ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان وقتی برای تو ، وقتی برای من | مریم کاربر انجمن
http://fidibo.com/

asiatech

نودهشتیا
فید آر اس اس
صفحه 1 از 11 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 105
  1. Top | #1

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.42
    تشکر از کاربر
    11,566
    تشکر شده 32,896 در 759 پست
    اندازه فونت

Post رمان وقتی برای تو ، وقتی برای من | مریم کاربر انجمن

وقتی برای تو، وقتی برای من

دفتر اول: ترس، عشق، تو

صدای آوازش از بین دیوارهای شیشه ایِ حمام عبور می کنه و گوشهام رو نوازش میده. مثل همیشه پر شور و حال. انگار هیچ چیز، حتی برای لحظه ای، نمی تونه این مرد رو نگران یا غمگین کنه.
    در حالیکه کت و شلوار سفیدِ اسپرتش رو از کمد خارج می کنم، نگاهم به سمت کابین دوش گوشه ی اتاق کشیده میشه. سایه ی مرد پشتِ شیشه های بخارگرفته تلنگریه بر احساساتم تا چشمانم رو ببندم و چهره ی جذابش رو زیر دوش آب تصور کنم. همین یه تصویر برای از بین رفتن تمام خودداریهام و هوایی شدنم کافیه. با لرزش بدنم چشمانم رو باز می کنم و روبه روی آینه ی قدی اتاق می ایستم... نگاهی به خودم میندازم... یه شلوارک جین کوتاه و یه بلوز سفید... چند تا از دکمه های بالای بلوزم رو باز می کنم، گیره ی موهام رو درمیارم و با یه نفس عمیق می رم سمت حمام...
    در می زنم؛ اگه جوابمو نده یعنی بیا تو ولی... با صدای کشیده شدن در کابین سرمو میندازم پایین و همزمان می پرسم:
    _ لباساتو گذاشتم رو تخت، چیزه دیگه ای نمی خوای؟
    جوابمو نمیده، مثل همیشه می خواد به چشماش نگاه کنم و منم می دونم چی تو نگاهش در انتظارمه. بالاجبار سرمو بلند می کنم، چشمام یه جمله می بینن «برو پی کارت» و گوشهام می شنون: «پیرهن مشکی طرح دارَ رو برام بذار».
    برمی گردم و موهام رو جمع می کنم. بعد از آماده کردن وسایلش با حس آشنای حقارت که مدتهاست همراهمه از اتاق خارج می شم. نگاهم میوفته پایین پله ها... خدای من... با شوق می رم سمتش و شروع می کنم با دختر سه سالم بازی کردن... فقط حضور مه گل می تونه کمی روح درد کشیدم رو التیام بده... البته فقط برای لحظاتی اندک... بعد از دقایقی همبازی شدن با این فرشته کوچولو بلند میشم تا برای شام دونفره مون فکری بکنم؛ دو نفره یعنی من و مه گل، مثل خیلی وقتا یا مثل همیشه.
    صفحه ی روشن موبایلش روی کانتر توجه ام رو جلب می کنه... شماره ناشناسه... یه حسی بهم میگه پشت خط یه زنه... سریع با گوشیم همون شماره رو می گیرم... دعا می کنم لااقل یک بار اون طور نباشه که حدس می زنم، ولی... یه صدای پر عشوه می گه جانم و منم با تمام دلشکستگی میگم اشتباه گرفتم و قطع می کنم.
    دیگه هیچ کنترلی به رفتارم ندارم... یادم میره برای چی تو آشپزخونه ام...
    صدای قدمهای پر غرورش بهم می فهمونه که داره از پله ها میاد پایین... نگاهش می کنم... بازم آه... آه خدایا چقدر سهم من از این مرد کمه. با خنده و بازیگوشی میره سمت مه گل، بغلش می کنه، میندازتش بالا، چند بار می بوستش... دلم می خواد جای مه گل باشم...
    میاد سمت آشپرخونه، گوشیش رو بر می داره، یه نگاه همراه با یه چشمک به من یعنی من رفتم...
    رو به مه گل می گم:
    _ مامانی وسایلتو ببر تو اتاقت، دیگه وقت شامه. بدون هیچ اعتراضی اسباب بازیاشو برمی داره و میره... وقتی مطمئن شدم که صدای ما رو نمی شنوه برمی گردم سمتش تمام قدرتمو جمع می کنم و می گم:
    _ کجا؟
    پشتش به منه... تقریبا رسیده به در... یه لحظه می ایسته ولی برنمی گرده... می خواد درو باز کنه که دوباره می گم:
    _ کجا داری می ری؟
    با ابروهای بالا رفته و نگاهه، نگاهش این بار یعنی «بازم هوس کردی»، می آد سمتم. بر عکس دفعات پیش که یه قدم می رم عقب اینبار سرجام محکمم. با این حالتم تعجبش بیشتر می شه و یه لبخند نصفه و نیمه میاد کنج لباش:
    _ چیزی گفتی؟
    _ کجا می ری؟
    جدی می شه و اخم می کنه:
    _ برای چی می پرسی؟
    _ می پرسم چون می خوام یه بارم این من باشم که در مورد رفت و آمدای تو سوال می کنم، مثل خودت.
    _ آهان! و اگه نگم؟
    _ البته نیازی به گفتن نداری. چون کاملا از وجناتت پیداست چه جور جایی داری می ری و قرار شبو با کیا بگذرونی. اگه پرسیدم فقط به خاطر این بود که متوجه بشی به عنوان زن و شوهر حقوقی ...
    برای لحظاتی کوتاه و عمیق، سنگینی دستش رو رو دهنم حس می کنم. به قدری قدرت ضربه بالاست که می خورم به کابینت و می افتم زمین. خم میشه به جلو روبه روی صورتم:
    _ یادت رفته حقوق این خونه رو کی تعیین می کنه؟! من! چون قوی ترم، چون من مَردم.
    تو مغزم تکرار میشه «چون من مَردم». دستشو میاره سمت صورتم، برعکس چند لحظه پیش دیگه بی حرکت نیستم، یعنی دیگه محکم نیستم. خودمو جمع می کنم و بیشتر به کابینت پشت سرم فشار میارم. یه لبخند می زنه، اینبار عمیق:
    _ آهان، حالا شد.
    چونه مو می گیره تو دستش و در حالیکه سرشو خم کرده با لحن بچه گونه ای می گه:
    _ حالا یه لبخند برام می زنی، دلم نمی خواد خانومم با یه چهره ی غمگین بدرقم کنه.
    منتظره... با فشاری که به چونم میاد لبامو کش می دم. دست آزادش رو چند بار به آرومی میکشه رو پامو میره.
    با حالتی رقت آور روی زمین مچاله میشم. با وجود چراغای روشن خونه بیشتر از همیشه تاریکی رو حس می کنم و تو همین تاریکی و سکوت، بغض گلمو می شکنم و همزمان صدای شکسته شدن خودم رو برای چندمین بار می شنوم. تنها کاری که بلدمو می تونم همینه؛ گریه کردن.
    یاد مه گل میوفتم... با یه آه سینه سوز بلند میشم و میرم سمت اتاقش... بدون شام کنار عروسکاش خوابش برده... بلندش می کنم و می ذارمش سرجاش... کنارش جوری که جا بشم دراز می کشمو به صورت معصومش خیره. ناخودآگاه پلک هام روی هم میوفته... یه صداهایی تو گوشم می پیچه... صدای طعنه ها و سرزنشهای اطرافیان... می رم به گذشته ها، البته نه خیلی دور، نه به دوریه یکی بود، یکی نبود... به چند سال پیش...

2. 653 کاربر از پست maryam1 تشکر کرده اند .

# NEGAR # , # بلوط # , #SamaneH# , **samanta** , **Silver Star** , *Aida Banoo* , *kochol* , *miss minoo* , *Peggy* , *ROJA* , *SAHAR.R* , *sara , *soodabeh* , *TARA* , *~Faezeh~* , *رویا* , *ریما* , *شهرزاد , +Neda+ , -2nya- , -Farimah- , -نازلی- , .19921371. , .:aida:. , .:MahshiiiD:. , .:matin:. , .arsana. , .Dreamy-girl. , .Mania. , .MojGan. , .Monire. , .nox. , .parniya. , .هازال. , 677389 , 90ia , abby7 , aflak , afrooz87 , afsoon321 , aidai , Aji_TanNaZ , alexiiiiiii , ALI TAKTA , alikhademi , ali_shey , amini2004 , amisha , anagalis , angle92 , anital , ANNE , Anolin , aqua , aram-anid , Aray , arman_iran , armita1819 , ART!ST , Artemisa , asal-1412 , asalak 2 , ASEMAN SHAB , asemanii , ashk eshgh , ashkannia , ashoka , asizebel , asma-m , atena_a , avaa... , AVESTA , ayda3 , aygeen , Ayta , Az@de , azad_awesome , azam 24 , azar1 , azarsana , azda , ba-maram , bahar58 , baharboofy , baran.amad , baran_1990 , baran_zade , barni , baroon12 , BAZIGAR TANHA , Beautiful Jasmine , beautyAsalak , Behnaz joon , behnaz.ashena , behnaz1 , behnazhmz , Behnoush , bella persiana , bikari , blub2000 , blue berry , blue1 , brain storm , CAT-WOMAN , cemira , choghor , coffee , daneshmand , dara67 , darya... , darya12 , Defne , degeer , delgir , deragun , Dina* , dish1600 , dj_bass , dokhtare khial , dorna2012 , down13 , Elahe-73 , Elahe111 , elahegood , Elen , Elhamhb , eli5 , elimak , elishnaz , EliSo , elmiraa_20 , Elnaz , elnaz89 , emaa , eti98 , fadai , faezeh khajeh , faezeh.t , faezeh88 , fanoos_68 , faribash , fariba_hed , farizad , farnas , Farnaz , farnooshfarokhi , farnoushi , fary , fArzane.Far , farzaneh14 , fatemeh333 , fatima64 , fatima92 , fatima_59 , Fed Up , feraghi , feryal_bahmani , ffrhad , flavia , foroogh 54 , frokni , gandomsa , ghazalghazal , ghazghaz , gheisareh , gherti , ghorbani , Golden Eye , gole mikhak , gole narges , Gole Yassaman , goominam , gord , gorestan man , H..GH , hala , hana_m , hany111 , hasti59 , hedie9390 , helia m , helik , Henia , homaa , honey_x , Hoopoe , hooriya_y , horin , HRad , hsdhsd , htamspam , iasp70 , icicle , id001370 , ili mah , Irani , iryane , j.ghanavizi , javoone , joojoo7321 , kaktoos , katy , ketne , khademre , khatoon khabha , khoshhal , Kiiiiana , kimia 2008 , king _ panther , kobramahmod , lale joon , lalehjoon , layahashemi , leila.kh , Leila2154 , leila93 , leili_zzz , leona , lili5225 , Lovely_girl , M.gIrL , m.khoshoei , M.matineh , m0zhdeh , m2sm , ma30-69 , maahak , Maedeh , maedeh angel , mah banoo , mahana1 , mahbaran , mahboobeh 98 , mahda , mahda92 , mahdiar , mahdieh67 , Mahdis @69 , maheasemun , mahla.r , mahnazmom , mahr0kh , MAHSA-O , mahsa.a , mahsa.nadi , mahsa1490 , mahsany , mahsaok , mahshid_3d , Maht!sa , mahtab payda , mahtab10 , mahtabi22 , mahtaj , mahya1995 , makhmal_66 , mamorin , maneou , mansuri , many22 , maral84 , marjan.AA , marjanagn , marmara25 , martire , mary341 , maryam joOon , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryam63279 , maryam_hj , maryam_mariusz , marykh , maryta , masi.eshghi , masi20002 , masih1384 , masoumeh , medoza , mehrgan0000 , mehrsa_m , meno , meraj_afsaneh , me_ned , mfr60 , mikironi , mina* , mirage , Mis@gh , mishapasha , misha_kavir , misha_porro , miss maryam , mitra mm , modern girl , mokmor , mona_mnjs , monir1343 , moniya , motlagh , Mozhgaan , mozhmozh , mushtata , my dream , m_h_n , N A F A S , N*A*Z*L*I , n@st@r@n-gh , nafas44 , nafas_akhar , nas2ran , nasi & somi , Nasim 77 , nasimrahi , nasrin22 , nastaran86 , nastaran_702 , nazanin88 , nazlili , nedaj , negin-joon , nelly , niayesh00 , niho , nikoo 123 , NIKSA , niloufar_rose , nina20 , nina86 , niyayeeeeeesh , nlp16001 , NO ONE , nrezaii , N_RainA , olala , OoPs , padideh_hs , paeezi , paiz , paliz-sm , pariatis , pariedarya , parinaz74 , parisa jooon , parisa mah , parisa76 , parizad17 , ParMoun , Parnam , Pegahツ , perijooon , pershian , peterpanama14 , phare , pink_daughter , pr.delafrouz , proxima , radvin24 , RafOneh , raha111 , raha6956 , rahaghi , raha_lucky , RaheBipayan* , rahha , rahil2 , ramesh20 , REAL LOVE , RealIty , red_rose , reem1368 , REMIX , reza9000 , Rha.sh , rina_rita14 , romina ab , roseberry , roya1365 , ROZ GOL , roz3 , rural girl , s-engineer , s.sh , saba_lovly , sabouraneh , sada , sadegh86 , saghar23 , saghigol , нαηιєн , sahar_love , sahel_m , samandf , samaneh1368 , samaneh60 , sama_kitty , samim , SaMirA.Ha , samira1362 , Sam!ra , sana1577 , sana1994 , sanaz_ , sania555 , sansi , santa. f4 , sapidkooh , sara parvizi , sara.f , sara1995 , sara51 , sarabaran65 , saratab , sarax , Sati_Faeze , sedena , selin_s , Selvia , Semin309 , sepeedeh , sepideh1993 , serentipiti , SETARE SOHEYL , setareh67 , setayesh1363 , sete , Shabah eshg , shadan30000 , shadow_das , shafagh 69 , shaghayegh69 , shakiba_2510 , Shaloliz , sharafi , sharghi , sharmin.r , shekoofeh.m , shikolat , shimaaaaa , shirin061 , shiva joon , shiva-71 , Silber , silverstar , sinsor , sisi.koochooloo , Snow Dream , sohi , sollmaz , somy_kh , Soogool , SOROUR* , sparrow , ssoudeh , star_crossed , stiv , susan1 , syhbyt , S_64 , sαвα , tala bala , tanaz.68 , tanen , tania_7 , TanNazZz , tannaz_85 , TANSU , taraneh joon , taranomeabshar , tatar , tazianeh , tghyasfr , tgilani2012 , Tikooli , tinairn , Titania1273 , titinaz , ti_na60 , tono , Universe95 , vala , vampire123 , vanas , Veni , violet_kl , yada , yalda a , yalda1354 , yam yam , yaqush , yas baran , YAS95 , yasamin_34 , yAsnA*19F , yasnaa , yassii , yjdj , zahra.h , Zahra_niki , zanbagh , zarpari04 , zauberin87 , zeinab75 , zeinabjoon , zeinab_75 , ZeYnAb KhAnOoM , ziba111 , ziba22 , ziiiziii13 , zizi26 , zorobahar , _ SPEED _ , ~Alone.Boy~ , ~anahita~ , ~HaPPym00N~ , ~MAR MAR~ , ~Melika~ , ~miss-mini~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~RoOoya~ , ~SAREH~ , ~shahrivar~ , ~SIAVASH~ , ~Tulip~ , آونــــد , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , آذردخت , آرتمیس 98 , آسوده , آنیتا , آیه خانم , ارتمیس * , اردیبهشت 75 , ارزو. , امتیس , با نمک , بارانیان , بازیگوش , برادپیت , بلــوط , بلور , بهارجون , بی بی گل , ترسا اميني , ترنج فاطمي , ترنم , تمنای دل , تهمتن , ثــمـره , خانومی , خوشگلم من , دریا دل , دریا دلنواز , دل سرد , دلداده , دلنيا61 , دکور , راز نیاز , رودنا , روياي ابي , روژان , روژان6815 , زوها , ساغر آدین , ساغر123 , ساقه طلایی , سانجانا , سبحی , ستين , سرایدار جهنم , سرتق , سكوت ابريشم , سمن جوون , سها19 , سوال , سوداا , سپيده خوب , سیده , شاپرک13 , شایسته بانو , شقایق وحشی , شورم , شیوا , طلوع عشق , علی بی غم , علی رضاایران , غریبه... , ف.الف , فاطمه سادات ... , فاطمه نوری , فاطیما8 , فانوس دریایی , فرگلf , فریادسکوت , فكه ي مجنون , قطره کوچولو , كيميا 2 , لمیس20 , لی لی تنها , لیلا پلاریس , لیلاحمیده , لیلین , م.نوری , مادرم , مامان شهرزادی , ماهین56 , مریمی__ , مسافر كوچولو , ملكه عذاب , ملیساا , منا64 , مهرورز , مهستی , مونا** , ميمو , نسرین... , نسيا , نصرا... , نفس71 , نماز67 , نورالعیون , نوشین66 , نگاه روشن , نیاز.ش , نیان , نیلا... , نیلا69 , نیلوفر:-) , نیکولا , هایدا , هرتیک , هوای بارونی دلم , هوفریا , وارش67 , والا , ونوس۸۸ , ياابالفضل , پاپلی , پرهامه , پرهوده , پونیا , پیازچه , کردلیا , کمند , کیمیای سعادت , گلسار , یغما , یگانه , •● نیلوفر 72●• , ♥Arezoo , ♥~nGel=Ev!L@~♥ , 乃凡卝凡 伬

3. Top | #2

مدیر بخش عکس

میانگین پست در روز
    15.28
    تشکر از کاربر
    185,961
    تشکر شده 472,050 در 41,281 پست
    اندازه فونت

با تشکر لطفا شروع کتاب را در تاپیک زیر اعلام کنید

آمارکتابهای در جریان سایت

توضیحاتی راجع به کتاب، تعداد صفحات و نویسنده و سال چاپ حتما ذکر کنید .

از فونت Tahoma و سايز 2 استفاده كنيد و در بین خط ها لطفا فاصله نندازید تا ساختن فایل PDF راحتتر باشه.

کمتـر از 20 خط در هر پست قرار ندهید!

برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع مجاز می باشد!
    ممنون
     برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

آرشیو آواتور نود و هشتیا

مـاندگار های نود و هشتـیا

قوانين بخش عكس | قبل از فعالیت در بخش حتما مطالعه کنید!

قوانین مهم بخش ترول

قوانین مهم بخش والپیپر

4. 175 کاربر از پست Farnaz تشکر کرده اند .

#SamaneH# , **Silver Star** , *ROJA* , *~Faezeh~* , -Farimah- , -نازلی- , .19921371. , .:aida:. , .Dreamy-girl. , .Monire. , 90ia , abby7 , alexiiiiiii , anital , ART!ST , asal-1412 , asaletanha , asemanii , ashk eshgh , avaa... , AVESTA , azam 24 , azarsana , azda , baran.amad , baroon12 , BAZIGAR TANHA , Beautiful Jasmine , beautyAsalak , Behnaz joon , behnaz1 , behnazhmz , Behnoush , darya12 , dj_bass , Elahe111 , Elen , eli5 , elimak , elmiraa_20 , Elnaz , elnaz89 , faezeh88 , fariba_hed , fArzane.Far , farzaneh14 , fatima_59 , foroogh 54 , frokni , goldoone22 , gole mikhak , goominam , hany111 , homaa , honey_x , hosin , ili mah , j.ghanavizi , javoone , joojoo7321 , khoshhal , king _ panther , leila.kh , lili5225 , m0zhdeh , mahana1 , mahbaran , mahr0kh , mahsany , mahsaok , mahtab10 , many22 , maral84 , mary341 , maryam joOon , maryam1 , maryam63279 , mehrsa_m , meraj_afsaneh , modern girl , moniya , mozhmozh , N A F A S , N*A*Z*L*I , nasimrahi , negin-joon , NIKSA , niloufar_rose , nlp16001 , NO ONE , nrezaii , paeezi , parisa mah , pegiiiiiiiii , pershian , pr.delafrouz , rahaghi , REAL LOVE , RealIty , REMIX , roz3 , s.sh , samandf , SaMirA.Ha , sania555 , sapidkooh , sara parvizi , Selvia , SETARE SOHEYL , shaghayegh69 , shakiba_2510 , shirin061 , shiva joon , sohi , sollmaz , sparrow , susan1 , sαвα , tanen , tatar , tghyasfr , tina 1989 , violet_kl , YAS95 , Zahra_niki , zanbagh , ziiiziii13 , zorobahar , _ SPEED _ , ~Alone.Boy~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~RoOoya~ , ~shahrivar~ , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , آیه خانم , ارزو. , بهارجون , ترنم , تمنای دل , خوشگلم من , دلنيا61 , رودنا , روياي ابي , ساقه طلایی , ستين , سرایدار جهنم , سوال , سپيده خوب , شیوا , غریبه... , فاطمه سادات ... , فانتین , فریادسکوت , كيميا 2 , لی لی تنها , لیلا پلاریس , مادرم , مسافر كوچولو , ملیساا , منا64 , مهرورز , مهستی , نسيا , نوشین66 , نیان , نیلا... , هایدا , هرتیک , هوای بارونی دلم , وارش67 , والا , پرهوده , گلسار , یگانه

5. Top | #3

مدیر بخش عکس

میانگین پست در روز
    15.28
    تشکر از کاربر
    185,961
    تشکر شده 472,050 در 41,281 پست
    اندازه فونت

نقل قول نوشته اصلی توسط asma1 نمایش پست ها
    اشکم در اومد
    خیلی سخت بود
    خیلی تلخ
    تو تاپیک تایپ کتاب نباید پست بدین

6. 162 کاربر از پست Farnaz تشکر کرده اند .

#SamaneH# , **Silver Star** , *~Faezeh~* , *ریحانه# , -Farimah- , -نازلی- , .19921371. , .:aida:. , .Monire. , .parniya. , abby7 , anital , ART!ST , asal-1412 , ASEMAN SHAB , avaa... , AVESTA , ayda3 , azam 24 , azarsana , baran.amad , baroon12 , BAZIGAR TANHA , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , behnazhmz , Behnoush , brain storm , darya12 , Defne , dj_bass , Elahe111 , Elen , eli5 , elimak , EliSo , elnaz89 , faribash , fariba_hed , farnas , fArzane.Far , farzaneh14 , fatima_59 , foroogh 54 , frokni , gole mikhak , goominam , hany111 , homaa , honey_x , icicle , ili mah , j.ghanavizi , javoone , joojoo7321 , khoshhal , king _ panther , leila.kh , lili5225 , m0zhdeh , mahana1 , mahda , mahsany , mary341 , maryam joOon , maryam1 , mehrsa_m , modern girl , mokmor , moniya , motlagh , N A F A S , N*A*Z*L*I , nazila94 , nlp16001 , NO ONE , nrezaii , paeezi , paliz-sm , parisa mah , pegiiiiiiiii , pershian , raha_lucky , ramesh20 , REAL LOVE , RealIty , REMIX , roz3 , s-engineer , sahar_love , samandf , SaMirA.Ha , sania555 , sapidkooh , sara parvizi , sara51 , Selvia , SETARE SOHEYL , shadow_das , shaghayegh69 , shakiba_2510 , shirin061 , sollmaz , Soogool , SOROUR* , sparrow , susan1 , S_64 , sαвα , tanen , tghyasfr , violet_kl , yada , YAS95 , yAsnA*19F , Zahra_niki , ziiiziii13 , zorobahar , _ SPEED _ , ~Alone.Boy~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~RoOoya~ , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , آیه خانم , بهارجون , ترنج فاطمي , ترنم , تمنای دل , دلنيا61 , رابین * , رودنا , روياي ابي , ساقه طلایی , سكوت ابريشم , سمن جوون , سوال , سپيده خوب , شایسته بانو , شیوا , غریبه... , فاطمه سادات ... , فانتین , فریادسکوت , كيميا 2 , لیلا پلاریس , مادرم , مـریم , ملیساا , منا64 , مهرورز , مهستی , نسيا , نوشین66 , هایدا , هرتیک , وارش67 , والا , کیمیای سعادت , گلسار , یغما , یگانه

7. Top | #4

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.42
    تشکر از کاربر
    11,566
    اندازه فونت

2.

در حالیکه نگاهم به روی ترمه ی سرمه دوزی شده ی روی میزه، روبه روی حاج خانوم _ مامان بزرگم _ نشستم. این برنامه ایه که بعد از رد کردن هر خواستگار اجرا می شه، اینکه روبه روی حاج خانوم بشینم و بازخواست بشم.
    اوایل خیلی ناراحت می شدم ولی دیگه برام عادی شده. البته نگاه دلسوزانه ی حاج خانوم تحمل نیش کلامش رو برام ساده تر کرده:
    _ آخه دختر جون تا کِی؟ زن باید یه مرد بالا سرش باشه. زنو با مردش می شناسن. یه نگاهی به زندگیه اطرافیانت بنداز. دختر عموهات از تو کوچکترن؛ سمیه چند روز دیگه بچه ش به دنیا میاد و زهرا تا چند ماه دیگه عروس میشه. همین لیلا رو ببین بیست و یک سالشه پسردار شده.
    با شنیدن اسم لیلا یاد روز قبل میوفتم. با مامان برای دیدن لیلا و پسر ده روزش رفتیم خونه شون. مامان لیلا در حالیکه داشت موضوع ازدواج دختر فامیلشون رو تعریف می کرد یه نگاهی به من انداختو ادامه داد:
    _ تو این دوره و زمونه که دیگه شوهر پیدا نمیشه.
    بازم یه طعنه ی دیگه. دلم می خواست می تونستم و بهش می گفتم همین دامادتون خواستگارم بوده و الان باید یه جورایی ازم تشکر کنی ولی بازم مثل همیشه با یه لبخند خودمو به نشنیدن زدم.
    دوباره صدای حاج خانوم می پیچه تو گوشم:
    _ معصومه، دختر عمه ت، یه سال از تو بزرگتره فردا پس فردا دخترش رو عروس می کنه!
    چی؟ این دیگه خیلی خنده داره. دختر معصومه فقط یازده سالشه. یهویی با صدایی که سعی می کنم آروم باشه می خندم که مامان بزرگ با تعجب می گه:
    _ بایدم بخندی. اگه همون سیزده سالگی شوهرت داده بودیم الان تو هم باید پسرت رو داماد می کردی!
    سیزده سالم بود. برای تعطیلات تابستونی رفته بودیم ویلای حاج خانوم. یکی از اقوام پدر که تو همون حوالی ویلا داشتن زنگ زده بود و می خواست برای تجدید دیدار یه سر به حاج خانوم بزنه.
    نزدیک غروب حاج آقا به اتفاق خانومش اومدن... من و روشنک در حال پذیرایی کردن بودیم که حاج آقا جوادی رو به رویا پرسید:
    _ خواهرتون چند سالشه؟
    رویا یه نگاه به من کرد و با تعجب گفت:
    _ سیزده.
    اینبار رو به بابا گفت:
    _ غرض از مزاحمت هم تازه کردن دیدارِ و هم امر خیر.
    همه ساکت شدیم. مامان بهم اشاره کرد که از اتاق برم بیرون. هنوز پا تو آشپزخونه نذاشته بودم که صدای فریاد بابا بلند شد:
    _ آقای محترم دختر من فقط سیزده سالشه، چطور به خودتون اجازه...
    حاج آقا نذاشت بابا حرفش رو ادامه بده:
    _ ما تعریف خونواده ی شما و دخترتون رو زیاد شنیدیم، هیچ مشکلی با درس و برنامه هاشون نداریم، فقط می خوایم...
    صدای فریاد دوباره ی بابا کل خونه رو لرزوند:
    _ آقا می دونید چیه؟... من دختر ندارم، برید یکی دیگه رو برای پسرتون پیدا کنید.
    بازم صدای حاج آقا می اومد... ول کن نبود... خلاصه با میانجی گری حاج خانوم همه چی آروم شدو بالاخره مهمونا رفتن. نمی تونستم از آشپزخونه بیام بیرون. خجالت می کشیدم، خنده ام گرفته بود، می ترسیدم. این اولین خواستگاریِ رسمیه من بود. هیچ حسی در موردش نداشتم... یعنی هیچ احساسی از ازدواج نداشتم.
    محسن پسر حاج آقا الان شوهر معصومست که به قول حاج خانوم دخترشون تا چند وقت دیگه باید عروس بشه.
    صدای عصبی حاج خانوم، از گذشته می کِشَتم بیرون. با خجالت بهش نگاه می کنم، میدونم فهمیده اصلا توجهی به صحبتاش نداشتم. در حالیکه دست رو زانوهاش گذاشته و می خواد بلند شه میگه:
    _ پاشم برم برای نماز آماده شم، حرف زدن با تو هیچ فایده ای نداره.
    حاج خانوم غرولند کنان از جاش بلند میشه و میره سمت اتاقش. چند قطره اشک از چشمام میچکه. خدایا من فقط بیست و پنج سالمه...
    ویرایش توسط maryam1 : 1390,08,05 در ساعت ساعت : 15:11

8. 524 کاربر از پست maryam1 تشکر کرده اند .

# بلوط # , #SamaneH# , $$$NAFAS , **Silver Star** , *miss minoo* , *Nafise.a9* , *ROJA* , *SAHAR.R* , *soodabeh* , *TARA* , *~Faezeh~* , *ریما* , +Neda+ , -Farimah- , -نازلی- , .19921371. , .:aida:. , .arsana. , .Mania. , .MojGan. , .Monire. , .nox. , .parniya. , afrooz87 , afsoon321 , aidai , Aji_TanNaZ , alexiiiiiii , ALI TAKTA , alikhademi , ali_shey , amini2004 , amisha , anagalis , anital , Anolin , arman_iran , armita1819 , ART!ST , Artemisa , asal-1412 , asal91 , asaletanha , ASEMAN SHAB , asemanii , asha , ashkannia , asma-m , AVESTA , aygeen , Ayta , Az@de , azad_awesome , azam 24 , azar1 , azarsana , azda , ba-maram , baharboofy , baran.amad , baran_1990 , barni , baroon12 , BAZIGAR TANHA , Beautiful Jasmine , beautyAsalak , Behnaz joon , behnaz1 , behnazhmz , Behnoush , bella persiana , blub2000 , blue berry , blue1 , brain storm , CAT-WOMAN , cemira , choghor , coffee , darya12 , Defne , degeer , delgir , deragun , Dina* , dish1600 , dj_bass , dokhtare babash , dokhtare khial , down13 , Elahe-73 , Elahe111 , Elen , Elhamhb , eli5 , elimak , elmiraa_20 , Elnaz , emaa , eshghe javdan , eti98 , fadai , faezeh khajeh , faezeh.t , faezeh88 , fanoos_68 , faribash , fariba_hed , farizad , farnas , Farnaz , farnooshfarokhi , farnoushi , fary , fArzane.Far , farzaneh14 , fatemeh333 , fatima92 , fatima_59 , feryal_bahmani , ffrhad , flavia , foroogh 54 , FowL , frokni , gandomsa , ghazalghazal , ghazghaz , gheisareh , gherti , ghorbani , Golden Eye , goldoone22 , gole mikhak , gole narges , Gole Yassaman , goominam , gord , gorestan man , hala , hana_m , hany111 , harki00 , hasti59 , havij69 , helik , homaa , honey_x , Hoopoe , hooriya_y , HRad , hsdhsd , htamspam , icicle , id001370 , ili mah , Irani , j.ghanavizi , javoone , joojoo7321 , katy , khoshhal , Kiiiiana , kimia 2008 , king _ panther , lale joon , layahashemi , leila.kh , Leila2154 , leila93 , leili_zzz , leona , lili5225 , Lovely_girl , M.gIrL , m.khoshoei , M.matineh , m0zhdeh , maahak , Maedeh , mah banoo , mahana1 , mahbaran , mahda , mahda92 , mahdiar , Mahdis @69 , maheasemun , mahla.r , mahnazmom , mahr0kh , mahsa.a , mahsa.nadi , mahsa1490 , mahsaok , mahshid_3d , mahtab payda , mahtab10 , mahtabi22 , mamorin , maneou , mansuri , many22 , maral84 , marjanagn , marmara25 , maryam joOon , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryam63279 , maryam_hj , maryam_mariusz , marykh , maryta , masi.eshghi , masi20002 , masoumeh , mehrgan0000 , meno , meraj_afsaneh , me_ned , mfr60 , mina* , mirage , mishapasha , misha_kavir , misha_porro , miss maryam , mitra mm , modern girl , mokmor , mona_mnjs , monir1343 , moniya , monos , motlagh , Mozhgaan , mozhmozh , mpsh , my dream , m_h_n , N A F A S , N*A*Z*L*I , n@st@r@n-gh , nafas44 , nafas_akhar , Nasim 77 , nasimrahi , nasrin22 , nastaran86 , nastaran_702 , nazanin88 , nazlili , nedaj , negin-joon , nelly , neshan , niayesh00 , niho , niloufar_rose , nina20 , nina86 , niyayeeeeeesh , nlp16001 , NO ONE , noora86 , nrezaii , olala , OoPs , padideh_hs , paeezi , paliz-sm , pariedarya , parisa jooon , parisa mah , parisa76 , parisabeheshti , parizad17 , pegiiiiiiiii , perijooon , pershian , peterpanama14 , phare , pink_daughter , pr.delafrouz , proxima , radvin24 , RafOneh , raha111 , rahaghi , raha_lucky , rahha , rahil2 , ramesh20 , REAL LOVE , RealIty , reem1368 , REMIX , Rha.sh , rina_rita14 , romina ab , roseberry , roya1365 , roz3 , rural girl , s-engineer , s.sh , sada , sadegh86 , нαηιєн , sahar_love , saman84 , samandf , samaneh1368 , samim , SaMirA.Ha , samira1362 , sana1577 , sanaz_ , sania555 , sansi , santa. f4 , sapidkooh , sara parvizi , sara1995 , sara51 , sarabaran65 , saratab , sarax , sarina1911 , Selvia , Semin309 , sepeedeh , serentipiti , SETARE SOHEYL , setayesh1363 , sete , shadan30000 , shadow_das , shafagh 69 , shaghayegh69 , shakiba_2510 , Shaloliz , sharafi , sharghi , sharmin.r , shirin061 , shiva joon , shiva-71 , Silber , sinsor , sirius , Snow Dream , sohi , sollmaz , somy_kh , Soogool , SOROUR* , sparrow , ssoudeh , star_crossed , stiv , susan1 , syhbyt , S_64 , sαвα , tala bala , tanaz.68 , tanen , tania_7 , TanNazZz , tannaz_85 , TANSU , taraneh joon , taranomeabshar , tatar , tazianeh , tghyasfr , tgilani2012 , tina 1989 , tinairn , Titania1273 , titinaz , ti_na60 , Universe95 , Ushya7 , vala , vampire123 , vanas , violet_kl , yada , yam yam , yaqush , YAS95 , yasamin_34 , yAsnA*19F , yasnaa , zahra.h , Zahra_niki , zanbagh , zarpari04 , zauberin87 , zeinab75 , zeinabjoon , ziba111 , ziba22 , ziiiziii13 , zorobahar , _ SPEED _ , ~Alone.Boy~ , ~anahita~ , ~HaPPym00N~ , ~miss-mini~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~RoOoya~ , ~SAREH~ , ~shahrivar~ , ~Tulip~ , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , آذردخت , آرتمیس 98 , آسوده , آنیتا , آیه خانم , ارتمیس * , اردیبهشت 75 , ارزو. , اقاقی , بازیگوش , برادپیت , بلــوط , بلور , بهارجون , بی بی گل , ترنج فاطمي , ترنم , تمنای دل , تهمتن , دریا دل , دریا دلنواز , دلنيا61 , دکور , رابین * , راز نیاز , رودنا , روشناک , روياي ابي , روژان , روژان6815 , سارا 26 , ساغر آدین , ساغر123 , ساقه طلایی , سانجانا , ستين , سكوت ابريشم , سمن جوون , سوال , سوداا , سپيده خوب , شاپرک13 , شایسته بانو , شقایق وحشی , شورم , علی بی غم , علی رضاایران , غریبه... , ف.الف , فاطمه سادات ... , فانتین , فریادسکوت , فكه ي مجنون , قطره کوچولو , كيميا 2 , لمیس20 , لی لی تنها , لیلا پلاریس , مادرم , ماهین56 , مسافر كوچولو , منا64 , منيژه , مهرورز , مهستی , مونا** , ميمو , نسيا , نصرا... , نماز67 , نورالعیون , نوشین66 , نگاه روشن , نگاه7732 , نیاز.ش , نیان , نیلا... , نیلا69 , نیلوفر:-) , نیکولا , هادیانا , هایدا , هرتیک , هوای بارونی دلم , هوفریا , وارش67 , والا , ونوس۸۸ , پانته آ65 , پاپلی , پرهامه , پرهوده , پرو.كيان , پیازچه , کردلیا , کمند , کیمیای سعادت , گل یاس , گلسار , یغما , یگانه , •● نیلوفر 72●• , 乃凡卝凡 伬

9. Top | #5

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.42
    تشکر از کاربر
    11,566
    اندازه فونت

دلم گرفته. حاضر میشم برم بیرون شاید یه کم حال و هوام عوض شه. بی هدف از رو به روی ویترین مغازه ها رد می شم...کنار یه پارک کوچیک چند لحظه ای می ایستم و به بازی بچه ها نگاه می کنم... متوجه نگاه چند نفر میشم. اگه یه خرده دیگه وایسم... حتی اینجا هم نمی تونم برای لحظه ای به حال خودم باشم. نزدیک اذان مغربه، از جلوی مسجد محل رد می شم... خیلی وقته دیگه مسجد نمی رم. از نگاه خانومای محلو پرسو جوهاشون فراری ام... ولی الان خیلی دلم می خواد برگردمو برم تو...
    وضو می گیرم... سرم پایینه... نمی خوام کسیو ببینم... پنج شنبه ست، خیرات پخش می کنن... یه خانومی بهم شیرینی تعارف می کنه... سرمو بلند می کنم که ازش تشکر کنم... وای نه!... نرگس خانومه... دختر عمه ی بابا... سلام و تشکر می کنم، می خوام حال خونواده ش رو بپرسم که روشو برمی گردونه و میره... چند سالی منو برای پسرش خواستگاری کرد، اما جواب من همیشه منفی بود. همیشه ادعا می کردن که پسرشون دوستم داره. بارها از راه مدرسه تعقیبم کرده بود. اینارو بعدا فهمیدم. همون زمانیکه فهمیدم به جز من خواستگاری چند نفر دیگه ام رفته و وقتی از اونا جواب منفی می شنیده باز دوباره میومده سراغم. خلاصه پسره ازدواج کرد، الانم دو تا پسر کوچولوی خوشگل داره... اما این نرگس خانوم واقعا دوسش دارم. خانوم خیلی خوب و نازنینیه. با اینکه همه جا و همه وقت از اینکه عروسش نشدم گله می کنه و از این بابت یه نگاه غمگین پرحسرت بهم داره اما بازم برام محترمه، ولی دختراش حتی دیگه جواب سلامم رو هم نمیدن...
    چادر نماز رو میذارم سرجاشو از مسجد میام بیرون. یه خانومی صدام می کنه:
    _ دخترم؟
    برمی گردم:
    _ با منید؟
    _ آره عزیزم، میشه چند لحظه بیای؟
    یه خانوم مسن با یه صورت دوست داشتنی.
    _عزیزم میشه شماره ی پسرمو از تو گوشیم پیدا کنی؟ چشام درست نمی بینه. اسمش کورشِ.
    یه لبخند می زنم:
    _ بله حتما...
    گوشیو می گیرم. میدونم این یه جور بهانست. با این حال به خانومه اجازه می دم به طور مفصل ارزیابیم کنه. شماره ی مورد نظر رو پیدا می کنم و گوشیو میگیرم سمتش:
    _ بفرمایید... همینه
    _ زنده باشی دخترم. همین محل می شینید؟
    _ بله!
    _ چند سالته عزیزم؟
    _ بیست و پنج. _ امروز مهمون خواهرم بودم که با هم اومدیم مسجد... ملیحه... ملیحه حسنی... نمی دونم میشناسیش یا نه؟
    _ بله، خانوم حسنی از دوستان مامان بزرگم هستن.
    _ منم مهتاجم... راستش برای پسرم دنبال یه دختر خوب می گردم... خیلی وقته... خیلی جاها رفتم اما هنوز قسمت نشده... الان شما رو دیدم، مطمئنم درست همونی هستی که کورشم می خواد... میشه یه شماره تلفن از خودت بهم بدی؟
    این اولین باری نیست که اینطوری ازم خواستگاری میشه. اما اولین باریه که برای شماره دادن دچار تردید میشم. همیشه تو این جور مواقع سریع یه عذرخواهی می کنمو با گفتن من قصد ازدواج ندارم از مهلکه به دور... اما این بار... این بار نمی دونم کلام ساده و چهره ی دوست داشتنیه مهتاج خانومه یا درد نیش و کنایه های اطرافیان... بالاخره که چی؟ تا کی می تونم تحمل کنم؟ دیگه طاقت ندارم، هر چه باداباد. باید ازدواج کنم حتی اگه نخوام... حتی اگه نتونم... حتی اگه بترسم...
    با دستای لرزون شماره ی خونه و اسمِ فامیل بابا رو روی کاغذی که مهتاج خانوم روبه روم گرفته می نویسم و سریع با یه خداحافظی هول هولکی فرار می کنم. چادرمو می کشم جلوتر... تو تاریکی کوچه باز هم منم و ترس و اشک.

10. 513 کاربر از پست maryam1 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , # بلوط # , #SamaneH# , **Silver Star** , *miss minoo* , *Nafise.a9* , *Peggy* , *ROJA* , *SAHAR.R* , *soodabeh* , *TARA* , *ریحانه# , +Neda+ , -Farimah- , .19921371. , .:aida:. , .arsana. , .Mania. , .MojGan. , .Monire. , .nox. , .parniya. , 677389 , abby7 , afrooz87 , afsoon321 , aidai , alexiiiiiii , ALI TAKTA , alikhademi , ali_shey , amini2004 , amisha , anagalis , anital , Anolin , arman_iran , armin.kz , armita1819 , ART!ST , Artemisa , asal-1412 , AsalBanu , asaletanha , ASEMAN SHAB , asemanii , ash.1 , ashkannia , asma-m , AVESTA , aygeen , Ayta , Az@de , azad_awesome , azam 24 , azar1 , azda , azita_esy , ba-maram , baharboofy , baran.amad , baran_1990 , barni , baroon12 , BAZIGAR TANHA , Beautiful Jasmine , beautyAsalak , Behnaz joon , behnaz1 , behnazhmz , Behnoush , bella persiana , blub2000 , blue berry , blue1 , CAT-WOMAN , cemira , choghor , coffee , darya... , darya12 , Defne , degeer , delgir , deragun , Dina* , dj_bass , dokhtare babash , dokhtare khial , dorsa_68 , down13 , Elahe-73 , Elahe111 , Elen , Elhamhb , eli5 , elimak , elmiraa_20 , Elnaz , emaa , eshghe javdan , eti98 , fadai , faezeh khajeh , faezeh.t , faezeh88 , fanoos_68 , faribash , fariba_hed , farizad , farnas , Farnaz , farnaz-gh , farnooshfarokhi , farnoushi , fArzane.Far , farzaneh14 , fatemeh333 , fatima92 , fatima_59 , feryal_bahmani , ffrhad , flavia , foroogh 54 , FowL , gandomsa , ghazghaz , gheisareh , gherti , ghorbani , godness , Golden Eye , goldoone22 , gole mikhak , gole narges , Gole Yassaman , goominam , gord , gorestan man , H..GH , hala , hana_m , hany111 , hasti59 , havij69 , helik , hoda.4470 , homaa , honey_x , Hoopoe , hooriya_y , HRad , hsdhsd , htamspam , icicle , id001370 , ili mah , Irani , j.ghanavizi , javoone , joojoo7321 , katy , ketne , khoshhal , Kiiiiana , king _ panther , lale joon , lalehjoon , layahashemi , leila.kh , Leila2154 , leila93 , leili_zzz , leona , lili5225 , little princess , Lovely_girl , M.gIrL , m.khoshoei , M.matineh , m0zhdeh , maahak , Maedeh , mah banoo , mahana1 , mahbaran , mahda , mahda92 , maheasemun , mahla.r , mahnazmom , mahsa.a , mahsa.nadi , mahsa1490 , mahsaok , mahshid_3d , mahtab payda , mahtab10 , mahtabi22 , mamorin , maneou , mansuri , maral84 , marjan.AA , marjanagn , marmara25 , martire , maryam joOon , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryam63279 , maryam_hj , marykh , maryta , masi.eshghi , masi20002 , masoumeh , mehrgan0000 , melodina , meno , meraj_afsaneh , me_ned , mfr60 , mirage , mishapasha , misha_kavir , misha_porro , miss maryam , modern girl , mokmor , mona_mnjs , monir1343 , moniya , monos , motlagh , Mozhgaan , mozhmozh , my dream , m_h_n , N A F A S , N*A*Z*L*I , n@st@r@n-gh , nafas44 , nafas_akhar , Nasim 77 , nasimrahi , nasrin22 , nastaran86 , nastaran_702 , nazanin88 , nazlili , nedaj , negin-joon , nelly , niayesh00 , niho , niloufar_rose , nina20 , nina86 , niyayeeeeeesh , nlp16001 , NO ONE , noora86 , nrezaii , olala , OoPs , padideh_hs , paeezi , paiz , paliz-sm , pani jooni , pariedarya , parinaz74 , parisa jooon , parisa mah , parisabeheshti , parizad17 , pegiiiiiiiii , perijooon , pershian , peterpanama14 , phare , pink_daughter , pr.delafrouz , proxima , radvin24 , RafOneh , raha111 , rahaghi , raha_lucky , rahha , rahil2 , ramesh20 , REAL LOVE , RealIty , reem1368 , rina_rita14 , romina ab , roseberry , roya1365 , roz3 , rural girl , s.sh , sada , sadegh86 , нαηιєн , sahar_love , samandf , samaneh1368 , samim , SaMirA.Ha , samira1362 , sana1577 , sanaz_ , sania555 , santa. f4 , sapidkooh , sara parvizi , sara1995 , sara51 , sarabaran65 , saratab , sarax , sarina1911 , selin_s , Selvia , Semin309 , sepeedeh , serentipiti , SETARE SOHEYL , setare.jaberi , setayesh1363 , sete , shadan30000 , shadow_das , shafagh 69 , shaghayegh69 , shakiba_2510 , Shaloliz , sharafi , sharghi , sharmin.r , shirin061 , shiva-71 , Silber , silverstar , sinsor , sirius , Snow Dream , sohi , sollmaz , somy_kh , Soogool , SOROUR* , sparrow , ssoudeh , star_crossed , stiv , susan1 , syhbyt , S_64 , sαвα , tala bala , tanaz.68 , tanen , tania_7 , TanNazZz , tannaz_85 , TANSU , taraneh joon , taranomeabshar , tatar , tazianeh , tghyasfr , tgilani2012 , tina 1989 , tinairn , Titania1273 , titinaz , ti_na60 , tono , Universe95 , Ushya7 , vala , vampire123 , vanas , violet_kl , yalda a , yam yam , yaqush , yasamin_34 , yAsnA*19F , yasnaa , zahra.h , Zahra_niki , zanbagh , zarpari04 , zauberin87 , zeinab75 , zeinabjoon , ziba111 , ziba22 , ziiiziii13 , _ SPEED _ , ~Alone.Boy~ , ~anahita~ , ~HaPPym00N~ , ~miss-mini~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~RoOoya~ , ~SAREH~ , ~shahrivar~ , ~Tulip~ , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , آذردخت , آرتمیس 98 , آسوده , آنیتا , آیه خانم , ارتمیس * , اردیبهشت 75 , ارزو. , اقاقی , بارانه , بازیگوش , برادپیت , بلــوط , بلور , بهارجون , بی بی گل , ترنج فاطمي , ترنم , تمنای دل , تهمتن , دریا دلنواز , دلنيا61 , دکور , راز نیاز , رودنا , روياي ابي , روژان , زری , س_م_م_ , سارا 26 , ساغر123 , ساقه طلایی , سانجانا , ستين , سكوت ابريشم , سمن جوون , سها19 , سوال , سوداا , سپيده خوب , شاپرک13 , شایسته بانو , شقایق وحشی , شورم , غریبه... , ف.الف , فاطمه سادات ... , فانتین , فریادسکوت , فكه ي مجنون , قطره کوچولو , كيميا 2 , لمیس20 , لی لی تنها , لیلا پلاریس , مادرم , مامان شهرزادی , مسافر كوچولو , منا64 , منيژه , مهرورز , مهستی , مونا** , ميمو , نسيا , نصرا... , نماز67 , نوشین66 , نگار.م.استقلال , نگاه روشن , نگاه7732 , نیاز.ش , نیان , نیلا... , نیلا69 , نیلوفر:-) , نیکولا , هایدا , هرتیک , هوای بارونی دلم , هوفریا , وارش67 , والا , ونوس۸۸ , پاپلی , پرهامه , پرهوده , پرو.كيان , پیازچه , کردلیا , کیمیای سعادت , گلسار , یغما , یگانه , •● نیلوفر 72●• , ✗ sнÁ вη αм ✗ , 乃凡卝凡 伬

11. Top | #6

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.42
    تشکر از کاربر
    11,566
    اندازه فونت

3.

یه بار دیگه از تو آینه ی اجاق گاز به خودم نگاه می کنم. بلند می شم، بعد از مرتب کردن چادرم، سینی چایی رو برمی دارم و با یه بسم الله از آشپزخونه میام بیرون. درست زمانیکه مامان رو از چایی آوردنم منصرف کرده بودم، حاج خانوم طی یه دستور بی چون و چرا مجبورم کرد که خودم چایی بیارم.
    سرم پایینه... گونه هام قرمز شده... اینو از حرارت صورتم می فهمم... می رسم به پذیرایی... سلام میدم... مطمئنم همه متوجه لرزش صدام شدن... نمیدونم این چندمین مراسم خواستگاریه اما هنوزم مثل بار اول می لرزمو و سرخ می شم.
    با صدای سلام مهمونا میرم سمت مبلمان بالای پذیرایی... صدای مهتاج خانوم که قربون صدقم میره بهم می فهمونه که کجا نشستن... سرمو بلند میکنم، با دیدن صورت زیبا و لبخند مهربونش حالم بهتر میشه... متوجه آقایی که گوشه دیگه ی مبل نشسته میشم... سینی رو می گیرم جلوش و خیلی آهسته میگم: بفرمایید.
    نمی دونم چی کار میکنه که با تأخیر فنجونو برمیداره، تشکر می کنه... حس می کنم یه حالت تمسخر تو صداش بود.
    با اشاره ی مامان روی مبل میزبان دورتر از همه میشینم. تو خودمم... همیشه تو اینجور مراسما معنی دقیق عالم هپروت رو درک می کنم.
    با ضربه ای که به پام می خوره به خودم میام. حاج خانوم با همون نگاه سرزنش گر زل زده بهم. با ضربه ی دیگه ی عصاش از جام بلند میشم... تازه متوجه میشم مهتاج خانوم به بهونه ی دیدن حیاط از مامانو حاج خانوم خواسته ما رو تنها بذارن...
    با رفتنشون دوباره میشینم سر جام... به خودم نهیب میزنم:
    _ یادت رفته چه قولی دادی؟ این همون فرصتیه که دنبالش بودی، تو رو خدا ریحانه عاقل باش... خرابش نکن...
    بالاخره سرم رو بلند می کنم؛ «بی خیال» اولین کلمه ایه که با دیدن مرد روبه روم به ذهنم میرسه. با دستهای قلاب شده پشت سرش و پاهایی که روی هم انداخته کاملا به مبل تکیه داده یا بهتر بگم لم داده و زل زده بهم.
    _ تبریک میگم!
    چشای ریز شدم بهش می فهمونه که متوجه منظورش نشدم.
    _ بالاخره تونستی سرتو بلند کنی.
    با این که به خودم قول دادم درست رفتار کنم و این یکیو نپرونم ولی رفتار و لحن کلامش وادارم می کنه در مقابلش جبهه بگیرم:
    _ همیشه عادت دارین انقدر زود خودمونی بشین؟
    با ابروهای بالا رفته و یه لبخند گرم چند بار سرشو به سمت پایین تکون میده:
    _ آره، همیشه!
    فرصت جواب دادن رو بهم نمیده:
    _ جایی قرار دارم، پس سریع میرم سر اصل مطلب؛ ببین ریحانه... درست گفتم دیگه، اسمت ریحانه ست؟
    زبونم بند اومده، این دیگه کیه! با گیجی سرم رو به معنی تأیید حرفش تکون میدم.
    _ به اصرار مهتاج اینجام. هزار تا کار انجام داده تا برای اومدن راضیم کنه و آخریش این بوده که باهام قهر کرده. نمی تونم ناراحتیش رو ببینم برای همین قبول کردم برای اولین و آخرین بار بیام خواستگاری... اما تو باید یه چیزی رو خوب بدونی اونم اینه که من اهل ازدواج نیستم، یعنی نمی تونم خودمو پایبند بعضی مسائل کنم. پس ازت می خوام مخالفت از طرف تو باشه، باشه؟
    حالت گیجیم و لحن جدی کلامش بهم اجازه ی هیچگونه تفکر و مخالفتی رو نمیده. در حال بلند شدنِ که دوباره میگه:
    _ خب پس چی شد؟ هر وقت مهتاج زنگ زد چی باید بهش بگی؟ اینکه از من خوشت نیومده و... به همین سادگی... آفرین دختر خوب.
    قدرت هر حرکتی ازم گرفته شده... عجیب ترین موجود دنیا در چند قدمیم ایستاده و تنها عکس العمل من گشاد شدن مردمکِ چشامه.
    قصد داره از کنارم رد شه که برای لحظاتی می ایسته، خم میشه و کنار گوشم زمزمه می کنه:
    _ حتی تو خوابمم نمی دیدم روزی برم خواستگاری یه دختر چادری.

12. 513 کاربر از پست maryam1 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , # بلوط # , #SamaneH# , **Silver Star** , *miss minoo* , *Nafise.a9* , *Peggy* , *ROJA* , *SAHAR.R* , *soodabeh* , *TARA* , *ریحانه# , *ریما* , *شهرزاد , +Neda+ , -Farimah- , .19921371. , .:aida:. , .Mania. , .MojGan. , .Monire. , .nox. , .parniya. , abby7 , adobba , ady25 , afrooz87 , afsoon321 , aidai , alexiiiiiii , ALI TAKTA , alikhademi , ali_shey , amini2004 , amisha , anagalis , anital , Anolin , arman_iran , armin.kz , armita1819 , ART!ST , Artemisa , asal-1412 , asal91 , AsalBanu , asaletanha , ASEMAN SHAB , asemanii , ash.1 , ashkannia , asma-m , AVESTA , aygeen , Ayta , Az@de , azad_awesome , azam 24 , azar1 , azarsana , azda , ba-maram , baharboofy , baran.amad , baran_1990 , barni , baroon12 , BAZIGAR TANHA , Beautiful Jasmine , beautyAsalak , Behnaz joon , behnaz1 , behnazhmz , Behnoush , bella persiana , blub2000 , blue berry , blue1 , CAT-WOMAN , cemira , choghor , coffee , darya... , darya12 , Defne , degeer , delgir , deragun , Dina* , dish1600 , dj_bass , dokhtare babash , dokhtare khial , dorsa_68 , down13 , Elahe-73 , Elahe111 , Elen , Elhamhb , elhamtt , eli5 , elimak , elmiraa_20 , Elnaz , emaa , eshghe javdan , eti98 , fadai , faezeh khajeh , faezeh.t , faezeh88 , fanoos_68 , faribash , fariba_hed , farizad , farnas , Farnaz , farnooshfarokhi , fary , farzaneh14 , fatemeh333 , fatima_59 , feryal_bahmani , ffrhad , flavia , foroogh 54 , gandomsa , ghazghaz , gheisareh , gherti , ghorbani , Golden Eye , goldoone22 , gole mikhak , gole narges , Gole Yassaman , goominam , gord , gorestan man , H..GH , hala , hana_m , hany111 , harki00 , hasti59 , havij69 , helia m , helik , hoda_f1 , homaa , honey_x , Hoopoe , hooriya_y , HRad , hsdhsd , htamspam , icicle , ili mah , Irani , j.ghanavizi , javoone , joojoo7321 , katy , ketne , Kiiiiana , kimia 2008 , king _ panther , kobramahmod , lale joon , layahashemi , leila.kh , Leila2154 , leila93 , leili_zzz , leona , lili5225 , Lovely_girl , M.gIrL , M.matineh , m0zhdeh , maahak , Maedeh , mah banoo , mahana1 , mahbaran , mahda , mahda92 , mahdiar , Mahdis @69 , maheasemun , mahla.r , mahnazmom , mahsa.a , mahsa1490 , mahsaok , mahshid_3d , mahtab payda , mahtab10 , mahtabi22 , mahtaj , mamorin , maneou , mansuri , many22 , maral84 , marjan.AA , marjanagn , marmara25 , maryam joOon , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryam63279 , maryam_hj , marykh , maryta , masi.eshghi , masoumeh , mehrgan0000 , melodina , meno , meraj_afsaneh , me_ned , mfr60 , mikironi , mirage , mishapasha , misha_kavir , misha_porro , miss maryam , modern girl , mokmor , mona_mnjs , monir1343 , moniya , motlagh , Mozhgaan , mozhmozh , my dream , m_h_n , N A F A S , N*A*Z*L*I , n@st@r@n-gh , nafas.neda , nafas44 , nafas_akhar , Nasim 77 , nasimrahi , nasrin22 , nastaran86 , nastaran_702 , nazanin88 , nazlili , nedaj , negin-joon , nelly , niayesh00 , niho , niloufar_rose , nina20 , nina86 , niyayeeeeeesh , nlp16001 , NO ONE , noora86 , nrezaii , olala , padideh_hs , paeezi , paiz , pani jooni , pariedarya , parinaz74 , parisa jooon , parisa mah , parisabeheshti , parizad17 , pegiiiiiiiii , perijooon , pershian , phare , pink_daughter , pr.delafrouz , proxima , radvin24 , RafOneh , raha6956 , rahaghi , raha_lucky , rahha , rahil2 , ramesh20 , REAL LOVE , RealIty , reem1368 , REMIX , Rha.sh , rina_rita14 , romina ab , roseberry , roya1365 , roz3 , rural girl , s.sh , sada , sadegh86 , нαηιєн , sahar_love , samandf , samaneh1368 , samim , SaMirA.Ha , samira1362 , sana1577 , sanaz_ , sania555 , santa. f4 , sapidkooh , sara parvizi , sara1995 , sara51 , sarabaran65 , saratab , sarax , Selvia , Semin309 , sepeedeh , serentipiti , setare.jaberi , setayesh1363 , sete , shadan30000 , shadow_das , shafagh 69 , shaghayegh69 , shakiba_2510 , Shaloliz , sharafi , sharghi , sharmin.r , shima joon , shimaaaaa , shirin061 , shiva-71 , Silber , sinsor , sirius , Snow Dream , sohi , sollmaz , somy_kh , Soogool , SOROUR* , sparrow , ssoudeh , star_crossed , stiv , susan1 , syhbyt , S_64 , sαвα , tala bala , tanaz.68 , tanen , tania_7 , TanNazZz , tannaz_85 , TANSU , taraneh joon , taranomeabshar , tatar , tazianeh , tghyasfr , tina 1989 , tinairn , Titania1273 , titinaz , ti_na60 , tono , Universe95 , Ushya7 , vala , vampire123 , vanas , violet_kl , yalda a , yam yam , yaqush , YAS95 , yasamin_34 , yAsnA*19F , yasnaa , zahra.h , Zahra_niki , zanbagh , zarpari04 , zauberin87 , zeinab75 , zeinabjoon , ziba111 , ziba22 , ziiiziii13 , zorobahar , _ SPEED _ , ~Alone.Boy~ , ~anahita~ , ~ELAHE~ , ~HaPPym00N~ , ~miss-mini~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~RoOoya~ , ~SAREH~ , ~shahrivar~ , ~Tulip~ , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , آذردخت , آرتمیس 98 , آسوده , آنیتا , آیه خانم , ارتمیس * , اردیبهشت 75 , ارزو. , اقاقی , بازیگوش , برادپیت , بلــوط , بلور , بهارجون , بی بی گل , ترنج فاطمي , ترنم , تمنای دل , تهمتن , دریا دلنواز , دلنيا61 , دکور , راز نیاز , رودنا , روشناک , روژان , زری , س_م_م_ , ساغر123 , ساقه طلایی , سانجانا , ستين , سمن جوون , سها19 , سوال , سوداا , سپيده خوب , شاپرک13 , شایسته بانو , شقایق وحشی , شورم , غریبه... , ف.الف , فاطمه سادات ... , فانتین , فریادسکوت , فكه ي مجنون , قطره کوچولو , كيميا 2 , لمیس20 , لی لی تنها , لیلا پلاریس , مادرم , مامان شهرزادی , ماهین56 , مسافر كوچولو , منا64 , منيژه , مهبوط , مهرورز , مهستی , مونا** , ميمو , نسرین , نسيا , نصرا... , نفس_20 , نماز67 , نورالعیون , نوشین66 , نگار.م.استقلال , نگاه روشن , نگاه7732 , نیاز.ش , نیان , نیلا... , نیلا69 , نیلوفر:-) , نیکولا , هایدا , هرتیک , هوای بارونی دلم , هوفریا , وارش67 , والا , ونوس۸۸ , پاپلی , پرهامه , پرهوده , کردلیا , کیمیای سعادت , گل یاس , گلسار , یغما , یگانه , •● نیلوفر 72●• , ✗ sнÁ вη αм ✗ , 乃凡卝凡 伬

13. Top | #7

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.42
    تشکر از کاربر
    11,566
    اندازه فونت

4.

نگاهم به سقف اتاق گره خورده. دارم دنبال تصویری از مهمون چند ساعت پیش میگردم. هر چه قدر فکر می کنم هیچ چیزی جز یه صورت کاملا مردونه و یه نقطه ی فرورفته ی کوچیک روی چونه پیدا نمی کنم.
    _ ریحان؟ یه سوال ازت کردما! چی شد پس؟
    با صدای روشنک از سقف دل می کنم:
    _ خب چی بگم... دقیقا چیزی از صورتش یادم نیست جز یه فرورفتگیه کوچولو روی چونش.
    _ از اون مدلایی که سیاوشم رو صورتش داره؟ از اونایی که آدم دلش می خواد انگشتشو بکنه توش؟
    _ یه خرده جلوی من حیا کنی بد نیستا! چند بار تا حالا دست کشیدی رو صورت دوست پسرت؟
    _ وا لوس نشو دیگه ریحان... حالا قسمت خودتم ایشالا میشه می بینی چه کیفی داره!
    بعد در حالیکه ریز ریز میخنده کنارم دراز میکشه و لپمو محکم میبوسه:
    _ آبجی جونم؟! تو رو خدا زود بله رو بگو دیگه! بیچاره سیاوش ضعف کرد از بس گفتم صبر کن تکلیف آبجیم معلوم شه.
    نگاهم رو ابروهای پهنو کوتاهه رنگ شدش ثابت می مونه. چقدر باهم فرق داریم... هم از ظاهر و هم از رفتار... نمی تونم بگم دلم می خواد شبیهش باشم ولی ای کاش لااقل یه خرده از جسارتشو منم داشتم...
    _ خجالت بکش... می دونی این چندمین نفریه که اومده تو این خونه؟ آخه دختر تو چه مرگته؟ این یکی چه ایرادی داره که نمی خوایش؟
    صدای باباست، چند وقتی بود این حرفها رو تو چشماش میدیدم اما فکر نمی کردم روزی صداشون رو هم بشنوم. درحالیکه دستاشو پشتش گره کرده و سرش پایینه مرتب طول پذیرایی رو طی می کنه... دو زانو رو زمین با سری خم شده نشستم و بدون توجه به فریادهای بابا، فکر میکنم آیا این واقعا همون پدر منه!
    حاج خانوم از تو اتاقش و مامان و روشنک با چهره های نگران تو آغوش هم از آشپزخونه نظاره گر این شُرِ پدر دختری هستن...
    _ من قبل از تو دوتا دختر شوهر دادم، یکی از کارایی رو که تو کردی والا از اونا ندیدم... دیگه چقدر باید از اینو اون طعنه بشنوم که بله حاج آقا بالاخره شاهزاده با اسب سفید دخترتون پیدا شد... دیگه روم نمیشه تو فامیل، بین دوست و آشنا سرمو بلند کنم... هر کی اومد یه ایراد گذاشتی... فکر کردی نفهمیدم هر دفعه که نمی تونستی ازشون ایراد بگیری طوری رفتار می کردی که بِرَن پشت سرشونم نگاه نکنن؟!
    _ بابا به خدا اینبار خودش خواسته که من جواب منفی بدم...
    با قدمهای بلند و سریع میاد سمتم... صدای جیغ روشنک عصبانیت بابا رو بیشتر میکنه، ضربه ای با پاش به زانوم میزنه...
    _ دهنتو ببند دختره ی خیره سر... دیگه بهونه پیدا نکردی بند کردی به پسر بدبخت مردم... من دورادور این خانواده رو میشناسم، در مورد پسرشون تحقیق کردم، از کوچیک تا بزرگ سرش قسم خوردن... به والله ریحان، دارم قسم می خورم بخوای دوباره بازی دربیاری بلایی سرت میارم که هم اسم منو تو تاریخ بنویسن هم اسم تو رو... خیلی بهت رو دادم... هی گفتم بذار خودش انتخاب کنه... دوره ی شوهر دادنای زورکی گذشته... نمی دونستم با این کارم هارت میکنم... دختره ی بی لیاقت....
    صدای بابا همچون پتکی بر بدنه ی تندیسی که در وجودم ازش ساختم ضربه وارد می کنه... اما دلم نمی خواد این پیکره آسیبی ببینه... من با قلبم جلوی این ضربه ها رو میگیرم:
    _ دلِ عزیزم تحمل کن، این همون باباست، فقط الان یه خرده دلش پُرِ، تحت فشار حرفای دیگرونه... تو می تونی قلب من... تو قوی تر از این حرفایی...
    اما نیست... خیلی وقته زخم خوردنشو دیدم و حس کردم.
    دستامو میذارم رو گوشام. نمی خوام بشنوم، نمی خوام با این شنیدنها تو وجودم بشکنی بابا.
    ضربه هایی به صورتم می خوره... مرتب چپ و راست میشم... چشمام رو محکم رو هم فشار میدم... هنوز به صورت نامفهومی یه چیزایی میشنوم:
    _ تا قبل از .... از داشتن دختر پشیمونـ.... چه مرگته.... دردی داری....
    بعد از دقایقی احساس می کنم همه چی آروم شده... چشمام رو باز می کنم... توی اتاقم هستم همراه حضورِ گریونِ مامان و روشنک.
    ویرایش توسط maryam1 : 1390,07,18 در ساعت ساعت : 11:08

14. 473 کاربر از پست maryam1 تشکر کرده اند .

# بلوط # , #SamaneH# , **Silver Star** , *miss minoo* , *Nafise.a9* , *Peggy* , *ROJA* , *SAHAR.R* , *soodabeh* , *TARA* , *ریما* , +Neda+ , -Farimah- , .19921371. , .:aida:. , .Mania. , .MojGan. , .Monire. , .nox. , .parniya. , abby7 , afrooz87 , afsoon321 , ahmadi_1362_2 , aidai , alexiiiiiii , ALI TAKTA , alikhademi , ali_shey , amini2004 , amisha , anagalis , anital , Anolin , arman_iran , armin.kz , armita1819 , ART!ST , Artemisa , asal-1412 , AsalBanu , ASEMAN SHAB , asemanii , ashkannia , asma-m , AVESTA , aygeen , Ayta , azad_awesome , azam 24 , azar1 , azarsana , azda , ba-maram , bahar.d65 , baharboofy , baran.amad , baran_1990 , barni , baroon12 , BAZIGAR TANHA , Beautiful Jasmine , beautyAsalak , Behnaz joon , behnaz1 , behnazhmz , Behnoush , bella persiana , blub2000 , blue berry , blue1 , CAT-WOMAN , cemira , choghor , coffee , darya... , darya12 , Defne , degeer , delgir , deragun , Dina* , dish1600 , dokhtare babash , dokhtare khial , Elahe-73 , Elahe111 , Elen , Elhamhb , eli5 , elmiraa_20 , Elnaz , emaa , eshghe javdan , eti98 , fadai , faezeh.t , faezeh88 , faribash , fariba_hed , farizad , farnas , Farnaz , farnooshfarokhi , farzaneh14 , fatemeh333 , fatima_59 , feryal_bahmani , ffrhad , flavia , foroogh 54 , gandomsa , ghazghaz , gheisareh , gherti , ghorbani , Golden Eye , goldoone22 , gole mikhak , gole narges , Gole Yassaman , goominam , gord , gorestan man , H..GH , hala , hana_m , hany111 , hasti59 , havij69 , helia m , helik , hoda.4470 , homaa , honey_x , Hoopoe , hooriya_y , HRad , hsdhsd , htamspam , icicle , id001370 , ili mah , Irani , j.ghanavizi , javoone , joojoo7321 , ketne , khoshhal , Kiiiiana , kimia 2008 , king _ panther , lale joon , layahashemi , leila.kh , leila93 , leili_zzz , leona , lili5225 , Lovely_girl , M.gIrL , M.matineh , m0zhdeh , maahak , Maedeh , mah banoo , mahana1 , mahbaran , mahda , mahda92 , mahdiar , Mahdis @69 , maheasemun , mahla.r , mahnazmom , mahsa.a , mahsa.nadi , mahsa1490 , mahsaok , mahshid_3d , mahtab payda , mahtab10 , mahtabi22 , mahtaj , mamorin , maneou , mansuri , many22 , maral84 , marjan.AA , marjanagn , marmara25 , maryam joOon , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryam63279 , maryam_hj , maryam_mariusz , marykh , maryta , masi.eshghi , masoumeh , mehrgan0000 , melodina , meno , me_ned , mfr60 , mirage , mishapasha , misha_kavir , misha_porro , miss maryam , modern girl , mokmor , mona_mnjs , monir1343 , moniya , motlagh , Mozhgaan , mozhmozh , my dream , m_h_n , N A F A S , N*A*Z*L*I , n@st@r@n-gh , nafas44 , nafas_akhar , nasi & somi , nasrin22 , nastaran86 , nastaran_702 , nazlili , nedaj , negin-joon , nelly , niayesh00 , niho , niloufar_rose , nina20 , nina86 , niyayeeeeeesh , nlp16001 , NO ONE , noora86 , nrezaii , olala , OoPs , padideh_hs , paeezi , pani jooni , pariedarya , parinaz74 , parisa jooon , parisa mah , parisabeheshti , pegiiiiiiiii , perijooon , pershian , peterpanama14 , phare , pink_daughter , pr.delafrouz , proxima , radvin24 , RafOneh , rahaghi , raha_lucky , rahil2 , ramesh20 , REAL LOVE , RealIty , reem1368 , Rha.sh , romina ab , roseberry , roya1365 , roz3 , rural girl , sada , sadegh86 , нαηιєн , sahar_love , samandf , samaneh1368 , samim , SaMirA.Ha , samira1362 , sana1577 , sanaz_ , sania555 , sapidkooh , sara parvizi , sara1995 , sara51 , sarabaran65 , saratab , sarax , selin_s , Selvia , Semin309 , sepeedeh , serentipiti , setare.jaberi , setayesh1363 , sete , shadan30000 , shafagh 69 , shaghayegh69 , shakiba_2510 , Shaloliz , sharafi , sharghi , sharmin.r , shirin061 , shiva-71 , Silber , sinsor , sirius , Snow Dream , sohi , sollmaz , somy_kh , Soogool , SOROUR* , sparrow , ssoudeh , star_crossed , stiv , susan1 , S_64 , sαвα , tala bala , tanaz.68 , tanen , tania_7 , TanNazZz , tannaz_85 , TANSU , taraneh joon , taranomeabshar , tatar , tazianeh , tghyasfr , tina 1989 , Titania1273 , titinaz , ti_na60 , tono , Universe95 , vala , vampire123 , vanas , violet_kl , yalda a , yam yam , yaqush , YAS95 , yasamin_34 , yAsnA*19F , yasnaa , zahra.h , Zahra_niki , zanbagh , zarpari04 , zauberin87 , zeinab75 , ziba111 , ziba22 , ziiiziii13 , _ SPEED _ , ~Alone.Boy~ , ~anahita~ , ~HaPPym00N~ , ~miss-mini~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~RoOoya~ , ~SAREH~ , ~shahrivar~ , ~Tulip~ , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , آذردخت , آرتمیس 98 , آسوده , آنیتا , آیه خانم , ارتمیس * , اردیبهشت 75 , ارزو. , اقاقی , اویش ناز , بازیگوش , برادپیت , بلــوط , بلور , بهارجون , ترنج فاطمي , ترنم , تمنای دل , تهمتن , دریا دل , دریا دلنواز , دلنيا61 , دکور , راز نیاز , رودنا , روشناک , روياي ابي , روژان , روژان6815 , س_م_م_ , ساغر123 , ساقه طلایی , سانجانا , ستين , سمن جوون , سها19 , سوال , سوداا , شاپرک13 , شایسته بانو , شقایق وحشی , شورم , غریبه... , ف.الف , فاطمه سادات ... , فانتین , فریادسکوت , فكه ي مجنون , قطره کوچولو , كيميا 2 , لمیس20 , لی لی تنها , لیلا پلاریس , لیلا.شب , مادرم , مامان شهرزادی , ماهین56 , مسافر كوچولو , منا64 , مهرورز , مهستی , مونا** , نسرین , نسيا , نصرا... , نماز67 , نوشین66 , نگاه روشن , نگاه7732 , نیاز.ش , نیان , نیلا... , نیلا69 , نیلوفر:-) , هایدا , هرتیک , هوای بارونی دلم , هوفریا , وارش67 , ونوس۸۸ , پرهامه , پرهوده , پهره , کردلیا , کیمیای سعادت , گلسار , یغما , یهدا , یگانه , •● نیلوفر 72●• , 乃凡卝凡 伬

15. Top | #8

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.42
    تشکر از کاربر
    11,566
    اندازه فونت

دستم برای گرفتن گوشی تو هوا می مونه؛ با صدایی لرزون می پرسم:
    _ گفتی کی پشت خطه؟
    مامان درحالیکه دهنه ی گوشی رو گرفته با هیجانو اضطراب جواب میده:
    _ چند بار بگم؟ آقای فهیم... زود باش بگیرش دیگه...
    گوشیو میذاره تو دستم، در حال خارج شدن از اتاقه که برمیگرده با صدایی آهسته تر از قبل میگه:
    _ مامان بقربونت... خرابش نکنی؟
    چشمای نگرون و ملتمسش زهر خندی میشونه رو چهره ام و باعث از بین رفتن تردیدم برای جواب دادن به تلفن:
    _ بله؟
    _ می خوای بازی کنی؟
    صدای پشت خط به طرز ناخوشایندی ترسناک به گوشم میرسه، هیچ جوابی براش ندارم... خشمگین تر از قبل ادامه میده:
    _ باشه، من اهل بازیم، خوب کسی رو انتخاب کردی... فقط امیدوارم پشیمون نشی؟!
    به صورت احمقانه ای فقط یه جواب دارم:
    _ سلام
    برای لحظه ای کوتاه سکوت برقرار میشه ولی بعد صدای خنده ی عصبیش می پیچه تو گوشی:
    _ به به، علیک سلام خانوم...
    بدون توجه به لحن پر تمسخرش مجال ادامه ی حرفشو نمیدم:
    _ باید باهاتون حرف بزنم، حضوری.
    بعد از مکثی چند ثانیه ای، اینبار باز همون صدای خشک و ترسناک جواب میده:
    _ رأس ساعت 4 به این آدرس... منتظرتم.
    بدون خداحافظی قطع میکنه... من می مونم و تصور اینکه دیدار دوباره با صاحب این صدای ترسناک چه حادثه ی بد و شومی برام خواهد بود.

5.

روبه روی دری بزرگ و شیشه ای به رنگ مشکی می ایستم... در از داخل باز میشه... با تردید و اضطراب به داخل قدم میذارم...
    فضای نیمه تاریک روبه روم کمی آرومم میکنه... یه کافی شاپ دنج با دکوراسیونی ساده اما شیک.
    مرد جوونی به طرفم میاد:
    _ خانوم منتظری؟
    _ بله...
    به سمت پلکان سمت راست اشاره میکنه:
    _ از این طرف لطفا...
    پشت سر مرد با قدمهایی سنگین حرکت می کنم... وجودم پر از التهابه... بالای پله ها به راهروی روبه روم اشاره میکنه:
    _ انتهای راهرو.
    دلم می خواد برای کم کردن نگرانیم چیزی بگم اما چهره ی آروم و لبخند سردش بهترین تأییدِ برای سکوتم.
    با قدمهایی نه چندان محکم طول راهرو رو طی می کنم. سطح براق راهرو، دیوارهای تزیین شده با هنر ویترای و سقف تماما نورپردازی شده به رنگ آبی ، همه و همه حس رد شدن از دریای شکافته شده رو بهم میده.
    خیلی غیر منتظره سالن بزرگ و زیبایی با دکوراسیونی از طیف رنگ قهوه ای در مقابلم ظاهر میشه. خیره ی زیبایی سالنم که با صدای زیبا و خوش آهنگی به خودم میام:
    _ خانومه ریحانه؟
    برمی گردم، صاحب صدا دختری زیبا و ظریف با موهای کوتاه عسلیه، همون قدر که من از دیدن فضای مقابلم شکه ام ، اون هم از من.
    _ بله، خودم هستم.
    یه مقدار میره عقب و سر تا پام رو برانداز می کنه، دوباره با تردید می پرسه:
    _ واقعا ریحانه شمایید؟
    _ خیلی عجیبه؟
    _ چی بگم!؟... یعنی... خیلی.
    به چهره ی دوست داشتنیش لبخند می زنم... بهش حق میدم... حضور من اینجا با این پوشش برای خودمم عجیبه...
    _ به هر حال خیلی خوش اومدین... بفرمایید... سمت چپ، اون قسمت... آقای فهیم منتظرتون هستن؟
    تشکر می کنم... فکر می کنم امیدوارم این آخرین آدرسی باشه که برای دیدن این مرد عجیب بهم داده میشه.
    سست و دستپاچه حرکت میکنم... دعا می کنم در مقابل چشمهای متعجب و نگاه خیره ی اطرافیان بدون هیچ اتفاقی به جای مورد نظر برسم...
    بالاخره می بینمش...
    ویرایش توسط maryam1 : 1390,07,18 در ساعت ساعت : 11:05

16. 479 کاربر از پست maryam1 تشکر کرده اند .

# بلوط # , #SamaneH# , **Silver Star** , *kochol* , *miss minoo* , *Nafise.a9* , *ROJA* , *SAHAR.R* , *soodabeh* , *TARA* , *ریما* , *شهرزاد , +Neda+ , -Farimah- , .19921371. , .:aida:. , .Mania. , .MojGan. , .Monire. , .nox. , .parniya. , abby7 , afrooz87 , afsoon321 , ahmadi_1362_2 , aidai , alexiiiiiii , ALI TAKTA , alikhademi , ali_shey , amini2004 , amisha , anagalis , anital , Anolin , arman_iran , armin.kz , armita1819 , ART!ST , Artemisa , asal-1412 , AsalBanu , asaletanha , ASEMAN SHAB , asemanii , ash.1 , asha , ashkannia , asma-m , atish69 , AVESTA , aygeen , Ayta , Az@de , azad_awesome , azam 24 , azar1 , azarsana , azda , ba-maram , bahar.d65 , baharboofy , baran.amad , baran_1990 , barni , baroon12 , BAZIGAR TANHA , Beautiful Jasmine , beautyAsalak , Behnaz joon , behnaz1 , behnazhmz , Behnoush , bella persiana , blub2000 , blue berry , blue1 , CAT-WOMAN , cemira , coffee , darya... , darya12 , Defne , degeer , delgir , deragun , Dina* , dish1600 , dokhtare babash , dokhtare khial , down13 , Elahe-73 , Elahe111 , Elen , Elhamhb , eli5 , elmiraa_20 , Elnaz , emaa , eshghe javdan , eti98 , fadai , faezeh.t , faezeh88 , faribash , fariba_hed , farizad , farnas , Farnaz , farnooshfarokhi , farzaneh14 , fatemeh333 , fatima_59 , feryal_bahmani , ffrhad , flavia , foroogh 54 , gandomsa , ghazghaz , gheisareh , gherti , ghorbani , Golden Eye , goldoone22 , gole mikhak , gole narges , Gole Yassaman , goominam , gord , gorestan man , H..GH , hala , hana_m , hany111 , harki00 , hasti59 , helia m , helik , hoda.4470 , homaa , honey_x , Hoopoe , hooriya_y , HRad , hsdhsd , htamspam , icicle , id001370 , ili mah , Irani , j.ghanavizi , javoone , joojoo7321 , ketne , khoshhal , Kiiiiana , kimia 2008 , king _ panther , lale joon , layahashemi , leila.kh , Leila2154 , leila93 , leili_zzz , leona , lili5225 , Lovely_girl , m.khoshoei , M.matineh , m0zhdeh , maahak , Maedeh , mah banoo , mahana1 , mahbaran , mahda , mahda92 , Mahdis @69 , maheasemun , mahla.r , mahnazmom , mahsa.a , mahsa.nadi , mahsa1490 , mahsaok , mahshid_3d , mahtab payda , mahtab10 , mamorin , maneou , mansuri , many22 , maral84 , marjan.AA , marjanagn , marmara25 , maryam joOon , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryam63279 , maryam_hj , maryam_mariusz , marykh , maryta , masi.eshghi , masoumeh , mehrgan0000 , melodina , meno , meraj_afsaneh , me_ned , mfr60 , mirage , mishapasha , misha_kavir , misha_porro , modern girl , mokmor , mona_mnjs , monir1343 , moniya , motlagh , Mozhgaan , mozhmozh , my dream , m_h_n , N*A*Z*L*I , n@st@r@n-gh , nafas44 , nafas_akhar , Nasim 77 , nasrin22 , nastaran86 , nastaran_702 , nazlili , nedaj , negin-joon , nelly , niayesh00 , niho , nikoo 123 , niloufar_rose , nina20 , nina86 , niyayeeeeeesh , nlp16001 , NO ONE , nrezaii , olala , OoPs , padideh_hs , PAEEZ70 , paeezi , paiz , pariedarya , parinaz74 , parisa jooon , parisa mah , parisabeheshti , pegiiiiiiiii , perijooon , pershian , phare , pink_daughter , pr.delafrouz , proxima , radvin24 , RafOneh , rahaghi , raha_lucky , rahha , rahil2 , ramesh20 , REAL LOVE , RealIty , reem1368 , rina_rita14 , romina ab , roseberry , roya1365 , roz3 , rural girl , s.sh , S@min , sada , sadegh86 , sahar_love , samandf , samaneh1368 , samim , SaMirA.Ha , samira1362 , Samira_Sabbaghi , sana1577 , sanaz_ , sania555 , sapidkooh , sara parvizi , sara1995 , sara51 , sarabaran65 , saratab , sarax , sarina1911 , selin_s , Selvia , Semin309 , sepeedeh , serentipiti , setare.jaberi , setayesh1363 , sete , shadan30000 , shafagh 69 , shaghayegh69 , shakiba_2510 , Shaloliz , sharafi , sharghi , sharmin.r , shima joon , shirin061 , shiva-71 , Silber , sinsor , sirius , Snow Dream , sohi , sollmaz , somy_kh , Soogool , SOROUR* , sparrow , ssoudeh , star_crossed , stiv , susan1 , S_64 , sαвα , tala bala , tanaz.68 , tanen , tania_7 , TanNazZz , tannaz_85 , TANSU , taraneh joon , taranomeabshar , tazianeh , tghyasfr , tina 1989 , tinairn , Titania1273 , titinaz , ti_na60 , tono , vala , vampire123 , vanas , violet_kl , yam yam , yaqush , YAS95 , yasamin_34 , yAsnA*19F , yasnaa , zahra.h , Zahra_niki , zanbagh , zauberin87 , zeinab75 , ziba111 , ziiiziii13 , _ SPEED _ , ~Alone.Boy~ , ~anahita~ , ~HaPPym00N~ , ~miss-mini~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~RoOoya~ , ~SAREH~ , ~shahrivar~ , ~Tulip~ , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , آذردخت , آرتمیس 98 , آسوده , آنیتا , آیه خانم , ارتمیس * , اردیبهشت 75 , ارزو. , اقاقی , اویش ناز , بازیگوش , برادپیت , بلــوط , بلور , بهارجون , بی بی گل , ترنج فاطمي , ترنم , تمنای دل , تهمتن , دریا دل , دریا دلنواز , دلنيا61 , دکور , راز نیاز , رودنا , روشناک , روژان , س_م_م_ , ساغر123 , ساقه طلایی , سانجانا , ستين , سمن جوون , سها19 , سوال , سوداا , سیده , شاپرک13 , شایسته بانو , شقایق وحشی , شورم , غریبه... , ف.الف , فاطمه سادات ... , فانتین , فكه ي مجنون , قطره کوچولو , كيميا 2 , لمیس20 , لی لی تنها , لیلا پلاریس , مادرم , مامان شهرزادی , مسافر كوچولو , ملكه عذاب , منا64 , مهبوط , مهرورز , مهستی , مونا** , ميمو , نسيا , نصرا... , نماز67 , نوشین66 , نگاه روشن , نگاه7732 , نیاز.ش , نیان , نیلا... , نیلا69 , نیلوفر:-) , نیکولا , هایدا , هرتیک , هوای بارونی دلم , هوفریا , وارش67 , ونوس۸۸ , پرهامه , پرهوده , پهره , پیازچه , کردلیا , کیمیای سعادت , گلسار , یغما , یهدا , یگانه , •● نیلوفر 72●• , 乃凡卝凡 伬

17. Top | #9

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.42
    تشکر از کاربر
    11,566
    اندازه فونت

بالاخره می بینمش... روی مبلمانی از چرم به شکل نیم دایره، نشسته و در حالیکه به سمت میز مقابلش خم شده مشغول کشیدن طرحایی رو کاغذهای روبه روشه. با این صورت جدی و تیپ اسپرت چقدر با مرد بی خیالو اتو کشیده ی دفعه ی قبل متفاوته.
    سلام میدم، بدون بلند کردن سرش جواب میده و اشاره میکنه بشینم.
    علی رغم اینکه از رفتارش ناراحت میشم اما کمی هم راضیم چون فرصت بیشتری برای ارزیابیه اطرافمو دارم... خیلی آروم گوشه ی دیگه ی مبل میشینم.
    سالن شلوغی به نظر نمی رسه. دو سه نفری رو صندلی های کانتر کنار پیشخون نشستن و چند نفری هم نیم ست های اطرافو اشغال کردن. به جز من بقیه ی خانوما بدون حجابن. برام خیلی جالبه، محیط گرمو راحتیه... خیلی راحت!
    انگار کارش تموم شده... کاغذای رو میزو جمع میکنه، کاملا تکیه میده ، دست چپشو دراز میکنه رو پشتی مبلو پای راستشو میذاره رو پای دیگش:
    _ به نظر نمیومد اهل این جور قرارا باشی!
    _ نیستم!
    _ پس الان... اینجا...
    _ مجبور بودم، نمی خواستم کسی از این ملاقات با خبر شه ولی خب فکر نمی کردم یه همیچین جایی رو...
    اجازه ی ادامه ی حرفمو نمیده:
    _ اینجا پاتوق منه، خواستم بیای از نزدیک ببینی... درک کنی چه جور شخصیتی دارم!
    با خودم میگم:
    _ احتیاجی نبود از همون برخورد اولم میشد فهمید!
    _ نوشیدنی؟
    نگاهم به بطری های پشت سرش روی پیشخون ثابت می مونه... برمی گرده رد نگاهم رو دنبال می کنه، با خنده دوباره میگه:
    _ چایی یا قهوه؟
    _ نه متشکرم... وقت زیادی ندارم باید زود برگردم... اومدم که بگم اگه ممکنه مخالفت از طرف شما باشه...
    خیلی جدی نگام میکنه... از حالت صورتش می خونم که باید ادامه بدم:
    _ راستش جوابی که به مهتاج خانوم داده شده جواب من نیست... خب چطور بگم... یه جورایی مجبور شدم... و زیر لب طوری که نشنوه میگم یعنی مجبورم کردن...
    نفس عمیق میکشم و پرسشگرانه نگاهش می کنم... منتظرم یه چیزی بگه:
    _ خب یه بهونه میاوردی، یه ایرادی ازم میگرفتی...
    سریع جواب میدم:
    _ کسی بهم اجازه حرف زدن نداد، پدرم در مورد شما تحقیق کرده...
    حرفمو قطع میکنم... تحقیق کرده؟!... یه نگاه کلی به اطرافم میندازم...گویا حاج آقا منتظری اینجا رو از قلم انداخته... یه فکر میاد تو ذهنم، شاید اگه بابا اینجا رو ببینه...
    _ فکر اینکه در مورد اینجا با کسی حرف بزنی از ذهنت بیرون کن.
    باورم نمیشه انقدر راحت فکرمو خونده باشه:
    _ باید تا الان فهمیده باشی هر کسی اجازه ورود به اینجا رو نداره، درسته؟
    باز همون صدای خشک، آب دهنمو قورت میدمو با بی حالی حرفمو ادامه میدم:
    _ کاری از دست من برنمیاد... اگه میشه شما یه کاری بکنید؟
    به همون دختری که تو بدو ورود دیدم اشاره میکنه برامون قهوه بیاره... تازه متوجه میشم حرکات نرم و سریع دختر به خاطر کفشای اسکیتی هست که پاشه...
    دستاشو تو سینه قلاب میکنه و زل میزنه بهم... یه چیزایی از تو چشماش درک می کنم، یه نوع غرورو خودخواهیه خاص که به نظرم اصلا جالب نیست...
    _ چرا دوست نداری ازدواج کنی؟
    سرمو میندازم پایین... چی باید بهش بگم... همچنان زل زده بهم، تاب نگاه خیرشو نمیارم، کیفمو برمیدارمو در حالیکه بلند میشم:
    _ خب، من دیگه باید برم...
    _ بشین...
    و با یه لبخند به مبل اشاره میکنه:
    _ ما که هنوز حرفی نزدیم... دختر تو چرا انقدر عجله داری؟ مگه نمی خوای مشکلمون حل شِه؟
    ویرایش توسط maryam1 : 1390,07,18 در ساعت ساعت : 11:06

18. 482 کاربر از پست maryam1 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , # بلوط # , #SamaneH# , **Silver Star** , *kochol* , *miss minoo* , *Nafise.a9* , *Peggy* , *ROJA* , *soodabeh* , *TARA* , *ریما* , +Neda+ , -Farimah- , .19921371. , .:aida:. , .Mania. , .MojGan. , .Monire. , .nox. , .parniya. , abby7 , afrooz87 , afsoon321 , ahmadi_1362_2 , aidai , alexiiiiiii , ALI TAKTA , alikhademi , ali_shey , amini2004 , amisha , anagalis , anital , Anolin , arman_iran , armin.kz , armita1819 , ART!ST , Artemisa , asal-1412 , asal91 , AsalBanu , asaletanha , ASEMAN SHAB , asemanii , ash.1 , ashkannia , asizebel , asma-m , atish69 , AVESTA , aygeen , Ayta , Az@de , azad_awesome , azam 24 , azar1 , azarsana , azda , ba-maram , baharboofy , baran.amad , baran_1990 , barni , baroon12 , BAZIGAR TANHA , Beautiful Jasmine , beautyAsalak , Behnaz joon , behnaz1 , behnazhmz , Behnoush , bella persiana , blub2000 , blue berry , blue1 , CAT-WOMAN , cemira , choghor , coffee , darya... , darya12 , Defne , degeer , delgir , deragun , Dina* , dokhtare babash , dokhtare khial , dorsa_68 , down13 , Elahe-73 , Elahe111 , Elen , Elhamhb , eli5 , elmiraa_20 , Elnaz , emaa , eshghe javdan , eti98 , fadai , faezeh.t , faezeh88 , faribash , fariba_hed , farizad , farnas , Farnaz , farnooshfarokhi , farzaneh14 , fatemeh333 , fatima_59 , feryal_bahmani , ffrhad , flavia , foroogh 54 , gandomsa , ghazghaz , gheisareh , gherti , ghorbani , Golden Eye , goldoone22 , gole mikhak , gole narges , Gole Yassaman , goominam , gorestan man , H..GH , hala , hana_m , hany111 , harki00 , hasti59 , helia m , helik , hoda.4470 , homaa , honey_x , Hoopoe , HRad , hsdhsd , htamspam , id001370 , ili mah , Irani , j.ghanavizi , javoone , joojoo7321 , kayena , ketne , khademre , khoshhal , Kiiiiana , kimia 2008 , king _ panther , lale joon , layahashemi , leila.kh , Leila2154 , leila93 , leili_zzz , leona , lili5225 , Lovely_girl , M.gIrL , m.khoshoei , M.matineh , m0zhdeh , maahak , Maedeh , mah banoo , mahana1 , mahbaran , mahda , mahda92 , Mahdis @69 , maheasemun , mahla.r , mahnazmom , mahsa.a , mahsa.nadi , mahsa1490 , mahsaok , mahshid_3d , mahtab payda , mahtab10 , mahtabi22 , mahtaj , mamorin , maneou , mansuri , many22 , maral84 , marjan.AA , marjanagn , marmara25 , maryam joOon , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryam63279 , maryam_hj , marykh , maryta , masi.eshghi , masoumeh , medoza , mehrgan0000 , melodina , meno , meraj_afsaneh , me_ned , mfr60 , mirage , mishapasha , misha_kavir , misha_porro , modern girl , mokmor , mona_mnjs , monir1343 , moniya , motlagh , Mozhgaan , mozhmozh , my dream , m_h_n , N A F A S , N*A*Z*L*I , n@st@r@n-gh , nafas44 , nafas_akhar , nasi & somi , Nasim 77 , nasrin22 , nastaran86 , nastaran_702 , nazanin88 , nazlili , nedaj , negin-joon , nelly , niayesh00 , niho , niloufar_rose , nina20 , nina86 , niyayeeeeeesh , nlp16001 , NO ONE , nrezaii , olala , OoPs , padideh_hs , paeezi , paiz , pariedarya , parinaz74 , parisa jooon , parisa mah , parisabeheshti , perijooon , pershian , peterpanama14 , phare , pink_daughter , pr.delafrouz , proxima , radvin24 , RafOneh , rahaghi , raha_lucky , rahha , rahil2 , ramesh20 , REAL LOVE , RealIty , reem1368 , rina_rita14 , romina ab , roseberry , roya1365 , roz3 , rural girl , s.sh , S@min , sada , sadegh86 , нαηιєн , sahar_love , samandf , samaneh1368 , samim , SaMirA.Ha , samira1362 , sana1577 , sanaz_ , sania555 , sapidkooh , sara parvizi , sara1995 , sara51 , sarabaran65 , saratab , sarax , sarina1911 , Selvia , Semin309 , sepeedeh , serentipiti , setare.jaberi , setayesh1363 , sete , shadan30000 , shafagh 69 , shaghayegh69 , shakiba_2510 , Shaloliz , sharafi , sharghi , sharmin.r , shima joon , shirin061 , shiva-71 , Silber , sinsor , sirius , Snow Dream , sohi , sollmaz , somy_kh , Soogool , sparrow , star_crossed , stiv , susan1 , syhbyt , S_64 , sαвα , tala bala , tanaz.68 , tanen , tania_7 , TanNazZz , tannaz_85 , TANSU , taraneh joon , taranomeabshar , tazianeh , tghyasfr , tina 1989 , tinairn , Titania1273 , titinaz , ti_na60 , tono , Ushya7 , vala , vampire123 , vanas , violet_kl , yalda a , yam yam , yaqush , yasamin_34 , yAsnA*19F , yasnaa , zahra.h , Zahra_niki , zanbagh , zauberin87 , zeinab75 , ziba111 , ziiiziii13 , zorobahar , _ SPEED _ , ~Alone.Boy~ , ~anahita~ , ~HaPPym00N~ , ~miss-mini~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~RoOoya~ , ~SAREH~ , ~shahrivar~ , ~Tulip~ , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , آذردخت , آرتمیس 98 , آسوده , آنیتا , آیه خانم , ارتمیس * , ارزو. , اسمون , اقاقی , بازیگوش , برادپیت , بلــوط , بلور , بهارجون , بی بی گل , ترنج فاطمي , ترنم , تمنای دل , دریا دل , دریا دلنواز , دلنيا61 , دکور , راز نیاز , رودنا , روشناک , روژان , س_م_م_ , ساغر123 , ساقه طلایی , سانجانا , ستين , سمن جوون , سوال , سوداا , شاپرک13 , شایسته بانو , شقایق وحشی , شورم , غریبه... , ف.الف , فاطمه سادات ... , فكه ي مجنون , قطره کوچولو , كيميا 2 , لمیس20 , لی لی تنها , لیلا پلاریس , مادرم , مامان شهرزادی , ماهین56 , مسافر كوچولو , منا64 , منيژه , مهرورز , مهسان9093 , مهستی , مونا** , ميمو , نسيا , نصرا... , نماز67 , نوشین66 , نگاه روشن , نگاه7732 , نیاز.ش , نیان , نیلا... , نیلا69 , نیلوفر:-) , نیکولا , نیکولا 71 , هادیانا , هایدا , هوای بارونی دلم , هوفریا , وارش67 , ونوس۸۸ , پرهامه , پرهوده , پهره , پیازچه , کردلیا , کمند , کیمیای سعادت , گلسار , یغما , یهدا , یگانه , •● نیلوفر 72●• , ✗ sнÁ вη αм ✗ , 乃凡卝凡 伬

19. Top | #10

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.42
    تشکر از کاربر
    11,566
    اندازه فونت

و با یه لبخند به مبل اشاره میکنه:
    _ ما که هنوز حرفی نزدیم... دختر تو چرا انقدر عجله داری؟ مگه نمی خوای مشکلمون حل شِه؟ من یه فکرایی دارم... خب حالا که همه اصرار به این ازدواج دارن چرا ما باید مخالفت کنیم؟
    _ متوجه منظورتون نمیشم.
    _ نگو که بهش فکر نکردی! یعنی اومدی اینجا که بگی نتونستی جواب منفی بدی؟ ریحان خانوم بازیگر خوبی نیستی لااقل جلوی من...
    خدایا! چرا من در مقابل این مرد این همه خلع سلاحم... با خجالت اعتراف می کنم:
    _ بله! چند روزی هست این فکر بدجور ذهنمو درگیر کرده ولی خب بهش بی اعتنام چون فکر میکنم به جایی نمیرسه.
    _ چرا فکر میکنی به جایی نمیرسه؟
    _ ما از خیلی جهات با هم فرق داریم.
    _ قرار نیست جهتامونو تغییر بدیم که، ما همونی می مونیم که الان هستیم. فقط کافیه حد و مرز و یه سری قوانین تعیین کنیم، چطوره؟
    _ امیدوار بودم دست کم شما راه حل بهتری داشته باشید، یعنی راه دیگه ای نیست؟
    به سمتم خم میشه و آهسته میگه:
    _ نمی دونم... فکر کن ببین هست؟
    خیلی فکر کردم اما نیست، کورش تنها شانس... حتی اگه بفرض محال اینبار هم بتونم بابا رو راضی کنم، دفعه ی بعد چی؟ می تونم؟ لااقل این بار کسی که روبه رومه شرایط منو داره، اونم مخالفه ازدواجه، اونم تحت فشار اطرافیانشه، پس بهتر میتونه درکم کنه. نگاهش می کنم، دقیق، تو چشماش دنبال یه جور تأییدم، واقعا می تونم بهش اعتماد کنم؟ چاره ی دیگه ای نیست، دوباره صدای بابا می پیچه تو گوشم، هنوز چشمای نگرون مامانو می بینم، شوق روشنک برای رسیدن به سیاوش و..... جواب تأییدمو از لبخندی که بهم می زنه می گیرم، دوباره سرمو میندازم پایین، نمی خوام متوجه اشکی که داره تو چشمام میشبنه بشه:

_ باشه! من حرفی ندارم. حالا اگه اجازه میدین من دیگه برم.

_ بریم، می رسونمت.
    _ نه نه، خیلی ممنون خودم میرم.
    _ به من نگاه کن!
    لحن قاطع و جدیش مجبورم میکنه سرمو بلند کنم، با تمام تلاشی که دارم نمی تونم جلوی ریزش قطره اشکمو بگیرم... میاد نزدیکتر و با فاصله روبه روم می ایسته؛ نگاهش دقیق و کمی مهربونه:
    _ ما می تونیم مثل دو تا دوست باشیم چون به هر حال، به خاطر یه دلیل مشترک اینجاییم، پس با من راحت باش و تعارفو بذار کنار.
    و در حالیکه چهره ی شیطون و شوخی به خودش می گیره ادامه میده:
    _ از الان گفته باشم ها، من از این عادتا ندارم یه حرفی رو چند بار بزنم... بابا با همون بار اول بگوش باش دیگه... حالا خانوم افتخار میدن برسونمشون؟
    صورتمو پاک می کنم و برای اولین بار بعد از چند روز می خندم... چقدر خوب تونست در عین عوض کردن حالم بهم تذکر بده که نباید رو حرفش حرف بزنم.
    ...............
    قصد داره پخش ماشین رو روشن کنه که تازه متوجه مچای پهن و دستای بزرگش میشم، دستایی که نشون از کار سخت و سنگین میده، راستی کارش چیه؟... نگاهم به سمت بازوهاش کشیده میشه... این هیکل حتما مال یه آدم ورزشکاره یا مال همون کار سخت؟
    ناخودآگاه می پرسم:
    _ شغل شما چیه؟
    با تعجب نگام میکنه، و یهو شروع میکنه به خندیدن:
    _ واقعا نمی دونی؟
    سرمو با ناراحتی تکون میدم.
    _ تراشکارم... قالب ساز... چیزی ازش میدونی؟ بذار برات مثال بزنم، خب... ببین رو صندلی عقب چند تا بطریه، یکیشو بدش من...
    خم میشم عقب، یکی از بطریها رو که شبیه ستاره ست برمیدارم:
    _ بفرمایید.
    _ خب من قالب این بطری رو طراحی می کنم و بعد میسازمش، قالب ساخته شده رو میذارن تو یه دستگاه پلاستیک و هر چند تا که بخوان ازش بطریه این مدلی در میارن... متوجه شدی؟
    همچنان که رانندگی میکنه حواسش به منم هست که خوب متوجه حرفاش بشم... اون در حال توضیح دادنه و من محو حرف زدنش، تو این چند ساعت خیلی خوب فهمیدم که چقدر خوش صحبته و الان، چقدر مهمه براش که کاملا با کارش آشنا بشم...
    _ خب این در مورد کارم، بازم سوال داری؟
    _ چند سالتونه؟
    با فشار لباش رو هم سعی داره جلوی خندشو بگیره:
    _ حدس بزن؟
    _ خب من هیچ وقت استعداد خوبی تو تشخیص سن آدما از رو چهره شون نداشتم... بهتره خودتون بگین...
    _ سی و چهار... بهم میخوره یا نه؟
    صورت درشت و کشیده ای داره... پیشونیش به واسطه ی کم پشت بودن موهاش بلند بنظر میرسه... چشمای درشت که در سایه ی ابروهای بلند کشیده تر دیده میشه... بینیش، تقریبا بزرگه اما با لبهای متوسط و چونه ی محکمش متناسب... نگاهم میاد پایین تر، از گردن کوتاهو کلفتش میگذره میرسه به یه زنجیر طلا... یه زنجیر طلای نسکافه ای روی پوستی تیره...
    _ اوهـهـهـ ... غرق نشی...
    با خجالت سرمو برمی گردونم سمت شیشه، چندتا نیشگون از خودم میگیرم... خاک بر سرم که عرضه ی یه نگاه کردنم ندارم... بازم به دادم میرسه و بحثو عوض میکنه:
    _ می خوای حدس بزنم سوال بعدیت چیه؟ این که... اوم...اوم...
    برمی گردم سمتش... با پرسش نگام میکنه، می خواد کمکش کنم:
    _ تحصیلات؟ چی خوندین؟ کدوم دانشگاه؟
    حس می کنم حالت چهره ش عوض شد... سخت و اخمو...
    _ خیلی فوضولی کردم، ببخشید.
    _ شونزده سالم بود درسو ول کردم رفتم دنبال کار. یکی دو سالی شاگرد یه مکانیک بودم... بعد از سربازیم با پس اندازی که داشتم رفتم خارج ...
    مکث می کنه... به جلو خیره شده از فک منقبض شدش می فهمم خاطرات بدی براش زنده شده...
    _ می خواستم برم ژاپن ولی دیپورت شدم ، رفتم باکو... اونجاهم به جایی نرسیدم، خلاصه آس و پاس تر از قبل برگشتم، البته بابا اومد دنبالم...
    دستی میکشه به صورتش و ادامه میده:
    دوباره افتادم دنبال کار، راننده ی آژانس بودم که به واسطه ی یکی از رفقام به یه قالب ساز معروف معرفی شدم... بلاخره خودمو پیدا کردم، به یه سال نرسید که منم یکی شدم مثل خودش، کم کم برای خودم یه کارگاه کوچیک زدم... همون موقع ها بود که استادم برای همیشه رفت کانادا و من موندمو تمام مشتریاش... دقت و تمیزیه کارم باعث شد روز به روز معروف تر بشم، بعد یه مدت کوتاه اون کارگاه کوچیک تبدیل شد به دو تا سوله ی بزرگ تو یه شهرک صنعتی، با این حال هنوز نگهش داشتمو یه موقع هایی بهش سر می زنم...
    دوباره میشه همون مرد شوخ و شیطون:
    _ خب حالا راضی شدی، فکر کنم هر چی سوال نداشته هم داشتی، جواب دادم.
    اینبار بدون خجالت به نیمرخش خیره میشم، چقدر ازش ممنونم که انقدر سریع از خودشو گذشتش گفت، با این کارش ثابت کرد می تونم بهش اعتماد کنم، لبخند می زنم:
    _ میشه یه روز منو ببرین اون کارگاهو ببینم؟
    _ حتماً، با کمال میل.
    ....
    ازش می خوام سر اولین میدون نزدیک خونه نگه داره. با تشکر پیاده میشم، اونم با همون لبخندی که حالا فکر می کنم خیلی زیباست خداحافظی میکنه.
    با چشمایی سرشار از احترام به دور شدنش نگاه می کنم... با چیزایی که الان ازش میدونم دیگه برام عجیب بنظر نمیرسه... چه تصوری از دیدنش داشتم و حالا دیگه از اون اضظراب و دلهره هم خبری نیست.
    از گل فروشی سر خیابون به تعداد اعضای خونه گل مریم و به یاد کورش یه شاخه رز سفید برمی دارم... اینبار تو کوچه منمو یه دسته گل، یه لبخند قدرشناسانه برای خدا و حس گرم پیدا شدن یه پشتیبان.
    ویرایش توسط maryam1 : 1390,07,19 در ساعت ساعت : 19:19

20. 487 کاربر از پست maryam1 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , # بلوط # , #SamaneH# , **Silver Star** , *kochol* , *Nafise.a9* , *ROJA* , *SAHAR.R* , *soodabeh* , *TARA* , *ریحانه# , *ریما* , *شهرزاد , +Neda+ , -Farimah- , -دایان- , .19921371. , .:aida:. , .Mania. , .MojGan. , .Monire. , .nox. , .parniya. , 30ma , abby7 , adobba , afrooz87 , afsoon321 , ahmadi_1362_2 , aidai , alexiiiiiii , ALI TAKTA , alikhademi , ali_shey , amini2004 , amisha , anagalis , anital , Anolin , arman_iran , armin.kz , armita1819 , ART!ST , Artemisa , asal-1412 , AsalBanu , asaletanha , ASEMAN SHAB , asemanii , ash.1 , ashkannia , asizebel , asma-m , atish69 , avabehrouzian , AVESTA , aygeen , Ayta , Az@de , azad_awesome , azam 24 , azar1 , azarsana , azda , ba-maram , bahar.d65 , baharboofy , baran.amad , baran_1990 , barni , baroon12 , BAZIGAR TANHA , Beautiful Jasmine , beautyAsalak , Behnaz joon , behnaz1 , behnazhmz , Behnoush , bella persiana , betiya , blub2000 , blue berry , blue1 , CAT-WOMAN , cemira , coffee , daneshmand , darya... , darya12 , Defne , degeer , delgir , deragun , Dina* , dish1600 , dokhtare khial , down13 , Elahe-73 , Elahe111 , Elen , Elhamhb , eli5 , elmiraa_20 , Elnaz , emaa , eshghe javdan , eti98 , f.eti , fadai , faezeh.t , faezeh88 , faribash , fariba_hed , farizad , farnas , Farnaz , farnooshfarokhi , farzaneh14 , fatemeh333 , fatima_59 , feryal_bahmani , ffrhad , flavia , foroogh 54 , gandomsa , ghazghaz , gheisareh , gherti , ghorbani , Golden Eye , goldoone22 , gole mikhak , gole narges , Gole Yassaman , goominam , gord , gorestan man , H..GH , hala , hana_m , hany111 , hasti59 , helia m , helik , hoda.4470 , honey_x , Hoopoe , HRad , hsdhsd , htamspam , id001370 , ili mah , Irani , j.ghanavizi , javoone , joojoo7321 , kayena , ketne , khoshhal , Kiiiiana , king _ panther , lale joon , layahashemi , leila.kh , leila93 , leili_zzz , leona , lili5225 , Lovely_girl , m.khoshoei , M.matineh , m0zhdeh , maahak , Maedeh , mah banoo , mahana1 , mahbaran , mahda92 , mahdiar , Mahdis @69 , maheasemun , mahla.r , mahnazmom , mahsa.a , mahsa.nadi , mahsa1490 , mahsan70 , mahsaok , mahshid_3d , mahtab10 , mahtabi22 , mahtaj , mahyaveh , mamorin , maneou , mansuri , many22 , maral84 , marjan.AA , marjanagn , marmara25 , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryam63279 , maryam_hj , marykh , maryta , masi.eshghi , masi20002 , masoumeh , medoza , mehrgan0000 , melodina , meno , meraj_afsaneh , mfr60 , mirage , mishapasha , misha_kavir , misha_porro , modern girl , mokmor , mona_mnjs , monir1343 , moniya , motlagh , Mozhgaan , mozhmozh , my dream , m_h_n , N A F A S , N*A*Z*L*I , nafas44 , nafas_akhar , nasi & somi , Nasim 77 , nasrin22 , nastaran86 , nedaj , negin-joon , nelly , niayesh00 , niho , niloufar_rose , nina20 , nina86 , niyayeeeeeesh , nlp16001 , NO ONE , nrezaii , olala , OoPs , padideh_hs , PAEEZ70 , paeezi , paiz , pariedarya , parisa jooon , parisa mah , parisabeheshti , parizad17 , pegiiiiiiiii , perijooon , pershian , peterpanama14 , pink_daughter , pr.delafrouz , proxima , radvin24 , RafOneh , rahaghi , raha_lucky , rahha , rahil2 , ramesh20 , REAL LOVE , RealIty , reem1368 , Rha.sh , rina_rita14 , romina ab , roseberry , roya1365 , ROZ GOL , roz3 , rural girl , s.sh , S@min , sada , sadegh86 , нαηιєн , sahar_love , sakera , samandf , samaneh1368 , samim , SaMirA.Ha , samira1362 , sana1577 , sanaz_ , sania555 , sapidkooh , sara parvizi , sara1995 , sara51 , sarabaran65 , saratab , sarax , sarina1911 , SCAFIELD , Semin309 , serentipiti , setare.jaberi , setayesh1363 , sete , shadow_das , shafagh 69 , shaghayegh69 , shakiba_2510 , shalizar2 , Shaloliz , sharafi , sharghi , sharmin.r , shatot , shida.m , shima joon , shimaaaaa , shiva-71 , Silber , sinsor , Snow Dream , sohi , sollmaz , somy_kh , Soogool , sparrow , star_crossed , stiv , susan1 , syhbyt , S_64 , sαвα , tala bala , tanaz.68 , tanen , tania_7 , TanNazZz , tannaz_85 , TANSU , tarane , taranomeabshar , tghyasfr , tina 1989 , tinairn , Titania1273 , titinaz , ti_na60 , tono , Ushya7 , vala , vampire123 , vanas , violet_kl , yalda a , yalda1354 , yam yam , YAS95 , yAsnA*19F , yasnaa , yellowmoon , Z.BITA , zahra.h , Zahra_niki , zanbagh , zarpari04 , zauberin87 , zeinab75 , ziba111 , ziiiziii13 , _ SPEED _ , ~Alone.Boy~ , ~anahita~ , ~HaPPym00N~ , ~miss-mini~ , ~pArnYa~ , ~RoOoya~ , ~SAREH~ , ~shahrivar~ , ~Tulip~ , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , آذردخت , آرتمیس 98 , آسوده , آنیتا , آیه خانم , ادمک , ارتمیس * , اردیبهشت 75 , ارزو. , اسمون , اقاقی , با نمک , بازیگوش , برادپیت , بلــوط , بلور , بهارجون , بی بی گل , ترنج فاطمي , ترنم , تمنای دل , خوشگلم من , دریا دل , دریا دلنواز , دلنيا61 , دکور , راز نیاز , روژان , س_م_م_ , ساغر123 , ساقه طلایی , سانجانا , ستين , سمن جوون , سها19 , سوال , سوداا , شاپرک13 , شایسته بانو , شقایق وحشی , شورم , طبیعت , غریبه... , ف.الف , فاطمه سادات ... , فرح77 , فرگلf , فكه ي مجنون , قطره کوچولو , كيميا 2 , لمیس20 , لی لی تنها , لیلا پلاریس , مادرم , مامان شهرزادی , ماهین56 , مسافر كوچولو , ملكه عذاب , منا64 , منيژه , مهرورز , مهسان9093 , مهستی , مونا** , نسيا , نصرا... , نماز67 , نورالعیون , نوشین66 , نگاه روشن , نگاه7732 , نیاز.ش , نیان , نیلا... , نیلا69 , نیلوفر:-) , نیکولا , هایدا , هوای بارونی دلم , هوفریا , وارش67 , ونوس۸۸ , پرهامه , پیازچه , کمند , کیمیای سعادت , گل یاس , گلسار , یغما , یهدا , یگانه , •● نیلوفر 72●• , ✗ sнÁ вη αм ✗ , 乃凡卝凡 伬

صفحه 1 از 11 12345 ... آخرینآخرین