بازگشت   نودهشتیا > فرهنگ و هنر > اخبار و معرفی فیلم > بحث و معرفی آثار سینمای ایران

تبلیغات 
عصر پادشاهان
ارسال موضوع جدید  پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی ۱۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۰۸ قبل از ظهر   #1 (لینک مستقیم)
کاربر فعال

paeez123 آواتار ها

پست مفید  +3 امتیاز     
Wink معرفی و نقد فیلم به فاصله یک نفس | امیر احمد انصاری

فيلمنامه توسط شيما بحريني نوشته شده و داستاني جنايي ـ عشقي را روايت ميكند. در خلاصه داستان فيلم آمده است: ببين اگه اون ماشه رو بچكوني ديگه آدم سابق نيستي. بايد سي سال فلك بچرخه تا پاك بشي تازه اگه پاك بشي...
در اين فيلم حامد بهداد، بهنوش طباطبايي، روحاله كماني، كيانوش گرامي، علي اصغر طبسي و عليرضا كمالينژاد به ايفاي نقشهاي اصلي ميپردازند.
تعدادي از عواملي كه در ساخت فيلم همكاري دارند، عبارتند از:
نويسنده فيلمنامه: شيما بحريني/ كارگردان: اميراحمد انصاري/ تهيه كنندگان: سعيد هاشمي، حميدرضا نادي/ گروه كارگرداني: دستيار اول كارگردان و برنامه ريز: شهره فهيمي، دستياران كارگردان: علي گلبهاران، شاهرخ صدق روحي، منشي صحنه: سميرا شكوري، عكاس: اميد مسعودفر/ گروه تصوير: مديرتصويربرداري: هاشم گرامي، دستيار اول تصويربردار: حميدرضا ايدر، دستياران تصوير: فرشاد شاهحسيني، محمد الهياري، حسين خيري، وكيل زعفراني/ گروه صدابرداري: صدابردار: امير شاهوردي، دستيار صدا: علي سلطاني/ گروه صحنه و لباس: طراح صحنه و لباس: نازي پرتوزاده، دستياران صحنه: بابك تحميلي، سعيد اسفندياري، دستيار لباس: مهسا اميني/ گروه چهرهپردازي: طراح چهرهپردازي: دانيال شعاعي، اجراي گريم: پدرام روشن، سارا صباغنژاد/ گروه توليد: مديرتوليد: امير ابراهيمي، مديرتداركات: محسن كرباسيان
اميراحمد انصاري پيش از اين ساخت دو فيلم «شريك» و «آخرين برگشتي» (پخش از شبكه اول سيما) در كارنامه هنري خود به ثبت رسانده است.

قلبي كه به جستجوي روياهايش برود هرگز رنج نخواهد كشيد زيرا هر لحظه از اين جستجو يك قدم نزديك شدن به خدا و ابديت است.

ویرایش توسط paeez123 : ۱۳ مهر ۱۳۹۰ در ساعت ۰۴:۱۲ قبل از ظهر
paeez123 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :

تبلیغات

دانلود

قدیمی ۱۷ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۳۲ بعد از ظهر   #2 (لینک مستقیم)
کاربر فعال

paeez123 آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

یعنی هیچکس این فیلم رو ندیده؟
پس من نظر خودم رو میگم در مورد این فیلم. به نظر من نسبت به فیلمهای دیگه شبکه خانگی بهتر بود. اول فکر می کردم چون مخصوص شبکه نمایش خانگی تولید شده جالب نباشه ولی بعد دیدم که خوب بود....
یه چیزی که خیلی دوست داشتم بازیها بود که به نظرم همشون خیلی عالی بازی کرده بودن. هم حامد بهداد, هم بهنوش طباطبایی, و هم علیرضا کمالی, خیلی خوب بودن. بهنوش طباطبایی نقش متفاوتی رو نسبت به فیلمهای دیگش بازی کرده بود.
درکل به نظرم ارزش یکبار دیدن رو داشت
تشکر شده توسط :
قدیمی ۲۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۰۶ بعد از ظهر   #3 (لینک مستقیم)
Banned

sando آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

از بازی حامد بهداد خوشم نمیاد
sando آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۲۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۵:۵۰ بعد از ظهر   #4 (لینک مستقیم)
کاربر نیمه حرفه ای

S-A-R-A آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

به نظر من بازی ها ایراد خاصی نداشت. بازی حامد بهداد هم که خوب بود. ایراد کار فیلمنامه بود. وقایع به هم خیلی مربوط نمی شدند. فکر کنم کارگردان قصد داشته یه فیلم هیجان انگیز بسازه اما خب نشده. بیشتر بی اساس شده تا هیجان انگیز. اگه روی فیلمنامه بیشتر کار می شد خیلی بهتر بود. اما خب به قول paeez123 حداقل ارزش یک بار دیدن رو داشت. اون هم به خاطر بازی های خوب!
S-A-R-A آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
قدیمی ۲۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۲۰ بعد از ظهر   #5 (لینک مستقیم)
کاربر فعال

paeez123 آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

نقل قول:
نوشته اصلی توسط !@sara نمایش پست ها
به نظر من بازی ها ایراد خاصی نداشت. بازی حامد بهداد هم که خوب بود. ایراد کار فیلمنامه بود. وقایع به هم خیلی مربوط نمی شدند. فکر کنم کارگردان قصد داشته یه فیلم هیجان انگیز بسازه اما خب نشده. بیشتر بی اساس شده تا هیجان انگیز. اگه روی فیلمنامه بیشتر کار می شد خیلی بهتر بود. اما خب به قول paeez123 حداقل ارزش یک بار دیدن رو داشت. اون هم به خاطر بازی های خوب!
موافقم! به نظر منم ایراد این فیلم از فیلمنامه بود. اما بازی ها خوب بود
قدیمی ۲۹ آبان ۱۳۹۰, ۰۷:۴۴ بعد از ظهر   #6 (لینک مستقیم)
کاربر عادی

قرانک آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

خاک تو سر کیانوش گرامی .نمیدونستم اینقدر بی رحمه .و خاک تو سر اون که صحنه سر بریدن یه مرغ کوچیک رو تو فیلم گذاشت وحشیهاا
قرانک آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

برچسب ها
به فاصله یک نفس, فیلم, معرفی, نقد

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش

UP/Down مجوز های ارسال و ویرایش