تور

نودهشتیا
صفحه 6 از 15 نخستنخست ... 2345678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 150
  1. Top | #51

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    0.64
    تشکر از کاربر
    7,656
    تشکر شده 156,820 در 1,193 پست

از شهر خارج شده بودیم که گفتم:متین بزن کنار
    متین:چی شده؟
    بزن کنار بهت می گم
    متین ماشین را زد کنار.راستش اتوبان خلوت .جاده باز. بد جور وسوسه ام کرده بود که خودم رانندگی کنم واسه همین به سمت در راننده رفتم و در متین را باز کردم
    مسیو لطفا بپر رو صندلیه شاگرد
    متین:جانم؟؟؟؟؟؟؟؟
    می خوام هنر نمایی کنم
    متین:می خوای رانندگی کنی؟
    نه می خوام وسط جاده واست قر بدم
    متین:مسخرم کردی
    اخه پسمر خوب چو دانی و پرسی سوالت خطاست خوب معلومه که می خوام بشینم پشت فرمان
    متین لبخند حرص دراری زد و گفت:من حوصله فس فس کردن خانما را ندارم تو رو خدا بی خیال شو و برگرد سر جات بشین
    پیاده شو تا نشونت بدم
    متین پیاده شد و رفت روی صندلی کنار راننده نشست
    پشت فرمان نشستم و با گاز محکمی ماشین را از جا کندم
    سرعتم مدام بالا می رفت 100 120 150 200
    تا جایی که صدای بوق خطر ماشین بلند شد
    متین:بهار بی خیال به کشتنمون می دیا
    با خنده گفتم:می ترسی؟؟؟؟؟؟؟
    متین:از سرعت نه ولی از دست فرمون خانما چرا
    پس بشین تا نشونت بدم دست فرم نم حرف نداره و تو باید جلوم لنگ بندازی
    تمام شهامتم را جمع کرد و از بین دو ماشین رو به رو لایی کشیدم
    راستش دست به فرمون خوب بود اما تا حالا از این غلطا نکرده بود.مقصر متین بود که با حرفاش منو بدجور تحریک می کرد
    متین در حالی که معلوم بود کمی ترسیده گفت:خیلی خوب ..........خیلی خوب بهار باور کردم بزن کنار
    نه هنوز مونده
    متین:اخه کل خر الان پلیس ماشین و می خوابونه
    ای بی تربیت این چه طرز حرف زدن با یک مادام محترمه
    متین:خیلی خوب مادام تا نکشتیمون واسا
    ابروی بالا انداختم و گفتم نچ
    صدای ضبط را زیاد کردم
    متین صدای ضبط کم کرد و گفت:اخه نفهم این جوری که بجای رامسر میرسیم جهنم
    با خنده گفتم:ادم با رئیسش اینجوری حرف میزنه
    متین:بهار داریم می رسیم جاده چالوس نگه دار
    راستش خودمم از جاده چالوس می ترسیدم واسه همین نگه داشتم
    متین بر گشت سر جاش و منم کنار دستش جای گرفتم
    با سر خوشی پرسیدم:چه طور بود؟کفت برید نه
    متین نفس حبس شدش و بیرون داد و گفت:ای بدک نبود
    اخه بچه پررو تو که داشتی از ترس سکته می کردی حالا می گی بد نبود
    متین من؟؟؟؟؟؟؟؟؟..........خواب دیدی خیره
    بلند خندیدم
    جاده چالوس و رد کردیم و به تونل کندوان رسیدیم
    از بچگی عاشق این بودم که تو تونل فریاد بزنم .از انعکاس صدام خوشم می امد واسه همین به محض وروی به تونل شیشه را پایین داد و سرم را بیرون کردم و فریاد زدم
    همه چی ارومه.......ارومه .............ارومه............ارومه.
    قصه ها خوابیدن.....خوابیدن ...........خوابیدن......خوابیدن
    متین هم سر ذوق امد و شیشه طرف خودشو پایین داد و داد زد
    خدایا........خدایا..........خدایا.. .
    اتشه عشقم ......عشقم .....عشقم ....
    به جان زن..........به جان زن.....به جان زن
    این یعنی متین هنوز عاشق نشده .دلش می خواد عاشق باشه اما نیست
    نمی دونم باید خوشحال می بودم یا ناراحت اما در هر صورت از این بابت خیالم راحت شد که رقیبی در کار نیست
    متین صدای ضبط خیلی بلند کرد و در همون حال که فرمان را ول کرده بود با دستای مشت شدش مردونه می رقصید با صدای بلند با خواننده همراهی می کرد
    همه چی ارومه
    من چقدر خوشحالم
    پیشم هستی حالا
    به خودم می بالم
    تو به من دلبستی از چشات معلومه
    من چقدر خوشبختم همه چی ارومه
    جیغ زدم دیونه فرمان و بگیر
    متین دوباره فرمان و گرفت اما بازم با خواننده هم نوا بود
    بلند می خندیدم اینجا دیگه چشما تیز بقیه اشراف زادگان نبود که به سبک سری متهمم کنه تو اون لحظه بلند خندیدن گناه نبود منم عقده ی تمام این چند سالم و خالی کرد. از جو به وجود امده سر مست بودم اونقدر سر مست که منم با متین و خواننده هم نوا شدم
    تشنه چشماتم
    منو سیرابم کن
    منو با لالایی دوباره خوابم کن
    بگو این ارامش تا ابد پا برجاست
    حالا که برق عشق تو نگاهت پیداست
    متین دستش را از روی دنده برداشت و دست منو در دست گرفت و در دست فشرد
    حساسیتی نشون ندادم دلم نمی خواست اون حال خوبمون و خراب کنم
    همه چیز ارومه
    من چقدر خوشحالم
    پیشم هستی حالا
    به خودم می بالم
    .
    ..
    اهنگ که تمام شد اهسته دستم و از دست متین بیرون کشیدم متین هم مخالفتی نکرد
    صدای ضبط را کم کردیم
    سعی کردیم با سکوتمون ارامش را به جو ماشین برگردونیم

ادامه دارد
    ویرایش توسط godness : 1390،09،10 در ساعت ساعت : 02:19 بعد از ظهر

خدا آن حس زیبایی است
    که درتاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ می دزدد سکوتت را
    یکی پیوسته می گوید
    کنارت هستم ای زیبا و دل آرام می گیرد...

2. 442 کاربر از پست godness تشکر کرده اند .

# بلوط # , * hasti * , * حدیث * , ~Niayesh~ , *mania* , *miss minoo* , *Nafise.a9* , *ROJA* , *SaNaY* , *shima* , *soodabeh* , *_*aseman*_* , *شهرزاد , +Neda+ , -نازلی- , .:aida:. , .arsana. , .Baharak. , .HOMA. , .Mania. , .Mona. , .Monire. , .nox. , .parniya. , .هازال. , 677389 , 90ia , Abandokht , abien , adobba , ady25 , aflak , ahmadi_1362_2 , aidai , aili , alikhademi , ana43 , angel04 , angle92 , Anolin , Ara19 , architect_shima , arda1 , arezoue , arman_iran , armita1819 , Arrosha , ART!ST , Artemisa , asal-1412 , asal-661 , asaletanha , asemane nili , asha.to20 , ashkannia , ashoka , atish69 , atyek , ava.n , AVESTA , ayda3 , aygeen , AynAzi , azade_sh , azad_awesome , azar1 , azda , Banner , baran321 , barni , baroon12 , beautyAsalak , Behnoush , benq , bersin , bikari , blub2000 , Borono , brain storm , celiji , chandiny , cole , coral , daneshmand , daneshsetareh , deragun , dish1600 , dokhtare khial , doorin , down13 , EasTern_Girl , eewwqq , elahegood , elhamtt , elia65 , elmira.t , elnaz89 , emaa , eng2day , f1363 , fadai , faezeh88 , Fafa Oi , fahime 528 , fahime_kiticati , fariba_hed , farizad , farnam88180 , farnas , Farnaz , farnaz21 , fary , fatima.h , fatima983 , flavia , foroogh 54 , gandomsa , gha3edak , ghazale49 , ghazale96 , ghazghaz , gherti , ghorbani , ghorob89 , gili , golchaghe , goldoone22 , hadi88 , hala , hanayi , hana_m , harimeshgh , hasti59 , helik , hitana , hoda_b , homa41 , honey_x , hooman770 , hooriya_y , horin , ili mah , Irani , j.ghanavizi , jimbo , JonasRahimi , kathyn , kati.f , katy , kfdh , khakbaz , khoshi , kimia 2008 , kiumars , leila.kh , Leila2154 , leila93 , lili 20 , lili5225 , lindalili , love is.. , M.R.K , M.shasusa , m0zhdeh , mahana1 , mahbob_sh , mahda , Mahdis @69 , mahdis eli , maheasemun , mahnazmom , MAHSA-O , mahsa.nadi , mahsadina , mahsamoon , mahsaok , mahshid_3d , mahtab payda , mahtab10 , mahtaj , mamorin , maral.eliya , marjanagn , marmara25 , mary341 , maryam naimi , maryam1 , maryam63279 , masoumeh , meno , mersad20 , messi1 , me_ned , mfr60 , Mina.LoveStar , mina68 , mirage , misha_porro , miss maryam , Miss NiloO , miss.no1.2004 , mk70 , mmostofi , Mohajeretanha , mona.65 , monir1343 , ms_f90 , mta farokhzad , m_mah , naazi , nadia1 , nadjafi , nafas-t , nafas44 , nafas_akhar , nahayat007 , Nahid_m , najmehf , nana22 , nane sarma , Nargis-narcisse , nasi & somi , nasimrahi , nasrin22 , nastaran86 , nazanin_nm , nazi shirazi , nbanoo , nbm.1376 , nedaj , negar1390 , negin.b , negin777 , New Age , new idea , niayesh00 , nika21 , niloofarafoolin , niloofarane , nina20 , noooor , olala , omidi , p.gh , padideh_hs , PAEEZ70 , paeezi , paiz , pani jooni , paniz_g66 , pariedarya , parmis86 , patt_matt2001 , pegiiiiiiiii , persian-star , Pinkvadie , pink_daughter , pr.delafrouz , Qeen , RafOneh , *Arefeh* , rahel194 , reza9000 , rina_rita14 , Romani , royamehraban , ROZ GOL , rozita maryam , s.fzpr , s.invisible , S@min , saba1324 , sabouraneh , sada , saegheh , saeide735 , sahar03 , sahari , saharmn , sahel_m , saieh92 , samira1362 , Samira_Sabbaghi , sanashsh , sanaz_ , sania555 , sansi , sapidkooh , sara parvizi , saratab , se7en-1991 , sedena , sefid65 , seli jon , serendipity6812 , serentipiti , setare.jaberi , setareh30 , setayesh1363 , sevin62 , SH@BT@B86 , shadan30000 , shafagh 69 , shaghayagh banoO , shaghayegh69 , shamim-27 , sharghi , shatot , sheida_953 , Shifteh , shiva joon , sipa , sirius , snopoy , Snow Dream , sogolmehrabon , Sokout , solia , sollmaz , stiv , syhbyt , symorgh , S_64 , sαвα , T T--THR , Taataa , tama1011 , tania_7 , tannaz22 , taraneh24 , taranom71 , TARANOMEMEHR , tara_5877 , tatar , tazianeh , tenten , tghyasfr , tina 1989 , titinaz , tono , uranoos , venus7021 , violet_kl , wenela , white rose , wintergirl , yalda97 , yaman , yaqush , yasam , yasekabud , yasesabs , yasi70 , yasnaa , zahra1371 , zahra_jk , zanbagh , zeinab_bl , ziglernata , zy_jahromi , _Azadeh_ , ~ kamelia ~ , ~anahita~ , ~farzaneh jan~ , ~MAR MAR~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~Tulip~ , آبجی نیلوفر , آذردخت , آرتمیس 98 , آرشا , اب و اتش , اتل و متل , ارتمیس * , ارزو. , ارشيا كوچولو , اسمون , اهریمن چشم زرد , بارانیان , بازیگوش , برادپیت , بلور , بهارجون , بی بی گل , تمنای دل , تهمتن , توهم سبز** , دخترک کولی , دلنيا61 , رز وحشی , روشناک , روياي ابي , رویای من او , زردولگ , زری , زهره عشقی , زوها , س_م_م_ , سانجانا , ستاره بارون , سرتق , سوداا , شبنم , شیوا , طبیعت , طلوع عشق , غنچه خاموش , فاطیما8 , ققنوس98 , لیلا931 , م.م.ر , مادام بی موسیو , محبوبه_م , مرضی2 , منا64 , مهرآذین , مهشاد فتحی پور , مهنا2 , ناشناس58 , نامی , نسيا , نماز67 , نيلا... , نگاه7732 , نی لو فر , نیان , نیایش 11 , نیلوفر:-) , نینا.1989 , نیکولا 71 , ياابالفضل , پرنسس-1245 , پرواس , چپ دست , کیمیا1388 , گابریلا , گل یاس , یاسی وثوقی , ღ ghazali ღ , ღღ Parisa ღღ

3. Top | #52

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    0.64
    تشکر از کاربر
    7,656

نزذیک روستای سیاه بیشه بودیم که متین ماشین و نگه داشت و پیاده شد
    با چشم دنبالش کردم به سمت دکه ی کنار خیابان رفت
    وقتی برگشت یک پلاستیک پر از هله هوله های جور واجور با خودش اورده بود
    اینهمه را می خوای بخوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    متین:می خوایم بخوریم
    حرفشم نزن من که لب نمی زنم
    متین:چرا؟؟؟
    اخه حوس نکردم صورتم بشه پر جوش
    متین:سخت نگیر تو هم
    پاکت پفک موتوری را باز کرد و یه دونش و جلو صورتم گرفت
    متین:بفرمایید
    رنگ نارنجی پفک اب از لب و لوچه ام آویزان کرده بودم اما داشتم سرسختانه مقاومت می کردم
    متین:می خوری یا نه؟
    نه
    متین پفک و به صورتم نزدیک تر کرد
    دستش را کنار زدم و گفتم:اذیت نکن دیگه
    متین :پفک را در دهان خودش گذاشت و با ولع خورد
    دیگه نتونستم خودمو کنترل کنم پاکت را از دستش گرفتم و شروع کردم به خوردن
    متین:بابا خودتو خفه کردی.نه به اون ناز و ادا نه به این دو لپی لمبوندنت
    با همون دهن پر گفتم:می خوری؟
    متین:مگه واسه ما هم گذاشتی ؟
    اره یدونه توشه
    متین پاکت و از دستم گرفت و یه دونه پفک و توی دهنش گذشت
    و بعد با نامردی تمام پاکت پفک را روی سرم تکاند و بلند بلند خندید
    خودمو به در بیشتر چسباندم که از دست متین در امان باشم اما متین به سمت صندلی من خم شده بود تا ته خرده پفک ها را روی سرم می ریخت
    اه متین چربه نکن
    متین با صدای بلند خندید
    ماشین را گوشه ای نگه داشت و به قیافه مظلومه من که دستم را حایل سرم کرده بودم خیره شد
    وقتی دیدم دیگه خرده پفکی توی پاکت نمونده که این اقا بخواد خالیش کنه رو سر من خیالم راحت شد و
    شروع کردم به تکاندن شالم
    متین همینجور محو تماشای حرکاتم بود دیگه چشماش شیطنت قبل و نداشت ملتهب بود
    یک لحظه اختیار از کف داد بازوی منو به شدت به سمت خودش کشید افتادم تو اغوشش
    لحظه ای منو در اغوش فشرد انقدر محکم که حس کردم بند بند وجودم داره از هم باز میشه
    بعد از مدتی سرم و عقب داد و دستش را زیر چونه ام برد و سرم را بالا گرفت
    نفس های داغش به صورتم می خورد
    خواستم داد بزنم بگم ولم کن اما صدایی از گلوم خارج نشد
    خواستم خودمو عقب بکشم اما توانش رو نداشتم مثل اینکه بدنم فلج شده بود
    اتش از گونه هام بیرون میامد
    متین ول کن نباد
    گستاخانه همون طوری که در اغوشم داشت به صورتم زل زده بود
    صورتش را به صورتم نزدیک کرد خیلی نزدیک به سمت گونه ام چرخید
    دستش را از دور بدنم آزاد کرد و صورتم را میان دو دست گرفت
    احساس کردم حرارت گونه ام الان دستهای متین را به اتش می کشه
    به خودم جرات دادم و به چشماش نگاه کردم حلقه ای اشک در چشماش نقش بسته بود
    دستام و روی مچ دستش گذاشتم و با فشاری که اوردم دستش از روی صورتم کنده شد
    چند لحظه چشمام و بستم و نفس عمیقی کشیدم هنوز مچ دستش در دست من بود
    با صدای خفه ای گفتم:دیگه هیچ وقت این کار رو تکرار نکن
    و مچ دستش را آزاد کردم
    متین که انگار تازه با حرف من به خودش امده بود
    سرش را زیر انداخت و گفت:ببخش دست خودم نبود
    و بعد سریع از ماشین پیاده شد
    من هنوز تو بهت بودم متین یهو چش شد من که کاری نکرده بودم این چرا حالش دگرگون شد
    اب دهنمو قورت دادم و رفتم رو صندلی عقب جای گرفتم
    تا انجا که میشد در صندلی فرو رفتم تا در تیر رس نگاه متین قرار نگیرم
    چشمام و بستم
    متین بعد از نیم ساعت بر گشت
    با ورودش بوی تلخ سیگار توی ماشین پیچید
    حرفی نزد و اهسته حرکت کرد منم ترجیح دادم فعلا چشمام بسته باشه با اینکه بیدار بودم چشم روی هم گذاشتم

ادامه دارد

4. 457 کاربر از پست godness تشکر کرده اند .

# بلوط # , * hasti * , * حدیث * , ~Niayesh~ , *mania* , *miss minoo* , *Nafise.a9* , *ROJA* , *SaNaY* , *shima* , *soodabeh* , *_*aseman*_* , *شهرزاد , +Neda+ , -Farimah- , -نازلی- , .:aida:. , .arsana. , .Baharak. , .HOMA. , .Mania. , .Mona. , .Monire. , .nox. , .parniya. , 677389 , 90ia , abien , adobba , aflak , ahmadi_1362_2 , aidai , aili , alikhademi , ana43 , angel04 , angle92 , Anolin , aqua , Ara19 , architect_shima , arda1 , arezoue , arman_iran , armita1819 , Arrosha , ART!ST , Artemisa , asal-1412 , asal-661 , asaletanha , asemane nili , asemanii , asha.to20 , ashkannia , ashoka , atish69 , atyek , ava.n , AVESTA , ayda3 , AynAzi , azade_sh , azad_awesome , azar1 , azda , Banner , baran321 , barni , baroon12 , beautyAsalak , Behnoush , benq , bersin , bikari , binam , blub2000 , blue berry , Borono , brain storm , celiji , chandiny , cole , coral , daneshsetareh , deragun , dish1600 , dokhtare khial , doorin , down13 , EasTern_Girl , eewwqq , elahegood , elhamtt , elia65 , elmira.t , elnaz89 , emaa , f1363 , fadai , faezeh88 , Fafa Oi , fahime 528 , fahime_kiticati , fakhteh 13 , fariba48 , fariba_hed , farizad , farnas , Farnaz , farnaz21 , fary , fatima.h , fatima983 , flavia , foroogh 54 , galanrood , gandomsa , gha3edak , ghazale49 , ghazale96 , ghazghaz , gherti , ghorbani , ghorob89 , gili , gol nastaran , golchaghe , goldoone22 , Gole Yassaman , granaz , hadi88 , hala , hanayi , hana_m , harimeshgh , hasti59 , helik , hitana , homa41 , honey_x , hooman770 , hooriya_y , horin , ili mah , Irani , j.ghanavizi , jimbo , JonasRahimi , kathyn , kati.f , katy , kfdh , khakbaz , khoshi , kimia 2008 , kiumars , leila.kh , Leila2154 , leila93 , lili 20 , lili5225 , lindalili , love is.. , M.R.K , M.shasusa , m0zhdeh , madaran , mahana1 , mahbob_sh , mahda , Mahdis @69 , mahdis eli , maheasemun , mahnazmom , MAHSA-O , mahsa.nadi , mahsamoon , mahsaok , mahshid_3d , mahtab payda , mahtab10 , mahtaj , mamorin , marjanagn , marmara25 , mary341 , maryam naimi , maryam1 , maryam63279 , masoumeh , mehrnaz.v , meno , mersad20 , messi1 , me_ned , mfr60 , Mina.LoveStar , mina68 , mirage , misha_porro , miss maryam , Miss NiloO , miss.no1.2004 , mk70 , mmostofi , Mohajeretanha , mona.65 , mona_mnjs , monir1343 , ms_f90 , mta farokhzad , mushtata , m_mah , naazi , nadia1 , nadjafi , nafas-t , nafas44 , nafas_akhar , nahayat007 , Nahid_m , najmehf , nana22 , nane sarma , Nargis-narcisse , nasi & somi , nasimrahi , nasrin22 , nastaran86 , nazanin_nm , nazi shirazi , nbanoo , nbm.1376 , nedaj , negar1390 , negin.b , negin777 , New Age , new idea , niayesh00 , nika21 , niloofarafoolin , niloofarane , nina20 , noooor , olala , oldooz bala , omidi , p.gh , padideh_hs , PAEEZ70 , paeezi , paiz , paniz_g66 , pariedarya , parmis86 , parmis91 , patt_matt2001 , pegiiiiiiiii , persian-star , pink_daughter , pr.delafrouz , Qeen , RafOneh , rahel194 , reza9000 , rina_rita14 , Romani , royamehraban , ROZ GOL , rozita maryam , s.fzpr , s.invisible , S@min , saba1324 , sabouraneh , sada , saegheh , saeide735 , sahar03 , sahari , saharmn , sahel_m , saieh92 , samira1362 , sanashsh , sanaz_ , sania555 , sansi , sapidkooh , sara parvizi , saratab , se7en-1991 , sedena , sefid65 , seli jon , Selvia , serendipity6812 , serentipiti , setare.jaberi , setareh30 , setayesh1363 , sevin62 , SH@BT@B86 , shafagh 69 , shaghayagh banoO , shaghayegh69 , shalizar2 , shamim-27 , sharghi , shatot , sheida_953 , Shifteh , shiva joon , sipa , sirius , snopoy , Snow Dream , sogolmehrabon , Sokout , solia , sollmaz , syhbyt , symorgh , S_64 , sαвα , T T--THR , Taataa , tama1011 , tania_7 , tannaz22 , taraneh joon , taraneh24 , taranom71 , tara_5877 , tatar , tazianeh , tenten , tghyasfr , tina 1989 , titinaz , tono , venus7021 , violet_kl , wenela , white rose , wintergirl , yalda97 , yaman , yaqush , yasam , yasekabud , yasesabs , yasi memol , yasi70 , yasnaa , zahra1371 , zahra_jk , zanbagh , Zarizar , zeinabjoon , zeinab_bl , ziglernata , zohrehm64 , zy_jahromi , _Azadeh_ , ~ kamelia ~ , ~anahita~ , ~MAR MAR~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~SAREH~ , ~Tulip~ , آبجی نیلوفر , آذردخت , آرتمیس 98 , آرشا , اب و اتش , اتل و متل , ارتمیس * , ارزو. , ارشيا كوچولو , اسمون , اهریمن چشم زرد , بارانیان , بازیگوش , برادپیت , بلور , بهارجون , بی بی گل , تمنای دل , تهمتن , توهم سبز** , دلنيا61 , رز وحشی , روشناک , روياي ابي , رویا 60 , رویای من او , زردولگ , زری , زهره عشقی , زوها , س_م_م_ , سافانا , سانجانا , ستاره بارون , سرتق , سوداا , شبنم , شیوا , طبیعت , طلوع عشق , علی رضاایران , غنچه خاموش , فاطیما8 , ققنوس98 , لیلا931 , م.م.ر , مادام بی موسیو , محبوبه_م , مرضی2 , منا64 , مهرآذین , مهشاد فتحی پور , مهنا2 , ناشناس58 , نامی , نسيا , نصرا... , نماز67 , نهـــا , نيلا... , نگاه7732 , نی لو فر , نیان , نیایش 11 , نیلوفر:-) , نینا.1989 , نیکولا 71 , ياابالفضل , پرماه , پرنسس-1245 , پرواس , پهره , پیازچه , کاساندا , کیمیا1388 , گابریلا , گل یاس , گلبو , یارا , یاسی وثوقی , ღ ghazali ღ , ღღ Parisa ღღ

5. Top | #53

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    0.64
    تشکر از کاربر
    7,656

نمی دونم چه مدت به همون حالت گذاشت اما نزدیکای مرزن آباد بود که چشم باز کردم .این جو و دوست نداشتم من این سفر را برنامه ریزی کرده بودم تا متین و بهتر بشناسم مسلما قهر بودن با اون کاری را از پیش نمی برد و منو تو رسیدن به هدفم کمک نمی کرد واسه همین بلند شدم و راست سر جام نشستم
    نگاهی به متین انداختم فقط چشم و ابروش از درون اینه رو به روش معلوم بود هنوز اخم کرده بود
    با لحن شوخی گفتم:اقای شایسته نمی خوای به ما نهار بدی؟تلف شدم از گرسنگی
    متین-به غذا خوری بعدی که رسیدیم نگه می دارم
    (بازم رفت تو خودش)
    به سمت صندلی جلو خم شدم دستم را جلوی چشماش تکون دادم و گفتم:هی غرق نشی
    متین سرش را به طرفین چرخاند تا تمرکزش و بدست بیاره
    دوباره به حالت عادی نشستم
    متین:از دستم دلخوری؟
    نه
    متین:اما....
    نذاشتم حرف بزنه و وسط حرفش پریدم و گفتم:ببینم متین من همیشه عادت داشتم سیاه ببینم تا گرفتار سیاهی نشم به کسی اعتماد نمی کردم تا پس فرداش از کرده ی خودم پشیمون نشم.تو اولین نفری هستی که بهش اعتماد کردم اگه می بینی با تو تنها به این سفر امدم به این منظوره که بهت اعتماد کردم پس از حالا به بعد کاری نکن که پشیمون بشم قضیه چند دقیقه قبل و هم فراموش کردم بهتره تو هم فراموش کنی
    متین:بر خلاف چیزی که نشون می دی قلب مهربونی داری
    بازم جو مهربانانه دقایق پیش برگشت
    کنار یک غذا خوری نگه داشت
    رستوران شیکی نبود اما فضای دل انگیزی داشت زیاد هم شلوغ نبود
    با متین داخل شدیم روی یکی از تخت ها نشستیم
    مرد مسنی همراه با منو به ما نزدیک شد و منو را به دست متین داد
    متین نگاهی انداخت و گفت:بهار تو چی می خوری؟
    هر چی خودت سفارش دادی بگو واسه منم بیارن
    متین رو به مرد کرد و گفت:دو پرس جوجه
    مرد:نداریم
    متین نگاهی مجدد به منو انداخت و گفت:خوب دو پرس قفقازی
    مرد:اونم نداریم
    متین با تردید به مرد نگاه کرد و گفت:کوبیده؟
    مرد ابروی بالا انداخت به نشانه نه
    متین:برگ؟
    مرد:نه
    متین:پس پدر من این چه منوی دست من دادی شما که هیچکدوم و ندارین
    (من اون وسط مرده بودم از خنده)
    مرد:خوب برار من چرا ناراحت میشی اینای که گفتی نداریم
    متین نگاهی به من که داشتم می خندیدم انداخت و لبخندی زد و رو به مرد گفت:پدر جون چی داری؟
    مرد با دلخوری گفت:به من میاد پدر تو باشم
    لبخند متین پر رنگ تر شد و گفت:خوب برادر من خوبه
    مرد:حالا شد. خوب جوان فقط دیزی داریم بیارم؟
    متین:خوب اینو زودتر می گفتی پدر من. همونو بیار
    مرد چپ چپ به متین نگاه کرد
    متین هم اصلاح کرد:برادر من
    مرد به سمت اشپزخانه رفت
    من از بس خندیده بودم صورتم سرخ سرخ شده بود
    متین:بهار دل درد می گیریا کمتر بخند
    سعی کردم خندم و جمع کنم برای لحظه ای موفق شدم اما دوباره زدم زیر خنده
    با صدای گوشیم دست از خندیدن برداشتم
    نگاهی به صفحه اش انداختم مهتاب بود
    ببخشیدی گفتم و به خاطر اینکه اونجا انتن نمی داد از رستوران بیرون رفتم
    با مهتاب 15 دقیقه ای خوش و بش کردم اونم یه ریز گلگی می کرد که چرا با خودم نیاوردمش
    خلاصه بعد از کلی زبون ریختن قطع کرد
    داخل که رفتم سفره رو چیده بودن
    دو ظرف دیزی با ترشی و سبزی و البته پیاز بزرگ
    روی تخت نشستم
    متین:انقدر دیر امدی که یخ کرد
    به بخاری که از دیزی بلند می شد اشاره کردم و گفتم:این که هنوز مثل اب رو اتش داره قل قل می کنه
    متین خندید و گفت:نه منظورم این بود که خیلی لفتش دادی
    اهان ببخشید مهتاب بود ول نمی کرد
    شروع کردم با قاشق اهسته اهسته اب دیزی را خوردن
    متین بلند خندید:این چه طرز دیزی خوردن؟
    مگه غذا خوردن هم طرز داره
    متین:هر غذایی نه اما دیزی اره
    من همیشه همین جوری اب گوشت و دیزی می خورم راستش تو برنامه غذاییم نان زیاد نیست اینه که نهار سعی می کنم از نان استفاده نکنم
    متین:اما دیزی فرق می کنه
    ظرف من را سمت خودش کشید و تلیت کرد
    بعد در حالی که مواد و می کوبید گفت:هر چیزی اصول داره بهار خانم
    تشکری کردم و شروع کردم به خوردن
    متین:و حالا پیاز
    نه تو رو خدا از بوش متنفرم
    متین:سر سمت اسمون کرد و گفت:خدایا همسفر بهتر از این جوجه ماشینی نبود نسیب من بد بخت کنی
    خندیدم و گفتم:خیلی خوب بزار بگم چاقو بیاره این پیازه را قاچ کنیم
    متین:قاچ کنیم؟؟؟؟
    نکنه می خوای اینو هم یه جا بخوریم
    متین:نه اما اینو باید له کرد
    پیاز رو روی سفره گذاشت و محکم کوبید روی سرش پیاز از زیر دستش در رفت و چند متر اونطرف تر روی زمین افتاد
    خندید و گفتم:به تو می گن یه لات اماتور . اون ژست گرفتن به این عملکرد نمی امد جوجه لات
    متین بلند خندید و با لحن لات گونه ای گفت:لات چیه بابا؟من خودم یه پا قیصرم این نفله(اشاره کرد به پیاز)در رفت
    منم با همون لحن گفتم:رخصت پهلوان برم دخلشو بیارم
    متین خندید و گفت:ولی راستش و بخوای واسه اولین بارم بود که می خواستم پیاز بکوبم
    از اول هم معلوم بود تازه کاری
    متین خندید:بی خیال دیزیت و بخور یخ نکنه.
    نهار دوستانه ای را در کنار هم خوردیم و دوباره به اره افتادیم

ادامه دارد
    ویرایش توسط godness : 1390،09،12 در ساعت ساعت : 08:14 بعد از ظهر

6. 439 کاربر از پست godness تشکر کرده اند .

# بلوط # , * hasti * , * حدیث * , ~Niayesh~ , *mania* , *miss minoo* , *Nafise.a9* , *ROJA* , *SaNaY* , *shima* , *soodabeh* , *_*aseman*_* , *ریحانه# , +Neda+ , -Farimah- , -نازلی- , .:aida:. , .arsana. , .Baharak. , .HOMA. , .Mania. , .Mona. , .Monire. , .nox. , .parniya. , 3132 , 677389 , 90ia , @آبی@ , abien , adobba , ady25 , aflak , ahmadi_1362_2 , aidai , alexiiiiiii , alikhademi , ana43 , angel04 , angle92 , Anolin , aqua , Ara19 , architect_shima , arda1 , arezoue , arman_iran , armita1819 , Arrosha , arshan_2010 , ART!ST , Artemisa , asal-1412 , asal-661 , asaletanha , asemane nili , asemanii , asha.to20 , ashkannia , ashoka , atish69 , atyek , ava.n , AVESTA , ayda3 , aygeen , AynAzi , azade_sh , azad_awesome , azar1 , azda , Banner , baran321 , barni , baroon12 , beautyAsalak , Behnoush , benq , bersin , bikari , blub2000 , blue berry , Borono , brain storm , celiji , chandiny , cole , coral , deragun , dish1600 , dokhtare khial , doorin , down13 , EasTern_Girl , eewwqq , elahegood , elhamtt , elia65 , elmira.t , elnaz89 , emaa , eng2day , f1363 , fadai , faezeh88 , fahime 528 , fahime_kiticati , fakhteh 13 , fariba48 , fariba_hed , farizad , farnas , Farnaz , farnaz21 , fary , fatima.h , fatima983 , flavia , foroogh 54 , galanrood , gandomsa , gha3edak , ghazale49 , ghazale96 , ghazghaz , gherti , ghorbani , ghorob89 , gili , gol nastaran , golchaghe , goldoone22 , Gole Yassaman , granaz , hadi88 , hala , hanayi , hana_m , harimeshgh , hasti59 , helik , hitana , hoda_b , homa41 , honey_x , hooman770 , hooriya_y , horin , ili mah , j.ghanavizi , jimbo , JonasRahimi , judy abbott , kathyn , kati.f , katy , kfdh , khakbaz , khoshi , kimia 2008 , kiumars , leila.kh , Leila2154 , leila93 , leona , lili 20 , lili5225 , lindalili , M.R.K , M.shasusa , m0zhdeh , mahana1 , mahbob_sh , Mahdis @69 , mahdis eli , maheasemun , mahnazmom , mahsa.nadi , mahsamoon , mahsaok , mahshid_3d , mahtab payda , mamorin , maral.eliya , marjanagn , marmara25 , mary341 , maryam naimi , maryam1 , maryam63279 , maskari , meno , mersad20 , messi1 , me_ned , mfr60 , Mina.LoveStar , mina68 , mirage , misha_porro , miss maryam , Miss NiloO , miss.no1.2004 , mmostofi , Mohajeretanha , mona.65 , mona_mnjs , monir1343 , ms_f90 , mta farokhzad , m_mah , n!loof@r , naazi , nadia1 , nadjafi , nafas-t , nafas44 , nafas_akhar , Nahid_m , najmehf , nana22 , nane sarma , Nargis-narcisse , nasi & somi , nasimrahi , nasrin22 , nastaran86 , nazanin_nm , nazi shirazi , nbanoo , nbm.1376 , nedaj , negar1390 , negin.b , negin777 , New Age , new idea , niayesh00 , nika21 , niloofarafoolin , niloofarane , nina20 , noooor , olala , oldooz bala , omidi , p.gh , padideh_hs , PAEEZ70 , paeezi , paiz , paniz_g66 , pariedarya , parmis86 , parmis91 , patt_matt2001 , pegiiiiiiiii , persian-star , pink_daughter , pr.delafrouz , Qeen , RafOneh , *Arefeh* , rahel194 , rina_rita14 , Romani , royamehraban , ROZ GOL , rozita maryam , s.fzpr , s.invisible , S@min , saba1324 , sabouraneh , sada , saegheh , saeide735 , sahar03 , sahari , saharmn , sahel_m , samim , samira1362 , Samira_Sabbaghi , sanashsh , sanaz_ , sania555 , sansi , sapidkooh , sara parvizi , saratab , se7en-1991 , sedena , sefid65 , seli jon , Selvia , serendipity6812 , serentipiti , setare.jaberi , setareh30 , setayesh1363 , setayesh_p995 , sevin62 , SH@BT@B86 , shafagh 69 , shaghayagh banoO , shaghayegh69 , shalizar2 , shamim-27 , sharghi , shatot , sheida_953 , Shifteh , shiva joon , sipa , sirius , snopoy , Snow Dream , Sokout , solia , sollmaz , stiv , syhbyt , symorgh , S_64 , sαвα , T T--THR , Taataa , tama1011 , tania_7 , tannaz22 , tara110 , taraneh joon , taraneh24 , taranom71 , tara_5877 , tazianeh , tenten , tghyasfr , tina 1989 , titinaz , tono , vanas , venus7021 , violet_kl , wenela , white rose , wintergirl , yalda97 , yaman , yaqush , yasam , yasekabud , yasesabs , yasi memol , yasi70 , yasnaa , zahra1371 , zahra_jk , zanbagh , zeinabjoon , zeinab_bl , ziglernata , zohrehm64 , _Azadeh_ , ~anahita~ , ~farzaneh jan~ , ~MAR MAR~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~SAREH~ , ~Tulip~ , آبجی نیلوفر , آذردخت , آرتمیس 98 , آرشا , آسوده , اتل و متل , ارتمیس * , ارزو. , ارشيا كوچولو , اسمون , اهریمن چشم زرد , بارانیان , بازیگوش , برادپیت , بلور , بهارجون , بی بی گل , تمنای دل , تهمتن , توهم سبز** , دلنيا61 , رز وحشی , روشناک , روياي ابي , رویای من او , زردولگ , زری , زهره عشقی , زوها , س_م_م_ , سانجانا , ستاره بارون , سرتق , سوداا , شبنم , شیوا , طلوع عشق , علی رضاایران , غنچه خاموش , فاطیما8 , لیلا931 , م.م.ر , مادام بی موسیو , محبوبه_م , مرضی2 , منا64 , مهرآذین , مهشاد فتحی پور , مهنا2 , ناشناس58 , نامی , نسيا , نصرا... , نماز67 , نهـــا , نيلا... , نی لو فر , نیان , نیایش 11 , نیلوفر:-) , نینا.1989 , پرنسس-1245 , پرواس , پیازچه , چپ دست , کاساندا , کیمیا1388 , گابریلا , گل یاس , گلبو , یارا , یاسی وثوقی , ღ ghazali ღ

7. Top | #54

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    0.64
    تشکر از کاربر
    7,656

تا رامسر به موسیقی ملایمی که از ضبط ماشین پخش می شد گوش دادیم هر دومون تو فکر بودیم
    نمی دونم چرا حس می کردم اونم داره به چیزی فکر می کنه که من فکر می کنم
    به هر حال تا وقتی که به رامسر رسیدیم صدا از هیچکدوممون در نیامد
    با راهنمایی من به خونه بی بی رسیدیم
    خونه بی بی بر خلاف تمام ساختمان های اون ناحیه ویلایی نبود یک کلبه کوچک که جای در ورودی حصار چوبی داشت و بعد خانه ای کوچک در میان انبوهی از درختان پیدا می شد تقریبا می شد گفت مجاور دریا ست البته نه اونقدر که موج ها به خونه برسن اما خوب نزدیک بود از جلوی در ورودی صدای دریا می آمد.بعضی اوقات فکر می کردم چه طور این پیرزن از این سر و صدا و هیاهوی دریا کلافه نمی شه در عین ارامشی که به ادم می داد می تونست زجر اور هم باشه
    با ذوق از ماشین پایین پریدم و سمت حصارهای چوبی رفتم اما با صدای متین متوقف شدم
    متین:هی دختر صبر کن مثلا من مهمون توام واسا با هم بریم
    ایستادم تا متین بهم برسه
    از جلوی در فریاد زدم
    صاب خونه مهمون نمی خوای؟
    بی بی سرش را از پنجره چوبی کلبه اش بیرون کرد و با دیدن من گفت:بهار مادر خودتی یا خواب نما شدم
    متین جوری که فقط من بشنوم اهسته و با لحن شوخی گفت:خود ناکسشه بی بی خانم
    چپ چپ نگاش کردم و سریع گفت:پوزش ملکه
    بی بی جون خود خودمم به چشمات شک نکن
    بی بی سریع بیرون امد از دیدنش دلم شکست چقدر شکسته شده بود کمرش خمیده تر شده بود و چین و چروکای صورتش عمیق تر
    سمتش رفتم و دستش و بوسیدم
    مثل همیشه بوی گلاب و گل محمدی می داد
    نفس عمیقی کشیدم عطر تنشو دوست داشتم
    از اغوشش که بیرون امدم دیدم چشماش خیسه
    نبینم اشکتو عشق من
    بی بی با صدای بغض الودی گفت:چند ماه پیش هر شب خواب بد واست می دیدم هر چی به این مامانت می گفتم گوشی را به تو بده باهات حرف بزنم دلم اروم بگیره می گفت رفتی خارج درس بخونی اما صداش غم داشت همین دلمو اتش می زد
    من فدای اون دلت بشم بی بی خانمی یه مدت نبودم شرمند ولی الان سر و مور و گنده در خدمتم
    بی بی خندید و اشاره به اندام اب رفتم کرد و گفت:اره چقدرم که گنده
    بی بی جونم چهار کیلو چربی که غصه خوردن نداره یه هفته ای بر می گرده
    بی بی که تازه متوجه متین شده بود نگاهی خریدارانه بهش انداخت و گفت:چشمم روشن بی خبر بی بیتم که شوهر کردی
    متین مودبانه سلام کرد
    من در پاسخ بی بی گفتم:نه بی بی جون شوهر چیه مگه مغز خر خوردم اقا شایسته از دوستانه
    بی بی با نگاه مشکوکی گفت:ادم با دوستان میاد سفر؟؟؟؟
    متین:بی بی خانم من واسه چند وقت قراره راننده بها....خانم شریفی باشم
    بی بی عینکش را جا به جا کرد و گفت:که اینجور که اینجور
    بله همین جور
    بی بی:چیزی که شما تو اینه می بینید من تو خشت خام می بینم.پس منو مسخره نکنید
    بی بی جون مسخره چیه راستشو گفتم
    بی بی- رنگ رخساره خبر می دهد از سر درون .بیاین بیاین بریم داخل
    بی بی جلو رفت .می خواستم پشت سرش وارد خونه بشم که متین از عقب دستمو گرفت
    تو دلم گفتم این باز جو گیر شد
    متین منو بر گردوند
    سرم را پایین انداخته بودم نمی دونم چرا حس می کردم گونه هام سرخ شده
    متین دست زیر چونه ام گذاشت و سرم را بالا آورد
    متین:ببینم رخسارت چه رنگی شده که بی بی خانمت همچین فکری کرد
    واسه اینکه ضایع نشم با خونسردی به چشماش زل زدم
    متین با لبخند و لحن شوخی گفت:منم بودم همچین فکری می کردم
    بچه پررو می خواست رو دست بزنه اما خبر نداشت که اگه این شب هفته من شب چهلم
    نه جناب شایسته اگه بی بی جونم فکری کرده به خاطر گونه های گل انداخته شما بوده نه صورت بی تفاوت من
    متین نا خوداگاه دستش را به سمت صورتش برد و گونه هاش و لمس کرد
    خندم گرفت چه زود خودشو لو داد
    خندیدم و گفتم:تو که از خودت مطمئن نیستی واسه چی به دیگران تهمت میزنی
    به داخل کلبه بی بی رفتم اما متین پشت سرم نیامد گوشه پرده را کنار زدم ببینم کجاست
    دیدمش داشت توی اینه کنار ماشین صورت خودشو نگاه می کرد
    الهی این چقدر به خودش شکه
    دیدم داشت میامد سمت کلبه واسه همین سریع پرده را انداختم و به اشپزخانه کمک بی بی رفتم
    چای و ریخته بود چایش مثل همیشه خوش رنگ و تازه دم بود سینی را به دستم داد
    بی بی:اینو ببره تا منم شیرینی را بیارم
    سینی چای را برداشتم و بیرون رفتم
    متین روی مبل نشسته بود
    سینی چای را رو به روش گرفتم
    متین:این چایی خوردن داره ها
    پس بخور چون این اتفاق تکرار نشدنیه
    متین:اخه بی ذوق اون بدبختی که می خواد بیاد تو رو بگیره به چیه تو دلخوش باشه
    با پررویی گفتم:به کمالاتم
    متین لپمو لپمو گرفت و محکم کشید و گفت:کمال جان بار اخرت باشه از پشت پنجره مردم و دید میزنیا
    ول کن لپمو کندی
    متین:بگو باشه
    انقدر درد داشتم که سریع گفتم:باشه باشه
    متین لپمو رها کرد
    (پس دیده بود از پشت پنجره زاغ سیاشو چوب می زنم)
    با وارد شد بی بی متین لبخندشو خورد و مودب نشست منم بحث و ادامه ندادم

ادامه دارد
    طراوت بهار | godness کاربر سایت | معرفی و نقد کتاب
    ویرایش توسط godness : 1390،09،11 در ساعت ساعت : 09:42 بعد از ظهر

8. 441 کاربر از پست godness تشکر کرده اند .

# بلوط # , * hasti * , * حدیث * , ~Niayesh~ , *mania* , *miss minoo* , *Nafise.a9* , *ROJA* , *SaNaY* , *sara , *shima* , *soodabeh* , *_*aseman*_* , *ریحانه# , *شهرزاد , +Neda+ , -Farimah- , -نازلی- , .:aida:. , .arsana. , .Baharak. , .HOMA. , .Mania. , .Mona. , .Monire. , .nox. , .parniya. , 3132 , 677389 , 90ia , abien , adobba , ady25 , aflak , ahmadi_1362_2 , aidai , alexiiiiiii , alikhademi , ana43 , angel04 , angle92 , Anolin , aqua , Ara19 , architect_shima , arda1 , arezoue , arman_iran , armita1819 , Arrosha , arshan_2010 , ART!ST , Artemisa , asal-1412 , asal-661 , asaletanha , asemane nili , asemanii , asha.to20 , ashkannia , ashoka , atish69 , atyek , ava.n , AVESTA , aygeen , AynAzi , azade_sh , azad_awesome , azar1 , azda , Banner , baran321 , barni , baroon12 , Behnoush , benq , bersin , bikari , binam , blub2000 , blue berry , Borono , brain storm , celiji , chandiny , cole , deragun , dish1600 , dokhtare khial , doorin , dr.yasaman , EasTern_Girl , eewwqq , elahegood , elhamtt , elia65 , elmira.t , elnaz89 , emaa , eng2day , eteb , f1363 , fadai , faezeh88 , Fafa Oi , fahime 528 , fahime_kiticati , fakhteh 13 , fariba48 , fariba_hed , farizad , farnas , Farnaz , farnaz21 , fary , fatima.h , fatima983 , flavia , foroogh 54 , galanrood , gandomsa , gha3edak , ghazale49 , ghazale96 , ghazghaz , gherti , ghorbani , ghorob89 , gili , gol nastaran , golchaghe , goldoone22 , Gole Yassaman , granaz , hadi88 , hala , hanayi , hana_m , harimeshgh , hasti59 , helik , hoda_b , homa41 , honey_x , hooman770 , hooriya_y , horin , ili mah , Irani , j.ghanavizi , jimbo , JonasRahimi , judy abbott , kathyn , kati.f , katy , kfdh , khakbaz , khoshi , kimia 2008 , kiumars , leila.kh , Leila2154 , leila93 , lili 20 , lili5225 , lindalili , M.R.K , M.shasusa , m0zhdeh , mahana1 , mahbob_sh , Mahdis @69 , mahdis eli , maheasemun , mahnazmom , mahsa.nadi , mahsamoon , mahsaok , mahshid_3d , mahtab payda , mahtab10 , mamorin , maral.eliya , marjanagn , marmara25 , mary341 , maryam naimi , maryam1 , maryam63279 , masoumeh , mehrnaz.v , meno , mersad20 , mesi , messi1 , me_ned , mfr60 , Mina.LoveStar , mina68 , mirage , misha_porro , miss maryam , miss.no1.2004 , mmostofi , Mohajeretanha , mona.65 , mona_mnjs , monir1343 , mta farokhzad , mushtata , m_mah , naazi , nadia1 , nadjafi , nafas-t , nafas44 , nafas_akhar , Nahid_m , najmehf , nana22 , nane sarma , Nargis-narcisse , nasi & somi , nasimrahi , nasrin22 , nastaran86 , nazanin_nm , nazi shirazi , nbanoo , nbm.1376 , nedaj , negar1390 , negin.b , negin777 , New Age , new idea , niayesh00 , nika21 , nikitaaa24 , niloofarafoolin , niloofarane , nina20 , noooor , olala , oldooz bala , omidi , p.gh , padideh_hs , PAEEZ70 , paeezi , paiz , pani jooni , paniz_g66 , pariedarya , parmis86 , parmis91 , patt_matt2001 , pegiiiiiiiii , persian-star , pink_daughter , Qeen , RafOneh , *Arefeh* , rahel194 , reza9000 , rina_rita14 , royamehraban , ROZ GOL , rozita maryam , s.fzpr , s.invisible , saba1324 , sabouraneh , sada , saegheh , saeide735 , sahar03 , sahari , sahel_m , samim , samira1362 , Samira_Sabbaghi , sanashsh , sanaz_ , sania555 , sansi , sapidkooh , sara parvizi , saratab , se7en-1991 , sedena , seli jon , Selvia , serendipity6812 , serentipiti , setare.jaberi , setareh30 , setayesh1363 , setayesh_p995 , sevin62 , SH@BT@B86 , shaghayegh69 , shalizar2 , shamim-27 , sharghi , shatot , sheida_953 , Shifteh , shiva joon , sipa , sirius , snopoy , Snow Dream , sogand1 , Sokout , solia , sollmaz , stiv , syhbyt , symorgh , S_64 , sαвα , T T--THR , Taataa , tama1011 , tania_7 , tannaz22 , tara110 , taraneh joon , taraneh24 , taranom71 , tara_5877 , tazianeh , tenten , tghyasfr , tina 1989 , titinaz , tono , vanas , venus7021 , violet_kl , wenela , white rose , wintergirl , yalda97 , yaman , yaqush , yasam , yasekabud , yasesabs , yasi70 , yasnaa , z.arjmand , zahra_jk , zanbagh , zeinabjoon , zeinab_bl , ziglernata , zohrehm64 , zy_jahromi , _Azadeh_ , ~ kamelia ~ , ~farzaneh jan~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~SAREH~ , ~Tulip~ , آبجی نیلوفر , آذردخت , آرتمیس 98 , آرشا , اتل و متل , ارتمیس * , ارزو. , ارشيا كوچولو , اسمون , اهریمن چشم زرد , بارانیان , بازیگوش , برادپیت , بلور , بهارجون , بی بی گل , تمنای دل , تهمتن , توهم سبز** , دلنيا61 , رز وحشی , رولا , روياي ابي , رویای من او , زردولگ , زری , زهره عشقی , زوها , س_م_م_ , سانجانا , ستاره بارون , سرتق , سوداا , شبنم , شیوا , طبیعت , طلوع عشق , علی رضاایران , غنچه خاموش , فاطیما8 , لیلا931 , م.م.ر , مادام بی موسیو , محبوبه_م , مرضی2 , منا64 , مهرآذین , مهشاد فتحی پور , مهنا2 , ناشناس58 , نامی , نسيا , نماز67 , نيلا... , نگاه7732 , نی لو فر , نیان , نیایش 11 , نیلوفر:-) , نیکولا 71 , پرماه , پرنسس-1245 , پرواس , پیازچه , چپ دست , کاساندا , کیمیا1388 , گابریلا , گل یاس , یاسی وثوقی , ღ ghazali ღ , ღღ Parisa ღღ

9. Top | #55

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    0.64
    تشکر از کاربر
    7,656

بحث و گفت و گو بر سر مسائل عادی و روزمره تا شب ادامه داشت بی بی حال مادر و پدر تا سبزی فروش محله را جویا می شد و منم ذکر سلامت می کردم
    ساعت تقریبا 9 بود که بعد از خوردن دست پخت بی نظیر بی بی متین عزم رفتن کرد
    کجا؟؟
    متین:میرم هتل
    بی بی:مگه اینجا بهت بد میگذره کاکول به سر ؟
    بی بی همیشه بهنام و کاکول به سر صدا میزد برام جالب بود که چرا متینم این شکلی صدا میزنه.راستش ادما سخت تو دل بی بی جا میشدن اما همین که مهر کسی به دلش نشست دیگه دنیا میشد ضد اون بی بی پشتش بود
    مثل اینکه متین هم خودشو تو دل بی بی جا کرده بود
    اخه بی بی بهنام و خیلی دوست داشت یه جور می پرستیدش همه یه طرف بهنام یه طرف البته منم که یکی یدونش بودم و بقول بهنام لوس و دیوانه اش خیلی دوست داشت
    متین:نه بی بی جون این چه حرفی هم صحبتی با شما واسه من مایه ی افتخاره ولی خوب درست نیست شب و اینجا بمونم
    متین راست می گفت درست نبود بمونه
    کلبه کوچکی که فقط دو خواب داشت با یه نگهبان پیر مثل بی بی که تا سر رو بالش می ذاشت بیهوش می شد بدجور موندنش بد بود اما بی بی مصرانه می خواست که متین بمونه
    دوست داشتم دهن باز کنم و بگم بی بی من فکر منم باش که یه ساعت دیگه که شما بیهوش شدی باید با این گوریل تنها سر کنم اینم که با کار امروزش نشون داد اونقدرا هم کبریت بی خطری نیست
    بلاخره بی بی پیروز شد و متین موند
    یه لحظه ترسیدم
    متین اهسته و با لحن شیطونی گفت:ای وای خانم شریفی چرا رنگتون شده مثل گچ
    متین خجالت نمی کشی این پیرزن یه چیزی می گه تو واقعا می خوای بمونی
    متین:اره می خوام بمونم تو چرا ناراحتی قرار نیست که تو اتاق پیش تو بخوابم .ملکه جوان تشریف میبرن پیش بی بی خانمشون منم تو اون یکی اتاق می خوابم
    کور خوندی من پیش بی بی بخواب نیستم صدای خور و پفش تا صبح دیونه ام می کنه
    متین:یعنی می خوای پیش من بخوابی؟
    نخیر جنبعالی پیش بی بی می خوابی
    متین:قصد ندارم تن بابابزرگتو توی قبر بلرزونم
    نترس بابا بزرگ خدابیامرزم تا حالا فسیل شده
    متین بلند زد زیر خنده و گفت:خیلی وقیحی دختر
    وقیح تر از تو؟؟؟؟؟؟؟پاشو برو هتل ببینم
    متین:بهار وقتی می گی برو دلم می خواد بمونم
    بلاخره اون شب هر کاری کردم نتونستم متین و بیرون کنم موند
    اون توی سالن خوابید بی بی تو اتاق خودش منم توی اتاق اینوری
    موقع خواب اصرار داشتم بی بی سمعکشو در نیاره اما قبول نکرد میگفت اونجوری که خوابم نمی بره
    خدایا خودمو به تو سپردم
    رفتم تو اتاقم و در بستم اتاقای کلبه بی بی هم که کلید نداشت
    دلم می خواست خودمو خفه کنم
    نه چرا خودمو خفه کنم این متین و خفه می کنم
    خلاصه بعد از کلی این پهلو و اون پهلو شدن خوابیدم
    ساعت 3 بود که از خواب پریدم دهنم خشک شده بود نیاز شدیدی به اب داشتم اما پارچ اب تو اشپزخانه بود و واسه رسیدن از اشپزخانه هم باید از سالن می گذشتم جای که متین اونجا خواب بود
    خلاصه بی خیالش شدم از بی ابی که ادم نمیمیره
    تا ساعت 4 تحمل کردم اما نه انگار داشتم به دیار باقی می شتافتم بد رقم تشنه بودم جوری که گلوم هم می سوخت
    یا خدایی گفتم و بیرون رفتم
    کلبه تاریک بود تاریک تاریک
    اخه یکی نیست بگه بی بی من یه فانوسی یه چیزی تو این سالن میذاشتی واسه دلخوشی هم که شده سو سو کنه
    انقدر کلبه تاریک بود که حتی نمی دیدم متین کجا خوابیده
    تصمیم گرفتم از کناره دیوار دست بگیرم و حرکت کنم مطمئنا کنار دیوار که نخوابیده بود
    چشممو بستم و دلم و زدم به دریا و حرکت کردم تقریبا رسیده بود از خوشحالی تو پوست خودم نمی گنجیدم چقدر خوب شد که با این گودزیلا بر خورد نکردم چندتا قدم اخر را سریع تر برداشتم
    اما
    یه لحظه احساس کردم پام گیر کرد و خوردم زمین
    اما نه انگار رو زمین نبودم اینو از صدای فریاد متین که گفت:اخ فهمیدم
    خدا منو بزنه افتاده بودم رو متین
    متین مطمئن بود منم یعنی نمی شد اشتباه گرفت اخه هیکل من با هیکل بی بی جون یکی بود !!!!!!!!!!
    اما اقا خودشو زده بود به خریت
    دستش را دور کمرم حلقه کرده بود و منو به خودش می فشرد و می گفت:الهی بمیرم بی بی جون اسیب که ندیدین
    زبونم بند امده بود
    متین:بی بی جون اگه فکر می کنی اینجا راحت تری همینجا بخوابااااا منو مثل پسرت بدون
    دستم و روی سینه ستبرش گذاشتم تا تکیه گاهی باشه واسه بلند شدنم
    اما حلقه دستشو تنگتر کرد
    متین مسخره بازی در نیار . ندیدمت .دستتو بکش می خوام پاشم
    متین:مطمئنی ندیدی؟
    متین اون روی سگ منو بالا نیار
    متین:چه بد اخلاق نصفه شبی به من حمله کرده یه چیزیم بدهکار شدم.ای خدا می بینی چه زمونه ای شده دخترم دخترای قدیم
    با لحن جدی گفتم:متین خواهش می کنم .اینجوری معذبم
    متین:خیلی خوب اول دیه منو بده بعد پاشو
    دیه؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
    متین:اره دیگه شکم و کمرمو زدی داغون کردی
    خیلی خوب فردا نقدا می پردازم
    متین:نه همین حالا
    قبول بزار برم کیف پولمو بیارم
    متین:وجه نقد نمی خوام
    پس چی می خوای؟؟؟؟؟؟
    متین صورتشو جلو اورد
    با دست صورتشو به عقب حول دادم و گفتم:قرار بود تکرار نشه
    متین دستش و از دور کمر شل کرد و گفت:باشه ببخشید
    بلند شدم
    متین هم بلند شد و روی تشکش نشست
    به طرف اشپزخانه رفتم و لیوان ابی پر کردم
    ای سرب داغ بخورم یکی نیست بگه حالا که افتادی روش تشنگیت رفع شد
    بعد از خوردن اب از کنارش رد می شدم که گفت:شب خوش ملکه جوان
    اهسته در حالی که صدام گرفته بود گفتم:شب تو هم
    به اتاقم بر گشتم دیگه تا صبح نتونستم چشم رو هم بزارم

ادامه دارد
    نظر بدین لطفا

10. 430 کاربر از پست godness تشکر کرده اند .

# بلوط # , * hasti * , * حدیث * , **Icy girl** , ~Niayesh~ , *mania* , *Nafise.a9* , *ROJA* , *SaNaY* , *sara , *shima* , *soodabeh* , *_*aseman*_* , *ریحانه# , *شهرزاد , +Neda+ , -Farimah- , -نازلی- , .:aida:. , .arsana. , .Baharak. , .HOMA. , .Mania. , .Mona. , .Monire. , .nox. , .parniya. , 3132 , 677389 , 90ia , abien , adobba , ady25 , aflak , ahmadi_1362_2 , aidai , alexiiiiiii , alikhademi , ana43 , angel04 , angle92 , Anolin , aqua , Ara19 , architect_shima , arda1 , arezoue , arman_iran , armita1819 , Arrosha , arshan_2010 , ART!ST , Artemisa , asal-1412 , asal-661 , asaletanha , asemane nili , asemanii , asha.to20 , ashkannia , ashoka , atish69 , atyek , ava.n , AVESTA , aygeen , AynAzi , azade_sh , azar1 , azda , Banner , baran321 , barni , Behnoush , benq , bersin , bikari , binam , blub2000 , blue berry , Borono , brain storm , celiji , chandiny , cole , daneshsetareh , deragun , dish1600 , dokhtare khial , doorin , down13 , EasTern_Girl , eewwqq , elahegood , elhamtt , elia65 , elmira.t , elnaz89 , emaa , eng2day , f1363 , fadai , faezeh88 , Fafa Oi , fahime 528 , fahime_kiticati , fakhteh 13 , fariba48 , fariba_hed , farizad , farnas , Farnaz , farnaz21 , fary , fatima.h , fatima983 , flavia , foroogh 54 , galanrood , gandomsa , gha3edak , ghazale49 , ghazale96 , ghazghaz , gherti , ghorbani , ghorob89 , gili , golchaghe , goldoone22 , Gole Yassaman , granaz , hala , hanayi , hana_m , harimeshgh , hasti59 , helik , hessss , hoda_b , honey_x , hooman770 , hooriya_y , horin , ili mah , Irani , j.ghanavizi , jimbo , JonasRahimi , kathyn , kati.f , katy , kfdh , khoshi , kimia 2008 , kiumars , leila.kh , Leila2154 , leila93 , lili 20 , lili5225 , lindalili , M.R.K , M.shasusa , m0zhdeh , mahana1 , mahbob_sh , Mahdis @69 , mahdis eli , maheasemun , mahnazmom , mahsa.nadi , mahsamoon , mahsaok , mahshid_3d , mahtab payda , mahtab10 , mamorin , maral.eliya , marjanagn , marmara25 , mary341 , maryam naimi , maryam1 , maryam63279 , maryam_mariusz , masoumeh , meno , mersad20 , messi1 , me_ned , Mina.LoveStar , mina68 , mirage , misha_porro , miss maryam , Miss NiloO , miss.no1.2004 , mmostofi , Mohajeretanha , mona.65 , mona_mnjs , monir1343 , ms_f90 , mta farokhzad , m_mah , naazi , nadia1 , nadjafi , nafas-t , nafas44 , nafas_akhar , Nahid_m , najmehf , nana22 , nane sarma , Nargis-narcisse , nasrin22 , nastaran86 , nazanin_nm , nazi shirazi , nbanoo , nbm.1376 , nedaj , negar1390 , negin.b , negin777 , New Age , new idea , niayesh00 , nika21 , nikitaaa24 , niloofarafoolin , niloofarane , nina20 , noooor , olala , oldooz bala , omidi , padideh_hs , PAEEZ70 , paeezi , paiz , paniz_g66 , pariedarya , parmis86 , parmis91 , patt_matt2001 , persian-star , pink_daughter , pr.delafrouz , Qeen , RafOneh , rahel194 , reza9000 , rina_rita14 , Romani , roya1365 , royamehraban , ROZ GOL , rozita maryam , s.fzpr , s.invisible , S@min , saba 68 , sabamanager , sabouraneh , sada , saeide735 , sahar03 , sahari , sahel_m , samim , sanashsh , sanaz_ , sania555 , sansi , sapidkooh , sara parvizi , saratab , se7en-1991 , sedena , sefid65 , seli jon , Selvia , serendipity6812 , serentipiti , setare.jaberi , setareh30 , setayesh1363 , setayesh_p995 , sevin62 , SH@BT@B86 , shafagh 69 , shaghayegh69 , shalizar2 , shamim-27 , sharghi , shatot , sheida_953 , Shifteh , shiva joon , sipa , sirius , snopoy , Snow Dream , sogand1 , Sokout , solia , sollmaz , stiv , syhbyt , symorgh , S_64 , sαвα , T T--THR , Taataa , tama1011 , tania_7 , tannaz22 , taraneh joon , taraneh24 , taranom71 , tara_5877 , tazianeh , tenten , tghyasfr , tina 1989 , titinaz , tono , vanas , venus7021 , violet_kl , wenela , white rose , wintergirl , yalda97 , yaman , yaqush , yasam , yasekabud , yasesabs , yasi70 , yasnaa , zahra_jk , zanbagh , zeinabjoon , zeinab_bl , ziglernata , zohrehm64 , zy_jahromi , _Azadeh_ , ~anahita~ , ~pArnYa~ , ~SAREH~ , ~Tulip~ , آبجی نیلوفر , آذردخت , آرتمیس 98 , آرشا , اب و اتش , اتل و متل , ارتمیس * , ارزو. , ارشيا كوچولو , اسمون , بازیگوش , برادپیت , بلور , بهارجون , بی بی گل , تمنای دل , تهمتن , توهم سبز** , رز وحشی , روشناک , روياي ابي , رویا 60 , رویای من او , زردولگ , زری , زهره عشقی , زوها , س_م_م_ , سانجانا , ستاره بارون , سرتق , سوداا , شبنم , شیربیشه , شیوا , طبیعت , طلوع عشق , علی رضاایران , غنچه خاموش , فاطیما8 , لیلا931 , م.م.ر , مادام بی موسیو , محبوبه_م , مرضی2 , مریم عسل , منا64 , مهرآذین , مهشاد فتحی پور , مهنا2 , ناشناس58 , نامی , نسيا , نماز67 , نيلا... , نگاه7732 , نی لو فر , نیان , نیایش 11 , نیلوفر:-) , نینا.1989 , نیکولا 71 , پرنسس-1245 , پرواس , پیازچه , چپ دست , کاساندا , کیمیا1388 , گابریلا , گل یاس , یارا , یاسی وثوقی , ღ ghazali ღ , ღღ Parisa ღღ

11. Top | #56

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    0.64
    تشکر از کاربر
    7,656

صبح با چشمای پف کرده بیدار شدم وضع صورت متین هم بهتر از من نبود و این نشون می داد هیچکدوممون شب ارامی نداشتیم صبحانه ای که بی بی حاضر کرد بود و خوردیم
    خبری از بی بی نبود نمی دونم این پیرزن کجا ول کرده رفته
    متین یه ریز رو نروم بود هر 2 دقیقه یک بار می پرسید
    متین: بهار این تن بمیره دیشب عمدی نبود؟
    متین من با چه زبانی باید ازت خواهش کنم قضیه دیشب و فراموش کنی
    متین چشماش و ریز کرد و لخند شیطنت امیزی زد و گفت:قضیه دیشب فراموشی نشدنیه
    متین خیلی.......
    متین:خیلی چی ملکه؟
    هیچی
    متین:نه بگو جون من
    متین سر به سر من نزار
    لحنم انقدر جدی بود که متین خودشو جمع کرد و دیگه در مورد دیشب حرفی نزد
    یک ساعت بعد بی بی امد
    اقور بخیر بی بی جان کجا تشریف داشتی؟
    بی بی:رفته بودم سر خاک یار بی وفام
    بی بی هر روز سر خاک شوهرش می رفت و باهاش تجدید پیمان می کرد از این کارش خوشم میامد با اینکه تو دوران جوانی بیوه شده بود اما با وجود خواستگارای خوب هم ازدواج نکرده بود به قول خودش بیوه بشی طلاق بگیری یا هر چیز دیگه ای هیچ وقت از فکر شوهر اولت بیرون نمیای.هر اغوشی را با اغوش اون مقایسه می کنی و ناخوداگاه به یادشی و این یعنی ظلم به ادمی که با تو ازدواج کرده
    تفکر بی بی درست نبود اما من قبولش داشتم به قول بی بی خدا یکی یار یکی
    یک بار ازدواج کن برای همیشه باهاش بمون یا با خود طرف یا با یادش
    بی بی مثل اینکه یه دفعه به یاد چیزی افتاده باشه گفت:هی ببینم شما دو تا بهم محرمید؟
    منو متین در جا خشکمون زد و با بهت به یکدیگر نگاه کردیم
    بی بی:مگه زبونتون و اقا گرگه خورده
    متین:از حرف شما تعجب کردیم
    بی بی:واسه چی تعجب؟
    بی بی جان چرا همچین فکری می کنید
    بی بی -اخه دیدم دیشب تو بغل همدیگه بودید
    شاخم در امد این از کجا دیده بود
    داشتم از خجالت فسیل میشدم
    متین:نه بی بی جون دیشب بهار خانم می خواستن برن اشپزخونه پاشون به تشک من گیر کرد این شد که افتادن.......ولی باور کنید ناخواسته بود
    بی بی عینکشو جابه جا کرد و گفت:اون ناخواسته افتاد تو بغل تو.تو چی؟تو هم ناخواسته سفت چسبیده بودیش
    (این بی بی ما روز روشن نه چشمش می دید نه گوشش درست می شنید نمی دونم تو اون تاریکی که من هیجا را ندیده بودم این چه جوری زوم کرده بوده رو ما)
    دیگه عملا دلم می خواست زمین دهن وا کنه و منو ببلعه
    متین هم که صورتش مثل لبو سرخ شده بود
    زد بیرون
    بی بی به خدا.............
    بی بی:می دونم دختر می دونم از همون لحظه که لپات رنگ به رنگ شد فهمیدم غیر عمد بوده
    پس چرا این حرفا رو زدی؟
    بی بی در حالی که بی خیال به سمت اشپزخانه می رفت گفت:کوچکی که اینا را بفهمی
    خوب شما بگید تا بفهمم
    بی بی:دیدی چه جوری رنگ عوض کرد و زبونش بند امد؟
    اهسته گفتم:اره
    خوب این یعنی دیشب واسه اون یه معنی داشته
    بی بی اونم دیشب منظوری نداشت فقط داشت شوخی می کرد پسر جماعت و که می شناسین
    بی بی-اره میشناسم واسه همینه که می گم جدی تر از شوخی بود.پدر سوخته چه دیه هم می خواست
    (وای این بی بی که مثل دوربین ما را زیر نظر داشته همچین با اب و تابم می گفت مثل اینکه داره فیلم تعریف می کنه)
    سرم و پایین انداختم
    بی بی دست زیر چانه ام برد و سرم و بالا اورد و گفت:پسر خوبیه دریابش
    (اخ من فدای اون طرز تفکر اروپایت بشم بی بی جونم)
    حرفی نزدم و منم مثل متین فرار را بر قرار ترجیح دادم و رفتم تو اتاقم

ادامه دارد
    تشکر امتیاز نقد بلاخره یه چیزی که من بفهمم نظرتون راجب رمان چیه دیگه

12. 439 کاربر از پست godness تشکر کرده اند .

# بلوط # , * hasti * , * حدیث * , ~Niayesh~ , *amitis* , *mania* , *Nafise.a9* , *ROJA* , *saba* , *SaNaY* , *sara , *shima* , *soodabeh* , *_*aseman*_* , *ریحانه# , *شهرزاد , +Neda+ , -Farimah- , -نازلی- , .:aida:. , .arsana. , .Baharak. , .HOMA. , .Mania. , .Mona. , .Monire. , .nox. , .parniya. , 3132 , 677389 , 90ia , @آبی@ , abien , adobba , ady25 , aflak , ahmadi_1362_2 , aidai , alexiiiiiii , alikhademi , amal73 , ana43 , angel04 , angle92 , Anolin , aqua , Ara19 , architect_shima , arda1 , arezoue , arman_iran , armita1819 , Arrosha , arshan_2010 , ART!ST , Artemisa , asal-1412 , asal-661 , asaletanha , asemane nili , asemanii , asha.to20 , ashkannia , ashoka , atish69 , atyek , ava.n , AVESTA , aygeen , AynAzi , azade_sh , azad_awesome , azar1 , azda , Banner , baran321 , barni , Behnoush , benq , bersin , bikari , blub2000 , blue berry , Borono , brain storm , carrie , celiji , chandiny , coffee , cole , daneshsetareh , deragun , dish1600 , dokhtare khial , doorin , down13 , EasTern_Girl , eewwqq , elahegood , elhamtt , elia65 , elmira.t , elnaz89 , emaa , euruse , f1363 , fadai , faezeh.sn , faezeh88 , Fafa Oi , fahime 528 , fahime_kiticati , fakhteh 13 , fariba48 , fariba_hed , farizad , farnas , Farnaz , farnaz21 , fary , fatima.h , fatima983 , flavia , foroogh 54 , galanrood , gandomsa , gha3edak , ghazale49 , ghazale96 , ghazghaz , gherti , ghorbani , ghorob89 , gili , golchaghe , goldoone22 , hala , hanayi , hana_m , harimeshgh , hasti59 , helen888 , helik , hessss , hitana , hoda_b , honey_x , hooman770 , hooriya_y , horin , ili mah , Irani , j.ghanavizi , jimbo , JonasRahimi , kathyn , kati.f , katy , kfdh , khakbaz , khoshi , kimia 2008 , kiumars , leila.kh , Leila2154 , leila93 , leona , lili 20 , lili5225 , lindalili , love is.. , M.R.K , m0zhdeh , mahana1 , mahbob_sh , Mahdis @69 , mahdis eli , maheasemun , mahnazmom , MAHSA-O , mahsa.nadi , mahsamoon , mahsaok , mahshid_3d , mahtab payda , mahtab10 , mamorin , maral.eliya , marjanagn , marmara25 , mary341 , maryam naimi , maryam1 , maryam63279 , masoumeh , meno , mersad20 , messi1 , me_ned , Mina.LoveStar , mina68 , mirage , misha_porro , miss maryam , Miss NiloO , miss.no1.2004 , mmostofi , Mohajeretanha , mona.65 , mona_mnjs , monir1343 , ms_f90 , mta farokhzad , mushtata , m_mah , naazi , nadia1 , nadjafi , nafas-t , nafas44 , nafas_akhar , Nahid_m , najmehf , nana22 , nane sarma , Nargis-narcisse , nasimrahi , nasrin22 , nastaran86 , nazanin_nm , nazi shirazi , nbanoo , nbm.1376 , nedaj , negar1390 , negin.b , negin777 , New Age , new idea , niayesh00 , nika21 , nikitaaa24 , niloofarafoolin , niloofarane , nina20 , noooor , nooshin1389 , olala , oldooz bala , omidi , p.gh , padideh_hs , PAEEZ70 , paeezi , paiz , pani jooni , paniz_g66 , pariedarya , parmis86 , parmis91 , patt_matt2001 , persian-star , pink_daughter , pr.delafrouz , Qeen , RafOneh , *Arefeh* , rahel194 , reza9000 , rina_rita14 , Romani , roya1365 , royamehraban , rozita maryam , s.fzpr , s.invisible , saba1324 , sabamanager , sabouraneh , sada , saegheh , saeide735 , sahar03 , saharmn , sahel_m , samim , samira1362 , sanashsh , sanaz_ , sania555 , sansi , sapidkooh , sara parvizi , saratab , se7en-1991 , sedena , sefid65 , seli jon , Selvia , serendipity6812 , serentipiti , setareh30 , setayesh1363 , setayesh_p995 , sete , sevin62 , SH@BT@B86 , shafagh 69 , shaghayagh banoO , shaghayegh69 , shamim-27 , sharghi , shatot , sheida_953 , Shifteh , shiva joon , sipa , sirius , snopoy , Snow Dream , sogand1 , sogolmehrabon , Sokout , solia , sollmaz , stiv , syhbyt , symorgh , S_64 , sαвα , T T--THR , Taataa , tama1011 , tania_7 , tannaz22 , taraneh joon , taraneh24 , tara_5877 , tazianeh , tenten , tghyasfr , tina 1989 , titinaz , tono , vanas , venus7021 , violet_kl , wenela , white rose , wintergirl , yaman , yasam , yasekabud , yasesabs , yasnaa , z.arjmand , zahra_jk , zanbagh , zeinabjoon , zeinab_bl , ziglernata , _Azadeh_ , ~ kamelia ~ , ~anahita~ , ~MAR MAR~ , ~pArnYa~ , ~SAREH~ , ~Tulip~ , آبجی نیلوفر , آذردخت , آرتمیس 98 , آرشا , اب و اتش , اتل و متل , ارتمیس * , ارزو. , ارشيا كوچولو , اسمون , بازیگوش , برادپیت , بلور , بهارجون , بی بی گل , تمنای دل , تهمتن , توهم سبز** , رز وحشی , رها خانم من , روياي ابي , رویا 60 , رویای من او , زردولگ , زری , زهره عشقی , زوها , س_م_م_ , سانجانا , ستاره بارون , سرتق , سوداا , شبنم , شیوا , طبیعت , طلوع عشق , علی رضاایران , غنچه خاموش , فاطیما8 , لیلا931 , م.م.ر , مادام بی موسیو , محبوبه_م , مرضی2 , منا64 , مهرآذین , مهشاد فتحی پور , مهنا2 , ناشناس58 , نامی , نسيا , نماز67 , نيلا... , نگاه7732 , نی لو فر , نیان , نیایش 11 , نیلوفر:-) , نینا.1989 , پرماه , پرنسس-1245 , پرواس , پیازچه , چپ دست , کاساندا , کیمیا1388 , گابریلا , گل یاس , یاسی وثوقی , ღ ghazali ღ

13. Top | #57

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    0.64
    تشکر از کاربر
    7,656

نمی دونستم چه مدت بود که مثل تازه عروسا توی اتاق خودمو حبس کردم فقط می دونستم روی بیرون رفتن و ندارم
    مونده بودم بی بی چه جوری اون وقت شب توی اون تاریکی مطلق ما رو دید میزده
    ای خدا .نمیری متین که هر چی میکشم از تو میکشم
    توی فکر خودم غرق بودم که بی بی صدام زد
    بی بی-بهار بهار
    از اتاق بیرون رفتم
    جانم بی بی؟
    بی بی به گوشی متین که روی میز داشت زنگ می خورد اشاره کرد و گفت:بیا این ماس ماسک و ببر بده به اون کاکل به سر خودشو خفه کرد
    باشه
    بی بی:با ذوق نریا خودتو سنگین بگیر زیادم تحویلش نگیر این مردا را من می شناسم محلشون بدی پررو می شن
    بی بی باور کن متین اصلا واسه من مهم نیست اون فقط یه دوسته یه دوست ساده
    بی بی با لحنی که منو به تمسخر گرفته بود گفت:اره بی بی جون می دونم اخه ادم فقط تو بغل یه دوست ساده حالی به حالی میشه
    با اعتراض گفتم:بی بی انقدر این موضوع نا خواسته را به روم نیارین خجالت میکشم
    بی بی:باشه باشه بجنب قطع میشه ها
    درست بعد از این حرف بی بی صدای زنگ موبایل متین قطع شد
    اشاره کردم قطع شد
    اما دوباره زنگ خورد
    بی بی:مثل اینکه کارش خیلی فوریه بدو
    باشه
    با دو از خونه رفتم بیرون .تمام نیروی خودمو به کاربسته بودم تا به مانیتور موبایل نگاه نکنم اخه مگه من مفتش محله ام که حتما باید بدونم کیه
    هر چی بیشتر تلاش می کردم کمتر موفق می شدم واسه همین زیر چشی نگاهی به مانیتور انداختم
    با دیدن اسم از حرکت ایستادم
    المیرا زیبا
    چند بار اسم و خوندم یعنی واقعا انقدر زیباست که متین لقب زیبا را پسوند اسمش توی موبایلش سیو کنه
    اصلا این با متین چه نسبتی داره ؟
    واسه چی بهش زنگ زده بود؟
    یعنی از من خوشگل تر بود؟
    اینا تمام فکرای بودن که در عرض یک ثانیه در ذهنم نقش بستن
    در کسری از ثانیه تصمیم گرفتم گوشی را جواب بدم این گل دختر هر کس که هست باید بفهمه متین صاحب داره
    دکمه پاسخ و زدم قبل از اینکه من بخوام حرفی بزنم صدای دختری در گوشی پچید
    اه متین بار صدومه که دارم بهت زنگ میزنم هیچ معلوم هست کجایی؟
    المیرا-متین خان واسه اینکه جواب بدی باید زیر لفظی بدم؟؟؟؟
    لحنش انقدر لوند بود که نگفته می بارید که دوست دخترشه
    سرفه ای کردم و گفتم:بله امرتون؟؟؟
    المیرا:اوه خانم ببخشید من فکر کردم با موبایل اقای شایسته تماس گرفتم ولی مثل اینکه اشتباه گرفتم
    نخیر کاملا درست گرفتین
    المیرا جا خورد اما سریع خوشو جمع کرد و گفت:می تونم باهاشون صحبت کنم؟
    اگه می تونستن پاسخگو شما باشن مطمئنا گوشیشون دست من نبود
    المیرا:بله ببخشید مزاحم شدم بعدا تماس می گیرم
    بگم کی زنگ زد؟
    بگید المیرا میشناسه
    میشه خودتون و معرفی کنید تا منم بشناسم
    المیرا:لازمه که شما بشناسید
    البته
    المیرا با تردید پرسید:نامزدشین؟
    شما از نامزدی ما خبر نداشتین؟؟؟؟؟
    المیرا که مثلا می خواست جلوی من کم نیاره گفت:چرا چرا متین گفته بود
    تو دلم به ساده لوحی دختره خندیدم بد رو دست خورده بود
    المیرا:در هر صورت تبریک می گم
    مرسی خانم
    المیرا در حال که از صداش معلوم بود در حال انفجاره گفت:بیشتر از این مزاحم نمیشم
    مراحمید
    المیرا:فقط میشه یه پیام به متین بدین
    البته بفرمایید
    المیرا:بهش بگید دیگه با من تماس نگیره
    در حالی که از بهم زدن ارتباط متین با یک دختر دیگه سر مست بودم گفتم:حتما بهشون می گم
    لطف می کنید خداحافظ
    با خوشحال و شوخ طبعی گفتم:خدا یار و نگهدارتون
    دلم می خواست از المیرا زیبا بپرسم الان دقیقا کجات سوخت؟؟؟؟؟؟اما استغفرالله زیر لب گفتم و بی خیال شدم منم جدیدن بی تربیت شده بودما
    برگشتم که به سمتم کلبه برم اما چشمم روی قامت متین که به تنه ی درخت تکیه زده بود و بدون پلک زدن منو نگاه می کرد ثابت موند
    لبخند ژکوندی گوشه ی لبش بود
    تو دلم گفتم اخه خدا جون قربونت برم از دیشب تا حالا واسه من بدبخت بپا گذاشتی اون از بی بی که دیشب مچمون و گرفت اینم از این گل پسر که اد همین الان باید سر و کلش پیدا می شد و به مکالمه صمیمی من و المیرا جون گوش می داد

ادامه دارد

14. 437 کاربر از پست godness تشکر کرده اند .

# بلوط # , * hasti * , * حدیث * , **Icy girl** , ~Niayesh~ , *amitis* , *mania* , *Nafise.a9* , *ROJA* , *saba* , *SaNaY* , *sara , *shima* , *soodabeh* , *_*aseman*_* , *شهرزاد , +Neda+ , -Farimah- , -نازلی- , .:aida:. , .arsana. , .Baharak. , .HOMA. , .Mania. , .Mona. , .Monire. , .nox. , .parniya. , 3132 , 90ia , abien , adobba , ady25 , aflak , ahmadi_1362_2 , alexiiiiiii , alikhademi , ana43 , angel04 , angle92 , Anolin , aqua , Ara19 , architect_shima , arda1 , arezoue , arman_iran , armita1819 , Arrosha , arshan_2010 , ART!ST , Artemisa , asal-1412 , asal-661 , asaletanha , asemane nili , asemanii , asha.to20 , ashkannia , ashoka , atish69 , atyek , ava.n , AVESTA , ayda3 , aygeen , AynAzi , azade_sh , azad_awesome , azar1 , azda , Banner , baran321 , barni , Behnoush , benq , bersin , bikari , blub2000 , blue berry , Borono , brain storm , carrie , celiji , chandiny , coffee , cole , deragun , dokhtare khial , doorin , dorsa_68 , down13 , dr.yasaman , EasTern_Girl , eewwqq , elahegood , elhamtt , elia65 , elmira.t , elnaz89 , emaa , f1363 , fadai , faezeh.sn , faezeh88 , Fafa Oi , fahime 528 , fahime_kiticati , fariba48 , fariba_hed , farizad , farnas , Farnaz , farnaz21 , fary , fatima.h , fatima983 , flavia , foroogh 54 , galanrood , gandomsa , gha3edak , ghazale49 , ghazale96 , ghazghaz , gherti , ghorbani , ghorob89 , gili , golchaghe , goldoone22 , granaz , hala , hanayi , hana_m , harimeshgh , hasti59 , helen888 , helik , hitana , hoda_b , honey_x , hooman770 , hooriya_y , horin , ili mah , Irani , j.ghanavizi , jimbo , JonasRahimi , kathyn , kati.f , katy , kfdh , khakbaz , khoshi , kimia 2008 , kiumars , leila.kh , Leila2154 , leila93 , leona , lili 20 , lili5225 , lindalili , love is.. , M.R.K , m0zhdeh , mahana1 , mahbob_sh , Mahdis @69 , mahdis eli , maheasemun , mahnazmom , mahsa.nadi , mahsamoon , mahsaok , mahshid_3d , mahtab payda , mahtab10 , mamorin , maral.eliya , marjanagn , marmara25 , mary341 , maryam naimi , maryam1 , maryam63279 , masoumeh , meno , mersad20 , messi1 , me_ned , mfr60 , Mina.LoveStar , mina68 , mirage , misha_porro , miss maryam , Miss NiloO , miss.no1.2004 , mmostofi , Mohajeretanha , mona.65 , mona_mnjs , monir1343 , mta farokhzad , mushtata , m_mah , naazi , nadia1 , nadjafi , nafas44 , nafas_akhar , Nahid_m , najmehf , nana22 , nane sarma , Nargis-narcisse , nasimrahi , nasrin22 , nastaran86 , nazanin_nm , nazi shirazi , nbanoo , nbm.1376 , nedaj , negar1390 , negin.b , negin777 , New Age , new idea , niayesh00 , nika21 , niloofarafoolin , niloofarane , nina20 , noooor , olala , oldooz bala , omidi , p.gh , padideh_hs , PAEEZ70 , paeezi , paiz , paniz_g66 , pariedarya , parmis86 , parmis91 , patt_matt2001 , pegiiiiiiiii , persian-star , pink_daughter , pr.delafrouz , Qeen , RafOneh , *Arefeh* , rahel194 , reza9000 , rina_rita14 , Romani , roya1365 , royamehraban , rozita maryam , s.d.yeganeh , s.fzpr , s.invisible , S@min , saba1324 , sabamanager , sabouraneh , saegheh , saeide735 , sahar03 , saharmn , sahel_m , samim , samira1362 , sanashsh , sanaz_ , sania555 , sansi , sapidkooh , sara parvizi , saratab , se7en-1991 , sedena , sefid65 , seli jon , Selvia , serendipity6812 , serentipiti , setare.jaberi , setareh30 , setayesh1363 , setayesh_p995 , sevin62 , shafagh 69 , shaghayagh banoO , shaghayegh69 , shalizar2 , shamim-27 , sharghi , shatot , sheida_953 , Shifteh , shiva joon , sipa , sirius , snopoy , Snow Dream , sogand1 , sogolmehrabon , Sokout , solia , sollmaz , stiv , syhbyt , symorgh , S_64 , sαвα , T T--THR , Taataa , tama1011 , tania_7 , tannaz22 , taraneh joon , taraneh24 , TARANOMEMEHR , tara_5877 , tazianeh , tenten , tghyasfr , tina 1989 , titinaz , vanas , venus7021 , violet_kl , wenela , white rose , wintergirl , yalda97 , yaman , yaqush , yasam , yasekabud , yasesabs , yasi70 , yasnaa , zahra_jk , zanbagh , Zarizar , zeinabjoon , zeinab_bl , ziglernata , zy_jahromi , _Azadeh_ , ~ kamelia ~ , ~anahita~ , ~MAR MAR~ , ~pArnYa~ , ~SAREH~ , ~Tulip~ , آبجی نیلوفر , آذردخت , آرتمیس 98 , آرشا , آرنیکا , اب و اتش , اتل و متل , ارتمیس * , ارزو. , ارشيا كوچولو , اسمون , بازیگوش , برادپیت , بلور , بهارجون , بی بی گل , ترنم , تمنای دل , تهمتن , توهم سبز** , رز وحشی , روشناک , روياي ابي , رویا 60 , رویای من او , زردولگ , زری , زهره عشقی , زوها , س_م_م_ , سانجانا , ستاره بارون , سرتق , سوداا , شبنم , شیوا , طبیعت , طلوع عشق , علی رضاایران , غنچه خاموش , فاطیما8 , لیلا931 , م.م.ر , مادام بی موسیو , محبوبه_م , مرضی2 , منا64 , مهرآذین , مهشاد فتحی پور , مهنا2 , ناشناس58 , نامی , نسيا , نماز67 , نيلا... , نگاه7732 , نی لو فر , نیان , نیلوفر:-) , نینا.1989 , نیکولا 71 , پرماه , پرنسس-1245 , پرواس , پیازچه , چپ دست , کاساندا , کیمیا1388 , گابریلا , گل یاس , یارا , یاسی وثوقی , ღ ghazali ღ

15. Top | #58

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    0.64
    تشکر از کاربر
    7,656

لبخند متین پر رنگ تر شد گوشی را بهش پس دادم
    تو دلم گفتم:درد .رو اب بخندی
    مطمئنا اگه متین می فهمید به خاطر اون با المیرا اینجوری حرف زدم غروری واسم نمی موند و از بین رفتن غرورم مساوی بود با نابود شدنه شخصیتم
    متین لب باز کرد حرفی بزنه اما حرف نزدشو قطع کردم و گفتم:
    ببین اقای شایسته اگه شنیدی با المیرا اونجوری حرف زدم صرفا به خاطر خودش بود.دوست داشتم بهش بفهمونم ارزشش بیشتر از اونی که عروسک دست پسرای بشه که هیچ تعهدی بهش ندارن و ممکنه دفعه بعد که تماس گرفت نامزدشون تلفن و جواب بده پس خواهشا شایعه احساسی عشقی عاطفی نساز می دونی که اهل این حرفا نیستم
    متین:ولی حرکاتت غیر از این و نشون می ده
    کدوم حرکاتم؟
    متین:همین که سعی داری همه را از اطراف من پراکنده کنی
    در حالی که از کنار متین رد می شدم و به سمت کلبه می رفتم گفتم:من با اطرافیان بهنام هم همین جوری بر خورد می کنم
    متین:خوب واضحه چون بهنام و هم دوست داری البته برادرانه
    با پاسخی که متین داد بر جا خشک شدم خوب شد پشتم بهش بود و متوجه رنگ به رنگ شدن صورتم نشد
    پس متین یه بوایی از احساس من برده بود.در خودم شکستم همیشه دوست داشتم اول دوست داشته بشم و بعد دوست بدارم
    واسه همین باید دید متین و عوض می کردم
    حق با تو .بهنام و دوست دارم اما تا به حال در قلب من به روی هیچ مذکری بجز بهنام و بابام باز نشده
    متین:ثابت کن
    زیر لب باشه گفتم
    سریع به سمت متین برگشتم و گوشیه موبایلش و از دستش کشیدم
    با شماره ای که المیرا تماس گرفته بود تماس گرفتم و صدا را روی پخش گذاشتم
    متین:می خوای چیکار کنی؟
    جوابی ندادم
    صدای المیرا در گوشی پچید
    المیرا:مگه نامزدت بهت نگفت که من گفتم دیگه باهام تماس نگیری
    منم المیرا خانم
    المیرا با لحن سردی گفت:اوه بله بفرمایید
    راستش تماس گرفتم که بگم تمام حرفای که بهتون زدم شوخی محض بود
    متین خواهر زاده منه اطلاع دارید که خاله و خواهرزاده نمی تونن با هم نامزد بشن
    چشمای متین از حدقه بیرون زده بود
    المیرا درحالی که خوشحالی در صداش موج می زد گفت:نمی دونستم خاله ای به جوانی شما داره؟
    خوب از حالا به بعد می دونید
    المیرا:ولی شوخی نابه جای بود
    دختره پررو کاری می کنه چهارتا ریچال بارش کنماااا
    به جا بودن یا نبودنشو من تشخیص می دم
    المیرا با لحن چاپلوسانه ای گفت:قصد ناراحت کردنتون و نداشتم خاله خانم
    خیلی خوب من حرفامو زدم اگه کاری ندارید قطع می کنم
    المیرا:نه سلام برسونید و به متین عزیز بگید با من تماس بگیره
    به چشمای متین خیره شدم و گفتم:حتما میگیره
    المیرا قطع کرد تلفن متین و سمتش گرفتم و گفتم:ثابت کردم
    و به سمت کلبه راه افتادم
    متین هنوز تو بهت بود
    درونم متلاطم بود اما مدام با خودم تکرار می کردم تو بهار شریفی هستی بهار شریفی محبت گدایی نمی کنه احساس گدایی نمی کنه بهار شریفی پا پیش نمیزاره.......
    خلاصه انقدر این جملات و تو ذهنم مرور کردم که سرگیجه گرفتم
    به طرف اتاقم رفتم و کمی استراحت کردم
    ساعت تقریبا 11 بود که با صدای تاق و توقی که از اشپزخونه میامد به اون سمت رفتم
    بی بی مشغول فراهم کردن نهار بود از خودم خجالت کشیدم بی بی با این سن باید واسه من نهار درست می کرد
    سمتش رفتم و خواهش کردم اجازه بده من اشپزی کنم (حالا اون وسط من قپی اضافه می امد یکی نیست بگه دختره اخه اشپزی بلدی که تز می دی؟)
    خدا را شکر بی بی قبول نکرد و فقط تهیه سالاد را به عهده من گذاشت
    داشتم کلما رو درشت درشت خورد می کردم که بی بی گفت:این چه وضعیی؟
    شانه ای بالا انداختم و گفتم:چه وضعی؟
    بی بی:اینقدر بزرگ
    بده؟؟؟؟؟
    بی بی خندید و گفت:نه واسه شروع بد نیست
    شروع؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بی بی:اره بهار کم کم باید یاد بگیری فردا روز که شوهر کردی می خوای چیکار کنی؟؟؟؟
    خدمتکار میگیرم
    بی بی:مرد از غذایی که زنش بپزه بیشتر لذت میبره
    مگه غذا با غذا فرق داره؟
    بی بی:صد البته غذایی که با عشق پخته بشه طعم عشق می ده و غذایی که خدمتکار درست کنه طعم وظیفه .به نظر خودت کدومش خوشمزه تره؟
    لبخندی زدم بی بی بازم مثل همیشه تونسته بود منو با جوابای بی نظیر خودش قانع کنه
    بی بی یادم داد کلم و کاهو را باید تا چه حد خورد کنم چه جوری گوجه فرنگی و خیار را قاچ کنم سس مخصوص سالاد و چه جوری درست کنم و خلاصه کلا چه جوری سالاد درست کنم
    بعد از اتمام کار نگاهی سرشار از رضایت به هنرنمایی مشترکمون کرد و گفت:با استعدادیااا دختر
    خندیدم و گفتم:نظر لطف شماست
    بی بی:راستی این کاکل به سر کجا غیبش زده ؟
    نمی دونم
    بی بی:برو دنبالش
    نه بی بی اگه بخواد بیاد خودش میاد
    بی بی سر تکان داد و گفت این لجبازیت و از فک و فامیل بابت به ارث بردی بچه های که من تربیت کردم هیچکدوم لجباز نیستن
    ادامه دارد

16. 428 کاربر از پست godness تشکر کرده اند .

# بلوط # , * hasti * , * حدیث * , ~Niayesh~ , *amitis* , *mania* , *Nafise.a9* , *ROJA* , *SaNaY* , *sara , *shima* , *soodabeh* , *_*aseman*_* , *ریحانه# , *شهرزاد , +Neda+ , .:aida:. , .arsana. , .HOMA. , .Mania. , .Mona. , .Monire. , .nox. , .parniya. , .هازال. , 3132 , 677389 , 90ia , abien , adobba , ady25 , aflak , ahmadi_1362_2 , aidai , alexiiiiiii , alikhademi , ana43 , angel04 , angle92 , Anolin , aqua , Ara19 , architect_shima , arda1 , arezoue , ariang , arman_iran , armita1819 , Arrosha , ART!ST , Artemisa , asal-1412 , asal-661 , asaletanha , ASEMAN SHAB , asemane nili , asemanii , asha.to20 , ashkannia , ashoka , atish69 , atyek , ava.n , AVESTA , ayda3 , aygeen , AynAzi , azade_sh , azad_awesome , azar1 , azda , Banner , baran321 , Behnoush , benq , bersin , bikari , birain , blub2000 , blue berry , Borono , brain storm , carrie , celiji , chandiny , cole , daneshsetareh , deragun , dokhtare khial , doorin , dorsa_68 , down13 , dr.yasaman , EasTern_Girl , eewwqq , elahegood , elhamtt , elia65 , elmira.t , elnaz89 , emaa , eng2day , fadai , faezeh88 , Fafa Oi , fahime 528 , fahime_kiticati , fakhteh 13 , fariba48 , fariba_hed , farizad , farnas , Farnaz , farnaz21 , fary , fatima.h , flavia , foroogh 54 , galanrood , gandomsa , gha3edak , ghazale49 , ghazale96 , ghazghaz , gherti , ghorbani , ghorob89 , gili , golchaghe , goldoone22 , Gole Yassaman , granaz , hadi88 , hala , hanayi , hana_m , harimeshgh , hasti59 , helen888 , helik , hitana , honey_x , hooman770 , hooriya_y , horin , ili mah , Irani , j.ghanavizi , jimbo , JonasRahimi , kathyn , kati.f , katy , kfdh , khakbaz , khoshi , kimia 2008 , kiumars , leila.kh , Leila2154 , leila93 , leona , lili 20 , lili5225 , lindalili , love is.. , M.R.K , m0zhdeh , mahana1 , mahbob_sh , Mahdis @69 , mahdis eli , maheasemun , mahnazmom , mahsa.nadi , mahsamoon , mahshid_3d , mahtab payda , mahtab10 , mamorin , maral.eliya , marjanagn , marmara25 , mary341 , maryam naimi , maryam1 , maryam63279 , masoumeh , meno , mersad20 , messi1 , me_ned , mfr60 , Mina.LoveStar , mina68 , mirage , misha_porro , miss maryam , Miss NiloO , miss.no1.2004 , mmostofi , Mohajeretanha , mona.65 , mona_mnjs , monir1343 , ms_f90 , mta farokhzad , mushtata , m_mah , n!loof@r , naazi , nadia1 , nadjafi , nafas-t , nafas44 , nafas_akhar , Nahid_m , najmehf , nana22 , nane sarma , Nargis-narcisse , nasimrahi , nasrin22 , nastaran86 , nazanin_nm , nbanoo , nbm.1376 , nedaj , negar1390 , negin.b , negin777 , New Age , new idea , niayesh00 , nika21 , nikitaaa24 , niloofarafoolin , nilsampad , nina20 , noooor , nooshin1389 , olala , oldooz bala , omidi , p.gh , padideh_hs , PAEEZ70 , paeezi , paniz_g66 , pariedarya , parmis86 , parmis91 , patt_matt2001 , pegiiiiiiiii , pink_daughter , pr.delafrouz , Qeen , RafOneh , *Arefeh* , rahel194 , reza9000 , rina_rita14 , Romani , roya1365 , royamehraban , ROZ GOL , rozita maryam , s.fzpr , s.invisible , saba1324 , sabamanager , sabouraneh , sada , saegheh , saeide735 , sahel_m , samim , samira1362 , sanashsh , sanaz_ , sania555 , sansi , sapidkooh , sara parvizi , saratab , se7en-1991 , sedena , sefid65 , Selvia , serentipiti , setare.jaberi , setareh30 , setarh**23 , setayesh1363 , setayesh_p995 , sevda76 , sevin62 , SH@BT@B86 , shaghayagh banoO , shaghayegh69 , shalizar2 , sharghi , shatot , sheida_953 , Shifteh , shiva joon , sipa , sirius , snopoy , Snow Dream , sogand1 , sogolmehrabon , Sokout , solia , sollmaz , stiv , syhbyt , symorgh , S_64 , sαвα , T T--THR , Taataa , tama1011 , tania_7 , tannaz22 , taraneh24 , tara_5877 , tazianeh , tenten , tghyasfr , tiger1978 , tina 1989 , titinaz , tono , venus7021 , violet_kl , white rose , wintergirl , YA29+1 , yaman , yaqush , yasam , yasekabud , yasesabs , yasi70 , yasnaa , zahra_jk , zanbagh , Zarizar , zeinabjoon , zeinab_bl , ziglernata , zy_jahromi , _Azadeh_ , ~ kamelia ~ , ~anahita~ , ~pArnYa~ , ~SAREH~ , ~Tulip~ , آبجی نیلوفر , آذردخت , آرتمیس 98 , آرشا , اب و اتش , اتل و متل , ارتمیس * , ارزو. , ارشيا كوچولو , اسمون , بازیگوش , برادپیت , بلور , بهارجون , بی بی گل , تمنای دل , تهمتن , توهم سبز** , رز وحشی , رها خانم من , روشناک , روياي ابي , رویای من او , زری , زهره عشقی , زوها , س_م_م_ , سانجانا , ستاره بارون , سرتق , سوداا , شبنم , شیوا , طلوع عشق , علی رضاایران , غنچه خاموش , فاطیما8 , لیلا931 , م.م.ر , مادام بی موسیو , محبوبه_م , مرضی2 , منا64 , مهرآذین , مهشاد فتحی پور , مهنا2 , ناشناس58 , نامی , نسيا , نماز67 , نيلا... , نگاه7732 , نی لو فر , نیان , نیایش 11 , نیلوفر:-) , نینا.1989 , هادیانا , پرماه , پرنسس-1245 , پرواس , پیازچه , چپ دست , کاساندا , کیمیا1388 , یارا , یاسی وثوقی , ღ ghazali ღ , ღღ Parisa ღღ

17. Top | #59

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    0.64
    تشکر از کاربر
    7,656

وقت نهار شد اما متین نیامد بی بی بی اصرار داشت دنبالش برم اما من زیر بار نمی رفتم
    ساعت 3 شده بود و بازم از متین خبری نشد دیگه واقعا دلم به شور افتاده بود یعنی کجا رفته
    اهسته جوری که بی بی متوجه نشه از در بیرون رفتم
    یه حسی بهم می گفت برم سمت ساحل اونجا پیداش می کنم
    تا ساحل راه زیادی نبود یعنی اصلا راهی نبود واسه همین سمت ساحل رفتم
    نرسیده به مقصد ایستادم از اینجا میشد کاملا ساحل و دید چشمی گرداندم و متین و پیدا کردم
    روی شن نشسته بود جوری که وقتی اب به ساحل بر می گرد کاملا خیسش کنه سر تا پا خیس بود سنگریزه ها ی کنار ساحل و بر می داشت و به دریا پرتاب می کرد
    نمی دونم شاید اونم مثل من دلش گرفته بود
    از دور بهش خیره شده بودم
    نمی دونم چرا تمام اتفاق های چند ماه گذشته را فراموش کرده بودم
    مگه متین همون پسری نبود که 6 ماه از زندگی محرومم کرده بود مگه متین همونی نبود که باعث شد بود مامان و بابا 6 ماه توی برزخ مرگ من زندگی کنن مگه همین پسر با بی احتیاطی خودش بلایی سرم نیاورده بود که 1 سال از درس و دانشگاه عقب بمونم واسه چی همه ی اینا را فراموش کرده بودم واسه چی به چشمم نمی امدن
    مگه من این بازی را واسه خرد کردن غرور اون شروع نکرده بودم پس واسه چی خودم داشتم تحقیر میشدم
    اخه عشق. اونم من بعیده واقعا بعیده مگه من همونی نبودم که می گفت هیچ مذکری ارزش دوست داشتن نداره الا بابا و برادر خودم
    قطره ای اشک از چشم چپم چکید .واسه سردرگمی خودم اشک ریختم
    دیگه تحمل نداشتم به سمت خونه برگشتم و با دو به سمت اتاقم رفتم جلوی اینه ایستادم به چهره خالی از شیطنت و بی طراوت خودم خیره شدم واقعا من همون بهار شریفی ام همونی که تمام دختره ارزو داشتن شخصیتی همچون اون داشته باشن
    چرا روزگار با من کل انداخته بود چرا می خواست خردم کنه مگه چه بدی به این کائنات کرده بودم چه ظلمی مرتکب شده بودم که تاوانش خرد شدنم باشه
    اما من نباید خرد بشم من خرد نمی شم حتی اگه به عشقم نرسم
    سرمو بالا دادم و سینه ام و ستبر کردم و زمزمه کردم :روزگارا که چنین سخت به من می گیری باخبر باش که پژمردن من اسان نیست
    قامت خمیده ی بی بی از تو اینه نمایان شد
    نمی دونم کی وارد شده بود و چند وقت بود که داشت اینجوری بهم زل می زد اصلا متوجه وروردش نشده بودم
    بی بی:بهارم کیو دیدی که صورتش از سیلی روزگار سرخ نشده باشه
    انقدر نیاز به حرف زدن و مشورت کردن داشتم که بی مقدمه گفتم:اما بی بی بازی کردن با شخصیت و غرور ادما جوانمردانه نیست من نمی خوام غرورم خرد شه نمی خوام بشکنم
    بی بی:بزار بشکنه این غروری که باعث شده تو به دیگران از بالا نگاه کنی بزار بشکنه غروری که باعث میشه خود برتر بین باشی بزار بشکنه بهار اونجوری شخصیتت دوست داشتنی تره
    بی بی نمی خوام کوچک شم نمی خوام حقیر شم
    بی بی_نه قشنگم نمی گم کوچک شو نمی گم تحقیر شو عزت نفست و حفظ کن احترام خودتو حفظ کن اما بقیه رو هم در کنار خودت ببین باور کن بقیه هم از این دنیا همون قدر سهم دارن که تو داری باور کن متین هم غرور داره اگه نمی خوای عزت نفست خرد شه با عزت نفس اون بازی نکن
    من هیچ وقت اینکا رو نکردم
    بی بی:وقتی اونو لایق عشق خودت نمی بینی داری تحقیرش می کنی مگه تو چی داری که اون نداره
    بی بی می خواست ادامه بده اما صدای متین که از سالن می امد مانعش شد
    متین:صاب خونه نیستین؟؟؟؟؟
    بی بی:کاکل به سر الان میایم
    بی بی اهسته از جا بلند شد و گفت:بیا بریم نهار بخوریم هلاک شدیم از گرسنگی
    به سمت در رفت صداش زدم ارام برگشت
    مرسی بی بی
    بهم لبخندی زد و گفت:متین پسر خوبیه خیلی اذیتش نکن

ادامه دارد

بچه ها با نظراتتون بهم انگیز بدین اگه انگیز بگیرم ذوق می کنم اگه ذوق کنم پستای بیشتر و توپ تری میزارم
    منتظر نظراتتون هستم

18. 400 کاربر از پست godness تشکر کرده اند .

# بلوط # , * hasti * , * حدیث * , ~Niayesh~ , *mania* , *Nafise.a9* , *ROJA* , *SaNaY* , *sara , *shima* , *soodabeh* , *_*aseman*_* , *ریحانه# , *شهرزاد , +Neda+ , -Farimah- , .:aida:. , .arsana. , .HOMA. , .Mania. , .Mona. , .Monire. , .nox. , .parniya. , 3132 , 677389 , 90ia , abien , adobba , ady25 , aflak , ahmadi_1362_2 , alexiiiiiii , alikhademi , ana43 , angel04 , angle92 , Anolin , Ara19 , architect_shima , arda1 , arezoue , ariang , arman_iran , armita1819 , Arrosha , arshan_2010 , ART!ST , Artemisa , asal-1412 , asal-661 , asaletanha , asemanii , asha.to20 , ashkannia , ashoka , atish69 , atyek , ava.n , aygeen , AynAzi , azade_sh , azad_awesome , azar1 , azda , Banner , baran321 , benq , bersin , bikari , blub2000 , blue berry , Borono , brain storm , celiji , chandiny , cole , daneshsetareh , deragun , dish1600 , dokhtare khial , doorin , dorsa_68 , down13 , dr.yasaman , EasTern_Girl , eewwqq , elahegood , elhamtt , elia65 , elmira.t , elnaz89 , emaa , fadai , faezeh88 , Fafa Oi , fahime 528 , fahime_kiticati , fakhteh 13 , fariba48 , fariba_hed , farizad , farnas , Farnaz , farnaz21 , fary , fatima.h , flavia , foroogh 54 , gandomsa , ghazale49 , ghazale96 , ghazghaz , gherti , ghorbani , ghorob89 , gili , gol nastaran , goldoone22 , granaz , hala , hanayi , hana_m , harimeshgh , hasti59 , helen888 , helik , hitana , hoda_b , honey_x , hooriya_y , horin , ili mah , Irani , itartis , j.ghanavizi , jimbo , JonasRahimi , kathyn , kati.f , katy , kfdh , khakbaz , khoshi , kimia 2008 , kiumars , lalehjoon , leila 67 , leila.kh , Leila2154 , leila93 , leona , lili 20 , lili5225 , lindalili , love is.. , M.R.K , m0zhdeh , mahana1 , mahbob_sh , Mahdis @69 , mahdis eli , maheasemun , mahnazmom , mahsa.nadi , mahsamoon , mahshid_3d , mahtab payda , mahtab10 , mamorin , maral.eliya , marjanagn , marmara25 , mary341 , maryam naimi , maryam63279 , masoumeh , meno , mersad20 , messi1 , me_ned , mfr60 , Mina.LoveStar , mina68 , mina7006 , mirage , misha_porro , miss maryam , Miss NiloO , miss.no1.2004 , mmostofi , Mohajeretanha , mona.65 , mona_mnjs , monir1343 , mta farokhzad , mushtata , m_mah , naazi , nadia1 , nadjafi , nafas-t , nafas44 , nafas_akhar , Nahid_m , najmehf , nana22 , nane sarma , Nargis-narcisse , nasimrahi , nasrin22 , nastaran86 , nazanin_nm , nbanoo , nbm.1376 , nedaj , negar1390 , negin.b , negin777 , New Age , new idea , niayesh00 , nika21 , nikitaaa24 , niloofarafoolin , nina20 , noooor , olala , oldooz bala , omidi , p.gh , padideh_hs , PAEEZ70 , paeezi , paniz_g66 , pariedarya , parmis86 , parmis91 , patt_matt2001 , pegiiiiiiiii , pink_daughter , pr.delafrouz , Qeen , RafOneh , rahel194 , reza9000 , rina_rita14 , Romani , roya1365 , royamehraban , rozita maryam , s.fzpr , s.invisible , saba1324 , sabamanager , sabouraneh , saegheh , saeide735 , saharmn , sahel_m , samim , samira1362 , sanashsh , sanaz_ , sania555 , sansi , sapidkooh , sara parvizi , saratab , se7en-1991 , sedena , sefid65 , serentipiti , setare.jaberi , setareh30 , setarh**23 , setayesh1363 , setayesh_p995 , sevin62 , SH@BT@B86 , shafagh 69 , shaghayagh banoO , shaghayegh69 , shalizar2 , sharghi , shatot , sheida_953 , Shifteh , shiva joon , sipa , sirius , snopoy , Snow Dream , sogand1 , sogolmehrabon , Sokout , solia , sollmaz , stiv , syhbyt , symorgh , S_64 , sαвα , T T--THR , Taataa , tama1011 , tania_7 , tarama , taraneh joon , taraneh24 , tazianeh , tenten , tghyasfr , tina 1989 , titinaz , tono , vanas , venus7021 , violet_kl , wenela , white rose , wintergirl , yaman , yaqush , yasekabud , yasesabs , yasnaa , zahra_jk , zanbagh , zeinabjoon , zeinab_bl , ziglernata , _Azadeh_ , ~ kamelia ~ , ~anahita~ , ~pArnYa~ , ~Tulip~ , آبجی نیلوفر , آذردخت , آرتمیس 98 , آرشا , اب و اتش , اتل و متل , ارتمیس * , ارزو. , ارشيا كوچولو , اسمون , اهریمن چشم زرد , بازیگوش , برادپیت , بلور , بهارجون , بی بی گل , تمنای دل , تهمتن , توهم سبز** , رز وحشی , روشناک , روياي ابي , رویای من او , زری , زهره عشقی , سانجانا , سرتق , سوداا , شبنم , شیوا , طلوع عشق , علی رضاایران , غنچه خاموش , فاطیما8 , لیلا931 , م.م.ر , مادام بی موسیو , محبوبه_م , مرضی2 , منا64 , مهرآذین , مهشاد فتحی پور , مهنا2 , نامی , نسيا , نماز67 , نيلا... , نگاه7732 , نی لو فر , نیان , نیایش 11 , نیلوفر:-) , نینا.1989 , پرنسس-1245 , پرواس , پیازچه , چپ دست , کاساندا , کیمیا1388 , گل یاس , یاسی وثوقی , ღ ghazali ღ

19. Top | #60

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    0.64
    تشکر از کاربر
    7,656

بی بی بیرون رفت منم سر و وضعم را درست کردم و واسه کمک بهش بیرون رفتم
    متین توی هال روی مبل لمیده بود و داشت تلوزیون نگاه می کرد متوجه ورود من نشده
    می خواستم نگاش نکنم ولی مگه میشد مثل وزق زل زدم بهش .سنگینی نگاهم و احساس کرد و با بلند کردن ناگهانی سرش غافلگیرم کرد
    به چشمام رنگ بی تفاوتی دادم متین چشمکی بهم زد منم سریع اخممو تو هم کردم
    نمی دونم کجای اخم من خنده داشت که اقا زد زیر خنده
    زیر لب دیونه ای گفتم که شنید
    متین با لحن خاصی گفت:کافر همه را به کیش خود پندارد
    بهش خیره شدم و با لحن خونسردی گفتم:به کیش من بودن سعادت می خواد که همه ندارن
    امدم از رو به روش رد شم و برم توی اشپزخانه که بی شرف پا شو جلوم گذاشت منم که ندیدمش با کله داشتم می خوردم زمین که دستش و حایلم کرد از ترس دستم و دور گردنش حلقه کردم البته فقط واسه چند ثانیه تا تعادلم را به دست بیارم
    همینکه تونستم تعادلم و حفظ کنم سریع پسش زدم و با خشم رو به روش ایستادم خدا را شکر که بی بی ندید
    گفتم:اینکارا یعنی چی؟؟؟؟؟
    متین:کدوم کارا؟
    همین دیگه
    متین:بد کردم کمک کردم نخوری زمین
    با خشم اما اهسته طوری که بی بی نشنوه گفتم:اره بد کردی تو پاتو از عمد جلوی من نگیر که بخورم زمین کمک کردن پیشکشت
    متین با لودگی اشاره به چهره عصبیم کرد و گفت:خشم اژدها
    با حرص گفتم:من با تو شوخی دارم
    خیلی خونسر جواب داد:نمی دونم داری؟؟؟
    متین
    متین:جانم
    در حالی که از حرص نفس نفس می زدم گفتم:دوست داری حرص منو دراری؟
    متین مثل پسر بچه ها مظلوم سرش را به علامت تایید تکون داد و گفت:اهوم
    دیگه داشتم از خشم منفجر میشدم سریع به اشپزخانه رفتم صدای خنده ی متین و از پشت سر شنیدم محل ندادم ترسیدم یکم دیگه باهاش یکی به دو کنم دست به یقه بشیم
    بی بی سفره را به دستم داد تا پهن کنم
    بیرون رفتم از اینکه اقا اونجوری روی مبل لمیده بود و منتظر حاضر شدن سفره بود تا بیاد و میل کنه زورم گرفت واسه همین گفتم:بجای اینکه لنگت و بدی هوا و تلوزیون نگاه کنی بیا کمک
    متین:تو خونه ما رسم نیست مرد دست به اینجور کارا بزنه این کارا مخصوص ضعیفه هاست
    ضعیفه توی و همجنسات
    متین:حرف من نیست که جوش میاری از قدیم به زن می گفتن ضعیفه به مرد می گفتن پهلوان برو یقه ی اونای رو بگیر که این چیزا رو باب کردن ولی خدایی بدم نگفتنااااا
    اونا نمی دونستن که اقا خروسای اینده ابرو بر می دارن و به جای قوقلی قو قو قدقد می کنن
    متین:جمع نبند همه اینجوری نیستن
    خوشحال شدم جواب کوبنده ای بهش داده بودم و پوزش و به خاک مالیدم
    تمام غذاهای رو که بی بی کشیده بود را رو سفره گذاشتم .اقا خروسه هم وقتی تمام و کمال سفره کشیده شد نشستن پای سفره و کوفت کردن
    بعد از اتمام غذا متین از بی بی خواهش کرد برای شام تدارکی نبینه و اجازه بده شام و بیرون بخوریم بی بی هم ذوق زده قبول کرد قرار شد عصر واسه گردش بیرون بریم
    کمی استراحت کردیم تقریبا ساعت 6 بود که عزم رفتن کردیم
    متین یه دست از لباسای که واسش از کالیفرنیا خریده بودم را پوشیده بود محشر خوشملش کرده بود انقدر که نزدیک بود بزنم به سیم اخر و بپرم بغلش و گونه هاشو ببوسم اما خودم و کنترل کردم تا جلف بازی در نیارم
    ولی دیگه نتونستم لبخندی که روی لبم نقش بسته بود و کاریش کنم
    متین که دید بهش خندیدم پررو شد و گفت:از تیپم ذوق کردی نه یه وقت فکر نکنی لباسای که تو واسم خریدی قشنگنا نه هیکل و قیافه ی اونی که پوشیدتشون زیباشون کردم
    تو از خودت تعریف نکنی کی تعریف کنه
    متین-المیرا تا دلت بخواد از من تعریف می کنه البته کسای دیگه هم هستنا اما خوب تو نمی شناسیشون
    مردیکه مزخرف همچین تعداد دوست دختراشا به رخ می کشه مثل اینکه هر کدومشون مدالین که از المپیک گرفته
    بدون اینکه عکس العملی نشون بدم به سمت ماشین رفتم. بی بی هم به ما پیوست و راهی باغ ملی شدیم
    باغ زیبای بود و البته واسه من خاطر انگیز
    بی بی اهسته راه می رفت واسه همین ما هم مجبور بودیم گامهامونو با اون تنظیم کنیم
    متین :بی بی خانم اگه خسته شدین بشینیم همینجا
    بی بی- خیر ببینی بشینیم دیگه نفسم بالا نمی اد
    من و متین هم از بی بی پیروی کردیم و طرفینش نشستیم
    بی بی:من پیرزنم شما چرا پا نمیشین بگردین
    بی بی من بیشتر از صد دفعه این اطراف و دیدم
    بی بی:خوب اینکه خیلی خوبه
    واسه چی؟؟؟؟
    بی بی:پاشو این اطراف و به کاکل به سر هم نشون بده
    مگه من چشماشم خوب بره خودش می بینه دیگه
    بی بی رو به متین گفت:قدیما بزگترها هنوز یه امری نکرده بودن که جوانا اطاعت می کردن جوونای امروز یکی می گی صدتا جوابتو می دن
    متین با لحن چوپلوسانه ای گفت:بی بی جون پسرای امروزی هنوز هم مثل پسرای قدیمن این دختران که اتیش پاره شدن
    شیرین عسل بس کن
    متین:عرض نکردم بی بی اینم طرز حرف زدنشونه
    دلم می خواست کلشو بکنم اما حیف که مقدور نبود
    بی بی:پاشو دیگه بهار
    چشم
    بلند شدم
    متین هم پشت سرم امد یه ریز می خندید جوری که دیگه اختیار از کف دادم و گفتم:مرض چته تو؟؟؟؟؟
    متین:قیافت دیدنیه
    متین امروز خوب داری متازونیا
    متین _من همیشه تاخت و تازم محشره
    خوب متین خان حالا که جیک جیک مستونته فکر زمستونتم باش
    متین بلند تر خندید و گفت:فرق نمی کنه من همواره جیک جیک مستونم
    خواهیم دید
    حال بهم زن چه کیفی هم می کرد با من کل بندازه

ادامه دارد
    دوستای گلم انقدر از نظر دادنتون کیفور شدم که یه پست دیگه هم گذاشتم بازم نظر بدین تا من جو گیر شم و بازم پست بزارم
    راستی راستی راستی
    توی قسمت نقد نظر سنجی ایجاد کردم خواهشا برین و رای بدین چون نتیجه اش خیلی خیلی خیلی واسه من مهمه
    بازم مرسی منتظر حضور سبزتون هستم
    ویرایش توسط godness : 1390،09،14 در ساعت ساعت : 06:34 بعد از ظهر

20. 413 کاربر از پست godness تشکر کرده اند .

# بلوط # , * hasti * , * حدیث * , ~Niayesh~ , *mania* , *Nafise.a9* , *ROJA* , *SaNaY* , *sara , *shima* , *soodabeh* , *_*aseman*_* , *ریحانه# , *شهرزاد , +Neda+ , -Farimah- , -دایان- , .:aida:. , .arsana. , .HOMA. , .Mania. , .Mona. , .Monire. , .nox. , .parniya. , 677389 , 90ia , abbas110 , abien , adobba , ady25 , aflak , ahmadi_1362_2 , alexiiiiiii , alikhademi , ana43 , angel04 , angle92 , aniasal , Anolin , Ara19 , architect_shima , arda1 , arezoue , ariang , arman_iran , armita1819 , Arrosha , arshan_2010 , ART!ST , Artemisa , asal-1412 , asal-661 , asaletanha , asemanii , asha.to20 , ashkannia , ashoka , atika , atish69 , atyek , ava.n , AVESTA , aygeen , AynAzi , azade_sh , azad_awesome , azar1 , azda , Banner , baran321 , benq , bersin , bikari , blub2000 , blue berry , Borono , brain storm , celiji , chandiny , cole , daneshsetareh , dish1600 , dokhtare khial , doorin , dorsa_68 , down13 , dr.yasaman , duste man , EasTern_Girl , eewwqq , elahegood , elhamtt , elia65 , elmira.t , elnaz89 , emaa , eng2day , fadai , faezeh88 , Fafa Oi , fahime 528 , fahime_kiticati , fakhteh 13 , fariba48 , farizad , farnas , Farnaz , farnaz21 , fary , fatima.h , flavia , foroogh 54 , gandomsa , ghazale49 , ghazale96 , ghazghaz , gherti , ghorbani , ghorob89 , gili , goldoone22 , granaz , hadi88 , hala , hanayi , hana_m , harimeshgh , hasti59 , helik , hitana , hoda_b , homa41 , honey_x , hooman770 , hooriya_y , horin , hosin , ili mah , Irani , jimbo , kathyn , katy , kfdh , kimia 2008 , kiumars , ladysadeghi , lalehjoon , leila.kh , Leila2154 , leila93 , leona , lili 20 , lili5225 , lindalili , love is.. , m0zhdeh , mahana1 , mahbob_sh , Mahdis @69 , mahdis eli , maheasemun , mahnazmom , MAHSA-O , mahsa.nadi , mahsamoon , mahshid_3d , mahtab payda , mamorin , maral.eliya , marjanagn , marmara25 , mary341 , maryam naimi , maryam63279 , masoumeh , meno , mersad20 , messi1 , me_ned , mfr60 , Mina.LoveStar , mina68 , mina7006 , mirage , misha_porro , miss maryam , Miss NiloO , miss.no1.2004 , Mohajeretanha , mona.65 , mona_mnjs , monir1343 , mta farokhzad , mushtata , m_mah , n!loof@r , nadia1 , nadjafi , nafas-t , nafas44 , nafas_akhar , Nahid_m , nana22 , nane sarma , narges65 , Nargis-narcisse , nasi & somi , nasrin22 , nastaran86 , nazanin_nm , nazi shirazi , nbanoo , nbm.1376 , nedaj , negar1390 , negin.b , negin777 , New Age , new idea , niayesh00 , nika21 , nikitaaa24 , niloofarafoolin , Niloo_007 , nilsampad , nina20 , nlp16001 , noooor , olala , omidi , omidk , p.gh , padideh_hs , PAEEZ70 , paeezi , paniz_g66 , pariedarya , parmis86 , parmis91 , pegiiiiiiiii , pink_daughter , pr.delafrouz , Qeen , RafOneh , rahel194 , reza9000 , rina_rita14 , Romani , royamehraban , ROZ GOL , rozita maryam , s.d.yeganeh , s.fzpr , s.invisible , saba1324 , sabamanager , sabouraneh , saegheh , saeide735 , sahel_m , samim , samir , samira1362 , samira2011 , sanashsh , sanaz_ , sania555 , sansi , sapidkooh , sara parvizi , saratab , se7en-1991 , sedena , sefid65 , seli jon , Selvia , serentipiti , setare.jaberi , setareh30 , setayesh1363 , setayesh_p995 , sevin62 , shafagh 69 , shaghayagh banoO , shaghayegh69 , shalizar2 , sharghi , sheida_953 , Shery84 , Shifteh , shiva joon , sipa , sirius , snopoy , Snow Dream , sogand1 , sogolmehrabon , Sokout , solia , sollmaz , stiv , syhbyt , symorgh , S_64 , s_aftab , sαвα , T T--THR , Taataa , tama1011 , tania_7 , tannaz22 , tarane , taraneh joon , taraneh24 , TARANOMEMEHR , tazianeh , tenten , tghyasfr , tina 1989 , titinaz , tono , vanas , venus7021 , wenela , white rose , wintergirl , yalda1354 , yalda97 , yaman , yasam , yasekabud , yasesabs , yasnaa , zahra_jk , zanbagh , Zarizar , zeinabjoon , zeinab_bl , ziglernata , _Azadeh_ , ~ kamelia ~ , ~anahita~ , ~pArnYa~ , ~SAREH~ , ~Tulip~ , آبجی نیلوفر , آذردخت , آرتمیس 98 , آرشا , اب و اتش , اتل و متل , ارتمیس * , ارشيا كوچولو , اسمون , اهریمن چشم زرد , بازیگوش , برادپیت , بلور , بهارجون , بی بی گل , ترنم , تمنای دل , تهمتن , توهم سبز** , روشناک , روياي ابي , رویای من او , زری , زهره عشقی , زوها , سانجانا , سرتق , سوداا , شبنم , شیربیشه , شیوا , طبیعت , طلوع عشق , غنچه خاموش , فاطیما8 , لیلا931 , م.م.ر , مادام بی موسیو , محبوبه_م , مرضی2 , منا64 , مهرآذین , مهشاد فتحی پور , مهنا2 , ناشناس58 , نامی , نسيا , نصرا... , نماز67 , نيلا... , نگاه7732 , نی لو فر , نیان , نیایش 11 , نیلوفر:-) , نینا.1989 , هادیانا , پرنسس-1245 , پرواس , پیازچه , چپ دست , کاساندا , کیمیا1388 , یاسی وثوقی , ღ ghazali ღ , ღღ Parisa ღღ

صفحه 6 از 15 نخستنخست ... 2345678910 ... آخرینآخرین