ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
بیوگرافی و مصاحبه از آنجلینا جولی | Angelina Jolie
asiatech

bamilo

نودهشتیا
فید آر اس اس
صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 31
  1. Top | #1

مدیر بازنشسته

میانگین پست در روز
    3.57
    تشکر از کاربر
    70,457
    تشکر شده 78,089 در 8,271 پست
    اندازه فونت

Smile بیوگرافی و مصاحبه از آنجلینا جولی | Angelina Jolie

ماجرای جالب انگیزِ حسادت جنیفر انیستون به آنجلینا جولی !

توی دنیای مجازی شایعه شد برد پیت به خاطر آنجلینا جولی از جنیفر طلاق گرفت و حتی اولین نفری که این شایعه رو پخش کرد خودِ جنیفر انیستون بود با مصاحبه های کوبنده و از رویِ حسادتش
    اما در اصل وقتی آنجلینا و برد پیت رابطه برقرار کردن که برد طلاق گرفته بود.
    اون موقع برد پیت دلیلِ جداییش و این اعلام کرد که دوست داره پدر بشه اما جنیفر راضی به این قضیه نیست، همچنین زندگی با جنیفر باعث شده به الکل و سیگار اعتیاد شدیدی پیدا کنه و یه سری دلایل دیگه.
    که اون زمان جنیفر قبول نکرد و حالا بعد از سال ها توی یکی از مصاحبه هاش اعتراف کرده دلیل جداییش از برد پیت این بوده که نمی خواسته بچه دار بشه و برد علاقه ی شدیدی به بچه ها داشته!
    اما جنیفر خانم اون زمان رفت همه جا پر کرد آنجلینا جولی یه خونه خراب کنه و اون باعث شده زندگیش بهم بخوره در حالی که تا بعد طلاقش از برد، آنجلینا و برد هنوز حتی با هم آشنا نشده بودن!
    خب... این قصه سر دراز دارد.

قابل توجه: برد پیت اوایل سال 2005 از جنیفر جدا شد، و اواخر سال 2005 و تقریبا اوایل سال 2006 با آنجلینا آشنا شد. یعنی یک سالِ بعد.

نام اصلی: آنجلینا جولی وویت
    سال تولد: 4 ژوئن، 1977
    محل تولد: کالیفرنیا، آمریکا
    قد:171 cm
    وزن:حدود 59 kg

نكات جالب در رابطه با آنجلينا جولي:
    1- آنـجـلينا جـولي در كـودكـي آرزو داشتـه مـديـر مراسم تدفين گردد.
    2- وي مدتی بـا پـدرش مـيــانه خوبي نداشت به همين منظور نام خانوادگي خود را حذف كرد. اما بعد از چند سال هر دو آشتی کردند.
    3- او در لندن و نيويورك بــه عـنوان مدل مشغول به كار است.
    4-آنجلينا جولي چپ دست مي باشد.
    5- خالكوبي هاي متعدد بدنش از مشخصات بارز وي بشمار مي رود.
    6- آنجلينا جولي از سال 2001 تاكنون به عنوان سفيرويژه سازمان ملل در حوزه پناهندگان مشغول به فعاليت مي باشد. وي همچنين گه گاهي به كشورهاي جهان سوم و فقير مسافرت مي كند.

همسران و روابط :
    نامزد سابق: جانی لی میلر (JONNY LEE MILLER) ، بازيگر، كارگردان و فيلم نامه نويس / نامزدی: 1996 جدایی: 1999

همسر سابق: بیلی باب تورنتون (BILLY BOB THORNTON ) ، بازيگر، كارگردان و فيلم نامه نويس / ازدواج: 1999 طلاق: 2002

همسر فعلی: ویلیام بردلی پیت ، یا همون براد پیت خودمون (با دوام ترین ازدواج)

جوایز: جایزه اسکار و جایزه گلدن گلاب بهترین بازیگر زن: دختر از هم گسیخته (1999)

شرح حال كوتاه:
    آنجلینا جولی 4 ژوئن سال 1977 در کالیفرنیا به دنیا آمد. او دختر جان وویت بازیگر قدیمی سینما است. او فعالیت هنری خود را در انستیتوی تئاتر لی استراسبرگ در سن 12 سالگی آغاز کرد. او در پنج فیلم دانش آموزی که همگی را برادرش جیمز کارگردانی کرده بازی کرده است. آنجلینا در ماه مه 1996 با جانی لی میلر ازدواج کرد و طلاق گرفت و سپس با بیلی باب تورنتون ازدواج کرد اما از او هم جدا شد. او بخاطر بازی در نقش یک دختر مبتلا به اسکیزوفرنی در فیلم دختر از هم گسیخته جایزه اسکار نقش دوم زن را دریافت کرد. آنجلینا جولی در فیلم لاراکرافت: مهاجم مقبره با پدرش، در فیلم سرقت در 6 ثانیه با نیکلاس کیج و در گناه اولیه با آنتونیو باندراس همبازی بوده است. آنجلینا پس از بازی در فیلم خانم و آقای اسمیت با نقش مقابلش یعنی براد پیت زندگی جدیدی را آغاز کرد و در سال 2006 سومین بچه اش را در آفریقا بدنیاآورد.البته دو فرزند اول او هم آفریقایی هستند که آنجلینا آنها را به فرزند خاندگی قبول کرده است و شاید به همین دلیل باشد که او به عنوان نماینده ویژه سازمان ملل در آفریقا برگزیده شده است.

شرح حال:
    آنجلي در چهارم ژوين 1975 در لس آنجلس کاليفرنيا متولد کرديد . گذران دوران کودکي در شهري که بزرگترين مرکز سينمايي جهان در آن واقع است بسياري را وسوسه سينما دچار مي کند . در مورد انجلي اين موضوع جنبه ديگري داشت . او فرزند يک بازيگر اسکاري سينما جاي ويت بود و طبيعي است که دوران کودکي خود را با سينما وسوسه هنر هفتم سپري کرده باشد. مادرش مارچلينت يرتراند نيز به نوعي در تشويق او به ورود به عالم سينما نقش داشت . اين خانواده سينمايي صاحب يک فرزند پسر به نام جيمز هاون نيز گرديد که او هم علاقه به سينما دارد.
    انجلي (که در خانه آنژي صدا مي شود) به همراه برادرش کودک يتماما سينمايي را سپري کرده اند آنژي به کلاسهاي تئاتر موسسه لي استراسبگ مي رفت و به مکتب تئاتر آکتورز تستوديا علاقه مند گرديد و از همان دوران کودکي به بازي در نمايش هاي صحنه پرداخت و تجارب با ارزشي کسب کرد.
    آنژي به لحاظ عاطفي به برادرش خيلي وابسته است ولي با آنکه او دختر خانواده بود از وي بسيار خشن تر و شلوغ تر بوده .
    اين طور مي گويد:
    من در دوران کودکي به مسابقه ماشين سواري و همچنين جمع کردن چاقو علاقه زيادي داشتم و سرگرمي هايي که براي برادرم مفهومي نداشتند اما علاقه به تماشاي فيلم هاي سينمايي در هر دوي ما وجود داشت .روزهاي بسیاری را با هم به تماشای آثار کلاسیک سینما می پرداختیم.
    آنژی به جز جمع کردن چاقو در دوران کودکی آرزوهای دیگری هم داشت شاید باورتان نشود اما در سالهای کودکی به شدت آرزوو داشت که مسئول مراسم تدفین شود در این باره می گوید :
    خانواده ام نگران من بودند فکر می کنم تا حدودی پیش فعال بودم آرزویم این بود که مدیر مراسم خاک سپاری باشم ان آهنگها تابوتهای چوبی زیبا انسانهای اندوهگین مرده هایی که گریم شدند و آخرین ژست و حالت زندگی اشان را به خود گرفته اند همه و همه برایم جذاب است. او از همان دوران کودکی به موضوع مرگ شیفتگی خاصی داشت.
    او اگر چه در دوران کودکی چهره ای زیبا و جذاب داشت اما بیش از انکه به آراستن چهره خود بپردازدعلاقه مند به فلسفه های شرقی و به ویژه کتابهایی که در مورد مرگ نوشته شده بود توجه داشت برای من مرگ مفهوم عمیقی دارد شاید مرگ مهمترین حادثه در زندگی است که همیشه آن را فراموش می کینم من به مرگ بسیار فکر کرده ام در مورد مرگ چیز آرامش بخشی وجود دارد . این که شما ممکن است فردا بمیرید باعث می شود امروز را غنیمت بشمرید در مورد در فلسفه غرب کمی غفلت وجود دارد اما شرقی ها به ویژه چینی ها هندی ها و ایرانی ها در فلسفه خود آموزش های جالبی برای مرگ دارند.
    آنژی در شانزده سالگی از دبیرستان بورلی هیلز فارغ التحصیل شد و پس از آن مدتی به لندن رفت و در این شهر به عنوان یک مدل مشغول به کار شد و سپس در شهر های نیو یورک و لس آنجلس در همین رشته به فعالیت خود ادامه داد .آنژی همچنین به دانشگاه نیو یورک رفت و در رشته بازیگری لیسانس گرفت او در مورد مدل بودن این گونه می گوید : زمانی این کار برایم جالب بود می دانید که جولی به زبان فرانسه یعنی زیبا و من در مقطعی از زندگی به این ویژگی شخصی ام بیش از حد توجه داشتم اما هنگامی که می دیدم که مجلات و ر سانه ها تنها از یک جنبه از شخصیت من توجه دارند از این کار خسته شدم و ژست گرفتن در برابر دوریبین عکاسان به نظرم احمقانه آمد . این بود که کوشیدم به عنوان بازیگر به فعالیت بپردازم .

فرزند خوانده های آنجلینا جولی:
    پسر: مادوکس جولی ، اهل کامبودیا می باشد که توسط آنجلینا در سال 2002 به فرزندخواندگی پذیرفته شد.
    دختر: زهرا مارلی جولی ،اهل اتیوپی می باشد که پدر و مادرش بر اثر بیماری ایدز جان باختند و آنجلینا وی را در سال 2005 به فرزند خواندگی قبول کرد. زهرا مسلمان است.
    پسر: پکس تین جولی پیت در ماه مارس ۲۰۰۷ به فرزند خواندگی قبولش کردند. ویتنامی بوده و متولد سال ۲۰۰۳ میلادی.

فرزند اصلي جولي-پيت:
    دختر: شیلو نوول جولی پیت. متولد ۳ ژوئن ۲۰۰۶
    دختر و پسر (۲قلو) : دختری به نام ویوین مارشلین (که مارشلین نام مادر مرحوم خانوم جولیه که بر اثر سرطان فوت کرد) و ناکس لئون نام پسر آنهاست. متولد ۸/۴/۲۰۰۸

فيلم هاي آنجلينا جولي:
    1. Atlas Shrugged (2008) (announced) .... Dagny Taggart
    2. Wanted (2008) (pre-production)
    3. The Changeling (2008) (pre-production)
    4. Kung Fu Panda (2008) (post-production) (voice) .... Tigress
    5. Beowulf (2007) (post-production) (voice) .... Grendel's Mother
    6. A Mighty Heart (2007) (post-production) .... Mariane Pearl
    7. The Good Shepherd (2006) .... Clover/Margaret Ann Russell
    8. Mr. & Mrs. Smith (2005) .... Jane Smith
    9. Alexander (2004) .... Olympias
    ... aka Alexander Revisited: The Final Cut (USA: director's cut)
    ... aka Alexandre (France)
    10. The Fever (2004) .... Revolutionary
    11. Sky Captain and the World of Tomorrow (2004) .... Franky
    12. Shark Tale (2004) (voice) .... Lola
    13. Taking Lives (2004) .... Illeana
    14. Beyond Borders (2003) .... Sarah Jordan
    ... aka Jenseits aller Grenzen (Germany)
    15. Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003) .... Lara Croft
    ... aka Lara Croft Tomb Raider: Die Wiege des Lebens (Germany)
    16. Life or Something Like It (2002) .... Lanie Kerrigan
    17. Original Sin (2001) .... Julia Russell/Bonnie Castle
    ... aka Péché originel (France)
    18. Lara Croft: Tomb Raider (2001) .... Lara Croft
    ... aka Tomb Raider (USA: short title)
    19. Gone in Sixty Seconds (2000) .... Sara 'Sway' Wayland
    20. Girl, Interrupted (1999) .... Lisa Rowe
    ... aka Durchgeknallt (Germany)
    ... aka Durchgeknallt - Girl, interrupted (Germany: TV title)
    21. The Bone Collector (1999) .... Amelia Donaghy
    22. Pushing Tin (1999) .... Mary Bell
    ... aka Turbulenzen - und andere Katastrophen (Germany)
    23. Playing by Heart (1998) .... Joan
    24. Hell's Kitchen (1998) .... Gloria McNeary
    ... aka Hell's Kitchen N.Y.C. (USA)
    25. Gia (1998) (TV) .... Gia Marie Carangi
    26. Playing God (1997) .... Claire
    ... aka Playing Hero
    27. George Wallace (1997) (TV) .... Cornelia Wallace
    28. True Women (1997) (TV) .... Georgia Virginia Lawshe Woods
    29. Foxfire (1996) .... Margret 'Legs' Sadovsky
    30. Love Is All There Is (1996) .... Gina Malacici
    31. Mojave Moon (1996) .... Eleanor 'Elie' Rigby
    32. Hackers (1995) .... Kate Libby/'Acid Burn'
    33. Without Evidence (1995) .... Jodie Swearingen
    34. Alice & Viril (1993) .... Alice
    35. Angela & Viril (1993) .... Angela
    36. Cyborg 2 (1993) .... Casella 'Cash' Reese
    37. Lookin' to Get Out (1982) (as Angelina Jolie Voight) .... Tosh
    ویرایش توسط hiva : 1388,11,24 در ساعت ساعت : 20:57

2. Top | #2

مدیر بازنشسته

میانگین پست در روز
    3.57
    تشکر از کاربر
    70,457
    تشکر شده 78,089 در 8,271 پست
    اندازه فونت

Wink 10 نکته !!

یکی از مشهورترین چهره های هالیوود را بررسی می کنیم.
    زندگی او مثل یه کتاب یا مجله یا شاید هم پرونده ی باز! است. پس مطمئنا چیزهای خیلی کمی در مورد زندگی این بانوی دوست داشتنی وجود دارد که از نگاه تیز بین مردم و طرفدارانش مخفی مانده باشد. ولی در این صفحه ۱۰ نکته گردآوری شده که شما درباره ی زندگی آنجلینا جولی نمی دانستید!

1- آنجلینا سر جدایی پدر و مادرش ضربه ی بزرگی خورد، وی در دوران نوجوانی وقتی نتوانست در کار مدل شروع به فعالیت کند، افسردگی پیدا کرد و وقتی این افسردگی اش با مشکلات خانوادگی به اوج رسید، اقدام به خودکشی و بریدن رگ دستش کرد. همانطوریکه خودش می گوید: به خاطر بعضی دلایل زمانی که من در حال انجام مراسم خودکشی بودم! و درد را حس می کردم می توانستم زنده بودن را حس کنم و می توانستم نوعی از آزادی را احساس کنم و به هرجهت این کار خودش نوعی درمان برای من به حساب می آمد. اینکه در آن موقعیت تازه می فهمی زنده بودن چقدر ارزشمند است!

2- وقتی که فقط ۱۴ سال داشت، در کلاس های تئاتر شرکت کرد، اما او کلاس ها را ترک کرد و وقتی بالاخره دوباره شروع کرد، نه به عنوان یه بازیگر زن جذاب بلکه در نقش مامور اجرایی مراسم کفن و دفن شروع به بازیگری کرد.

3- بخشش و سخاوتمندی آنجلینا نسبت به مردم و توجه اش به دیگران موضوعی قدیمی است و فقط مربوط به الان نمی شود، او زمانیکه برادرش در رشته سینما در دانشگاه درس می خواند، در ۵ فیلم دانشجویی اش بازی کرد.

4- آیا می دانستید آنجلینا در موزیک ویدئو هم اجرا داشته است؟در Rock & Roll Dreams Come Through: Meat Loaf’s
    Alta Marea از آنتونلو وندیتی

Stand by My Woman از لنی کراویتز و It’s About Time از لمون هدز که شاید خیلی ها ندانند.

5- آنجلینا اصلا از جلب توجه کردن و عجیب بودن خجالت نمی کشد. در سال ۱۹۹۶ وقتیکه با جانی لی میلر بازیگر بریتانیایی ازدواج، یک شلوار چرم مشکی و تی شرتی سفید را برای لباس عروسی انتخاب کرد و با خون خودش روی تی شرتش اسم شوهرش را نوشت.

6- وقتیکه با بیلی باب ترونتون بازیگر ازدواج کرد، هردو خون یکدیگر را داخل شیشه ای کوچک به گردنشان آویزان می کردند و آن را نمادی از عشقشان به یکدیگر می دانستند.

7- شیلو نوول جولی پیت دختر آنجلینا و براد پیت دومش سومش در Swakopmund از شهرهای نامیبیا به دنیا آمد و او حالا یک پاسپورت نامیبیایی دارد.

8- وقتی که شیلو به دنیا آمد عکاسی که اولین عکس ها را از شیلو انداخت مجموعا از این عکس ها ۱۰ میلیون دلار سود کرد و خود آنجلینا و پیت هم سهم خودشان را تماما به موسسات خیریه بخشیدند.

9- موزه Madame Tussauds مجسمه مومی شیلوی دو ماهه را درست کرد و این اولین بار بود که Madame Tussauds مجسمه ای از یک نوزاد را کار می کرد.

10- و در آخر آنجلینا ۱۳ تاتوی مشهور را روی بدنش خاکوبی کرده. دو تا ازخالکوبی ها جمله های زیبای تنسی ویلیامز می باشد و همین طور مکان و زمان تولد بچه هایش را هم روی بازویش چپش خالکوبی کرده است.

3. Top | #3

مدیر بازنشسته

میانگین پست در روز
    13.88
    تشکر از کاربر
    55,368
    تشکر شده 199,303 در 28,021 پست
    اندازه فونت

Smile آنجلینا جولی، دومین زن تاثیر گذار جهان!!

..

بازهم یك فهرست صدتایی دیگر
    این بار زنان مجله فوربس دست به كار شده اند تا نام تاثیرگذارترین بانوان دنیا را در یك فهرست گرد هم بیاورند. خانمهای این فهرست در زمینه فعالیتشان جزو موفقترینها بوده اند یا اینكه در هر رشته ای كه وارد شدهاند، جریان را به نفع خودشان تغییر دادهاند.
    بعضی از اینها حكم الگوهای عالی را دارند مثل مادر ترزا كه همواره نامش با نیكی یادمیشود و الهه مهربانی و گذشت است.
    بعضی دیگر در دنیای خشن و مردانه سیاست از همتایانشان هم پیشی گرفتهاند.
    این گروه الگوهای موجهی نیستند اما از قدرت و تاثیرگذاری شان نمیتوان چشم پوشی كرد هر چند این تاثیرات بیشتر بد و مخرب بودهاند؛ كاندولیزا رایس جزو همین دسته قرار میگیرد.
    گروهی دیگر بخش مهمی از زندگیشان را به مبارزه با بیماری، فقر، گرسنگی و... اختصاص داده اند و به عنوان سفیران سازمان ملل به نقاط مختلف جهان میروند تا به همنوعانشان كمك كنند.
    در این فهرست از ورزشكار و مدیر و هنرپیشه گرفته تا نویسنده و ملكه پیدا میشود. اسامی ازاین قرار است:
    الی هیوسان / آنجلینا جولی، هنرپیشه و سفیر صلح سازمان ملل/ اوندهاتی روی،رمان نویس / بتی وایت، كمدین/ كاندولیزا رایس، سیاستمدار/ مادر ترزا، بشردوست/ الیزابت گلیزر، رئیس موسسه مبارزه با ایدز كودكان/هیلاری كلینتون، وزیر امور خارجه/ ایندرا نوئی، رئیس هیات مدیره كارخانه پپسی/ جی.كی.رولینگ، نویسنده/ مارتا استوارت، از تاثیرگذاران دنیای رسانه/ مایا آنگلو، شاعر/ مگ واتمن، رئیس سابق eBay/ ملیندا گیتس، بشردوست/ اوپرا وینفری، بانوی اول ایالات متحده/ نانسی پلوسی، سخنگوی كاخ سفید/ اوپرا وینفری، از تاثیرگذاران دنیای رسانه/ ملكه نور، وارث سابق پادشاهی اردن/ ملكه رانیا،ملكه اردن/ روث بادر گینسبورگ، رئیس قوه قضائیه ایالات متحده/ سارا پیلین، سیاستمدار/ ونوس و سرنا ویلیامز، تنیسور.

خواهری به نامِ بهار، دیریست گمشده ست
    با چشمهای روشنِ برّاق
    با گیسویی بلند، به بالای آرزو.
    هر کس ازو نشانی دارد،
    ما را کند خبر.....

برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

4. 18 کاربر از پست آنیتا تشکر کرده اند .

5. Top | #4

کاربر متوسط

میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از کاربر
    1
    تشکر شده 2,685 در 451 پست
    اندازه فونت

پیش فرض 17 راز زندگی آنجلینا جولی که تا بحال فاش نشده!

آنجلینا جولی بازیگری که بیشتر از همه بازیگران مورد علاقه مردم و رسانهها است. او زوج معروف هالیوود به نام برانجلینا را تشکیل داد. آنجلینا هنوز یکی از مرموزترین ستارههای دنیای هالیوود است.
    اگرچه ما چیزهای زیادی در مورد آنجی میدانیم (و اکثرشان شایعات پر و صدا هستند) چیزهایی هم هستند که تعداد خیلی زیادی از شماها درموردش نمیدانید. حال مهم ترین رازهای مربوط به آنجلینا جولی چه هستند؟

1. آنجلینا جولی حرف «H» را روی بازوی چپش تاتو کرده است. بد نیست بدانید این حرف اول اسم برادرش James Haven Voight است که خیلی هم با یکدیگر صمیمی هستند.

2. آنجی و برادرش جیمز عاشقانه یکدیگر را دوست دارند. البته در سالهای قبل کم و بیش شایعات بد و نامناسبی در مورد این دو گفته میشد که صحت آن هم تایید نشد. بعدها جیمز گفت که آنجلینا را یک زن کامل و فوق العاده میداند. او ادامه داد شاید به این خاطر من تابحال زن مناسب خود را نیافتهام، چون همه را با خواهرم مقایسه میکنم. در حقیقت زنی که من انتخاب میکنم باید از دو فیلتر عبور کند؛ چرا که هم من و هم خواهرم باید او را قبول داشته باشیم. من انسان کمال گرایی هستم و به سختی میتوان کسی را پیدا کرد که تمام این انتظارات من را برآورده کند.

3. آنجلینا جولی زمان کودکی دوست داشت خون آشام شود! و همه کتابهای مربوط به خون آشامان را نیز میخرید و جمع میکرد. بعدها نظرش عوض شد و شغل رویایی و مورد علاقه اش مامور مراسم تدفین بود!

4. آنجلینا یک بار گفت که «جنا رولاند» الهام بخش او برای برگزیدن شغل بازیگری بوده است. جولی فرصت این را پیدا کرد که در دو فیلم به نامهای بازی با قلب (1998) و گرفتن زندگیها Taking Lives (2004) با او همبازی شود.

5. «ویوین برتراند» مادر آنجلینا جولی اسم سومین فرزندخوانده او که از ویتنام آمده بود یعنی «پکس» را انتخاب کرد.

6. آنجلینا جولی در سن 14 سالگی کار مدلینگ را برگزید. او در سن 18 سالگی از این کار دست کشید تا بازیگر شود.

7. اولین تجربه بازیگری آنجلینا جولی سال 1982 زمانی که او فقط 7 سال داشت اتفاق افتاد. او نقشی را در فیلم پدرش به نام Lookin’ to Get Out بازی کرد.

8. رنگ طبیعی موهای آنجلینا جولی بور است. او یک بار در یکی از مصاحبههایش گفت: «موهای من که اول قهوه ای خیلی روشن بود کم کم قهوه ای تیره تر شد. وقتیکه من بچه بودم مادرم موهای من را رنگ تیره میکرد و من هم از آن زمان رنگ تیره را دوست داشتم. اما رنگ طبیعی موهایم بلوند است.»

9. آنجلینا جولی بعد از به دنیا آمدن دوقلوها در سال 2008 برای وزن کم کردن از بازیهای آنلاین مدوکس « Nintendo DS» استفاده کرد! آنجلینا به تمرینات Pilates (نوعی بدنسازی) میپرداخت، او سعی میکرد سه بار درهفته یک ساعت این کار را بکند.
    10. آنجلینا جولی زمان کودکی دو مار خانگی به نام «ولادیمیر» و «هری دین استانتون» داشت. پس او از بچگی توانایی نگهداری از مارها را داشت، برای همین سر صحنه فیلم اسکندر که باید در فیلمیبازی میکرد که مارها سر صحنه بودند به راحتی از پس این کار برآمد.

11. آنجلینا جولی مجسمه اسکار، جایزههای گلدن گلاب، جوایز SAG و مجسمههای جوایز منتخب منتقدان را به مادرش داد. او احساس میکرد نیازی نیست خودش را به این جوایز بچسباند.

12. آنجلینا جولی به همان مدرسه ای رفت که «لنی کارویتز» میرفت.

13. شخصیت محبوب دیسنی از نظر او دامبو فیل پرنده است. جولی حتی یکبار اقرار کرد وقتی که دامبو توانست پرواز کند او گریه کرده است!

14. آنجلینا جولی یک گواهینامه خلبانی خصوصی با هواپیمای تک موتوره دارد.

15. جولی به خاطر پسرش مدوکس طرفدار تیم فوتبال لیورپول شده است. او میگوید: مدوکس دوست دارد فقط برای لیورپول بازی کند.

16. آنجلینا جولی مسئول تبلیغات ندارد. او خودش همه کارهایش را میکند.

17. آنجلینا جولی از درآغوش گرفتن و بغل کردن نفرت دارد. او یکبار فاش کرد: «زمانیکه در سن رشد بودم، از بغل کردن مردم بدم میآمد حتی اگر آن شخص برادرم بود. حالا من میتوانم نفسم را حبس کنم و فقط در موردش صحبت کنم.»

6. 16 کاربر از پست fsalarm تشکر کرده اند .

7. Top | #5

همکار بخش اخبار

میانگین پست در روز
    2.54
    تشکر از کاربر
    4,939
    تشکر شده 11,060 در 2,959 پست
    اندازه فونت

Post آنجلینا جولی پردرآمدترین بازیگر زن هالیوود شد

- برابر با تازهترین فهرست نشریه فوربس، آنجلینا جولی و سارا جسیکا پارکر پارسال در میان بازیگران زن بیشترین درآمد را داشتند.
    در سال 2010 این دو بازیگر هر یک 30 میلیون دلار به دست آوردهاند.

بخش زیادی از درآمد آنجلینا جولی به خاطر دو فیلم «سالت» و «گردشگر» بود. تریلر «سالت» در دنیا 300 میلیون دلار فروخت و «گردشگر» با بازی جانی دپ هم با وجود واکنشهای متفاوت منتقدان 280 میلیون دلار فروش داشت.

بخش زیادی از دریافتی سارا جسیکا پارکر به خاطر باقیمانده درآمد او از سریال «جنسیت و شهر» تولید شبکه اچبیاو بود که به عنوان تهیهکننده نیز با آن همکاری داشت. پارکر از فیلم سینمایی «جنسیت و شهر» هم که در سطح بینالمللی 290 میلیون دلار فروخت، دریافتی داشت.

او 18 میلیون دلار نیز از شرکت عطر خود درآمد داشت. جنیفر آنیستن و ریس ویدرسپون هر یک با 28 میلیون دلار پس از جولی و پارکر در رده بعدی قرار گرفتهاند.

کمدی رومانتیک «شکارچی مجرم» با بازی آنیستن که با بودجهای 40 میلیون دلاری ساخته شد، شروعی ناامیدکننده داشت، اما در نهایت با 136 میلیون دلار به کار خود پایان داد و کمدی «فقط انتخاب کن» او نیز 214 میلیون دلار فروخت.

«از کجا میدانی» ویدرسپون که با بودجهای درحدود 120 میلیون دلار ساخته شد، تنها 50 میلیون دلار فروخت، اما «آب برای فیلها» با بازی او 115 میلیون دلار به دست آورد.

جولیا رابرتز و کریستن استیوارت، ستاره «گرگ و میش» هر یک با 20 میلیون دلار در رده بعدی قرار گرفتند. کاترین هیگل 19 میلیون دلار، کامرون دیاز 18 میلیون دلار، ساندرا بولاک 15 میلیون دلار و مریل استریپ نیز 10 میلیون دلار درآمد داشتند.

در فهرست پارسال مجله فوربس، ساندرا بولاک با حدود 56 میلیون دلار پردرآمدترین بازیگر زن هالیوود شناخته شده بود.

فوربس برای محاسبه میزان درآمد بازیگران زن هالیوود با کارگزارها، مدیران برنامه، تهیهکنندگان و وکلا صحبت کرده است. درآمد احتمالی حاصل از حضور در فیلمهای تبلیغاتی و تبلیغات عطر و لباس نیز در محاسبات فوربس منظور میشود.

منبع: خبرآنلاین

8. 10 کاربر از پست No_1 تشکر کرده اند .

9. Top | #6

Banned

میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از کاربر
    0
    تشکر شده 361 در 74 پست
    اندازه فونت

Wink در نظر سنجی ونتی فایر آنجلینا جولی به عنوان زیباترین زن جهان انتخاب شد !

<font face="Tahoma">

درجدیدترین نظر سنجی که از سوی مجله ونتی فایر (vanity fair) انجام شد، آنجلینا جولی به عنوان زیباترین زن جهان انتخاب شد. او توانست در این نظرسنجی 58٪ آراء را کسب کند و با اختلاف بسیار زیادی از دیگران در رتبه اول قرار بگیرد.

دراین نظر سنجی ژیزل بوندچن که یک مدل برزیلی میباشد با 9٪ رتبه دوم را کسب کرد.

هالی بری با 4٪ توانست رتبه سوم را کسب کند.

10. 10 کاربر از پست حميد تهي تشکر کرده اند .

11. Top | #7

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    5.81
    تشکر از کاربر
    5,445
    تشکر شده 28,323 در 7,433 پست
    اندازه فونت

پیش فرض آنجلینا جولی درباره بازی در «لطفا بدون گناه » به کارگردانی علیرضا رئیسیان تصمیم میگیرد

تا همین جا هم نام این بازیگر برای مطرح کردن فیلمی که هنوز جلوی دوربین نرفته سودمند بوده است!

وزهای گذشته خبری عجیب در رسانه ها منتشر شد که طی آن علی سرتیپی از مذاکره جدی با مدیر برنامه های آنجلینا جولی برای سفر به ایران و بازی در فیلمی ایرانی حرف زده بود. سرتیپی نام فیلم و سازنده اش را اعلام نکرد تا اینکه به فاصله کمی از انتشار خبر کنجکاوی رسانه ها به نتیجه رسید. حالا خبر رسیده که با او براي قبول یا رد بازی در فيلم "لطفا بدون گناه" که علیرضا رئیسیان قرار است کارگردانی کند، دو هفته ديگر پاسخ خواهد داد. فيلمنامه اين فيلم هم مانند فیلم قبلی رئیسیان (چهل سالگی) نوشته مصطفي رستگاري و باز هم کاری عاشقانه است.

رئيسيان که پيش توليد اين فيلم را آغاز كرده گفت برای یکی از نقشهای فیلمش با این بازیگر مشهور جهانی وارد مذاکره شده اند، اما نقش او در فیلم محرمانه است.

باید تا چند وقت دیگر منتظر عاقبت این خبرسازی و تبلیغ رسانه ای باشیم؛ به هر حال تا همین جا هم نام این بازیگر برای مطرح کردن فیلمی که هنوز جلوی دوربین نرفته سودمند بوده است

برای من که عشق و تو چشم تو شناختم

واسه من که خودم رو به دنیای تو باختم

تو رو دیدن میتونه بشه روز تولد

میشه چشات و دید و دوباره عاشقت شد

12. 8 کاربر از پست alizee تشکر کرده اند .

13. Top | #8

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.86
    تشکر از کاربر
    29,034
    تشکر شده 41,061 در 5,202 پست
    اندازه فونت

آنجلینا جولی به جنگ تجاوز جنسی میرود!! (+عکس)

در این مصاحبه آنجلینا جولی از اولین تجربه کارگردانی اش که فیلمیبا عنوان «سرزمین خون و عسل» است و به موضوع تجاوز جنسی سازمان یافته در جریان جنگ بالکان در بوسنی میپردازد....

درباره حواشی جدید آنجی با "سرزمین خون و عسل"
    نیوزویک این هفته آنجلینا جولی را با تیتر «آنجی به جنگ میرود» روی جلد برده است. هنرپیشه معروف آمریکایی که به تازگی کارگردانی اولین فیلم خود را به پایان رسانده؛ فیلمی درباره جنگ بوسنی و رنج و عذاب مردم سارایوو که با آغاز اکران محدودش در آمریکا، توجه بسیار زیادی را در بین روزنامه ها و منتقدان جلب کرده.

نیوزویک همچنین مقاله ای از سیمون اسکاما، مورخ بریتانیایی را با این تیتر روی جلد برده است: «چرا آمریکا به اروپا نیاز دارد؟» که در آن یادآوری حوادث جنگ جهانی دوم و نیاز اروپا به آمریکا، به نیاز امروز آمریکا به اروپا اشاره کرده است.

اسکاما نتیجه میگیرد مشکلات اقتصادی کنونی جهان به هم پیوسته است و درصورت شکست کشورها در همبستگی برای کنارآمدن با آن، همه را با خود پایین خواهد کشید. او میگوید یک سهام دار چینی، یک بانکدار آلمانی، یک یونانی با اوراق قرضه نقد نشده و یک بدهکار آمریکایی همه دچار مشکلات عدیده خانه مشترک آدمیان هستند، پشت کردن کشورها به یک دیگر، گزینه دولت ها برای نجات نخواهد بود.

در مقاله ای دیگر نیوزویک این هفته به رکوردهای جدید در قیمت آثار هنری در حراج های جهانی میپردازد و میپرسد با وجود وضعیت وحشتناک اقتصاد بین المللی چرا هر روز رکوردهای جدیدی در حراج های هنری به جا گذاشته میشود.

نیوزویک جینی دی جیووانی خبر نگارش را به بوداپست فرستاده است تا با آنجلینا جولی مصاحبه کند. آنجلینا جولی به تازگی از شهر مصراته لیبی بازگشته است؛ شهری که خونین ترین درگیری ها را در جریان درگیری های اخیر لیبی تحمل کرده است و به عنوان سمبل رنج مردم لیبی تصویر میشود. در این مصاحبه آنجلینا جولی از اولین تجربه کارگردانی اش که فیلمی با عنوان «سرزمین خون و عسل» است و به موضوع تجاوز جنسی سازمان یافته در جریان جنگ بالکان در بوسنی میپردازد صحبت میکند.

در عین حال موضوعاتی مانند سفرهای آنجلینا جولی به آفریقا و سیل مهاجران به شاخ آفریقا از دیگر موضوعات این مصاحبه است که خلاصه ای از گزارش جینی دی حپجیووانی را از این مصاحبه در ادامه میخوانید. جولی میگوید: «هر بار به جایی سفر میکنم دوست دارم تا چیزی از آن بیاموزم.

سوال میکنم، کتاب ها را میخوانم و با مردم صحبت میکنم. اما تلاش اصلی ام رفتن به جاهایی هستند که نیاز به آگاهی دارند، جایی که وقتی از آن برمیگردم تلفن را بردارم و با کسی تماس بگیرم تا تلاش کنیم کاری برای آنجا بکنیم.» او چنین نگرشی را در فیلم جدیدی که خودش کارگردانی کرده نیز به کار برده.

فیلم «سرزمین خون و عسل» تا ابتدای دی ماه در آمریکا روی پرده سینماها میرود. آنجلینا جولی میگوید: «هنگام فیلمبرداری تا زمانی که موضوعات فنی مطرح بود واهمهای نداشتم از اینکه به کارگردان هنری رجوع کنم و از او بپرسم.

در عین حال از هنرپیشه هایم هم که اکثر زندگی شان را در جنگ گذرانده بودند کمک میگرفتم. من به ماجراهایشان گوش میدادم و سعی میکردم این ماجراها را وارد کار کنم.»
    در این فیلم داستان عاشقانه ای دستمایه کار قرار گرفته است. دیدار یک سرباز صرب و یک زن بوسنیایی که عاشق یکدیگر شده اند و اکنون در هنگام جنگ دوباره با یکدیگر برخورد میکنند.

سخت است که بعد از دیدن این فیلم، آنجلینا جولی را برای ساختن آن تحسین نکنیم. به عنوان یک روزنامه نگار که در هنگام محاصره سارایوو در این شهر حضور داشت و کسی که صرب ها، مسلمانان و کروات ها را دیده بود که چگونه پیش از جنگ در کنار هم و دوستانه زندگی میکردند و ناگهان در جنگ بالکان روبروی هم قرار گرفتند.

به عنوان کسی که نسل کشی، سوختن خانه ها، صفوف آوارگان که از کشور خارج میشوند و حتی به عنوان شاهدی که در سارایوو، سگی را دیدم که دست انسانی را به دهان گرفته بود و در میان شهر میدوید. با دیده نقد به تماشای فیلم «سرزمین خون و عسل» رفته بودم. چشمان در جستجوی جزئیات نامعتبر بودند، چراکه دیگر فیلم هایی که در مورد بوسنی ساخته شده بودند مرا عصبانی و ناراحت، با این سوال تنها گذاشته بودند که چرا کارگردان بیشتر تحقیق نکرده است؟

چرا کسی داستان جنگ مهلکی که در قلب اروپا و در سال های پایانی قرن بیستم رخ داد را تعریف نمیکند؟ اما برخلاف انتظار از سالن نمایش فیلم «سرزمین خون و عسل» هیجان زده بیرون آمدم. این بار سوالم این بود که چگونه زنی که هنگام درگیری های بوسنی سال 1992 تنها 17 سال داشته توانسته چنین عالی، وحشت جنگی را که تنها هدف آن کشتار و حمله وسیع مهلک و بدون تبعیض به همه شهروندان عادی است درک کند؟

او جواب صادقانه ای به این سوال من داشت: «هنگام جنگ من هیچ ذهنیتی از عمق درد و رنج موجود در آنجا نداشتم.» اما کار او به عنوان سفیر کمیسیون عالی پناهندگان سازمان ملل متحد او را در معرض مشاهده درگیری های باقی مانده شهروندان بوسنیایی از جنگ قرار داد. یکی از مهمترین نکاتی که از آن دوران در خاطرش مانده زنانی بودند که در کمپ های شرق بوسنی مورد تجاوز دسته جمعی قرار گرفته بودند و دچار رنج های وحشتناک روحی بودند.

تاثیر آنچه جولی دیده بود باعث شد هر آنچه پیدا میکند برای بالابردن دانش خودش از جنگ بوسنی مطالعه کند. آنجلینا جولی، سارایوو که طولانی ترین محاصره در دوران مدرن را تحمل کرد، درست به گونه ای تصویر کرده است که من خود به خاطر میآورم. کامیون های حامل کمک های بشردوستانه وحشیانه توسط موشک های صرب هدف قرار میگیرند.

زن جوان قربانی تجاوز، به تدریج پس از تحمل اسارت و مداومت و تکرار تجاوز دیوانه میشود. تک تیراندازان مست به پدر و پسری تیراندازی میکنند که روی پل میدوند. جولی میگوید: «درست در هنگامه جنگ مردم رنج میکشیدند از اینکه فکر میکردند دنیا آن ها را فراموش کرده است. دورانی از درد و رنج شدید، که من خواسته ام در فیلم ام تصویری نشان دهم از اینکه شجاعت در این دوره به چه شکل بود.»

بعضی وقتا مجبوری...تو فضای بغضت بخندی..
    دلت بگیره ولی دلگیری نکنی..شاکی بشی ولی شکایت نکنی ...
    گریه کنی اما نذاری اشکات پیدا شن...
    خیلی چیزارو ببینی ولی ندیدش بگیری...
    خیلی ها دلتو بشکن و تو فقط سکوت کنی...

خدایـــآا !من اینجا دلــمـ سخت معـــجزه میخواهــد...!

14. 3 کاربر از پست حاجی بلا تشکر کرده اند .

15. Top | #9

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    2.25
    تشکر از کاربر
    17,697
    تشکر شده 57,071 در 5,592 پست
    اندازه فونت

مادر آنجلینا جولی کیست؟ + عکس + بیو گرافی

آنجلینا جولی بازیگر آمریکایی تصمیم گرفته پنج سال پس از فوت مادرش، داستان زندگی او را کتاب کند، اما مادر او کیست؟

آنجلینا جولی فرزند جان وویت، بازیگر مطرح هالیوودی فیلمهایی مثل «کابوی نیمه شب» و «علی» و برنده اسکار بهترین بازیگر برای فیلم «بازگشت به خانه» است.

مادر جولی، مارشا لین "مارشلین" برتراند، بازیگر و تهیه کننده بود و در زمینه فعالیتهای بشردوستانه کار میکرد.

مارشلین برتراند 9 مه 1950 در بیمارستان سینت فرانسیس در بلوآیلند ایالت ایلینویز به دنیا آمد و در شهر کوچکی به نام ریوردیل در همان نزدیکی بزرگ شد. او یک خواهر و برادر کوچکتر از خودش داشت. مارشلین از تبار فرانسویان کانادا، هلندی و آلمانی بود.

بسیاری بعدها که مارشلین برتراند به شهرت رسید فکر میکردند او بازیگری فرانسوی است، اما آنجلینا جولی در چند مصاحبه اعلام کرد مادرش با زنان پاریسی و طبقه اجتماعی آنها کاملا بیگانه بود.

مارشلین سال 1965 به همراه خانوادهاش به بورلی هیلز در کالیفرنیا نقل مکان کرد و در آنجا به دبیرستان بورلی هیلز رفت و از همانجا فارغالتحصیل شد. او در اولین سالهای بازیگریاش در کلاسهای لی استراسبرگ حضور پیدا کرد و سال 1971 نقش کانی را در اپیزود «عشق، صلح، برادری و قتل» در فصل چهارم سریال معروف و محبوب «آیرون ساید» بازی کرد.

او سال 1971 با جان وویت بازیگر ازدواج کرد که ثمره آن جیمز هیون (1973) و آنجلینا جولی (1975) بود. این زوج در سال 1980 از هم جدا شدند. جولی به دفعات در مصاحبههایش گفته دلیل بازیگر شدنش نه شهرت وویت بلکه الگو گرفتن از مادرش بود. هرچند این زوج در سال 1980 از هم جدا شدند، اما از سال 1976 به دلیل بیمبالاتی وویت جدا از هم زندگی میکردند.

او پس از این سال 1982 در فیلم «Lookin’ to Get Out» که یکی از نویسندگان آن جان وویت، همسر سابقش بود بازی کرد. آخرین نقشآفرینی او در فیلم «مردی که عاشق زنها بود» (بازسازی فیلمی فرانسوی به همین نام) رقم خود و پس از آن مارشلین برتراند به فعالیت در زمینه تهیه کنندگی مشغول شد.

برتراند سال 1983 کمپانی «وودز رود پروداکشنز» را تاسیس کرد و سال 2005 مدیرتولید فیلم مستند «ترودل» بود که داستان زندگی جان ترودل، نوازنده و فعال کارهای بشردوستانه بود. این فیلم در جشنواره فیلم ساندنس و ترایبکا پخش شد و جایزه ویژه هیئت داوران جشنواره فیلم سیاتل را برای بهترین مستند دریافت کرد.

اما آنچه در زندگی مارشلین برتراند اهمیت بیشتری دارد فعالیتهای بشردوستانه اوست. مسئلهای که به نظر میرسد تاثیر فراوانی بر آنجلینا جولی گذاشته و احتمالا بخش غالب کتاب جولی را نیز دربر میگیرد. برتراند چند سال پس از جدایی از وویت با جان ترودل ازدواج کرد.

این دو به همراه هم بنیاد «تمام اقوام» را تاسیس کردند که هدفش رساندن کمکهای مالی و معنوی به بومیان آمریکا بود. این دو در سال 2003 در روز جهانی زن کنسرتی خیریه برای کمک به پناهندگان زن افغانی برپا کردند.

برتراند که از سال 1999 میدانست مبتلا به سرطان است به همین دلیل سازمان «اهدای محبت، اهدای زندگی» را تاسیس کرد، هدف این سازمان ارتقای دانش مردم درخصوص سرطانهای شایع در میان زنان بود و در این راه از موسیقی و ترانههای مرتبط استفاده میکرد. این بنیاد با برگزاری دو کنسرت که یکی از آنها پس از مرگ برتراند برپا شد کمک بسیاری به زنان مبتلا به سرطان کرد.

آنجلینا جولی همیشه رابطه پرفرازونشیبی با پدرش داشته که شاید دلیل آن سختیهای بوده که مادرش به خاطر کارهای وویت کشیده بود.

مارشلین برتراند در طول حیات خود رابطه بسیار خوبی با دخترش داشت. او در زمان مرگ در سال 2007 بر اثر سرطان در سن 56 سالگی چهار نوه داشت که نام چهارمی را خودش انتخاب کرده بود؛ پکس. جولی و براد پیت فرزند پنجم خود را که ویوین نام دارد به یاد مادر جولی مارشلین صدا میزند.
    خبر آنلاین

نقل قول نوشته اصلی توسط **samanta20** نمایش پست ها
    اولین عکس،عکس مادرش بود یا خودش؟بچگی هاش هم چقدر زشت بوده،ولی الان جذابه
    .
    اولین عکس،عکس مامانش هست
    خیلی شبیه مامانشه باباش زشته
    علم پزشکی ثابت کرده که شکستن دل واقعیته؛
    یعنی وقتی دل کسی می شکنه، تو قلبش اتفاقی می افته مثل یه خونریزی کوچیک یا یه جراحت.. که حتی می تونه منجر به سکته قلبی بشه....
    سعی کن دل هیچکسی رو نشکنی...

16. 16 کاربر از پست lalehjoon تشکر کرده اند .

17. Top | #10

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از کاربر
    2,653
    تشکر شده 7,290 در 718 پست
    حالت من
    Khejalati
    اندازه فونت

Cool نظر آنجلینا جولی درباره «جدایی نادر از سیمین»

پیمان معادی درباره نظر آنجلینا جولی درباره فیلم جدایی گفت: «جولی گفت وقتی بعد از خواباندن بچه ها با بِرد فیلم جدایی نادر از سیمین رو دیدیم در آخر برد بهم گفت، اگر روزی خواستیم جدا بشیم، نمی خواهم این جوری باشد. در آن لحظه دیدم مدت هاست به بِرد نگفتم دوستت دارم.»

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین