بقلش...حشمت خان هم در حالی که اشک توی چشماش جمع شده بود کنار آراد وایساده بود و زل زده بود توی صورتم ...فکر کنم دنبال نشونی می گشت...رو به زهره گفتم...
    _که چی ....؟مثلا الان باید بیام توی بقلت...؟
    آروم دستاش افتاد کنارش و اشکاش دوباره سرازیر شد ...
    _ببین خانوم...
    زهره-خانوم...؟!!!
    یکلحظه دلم به حالش سوخت...ولی با فکر به اینکه اون اصلا آدم نیست چه برسه به مادر...دلسوزیم دود شد رفت هوا...دوباره بی رحم شدم...
    _ببین زهره خانوم..من به آراد هم گفتم ...برا این نیومدم اینجا که جزو خونواده ی شما بشم من خودم خانواده دارم ...فقط...رفتم سمت حشمت خان...روبروش ایستادم...یک قطره اشک روی صورتش خط انداخت...
    _فقط به عنوان یکی از نزدیکاتون ازتون کمک می خوام...ببین حشمت خان ...
    نه ...نمی تونستم آروم و مودب صحبت کنم پس با فریاد و دستای مشت کردم که توی هوا تکونشون می دادم:
    _ نه خان زیادیت می کنه...حشمت...من هیچکدوم از شما ها رو قبول نمی کنم و نمی خوام شما هم منو قبول کنید ...فقط یه چیزو بدون...که تو به غیر عذاب وجدان برای دور انداختن من باید عذاب وجدان قتل بابام ، علی زمانی رو هم داشته باشی ...می فهمی چی میگم...؟ وقتی ده سالم بود برای اینکه تو خیابون نرم زیر ماشین .... منو انداخت کنار و رفت زیر تریلی...می فهمی...؟تریلی...منم دیدم...بدن له شده ی بابام رو هر شب تو خواب میدیدم...یک سال نمی تونستم حرف بزنم...فکر کن یه دختر ده ساله تا سن بلوغش داروی اعصاب مصرف می کرده...من خودمو قاتل می دونستم...با اون سنم ....ولی الان قاتل اصلی رو پیدا کردم...اگه منو نمی دادی به اون خانواده ...الان بالای سر رقیه مرد بود....یه تکیه گاه ...یه حامی...که الان که بهش نیاز داره کمکش کنه...می دونی من تو کجا زندگی کردم...؟با چی زندگی کردم...؟چجوری زندگی کردم...؟
    نفس کم اوردم نشستم روی زمین...
    به پاهای حشمت خان که حالا حق حقی مردونه شونه هاش رو بلرزه در اورده بود نگاه کردم ...خودمو سروندم روی زمین و روی کفشاش خم شدم و با صدایی ضعیف گفتم:
    _ازت خواهش میکنم به اون زن کمک کن....اون رقیه که یه تنه منو بزرگ کرد ...با مرگ شوهرش و بیماری روحی دختری که به عنوان دخترش قبول داشت کنار اومد...اون زن حالا داره میمیره....من دارم تنها کسم رو از دست میدم و دوباره بی کس میشم....
    به حشمت خان که حالا روبروم روی زمین نشسته بود نگاه کردم...
    _خواهش می کنم کمکش کن....توی بیمارستان بستریش کن...وقتی خوب شد قول میدم پولتو بهت برگردونم و از زندگیه تو و خونوادت محو بشم...
    حشمت خان به دختری نگاه کرد که چشمای سبزش دریا شده بود و از زور بغض می لرزید....اونقدر نفرت تو چشماش عمیق بود می تونست راحت تشخیصش بده....دستاش رو از هم باز کرد تا دختری رو که دخترش بود رو در آغوش بگیره ولی تا دستاش رو برد جلو با صدای جیغش متوقف شد...
    _ چیکار می کنی...؟
    حشمت خان-دخترم ...من...من...پدرتم...
    _پدر ...؟کلمه ی قشنگیه...ولی پدر من الان توی بهشته و از اینکه یه مرد غریبه من رو بقل کنه عذاب می کشه ....پس برو کنار...
    این آقای حشمت پیش خودش چه فکری کرده...؟می خواد منو بقل کنه...؟
    برگشتم سمت آراد که سرش رو انداخته بود پایین و سیگار می کشید....به زهره نگاه کردم که دستش روی دهنش بود و سعی داشت صدای گریش رو خفه کنه ...دوباره رو به حشمت خان گفتم:
    _آقای حکیم ....لطفا ....به مامانم کمک کن...
    حشمت خان-دخترم ...من هر کاری می کنم تا تو منو ببخشی...
    _اولا من دخترت نیستم...دوما به خاطر من اینکارو نکن...به خاطر یه زن رنج کشیده انجامش بده....چهارما...
    _سوما...
    به سمت آراد که دوباره عرض اندام کرده بود نگاه کردم....نفسم رو با شدت دادم بیرون....
    _نه انگاری کلا قاطی داری....دست خودت نیست...خیله خب...
    رو به حشمت خان گفتم:
    _گل پسرت درست می فرماین ....سوما من هیچوقت نمی بخشمت...یه نگاه به مامان آراد کردم و ادامه دادم.... البته باید بگم نمی بخشمتون...و سریع از جام بلند شدم...
    حشمت خان-تو همه چیز رو نمی دونی...
    _چیزایی رو که باید بدونم رو می دونم ....حالا کمکم می کنید یا نه...؟
    _خونتون کجاست ؟
    _دنبالم بیا...
    ویرایش توسط غریبه... : 1393,06,12 در ساعت ساعت : 22:26

20. 342 کاربر از پست غریبه... تشکر کرده اند .

!rara! , #saba.b# , #SamaneH# , $ ساجده$ , $~SARA88~$ , * حدیث * , ***forogh*** , *ARAM* , *Lilia* , *RaHa2* , *sara-m* , *~aida bala~* , *دخت تپل* , *رویا* , *ریحانه# , *مرغ خروس دوس* , +HODA+ , --Nila-- , .Dreamy-girl. , 0033 , 7toranj , 870664182 , 890200721 , 90ia , @@zahra@@ , A.ADRINA , a.n.jel , Abandokht , abby7 , abri , afi jonz , aflak , aghababaei75 , alikhademi , Altin ay , amirhosseinac , amorist , Anahita.s , angel04 , angle92 , Anisa13 , Anolin , anzhela , aqua , aramesh21 , architect_shima , arezoo214 , armita1819 , ART!ST , artii , asal naz , asal-1412 , asal-661 , asemane nili , ash.1 , ashkannia , atefeh_49 , atoosa joon , atyek , ayda3 , ayda_ayda , aygeen , Az@de , azadehh , azam 24 , azda , azisadeghi , b3666 , bahareh1374 , banafsheh_sh83 , barane khazan , baroon12 , baroun7777 , binam , bof4 , brain storm , cole , coral , dada1 , Defne , destiny aran , dr-vet , eli khatar , elianoos , elmiraa_20 , eti98 , f2kral , fariba48 , faribash , fariba_hed , farin68 , farnam88180 , farnaz21 , Fateme.shm , fatemeh1990 , fatemehjojo , fatima64 , feryal_bahmani , flavia , galadril3 , ghazghaz , ghorbani , gilda94 , golgoli jaan , goli62 , googoosh z , hanajigh , hana_m , hany111 , harimeshgh , helik , hidenam , hoda_b , homa* , horin , hyunah , ili mah , iranian_girl , jey-jey , jnashenakhte , JonasRahimi , Just Say No , khademre , kiumars , latifa , lavagirl , leila.kh , leila93 , leilaadel , leyli70 , libra272 , little emo girl , little princess , liuana , loolin , losi , Lovely_girl , m0ona , m0zhdeh , mahboob21 , mahdis.nzh , mahsa 21 , mahsadina , mahtab10 , mahtab888871 , mamanekasra , mansor64 , maral_70 , mariyan67 , marjansh , maryam joOon , maryam2005 , masin , mati jojo , mehrnaz.v , mehrnoush_re , mery75 , milana , minoo.k , minoo_kl , mishapasha , miss_mass , monir1343 , monos , mozhi.a , nadia_gh74 , nadjafi , nafas44 , Nahid72 , narcis64 , narciss , narges65 , Nasim 77 , nasrin22 , nastaran86 , nedaj , neg neg , negin_tala , New Age , niayesh00 , nini84 , nlp16001 , nrezaii , p.gh , padideh_hs , pakdel , pari1990 , pariatis , Peart , peg@h , pegah.a , peymaneh , princess74 , RaheBipayan* , ramanava , ramlin , Randy Or , red_rose , reza9000 , rilla , romina ab , roya1365 , s.d.yeganeh , s.fzpr , saadat2000 , sabah70 , sabouraneh , sabz_abi , saegheh , sahel_m , samir , Samira_Sabbaghi , sara parvizi , sara.HB , sara2876 , sara51 , saratab , sarax , saray , Satiya , saye98 , sedo , sepeedeh , sepideh63 , sera lak , setayesh1363 , shabnamsobhabi , shaghayegh69 , shalizar2 , shamin , sharghi , sharmin.r , shili , shining sun , sh_karan , siavashani , sinsor , sirius , so0ske khaste , sokot shab , spgsara , statistics , strich , sydney , syhbyt , tama1011 , tanin_emogirl , TENAR , term , tinairn , Titania1273 , Ushya7 , vianna , vj_90 , yaqush , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , yasi 72 , Zahra_niki , Zarizar , zarre , zeinab75 , ziba111 , zohre64 , zoooom , _NoNasH_ , ~*MONA*~ , ~elin~ , ~Magic Life~ , ÐOҜH] JÎG@R , آذردخت , آرنیکا , آسمان ابری , آناکارنینا7 , آژند , اب و اتش , اردیبهشت 3 , اسمون , اشنای پنهان , ایپک یولی , بلور , تبسم+ , تقدیر , تنهای پردرد , تهمتن , جلوه , خانم فسقلی , خرس قهوه ای , خیال غزل , دخی بلا , رها در باران , زعیم زاده , زوها , سامیه12 , سانازارمان , سانجانا , ستاره بارون , ستاره ی صبح , ستـاره , سهيلا نصير , سپید بخت , سپیدوسیاه , شادزی , شمسا , شورم , طلوع عشق , عاتکه , عاطفه دلنواز , عرفان 82 , عسلی من , فرزانه 62 , ققنوس98 , لاله , لمیس20 , م.م.ر , مادرم , مامانی جون , مرزنگام , مرضی2 , مرواریدجووون , مونا** , نسرین... , نسیب , نصرا... , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نویسنده ی آینده , نیان , نیلا... , نیلوفر:-) , هادیانا , پارلاق گونش , پرواس , پریناز74 , پونام , کاساندا , کپل ناز , یغما , ღ Faranakღ , •Tαгα•

صفحه 1 از 34 123451126 ... آخرینآخرین