ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
معرفی و نقد سریال راستش را بگو | محمدرضا آهنج - صفحه 2
bamilo

asiatech

نودهشتیا
فید آر اس اس
صفحه 2 از 11 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 102
  1. Top | #11

مدیر بازنشسته

میانگین پست در روز
    3.57
    تشکر از کاربر
    70,457
    تشکر شده 78,088 در 8,271 پست
    اندازه فونت

Wink

موسیقی این سریال و خیلی دوست دارم، حالا چه متن چه تیتراژ، بدجوری روی آدم تاثیر می ذاره.
    یه چیز جالب من نمی دونستم بدونِ مجوز نمی شه توی مترو عکس گرفت.
    ولی حالا چرا مامور امنیتی؟ البته خب منم خوشم نمیاد وقتی توی مترو در حال خودم بیدم یکی بیاد زرتی ازم عکس بگیره، اونم کسی که نمی دونم کیه و نمی دونم عکسِ من و برای چی می خواد.
    این قضیه ی افسردگی مردم در شهرهای بزرگ هم بسی واقعیت داره. نصفِ ملت از بیماری افسردگی رنج می برن. شهر بزرگ و کوچیکش به کنار...
    من اول فکر کردم مهدی سلوکی واقعا قرارِ نقش خودش و بازی کنه، اما بعد دیدم اسمش شده دانیال و نقش یه پسری که به قول بچه های دانشگاه دوتا فیلم درپیت بازی کرده رو داره.
    اون مامور امنیتی هم نه به اون شروعش که کلی ژست و قیافه ی آدمای مرموز میومد، نه به الان که مثل آفتاب پرست هر دقیقه یه مدل می شه. شخصیتش بیشتر تِمِ طنز داره.
    نیوشا ضیغمی توی هر نقشی که بازی کنه ریتمِ حرف زدنش یه مُدِلِ هیچ وقت ندیدم تغییری توی مدل حرف زدنش ایجاد کنه. بیشتر وقتا هم یه حالت تهاجمی داره و تند و پشتِ سرِ هم دیالوگ می گه. مثل سحر قریشی... البته اون بعضی وقتا صداش و نازک می کنه.
    ولی مُرده ی اینم که نیوشا هر نقشی داشته باشه آرایش و گریم زیادش هم ب
    اهاشه
    دانیال عبادی چه مظلوم شده! بهش میاد. راستش قبلنا زیاد ازش خوشم نمیومد، ولی اینجا خیلی مثبت می زنه دلِ آدم کباب می شه. دیالوگایی هم که گفت دوست دارم.
    درسته که آدمای دروغگو یا آدمایی که می خوان دروغ بگن همیشه یه ترس توی وجودشون هست که به چهره خصوصا نگاهشون سرایت می کنه. اما خیلی ها هم هستن که با خونسردی هر چه تمام تر دروغ می گن. این آدما از اون مدل آدمایی هستن که تکرار گناه براشون عادی شده. از دروغای مصلحتی با شعار مصلحتیِ موردی نداره، شروع می کنن تا برسن به دروغای بزرگ و بزرگ تر...
    البته این نظرِ منِ ها حالا شاید یکی بگه اصلا اینجوری نیست، اونجوریه...
    لعیا زنگنه عجب شروع طوفانی ای داشت یه لحظه نشونش دادن

من از این مدل شعار دادن خوشم میاد، فقط به شرطِ اینکه لوسش نکنن و هی نخوان یه چیزی و تکرار کنن.
    کلا از این مدل حرفای شعاری که شاید یکی بگه نیست، یکی بگه هست، چه باشه چه نباشه، خوشم میاد. بعضی وقتا لازمه که شعار بدی... حتی وقتی خودت بهش عمل نمی کنی و برای همین جنبه ی شعاری می گیره، تویی که فیلمسازی بهتره یکم توی این موارد اخلاقی و معنوی و... شعار بدی.

نقل قول نوشته اصلی توسط alizee نمایش پست ها
    میشه یکی ازش یه خلاصه بگههههههه . من ندیدم این دو شبشو
    والا انقدر شخصیتاش زیادن آدم نمی دونه چطوری خلاصه کنه این سریال و؟
    قسمت سوم و دیدی؟ اگه دیده باشی نصفِ قضیه دستت میاد.
    اصلِ مطلب راجب یه جانباز به اسم وحیدِ که توی جبهه یکی از پاهاش و از دست میده و یه نفرم همونجا بهش کمک می کنه که سر همین قضیه هم طرف شهید می شه. حالا وحید به اون طرف یه قولی میده که می خواد بهش عمل کنه و همش می گه دنبال یه گمشده می گرده و مدام خواب همون طرف و می بینه که صورتش معلوم نی (همونی که نجاتش داده)
    حالا توی مترو کار می کنه و به یه پسر بر می خوره که همونجوری نجاتش میده و این پسر و هر دفعه که می بینه حس می کنه براش آشناس...
    بعدشم راجب چهارتا از رفیقای جنگشه که هر کدوم یه کاره ای شدن و یه زخم از این جنگِ هشت سالِ دارن.

2. 8 کاربر از پست hiva تشکر کرده اند .

3. Top | #12

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    0.95
    تشکر از کاربر
    10,884
    تشکر شده 10,587 در 1,202 پست
    اندازه فونت

به زور خودمو بیدار نگه داشتم هم دیشب دیدم
    هم امروز ظهر تکرارشو
    کنایه هاش خیلی با حاله
    مثل میشه به رییس صدا و سیماخوابات بگی آنقدر خوابای تکراری پخش نکنه
    فقط من موندم عبادی را فقط واسه عکس گرفتن دستگیر کردن ؟!یه جوری بود!یعنی این مارکوپولو بود تو کمین بودن که فقط این پیداش بشه ؟!دستگیرش کنن آنقدر زبل بوده که در می رفته از دست این علمای محترم
    نقش لعیا زنگنه (سارا)مشخصه پر ابهت تشریف داره
    مرسی هیوا کل داستان آمد دستم چون منم از قسمت دیشب را دیدم
    «نه درحالت بمان ؛نه درجایت
    همواره روحی باش مهــــــــــاجر
    به سوی مبداء ؛به سوی مقصـــــــــد
    به سوی آنجا که می توانی انسان باشی
    وازآنچه که هستی و هستند فاصله بگیــــــــر
    چون این رسالت دائمی توســـــــت»

4. 4 کاربر از پست N@s!m تشکر کرده اند .

5. Top | #13

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.34
    تشکر از کاربر
    6,483
    تشکر شده 2,995 در 472 پست
    حالت من
    Movafagh
    اندازه فونت

سریالشو دوست دارم! فکر می کنم اونی که با علی مولا چت می کنه لعیا زنگنه ست!! لعیا زنگنه م دختر مریم الساداته!!! ینی رابطه شون به عشق بکشه؟؟!!! راستی چقد الکی به ادم شک می کنن و بهش اتهام خراب کار بودن می زنن!!!
    ویرایش توسط ღدختر کائناتღ : 1391,08,11 در ساعت ساعت : 00:05
    سپاسگزارم که دوستم داری ... سپاسگزارم ... سپاسگزارم ... سپاسگزارم

برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

6. 4 کاربر از پست ღدختر کائناتღ تشکر کرده اند .

7. Top | #14

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    2.05
    تشکر از کاربر
    9,212
    تشکر شده 11,090 در 2,185 پست
    حالت من
    Mehraboon
    اندازه فونت

سریال جالبیه...اینکه تو مترو عکس بگیری و بگیرنت جالبه...من نمیدونستم خدایی...اما خب یه چیزایی هم هست
    که غیرطبیعی و زیادی اغراق شده است...مثلا همینکه اون بازیگره که پا نداره دنبال کسیه که تو جبهه کمکش کرده..
    من دیشبش رو ندیدم و نمیدونم چی شد البته...

8. 3 کاربر از پست niloofarnaz تشکر کرده اند .

9. Top | #15

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.49
    تشکر از کاربر
    3,646
    تشکر شده 1,910 در 740 پست
    اندازه فونت

سریالی نیست که بخوام دنبالش کنم
    یعنی اون زمانی که شما و سیما در موردش صحبت کرد به نظرم سریال جالبی اومد اما الان ترجیح میدم که نگاه نکم.
    به نظرم الکی میخوان جذاب نشون بدنش !!

تیتراژ پایانی و صدای قربانی عالیه ؛ در مورد بقیه نظری ندارم
    فقط بگم که از بازی نیوشا ضیغمی متنفرم !!!!! به نظرم باید بازیگر دیگه ای رو جاش میذاشتن
    چه زود سهم"روزهای خوب
    .
    .
    یادش بخیر میشود…!!!

برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

10. 4 کاربر از پست S@H@R تشکر کرده اند .

11. Top | #16

کاربر عادی

میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از کاربر
    96
    تشکر شده 141 در 48 پست
    اندازه فونت

حسن پورشیرازی عالیه . آتیلا پسیانی عالیه .
    امیدوارم بیشتر و بیشتر از امیر آقایی در نقش شهید چمران ببینیم تو این سریال .
    تا حالا از سریال خوشم اومده .
    لعیا زنگنه ورود خیلی خوبی داشت امشب .

12. کاربر زیر از پست Megna تشکر کرده است .

13. Top | #17

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.29
    تشکر از کاربر
    959
    تشکر شده 1,273 در 335 پست
    اندازه فونت

اینکه کسی رو که بدون مجوز روزهای متوالی میاد مترو عکس میندازه بگیرن و بازجویی کنن طبیعیه...برای اینکه میتونه هم از این عکسها و فیلمها برای خرابکاری استفاده بشه و هم در پوشش اینکار خرابکاری کرد...

اما قسمت قبل زدن به جاده خاکی...میشد دستگیری و بازجویی مادر ناتنی علیرضا زمان انقلاب رو هم یکم بهتر و در زمان بجا تری نشون داد...
    ولی دیالوگ خانم زنگنه و یاور 3 قوی و موثر بود... هرچند بازم مثل همیشه فضای دانشگاه چندان طبیعی نیست و بیشتر شبیه دبیرستانه!!!
    نقطه ضعف و منفی سریال تا اینجاش زیاد از این شاخه به اون شاخه پریدن و فلاش بک زدن و معرفی شخصیت هاست...
    مثلا میشد بچه گی مهدی سلوکی رو با دیالوگ معرفی کرد ....

14. 2 کاربر از پست sohrab60 تشکر کرده اند .

15. Top | #18

مدیر بخش موبایل

میانگین پست در روز
    20.75
    تشکر از کاربر
    16,375
    تشکر شده 91,083 در 19,409 پست
    حالت من
    LEH
    اندازه فونت

پیش فرض «راستش را بگو» در گفت و گو با لعیا زنگنه، رویا تیموریان و سام درخشانی

«راستش را بگو» در گفت و گو با لعیا زنگنه، رویا تیموریان و سام درخشانی

لعیا زنگنه، رویا تیموریان و سام درخشانی در گفتوگوهایی مجزا از سریال «راستش را بگو» گفتند.

به گزارش سرویس تلویزیون ایسنا، لعیا زنگنه از بازیگران سینما و تلویزیون مردم را به دیدن سریال «راستش را بگو» دعوت کرد.

لعیا زنگنه که در سریال 30 قسمتی «راستش را بگو» نقش یک استاد دانشگاه را بازی میکند دربارهی این سریال گفت: «راستش را بگو» سریال خوبی است که من هم نقش خوبی در آن داشتم. من در این سریال نقش سارا مستور را بازی میکنم که دکترای روانشناسی از امریکا دارد و در دانشگاه تهران تدریس میکند.

زنگنه که در سفر حج بسر میبرد، گفت: برای دیدن عکسالعمل و اقبال مخاطب در کشور نیستم ولی به نظر من «راستش را بگو» سریال خوبی است که بار معنایی زیادی دارد. امیدوارم مردم از دیدن کار لذت ببرند.

رویا تیموریان هم از این سریال با عنوان سریالی با سوژه ی جدید یاد کرد.

تیموریان گفت: «راستش را بگو» سریالی است که میگوید در یک شرایط غیرعادی چقدر میتوانیم خود را محک بزنیم که درست و سلامت حرکت کنیم وگرنه دروغ گرفتن راحت است و ساختن دوباره سخت است، اینکه در شرایط سخت هنجار باقی بمانیم سخت است به نظر من در این سریال این مساله مطرح شده است.

وی درباره حضورش در این سریال گفت: وقتی آقای آهنج به من پیشنهاد بازی در این سریال را دادند من فیلمنامه را خواندم وقتی 10 قسمت را خواندم از نقشی که باید بازی می کردم خیلی خوشم آمد چون تا حالا در این نقش دیده نشده بودم. من نقش همسر آقای حسن پورشیرازی که جانباز جنگ است را دارم زنی که در دوران جنگ همراه همسر بوده و بچهدار نمیشود. او به دنبال خانوادههایی میرود که درخواست قصاص دارند و سعی میکند از طریق خانمهای خیر آنها را از قصاص منصرف کند. که این نقش و سوژهای جدید و جالب بود و وقتی آقای آهنج به من پیشنهاد بازی در این سریال را دادند قبول کردم البته این سومین بار بود که ایشان به من پیشنهاد کار میدادند ولی معمولاً سر کار یا سفر بودم.

تیموریان گفت: امیدوارم این سریال بتواند مسایل اخلاقی مهمی که در جامعه کمرنگ شده است را یادآوری کند.

سام درخشانی گفت: من در «راستش را بگو» نقش جذابی دارم.

درخشانی دربارهی بازیاش در سریال «راستش را بگو»ی شبکه یک هم گفت: من در این سریال یک نقش کوتاه بازی کردم و آن هم به واسطه دوستی بود که با آقای آهنج داشتم. قبلاً چند بار از طرف آقای آهنج به من پیشنهاد کار شده بود اما فرصت نمیشد و من در گیر کار دیگری بودم. نقشی که در این سریال به من پیشنهاد کردند جذابیتهای خوبی داشت در سه زمان جوانی، میانسالی و پیری با سه گریم متفاوت باید بازی میکردم که بازی خاصی میطلبید. به خاطر همین دوست داشتم این نقش را بازی کنم و این امر محقق شد و ما کار کردیم.

دربارهی نقشم هم باید بگویم که یک شخصیتی است که بیشتر بازیاش در فلش بک اتفاق میافتد و این تجربه خوبی بود. البته آقای آهنج کارگردان کاربلدی هستند و فکر می کنم این سریال کار پر طرفداری بشود.

برگ های پاییزی
    سرشار از شعور ِ درخت اند
    و خاطرات ِ سه فصل را بر دوش می کشند
    آرام قدم بگذار ….
    بر چهره ی تکیده ی آن ها
    این برگها حُرمت دارند..
    درد ِ پاییز ،درد ِ ” دانستن ” است
    قوانین بخش موبایل
    قوانین بخش اسمس

قوانین بخش خبر

16. 4 کاربر از پست Pariya تشکر کرده اند .

17. Top | #19

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    2.36
    تشکر از کاربر
    12,418
    تشکر شده 26,855 در 3,448 پست
    حالت من
    Ghati
    اندازه فونت

پیش فرض عبادی: نقشم در «راستش را بگو» شبیه پهلوان های قصه هاست

خبرگزاری فارس: بازیگر نقش «علیرضا» در مجموعه «راستش را بگو» گفت: نقشی که ایفا میکنم، مابهازای بیرونی ندارد و بیشتر شبیه پهلوان های قصه هاست.

«دانیال عبادی» بازیگر نقش «علیرضا» در سریال «راستش را بگو» که این شبها از شبکه یک سیما پخش میشود، در گفتوگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: داستان سریال درباره یک دانشجوی کارشناسی ارشد مردمشناسی است که خیلی صادقانه دنبال کارهای پایاننامهاش است و روی مشکلات مردم تحقیق میکند. او برای این کار مترو را در نظر گرفته است، هر روز در مترو مینشیند و عکس میگیرد و مطالبی مینویسد، همین کارش باعث میشود حراست و اطلاعات مترو نسبت به او دچار سوءتفاهم شوند و فکر کنند که خرابکار است یا میخواهد بمبگذاری کند.
    وی ادامه داد: آنها باورشان نمیشود که علیرضا آدم خوبی باشد و این پسر ناخواسته به دلیل خوب بودن زیاد، مورد اتهام قرار میگیرد و باید ثابت کند که آدم بدی نیست و در راستای این قضیه دچار یک تعلیقهایی با دوستان و اطرافیانش میشود که داستان را شکل میدهد.
    وی همچنین درباره ورودش از سینما به تلویزیون اظهار داشت: کمی برایم سخت بود که در تلویزیون بازی کنم، چون کار سینمایی انجام میدادم، اما چند بار از دفتر آقای آهنج - کارگردان «راستش را بگو» - با من تماس گرفتند و خواستند فیلمنامه را بخوانم، وقتی فیلمنامه را که نوشته دکتر رستگاری بود خواندم، دیدم نقشی را که قرار است بازی کنم خیلی دوست دارم؛ به خاطر همین قبول کردم وارد کار سریال شوم.
    عبادی درباره ویژگیهای شخصیتی علیرضا توضیح داد: شخصیتپردازی که درباره نقش او شده بود، جذابش میکرد. شخصیتی مثل علیرضا مابهازای بیرونی ندارد، اگر هم داشته باشد پیدا کردن آن سخت بود، چون شخصیتی داشت که مانند آن را باید در پهلوانهای قدیم و مرامشان بیینم، به خاطر همین من سعی کردم خیلی از آدمهایی را که در شرایط علیرضا زندگی میکنند را ببینم و از هر کدام یک چیزی دریافت کنم، بعد هم با تمام احساسم آن را بازی کنم.
    دلم میخواد وقتی این روزها تموم شد، بزنم پشت خدا، آروم در گوشش بگم:
    خدایا حال کردی جنبه رو؟!

18. 4 کاربر از پست *dorsa* تشکر کرده اند .

19. Top | #20

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    2.36
    تشکر از کاربر
    12,418
    تشکر شده 26,855 در 3,448 پست
    حالت من
    Ghati
    اندازه فونت

پیش فرض «راستش را بگو» در گفتوگو با لعیا زنگنه، رویا تیموریان و سام درخشانی

لعیا زنگنه، رویا تیموریان و سام درخشانی در گفتوگوهایی مجزا از سریال «راستش را بگو» گفتند.

به گزارش سرویس تلویزیون ایسنا، لعیا زنگنه از بازیگران سینما و تلویزیون مردم را به دیدن سریال «راستش را بگو» دعوت کرد.

لعیا زنگنه که در سریال 30 قسمتی «راستش را بگو» نقش یک استاد دانشگاه را بازی میکند دربارهی این سریال گفت: «راستش را بگو» سریال خوبی است که من هم نقش خوبی در آن داشتم. من در این سریال نقش سارا مستور را بازی میکنم که دکترای روانشناسی از امریکا دارد و در دانشگاه تهران تدریس میکند.

زنگنه که در سفر حج بسر میبرد، گفت: برای دیدن عکسالعمل و اقبال مخاطب در کشور نیستم ولی به نظر من «راستش را بگو» سریال خوبی است که بار معنایی زیادی دارد. امیدوارم مردم از دیدن کار لذت ببرند.

رویا تیموریان هم از این سریال با عنوان سریالی با سوژهی جدید یاد کرد.

تیموریان گفت: «راستش را بگو» سریالی است که میگوید در یک شرایط غیرعادی چقدر میتوانیم خود را محک بزنیم که درست و سلامت حرکت کنیم وگرنه دروغ گرفتن راحت است و ساختن دوباره سخت است، اینکه در شرایط سخت هنجار باقی بمانیم سخت است به نظر من در این سریال این مساله مطرح شده است.

وی درباره حضورش در این سریال گفت: وقتی آقای آهنج به من پیشنهاد بازی در این سریال را دادند من فیلمنامه را خواندم وقتی 10 قسمت را خواندم از نقشی که باید بازی می کردم خیلی خوشم آمد چون تا حالا در این نقش دیده نشده بودم. من نقش همسر آقای حسن پورشیرازی که جانباز جنگ است را دارم زنی که در دوران جنگ همراه همسر بوده و بچهدار نمیشود. او به دنبال خانوادههایی میرود که درخواست قصاص دارند و سعی میکند از طریق خانمهای خیر آنها را از قصاص منصرف کند. که این نقش و سوژهای جدید و جالب بود و وقتی آقای آهنج به من پیشنهاد بازی در این سریال را دادند قبول کردم البته این سومین بار بود که ایشان به من پیشنهاد کار میدادند ولی معمولاً سر کار یا سفر بودم.

تیموریان گفت: امیدوارم این سریال بتواند مسایل اخلاقی مهمی که در جامعه کمرنگ شده است را یادآوری کند.

سام درخشانی گفت: من در «راستش را بگو» نقش جذابی دارم.

درخشانی دربارهی بازیاش در سریال «راستش را بگو»ی شبکه یک هم گفت: من در این سریال یک نقش کوتاه بازی کردم و آن هم به واسطه دوستی بود که با آقای آهنج داشتم. قبلاً چند بار از طرف آقای آهنج به من پیشنهاد کار شده بود اما فرصت نمیشد و من در گیر کار دیگری بودم. نقشی که در این سریال به من پیشنهاد کردند جذابیتهای خوبی داشت در سه زمان جوانی، میانسالی و پیری با سه گریم متفاوت باید بازی میکردم که بازی خاصی میطلبید. به خاطر همین دوست داشتم این نقش را بازی کنم و این امر محقق شد و ما کار کردیم.

دربارهی نقشم هم باید بگویم که یک شخصیتی است که بیشتر بازیاش در فلش بک اتفاق میافتد و این تجربه خوبی بود. البته آقای آهنج کارگردان کاربلدی هستند و فکر می کنم این سریال کار پر طرفداری بشود.

20. 3 کاربر از پست *dorsa* تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین