ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان مُوژان من | mehrsa_m كاربر انجمن
http://fidibo.com/

asiatech

نودهشتیا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظرتون در مورد رمان مُوژان من چيه ؟

رأی دهندگان
210. نظرسنجی بسته شده است.
  • عالي

144 68.57%
  • خوب

56 26.67%
  • متوسط

9 4.29%
  • بد

1 0.48%
  • ضعيف

0 0%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
  1. Top | #1

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.48
    تشکر از کاربر
    15,576
    تشکر شده 419,590 در 1,420 پست
    اندازه فونت

Wink رمان مُوژان من | mehrsa_m كاربر انجمن

کتاب به درخواست نویسنده حذف شد .

سلام به همه دوست جونياي خودم
    من دوباره برگشتم با يه رمان ديگه
    مرسي از انرژي كه سر رمان قبليم بهم دادين اميدوارم از اين يكي رمانمم خوشتون بياد و باز بهم انرژي بدين .
    حقيقتش اين رمان و ميخواستم دي ماه بذارم توي سايت به دليل درس و اينا ولي خوب چون بيشتر فصلاش و نوشتم گفتم الان بذارم
    خوب حالا بريم سر مشخصات رمان .
    همينجوري كه از اسم تاپيك معلومه اسمش هست : مُوژان من
    تعداد فصلاش مشخص نيست الان . ولي فكر كنم طولاني بشه چون خيلي كار داره ولي من بازم سعي ميكنم مثل رمان قبلي روزي 2 تا پست و حتما بذارم پس همراهم باشين
    خلاصه ي رمان : داستان راجع به زندگي دختري به اسم مُوژان كه عروسيش و به هم ميزنه چون كه از بچگي عاشق پسر عموش بوده و آرزوي ازدواج با اون و داشته . حالا بايد ديد تقدير چه سرنوشتي رو براش رقم زده و اون واقعا با كي ازدواج ميكنه . . .
    ديگه بقيش و خودتون بخونين .
    اولين پست و تا آخر امشب احتمالا ميذارم اگه نشد فردا صبح ميذارمش
    دوستتون دارم .

کتاب به درخواست نویسنده حذف شد .

2. 408 کاربر از پست mehrsa_m تشکر کرده اند .

!shamim! , # eLaHe # , # NEGAR # , #laleh# , #فیروزه# , (زلال) , * حدیث * , **LONELY** , ~Niayesh~ , **samanta** , **Silver Star** , *RaHa2* , *TARA* , *yasaman* , *yegane* , *zahra* , *~Faezeh~* , *بارون پاییزی* , *سورن* , *شهرزاد , *مائده* , +Lily , +Neda+ , -2nya- , -ShaDi- , -نازلی- , ...ARAD... , ...rainy , .:aida:. , .:BahaR:. , .:haniyeh:. , .arsana. , .Baharak. , .HOMA. , .Mania. , .MOHABBAT. , .Monire. , 112112 , 90ia , ==== , abby7 , abien , adobba , afsoon321 , Aisa_lluvia , alikhademi , aloche , amini2004 , ana23 , Anahita.s , Angelical , Ara19 , aram-anlin , architect_shima , aroosak , asal-661 , asal_cheshmak , ASEMAN SHAB , asemanii , aseman_82 , asha.to20 , ashoka , asma66 , asoodeh , atei_69 , atish69 , avaa... , ayda3 , ayda90 , BaharәH , baran.amad , Barane Gham , bast girl , Beautiful Jasmine , behi_aquarius , behnaz1 , behnaz98 , behnazhmz , birdana2 , blackeyesg , blub2000 , brain storm , breathe , Cancer , cole , coral , csss , dante21 , dDorsa , DEZI , dokhtare babash , dokhtare khial , Dolphin , Doni.M , dony77 , dorsa_68 , Dr.nastaran , EasTern_Girl , eglantine-m96 , elahe 66 , elahe.goddess , Elahe111 , elahe70 , elaheh_e , Elen , eli5 , elnaz89 , escorpion , F.H90 , faezeh88 , FARAN.H , faribash , fariba_hed , farnas , Farnaz , faryad(sf) , farzaneh14 , fateme16 , fatima_59 , feloor , ghazal ghazal , Ghazal99 , ghazalghazal , ghazghaz , gherti , gol e roz sefid , gole mikhak , golgoli jaan , gord , gorestan man , hana_m , hany111 , harimeshgh , hasti59 , Helia6 , helik , hidenam , HiLdA BeAuTy , honey-asal , honey_x , Hoopoe , horin , hydra , ili mah , Irani , jey-jey , JoOjOo Bala , kamand131 , Katra , khatereh14 , Kim Aida , kimia_13662000 , kolaghermezi , Le!lY , leila.kh , lida vampire , lili5225 , lilipoot33_68 , lionking.G , m!ffy , m.angle , M.matineh , m0zhdeh , Maedeh , mahana1 , mahbob_sh , Mahdiye*74 , mahsa1490 , mahsamoon , mahshid: , mahtab10 , mahtaj , maneou , Mantral , maral.eliya , marjansh , mary341 , maryam joOon , maryam.khakbaz , maryam1363 , mehrazar , Mehrnoush , melodina , meno , mina.77 , mina68 , mina_k , misha_kavir , Miss NiloO , mobina , mohamad722 , Monireh92 , ms_f90 , m_mah , n!loof@r , n@st@r@n-gh , naazi , nadia1 , nafas44 , naghme joon , Nahid72 , najmehf , narges.r , nasi & somi , Nasim 77 , nastiya , negarjojojo , Nelson , nemesis , niayesh00 , NILOUFAR , nini-kimi , NIYAN , nlp16001 , NO ONE , nutty , OoPs , paliz-sm , pare , parisa mah , parisa7 , ParMoun , parshan 77 , patrin , patt_matt2001 , pegiiiiiiiii , proxima , ramesh20 , ramisa.lamis , rangin , rashno , REMIX , Rha.sh , rizeh mizeh , rose33 , roya1365 , ROZ GOL , s-engineer , s?h?r , SA-RASS , saba.mahram , saba12 , saba_lovly , SahariX , saharmn , samaneh1368 , samim , samira1362 , sanamjooje , sanaz_ , sania555 , sany2000 , sara parvizi , sara.jooooooon , sara51 , sara_n , seli jon , Selvia , sera lak , SETARE SOHEYL , setareh30 , setareye abi , Shabnam t , SHADI 73 , shahzad , Shakiba N , shakiba_2510 , shanti , sharghi , sharmin.r , shecary , Shifteh , shiva joon , shivashiva , shoko pars , sistana98 , ~sky angel~ , snopoy , soha.f , Sokout , sollmaz , Sonetto , sotazi , Speed McQueen , Star94 , stone love , sunthin , suzy , S_64 , sαвα , t@r@n0m , taraneh24 , tghyasfr , tina 1989 , titinaz , tixi , UnKnOwN_Sh , V.i.d.a , vala , vampire spy , vanas , Venus1378 , violet_kl , vourojak , wildfire14 , yas 68 , YAS95 , yasam , yas_m , Z.Sattari , zahra joooooon , ZAHRA*N , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , _ SPEED _ , _Azadeh_ , |SarA_S| , ~ ghazali ~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~SAREH~ , ~shahrivar~ , °Hal¡¥aS° , Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒற£เ!3Д , آذردخت , آرام.د , آرتمیس 98 , آرشا , آرنیکا , اتوسا , ارغوان 67 , الیمان , امتیس , انائل , ايلين , ایلیبرا , ایماز , بارانها , بازیگوش , بلور , بهارجون , بهــار , بی بی گل , بیانکا , بیقرارم , تابتا , ترنم , تمنای دل , توهم سبز** , ثمره جون , خانم فسقلی , خانومی , خوشگلم من , دریا دلنواز , رها خانم من , سایلاهوش , سایه ی سیاه , ستاره چشمک زن , سرتق , سكوت ابريشم , سه تفنگدار , سوال , سوانا77 , سودی جون , شاهزاده شب , شبنم , شقایق وحشی , شهربانور , صدف. , علی رضاایران , فاطمه سمیعی , فاطي91 , فاطیما8 , لیلی A , لیلیوم75 , مامیچکا , ملیساا , منا64 , مهتاب جونی , مهستی , مهنا2 , مونا** , نسيا , نگار.م.استقلال , نگین , نیان , نینا.1989 , نیکولا , هشمت , همای رحمت , هوفریا , واران , وارنیا , ياابالفضل , پارمیس خانوم , پاسارگاد , کابوک , کردلیا , گابریلا , گنجشک , یـاس , یگانه , ღ ghazali ღ , ᗩηηᗩ , •●شقایق●• , ♥*:Eli!i:*♥ , ♥Arezoo