ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان مرثیه ی عشق | ترنم بهار کاربر انجمن
تور

نودهشتیا
فید آر اس اس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: ایا با دو جلدی شدن داستان موافقید ؟

رأی دهندگان
242. نظرسنجی بسته شده است.
  • بله

53 21.90%
  • خیر

189 78.10%
صفحه 1 از 11 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 106
  1. Top | #1

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    2.25
    تشکر از کاربر
    12,997
    تشکر شده 138,579 در 4,953 پست
    حالت من
    Mehraboon
    اندازه فونت

Talking رمان مرثیه ی عشق | ترنم بهار کاربر انجمن

سلام خوبین بچه ها ؟؟؟ منو یادتون میاد؟ من یه باری ، یه وقتی یه روزی ، به سرم زده بود و یه کتاب گذاشتم تو سایت اسمشم امید وصل بود صادقانه بگم خودم زیاد دوسش نداشتم چون اصلا اونجوری که می خواستم نشد خواننده ها انتظار رمان عاشقانه داشتن ولی من نمی خواستم این کتابو عاشقانه بنویسم ولی نمی دونم چی شد ، سرم به جایی خورد که یهویی زدم و و دختره رو عاشق پسر عمه ی گند دماغش کردم ... حالا بماند دوست داشتین خودتون بخونینش و اما مرثیه ی عشق :
    اولین کتابیه که دارم طنز می نویسم ... خیلی موضوعشو دوست دارم ... بی نهایت قشنگه (البته به نظر خودم ) یه موضوع هیجانی و جالب ... با یه شخصیت کاملا متفاوت
    فقط یه چیزی رو همین اول می گم :
    من محصلم و نمی تونم زود به زود بزارم ... لفطا بهم روحیه بدین
    یه چیز دیگه :
    بعضی وقتا توی مکالمات کتابم از جملات کره ای استفاده کردم مثلا اگه یکی گفت آنیوسیو یعنی بدونین که داره سلام میکنه ... چون خودم تو خونه بعضی وقتا با بقیه این طوری حرف می زنم ، خواستم تو کتابم پیاده اش کنم ...
    خلاصه ی داستان : یهدا دختری شوخ و شلخته اس که اکثر وقتا سوتی میده . یه روز توی دانشگاه به یه پسری برخورد می کنه و بعدا متوجه می شه که اون پسر یوسف ، پسر عمه ی دوستشه . یهدا به پیشنهاد سهیلا یکی دیگه از دوستاش، به کلاس موسیقی که داخل دانشگاهشونه میره و متوجه میشه که معلم موسیقیش یوسفه ...

(چرا عکس قبلیش حذف شده ؟؟؟!!!)
    ویرایش توسط * ترنم بهار * : 1391,02,19 در ساعت ساعت : 20:17

2. 343 کاربر از پست * ترنم بهار * تشکر کرده اند .

# NEGAR # , # بلوط # , $ ساجده$ , &MaryaM& , "لعیا" , **sevdayi ** , *emo girl* , *NaZ@NiN.B* , *paeizaan* , *parvaz* , *rainbow* , *ROJA* , *Scarlett* , *snowflake* , *TARA* , *~aida bala~* , *ریحانه# , *ریما* , +Neda+ , -:Fati-: , -Farimah- , -ShaDi- , -دایان- , -نازلی- , .:aida:. , .:JASMiNe:. , .Anahit. , .arsana. , .Dreamy-girl. , .Mania. , .MojGan. , .Monire. , 90ia , abby7 , afi jonz , aixi , albus severoos , alikhademi , alma8525 , Altin ay , amirhos72 , angelic , anital , ANNE , Anolin , Aray , architect_shima , arman_iran , armita2690 , Arrosha , ART!ST , asal*shimist , asal-1412 , asal_cheshmak , asemane nili , ashoka , atei_69 , ava.n , avaa... , Ay Sona , ba-maram , babasi , bahar.d65 , bani* , baran72 , Barane Gham , barni , behi_aquarius , Behnaz joon , behnazhmz , Behnoush , believe me , betiya , Bi Setareh , bikari , birdana2 , blacksun , blub2000 , chandiny , choghor , dander1000atash , darya12 , dokhibabash , dokhtare khial , earth girl , EasTern_Girl , eglantine-m96 , Elahe111 , elahe70 , Elen , eli2 , faezeh88 , fani black 212 , fantasy girl , farahi , fariba_hed , fatima_59 , fereshteh27 , fereshth , frokni , gandomsa , Genza , ghazal 2012 , ghorob89 , ginny.weasley , goldoone22 , H..GH , hala , hanye , helen888 , helia m , honey_x , horin , HRad , icegirl_90 , ili mah , Irani , iryane , j0je , jess!can!lz , jujuee , katy , khatereh14 , khoshhal , king _ panther , kr@m.R@ , Ladyk!n , Lair_Nilo , Lale7 , lavagirl , leila.kh , leyla71 , lo-iii Jlc , M&M_601 , m.mahya , m0zhdeh , mahana1 , mahboobeh 98 , mahdiar , mahdiehhjz , mahdis6764 , maheasemun , mahisadun , MAHSA-O , mahsa.a , mahsa1490 , mahtab10 , mahtab888871 , mahya1995 , Mikrobe-Sorati , mani0020 , marall77 , maryam.khakbaz , maryamale , mellina2000 , melodina , meno , me_ned , Mina.LoveStar , mina68 , mina_k , misha_kavir , mitra.ym , Mitra73 , mobinaa , mohamad722 , mona_mnjs , montazere , motlagh , mozhmozh , mustang5200 , nafas44 , Nafas_70 , Nahid72 , nana22 , nasi & somi , nastaran76 , nastaran86 , nazi1 , nedaj , niayesh00 , Nika R , nikaan , nilgon_nili , nlp16001 , noooor , OoPs , P@rya , paeezi , pain , pakdel , parisaparisa , parmis86 , parvane. , perijooon , phare , pingo pingo , pink_daughter , polymehr , pr.delafrouz , raha.66 , RaheBipayan* , rahha , rain bow , ramid94 , rashno , rezaeifz , Rha.sh , roya1365 , S@min , saba28 , saghi.m , Sahar.M , sama sh , samandf , samir , sanaz_ , sandbadjoon , sania555 , sapidkooh , sara parvizi , sara51 , Selvia , sepide90 , sepideh1993 , serentipiti , shaayan , shakiba_2510 , shatot , sheida_953 , shirin061 , shiva joon , shooma , shrainy , siah , silverstar , simaN , sindy , snopoy , Snow Dream , Sokout , solin , some one , syhbyt , S_64 , T T--THR , t0ranj , T@r@neh* , tanaz 16 , taraneh24 , tatar , tghyasfr , Tikooli , tina 1989 , tondar1365 , tono , UnKnOwN_Sh , usui , valan , vampire123 , Veni , wenela , yasamin2011 , Yase kabood , yasi♥fabrik , Yasnaaaa , zanbagh , zina , _Azadeh_ , ~ MisS Fati ~ , ~2ne2~ , ~pArnYa~ , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ӜFati※anjelӜ , آبجی جوون , آبجی نیلوفر , آذردخت , اتل و متل , ارامی , ارتمیس * , ارشیا123 , ایاتای , باران شکوفه , بازیگوش , بلور , بهارجون , ترنج خاتون , تـرنج فاطمــي , حاجی بلا , حسین زاده حسینی , خانم فسقلی , خوشگلم من , رائیکا , رز صورتی ... , رضاره , زرین دخت , ساحل 2010 , ساراگل , ساغر123 , سافانا , سایه . . . , ستاره بارون , سرای بانو , سفید برفی , سمن ناز , سپید بخت , شادئ , شایسته بانو , شقایق98 , علی رضاایران , فانوس دریایی , فرح77 , فندق75 , ققنوس98 , لیا , لیلا931 , م.م.ر , مرضی2 , مرضیه00 , مریمی__ , منا64 , مهرورز , مهستی , نامی , نسيا , نصرا... , نفس رادمنش , نگاه روشن , نیان , نیکا83 , هوفریا , واران , وارش67 , ياابالفضل , چپ دست , کمند , کیمیا! , گوهر 7 , یاسمین.م , ღ ghazali ღ , ღ♥.U_and_Me.♥ღ , Ⓕⓐⓣⓘⓜⓐ

3. Top | #2

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    2.25
    تشکر از کاربر
    12,997
    حالت من
    Mehraboon
    اندازه فونت

بسم رب عشق

مقدمه:
    سرت را روي شانه ي دلم بگذاري،
    حرف ها دارد برايت نجوا كند.
    حرف ها، از جنس سروده هايي كه،
    در آستانه ي غزل شدن،
    مرثيه شدند.

صدای آزار دهنده ی گوشیم، بیدارم کرد. با رخوت دستمو از زیر پتو در . م و گوشیمو برداشتم. هنوز خوب چشمامو باز نکرده بودم سریع دکمه ی اف رو فشار دادم و دوباره خزیدم زیر پتو.
    - یهدا، یهدا زود باش پاشو؛ ساعت نزدیک هشته.
    انگار جریان برق بهم وصل کردن. سریع رو تخت نشستم. مامان دوباره داد زد:
    - چند بار بگم این طور بلند نشو؟ سکته می کنی دختر.
    پتو رو کامل عقب زدم و از تخت پریدم پایین. جلوی ساعت وایسادم. ای خدا چرا همیشه دوشنبه ها دیر بیدار می شم؟ در حالی که بدو از پله ها پایین می رفتم، داد زدم؟
    - چرا هیشکی تو این خونه منو بیدار نکرد؟
    محیا از دستشویی بیرون اومد و گفت:
    - از بس که خانوم شنواییشون قویه. گوشیت خودشو کشت! صداش تا توی اتاق منم می اومد اما جنابعالی ککتم نمی گزه. برو دکتر، خودتو نشون بده بگو کری مزمن دارم.
    از کنار در دستشویی هلش دادم و جیغ زدم:
    - برو کنار دیرم شد.
    آخرین حرف محیا رو شنیدم که می گفت:
    - خدا آخر عاقبت امروزو ختم به خیر کنه. باز دوشنبه شد.
    در عرض سه دقیقه هم صورتمو شستم، هم مسواک زدم، هم لباس پوشیدم، و هم با محیا، دعوا کردم. داشتم مقنعه ام رو سر می کردم که محیا با یه لقمه نون پنیر اومد تو اتاق.
    محیا: اونی(خواهر) وا کن بللی ( زود باش. )
    - شیرو(نمی خوام ) تازه مسواک زدم.
    بی توجه به حرفم، لقمه رو تو دهنم چپوند. بعدم کیفمو با سوییچ ماشین به سمتم پرت کرد و گفت:
    - بلی بلی دیرت شد.
    یه جوراب از تو کشو برداشتم و بدو رفتم پایین. مامان از تو آشپزخونه گفت:
    - ماشین تو کوچه هس بدو که کلاست شروع شد.
    نتونستم جواب بدم. چون هنوز فکم درگیر لقمه ی گنده ای بود که محیا تو حلقم فرو کرد. کفشمو نصفه نیمه تو پاهای بی جورابم کردم و پریدم تو کوچه. در ماشینو باز کردم و کیفم رو پرت کردم تو صندلی عقب. خودمم پشت فرمون جا گرفتم. با صدای جیغ لاستیکا روی اسفالت، ماشین هم از جا کنده شد. سرعتم خیلی زیاد بود فقط می روندم. جالب بود که مسیر دانشگاهم رو که اکثر اوقات اشتباه میومدم رو از حفظ بودم. خدایا یه چهار راه. پنج ثانیه ی دیگه چراغ قرمز می شه. وای باید برسم. پامو بیشتر رو پدال گاز فشردم. اما تو لحظه های اخر، چراغ قرمز شد و مجبور شدم به خاطر پلیس وایسم. تو ماشین داد زدم:
    - الهی بمیری فاضلی که هر چی بدبختی دارم از گور تو بلند می شه!

نظارت شد | _Azadeh_ ناظر انجمن
    ویرایش توسط _Azadeh_ : 1392,09,30 در ساعت ساعت : 16:47

4. 425 کاربر از پست * ترنم بهار * تشکر کرده اند .

# NEGAR # , # بلوط # , "لعیا" , * حدیث * , **sevdayi ** , *emo girl* , *NaZ@NiN.B* , *paeizaan* , *parvaz* , *rainbow* , *Rima* , *sara , *snowflake* , *soodabeh* , *_*aseman*_* , *~aida bala~* , *ریحانه# , *ریما* , +Lily , +Neda+ , -Farimah- , -ShaDi- , .Anahit. , .Dreamy-girl. , .MojGan. , 677389 , 90ia , Abandokht , abby7 , abien , afi jonz , aidai , aixi , akijun , akram 63 , albus severoos , alexiiiiiii , alikhademi , Altin ay , aminlily40 , amirhos72 , angel04 , angelic , angur , anita619 , anital , ANNE , Anolin , architect_shima , Arrosha , ART!ST , asal-1412 , asal_cheshmak , asemane nili , ashoka , asmanisheytun , atefeh_49 , atei_69 , Autumn's Maryam , ava.n , Ay Sona , aygeen , azar1 , ba-maram , بــــانــــو , bahar.d65 , bani* , baran.amad , baran72 , Barane Gham , barane khazan , barni , behi_aquarius , Behnaz joon , behnazhmz , Behnoush , believe me , betiya , bihamtaa , bikari , birdana2 , blacksun , blub2000 , blue69 , carrie , chandiny , choghor , dander1000atash , darya... , darya12 , dokhibabash , earth girl , EasTern_Girl , eglantine-m96 , elahe70 , Elen , eli2 , EliSo , eti98 , faezeh88 , fani black 212 , fantasy girl , farah2 , farahi , fariba_hed , fArzane.Far , fatima.h , fatima983 , fatima_59 , fereshteh27 , fereshth , frokni , gandomsa , 之ДĦЯд , ghazal 2012 , ghazale49 , gheisareh , ghorbani , ghorob89 , gili , gol e roz sefid , golchaghe , goldoone22 , golgoli jaan , GOLNAZ , golnuosh , H..GH , hala , hanye , harimeshgh , hasti59 , havva7 , helen888 , helia m , hoda.4470 , horin , HRad , ili mah , Irani , iryane , j.ghanavizi , JonasRahimi , jujuee , k.hial , katy , kfdh , kimia 2008 , king _ panther , kr@m.R@ , Ladyk!n , Lair_Nilo , Lale7 , lavagirl , leila 67 , leila.kh , leila93 , Lovely_girl , M&M_601 , m.mahya , mahana1 , mahboobeh 98 , mahdiar , mahdieh67 , mahdiehhjz , mahdis6764 , maheasemun , mahisadun , mahnazmom , MAHSA-O , mahsa.a , mahsa.nadi , mahsa1490 , mahsadina , mahshid-jon , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab888871 , mahtabi22 , mahya1995 , mamorin , many22 , maral84 , marall77 , maryam56 , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryam_mariusz , mehrgan0000 , mellina2000 , melodina , meno , mina.bala , Mina.LoveStar , mina68 , mina_k , minoo_kl , Misha73 , misha_kavir , mitra.ym , mona-95 , mona_mnjs , monir1343 , montazere , motlagh , mozhmozh , mushtata , mustang5200 , m_h_n , N A F A S , nafas44 , Nafas_70 , nana22 , Nasim 77 , nasrin22 , nastaran b , nastaran76 , nastaran86 , nastaran_702 , nazi1 , nazila94 , nbanoo , nedaj , neg neg , niayesh00 , niho , nika21 , nlp16001 , noooor , olala , OoPs , P*O*O*N*E*H , P@rya , paeezi , pariedarya , parmis86 , parshang , peymaneh , phare , pingo pingo , pink_daughter , polymehr , pr.delafrouz , RaheBipayan* , rahha , rain bow , ramid94 , rashno , reyh@neh*66 , Rha.sh , romina ab , roya1365 , roze_zard , s-him4 , S@min , saaad , sabouraneh , saeedeh_n , saghi.m , sahel_m , samandf , samihastam , samir , sanaz sh , sanaz2000 , sanaz_ , sandbadjoon , sansi , sapidkooh , sara parvizi , sara51 , sara964 , saratab , Sati_Faeze , sedena , Selvia , Semin309 , sepide23 , sepide90 , sepideh1993 , sepidrokh , serentipiti , setare.jaberi , setayesh1363 , shaayan , sharghi , shatot , sheida_953 , sheydajoooon , shimaaaaa , shirin061 , shiva joon , shooma , shrr , Silber , silverstar , simaN , sinsor , snopoy , Sokout , solin , some one , somy_kh , soode , sunshine.h , S_64 , t0ranj , T@r@neh* , taban_1352 , tania_7 , tatar , tghyasfr , Tikooli , tina 1989 , titinaz , tondar1365 , tono , Universe95 , UnKnOwN_Sh , uomna , usui , vampire123 , Veni , vghv , wenela , yalda1354 , yasamin2011 , yasi♥fabrik , yasnaa , zahra.h , zanbagh , Zarizar , zeinabjoon , zholi joon , ziglernata , zina , _Azadeh_ , ~ MisS Fati ~ , ~2ne2~ , ~B@H@R~ , ~pArnYa~ , ~Tulip~ , «zahra» , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ×sepidar× , ӜFati※anjelӜ , آبجی نیلوفر , آذردخت , آرشا , آستاره , اب و اتش , اترون , اتل و متل , ارامی , ارتمیس * , ارشیا123 , اقاقی , باران شکوفه , بازیگوش , برادپیت , بلور , بهارجون , ترنج خاتون , تهمتن , حسین زاده حسینی , خانم فسقلی , خوشگلم من , رائیکا , رضاره , ریحانهz , ریمای من , زرین دخت , زوها , س_م_م_ , ساحل 2010 , ساحلی , سارا سامن , ساراگل , ساغر123 , سافانا , سفید برفی , سپید بخت , شادئ , شب , شقایق98 , شیوا , علی رضاایران , فاطیما8 , فانتین , فرح77 , ققنوس98 , لمیس20 , لیا , لیلا931 , م.م.ر , ماه منیر , مرضی2 , مرضیه00 , مریمدو , منا64 , منيژه , مهرناز69 , مهرورز , مهستی , نامی , نسترن123 , نسيا , نصرا... , نگان , نیان , نیایش 11 , نیلوفر:-) , نیکا83 , هانیه نیکو , هوفریا , واران , وارش67 , پرهامه , پیازچه , چپ دست , کمند , گوهر 7 , یاسی جان , ღ ghazali ღ , ღ♥.U_and_Me.♥ღ

5. Top | #3

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    2.25
    تشکر از کاربر
    12,997
    حالت من
    Mehraboon
    اندازه فونت

بالاخره بعد از یه ربع تاخیر به دانشگاه رسیدم. بدبختانه جای پارک گیر نمیومد. توی پارکینگ سهیلا رو دیدم. سریع شیشه رو پایین کشیدم و گفتم:
    - سهیلا.
    سهیلا با شنیدن صدام برگشت طرفم. از دیدنم تعجب کرده بود در حالی که به سمتم میومد گفت:
    - اِ؟ یهدا. تو چرا اینجایی؟
    - جون مادرت بیا اینو یه جا پارک کن من هنوز جورابمم نپوشیدم.
    سهیلا: باشه، زود باش. فاضلی رفته سر کلاسا. بدو دختر.
    جیغ زدم:
    - نه.
    فرصت نکردم به سر و وضعم نگاه کنم. زود کیفمو از صندلی عقب برداشتم و دویدم سمت ساختمون. مثل همیشه همه ی نگاه ها به سمتم برگشت. یه دختر شلخته ای که در حال دویدن داره جورابای لنگ به لنگشو وارسی می کنه و کیفشم به دندون گرفته. خنده داره نه؟ آره الان همه می خندن ولی من باید پشت در کلاس زار بزنم تا استاد فاضلی بی خاصیت راهم بده. بالاخره بعد از کلی پله بالا رفتن و دویدن، رسیدم به در کلاس. محض احتیاط و از روی فضولی، رو پنجه ی پام بلند شدم و تکیه دادم به در تا بتونم از شیشه ی در کلاس ببینم چه خبره. دیدم که فاضلی با اون قد بلند و قیافه ی نکره اش زل زده به بچه ها. برگه های امتحان هم تو دستش لوله کرده و منتظر وایساده. حالا منتظر چیه؟ الله و اعلم. داشتم چند تا فحش به اون مرتیکه ی ناجوانمرد می دادم که یه دفعه در باز شد و پرت شدم تو کلاس. حالا باز خدا رو شکر که از رو به رو خوردم به صندلی نفیسه وگرنه وسط کلاس ولو شده بودم. خداییش بهترین راه واسه وارد شدن به کلاس بود. معاف از کسب اجازه و منت کشی! فقط خدا کنه بذاره بمونم. سکوت کل کلاسو گرفته بود. زیر چشمی به بقیه نگاه کردم. نفیسه و مهناز و الهام، طوری نگام می کردن که انگار واسه اولین باره که این اتفاق افتاده. این جور کارا از من بعید نبود ولی این دیگه اخرش بود. هیچ سوتی ای نمی تونست از این بالاتر باشه. پسرای کلاسم که اگه فاضلی نبود، از خنده روده بر می شدن و من می شدم سوژه ی متلک پرونی هاشون. البته فکر کنم الانم هستما ولی خب به روم نمیارن! صدای قدم های فاضلی رو می شنیدم که داشت بهم نزدیک می شد. یه بسم الله زیر لب گفتم و سرمو بالا گرفتم. قیافه اش دیدنی بود. معلوم بود که می خواد سر به تنم نباشه. آب دهنمو با صدا قورت دادم و با لبخند تصنعی گفتم:
    - سلام. خوبین؟
    جوابی نداد. فقط مات نگام می کرد. داشتم کم کم دستپاچه می شدم. یه نگاهی به اطراف کلاس کردم و گفتم:
    - مثل اینکه یه صندلی خالی اون آخر کلاس هست. می رم واسه امتحان آماده بشم.
    عجیب بود که اعتراضی نکرد. منم با اعتماد به نفسی که معلوم نبود از کجا آوردمش، رفتم به سمت صندلی. یه دفعه پام به بند کفشم گیر کرد و نزدیک بود کله پا بشم. ولی بخت باهام یار بود. فقط چند نفر صدای خندشون بلند شد که ایشالا میانترم امروزو صفر بشن. وقتی روی صندلی نشستم، فاضلی دستاشو به سینه زد و فقط گفت:
    - بهتره به جای اینکه واسه امتحان آماده بشین واسه اومدن به کلاس خودتونو آماده می کردین.
    ایـــــش مرتیکه ننر. حالا خوبه واسه بار اول، نه دوم. شایدم سومه که دیر میام سر کلاس! ولی خب. تقصیر خودشه دیگه اگه این قدر درسش سخت نبود تا کله ی سحر خط به خط کتابو حفظ نمی کردم. (اره جون عمه ی نداشتم!)
    فاضلی واه اینکه حرص منو بیشتر دربیاره گفت:
    - خانوم بهنیا. ما منتظریم شما حاضر بشین بعد برگه ها رو توزیع می کنیم.
    باشه پس صبر کن تا بمیری مرتیکه ایکبیری! دلا شدم و بند کفشمو بستم می دونستم که کل کلاس دارن نگام می کنن ولی بیخیال یهدا. بذار کل دنیا بهت نگاه کنن مشهور می شی دیگه! پاچه های شلوارم رو صاف کردم و گفتم:
    - خب دیگه. تموم شد. برگه ها رو بدین.

ویرایش توسط _Azadeh_ : 1392,09,30 در ساعت ساعت : 16:50

6. 443 کاربر از پست * ترنم بهار * تشکر کرده اند .

# NEGAR # , # بلوط # , "لعیا" , * حدیث * , **Rebbeca** , **sevdayi ** , *emo girl* , *NaZ@NiN.B* , *paeizaan* , *parvaz* , *rainbow* , *Rima* , *sara , *snowflake* , *soodabeh* , *_*aseman*_* , *ریحانه# , *ریما* , +Lily , +Neda+ , -Farimah- , ...BaHaR... , .Anahit. , .Dreamy-girl. , 677389 , 90ia , Abandokht , abby7 , abien , adobba , afi jonz , aidai , aixi , akijun , akram 63 , albus severoos , alexiiiiiii , alikhademi , ali_shey , Altin ay , aminlily40 , angel04 , angelic , anita619 , anital , ANNE , Anolin , architect_shima , arghavan58 , arman_iran , armita1819 , ART!ST , AsalBanu , asal_cheshmak , asemane nili , ashoka , atefeh_49 , atei_69 , atish69 , Autumn's Maryam , ava.n , avaa... , Ay Sona , aygeen , azam 24 , azar1 , azisadeghi , ba-maram , بــــانــــو , bahar.d65 , bani* , baran.amad , baran72 , Barane Gham , barane khazan , barni , behi_aquarius , Behnaz joon , behnazhmz , Behnoush , believe me , betiya , bikari , birdana2 , blacksun , blub2000 , carrie , CAT-WOMAN , chandiny , choghor , dander1000atash , darya... , darya12 , dokhibabash , earth girl , EasTern_Girl , eglantine-m96 , Elahe111 , elahe70 , Elen , eli khatar , eli2 , EliSo , emaa , esike , eti98 , faezeh88 , faghatdream , famdavari , fani black 212 , fantasy girl , farah2 , farahi , fariba_hed , fatima.h , fereshteh27 , fereshth , foggy , frokni , gandomsa , ghazal 2012 , ghazale49 , ghorbani , ghorob89 , gili , gol e roz sefid , golchaghe , goldoone22 , golgoli jaan , GOLNAZ , golnuosh , hala , hanie-ab , harimeshgh , hasti59 , havva7 , helen888 , helia m , hoda.4470 , horin , HRad , ili mah , Irani , iryane , j.ghanavizi , JonasRahimi , jujuee , k.hial , Katra , katy , kimia 2008 , kr@m.R@ , Ladyk!n , Lair_Nilo , Lale7 , lavagirl , leila.kh , leila93 , leona , Lovely_girl , M&M_601 , m.mahya , m0zhdeh , mahana1 , mahdiar , mahdieh67 , mahdiehhjz , maheasemun , mahnazmom , MAHSA-O , mahsa.a , mahsa1490 , mahshid-jon , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab888871 , mahya1995 , mamorin , many22 , maral84 , marall77 , maryam56 , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryam_mariusz , mehrgan0000 , mellina2000 , melodina , meno , me_ned , mina.bala , Mina.LoveStar , mina68 , mina_k , minoo_kl , Misha73 , misha_kavir , mojgan am , mona-95 , mona_mnjs , monir1343 , montazere , motlagh , mozhmozh , mushtata , m_h_n , N A F A S , nafas44 , Nafas_70 , Nahid72 , nana22 , Nasim 77 , nasrin22 , nastaran b , nastaran76 , nastaran86 , nastaran_702 , nazi1 , nazila94 , nbanoo , neg neg , niayesh00 , niho , nika21 , nilgon_nili , nlp16001 , noooor , olala , omidk , OoPs , P*O*O*N*E*H , P@rya , paeezi , pariedarya , parisajan , parmis86 , parshang , peymaneh , phare , pingo pingo , pink_daughter , polymehr , pr.delafrouz , raha19 , RaheBipayan* , rahha , rain bow , ramid94 , rashno , red90 , Rha.sh , rina_rita14 , rogzana , romina ab , roya1365 , roze_zard , rozhina , s.sh , S@min , saaad , sabouraneh , saegheh , saghi.m , sahel_m , samandf , samir , sana1577 , sanaz sh , sanaz2000 , sanaz_ , sandbadjoon , sansi , sara parvizi , sara964 , saraabyaneh , saratab , Sati_Faeze , sedena , Selvia , Semin309 , sepeedeh , sepide23 , sepide90 , sepideh1993 , sepidrokh , serentipiti , setare.jaberi , shaayan , sharghi , shatot , sheida_953 , sheydajoooon , shimaaaaa , shirin061 , shiva joon , shooma , shrainy , shrr , Silber , silverstar , simaN , sinsor , snopoy , Snow Dream , Sokout , solin , some one , somy_kh , soode , sosh , ssmaryam , sunshine.h , S_64 , s_mehr , t0ranj , T@r@neh* , Taataa , taban_1352 , tania_7 , tatitati , tazianeh , ten ten , tenten , tghyasfr , Tikooli , titinaz , tondar1365 , tono , Universe95 , UnKnOwN_Sh , uomna , usui , vampire123 , violet_kl , wenela , yalda1354 , yas baran , yasamin2011 , yasi♥fabrik , yasnaa , zahra.h , zanbagh , Zarizar , zebeli , zeinabjoon , zholi joon , ziglernata , zina , zizijooon , _Azadeh_ , ~ MisS Fati ~ , ~2ne2~ , ~B@H@R~ , ~pArnYa~ , ~Tulip~ , «zahra» , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ×sepidar× , ӜFati※anjelӜ , آبجی نیلوفر , آذردخت , آرشا , آستاره , آسمان ابی , اب و اتش , اترون , اتل و متل , ارامی , ارتمیس * , ارشیا123 , اسمون ابری , اقاقی , باران شکوفه , بارانیان , بازیگوش , برادپیت , بلور , بهارجون , ترنج خاتون , تهمتن , جلوه , حسین زاده حسینی , خوشگلم من , رائیکا , رضاره , ریحانهz , ریمای من , زرین دخت , زوها , س_م_م_ , ساحل 2010 , ساحلی , سارا سامن , ساراگل , ساغر123 , سافانا , ستاره بارون , ستاره.ث , سفید برفی , سپید بخت , سپیده دم , شادئ , شیوا , علی رضاایران , فاطیما8 , فانتین , فانوس دریایی , فرح77 , ققنوس98 , لمیس20 , لیا , لیلا931 , م.م.ر , ماه منیر , مرضی2 , مرضیه00 , منا64 , منيژه , مهرناز69 , مهرورز , مهستی , نامی , نسترن123 , نسيا , نصرا... , نگان , نیان , نیایش 11 , نیلوفر:-) , نیکا83 , هادیانا , هانیه نیکو , هوفریا , واران , وارش67 , پرهامه , ღღ Parisa ღღ , پیازچه , کمند , یاسی جان , ღ ghazali ღ , ღ♥.U_and_Me.♥ღ

7. Top | #4

مدیر بخش کتاب

میانگین پست در روز
    9.62
    تشکر از کاربر
    88,422
    تشکر شده 414,478 در 26,499 پست
    حالت من
    Ghamgin
    اندازه فونت

با تشکر لطفا شروع کتاب را در تاپیک زیر اعلام کنید

آمارکتابهای در جریان سایت

توضیحاتی راجع به کتاب، تعداد صفحات و نویسنده و سال چاپ حتما ذکر کنید .

از فونت Tahoma و سايز 2 استفاده كنيد و در بین خط ها لطفا فاصله نندازید تا ساختن فایل PDF راحتتر باشه.

کمتـر از 20 خط در هر پست قرار ندهید!

برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع مجاز می باشد!
    ممنون
    اگر می خوهید رمان ِ خود را در انجمن قرار دهید و بلد نیستید... کلیک کنید!
    برای آگاهی از قوانین بخش کتاب... کلیک کنید!
    جهت اطلاع از قوانین بخش نقد و نحوه ی گذاشتن تاپیک نقد... کلیک کنید!
    هر سوالی از بخش کتاب دارید، ابتدا تاپیک های بالا رو بخونید و اگر جواب خود را نیافتید به یکی {فقط یکی!} از مدیران ِ بخش، پیام خصوصی بزنید!
    مدیران بخش کتاب:
    patrin* asal_cheshmak* sanaz.p* hediyeh_b*Sepid
    ***یه غرور یخی یه ستاره سرد***
    یه شب از همه چی به خدا گله کرد
    یه دفعه به خودش همه چی رو سپرد
    دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد

نگران منی به تو قرصه دلم
    تو کنار منی نمیترسه دلم
    بغلم کن ازم همه چیمو بگیر
    ***بذار گریه کنم پیش تو دل سیر

8. 167 کاربر از پست asal_cheshmak تشکر کرده اند .

# NEGAR # , "لعیا" , (بهار ساعدی ) , * ترنم بهار * , * حدیث * , **sevdayi ** , *emo girl* , *paeizaan* , *parvaz* , *rainbow* , *snowflake* , *ریحانه# , +Lily , +Neda+ , -Farimah- , .Anahit. , .Dreamy-girl. , 90ia , abby7 , aixi , akijun , akram 63 , albus severoos , amirhos72 , angur , anital , ART!ST , AsalBanu , ashoka , avaa... , azam 24 , بــــانــــو , Barane Gham , behi_aquarius , Behnaz joon , behnazhmz , Behnoush , believe me , birdana2 , choghor , darya12 , dokhibabash , eglantine-m96 , elahe70 , Elen , esike , farahi , fariba_hed , fereshteh27 , frokni , ghazal 2012 , ghorob89 , gol e roz sefid , GOLNAZ , harimeshgh , hediyeh_b , helen888 , horin , ili mah , katy , kr@m.R@ , Ladyk!n , Lair_Nilo , Lale7 , M&M_601 , m.mahya , m0zhdeh , mahana1 , mahdieh67 , mahdiehhjz , mahdis6764 , maheasemun , mahsadina , mahtab10 , mahya1995 , maral84 , marall77 , Mina.LoveStar , mina68 , mina_k , minoo_kl , mona-95 , montazere , N A F A S , Nafas_70 , nana22 , nastaran_702 , nilgon_nili , nlp16001 , noooor , omidk , P*O*O*N*E*H , paeezi , pingo pingo , pink_daughter , RaheBipayan* , rahha , rain bow , roya1365 , s.sh , saghi.m , samandf , sanaz sh , sara parvizi , sara51 , sara964 , sepide90 , serentipiti , shaayan , shatot , shirin061 , shrainy , shrr , simaN , snopoy , some one , tenten , tghyasfr , Tikooli , Universe95 , UnKnOwN_Sh , usui , violet_kl , yasamin2011 , Zarizar , _Azadeh_ , ~ MisS Fati ~ , ~2ne2~ , ~B@H@R~ , ~pArnYa~ , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ×sepidar× , ӜFati※anjelӜ , اب و اتش , اتل و متل , ارامی , ارشیا123 , بلور , بهارجون , ترنج خاتون , خوشگلم من , رائیکا , زرین دخت , ساحل 2010 , ساحلی , ساراگل , ستاره.ث , سفید برفی , سپیده دم , شیوا , فاطیما8 , فانتین , فانوس دریایی , فرح77 , لیلا931 , مرضی2 , مرضیه00 , منا64 , مهستی , نسيا , نصرا... , نیان , نیکا83 , واران , کمند , ღ ghazali ღ , ღ♥.U_and_Me.♥ღ

9. Top | #5

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    2.25
    تشکر از کاربر
    12,997
    حالت من
    Mehraboon
    اندازه فونت

کف کفشمو روی زمین می کشیدم و جلو می رفتم. الهام و نفیسه جلوی در دانشکده ریاضی وایساده بودن و با هم حرف می زدن. رفتم پیششون. الهام که دید دارم بهشون نزدیک می شم، یه صلوات بلند فرستاد و گفت:
    - چه عجب از روی اون برگه بلند شدی. چی کار می کردی این همه وقت؟
    - اَه الهام به خدا هیچی نگو که گند زدم به امتحانم.
    نفیسه: ما هم.
    - مرتیکه نردبونِ ایکبیری. سوال سخت تر از این نبود بده؟
    الهام: آره خداییش خیلی سخت بود ولی من از ترم پیش عبرت گرفتم. ساختمان داده رو فقط باید با نذری و خرخونی پاس کرد.
    - اِ؟ نذر کردی؟ حالا چی؟ حتما یه دونه صلوات اره؟!
    - نه بابا. ده دور تسبیح صلوات نذر کردم.
    - از بس بیکاری. به جای نذر کردن بشین مثل آدم بخون که پاس بشی.
    نفیسه اهی کشید و گفت:
    - ای ای ای. عجب روزایی رو از دست دادیما.
    - واقعـــــــا؟ چه روزایی؟
    نفیسه: دبیرستانو می گم دیگه. مفت و مجانی بیست می شدیم. اما حالا روزگارمونو ببین. باید به خاطر پاس شدن نذر کنیم. ای خاک تو سرمون.
    - اِه. خاک تو سر خودت! چرا جمع می بندی؟ من که نه دبیرستانو بیست می شدم نه دانشگاه پاس می شم.
    تفیسه: تو که دیگه رسما خاک تو سرت!
    من و نفیثسه داشتیم کتک کاری می کردیم که مهناز و سهیلا اومدن پیشمون. سهیلا پرید جلو و گفت:
    - وای یهدا عجب آدم باحالی هستی دختر من اگه جای تو بودم خودمو با بند تنبون حلق اویز می کردم.
    لب پایینمو گاز گرفتم و گفتم:
    - وِی. مادر، بند تنبون چیه؟ زشته که. ماشالا چادر که داری، بگو کش چادر! هم با ادب تره هم زودتر خلاصی میاره!
    سهیلا زد زیر خنده و گفت:
    - خدا خفت کنه نیم وجبی!
    با ذوق گفتم:
    - وای خدایا شکرت بالاخره یکی پیدا شد که بهم بگه نیم وجبی بقیه که بهم می گن بشکه! خدایا چشم بصیرتو هیچ وقت از سهیلا جونم نگیر!
    بچه ها داشتن به مسخره بازیای من می خندیدن. وقتی کم کم آروم شدن از سهیلا پرسیدم:
    - خب حالا بنال بینم چرا باحالم؟
    سهیلا: ها؟ آهان. حواس نمی ذاری واسم که. مهناز تعریف کرد که تو کلاس چطوری سوتی دادی. خداییش تو چطور زندگی می کنی؟ من اگه جای تو بودم واقعا ترک تحصیل می کردم.
    - وا! چه حرفایی می زنی پاستوریزه! آدم عاقل که با چهار تا سوتی خودشو از زندگیش نمیندازه. تازشم امروز که خیلی اتفاق خاصی نیفتاد. بعضی وقتا سوتی هام خیلی پر ملات تر از ایناس!
    سهیلا سرشو تکون داد و گفت:
    - آره خیلی وضعت حاده.
    داشتیم صحبت می کردیم که دیدم فاضلی داره از در دانشکده میاد بیرون. عسگری هم باهاشه. آخ که من چقدر از این پسره بدم میاد. هر وقت این عسگری رو می بینم می خوام سر به تنش نباشه. پسره ی هیز بی خاصیت. رو به بچه ها گفتم:
    - اَه اَه باز این پسره اومد.
    مهناز با تعجب پرسید؟
    - کی؟ فاضلی؟
    - نه بابا تو هم. فاضلی که همسن خر بابای مشتی حسن سن داره!
    مهناز: وا یهدا؟ بیچاره که سنی نداره. هنوز که خیلی جوونه ماشالا خوشتیپم هست.
    - خیلی خب مبارک صاحبش باشه به من و تو چه؟ من دارم این پسره ی جلف نچسب بی خودو می گم.
    مهناز بازم مثل دیوونه ها بهم نگاه کرد. الهام یه تو سری بهش زد و بلند گفت:
    - پیچوسو(دیوونه) سامیارعسگری رو می گه!
    پریدم دهن الهامو گرفتم و با صدای خفه ای گفتم:
    - هیـــس! الان می فهمه!
    اما کار از کار گذشته بود. فاضلی و عسگری که تو یه متری ما وایساده بودن، هر دوشون برگشتن و ما رو نگاه کردن. البته بیشتر روی من زوم کردن. حالا چرا؟ الله و اعلم! یه دفعه دیدم پهلوی چپم داره بد جوری می سوزه. نگاه کردم دیدم سهیلا دست گذاشته روی پهلوی بیچاره ام و هی نیشگون می گیره. جیغ زدم:
    - اوف! چته دیوونه؟ پهلوم سوراخ شد!
    نفیسه و مهناز سرشونو انداخته بودن پایین و سعی می کردن بهم نگاه نکنن. الهام با زبون، کف دستمو که روی دهنش بود خیس کرد. چندشم شد و سریع دستمو کشیدم و به چادرش مالیدم و دوباره داد زدم:
    - آی بمیری الهام چقدر کثیفی! حقا که جفتتون خُلین!
    داشتم دستامو بهم می مالیدم که دیدم فاضلی و عسگری بر و بر ما رو نگاه می کنن. تازه فهمیدم که چه سوتی های عظیمی ظرف سه ثانیه دادم! خدایا این دفعه دیگه منو از روی کره ی زمین محو کن ؛ آمین! نه یهدا. تو بیدی نیستی که با این بادا بلرزی اتفاق خاصی که نیفتاده! فقط دو تا سوتی دادی با اینی که امروز صبح تو کلاس دادی می شه چهار تا! آسمون که به زمین نیومده! ایشالا جفتشون فدات بشن! برای اینکه حواسشون رو از این قضیه، پرت کنم، خواستم یه سوال درسی بپرسم واسه همین گفتم:
    - استاد فاضلی معذرت می خوام یه لحظه وقت دارین؟
    فاضلی که صورتش مثل یه تیکه یخ بود، گفت:
    - بفرمایین.
    ویرایش توسط _Azadeh_ : 1392,09,30 در ساعت ساعت : 16:51

10. 410 کاربر از پست * ترنم بهار * تشکر کرده اند .

# NEGAR # , # بلوط # , **sevdayi ** , *emo girl* , *NaZ@NiN.B* , *paeizaan* , *parvaz* , *rainbow* , *Rima* , *sara , *snowflake* , *soodabeh* , *_*aseman*_* , *ریحانه# , *ریما* , +Lily , +Neda+ , -Farimah- , .Dreamy-girl. , 90ia , Abandokht , abby7 , abien , adobba , aidai , aixi , akijun , akram 63 , albus severoos , alexiiiiiii , alikhademi , Altin ay , aminlily40 , angel04 , angelic , angur , anita619 , ANNE , Anolin , architect_shima , arghavan58 , arman_iran , armita1819 , arshan_2010 , ART!ST , asal-1412 , AsalBanu , asemane nili , ashoka , atefeh_49 , atei_69 , atish69 , ava.n , aygeen , azam 24 , azar1 , azita_esy , ba-maram , بــــانــــو , bahar.d65 , bani* , baran.amad , baran72 , Barane Gham , barni , behi_aquarius , Behnaz joon , behnazhmz , Behnoush , believe me , betiya , bihamtaa , bikari , birdana2 , blacksun , blub2000 , CAT-WOMAN , chandiny , choghor , dander1000atash , darya12 , dokhibabash , earth girl , EasTern_Girl , eglantine-m96 , Elahe111 , elahe70 , elahegood , Elen , eli khatar , ELI.12 , eli2 , EliSo , esike , eti98 , faezeh88 , faghatdream , famdavari , fani black 212 , fantasy girl , farah2 , farahi , fariba_hed , farzan0 , fatima.h , fatima983 , fereshteh27 , fereshth , foggy , frokni , gandomsa , ghazal 2012 , ghazale49 , ghorbani , ghorob89 , gili , gol e roz sefid , golchaghe , goldoone22 , golgoli jaan , GOLNAZ , golnuosh , hala , hanie-ab , harimeshgh , hasti59 , havva7 , helen888 , helia m , horin , HRad , ili mah , Irani , iryane , j.ghanavizi , JonasRahimi , jujuee , k.hial , Katra , katy , kimia 2008 , kobramahmod , kr@m.R@ , Ladyk!n , Lair_Nilo , Lale7 , leila93 , leona , little princess , Lovely_girl , M&M_601 , m0zhdeh , mahana1 , mahdiar , mahdieh67 , mahdiehhjz , mahdis6764 , maheasemun , mahnazmom , MAHSA-O , mahsa.a , mahsa1490 , mahsadina , mahshid-jon , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab888871 , mahya1995 , mamorin , many22 , maral84 , marall77 , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryam_mariusz , mehrgan0000 , mellina2000 , melodina , meno , me_ned , Mina.LoveStar , mina68 , mina_k , minoo_kl , Misha73 , misha_kavir , montazere , motlagh , mushtata , m_h_n , N A F A S , nafas44 , Nafas_70 , nana22 , Nasim 77 , nasrin22 , nastaran b , nastaran76 , nastaran86 , nastaran_702 , nazi1 , nedaj , neg neg , niho , nika21 , nilgon_nili , nlp16001 , noooor , olala , omidk , OoPs , P*O*O*N*E*H , P@rya , paeezi , pariedarya , parmis86 , parshang , peymaneh , phare , pingo pingo , pink_daughter , polymehr , pr.delafrouz , raha19 , RaheBipayan* , rahha , rain bow , ramid94 , rashno , Rha.sh , rina_rita14 , rogzana , romina ab , roya1365 , rozak_95 , roze_zard , S@min , saaad , sabouraneh , saghi.m , sahel_m , samandf , samihastam , samir , sana1577 , sanaz sh , sanaz_ , sandbadjoon , sara parvizi , sara51 , sara964 , saraabyaneh , saratab , Sati_Faeze , sedena , Selvia , Semin309 , sepeedeh , sepide23 , sepide90 , sepideh1993 , sepidrokh , serentipiti , setare.jaberi , shaayan , sharghi , shatot , sheida_953 , sheydajoooon , shimaaaaa , shirin061 , shiva joon , shooma , shrainy , shrr , Silber , silverstar , simaN , sinsor , snopoy , Snow Dream , Sokout , solin , some one , somy_kh , soode , sosh , ssmaryam , sunshine.h , S_64 , s_mehr , t0ranj , T@r@neh* , Taataa , taban_1352 , tania_7 , TARANOMEMEHR , tatitati , ten ten , tenten , tghyasfr , Tikooli , tinairn , titinaz , tondar1365 , Universe95 , UnKnOwN_Sh , uomna , usui , vampire123 , vghv , violet_kl , wenela , yasi♥fabrik , yasnaa , zahra.h , zanbagh , Zarizar , zeinabjoon , zholi joon , ziglernata , zina , zizijooon , _Azadeh_ , ~ MisS Fati ~ , ~2ne2~ , ~pArnYa~ , ~Tulip~ , «zahra» , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ×sepidar× , ӜFati※anjelӜ , آبجی نیلوفر , آذردخت , آرشا , آستاره , آسمان ابری , اب و اتش , اترون , اتل و متل , ارامی , ارتمیس * , ارشیا123 , اسمون ابری , اقاقی , باران شکوفه , بارانیان , بازیگوش , برادپیت , بلور , بهارجون , تاجه , ترنج خاتون , تهمتن , حسین زاده حسینی , خوشگلم من , رائیکا , رضاره , روشای تنها , ریحانهz , ریمای من , زرین دخت , زوها , س_م_م_ , ساحل 2010 , ساحلی , سارا سامن , ساراگل , ساغر123 , سافانا , ستاره بارون , ستاره.ث , سفید برفی , سپید بخت , سپیده دم , شادئ , شیوا , علی رضاایران , فانتین , فرح77 , لمیس20 , لیلا931 , م.م.ر , ماه منیر , مرضی2 , مرضیه00 , منا64 , مهرناز69 , مهرورز , مهستی , نامی , نسترن123 , نسيا , نصرا... , نگان , نیان , نیایش 11 , نیلوفر:-) , نیکا83 , هادیانا , هانیه نیکو , هوفریا , واران , وارش67 , پرهامه , ღღ Parisa ღღ , کمند , ღ ghazali ღ , ღ♥.U_and_Me.♥ღ

11. Top | #6

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    2.25
    تشکر از کاربر
    12,997
    حالت من
    Mehraboon
    اندازه فونت

ای به چشم. الان میام. یه دقه وایسا. خیلی آروم و با وقار به سمتش رفتم. هنوز خیلی بهش نزدیک نشده بودم که نمی تونم پام به چی گیر کرد و با شکم افتادم رو زمین! صورتم دقیقا جلوی پای فاضلی بود دیگه از این بدتر نمی شد. خدایا دارم راست می گم خیلی بد خوردم زمین! دارم اقرار می کنم که کم آوردم. حالا یکی بیاد منو از رو زمین جمع کنه! صدای جیغ سهیلا رو شنیدم و بعدم صدای همه ی دوستام با هم:
    - یهـــــــــــــدا!
    یهدا و مرض! زانوم خرد شد! چرا هیچکی نمیاد کمک؟ ای به جهنم! الهی به سرتون بیاد! بالا تنه ام رو از روی زمین بلند کردم و خواستم که چهار زانو رو زمین بشینم که دیدم زمین و زانوم هر دو خونی شدن. وای وای وای این دفعه سوتیم خطری بودا! فاضلی تا دید پام خونی شده، سریع کنارم زانو زد و گفت:
    - صبر کن. زانوتو خم نکن شاید شکسته باشه. بذار ببینم.
    خواست دست ببره به سمت پام که خودمو عقب کشیدم و گفتم:
    - نه نه چیزی نیست. الان خونش وایمیسه.
    با یه حالت خاصی نگام کرد. فاصلمون زیاد نبود. می تونستم خیلی واضح خطوط صورتشو ببینم. وای من تا حالا متوجه نشده بودم که چشماش سبز تیره اس. وای چه رنگ قشنگی داره ها! تمام اجزای صورتشم رو ی هم دیگه متناسب و خوش فرمه. خیلی پخته و مردونه. حالا که دارم خوب می بینم داره نظرم نسبت بهش عوض می شه. اینکه بهش گفتم ایکبیری رو پس می گیرم. خداییش مبارک زنش باشه! از دور زیاد قیافه ای نداره ها ولی از نزدیک ماشالا! هنوز خیره تو چشماش بودم که نگاهشو ازم گرفت و به بالای سرم نگاه کرد:
    - خانوم اکبری می شه چند تا دستمال بدین؟
    الهام سریع از کیفش چند تا دستمال بیرون آورد و به سمت فاضلی گرفت ولی قبل از اینکه فاضلی بگیره، دستمالو توی هوا قاپیدم و گذاشتم روی پام. درد زانوم لحظه به لحظه شدیدتر می شد. دستمالو بیشتر فشار دادم بلکه دردش آروم بشه ولی بیشتر خون میومد. یه دفعه صدای فین و فین گریه به گوشم خورد. سرمو بالا کردم و دیدم که همه ی دوستام دارن های های گریه می کنن. قیافه ی سهیلا از بقیه باحال تر بود طوری عزا گرفته بود که انگار مُردم! یه دفعه پقی زدم زیر خنده. فاضلی که کنارم نشسته بود از این حرکت ناگهانیم جا خورد ولی عسگری بیشتر ترسید و از پشت افتاد زمین. حالا قیافه ی عسگری هم واسم خنده دار بود و هی می خندیدم. همه به خنده افتادن همه ی چه ها بین گریه می خندیدن اون قدر خندیده بودم که از چشمام اشک میومد. یه دفعه نگام به فاضلی افتاد که میخ صورتم شده بود. وقتی دید دارم نگاش می کنم، روشو اون طرف کرد. خنده رو لبام خشکید و خودمو جمع و جور کردم به به دست سهیلا چنگ زدم و آروم بلند شدم. مانتومو با کمک بچه ها تکون دادم و خیلی با جدیت به فاضلی گفتم:
    - استاد اشکالم یادم رفت. جلسه ی بعد ازتون می پرسم. فاضلی سری تکون داد و عسگری هم با یه لحن لوسی گفت:
    - خانوم بهنیا من ماشین دارم بفرمایین شما رو برسونم.
    اَه. پسره ی نچسب ِ تفلون! حالا فکر کردم فرغون داری! یه بار به روش خندیدما چه زود پسر خاله شد واسم! صاف تو چشماش زل زدم و با تحکم گفتم:
    - نخیر، لازم نیست زحمت بکشین وسیله هست، مرسی.
    بعدم بدون اینکه خداحافظی کنم، با کمک سهیلا و الهام، لنگان لنگان، به طرف پارکینگ رفتم.
    ویرایش توسط _Azadeh_ : 1392,09,30 در ساعت ساعت : 16:51

12. 413 کاربر از پست * ترنم بهار * تشکر کرده اند .

# بلوط # , **sevdayi ** , *emo girl* , *NaZ@NiN.B* , *paeizaan* , *parvaz* , *rainbow* , *Rima* , *sara , *snowflake* , *soodabeh* , *_*aseman*_* , *ریحانه# , *ریما* , +Neda+ , -Farimah- , .Dreamy-girl. , 677389 , 90ia , Abandokht , abby7 , abien , adobba , afsoon321 , aidai , aixi , akijun , akram 63 , albus severoos , alexiiiiiii , alikhademi , Altin ay , aminlily40 , angel04 , angelic , angur , anita619 , ANNE , Anolin , architect_shima , arghavan58 , arman_iran , armita1819 , arshan_2010 , ART!ST , asal-1412 , AsalBanu , asemane nili , ashoka , atefeh_49 , atei_69 , ava.n , avaa... , aygeen , azam 24 , azar1 , azisadeghi , azita_esy , ba-maram , بــــانــــو , bahar.d65 , baran.amad , baran72 , Barane Gham , barane khazan , barni , behi_aquarius , Behnaz joon , behnazhmz , Behnoush , betiya , bihamtaa , bikari , birdana2 , blacksun , blub2000 , boyrain , CAT-WOMAN , chandiny , choghor , dander1000atash , darya12 , dokhibabash , earth girl , EasTern_Girl , eglantine-m96 , ehsany , Elahe111 , elahe70 , Elen , elena1008039 , eli khatar , eli2 , EliSo , esike , eti98 , faezeh88 , faghatdream , famdavari , fani black 212 , fantasy girl , farah2 , farahi , fariba48 , fariba_hed , farnaz21 , farzan0 , fatima.h , fereshteh27 , fereshth , frokni , gandomsa , ghazal 2012 , ghazale49 , ghorbani , ghorob89 , gili , gol e roz sefid , golchaghe , goldoone22 , golgoli jaan , GOLNAZ , golnuosh , hala , hanie-ab , harimeshgh , hasti59 , havva7 , helen888 , helia m , hoda.4470 , horin , HRad , Irani , iryane , j.ghanavizi , JonasRahimi , jujuee , k.hial , Katra , katy , kfdh , kimia 2008 , kr@m.R@ , Ladyk!n , Lair_Nilo , Lale7 , leila93 , leona , little princess , Lovely_girl , M&M_601 , m.mahya , m0zhdeh , mahana1 , mahdieh67 , mahdiehhjz , mahdis6764 , maheasemun , mahnazmom , MAHSA-O , mahsa.a , mahsa1490 , mahsadina , mahshid-jon , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab888871 , mahya1995 , mamorin , many22 , maral84 , marall77 , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryam_mariusz , mehrnaz.v , mellina2000 , melodina , meno , me_ned , Mina.LoveStar , mina68 , mina_k , Misha73 , misha_kavir , mojgan am , mona-95 , monir1343 , montazere , motlagh , mushtata , m_h_n , nafas44 , Nafas_70 , nana22 , Nasim 77 , nasrin22 , nastaran b , nastaran76 , nastaran86 , nastaran_702 , nedaj , neg neg , niho , nika21 , nilgon_nili , nlp16001 , noooor , olala , omidk , OoPs , P*O*O*N*E*H , P@rya , paeezi , pariedarya , parmis86 , parshang , peymaneh , phare , pingo pingo , pink_daughter , polymehr , pr.delafrouz , RaheBipayan* , rahha , rain bow , ramid94 , rashno , reem1368 , reza9000 , Rha.sh , rina_rita14 , rogzana , romina ab , roya1365 , rozak_95 , roze_zard , rozhina , s.sh , S@min , saaad , sabouraneh , saghi.m , sahar03 , sahel_m , samandf , samihastam , samir , Samira_Sabbaghi , sana1577 , sanaz sh , sanaz_ , sandbadjoon , sanjaghak_a , sara parvizi , sara51 , sara964 , saraabyaneh , saratab , Sati_Faeze , sedena , Selvia , Semin309 , sepeedeh , sepide23 , sepide90 , sepidrokh , serentipiti , setare.jaberi , shaayan , shamilaamir , sharghi , shatot , sheida_953 , sheydajoooon , shimaaaaa , shirin061 , shiva joon , shooma , shrainy , shrr , Silber , silverstar , simaN , sinsor , snopoy , Snow Dream , Sokout , solin , some one , somy_kh , soode , sosh , ssmaryam , sunshine.h , S_64 , s_mehr , T@r@neh* , Taataa , taban_1352 , tania_7 , tatitati , ten ten , tenten , tghyasfr , Tikooli , tinairn , titinaz , tondar1365 , Universe95 , UnKnOwN_Sh , uomna , usui , vampire123 , vghv , violet_kl , wenela , yasi♥fabrik , yasnaa , zahra.h , zanbagh , Zarizar , zeinabjoon , zholi joon , ziglernata , ziiiziii13 , zina , zizijooon , _Azadeh_ , ~ MisS Fati ~ , ~Tulip~ , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ×sepidar× , ӜFati※anjelӜ , آبجی نیلوفر , آذردخت , آرشا , آستاره , آسمان ابری , آسمان ابی , اب و اتش , اترون , اتل و متل , ارامی , ارتمیس * , ارشیا123 , اسمون ابری , باران شکوفه , بارانیان , بازیگوش , برادپیت , بلور , بهارجون , تاجه , ترنج خاتون , حسین زاده حسینی , خوشگلم من , رائیکا , رضاره , ریحانهz , ریمای من , زرین دخت , زهرا صیادی , زوها , س_م_م_ , ساحلی , سارا سامن , ساراگل , ساغر123 , سافانا , ساقی جهنمی , ستاره بارون , ستاره.ث , سفید برفی , سپید بخت , سپیده دم , شادئ , شرقي , شیوا , علی رضاایران , غریبه... , فاطیما8 , فانتین , فرح77 , لمیس20 , لیلا931 , م.م.ر , مرضی2 , منا64 , مهرناز69 , مهرورز , مهستی , نامی , نسترن123 , نسيا , نصرا... , نگان , نیان , نیلوفر:-) , نیکا83 , هادیانا , هانیه نیکو , هوفریا , واران , وارش67 , پرهامه , ღღ Parisa ღღ , کمند , گمشده , ღ ghazali ღ , ღ♥.U_and_Me.♥ღ

13. Top | #7

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    2.25
    تشکر از کاربر
    12,997
    حالت من
    Mehraboon
    اندازه فونت

- مهناز این قدر تو این آینه منو نگاه نکن. اخرش تصادف می کنی این یکی پای سالمم هم چلاق می شه.
    سهیلا که تازه گریه اش تموم شده بود با اشاره ی من دوباره زد زیر گریه و بنای های های گذاشت. نفیسه هم یکی زد تو سرش و گفت:
    - اَه بسه دیگه تو هم انگار زخم شمشیر خورده. چهار تا قطره خون اومدن که این قدر اشوب نداره الان می رسیم خونشون.
    سهیلا بینیشو کشید بالا و گفت:
    - من که به خاطر پای این اسکول گریه نمی کنم. به خاطر ضایع شدنمونه که عزا گرفتم.
    همه با هم گفتن:
    - خاک تو سرت.
    من کمی خودمو بالا کشیدم و گفتم:
    - یعنی حیف خاک! آخه دختره ی نفهم، این دیگه چه دلیل مزخرفیه؟ مگه مریضی که ویتامین ث بدنتو مفت مفت می دی بره؟ می دونی باید چقدر افتاب بگیری تا دوباره این ویتامینه برگرده سر جاش؟
    الهام: یهدا ویتامین دی رو با افتاب می گیرن بی سواد!
    - حالا هر چی. تازه زمین خوردن من خیلی هم بد نشدا. حداقل ذهن اون دو تا از سوتی قبلیمون منحرف شد.
    سهیلا: ولی خیلی ابرو ریزی بود. فردا چطور می خوای بیای دانشگاه؟
    - خوب معلومه. با پام. بذار یه چیزی بهت بگم واست درس عبرت می شه. من قبل از اینکه دانشگاه قبول بشم همیشه به خودم می گفتم واسه یه دختر تو محیط دانشگاه هیچ چیزی بدتر از اینکه تو ملا عام زمین بخوره یا دیر بره سر کلاس و صندلی نباشه نیست. الان از این دوتا یکش به سرم اومده باید منتظر بعدیش باشم!
    نفیسه دستی رو پام کشید و گفت:
    - حالا خیلی درد می کنه؟
    - نه زیاد. یه خرده می سوزه ولی شانس آوردم که با هیکل نیفتادم رو پام وگرنه پای بیچاره ام خرد و خاکشیر می شد!
    مهناز: یهدا تو که چاق نیستی.
    - می دونم من کی گفتم که چاقم؟ ولی باربی هم نیستم.
    مهناز: حالا نمی خواد باربی بشی. اصلا به نظر من تو هیچ عیب و ایراد نداری.
    - واقعــــــــــا؟ کاش بقیه هم مثل تو فکر می کردن!
    الهام رو به بقیه گفت:
    - آره راست می گه تازه بعضی وقتا خیلی خوشگل هم می شی.
    - بعضی وقتا؟ مثلا کی؟
    الهام: مثلا وقتی می خندی. دو تا چال ناز میفته دو طرف صورتت. دندونای سفید و مرتبتم خیلی قشنگت می کنه. چشماتم که درشت مثلِ.
    پریدم تو حرفش:
    - مثل گاو اره؟
    الهام: بی تربیت! می خواستم بگم اهو!
    - اِه. تو گفتی و منم باور کردم! این دندونایی هم که می گی، همش صدقه سری ِ دایی جانمه. دو ردیف دندون منو مثل کاشی کرده. از بس سفید شده. تازشم هر شب باید کلی دهان شویه و لثه شویه و سفید کننده دندون بزنم.
    نفیسه: که تو هم دختر خوب ِ دایی، همه رو مصرف می کنی اره؟
    - نه بابا مگه بیکارم؟ دیشب نرسیدم مسواک بزنم. ساعت سه خوابیدم.
    نفیسه: واقعا؟ پس میانترمو خوب دادی.
    - نه. منکه نگفتم تا ساعت سه درس می خوندم.
    نفیسه: پس روز قبل از امتحان چه غلطی می کردی؟
    دستامو بهم کوبیدم و با هیجان جواب دادم:
    - فیلم نامزد روباهو می دیدم.
    سهیلا برگشت و بهم نگاه کرد و گفت:
    - جدید گرفتی؟
    تحت تاثیر فبیلم کره ای قرار گرفته بودم واسه همین گفتم:
    - یــــه(بله )
    الهام یه پس گردنی بهم زد با اعتراض گفتم:
    - اِ اونی. کاچیمـــــــــا ( ابجی این طوری نکن )!
    بچه ها از بس من کره ای حرف زده بودم، تمام کلماتشون رو از حفظ بودن.
    الهام: آخه پیچوسو ( دیوونه) کیو دیدی که شب امتحان میانترم ساختمان داده، که ترم پیش هم افتاده، بشینه فیلم کره ای ببینه هان؟
    لبخند گل و گشادی زدم و گفتم:
    - یهدا!
    ویرایش توسط _Azadeh_ : 1392,09,30 در ساعت ساعت : 16:52

14. 385 کاربر از پست * ترنم بهار * تشکر کرده اند .

# بلوط # , **sevdayi ** , *emo girl* , *NaZ@NiN.B* , *paeizaan* , *parvaz* , *rainbow* , *Rima* , *sara , *snowflake* , *soodabeh* , *_*aseman*_* , *~Faezeh~* , *ریحانه# , *ریما* , +Neda+ , -Farimah- , .Dreamy-girl. , 677389 , 90ia , Abandokht , abby7 , abien , adobba , aidai , aixi , akijun , akram 63 , albus severoos , alexiiiiiii , alikhademi , aminlily40 , angel04 , angelic , angur , anita619 , ANNE , Anolin , architect_shima , arghavan58 , arman_iran , arshan_2010 , ART!ST , asal-1412 , AsalBanu , asemane nili , ashoka , asmanisheytun , atefeh_49 , atei_69 , ava.n , avaa... , aygeen , azar1 , azisadeghi , ba-maram , بــــانــــو , bahar.d65 , baran.amad , baran72 , Barane Gham , barni , behi_aquarius , Behnaz joon , behnazhmz , Behnoush , benitto , betiya , bihamtaa , bikari , birdana2 , blacksun , blub2000 , boyrain , CAT-WOMAN , chandiny , choghor , dander1000atash , darya12 , dokhibabash , earth girl , EasTern_Girl , eglantine-m96 , Elahe111 , elahe70 , Elen , elena1008039 , eli khatar , eli2 , EliSo , esike , eti98 , faezeh88 , faghatdream , fani black 212 , fantasy girl , farah2 , farahi , fariba_hed , farzan0 , fatima.h , fereshth , frokni , gandomsa , ghazal 2012 , ghazale49 , ghorbani , ghorob89 , gili , gol e roz sefid , golchaghe , goldoone22 , golgoli jaan , GOLNAZ , golnuosh , granaz , hala , hanie-ab , harimeshgh , hasti59 , havva7 , helen888 , helia m , hoda.4470 , horin , HRad , Irani , j.ghanavizi , JonasRahimi , k.hial , katy , kfdh , kr@m.R@ , Ladyk!n , Lair_Nilo , Lale7 , leila93 , little princess , Lovely_girl , M&M_601 , m.mahya , m0zhdeh , mahana1 , mahdiar , mahdieh67 , mahdiehhjz , mahdis6764 , maheasemun , mahnazmom , MAHSA-O , mahsa.a , mahsa1490 , mahsadina , mahshid-jon , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab888871 , mahya1995 , many22 , maral84 , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryam_mariusz , mehrnaz.v , mellina2000 , melodina , meno , me_ned , Mina.LoveStar , mina68 , mina_k , Misha73 , misha_kavir , mona-95 , monir1343 , montazere , motlagh , m_h_n , nafas44 , Nafas_70 , nana22 , Nasim 77 , nasrin22 , nastaran b , nastaran76 , nastaran_702 , nbanoo , nedaj , neg neg , nika21 , nlp16001 , noooor , olala , OoPs , P*O*O*N*E*H , P@rya , paeezi , pariedarya , parmis86 , parshang , peymaneh , phare , pingo pingo , pink_daughter , polymehr , pr.delafrouz , raha19 , RaheBipayan* , rahha , rain bow , ramid94 , rashno , reza9000 , Rha.sh , rogzana , romina ab , roya1365 , rozak_95 , roze_zard , S@min , saaad , sabouraneh , saeedeh_n , saghi.m , sahar03 , sahel_m , samandf , samihastam , samir , sana1577 , sanaz_ , sandbadjoon , sara parvizi , sara964 , saraabyaneh , saratab , Sati_Faeze , sedena , Semin309 , sepeedeh , sepide23 , sepide90 , sepideh1993 , sepidrokh , serentipiti , shaayan , sharghi , shatot , sheida_953 , sheydajoooon , shimaaaaa , shirin061 , shiva joon , shooma , shrainy , Silber , silverstar , simaN , sinsor , snopoy , Snow Dream , Sokout , solin , some one , somy_kh , soode , sosh , ssmaryam , sunshine.h , S_64 , s_mehr , T T--THR , T@r@neh* , Taataa , taban_1352 , tania_7 , tars , tatitati , ten ten , tenten , tghyasfr , Tikooli , tinairn , titinaz , tondar1365 , Universe95 , UnKnOwN_Sh , uomna , usui , vampire123 , vghv , violet_kl , wenela , yasi♥fabrik , yasnaa , zahra.h , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zeinabjoon , zholi joon , ziglernata , zina , zizijooon , _Azadeh_ , ~ MisS Fati ~ , ~2ne2~ , ~pantea~ , ~pArnYa~ , ~Tulip~ , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ×sepidar× , ӜFati※anjelӜ , آبجی نیلوفر , آذردخت , آرشا , آستاره , آسمان ابری , اب و اتش , اترون , اتل و متل , ارامی , ارتمیس * , ارشیا123 , اسمون ابری , اقاقی , باران شکوفه , بارانیان , بازیگوش , برادپیت , بلور , بهارجون , ترنج خاتون , حسین زاده حسینی , خوشگلم من , رائیکا , رضاره , ریحانهz , ریمای من , زرین دخت , زوها , ساحلی , سارا سامن , ساراگل , ساغر123 , سافانا , ستاره بارون , ستاره.ث , سفید برفی , سپید بخت , سپیده دم , شادئ , شیوا , عشق یخی , علی رضاایران , غریبه... , فاطیما8 , فانتین , فرح77 , لمیس20 , لیلا931 , م.م.ر , مرضی2 , مروا , منا64 , مهرناز69 , مهرورز , مهستی , نامی , نسترن123 , نسيا , نصرا... , نگان , نیان , نیلوفر:-) , نیکا83 , هادیانا , هانیه نیکو , هوفریا , واران , پرهامه , ღღ Parisa ღღ , کمند , ღ ghazali ღ , ღ♥.U_and_Me.♥ღ

15. Top | #8

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    2.25
    تشکر از کاربر
    12,997
    حالت من
    Mehraboon
    اندازه فونت

مهناز ماشینو نگه داشت و گفت:
    - پیاده شو. رسیدیم خونتون.
    الهام از عمد دستشو رو زانوم گذاشت و خم شد تا از صندلی جلو کیفمو برداره. صدای جیغم به هوا رفت. نفیسه گفت:
    - هیـــــــس چته دختر؟ مگه اینجا زایشگاس؟ آروم باش ببینم داداشت دم در وایساده.
    نگاهی به کوچه انداختم. کسی نبود واسه همین شروع کردم به کولی بازی.
    - آی الهی بمیری الهام. دست ده کیلوییتو انداختی رو پای نحیف و رنجور من! نمی گی از درد می میرم اونوقت عاشقای سینه چاکم چه خاکی تو سر کنن؟ هان؟
    الهام در حالی که بیرون وایساده بود و دستمو می کشید گفت:
    - پیاده شو کمتر ادا اصول درار. زود باش ببینم. پیاده شو.
    طاها که سر و صدای منو شنیده بود، بدو اومد در ماشین. سرسری سلام و احوالپرسی کرد و با نگرانی ازم پرسید:
    - چی شده یهدا؟ چرا پیاده نمی شی؟
    قبل از اینکه من جواب بدم، الهام گفت:
    - هیچی. طوریش نیست فقط تو دانشگاه خرده زمین. زانوش زخم شده.
    طاها با تعجب پرسید:
    - خوردی زمین؟ تو دانشگاه؟
    با عصبانیت جواب دادم:
    - بله جلو همه خوردم زمین حالا یه بوق دستت بگیر به همه اعلام کن. بَلی (زود باش )
    طاها: مثل اینکه سرتم خورده به جایی!
    - ا؟ پسره ی پر رو! ببین اون یکی پام سالمه ها. تو که نمی خوای نقض عضو پیدا کنی می خوای اوپایی؟ (اوپا: داداش)
    بچه ها به دعواهای ما عادت کرده بودن از اول دبیرستان، هر موقع طاها میومد دنبالم، همه ی بچه ها دعوامونو می دیدن. البته من بیشتر استارتر دعوا بودم. هر وقت طاها رو می دیدم حرصم درمیومد. نمی دونم چرا. البته محیا و بچه ها بهم دلیلشو گفته بودن ولی من زیر بار نمی رفتم ولی چاره چیه؟ بالاخره باید قبول کنم که یه کمی، بله فقط یه کمی، در حد سر سوزن! حسودم! مشکل اینجا بود که طاها بر خلاف من و محیا خیلی سفید بود. هیکل باریک و اوستخونی و قد متوسطی داشت. رنگ چشماش عسلی بود و موهاش مثل من و محیا سیاه بود. چون پوستش خیلی سفید بود، رنگ موهاش بیشتر جلوه می کرد و منم از همون بچگی عاشق این بودم که پوستم مثل طاها سفید باشه. اما رنگ پوستم گندمگون بود و چشمای درشتم سیاهِ سیاه. خودم فکر می کردم محیا چون چشماش عسلیه از من خوشگل تره ولی بقیه نظر داشتن هر دومون به یه شکلی قشنگیم. مامانم همیشه می گفت « یهدا مثل زنای ایرانی اصیل می مونه. چشم و ابروی مشکی و پوست گندمی » اما من آرزو داشتم پوستم مثل طاها باشه برای همین همش غر می زدم. به بچه ها تعارف کردم بیان تو ولی قبول نکردن. با کمک طاها به سمت خونه رفتم. به پله ها که رسیدیم، خودمو لوس کردم و گفتم:
    - خب دیگه. من دیگه نمی تونم بیام بالا.
    طاها: خب؟ چه توقعی از من داری؟
    - توقعی که هر دختر چلاقی مثل من از اوپای مهربونش داره!
    طاها: اِ؟ بدبختانه من اوپای مهربونی نیستم و جونمو دوست دارم. نمی خوام به این زودی ها عصا دست بگیرم.
    - یعنی چی؟
    طاها: یعن فکر کول کردنو از سرت بیرون کن!
    با لحن لوسی گفتم:
    - اوپــــــــــا!
    طاها: زود باش ببینم دختره گنده خجالت نمی کشی چهار تا پله می خوای سوارت کنم؟
    - هان مگه چیه؟ کار خر سواری دادنه دیگه!
    طاها یه جوری نگام کرد که گفتم فاتحه ام خوندس! آب دهنمو قورت دادم و بلند داد زدم:
    - مامان. بابا.
    مامان از توی خونه داد زد:
    - چیه؟
    هه! نشد یه بار من مامانو صدا کنم به جای اینکه جواب بده، بیاد پیشم ببینه دردم چیه!
    از تو حیاط داد زدم:
    - مامان پام شکسته!
    - به سلامتی!
    محیا بود که رو بالکن اتاقش وایساده بود و داشت موهاشو خشک می کرد. سرمو بلند کردم و گفتم:
    - به جای پا کوبی بیا کمک کن بیام بالا.
    محیا: طاها که بغلت وایساده. خب ازش بخواه بیارتت دیگه.
    خیلی محتاط به طاها نگاه کردم. هنوز داشت با چشماش منو می خورد. چند بار پلک زدم ولی فایده ای نداشت. کلا روش طاها واسه رو کم کنی این بود که زل می زد به چشمای طرف. منم همیشه با این روش شکست می خوردم. حرفمو تو دهنم مزه مزه کردم و بالاخره گفتم:
    - اِم. چیزه.
    طاها سرشو بالا گرفت ولی همچنان چشماش رو صورتم قفل بود با هزار تا بدبختی گفتم:
    - بیانه. ( ببخشید )
    ویرایش توسط _Azadeh_ : 1392,09,30 در ساعت ساعت : 16:52

16. 365 کاربر از پست * ترنم بهار * تشکر کرده اند .

# بلوط # , **sevdayi ** , *emo girl* , *NaZ@NiN.B* , *paeizaan* , *parvaz* , *rainbow* , *Rima* , *sara , *snowflake* , *soodabeh* , *_*aseman*_* , *ریحانه# , *ریما* , +Neda+ , -Farimah- , .Dreamy-girl. , 677389 , 90ia , Abandokht , abby7 , adobba , afi jonz , aixi , akijun , akram 63 , albus severoos , alexiiiiiii , alikhademi , aminlily40 , angel04 , angelic , angur , anita619 , ANNE , Anolin , arghavan58 , arman_iran , armin.kz , arshan_2010 , ART!ST , asal-1412 , AsalBanu , asemane nili , ashoka , atefeh_49 , atei_69 , ava.n , avaa... , aygeen , azar1 , azisadeghi , ba-maram , بــــانــــو , bahar.d65 , baran.amad , Barane Gham , barane khazan , barni , behi_aquarius , Behnaz joon , behnazhmz , Behnoush , bihamtaa , bikari , birdana2 , blacksun , blub2000 , boyrain , CAT-WOMAN , chandiny , choghor , dander1000atash , darya12 , degeer , dokhibabash , earth girl , EasTern_Girl , eglantine-m96 , Elahe111 , elahe70 , elena1008039 , eli khatar , eli2 , EliSo , esike , eti98 , faezeh88 , faghatdream , fantasy girl , farah2 , farahi , fariba_hed , farnam88180 , fatima.h , fereshth , frokni , gandomsa , ghazal 2012 , ghazale49 , ghazghaz , ghorbani , ghorob89 , gili , gol e roz sefid , golchaghe , goldoone22 , golgoli jaan , GOLNAZ , golnuosh , granaz , hala , hanie-ab , harimeshgh , hasti59 , helen888 , helia m , hoda_b , horin , HRad , Irani , j.ghanavizi , JonasRahimi , k.hial , katy , kfdh , kobramahmod , kr@m.R@ , Ladyk!n , Lair_Nilo , Lale7 , leila93 , leona , little princess , Lovely_girl , M&M_601 , m.mahya , m0zhdeh , mahana1 , mahdieh67 , mahdiehhjz , mahdis6764 , maheasemun , mahnazmom , MAHSA-O , mahsa.a , mahsa1490 , mahsadina , mahsaok , mahshid-jon , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab888871 , many22 , maral84 , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryam_mariusz , mellina2000 , melodina , meno , me_ned , Mina.LoveStar , mina68 , mina_k , Misha73 , misha_kavir , mona_mnjs , montazere , motlagh , mushtata , m_h_n , N A F A S , nafas44 , Nafas_70 , nana22 , Nasim 77 , nasrin22 , nastaran b , nastaran76 , nastaran_702 , nbanoo , nedaj , neg neg , nika21 , nilgon_nili , nlp16001 , noooor , olala , OoPs , P*O*O*N*E*H , paeezi , pariedarya , parmis86 , parshang , peymaneh , phare , pingo pingo , pink_daughter , polymehr , pr.delafrouz , rahha , rain bow , ramid94 , rashno , reem1368 , reza9000 , Rha.sh , romina ab , roya1365 , rozak_95 , roze_zard , S@min , saaad , sabouraneh , saeedeh_n , saghi.m , sahar03 , sahel_m , samandf , samihastam , samir , sanaz_ , sandbadjoon , sara parvizi , sara964 , saratab , Sati_Faeze , sedena , sellena , Semin309 , sepeedeh , sepide23 , sepide90 , sepideh1993 , sepidrokh , serentipiti , setare.jaberi , shaayan , sharghi , shatot , sheida_953 , sheydajoooon , shirin061 , shiva joon , shooma , shrainy , Silber , silverstar , simaN , sinsor , snopoy , Snow Dream , Sokout , solin , some one , somy_kh , soode , ssmaryam , S_64 , s_mehr , T@r@neh* , Taataa , taban_1352 , tannaz22 , tatitati , ten ten , tenten , tghyasfr , Tikooli , tina 1989 , tinairn , titinaz , tondar1365 , Universe95 , UnKnOwN_Sh , uomna , usui , vampire123 , violet_kl , wenela , yasi♥fabrik , zahra.h , zanbagh , Zarizar , zeinabjoon , zholi joon , ziglernata , zina , zizijooon , _Azadeh_ , ~ MisS Fati ~ , ~2ne2~ , ~pArnYa~ , ~Tulip~ , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ×sepidar× , ӜFati※anjelӜ , آبجی نیلوفر , آذردخت , آرشا , آستاره , آسمان ابری , اب و اتش , اترون , اتل و متل , ارامی , ارتمیس * , ارشیا123 , اسمون ابری , اقاقی , باران شکوفه , بازیگوش , برادپیت , بلور , بهارجون , ترنج خاتون , حسین زاده حسینی , خوشگلم من , رائیکا , رضاره , ریحانهz , زرین دخت , زوها , ساحل 2010 , ساحلی , سارا سامن , ساراگل , ساغر123 , سافانا , ستاره بارون , ستاره.ث , سفید برفی , سپید بخت , سپیده دم , علی رضاایران , غریبه... , فاطیما8 , فانتین , فرح77 , لمیس20 , لیلا931 , مرضی2 , منا64 , مهرناز69 , مهرورز , مهستی , نامی , نسترن123 , نسيا , نصرا... , نگان , نیان , نیلوفر:-) , نیکا83 , هادیانا , هانیه نیکو , هوفریا , واران , پرهامه , کمند , گابریلا , ღ ghazali ღ , ღ♥.U_and_Me.♥ღ

17. Top | #9

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    2.25
    تشکر از کاربر
    12,997
    حالت من
    Mehraboon
    اندازه فونت

طاها بازومو گرفت و کمکم کرد تا بالا بیام بعد از اینکه داخل خونه شدیم بی هیچ حرفی گذاشت و رفت اتاقش. زیر لب گفتم:
    - اوه اوه بمیرم واسه دل زنت! این دیگه چه آدمیه. یه بار بهش واقعیتو گفتم چه زود بدش میاد. ایش اصلا ظرفیت نداره. بی جنبه نمی دونه حقیقت تلخه؟!
    محیا: چی داری واسه خودت بلغور می کنی؟ مثل پیر زنا هی زیر لب چی می خونی؟
    برگشتم به محیا نگاه کردم. ماشالا چقدر لباسش بهش میومد. یه و ان یکاد خوندم و فوت کردم طرفش.
    - باز چی خوندی؟
    خواستم اذیتش کنم، ابروهامو بالا دادم و با یه خنده ی شیطانی گفتم:
    - طلسم می خونم که ایشالا بختت کور بشه.
    محیا: تو غلط می کنی. ایشالا برگرده به خودت چش سفید.
    از پله ها دوید پایین تا جنگ جهانی رو راه بندازه ولی زودتر پامو نشونش دادم و گفتم:
    - جلو نیایا. می بینی که حریفت خونین و مالینه! بذار تقویت بشم، شب، نبردو شروع می کنیم.
    محیا دلا شد و پاچه ی شلوارمو زد بالا.
    - اوه اوه چی کار کردی؟ ببین چه حالی شده؟
    - ردش می مونه؟
    محیا: آره فکر کنم. داغونش کردی بیچاره رو.
    - وای حالا چی کار کنم؟
    محیا: واسه چی؟
    - واسه عروسی
    محیا: عروسی؟ منظورت عروسی منه؟
    - آره لباسم که کوتاهس. زانوم معلوم می شه.
    با غصه گفتم:
    - هادا کژوه؟(چی کار باید بکنم؟)
    محیا با مشت آروم کوبید تو سرم.
    - پیچانا ( دیوونه ) این دیگه چیه که واسش عزا گرفتی؟ خب برو یه لباس دیگه بخر.
    براق شدم و گفتم:
    - پول که علف خرس نیست خواهر. شما شوهرت مایه داره ما که از این خبرا نیست مجبوریم با پای باند کشی شده لباسمونو بپوشیم.
    مامان در حالی که گوشی رو با شونه اش گرفته بودم و خربزه می خورد، از آشپزخونه خارج شد. نگاهم به دست مامان افتاد. آب از لب و لوچه ام روون شد. چقدر گشنه ام بود. به غیر از یه لقمه نون و پنیر که صبح، محیا هول هولکی تو دهنم کرده بود، چیزی نخورده بودم. محیا زد به بازومو و گفت:
    - این طوری نگاه نکن خدای نکرده میفته تو گلوش.
    تا محیا اینو گفت، مامان شروع کرد به سرفه کردن. چشمای من و محیا با تعجب بهم هم خیره شد. من زدم زیر خنده و گفتم:
    - وای عجب چشمی دارما.
    محیا بهم توپید:
    - چشم شور داشتن افتخار هم داره؟
    با لحن حق به جانبی گفتم:
    - تهمت نزن. خودت موج منفی دادی چشم من شور نیس.
    محیا: بیا برو بینم بابا.
    بعدم هم هولم داد و رفت پیش مامان. در حالی که لنگ می زدم، رفتم تو آشپزخونه و سرمو کردم تو یخچال. ای بابا. یه بار نشد من در اینو باز کنم و یه چیزی باشه که بشه خورد. چیه همش سبزی، کاهو، کلم؟! صدای بوق یخچال بلند شد: بیب. بیب بیب ایــــــش پنج دقیقه باز بمون بعد صدا کن. جا میوه ایِ یخچالو باز کردم. به به این شد یه چیزی. انبه رو می شه خورد. داشتم یکی از خوباشو جدا می کردم که صدایی گفت:
    - اگه می خوای بری تو یخچال چرا درشو نمی بندی؟
    طاها بود. مثلا خواستم یه حرکت هنری از خودم نشون بدم و بی توجه از کنارش رد بشم اما تا سرمو بالا آوردم، محکم خورد به در فریزر. از دردی که تو سرم پیچیده بود، اشک تو چشمام جمع شد. با اخم به طاها که در فریزرو باز کرده بود و توشو نگاه می کرد، زل زدم. بعد از کمی مکث، یه حلقه سوسیس دراورد. هم چنان نگاش می کردم اما انگار نه انگار که من داخل آدمم. به جهنم که محلم نمی ذاری. پسره ی ایکبیری ِ گاگول! سرمو برگردوندم و خواستم جا میوه ای رو ببندم که طاها تقی در فریزرو بست و در دوباره خورد به سرم. این دفعه دیگه خیلی سرم درد گرفت. ای خدا چرا من امروز همش مصدوم می شم؟ مرده شور این دوشنبه رو ببرن که این قدر روز نحسیه! از درد سر نشستم رو پام ولی تا نشستم فشار اومد روی زانومو و جیغم بلند شد. طاها سراسیمه برگشت و اومد کنارم و خواست دستمو بگیره، ولی با قدرت دستشو پس زدم و با گریه گفتم:
    - خیلی بد ذاتی. نا مرد. خدا رو شکر یه بار بهت گفتم خر و این طوری از پس و پیش بمبارونم می کنی! الهی اون دستت بشکنه که دیگه نزنی تو سرم.
    بعد هم هق هقم بلند شد. طاها با چشمانی که از تعجب گرد شده بود بهم نگاه می کرد. می دونستم خیلی منظوری نداشته ولی امروز به اندازه ی کافی کشیده بودم باید یه جایی خالی می کردم یا نه؟ چه دیواری کوتاه تر از طاها؟! محیا و مامان که صدای گریمو شنیده بودن، بدو اومدن تو آشپزخونه و منم مثل بچه دبستانی ها طاها رو به مامان نشون دادم و بریده بریده گفتم:
    - این . بیشور زد تو سرم!
    طاها دیگه داشت کفری می شد. با داد و فریاد گفت:
    - نه مامان داره دروغ می بافه. من هیچ کاریش نکردم خودش بی احتیاطی کرد و سرش خورد به در یخچال، من چی کاره ام؟
    با جیغ گفتم:
    - تو ظالمی!
    محیا تری زد زیر خنده. با عصبانیت گفتم:
    - درد!
    محیا زود جلوی دهنشو گرفت. دیگه فهمید که اعصابم خط خطی شده و نباید یکی به دو کنه. اشکامو با پشت دست پاک کردم و دستمو به پاچه ی شلوار طاها گرفتم و پا شدم.
    طاها: آی آی صبر کن الان شلوارم در میاد. واسا دستتو بگیرم.
    - الهی دستت قلم شه! اول می زنی تو سرم بعد می خوای دستمو بگیری؟
    طاها داشت گریش می گرفت. از سر عجز گفت:
    - ای خدا چه گیری هم داده. باشه من غلط کردم اصلا تقصیر منه خوب شد؟
    با رضایت گفتم:
    - حتما تقصیر توئه عزیزم. شک نکن. حالا که بخشیدمت بیا کمکم کن بریم اتاقم. بلی ( زود باش)

تا دو سه روز از پست جدید خبری نیس
    ویرایش توسط _Azadeh_ : 1392,09,30 در ساعت ساعت : 16:53

18. 352 کاربر از پست * ترنم بهار * تشکر کرده اند .

# بلوط # , **sevdayi ** , *emo girl* , *NaZ@NiN.B* , *paeizaan* , *parvaz* , *rainbow* , *Rima* , *snowflake* , *soodabeh* , *_*aseman*_* , *ریحانه# , *ریما* , +Neda+ , -Farimah- , .Dreamy-girl. , 677389 , 90ia , abby7 , abien , adobba , Ahorat , aidai , aixi , akram 63 , albus severoos , alexiiiiiii , alikhademi , aminlily40 , amirhos72 , angel04 , angelic , angur , anita619 , ANNE , Anolin , architect_shima , arghavan58 , arman_iran , ART!ST , asal-1412 , AsalBanu , asemane nili , ashoka , atefeh_49 , atei_69 , ava.n , avaa... , avabehrouzian , avin.r , aygeen , azar1 , azisadeghi , ba-maram , بــــانــــو , bahar.d65 , baran.amad , baran72 , Barane Gham , barane khazan , barni , behi_aquarius , Behnaz joon , behnazhmz , Behnoush , birdana2 , blacksun , blub2000 , CAT-WOMAN , choghor , dander1000atash , darya12 , degeer , dokhibabash , earth girl , EasTern_Girl , eglantine-m96 , elahe70 , elahegood , elena1008039 , eli khatar , eli2 , EliSo , esike , eti98 , faezeh88 , faghatdream , fantasy girl , farah2 , farahi , fariba_hed , farzan0 , fatima.h , fereshth , frokni , gandomsa , ghazal 2012 , ghazale49 , ghazghaz , ghorbani , ghorob89 , gili , gol e roz sefid , golchaghe , goldoone22 , golgoli jaan , GOLNAZ , golnuosh , hala , hanie-ab , harimeshgh , hasti59 , helen888 , helia m , horin , HRad , iryane , j.ghanavizi , JonasRahimi , Joni , k.hial , katy , kobramahmod , kr@m.R@ , Ladyk!n , Lair_Nilo , Lale7 , leila93 , little princess , Lovely_girl , M&M_601 , m.mahya , m0zhdeh , mahana1 , mahdieh67 , mahdiehhjz , mahdis6764 , maheasemun , mahnazmom , MAHSA-O , mahsa.a , mahsa1490 , mahsadina , mahsaok , mahshid-jon , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab888871 , many22 , maral84 , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryam_mariusz , mellina2000 , melodina , meno , me_ned , Mina.LoveStar , mina68 , mina_k , Misha73 , misha_kavir , mk70 , mona_mnjs , montazere , motlagh , m_h_n , N A F A S , nafas44 , Nafas_70 , nana22 , Nasim 77 , nasrin22 , nastaran b , nastaran_702 , nbanoo , nedaj , neg neg , nika21 , nikaan , nilgon_nili , nlp16001 , noooor , OoPs , paeezi , pariedarya , parmis86 , parshang , peymaneh , phare , pingo pingo , pink_daughter , polymehr , pr.delafrouz , rahha , rain bow , ramid94 , rashno , reem1368 , Rha.sh , rogzana , roya1365 , roze_zard , S@min , saaad , saeedeh_n , saghi.m , sahar03 , sahel_m , samandf , samihastam , sanaz_ , sandbadjoon , sara parvizi , sara964 , saratab , Sati_Faeze , sedena , Semin309 , sepeedeh , sepide23 , sepide90 , sepidrokh , serentipiti , shaayan , sharghi , shatot , sheida_953 , sheydajoooon , shimaaaaa , shiva joon , shooma , shrainy , Silber , silverstar , simaN , sinsor , snopoy , Snow Dream , Sokout , solin , some one , somy_kh , soode , sosh , ssmaryam , S_64 , s_mehr , T@r@neh* , Taataa , taban_1352 , tannaz22 , tatitati , ten ten , tenten , tghyasfr , Tikooli , titinaz , tondar1365 , Universe95 , UnKnOwN_Sh , uomna , usui , violet_kl , wenela , yasi♥fabrik , zahra.h , zanbagh , Zarizar , zeinabjoon , zholi joon , ziglernata , zizijooon , _Azadeh_ , ~ MisS Fati ~ , ~pArnYa~ , ~Tulip~ , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ×sepidar× , ӜFati※anjelӜ , آبجی نیلوفر , آذردخت , آرشا , آستاره , آسمان ابری , اب و اتش , اترون , اتل و متل , ارامی , ارتمیس * , ارشیا123 , اسمون ابری , اقاقی , باران شکوفه , بازیگوش , برادپیت , بلور , بهارجون , تاجه , ترنج خاتون , حسین زاده حسینی , خوشگلم من , رائیکا , رضاره , ریحانهz , زردولگ , زرین دخت , زهرا صیادی , زوها , ساحلی , سارا سامن , ساراگل , ساغر123 , سافانا , ستاره بارون , ستاره.ث , سفید برفی , سپید بخت , سپیده دم , شادئ , علی رضاایران , غریبه... , فاطیما8 , فانتین , فرح77 , كيان مهر , لمیس20 , لیلا931 , مرضی2 , منا64 , مهرناز69 , مهرورز , مهستی , نامی , نسترن123 , نسيا , نصرا... , نگان , نیان , نیکا83 , هادیانا , هانیه نیکو , هوفریا , واران , پرهامه , ღღ Parisa ღღ , کمند , گابریلا , یلدا بهرامی , ღ ghazali ღ , ღ♥.U_and_Me.♥ღ

19. Top | #10

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    2.25
    تشکر از کاربر
    12,997
    حالت من
    Mehraboon
    اندازه فونت

دیدم همه به خاطر غیبتم خیلی ناراحتین واسه همین دلم رحم اومد یه پست دیگه هم گذاشتم ولی اگه جانب انصافو در نظر بگیرین ، تشکراتون بی نهایت کمه ... بابا یه خرده مهربونتر باشین

با هزار تا بدبختی خودمو از پله ها بالا می کشوندم. طاها هنوز هم عذاب وجدان داشت. انگار خودشم باور کرده بود که سر دردم تقصیر اونه! برادر ما رو باش. ساده اس دیگه! وقتی رسیدم در اتاقم، خودشو جلو انداخت و در رو واسم باز کرد. نه بابا مودب!نیم نگاهی بهش انداختم و مثل شاهزاده ها رفتم تو اتاق. ماشالا عجب اتاقی دارم شبیه همه چی هست جز اتاق! سبد لباس چرکا دمر شده بود و همه ی لباسا ریخته بود وسط اتاق. دستگاه هویه و لپ تاپ و پوسته تخمه و لیوان شیر و همه چیز موجود بود! چرخیدم تا در رو ببندم که دیدم طاها با چشم و دهانی که نیم متر باز شده وایساده و اتاقمو تماشا می کنه. جلو رفتم و دست زیر چونش بردم و دهنشو بستم. یقه ی پیرهنشو صاف کردم و یه مشت کوچولو زدم رو سینه اش:
    - خب دیگه بیرون. می خوام تعویض لباس کنم.
    انگار نه انگار که یهدایی هست و نطقی کرده. اومد جلوتر و وسط اتاق وایساد. به پوستای تخمه که دور تا دور لپ تاپم بود نگاهی کرده و با صدایی که تعجب توش موج می زد گفت:
    - یهدا. تو چطوری اینجا زندگی می کنی؟
    شونه هامو با بی قیدی بالا انداختم و گفتم:
    - به راحتی.
    طاها به پوستای تخمه اشاره کرد و گفت:
    - یهدا. اینا چیه؟
    خم شدم و یه پوست تخمه برداشتم و بردم جلوی صورتش:
    - تو ده کوره ی شما به این چی می گن؟
    طاها: می دونم که پوست تخمه س. می خوام بدونم چرا اینجاست؟
    - چرا؟ آهان. دیشب که داشتم نامزد روباهو می دیدم، جاهای حساسش دیگه دست خودم نبود. استرس گرفته بودم و هی تخمه می خوردم. اه نمی دونی که. قسمت اخرش خون آدمو تو شیشه می کرد. ولی خدا رو شکر اخرش خوب تموم شد.
    طاها- تو امروز میانترم نداشتی؟
    - چرا داشتم.
    طاها: اونوقت سریال شونزده قسمتی رو تو یه روز تموم کردی؟ پس چطور درس خوندی؟
    - کسی نگفت که درس خوندم.
    طاها: آخه دختره ی خوشحال! درس به اون سختی که ترم پیش هم با همون استاد افتادی، چرا نخوندی؟
    در حالی که مقنعه ام رو از سرم می کشیدم گفتم:
    - تو دیگه چرا اوپای من؟ تو که باید منو بهتر از هر کسی بشناسی. باید بدونی وقتی از یه درسی بدم اومد، دیگه هیچ وقت نمی خونمش.
    طاها: خیلی لجبازی دختر. اخرشم به خاطر همین لج بازی ها کار دست خودت می دی.
    جوابشو ندادم. موهای بلند و پرپشتمو که مثل جنگل امازون شده بود رو باز کردم. از بس شونه نکرده بودم، نمی دونستم قدش تا کجا میاد. موهام وقتی شونه می شد، خیلی حالت قشنگی می گرفت. البته من که قشنگی ای ندیدم چون پشت سرم که چشم نداره!
    طاها در حالی که زیر لب نچ نچ می کرد، نگاهی بهم انداخت و گفت:
    - کاش فقط یه خرده به من می رفتی!
    از توی آینه نگاهی بهش کردم و گفتم:
    - می دونی روزی چند هزار با خدا رو به خاطر اینکه من و تو رو از هم دیگه سوا افرید، شکر می کنم؟! آخه تو غیر از قیافه که ایشالا کوفتت بشه، چی داری که من بهت برم؟! یه پسر سوسول ِ لوس ِ بچه ننه که همش سرش تو این کتابای قانون هشتصد صفحه ایه و هی بند و اصل و چرت و پرت حفظ می کنه. اه اه اه!
    طاها سری از روی تاسف تکون داد و گفت:
    - می دونی بعضی وقتا واقعا دلم به حال زن از راه نرسیده ام می سوزه.
    - می دونی منم همیشه دلم واسش می سوزه که مجبوره سوسول بازی های تو رو تحمل کنه!
    طاها تو چارچوب در وایساد و گفت:
    - من یکی که حریف زبونت نمی شم. اگه یه برس توی این جنگل بکشی ثواب می کنیا. بیا و این لونه ی شپشو خراب کن خواهر!
    قبل از اینکه کتک بخوره یا جوابی بشنوه، پا گذاشت به فرار. تو دلت واسه زنت می سوزه ها؟ هه هه یه زنی نشونت بدم حظ کنی! آخی، کله ی من لونه ی شپشه؟ کاش عکس سربازیتو داشتم نشونت می دادم اونوقت موهای بسیار زیبای (!)منو به کله ی براق خودت ترجیح می دادی گاگول!
    ایـــــش! اه. چقدر بده که هر وقت کم میارم اینو می گم. بعد این زبون دراز یه لا قبا بهم می گه حریف زبونم نمی شه! هه هه هه. جک سال!
    ویرایش توسط _Azadeh_ : 1392,09,30 در ساعت ساعت : 16:55

20. 364 کاربر از پست * ترنم بهار * تشکر کرده اند .

# بلوط # , **solmaz** , *donya* , *emo girl* , *NaZ@NiN.B* , *paeizaan* , *parvaz* , *rainbow* , *Rima* , *snowflake* , *soodabeh* , *_*aseman*_* , *ریحانه# , *ریما* , +Neda+ , -Farimah- , -دایان- , .Dreamy-girl. , 90ia , abby7 , abien , adobba , afi jonz , Ahorat , aidai , aixi , akram 63 , albus severoos , alexiiiiiii , alikhademi , Altin ay , aminlily40 , angel04 , angelic , angur , anita619 , ANNE , Anolin , architect_shima , arghavan58 , arman_iran , armin.kz , arshan_2010 , ART!ST , asal-1412 , asal9118 , AsalBanu , asemane nili , ashoka , atefeh_49 , atei_69 , ava.n , avaa... , aygeen , azar1 , azisadeghi , ba-maram , بــــانــــو , bahar.d65 , baran.amad , baran72 , Barane Gham , barane khazan , barni , behi_aquarius , Behnaz joon , behnazhmz , Behnoush , bikari , birdana2 , blacksun , blub2000 , boyrain , CAT-WOMAN , choghor , dander1000atash , daneshmand , darya12 , dokhibabash , EasTern_Girl , eglantine-m96 , elahe70 , elena1008039 , eli khatar , eli2 , EliSo , esike , eti98 , faezeh88 , faghatdream , fantasy girl , farah2 , farahi , fariba_hed , farnam88180 , farzan0 , fatima.h , fatima983 , fereshth , frokni , ghazal 2012 , ghazale49 , ghazghaz , ghorob89 , gili , gol e roz sefid , golchaghe , goldoone22 , golianoosh , GOLNAZ , golnuosh , hala , hanie-ab , harimeshgh , hasti59 , hasti93 , helen888 , helia m , horin , HRad , iryane , j.ghanavizi , JonasRahimi , k.hial , katy , kobramahmod , kr@m.R@ , Ladyk!n , Lair_Nilo , Lale7 , leila93 , little princess , Lovely_girl , M&M_601 , m.mahya , m0zhdeh , madrin , mahana1 , mahdieh67 , mahdiehhjz , mahdis6764 , maheasemun , mahnazmom , MAHSA-O , mahsa.a , mahsa1490 , mahsadina , mahshid-jon , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab888871 , many22 , maral84 , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryam_mariusz , mellina2000 , melodina , me_ned , Mina.LoveStar , mina68 , mina_k , Misha73 , misha_kavir , mk70 , mona_mnjs , montazere , motlagh , m_h_n , nafas44 , Nafas_70 , nana22 , Nasim 77 , nasrin22 , nastaran b , nastaran_702 , nbanoo , nedaj , neg neg , nika21 , nikaan , nilgon_nili , nlp16001 , olala , OoPs , P*E*G*A*H , paeezi , pariedarya , parmis86 , parshang , peymaneh , phare , pingo pingo , pink_daughter , polymehr , pr.delafrouz , *Arefeh* , RaheBipayan* , rahha , rain bow , ramid94 , rashno , reem1368 , Rha.sh , rogzana , romina ab , rose33 , roya1365 , rozak_95 , roze_zard , rozhina , S@min , saaad , sabouraneh , saeedeh_n , saghi.m , sahel_m , samandf , samihastam , sanaz_ , sandbadjoon , sara parvizi , sara964 , saratab , Sati_Faeze , sedena , Semin309 , sepeedeh , sepide90 , sepidrokh , serentipiti , SETARE SOHEYL , setayesh1363 , shaayan , shaghayegh.hani , shamilaamir , sharghi , shatot , sheida_953 , sheydajoooon , shimaaaaa , shiva joon , shooma , shrainy , Silber , silverstar , simaN , sinsor , snopoy , Snow Dream , Sokout , solin , some one , somy_kh , soode , sosh , ssmaryam , sunshine.h , S_64 , T@r@neh* , Taataa , taban_1352 , tatitati , ten ten , tenten , tghyasfr , Tikooli , titinaz , tondar1365 , Universe95 , UnKnOwN_Sh , uomna , Ushya7 , usui , wenela , YAS95 , yasi♥fabrik , zahra.h , zanbagh , Zarizar , zeinabjoon , zholi joon , ziglernata , zizijooon , _Azadeh_ , ~ kamelia ~ , ~ MisS Fati ~ , ~*MONA*~ , ~2ne2~ , ~pArnYa~ , ~Tulip~ , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ӜFati※anjelӜ , آبجی نیلوفر , آذردخت , آرشا , آستاره , آسمان ابری , اب و اتش , اترون , اتل و متل , ارامی , ارتمیس * , ارشیا123 , اسمون ابری , اقاقی , باران شکوفه , بازیگوش , برادپیت , بلور , بهارجون , تاجه , تاراااا , ترنج خاتون , حسین زاده حسینی , خانم فسقلی , خوشگلم من , رائیکا , رضاره , ریحانهz , زردولگ , زرین دخت , ساحلی , سارا سامن , ساراگل , ساغر123 , سافانا , ستاره بارون , ستاره.ث , سفید برفی , سپید بخت , شادئ , عشق یخی , علی رضاایران , فاطیما8 , فانتین , فرح77 , لمیس20 , لیلا931 , مرضی2 , منا64 , مهرناز69 , مهرورز , مهستی , نامی , نسترن123 , نسيا , نصرا... , نگان , نگاه روشن , نیان , نیکا83 , هادیانا , هانیه نیکو , هوفریا , واران , پارامیس , پرهامه , ღღ Parisa ღღ , کمند , گابریلا , ღ ghazali ღ , ღ♥.U_and_Me.♥ღ

صفحه 1 از 11 12345 ... آخرینآخرین