تور

نودهشتیا
فید آر اس اس
صفحه 1 از 6 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 53
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر عادی
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از کاربر
    0
    تشکر شده 273 در 26 پست

Smile بیوگرافی و مصاحبه از لی مین هو | LeE mIn Ho

بیوگرافی لی مین هو

نام: لی مین هو
    تاریخ تولد: بیست و دو جون ۱۹۸۷
    زادگاه: کره جنوبی
    قد: ۱۸۵ سانتی متر
    گروه خونی: A
    فیلم ها:
    معلم انگلیسی ما (۲۰۰۸)
    بازگشت دشنب اجتماعی (۲۰۰۸)
    سریال های تلویزیونی:
    Boys Over Flowers (KBS2/ 2009) – Go Jun Pyo
    But I Don’t Know too (MBC, 2008) – Min Wook Gi
    I am Sam (KBS2 / 2007) – Heo Mo Se
    Mackerel Run (SBS, 2007) – Cha Gong Chan
    Secret Campus (EBS, 2006) – Park Doo Hyun
    Recipe of Love (MBC, 2005)
    Sharp 1 (KBS2 / 2003

جدیدترین سریالش هم personal taste هست که داره از کره پخش میشه. که تا الان 10 قسمت پخش شده و درصد بیننده هاش هم 12 درصد هست.

2. 118 کاربر از پست عسل21 تشکر کرده اند .

3. Top | #2

عنوان کاربر
    Banned
    میانگین پست در روز
    0.41
    تشکر از کاربر
    1,644
    تشکر شده 1,031 در 362 پست

Smile

بزرگترین بحران زندگیت چی بوده؟
    لی مین هو: یه تصادف تو سال 2006. 6 ماه تو بیمارستان بودم. اوایل ناامید بودم و حتی نمیتونستم راه برم. خوشحالم که بهش غلبه کردم.
    - استرست رو چطوری از بین میبری؟
    لی مین هو: فقط میخوابم.میخوابم تا استرسم از بین بره. من قبلا 24 ساعت میخوابیدم.((حالا من از خستگی بمیرم هم نمیتونم 24 ساعت پشت هم بخوابم مگه اینکه بیهوش شده باشم))
    - عادت خوابیدنت چیه؟
    لی مین هو: دندونهام رو به هم فشار میدم و تو خواب حرف میزنم.اینه که دوستای من تو مسافرت پیش من نمیخوابن.
    - اولین بوسه ات کی و کجا بوده؟
    لی مین هو: موقعی بود که تازه وارد دبیرستان شده بودم. من دوست دخترم رو بوسیدم، جلوی خونه شون ایستاده بودم.(( بچه از همون دوران نوجوانی خجالت نمیکشیده.))
    - فکر میکنی بیشتر خانومها دوست دارن چی کادو بگیرن؟
    لی مین هو: اگه من دوست دختر داشتم خوب بود.((عقده ای شده ها.چندسال دوست دختر نداشته)) خانومها میخوان تو بهترین دوستشون باشی. این بهترین هدیه واسه همه اس.
    - اخرین باری که دوست دختر داشتی کی بود؟
    لی مین هو: اونموقع 20 سالم بود.از زمان دانشگاه دوست دختری نداشتم.
    - چه نوع زنی ایده ال تو هستش؟
    لی مین هو: فکر میکنم بیشتر از استایل کلی اون و احساس من نسبت به او و نسبت به ظاهرش. من به طرف یه زن کشیده میشم که اگرچه خوشگل نیست احساس قوی ای در من ایجاد میکنه.
    - اگه یه عاشق بودی کدوم دوره از روابط عاشقانه تو از صحبت کردن باهاش استفاده میکنی؟
    لی مین هو: این به اون زن بستگی داره. ( پیام مترجم: ((من نه اون سایت منبع))اما من حدس می زنم او منظورش اینه که یه رابطه محبت امیز بستگی داره به اون زن. برای همه یه جور نیست).
    - اگه مثل کاراکتر گوجونپیو والدینت با ازدواجت مخالف بودن چی؟
    لی مین هو: ما فرار میکنیم.(واقعا عجب راه حلی؟!بد آموزی داره.شما لطفا از راه حلش استفاده نکنین. راه حل کیم هیون جونگ بهتره. مال کیم بومم همین طور. )
    - دوست داری در اینده با چه بازیگری(زن) همبازی بشی؟
    لی مین هو: سونگ هیو کیو سانبه. (اِ اینم سونبه اس.) اون با کلاس و زیبا هستش گیرایی داره و دارای مهارتهای بازیگری عالی هستش. اگه شانس کار باهاش رو داشته باشم من قادر خواهم بود چیزای زیادی ازش یاد بگیرم و بدون شک خیلی دستپاچه هستم.
    شخصی که بیشتر از همه میخوای تا ملاقاتش کنی؟
    لی مین هو: میخوام که ادوارد نورتون بازیگر هالیوودی رو ملاقات کنم. او به عقب گذاشته,گیرایی راحتی است که خیلی موثره. زمانی که باهاش ملاقات کنم ازش میپرسم" شما به من چی یاد میدین"؟ اما باید اول انگلیسیم رو بهتر کنم.
    - ستاره ورزشی مورد علاقه ات کیه؟
    لی مین هو : کریستین رونالدوی منچستر یونایتد. رویای من در دوره ابتدایی تبدیل شدن به یک فوتبالیست حرفه ای بود. اگه فوتبال بازی کردن رو ادامه میدادم امیدوارم بودم حالا شبیه کریستین رونالدو باشم.
    - غذای مورد علاقه ات چیه و چه غذایی رو خوب درست میکنی؟
    لی مین هو: گوشت دوست دارم. دستور غذایی؟ فقط کبابش کن. من یه راز دارم روند هوا مثل اتش است. گوشت گاو ,گوشت خوک یا گوشت مرغ .من همون دستور غذایی رو استفاده میکنم.
    - اهنگ شماره 1 کاراکوئه ات چیه؟( کاراکوئه اهنگی که همیشه توسط شخص خونده میشه.)
    لی مین هو: اسباب بازیها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    - چیزی که همیشه تو کیفت داری؟
    لی مین هو : کلن. دوست دارم همیشه خوشبو باشم.
    - نوشیدنی مورد علاقه ات چیه؟
    لی مین هو : معمولا الکل نمینوشم. حدم سه فنجون soju هستش. مشروب سخت دوست دارم.((چقدر کم))
    - بدشانسی یا عادت بدی داری؟
    لی مین هو : هر وقت تو یه سریال یا فیلم هستم خودمو ازار میدم. دقت خیلی زیادی دارم.
    - سه چیزی که با خودت به یه جزیره دورافتاده میبری؟
    لی مین هو : یه تختخواب ,فندک ,و موبایلم. داشتن یه تختخواب خوب برای خوابیدن خیلی خوبه. ( بله! با این موافقم) تو یه جزیره دور افتاده ,غذاتون باید پخته بشه پس به فندک نیاز داری.میتونم ماهی بپزم. تو یه جزیره دور افتاده خسته میشم پس با بازیهایی که دانلود کردم تو گوشیم بازی میکنم.
    - به چه چیز اعضای f4 حسادت میکنی؟
    لی مین هو: صورت کوچیک کیم بوم, چشم های درشت کیم جون,رنگ زیبای چهره کیم هیون جونگ.البته به همون اندازه برای پکیج کامل من بهترین هستم.((نه اعتماد به نفس رو دیدین))

درباره ی فیلم جدیدشه
    .
    .
    .
    لی مین هو در کنفرانس خبریش در تایوان گفت آرزوش اینه که حتی شده یه نقش کوچیک هم توی فصل
    دوم آیریس داشته باشه . و اینکه چقدر دلش میخواد از لی بیانگ هان اصول بازیگری رو یاد بگیره(اخی)

این بازیگر علاوه بر این به سوالهای زیادی که بیشتر راجع به زندگی شخصیش بودن جواب داد . اون به
    خبرنگارها در جواب اینکه دوست داره کریسمس رو چطوری سپری کنه جواب داد : ” نمیدونم . دوست
    ندارم تنها باشم . دوست دارم در عین حال که کریسمس بهم خوش میگذره سرم هم خیلی شلوغ
    باشه . اصلاً بدم نمیاد با یه دختر دوست بشم . ()سنش هم برام فرق نداره . ()حتی اگه ۱۲ سال با هم اختلاف سنی داشته باشیم (). امیدوارم از این ناراحت نباشه که من ۱۲ سال ازش کوچیکترم و امیدوارم با سن بالاش چهره اش جوون به نظر بیاد ”()
    لی مین هو قبلاً در یک برنامه تلویزیونی گفته بود از سونگ هیه کیو خیلی خوشش میاد و اون همیشه
    براش زن ایده آل بوده و از بچگی طرفدارش بوده .
    لی مین هو همچنین گفت سال ۲۰۰۹ سال خیلی خوبی براش بوده و امیدواره بتونه در سال ۲۰۰۹ جایزه بهترین بازیگر مرد رو دریافت کنه.
    نظرررررررررررر بده.....

4. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر متوسط
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از کاربر
    326
    تشکر شده 2,935 در 314 پست
    حالت من
    Ghamgin

Wink بیوگرافی لی مین هو+عکس

نام و نام خانوادگي: لي مين هو
    نام ونام خانوادگي به زبان کره اي:
    ???
    تاريخ تولد:
    22 ژوئن_سال 1987
    محل تولد: سئول_کره ي جنوبي
    اصالت: کره ايتحصيلات: فيلم و هنر از دانشگاه "آلمامتر کونکوک"
    شغل: بازيگر حرفه اي_مدل سال شروع بازيگري: 2006نقش هاي بسيار معروف: نقش "گو جون پيو" در سريال (پسران برتر از گل) و "يون سونگ" در سريال (شکارچي شهر)قد:1.87 متر
    وزن: 71 کيلولقب هاي کره اي: هانگول_هانجاوب سايت اختصاصي: www.leeminho.kr
    معرفي:لي مين هو 24 ساله بازيگر کره اي است که محبوبيت و معروفيتش با بازي در نقش گو جون پيو در سريال پسران برتر از گل به عنوان رهبر گروه دانش آموزي اف4 به شدت افزايش يافت!
    او کارش را در سال با بازي در سريال هاي کوچک آغاز کرد اما با بازي در اين سريال به دنياي حرفه اي ها وارد شد!
    در سال 2010 در سريال رمانتيک_کمدي (ذائقه ي شخصي)ظاهر شد و همچنين در سال در سريال اکشن (شکارچي شهر)ايفاي نقش کرد.

بيو گرافي:
    لي مين هو در منطقه ي هک سوک دونگ ، در دونجياک گو، واقع در سئول در 22 ژوئن سال 1987 به دنيا آمد.
    خانواده اش تشکيل ميشود از پدر،مادر و يک خواهر بزرگتر.
    به عنوان يک کودک، لي مين هو هميشه آرزو داشت بازيکن فوتبال شود اما در سال پنجم دبستان، او اين رويا را کنار گذاشت!
    اما هنوز هم فوتبال را دنبال ميکرد و مورد علاقه ترين بازيکنش کريستين رونالدو بود.
    در سال دوم دبيرستان لي مين هو کار بازيگري را آغاز کرد و در سال ارشدش براي آشنايي با اين حرفه به سرگرمي پيوست.
    بعد از آغاز تمرين هاي مختلف مين هو شروع به بازي کردن در نقشهاي کوچک در سريال هاي تلوزيوني کرد.
    در سال 2006 به علت صدمه اي که از يک تصادف جدي ديده بود مجبور شد يک سال اين حرفه را کنار بگذارد!
    دوست کودکي و بزرگسالي او آقاي "جون ايل وو" که بازيگر هم هست نيز در اون حادثه صدمه ديد!
    براي لي مين هو ترقي اش در رشته ي بازيگري، در سال 2009 با بازي در سريال (پسران برتر از گل) در نقش "گو جون پيو" همراه با بازيگر زن،"کا هايه سون"آغاز شد.داستان اين سريال الهام گرفته از سريال معروف ژاپني "هانا يوري دانگو"(پسران برتر از گل)بود.
    اين سريال و بازيگرهاش به سرعت در تمام آسيا شهرت يافتند. و در زمان پخشش در خود کره ي جنوبي،آمار ها نشان ميداد 30% مردم اين کشور بينندگان اين سريال زيبا بودند.
    لي مين هو در رشته ي بازيگري و هنر دانشگاه "کن کوک" کره بود.
    در سال 2011 او بازي اش را درسريال اکشن "شکارچي شهر"آغاز کرد.
    سريالي که برترين سريال کره اي در زمان پخشش بود!
    و توانست 19/9% راي مردم را به خودش اختصاص دهد
    لي مين هو به زودي در سرتاسر آسيا معروف و محبوب شد (به خصوص در کشور چين) و همچنين توانست بيش از هزاران طرفدار در فيليپين به خودش اختصاص دهد.
    جایي که سه تا از سريال هايش به طور متوالي از تلوزيون ملي اين کشور پخش ميشد!

نه خلاف عهد کردم که حدیث جز تو گفتم

همه بر سر زبانند و تودر میان جانی

تورو تاته خاطراتم کشیدم
    به زیبایی تو کسی رو ندیدم

5. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر عادی
    میانگین پست در روز
    0.25
    تشکر از کاربر
    1,915
    تشکر شده 687 در 90 پست

Wink بیوگرافی و مصاحبه از لی مین هو | LeE mIn Ho

مصاحبه!!!!

سقوط تو موقعی که رو فرش قرمز بودی موضوع داغی شده بود.

لی مین هو: اره اون یه اشتباه احمقانه بود و من خیلی خجالت کشیدم. اما هوادارانم منو تشویق میکردن و من میتونستم علاقه اشون رو ببینم.

- شعارت تو زندگی چیه؟

لی مین هو: از اهدافت منصرف نشو.پیروزی به اندازه روحیه مبارزه مهم نیست .شعار من اینه که حتی اگه شکست بخورم هم منصرف نشم.من فکر میکنم که این نگرش که زیباست.

- بزرگترین بحران زندگیت چی بوده؟

لی مین هو: یه تصادف تو سال 2006. 6 ماه تو بیمارستان بودم. اوایل ناامید بودم و حتی نمیتونستم راه برم. خوشحالم که بهش غلبه کردم.

- استرست رو چطوری از بین میبری؟

لی مین هو: فقط میخوابم.میخوابم تا استرسم از بین بره. من قبلا 24 ساعت میخوابیدم.((حالا من از خستگی بمیرم هم نمیتونم 24 ساعت پشت هم بخوابم مگه اینکه بیهوش شده باشم))

- عادت خوابیدنت چیه؟

لی مین هو: دندونهام رو به هم فشار میدم و تو خواب حرف میزنم.اینه که دوستای من تو مسافرت پیش من نمیخوابن.

- اولین بوسه ات کی و کجا بوده؟

لی مین هو: موقعی بود که تازه وارد دبیرستان شده بودم. من دوست دخترم رو بوسیدم، جلوی خونه شون ایستاده بودم.(( بچه از همون دوران نوجوانی خجالت نمیکشیده.))

- فکر میکنی بیشتر خانومها دوست دارن چی کادو بگیرن؟

لی مین هو: اگه من دوست دختر داشتم خوب بود.((عقده ای شده ها.چندسال دوست دختر نداشته)) خانومها میخوان تو بهترین دوستشون باشی. این بهترین هدیه واسه همه اس.

- اخرین باری که دوست دختر داشتی کی بود؟

لی مین هو: اونموقع 20 سالم بود.از زمان دانشگاه دوست دختری نداشتم.

- چه نوع زنی ایده ال تو هستش؟

لی مین هو: فکر میکنم بیشتر از استایل کلی اون و احساس من نسبت به او و نسبت به ظاهرش. من به طرف یه زن کشیده میشم که اگرچه خوشگل نیست احساس قوی ای در من ایجاد میکنه.

- اگه یه عاشق بودی کدوم دوره از روابط عاشقانه تو از صحبت کردن باهاش استفاده میکنی؟

لی مین هو: این به اون زن بستگی داره. ( پیام مترجم: ((من نه اون سایت منبع))اما من حدس می زنم او منظورش اینه که یه رابطه محبت امیز بستگی داره به اون زن. برای همه یه جور نیست).

- اگه مثل کاراکتر گوجونپیو والدینت با ازدواجت مخالف بودن چی؟

لی مین هو: ما فرار میکنیم.(واقعا عجب راه حلی؟!بد آموزی داره.شما لطفا از راه حلش استفاده نکنین. راه حل کیم هیون جونگ بهتره. مال کیم بومم همین طور. )

- دوست داری در اینده با چه بازیگری(زن) همبازی بشی؟

لی مین هو: سونگ هیو کیو سانبه. (اِ اینم سونبه اس.) اون با کلاس و زیبا هستش گیرایی داره و دارای مهارتهای بازیگری عالی هستش. اگه شانس کار باهاش رو داشته باشم من قادر خواهم بود چیزای زیادی ازش یاد بگیرم و بدون شک خیلی دستپاچه هستم.

- شخصی که بیشتر از همه میخوای تا ملاقاتش کنی؟

لی مین هو: میخوام که ادوارد نورتون بازیگر هالیوودی رو ملاقات کنم. او به عقب گذاشته,گیرایی راحتی است که خیلی موثره. زمانی که باهاش ملاقات کنم ازش میپرسم" شما به من چی یاد میدین"؟ اما باید اول انگلیسیم رو بهتر کنم.

- ستاره ورزشی مورد علاقه ات کیه؟

لی مین هو : کریستین رونالدوی منچستر یونایتد. رویای من در دوره ابتدایی تبدیل شدن به یک فوتبالیست حرفه ای بود. اگه فوتبال بازی کردن رو ادامه میدادم امیدوارم بودم حالا شبیه کریستین رونالدو باشم.

- غذای مورد علاقه ات چیه و چه غذایی رو خوب درست میکنی؟

لی مین هو: گوشت دوست دارم. دستور غذایی؟ فقط کبابش کن. من یه راز دارم روند هوا مثل اتش است. گوشت گاو ,گوشت خوک یا گوشت مرغ .من همون دستور غذایی رو استفاده میکنم.

- اهنگ شماره 1 کاراکوئه ات چیه؟( کاراکوئه اهنگی که همیشه توسط شخص خونده میشه.)

لی مین هو: اسباب بازیها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- چیزی که همیشه تو کیفت داری؟

لی مین هو :ا کلن. دوست دارم همیشه خوشبو باشم.

- نوشیدنی مورد علاقه ات چیه؟

لی مین هو : معمولا الکل نمینوشم. حدم سه فنجون soju هستش. مشروب سخت دوست دارم.((چقدر کم))

- بدشانسی یا عادت بدی داری؟

لی مین هو : هر وقت تو یه سریال یا فیلم هستم خودمو ازار میدم. دقت خیلی زیادی دارم.

- سه چیزی که با خودت به یه جزیره دورافتاده میبری؟

لی مین هو : یه تختخواب ,فندک ,و موبایلم. داشتن یه تختخواب خوب برای خوابیدن خیلی خوبه. ( بله! با این موافقم) تو یه جزیره دور افتاده ,غذاتون باید پخته بشه پس به فندک نیاز داری.میتونم ماهی بپزم. تو یه جزیره دور افتاده خسته میشم پس با بازیهایی که دانلود کردم تو گوشیم بازی میکنم.

- به چه چیز اعضای f4 حسادت میکنی؟

لی مین هو: صورت کوچیک کیم بوم, چشم های درشت کیم جون,رنگ زیبای چهره کیم هیون جونگ.البته به همون اندازه برای پکیج کامل من بهترین هستم.((نه اعتماد به نفس رو دیدین))

بیو گرافی!!!!

نام : لی مین هو
    شغل : مدل و بازيگرو خواننده
    تاريخ تولد : بيست و دوم ژانويه 1987
    قد : 185 سانتي متر
    وزن : 69 كيلو
    گروه خوني:A
    وضعيت تاهل : مجرد
    معرفي:لي مين هو ۲۶ ساله بازيگر كره اي است كه محبوبيت و معروفيتش با بازي در نقش گو جون پيو در سريال پسران برتر از گل به عنوان رهبر گروه دانش آموزي اف4 به شدت افزايش يافت!
    او كارش را در سال با بازي در سريال هاي كوچك آغاز كرد اما با بازي در اين سريال به دنياي حرفه اي ها وارد شد!
    در سال 2010 در سريال رمانتيك_كمدي (ذائقه ي شخصي)ظاهر شد و همچنين در سال در سريال اكشن (شكارچي شهر)ايفاي نقش كرد.
    بيوگرافي:
    لي مين هو در منطقه ي هك سوك دونگ ، در دونجياك گو، واقع در سئول در 22 ژوئن سال 1987 به دنيا آمد.
    به عنوان يك كودك، لي مين هو هميشه آرزو داشت بازيكن فوتبال شود اما در سال پنجم دبستان، او اين رويا را كنار گذاشت!
    اما هنوز هم فوتبال را دنبال ميكرد و مورد علاقه ترين بازيكنش كريستين رونالدو بود.
    در سال دوم دبيرستان لي مين هو كار بازيگري را آغاز كرد و در سال ارشدش براي آشنايي با اين حرفه به سرگرمي پيوست.
    بعد از آغاز تمرين هاي مختلف مين هو شروع به بازي كردن در نقشهاي كوچك در سريال هاي تلوزيوني كرد.
    در سال 2006 به علت صدمه اي كه از يك تصادف جدي ديده بود مجبور شد يك سال اين حرفه را كنار بگذارد!
    دوست كودكي و بزرگسالي او آقاي "جون ايل وو" كه بازيگر هم هست نيز در اون حادثه صدمه ديد!
    براي لي مين هو ترقي اش در رشته ي بازيگري، در سال 2009 با بازي در سريال (پسران برتر از گل) در نقش "گو جون پيو" همراه با بازيگر زن،"كا هايه سون"آغاز شد.داستان اين سريال الهام گرفته از سريال معروف ژاپني "هانا يوري دانگو"(پسران برتر از گل)بود.
    اين سريال و بازيگرهاش به سرعت در تمام آسيا شهرت يافتند. و در زمان پخشش در خود كره ي جنوبي،آمار ها نشان ميداد 30% مردم اين كشور بينندگان اين سريال زيبا بودند.
    لي مين هو در رشته ي بازيگري و هنر دانشگاه "كن كوك" كره بود.
    در سال 2011 او بازي اش را درسريال اكشن "شكارچي شهر"آغاز كرد.
    سريالي كه برترين سريال كره اي در زمان پخشش بود!
    و توانست 19/9% راي مردم را به خودش اختصاص دهد
    لي مين هو به زودي در سرتاسر آسيا معروف و محبوب شد (به خصوص در كشور چين) و همچنين توانست بيش از هزاران طرفدار در فيليپين به خودش اختصاص دهد.
    جايي كه سه تا از سريال هايش به طور متوالي از تلوزيون ملي اين كشور پخش ميشد!

سريال هاي تلويزيوني با بازي لي مين هو

City Hunter ، شكارچي شهر 2010
    Personal Preference ، ذائقه شخصي 2010
    Boys Before Flowers ، پسران برتر از گل 2009
    Get Up ، بلند شو 2008
    I'm Sam as Heo Mo Se ، من معلمت هستم 2007
    Mackerel Run ، ماهي خال خالي 2007
    Secret Campus ، زمين مخفي 2006
    Love Hymn ، سرود عشق 2005
    Nonstop ، بدون توقف 2004

فيلم هاي سينمايي

- مدرسه ما

2008

- بازگشت دشمن

2008

- زمزمه

2007

جوايز و جشنواره ها برگزار شده با حضور لي مين هو

2009 KBS Drama Awards: Male Newcomer Award Boys Before Flowers
    2009 KBS Drama Awards: Best Couple Award with Koo Hye Sun in Boys Before Flowers
    2009 14th Asian Television Awards: Nominated for Best Drama Performance by an Actor Boys Before Flowers
    2009 45th Baeksang Arts Awards: Best New Actor Boys Before Flowers

تك خواني
    My Everything۲۰۰۹
    Extreme۲۰۰۹
    Say Yes۲۰۱۱
    Be My Last Love ۲۰۱۱
    مشاركتهاي اجتماعي
    (2009~2010) Honorary Ambassador for UNICEF's Love Net campaign to fight malaria Honorary Prosecutor, a PR ambassador for Korean prosecutors (2012~2012)
    اميدوارم كامل بوده باشه...................باي!

6. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر عادی
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از کاربر
    7
    تشکر شده 55 در 22 پست

بابا لطف سریالای کره ایی به همین لی مین هوهه واسه خودش یه پا جیگره!!!
    بزرگترین اقیانوس آرام است
    آرام باش تا بزرگترین باشی

مکالمه بين لئوناردو باف و دالايىلاما

لئوناردو باف يک پژوهشگر دينى معروف در
    برزيل است. متن زير، نوشته اوست
    در ميزگردى که درباره «دين و آزادى» برپا
    شده بود و دالايىلاما هم در آن
    حضور داشت، من با کنجکاوى، و البته کمى
    بدجنسى، از او پرسيدم: عالى جناب،
    بهترين دين کدام است؟
    خودم فکر کردم که او لابد خواهد گفت
    «بودايى» يا «اديان شرقى که خيلى
    قديمىتر از مسيحيت هستند.»
    دالايىلاما کمى درنگ کرد، لبخندى زد و به
    چشمان من خيره شد ... و آنگاه گفت
    «بهترين دين، آن است که از شما آدم بهترى
    بسازد.»
    من که از چنين پاسخ خردمندانهاى شرمنده
    شده بودم، پرسيدم
    آنچه مرا انسان بهترى مىسازد چيست؟
    او پاسخ داد
    «هر چيز که شما را دلرحمتر،
    فهميدهتر، مستقلتر، بىطرفتر،
    بامحبتتر، انسان دوستتر، با
    مسئوليتتر و اخلاقىتر سازد
    دينى که اين کار را براى شما بکند، بهترين
    دين است»
    من لحظهاى ساکت ماندم و به حرفهاى
    خردمندانة او انديشيدم. به نظر من
    پيامى که در پشت حرفهاى او قرار دارد
    چنين است
    دوست من! اين که تو به چه دينى اعتقاد دارى
    و يا اين که اصلاً به هيچ
    دينى اعتقاد ندارى، براى من اهميت ندارد
    آنچه براى من اهميت دارد، رفتار
    تو در خانه، در خانواده، در محل کار، در
    جامعه و در کلّ جهان است
    به ياد داشته باش، عالم هستى بازتاب اعمال
    و افکار ماست
    قانون عمل و عکسالعمل فقط منحصر به فيزيک
    نيست. در روابط انسانى هم صادق است
    اگر خوبى کنى، خوبى مىبينى
    و اگر بدى کنى، بدى
    هميشه چيزهايى را به دست خواهى آورد که
    براى ديگران نيز همانها را آرزو کنى
    شاد بودن، هدف نيست. يک انتخاب است
    هيچ دينى بالاتر از حقيقت وجود ندارد

7. 2 کاربر از پست f_jahani تشکر کرده اند .

8. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر خودمونی
    میانگین پست در روز
    0.21
    تشکر از کاربر
    209
    تشکر شده 76 در 54 پست

وای من عاشق بازی اون در f4هستم!!!!!

9. 3 کاربر از پست **Shadow girl تشکر کرده اند .

10. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر متوسط
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از کاربر
    218
    تشکر شده 240 در 140 پست

من عاشقشم

11. 2 کاربر از پست نازگل خانم تشکر کرده اند .

12. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر نیمه فعال
    میانگین پست در روز
    0.97
    تشکر از کاربر
    1,450
    تشکر شده 545 در 243 پست

یادش بخیر یه مدت بدجوری تو نخش بودم
    یک زن نمی شکند !
    هزار تکه می شود وقتی در عمق صبوری دروغ مردی را به جا رختی تظاهر می آویزد و آنقدر اتو می کشد تا شکل راستی شود
    اما بانو ...
    لباس بد قواره همیشه به تن زار میزند و معجزه هیچ خیاطی هم کافی نیست .
    و تو ! " مرد رویای یک زن "چگونه از سازی هزار تکه شوق شنیدن آوایی خوش داری ؟ .....

اشتباه جبران نشدنی:http://www.forum.98ia.com/t940064.html

ببخشيد انگاري اشتباه شد:http://www.forum.98ia.com/t997156.html#post10584110

13. کاربر زیر از پست !!mahya!! تشکر کرده است .

14. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر متوسط
    میانگین پست در روز
    0.29
    تشکر از کاربر
    115
    تشکر شده 2,138 در 271 پست

عاشق بازيش تو فيلم ذائقه ي شخصي و بازي طنزش تو فيلم من معلمتم
    ویرایش توسط Angel* : 1392،04،24 در ساعت ساعت : 11:03 قبل از ظهر
    رمان عاشقونه ی خودم
    به اسم
    چای با طعم تلخ

http://www.forum.98ia.com/t987106.html

15. 4 کاربر از پست Angel* تشکر کرده اند .

16. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میانگین پست در روز
    2.64
    تشکر از کاربر
    5,212
    تشکر شده 2,613 در 1,479 پست
    حالت من
    Khejalati

لی مین هو تکییییییییییی
    جدیدترین سریالاشم ایمان وکارچی شهر بود نه سلیقه ی شخصی

باید اعتراف کنم پسرا توچند مورد خیلی جذاب میشن:
    1-وقتی عصبی پشت فرمون میشینن
    2-وقتی دعوت برسر مسایل ناموسیه
    3-وقتی مامانشونو میبوسن
    4-وقتی واسه تک دوس ذخترشون خواستگار میاد ودپرس میشن
    5-وقتی بخاطر فوتبال از کارو زندگی میوفتن
    6
    -وقتی بهش میگی دپرسم میگه غلط کردی بیا بغلم ببینم
    7-وقنی تو بغلش اشک میریزی با دستاش صورتتو میگیره میگه دیونه تو منو داریا

17. کاربر زیر از پست ir2012 تشکر کرده است .

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرینآخرین