بازگشت   نودهشتیا > کتاب > متفرقه کتاب > معرفی و نقد کتاب > نوشته کاربران سایت

تبلیغات 
عصر پادشاهان
ارسال موضوع جدید  پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی ۱۸ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۴۹ قبل از ظهر   #1 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

باران 69 آواتار ها

پست بسیار مفید  +100 امتیاز     
پیش فرض معرفی و نقد رمان قرار نبود ... | هما پور اصفهانی کاربر انجمن

سلام دوستای گلم
من تازه تایپ این کتاب رو شروع کردم. ایده اش خیلی وقته که تو ذهنمه ولی تازه شروع به نوشتنش کردم از همون لحظه هم گذاشتمش تو سایت
ازتون خواهش می کنم همگام با من پیش بیاین و نظرات مفیدتون رو در مورد این کتاب که قراره تو مایه های همخونه باشه بهم بگین ...
از نظراتتون کمال استفاده رو می برم
دوستتون دارم هوالتا

خلاصه:
داستان در مورد دختری به اسم ترساست ... که توی کنکور موفق نمی شه و تصمیم می گیره برای ادامه تحصیل بره خارج از کشور ... ولی باباش رضایت نمی ده و ترسا برای راضی کردن باباش یه نقشه می کشه ...
از اینجا داستان ما شروع می شه
موضوعش تکراریه ولی مطمئنم جذبتون می کنه. جاهای دیگه گفتم اینجا هم می گم این کتاب موضوعش شبیه موضوع همخونه است یعنی همون ازدواج صوری و .... کسایی که از این نوع کتاب خوششون می یاد بسم الله کسایی هم که نه ... که هیچی ....
سرشار از کرم ریختنای دخترانه و کل کل و خنده است.
یه دنیا عاشقانه است!
سانسورش هم قول می دم نکنم

اینم عکس کتاب .... گذاشتم تا بفهمین شخصیت آرتان و ترسا از نظر من چه قیافه ای دارن ... امیدوارم شما هم همینطور ترسیمشون کرده باشین

رمان قرار نبود...| هما پور اصفهانی کاربر انجمن

• آنگاه که ضربه های تیشه زندگی را بر ریشه آرزوهایت حس می کنی؛ به خاطر بیاور که ... زیبایی شهاب ها از شکستن قلب ستارگان است!!!
ســـــــــــــیگار شکــــــــــــلاتی | نقـــــــد

بالاخره چاپ شد!!

استایل ... باران 69 & Doni.M- تلخ کام ... باران 69 & SunDaughter

ویرایش توسط باران 69 : ۳ بهمن ۱۳۹۰ در ساعت ۰۲:۱۵ بعد از ظهر
باران 69 هم اکنون آنلاین است.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
!!!DORSA!!!, # A Far Star #, # eLaHe #, # بلوط #, #saba.b#, "sama", "فاطمه نیک نیا", "َAVA", * Bita *, * narges *, **mehrnaz**, **sevdayi **, *9092*شادی, *::*MinoOoshi *::*, *a.n.i.t.a*, *dorsa*, *Laya*, *mahsa*, *NaZ@NiN.B*, *niusha*, *sharmin*, *sorme*, *~* Atefeh *~*, *~Faezeh~*, *مائده*, --»ROZ!i«--, -ShaDi-, .*~only~*., ...ARAD..., .:.TaniA.:., .:AMIR:., .:SOHA:., .mahsa., .MojGan., .هازال., 2khmalak, 2khmale sheitun, 2rsa, 4friend, A.B.F, a.n.jel, aahh, abby7, Afsoon*, Angelical, annabella, Ara19, ARIA GIRL, arina17, avaabdi, aysan-15, AZI_AZI, Baroon.mad3, beheshte parand, behnaz98, best g!rl...SH, binaha, bof4, brain storm, breathe, CIVIL, D@ndelion, day break, Defne, denis**, Digital Girl, donya.76, elahe 66, Elahe111, elahe57, elena1998, elham.y, elianoos, elsa.17, f.barani, f@(/@$, Fa TeMeH, faatemeh, farisa, farnaz-gh, fateme...., FATEMEH.AS, fatemeh13, fatima64, feloor, frokni, Ghazal99, ghazale96, girl1995, golnaz78, hadis joojooo, hediyeh_b, homa90, homaa, hotsummer001, iryane, isabella !, jess!can!lz, kaktoos, kamand131, katy.Min, Khate Siah, khatereh14, kimia.76, kolaleh, lalehjoon, leila.kh, lisan, L_O_V_E, M mehrane, maede emo, Mahdis 77, mahsa.g.75, mahsa.h.i, mahsamoon, mahsay, Mahya-R, malihe ranjbar, mally, malmal91, mamadef7, mary626, maryam ss, mazi63, miliks, mina naz, mina_75, mina_bala74, mindrella, minimona, Miss.Aima, mitra.ym, mkhajezadeh, Monaica, MoonRise, n@st@r@n-gh, nady48, nafas44, NAFAS76, nasr!n, nazi1, nika 98, nila23, nilofar.kh, niloofarane, noooor, nutty, osweh, P*O*O*N*E*H, P@r!$a*.m*.m, paeezi, paniz_g66, pante a 74, PANTEA.B, paradise, paramour, pardis 78, paria.v, PaRIi-Sa, parinaz.m, parisa00, parshan 77, Parva jon, persian boy_22, pishif, pooramini, PRISON BREAK, p_f_p, quixotic, Raha*10*, raha_16, RealIty, Reihaneh.s, reza635, Rita., Roshana77, roya e man, s-engineer, sahar ss, Sahar.M, sahar71, Sahel*, sajedeh d.m, sama33, sanaz 69, sanaz.p, sania555, sara*vooroojak, sara.jooooooon, sara708, sepidiii, Sergeant, setareh15, setareh_bikaran, Setareh_Sh, sevin jooni, sh@ghayegh, shadi googooli, shafagh 69, shaghayagh banoO, shaghhayeghh, silverstar, sokoote_zendegi, soode, Patient.Stone, Speed McQueen, Star-crossed, Street love, sueño, SunDaughter☼, s_donia323, taraneh24, tarlan-12, TiNa79, tono, valan, wish..., YaaaaC, yalda pink, yasi♥fabrik, yeganeh98, ZAHRA EM, zahra891, zakieh.h, zizi26, _ SPEED _, _شقایق_, ~ SanaZ 15~, Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒற£เ!3Д, ˙·▪●Nilsa●▪·˙, нαηιєн, ҲSHABNAMҲ, آتشدخت, آرتمیس 98, آرشین75, آمينا, آندريا2000, آهو خانم, آیسان راد, ادم خوب, ارمغان شادی, اژدر, بارانیان, بلــوط, بیانکا, خورشید روی آب, دختراسمان, دل سرد, دلارام20, رها 69, زئوس 69, زهرا جون....., سامیه.ر, ستاره ارزو, ستاره76, سحرجون1, سروش68, سیمیندخت, شاهزاده شب, طلوع عشق, فانوس دریایی, فرنوش عاشق, قطره کوچولو, لیلاحمیده, لیلیوم75, مادام بی موسیو, معصومه سادات, ململ خانم, ملودی 67, ملودی 69, ملکه خون, مهتاب جونی, مهربون71, نسـرین, نفس رادمنش, نگار23, نیلو فر 69, نیکولا 71, هلیا11, همیسا, هیلا, ویلن سرد, ویولت بودلر, ياابالفضل, پرواز70, پروانه!, پرياf, پریسا77, کاتی, کیمیا1388, گيس گلابتون, گیتی, یادگاری20, ღ pArIsAღ, ♥ nazi nazi♥

تبلیغات

دانلود

قدیمی ۱۸ آذر ۱۳۹۰, ۰۶:۵۶ بعد از ظهر   #2 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

باران 69 آواتار ها

پست بسیار مفید  +17 امتیاز     

نقل قول:
نوشته اصلی توسط رها 69 نمایش پست ها
خیلییییییییییییی قشنگه...دخترای باحالین...البته چقدر بی ادبن...باید از ما یاد بگیرن که با ادبیم
دوست دارم بره سر اصل مطلب...
بدو .....
مرسی رها جون
به اصل داستانم می رسیم عجله نکن
اونی که تو خوندی چکیده فشرده شده این داستان بود
حالا باید یه ذره بصبری
قدیمی ۱۸ آذر ۱۳۹۰, ۰۷:۰۱ بعد از ظهر   #3 (لینک مستقیم)
کاربر عادی

nafas44 آواتار ها

پست مفید  +4 امتیاز     

رمانت خیلی قشنگه عزیزم
از شخصیت اول دخترش خوشم میاد مخصوصا از زبون تند و تیزش
ادامه بده وووووو موفق باشی
nafas44 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۲۲ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۳۴ بعد از ظهر   #4 (لینک مستقیم)
کاربر عادی

kobramahmod آواتار ها

پست بسیار مفید  +6 امتیاز     
پیش فرض نقد

توی این گرما پدرم دراومد تا اومدم اینجا ... تازه اونم با متروووو لای یه عالمه آدم بو گندوی چندش .... اه اه اه ... یادم می افته حالم بد می شه.
اين جمله انقدر تاسف برانگيزه كه من نمي دونم در موردش چي بگم .درست كه بعضي افراد در مترو مراعات خيلي مسائل رو نمي كنند ولي همه گير دونستن اين موضوع و بيان اون با اين لحن زشت باعث تاسف من شد.

ویرایش توسط kobramahmod : ۲۲ آذر ۱۳۹۰ در ساعت ۰۷:۵۴ بعد از ظهر دلیل: تکراری بودن این پیام
kobramahmod آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۲۲ آذر ۱۳۹۰, ۰۸:۵۴ بعد از ظهر   #5 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

باران 69 آواتار ها

پست بسیار مفید  +7 امتیاز     

نقل قول:
نوشته اصلی توسط kobramahmod نمایش پست ها
توی این گرما پدرم دراومد تا اومدم اینجا ... تازه اونم با متروووو لای یه عالمه آدم بو گندوی چندش .... اه اه اه ... یادم می افته حالم بد می شه.
اين جمله انقدر تاسف برانگيزه كه من نمي دونم در موردش چي بگم .درست كه بعضي افراد در مترو مراعات خيلي مسائل رو نمي كنند ولي همه گير دونستن اين موضوع و بيان اون با اين لحن زشت باعث تاسف من شد.
دوست عزیز حق با شماست ... ولی منم خودم به قدری این جمله رو با لحن های بدتر شنیدم که به خودم اجازه دادم اینو بنویسم و البته منظور من همه نبود چه بسا خود ترسا هم توی همون مترو بود و مسلما این شرایط رو نداشته
با این حال من از شما عذر میخوام و دیگه از جملات توهین آمیز استفاده نمی کنم
قدیمی ۲۳ آذر ۱۳۹۰, ۰۸:۱۱ بعد از ظهر   #6 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای

رها 69 آواتار ها

پست بسیار مفید  +5 امتیاز     

چقدر قسمت آخر قشنگ بووووووووووووود....داستان بنفشه هم خیلی احساسی بود
مشتاقانه منتظرم

اگــه دلــت جایــی گیــر کنــه
همــه ی زندگیــت نخ کش میشــه...

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــ

رمان های در حال تایپ دوست عزیزم

سیگار شکلاتی | نقد
هدف برتر | نقد
coming soon ...
استایل ... باران 69 & Doni.M
تلخ کام ... باران 69 & SunDaughter

رها 69 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۲۵ آذر ۱۳۹۰, ۰۸:۴۰ بعد از ظهر   #7 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

باران 69 آواتار ها

امیدوارم از پست امشب خوشتون اومده باشه ...
قدیمی ۲۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۵:۴۸ بعد از ظهر   #8 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای

رها 69 آواتار ها

پست معمولی  +2 امتیاز     

وااااای عجب پستی بود.....ذوقیدمممممممممممم
قدیمی ۲۶ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۰۷ بعد از ظهر   #9 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

باران 69 آواتار ها

چرا کسی نظرشو اینجا نمی گه بهم؟

نقل قول:
نوشته اصلی توسط رها 69 نمایش پست ها
چقدر قسمت آخر قشنگ بووووووووووووود....داستان بنفشه هم خیلی احساسی بود
مشتاقانه منتظرم
خواهش می کنم عزیزم ولی داستان بنفشه نبود داستان شبنم بود
قدیمی ۲۶ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۱۹ بعد از ظهر   #10 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای

رها 69 آواتار ها

حالا چه فرقی داره...مهم احساس آدمه
پاسخ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

برچسب ها
اصفهانی, انجمن, قرار, معرفی, نبود, نقد, هما, و, پور, کاربر, کتاب

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته