ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان ارثیه پر دردسر | New Age کاربر انجمن
تور

نودهشتیا
فید آر اس اس
صفحه 1 از 10 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 94
  1. Top | #1

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.32
    تشکر از کاربر
    12,818
    تشکر شده 85,804 در 424 پست
    اندازه فونت

پیش فرض رمان ارثیه پر دردسر | New Age کاربر انجمن

سلام به همگی
    خیلی دلم میخواست این کتابی که شروع کردم رو براتون بذارم تا بخونین ، تجربه اولمه پس منو از نظراتتون بهره مند کنید

خلاصه داستان اینه که یه سری دختر و پسر واسه یه ارثیه چشم گیر باید برن پیشه یه عمه خانم زندگی کنن .......... اما این وسط یه مدعی واسه امواله عمه خانم پیدا میشه ............

2. 334 کاربر از پست New Age تشکر کرده اند .

# NEGAR # , (='.'=) , *::*MinoOoshi *::* , *sara , *Scarlett* , *~aida bala~* , *~Faezeh~* , *دختر توپولو* , +Neda+ , -Farimah- , -نازلی- , .:aida:. , .Mona. , .Monire. , /لاله/ , 0r!ent@L G!rL , 6236sara , 90ia , ?98i , @parisa@ , abby7 , adamak.68a , afi jonz , alikhademi , Altin ay , amisha , ana-armin , angle92 , aqua , architect_shima , arefehjoon , Arrosha , ART!ST , Artemisa , asal-1412 , asal-661 , asemane nili , ashoka , asma-m , asoodeh , atish69 , avaa... , AVESTA , ayda3 , AynAzi , azam 24 , babasi , baran.amad , behi_aquarius , behnazhmz , betiya , bihamtaa , blub2000 , blue berry , brain storm , cole , crimson love , darya... , denis** , diablo8888 , dokhtare khial , Dolphin , eglantine-m96 , Elahe-73 , Elahe111 , Elahe41 , eli5 , esfarzaneh , esike , EVRINA , Eyes Wide Shut , faezeh88 , FARAN.H , faribash , fariba_hed , farnas , Farnaz , farnoushi , farzaneh14 , fatima_59 , flavia , gandomsa , ghazal p , ghazal rad , ghazalghazal , ghazghaz , gherti , goldoone22 , googoosh z , H..GH , h.douce.h , hala , hanye , hasti59 , haveking , helen888 , helik , homa1391 , homay , honey_x , horin , hsdhsd , ili mah , Irani , iryane , jess!can!lz , jnashenakhte , jullub , kerme ketab1 , kfdh , king _ panther , leila.kh , Leila2154 , leona , leyly , lili5225 , M&M_601 , m0zhdeh , maedeh angel , mahana1 , mahboobeh 98 , mahdiar , MAHSA-O , mahsa.maloos , mahsamoon , mahtab10 , mahuniya , malmal91 , marjan.AA , mary341 , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryam1 , masoumeh , mellina2000 , melodina , misha_kavir , Miss NiloO , mokmor , ms_f90 , m_mah , n.sh. , nafas-a , nafas44 , Nahid72 , nasi & somi , nastaran_702 , nastiya , nazila94 , naz_goli , nedajoo , nenoy , niayesh00 , niazruby , NILOUFAR , OoPs , p@r!s@ , paeezi , pardisa 1 , pare , parisa2000 , parisaparisa , parmis86 , ParMoun , parshang , pegiiiiiiiii , perijooon , pershian , phare , poly phony , raha_70s , RaheBipayan* , reza9000 , rose33 , roshan* , roya1365 , roya62 , S*A*M*75 , s-engineer , s.sh , saaad , sadegh86 , saghi.m , saghi♥ , sahar-joooon , sahar_love , sahely , samaneh1368 , samim , SaMirA.Ha , samira1362 , Sam!ra , sana1994 , sanaz198x , sanaz_ , sang_e_saboor , sania555 , sara parvizi , sarah1 , SaRgArDuN_A , serentipiti , setareye abi , shafagh 69 , shaghhayeghh , Shaloliz , sharghi , sharona , shatot , Shifteh , shima-m , shirin061 , shiva joon , shiva-68 , ~sky angel~ , sky-star , Snow Dream , sogand.sh , soheilam , solia , sollmaz , SONIA B , sotazi , spong bob , Star inferNal , Street love , stubborn.teen , sunthin , syhbyt , Taataa , tama1011 , tarane , Termeh1 , Tifani Jon , titinaz , ti_na60 , tono , UnKnOwN_Sh , V.i.d.a , valan , vampire123 , violet_kl , white-sky , YAS95 , yasam , yasin007 , yox1n , Z.BITA , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , ~*SaHaR*~ , ~Melika~ , ~miss-mini~ , ~pArnYa~ , آبجی نیلوفر , آذردخت , اتل و متل , ارتمیس * , ارتیما , اسمون , اسمون ابری , اشتیاق , ايمانه٠٠٩٨ , ایکسا خانوم , باربارا , بلور , بنفشه18 , بي بي فري , بی بی گل , بی کس , تابتا , ترنم , تمنای دل , تهمتن , حسین زاده حسینی , دختر رویایی , دخترک کولی , دلداده , رابین * , رز آبی , رز وحشی , رها خانم من , روياي ابي , زهره عشقی , ستاره بارون , سرایدار جهنم , سرتق , سوانا77 , سودی جون , شكوفه هاي گيلاس , شین شین جیگر , شیوا , طلوع عشق , طناز-ناناز , عمه خانم , فاطمه.74 , فاطیما8 , فانتین , ققنوس98 , لیلاحمیده , محبوبه2 , محمد 135 , مرجان55 , مسافر كوچولو , منا64 , مهرآذین , مهرنیا , مهستی , مونا** , مژگان بانو , نسرین... , نسيا , نفس91 , نوشیس , نگار.م.استقلال , نیلوفر:-) , نیکولا 71 , هشمت , هوفریا , واران , وارش67 , ویوتی , پتی-یا , پرستو خانم , پرياf , چپ دست , کاساندا , کامران 772 , کیانوش.م.م , گنجشک , یارا00 , یگانه , ღ ghazali ღ , ღ pArIsAღ

3. Top | #2

مدیر بازنشسته

میانگین پست در روز
    3.66
    تشکر از کاربر
    72,585
    تشکر شده 185,650 در 12,820 پست
    اندازه فونت

با تشکر لطفا شروع کتاب را در تاپیک زیر اعلام کنید

آمارکتابهای در جریان سایت

از فونت Tahoma و سايز 2 استفاده كنيد و در بین خط ها لطفا فاصله نندازید تا ساختن فایل PDF راحتتر باشه.

کمتـر از 20 خط در هر پست قرار ندهید!

برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع مجاز می باشد!
    ممنون

4. 169 کاربر از پست honey_x تشکر کرده اند .

# NEGAR # , (='.'=) , *::*MinoOoshi *::* , *~aida bala~* , *~Faezeh~* , +Neda+ , -نازلی- , .:aida:. , .Mona. , .Monire. , /لاله/ , 6236sara , 677389 , 90ia , ?98i , abby7 , adamak.68a , alexiiiiiii , Arrosha , ART!ST , asal-1412 , asal-661 , asoodeh , atish69 , avaa... , AVESTA , ayda3 , behi_aquarius , behnazhmz , bitabarfi , cole , darya... , eglantine-m96 , Elahe-73 , Elahe111 , eli5 , esike , Eyes Wide Shut , faezeh88 , fariba48 , faribash , fariba_hed , Farnaz , farnoushi , farzaneh14 , fatima_59 , flavia , ghazal p , ghazal rad , goldoone22 , googoosh z , goominam , H..GH , h.douce.h , hanye , helen888 , homay , horin , ili mah , jess!can!lz , jullub , kerme ketab1 , kfdh , king _ panther , leila.kh , lili5225 , M&M_601 , m0zhdeh , maedeh angel , mahboobeh 98 , mahsa.maloos , mahsadina , mahsaok , mahtab10 , marjan.AA , mary341 , maryam1 , mb_maryam , ms_f90 , nafas-a , Nahid72 , nazila94 , naz_goli , nedajoo , neshan , niazruby , nikaan , paeezi , pare , ParMoun , parshang , pegiiiiiiiii , perijooon , poly phony , RaheBipayan* , rose33 , roshan* , roya1365 , S*A*M*75 , s.sh , sadsadsad , saghi.m , saghi♥ , sahely , SaMirA.Ha , samira1362 , sanaz198x , sang_e_saboor , sara parvizi , seli jon , serentipiti , setareye abi , shaghhayeghh , shatot , shiva-68 , ~sky angel~ , soheilam , sollmaz , spong bob , sunthin , tara_khan , tatar , Termeh1 , Tifani Jon , UnKnOwN_Sh , V.i.d.a , violet_kl , white-sky , YAS95 , yasam , Zahra_niki , zina , ~Melika~ , ~pArnYa~ , اتل و متل , اویش ناز , ايمانه٠٠٩٨ , ایکسا خانوم , بلور , بنفشه18 , بی بی گل , بی کس , ترنم , حسین زاده حسینی , دریای طوفانی , دلداده , روياي ابي , سرایدار جهنم , سرتق , سوانا77 , شكوفه هاي گيلاس , شیوا , عمه خانم , غنچه خاموش , فاطیما8 , فانتین , منا64 , مهرنیا , مهستی , نسيا , نی لو فر , واران , والا , ویوتی , کمند , گنجشک , یارا00 , یگانه , ღ ghazali ღ

5. Top | #3

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.32
    تشکر از کاربر
    12,818
    اندازه فونت

-چقدر تاريکه ، آخ آخ آخ پام درد گرفت ، اين چي بود
    -خفه ، مهتاب دو دقيقه اون دهنتو ببند
    -اصلا بياين بريم بالا به بهداد بگيم باهامون بياد پايين
    -اونوقت اون داداشه شما چه غلطي بيشتر از ما ميتونه بکنه؟!!!!!؟؟؟؟؟؟؟
    -?????... پرستو ، نگاش کن ، ببين چي ميگه
    -واااااااااااااااااي تورو خدا ساکت بشين ، سحر چرا روشن نميکني؟
    -ببخشييييييييد!!!! با کجام بايد براتون روشن کنم؟
    -مگه اون چراغو نياوردي؟
    -نه!!!!!!!!!!!!! مهتاب گفت من ميارم
    -مهتاب بميري چرا روشنش نميکني؟
    -واااااااا ، من قرار نبود برش دارم که تو به مهتاب گفتي اونم به من گفت...
    -توام حتما به عمه ات گفتي برش داره ، خاک برسره من که با کيا اومدم فضولي کردن ، اي خدا من چه گناهي کردم که بايد تا آخره عمرم اينارو تحمل کنم!!!!!!!
    مهتاب- بابا من آوردمش ، بيا بگير انقدرم حرفه اضافه نزن ، سحر انقدر خودتو اينحوري به من نچسبون
    روشنک-چه جوري؟
    مهتاب- اينجوري
    روشنک-???ه چندشم شد، سحر چقدر چندشي به خدا ، پرستو بيا بريم بالا من ديگه از خيرش گذشتم ، با اين ديوونه ها که نبايد ميومديم ايم پايين ، دهنه تورو بايد سيمان گرفت تا ديگه جلو اينا حرف نزني ، اين دفعه هم از دستمون در رفت ببينيم تو اين زير زمين چيا قايم شده
    پرستو-به من چه ، از بس که گير دادي بريم حياط بريم حياط که اينام زيگيل شدن
    سحر-هوووووووووووووووووو ، زيگيل خودتي ، من فقط يکم سيريشم
    مهتاب-بريم بالا ، دستشوييم ريخت به خدا
    روشنک-گندت بزنن مهتاب ، هوي: سحر از همين راهي که اومديم برگرد ، تا اينجا آبياريمون نکرده
    -مهتاب-خيلي بيشعوري ، سحر ... جون بکن ديگه ، داره ميريزه ها
    سحر-هي سحر سحر ميکنه ، تاريکه ها ، جلو پامو نميتونم ببينم، امان بدين شماها ، واااااي اين چي بود؟! بميري مهتاب الهي که راحت بشم از دستت ، پرستو بيا دسته منو بگير ، تا اين خرس منو له نکرده
    روشنک-بچه ها نميدونين واسه چي همه امشب اينجا جمع شدن؟!
    مهتاب-آخ جووون ، من دارم نورو ميبينم
    سحر-اي نوره آخرت باشه که امشب منو له کردي ، چرا هول ميدي ؟؟!!
    پرستو-سحر زبون به دهن بگير ، خب دستشويي داره ، شما نميدونين اين از تاريکي ميترسه ،تا 10 سالگي شبا جاشو خيس ميکرد واسه اينکه اگه چشم باز ميکيرد ميديد دورو برش تاريکه ، ميترسيدو ...، روشنک مرض داشتي اومدي اين پايين!!!
    روشنک-من فوضولم ، شماها چرا اومدين؟
    سحر-خب اومديم فوضوليه تو ديگه، از شوخي گذشته چرا اومدي پايين؟
    روشنک-بعده 10 سال عمه خانم دوباره دره اين خونرو به رويه فاميل باز کرده ، نميخواستم اين فرصتو از دست بدم ،
    پرستو-خب ديگه رسيديم، سحر خوبه دختري، اه خيلي چندشي
    سحر-آآآآآآآآآآآآآاخ
    روشنک-بميري که سکتم دادي، صدايه چي بود!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
    سحر-خوردم زمين
    پرستو-ديگه چرا؟ اينجا که روشنه
    سحر-آآآآآآخه من عينکمو در آورده بودم
    روشنک-عينکتو در آوردي؟؟؟!!!! تو که بدونه اون منو مامان بزرگتو از هم تشخيص نميدي
    سحر-گم شو ، ديوونه ، خب اون پايين تاريک بود در کل چيزيو نميشد ديد، اگه عينک به چشمم بود که الان اون بلدوزر دسته هاشو کرده بود تو گوشم، آخه تو که زيرش نمونده بودي
    روشنک-خفه پرستو ، انقدر نخند، پاشو ديگه سحر الان صدايه بابات در ميادا
    سحر-صدايه بابامم در نياد يه بنده خدايي الاناست که بياد دنيالمون!!!
    روشنک-وايييي نگو تورو خدا اين پسره چرا اينجوريه؟! ميگن فاميله شوهره عمه است ، آره؟

6. 469 کاربر از پست New Age تشکر کرده اند .

* hasti * , *::*MinoOoshi *::* , *alien* , *aren* , *Rima* , *SAHAR.R* , *sara , *Scarlett* , *_*aseman*_* , *~aida bala~* , *~Faezeh~* , *دختر توپولو* , *ریحانه# , +Neda+ , -نازلی- , ...shadow girl , .:aida:. , .arsana. , .Mania. , .Mona. , .Monire. , .هازال. , /لاله/ , 0r!ent@L G!rL , 19921371 , 6236sara , 677389 , 90ia , abby7 , abien , adamak.68a , adobba , afi jonz , aflak , aidai , alexiiiiiii , alikhademi , Altin ay , alustani , aminlily40 , ana43 , angel04 , ANNE , Anolin , architact2010 , architect_shima , arefehjoon , arezoo184 , arman_iran , Arrosha , ART!ST , Artemisa , asal-1412 , asal-661 , aseman e abi , asemane nili , asemanii , asma-m , asoodeh , assertive , atefeh_49 , atei_69 , atish69 , avaa... , AVESTA , ayda3 , ayda90 , aygeen , AynAzi , Az@de , azad_awesome , azar1 , ba-maram , babsaneh , baran_1990 , barni , baroonii25 , behi_aquarius , behnazhmz , betiya , bitabarfi , black.moon 90 , blub2000 , blue berry , bneta , Borono , CAT-WOMAN , cole , crimson love , darya... , degeer , Deldel , denis** , dish1600 , dokhtare khial , edagheleh , eglantine-m96 , Elahe-73 , Elahe111 , Elahe41 , eli5 , emaa , erwin , esike , eti98 , Eyes Wide Shut , fadai , faezeh88 , faghatdream , FARAN.H , fariba48 , faribash , fariba_hed , farizad , farnas , Farnaz , farnaz21 , farnoushi , fatemeh.ss , fathemeh , fatima_59 , flavia , fleur , foggy , foozhan az , gandomsa , gha3dak , ghazal p , ghazal rad , ghazghaz , gheisareh , gherti , ghorbani , gili , girl free , golchaghe , goldoone22 , golgoli jaan , gorestan man , hala , hana_m , Hanisa , hanye , hasti59 , helen888 , homay , honey_x , Hoopoe , horin , hsdhsd , htamspam , ili mah , Irani , j.ghanavizi , jery jon , jess!can!lz , jnashenakhte , JonasRahimi , jullub , katy , kfdh , king _ panther , kolaghermezi , ladykin , leila.kh , Leila2154 , lili5225 , lindalili , love is.. , Lovely_girl , M&M_601 , m0zhdeh , mahana1 , mahbaran , mahboobeh 98 , mahda , mahdiar , maheasemun , mahnazmom , MAHSA-O , mahsa.nadi , mahsa1490 , mahsadina , mahsamoon , mahsaok , mahshid_3d , mahtab10 , mamanekasra , many22 , marjan.AA , martire , mary341 , maryam.mani , maryam1 , maryam_mariusz , masoumeh , mb_maryam , mellina2000 , melodina , mersad20 , Mina , mirage , misha_kavir , misha_porro , Miss NiloO , miss.no1.2004 , mmmsima , modern girl , mokmor , mona_mnjs , monir1343 , ms_f90 , mta farokhzad , m_h_n , m_mah , nadia1 , nadjafi , nafas44 , Nahid72 , nana22 , nane sarma , Nasim 77 , nastiya , nazi shirazi , nazi1 , nazila94 , naz_goli , nedaj , nedajoo , negin.b , neginra , neshan , niazruby , Night , niho , *SaNaY* , nika21 , nikaan , nilina98 , nillooo , NILOUFAR , niloufar_rose , Niluxe , nina505 , niyayeeeeeesh , olala , OoPs , p@r!s@ , padideh_hs , paeezi , pardisa 1 , pare , pariedarya , parisa jooon , parisa mah , parisa2000 , parisaparisa , ParMoun , parshang , pegiiiiiiiii , perijooon , pershian , phare , poly phony , pr.delafrouz , reza9000 , Roghaye57 , romina ab , rose33 , roshan* , roya1365 , roya62 , rural girl , S*A*M*75 , s-engineer , s.sh , sabouraneh , sadsadsad , saeedeh_n , saghi.m , saghi♥ , Sahar.M , sahely , sahel_m , saman84 , samaneh1368 , samaneh60 , samim , SaMirA.Ha , samira1362 , sana1994 , sanamjooje , sanaz198x , sanaz2000 , sanaz_ , sang_e_saboor , sania555 , sany2000 , sara parvizi , sarah1 , SaRgArDuN_A , sazin513 , seli jon , sepeedeh , sepideh jo0n , sepideh1993 , serentipiti , setareh67 , setareye abi , setayesh1363 , setayesh_p995 , sevin62 , shabnamsobhabi , shaghayegh69 , shaghhayeghh , Shaloliz , sharghi , shatot , shazze , shimaaaaa , shirin061 , shiva joon , shiva-68 , shsj , silverstar , sirius , ~sky angel~ , sky-star , Snow Dream , somy_kh , SONIA B , soooo , sotazi , spong bob , stiv , stubborn.teen , syhbyt , symorgh , T@r@neh* , Taataa , TABA_13069 , tama1011 , tanaz.68 , TanNazZz , tatar , tenten , Termeh1 , Tifani Jon , tina 1989 , titinaz , ti_na60 , to0oranj , V.i.d.a , valan , venus7021 , viana889 , violet_kl , wenela , white-sky , yaqush , YAS95 , yasamin_azizi , yasnaa , Z.BITA , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zina , ~miss-mini~ , ~pArnYa~ , ~SEA~ , ~Tulip~ , آبجی نیلوفر , آذردخت , آرنیکا , آسوده , آوین. , آیتای , اتل و متل , ارتمیس * , اسمون ابری , امیلیا , اویش ناز , ايمانه٠٠٩٨ , ایکسا خانوم , باربارا , بازیگوش , برادپیت , بلور , بی بی گل , بی کس , تابتا , ترنم , تمنای دل , تهمتن , جوجودوپا , حسین زاده حسینی , خوشگلم من , خیال غزل , دختر رویایی , دریا دل , دلداده , رها خانم من , روياي ابي , ریحون , زری , زهره عشقی , زوها , سانجانا , ستاره بارون , سرایدار جهنم , سرتق , سوانا77 , سوداا , سودی جون , شادئ , شاپرک13 , شایسته بانو , شكوفه هاي گيلاس , شورم , شیوا , طلوع عشق , علی رضاایران , غنچه خاموش , فاطیما8 , فانتین , ققنوس98 , لمیس20 , لیلاحمیده , مرجان جوون , مرجان55 , مرضی2 , مریمی__ , مسافر كوچولو , مموناجون , منا64 , مهرنیا , مهستی , مونا** , نرگس.ر , نسيا , نصرا... , نماز67 , نگار.م.استقلال , نگین , نی لو فر , نیلوفر:-) , نیکولا 71 , هانیه نیکو , هوفریا , واران , وارش67 , والا , ویوتی , پانیزان , پتی-یا , پرستو خانم , پرنسس لیلی , پریا71 , چپ دست , کمند , گنجشک , یارا00 , یاسی وثوقی , یگانه , คՐɱɿՈค , ღ ghazali ღ , ღ pArIsAღ

7. Top | #4

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.32
    تشکر از کاربر
    12,818
    اندازه فونت

پرستو-همچين پريد به من که مواظبه اون گلدون باش انگار با يه بچه طرفه
    سحر-آره بابا منم ناراحت شدم بهت اينجوري گفت ، ديگه اوقدراهه بي دستو پا نيستي
    پرستو-درد، تو چرا ميخندي روشنک خانم ،بدتر از چيزي که به تو گفت نبودا
    سحر-خداييش راست ميگه همچين با يه نگاهه بدي ازت پرسيد چند سالته که خدا ميدونه آخه خونه مردم اومدي رو سنگاشون سرسره بازي کني!!!؟؟؟
    روشنک-اي بميره ، انقدر خجالت کشيدم ، نه بخاطره حرفه اون ، به خاطره نگاه دايي، بنده خدا امشب آبروش رفت
    -ميشه بپرسم خانما اينجا چيکار مي کنن؟!
    پرستو-نکبت ، چرا داد ميزنه ، خوبه خونه ماله اين نيست، اوه اوه بچه ها جمع کنين که صاحبش اومد
    سحر-کي اومد ؟ چي شده؟!
    روشنک-خب اون کوفتيو بزن به چشات تا ببيني
    سحر-هان ، باشه ، باشه، به به ببين کي اومده ، خسته نباشين آقايه دکتر ، جلسه بالا تموم شد، شما چرا اومدين ، ميگفتين ما ميومديم خدمتتون
    -پرسيدم اينجا چکار ميکنين؟
    پرستو-والا داخل که رويه مبل عمه اجازه نداشتيم بشينيم، تو حياطم که گفتن سمته گلها نريم ، ديديم اينجا از همه جا بهتره
    -احيانا ، داشتين خاک بازي ميکردين؟
    روشنک-کي ؟ من ؟ نه ؟
    -شما نه، ايشون ، آخه اوله شب لباسشون مشکي بود اما الان
    پرستو-اي بميري سحر با اين کارات
    سحر-ااااااااااا خب به من چه !!!
    روشنک-شنيده بودم دکتري خيلي دقيقا اما فکر نميکردم تا اين اندازه ، بياين بريم بچه ها
    -منظور؟
    خيلي آروم از کنارش رد شدمو گفتم: فقط جاهايي از لباسه سحرو ديدين که درست نيست بهشون دقت کنين آقايه دکتر
    قدمهامو سريع کردم ، ديگه نميخواستم اونجا وايستم
    من روشنک کياني ، تنها بازمانده از خانواده 4 نفره سينا کياني هستم، سينا پدرم و مهناز مادرم بود، يه برادر داشتم که از من 2 سال کوچيکتر بود، 5 سالم بود که بابا اينا تصادف کردن، من اون شب خونه خاله مهتاج که مامانه مهتابه بودم، الان 20 سال از اون شب گذشته، من يه جورايي بينه سه تا خانوده تقسيم شدم، تا دبستانم تموم بشه خونه خاله مهتاج بودم ، راهنمايي و دبيرستانو خونه دايي مسعود، دانشگاهو سرکارم که خونه عمو سعيد ، مهتابو بهداد بچه هايه خاله مهتاجن، سحر دختر داييمه، پرستو وپويا هم بچه هايه عمو سعيدمم، البته پ.يا يه 10 سالي هستش که رفته آمريکا ، البته قراره که برگرده اوسه همين من دوباره برگشتم خونه دايي، تازگيا رفتم سره کار ، نه اينکه نياز مالي دادشته باشما، خداروشکر بابا وضعش خب بود ، بعده فوتشم عمو پولامو سرمايه گذاري کرد، واسه اينکه دستم تو جيبه خودم باشه و از ليسانسه يه استفاده اي بکنم رفتم سره کار ، يه کارخونه تو کرج ، رشتم طوريه که به درده کارخونه ها ميخوره، آخره اين ماه 25 سالم تموم ميشه،بگذريم ، نميدونم اين عمه طوبي واسه چي بعده 10 سال همه رو اينجا دعوت کرده!!! الان تقريبا 75 سالشه ، هر جند وقت يه بار يه دختر از دخترايه فاميلو مياورده پيشه خودشو نگه ميداشته، کلا وضعش توپه توپه، بعده يه مدتم اگه طرف ازدواج ميکرد يا ديگه نميخواست اونجا وايسته يه زمين يا خونه يا يه پوله قلمبه به طرف ميدادو ميرفت. اما دقيقا 10 ساله پيش يه دختري از فاميلايه دوره شوهرشو مياره پيشه خودشو يه شب دختره خودشو ميکشه، تنها چيزي که ما ميدونيم همينه ، البته همه ميگن که دختره تعادله روحي نداشته ، امروز که داشتيم ميومديم اينجا دايي به زن دايي داشت ميگفت که : بنده خدا عمه بعده مرگه اون دختره خيلي افسرده شده بود فقط تو مراسمايه ختم ميشد ببينيش، شاديو به خودش حروم کرده .
    -آره به خدا ، يادته وقتي اون دختررو ديدم به عمه گفتم دوباره برش گردونين آسايشگاه ، اين رفتاراش عادي نيست
    -آره ، يادمه ، بيچاره فکر نميکرد اينجوري بشه ، اما من واقعا دليله مهمونيه امشبو نميدونم
    -مسعود ول کن ديگه ميريم ميفهميم چريان چي بوده
    سحر-کجايي تو؟ پيش ما بيا! دوباره رفتي تو فکر؟!
    مهتاب-بچه ها بياين تو ، دايي کارتون داره
    سحر-بابا کارمون داره ؟يعني چي؟ ساعتو ديدين چنده؟10 ، من دارم از گشنگي ميمرما
    -به شامم ميرسيم ، به فرماين بالا
    پرستو-واااايييي اين عينه جن ميمونه ، از کجا پيداش شد يه دفعه
    با بچه ها وارده سالن شديم، سالني که اندازه کله خونه دايي مسعوده ، قيافه همه گرفته بود ، غيره زن عمو ....

8. 438 کاربر از پست New Age تشکر کرده اند .

* hasti * , *::*MinoOoshi *::* , *aren* , *SAHAR.R* , *sara , *Scarlett* , *~aida bala~* , *~Faezeh~* , *دختر توپولو* , *ریحانه# , +Neda+ , -نازلی- , ...shadow girl , .:aida:. , .arsana. , .Mona. , .Monire. , /لاله/ , 0r!ent@L G!rL , 19921371 , 6236sara , 677389 , 90ia , abby7 , abien , adamak.68a , adobba , afi jonz , aflak , AFSON* , aidai , alexiiiiiii , alikhademi , Altin ay , alustani , aminlily40 , ana43 , angel04 , angle92 , ANNE , Anolin , aqua , architact2010 , architect_shima , arefehjoon , arezoo184 , arman_iran , Arrosha , ART!ST , Artemisa , asal-1412 , asal-661 , aseman e abi , asemane nili , asma-m , asoodeh , atefeh_49 , atei_69 , atish69 , AVESTA , ayda3 , ayda90 , aygeen , AynAzi , azad_awesome , azar1 , ba-maram , babsaneh , barni , baroonii25 , behi_aquarius , behnazhmz , betiya , black.moon 90 , blub2000 , blue berry , bneta , CAT-WOMAN , cole , crimson love , darya... , degeer , Deldel , dish1600 , dokhtare khial , eglantine-m96 , Elahe-73 , Elahe111 , Elahe41 , eli5 , emaa , eti98 , Eyes Wide Shut , fadai , faezeh.sn , faezeh88 , faghatdream , fanoos_68 , FARAN.H , fariba48 , faribash , fariba_hed , farizad , farnas , Farnaz , farnaz21 , farnoushi , fatemeh.ss , fathemeh , fatima_59 , flavia , fleur , foggy , foozhan az , gandomsa , ghazal p , ghazal rad , ghazghaz , gheisareh , gherti , ghorbani , ghorob89 , gili , girl free , golchaghe , goldoone22 , golgoli jaan , googoosh z , goominam , gorestan man , hala , hana_m , Hanisa , hanye , hasti59 , helen888 , homay , honey_x , Hoopoe , horin , hsdhsd , htamspam , Irani , j.ghanavizi , jery jon , jess!can!lz , jnashenakhte , JonasRahimi , jullub , kfdh , king _ panther , kolaghermezi , leila.kh , leona , lindalili , love is.. , Lovely_girl , M&M_601 , m0zhdeh , mahana1 , mahbaran , mahboobeh 98 , mahda , maheasemun , mahgol-fm , mahnazmom , MAHSA-O , mahsa.nadi , mahsa1490 , mahsadina , mahsamoon , mahsan70 , mahsaok , mahshid_3d , mahtab10 , MAHTAB63 , mamanekasra , many22 , marjan.AA , martatt , mary341 , maryam-70 , maryam.mani , maryam1 , maryam_mariusz , masoumeh , mb_maryam , mellina2000 , melodina , Mina , mirage , misha_kavir , Miss NiloO , miss.no1.2004 , mmmsima , mojgan am , mokmor , mona-95 , mona_mnjs , monir1343 , ms_f90 , mta farokhzad , m_h_n , nadia1 , nafas44 , nana22 , nane sarma , Nasim 77 , nastaran86 , nastiya , nazi shirazi , nazi1 , naz_goli , nedaj , nedajoo , negin.b , neginra , niazruby , niho , *SaNaY* , nika21 , nikaan , nilina98 , nillooo , NILOUFAR , niloufar_rose , Niluxe , niyayeeeeeesh , olala , OoPs , p@r!s@ , padideh_hs , PAEEZ70 , paeezi , pardisa 1 , pare , pariedarya , parisa jooon , parisa mah , parisa2000 , parisaparisa , ParMoun , parshang , pegiiiiiiiii , perijooon , pershian , phare , poly phony , pr.delafrouz , prof.ati , proxima , rashno , reza9000 , Rha.sh , Roghaye57 , romina ab , rose33 , roshan* , roya1365 , roya62 , rural girl , S*A*M*75 , s-engineer , s.sh , sabouraneh , sadsadsad , saeedeh_n , saghi.m , saghi♥ , Sahar.M , sahel_m , saman84 , samaneh1368 , samaneh60 , samim , SaMirA.Ha , samira1362 , sana1994 , sanamjooje , sanaz198x , sanaz2000 , sanaz_ , sang_e_saboor , sania555 , sansi , sara parvizi , sarah1 , SaRgArDuN_A , Sati_Faeze , sazin513 , sepeedeh , sepideh jo0n , serentipiti , setare.jaberi , setareh67 , setareye abi , setayesh1363 , sevin62 , shabnamsobhabi , shaghayegh69 , shaghhayeghh , Shaloliz , sharghi , shatot , shazze , shimaaaaa , shirin061 , shiva joon , shiva-68 , shsj , silverstar , sirius , ~sky angel~ , sky-star , Snow Dream , somy_kh , soooo , sotazi , stiv , stubborn.teen , symorgh , Taataa , TABA_13069 , tama1011 , tania_7 , TanNazZz , tatar , tazianeh , tenten , Termeh1 , Tifani Jon , tina 1989 , titinaz , ti_na60 , to0oranj , V.i.d.a , valan , venus7021 , viana889 , violet_kl , wenela , yaqush , YAS95 , yasamin_azizi , yasnaa , Z.BITA , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zina , ~ kamelia ~ , ~pantea~ , ~pArnYa~ , ~SEA~ , ~Tulip~ , آبجی نیلوفر , آذردخت , آسوده , آیتای , اتل و متل , اتوسا , ارتمیس * , اسمون , اسمون ابری , اویش ناز , ايمانه٠٠٩٨ , ایکسا خانوم , باربارا , بازیگوش , برادپیت , بلور , بی بی گل , بی کس , تابتا , ترنم , تمنای دل , تهمتن , جوجودوپا , حسین زاده حسینی , رها خانم من , روياي ابي , زری , زهره عشقی , زوها , سانجانا , ستاره بارون , سرایدار جهنم , سرتق , سوانا77 , سوداا , سودی جون , سیده , شادئ , شاپرک13 , شایسته بانو , شكوفه هاي گيلاس , شورم , شیوا , طلوع عشق , علی رضاایران , غنچه خاموش , فانتین , ققنوس98 , لمیس20 , لیلاحمیده , مرجان55 , مرضی2 , مریمی__ , مسافر كوچولو , منا64 , مهرنیا , مهستی , مونا** , نرگس.ر , نسيا , نصرا... , نماز67 , نگار.م.استقلال , نگین , نی لو فر , نیلوفر:-) , هانیه نیکو , هوفریا , واران , ویشار , ویوتی , پانیزان , پتی-یا , پرستو خانم , پرنسس لیلی , پریا71 , کمند , گنجشک , یارا00 , یاسی وثوقی , یگانه , ღ ghazali ღ , ღ pArIsAღ

9. Top | #5

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.32
    تشکر از کاربر
    12,818
    اندازه فونت

پرستو-اينا چرا اينجورين، قبله رفتنه ما که شنگول بودن، نه؟
    سحر-آره ، بهداد چرا کبود شده؟
    مهتاب-آره ، روشنک؟
    -هان ؟ ساکت بشينين ، وگرنه شام نميدنا، اوه اوه مبصر اومد همه با هم برپا
    دايي-چرا بلند شدي؟
    سحر-آخه احترامه بزرگتر واجبه دکترم که مردي هستن بعني خيلي بزرگتر از ماها هستن
    زن دايي-سحر ميکشمت، روشنک با تو ام کار دارم
    پرستو-بچه ها اوضاع خيته ، برجا برجا
    عمه-بدونه مقدمه حرفمو ميزنم، به بزرگتراتون گفتم به شماهاهم ميگم، ميدونيد که من خيلي پ.ل دارم، اما ديگه فکر نکنم زياد زنده بمونم، دکتري کهه اينجوري ميگن، بچه ام ندارم که ميراث خوري داشته باشم، تنها اقئامه نزديکمم شماها هستين، ميخوام اموالمو بينه شماها تقسيم کنم،
    مهتاب-آخ جون ماهم رفتيم جز خرپولا
    -بزن قدش
    عمو-روشنک
    اي بابا چرا همه به من گير ميدن اين وسط
    -چشم عمو جان ، آروم ميگيرم
    عمه-بذارين شرطمم بگم، من ميخوام که همه شماها با من تو اين خونه زندگي کنين
    پرستو-اينجا؟ واسه چي؟
    -عمه ميخوان که دورشون خالي نباشه
    سحر-دکتر ، خب دورشو پر کنين ، ما چرا بايد بياييم ، البته يه چيزيم هستا، مهتابو بذاريم اينجا کلا دورو بالاو پايينو با هم پر ميکنه
    با اين حرفش همه زدن زيره خنده ، حتي اون دکتره هميشه اخمو
    پرستو-پس قضيه حله، مهتاب جان يه عمر ما واسه امتحانا خونديمو تو نمره گرفتي البته با تقلب، يه دفعه هم شما اذيت شو
    عمه در حالي که هنوزم صداش خندون بود : عزيزم شرطه من اينه که همه شما 5 نفر بايد يه همراهه 3 نفره ديگه ايمجا بمونين
    -سه نفره ديگه کين؟
    عمه-سياوش و سهرابو ...
    سحر-لابد افراسياب!!!!، اي بابا مگه قراره با فردوسي يه جا باشيم
    عمه-نه عزيزم، با دلارام ، اون دوتا برادرن ، پسرايه برادر شوهرم هستم، دلارامم از اقوامه اون خدا بيامورزه
    دايي-اما عمه جان ما نميتونيم بچه هارو تنها بذاريم
    عمه-چرا؟
    عمو-چون هنوز بچه ان؟ چون نميشه اينارو باهم تنها گذاشت ، يه مملکتو خراب ميکنن
    زن عمو-بلاخره که چي ؟ بايد بزرگ شن، به نظره من که خوبه
    خاله-من که نميذارم اينا بيان اينجا، اينا جووننو شيطون
    عمه-اگه مشکل اينه که اونو من حل ميکنم
    خاله-چجوري؟
    -اينجوري ايجوري
    عمو-روشنک ، آبرو برامون نذاشتي به خدا، بفرمايين عمه خانم اونوقت شما توقع دارين که ما اينارو با هم يه جا تنها بذاريم؟! همينجوري ار هم دورن يه مملکتي رو بهم ريختن، چه برسه که پيشه هم باشن
    دايي-ببخشيد سعيد جان ، من از اولي که عمه خانم اين پيشنهادو داد نظرمو گفتم ، من نميذارم سحر بياد اينجا ، عمه از دستم ناراحتم بشه مهم نيست ، من نميذارم
    خاله- با حرفت موافقم ، عمه طوبي منم نميذارم
    عمه-شما تا آخره اين هفته فکراتونو بکنيد ، حالا هم بريم شام بخوريم که فکر کنم بچه ها خيلي گشنه اشون شده
    سحر-آي گل گفتي عمه، به خدا من از صبحه تا حالا چيزي نخوردم
    مهتاب-آخه ميدونيد چيه عمه ، سحر رژيمه ، ميخواد استخوناشو آب کنه
    پرستو-آخه ديديم تو رژيمه چاق شدن گرفتي، گفتيم ما اينجوري رژيم بگيريم
    -بهداد جان تو چرا رفتي اونجا نشستي ؟! ، بيا بريم شااااااااااااااام
    بهداد-من نميخورم ، شما بريد بخورين
    دکتر-چرا آقايه کياني ، تشريف بيارين ، عمه کلي تدارک ديدن
    بهداد-قبلا صرف شده، شما تو پذيرايي سنگه تموم گذاشتين
    دکتر با يه نگاه که توش تمسخر موج ميزد به بهداد نگاه ميکرد، ميخوايين بگم آب خنک بيارن!!!!
    عمه-بچه ها بيباين ديگه ، بهداد جان شما نمياي عمه؟!
    و خوده عمه سالنو ترک کرد، پرستو دستمو کشيد –روشن تو ميگي جريان چيه؟! اين چه پيشنهاده مسخره ايه؟!
    -اگه تو فهميدي منم فهميدم، ولي خيلي بي معنيه که ما ها بيايم اينجا!!! واسه خاطره پول!!!
    سحر-خره ، بده که ما بريم تو دسته اين بچه پولدارا
    مهتاب-سحر تو چي ميخوري برات بکشم
    سحر-کوفت،
    مهتاب-نداريم عزيزم، بذار از عمه بپرسم داره واست بياره ، عمه جان کوفت دارين؟!
    -دايي-مهتاااااااااااااااااااااب ؟؟!!!
    مهتاب-به من چه سحر ميخواد بخوره ، دارين عمه؟!
    عمه که داشت ميخنديد : مهتاب جان عزيزم انقدر اذيتش نکن
    پرستو-بهداد نميخوري؟!
    بهداد-يکم سالاد بريز برام، بيار تو سالن
    خاله-زشته ، بيا اينجا بخور
    بهداد-زشت کاره ايناست، فکر کردن ما محتاجيم که يه همچين شرط مسخره اي رو گذاشتن!!! زود بخورين بريم ، ديگه سر درد گرفتم ، دايي مسعود، اميدوارم کوتاه نياين
    زن عمو-فعلا حرفي نزنين، بعده شام ميريم خونه ما حرفامونو ميزنيم
    دکتر-بهداد خان ميتونم چند لحظه وقتتونو بگيرم
    سحر-آخ جون الان که دعوا بشه، دکتر و بهداد معلومه باهم مشکل دارن، بهدادم که بي اعصاب ، الانه که بپره به دکتر
    مهتاب-مگه داداشه من سگه که به مردم بپره؟!!! خيلي پررو شديا
    -بچه ها نگاه کنين ، شماره بهدادو گرفت، يعني واسه چي ؟!
    پرستو-من فهميدم
    مهتاب-چيو؟
    پرستو-آقا از دخترا خوشش نمياد ، چشمش بهدادو گرفته
    -گم شو پرستو، دوباره شروع کرديا
    پرستو-به مرگه تو ، نگاه کن ببين چه جوري داره نگاهش ميکنه ، با نگاهش داره ميخورتش
    مهتاب-بدبخت شدم ديدي داداشم زودتر از من شوهر کرد
    سحر-بدسليقه ، من چيم از بهداد کمتره که از اون خوشش اومده
    -عقلت عزيزم،
    مهتاب-اونو که همه ما کم داريم
    هر چهار تا باهم زديم زيره خنده ، عمه برگشت سمته ما : ميدونيد شما بچه ها خيلي خوش خنده اين، مخصوصا تو سحر جان
    سحر-واي توروخدا جلو مامانم چيزي نگينا، انقدر سفارشم کرد که جلف بازي در نيارم ، عمه اين آقا دکتر چند سالشه؟
    -32 سال ، در ضمن مجردم هست
    با اين حرفش يه چشمک به سحر زد
    سحر-من که وضعيته تاهلشو نپرسيدم
    عمه-من گفتم که جايه سوالي برات نمونه عزيزم
    با خنده از کنارمون رد شدو رفت سمته دکترو بهداد

بچه ها اگه خوشتون اومده با تشکراتون بهم امید بدین که بقیشو براتون بذارم....

10. 454 کاربر از پست New Age تشکر کرده اند .

* hasti * , *::*MinoOoshi *::* , *alien* , *aren* , *SAHAR.R* , *sara , *Scarlett* , *~aida bala~* , *دختر توپولو* , *ریحانه# , +Neda+ , -نازلی- , ...shadow girl , .:aida:. , .arsana. , .Monire. , /لاله/ , 0r!ent@L G!rL , 19921371 , 6236sara , 677389 , 90ia , abbas110 , abien , adamak.68a , adobba , afi jonz , aflak , aidai , alexiiiiiii , alikhademi , Altin ay , alustani , aminlily40 , ana43 , angel04 , ANNE , Anolin , aqua , aram-anid , architect_shima , arezoo184 , arman_iran , aroosak2006 , ART!ST , Artemisa , asal-661 , aseman e abi , asemane nili , asfandak , asma-m , atefeh_49 , atei_69 , atish69 , avaa... , AVESTA , ayda3 , ayda90 , aygeen , AynAzi , azad_awesome , azar1 , B$B$B , ba-maram , babsaneh , bahar.d65 , Banner , barni , baroon12 , baroonii25 , behi_aquarius , behnazhmz , bitabarfi , black.moon 90 , blub2000 , blue berry , bneta , CAT-WOMAN , cole , crimson love , darya... , degeer , Deldel , dey-asa , dish1600 , dokhtare khial , eglantine-m96 , Elahe-73 , Elahe111 , Elahe41 , electeronic , eli5 , elielo , emaa , erwin , eti98 , Eyes Wide Shut , fadai , faezeh.sn , faezeh88 , faghatdream , fanoos_68 , FARAN.H , fariba48 , faribash , fariba_hed , farizad , farnas , Farnaz , farnaz21 , farnoushi , fatemeh.ss , fathemeh , fatima92 , fatima_59 , feraghi , flavia , fleur , foggy , gandomsa , ghazal p , ghazal rad , ghazghaz , gheisareh , ghorbani , ghorob89 , gili , girl free , Golbahar75 , golchaghe , goldoone22 , golgoli jaan , goli62 , googoosh z , hala , hana_m , Hanisa , hanye , hargez , hasti59 , helen888 , hoda.4470 , homay , honey_x , Hoopoe , horin , hsdhsd , htamspam , ili mah , Irani , j.ghanavizi , jery jon , jess!can!lz , JonasRahimi , Joni , jullub , katy , king _ panther , kolaghermezi , leila.kh , leona , leyly , lindalili , Lovely_girl , M&M_601 , m-pezhvak , m0zhdeh , mahana1 , mahbaran , mahboobeh 98 , mahda , maheasemun , mahgol-fm , MAHSA-O , mahsa.nadi , mahsadina , mahsamoon , mahsaok , mahshid_3d , mahtab10 , MAHTAB63 , mamanekasra , many22 , maral.eliya , marjan.AA , mary341 , maryam.mani , maryam1 , maryam_mariusz , masoumeh , mb_maryam , melika80 , mellina2000 , melodina , Mina , mirage , Misha73 , misha_kavir , Miss NiloO , miss.no1.2004 , mmmsima , mojgan am , mokmor , mona_mnjs , monir1343 , ms_f90 , mta farokhzad , m_h_n , m_mah , nadia1 , nadjafi , nafas44 , nane sarma , Nasim 77 , nastaran86 , nastiya , nazi shirazi , nazi1 , nazila94 , naz_goli , nedaj , nedajoo , negin.b , neginra , niazruby , *SaNaY* , nika21 , nikaan , nilina98 , nillooo , NILOUFAR , niloufar_rose , Niluxe , niyayeeeeeesh , omidk , OoPs , p@r!s@ , padideh_hs , PAEEZ70 , paeezi , pardisa 1 , pare , pariedarya , parisa jooon , parisa mah , parisa2000 , parisa76 , parisaparisa , ParMoun , parshang , pegiiiiiiiii , perijooon , pershian , phare , poly phony , pr.delafrouz , prof.ati , RADPA , raha19 , rashno , reem1368 , reza9000 , Rha.sh , romina ab , rose33 , roshan* , roya1365 , roya62 , rural girl , S*A*M*75 , s-engineer , s.sh , saba 68 , sabouraneh , saeedeh_n , saghi.m , SAGHIIIII , saghi♥ , Sahar.M , sahel_m , saman84 , samaneh1368 , samim , SaMirA.Ha , samira1362 , sana1994 , sanamjooje , sanaz198x , sanaz2000 , sanaz_ , sang_e_saboor , sania555 , sansi , sara parvizi , sara.6887 , sarah1 , SaRgArDuN_A , sazin513 , seli jon , sepeedeh , sepideh jo0n , serentipiti , setare.jaberi , setareh67 , setayesh1363 , setayesh_p995 , sevin62 , shabnamsobhabi , shaghayegh.hani , shaghayegh69 , shaghhayeghh , Shaloliz , sharghi , shatot , shazze , SheiTa , shirin061 , shiva-68 , shsj , Silber , sirius , ~sky angel~ , sky-star , somy_kh , SONIA B , soooo , sotazi , stiv , stubborn.teen , syhbyt , Taataa , TABA_13069 , tama1011 , tania_7 , TanNazZz , tatar , taty9918 , tazianeh , tenten , Termeh1 , Tifani Jon , tina 1989 , titinaz , ti_na60 , to0oranj , tono , valan , venus7021 , viana889 , violet_kl , wenela , white-sky , yalda1354 , yaqush , YAS95 , yasamin_azizi , yasnaa , Z.BITA , zahra1371 , zahra_jk , zanbagh , zina , ~ kamelia ~ , ~pArnYa~ , ~Tulip~ , آبجی نیلوفر , آذردخت , آرتمیس 98 , آسوده , آهوی دشت , آیتای , اتل و متل , اتوسا , ارتمیس * , ارتیما , اسمون , اسمون ابری , اویش ناز , ايمانه٠٠٩٨ , ایکسا خانوم , باربارا , بازیگوش , برادپیت , بلور , بی بی گل , بی کس , تمنای دل , تهمتن , جوجودوپا , حسین زاده حسینی , رها خانم من , روياي ابي , ریحون , زری , زهره ابراهیمی , زهره عشقی , زوها , ساتیا_س , سافانا , سانجانا , ستاره بارون , سرایدار جهنم , سرتق , سوانا77 , سوداا , سودی جون , شادئ , شاپرک13 , شایسته بانو , شكوفه هاي گيلاس , شورم , شیربیشه , شیوا , طلوع عشق , علی رضاایران , غنچه خاموش , فانتین , ققنوس98 , لمیس20 , لیلاحمیده , مرجان55 , مرضی2 , مریمی__ , مسافر كوچولو , منا64 , مهسا 1993 , مهسان9093 , مهستی , مونا** , نرگس.ر , نسيا , نصرا... , نماز67 , نگار.م.استقلال , نگین , نی لو فر , نیلوفر:-) , هانیه نیکو , هوفریا , واران , وارش67 , ویشار , پانیزان , پتی-یا , پرستو خانم , پرنا , پرنسس لیلی , کمند , گنجشک , یارا00 , یاسی وثوقی , یگانه , ღ ghazali ღ , ღ pArIsAღ

11. Top | #6

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.32
    تشکر از کاربر
    12,818
    اندازه فونت

-چرا اسمشو نگفت؟! پاشین بچه ها ، عمو داره کتشو میپوشه ، پرستو بریم مانتوهامونو بپوشیم
    سحر-ماله منم بیارین، مهتاب انقدر نخور ، 10 کیلو اضافه وزن تا الان بستت نیست، سکته میکنیا ، نخور ، پر واستا این با روشن بره ، وگرنه خودشو خفه میکنه
    -پاشو بیا مهتاب ، ترکیدی ، ای بمیره اون امیر که با تو بهم زدو تو دوباره تیریپه افسردگی برداشتی
    پرستو-من نمیدونم کدوم آدمی تو افسردگی چیزی از گلوش پایین میره که تو انقدر میخوری
    دایی-بچه ها حاضر شدین ؟! عمه جان با اجازه ، اگه امشب حرفه نامعقولی زدیم ، ازتون واقعا عذر میخوام
    عمو-مسعود راست میگه ، ببخشید اگه ناراحتتون کردم
    عمه-من شمارو خیلی شکه کردم، پس عکس العمل هاتون از نظره من طبیعی بود ، اما رو حرفام فکر کنید
    رو کرد به ماها که هنوز درگیر بودیمو داشتیم باهم سروکله میزدیم : از کناره شما بودن واقعا لذت بردم ، بچه هایه شادی هستین ، روشنک جان عزیزم تو منو یاده پدرت انداختی ، خیلی شبیه اونی اما با خنده هایه مادرت ، خدا رحمتشون کنه
    -ممنون از تعریفتون عمه ، خوشحال شدم دیدمتون
    عمه با بقیه هم خداحافظی کرد ، همه راه افتادیم ، من با عمو اینا اومدم ، داشتن تو ماشین حرف میزدن، اما من مثله عادت همیشه ، تا پام رسید تو ماشین ، خوابم برد
    -پاشو دیگه روشن ، رسیدیم
    خواب آلود رفتم تو خونه ، خاله و دایی هم تازه رسیدن اما بهداد گفت که میخواد بره خونه خودشون
    مهتاب-بهداد خونه نرفتا ، یکی بهش زنگ زد ، اونم رفت سره قرار
    -من خوابم میادا ، میرم بخوابم
    سحر-اما من میخوام بمونم ببینم آخره این دعوا به کجا ختم میشه
    پرستو-منم میرم بخوابم ، مهتابی تو نمیای؟
    مهتاب-نه!!!! منم پیشه سحر میمونم
    دیگه نفهمیدم چی شد، فقط با تکون دادنه یکی از خواب پریدم
    -چیه؟! کله سحر ، مرض داری ؟!
    سحر-پاشو ببین چی شده؟
    -مهتاب دوباره جاشو خیس کرده؟!
    مهتاب- درد بگیری تو ، من کی این کارو میکنم!!!؟؟؟ تبریک میگم بهتون، بلاخره پولدار شدیم
    -چرا؟
    سحر-بهداد دیر وقت بود که برگشت، یه دفعه عنوان کرد که شرط عمه رو میخواد قبول کنه، بعدش دایی و عمو رو برد تو اتاقه پرستو ، یه ساعتی اونجا بودن ، وقتی اومدن بیرون گفتن که قبول کردن، خاله هم قهر کرد رفت ، مامانه منم باهاش رفت
    -جونه من؟!!! چه جوری قبول کردن! بهداد که خیلی شاکی بود، پرستو کوش؟
    سحر-پیشه بهداده
    -پس شماها چرا اینجایین؟ بریم پایین ببینیم چی شده؟
    مهتاب-همه خوابیدن ، قراره صبح برن دنباله مامانینا ، اما بابا گفت که قبول کردنو دو روزه دیگه میخوان برن پیشه عمه واسه اینکه سنگاشونو وا بکنن
    داشتیم حرف میزدیم که پرستو اومد داخله اتاق : بهداد میگفت دیشب دکی بهش زنگ زده ، رفتن بیرون ، مثله اینکه عمه مریضیه سنگینی داره، گفتن یه چند وقته دیگه ای بیشتر زنده نیست، دکتر گفته اگه محیطه اطرافش شاد باشه، راحتتر این دورانو میگذرونه، از ما خواسته که فکر کنیم یه چند مدتی رفتیم یه جا مسافرت ، یا مستاجری، اون گفته که عمه در هر صورت اموالشو به ما میبخشه، ظاهرا اونم با کاره عمه مخالف بوده اما وقتی دیده اون از قبل وصیت نامه اش رو تنظیم کرده بوده ، حتی قبله اینکه به کسی چیزی بگه اسم ماهارو توش آورده نظرشو عوض کرده و خواسته هر جوری هست به عمه کمک کنه، از بهداد خواهش کرده تا بیشتر فکر کنه، بهدادم فکراشو کرده و اومده به بابااینا گفته، بهشون گفته میخواد این کارو واسه عمه انجام بده، دیگه نمیدونم چی گفته که اما دکتر زنگ زده و با باباو دایی حرف زده ، ظاهرا راضی شدن ، اما خاله و زن دایی قهر کردن ، این وسط مامانه من خوشحاله ...
    -یعنی چی شده که عمو راضی شده؟!
    سحر-چیکار به این کارا دارین شماها؟! فکر کنین یه مدت رفتین یه خوابگاهه توپ ، من که از الان دلمو صابون زدم واسه پولایی که قراره بگیرم
    -بمیری که فقط فکره پولی
    مهتاب-بچه ها من دلم نمیخواد برم اونجا ، ما که نمیدونیم اونجا قراره چی بشه!!!! تو اون خونه یه نفر خودشو کشته ، میدونین این یعنی چی؟
    پرستو-یعنی یه روحه سرگردان که میخواد مهتابو بکشه
    مهتاب-من شوخی نکردما
    سحر-خوبه فیزیک خوندیو و انقدر دچاره توهم میشی ، حالا پرستورو بگی یه چیزی
    پرستو-مگه من چجوریم؟!
    -عزیزم بینه ماها فقط تو هستی که استعداده نوشتن داری ، اینام حسودیشون میشه ، مهم اون بنده خداست که عاشقه این چرت و پرتایی که تو مینویسی
    پرستو-بمیری که تعریف کردنت از فحش دادن بدتره
    مهتاب-آره دیگه اون داداشه خنگه من نمیدونم از چیه این خوشش اومده؟!
    -دلشم بخواد ، دختر به این قشنگی ، به این خوش هیکلی
    پرستو-بسته دیگه ، بگیرین بخوابین که فردا باید دعواهایه این خانمارو تحمل کنیم
    سحر بالشتو پرت کرد تو صورته مهتابو از اتاق پرید بیرون ، اصلا حسه فکر کردن نداشتم ، اما ما باید میرفتیم تو اون خونه !!!
    سه روز از اون شب گذشته ، خاله و زن دایی بلاخره راضی شدن ، امروز عمو و دایی و بهداد رفتن خونه عمه ، وقتی برگشتن یه جلسه سری گذاشتن که ماهارو توش راه ندادن ، فقط فهمیدیم که آخره هفته خونه عمه میریم تا با اون 3 نفرم آشنا بشیم....

12. 425 کاربر از پست New Age تشکر کرده اند .

<]^^[> , * hasti * , *::*MinoOoshi *::* , *aren* , *miss minoo* , *SAHAR.R* , *sara , *~aida bala~* , *دختر توپولو* , *ریحانه# , +Neda+ , -نازلی- , ...shadow girl , .:aida:. , .arsana. , .Monire. , /لاله/ , 0r!ent@L G!rL , 19921371 , 6236sara , 677389 , 90ia , abbas110 , abien , adobba , aflak , aidai , alexiiiiiii , alikhademi , Altin ay , alustani , aminlily40 , ana43 , angel04 , angle92 , ANNE , aqua , aram-anid , architect_shima , arezoo184 , arman_iran , aroosak2006 , ART!ST , Artemisa , asal-661 , asemane nili , asfandak , asma-m , asoodeh , assertive , atefeh_49 , atei_69 , atish69 , avaa... , AVESTA , ayda90 , aygeen , AynAzi , Az@de , azad_awesome , azar1 , ba-maram , babsaneh , barni , baroonii25 , behi_aquarius , behnazhmz , bitabarfi , black.moon 90 , blub2000 , bneta , CAT-WOMAN , cole , darya... , degeer , Deldel , dish1600 , dokhtare khial , eglantine-m96 , Elahe-73 , Elahe111 , electeronic , eli5 , emaa , eti98 , Eyes Wide Shut , fadai , faezeh.sn , faezeh88 , faghatdream , fanoos_68 , FARAN.H , fariba48 , farizad , farnas , Farnaz , farnaz21 , farnoushi , fathemeh , fatima92 , fatima_59 , feraghi , feri joonam , flavia , fleur , foggy , gandomsa , ghazal p , ghazal rad , ghazghaz , gheisareh , gherti , ghorbani , ghorob89 , gili , Golbahar75 , golchaghe , goldoone22 , golgoli jaan , googoosh z , hala , hana_m , Hanisa , hanye , hargez , hasti59 , helen888 , hoda.4470 , homay , honey_x , Hoopoe , horin , hsdhsd , htamspam , ili mah , Irani , j.ghanavizi , jery jon , jess!can!lz , jnashenakhte , JonasRahimi , jullub , kfdh , kolaghermezi , leila.kh , leona , leyly , lindalili , little princess , Lovely_girl , M&M_601 , m-pezhvak , m0zhdeh , mahana1 , mahbaran , mahboobeh 98 , mahda , maheasemun , mahgol-fm , MAHSA-O , mahsa.nadi , mahsadina , mahsamoon , mahsaok , mahshid_3d , mahtab10 , MAHTAB63 , mamanekasra , maral.eliya , marjan.AA , mary341 , maryam-70 , maryam.mani , maryam1 , maryam_mariusz , masoumeh , mb_maryam , mellina2000 , melodina , Mina , mirage , misha_kavir , Miss NiloO , miss.no1.2004 , mmmsima , mojgan am , mokmor , monir1343 , ms_f90 , mta farokhzad , m_h_n , m_mah , nadia1 , nafas44 , nane sarma , narges65 , Nasim 77 , nastaran86 , nastiya , nazi shirazi , nazi1 , nazila94 , naz_goli , nedaj , nedajoo , negin.b , neginra , niazruby , *SaNaY* , nika21 , nikaan , nilina98 , nillooo , NILOUFAR , niloufar_rose , niyayeeeeeesh , omidk , OoPs , p@r!s@ , padideh_hs , PAEEZ70 , paeezi , pardisa 1 , pare , pariedarya , parisa jooon , parisa mah , parisa2000 , parisa76 , parisaparisa , ParMoun , parshang , pegiiiiiiiii , perijooon , pershian , phare , poly phony , pr.delafrouz , prof.ati , RADPA , rashno , reza9000 , Rha.sh , romina ab , rose33 , roshan* , roya1365 , roya62 , rural girl , S*A*M*75 , s-engineer , s.sh , saba 68 , sabouraneh , saeedeh_n , saghi.m , Sahar.M , sahel_m , saman84 , samaneh1368 , samim , SaMirA.Ha , samira1362 , sana1994 , sanamjooje , sanaz198x , sanaz2000 , sanaz_ , sang_e_saboor , sania555 , sansi , sany2000 , sara parvizi , sarah1 , SaRgArDuN_A , sazin513 , seli jon , sepeedeh , sepideh jo0n , serentipiti , setare.jaberi , setareh67 , sevin62 , shabnamsobhabi , shaghayegh.hani , shaghayegh69 , shaghhayeghh , Shaloliz , sharghi , shatot , shazze , SheiTa , shimaaaaa , shirin061 , shiva-68 , shsj , silverstar , sirius , ~sky angel~ , sky-star , Snow Dream , somy_kh , SONIA B , soooo , sotazi , stubborn.teen , syhbyt , symorgh , Taataa , TABA_13069 , tala bala , tama1011 , tania_7 , TanNazZz , tatar , taty9918 , tenten , Termeh1 , Tifani Jon , tina 1989 , titinaz , ti_na60 , to0oranj , tono , valan , venus7021 , viana889 , violet_kl , wenela , white-sky , yalda1354 , yaqush , YAS95 , yasamin_azizi , yasi70 , yasnaa , Z.BITA , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zina , ~ kamelia ~ , ~pArnYa~ , ~Tulip~ , آبجی نیلوفر , آذردخت , آرتمیس 98 , آسوده , آیتای , آینوش , اتل و متل , ارتمیس * , اسمون ابری , امیلیا , اویش ناز , ايمانه٠٠٩٨ , ایکسا خانوم , باربارا , بازیگوش , برادپیت , بلور , بی بی گل , بی کس , تابتا , تمنای دل , جوجودوپا , حسین زاده حسینی , رها خانم من , روياي ابي , ریحون , زری , زهره ابراهیمی , زهره عشقی , زوها , سانجانا , ستاره بارون , سرتق , سوانا77 , سوداا , سودی جون , سیده , شادئ , شاپرک13 , شایسته بانو , شكوفه هاي گيلاس , شورم , شیوا , طلوع عشق , علی رضاایران , غنچه خاموش , فامق , فانتین , ققنوس98 , لیلاحمیده , مرجان55 , مرضی2 , مریمی__ , منا64 , مهسا 1993 , مهستی , مونا** , نرگس.ر , نسيا , نصرا... , نماز67 , نگار.م.استقلال , نگین , نی لو فر , نیلوفر:-) , هانیه نیکو , هوفریا , واران , ویشار , ویوتی , پانیزان , پتی-یا , پرستو خانم , کمند , گنجشک , یارا00 , یاسی وثوقی , یگانه , ღ ghazali ღ , ღ pArIsAღ

13. Top | #7

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.32
    تشکر از کاربر
    12,818
    اندازه فونت

سحر-روشن این چیه پوشیدی؟
    -چیه؟ به این قشنگی
    سحر-قشنگ که هست اما به نظرم خیلی آشنا میاد ، احیانا ماله من نیست؟
    -چرا ، اما رنگش به تو نمیاد ، واسه همین دیگه ماله من شده
    سحر-ای آدمه بپیچونه بد ذات
    -خودتی عزیزم ، بوس بوس
    مهتاب-آبرو داری کنین ، امشب باید ببینیم اینا کین که ما باید باهاشون یه جا وایستیم ، راستی این دیواره چی بود که وسطه خونه عمه کشیدن؟!!!
    پرستو-بهداد می گفت که عمه خونشو به دوقسمت تقسیم کرده البته نه همه جاشو ،دره بیشتره اتاقارو قفل کرده ،قسمته شرقیه عمارتشو کاملا از اینور جدا کرده ظاهرا دخترا باید برن اون طرف ، البته خودشم پیشه ماها قراره بمونه
    -سلام خانما!!! واقعا سورپرایزم کردین!!!
    سحر-ب.........ه!! دکتره مملکت ، اون که تخصصه منه ، ولی در چه مورد ؟!
    دکتر-بدون سروصدا اومدین ، اصلا باورم نشد ، تصویر بدی از خودتون تو ذهنم به جا گذاشتین
    مهتاب-آخی ، طفلی دکتر ، حالا واسه اینکه تصویرامون دچاره خدشه نشده ،روشن دستتو بده ببینم
    -آخ جون ، دور دور بازی ،
    دستایه مهتابو گرفتیمو شروع کردیم با جیغو داد دور چرخیدن ،انقدر چرخیدیم که سره من گیج رفتو دستشو ول کردم،مهتابم که ماشاا... در حده غول میمونه، از قصد آنچنان خودشو کوبوند به دکتر که بدبخت با اون هیکله گندش خرد به دیوار،
    سحر در حالیکه داشت میخندید: آخی دکتر فکر کنم جایه تصویر ، پشتتون خدشه دار شد
    پرستو-تا شما باشین که با دخترایه کیانی در نیوفتین ، بر بکس بریم پیشه مهمونا
    همه با هم راه افتادیم سمته سالن ، خاله و زن دایی برای اینکه مخالفتشونو اعلام کنن همراه ما نیومدن ، دیدم زن عمو داره با یه دختره ناز حرف میزنه
    سحر-بیچاره شدیم رفت پیه کارش
    مهتاب-چرا؟!!!
    سحر-طرف خیلی خوشگله ، نصفه ارثو از الان گرفته
    -مگه اینجا برنامه Miss World ، ملاک قشنگی نیست احق
    سحر-ملاک چیه احمق؟؟!! چشایه درشته من یا هیکله ظریفه مهتاب
    مهتاب-هووووووووووو دوباره شروع کردیا
    سحر-عزیزم داشتم مثال میزدم ، دمه دست بودی
    مهتاب-آهان ، اگه از اون نظر بود عیبی نداره ،بچه ها اون پسره کیه!!!؟؟؟ مگه قرار نبود دو تا باشن اینا که چهارتان
    زن عمو-دخترا بیاین اینجا ، این خوشگل خانم اسمشون دلارامه،دختره مهری خانمه خدا بیامورزه،من با مامانش هم کلاسی بودم، دلارام جان اینام به ترتیبه سن:پرستو-مهتاب-سحر-روشنک هستن
    -من روشنکم
    سحر-منم سحرم البته منو روشنک هم سن هستیما
    مهتاب-منم مهتابم اینم که میبینی پرستویه البته زن برادره منم هست
    دلارام-خوشبختم ، خوشحالم که میبینم اینجا تنها نیستم
    مهتاب-دلی جان، ای وای ببخشید که میگم دلی،
    دلارام-عیبی نداره،
    پرستو-حالا که عیبی نداره میشه یه سری سوال بپرسم ازت؟!این آقاها کی هستن؟!اونیکه بچه بغلشه کیه؟!!! اون غول بیایونیه کیه؟!!!اااااا ببین مهتاب اون غوله خیلی به تو میخوره ها
    دلارام-اونیکه بچه بغلشه؟! تا الان که فقط فهمیدم وکیله عمه جانه، اسمش بهروز ریاحی هستش ، اونم پسرشه که بغلشه ، اون آقا غوله هم داداشه منه ، اسمشم دانا هستش
    -ای وای ببخشید دلارام جان ، فکر نمیکردیم برادرت باشه ، ناراحت نشی توروخدا این پرستو یکم قاطی داره
    سحر-راست میگه یکم خل وضعه ،اسمش داناست؟!!!
    دلارام-بله عزیزم،چطور مگه؟!
    سحر-آخه ما فکر کردیم شاید از مهتاب خوشش بیاد ، اما اگه داناست که سمته مهتاب نمیره
    دلارام زد زیره خنده!شما خیلی بامزه این
    عمه-خانم خوشگلا بیاین اینجا ببینمتون
    همه باهم رفتیم سمته ، من و دلارام کناره هم نشستیم، منظره روبروبه ما دره ورودی بود اما بقیه پشت به در نشسته بودن
    عمه-همون طور که قرار گذاشته بودیم به شرطه زندگی درکناره من امواله من بینه شماها تقسیم میشه، بهتره که با همدیگه آشنابشین بهتره که از دخترا شروع بشه پرستو جان میخوای شما اول شروع کن :
    پرستو-چشم عمه جان ، پرستو کیانی هستم ، نویسندگی خوندم ، برایه یه مجله که مخصوصه کودکانه مینویسم
    مهتاب-مهتاب کیانی هستم ، دبیره فیزیک هستم
    سحر-با اجازه بابام ، سحر کیانی هستم،پرستاری تو یه بیمارستان مشغولم
    روشنک-روشنک کیانی هستم ،فعلا به صورت کارآموز تو یه کارخانه کار میکنم
    دلارام-دلارام کیانی هستم ، مترجم زبان فرانسه هستم
    دکتر-عمه جان نوبتی هم باشه نوبته ماهاست، سیاوش بزرگمهر ، چشم پزشک هستم
    سهراب بزرگمهرهستمو یه شرکت ساختمانی کوچولو دارم
    بهداد کیانی هستم دفتره وکالت دارم.
    دیگه حواسم پرت شده بود به پسری که دمه دره ورودی داشت ماهارو نگاه میکرد،اما نگاهش رویه صورت عمه ثابت موند، نمیدونم از کی اونجا بوده اما یه دفعه از در بیرون رفت ،
    دلارام-اوم پسررو دیدی؟!
    -آره توام دیدی؟! از کی اونجا بود؟!
    دلارام-از همون اولی که پرستو شروع کرد به حرف زدن، احساس کردم داشت صداهامونو ضبط میکرد
    -روشنک جان؟!............. درسته؟!
    -هان ؟! چی؟! ببخشید عمه جان حواسم نبود
    عمه-گفتم قرار بر تقسیمه ارث بود ، فکر کنم حالا که شما تا اینجا اومدین بهتره منم قدمه اولو بردارم ، به همه شما مبلغه 20 میلیون برایه خریده ماشین میدم ، میدونم که اینجا از تهرانه دوره و اکثره شماها باید به اونجا برینو بیاین،پس لطفا شماره حساباتونو بدین به آقایه ریاحی تا کارایه قانونیش رو طی کنه
    -عمه جان اگه نخوایم ماشین بخریم چی؟!
    عمه-پوله خودتونه میتونین هر کاری باهاش بکنین، آقایه بهروز ریاحی وکیله من هستن و البته نوه یکی از بهترین دوستایه من، آقایه دانا کیانی هم برادره دلارام جانم هستن، البته دانا جان قرار نیست تو این جریان باشن، اونم به دلایلی که خودشون اگه لازم باشه بهتون میگه، حالاهم اگه اجازه بدین برین برایه شام که خانواده هاتون مجبور نشن خواب آلود برگردن تهران، با گفتنه این حرف خودش بلند شد
    دلارام-رسما همه رو بیرون کرد
    سحر-بچه ها میخوام برم تو کاره دکتر
    دلارام-داداشش بهتره ها ، خوش تیپ تره ها
    سحر-بد فکریم نیستا ، حالا تا آخره شب نظره قطعیمو بهتون میگم
    زن عمو-بچه ها بهتره فکره ماشین خریدنو از سرتون بیرون کنین مخصوصا تو سحر
    سحر-ااااااااااااااا خاله ، به من چیکار داری؟!
    زن عمو-با اون دست فرمونه تو من یکی که نمیذارم تو این جاده برونی
    سحر-مامان نیست شما گیر میدی؟!
    زن عمو-گفته باشم ، پرستو باید تورو ببره و بیاره، روشنک که محله کارش به اینجا خیلی نزدیکه ، مهتابم باید با بهداد بره ، چون هم مسیرن
    عمه-بدار بچه ها شامشونو بخورن
    عمه-طبقه قرارمون از امشب بچه ها اینجا میمونن، دخترا با من تو قسمته شرقیه ساختمون و پسرا تو قسمته غربی ، البته از همین الان بگم که شماهاهم هر وقت دلتون خواست میتونین اینجا بیاین و هینجا بمونین
    زن عمو-امیدوارم این قسمته از قرارمون که بچه ها باید یه شب در هفته خونه خودشون باشنو فراموش نکرده باشین!!!
    عمه-تمامه اینجا جزئ قراردایه که صفایی تنظیم کرده و بهداد تایید کرده، شماهام که امضا ء ش کردین
    سحر-نمیدونم چرا بابا و عمو چیزی نمیگن!!؟؟؟ سنگین شدن دوتایی
    پرستو-تو که میدونی بابایه تو جایی نمیخوابه که زیرش آب بره ، بچه ها من فقط لباس واسه همین هفته آوردما ، شماها چی؟
    -منم همینطور ، سحرم که فقط لوازم آرایشاشو آورده و عینکاش
    سحر-چیکار کنم خیلی خوشگلم باید با این چیزا یکیرو تور کنم
    دلارام-ببخشید بچه ها که دارم به حرفاتون گوش میدم ، اما من فکر کنم سحر یکیرو تور کرده!!!!
    مهتاب-خدایه من پرستو کم توهم میزد یکی دیگه ام بهش اضافه شد ، چی میگی تو ؟؟!!!سحر تنها کسیرو که تونسته تور کنه ، آقا رحیم صاحبه کله پزیه دمه خونه ماست،
    پرستو زد زیره خنده ،
    سیاوش-خانما به چی میخندین ، بگین ماهم فیض ببریم ، با برادرم آشنا بشین...

14. 390 کاربر از پست New Age تشکر کرده اند .

* hasti * , *::*MinoOoshi *::* , *aren* , *miss minoo* , *SAHAR.R* , *~aida bala~* , *دختر توپولو* , *ریحانه# , +Neda+ , -نازلی- , ...shadow girl , .:aida:. , .arsana. , .Monire. , /لاله/ , 0r!ent@L G!rL , 19921371 , 6236sara , 677389 , 90ia , abbas110 , abien , adobba , alikhademi , Altin ay , alustani , aminlily40 , ana43 , angel04 , ANNE , architact2010 , architect_shima , arezoo184 , arman_iran , aroosak2006 , ART!ST , Artemisa , asal-661 , aseman e abi , asemane nili , aseman_82 , asma-m , asoodeh , assertive , aTara , atefeh_49 , atei_69 , atish69 , avaa... , AVESTA , ayda90 , aygeen , AynAzi , Az@de , azad_awesome , azar1 , ba-maram , babsaneh , barni , baroonii25 , behi_aquarius , behnazhmz , bitabarfi , blub2000 , bneta , CAT-WOMAN , chandiny , cole , darya... , degeer , Deldel , dey-asa , dish1600 , dokhtare khial , eglantine-m96 , Elahe-73 , Elahe111 , electeronic , eli5 , emaa , eti98 , Eyes Wide Shut , faezeh88 , fanoos_68 , FARAN.H , fariba48 , farizad , farnas , Farnaz , farnaz21 , farnoushi , fatemeh.ss , fathemeh , fatima983 , fatima_59 , feraghi , feri joonam , flavia , fleur , foggy , gandomsa , ghazal p , ghazal rad , ghazghaz , gheisareh , gherti , ghorbani , ghorob89 , gili , golchaghe , goldoone22 , golgoli jaan , googoosh z , goominam , hala , hana_m , Hanisa , hanye , hasti59 , helen888 , hoda.4470 , homay , honey_x , Hoopoe , horin , htamspam , Irani , j.ghanavizi , jery jon , jess!can!lz , jnashenakhte , JonasRahimi , jullub , katy , kfdh , kolaghermezi , leila.kh , leyly , lindalili , Lovely_girl , M&M_601 , m-pezhvak , m0zhdeh , mahana1 , mahbaran , mahboobeh 98 , maheasemun , mahgol-fm , MAHSA-O , mahsa.nadi , mahsadina , mahsamoon , mahsaok , mahshid_3d , MAHTAB63 , mamanekasra , maral.eliya , marjan.AA , martatt , martire , mary341 , maryam1 , masoumeh , mb_maryam , mellina2000 , melodina , Mina , mirage , misha_kavir , mmmsima , mojgan am , mokmor , monir1343 , ms_f90 , mta farokhzad , m_h_n , m_mah , nadia1 , nafas44 , nane sarma , Nasim 77 , nastaran86 , nastiya , nazi shirazi , nazi1 , nazila94 , naz_goli , nedaj , nedajoo , negin.b , NeginAki , neginra , *SaNaY* , nika21 , nikaan , nilina98 , NILOUFAR , niloufar_rose , niyayeeeeeesh , OoPs , p@r!s@ , paeezi , pardisa 1 , pare , pariedarya , parisa jooon , parisa mah , parisaparisa , ParMoun , parshang , pegiiiiiiiii , perijooon , pershian , poly phony , pr.delafrouz , prof.ati , rashno , reza9000 , Rha.sh , rina_rita14 , rose33 , roshan* , roya1365 , roya62 , rural girl , S*A*M*75 , s-engineer , s.sh , saba 68 , sabouraneh , saeedeh_n , saghi.m , Sahar.M , sahel_m , saman84 , samaneh1368 , samim , SaMirA.Ha , samira1362 , Samira_Sabbaghi , sana1994 , sanamjooje , sanaz198x , sanaz2000 , sanaz_ , sang_e_saboor , sania555 , sansi , sany2000 , sara parvizi , SaRgArDuN_A , sazin513 , sepeedeh , sepideh jo0n , serentipiti , setare.jaberi , setareh67 , setayesh1363 , sevin62 , shabnamsobhabi , shaghayegh69 , shaghhayeghh , Shaloliz , sharghi , shatot , sheida_953 , shimaaaaa , shirin061 , shiva joon , shiva-68 , shsj , sirius , ~sky angel~ , sky-star , Snow Dream , somy_kh , SONIA B , soooo , sotazi , stubborn.teen , suger , symorgh , Taataa , TABA_13069 , tama1011 , tania_7 , TanNazZz , tatar , taty9918 , tazianeh , tenten , Termeh1 , Tifani Jon , tina 1989 , titinaz , ti_na60 , to0oranj , valan , venus7021 , viana889 , violet_kl , wenela , white-sky , yalda1354 , YAS95 , yasamin_azizi , yasnaa , Z.BITA , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zina , ~ kamelia ~ , ~pArnYa~ , ~Tulip~ , آبجی نیلوفر , آذردخت , آرتمیس 98 , آسوده , آیتای , اتل و متل , اتوسا , ارتمیس * , اسمون ابری , اویش ناز , ايمانه٠٠٩٨ , ایکسا خانوم , باربارا , بازیگوش , برادپیت , بلور , بی بی گل , بی کس , تابتا , تمنای دل , تهمتن , جوجودوپا , حسین زاده حسینی , رها خانم من , روياي ابي , زری , زهره عشقی , زوها , سانازارمان , سانجانا , ستاره بارون , سرتق , سوانا77 , سودی جون , شادئ , شاپرک13 , شایسته بانو , شكوفه هاي گيلاس , شیوا , طلوع عشق , علی رضاایران , غزال- ارشیا , غنچه خاموش , فانتین , ققنوس98 , لیلاحمیده , مرجان55 , مریمی__ , مسافر كوچولو , منا64 , مهستی , مونا** , نرگس.ر , نسيا , نصرا... , نماز67 , نگار.م.استقلال , نگین , نی لو فر , نیلوفر:-) , هانیه نیکو , هوفریا , واران , ویوتی , پانیزان , پتی-یا , پرستو خانم , پهره , کمند , گنجشک , یارا00 , یاسی وثوقی , یگانه , ღ ghazali ღ , ღ pArIsAღ

15. Top | #8

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.32
    تشکر از کاربر
    12,818
    اندازه فونت

-خوشبختم ، من سهرابم، به نظر میاد اینجا بهتون خوش گذشته که انقدر خوشحالین
    رو به دلارام کردو گفت : شماهم مثله اینکه خوب با خانمایه کیانی جور شدین
    دلارام-باید متذکر بشن منم یه کیانی هستما
    -اااااااااااااا........ راست میگیا خواستم همون موقع بپرسم یادم رفت ، تو مگه با ما فامیلی؟!!
    دلارام-آره ، من از اقوامه عمه هستم ، البته خانواده ما زیاد اهله رفت و آمد نیستن
    سحر-بچه ها بیاین همین الان یه دعایی بکنیم ، من دعا میکنم شما بگین، آمین ، باشه؟!!!
    دکتر-ببخشید سحر خانم اما شما مگه آرزویی هم دارین
    سحر-بله؟! منظور؟!
    دکتر-انقدر که شما بی غم هستین من فکر نکنم تا به حال کسی رو مثله شما دیده باشم
    سحر-خدایا همه ی دخترا و پسرایه تویه این جمع رو عاقبت به خیر کن غیره دکتر ، اجاقه هیچ کدوم ممون رو هم کور نکن تا مثله این عمه دوره نیوفتیم پوله زحمت کشیدمون رو به دیگران ببخشیم ، اما نثله این دکترو نذار ادامه پیدا کنه
    همه ما ها با هم گفتیم الهی آمین
    دکتر-سهراب توام منو فروختی؟! بی معرفت
    عمه-دخترا بیاین خانوادهاتون دارم میرن ، من فقط شنیدم که سهراب گفت: من که میدونم تا حالا چندتا از رفیقات خواستن بچه هاتو به دنیا بیارن جنابعالی نذاشتی ، بعدشم مگه بده بی غمن ، میخوای مثله من اوله جوونی از هر چی زندگیه پشیمون بشن!!؟؟
    دیگه نشنیدن چی شد!! بعد از خداحافظی با عمو و دایی و زن عمو ، همه رفتیم تویه سالن پیشه عمه خانم،
    عمه-از قوانینه این خونه یکیش اینه که وعده هایه غذاییرو باهم و اینجا میخوریم، تهیه غذا هم با دختراست، پسرا و دخترا باید خودشون اتاقاشونو نظافت کنن، تهیه مایحتاجه خونه با پسراست، اما برایه بقیه کارا سه روز در هفته چند نفر میان تا اینجارو تمیز کنن،
    دکتر-عمه شما که میدونی من نمیرسم کارامو بکنم ، تمامه هفته درگیرم
    سحر-والا ماهمه درگیریم منم تمامه هفته سره کارم
    دکتر-کاره من فرق داره ، من نمیرسم
    سحر-چه فرقی؟!
    دکتر-همون فرقی که باعث شده من دکتر باشمو شما یه پرستار
    دلارام-ظاهرا این فرقتون اینجا به دردتون نمیخوره آقایه دکتر ، اینجا یه خونه است که قراره چند نفر آدم ، تاکیید میکنم آدم در کناره هم با آرامش زندگی کنن
    بهداد-من که بعید میدونم اینا بتونن با هم کنار بیان ، اینجوری نگاشون نکنین همیشه در حاله دعوان
    سهراب-منو سیاوش به زندگیه مجردی عادت داریم ، اما خانما فکر نکنم
    -ببخشید آقایه بزرگمهر باید بگم که بینه ماها فقط بهداد خان بودن که تهران درس خوندن ، ما همه زندگیه دانشجویی رو تجربه کردیم، از پسه کارایه خودمون بر میایم
    مهتاب-البته فکر کنم تو این یه مورد اشتباه کردی روشنک جان ، ما تا به الان قانونه بقا رو تجربه نکردیم
    بهداد-منظور؟!!
    مهتاب-آخه هیچی نشده همه دارن دندونو پنجه هاشونو به هم نشون میدن
    عمه که تا اون موقع فقط داشت نگاه میکرد با خنده گفت : مهتاب راست میگه ازالان افتادین جونه هم ، راستی یادم رفت یکی دیگه از قانونایه این خونرو بگم از ساعته 9 شب به بعد ، خودتون باید کاراتونو بکنین ،
    بهداد-مثلا؟!
    عمه-مثلا!!!! مثله همین الان که باید این ریختو پاشارو جمع و جور کنین ، راستی باید بگم که ریاحی هم اینجا میمونه
    -چرا؟
    عمه-چون خیلی ساله که اینجا زندگی میکنه البته تو اون خونه که گوشه باغه ، یکم مراعاتشو بکنین تازه زنشو از دست داده، تویه تصادف مرد و این بچه رو برایه ریاحی بیچاره گذاشته ، تازه اینم بگم که اون خونه و حصاری که دورش کشیده شده متعلق به خوده بهروزه ، اونجارو از من خریده پس هیچ حقی ندارین که در مورد اون خونه فکر کنین،الانم پاشین اینجارو تمیز کنین ، پاشین تنبلا ،
    دکتر-بذارین کمکتوم کنم عمه ، باید ببینم وضعیتتون چه طوریه!!؟؟
    عمه-نمیخواد ، من که میدونم میخوای از زیره کار دربری ، برو کمک کن ، وظیفه شستنه ظرفا با تو و بهداده ها تا من فردا یه برنامه براتون تنظیم کنم
    سحر-مینیبم که حالتو گرفت اش....... برو حالشو ببر
    سحر یه لبخنده گنده تقدیمه دکتر بیچاره کرد... بچه ها همچنان داشتن تو سرو کله هم میزدن ، اما ذهنه من سمته اون غریبه ای که دیده بودم چرخ میزد ، تو همین فکرا بودم که صدایه دکتر بلند شد: نکن دیگه بهروز ، اه توام با این شوخیات
    سحر-ظاهرا ریاحی هم اومده ، برم ببینم چه خبره تو آشپزخونه
    پرستو-روشنک تو برو بخواب فردا باید بری سره کار، ماها همه فردا بیکاریم
    مهتاب-منم فردا مدرسه ندارم اما صبح تو موسسه شاگرد دارم ، منم میام بریم بخوابیم
    با صدایه تقریبا بلندی داد زد:شبه همه گی خوش ، ما فردا باید بریم سره کار
    همون موقع سهراب اومد بیرون : مهتاب خانم بیاین شماره منو بگیرین ، فردا صبح من میبرمتون
    مهتاب-من گوشیم تو کیفمه ، شمارمو میگم شما زنگ بزنین، روشنک فردا باید زود بره البته چون محله کارش نزدیک شده زیاد نمیخواد از خوابتون بزنین

16. 364 کاربر از پست New Age تشکر کرده اند .

*::*MinoOoshi *::* , *aren* , *SAHAR.R* , *~aida bala~* , *دختر توپولو* , *ریحانه# , +Neda+ , ...shadow girl , .:aida:. , .arsana. , .Monire. , 0r!ent@L G!rL , 19921371 , 6236sara , 677389 , 90ia , abbas110 , abien , adobba , afi jonz , aflak , alikhademi , Altin ay , alustani , aminlily40 , ana43 , angel04 , ANNE , aqua , architact2010 , architect_shima , arezoo184 , arman_iran , aroosak2006 , ART!ST , Artemisa , asal-661 , aseman_82 , asma-m , assertive , aTara , atefeh_49 , atei_69 , atish69 , avaa... , AVESTA , aygeen , AynAzi , Az@de , azad_awesome , azar1 , ba-maram , babsaneh , barni , baroonii25 , behi_aquarius , behnazhmz , bitabarfi , blub2000 , blue berry , bneta , cole , darya... , degeer , dish1600 , dokhtare khial , eglantine-m96 , Elahe-73 , Elahe111 , electeronic , eli5 , emaa , eti98 , Eyes Wide Shut , faezeh.sn , faezeh88 , fanoos_68 , FARAN.H , fariba48 , farizad , farnas , Farnaz , farnaz21 , farnoushi , fatemeh.ss , fathemeh , fatima_59 , feraghi , feri joonam , flavia , fleur , foggy , gandomsa , ghazal p , ghazal rad , ghazghaz , gheisareh , gherti , ghorbani , ghorob89 , gili , Golbahar75 , golchaghe , goldoone22 , golgoli jaan , googoosh z , goominam , hala , hana_m , Hanisa , hanye , helen888 , homay , honey_x , Hoopoe , horin , htamspam , Irani , j.ghanavizi , jery jon , jess!can!lz , JonasRahimi , jullub , katy , kfdh , kolaghermezi , leila.kh , leona , lindalili , Lovely_girl , M&M_601 , m-pezhvak , m0zhdeh , mahana1 , mahbaran , mahboobeh 98 , maheasemun , mahgol-fm , mahsa.nadi , mahsadina , mahsamoon , mahsaok , mahshid_3d , mahtab10 , MAHTAB63 , mamanekasra , maral.eliya , marjan.AA , martatt , martire , mary341 , masoumeh , mb_maryam , mellina2000 , melodina , Mina , mirage , misha_kavir , Miss NiloO , mmmsima , mojgan am , mokmor , monir1343 , ms_f90 , mta farokhzad , m_mah , nadia1 , nafas44 , nane sarma , narges65 , Nasim 77 , nastaran86 , nazi shirazi , nazi1 , naz_goli , nedaj , nedajoo , negin.b , neginra , *SaNaY* , nika21 , nikaan , nilina98 , NILOUFAR , niloufar_rose , niyayeeeeeesh , OoPs , p@r!s@ , paeezi , pardisa 1 , pare , pariedarya , parisa jooon , parisa mah , parisa2000 , parisaparisa , ParMoun , parshang , pegiiiiiiiii , perijooon , pershian , poly phony , pr.delafrouz , rashno , reem1368 , reza9000 , Rha.sh , rina_rita14 , roya1365 , roya62 , rural girl , S*A*M*75 , s-engineer , s.sh , saba 68 , sabouraneh , saeedeh_n , saghi.m , Sahar.M , sahel_m , samaneh1368 , SaMirA.Ha , sana1994 , sanamjooje , sanaz198x , sanaz2000 , sanaz_ , sang_e_saboor , sania555 , sansi , sara parvizi , SaRgArDuN_A , sazin513 , sepeedeh , sepideh jo0n , serentipiti , setare.jaberi , setareh67 , setayesh1363 , sevin62 , shabnamsobhabi , shaghayegh69 , shaghhayeghh , Shaloliz , sharghi , shatot , shida.m , shimaaaaa , shirin061 , shiva joon , shiva-68 , shsj , sirius , ~sky angel~ , sky-star , Snow Dream , somy_kh , SONIA B , soooo , sotazi , stubborn.teen , suger , symorgh , Taataa , TABA_13069 , tama1011 , tania_7 , TanNazZz , tatar , taty9918 , Termeh1 , Tifani Jon , tina 1989 , titinaz , ti_na60 , to0oranj , valan , vanas , venus7021 , viana889 , violet_kl , white-sky , YAS95 , yasamin_azizi , yasnaa , Z.BITA , zahra1371 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zeinabjoon , zina , ~pArnYa~ , ~Tulip~ , آبجی نیلوفر , آذردخت , آرتمیس 98 , آسوده , آیتای , اتل و متل , اتوسا , اسمون ابری , امیلیا , اویش ناز , ايمانه٠٠٩٨ , ایکسا خانوم , باربارا , بازیگوش , برادپیت , بلور , بی بی گل , بی کس , تابتا , تمنای دل , جوجودوپا , حسین زاده حسینی , روياي ابي , زری , زهره عشقی , زوها , سانجانا , ستاره بارون , سرتق , سوانا77 , سودی جون , شادئ , شاپرک13 , شایسته بانو , شكوفه هاي گيلاس , شورم , شیوا , طلوع عشق , علی رضاایران , غنچه خاموش , فامق , فانتین , ققنوس98 , لیلاحمیده , مرجان55 , مریمی__ , مسافر كوچولو , منا64 , مهسا 1993 , مهستی , مونا** , نرگس.ر , نسيا , نصرا... , نماز67 , نگین , نی لو فر , نیلوفر:-) , هانیه نیکو , هوفریا , واران , ویوتی , پانیزان , پتی-یا , پرستو خانم , کمند , گنجشک , یارا00 , یاسی وثوقی , یگانه , ღ ghazali ღ , ღ pArIsAღ

17. Top | #9

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.32
    تشکر از کاربر
    12,818
    اندازه فونت

سهراب-من هر روز صبح ساعته 5:30 بیدار میشم برایه ورزش کردن ، پس مشکلی نیست
    -شب بخیر ، بریم مهتاب تازه باید اتاق خواب پیدا کنیم
    مهتاب-من تو اتاقه تنها نمیخوابما!!!!گفته باشم
    -تا اومدم جوابشو بدم صدایه حرف زدنه عمه رو شنیدیم، مثله اینکه با تلفن حرف میزد: من که بهت گفته بودم فکره این خونرو از مغزت بیرون کن، هر چی که مربوطه به اون بودو بهت دادم اما این خونه ماله منه ، ماله من ، به هر کدوم از اینا که بخوام میدمش
    -داره با کی حرف میزنه
    مهتاب-نمیدونم ، اه قطع کرد ، کی دنباله این خونست!!!؟؟؟ من که از اینجا خوشم نمیاد
    -چرا خره؟! اینجا که خیلی باحاله
    مهتاب-واسه تو آره که همیشه عاشقه خونه های قدیمیو بزرگی ، من از تنها بودن تو این خونه میترسم
    عمه-شماها اینجا کاری دارین دخترا؟!
    -نه ... داشتیم دنباله اتاقامون میگشتیم
    مهتاب-اناقه دوتخته ندارین
    عمه-دو تخته!!!؟ چطور مگه؟!
    -مهتاب میترسه تنها بخوابه
    عمه-عزیزم ترس نداره اینجا خیلی امنه ، اما اگه واقعا میترسی فقط یه اتاقه که دوتا تخت داره، اگه میخوایین برین تو اون اتاق
    -ممنون عمه
    عمه-من میخوام از این به بعد اینجارم خونه خودتون بدونین... پس راحت باشین
    منو مهتاب بلاخره اون اتاقو پیدا کردیم ، اتاقه قشنگی بود با یه دکوراسیونه آبی ، تختی که انتخاب کردم کناره پنجره بود و روبه یه دره کوچیک
    -این دره که تو جیاطه درست روبرویه اتاقه ماستا
    مهتاب-آره!!! اما فکر کنم به سمته خیابون باز نمیشه ... یه سوال ما الان رو به کدوم ضلعه ساختمونیم؟!
    -نمیدونم اما تمامه چراغایه این طرف خاموشه ها ، حالا بگیر بخواب که فردا کلی کار دارم
    سرم به بالشت نرسیده خوابم برده ، با تکونایه مهتاب بیدار شدم، پاشو دیگه دیرت میشه ها ... سهراب زنگ زد که نیم ساعته دیگه حاضر باشیم... باشه ...فقط یکم دیگه ... پنجره اتاق باز بود هوا فوق العاده خنک شده بود سرمو چرخوندم تا بیرونو نگاه کنم ،یه دفعه حس کردم کسی از جلویه اتقامون رد شد
    -مهتاب؟!
    مهتاب-هان؟! لباساتو اتو کردم ... لقمتم گرفتم ، دیگه چه مرگته؟!
    یه لحظه ترسدم ، من مطمعن بودم یکی از جلو اتاق رد شده... اما میدونستم نباید به این خانمه شجاع چیزی بگم ، وگرنه پس میوفته
    -هان!! هیچی ...دلم برا صدات تنگ شده بود
    مهتاب-اااااااااااااااااااه اینم عجب گیریه ها... بابا گفتی نیم ساعته دیگه ، هنوز ده دقیقه ام نشده ، د پاشو توام ،
    با داده مهتاب فکر کنم کله بچه الان از خواب بیدار شدن، از ترسم پریدم تو دستشویی ، خوبیه این اتاق این بود که حمام و دستشویی داخله اتاق بود، وقتی اومدم بیرون دیدم حاضره از ترسم سریع لباسامو پوشیدم داشتم کیفمو مرتب میکردم که : بیا یه گاز به این لقمه یزن الان غش نکنی
    -مرسی خرسه مهربونه من ،
    مهتاب-بی ادبه بی تربیت، بله؟ .... شما فرمودین نیم ساعت ... تا ده دقیقه دیگه ... نه خیر ...... بدو که این منو کشت
    اصولا عادت به آرایش نداشتم، خوشگل نبودم اما انقدر اعتماده به نفس داشتم که قیافمو همینجوری بیشتر ترجیح میدادم، البته اینم بگما محله کار که جای آرایشو قروفر نیست، اونم جاییکه من کار میکنم محیطه کاملا مردونه
    سهراب-جالبه
    مهتاب-چی؟
    سهراب-اینکه شما دو تا انقدر ساده دارین میرین سره کار
    مهتاب-ببخشید که من معلم هستمو الگویه دخترایه مردم ، ایشونم محیطه کارشون کاملا مردونست
    سهراب-شما همیشه با این لحن با بچه هایه مردم حرف میزنین!!! خوبه سکته نمیکنن
    مهتاب-نه اتفاقا سکترو همون دفعه اول که منو میبینن میزنن
    دوباره از اون خنده هایه احمقانش رو زده بود که هر کسی میدیدش ناخودآگاه میخندید ، سهراب هم از این قاعده مستثنی نبود ... با خنده گفت: چطور مگه؟
    مهتاب-نا حالا ندیدم کسی منو با این هیبت ببینه وپس نیوفته
    سهراب دیگه قش قش میخندید ، منم که بدجور خنده ام گرفته بود
    مهتاب-از الان بگم بهتون که این سحر یه بلایی سره برادرتون میاره
    سهراب-میدونم ، بدجور به پرو پایه هم میپیچن
    -آقا سهراب ممنون که منو رسوندین
    مهتاب-برگشتنی زنگ بزن پر بیاد دنبالت، خودت راه نیوفتی بیایا!!!!! فهمیدی؟!
    سهراب-جالبه شما همتون نگران هم هستین ، خیلی باهم خوبین
    -همه همینو میگن ، فعلا
    امروز باهر بدبختی و خستگی بود تموم شد، به سحر جریانه امروزو که فکر میکردم کسی از جلویه اتاقمون رد شده رو گفتم، میگفت احتمالش هست باعبونه عمه بوده باشه،چون جلوبه اتاقه ما تراس خیلی بزرگی بود که پر از گلدونو و کل بود ، حرفش منطقی بود ، ظاهرا دیشب دکتر بد زده بود تو پره سحر ، بعده سحر با پرستو حرف زدم، اون که از دسته بهداد شاکی بود که با بقیه دست به یکی کرده بوده و سحرو اذیت می کرده، اما میگفت دلارام خوب از پسشون بر اومده ، تو فکر بودم که یه ماشین جلو پام ترمز زد...... بپر بالا دختر ... ، -چرا همه اومدین
    مهتاب-خواستیم یه هوایی عوض کنیمو یکم خرید کنیم
    -خرید؟! پولتون زیادی کرده
    دلارام-یه بار که داداشم باهام نیست میخوام تا میتونم خرید کنم
    پرستو-خبر نداری عمه تو حسابامون پول ریخته ، امروز بهمون گفت ، پسرا دو سه ساعتی هست که رفتن بیرون ، لیسته خریدارو بهشون دادیم
    سحر-مطمئنین تنهایی میتونن خرید کنن؟؟!!
    -ولشون کن بابا ، به ما چه
    دلارام-من هنوزم منظوره عمه رو درک نکردم، چرا داره پولاشو دور میریزه!!!
    -مهتاب جریانه دیشبو گفتی براشون
    مهتاب-آره اما نتونستیم حدس بزمین جریان چی بوده ، اما عمه خیلی مشکوک میزنه ، تازه دلی جریانه اون پسررو گفت که تو و اون دیدین ، یعنی کی بوده؟!
    سحر-پخشو بزن بابا حالا ما میخواییم پول خرج کنیم شما هی داستان تعریف کنین
    دیگه موضوع صحبتامون عوض شده بود ، خیلی بهمون خوش گذشت ، سحر که خودشو خفه کرد انقدر که لباس خرید، اگه مهتاب سرش داد نمیزد میخواست هشتومین کفشش رو هم بخره ، جالبی اینکه ما کفشامون به هم میخوره و اون انقدر لوس بازی در میاره ، نزدیکه 9 بود که خونه رسیدیم
    دکتر-به به خانما ، کجا بودین !؟
    مهتاب-خرید؟! چطور؟!
    سهراب-غذا درست کردن با شماهاست ، اونوقت تا 9 بیرون موندین
    دلارام-ما غذا درست کردین
    بهداد-من که بویی احساس نمیکنم
    پرستو-ظهر درست کردیم ، تو یخچاله
    دکتر-من نمیتونم غذایه مونده بخورم
    سهراب- سیاوش شروع نکن..........
    دکتر-از الان باید تکلیف معلوم بشه
    سحر-تکلیف معلومه ، غذا همینه که هست
    بهداد-حالا این یه دفعه بیخیال از دفعاته بد
    پرستو رفته بود تو آشپزخانه ، بچه ها بیاین میزو بچینین، تا منم برنج رو گرم کنم ، خداییش بچه ها سنگه تموم گذاشته بودن ، سه رنگ غذا ، خیلی جالب بود ، پسرا مثله قحطی زده ها داشتن برایه خودشون غذا میکشیدن که یه دفعه : -چرا منتظره من نشودین آقایون؟؟!!!
    سهراب-وای زن عمو ببخشید تورو خدا اصلا حواسمون نبود
    عمه-عیبی نداره عزیزه دلم ، میدونم خسته این ، چرا بهروزو صدا نزدین بیاد؟؟!!
    دلارام-من بهشون زنگ زدم ، اما برنداشتن ، حتما خونه نیستن
    عمه-اما من دیدم رفت تو خونه ، حواستون بهش باشه ،بیچاره تازه داغ دیدست، یه بچه کوچیکم باید بزرگ کنه ، نمیدونید سمیرا چه دختره ماهی بود ، واقعا خانم بود
    -عمه جان من غذام تمو بشه براشون غذا میبرم
    عمه-دستت در نکنه روشنک جان، براش ماکارونی ببر آخه سینا خیلی این غذارو دوست داره
    سحر-سینا کیه؟!
    عمه-پسر کوچولویه بهروزه دیگه
    -باشه عمه ، مهتاب بسته دیگه انقدر نخور
    بهداد-چیکارش دارین بینه شماها فقط این یکی رژیم نداره بذار بخوره تا به ماهم مزه بده
    دکتر-به من همینجوریم داره مزه میده
    پرستو-سحرررررر!!!!.... بحث سره غذا ممنوعه ، یادت رفت عمه سره ناهار بهت چی گفت؟؟!!!
    سحر دیگه حرف نزد اما همه میدونستیم تا حاله این دکترو نگیره ساکت نمیشه، منم غذارو کشیدمو رفتم سمته خونه بهروزه ریاحی ، از دور که خیلی قشنگ بود ، نمایه بیرونیش با اون شیرونی هایه بزرگش آدمه یاده خونه های شمالی مینداخت ، پیچکایی که رویه دیوارایه خونه سربه فلک کشیده بودن یه نمایه فوق العاده به خونه داده بودن ، در خونه باز بود ، اما زنگی پیدا نکردم که بزنم،
    -آقایه ریاحی؟! .........آقا بهروز؟! ................. خونه این؟!!!!!!!!!!!!!!!!
    -آقا بهروز؟! ................. آق... صدایه بحث کردنه دوتا مرد به گوشم رسید منم که فضضضضوووووووول .... گوشامو تیز کردم تا بشنوم چی میگن
    -بهش حق بده
    -من به هیچکس هیچ حقی نمیدم
    -اون از اون مرد متنفر بود
    -فکر میکنی من عاشقش بودم.......آآآآآآآآآره ؟! عاشقه مردی که منو از خونه خودم بیرون کرد ، داد دسته مادری که وضعیتش معلوم بود ........
    - تقصیره اون چیه؟! چرا داری اونو زجر میدی؟!
    -چیه دوباره اومده پیشه تو چی گفته؟!
    -به من چیزی نگفته، چند وفته پیش گفته بود که داره چند نفرو میاره تا اینجا پیشش زندگی کنن
    - آره دیگه من که آدم نبودم
    -چقدر خواست باهات راه بیاد .....هان ؟! چقدر؟! ..........اما تو چیکار کردی فقط زخمه زبون ، فقط آزار فقط اذیت
    -مگه دسته منه ، من اینجوری بزرگ شدم با کینه با عقده با نفرت از اون از اون مرتیکه از مادرم از همه
    -پسره خوب تو 33 سالته ، حتی اسمو فامیلتم عوض کردی ، اونم واسه همین باهات لج کرد،
    -چون همش تقصیره اون بود ، طوبی خانمه کیانی کسی که عقلو هوشه اون مرتیکرو برد
    -کوتاه بیا
    صدایه گریه بچه بلند شد ، میدونستم هر جایه خونه باشن الان میان بیرون ، یکم رفتم سمته عقب و خودمو به اون راه زدم که چیزی نشنیدم
    -آقایه ریاحی؟!!!......... آقایه........ حرفمو خوردم
    بهروز-شب بخیر روشنک خانم ، چرا زحمت کشیدین
    -چه زحمتی، دلارام زنگ زده بود بهتون جواب ندادین، اما عمه گفت که دیده اومدین خونه
    بهروز-آخ راست میگه گوشیم سایلنته ، تلفنه خونه هم بخاطره سینا رو کمترین صدایه ممکنه هست، ممنون که زحمت کشیدین
    -میخواین سینارو ببرم پیشه خودمون
    بهروز-زحمت میشه براتون
    -چه زحمتی ، بدون تعارغ دارم بهتون میگم
    بهروز-اگه اینکارو کنین که واقعا ممنونتوم میشم ، اصلا به کارام نرسیدن ، میشه؟
    -بله ، برین بیارینش صدایه گریشو نمیشنوین

18. 348 کاربر از پست New Age تشکر کرده اند .

*::*MinoOoshi *::* , *aren* , *SAHAR.R* , *~aida bala~* , *دختر توپولو* , *ریحانه# , +Neda+ , .:aida:. , .arsana. , .Monire. , 0r!ent@L G!rL , 19921371 , 6236sara , 677389 , 90ia , abien , adobba , aflak , alexiiiiiii , alikhademi , Altin ay , alustani , aminlily40 , ana43 , angel04 , ANNE , aqua , architact2010 , architect_shima , arman_iran , ART!ST , Artemisa , asal-661 , aseman e abi , asemane nili , aseman_82 , ashkannia , asma-m , assertive , aTara , atefeh_49 , atei_69 , atish69 , avaa... , aygeen , AynAzi , Az@de , azad_awesome , azar1 , ba-maram , babsaneh , barni , baroonii25 , behi_aquarius , behnazhmz , blub2000 , blue berry , bneta , CAT-WOMAN , cole , darya... , degeer , dokhtare babash , dokhtare khial , eglantine-m96 , Elahe-73 , Elahe111 , electeronic , emaa , Eyes Wide Shut , f@t3meh.k , faezeh.sn , faezeh88 , fanoos_68 , FARAN.H , fariba48 , farizad , farnas , Farnaz , farnaz21 , farnoushi , fatemeh.ss , fathemeh , fatima_59 , feraghi , flavia , fleur , gandomsa , ghazal p , ghazal rad , ghazghaz , gheisareh , gherti , ghorbani , ghorob89 , gili , Golbahar75 , golchaghe , goldoone22 , golgoli jaan , googoosh z , goominam , hala , hana_m , Hanisa , hanye , helen888 , hoda.4470 , homay , Hoopoe , horin , htamspam , Irani , j.ghanavizi , jery jon , jess!can!lz , jullub , katy , kfdh , kolaghermezi , leila.kh , lindalili , little princess , M&M_601 , m0zhdeh , mahana1 , mahbaran , mahboobeh 98 , maheasemun , mahgol-fm , mahsa.nadi , mahsadina , mahsamoon , mahsaok , mahshid_3d , mahtab10 , mamanekasra , maral.eliya , marjan.AA , martire , mary341 , maryam1 , masoumeh , mb_maryam , mellina2000 , melodina , Mina , misha_kavir , Miss NiloO , mmmsima , mojgan am , mokmor , mona_mnjs , monir1343 , ms_f90 , mta farokhzad , m_h_n , m_mah , nadia1 , nadjafi , nafas44 , nasi & somi , Nasim 77 , nastaran86 , nazi shirazi , nazi1 , nazila94 , nedaj , nedajoo , negin.b , neginra , *SaNaY* , nika21 , nikaan , niloufar_rose , niyayeeeeeesh , OoPs , p@r!s@ , PAEEZ70 , paeezi , pardisa 1 , pare , pariedarya , parisa mah , parisa2000 , parisaparisa , ParMoun , parshang , pegiiiiiiiii , pershian , poly phony , pr.delafrouz , rashno , reem1368 , reza9000 , Rha.sh , rina_rita14 , roya1365 , roya62 , rural girl , S*A*M*75 , s-engineer , s.sh , saba 68 , sabouraneh , saeedeh_n , saghi.m , Sahar.M , sahel_m , samaneh1368 , SaMirA.Ha , sana1994 , sanamjooje , sanaz198x , sanaz2000 , sanaz_ , sang_e_saboor , sania555 , sansi , sara parvizi , SaRgArDuN_A , sazin513 , sepeedeh , sepideh jo0n , serentipiti , setare.jaberi , setareh67 , setayesh1363 , sevin62 , shabnamsobhabi , shaghayegh69 , shaghhayeghh , Shaloliz , sharghi , shatot , sheida_953 , SheiTa , shimaaaaa , shirin061 , shiva joon , shiva-68 , shsj , Silber , silverstar , sirius , ~sky angel~ , sky-star , Snow Dream , somy_kh , SONIA B , soooo , sotazi , stubborn.teen , symorgh , Taataa , TABA_13069 , tama1011 , tania_7 , TanNazZz , tatar , taty9918 , tazianeh , Tifani Jon , tina 1989 , titinaz , ti_na60 , to0oranj , valan , venus7021 , viana889 , violet_kl , YAS95 , yasamin_azizi , yasi70 , yasnaa , Z.BITA , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zeinabjoon , zina , ~pArnYa~ , ~Tulip~ , آبجی نیلوفر , آذردخت , آرتمیس 98 , آسوده , اتل و متل , اسمون ابری , امیلیا , اویش ناز , ايمانه٠٠٩٨ , ایکسا خانوم , باربارا , بازیگوش , برادپیت , بلور , بی بی گل , بی کس , تابتا , تمنای دل , حسین زاده حسینی , روياي ابي , زری , زهره ابراهیمی , زهره عشقی , زوها , سانجانا , ستاره بارون , سرتق , سوانا77 , سوداا , سودی جون , شادئ , شاپرک13 , شایسته بانو , شایلینگ , شكوفه هاي گيلاس , شورم , طلوع عشق , علی رضاایران , غنچه خاموش , ققنوس98 , لیلاحمیده , م.م.ر , مرجان55 , مریمی__ , مسافر كوچولو , منا64 , مونا** , نرگس.ر , نسيا , نصرا... , نماز67 , نگین , نیلوفر:-) , هانیه نیکو , هوفریا , واران , ویوتی , پانیزان , پتی-یا , پرستو خانم , کمند , گنجشک , یارا00 , یاسی وثوقی , یگانه , ღ ghazali ღ , ღ pArIsAღ

19. Top | #10

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.32
    تشکر از کاربر
    12,818
    اندازه فونت

مثله فشنگ رفت سمته اتاقه سینا ، داشتم از فضولی میترکیدم باید صاحبه اون صدارو میدیدم ، صداش فوق العاده قشنگ بود ، میخواستم چهره اش رو هم ببینم ..............یواش یواش به هوایه اینکه میخوام برم اطرافه خونرو ببینم رفتم به همون طرفی که بهروز ازش اومده بود بیرون ، یه اتاقی ته یه راهرو بود که فکر کنم اتاقه کارشه ، چون از دره نیمه بازش میشد کتابخونه بزرگشو دید ، دره اتاق باز بود ، آنچنان خودمو زدم به اون راهو رفتم تویه اتاق که خودمم باورم شد بی هدف رفتم اونجا ، .................ضایع شدم ، کسی اونا نبود
    پس صاحبه صدا کجا بود ، -دنباله چیزی میگردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
    آنچنان شک شدم خوردم به میزی که پشته سرم بود ....... یه صدایی اومد اما نفهمیدم چی بود ......... محوه صورت آدمه مقابلم شدم ............. اااااااااااااه اون صدا به اون قشنگی واسه این غوله بی شاخو دم بود ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! ............ چقدر گنده است ، چقدرم قیافش ترسناکه ، این که صورتش پره جایه بخیه است ، عینه چاقو کشاست ، اما یه کوچولو آشنا میزنه ، کجا دیدمش ؟!! بذار فکر کنم!!!!!!!
    -گفتم دنباله چیزی بودین
    -نه ، از دور دیدم در بازه اینجا هم یه کتابخونه دیدم وسوسه شدم بیام اینجارو ببینم
    -آهان ، خب ببینین
    -بله؟!
    -مگه نگفتین کتاب میخواین ببینین؟! خب ببینین
    -دستمو سمتش دراز کردم : روشنک کیانی هستم ، یکی از ..........
    -میشناسمتون
    - من هنور دهنم باز بود که اسم خودمو شنیدم ،آقایه ریاحی بود قبل از اینکه برم بیرون : اسمه شما چیه ؟!
    - یه ابروشو بالا انداختو وحشتناکتر از قبل اخم کردو گفت : البرز بزرگمهر هستم اما منو شهرام سعیدی صدا میزنن ، بهتره شمام بگین شهرام سعیدی ، اسم اصلیمو گفتم تا بدونین من اینجا غریبه نیستم
    -من همچین حرفی زدم؟
    -خواستم از فکرایی که ممکنه تو اون کله کوچولوت بگذره جلوگیری کنم
    -حرفش برام سنگین تموم شد .......... فکر نمیکنید لزومی نداره که بهتون فکر کنم ؟، شما کی هستین که ذهنه منو مشغول کنه
    -خواستم پیشگیری کنم
    -لزونی نداشت، آقا شهرام ، راستی بهتره جلو کسی اینجوری ظاهر نشین ، ممکنه لکنت بگیره از ترسش ......... بدونه اینکه منتظر باشم که جوابمو بده از اتاق بیرون رفتم
    -بدینش به من بهروز خان
    -میشه بهروز صدام کنین
    -آآآآآآآآآآاخی راحتم کردین از اینکه بخوام با یکی خیلی رسمی حرف بزنم دیوونه میشم
    -با یه خنده قشنگ گفت:پس راحتتون کردم ، منم زیاد تو این جور مسائل سخت گیر نیستم
    -داشت با خنده نگاهم میکرد ، که صدایه سرفه یکی مارو از اون حال درآورد
    بهروز-معرفی میکنم
    -بله آقایه شهرام سعیدی ؛ باهاشون آشنا شدم ، بیا اینجا سینا جان ، بیا عزیزه دلم
    سینا یه بچه تپله خوشگل بود با گشمایه قشنگه آبی رنگ ، ناخودآگاه چشمام رفت سمته چشمایه بهروز ، آبی بودن ......... اون زودتر از من به خودش اومد : میخواین تا دمه ساختمون باهاتون بیام
    البرز-من باهاشون میرم
    -نه شهرام جان من با تو کار دارم تو جایی نمیری
    -منم تو اون ساختمون کار دارم میخوام یه چایی بخورمو با بچه ها آشنا بشم
    -اگه میخواین بحث کنید من برم ، این بچه دوباره خوابش برد ، دسته منم درد گرفت
    بهروز که معلوم بود از حرفه من ناراحت شده: بدینش به من ، من که گفتم زحمتتون میشه
    -بهروز منم گفتم که میبرمش....... نگفتم!!!!؟؟؟
    البرز-چه زود صمیمی شدین
    -شما اینو صمیمیت میدونین!!!!!!!!!!!
    البرز-نیست ، پس اسمش چیه؟!!
    -ایجاد ارتباط کاملا ساده و دوستانه به منظوره پیش برد اهدف بلند مدت ........ دیگه منتظرش نشدم ، از خونه بهروز زدم بیرون ... اه این بچه چقدر سنگینه ، فکر کنم در آینده عینه باباش یه آدمه گنده و هیکلی بشه ، اما خوداییش باباش خیلی خوش قیافه و خوش هیکله ..... با این فکر یه لبخنده گنده رو لبام نشست
    -چی انقدر خنده داره!!!
    -واااای ، ترسیدم ، چرا امشب قصد کردین منو سکته بدین
    -با تعجب نگاهم کردو گفت:من از خونه دارم کنارت راه میرم ، واقعا نفهمیدی من کنارتم!!!!!!!!! بهتره بری چشم پزشکی
    -اتفاقا فردا باید برم پیشه دکتره اعصاب
    -جدا!!!! جالبه فکر نمیکردم مریض باشی
    -نخیر مریض نیستم ، دچاره توهم شدم ، وقتی آدم یکی هم هیکله شمارو نتونه ببینه نباید بره چشم پزشکی ، این دیگه توهمه محضه
    -سینارو بده به من ، سنگینه میندازیش زمین ، دوپاره استخونی آخه
    -منم از خدا خواسته بچه رو دادم بهش : بگیرینش ، ممنون
    -ناراحت نشدی بهت گفتم دوپاره استخونی!!!!!!
    -نه (یه لبخنده گنده) چرا باید بشم !!!!!!!! راست گفتین دیگه ..... با یه نگاهه مسخره نگام کرد فکر کنم تو دلش میگفت خیلی خری !!!!!!!! بذار بگه مهم نیست ، آخ جون الان میرم کیک میخورم ...... آخ جووون
    -چرا میگی آخ جون؟!
    -مگه باز بلند فکر کردم!!!!!! راستش .... یه سوال..... شیرینی دوست دارین؟!
    -آره ، خیلی
    -خب برید برایه خودتون بخرین ، چون من برایه خودم خریدم الانم با اجازه زودتر برم تا کسی بهش دست نزده بخورمش ....... دیگه نزدیکه در ساختمون بودیم به دو رفتم بالا ، همه تو سالن کوچیکه بودن ،
    -چی شده؟!
    پرستو- همه چی آرومه ( بهم چشمک زد ) به سحر اشاره کرد که ریلکس رویه مبل نشسته و داره ناخوناشو میگیره ، رفتم کنارش : چیکار کردی که ساکت شدی؟!
    سحر-هیچی ( باز اون نگاهه احمقانشو که وقتی گندی بالا میاورد بهم میکردو به چشام دوخت ) فقط شاید یکی یه چیزی رو گم کنه
    -یعنی چی ..دوباره کیو اذیت کردی
    دلارام-دکترو
    البرز-سلام به همه من شهرام سعیدی دوسته آقایه ریاحی هستم ، اغلب اینجا رفت و آمد دارم ، اومدم یه سلامی بکنم و به عمه خانم سر بزنم
    دلارام-این سینا نیست!!!!! عزیزه دلم خوابش برده ، میخوایی بدینش به من !!!
    البرز –ممنون خانم ، روشنک که مارو پیچوند و اومد شیرینی بخوره
    -یادم رفته بود ...... کیکه منو که نخوردین
    مهتاب-مگه دیوونه اینم، بخوریم که شب بیایی رگه گردنمونو بزنی
    دلارام-واایی خیلی بامزه ای روشنک، انقدر شیرینی دوست داری
    -بیشتر از انقدری که تو فکرشو بکنی ، شهرام خان هم میگه دوست داره ، اما بره برا خودش بخره (داشت نگاهم میکرد که پریدم تو آشپرخونه)
    سحر-این یارو کی بود؟؟!! قیافش خلاف بودا
    -آره بابا تازه اگه بدونین چیا شنیدم کف میکنین .....
    پرستو-خبره جدیدو شنیدی !؟ امشب برادره دلارام زنگ زد و ازش شماره مهتابو خواست
    -چیییییییی؟!!!! دمش گرم .......... حالا چی شد؟!
    سحر-دیشب دلارام اینارو به هم معرفی کرده اول از مهتاب پرسیده دوست پسر داره وقتی فهمیده که نداره گفته داداشش از اون خوشش اومده میتونن دوست بشن باهم ، مهتابم اکی داده
    پرستو-طرف وضعش توپه نمیدونم چرا خواهرشو واسه پول فرستاده اینجا
    سحر-مگه وضعه ما بده !!!!!!!! حرفا میزنیا
    سحر-نه بد نیست، اما مثله اونا 4 تا باشگاهه بدنسازیو ، یه شرکته وارداته لباسه ورزشیو ، 3 تا ویلا تو شمال که فقط مخصوصه اجاره دادنه نداریم ، داریم روشن!!!!!!!!؟؟؟؟
    -اااااااااااااااااااه ، ... به این شانسم که مثله مهتاب گنده نشدم یکی از من خوشش بیاد که انقدر خر مایه باشه
    مهتاب-باز من نبودم داشتین از هیکله من مایه میذاشتین!!!!!!! واسه چی؟!!!! زود بگین
    -داشتیم از دانا خانه خر مایه حرف میزدیم
    مهتاب-تموم شد ، همین الان زدم تو پرش
    -چایی پرید تو گلوم ، سحر مثله ماست وا رفت . پرستو در حالیکه داشت میزد پشته من : تو غلط کردی ، دوباره چه گندی زدی؟!
    دلارام-چیکارکردی مهتاب!!!!!!!
    مهتاب-چرا نفس نفس میزنی؟! چی شده؟!
    دلارام-واسه اینکه از پله ها دوییدم به دانا چی گفتی؟! چرا زنگ زده با من دعوا میکنه !!!
    اشک تو چشایه دلارام جمع شده بود اگه اراده میکرد همین الان میزد زیره گریه ، پرستو دقیقا عینه زن عمو یه نگاه به مهتاب کرد : چیکار کردی تو دوباره؟!
    مهتاب-ترسیدم ، چشاتو عینه مامانت نکن آدم قبضه روح میشه ، بهش گفتم من از آدمایی که بخوان خیلی وضعیته مالیشونو به رخم بکشن متنفرم ، بعدشم مادبانه قطع کردم
    - بهت چی گفت مگه ؟!
    دلارام –هیچی به خدا اون چیزی نگفته ، به من گفت ازش پیشه مهتاب تعریف کنم یکمم شرایطه مهتابو براش بگم ، منم پیشش کلی از این تعریف کردم ، پیشه اینم کلی از دانا تعریف کردم ، فقط دیدم مهتاب به این زودیا وضعش خیلی خوب میشه خواستم داداشم چیزی ازش کم نداشته باشه ، یکم از وضعش مالیش تعریف کردم
    مهتاب-ای خاک بر سره من که فکر کردم خودش خواسته ازش تعریف کنی، دیدی پرید ( واقعا قیافش دیدن داشت ، عینه این آدمایه گناهکار شده بود که عذابه وجدان بیخه گلوشونو گرفته )
    دلارام-نپرید خانم ، فقط فحششو من خوردم ، گفت هر وقت آروم شدی بهش خبر بدم تا بهت زنگ بزنه
    -انگار که به خر تیتاب بدن ، در همون حد خوشحال شده بود : بذار شب بهت زنگ بزنه الان دانا خان هوا برش میداره
    پرستو-هیییسسس ، صدایه دادو بیداد نمیاد ، از اتاقه عمه نیست!!!!؟؟؟
    هر 5تا به دو رفتیم سمته اتاقه عمه که درش به شدت باز شد و البرز خان عصبانی ازش اومد بیرون ، سحر رفت تو ، من دیگه طاقت نداشتم که از رمزو رازه این آقا سر در نیارم
    -من الان میام رو گفتمو دوییدم دنبالش : شهرام خان ، آقایه سعیدی ؟! ......... نخیر جوااب نمیده ، آقا شهرام ؟! ........ هوووووی ؟! ......... نه مثله اینکه با دیوارم چقدرم تند راه میره من دمه این ساختمونمو اون رسید دمه خونه بهروز ......... البرز ؟!
    دمت گرم روشنک خانم که زدی تو خال ، آقا فقط با این اسم بر میگرده ..... اوه اوه اوه ، این چرا اینوری نگاه میکنه ، هوا پسه ، فرار بر قرار ترجیح داره ، مثله این منگلا مسیره اومدرو بدونه هیچ حرفی برگشتم ، آیییییییییییییی ..... این چرا دسته منو گرفت کی به من رسید که نفهمیدم ...
    -چرا گفتی البرز ؟!
    -ببخشید آخه هرچی گفتم برنگشتین
    -مگه نگفتم من برا شماها شهرامم
    -(خواستم شوخی کنم جو عوض بشه ): اونوقت برا کی البرزین؟! ( یه چشمکم چاشنیه کارم کردم که ای کاش نمیکردم )
    -( چرا داد میزنه ...... خل و چل) برایه هر کسی الا شما کیانیا از همتون متنفرم میفهمی از همه شما دخترایه کیانی
    -دیگه بهم برخورده بود : خب پس ولم کن برم ، دستمو کندی
    -اینو تو گوشت فرو کن ، به بقیتونم بگو این خونه ماله منه ، ماله من ( کار از داد گذشته ، دیگه عربده بود ) فهمیدی؟!
    -چه خبرته البرز ؟! چرا دسته اینو گرفتی
    -واقعا ترسیده بودم ، این یارو خیلی خطرناک بود ، تا صدایه بهروزو شنید ناخودآگاه دستمو ول کرد..... منم فصتو غنیمت شمردمو رفتم پشته بهروز ، دو دستی چسبیدمش عینه بچه ها سرمو از پشتش آوردم بیرون : به خدا من کاری نکردم ، فقط صداشون کردم
    بهروز دستشو انداخت پشته منو به زور از پشتش کشید تو بغلش: میدونم کاری نکردی، این یکم سیماش قاطی داره
    -بهروز اینو از اینجا ببر تا بلایی سرش نیاوردم
    -تو غلط میکنی ، دوباره داری خل میشی؟! تازه داشت زندگیمون آروم میشدا ، برو تو خونه منم الان میام
    نگاهشو سمته من چرخوندو سرشو آورد پایین : فهمیدی بهت چی گفتم ؟! اینجا ماله منه حالاهم گم شو
    خیلی داشت بی تربیت میشد ، خودمو از بهروز جدا کردم ، روبروش وایستادم با اینکه تا قفسه سینشم نمیرسیدم سرمو بالا گرفتمو گفتم : بهتره خودت گورتو از این خونه گم کنی ... ظاهرا که جات اینجا نیست وگرنه با دادو بیداد نمیخواستی اینجا رو به دست بیاری ..... اینجا چه ماله من بشه یا هر کدوم از ما 8 نفر مطمئن باش واسه لاتی مثله تو جایی وجود نداره ........... دیگه نفهمیدم چی شد ، فقط خیسیه چمنو روصورتم هس کردم ، خدایه من.. اون منو زده بود ، زده بود تو گوشم ، ولی چرا رو زمین افتادم یعنی انقدر ضربش کاری بوده !!!!!! دستایه یکو حس میکنم که میخواد منو بلندم کنه ، بهروزه اما از من عصبی تره ، اونم بدنش یخ کرده ........
    -خوبی روشنک ؟! روشنک ببینم این وحشی باهات چیکار کرد؟
    -فقط یه جمله به ذهنم میرسید : اون منو زد ... اون منو زد .... اون منو زد ، آاااااااخ
    -ببخشید که منم مجبور شدم بزنم تو گوشت ، معلومه شک شدی
    گریه ام گرفت ، تا به حال کسی منو نزده بود اونم اینجوری با این همه احساسه تحقیر شدن داشتم با بهروز میرفتم سمته ساختمان بزرگه اما پاهام در اختیاره من نبود ، از اون مرد متنفرم ، چرا منو زد ؟، صورتم درد گرفته ، منو زده اما چرا ؟ اون بهم توهین کرد منم جوابشو دادم .......

شرمنده بچه ها تا اینجارو قبلا نوشته بودم ........ اما بقیش یکم وقت میگیره ..... تا چند روز دیگه با ادامش میاااااااااااااااام

20. 379 کاربر از پست New Age تشکر کرده اند .

*::*MinoOoshi *::* , *aren* , *SAHAR.R* , *_*aseman*_* , *~aida bala~* , *دختر توپولو* , *ریحانه# , +Neda+ , -دایان- , ...shadow girl , .:aida:. , .Monire. , 0r!ent@L G!rL , 19921371 , 6236sara , 677389 , 90ia , abien , adobba , aflak , aidai , alexiiiiiii , alikhademi , Altin ay , amisha , ana43 , angel04 , ANNE , aqua , architact2010 , architect_shima , arda1 , arman_iran , ART!ST , Artemisa , asal-661 , asemane nili , aseman_82 , asma-m , assertive , atefeh_49 , atei_69 , atish69 , avaa... , AVESTA , aygeen , AynAzi , Az@de , azad_awesome , azar1 , azita_esy , ba-maram , babsaneh , barni , baroonii25 , behi_aquarius , behnazhmz , blub2000 , bneta , CAT-WOMAN , cole , darya... , degeer , dokhtare babash , dokhtare khial , eglantine-m96 , Elahe111 , electeronic , emaa , Eyes Wide Shut , f@t3meh.k , fadai , faezeh88 , Fafa Oi , fariba48 , farizad , farnas , Farnaz , farnaz21 , farnoushi , fatemeh.ss , fathemeh , fatima_59 , feraghi , flavia , fleur , gandomsa , ghazal 2012 , ghazal p , ghazal rad , ghazghaz , gheisareh , gherti , ghorbani , ghorob89 , gili , Golbahar75 , golchaghe , goldoone22 , golgoli jaan , googoosh z , hafezi , hala , hana_m , Hanisa , hanye , helen888 , homay , Hoopoe , horin , htamspam , Irani , j.ghanavizi , jery jon , jess!can!lz , JonasRahimi , jullub , katy , kfdh , kolaghermezi , leila.kh , leyly , lindalili , little princess , M&M_601 , m-pezhvak , m0zhdeh , mahana1 , mahbaran , mahboobeh 98 , maheasemun , mahsa.nadi , mahsadina , mahsamoon , mahsaok , mahshid_3d , mahtab10 , mamanekasra , maral.eliya , marjan.AA , marmara25 , martire , mary341 , masoumeh , mb_maryam , mellina2000 , melodina , Mina , Miss NiloO , mmmsima , mojgan am , mokmor , mona_mnjs , monir1343 , ms_f90 , mta farokhzad , m_h_n , m_mah , nadia1 , nadjafi , nafas44 , nane sarma , Nasim 77 , nasrin22 , nastaran86 , nazi shirazi , nazi1 , nazila94 , nedaj , nedajoo , negin.b , neginra , negin_tala , *SaNaY* , nika21 , nikaan , nilina98 , NILOUFAR , niloufar_rose , niyayeeeeeesh , OoPs , p@r!s@ , padideh_hs , PAEEZ70 , paeezi , pare , pariedarya , parisa mah , parisa2000 , parisa76 , parisaparisa , ParMoun , pegiiiiiiiii , pershian , poly phony , pr.delafrouz , rashno , reem1368 , reza9000 , Rha.sh , rina_rita14 , roya1365 , roya62 , rural girl , S*A*M*75 , s-engineer , s.sh , saba 68 , sabouraneh , saeedeh_n , saegheh , saghi.m , Sahar.M , sahar_268 , sahel_m , samaneh1368 , samaneh60 , SaMirA.Ha , sana1994 , sanamjooje , sanaz198x , sanaz_ , sang_e_saboor , sania555 , sansi , sara parvizi , SaRgArDuN_A , sazin513 , seli jon , sepeedeh , sepideh jo0n , serentipiti , setare.jaberi , setareh67 , setayesh1363 , sevin62 , shabnamsobhabi , shaghayegh.hani , shaghayegh69 , shaghhayeghh , shahzad , Shaloliz , shamilaamir , sharghi , shatot , sheida_953 , SheiTa , shima joon , shimaaaaa , shirin061 , shiva joon , shiva-68 , shsj , Silber , sirius , ~sky angel~ , sky-star , Snow Dream , snowing_night , somy_kh , SONIA B , soooo , sotazi , stubborn.teen , symorgh , s_aftab , Taataa , TABA_13069 , tama1011 , tania_7 , TanNazZz , tarane , tatar , taty9918 , tenten , Tifani Jon , tina 1989 , titinaz , ti_na60 , to0oranj , Ushya7 , V.i.d.a , valan , venus7021 , viana889 , violet_kl , wenela , YAS95 , yasamin_azizi , yasi70 , yasin007 , yasnaa , Z.BITA , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zeinabjoon , zina , ~pArnYa~ , ~SAREH~ , ~Tulip~ , آبجی نیلوفر , آذردخت , آرتمیس 98 , آسوده , اب و اتش , اتل و متل , اتوسا , اسمون ابری , امیلیا , اویش ناز , ايمانه٠٠٩٨ , ایکسا خانوم , باربارا , بازیگوش , برادپیت , بلور , بی بی گل , بی کس , تابتا , تمنای دل , تهمتن , حسین زاده حسینی , خوشگلم من , دوشیزه تنها , روياي ابي , رویای خیس. , زری , زهره ابراهیمی , زهره عشقی , زوها , سامتانا , سانجانا , ستاره بارون , سرتق , سوانا77 , سوداا , سودی جون , شادئ , شاپرک13 , شایسته بانو , شایلینگ , شكوفه هاي گيلاس , شورم , طلوع عشق , غنچه خاموش , فانتین , ققنوس98 , لیلاحمیده , م.م.ر , مرجان55 , مریمی__ , مسافر كوچولو , منا64 , مهسا 1993 , مهسان9093 , مونا** , نرگس.ر , نسيا , نصرا... , نماز67 , نگین , نی لو فر , نیلوفر:-) , نیکولا 71 , هانیه نیکو , هوفریا , واران , ویوتی , پانیزان , پتی-یا , پرستو خانم , پریا71 , کاساندا , کمند , گنجشک , یارا00 , یگانه , ღ ghazali ღ

صفحه 1 از 10 12345 ... آخرینآخرین