ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان قرار نبود...| هما پور اصفهانی کاربر انجمن
گل نقش طاووس

نودهشتیا
فید آر اس اس
صفحه 1 از 17 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 163
  1. Top | #1

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.77
    تشکر از کاربر
    17,988
    تشکر شده 1,373,897 در 3,866 پست
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

پیش فرض رمان قرار نبود...| هما پور اصفهانی کاربر انجمن

سلام بچه ها خوفییییین؟
    من تصمیم دارم یکی از کتابای خودم رو براتون بتایپم چون دیدم که خیلی از بچه ها اینجا کتابای خودشون رو می ذارن و خیلی هم ازش استقبال می شه.
    من اکثر کتابایی رو که نوشتم گذاشتم واسه چاپ ولی این یکیو به دلایلی دوست نداشتم چاپش کنم.
    قبل از تایپ می خوام تشکر کنم از خانم مریم ریاحی برای ایده قشنگی که تو ذهن خیلی از نویسنده ها به وجود آورد.
    امیدوارم از داستان من که اسمش قرار نبود... خوشتون بیاد ...
    ایده اصلی این کتاب تو ذهنمه و باید خیلی روی جزئیاتش کار کنم پس خواهش می کنم اگه در تایپ کتاب تاخیر به وجود اومد ناراحت نشین و همچنان با تشکرا و امتیازاتون منو همراهی کنین.
    در ضمن هرگونه نظری رو می پذیرم و فوق العاده انتقاد پذیر می باشم ...
    پس از همین حالا منو همراهی کنین ...

خب من دیگه حرفی نمی زنم و شروع می کنم:

ترسا : يک پرستنده آتش
    صداي آهنگ آنشرلي بلند شد. سرم داشت منفجر مي شد. دستم رو از زير پتو بيرون آوردم و روي عسلي کنار تخت کشيدم. صدا لحظه به لحظه داشت بلندتر مي شد و من لحظه به لحظه عصبي تر مي شدم. بالاخره دستم خورد به گوشيم. چنگش زدم و کشيدمش زير پتو. يکي از چشمام و به زور باز کردم و دکمه قطع صدا رو زدم. صدا خفه شد. نمي دونم چرا آهنگي رو که اين قدر دوست داشتم گذاشته بودم براي آلارم گوشيم؟ ديگه داشتم از اين آهنگ متنفر مي شدم. ساعت چند بود؟ هفت صبح. لعنتي! خوابم مي اومد. ديشب تا صبح داشتم چت مي کردم و تازه دو سه ساعت بود که خوابيده بودم. اين چه قرار کوفتي اي بود که من با دوستام گذاشته بودم؟ انگار مرض داشتم!
    با غر غر از جا بلند شدم و کش و قوسي به بدنم دادم. نگام به در و ديوار بنفش اتاق افتاد. همه ديوارها با کاغذ ديواري بنفش پوشيده شده بود و بهم آرامش مي داد. در حالي که لي لي مي کردم تا خورده چيپس هايي که از ديشب کف اتاق پخش شده بود و حالا چسبيده بود به پام، جدا بشن، کنار پنجره رفتم و با ضرب بازش کردم. باد سرد توي صورتم خورد و لرزم گرفت. با خشم خم شدم و چيپس ها را از پام جدا کردم و غر غر کردم:
    - لعنتي!
    صداي زنگ گوشيم بلند شد. اين بار آهنگ ملايمي از کريس دي برگ بود. لب تخت نشستم و گوشي رو که زير بالش چپونده بودم در آوردم. صورت دلقکي بنفشه روي صفحه چشمک مي زد. گوشي را در گوشم گذاشتم و گفتم:
    - بنال!
    - اَه باز تو صبح زود پاشدي اعصابت مثل چلغوز شد؟
    - هر چي باشم بهتر از توام که....
    - من که چي؟ هان؟
    خنديدم و گفتم:
    - قيافه ات شبيه چلغوزه!
    صداي جيغ جيغوش بلند شد:
    - بيشعـــــور! تو هنوز اون عکس روي گوشي نکبتت و عوض نکردي؟ خيلي خـــــري. من مي دونستم اين عکس اتو مي شه تو دستاي توي خرچسونه.
    خوابيدم روي تخت و گفتم:
    - بنفشه جون سگ بابات حال ندارم از خونه بيام بيرون. تازه حالا از اتاق که برم بيرون اعصابمم چيز مرغي مي شه چون با بدبختي بايد ماشين دودر کنم.
    - ترسا خيلي خري! هيجانش به روزنامه شه!
    - آخه کثافت....
    صداي بوق پشت خطي مانع از ادامه حرفم شد. بنفشه گفت:
    - صدات قطع شد.
    - خف بابا پشت خطي دارم.
    بنفشه رو گذاشتم تو ليست انتظار و و جواب شبنم و دادم:
    - هان؟
    - هان و درد تو گور خواهر جوون مرگت!
    - وا خاک تو سرت کنم الهي، با خواهر من چي کار داري؟
    - بس که تو بي شعوري! اول صبحي گوشي و بر مي داري بگو جـــــونم، تا منم يه حال اساسي بکنم با اون صداي ناناز تو....
    - خيلي عوضي شدي شبنمـــــا. برو با صداي بابات.... استغفرا...!
    غش غش خنديد و گفت:
    - چي کاره اي؟
    - والا اگه شما دو تا نکبت اجازه بدين من بلند شم يه آب تو اين صورت جيشيم بزنم. بعدم يه چيزي کوفت کنم و بيام.
    - اوه اون وقت ديگه لاشه روزنامه هم بهمون نمي رسه.
    - نرسه به درک! انگار دارن تو عهد ميرزا کوچک خانوم سيبيل و زندگي مي کنن. لاگور کنم شما رو الهي. خفه مرگ بگير برو کارات و بکن بذار منم به کارام برسم.
    - خيلي خب بدو که دل تو دلم نيست.
    زير لب گفتم:
    - تو که غمي نداري.
    - چي؟
    - هيچي، باي.
    - باي.
    دوباره صداي بنفشه بلند شد:
    - اوي چه خري بود؟
    - همزادت بود.
    - درد!
    - ولم کن تو رو خدا. صبح اول صبحي فحشي نبود که تو بار من نکني.
    خنديدم و گفتم:
    - ببخشيد عشخ من. مودوني که من صپا اخلاخ ندالم.
    - کي بود؟
    - درد و کي بود؟ ببين فقط بايد فحشت بدم. لياقت نداري باهات عين آدم حرف بزنم! فضولي تو؟ به تو چه ربطي داره که کي بود؟
    - اين قدر فک زدي خو يه کلمه مي گفتي چه خري بود؟
    - شبنم بود.
    - چي مي گفت؟
    - عين تو نشسته منتظر سرويس.
    - خب پس عزيزم زود باش اين قدر مردم و معطل نذار زشته.
    جيغ کشيدم:
    - بنفشـــــــــه؟
    - کي مي تونه با تو طرف شه؟
    خنديدم و گفتم:
    - گمشو کارات و بکن الان مي يام.
    - منتظرم عشق من، باي.
    - باي.
    گوشي و قطع کردم و از جا بلند شدم. شلوارک کوتاه آديداسم و مرتب کردم و رفتم بیرون. جلوي آينه ميز آرايشم ايستادم و خودم و ديد زدم. شده بودم عين ميت! بعضي وقتا از قيافه خودم مي ترسيدم. پوستم زياد از حد سفيد و بي رنگ بود. چشمامم يه رنگ خاصي بود. سبز خيلي خيلي روشن که به سفيدي مي زد. براي همينم بنفشه و شبنم چشم سفيد صدام مي کردن. موهام بي رنگ و بي حال ريخته بودن کنار صورتم. عين خون آشام شده بودم. کش موم و برداشتم و موهاي بلندم و که تا وسط وسط کمرم بود با کش بستم. دمپايي ابري هام و پام کردم و با غر غر رفتم بيرون. اتاق من توي طبقه دوم ساختمون بود و خوبيش اين بود که دستشويي و حمام مجزا داشت. رفتم تو دستشويي و در و بستم. بدجور ذهنم مشغول بود. اگه قبول نمي شدم چي؟ اگه.... اي خدا مي دوني که تنها اميدم به همينه که قبول شده باشم. ولي خودمم مي دونستم که اميدم الکي بود. با رتبه سه هزار مگه مي شد پزشکي قبول شده باشم؟ مسواک زدم و آبي هم توي صورتم پاشيدم و رفتم بيرون. بالاي پله ها که رسيدم نشستم روي نرده و ليز خوردم تا پايين.
    - هــــــــورا...
    عزيز جون پايين پله ها بود و داشت با چشماي گشاد نگام مي کرد. با ديدن نگاهش خنده ام گرفت و در حالي که لپاي باد کرده و پر چينش رو مي بوسيدم گفتم:
    - صبح عزيز جونم بخير!
    - ننه حالت خوبه؟
    - آره ننه جونم از اين بهتر نمي شم.
    نشست لب پله و در حالي که خودش و به چپ و راست تکون مي داد گفت:
    - من از دست تو چي کار کنم؟ اي مادر نمي گي ميفتي من خاک به سرم مي شه؟ فکر کردي عين اين يارو عنکبوتيه اي؟ نخيرم، هيچم عنکبوت نيستي. ميفتي ضربه مغزي مي شي و خودت خلاص مي شي ما رو در به در مي کني! اي خدا من و بکش از دست اين راحت شم. اين دخترِ تو آفريدي؟ من مطمئنم تو قرار بوده پسر بشي خدا وسط راه پشيمون شده.
    از حرف عزيز غش غش خنديدم و گفتم:
    - عزيز جونم چرا اين قدر جوش مي زني الهي من پيش مرگت بشم؟ من کلاس اين کارا رو رفتم. هيچيم نمي شه. بلدم چي کار کنم.
    - آره ديگه اينا کلکِ پوله مادر! دلت خوشه که بلدي وقتي ميفتي يه کاري کني ضربه مغزي نشي. آخه مگه ممکنه ننه؟ ميفتي و تا مي ياي به خودت بياي زرتي زبونم لال مي ميري. آدمي. نعوذباا... فرشته نيستي بال دربياري که... بچه هاي مردم و با اين چيزا گول مي زنن جفنگ بازي يادتون مي دن بعد مي گين برين شما شدين عنکبوتي.
    با عشق بغلش کردم و گفتم:
    - الهي دور عزيز شيرين زبون خودم برم. چشم ديگه سر نمي خورم. شما اين قدر حرص نخور برات خوب نيست.
    - وا مگه چمه؟ ماشاا... هزار ماشاا... بزنم به تخته از هزار تا جووناي حالا هم سرحال ترم. مي خواي از همين نرده سر بخورم بيام پايين؟
    از خنده دل درد گرفته بودم. دست عزيز و که داشت مي رفت سمت نرده ها گرفتم و در حالي که چلپ چلپ ماچش مي کردم گفتم:
    - نه عزيزم مي دونم شما هزار بار بهتر از مني. هر چي باشه دود از کنده بلند مي شه.
    - خوبه مي دوني.
    از جا بلند شدم و در حالي که سمت آشپزخونه مي رفتم گفتم:
    - صبحونه تو بساطت هست عزيز يا بايد گشنه برم؟
    - کجا مي خواي بري ننه؟ اصلا چي شده که تو کله سحر پا شدي؟
    - امروز جواب انتخاب رشته مي ياد عزيز.
    - جواب چي؟
    - جواب کنکورم عزيزم. جوابش مي ياد که ببينم مي تونم برم دانشگاه يا بايد شوور کنم؟
    اين و گفتم و خودم غش غش خنديدم. عزيز در حالي که تر و فرز صبحونه من و آماده مي کرد گفت:
    - ايشاا... که قبول شدي مادر. قبولم که نشده باشي طوري نيست. شوهر که چيز بدي نيست. تا وقتي شوهر نکردي فکر مي کني ترسناکه، ولي وقتي شوهر کردي تازه مي فهمي چي بوده و تو خبر نداشتي!
    ميان خنده گفتم:
    - عزيز اين دوره زمونه برعکس شده. دخترا فکر مي کنن شوهر چي هست! ولي تا ازدواج می کنن تازه مي فهمن چي هست!
    اين و گفتم و خودم زدم زير خنده. عزيز که متوجه منظور من نشده بود سري تکان داد و گفت:
    - آره عزيز، دختراي اين دوره زمونه آبرو رو سر کشيدن حيا رو قي کردن. اون دوره تا مي گفتي شوهر....
    پريدم وسط حرفش و و گفتم:
    - دخترا رنگ لبو مي شدن و از خجالت خودشون و تو هفت تا سوراخ قايم مي کردن، ولي اين دوره....
    - آره مادر اين دوره تا ميگي شوهر ورنپريده ها نيششون تا بناگوش که چه عرض کنم تا ناقولوسيشون گشاد مي شه.
    اي الهي دور عزيزم بگردم که اين قدر باعث شادي من مي شد. بعضي وقتا مثل امروز اين قدر از دستش مي خنديدم که همه غم هام يادم مي رفت.
    ویرایش توسط باران 69 : 1392,07,04 در ساعت ساعت : 14:04

2. 1,048 کاربر از پست باران 69 تشکر کرده اند .

!!!DORSA!!! , # NEGAR # , # بلوط # , #saba.b# , $hanane$ , "فاطمه نیک نیا" , "لعیا" , "َAVA" , (زلال) , * Bita * , * MeLoDy * , *!_Gole Yas_!* , **Rebbeca** , **Silver Star** , **ستاره*مشکی** , **سولماز** , *9092*شادی , *::*MinoOoshi *::* , *emo girl* , *Fatemeh.K* , *kArAne* , *kolaleh* , *leopard* , *Lonely* , *mahsa* , *marin* , *mary , *Nafise.a9* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *niusha* , *parmiss*gh , *Rima* , *sana* , *SaNaY* , *sara , *shima* , *soodabeh* , *spectacular* , *vampire girl* , *yasaman* , *yasna* , *ZOHRE , *_*aseman*_* , *~aida bala~* , *~Faezeh~* , *بارون پاییزی* , *دختر توپولو* , *ریما* , +Neda+ , - MONA - , --Nila-- , -Farimah- , -ShaDi- , -نازلی- , ...ARAD... , .:.TaniA.:. , .:AMIR:. , .HOMA. , .KING. , .mahsa. , .Mania. , .MOHABBAT. , .MojGan. , .Monire. , .nox. , .parniya. , .هازال. , 2rsa , 3tare* , 5011311 , 6236sara , 88 shiva , 90ia , ::ᗩrᗩற:: , a.n.jel , a2saw.p , aahh , Abandokht , abby7 , abifiruzei , Admin , afi jonz , aida.1996 , aidai , Aisa_lluvia , akijun , alikhademi , alone shadow , Altin ay , Ami Tis , amir_want3d , amisha , amordad65 , anahita MA4 , Anahita.s , angel04 , Angelical , angle66 , angle92 , anita619 , ANNE , Anolin , anzhela , aqua , AR0sha , aram27 , aras , architect_shima , arezo m , Arezoo*~*r , arezoo184 , arghavan58 , ARIA GIRL , ariana*dreams , arish94 , armaghan88 , arman_iran , armita1819 , aroma.rahi , aroosak , Arrosha , ART!ST , Artenus , artnous , aryana.n , asal-1412 , asal-661 , asal_aram , asemane nili , asha.to20 , ashege to , ashk eshgh , ashkannia , Asho0oB , ashoka , asma-m , assassin_ahwaz , atefeh_49 , atieh72 , atish69 , atyek , AVAmb3HbahanI , ava_ra , AVESTA , Ay San , AYDA alone , ayda3 , aygeen , aynaz76 , azade jooon , azade_sh , azad_awesome , azam 24 , azarsana , azda , babsaneh , bahar-70* , BaharәH , banana , banoojun , baran . M , baran eshgh , baran.amad , Barane Gham , barane khazan , barcelona-4 , barobax_vorojak , bast girl , Beautiful Jasmine , behi_aquarius , Behnaz joon , behnaz98 , Behnoush , best g!rl...SH , betiya , bikari , birdana2 , blub2000 , brain storm , breathe , Bronte , Cat in boots , CAT-WOMAN , coral12 , D0nya , Dai28 , dara77 , darban , darian , Defne , degeer , dokhtare khial , Dolphin , doooni , doorin , dorsa_beigi , ebrahimi.fari , edin , eglantine-m96 , elahe 66 , elahe.goddess , Elahe111 , elahe70 , elahejoon1234 , eleana , electeronic , ELI.12 , eli5 , elia65 , elianoos , elina18 , EliSo , elloy , ELMIRA79 , elsa.17 , engineer 1390 , eti98 , f@(/@$ , f@t3meh.k , fadai , faeze mozafari , faezeh khajeh , faezeh88 , faez_er , fafa_f , fanoos_68 , fantasy girl , faribash , fariba_hed , farisa , farizad , farnas , Farnaz , Farnaz.R , fArzane.Far , fatemeh2001 , fathemeh , fatima.h , fatima64 , fatima983 , fatima_59 , feloor , fereshte kochak , FERESHTEH-F , fereshth , FiFi joon , flavia , forough92 , friend16 , frokni , fzzzz2002 , f_javid , G!rl , G.Atishpare , gandomsa , ghambar , ghazale96 , ghazghaz , gheisareh , gherti , ghorob89 , GitaRi , glarion , Golden Eye , goldoone22 , gole mikhak , gole narges , golgoli jaan , golnaghshetavous , GOLNAZ , golnuosh , gorbenanash , H..GH , hala , hamideh , hanajigh , hanayi , hana_m , Haniday , hanieh jojo , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , hasti_azadi , havij69 , hedie9390 , hediyeh_b , helik , HELISHi , HiLdA BeAuTy , hiva4887 , hoda barani , Hodaa37 , homa* , homa41 , homa90 , homaa , homi1 , honey-asal , Hoopoe , hooriehgholami , hooriya_y , horin , hsdhsd , hyunah , h_a_1234 , ice-girl , icicle , Idin98i , ir2007 , Irani , jighol , jo-jo , joghoze , JonasRahimi , jooje rangi , jujuee , k.hial , kamand131 , XXNightAngelXX , Katra , katy , KaVo , ke$ha , kfdh , khademre , Khate Siah , khatereh14 , khorshid☼dokht , khoshhal , kimia 2008 , kimia joon , kimia.76 , kimiya14 , kiumars , KOKI , kolaleh , L@DY BIRD , lale joon , lalehjoon , lartmis , layahashemi , leila.kh , leila93 , leili_zzz , leilyk , libra272 , lili 20 , lili5225 , lindalili , Lioda , little princess , Lovely_girl , L_O_V_E , M!ss Perfect , m.a.r.z.i , M.matineh , m0zhdeh , m@hs@_72 , M@R@L , magloniya , mah2011 , mahboobeh 98 , mahdiar , mahdieh021 , mahdieh67 , mahdiehhjz , mahia_jojo , mahnazmom , mahsa tanha , mahsa.a , mahsa.g.75 , mahsa1490 , mahsadina , mahsamoon , mahsany , mahsaok , mahsay , mahshid... , mahshid_3d , Mahtab 75 , mahtab10 , mahya1995 , mahya_pink , makhmal_66 , malus , mamorin , maneou , many22 , Mar*Mar banoO , maral_70 , marmara25 , marva , mary626 , maryam joOon , maryam mokhtari , maryam paeizi , maryam-70 , maryam-pj , maryam1358 , maryam63279 , maryamale , maryta , masoumeh , matin_a , maya 74 , mazi63 , mb_maryam , MEHREDAD98ia , mehrgan0000 , mehrsaa , melanie stryder , Melisa , mellina2000 , melodeee , melodina , meno , mersad20 , me_ned , mfr60 , mikironi , mina naz , mina* , mina68 , mina_bala74 , mina_k , mindrella , minoo76 , mirage , misget , Misha73 , misha_kavir , Miss-Mahya , Miss.Aima , mitra.ym , mkhajezadeh , mohadese.k , mokmor , Momali , mon@ , mona.65 , mona74 , Monaica , monir1343 , monos , morento , motlagh , Mozhgan195 , msetaiesh , mta farokhzad , My YoonA , mzd_pmd , m_mah , m_princess , N A F A S , n!loof@r , n00Ra , nacjon , nadia1 , nafas44 , naghos70 , nahal_ma97 , NAHAYATt , Nahid72 , nana22 , nasi & somi , nasibesameie , nasim j , nasim1768 , nasim78 , nasimrahi , nasrin22 , nastaran b , nastaran.r , nastaran86 , nastarani , nastaran_702 , nazi shirazi , nazi1 , nazz , nbanoo , nbm.1376 , neda306 , nedaj , neg neg , negin.27 , negin.b , negin97 , neginer , neshan , niayesh00 , niayesh_s.s , niazruby , NiceNoice , Night , night star , niho , nika21 , nikaan , nikitaaa24 , nila23 , nilofar.kh , niloofar 1374 , nilor , nilou6 , Niloufar00 , niloufar_rose , NiNa.S , nini-kimi , nioosh , niyayeeeeeesh , nlp16001 , NO ONE , noooor , nooriya , nooshin44 , norsa , notrika , nrezaii , oldooz bala , omidi , omidk , OoPs , osoldoroo , osweh , otared , p@rn@z , P@rya , pa.j , padideh_hs , PAEEZ70 , paeezi , pain , paiz , pani.moghaddam , paradise , parand gol , pardy , pari mn , Pari* , paria mahan , paria.v , pariedarya , parisa mah , parisa*M , parisabeheshti , parmis86 , parmis91 , parshan 77 , parvane. , patough , patrin , persian boy_22 , Pink*rojano , Pinkvadie , pishimaloos , polymehr , pr.delafrouz , princess74 , proxima , raana76 , radvin24 , RafOneh , raha noonooshi , Raha*10* , raha.66 , raha1375 , raha6956 , raha_73*(~_~)* , RaheBipayan* , raingirl16 , ramlin , rangin , rashno , Rasuliiiiii , raz raha , razin 75 , RealIty , redrose_love68 , reem1368 , reyh@neh*66 , Rez1_ds , Reza , reza9000 , Rha.sh , Rita. , romina ab , Ronak-Banoo , ronnin , Rosali , roshan* , roya1365 , roya62 , roya_ab_m , roz3 , rozok , rural girl , s-sm , s.fzpr , S@min , sabouraneh , sadaf.a , saghi.m , saghi_ghm , sahar4 , saharnaz1390 , sahar_love , sahely , sahel_m , saktin , samarium , samihastam , Samin20 , samini , samira1362 , sampadi , samsam1354 , sana1577 , sana1994 , sanaaam , sanamjooje , sanashsh , sanaz 69 , sanaz sh , Sanaz1370 , sanaz_ , sania555 , sanii joon , santa. f4 , sapidkooh , sara parvizi , sara.6887 , sara1995 , saraabyaneh , saratab , sara_1360 , SaRgArDuN_A , sarina1911 , Sati_Faeze , se7en-1991 , sedena , sefid65 , Semin309 , sepideh jo0n , sepideh1993 , sepidehri , sera999 , serentipiti , setare97 , setareh30 , setareh67 , setayesh_p995 , sevgil$$$@ , sevin jooni , Shabah eshg , SHADI 73 , shadman , shafagh 69 , shaghayagh banoO , shaghayegh69 , shakiii , Shaloliz , shamilaamir , sharareh 78 , sharghi , shatot , shecary , sheida_953 , sheydajoooon , shima14 , shimaaaaa , shirin74 , shiva joon , shivashiva , shooma , shooookajojo , sibsorkhhava , Silber , silverstar , simaaaaa , simaN , simi , sinsor , sipa , skiller , ~sky angel~ , sky-star , sky20 , Sky_GiɌl , smaaeeli , smart.b , Smiling Girl , snappy , snopoy , Snow Dream , sogan*d , sogand n , Sogand.I , sogolhe , sogolmehrabon , soha1990 , sokoote_zendegi , sokot shab , Sokout , sollmaz , some one , some61 , somy_kh , soso2012 , Patient.Stone , sparrow , Specialstar , Speed McQueen , spring93 , sstar , star75 , Star8 , Star_69 , stiv , Street love , SUKY98 , SunDaughter☼ , suolmaz , sura , susanzandieh , sydney , syhbyt , symorgh , szszsz , S_64 , s_donia323 , s_mehr , sαвα , T.A.C 7 , T@r@neh* , Taataa , tama1011 , tania_7 , TanNazZz , tannaz_85 , tara jon , taraneh24 , taranom farahi , tatar , taty9918 , ten ten , tghyasfr , Tifani Jon , Tikooli , tina 1989 , tina. , titinaz , ti_na60 , tondar1365 , toop , traker , unichorn , Universe95 , UnKnOwN_Sh , v.f.d , Vaaleh , valan , vanas , Veni , VIDA / H , winter emerald , Y@Li-Jj , yalda97 , yam yam , yas yas , yasaman20 , yasamin khanoom , yasamin_34 , yasekabud , yasesabs , yasi 72 , yasi♥fabrik , yasna:s:.: , yasnaa , Yasnaaaa , yeganeh98 , yjdj , yox1n , z*gh , Z.BITA , zahra jigar , ZAHRA*N , zahra.gol , zahra.h , zahra16 , zahra501 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zauberin87 , zeinabjoon , ZeYnAb KhAnOoM , ziiiziii13 , zizijooon , Zjooojooo , _Azadeh_ , _TarlaN_ , ~ SanaZ 15~ , ~*MONA*~ , ~*~havva~*~ , ~2ne2~ , ~anahita~ , ~fatemeh69~ , ~foroozan~ , ~HaPPym00N~ , ~HeaRTbeAt~ , ~Magic Life~ , ~Melika~ , ~N!na jOojOo~ , ~pArnYa~ , ~Samaneh~ , ~SAREH~ , ~SariR~ , ~shahrivar~ , ~shokuh~ , ~Tulip~ , «zahra» , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ·•● samir ●•· , ×sepidar× , ××HappY GirL×× , ×سپنتا× , ˙·▪●Nilsa●▪·˙ , آتای , آتری , آذردخت , آرتمیس 98 , آمينا , آنیتا , آوین. , آييريا , آیسان راد , اترون , اتشیان , اتل و متل , ارتمیس * , ارزو. , اسمر , اسمون ابری , افسون صورتی... , اقاقی , امیرپارسیان , انگشتر , اژمان , ایلیبرا , ایماز , باران شب , بارانیان , بازیگوش , برادپیت , بغض شکسته , بلــوط , بلور , بهارجون , بي بي فري , بی بی گل , بیتا صالحی , بیسان تیته , تابتا , تانی , تانیس , ترنج خاتون , ترنم ازاد , تمنای دل , تمنّا , تهمتن , توهم سبز** , تينا.م , تینا عبداللهی , تینا97 , ثــمـره , ثـمیـن , جلوه , جیگر 2012 , حرير , حسینی شاکر , حـسـام*فـیـضـی , خانوم جان , خانوم عسلی , خاوردخت , خورشید روی آب , دختــربــاران , دخمل کوشولو , دلداده , دور ولی نزدیک , دوشیزه تنها , دیبا کیان , راز نیاز , رز آبی , رز صورتی ... , رزصورتی , رها 69 , رهااهر , رهان , رولا , روياي ابي , روژان , رویای من او , ریحانه 76 , ریحون , زئوس 69 , زری , زهره ابراهیمی , زهره75 , زوها , س_م_م_ , سارا98 , ساری گل , ساغر123 , سانجانا , ساکتین , ستاره ارزو , ستاره بارون , ستاره76 , سحرجون1 , سرتق , سعاد , سليماه , سوال , سپیدوسیاه , سیمیندخت , شادئ , شادزی , شاهین 3 , شاپرک13 , شایسته بانو , شب , شداد , شقایق98 , شكوفه هاي گيلاس , شهرزاد.م , شیوا , صحبا , طلوع عشق , علی رضاایران , عمه خانم , غنچه خاموش , فارقلیطا , فاطي91 , فانتین , فرمسک , قطره آب , قطره کوچولو , لادیان , لاله 22 , لمیس20 , لی لی تنها , لیلاحمیده , م.م.ر , مادام بی موسیو , مامانی جون , محبوبه_م , مرجان بانو24*12 , مرجان55 , مرضیه جهان آرا , مرواریدجووون , مریمی__ , مسافر كوچولو , مشکور , ملودی 67 , ملودی 69 , ملیساا , ملیکا75 , منا64 , مهتا 1090 , مهتاب جونی , مهدیه رادمنش , مهر.آئین , مهرزا , مهسا 1993 , مهستی , مودب , مونا** , ميمو , میترادات , نارینا.. , ناشناس58 , نسيا , نصرا... , نفس رادمنش , نفس71 , نماز67 , نوشین66 , نويسا , نگاه روشن , نگاه7732 , نگین , نی نی توچولو , نیلا... , نیلو فر 69 , نیلوفر.. , نیلوفر:-) , نیکان , نیکولا 71 , هانیه نیکو , هفت مقدس... , همای رحمت , هوای بارونی دلم , هوراوش , هوفریا , هیلا , واران , وارث , وفادار , ياابالفضل , يهدا , پرنده بهشتی , پرهامه , پرواس , ღღ Parisa ღღ , پریاss , پریسا77 , پـردیس , پهره , پونام , پیازچه , چپ دست , چیکا , ژیگر , کاساندا , کمند , کپل ناز , کیمیا.... , گرگ بلا , گلسار , گيس گلابتون , یهدا , یگانه , یگانه بانو , ღ pArIsAღ , Ⓕⓐⓣⓘⓜⓐ , ●ʀσzнiиα● , ★Night Sky Soul , ♣ Elvira ♣ , ♥BAHAR♥ , ♥pari_gh♠ , ♥Sara , ♩♑4√ , ✗ sнÁ вη αм ✗ , ✿♥ نـازنـیـن ♥✿

3. Top | #2

مدیر بخش کتاب

میانگین پست در روز
    9.51
    تشکر از کاربر
    88,522
    تشکر شده 418,434 در 26,674 پست
    حالت من
    Mariz
    اندازه فونت

با تشکر لطفا شروع کتاب را در تاپیک زیر اعلام کنید

آمارکتابهای در جریان سایت

توضیحاتی راجع به کتاب، تعداد صفحات و نویسنده و سال چاپ حتما ذکر کنید .

از فونت Tahoma و سايز 2 استفاده كنيد و در بین خط ها لطفا فاصله نندازید تا ساختن فایل PDF راحتتر باشه.

کمتـر از 20 خط در هر پست قرار ندهید!

برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع مجاز می باشد!
    ممنون
    اگر می خوهید رمان ِ خود را در انجمن قرار دهید و بلد نیستید... کلیک کنید!
    برای آگاهی از قوانین بخش کتاب... کلیک کنید!
    جهت اطلاع از قوانین بخش نقد و نحوه ی گذاشتن تاپیک نقد... کلیک کنید!

هر سوالی از بخش کتاب دارید، ابتدا تاپیک های بالا رو بخونید و اگر جواب خود را نیافتید به یکی {فقط یکی!} از مدیران ِ بخش، پیام خصوصی بزنید!
    نکته یِ مهمِ بخشِ تایپ:
    رمان هایِ فاقدِ خلاصه یِ مناسب، تایید نمی شود!

4. 396 کاربر از پست asal_cheshmak تشکر کرده اند .

!!!DORSA!!! , # بلوط # , $*~fire~*$ , $hanane$ , "لعیا" , (زلال) , * Bita * , **Silver Star** , *emo girl* , *kArAne* , *Lonely* , *mahsa* , *marin* , *mino* , *N!LooFaR* , *Nafise.a9* , *niki , *parmiss*gh , *Rima* , *ROJA* , *ZOHRE , *~aida bala~* , *~Faezeh~* , -نازلی- , .:~KaMeLiA~:. , .KING. , .mahsa. , .MOHABBAT. , .Monire. , .هازال. , 2rsa , 6236sara , 870664182 , 90ia , a.n.jel , abifiruzei , Admin , afi90 , Aisa_lluvia , akijun , Altin ay , Ami Tis , amordad65 , angle92 , aram-anid , aram27 , aras , aroosak , Arrosha , ART!ST , Artenus , artnous , asal-1412 , ashege to , ashk eshgh , ashoka , assassin_ahwaz , atieh72 , atyek , ava_ra , AVESTA , azam 24 , azarsana , BaharәH , banana , baran . M , Barane Gham , Beautiful Jasmine , behi_aquarius , Behnaz joon , Behnoush , birdana2 , breathe , Cat in boots , Dai28 , dara77 , darian , edin , eglantine-m96 , elahe 66 , Elahe111 , elahe70 , eli.M , eli5 , elianoos , elina18 , f.hazrati , f@(/@$ , faez_er , fariba_hed , farisa , farizad , Farnaz , fArzane.Far , fatemeh2001 , fatima64 , fatima_59 , feloor , FiFi joon , flavia , frokni , f_javid , G!rl , G.Atishpare , ghambar , ghazale96 , ghorob89 , GitaRi , goldoone22 , gole narges , golgoli jaan , golnaghshetavous , H..GH , hamideh , hanajigh , Haniday , hanye , hasti_azadi , hediyeh_b , HiLdA BeAuTy , hoda barani , homa41 , homa90 , homaa , Hoopoe , hooriehgholami , horin , hyunah , iran united , jooje rangi , jujuee , kamand131 , Katra , Khate Siah , khatereh14 , kimia joon , kolaleh , leila.kh , leilyk , libra272 , lili5225 , little princess , L_O_V_E , m.nafas , m0zhdeh , M@R@L , MahAsa*** , mahdieh67 , mahia_jojo , mahsa.g.75 , mahsadina , mahsany , mahsay , Mahtab 75 , mahtab10 , mahya1995 , malmal91 , marjan 75 , maryam joOon , mazi63 , mehrsaa , melanie stryder , mersad20 , me_ned , mina naz , mina* , mina68 , mina_bala74 , mina_k , Miss.Aima , mitra.ym , mokmor , mona.65 , Monaica , motlagh , N A F A S , nafas44 , naghos70 , NAHAYATt , Nahid72 , nasim j , nasrin22 , nastaran_702 , NazNazak , niayesh_s.s , niazruby , nikaan , nilofar.kh , niloufar_rose , nlp16001 , NO ONE , norsa , omidi , pa.j , PAEEZ70 , paeezi , paradise , parand gol , parisa mah , parisabeheshti , parisan1372 , parmis86 , parshan 77 , parvane. , patrin , Pink*rojano , princess74 , proxima , raana76 , raha.66 , raha1375 , raha_73*(~_~)* , RaheBipayan* , ramlin , Rasuliiiiii , razin 75 , RealIty , Reza , reza9000 , ronnin , roya_ab_m , rozok , s-sm , sahar_268 , sahely , sanaz 69 , sania555 , santa. f4 , sapidkooh , sara parvizi , SaRgArDuN_A , se7en-1991 , sepideh jo0n , serentipiti , setayesh_p995 , sevgil$$$@ , sevin jooni , Shabah eshg , shaghayegh69 , shamilaamir , shatot , shima14 , shirin74 , shivashiva , shooma , sibsorkhhava , Silber , simaN , Sky_GiɌl , snappy , snopoy , sogand n , Sogand.I , sokoote_zendegi , sollmaz , some one , some61 , somy_kh , Patient.Stone , sparrow , star75 , Star8 , suolmaz , susanzandieh , sydney , szszsz , s_donia323 , sαвα , T.A.C 7 , T@r@neh* , TANSU , taranom farahi , tatar , tghyasfr , Tifani Jon , Tikooli , tina 1989 , tina. , UnKnOwN_Sh , Vaaleh , valan , Veni , VIDA / H , xxxblackstarxxx , yalda97 , yasamin khanoom , yasesabs , yasna:s:.: , Yasnaaaa , z*gh , zahra.gol , zahra501 , zahra_jk , Zahra_niki , ZeYnAb KhAnOoM , _Azadeh_ , _TarlaN_ , ~ SanaZ 15~ , ~*~havva~*~ , ~2ne2~ , ~HaPPym00N~ , ~Melika~ , ~pArnYa~ , ~shahrivar~ , «zahra» , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ×sepidar× , ××HappY GirL×× , ˙·▪●Nilsa●▪·˙ , آهو خانم , اترون , اتل و متل , اژمان , ایماز , باران 69 , باران شب , بهارجون , بی بی گل , تانی , تانیس , ترنج خاتون , ترنم ازاد , تمنای دل , تينا.م , تینا97 , ثـمیـن , جیگر 2012 , حدیثــــــه , خانوم عسلی , دخی بلا , دور ولی نزدیک , دوشیزه تنها , رز صورتی ... , رزصورتی , رها 69 , رولا , ریحانه 76 , ریحون , زئوس 69 , ساری گل , ستاره ارزو , ستاره ی رها , ستاره76 , سرتق , سوال , سپیدوسیاه , سیمیندخت , شادزی , شاهین 3 , شاپرک13 , شقایق98 , شكوفه هاي گيلاس , شیوا , طلوع عشق , غنچه خاموش , فاطي91 , قطره آب , لاله 22 , مادام بی موسیو , مامانی جون , مرجان ك , مرضیه جهان آرا , مریمی__ , ملودی 67 , ملودی 69 , ملیساا , منا64 , مهدیه رادمنش , مهرزا , مهستی , مودب , ميمو , نسيا , نفس71 , نوشین66 , نگین , نی نی توچولو , نیلا... , نیلو فر 69 , نیلوفر.. , نیکان , واران , وارث , ویولون , ياابالفضل , پـردیس , ژیگر , کمند , کپل ناز , گرگ بلا , گلسار , یهدا , یگانه , Ⓕⓐⓣⓘⓜⓐ , ♣ Elvira ♣ , ♥BAHAR♥ , ✿♥ نـازنـیـن ♥✿

5. Top | #3

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.77
    تشکر از کاربر
    17,988
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

در ميان خنده صبحانه ام و خوردم و پا شدم. عزيز هنوز هم غر مي زد و ظرف و ظروف رو توي سر هم مي کوبيد. از آشپزخونه اومدم بيرون و بدو بدو از پله ها رفتم بالا و شيرجه زدم توي اتاقم. سر سري موهام و برس کشيدم و دوباره با کش بستم. جلوي در کمدم ايستادم و با دعا و ثنا در کمد رو باز کردم. باز کردن همانا و غرق شدن زير يک من لباس همانا! من آدم بشو نبودم! لباس ها رو تند تند کنار زدم و يه مانتوي سرمه اي بلند با يه شلوار جين يخي و يه روسري آبي روشن جدا کردم. اتو رو به برق زدم و تند تند اتو کشيدم. کم کم داشت دير مي شد. لباس رو پوشيدم و موهاي روشنم رو يه وري توي صورتم ريختم. حال آرايش کردن نداشتم. بدون آرايش هم به اندازه کافي اعتماد به نفس داشتم. کفش هاي پاشنه پنج سانتي سورمه ايم رو هم به پا کردم و از در بيرون رفتم. بالاي پله ها دوباره خواستم نرده سواري کنم که چشمم به عزيز افتاد که پايين پله ها ايستاده بود. طوري به چشمام زل زده بود که ياد گربه توي تام و جري افتادم وقتي که چشمش به جري مي افتاد. از فکر خودم خنده ام گرفت و با متانت پله ها رو يکي يکي پايين رفتم. حسرت نرده سواري به دلم موند. عزيز جون زير لب چيزي شبيه ورد را تند تند مي خوند. وقتي جلوي پايش ايستادم بلند گفت:
    - چشم حسود کور بشه ايشاا...! لا حول ولا قوة الا باا... علي العظيم!
    - اوه کي مي ره اين همه راه و! عزيز داري براي من خرچسونه قزميت اينا رو مي خوني؟ کي مياد من و چشم کنه؟
    - واي ننه ماشاا... عين سرو مي موني! تا داشتي مي اومدي پايين ياد مادر خدا بيامرزت افتادم.
    بغض گلوي عزيز و گرفت و نتونست حرفش و ادامه بده. آهي کشيدم و لبم رو جويدم تا اشکم سرازير نشه. مامان کجايي که وايسي پايين اين پله ها و براي دخترت دعا بخوني که قبول شده باشه؟ کجايي که حض دخترت رو ببري؟ مامانم زود رفتي... خيلي زود رفتي... چند نفس عميق کشيدم و کنارش لب پله نشستم. دستم و سر شونه اش انداختم و گفتم:
    - اِ عزيز يعني چي گريه مي کني؟ نمي گي صبح اول صبحي من و اين جوري راهي کني من کلي موج منفي مي گيرم بعد اين موج منفيا روي روزنامه اثر مي ذاره و به جاي پزشکي و دارو سازي و دندون پزشکي رشته کون شوري بچه...
    به اينجا که رسيد عزيز سرش و بالا آورد و گفت:
    - اُه مادر! تو به کي رفتي اين قدر بي تربيت شدي؟ خجالت نمي کشي؟
    غش غش خنديدم و گفتم:
    - پاشو عزيز جونم. پاشو قربونت برم مسافر و که اين جوري بدرقه نمي کنن!
    توي صورتش کوبيد و گفت:
    - خدا مرگم بده! مگه داري مي ري مسافرت؟
    ميون خنده دستش و کشيدم و گفتم:
    - نه جيگر من! دارم مي رم پاي دکه روزنامه فروشي سر خيابون. زودم بر مي گردم، البته اگه اين آتيش به جون گرفته ها بذارن. دارم بهت مي گم که يعني ديگه گريه نکني.
    اشکاش و پاک کرد و گفت:
    - باشه مادر بدو پس تا ديرت نشده. برو و زود برگرد مي خوام براي ناهارت بادمجون درست کنم.
    خودم و زدم به غش و گفتم:
    - جونم بادمجون.
    - برو دختر خودت و لوس نکن
    دست عزيز و چسبيدم و گفتم:
    - عزيز جونم.... بابا خوابه؟
    - سرت تو جايي خورده مادر؟ بابات اگه خواب بود با اين همه غش و ضعفي که تو کردي و سر و صداهايي که راه انداختي چسبيده بود به سقف که.
    با ذوق گفتم:
    - نيست؟
    - نخير... قبل از بيدار شدن تو رفت سر کار.
    - آخ جون. پس عزيز جونم بدو سوييچ ماشين مامان و بيار بده به من.
    - نه مادر. بيخيال ماشين شو و برو. پياده برو ننه، جووني خدا بهت پاي سالم داده.
    - اِ عزيز؟ اين درسته که ماشين به اون ماماني گوشه پارکينگ خاک بخوره بعد من پياده برم؟
    - خب ننه لابد تصديق نداري که بابات اين قدر روي سوار ماشين شدنت حساسه!
    - چي مي گي عزيز؟ من ماه پيش گواهينامه گرفتم. فقط چون تند مي رم بابا مي ترسه ماشين بهم بده يهو طوريم بشه، ولي من قول مي دم يواش برم. حالا شما برو سوييچ و بيار.
    ـ نه مادر من دلم لا هول مي شه تا تو بري و بياي سه بار جون مي دم. ولش کن بيا تاکسي بگير با تاکسي برو.
    - اِه عزيز اذيت نکن. تو رو جون بابا.
    - اِ قسم نده دختر!
    - خب پس بيار.
    عزيز چس و فس کنان به سمت اتاقش رفت تا سوييچ رو بياره. زير لب غر هم مي زد:
    - اي امان از جووناي امروز. الان مي گه يواش مي رم ولي تا بشينه پشت فرمون همه چي يادش مي ره. اول صداي ضبطش محله رو ورمي داره بعدم جيغ تايراي ماشين ننه خدا بيامرزش.
    ديگه صداش و نشنيدم. دم در اين پا اون پا مي کردم تا بالاخره سوييچ و آورد. سوييچ و قاپيدم و هوار کشان خداحافظي کرده و از در بيرون رفتم. پرشياي بژ مامانم زير نور آفتاب برق مي زد. با شادي پريدم پشت فرمون و ماشين و روشن کردم. در پارکينگ رو با ريموت بازکردم و رفتم بيرون. همين که از در رفتم بيرون صداي ضبط رو تا ته بلند کردم. صداي جيغ لاستيکا هم بلند شد. جلوي خونه بنفشه اينا که يه کوچه با خونه مون فاصله داشت ايستادم و دستم رو روي بوق گذاشتم. پريد بيرون. توله سگ چه تيپي زده بود. مانتو کتي قهوه اي رنگ با جين کرمي و روسري کرم قهوه اي. موهاي قهوه ايش و هم از اين ور و اون ور ريخته بود بيرون. عاشق فر درشت موهاش بودم. پريد روي صندلي کنار من و جيغ کشيد:
    - چه دير اومدي بيشعور!
    - مي دوني که سرم گرم عزيزه.
    - آره مي دونم عزيز جونت عشقته، ايشاا... به پاي هم پير بشين.
    انگشتم و بردم سمت چشمش که سرش و برد عقب و گفت:
    - نکن تو رو خدا پدرم در اومد تا خط چشمم و صاف در آوردم. دست بزني اشکم در مياد ريده مي شه توش.
    - پس زر نزن.
    - باشه بابا راه بيفت شبنم داره زنگ مي زنه.
    پام و گذاشتم روي گاز و و اين بار جلوي خونه شبنم وايسادم. شبنم هم با يه تيپ جلف تر از ما دو تا پريد عقب. مانتوي آبي و نقره اي تنگ و کوتاهي پوشيده بود با شلوار جين پاره پاره. موهاي حالت دارش و با اتو مو لخت شلاقي کرده بود و از يه طرف شال سفيدش ريخته بود بيرون تا روي سينه اش. آرايشش تکميل تکميل بود. من و بنفشه سوتي زديم و همزمان گفتيم:
    - اولالا!
    شبنم پشت چشمي نازک کرد و گفت:
    - چطوره؟ مي پسندين؟
    - درد تو جون پسر کشت!
    - واي نگــــو جون به اون پسر!
    - خاک بر سر هيزت کنم.
    هر سه خنديدم و شبنم گفت:
    - بدو برو روزنامه اومده.
    - همچين هول مي زنه انگار چه خبره! بابا فقط ما سه تا عين اوسکولا مي خوايم روزنامه بخريم. همه همون ديشب تو سايت ديدن الان هم خيالشون راحت، تخت نشستن زير باد کولر دارن فيلم نگاه مي کنن که خستگيشون در بره.
    - نخيرم همونا که ديدن قبول شدن حالا مي يان دنبال روزنامه که اسمشون و يادگاري دورش خط سرخ بکشن.
    جلوي دکه روزنامه فروشي وايسادم و گفتم:
    - بدوين برين بخرين و بياين، جا پارک نيست.
    حق با بنفشه و شبنم بود. جلوي دکه حسابي شلوغ بود. نفهميدم چطوري اين دو تا ورپريده سه سوته روزنامه رو گرفتن و برگشتن. چنان جيغ و هواري مي کرديم که همه به سمتمون برگشته بودن. بنفشه صفحه « س » رو برداشته بود و بلند بلند تکرار مي کرد:
    - سميعي بنفشه... سميعي بنفشه...
    يهو جيغ زد :
    - ايناهاش... ايناهاش! واي خداي من قبول شدم. قبول شدم. قبول شدم.
    روزنامه هاي مچاله شده رو کنار زدم و گفتم:
    - درد بگيري. چي قبول شدي حالا؟
    بنفشه که از هيجان زياد سرخ شده بود و داشت خودش را باد مي زد گفت:
    - ژنتيک قبول شدم. همون که مي خواستم. واي خدا الان بال در ميارم.
    يهو صداي جيغ شبنم هم بلند شد:
    - واي شبنم نيازي.... رشته داروسازي.... خـــدا جـــــون مــــــاچ!
    از خوشحالي دوستام شاد شدم و هر دوشون رو محکم بوسيدم. اونا هم توي بغل هم کمي اشک شادي ريختن و دست آخر بنفشه که تازه متوجه من شده بود گفت:
    - تو چي؟
    در حالي که پوست لبم و مي جويدم شونه بالا انداختم. بنفشه با حرص گفت:
    - شونه و درد! بده ببينم اين روزنامه رو.
    صفحه « ر » رو قاپيد و تند تند و زمزمه وار شروع به گشتن کرد:
    - رادمهر ترسا... رادمهر ترسا... رادمهر ترسا....
    شبنم هم افتاد روي روزنامه و دو تايي شش چشمي مشغول گشتن شدند. روزنامه رو کشيدم و گفتم:
    - گشتم نبود نگرد نيست.
    بنفشه و شبنم هر دو با بغض نگام کردن. خنديدم و با بي خيالي گفتم:
    - چتونه عين گريه شرک زل زدين به من؟ به جهنم که قبول نشدم.
    - کاش يه ذره سطح پايين تر انتخاب رشته مي کردي. آخه تو فقط سه تا رشته هاي بالا رو زدي.
    - چون اگه چيز ديگه هم قبول مي شدم نمي رفتم.
    - حالا آزاد که قبول مي شي.
    - بشم هم نمي رم.
    - يعني چي؟ مگه دست خودته؟ بايد بري.
    - مي رم، ولي نه دانشگاه.
    - پس کجا؟
    - مي خوام برم اون ور. فقط منتظر يه بهونه بودم که اين قبول نشدن شد برام يه بهونه!
    ویرایش توسط باران 69 : 1392,07,04 در ساعت ساعت : 14:16

6. 891 کاربر از پست باران 69 تشکر کرده اند .

!!!DORSA!!! , # بلوط # , #saba.b# , $ ساجده$ , $*~fire~*$ , $hanane$ , "فاطمه نیک نیا" , "لعیا" , (زلال) , * Bita * , * MeLoDy * , ** زی زی ** , **Rebbeca** , **roksana** , **Silver Star** , *9092*شادی , *emo girl* , *kArAne* , *Lonely* , *mahsa* , *marin* , *mary , *miss minoo* , *Nafise.a9* , *niki , *parmiss*gh , *ReiHaNe* , *Rima* , *ROJA* , *SaNaY* , *sara , *shima* , *soodabeh* , *spectacular* , *yasaman* , *yasna* , *ZOHRE , *_*aseman*_* , *~aida bala~* , *~Faezeh~* , *آتوسا* , *دختر توپولو* , *ریحانه# , +Neda+ , --Nila-- , -Farimah- , -نازلی- , ...ARAD... , ...BaHaR... , .:~KaMeLiA~:. , .HOMA. , .KING. , .mahsa. , .Mania. , .MOHABBAT. , .MojGan. , .Monire. , .nox. , .parniya. , 2rsa , 5011311 , 6236sara , 870664182 , 88 shiva , 90ia , a.n.jel , aahh , Abandokht , abbas110 , abifiruzei , Admin , afi jonz , afi90 , aidai , Aisa_lluvia , akijun , alikhademi , alone shadow , Altin ay , Ami Tis , amir_want3d , amisha , amordad65 , ana? , Anahita.s , angel04 , Angelical , angle92 , ANNE , Anolin , anzhela , aram-anid , aram27 , aras , architact2010 , architect_shima , arda1 , arezo m , Arezoo*~*r , arezoo184 , arghavan58 , ariana*dreams , arish94 , armaghan88 , arman_iran , armita1819 , aroma.rahi , Arrosha , ART!ST , Artenus , artnous , aryana.n , asal-1412 , asal-661 , asal_aram , asemane nili , asemanii , asha.to20 , ashege to , ashk eshgh , ashkannia , Asho0oB , ashoka , asma-m , asmanisheytun , assassin_ahwaz , atefeh_49 , atieh72 , atish69 , AVAmb3HbahanI , AVESTA , Ay San , AYDA alone , aygeen , AynAzi , azade_sh , azad_awesome , azam 24 , azarsana , azda , babsaneh , bahar-70* , baharboofy , BaharәH , banana , banoojun , baran eshgh , baran.amad , baran321 , Barane Gham , barane khazan , barcelona-4 , barobax_vorojak , bast girl , Beautiful Jasmine , behi_aquarius , Behnaz joon , Behnoush , best g!rl...SH , betiya , bikari , birdana2 , blub2000 , breathe , Bronte , CAT-WOMAN , coral12 , D0nya , Dai28 , dara77 , darban , darian , Defne , degeer , dey-asa , dokhtare khial , doorin , dorsa_beigi , dryad2012 , Eghlima78 , eglantine-m96 , elahe 66 , elahe70 , elahejoon1234 , electeronic , eli ab , ELI.12 , eli.M , eli5 , elianoos , EliSo , elsa.17 , eng2day , engineer 1390 , eti98 , f@(/@$ , f@t3meh.k , fadai , faezeh88 , faez_er , fafa_f , fahime 528 , famdavari , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , faribash , fariba_hed , farisa , farizad , farnas , Farnaz , Farnaz.R , farvar1376 , fary , fArzane.Far , fatemeh 18 , fatemeh2001 , fatima.h , fatima_59 , feloor , fereshte kochak , fereshth , FiFi joon , flavia , frokni , fzzzz2002 , f_javid , G!rl , G.Atishpare , gandomsa , ghazale96 , ghazghaz , gheisareh , gherti , ghorob89 , glarion , Golden Eye , goldoone22 , gole mikhak , gole narges , golgoli jaan , golnaghshetavous , golnuosh , gorestan man , H..GH , hadis00 , hala , hamideh , hanajigh , hanayi , hana_m , Haniday , hanieh jojo , hanye , harimeshgh , hasti59 , havij69 , hediyeh_b , HELISHi , hessss , HiLdA BeAuTy , hilda_moonlight , hiva4887 , hoda barani , Hodaa37 , homa41 , homa90 , homaa , honey-asal , Hoopoe , hooriehgholami , hooriya_y , horin , hsdhsd , hyunah , h_a_1234 , ice-girl , icicle , ir2007 , Irani , jighol , joghoze , JonasRahimi , jooje rangi , jujuee , juliette , kamand131 , XXNightAngelXX , Katra , katy , ke$ha , kfdh , khademre , Khate Siah , khatereh14 , khatoon khabha , khoshhal , kimia 2000 , kimia 2008 , kimia joon , kiumars , KOKI , lale joon , lalehjoon , lartmis , layahashemi , leila.kh , leila93 , leili_zzz , leilyk , libra272 , lili 20 , lili5225 , lindalili , Lovely_girl , L_O_V_E , M!ss Perfect , M.matineh , m.nafas , m0zhdeh , m@hs@_72 , M@R@L , Maedeh , mahdiar , mahdieh021 , mahdieh67 , mahdiehhjz , mahia_jojo , mahnazmom , mahsa 98 , mahsa tanha , mahsa.a , mahsa.g.75 , mahsa.nadi , mahsa1490 , mahsadina , mahsajooooon , mahsamoon , mahsany , mahsaok , mahshid_3d , mahtab10 , mahya1995 , malmal91 , malus , maneou , many22 , maral_70 , mareym , marjan 75 , marmara25 , mary626 , maryam joOon , maryam mokhtari , maryam-70 , maryam63279 , maryamale , maryta , marzifa , masoumeh , matinmiw , matin_a , maya 74 , mazi63 , mb_maryam , mehrgan0000 , Mehrnoush , mehrsaa , mellina2000 , melodina , mersad20 , mfr60 , mina naz , mina* , mina68 , mina7006 , mina_bala74 , mina_k , mindrella , mirage , misget , Misha73 , misha_kavir , Miss.Aima , mitra.ym , mkhajezadeh , mohadese.k , mojgan am , mokmor , Momali , mona.65 , mona74 , Monaica , monir1343 , monos , motlagh , Mozhgan195 , msetaiesh , mta farokhzad , mzd_pmd , m_h_n , m_mah , m_princess , nadia1 , nafas44 , naghos70 , NAHAYATt , Nahid72 , nana22 , nasibesameie , nasim j , nasimrahi , nasrin22 , nastaran b , nastaran.r , nastaran86 , nastarani , nastaran_702 , Nazanin_8832 , nazi shirazi , nazi1 , nazz , nbanoo , nbm.1376 , neda306 , nedaj , negin.b , negin97 , neginer , neshan , niayesh00 , niazruby , NiceNoice , Night , niho , nika21 , nikitaaa24 , nilofar.kh , Niloufar00 , niloufar_rose , nini-kimi , nioosh , niyayeeeeeesh , nlp16001 , NO ONE , noooor , nooshin44 , notrika , nrezaii , oldooz bala , omidi , omidk , orkidehyesurati , osoldoroo , P@rya , pa.j , padideh_hs , PAEEZ70 , paeezi , pani.moghaddam , paradise , parand gol , pardy , Pari* , paria mahan , paria.v , pariedarya , parisa mah , parisan1372 , parmis86 , parmis91 , parrr , parvane. , patough , patrin , Pinkvadie , pishimaloos , polymehr , pr.delafrouz , princess74 , proxima , raana76 , radvin24 , raha noonooshi , Raha*10* , raha.66 , raha1375 , rahaa_m , rahaghi , raha_73*(~_~)* , RaheBipayan* , raingirl16 , ramlin , rangin , rashno , Rasuliiiiii , razin 75 , RealIty , redrose_love68 , reem1368 , reyh@neh*66 , Rez1_ds , Reza , reza9000 , Rha.sh , romina ab , ronnin , roya1365 , roz3 , rozok , rural girl , s-sm , s.fzpr , S@min , saba 68 , sabouraneh , sadaf.a , saghi.m , saghi_ghm , sahar4 , saharnaz1390 , sahar_268 , sahely , sahel_m , saktin , samarium , samihastam , samini , samira1362 , samsam1354 , sana1577 , sana1994 , sanamjooje , sanashsh , sanaz 69 , sanaz sh , Sanaz1370 , sania555 , santa. f4 , sapidkooh , sara parvizi , sara.6887 , sara1995 , saraabyaneh , saratab , sarbezir , SaRgArDuN_A , sarina1911 , Sati_Faeze , se7en-1991 , sedena , sefid65 , Semin309 , sepide25 , sepideh jo0n , sepideh1993 , sepidehri , serentipiti , setareh30 , setareh67 , setayesh_p995 , sevin jooni , Shabah eshg , shadman , shafagh 69 , shaghayegh69 , Shaloliz , shamilaamir , sharafi , sharareh 78 , sharghi , shatot , shecary , sheida_953 , sheydajoooon , shima14 , shimaaaaa , shirin74 , shiva joon , shivashiva , shooma , sibsorkhhava , Silber , silverstar , simaaaaa , simaN , simi , sinsor , sipa , skiller , sky-star , sky20 , smaaeeli , smart.b , Smiling Girl , snappy , snopoy , Snow Dream , so0o0o0o0osan , sogan*d , sogand n , Sogand.I , sogolhe , sogolmehrabon , soha1990 , sokot shab , Sokout , sollmaz , some one , some61 , somy_kh , soso2012 , Patient.Stone , spring93 , star75 , Star8 , Street love , SunDaughter☼ , suolmaz , suzmani , sydney , syhbyt , symorgh , szszsz , S_64 , s_donia323 , s_mehr , sαвα , T T--THR , T.A.C 7 , T@r@neh* , Taataa , tama1011 , tania_7 , tannaz22 , TanNazZz , tannaz_85 , TANSU , taraneh joon , taranom farahi , taty9918 , ten ten , tghyasfr , Tifani Jon , tina 1989 , tina. , titinaz , ti_na60 , tondar1365 , tono , toop , Universe95 , UnKnOwN_Sh , v.f.d , Vaaleh , valan , vampire123 , VIDA / H , winter emerald , Y@Li-Jj , YA29+1 , yalda97 , yam yam , yas yas , yasaman10 , yasaman20 , yasamin khanoom , yasamin_34 , yasekabud , yasesabs , yasi 72 , yasna:s:.: , yasnaa , Yasnaaaa , yeganeh98 , yjdj , yox1n , z*gh , ZAHRA EM , zahra jigar , ZAHRA*N , zahra.gol , zahra.h , zahra16 , zahra501 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zeinabjoon , ZeYnAb KhAnOoM , zi zi jooon , Zjooojooo , zoya , _Azadeh_ , _TarlaN_ , ~ SanaZ 15~ , ~*MONA*~ , ~*~havva~*~ , ~2ne2~ , ~B@H@R~ , ~fatemeh69~ , ~foroozan~ , ~HaPPym00N~ , ~Magic Life~ , ~Melika~ , ~N!na jOojOo~ , ~pArnYa~ , ~Samaneh~ , ~SAREH~ , ~SEA~ , ~shahrivar~ , ~Tulip~ , «zahra» , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ×sepidar× , ××HappY GirL×× , ˙·▪●Nilsa●▪·˙ , آتری , آذردخت , آرتمیس 98 , آمينا , آنیتا , آوین. , آیسان راد , اب و اتش , اترون , اتشیان , اتل و متل , اتوسا , ارتمیس * , ارزو. , اسمر , اسمون ابری , اقاقی , اژمان , ایماز , باران شب , بارانیان , بازیگوش , برادپیت , بغض شکسته , بلــوط , بلور , بهارجون , بی بی گل , تابتا , تاجه , تانی , ترنج خاتون , ترنم ازاد , تمنای دل , تمنّا , تهمتن , توهم سبز** , تينا.م , تینا عبداللهی , تینا97 , ثـمیـن , جلوه , جیگر 2012 , حدیثــــــه , حرير , خانوم جان , خانوم عسلی , خاوردخت , خورشید روی آب , دخترماه , دختــربــاران , دخمل کوشولو , دخی بلا , دریا دل , راز نیاز , رز صورتی ... , رزصورتی , رها 69 , رهان , رولا , روياي ابي , روژان , ریحانه 76 , ریحون , زئوس 69 , زری , زوها , س_م_م_ , سارا98 , ساری گل , ساغر123 , سافانا , ساکتین , ستاره ارزو , ستاره ی رها , سرتق , سوال , سپیدوسیاه , سیمیندخت , شادئ , شادزی , شاهین 3 , شاپرک13 , شایسته بانو , شب , شكوفه هاي گيلاس , شیوا , صحرا73 , طلوع عشق , علی رضاایران , عمه خانم , غنچه خاموش , فاطي91 , فرح77 , فرمسک , فندق75 , قطره آب , قطره کوچولو , لمیس20 , لیلاحمیده , م.م.ر , مادام بی موسیو , مامان صفا , مامان نی نی , ماچی , محبوبه_م , مدار2 , مرجان بانو24*12 , مرضی2 , مرضیه جهان آرا , مرواریدجووون , مریم عسل , مسافر كوچولو , ملودی 67 , ملودی 69 , ملیساا , ملیکا75 , منا64 , مهتا 1090 , مهدیه رادمنش , مهرزا , مهستی , مونا** , ميمو , میترادات , ناشناس58 , نسيا , نصرا... , نفس رادمنش , نفس71 , نماز67 , نوشین66 , نگاه7732 , نگین , نی نی توچولو , نیلا... , نیلو فر 69 , نیلوفر.. , نیلوفر:-) , نیکان , نیکولا 71 , هانیه نیکو , همای رحمت , هوراوش , هوفریا , هیلا , واران , وفادار , ویولون , ياابالفضل , پرنا , پرهامه , پرواس , ღღ Parisa ღღ , پریسا77 , پـردیس , پهره , پیازچه , کاساندا , کمند , کپل ناز , گرگ بلا , گلسار , گيس گلابتون , یاسی جان , یهدا , یگانه , Ⓕⓐⓣⓘⓜⓐ , ♣ Elvira ♣ , ♥BAHAR♥ , ♩♑4√ , ✿♥ نـازنـیـن ♥✿

7. Top | #4

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.77
    تشکر از کاربر
    17,988
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

بچه ها خواهشا! داستان رو بخونین و اگه خوشتون اومد با تشکر و امتیازاتون بهم روحیه بدین تا منم بتونم بقیه اشو بنویسم. وگرنه بیخیال می شمااااا!

- خفه... هري!
    اگه وقت ديگه اي بود حتما کلي تفريح مي کرديم ولي تو اون لحظه... بنفشه دستم رو گرفت و گفت:
    - خودت فهميدي چي گفتي؟
    سرم و تکون دادم و گفتم:
    - آره. مي خوام برم. خيلي وقته تو فکرشم.
    - ولي... ولي بابات که نمي ذاره.
    - مي دونم.
    شبنم گفت:
    - اگه مي دوني پس چرا اين حرف و مي زني؟
    - چون اميدوارم بتونم راضيش کنم.
    هر دو با هم گفتن:
    - نمي توني!
    سري تکون دادم و گفتم:
    - به هر قيمتي که شده باشه راضيش مي کنم.
    بنفشه بي توجه به حضور شبنم گفت:
    - به خاطر قضيه آتوسا بابات عمرا نمي ذاره، حتي اگه خودت و پر پر کني.
    شبنم دوست دو سه ساله ي من و بنفشه بود و براي همين هم زياد در جريان اتفاقات خانوادگي ما نبود. به خصوص ماجراي آتوسا که مربوط به شش سال پيش بود؛ ولي بنفشه رو از دبستان مي شناختم. با خانواده اش هم مراوده داشتيم و خوب همديگر رو مي شناختيم. شبنم با گنگي پرسيد:
    - آتوسا؟ مگه خواهرت چي کار کرده؟
    بنفشه با شرمندگي نگاهم کرد و لبش رو گزيد. برام مهم نبود که شبنم هم قضيه رو بفهمه، براي همين هم دستي سر شونه بنفشه زدم و گفتم:
    - آتوسا ده سال پيش براي تحصيل رفت لندن. بابا هم براي اين که اون پيشرفت کنه از هيچ راهي فروگذار نکرد. مرتب پول به حسابش مي ريخت و در ازاش فقط از اون مي خواست که درس بخونه و خانوم دکتر بشه. آتوسا هم مرتب مي گفت چشم بابا جون هر چي شما بگين. مامان خيلي براي آتوسا بي تابي مي کرد و مي خواست که بره اون و ببينه. بالاخره بابا ويزاشون و درست کرد و با مامان رفتن سراغ آتوسا. وقتي که برگشتن من با تموم بچگيم فهميدم اوضاع يه جوريه! مامان مرتب از آتوسا طرفداري مي کرد و جلوي بابا مي ايستاد ولي گويا وضع ظاهري آتوسا حسابي غربي شده بوده. موهاش و رنگ کرده بوده و لباساي آن چناني مي پوشيده. شيشه هاي نوشیدنی تو خونه اش بوده. جلوي بابا سيگار مي کشيده و از اين جور چيزا. مامان به بابا مي گفت کاريش نداشته باشه و بذاره راحت باشه تا بتونه درس بخونه ولي يه چيزي بود که بابا رو نگران مي کرد. اونم يه مدرک جرم بود. بابا تو خونه آتوسا يه لباس زير مردونه پيدا کرده بود. مامان مي گفت لابد مال پارتي هاييه که اون جا مي گيرن و مطمئن بود که ربطي به آتوسا نداره. مي گفت در اين مورد با آتوسا حرف زده و اون گفته که مال دوست پسر دوستشه ولي بابا بالاخره يه مرد ايراني بود و غيرتش حسابي باد کرده بود. بيشتر به آتوسا زنگ مي زد و حسابي نگرانش بود. دو سال ديگه هم گذشت. بابا هر کاري مي کرد ويزاش درست نمي شد که يه سر بره پيش آتوسا و اين بيشتر کلافه اش مي کرد. به اونم که مي گفت بيا ايران هزار تا بهونه مي آورد. آخرياش ديگه جواب تلفنا رو هم نمي داد. وقتي شيش ماه گذشت و خبري از آتوسا نشد بابا به ضرب پول ويزا گرفت و رفت لندن ولي با چه صحنه اي مواجه شد! آتوساي معتاد بين يه گله مرد. بابا آتوسا رو برگردوند ايران و مشغول مداواش شد. آتوسا دو بار خودکشي ناموفق داشت. بالاخره ترکش داديم. قضيه بکارتش هم با يه عمل حل شد ولي بابا اعتمادش رو به کل ازدست داد. تموم سختگيريش اين بار متوجه من شده بود. ديگه اون باباي خوب رفته بود و جاش يه باباي بد اومده بود. مامان خيلي هواي آتوسا رو داشت و من از همه طرف زير فشار بودم. محبت مامان و از دست داده بودم. بابا هم برام تبديل به يه مرد خشک و خشن شده بود. بنفشه مي دونه که اون موقع من اگه يه دقيقه دير مي رسيدم خونه بابا چه قشقرقي راه مي انداخت. دو سال بعد از اومدن آتوسا پسر يکي از شريکاي بابا اومد خواستگاريش. با وجودي که يه چيزايي راجع بهش مي دونست. البته به استثناي قضيه بکارت! پسر خوب و جنتلمني بود. وقتي اومد خواستگاري آتوسا من به آتوسا حسوديم شد. اونم از خدا خواسته قبول کرد و ازدواج کرد. الان دو ساله که رفته سر خونه و زندگي خودش. مامانم شش ماه بعد از ازدواج آتوسا يه شب که خوابيد ديگه بيدار نشد. قضيه يه تب و يه مرگ شد. ولي قبل از رفتنش بابا بالاي سرش بوده. گويا خيلي سفارش من و مي کنه. خودش فهميده بود که چه ظلمي در حق من شده. به بابا گفت از سختگيريش نسبت به من کم کنه و بيشتر بهم محبت بکنه و نذاره درد بي مادري رو بچشم. گفته بود که من با آتوسا زمين تا آسمون فرق دارم. بعد از فوت مامانم بابا کلي عوض شد. يادم نمي ره که شب ها چقدر بالاي سرم بيدار مي نشست تا خوابم ببره. بعد از مرگ مامانم هر شب کابوس مي ديدم و از خواب مي پريدم ولي خداييش بابا خيلي هوام و داشت. آتوسا هم که احساس گناه مي کرد خيلي دور و برم مي پلکيد. پارسال سال کنکور من بود ولي به خاطر حال خرابم حتي نتونستم شرکت کنم. امسالم که گند زدم رفت! من دلم خوشه به وصيت مامانم. شايد به خاطر اون بابا رضايت بده که من برم اون ور...
    بنفشه آهي کشيد و گفت:
    - من که چشمم آب نمي خوره. بابات هم سر قضيه آتوسا چشم ترس شده هم اين که جونشه و تو. مگه مي تونه يه لحظه ازت دور بشه؟
    - منم ديگه طاقت اين جا موندن و ندارم.
    - ببخشيد چرا؟
    - درد و چرا! دلم آزادي مي خواد. دوست دارم وقتي با يه پسر مي رم بيرون راحت باشم نه اين که...
    هنوز حرفم تموم نشده بود که بنفشه و شبنم از خنده منفجر شدند. با تعجب نگاشون کردم و گفتم:
    - مرگ! چه دردتونه؟
    شبنم ميون خنده گفت:
    - تو و پسر؟ برين بيرون؟
    - مگه من چلاقم؟
    - تو اگه بيل زن بودي همين جا باغچه ات و بيل مي زدي.
    خنده ام گرفت. واقعا هم که چه دليل مسخره اي آوردم براي رفتنم. من نقطه مخالف همه پسرها بودم. از همه اشون متنفر بودم. قبلاها شايد شيطنت مي کردم و سر به سرشون مي ذاشتم ولي ديگه اين کا رو هم نمي کردم. حتي لايق فحش شنيدن هم نبودن از نظر من! بنفشه هم يه بار با يه پسر دوست شد ولي اين قدر جنگ اعصاب براش درست شد که بيخيال شد. شبنم هم که عاشق يکي از پسراي فاميلاشون بود و کلا به هر کي نگاه مي کرد اون و شبيه اردلان مي ديد. ما هم هميشه سر اين قضيه مسخره اش مي کرديم. بنفشه زد تو سرم و گفت:
    - هوي کجايي؟ نکنه خبريه؟ هم حرفاي جديد جديد مي زني هم مي ري تو فکر؟
    ماشين و روشن کردم و گفتم:
    - برو بابا دلت خوشه! خبرم کجا بود؟ خبر هر چي پسره بيارن برام.
    شبنم با خوشحالي زايد الوصفي گفت:
    - امشب چند شنبه است؟
    من و بنفشه نگاهي به هم کرديم و زديم زير خنده. بنفشه گفت:
    - خنگول هنوز شب نشده!
    شبنم هم به سوتي خودش خنديد و گفت:
    - خب بابا. امروز چند شنبه است؟
    - پنج شنبه!
    - آخ جون شب جمعه!
    - سر و گوشات مي جنبه؟ ببينم قراره اردلان بياد خونه تون؟
    - درد و مرض تو جونت! نخير شب جمعه هر چي توتوئه مي ياد تو خيابون. امشب شام مهمون من.
    من و بنفشه هورايي گفتيم و بنفشه پرسيد:
    - کجا؟
    - پاتوق...
    - بگو ايول!
    هر سه با هم جيغ کشيديم:
    - ايول!
    ویرایش توسط باران 69 : 1392,07,04 در ساعت ساعت : 16:25

8. 848 کاربر از پست باران 69 تشکر کرده اند .

!!!DORSA!!! , # MiTrA.Sa # , # بلوط # , $hanane$ , "فاطمه نیک نیا" , "لعیا" , * Bita * , * MeLoDy * , **Rebbeca** , **roksana** , **Silver Star** , *9092*شادی , *emo girl* , *fatemeh* , *kArAne* , *Lonely* , *mahsa* , *marin* , *miss minoo* , *Nafise.a9* , *niki , *parmiss*gh , *ReiHaNe* , *Rima* , *ROJA* , *SaNaY* , *sara , *shima* , *soodabeh* , *spectacular* , *yasaman* , *yasna* , *ZOHRE , *_*aseman*_* , *~aida bala~* , *~Faezeh~* , *آتوسا* , *دختر توپولو* , +Neda+ , --Nila-- , -Farimah- , -نازلی- , ...ARAD... , ...BaHaR... , .:~KaMeLiA~:. , .HOMA. , .KING. , .Mania. , .MOHABBAT. , .MojGan. , .Monire. , .nox. , .parniya. , .هازال. , 2rsa , 5011311 , 6236sara , 870664182 , 88 shiva , 90ia , a.n.jel , aahh , Abandokht , abifiruzei , Admin , afi jonz , afi90 , aidai , Aisa_lluvia , akijun , alikhademi , Altin ay , Ami Tis , amisha , amordad65 , ana? , anahita MA4 , angel04 , Angelical , angle66 , angle92 , anita619 , ANNE , Anolin , aram-anid , aram27 , aras , architact2010 , architect_shima , arezo m , Arezoo*~*r , arezoo184 , arghavan58 , ARIA GIRL , ariana*dreams , arish94 , armaghan88 , arman_iran , armita1819 , aroma.rahi , Arrosha , ART!ST , Artenus , artnous , aryana.n , asal-1412 , asal-661 , asal_aram , asemane nili , asemanii , asha.to20 , ashege to , ashk eshgh , ashkannia , Asho0oB , ashoka , asma-m , assassin_ahwaz , atefeh_49 , atieh72 , atish69 , AVAmb3HbahanI , AVESTA , Ay San , AYDA alone , aygeen , aynaz76 , AynAzi , Ayta , azade jooon , azade_sh , azad_awesome , azarsana , azda , babsaneh , bahar.d65 , baharboofy , BaharәH , banana , banoojun , baran eshgh , baran.amad , baran321 , Barane Gham , barcelona-4 , barobax_vorojak , bast girl , Beautiful Jasmine , behi_aquarius , Behnaz joon , Behnoush , best g!rl...SH , betiya , bikari , birdana2 , blub2000 , breathe , CAT-WOMAN , coral12 , D0nya , Dai28 , dara77 , darian , Defne , degeer , dokhtare khial , doorin , dorsa_beigi , down13 , eglantine-m96 , elahe 66 , elahe70 , elahejoon1234 , elenah , eli ab , ELI.12 , eli5 , elia65 , elianoos , elina18 , EliSo , elsa.17 , engineer 1390 , eti98 , f@(/@$ , f@t3meh.k , fadai , faezeh88 , faez_er , fafa_f , fahime 528 , famdavari , fanoos_68 , fantasy girl , faribash , fariba_hed , farisa , farizad , farnas , Farnaz , fary , fArzane.Far , fatemeh2001 , fatima.h , fatima_59 , feloor , fereshte kochak , fereshth , FiFi joon , flavia , frokni , fzzzz2002 , f_javid , G!rl , G.Atishpare , gandomsa , ghazale96 , ghazghaz , gheisareh , gherti , ghorob89 , glarion , Golden Eye , gole mikhak , gole narges , golgoli jaan , golnaghshetavous , GOLNAZ , golnuosh , gorestan man , H..GH , hala , hamideh , hanajigh , hanayi , hana_m , Haniday , hanieh jojo , hanye , harimeshgh , hasti59 , havij69 , hediyeh_b , HiLdA BeAuTy , hilda_moonlight , hiva4887 , hoda barani , Hodaa37 , homa41 , homaa , honey-asal , Hoopoe , hooriya_y , horin , hsdhsd , hyunah , h_a_1234 , ice-girl , icicle , ir2007 , Irani , jighol , joghoze , JonasRahimi , jooje rangi , jujuee , XXNightAngelXX , Katra , katy , ke$ha , kfdh , khademre , khanum gol , Khate Siah , khatereh14 , khatoon khabha , khoshhal , kimia 2000 , kimia 2008 , kimia joon , kiumars , KOKI , kolaleh , L@DY BIRD , lake , lale joon , LandGirl , lartmis , layahashemi , leila.kh , leila93 , leili_zzz , leilyk , libra272 , lili 20 , lili5225 , lilil , lindalili , Lovely_girl , L_O_V_E , M!ss Perfect , M.matineh , m0zhdeh , m@hs@_72 , M@R@L , Maedeh , mahda , mahdiar , mahdieh021 , mahdiehhjz , mahia_jojo , mahnazmom , mahsa 98 , mahsa.a , mahsa.g.75 , mahsa.nadi , mahsa1490 , mahsadina , mahsamoon , mahsany , mahsaok , mahsay , mahshid_3d , mahtab10 , mahya1995 , malmal91 , malus , mamorin , maneou , mansuri , many22 , maral_70 , mareym , marjan 75 , marmara25 , mary626 , maryam joOon , maryam63279 , maryamale , maryta , masin , masoumeh , matinmiw , matin_a , maya 74 , mazi63 , Mehrnoush , mehrsaa , melanie stryder , mellina2000 , melodina , meno , mersad20 , mfr60 , mikironi , mina naz , mina* , mina68 , mina7006 , mina_bala74 , mina_k , mindrella , misget , Misha73 , misha_kavir , miss maryam , Miss.Aima , mitra.ym , mkhajezadeh , mohadese.k , mokmor , Momali , mona.65 , mona74 , Monaica , monir1343 , monos , motlagh , Mozhgan195 , msetaiesh , mta farokhzad , mzd_pmd , m_h_n , m_mah , m_princess , nadia1 , nafas44 , naghos70 , Nahid72 , nas2ran , nasibesameie , nasim j , nasimrahi , nasrin22 , nasrini* , nastaran b , nastaran.r , nastaran86 , nastarani , nastaran_702 , nazi shirazi , nazi1 , nbanoo , nbm.1376 , neda306 , nedaj , negin.b , neginra , neshan , niayesh00 , NiceNoice , Night , night star , niho , nika21 , nilofar.kh , Niloufar00 , niloufar_rose , NiNa.S , nini-kimi , nioosh , niyayeeeeeesh , nlp16001 , NO ONE , noooor , nrezaii , oldooz bala , omidi , omidk , OoPs , orkidehyesurati , osoldoroo , P@rya , pa.j , padideh_hs , PAEEZ70 , paeezi , paiz , pani.moghaddam , parand gol , Pari* , paria.v , pariatis , pariedarya , parisa mah , parisan1372 , parmis86 , parmis91 , parrr , parvane. , patough , patrin , Pinkvadie , pishimaloos , polymehr , pr.delafrouz , princess74 , proxima , QuEeN-HaStI , raana76 , raha noonooshi , Raha*10* , raha.66 , raha1375 , rahaa_m , raha_73*(~_~)* , RaheBipayan* , ramlin , rangin , rashno , Rasuliiiiii , razin 75 , RealIty , redrose_love68 , reem1368 , Rez1_ds , Reza , reza9000 , Rha.sh , romina ab , ronnin , roya1365 , roya_ab_m , roz3 , rozok , rural girl , s-sm , s.fzpr , S@min , sabouraneh , sadaf.a , saghi.m , saghi_ghm , sahar4 , saharnaz1390 , sahar_268 , sahely , sahel_m , saktin , samarium , samihastam , samini , samira1362 , sana1577 , sana1994 , sanamjooje , sanashsh , sanaz 69 , Sanaz1370 , sania555 , sanii joon , santa. f4 , sapidkooh , saqari , sara parvizi , sara.6887 , sara1995 , saratab , sarax , SaRgArDuN_A , sarina1911 , Sati_Faeze , se7en-1991 , sedena , sefid65 , Semin309 , sepide25 , sepideh jo0n , sepidehri , serentipiti , setareh30 , setareh67 , setayesh_p995 , sevgil$$$@ , sevin jooni , shadman , shafagh 69 , shaghayegh69 , Shaloliz , shamilaamir , sharafi , sharareh 78 , sharghi , shatot , shecary , sheida_953 , sheydajoooon , shida.m , shima14 , shimaaaaa , shirin74 , shiva joon , shivashiva , shooma , sibsorkhhava , Silber , silverstar , simaN , simi , sinsor , sipa , skiller , sky-star , smaaeeli , smart.b , Smiling Girl , snappy , snopoy , sogand n , Sogand.I , sogolhe , sogolmehrabon , soha1990 , sokot shab , Sokout , sollmaz , some one , some61 , somy_kh , sonami , soso2012 , Patient.Stone , spring93 , star75 , Star8 , stiv , Street love , sumyshoo , suolmaz , suzmani , sydney , syhbyt , symorgh , szszsz , S_64 , s_donia323 , s_mehr , sαвα , T T--THR , T.A.C 7 , T@r@neh* , tama1011 , tania_7 , tannaz22 , TanNazZz , tannaz_85 , taraneh joon , taranom farahi , taty9918 , ten ten , tghyasfr , Tifani Jon , tina 1989 , tina. , ti_na60 , tondar1365 , tono , toop , Universe95 , UnKnOwN_Sh , v.f.d , Vaaleh , valan , vampire123 , vanas , venus7021 , VIDA / H , winter emerald , Y@Li-Jj , YA29+1 , yalda97 , yam yam , yasaman10 , yasaman20 , yasamin khanoom , yasamin_34 , yasekabud , yasesabs , yasi 72 , yasi♥fabrik , yasna:s:.: , yasnaa , Yasnaaaa , yjdj , yox1n , z*gh , z.ss501 , ZAHRA EM , ZAHRA*N , zahra.gol , zahra.h , zahra16 , zahra501 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zeinabjoon , ZeYnAb KhAnOoM , zi zi jooon , Zjooojooo , _-_aramesh_-_ , _Azadeh_ , _TarlaN_ , ~ SanaZ 15~ , ~*MONA*~ , ~*~havva~*~ , ~B@H@R~ , ~fatemeh69~ , ~foroozan~ , ~HaPPym00N~ , ~Magic Life~ , ~Melika~ , ~N!na jOojOo~ , ~pArnYa~ , ~SAREH~ , ~SEA~ , ~shahrivar~ , ~Tulip~ , «zahra» , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ×sepidar× , ××HappY GirL×× , ˙·▪●Nilsa●▪·˙ , آتری , آذردخت , آرتمیس 98 , آمينا , آوین. , آیسان راد , اب و اتش , اترون , اتشیان , اتل و متل , اتوسا , ارتمیس * , ارزو. , اسمر , اسمون ابری , اقاقی , اژمان , ایماز , بارانیان , بازیگوش , برادپیت , بغض شکسته , بلــوط , بلور , بهارجون , بی بی گل , تابتا , تاجه , تانی , ترنج خاتون , ترنم ازاد , تمنای دل , تمنّا , تهمتن , توهم سبز** , تينا.م , تینا عبداللهی , تینا97 , ثـمیـن , جلوه , جیگر 2012 , حرير , خانوم جان , خانوم عسلی , خاوردخت , دختــربــاران , دخمل کوشولو , دخی بلا , رز صورتی ... , رزصورتی , رضوان-ح , رها 69 , رهان , رهایش , روياي ابي , روژان , رویای من او , ریحانه 76 , ریحون , زئوس 69 , زری , زوها , سارا98 , ساری گل , ساغر123 , سافانا , سانجانا , ستاره ارزو , ستاره ی رها , سرتق , سليماه , سوال , سپیدوسیاه , سیمیندخت , شادئ , شادزی , شاهین 3 , شایسته بانو , شب , شرقي , شكوفه هاي گيلاس , شیوا , صحرا73 , طلوع عشق , علی رضاایران , عمه خانم , غنچه خاموش , فاطي91 , فامق , فرح77 , فرمسک , قطره آب , قطره کوچولو , لادیان , لمیس20 , لیلاحمیده , م.م.ر , مادام بی موسیو , مامان صفا , مامان نی نی , ماچی , محبوبه_م , مدار2 , مرجان بانو24*12 , مرجان ك , مرضی2 , مرضیه جهان آرا , مرواریدجووون , مریم عسل , مسافر كوچولو , ملودی 67 , ملودی 69 , ملیکا75 , منا64 , مهتا 1090 , مهدیه رادمنش , مهرزا , مهستی , مونا** , میترادات , ناشناس58 , نسيا , نصرا... , نفس رادمنش , نفس71 , نماز67 , نگاه7732 , نگین , نی نی توچولو , نیلا... , نیلو فر 69 , نیلوفر.. , نیلوفر:-) , نیکان , نیکولا 71 , هانیه نیکو , همای رحمت , هوفریا , هیلا , واران , وفادار , ویولون , ياابالفضل , پرنا , پرهامه , پرواس , پـردیس , پهره , پیازچه , کاساندا , کمند , کپل ناز , کیمیا.... , گرگ بلا , گلسار , یاسی جان , یهدا , یگانه , یگانه بانو , Ⓕⓐⓣⓘⓜⓐ , ♣ Elvira ♣ , ♥BAHAR♥ , ♩♑4√ , ✿♥ نـازنـیـن ♥✿

9. Top | #5

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.77
    تشکر از کاربر
    17,988
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

شيشه عطر کوکو رو برداشتم و از سر تا پام خالي کردم. بوي شيرين و مست کننده اش اتاق رو پر کرد. آخرين نگاه رو تو آينه به خودم انداختم. مانتوي تنگ مارک گوچي که نقش هاي کمرنگ طلايي داشت پوشيده بودم با شال مشکي که ريشه هاي طلايي داشت. شلوارم هم هديه پدرم از آخرين سفرش به لندن بود. چرم مشکي لوله تفنگي با کفش هاي طلايي پاشنه بلند. کيف طلايي و سوييچ ماشين رو برداشتم و از در خارج شدم. بالاي پله ها که رسيدم بي خيال نرده ها شدم چون هم شلوارم و هم مانتوم تنگ بود و ممکن بود جر بخورن. از پله ها پايين اومدم و به آشپزخونه سرک کشيدم. عزيز هنوز هم بابت قبول نشدنم دلخور بود و حسابي سرش رو گرم آشپزي کرده بود تا يادش بره ولي باز هم تو حين کار غر مي زد:
    - حالا انگار فقط بچه من زيادي بود.
    رفتم داخل و با شادي گفتم:
    - عزيز جونم من دارم مي رم.
    عزيز به طرفم برگشت. با تحسين نگام کرد و گفت:
    - کجا مي ري مادر؟ مهموني؟
    - نه عزيز، قراره شام با دوستام برم بيرون.
    - ننه خودت يه زنگ بزن به بابات من حوصله داد و قالش و ندارم. مي ياد شروع مي کنه به غر زدن.
    - چشم
    نشستم پشت ميز و با گوشيم شماره بابا رو که به اسم ددي سيو کرده بودم گرفتم. بعد از چهار بوق صداي با صلابت بابا توي گوشي پيچيد:
    - سلام دخترم.
    - سلام بابايي، خوفي؟
    - خوبم دخترم. تو خوبي؟ بهتر شدي؟
    صبح وقتي بعد از گرفتن نتايج به خونه برگشتم بابا تماس گرفت تا از نتايج باخبر بشه. من هم که حسابي دلم پر بود با شنيدن صداي پر مهر بابا گريه ام گرفت و با بغض گفتم که قبول نشدم. بابا نزديک بيست دقيقه باهام کلنجار مي رفت و دلداريم مي داد. حالا هم براي همين حالم و مي پرسيد. گفتم:
    - آره بابا بهترم. شما خوبي؟ خسته نباشي.
    - مرسي خانوم گلم.
    - بابا؟
    - جانم؟
    - بابايــــــي....
    بابا مردانه خنديد و گفت:
    - چيه دختر خوب؟ باز چي مي خواي؟ پولت ته کشيده؟
    با غيض گفتم:
    - مگه همه چي پوله؟
    - اوه چه توپت هم پره!
    - بابا امشب مي خوام با دوستام برم بيرون.
    بابا جدي شد و گفت:
    - کجا؟
    - شبنم به مناسب قبوليش مي خواد شام مهمونمون کنه.
    - شما هر پنج شنبه به يه بهونه اي بايد برين شام بيرون؟
    - آخه بابا شما که سر کاري... اون آتوساي گور به گوري هم که....
    - راجع به خواهر بزرگت درست صحبت کن!
    - اوه ساري! اون آتوسا خانم قبر تو قبري....
    يهو بابا خنده اش گرفت و غش غش خنديد. خودم هم خنديدم و گفتم:
    - برم بابا؟
    - نگفتي آتوسا چي؟
    - سرش گرم شوهر شده يادش رفته يه خواهر تنها هم داره.
    - خيلي خب برو ولي يادت باشه تا قبل از يازده بايد خونه باشي.
    - چشم... و يه چيز ديگه...
    - ديگه چيه؟ اين بار حتما پول مي خواي.
    - نخير. ماشين مامان رو.
    - حرفشم نزن. چرا هميشه تو ماشين مي بري؟ شد يه بار اون دوستات بيان دنبال تو؟
    - آخه ددي جونم اونا که مثل ما يه ماشين تو خونه اشون خاک نمي خوره. شبنم اينا دو تا ماشين دارن يکيش مال داداشيه اون يکيش هم يا دست باباشه يا مامانش. بنفشه اينام يه ماشين دارن که هيچ وقت معلوم نيست کجا هست.
    - در هر صورت نمي شه. تو رانندگيت خرکيه.
    - رانندگيم خرکي باشه بهتره تا اين که خودم خرکي باشم.
    - تهديد مي کني؟
    - من سگ کي باشم آقاي رادمهر بزرگ رو تهديد کنم. يعني گفتم قدر من و بدونين که اين قدر گلم.
    - خيلي خب لوس نشو.
    - ببرم؟
    - بار آخرته ها.
    از پشت گوشي محکم بوسيدمش و گفتم:
    - چشم. الهي قربون باباي خوش تيپم بشم.
    گوشي رو قطع کردم و بعد از بوسيدن عزيز از خونه خارج شدم. سوار ماشين شدم و قبل از حرکت سي دي تتلو و طعمه رو توي ضبط چپوندم. از در رفتم بيرون و در و با ريموت بستم. شبنم و بنفشه رو که در حد مرگ جلف شده بودن سوار کردم و به سمت پاتوق رفتيم. بنفشه که طبق معمول جلو نشسته بود سرم رو به سمت خوش برگردوند و گفت:
    - اوا... حداقل يه سُرمه تو اين چشات مي کشيدي که اين قدر بي روح نباشي! يا يه ريمل به اين مژه هاي بورت مي زدي يه کم رنگ بگيري. آخه اين چه وضعشه؟
    - اولا به تو ربطي نداره، دوما ديدم تيپم به اندازه کافي تو چشم هست ديگه اگه آرايشم مي کردم که هيچي!
    يه نگاه به خودش و شبنم انداخت و دوتايي هر هر خنديدن. خنده هم داشت. اين قدر ريمل و سايه و خط چشم زده بودند که چشماشون از سنگيني داشت مي افتاد کف ماشين؛ ولي من عقايد خاص خودم و داشتم. يا تيپ ساده مي زدم و آرايش مي کردم، يا تيپ آن چناني مي زدم ولي آرايش نمي کردم. بابا هم به خاطر همين به ظاهرم هيچ وقت ايراد نمي گرفت. برعکس آتوسا که هميشه بابا بهش گير مي داد؛ حتي حالا که با ماني ازدواج کرده بود. ماشين رو توي پارکينگ پاتوق پارک کردم. هر سه پياده شديم. هيمن طور که داشتيم به طرف در رستوران مي رفتيم صداي جيغ شبنم بلند شد:
    - اِ... فـــــــراري!
    نگاش و دنبال کردم و چشمم به فراري قرمز رنگ فوق العاده اي افتاد که کنار پارکينگ پارک شده بود و برق مي زد. هر سه با دهان باز نگاش مي کرديم. بنفشه به سمت ماشين رفت. دستي روي بدنه اش کشيد و گفت:
    - خداي من! چشمام درست مي بينه؟ اين فراريه؟!
    من گفتم:
    - فراري چيه؟ بگو عروسک!
    بنفشه خودش رو به غش زد و روي ماشين تشنج کرد. من و شبنم از حال و هواي گيجي در اومديم و زديم زير خنده. دست بنفشه رو گرفتم و در حالي که از روي ماشين مي کشيدمش پايين گفتم:
    - پاشو خجالت بکش نديد بديد!
    - يعني مال کيه؟ مال هر کي باشه مي خوام تورش کنم.
    - حتي اگه مال يه پيرمرد نود ساله باشه؟
    - کاش مال يه پيرمرد باشه که زودتر بکشمش اين بشه مال من.
    - ولي خره تصور کن مال يه توتو باشه! از اون توتو خوردنيا!
    - عمرا يه توتو بتونه همچين ماشيني بخره.
    - بيخيال بابا ولمون کنين. بياين بريم تو تا روده کوچيکه بزرگه رو ميل ننموده.
    دست هر دو رو کشيدم و وارد شديم. هميشه همين طور بودم. هر چيزي تو همون لحظه اول برام جذابيت داشت ولي بعد خيلي زود خودم و جمع و جور مي کردم. دوست نداشتم کسي من و نديد بديد بدونه. براي همين هم هميشه همه من و مغرور مي دونستن. سقلمه هاي بنفشه و شبنم پهلوم و سوراخ کرد. بي توجه به حالت بهت زده اون ها داد کشيدم:
    - اوي پهلوم و سوراخ کردين! چه مرگتونه؟
    بنفشه همين طور که نيشگوني از پهلوم مي گرفت، گفت:
    - زهرمار. گربه ها اين جان.
    با کنجکاوي چشم گردوندم و گفتم:
    - کيا؟
    - درد و کيا! گربه ها رو يادت رفته؟ همونا که تا يه ماه پيش اين جا پاتوقشون بود. بعد يه مدت ديگه نيومدن! حالا دوباره اين جان. نگاه کن، اون وسط نشستن.
    ویرایش توسط باران 69 : 1392,07,04 در ساعت ساعت : 14:17

10. 840 کاربر از پست باران 69 تشکر کرده اند .

!!!DORSA!!! , # بلوط # , $hanane$ , "فاطمه نیک نیا" , * Bita * , * MeLoDy * , **Rebbeca** , **roksana** , **Silver Star** , *9092*شادی , *emo girl* , *fatemeh* , *kArAne* , *Lonely* , *mahsa* , *marin* , *miss minoo* , *Nafise.a9* , *niki , *parmiss*gh , *ReiHaNe* , *Rima* , *ROJA* , *SaNaY* , *sara , *shima* , *soodabeh* , *spectacular* , *yasaman* , *yasna* , *ZOHRE , *_*aseman*_* , *~aida bala~* , *~Faezeh~* , *آتوسا* , *دختر توپولو* , +Neda+ , - MONA - , --Nila-- , -Farimah- , -نازلی- , ...ARAD... , ...BaHaR... , .:~KaMeLiA~:. , .HOMA. , .KING. , .Mania. , .MOHABBAT. , .Monire. , .nox. , .parniya. , .هازال. , 2rsa , 5011311 , 6236sara , 870664182 , 88 shiva , 90ia , a.n.jel , aahh , Abandokht , abifiruzei , Admin , afi jonz , afi90 , aidai , Aisa_lluvia , akijun , alikhademi , Altin ay , Ami Tis , amisha , amordad65 , ana? , Anahita.s , Angelical , angle92 , anita619 , ANNE , Anolin , aram-anid , aram27 , aras , architact2010 , architect_shima , arda1 , Arezoo*~*r , arezoo184 , arghavan58 , ariana*dreams , arish94 , arman_iran , armita1819 , Arrosha , ART!ST , Artenus , artnous , aryana.n , asal-1412 , asal-661 , ASAL.R , asemane nili , asha.to20 , ashege to , ashk eshgh , ashkannia , Asho0oB , ashoka , asma-m , assassin_ahwaz , atefeh_49 , atieh72 , atish69 , atyek , AVAmb3HbahanI , AVESTA , Ay San , AYDA alone , aygeen , AynAzi , Ayta , azade jooon , azade_sh , azad_awesome , azam 24 , azarsana , azda , babsaneh , bahar-70* , bahar.d65 , baharboofy , banana , banoojun , baran eshgh , baran.amad , baran321 , Barane Gham , barane khazan , barobax_vorojak , Beautiful Jasmine , behi_aquarius , Behnaz joon , Behnoush , best g!rl...SH , betiya , bikari , birdana2 , blub2000 , CAT-WOMAN , coral12 , D0nya , Dai28 , dara77 , darian , Defne , degeer , Digital Boy , dokhtare khial , donya98 , doorin , dorsa_beigi , down13 , dryad2012 , ebrahimi.fari , eglantine-m96 , elahe 66 , elahe70 , elahejoon1234 , electeronic , elenah , ELI.12 , eli5 , elia65 , elianoos , EliSo , elsa.17 , eti98 , f@(/@$ , f@t3meh.k , fadai , faezeh88 , faez_er , fahime 528 , famdavari , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , faribash , fariba_hed , farisa , farizad , farnas , farnoushi , fary , fArzane.Far , fatemeh 18 , fatemeh2001 , fatima.h , fatima_59 , feloor , fereshte kochak , fereshth , FiFi joon , flavia , foggy , frokni , fzzzz2002 , f_javid , G!rl , G.Atishpare , gandomsa , ghazale96 , ghazghaz , gheisareh , gherti , ghorob89 , glarion , Golden Eye , gole mikhak , gole narges , golgoli jaan , golnaghshetavous , GOLNAZ , golnuosh , gorestan man , H..GH , hala , hanajigh , hanayi , hana_m , Haniday , hanye , harimeshgh , hasti59 , havij69 , hediyeh_b , heliya76 , HiLdA BeAuTy , hilda_moonlight , hoda barani , Hodaa37 , homa41 , homaa , honey-asal , Hoopoe , hooriya_y , horin , hsdhsd , hyunah , h_a_1234 , ice-girl , icicle , Idin98i , ir2007 , Irani , joghoze , jooje rangi , jujuee , XXNightAngelXX , Katra , katy , ke$ha , kfdh , khademre , Khate Siah , khatereh14 , khatoon khabha , khoshhal , kimia 2000 , kimia 2008 , kimia joon , kiumars , KOKI , kolaleh , lake , lale joon , lalehjoon , lartmis , layahashemi , leila.kh , leila93 , leili_zzz , leilyk , libra272 , lili 20 , lili5225 , lindalili , Lovely_girl , L_O_V_E , M!ss Perfect , M.matineh , m0zhdeh , m@hs@_72 , M@R@L , Maedeh , mahdiar , mahdieh021 , mahdiehhjz , mahia_jojo , mahnazmom , mahsa 98 , mahsa.a , mahsa.g.75 , mahsa.nadi , mahsa1490 , mahsadina , mahsajooooon , mahsamoon , mahsany , mahsaok , mahshid_3d , mahtab10 , mahya1995 , malmal91 , malus , mansuri , many22 , maral_70 , mareym , marjan 75 , marmara25 , mary626 , maryam joOon , maryam63279 , maryamale , maryta , marzifa , masin , masoumeh , matinmiw , matin_a , maya 74 , mazi63 , mb_maryam , Mehrnoush , mehrsaa , melanie stryder , mellina2000 , melodina , meno , mersad20 , mfr60 , mina naz , mina* , mina68 , mina7006 , mina_bala74 , mina_k , mindrella , mirage , Mis@gh , misget , Misha73 , misha_kavir , Miss.Aima , mitra.ym , mkhajezadeh , mojgan am , mokmor , Momali , mona.65 , mona74 , Monaica , monir1343 , monos , motlagh , Mozhgan195 , msetaiesh , mta farokhzad , mzd_pmd , m_h_n , m_mah , m_princess , nadia1 , nafas44 , naghos70 , NAHAYATt , Nahid72 , nana22 , nasibesameie , nasim j , nasimrahi , nasrin22 , nasrini* , nastaran b , nastaran.r , nastaran86 , nastarani , nastaran_702 , Nazanin_8832 , nazi shirazi , nazi1 , nbanoo , nbm.1376 , neda306 , nedaj , negin.b , neginra , neshan , niayesh00 , NiceNoice , Night , niho , nika21 , nilofar.kh , nilor , Niloufar00 , niloufar_rose , NiNa.S , nini-kimi , nioosh , niyayeeeeeesh , nlp16001 , NO ONE , noooor , nrezaii , oldooz bala , omidi , omidk , OoPs , orkidehyesurati , osoldoroo , P@rya , pa.j , padideh_hs , PAEEZ70 , paeezi , paiz , pani.moghaddam , parand gol , pardy , Pari* , paria mahan , paria.v , pariatis , pariedarya , parisa mah , parisabeheshti , parisajan , parmis86 , parmis91 , parrr , parvane. , patough , patrin , Pink*rojano , Pinkvadie , pishimaloos , polymehr , princess74 , proxima , raana76 , radvin24 , raha noonooshi , Raha*10* , raha.66 , raha1375 , rahaghi , *Arefeh* , raha_73*(~_~)* , RaheBipayan* , ramlin , rashno , Rasuliiiiii , RealIty , redrose_love68 , reem1368 , Rez1_ds , Reza , reza9000 , Rha.sh , ronnin , roya1365 , rozok , rural girl , s-him4 , s-sm , s.fzpr , S@min , saba 68 , sabouraneh , sadaf.a , saghi.m , saghi_ghm , sahar4 , saharnaz1390 , sahar_268 , samarium , samihastam , samini , samira1362 , sana1577 , sana1994 , sanamjooje , sanashsh , sanaz 69 , sanaz sh , Sanaz1370 , sania555 , sanii joon , santa. f4 , sapidkooh , sara parvizi , sara.6887 , sara1995 , saraabyaneh , saratab , SaRgArDuN_A , sarina1911 , Sati_Faeze , se7en-1991 , sedena , sefid65 , Semin309 , sepide25 , sepideh jo0n , sepideh1993 , sepidehri , serentipiti , setareh30 , setareh67 , setayesh_p995 , sevgil$$$@ , sevin jooni , shadman , shafagh 69 , shagajeg , shaghayegh69 , Shaloliz , shamilaamir , sharafi , sharareh 78 , sharghi , shatot , shecary , sheida_953 , sheydajoooon , shima14 , shirin74 , shiva joon , shivashiva , shooma , sibsorkhhava , Silber , silverstar , simaaaaa , simaN , simi , sinsor , sipa , skiller , sky-star , sky20 , smart.b , snappy , snopoy , Snow Dream , so0o0o0o0osan , sogand n , Sogand.I , sogolhe , sogolmehrabon , soha1990 , sokot shab , Sokout , sollmaz , some one , some61 , somy_kh , sonami , soso2012 , Patient.Stone , spring93 , star75 , Star8 , stiv , Street love , SunDaughter☼ , suolmaz , suzmani , sydney , syhbyt , symorgh , szszsz , S_64 , s_donia323 , s_mehr , sαвα , T T--THR , T.A.C 7 , T@r@neh* , Taataa , tama1011 , tania_7 , tannaz22 , TanNazZz , tannaz_85 , taraneh joon , taranom farahi , taty9918 , tghyasfr , Tifani Jon , tina 1989 , tina. , titinaz , ti_na60 , tondar1365 , toop , Universe95 , UnKnOwN_Sh , v.f.d , Vaaleh , valan , vampire123 , vanas , VIDA / H , winter emerald , Y@Li-Jj , YA29+1 , yalda97 , yam yam , yas yas , yasaman10 , yasaman20 , yasamin khanoom , yasamin_34 , yasekabud , yasesabs , yasi 72 , yasi♥fabrik , yasna:s:.: , yasnaa , Yasnaaaa , yjdj , yox1n , z*gh , ZAHRA EM , ZAHRA*N , zahra.gol , zahra.h , zahra16 , zahra501 , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , ZeYnAb KhAnOoM , zi zi jooon , ziiiziii13 , Zjooojooo , _-_aramesh_-_ , _Azadeh_ , _BAHRAM_ , _TarlaN_ , ~ SanaZ 15~ , ~*MONA*~ , ~*~havva~*~ , ~2ne2~ , ~anahita~ , ~B@H@R~ , ~fatemeh69~ , ~foroozan~ , ~HaPPym00N~ , ~Magic Life~ , ~Melika~ , ~N!na jOojOo~ , ~pArnYa~ , ~SAREH~ , ~SEA~ , ~shahrivar~ , ~Tulip~ , «zahra» , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ×sepidar× , ××HappY GirL×× , ˙·▪●Nilsa●▪·˙ , آتری , آذردخت , آرتمیس 98 , آرنیکا , آمينا , آنیتا , آوین. , آیسان راد , اب و اتش , اترون , اتل و متل , اتوسا , ارتمیس * , ارزو. , اسمر , اسمون ابری , اقاقی , اژمان , ایماز , بارانیان , بازیگوش , برادپیت , بغض شکسته , بلــوط , بلور , بهارجون , بی بی گل , تابتا , تاجه , تانی , ترنج خاتون , ترنم ازاد , تمنای دل , تمنّا , تهمتن , توهم سبز** , تينا.م , تینا عبداللهی , تینا97 , ثـمیـن , جلوه , جیگر 2012 , حرير , خانوم جان , خانوم عسلی , خاوردخت , خورشید روی آب , دختــربــاران , دخمل کوشولو , دخی بلا , رز صورتی ... , رزصورتی , رضوان-ح , رها 69 , رهان , روياي ابي , روژان , رویای من او , ریحانه 76 , ریحون , زئوس 69 , زری , زوها , سارا98 , ساری گل , ساغر123 , سافانا , ساکتین , ستاره ارزو , ستاره ی رها , سرتق , سما ارجمند , سوال , سپیدوسیاه , سیمیندخت , شادئ , شادزی , شاهین 3 , شاپرک13 , شایسته بانو , شب , شداد , شكوفه هاي گيلاس , شیوا , صحبا , صحرا73 , طلوع عشق , عسل مامی , علی رضاایران , عمه خانم , غنچه خاموش , فاطي91 , فامق , فرح77 , فرمسک , قطره آب , قطره کوچولو , لادیان , لمیس20 , لیلاحمیده , م.م.ر , مادام بی موسیو , مامان صفا , مامان نی نی , ماچی , محبوبه_م , مرجان بانو24*12 , مرجان ك , مرضی2 , مرضیه جهان آرا , مرواریدجووون , مسافر كوچولو , ملودی 67 , ملودی 69 , ملیکا75 , منا64 , مهتا 1090 , مهدیه رادمنش , مهرزا , مهستی , مونا** , ميمو , میترادات , ناشناس58 , نسرین کریمیان , نسيا , نصرا... , نفس رادمنش , نفس71 , نماز67 , نگاه روشن , نگاه7732 , نیلا... , نیلو فر 69 , نیلوفر.. , نیلوفر:-) , نیکان , نیکولا 71 , هانیه نیکو , هرتیک , همای رحمت , هورتاش , هوفریا , هیلا , واران , وفادار , ویولون , ياابالفضل , پرهامه , پرواس , پـردیس , پیازچه , کاساندا , کمند , کپل ناز , کیمیا.... , گرگ بلا , گلسار , گيس گلابتون , یهدا , یگانه , Ⓕⓐⓣⓘⓜⓐ , ♣ Elvira ♣ , ♥BAHAR♥ , ♩♑4√ , ✿♥ نـازنـیـن ♥✿

11. Top | #6

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.77
    تشکر از کاربر
    17,988
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

اين بار نگام به سمت ميز بزرگي که درست وسط سالن نيمه تاريک رستوران قرار داشت چرخيد. چهار پسر دور تا دور ميز نشسته بودن و در حال هرهر و کرکر بودن. نگاه سه تا از اونا رو به ما ميخکوب شده بود و بنفشه و شبنم هم از خدا خواسته مشغول دلبري بودن. نگام بي اراده کشيده شد به سمت پسري که سرش پايين بود. از همون روزهاي اولي که ديدمش متوجه روحيه عجيبش شدم. خيلي وقت بود که خبري از اون ها نبود؛ حالا هم که اومده بودن درست مثل قبل بودند. چهار پسر فوق العاده جذاب و خواستني که عين مانکن هاي ايتاليايي مي درخشيدن. خوش هيکل... خوش تيپ... زيبا و خوش قيافه؛ اما... يکي از اونا با سه تاي ديگه فرق داشت. وقتي بحث خنده داري به وجود مي اومد اون فقط لبخند مي زد در حالي که بقيه غش غش مي خنديدن. وقتي دختري وارد مي شد سه نفر ديگه نگاه مي کردن ولي اون حتي نيم نگاهي هم نمي انداخت. همين کارهاي عجيبش من و کم کم داشت نسبت به شخصيتش جذب مي کرد. البته نه اين که ازش خوشم بياد بلکه فقط کنجکاوم مي کرد. دست بنفشه و شبنم رو کشيدم و به زور سر ميز نشوندم. بنفشه در حالي که هنوز يک وري به اون ها نگاه مي کرد گفت:
    - نگاه کن تو رو خدا. حقا که لقبشون برازنده شونه!
    شبنم هم با هيجان گفت:
    - گربه هاي چشم رنگي! عين گربه ملوسن!
    - و مشخصه عين گربه هم وحشي هستن و پنجول مي کشن
    خنديدم و گفتم:
    - همه پسرا عين گربه وحشي هستن و پنجول مي کشن. هر چي هم بهشون خوبي کني آخرش بي چشم رو هستن.
    بنفشه گفت:
    - برعکس دخترا که عين سگ وفادار و عين اسب نجيبن!
    شبنم غش غش با صداي بلند خنديد و گفت:
    - جونم دخترا! از کي تا حالا؟
    - شک داري؟
    - آره والا...
    - يه نيگا به اين ترسا بنداز. خداييش عين سگ و اسب نيست؟
    در حالي که جلوي خنده ام و مي گرفتم گفتم:
    - هوي اسب و ميمون و هر چي حيوونه خودتي و هفت پشت جد و آبادت از جمله عمه ات.
    - بيشعور آشغال عوضي. من کي گفتم ميمون؟ خجالت نمي کشي بهتون مي زني؟
    شبنم با هيجان گفت:
    - کاراي خدا رو نگاه کن! عسلي... آبي... سبز... طوسي.
    با تعجب گفتم:
    - هان؟
    - چشماي اينا رو مي گم بابا! هر کدوم يه رنگن!
    - خدا ببخشه به ننه شون.
    - حالا نمي شه يه گوشه اش و هم ببخشه به من؟ من به يه گوشه اش هم راضيم.
    بنفشه خنديد و با خباثت گفت:
    - خدا از ته دلت بشنوه که دوست داري اون گوشه از کجا باشه!
    شبنم خواست کيفش و توي سر بنفشه بکوبه که گارسون اومد و مجبور شد صاف بنشينه. بعد از سفارش غذا و رفتن گارسون بحث دوباره شروع شد. بنفشه گفت:
    - دارم مي ميرم بدونم اينا اسماشون چيه؟
    - حالا همه چيشون و مي دوني فقط مونده اسماشون؟
    - خره اسم مهم تره. مگه نشنيدي مي گن اسم بيانگر شخصيته؟
    - اوهو خانوم روانشناس!
    - درد بگيرين. اصلا به شما چه؟ شماها از اون زنايي هستين که تا آخر عمر به شووراتون مي گين آقا!
    شبنم گفت:
    - فکر کن اسماشون به ترتيب اکبر، قلي، اصغر، غلام باشه. چه شود!
    بنفشه عوقي زد و گفت:
    - اون وقت اگه به دست و پامم بيفتن محاله بهشون پا بدم.
    شبنم- نه تو رو خدا!
    بنفشه – تو رو کفن کردم.
    شبنم- ننه ات و کفن کني.
    - هي هي، با ننه هم چي کار دارين؟ اسمشون هر کوفتي مي خواد باشه، باشه. بحث بهتر از اين سراغ ندارين؟ آخه پسرا اصلا لياقت دارن که بخواي واسه فکر کردن روشون وقت تلف کني؟
    شبنم- باشه يه چيز ديگه مي گيم. تو بگو بنفشه.
    بنفشه- به نظرتون اينا چي کاره ان؟
    من و شبنم هم زمان گفتيم:
    - اهـــــه ول کن ديگه!
    صداي کشيدن شدن صندلي روي زمين حواس هر سه نفرمون و معطوف به اون سمت کرد. يکي از پسرها با قد بلند، هيکل ورزيده ولي ظريف که تيپ خاکستري شيکي هم زده بود از پشت ميز بلند شده بود و داشت به سمت دستشويي مي رفت. ناگهان يکي ديگه از پسرها از پشت اون و خطاب قرار داد و گفت:
    - فربد مواظب باش زيادي خودت و تخليه نکني که اون وقت مي ترسم ما گشنه بمونيم. در حدي خالي کن که فقط يه ذره غذا جا داشته باشي بخوري.
    يه دفعه بنفشه عين کسايي که کشف بزرگي کردن کوبيد رو ميز و گفت:
    - ايول اين از اولي. فربد، گربه چشم خاکستري. سن، حدودا مي زنه بيست و شش باشه. تيپ، بچه پولدار. قد، بلند. هيکل، دختر کش!
    شبنم خنديد و گفت:
    - اين از اصغر که پريد. قصد داشتم واسه بنفشه تورش کنما.
    - خب حالا تورش کن.
    - نه ديگه حالا با کلاس شد به تو نمي خوره.
    اين رو گفت و مشتي توي سينه شبنم کوبيد. جيغ شبنم بلند شد و هم زمان ناليد:
    - بچه ام بي غذا شد!
    داشتيم از زور خنده کف رستوران پلاس مي شديم. زير چشمي نگاهي به ميز پسرها کردم. گربه مزبور سرش پايين و مشغول بازي با سالادش بود، ولي دو نفر ديگه باز هم ميخ ما بودن. براي اين که خودم و کنترل کنم از جا بلند شدم و گفتم:
    - من مي رم دستشويي.
    بنفشه سريع گفت:
    - تو حلقت بمونه اگه بخواي فربد و تورش کني.
    - بمير بابا!
    خرامان خرامان به سمت دستشويي راه افتادم. با ناز راه رفتن ادام نبود بلکه تو خونم بود. هر چي هم تمرين مي کردم که مثل آدم راه برم يا موقع حرف زدن آنقدر عشوه نداشته باشم بازم نمي شد. در دستشويي رو باز کردم و وارد شدم. فربد جلوي آينه مشغول حالت دادن به موهاش بود. با ديدن من خودش و کنار کشيد و با لبخند جذاب و دختر کشي گفت:
    - ببخشيد. بفرماييد.
    از جلوي در دستشويي که کنار رفت بدون اين که حتي تشکري بکنم رفتم تو. من که دستشويي نداشتم فقط مي خواستم برق لب روي لب هام بمالم که کمي رنگ بگيره. اين تنها آرايش من بود. صبر کردم تا بيرون بره ولي انگار فايده اي نداشت و حضورش و هنوز هم پشت در دستشويي حس مي کردم. زير لب غرغر کردم:
    - گمشو بيرون ديگه بابا اَه! حالا اگه من اسهال شده بودم و مي خواستم با سر و صدا اين جا يه کارايي بکنم چه خاکي تو سرم مي ريختم؟
    هر چي صبر کردم ديدم فايده اي نداره. ناچار شير آب و باز کردم و چند لحظه بعد بيرون رفتم. با ژست خاصي به ديوار رو به روي دستشويي تکيه داده بود. نگاهي به ديوار انداختم و پوزخند زدم. خاک بر سر به چه ديواري هم تکيه داده. خدا مي دونه چقدر بخار جيش و پي پي روش نشسته. از فکر خودم خنده ام گرفت. خواستم دستم و بشورم که گفت:
    - مي شه بپرسم به چي خنديدين؟
    با حالتي خاص که توامان داراي غرور و خشم بود نگاهش کردم و سرم و تکون دادم، يعني جان؟! انگار حساب کار دستش اومد آب دهش و قورت داد و گفت:
    - عذر مي خوام شما و دوستاتون هر پنج شنبه اين جايين؟ من قبلا هم شما رو ديدم.
    با همون لحن گفتم:
    - عذر مي خوام اين رستوران مال شماست؟
    - نه... واسه چي مي پرسين؟
    - ما باباتونه؟
    - بازم نه.
    - مال اقوام درجه يکتون چطور؟
    - اين سوالا واسه چيه؟ معلومه که نه. منم اين جا يه مشتريه معمولي ولي دائمي هستم.
    - پس به شما مربوط نيست.
    اين و گفتم و سريع از دستشويي خارج شدم. در حالي که حالت گيج شده اون و درک مي کردم که پشت سرم خشک شده بود.

روحیه بدین بچه ها ... روحیه
    ویرایش توسط باران 69 : 1392,07,04 در ساعت ساعت : 14:18

12. 873 کاربر از پست باران 69 تشکر کرده اند .

!!!DORSA!!! , # بلوط # , $ ساجده$ , $hanane$ , "فاطمه نیک نیا" , * Bita * , * MeLoDy * , **Rebbeca** , **roksana** , **Silver Star** , *9092*شادی , *emo girl* , *fatemeh* , *kArAne* , *Lonely* , *mahsa* , *marin* , *mary , *miss minoo* , *Nafise.a9* , *niki , *parmiss*gh , *ReiHaNe* , *Rima* , *ROJA* , *SaNaY* , *sara , *shima* , *soodabeh* , *spectacular* , *yasaman* , *yasna* , *ZOHRE , *_*aseman*_* , *~aida bala~* , *~Faezeh~* , *آتوسا* , *دختر توپولو* , +Neda+ , - MONA - , --Nila-- , -Farimah- , -نازلی- , ...BaHaR... , .HOMA. , .KING. , .Mania. , .MOHABBAT. , .Monire. , .nox. , .parniya. , .هازال. , 2rsa , 5011311 , 6236sara , 870664182 , 88 shiva , 90ia , a.n.jel , aahh , Abandokht , abifiruzei , Admin , afi jonz , afi90 , aidai , Aisa_lluvia , akijun , alikhademi , Altin ay , Ami Tis , amini2004 , amirhosseinac , amisha , amordad65 , ana? , Anahita.s , angel04 , Angelical , angle92 , angur , anita619 , ANNE , Anolin , aram-anid , aram27 , aras , architact2010 , architect_shima , arda1 , Arezoo*~*r , arezoo184 , arghavan58 , arish94 , arman_iran , armita1819 , aroma.rahi , Arrosha , ART!ST , artnous , aryana.n , asal-1412 , asal-661 , asemane nili , asemanii , asha.to20 , ashege to , ashk eshgh , ashkannia , Asho0oB , ashoka , asmanisheytun , atefeh_49 , atieh72 , atish69 , atyek , AVAmb3HbahanI , AVESTA , Ay San , AYDA alone , aygeen , AynAzi , Ayta , azade jooon , azade_sh , azad_awesome , azam 24 , azarsana , azda , babsaneh , bahar-70* , bahar.d65 , baharboofy , banana , banoojun , baran eshgh , baran.amad , baran321 , Barane Gham , barane khazan , barobax_vorojak , Beautiful Jasmine , behi_aquarius , Behnaz joon , Behnoush , best g!rl...SH , betiya , bikari , birdana2 , blub2000 , breathe , CAT-WOMAN , coral12 , D0nya , Dai28 , dara77 , darian , Defne , degeer , dj_bass , dokhtare khial , donya98 , doorin , dorsa_beigi , down13 , ebrahimi.fari , eglantine-m96 , elahe 66 , elahe70 , elahejoon1234 , electeronic , elenah , elhamz , eli5 , elia65 , elianoos , EliSo , elloy , elsa.17 , eng2day , engineer 1390 , eti98 , f@(/@$ , f@t3meh.k , fadai , faezeh88 , faez_er , fafa_f , fahime 528 , fanak , fani black 212 , fanoos_68 , fantasy girl , faribash , fariba_hed , farisa , farizad , farnas , Farnaz , fary , fArzane.Far , fatemeh 18 , fatemeh2001 , fatima.h , fatima_59 , feloor , fereshte kochak , fereshth , ferona , FiFi joon , flavia , foozhan az , frokni , fzzzz2002 , f_javid , G!rl , G.Atishpare , gandomsa , ghazale96 , ghazghaz , gherti , Ghoncheye bahar , ghorob89 , girlpertty , glarion , Golden Eye , goldoone22 , gole mikhak , gole narges , golgoli jaan , golnaghshetavous , GOLNAZ , golnuosh , gorestan man , H..GH , hala , hanajigh , hana_m , hani76 , Haniday , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , havij69 , hedie9390 , hediyeh_b , heliya76 , HiLdA BeAuTy , hilda_moonlight , hoda barani , Hodaa37 , homa41 , homaa , honey-asal , Hoopoe , hooriya_y , horin , hsdhsd , hyunah , h_a_1234 , ice-girl , icicle , ir2007 , Irani , jighol , JonasRahimi , jooje rangi , jujuee , XXNightAngelXX , Katra , katy , ke$ha , kfdh , khademre , Khate Siah , khatereh14 , khatoon khabha , khoshhal , kimia 2000 , kimia 2008 , kimia joon , kiumars , KOKI , kolaleh , lake , lale joon , lartmis , layahashemi , leila.kh , leila93 , leili_zzz , leilyk , libra272 , lili 20 , lili5225 , lindalili , Lovely_girl , L_O_V_E , M!ss Perfect , m.b71 , M.matineh , m0zhdeh , m@hs@_72 , M@R@L , Maedeh , mahdiar , mahdieh021 , mahdiehhjz , mahia_jojo , mahnazmom , mahsa.a , mahsa.g.75 , mahsa.nadi , mahsa1490 , mahsadina , mahsamoon , mahsany , mahsaok , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab26 , mahya1995 , malihe ranjbar , malus , mansuri , many22 , maral_70 , marmara25 , mary626 , maryam joOon , maryam63279 , maryamale , maryta , marzifa , masoumeh , matinmiw , matin_a , maya 74 , mazi63 , mb_maryam , Mehrnoush , mehrsaa , melanie stryder , mellina2000 , melodina , meno , mersad20 , mfr60 , mina naz , mina68 , mina7006 , mina_bala74 , mina_k , mindrella , mirage , misget , Misha73 , misha_kavir , miss maryam , Miss.Aima , mitra.ym , mkhajezadeh , mojgan am , mokmor , Momali , mona.65 , mona74 , Monaica , monir1343 , motlagh , Mozhgan195 , msetaiesh , mta farokhzad , mzd_pmd , m_h_n , m_mah , m_princess , nadia1 , nafas44 , naghos70 , NAHAYATt , Nahid72 , nana22 , nanazkhanoom , nas2ran , nasibesameie , nasim j , nasrin22 , nasrini* , nastaran b , nastaran.r , nastaran86 , nastarani , nastaran_702 , Nazanin_8832 , nazi shirazi , nazi1 , nbanoo , nbm.1376 , neda306 , nedaj , neg neg , negin kh5 , negin.b , negin97 , neshan , niayesh00 , NiceNoice , Night , night star , niho , nika 98 , nika21 , nikaan , nilor , Niloufar00 , niloufar_rose , NiNa.S , nini-kimi , nino_tamar , nioosh , niyayeeeeeesh , nlp16001 , NO ONE , noooor , nrezaii , oldooz bala , omidi , omidk , OoPs , orkidehyesurati , osoldoroo , P@rya , pa.j , padideh_hs , PAEEZ70 , paeezi , paiz , parand gol , pardy , Pari* , paria mahan , paria.v , pariatis , pariedarya , parisa mah , parisabeheshti , parmis86 , parmis91 , parrr , parvane. , patough , patrin , Pink*rojano , Pinkvadie , pishimaloos , polymehr , pr.delafrouz , princess74 , proxima , raana76 , radvin24 , raha noonooshi , Raha*10* , raha.66 , raha1375 , rahaghi , *Arefeh* , raha_73*(~_~)* , RaheBipayan* , ramlin , rashno , Rasuliiiiii , RealIty , redrose_love68 , reem1368 , Rez1_ds , reza9000 , Rha.sh , rogzana , ronnin , roya1365 , roz3 , rozok , rural girl , s-sm , s.fzpr , S@min , saba 68 , sabouraneh , sadaf.a , saghi.m , saghi_ghm , sahar4 , saharnaz1390 , saman84 , samarium , samihastam , samini , samira1362 , sana1577 , sana1994 , sanamjooje , sanashsh , sanaz 69 , sanaz sh , Sanaz1370 , sania555 , sanii joon , santa. f4 , sapidkooh , saqari , sara parvizi , sara.6887 , sara1995 , saraabyaneh , saratab , SaRgArDuN_A , sarina1911 , Sati_Faeze , se7en-1991 , sedena , sefid65 , Semin309 , sepide25 , sepideh jo0n , sepideh1993 , sepidehri , serentipiti , setareh30 , setareh67 , setayesh_p995 , sevgil$$$@ , sevin jooni , shadman , shafagh 69 , shaghayagh banoO , shaghayegh69 , Shaloliz , shamilaamir , sharafi , sharareh 78 , sharghi , shatot , sheida_953 , sheydajoooon , shima14 , shirin74 , shiva joon , shivashiva , shooma , sibsorkhhava , Silber , silver joojoo , silverstar , simaaaaa , simaN , simi , sinsor , sipa , skiller , sky-star , sky20 , smart.b , snappy , snopoy , Snow Dream , so0o0o0o0osan , sogand n , Sogand.I , sogolhe , sogolmehrabon , soha1990 , sokot shab , Sokout , sollmaz , some one , some61 , somy_kh , sonami , soso2012 , Patient.Stone , spring93 , star75 , Star8 , stiv , Street love , suolmaz , suzmani , sydney , syhbyt , symorgh , szszsz , S_64 , s_donia323 , s_mehr , sαвα , T T--THR , T.A.C 7 , T@r@neh* , Taataa , tama1011 , tania_7 , tannaz22 , TanNazZz , tannaz_85 , taranom farahi , taty9918 , ten ten , tghyasfr , tina 1989 , tina. , titinaz , ti_na60 , tondar1365 , tono , toop , Universe95 , UnKnOwN_Sh , v.f.d , Vaaleh , valan , vampire123 , vanas , venus7021 , VIDA / H , winter emerald , Y@Li-Jj , YA29+1 , yalda97 , yam yam , yas yas , yasaman10 , yasaman20 , yasamin khanoom , yasamin_34 , yasekabud , yasesabs , yasi 72 , yasi♥fabrik , yasna:s:.: , yasnaa , Yasnaaaa , yjdj , yox1n , z*gh , ZAHRA EM , ZAHRA*N , zahra.gol , zahra.h , zahra16 , zahra501 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zeinabjoon , ZeYnAb KhAnOoM , zi zi jooon , ziiiziii13 , Zjooojooo , _-_aramesh_-_ , _Azadeh_ , _TarlaN_ , ~ SanaZ 15~ , ~*MONA*~ , ~*~havva~*~ , ~2ne2~ , ~anahita~ , ~fatemeh69~ , ~foroozan~ , ~HaPPym00N~ , ~Magic Life~ , ~Melika~ , ~N!na jOojOo~ , ~pArnYa~ , ~SAREH~ , ~SEA~ , ~shahrivar~ , ~Tulip~ , «zahra» , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ÐOҜH] JÎG@R , ×sepidar× , ××HappY GirL×× , ˙·▪●Nilsa●▪·˙ , آبجی خانم , آتری , آذردخت , آرتمیس 98 , آرنیکا , آسوده , آقا مجید , آمينا , آنیتا , آهو خانم , آوین. , آیسان راد , اب و اتش , اترون , اتل و متل , اتوسا , ارزو. , از چی بگم؟ , اسمر , اسمون ابری , افسون صورتی... , اقاقی , اژمان , ایماز , بارانیان , بازیگوش , برادپیت , بغض شکسته , بلــوط , بلور , بهار 91 , بهارجون , بی بی گل , بیتا صالحی , تابتا , تاجه , تانی , ترنج خاتون , ترنم ازاد , تمنای دل , تمنّا , تهمتن , توهم سبز** , تينا.م , تینا عبداللهی , تینا97 , جلوه , جیگر 2012 , حرير , خانوم جان , خانوم عسلی , خاوردخت , خوان , خورشید روی آب , دختر يخى , دختــربــاران , دخمل کوشولو , دخی بلا , دل سرد , رزصورتی , رها 69 , رهان , رولا , روياي ابي , روژان , ریحانه 76 , ریحون , زئوس 69 , زری , زوها , سارا98 , ساری گل , ساغر123 , سافانا , ساکتین , ستاره ارزو , ستاره ی رها , سرتق , سما ارجمند , سوال , سپیده دم , سپیدوسیاه , سیمیندخت , شادئ , شاهین 3 , شاپرک13 , شایسته بانو , شب , شداد , شرقي , شكوفه هاي گيلاس , شورم , شیربیشه , شیوا , صحبا , طلوع عشق , عسل مامی , علی رضاایران , عمه خانم , غنچه خاموش , فاطي91 , فامق , فرح77 , فرمسک , قطره آب , قطره کوچولو , لمیس20 , لیلاحمیده , م.م.ر , مادام بی موسیو , مامان صفا , مامان نی نی , ماچی , محبوبه_م , مدار2 , مرجان بانو24*12 , مرجان ك , مرضی2 , مرضیه جهان آرا , مرواریدجووون , مریم عسل , مسافر كوچولو , ملودی 67 , ملودی 69 , ملیکا75 , منا64 , مهتا 1090 , مهتاب جونی , مهدیه رادمنش , مهرزا , مهستی , مونا** , ميشا , ميمو , ناشناس58 , نرجس خاتون , نسيا , نصرا... , نفس رادمنش , نفس71 , نماز67 , نورالعیون , نوشین66 , نگاه روشن , نگاه7732 , نگین , نی نی توچولو , نیلا... , نیلو فر 69 , نیلوفر.. , نیلوفر:-) , نیکان , نیکولا 71 , هانیه نیکو , همای رحمت , هوفریا , هیلا , واران , وفادار , ویولون , ياابالفضل , پرنا , پرنده بهشتی , پرهامه , پرواس , ღღ Parisa ღღ , پـردیس , پیازچه , چلغوز , کاساندا , کمند , کپل ناز , کیمیا.... , گرگ بلا , گلسار , گيس گلابتون , یاسی جان , یهدا , یگانه , یگانه بانو , Ⓕⓐⓣⓘⓜⓐ , ♣ Elvira ♣ , ♥BAHAR♥ , ♩♑4√ , ✿♥ نـازنـیـن ♥✿

13. Top | #7

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.77
    تشکر از کاربر
    17,988
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

وقتي سر ميز برگشتم بنفشه و شبنم عين شترمرغ گردن کشيدن و بنفشه گفت:
    - خورديش؟
    - چي رو؟
    - چي رو نه! کي رو! پسره رو بلعيدي؟
    - وا! اصلا به اين دهن ظريف مي ياد پسر به اون گندگي رو...
    گفتم:
    - اَه خاک بر سرت حالم و بد کردي! عين اين پسر خرابا چرا حرف مي زني؟
    بنفشه و شبنم غش غش خنديدن و يهو شبنم گفت:
    - بنفشه اومد بيرون.
    بنفشه هم متوجه فربد شد و گفت:
    - اُه اُه اين وقتي مي رفت تو دستشويي که بشاش بود! چرا حالا اين قدر اخمالوئه؟
    خنديدم و گفتم:
    - خب اون وقت شاش داشت که بشاش بود.
    شبنم و بنفشه هر دو با هم جيغ کشيدن:
    - کوفت.
    و من غش غش خنديدم. فربد نگاه خصمانه اي به ميز ما کرد و نشست. لابد پيش خودش فکر مي کرد که دارم براي بچه ها تعريف مي کنم چه جوري کنفش کردم. بنفشه گفت:
    - اوهو ترسا چه بد نگات کرد! راستش و بگو تو دستشويي چه سکانسي رخ داد که از چشم من پنهون موند؟
    - فضول و بردن جهنم...
    - بله بردن جهنم گفت چرا اين جا خنکه.
    شبنم هم با کنجکاوي گفت:
    - راستي اون تو چه خبرا بود؟ کاري نکردين؟
    - لا اله الا ا... . چرا کارامونم کرديم تموم شد دو روز ديگه صدا وق وق بچه هم...
    شبنم و بنفشه زدن زير خنده. خودمم خنده ام گرفت و وسط خنده براشون قضيه رو تعريف کردم. شبنم کوبيد تو سرم و بنفشه با حالت گريه گفت:
    - خاک تو سرت کنم من الهي. چرا لگد به بخت ما زدي آخه؟ بخت خودت که خشک شد رفت به ما چي کار داري؟
    - وا مگه من با شما کاري کردم؟
    - خب عين يابو جفتک پروندي تو صورت پسرِ. از اخماش پيداست! بميرم مادر براي غرورت که اين دختر پنجول کشيد روش. بيا بيا بغل خودم يه ذره آرومت کنم.
    - بي حيا!
    - قربون تو با حيا! حالا ببين من بي حيا زودتر شوهر مي کنم يا توي آفتاب مهتاب نديده؟
    شبنم گفت:
    - آره واقعا که آفتاب مهتاب نديده. نمي بيني رنگ و روش پريده؟
    بالاخره غذا رو آوردن و روي ميز چيدن. غذاي پسرها رو زودتر آورده بودن و اونا بي خيال از همه جا مشغول خوردن بودن. خداييش اين پسرا حرف شکمشون که بياد وسط دينشون رو هم مي فروشن. نگاهي به بنفشه و شبنم انداختم که ديدم با کلي کلاس و پرستيژ دارن غذاشون و مي خورن. خنده ام گرفت و خيلي راحت مشغول خوردن شدم. با کلاس تر از همه خودم بودم که بقيه برام اهميت نداشتن. شبنم با ديدن من اخم کرد و گفت:
    - اَه اَه لب و لوچه ات و جمع کن. خاک تو گورت با اين چيز خوردنت.
    با دهان پر گفتم:
    - چشه مگه؟
    - درد بچه شه!
    - وا!
    - واکمن.
    - زهرمار. آخه شما به غذا خوردن من چي کار دارين؟
    - نمي گي مي بينن زشته؟
    نگام به اون سمت کشيده شد. اونا بدتر از من مشغول به نيش کشيدن مرغ بودن. فقط اون پسر مرموز خيلي آروم با قاشق و چنگال غذاش و مي خورد. شبنم و بنفشه هم عين من متوجه اون شدند و شبنم گفت:
    - اين پسرِ قاطي اينا وصله ناجوره!
    - چرا؟
    - آخه مثل اينا گاتوري نيست. نگاشون کن دارن عين شتر چيز مي خورن ولي اون نه.
    شبنم گفت:
    - از همه لحاظ هم از اوناي ديگه يه سر و گردن بالاتره. با کلاس تره، مغرورتره، مرموزتره، خوشگل تره. چهره اش خيلي خاصه. پوست برنزه، موهاي بلوطي، چشماي عسلي.
    غريدم:
    - غذاتون و بخورين.
    بنفشه گفت:
    - نه جون من نگاش کن. دخترکش دخترکشه! هيکلش دو ساعتِ رفته رو اعصاب من. تازه نکبت براي من يقه شم تا رو شکمش باز گذاشته که عضله هاي برجسته سينه اش و نشون بده. چقدرم پوستش شفافه. گردنبندش و نگــــا، غلط نکنم طلا سفيده!
    شبنم با هيجان گفت:
    - داره آستيناش و مي زنه بالا.
    يک لحظه نگام بهش افتاد. پيراهن اسپرت قهوه اي رنگ تنگش در حال ترکيدن بود. حق و به بنفشه دادم. هيکل خفنش بدجوري روي اعصاب راه مي رفت. آستينش و تا آرنج بالا زد که کثيف نشه و اون وقت تازه ما دستاي پر مو و عضلاني اش و ديديم. رگ هاي دستاش حسابي برجسته شده و دلبري مي کرد. مچ دستش قوي و ستبر بود و دستبند چرمي دور اون بسته شده بود. به مچ دست راستش هم ساعت بزرگ استيلي بسته بود که پيدا بود مارک دار است ولي مارکش و نمي ديدم. بنفشه زمزمه کرد:
    - يا امام موسي بن باقر. من غش!
    من و شبنم نگاهي به هم کرديم و زديم زير خنده. بنفشه گفت:
    - درد و مرض! خنده داره؟
    شبنم که از زور خنده اشک از چشماش مي اومد گفت:
    - امام موسي بن باقر امام چندم ماست؟
    - چه مي دونم؟ گير دادينا.
    اون حرص مي خورد و ما مي خنديديم. غذاي پسرها زودتر از ما تموم شد و بلند شدن. شبنم ناليد:
    - نرين تو رو خدا. زوده حالا!
    از زير ميز پاشو لگد کردم که آخش بلند شد. فربد رو به پسر چشم سبزِ گفت:
    - بهراد به خدا محاله بذارم تو حساب کني.
    بهراد هم گفت:
    - دفعه قبل تو حساب کردي فربد. مگه سر گنج نشستي؟ اين بار نوبت منه؟
    پسر چشم آبي در حالي که دندان هاش و به آرامي خلال مي کرد گفت:
    - به من نگاه نکنينا! اصلا هم فکر نکين دارين با هم تعارف تيکه پاره مي کنين. من مرام مي ذارم وسط و مي رم حساب مي کنم. خودتون با هم کنار بياين.
    فربد با خنده گفت:
    - بله آرسام خان. هفته آينده که گذاشتيمت وسط اون وقت مي فهمي يه من ماست چقدر خامه مي ده.
    - اون کره است.
    اون ها در حال کلنجار رفتن با هم بودن که پسر چهارم از جا برخاست و به سمت صندوق رفت. بدون چک و چونه زدن با دوستاش بي سر و صدا پول غذا و حساب کرد. کيف پولش چشمم و گرفت. چرم خالص با طرحي از فروهر. شبنم کنار گوشم ناليد:
    - پرستيژت تو حلقم.
    بنفشه هم با چشماي گشاد شده گفت:
    - اين من و کشت رفت. من الان مي رم خواستگاريش، يا نه! خودم برم زشته. فردا که جمعه ام هست مامانم و مي فرستم در خونه اشون.
    خنديدم و گفتم:
    - پاشين بريم که ديره.
    شبنم نگاهي به ساعتش کرد و گفت:
    - تازه ساعت ده و نيمه کجا بريم؟
    - خانم گل من که مثل شما آزاد نيستم تا ساعت يک بتونم بيرون بمونم. بابام فقط تا يازده اجازه داده.
    بي حرف از جاشون بلند شدن. شبنم رفت پول غذا رو حساب کنه و من و بنفشه از رستوران خارج شديم.لحظاتي بعد شبنم هم به همراه گله پسرها خارج شد. از رنگ و روي سرخش فهميدم چه زجري را متحمل شده وقتي مجبور شده جلوي اون چهار نفر به سمت در گام برداره. حالا خوبه زمين نخورد يا دست و پاش تو هم نپيچيد!
    وقتي پسرها از کنارمون رد مي شدن بهراد گفت:
    - بچه ها شنيدين يه سري بچه تو شهر گم شدن پليس دنبالشونه؟
    فربد ادامه داد:
    - تازه مي گن به جرز ديوارم مي خندن!
    آرسام هم دنباله حرف و گرفت و گفت:
    - وقتي هم مي خندن کلي زشت مي شن! شنيده بوديم هر صورتي با لبخند خوشگل تره ولي اينا تا مي خندن شبيه شتر مي شن.
    لجم گرفته بود. مي خواستم برم بکوبم توي صورتاشون. به اونا چه که ما مي خنديم؟ قبل از اين که بتونم حرفي بزنم پسر چهارم با اخم گفت:
    - ببندين فکتون رو.
    علاوه بر اون سه نفر من هم ماست هام و کيسه کردم و حرف تو دهنم ماسيد. شبنم و بنفشه هم يکي يه قدم عقب رفتن و پشت من پناه گرفتن. سر جام ايستادم تا پسرها فاصله گرفتن. نمي خواستم جلوي اون ها سوار ماشين بشيم. مي ترسيدم با ماشين دنبالمون بيفتن و بخوان اذيت کنن. من هم کله خراب... اگر کل کل پيش مي اومد تا دم مرگ پيش مي رفتم. از جون خودم نمي ترسيدم، بابت بنفشه و شبنم نگران بودم. بنفشه با حرص گفت:
    - اينا به ما گفتن بچه؟
    شبنم ادامه داد:
    - به ما گفتن به جرز ديوار مي خنديم؟
    پوزخندي زدم و گفتم:
    - بله همش و با ما بودن. حتي شتر رو!
    - اَه چرا من لال شدم نرفتم يه چيزي به اين بچه پرروها بگم؟
    - همين و بگو؛ انگار هر سه تامون لال شديم.
    - اين آخري خواستم برم بکوبم تو دهن اون آرسام زاغول که يهو گربه چهارميِ رم کرد.
    - حقا که گربه کمشه! بايد به اين يکي بگيم يوزپلنگ!
    - واي خيلي آقاست. ديدين چطور دوستاش و دعوا کرد؟ پيداست خيلي ازش حساب مي برن.
    من اصلا تو حال و هواي حرف هاي اونا نبودم و بي حرف به سمت ماشين رفتم. حتي نمي دونستم اسم اون پسر چيه؟! ولي قيافه اش خيلي برام آشنا بود. حس مي کردم قبلا جايي ديدمش. هر سه سوار شديم و راه افتادم. تا خود خونه، شبنم و بنفش سر پسر چشم عسلي دعوا مي کردن و توي سر و مغز هم مي زدن. برام مهم نبود. فقط دوست داشتم سر از کارش در بيارم. اين همه غرو رو از کجا آورده بود؟!
    ویرایش توسط باران 69 : 1392,07,04 در ساعت ساعت : 14:24

14. 860 کاربر از پست باران 69 تشکر کرده اند .

!!!DORSA!!! , # بلوط # , $ ساجده$ , $hanane$ , "فاطمه نیک نیا" , * Bita * , * MeLoDy * , **roksana** , **Silver Star** , *9092*شادی , *emo girl* , *fatemeh* , *kArAne* , *Lonely* , *mahsa* , *marin* , *miss minoo* , *Nafise.a9* , *niki , *parmiss*gh , *ReiHaNe* , *Rima* , *ROJA* , *SaNaY* , *sara , *shima* , *soodabeh* , *spectacular* , *yasaman* , *ZOHRE , *_*aseman*_* , *~aida bala~* , *آتوسا* , *دختر توپولو* , +Neda+ , - MONA - , --Nila-- , -Farimah- , ...ARAD... , ...BaHaR... , .HOMA. , .KING. , .Mania. , .MOHABBAT. , .Monire. , .nox. , .parniya. , .هازال. , 2rsa , 5011311 , 677389 , 870664182 , 90ia , a.n.jel , aahh , Abandokht , Admin , afi90 , aidai , Aisa_lluvia , akijun , alikhademi , Altin ay , Ami Tis , amirhosseinac , amisha , amordad65 , ana? , Anahita.s , angel04 , Angelical , angle92 , angur , anita619 , ANNE , Anolin , anzhela , aram-anid , aram27 , aras , architact2010 , architect_shima , arda1 , Arezoo*~*r , arezoo184 , arghavan58 , ariana*dreams , arish94 , arman_iran , armita1819 , aroma.rahi , Arrosha , ART!ST , artnous , aryana.n , asal-1412 , asal-661 , asal91 , asemane nili , asha.to20 , ashege to , ashk eshgh , ashkannia , Asho0oB , ashoka , asma-m , atefeh_49 , atieh72 , atish69 , AVAmb3HbahanI , AVESTA , Ay San , AYDA alone , aygeen , AynAzi , Ayta , azade jooon , azade_sh , azad_awesome , azam 24 , azarsana , azda , babsaneh , bahar-70* , bahar.d65 , banana , banoojun , baran eshgh , baran.amad , Barane Gham , barane khazan , barobax_vorojak , Beautiful Jasmine , behi_aquarius , Behnaz joon , Behnoush , best g!rl...SH , betiya , bikari , birdana2 , blub2000 , breathe , CAT-WOMAN , coral12 , D0nya , Dai28 , dara77 , darian , Defne , degeer , dj_bass , dokhtare khial , donya98 , doorin , dorsa_beigi , ebrahimi.fari , eglantine-m96 , elahe 66 , elahe70 , elahejoon1234 , electeronic , elenah , ELI.12 , eli5 , elia65 , elianoos , EliSo , elloy , elsa.17 , eng2day , engineer 1390 , eti98 , f@(/@$ , f@t3meh.k , fadai , faezeh khajeh , faezeh88 , faez_er , fafa_f , fahime 528 , fanak , fani black 212 , fanoos_68 , fantasy girl , faribash , fariba_hed , farisa , farizad , farnas , Farnaz , fary , fArzane.Far , fatemeh 18 , fatemeh2001 , fatima.h , fatima983 , fatima_59 , feloor , fereshte kochak , fereshth , FiFi joon , flavia , foggy , foozhan az , frokni , fzzzz2002 , f_javid , G!rl , G.Atishpare , gandomsa , ghazal 2012 , ghazale96 , ghazghaz , gheisareh , gherti , Ghoncheye bahar , ghorob89 , glarion , Golden Eye , gole mikhak , gole narges , golgoli jaan , golnaghshetavous , GOLNAZ , golnuosh , H..GH , hala , hanajigh , hana_m , Haniday , hanye , harimeshgh , hasti59 , havij69 , hedie9390 , hediyeh_b , helik , heliya76 , hessss , HiLdA BeAuTy , hilda_moonlight , hoda barani , homa41 , homaa , honey-asal , Hoopoe , hooriya_y , horin , hsdhsd , hyunah , h_a_1234 , h_hasti , ice-girl , icicle , Idin98i , ir2007 , Irani , jighol , joghoze , JonasRahimi , jooje rangi , jujuee , XXNightAngelXX , Katra , katy , ke$ha , kfdh , khademre , Khate Siah , khatereh14 , khatoon khabha , killyourself , kimia 2000 , kimia 2008 , kimia joon , kiumars , KOKI , kolaleh , lale joon , lalehjoon , lartmis , layahashemi , leila.kh , leila93 , leili_zzz , leilyk , leona , libra272 , lili 20 , lili5225 , lindalili , little princess , Lovely_girl , L_O_V_E , M!ss Perfect , m.b71 , M.matineh , m.nafas , m0zhdeh , M@R@L , Maedeh , mahdiar , mahdieh021 , mahdiehhjz , mahia_jojo , mahnazmom , mahsa.a , mahsa.g.75 , mahsa.nadi , mahsa1490 , mahsadina , mahsamoon , mahsany , mahsaok , mahsay , mahsa_r , mahshid_3d , mahtab10 , mahya1995 , malihe ranjbar , malus , mansuri , many22 , maral_70 , marmara25 , mary626 , maryam joOon , maryam mokhtari , maryam63279 , maryamale , maryta , masoumeh , matinmiw , matin_a , maya 74 , mazi63 , mb_maryam , Mehrnoush , mehrsaa , melanie stryder , mellina2000 , meno , mersad20 , me_ned , mfr60 , mina naz , mina* , mina68 , mina7006 , mina_bala74 , mina_k , mindrella , mirage , misget , Misha73 , misha_kavir , miss maryam , Miss.Aima , mitra.ym , mkhajezadeh , mojgan am , mokmor , Momali , mona.65 , mona74 , Monaica , monir1343 , motlagh , Mozhgan195 , msetaiesh , mta farokhzad , mzd_pmd , m_h_n , m_mah , m_princess , N e G a R , nadia1 , nafas44 , naghos70 , NAHAYATt , Nahid72 , Nahid_m , nana22 , nanazkhanoom , nas2ran , nasibesameie , nasrin22 , nastaran b , nastaran.r , nastaran86 , nastarani , Nazanin_8832 , nazi shirazi , nazi1 , nbanoo , nbm.1376 , neda306 , nedaj , neg neg , negin kh5 , negin.b , neshan , niayesh00 , NiceNoice , Night , night star , niho , nika21 , nilou6 , Niloufar00 , niloufar_rose , NiNa.S , nini-kimi , nino_tamar , nioosh , niyayeeeeeesh , nlp16001 , NO ONE , noooor , nrezaii , oldooz bala , omidi , omidk , OoPs , orkidehyesurati , osoldoroo , P@rya , pa.j , padideh_hs , PAEEZ70 , paeezi , paiz , parand gol , parastooooooooo , pardy , Pari* , paria mahan , paria.v , pariedarya , parisa mah , parmis86 , parmis91 , parrr , parvane. , patough , patrin , Pink*rojano , Pinkvadie , pishimaloos , polymehr , pr.delafrouz , princess74 , proxima , raana76 , radvin24 , raha noonooshi , Raha*10* , raha.66 , raha1375 , rahaghi , *Arefeh* , raha_73*(~_~)* , RaheBipayan* , ramlin , rashno , Rasuliiiiii , razin 75 , RealIty , redrose_love68 , reem1368 , renia 11 , Rez1_ds , reza9000 , Rha.sh , Rita. , rogzana , ronnin , roya1365 , roya_ab_m , roz3 , rozok , rural girl , s-sm , s.fzpr , S@min , sabouraneh , sadaf.a , saghar23 , saghi.m , saghi_ghm , sahar4 , saharnaz1390 , saman84 , samane taromi , samarium , samihastam , samini , samira1362 , sana1577 , sana1994 , sanamjooje , sanashsh , sanaz 69 , sanaz sh , Sanaz1370 , sania555 , sanii joon , santa. f4 , sapidkooh , saqari , sara parvizi , sara-42 , sara.6887 , sara1995 , saratab , sarax , SaRgArDuN_A , sarina1911 , Sati_Faeze , se7en-1991 , sedena , sefid65 , Semin309 , sepide25 , sepideh jo0n , sepideh1993 , sepidehri , serentipiti , setare.jaberi , setareh15 , setareh30 , setareh67 , setayesh_p995 , sevgil$$$@ , sevin jooni , shadman , shafagh 69 , shaghayegh.hani , shaghayegh69 , Shaloliz , shamilaamir , sharafi , sharareh 78 , sharghi , shatot , sheida_953 , SheiTa , sheydajoooon , shima14 , shirin74 , shivashiva , shooma , sibsorkhhava , Silber , silverstar , simaaaaa , simaN , simi , sinsor , sipa , skiller , sky-star , sky20 , smart.b , snappy , snopoy , Snow Dream , Sogand.I , sogolhe , sogolmehrabon , soha1990 , sokot shab , Sokout , sollmaz , some one , some61 , somy_kh , soso2012 , Patient.Stone , spring93 , star75 , Star8 , stiv , Street love , suolmaz , suzmani , sydney , syhbyt , symorgh , szszsz , S_64 , s_donia323 , s_mehr , sαвα , T T--THR , T.A.C 7 , T@r@neh* , Taataa , tama1011 , tania_7 , tannaz22 , TanNazZz , tannaz_85 , taraneh joon , taranom farahi , taty9918 , ten ten , tghyasfr , Tifani Jon , tina 1989 , tina. , tinairn , titinaz , ti_na60 , tondar1365 , tono , toop , Universe95 , UnKnOwN_Sh , v.f.d , Vaaleh , valan , vampire123 , VIDA / H , winter emerald , Y@Li-Jj , YA29+1 , yalda yeganeh , yalda97 , yam yam , yas yas , yasaman10 , yasaman20 , yasamin khanoom , yasamin_34 , yasekabud , yasesabs , yasi 72 , yasi♥fabrik , yasna:s:.: , yasnaa , Yasnaaaa , yjdj , yox1n , z*gh , ZAHRA EM , ZAHRA*N , zahra.gol , zahra.h , zahra16 , zahra501 , zahra_126 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zeinabjoon , ZeYnAb KhAnOoM , zi zi jooon , ziiiziii13 , Zjooojooo , zoya , _ SPEED _ , _Azadeh_ , _TarlaN_ , ~ SanaZ 15~ , ~*MONA*~ , ~*~havva~*~ , ~anahita~ , ~B@H@R~ , ~fatemeh69~ , ~HaPPym00N~ , ~HeaRTbeAt~ , ~Magic Life~ , ~Melika~ , ~N!na jOojOo~ , ~pArnYa~ , ~SAREH~ , ~SEA~ , ~shahrivar~ , ~Tulip~ , ~آسا دخت~ , «zahra» , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ×sepidar× , ××HappY GirL×× , ˙·▪●Nilsa●▪·˙ , آتری , آذردخت , آرتمیس 98 , آرنیکا , آسوده , آقا مجید , آمينا , آنیتا , آوین. , آیسان راد , اب و اتش , اترون , اتل و متل , اتوسا , ارتمیس * , ارزو. , اسمر , اسمون ابری , اقاقی , اژمان , ایماز , بارانیان , بازیگوش , برادپیت , بغض شکسته , بلــوط , بلور , بهارجون , بی بی گل , تابتا , تاجه , تانی , ترنج خاتون , ترنم ازاد , تمنای دل , تمنّا , تهمتن , توهم سبز** , تينا.م , تینا عبداللهی , تینا97 , جلوه , جیگر 2012 , حرير , خانوم جان , خانوم عسلی , خاوردخت , خوان , دختر پرسپولیسی , دختــربــاران , دخمل کوشولو , دخی بلا , دل سرد , دلنواز , رزصورتی , رها 69 , رهااهر , رهان , روياي ابي , روژان , رویای من او , ریحون , زئوس 69 , زری , زوها , سارا98 , ساری گل , ساغر123 , سافانا , ساکتین , ستاره ارزو , ستاره ی رها , سرتق , سما ارجمند , سوال , سپیدوسیاه , سیمیندخت , شادئ , شاهین 3 , شاپرک13 , شایسته بانو , شب , شداد , شرقي , شكوفه هاي گيلاس , شورم , شیوا , صحبا , طلوع عشق , علی رضاایران , عمه خانم , غنچه خاموش , فاطي91 , فرح77 , فرمسک , قطره آب , قطره کوچولو , لادیان , لاله 22 , لمیس20 , لیلاحمیده , م.م.ر , مادام بی موسیو , مامان صفا , مامان نی نی , محبوبه_م , محمد حسن424 , مرجان بانو24*12 , مرجان ك , مرضی2 , مرضیه جهان آرا , مرواریدجووون , مسافر كوچولو , ملودی 67 , ملودی 69 , ملیکا75 , منا64 , مهتا 1090 , مهتاب جونی , مهدیه رادمنش , مهرزا , مهستی , مودب , مونا** , ميشا , ناشناس58 , نسيا , نصرا... , نفس رادمنش , نفس71 , نماز67 , نوشین66 , نگاه روشن , نگاه7732 , نگین , نی نی توچولو , نیلا... , نیلو فر 69 , نیلوفر.. , نیلوفر:-) , نیکولا 71 , هانیه نیکو , هدیه , همای رحمت , هوفریا , هیلا , واران , وفادار , ویولون , ياابالفضل , پرنا , پرنده بهشتی , پرهامه , پرواس , ღღ Parisa ღღ , پـردیس , پیازچه , کاساندا , کمند , کپل ناز , گرگ بلا , گلسار , گيس گلابتون , یاسی جان , یهدا , یگانه , Ⓕⓐⓣⓘⓜⓐ , ♣ Elvira ♣ , ♥BAHAR♥ , ♥Sara , ♩♑4√ , ✿♥ نـازنـیـن ♥✿

15. Top | #8

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.77
    تشکر از کاربر
    17,988
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

همين که پا داخل ساختمون گذاشتم باد خنک کولر حالم و جا آورد اساسي. شالم و از سرم کشيدم و گفتم:
    - اهه شهريور و اين قدر گرما؟! يعني داريم مي ريم تو پاييزا.
    صداي پدرم حرفم و قطع کرد:
    - به به دختر وقت شناسم! چه به موقع برگشتي.
    نيشم گشاد شد و به سمت بابا که روي کاناپه جلوي تلويزيون نشسته بود رفتم. بابا مردونه با من دست داد و جايي کنار خودش برام باز کرد. نشستم و نفسم و با صداي بيرون دادم. بابا گفت:
    - خوش گذشت؟
    - آره ددي، جاتون خالي، خيلي خوب بود.
    - دوستات خوب بودن؟
    - سلام رسوندن اساسي.
    - ببينم ماشين که سالمه؟
    اخم کردم و گفتم:
    - پَ نَ پَ، کردمش لا تريلي الانم روح خودمه که جلوتون لم داده، منتها خودم و زدم به زنده بودن!
    بابا خنديد و گفت:
    - خيلي خب عصبي نشو. من بيشتر نگران خودتم.
    توي دلم گفتم: « معلومه! »
    بابا دستي توي موهاي طلاييم کشيد و گفت:
    - بابت اون قضيه که ديگه ناراحت نيستي؟
    با غيض گفتم:
    - نه چرا ناراحت باشم؟ تا حالا دو سال از عمرم پشت اين کنکور لعنتي تباه شده. بيست سال ديگه هم روش.
    - تو نبايد نااميد بشي. مگه کنکور آزاد ندادي؟
    - چرا.
    - من مطمئنم که اون و قبول مي شي.
    - و کي به شما اين اطمينان و داده که من مي رم يوني آزاد؟
    - يعني نمي ري؟
    - نخير.
    - و دليلش؟
    - دوست ندارم بهم بگن دکتر الکي؛ يا اين که بگن با پول مدرک گرفته. من سطح دانشگاه آزاد و قبول ندارم اصلا.
    - داري زيادي تند مي ري. مي دوني خيلي از رشته هاي دانشگاه آزادا توي کشور قطب محسوب مي شن و بهترين رتبه ها و ترازها رو نياز دارن؟
    - اينا رو مي گن براي دلخوش کنک ما.
    - شما اگه يه کم تحقيق کني اون وقت متوجه مي شي که بيراه هم نيست.
    عصبي تر شدم و در حالي که پام رو روي زمين مي کوبيدم گفتم:
    - اصلا حرف آخر من اينه. من دانشگاه آزاد ن... مي... رم... فهميدين؟
    بابا شونه اي بالا انداخت و گفت:
    - ميل خودته. من براي اين که به قول خودت بيست سال پشت کنکور نموني گفتم وگرنه چه فرقي براي من داره؟ مگه آتوسا نرفت خونه شوهر؟ توئم مي ري!
    - اِ؟ خدا از ته دلتون بشنوه. مي دونم که اصلا دوست ندارين يکي از بچه هاتون دکتري مهندسي چيزي بشه!
    بابا که از حرص خوردن من داشت تفريح مي کرد با لبخند گفت:
    - حالا تو براي چي اين قدر عصبي شدي؟
    - از کوتاهي هاي شما.
    ابروي بابا بالا پريد و گفت:
    - من چه کوتاهي کردم؟
    - بهتون گفتم اسم من و بنويسين کلاس کنکور. نگفتم؟
    - چرا گفتي، ولي خوب مي دوني که چرا اين کار و نکردم.
    - بله يادمه که گفتين کلاساي کنکور بد مسيره! به خونه ما دوره! تا دير وقت دستت بند مي شه برگشتني اذيت مي شي و هزار تا بهونه بني اسراييلي ديگه.
    - براي تو که بچه اي اينا بهونه است ولي براي من که باباي توام و صلاح تو رو مي خوام...
    آمپر چسبوندم و با صداي بالا رفته گفتم:
    - من نمي خوام صلاح من و بخواين. بذارين صلاحم و خودم تشخيص بدم.
    بابا اخم کرد و گفت:
    - توي خونه من صدات و نبر بالا.
    بغض کردم. از جا برخاستم و خواستم به اتاقم بروم که عزيز جون با سيني چايي وارد شد. با ديدن من گل از گلش شکفت و گفت:
    - اِ ننه اومدي؟ بشين تا برم برات چايي بيارم.
    و دوباره با سيني چاييش به آشپزخونه برگشت. دلم نيومد به اتاقم برم و دلش و بشکنم. به ناچار دوباره نشستم. مشغول بازي با ناخن هاي بلندم شدم که خيلي قشنگ با لاک مشکي و طلايي ديزاين شده بود. براي فرو دادن بغضم مرتب آه هاي عميق مي کشيدم. بابا دلش به حالم سوخت. خودش و به طرفم کشيد و دستش و دور گردنم انداخت. خواستم دستش و پس بزنم که عزيز وارد شد و من مجبور شدم صاف بنشينم. سيني و جلوي من و بابا گذاشت و گفت:
    - خوش گذشت ننه؟
    - جات خالي بود عزيز جونم.
    - دوستان جاي ما دخترم. بابات هم امشب تو نبودي غذا ازگلوش پايين نرفت. ننه اين چه صيغه ايه که تو هر شب جمعه با دوستات مي ري يللي تللي؟
    همين و کم داشتم! سعي کردم خودم و کنترل کنم که احترام عزيز و زير سوال نبرم. نفس عميقي کشيدم و گفتم:
    - دلم خوشه به همين عزيز.
    عزيز آهي کشيد و گفت:
    - حق داري ننه. اين خونه خيلي سوت و کوره، آدم دلش مي گيره توش. من که پام لب گوره اگه تو نباشي يه چيزي بيخ نفسم و مي گيره ديگه تو که جوونم هستي و پر شر و شور. يه مادري هم نيست که خونه رو برات گرم کنه.
    الهي دورش بگردم که عين بچه ها زود قانع مي شد. بالاخره دست بابا رو پس زدم و پريدم توي بغل عزيز و گفتم:
    - درسته مامانم نيست ولي عوضش عزيز خوشگلم و دارم. اگه شما دلتون به جفنگ بازياي من خوشه منم دلم به شما و حرفاي شيرينت خوشه. ديگه نبينم از اين حرفا بزنيا! شما رو قد مامانم دوست دارم، دورت بگردم الهي.
    عزيز پيشونيم و بوسيد و گفت:
    - الهي سفيد بخت بشي ننه!
    بابا هم بالاخره به حرف آمد و ميان نوشيدن چاييش زمزمه کرد:
    - الهي!
    عزيز من و پس زد و گفت:
    - شما پدر و دختر بشينين به گپ زدن من از صبح تا حالا روي پا بودم جون تو تنم نمونده. مي رم بگيرم بخوابم.
    من و بابا همزمان گفتيم:
    - شبتون بخير.
    بعد از رفتن عزيز بابا که انگار تحت تاثير حرف هاي عزيز قرار گرفته و مهربون تر شده بود گفت:
    - چاييت و بخور سرد شد.
    چاي رو برداشتم و تلخ تلخ سر کشيدم. چند لحظه که گذشت بابا گفت:
    - تو بگو برات چي کار کنم که خوشحال بشي؟ باور کن هر کاري که بگي مي کنم.
    موقعيت رو براي ماهي گرفتن مناسب ديدم و خبيثانه گفتم:
    - هر کاري؟
    - هر کاري که از عهده ام بر بياد.
    دل و زدم به دريا و گفتم:
    - من و بفرست برم.
    بابا استکانش و روي ميز گذاشت. چشمانش و ريز کرد و گفت:
    - کجا؟
    - اون جا که روي پرچشمش عکس يه برگ داره.
    بابا لحظاتي فکر کرد و بعد اخم هاش . تو هم کشيد و گفت:
    - اين خواسته توئه؟!
    - آره بابا. من مي خوام برم اون جا درس بخونم.
    بابا پوزخندي زد و گفت:
    - مثل آتوسا.
    سريع جبهه گرفتم:
    - آتوسا با من فرق داشت.
    - اونم قبل از رفتن همينا رو مي گفت. هدفم فقط درس خوندنه! روسفيدتون مي کنم و برمي گردم. ولي چي شد؟
    - آتوسا عقده اي بود.
    - در مورد خواهرت درست حرف بزن!
    - اگه حماقت اون بخواد باعث عدم پيشرفت من بشه هر جور که دوست داشته باشم در موردش حرف مي زنم.
    - حماقت نبود، استعداد داشت! از کجا معلوم که تو نداشته باشي؟
    - استعداد چي؟
    - ه*رز**ه شدن.
    خون جلوي چشمام و گرفت. خواستم جيغ بزنم که جلوي خودم و گرفتم. راحت تر از داد و فرياد کردن مي تونستم جواب بابا رو بدم. زل زدم توي چشماش و گفتم:
    - دست پروردتونيم! کلاتون رو بذارين بالاتر.
    همين که اين و گفتم نصف صورتم سوخت. لعنتي! کتک نخورده بودم که خوردم. ديگه موندن رو جايز ندونستم. از جا بلند شدم و بدو بدو از پله ها بالا رفتم. پريدم توي اتاق و در و بستم. حالا توي خلوت اتاق بنفشم مي تونستم از ته دل زار بزنم.
    - مامان کجايي؟ کجايي که شوهرت دست روي ته تغاريت بلند کرد؟ مامانم آخه چرا رفتي؟
    لپ تاپم و روشن کردم و آهنگ زود رفتي گلم از علي عبدالمالکي رو گذاشتم و صداش و تا ته بلند کردم. با آهنگ مي خوندم و از ته دل زار مي زدم. چراغ گوشيم مدام خاموش و روشن مي شد. بنفشه و شبنم بودن که هي زنگ مي زدن، ولي حتي حوصله دوستام و هم نداشتم. گوشيم و خاموش کردم. با لباس بيرون افتادم روي تخت و اين قدر گريه کردم که خوابم برد.
    ویرایش توسط باران 69 : 1392,07,04 در ساعت ساعت : 14:25

16. 811 کاربر از پست باران 69 تشکر کرده اند .

!!!DORSA!!! , # بلوط # , $ ساجده$ , $hanane$ , "فاطمه نیک نیا" , * Bita * , * MeLoDy * , **roksana** , **Silver Star** , *9092*شادی , *emo girl* , *fatemeh* , *kArAne* , *Lonely* , *mahsa* , *marin* , *mary , *miss minoo* , *Nafise.a9* , *niki , *parmiss*gh , *ReiHaNe* , *Rima* , *ROJA* , *SaNaY* , *sara , *Scarlett* , *shalize* , *shima* , *soodabeh* , *spectacular* , *yasaman* , *ZOHRE , *_*aseman*_* , *~aida bala~* , *دختر توپولو* , +Neda+ , - MONA - , --Nila-- , -Farimah- , ...BaHaR... , .Baharak. , .HOMA. , .KING. , .Mania. , .MOHABBAT. , .Monire. , .nox. , .parniya. , .هازال. , 2rsa , 5011311 , 677389 , 870664182 , 90ia , a.n.jel , aahh , Abandokht , abien , abifiruzei , Admin , afi90 , aidai , Aisa_lluvia , akijun , alikhademi , Altin ay , Ami Tis , amini2004 , amirhosseinac , amisha , amordad65 , ana? , Anahita.s , anahita13 , angel04 , Angelical , angle92 , angur , ANNE , Anolin , anzhela , aram-anid , aram27 , aras , architact2010 , architect_shima , Arezoo*~*r , arezoo184 , arghavan58 , ariana*dreams , arish94 , arman_iran , armita1819 , aroma.rahi , Arrosha , ART!ST , artnous , aryana.n , asal-1412 , asal-661 , asemane nili , asemanii , asha.to20 , ashege to , ashkannia , Asho0oB , ashoka , atefeh_49 , atieh72 , atish69 , AVAmb3HbahanI , AVESTA , Ay San , AYDA alone , aygeen , AynAzi , azade jooon , azade_sh , azad_awesome , azam 24 , azarsana , azda , babsaneh , bahar-70* , bahar.d65 , baharboofy , banana , banoojun , baran eshgh , baran.amad , Barane Gham , barane khazan , barobax_vorojak , Beautiful Jasmine , behi_aquarius , Behnaz joon , Behnoush , best g!rl...SH , betiya , bikari , birdana2 , blub2000 , breathe , CAT-WOMAN , D0nya , Dai28 , dara77 , Defne , degeer , dj_bass , dokhtare khial , donya98 , doorin , dorsa_beigi , ebrahimi.fari , eglantine-m96 , elahe 66 , elahe70 , elahejoon1234 , electeronic , elenah , ELI.12 , eli5 , elia65 , elianoos , EliSo , eng2day , engineer 1390 , eti98 , f@(/@$ , f@t3meh.k , fadai , faezeh khajeh , faezeh88 , faez_er , fafa_f , fahime 528 , fani black 212 , fanoos_68 , fantasy girl , faribash , fariba_hed , farisa , farizad , farnas , Farnaz , fary , fArzane.Far , fatemeh2001 , fatima.h , fatima983 , fatima_59 , feloor , fereshte kochak , fereshth , FiFi joon , flavia , foggy , frokni , fzzzz2002 , f_javid , G!rl , gandomsa , ghazal 2012 , ghazale96 , ghazghaz , gheisareh , gherti , Ghoncheye bahar , ghorob89 , glarion , Golden Eye , gole mikhak , gole narges , golgoli jaan , golnaghshetavous , golnuosh , H..GH , hala , hana_m , Haniday , hanye , harimeshgh , hasti59 , havij69 , hediyeh_b , helik , heliya76 , hessss , HiLdA BeAuTy , hilda_moonlight , hoda barani , homa41 , homaa , honey-asal , Hoopoe , hooriya_y , horin , hsdhsd , hyunah , h_a_1234 , ice-girl , icicle , ir2007 , Irani , jighol , JonasRahimi , jooje rangi , jujuee , XXNightAngelXX , Katra , katy , ke$ha , kfdh , khademre , Khate Siah , khatereh14 , khatoon khabha , kimia 2008 , kimia joon , kiumars , KOKI , kolaleh , lale joon , lalehjoon , lartmis , layahashemi , leila.kh , leila93 , leili_zzz , leilyk , leona , libra272 , lili 20 , lili5225 , Lovely_girl , L_O_V_E , M!ss Perfect , m.b71 , M.matineh , m.nafas , m0zhdeh , m@hs@_72 , M@R@L , Maedeh , mahdiar , mahdieh021 , mahdiehhjz , mahia_jojo , mahnazmom , mahsa.a , mahsa.g.75 , mahsa.nadi , mahsa1490 , mahsadina , mahsamoon , mahsany , mahsaok , mahsay , mahshid_3d , mahtab10 , mahya1995 , malihe ranjbar , malus , mansuri , many22 , maral_70 , marmara25 , mary626 , maryam joOon , maryam63279 , maryamale , maryta , marzifa , masoumeh , matinmiw , matin_a , maya 74 , mazi63 , mb_maryam , Mehrnoush , mehrsaa , melanie stryder , mellina2000 , melodina , meno , mersad20 , me_ned , mfr60 , mina naz , mina* , mina68 , mina7006 , mina_bala74 , mina_k , mindrella , mirage , misget , Misha73 , misha_kavir , Miss.Aima , mitra.ym , mkhajezadeh , mojgan am , mokmor , Momali , mona74 , Monaica , monir1343 , monos , motlagh , Mozhgan195 , msetaiesh , mzd_pmd , m_h_n , m_mah , m_princess , N e G a R , nadia1 , nafas44 , naghos70 , Nahid72 , nana22 , nas2ran , nasibesameie , nasimrahi , nasrin22 , nastaran b , nastaran.r , nastaran86 , nastarani , Nazanin_8832 , nazi1 , nbanoo , nbm.1376 , neda306 , nedaj , negin.b , neshan , niayesh00 , NiceNoice , Night , night star , niho , nika21 , nikaan , nilou6 , Niloufar00 , niloufar_rose , NiNa.S , nini-kimi , nino_tamar , nioosh , niyayeeeeeesh , nlp16001 , NO ONE , noooor , nrezaii , oldooz bala , omidi , OoPs , orkidehyesurati , osoldoroo , osweh , P@rya , pa.j , padideh_hs , PAEEZ70 , paeezi , parand gol , pardy , Pari* , paria.v , pariatis , pariedarya , parisa mah , parisa*M , parisajan , parmis86 , parmis91 , parvane. , patrin , Pink*rojano , polymehr , pr.delafrouz , princess74 , proxima , raana76 , radvin24 , raha noonooshi , Raha*10* , raha.66 , raha1375 , rahaghi , RaheBipayan* , ramlin , rashno , Rasuliiiiii , RealIty , redrose_love68 , reem1368 , Rez1_ds , reza9000 , Rha.sh , Rita. , ronnin , roya1365 , roz3 , rozok , rural girl , s-sm , s.fzpr , S@min , sadaf.a , saghi.m , saghi_ghm , sahar03 , sahar4 , saharnaz1390 , saman84 , samarium , samihastam , samini , samira1362 , sana1577 , sana1994 , sanamjooje , sanashsh , sanaz 69 , sanaz sh , Sanaz1370 , sania555 , santa. f4 , sapidkooh , saqari , sara parvizi , sara.6887 , sara1995 , saraabyaneh , saratab , sarax , SaRgArDuN_A , sarina1911 , Sati_Faeze , se7en-1991 , sedena , sefid65 , Semin309 , sepide25 , sepideh jo0n , sepideh1993 , sepidehri , serentipiti , setareh15 , setareh30 , setareh67 , setayesh_p995 , sevgil$$$@ , sevin jooni , shafagh 69 , shaghayegh69 , Shaloliz , sharafi , sharareh 78 , sharghi , shatot , shecary , sheida_953 , sheydajoooon , shima14 , shirin74 , shivashiva , shooma , sibsorkhhava , Silber , silver joojoo , silverstar , simaaaaa , simaN , simi , sinsor , sipa , skiller , sky20 , smart.b , snappy , snopoy , Snow Dream , Sogand.I , sogolhe , sogolmehrabon , soha1990 , sokoote_zendegi , sokot shab , Sokout , sollmaz , some one , some61 , somy_kh , sonami , soso2012 , Patient.Stone , spring93 , star75 , Star8 , stiv , Street love , suolmaz , suzmani , sydney , syhbyt , symorgh , szszsz , S_64 , s_donia323 , sαвα , T T--THR , T.A.C 7 , T@r@neh* , Taataa , tama1011 , tania_7 , tannaz22 , TanNazZz , tannaz_85 , taraneh joon , taraneh86 , taranom farahi , taty9918 , tghyasfr , Tifani Jon , tina 1989 , tina. , tinairn , titinaz , ti_na60 , tondar1365 , toop , Universe95 , UnKnOwN_Sh , v.f.d , Vaaleh , valan , vampire123 , vanas , VIDA / H , winter emerald , Y@Li-Jj , YA29+1 , yalda97 , yam yam , yas yas , YAS95 , yasaman10 , yasaman20 , yasamin khanoom , yasamin_34 , yasekabud , yasesabs , yasi 72 , yasi♥fabrik , yasna:s:.: , yasnaa , Yasnaaaa , yjdj , yox1n , z*gh , ZAHRA EM , ZAHRA*N , zahra.gol , zahra.h , zahra16 , zahra501 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zeinabjoon , ZeYnAb KhAnOoM , zhompol , zi zi jooon , ziiiziii13 , Zjooojooo , _Azadeh_ , _TarlaN_ , ~ SanaZ 15~ , ~*MONA*~ , ~*~havva~*~ , ~2ne2~ , ~anahita~ , ~foroozan~ , ~HaPPym00N~ , ~Magic Life~ , ~Melika~ , ~N!na jOojOo~ , ~pArnYa~ , ~SAREH~ , ~SEA~ , ~shahrivar~ , ~Tulip~ , «zahra» , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ×sepidar× , ××HappY GirL×× , ˙·▪●Nilsa●▪·˙ , آتری , آذردخت , آرتمیس 98 , آرنیکا , آسوده , آقا مجید , آمينا , آنیتا , آوین. , آیسان راد , اب و اتش , اترون , اتل و متل , ارتمیس * , ارزو. , اسمر , اقاقی , اژمان , ایماز , بارانیان , بازیگوش , برادپیت , بغض شکسته , بلــوط , بلور , بهارجون , بی بی گل , تابتا , تاجه , تانی , ترنج خاتون , ترنم ازاد , تمنای دل , تمنّا , تهمتن , توهم سبز** , تينا.م , تینا عبداللهی , تینا97 , جیگر 2012 , حرير , خانوم جان , خانوم عسلی , خاوردخت , خوان , دختر پرسپولیسی , دختــربــاران , دخمل کوشولو , دخی بلا , دل سرد , دلنواز , رزصورتی , رها 69 , رهااهر , رهان , روياي ابي , روژان , رویای من او , ریحون , زئوس 69 , زری , زوها , س_م_م_ , سارا98 , ساری گل , ساغر123 , سافانا , ساکتین , ستاره ی رها , سرتق , سما ارجمند , سوال , سپیدوسیاه , سیمیندخت , شادئ , شاهین 3 , شاپرک13 , شب , شب تاریک , شرقي , شكوفه هاي گيلاس , شورم , شیوا , صحبا , طلوع عشق , علی رضاایران , عمه خانم , غنچه خاموش , فاطي91 , فرمسک , قطره کوچولو , لادیان , لاله 22 , لمیس20 , لیلاحمیده , م.م.ر , مادام بی موسیو , مامان صفا , ماچی , محبوبه_م , محمد حسن424 , مدار2 , مرجان بانو24*12 , مرجان ك , مرضی2 , مرضیه جهان آرا , مرواریدجووون , مریم عسل , مسافر كوچولو , ملودی 67 , ملودی 69 , ملیکا75 , منا64 , مهتا 1090 , مهدیه رادمنش , مهربون71 , مهرزا , مهستی , مودب , مونا** , ناشناس58 , نسيا , نصرا... , نفس رادمنش , نفس71 , نماز67 , نوشین66 , نگاه روشن , نگاه7732 , نگین , نی نی توچولو , نیایش88 , نیلا... , نیلو فر 69 , نیلوفر.. , نیلوفر:-) , نیکولا 71 , هانیه نیکو , هدیه , همای رحمت , هوفریا , هیلا , واران , وفادار , ویولون , ياابالفضل , پرنا , پرهامه , پرواس , پـردیس , کاساندا , کامران 772 , کمند , کپل ناز , گرگ بلا , گلسار , گيس گلابتون , یاسی جان , یهدا , یگانه , Ⓕⓐⓣⓘⓜⓐ , ♣ Elvira ♣ , ♥BAHAR♥ , ♩♑4√ , ✗ sнÁ вη αм ✗

17. Top | #9

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.77
    تشکر از کاربر
    17,988
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

با صداي عصبي عزيز جون چشمام به زور باز شدن:
    - آخه دختر مگه خواب جا کردي؟ ساعت دوازده ظهره! پاشو اين قدر که خوابيدي مي ترسم زردي بگيري! رنگت زرد شده. دم اذون ظهره پاشو مادر. خوب نيست دم اذون خواب باشي.
    خواستم پتو رو روي سرم بکشم که عزيز پتو رو چنگ زد و گفت:
    - اِ هر چي هيچيش نمي گم پررو مي شه. پاشو اين دوستاتم هزار بار بهت زنگ زدن مي گن گوشيت خاموشه. اين گوشي و بابات برات خريده که خاموش کني؟ مادر يه وقت يکي کار مهم باهات داشته باشه.
    خير فايده نداشت! هر چي گوشم و توي بالش فشار مي دادم و چشمام و محکم تر روي هم فشار مي دادم که خواب نازنينم نپره فايده اي نداشت. به اجبار چشم باز کردم و عنق نشستم لب تخت. عزيز تند تند در حال جمع کردن تنقلات و لباس هاي ريخته شده کف اتاق بود و تو همون حال غر هم مي زد. هرچقدر هم که صبح ها بي حوصله بودم و حوصله کسي رو نداشتم حوصله عزيز جون رو داشتم. بلند شدم و بلند گفتم:
    - سلام عزيز جون. صبحت بخير.
    - سلام به روي ماه نشسته ات. برو دست و صورتت و بشور. صبحونه ات هم روي ميز آشپزخونه است. اگه ميلت مي کشه بخور اگه هم نه که وايسا يه باره ناهار بخور.
    بي حرف از اتاق خارج شدم و به سمت آشپزخونه رفتم. تکه اي نون خشک از روي ميز برداشتم و خرچ خرچ جويدم. از آشپزخانه بيرون اومدم و روي کاناپه جلوي تي وي ولو شدم و با کنترل شروع کردم اين کانال اون کانال کردن. پي ام سي داشت موزيک ويديوي شادمهر، آهنگ حالم عوض شده رو مي داد. عاشقش بودم. صداش و تا ته زياد کردم و پام و دراز کردم و روي ميز گذاشتم. فکرم عجيب مشغول بود. بابا که آب پاکي رو ريخته بود روي دستم. بايد خودم يه کاري مي کردم؛ ولي آخه چي کار؟ هر چي هم که طلاهام و مي فروختم و پول رفتن رو جور مي کردم آخرش نياز به اجازه بابا داشتم. اهل قاچاقي رفتن و اين حرفا هم نبودم. همينم مونده بود برم و بيفتم دست يه آدم نا اهل. پس چه خاکي بايد تو سرم مي ريختم؟ اصلا حواسم به آهنگ نبود. مدام توي ذهنم داشتم نقشه مي کشيدم. بايد بابا رو راضي مي کردم ولي آخه به چه قيمتي؟ اين قدر توي فکر فرو رفته بودم که متوجه صداي زنگ نشدم. يکي دستش را روي زنگ گذاشته بود و قصد برداشتن نداشت. از داد و هوار عزيز متوجه شدم و پريدم آيفون رو برداشتم:
    - کيه؟
    صداي عصبي بنفشه بلند شد:
    - عزراييل!
    - شرمنده ما جون به عزراييل نمي ديم.
    - به من مي دي. يالا در و باز کن که اومدم جونت و بکشم بيرون.
    - از کجام؟
    - از تو حلقت دختره منحرف! فکر کردي از کجات مي کشم بيرون؟ تو بايد ناکام از دنيا بري. وا کن اين در و تا جرش ندادم!
    خنده ام گرفت و در و باز کردم. اين قدر عصبي شده بود که مي خواست در و جر بده! چيزي طول نکشيد که شبنم و بنفشه پريدن روي سرم:
    - نکبــــت، چرا ماس ماسکت خاموشه؟ فکر کردي من دوست پسرتم که گوشي و خاموش کني برات دق مرگ شم؟
    خنديدم و گفتم:
    - اي بابا! چته؟ چرا رم کردي؟ جفتک نزني يه وقت!
    - براي چي ديشب تا حالا گوشيت و خاموش کردي؟
    - مي خواستم لالا کنم مي دونستم شما دو تا نمي ذارين. گوشيم و خاموش کردم که راحت بخوابم.
    شبنم خيز گرفت و گفت:
    - حالا ما شديم مزاحم؟ حالا نشونت مي دم مزاحم کيه. شبنم بيارش...
    کشون کشون من و به سمت زير زمين کشيدن. هر چي جيغ و داد مي کردم فايده اي نداشت. در زير زمين رو باز کردن و هر سه وارد شديم. آب استخر از تميزي مثل آينه شفاف بود. هر دو با هم من و به سمت استخر کشيدن و هلم دادن توي آب. فرو رفتم زير آب و چند لحظه نفسم بند اومد. خدا رو شکر شنا بلد بودم، ولي لباس هام سنگين شده بود و شنا رو برام سخت مي کرد. با بدبختي خودم رو به پله ها رسوندم و بالا رفتم. شبنم و بنفشه داشتم هر هر مي خنديدن. موهام و از توي صورتم کنار زدم و در حالي که لباس هام و از تنم درمي آوردم گفتم:
    - تا حالا کسي بهتون گفته عوضي!؟
    شبنم گفت:
    - نه والا!
    - عوضيــــــــــــا! نمي گين خفه مي شم؟ مهلت نمي دين آدم لباسش و در بياره.
    - حقت بود. مي دوني ديشب تا حالا چقدر نگرانت شديم؟ ديگه صبح زنگ زديم خونه تون که عزيزت گفت خواب تشريف دارين.
    با حوله اي که روي صندلي هاي کنار اسختر افتاده بود بدنم رو خشک مي کردم که شبنم سوتي زد و گفت:
    - تا حالا این طوری ندیده بودمت.
    حوله رو پيچيدم دور خوردم و گفتم:
    - درد! بيشعور نديد بديد. نگاه نکنين!
    بنفشه اومد کنارم و و گفت:
    - هر کي رو بتوني رنگ کني من و نمي توني! بگو چرا ديشب گوشيت و خاموش کردي؟ چرا حوصله نداشتي؟
    بنفشه از خواهر به من نزديک تر بود. من مي گفتم ز، آب زاينده رو سر مي کشيد و بر مي گشت. محال بود حالم و نفهمه. بايد با دوستام مشورت مي کردم. سه فکر بهتر از يه فکر بود. هر چند که بعيد مي دونستم اونا با اين مغزهاي فندقي شون چيزي بيشتر از من به ذهنشون برسه. آهي کشيدم و در حالي که روي صندلي مي نشستم گفتم:
    - ديشب با بابام حرف زدم.
    گوش هاي بنفشه و شبنم عين رادار دراز شد و اين طرفم و آن طرفم چهار زانو روي زمين نشستند و هم زمان گفتند:
    - خب؟
    - خب نداره. از اولم معلوم بود چي مي شه.
    - نذاشت؟
    - نه. گفت نمي شه!
    - اگه مي ذاشت جاي تعجب داشت.
    - حالا ميگين چي کار کنم؟
    - حالا مي خواي چي کار کني؟
    چپ چپ نگاشون کردم و گفتم:
    - من و باش با چه دو تا اسکلي دارم يعني مشورت مي کنم!
    بنفشه دستي توي موهاش کشيد و گفت:
    - آخه چي بهت بگم؟ با بابات نمي شه درافتاد!
    - مي دونم، ولي راه ديگه اي هم برام نمونده.
    - بهتره نيروت و صرف يه کار ديگه بکني.
    - چه کاري؟
    - راضيش کن اسمت و بنويسه کلاس کنکور که سال ديگه قبول بشي.
    - چي مي گي بنفشه؟ تو خودتم عين من يه سال پشت کنکور موندي! مي دوني چه دردي داره. حالا انتظار داري من يه سال ديگه هم بمونم؟
    - آخه راه ديگه اي نداري! باباي تو خيلي غد و يه دنده اس. عمرا اجازه نمي ده. من مي دونم حتي اگه اجازه هم بده خونت و تو شيشه مي کنه. نمي ذاره اون ور آب يه آب خوش از گلوي تو پايين بره.
    - من از اونم غدتر و يه دنده ترم. دختر خودشم! در ضمن اونش مهم نيست. من فقط پام برسه اون ور. بقيه اش و خودم مي تونم درست کنم.
    - پاسپورتت و گرفتي؟
    - پارسال که مي خواستيم بريم ترکيه گرفتم. با بابا مشترک بودم ولي چون هجده سالم تموم شده بود مجبور شدم جداش کنم.
    شبنم با هيجان گفت:
    - واي گفتي هجده سالت تموم شده ياد تولدت افتادم. کي بود؟
    چپ چپ نگاش کردم که گفت:
    - چيه؟
    - اولا که اين وسط چه ربطي داشت؟ به قول معروف کار بد صدادار چه ربطي داره به شقيقه؟ دوما توي قزميت تولد دوستت و نمي دوني کيه؟
    نيشش باز شد و گفت:
    - بيست و شش اسفند. درسته؟
    پشت چشمي نازک کردم و گفتم:
    - بله.
    - تولد مي گيري؟ تولد پارسالت خيلي خوش گذشت!
    - آره مي گيرم. شما پسر نديده ها بايدم با ديدن اون همه پسر تو تولد من ذوق مرگ بشين.
    - خداييش ترسا من موندم با اون همه پسر خوشگل و نانازي که تو فاميل شمان تو چرا تا حالا دست به کار نشدي و يکيشون و تور نکردي؟
    - نيازي به تور کردن نداره. همه شون توي تور هستن.
    - خب پس بجن...
    يه دفعه مثل انسان هاي برق گرفته ساکت شد. با تعجب گفتم:
    - شبنم چت شد يهو؟ برق گرفتت؟
    - به خدا که راهش همينه ترسا!
    - راه چي؟
    - راه رفتنت اون ور آب.
    فقط نگاش کردم. سر از حرفاش در نمي آوردم. بنفشه هم با تعجب نگاش کرد و گفت:
    - نکنه منظورت اينه که...
    - آره چرا که نه؟ به خدا راهش همينه.
    کلافه داد زدم:
    - دِ يکيتون اون زبون و تو حلقش بچرخونه و بگه چي تو فکرتونه؟
    بنفشه نفسش و با صدا بيرون داد و گفت:
    - هيچي. به نظر من اصلا گفتن نداره چون تو زير بار نمي ري. هر چند که راه خوبيه.
    دستم و زير چونه بنفشه گذاشتم و گفتم:
    - بنفشه... من براي رفتن اون ور هر کاري مي کنم! هر کاري! پس بگين.
    بنفشه شونه بالا انداخت و رو به شبنم گفت:
    - خودت بگو. من جرئت ندارم.
    اين بار نگاهم به سمت شبنم که با نگاهي مشتاق به من خيره شده بود کشيده شد.
    ویرایش توسط باران 69 : 1392,07,04 در ساعت ساعت : 14:26

18. 793 کاربر از پست باران 69 تشکر کرده اند .

!!!DORSA!!! , # بلوط # , $ ساجده$ , $hanane$ , "فاطمه نیک نیا" , (شیما) , * Bita * , * MeLoDy * , **roksana** , **Silver Star** , *9092*شادی , *emo girl* , *fatemeh* , *kArAne* , *Lonely* , *mahsa* , *marin* , *mary , *miss minoo* , *Nafise.a9* , *niki , *parmiss*gh , *ReiHaNe* , *Rima* , *ROJA* , *SaNaY* , *sara , *Scarlett* , *shima* , *soodabeh* , *spectacular* , *yasaman* , *yasna* , *ZOHRE , *_*aseman*_* , *~aida bala~* , *آتوسا* , *دختر توپولو* , +Neda+ , - MONA - , --Nila-- , -Farimah- , ...BaHaR... , .HOMA. , .KING. , .Mania. , .MOHABBAT. , .Monire. , .nox. , .parniya. , .هازال. , 2rsa , 870664182 , 90ia , a.n.jel , aahh , Abandokht , abien , abifiruzei , Admin , afi jonz , afi90 , aidai , Aisa_lluvia , akijun , alikhademi , Altin ay , Ami Tis , amini2004 , amirhosseinac , amisha , amordad65 , ana? , Anahita.s , angel04 , Angelical , angle92 , angur , ANNE , Anolin , aram-anid , aram27 , aras , architact2010 , architect_shima , arda1 , Arezoo*~*r , arghavan58 , ariana*dreams , arish94 , arman_iran , armita1819 , aroma.rahi , Arrosha , ART!ST , artnous , asal-1412 , asal-661 , asal91 , asemane nili , asha.to20 , ashege to , ashkannia , Asho0oB , ashoka , asma66 , atefeh_49 , atieh72 , atish69 , atyek , AVAmb3HbahanI , AVESTA , AYDA alone , aygeen , AynAzi , azade jooon , azade_sh , azad_awesome , azam 24 , azarsana , azda , babsaneh , bahar.d65 , baharboofy , banana , banoojun , baran eshgh , baran.amad , Barane Gham , barane khazan , barcelona-4 , barobax_vorojak , Beautiful Jasmine , behi_aquarius , Behnaz joon , Behnoush , best g!rl...SH , betiya , birdana2 , blub2000 , breathe , CAT-WOMAN , coral12 , D0nya , Dai28 , dara77 , Defne , degeer , dj_bass , dokhtare khial , doorin , dorsa_beigi , ebrahimi.fari , eglantine-m96 , elahe 66 , elahe70 , elahejoon1234 , electeronic , elenah , elianoos , EliSo , eng2day , engineer 1390 , eti98 , f@(/@$ , f@t3meh.k , fadai , faezeh88 , faez_er , fafa_f , fahime 528 , fani black 212 , fantasy girl , faribash , fariba_hed , farisa , farizad , farnas , Farnaz , fary , fArzane.Far , fatemeh2001 , fatima.h , fatima_59 , feloor , fereshte kochak , fereshth , FiFi joon , flavia , frokni , fzzzz2002 , f_javid , G!rl , G.Atishpare , gandomsa , ghazal 2012 , ghazale96 , ghazghaz , gheisareh , gherti , Ghoncheye bahar , ghorob89 , Golden Eye , gole mikhak , gole narges , golgoli jaan , golnaghshetavous , GOLNAZ , golnuosh , H..GH , hala , hana_m , Haniday , hanieh jojo , hanye , harimeshgh , hasti59 , hediyeh_b , helik , HiLdA BeAuTy , hilda_moonlight , homa41 , homaa , honey-asal , Hoopoe , hooriya_y , horin , hsdhsd , hyunah , h_a_1234 , ice-girl , icicle , ir2007 , Irani , jighol , JonasRahimi , jooje rangi , jujuee , XXNightAngelXX , Katra , katy , ke$ha , kfdh , khademre , Khate Siah , khatereh14 , khatoon khabha , kimia 2008 , kimia joon , kiumars , KOKI , lale joon , lartmis , layahashemi , leila.kh , leila93 , leilyk , leona , libra272 , lili 20 , lili5225 , lindalili , Lovely_girl , L_O_V_E , M!ss Perfect , M.matineh , m.nafas , m0zhdeh , m@hs@_72 , M@R@L , Maedeh , mahdiar , mahdieh021 , mahdieh67 , mahdiehhjz , mahia_jojo , mahnazmom , mahsa.a , mahsa.g.75 , mahsa.nadi , mahsa1490 , mahsadina , mahsamoon , mahsany , mahsaok , mahshid_3d , mahtab10 , mahya1995 , malihe ranjbar , malus , maneou , mansuri , many22 , maral_70 , marmara25 , mary626 , maryam joOon , maryam63279 , maryamale , maryta , marzifa , masin , masoumeh , matinmiw , matin_a , maya 74 , mazi63 , mb_maryam , Mehrnoush , mehrsaa , melanie stryder , melikappp , mellina2000 , melodina , meno , mersad20 , me_ned , mfr60 , mina naz , mina* , mina68 , mina7006 , mina_bala74 , mina_k , mindrella , mirage , misget , Misha73 , misha_kavir , miss maryam , Miss.Aima , mitra.ym , mkhajezadeh , mojgan am , mokmor , Momali , Monaica , monir1343 , monos , motlagh , Mozhgan195 , msetaiesh , mzd_pmd , m_h_n , m_mah , m_princess , nadia1 , nafas44 , naghos70 , NAHAYATt , Nahid72 , nana22 , nanazkhanoom , narcis64 , nasibesameie , nasimrahi , nasrin22 , nastaran b , nastaran.r , nastaran86 , nastarani , Nazanin_8832 , nazi shirazi , nazi1 , nazz , nbanoo , nbm.1376 , neda306 , nedaj , neg neg , negin.b , neshan , niayesh00 , NiceNoice , night star , niho , nika21 , Niloufar00 , niloufar_rose , NiNa.S , nini-kimi , nino_tamar , nioosh , niyayeeeeeesh , nlp16001 , NO ONE , noooor , nrezaii , oldooz bala , omidi , omidk , orkidehyesurati , osoldoroo , osweh , P@rya , pa.j , padideh_hs , PAEEZ70 , paeezi , paiz , parand gol , Pari* , paria mahan , paria.v , pariatis , pariedarya , parisa mah , parisajan , parmis86 , parrr , parvane. , patough , patrin , Pinkvadie , pishimaloos , polymehr , pr.delafrouz , princess74 , proxima , raana76 , radvin24 , raha noonooshi , Raha*10* , raha.66 , raha1375 , rahaghi , raha_73*(~_~)* , RaheBipayan* , ramlin , rashno , Rasuliiiiii , RealIty , redrose_love68 , reem1368 , Rez1_ds , reza9000 , Rha.sh , Rita. , ronnin , roya1365 , roya_ab_m , roz3 , rozok , rural girl , s-sm , S@min , sabouraneh , sadaf.a , saghi.m , saghi_ghm , Sahar.M , sahar03 , sahar4 , saharnaz1390 , samarium , samihastam , samini , samira1362 , sana1577 , sana1994 , sanamjooje , sanashsh , sanaz 69 , sanaz sh , Sanaz1370 , sania555 , sanii joon , santa. f4 , sapidkooh , sara parvizi , sara.6887 , sara1995 , saraabyaneh , saratab , SaRgArDuN_A , sarina1911 , Sati_Faeze , se7en-1991 , sedena , Semin309 , sepide25 , sepideh jo0n , sepideh1993 , sepidehri , serentipiti , setareh15 , setareh30 , setareh67 , setayesh_p995 , sevgil$$$@ , sevin jooni , shadman , shafagh 69 , shaghayegh69 , Shaloliz , shamilaamir , sharafi , sharareh 78 , sharghi , shatot , sheida_953 , sheydajoooon , shima14 , shimaaaaa , shirin74 , shivashiva , shooma , sibsorkhhava , silver joojoo , silverstar , simaaaaa , simaN , simi , sinsor , sipa , skiller , sky20 , smart.b , snappy , snopoy , Sogand.I , sogolhe , sogolmehrabon , soha1990 , sokoote_zendegi , Sokout , sollmaz , some one , some61 , somy_kh , sonami , soso2012 , Patient.Stone , spring93 , star75 , Star8 , stiv , suolmaz , suzmani , sydney , syhbyt , symorgh , szszsz , S_64 , s_donia323 , s_mehr , sαвα , T T--THR , T.A.C 7 , T@r@neh* , Taataa , tama1011 , tania_7 , tannaz22 , TanNazZz , tannaz_85 , tarane , taraneh joon , taraneh86 , taranom farahi , taty9918 , ten ten , tghyasfr , Tifani Jon , tina 1989 , tina. , tinairn , ti_na60 , tondar1365 , tono , toop , unichorn , Universe95 , UnKnOwN_Sh , v.f.d , Vaaleh , vahid. , valan , vampire123 , venus7021 , VIDA / H , Y@Li-Jj , YA29+1 , yalda97 , yam yam , yas yas , yasaman10 , yasaman20 , yasamin khanoom , yasamin_34 , yasekabud , yasesabs , yasi 72 , yasna:s:.: , yasnaa , Yasnaaaa , yjdj , yox1n , z*gh , ZAHRA EM , ZAHRA*N , zahra.gol , zahra.h , zahra16 , zahra501 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , za_178 , zeinabjoon , ZeYnAb KhAnOoM , zi zi jooon , Zjooojooo , _Azadeh_ , ~ SanaZ 15~ , ~*MONA*~ , ~*~havva~*~ , ~2ne2~ , ~anahita~ , ~B@H@R~ , ~foroozan~ , ~HaPPym00N~ , ~Magic Life~ , ~Melika~ , ~N!na jOojOo~ , ~pArnYa~ , ~SEA~ , ~shahrivar~ , ~Tulip~ , «zahra» , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ×sepidar× , ××HappY GirL×× , ˙·▪●Nilsa●▪·˙ , آتری , آذردخت , آرتمیس 98 , آرنیکا , آقا مجید , آمينا , آنیتا , آوین. , آیسان راد , اب و اتش , اترون , اتل و متل , ارتمیس * , ارزو. , اقاقی , اژمان , ایماز , بارانیان , بازیگوش , برادپیت , بغض شکسته , بلــوط , بلور , بهارجون , بی بی گل , تانی , ترنج خاتون , ترنم ازاد , تمنای دل , تمنّا , تهمتن , توهم سبز** , تينا.م , تینا عبداللهی , تینا97 , جیگر 2012 , حرير , خانوم جان , خاوردخت , خوان , دختــربــاران , دخمل کوشولو , دخی بلا , رها 69 , رهااهر , رهان , روشناک , روياي ابي , روژان , رویای من او , ریحون , زئوس 69 , زری , زوها , س_م_م_ , ساحل.یاسمن , سارا98 , ساری گل , ساغر123 , ستاره ی رها , سرتق , سما ارجمند , سوال , سپیدوسیاه , سیمیندخت , شادئ , شاهین 3 , شاپرک13 , شب , شداد , شكوفه هاي گيلاس , شورم , شیوا , صحبا , طلوع عشق , علی رضاایران , عمه خانم , غنچه خاموش , فاطي91 , فرح77 , فرمسک , قطره آب , قطره کوچولو , ققنوس98 , لادیان , لاله 22 , لمیس20 , لیلاحمیده , م.م.ر , مادام بی موسیو , مامان صفا , ماچی , محبوبه_م , مرجان بانو24*12 , مرضی2 , مرضیه جهان آرا , مرواریدجووون , مریم عسل , مسافر كوچولو , ملودی 67 , ملودی 69 , ملیکا75 , منا64 , مهتا 1090 , مهدیه رادمنش , مهرزا , مهستی , مودب , مونا** , ناشناس58 , نسيا , نصرا... , نفس رادمنش , نفس71 , نماز67 , نوشین66 , نگاه روشن , نگاه7732 , نگین , نی نی توچولو , نیلا... , نیلو فر 69 , نیلوفر.. , نیلوفر:-) , نیکولا 71 , هادیانا , هانیه نیکو , هدیه , همای رحمت , هوفریا , هیلا , واران , وفادار , ویولون , ياابالفضل , پرنا , پرهامه , پرواس , ღღ Parisa ღღ , پـردیس , پیازچه , کاساندا , کامران 772 , کمند , کپل ناز , گرگ بلا , گلسار , گيس گلابتون , یاسی جان , یهدا , یگانه , Ⓕⓐⓣⓘⓜⓐ , ♣ Elvira ♣ , ♥BAHAR♥ , ♩♑4√ , ✗ sнÁ вη αм ✗ , 乃凡卝凡 伬

19. Top | #10

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.77
    تشکر از کاربر
    17,988
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

بعد از چند لحظه زل زدن به من بالاخره دهن باز کرد و گفت:
    - راهش تو شووره!
    بر و بر نگاهش کردم. بنفشه پوزخندي زد و گفت:
    - مي گم فايده نداره. نگاش کن عين بزبز قندي شد. الان تا چند لحظه ديگه هم عين آتشفشان مي پکه ترکه هاش مي خوره تو پوز من و تو.
    سري تکون دادم و گفتم:
    - نه جدي من متوجه نشدم. راهش تو شوهره؟ يعني چي؟
    بنفشه نفس پر صدايي کشيد و گفت:
    - يعني اين که زحمت مي کشين مي رين شوهر مي کنين. اون وقت بابات راحت مي ذاره بري. چرا؟ چون ديگه اختيارت دست يه نفر ديگه است.
    چند لحظه به قيافه هاي چشمک زن بنفشه و شبنم خيره خيره نگاه کردم و سپس به طور ناگهاني منفجر شدم. البته نه از خشم بلکه از خنده. چنان زدم زير خنده که بنفشه و شبنم پريدن بالا. اين قدر خنديدم که صندلي از زير پام در رفت و ولو شدم کف زمين. با ديدن اين صحنه، شبنم و بنفشه هم خنده شون گرفت و زدن زير خنده. هر سه به قدري خنديديم که بي حال شديم. کم کم خنده ام تبديل به لبخند شد و آروم گرفتم. شبنم و بنفشه هم همين طور. بنفشه با ته مونده لبخندش گفت:
    - حقت بود! چرا بيخود عين