بازگشت   نودهشتیا > اخبار > اخبار و مطالب مفید روز > فرهنگی و هنری

تبلیغات 
عصر پادشاهان
ارسال موضوع جدید  پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی ۵ آذر ۱۳۹۰, ۰۳:۰۸ بعد از ظهر   #1 (لینک مستقیم)
کاربر نیمه فعال

narg-s آواتار ها

پست معمولی  +1 امتیاز     
Cool عباس غزالی در کنار پوریا پور سرخ، شاهرخ استخری و سحر قریشی قرار گرفت!

آخرین خبرها از فیلم مهرشاد کارخانی؛ عباس غزالی به بازیگران "اکباتان" پیوست/ با حضور قطعی پوریا پور سرخ، شاهرخ استخری و سحر قریشی
عباس غزالی

فیلم سینمایی "اکباتان" به کارگردانی مهرشاد کارخانی و تهیهکنندگی رویا شریف پنجم آذرماه در تهران جلوی دوربین میرود.
رویا شریف (تهیهکننده) گفت: پیش تولید فیلم مدتی است آغاز شده و با انتخاب بازیگران و عوامل تلاش میکنیم تا فیلم را برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده نماییم.

وی درباره چگونگی اخذ مجوز تهیهکنندگی در سینمای ایران گفت: پیش از این در کشور فرانسه دو فیلم سینمایی و یک مجموعه 13 قسمتی تهیه کردم همچنین یک فیلم سینمایی در کشور سوئد تهیه کردم، شناسنامه کاری خود را به اتحادیه ارایه دادم و با موافقت اتحادیه عضو رسمی اتحادیه تهیهکنندگان سینمای ایران شدم.

شریف در ادامه درباره داستان فیلم توضیح داد: فیلم برداشت آزادی از فیلم سینمایی "فرار از تله" مرحوم جلال مقدم است، قصه درباره جوانی به نام البرز است که از زندان آزاد میشود و پس از آزادی از زندان با مشکلات و مسایل خانوادگی مواجه میشود.

وی در ادامه گفت: حدود 70 درصد از صحنههای فیلم خارجی است و در منطقه اکباتان و اطراف تهران ضبط خواهد شد این فیلم ملودرامی اجتماعی و جادهای است. تلاش میکنیم تا با انجام تدوین همزمان تصاویر و سپری شدن مراحل فنی فیلم برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده نمایش شود.

شریف به بازیگرانی که تاکنون حضورشان قطعی شده است اشاره کرد و گفت: بازی پوریا پورسرخ، دانیال عبادی، شاهرخ استخری، سحر قریشی قطعی شده است و شب گذشته عباس غزالی نیز برای ایفای یکی از نقشهای اصلی به گروه بازیگران فیلم پیوست.

تعدادی از عواملی که در ساخت فیلم همکاری دارند، عبارتند از:
نویسنده و کارگردان: مهرشاد کارخانی/ تهیهکننده: رویا شریف/ مجری طرح و مدیر فیلمبرداری: سید محسن جاهد/ صدابردار: علیرضا غفارنژاد/ طراح چهرهپردازی: مهین نویدی/ طراح صحنه و لباس: مهرشاد کارخانی/ مدیر تولید: محمدرضا راستگو/ دستیار اول کارگردان و برنامهریز: ایما استمراری / دستیار تهیه: مهدی فضاحت/ تدوین: حسن ایوبی/ موسیقی: ستار اورکی

کارخانی پیش از این ساخت فیلمهای سینمایی "گناه من"،"ریسمان باز" و "کوچه ملی" را در کارنامه هنری خود به ثبت رسانده است.
narg-s آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :

تبلیغات

دانلود

قدیمی ۵ آذر ۱۳۹۰, ۰۳:۲۳ بعد از ظهر   #2 (لینک مستقیم)
کاربر فعال

farzaneh15 آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

این دیگه کیه ؟ همون بازیگر وضعیت سفیده ؟؟

سَـردتـر از هَميشـه استـــ

دَستانـَــم

نِگاهَـــم

و

قَلبـَــم

ز ِمستـــانــي شُــده امــ

کِـــه اِنتــظار هَيـــچ بَهــــاري را نِــمي کشـــد...
farzaneh15 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۹ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۱۲ قبل از ظهر   #3 (لینک مستقیم)
کاربر عادی

alam2artman آواتار ها

alam2artman به Yahoo ارسال پیام فرستادن پیام با Skype به alam2artman
بدون امتیاز  0 امتیاز     

من دوسش دارم واقعا عالي بازي ميكنه ايوووووووووووووووووول بهش

چیزیم نیست خرد و خمیرم فقط همین

کم مانده است بی تو بمیرم فقط همین

از هرچه هست و نیست گذشتم ولی هنوز

در عمق چشمهای تو گیرم فقط همین

.

alam2artman آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۹ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۲۵ قبل از ظهر   #4 (لینک مستقیم)
کاربر فعال

dr_elaheh آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

منم نمیشناسمش.
ولی جالبه اینم اسم فیلمش را گذاشته یک اکباتان. به زودی بعد از سعادت اباد و اکباتان. حتما فیلم قلهک و گیشا و جردن.وووووو را هم میسازند دیگه. کمبود اسمه دیگه

درد من حصار برکه نیست
درد من زیستن با ماهیانی است که
فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است
dr_elaheh آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
پاسخ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

برچسب ها
استخری, در, سحر, سرخ،, شاهرخ, عباس, غزالی, قرار, قریشی, و, پور, پوریا, کنار, گرفت

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش

UP/Down مجوز های ارسال و ویرایش