ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
مصاحبه با مریم ریاحی
asiatech

نودهشتیا
صفحه 1 از 13 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 124
  1. Top | #1

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    2.27
    تشکر از کاربر
    25,624
    تشکر شده 55,094 در 5,868 پست
    حالت من
    Movafagh
    اندازه فونت

پیش فرض مصاحبه با مریم ریاحی

سلام
    کلا برآورد تاپیکها ،تعدادی سوال شد که به ترتیب پاسخهاش را میگذارم :

اولین سوال درارتباط با کار بعدیشون تاریخ چاپ و نامش بود؟

ج درحال نوشتن هستم چیزی حدود 300ص نوشته شده و 300 ص دیگه باقی مونده البته هر300 صفحه که برای تایپ میره به 150 ص کتاب تبدیل میشه نام اثر تا الات و باد همچنان می وزد و تاریخ انتشارش نمایشگاه کتاب سال 1391
    س در رابطه با پایان رمانهای همخونه و کسی می آید و همینطور نظراتی که مبنی برادامه داستان بود و یا معتقد بودند که کتابها نصفه به پایان رسیده یا منتظر جلد دوم یا حتی دوصفحه ادامه داستان هستند اینطور پاسخ دادند؟
    ج من همیشه سعی کردم داستانهام را در نقطه اوج بپایان برسونم این فکر منه من میخواستم که اینجا کتاب تموم بشه اگر ادامه پیدا میکرد میخواستم چی بگم مثلا شهاب و یلدا رفتن رستوران غذاخوردن بعدش چی ازدواج کردند خوب من تا جایی داستان را ادامه میدم که شخصیتها منو میبرند من اصلا نمیتونستم تصور کنم با شخصیتی که شهاب داره در زندگی مشترک چطور عمل می کنه یا وقتی عصبی میشه چه برخوردهای انجام میده بعلاوه اینکه من وقتی رمانی را شروع به نوشتن می کنم به پایان اون هم فکر می کنم این پایان در چند خط در ذهنم نوشته میشه که در حقیقت پس از شروع پایان هم مشخصه مثل رمان کسی می آید که عاشورا شروع میشه و عاشورا هم بپایان میرسه و این نشون دهنده اینه که یکسال این جریانات طول کشید .
    س در رابطه با حذفیات آثارشون ؟
    ج هم رمان همخونه هم رمان کسی می آید نزدیک به 25 صفحه حذف شده داره که در رمان همخونه مربوط جریان عروسی و برخوردهای شهاب و یلداست شاید یکی از دلایلی که خواننده انتظار ادامه داستان را حتی برای چند صفحه داره این حذفیات باشه.
    س در رابطه با شخصیت حسام در رمان کسی می آید ؟
    ج آدمها هیچکدام بی عیب نیستند یکی میتونه مذهبی باشه و کینه ای هم باشه صرفا مذهبی بودن دلیل براین نیست که صفات بد اخلاقی دیگه را نداشته باشه .
    س در رابطه با برخورد خشن شهاب و اینکه پایان ماجرا لب ولوچه عروس زخمی میشه و این مغایر با جوانمردی است ؟
    ج من دارم شخصیت غیر منطقی شهاب را بتصویر میکشم این آدمو یلدا پسندیده ولی دلیل نمیه همه بپسندن شهاب اشتباه زیاد داره و طبیعی که آخرش هم اشتباه کنه اگر همه خوبیها در یک نفر جمع بشه خیلی غیر واقعیه .
    س درباره شخصیت کسری در کسی میآید و اینکه این ادم خیلی بی منطقه ؟
    ج ازدید ایشون بی منطق یعنی چی ؟!!!خیلیا مثل کسری هستند و هر روز خیلی از خانما هم جذبشون میشن یه ماشین زیر پاشونه - خوب صحبت می کنند- خوش تیپ میگردن، مثل این افراد در جامعه ما کم نیست و خانمها هم چنین شخصیتهایی را دوست دارند .
    س درباره سوالی که گفته بود من عاشق رمان کسی می اید هستم ؟
    ج این رمان به سفارش انتشارات محترم پرسمان و مدیریت انتشارات برای سنین دبیرستان نگارش در آمده .
    س در باره رمان بی ستاره و اینکه میشد بهش بیشتر پرداخته بشه ؟
    ج این رمان نثر خاصی داره و پراز صنایع ایهام و آرایه های ادبیه و چنین نثری نمیتونه پر حجم باشه و برای خواننده خسته کننده میشه در همین حد کافیه .
    س درباره نظری که بی ستاره را پیشرفت ایشون در نویسندگی میدونه ؟
    ج منم موافقم معلومه این خواننده نگاه عمیقی داره .
    س دررابطه با سوالی که آیا چنین پسری با این خصوصیات پیدا میشه که پاروی تمایلاتش بذاره و آبرو و آینده دختر براش مهم باشه ؟
    ج من فکر می کنم هست اگر پسری معتقد باشه اینطور رفتار میکنه .
    س رمانه همخونه براساس تخیل شما بوده ؟
    ج بله و نه
    س در رمان همخونه ایا فرناز و کامبیز باهم ازدواج کردند ؟
    ج اگر دوست دارید بله ازدواج کردند .
    س آیا ر فیسبوک عضو هستید و یا قصد عضویت دارید؟
    ج خیر در فیسبوک عضو نیستم و تمایلی هم به عضویت ندارم .
    س کاربرای نودهشتیا از شما برای عضویت در انجمنشون دعوت کردند و خوشحال میشن شما در جمعشان باشید ؟
    ان شاءالله در اینده

با تشکر از خان مریم ریاحی برای وقتی که به ما دادند ،همچنین قول دادند تا در فصل زمستان هم فرصتی در اختیار ما قرار دهند .
    ویرایش توسط sama33 : 1390,07,08 در ساعت ساعت : 14:49

خوشبختی تو قلب آدماست

...

شرطبندی یه رمان قوی و جذاب
    کتابهای خوب باید دیده شوند | اسطوره را با فشردن کلید قلبی شکل از اینجا توصیه کنید !

رمان روزگار وصل | ریحان 33 کاربر انجمن
    رمان صفورا | خانومی کاربر انجمن

2. 241 کاربر از پست sama33 تشکر کرده اند .

# NEGAR # , #SamaneH# , #مریم# , ((fatemeh ashkoo)) , (شارلین) , * AREZO.Z * , * سعیده * , **sara jooni** , **shiny** , *maryam.kh76* , *TARA* , *شیدا* , *مائده* , *یاقوت* , +Lily , +samira75+ , -Farimah- , -ShaDi- , ...aida... , ...ARAD... , ...eli... , ...rainy , ...نگین... , ..samira.. , .:MahshiiiD:. , .Donya , .SaInA. , .ZeinaB. , 13671107 , Aida As , ailin jo0n , alizee , alonegirl , amozhgan , ana23 , Andiia99 , aram-anlin , Aray , arezoue , ashoka , atefe.t@heri , atena_a , aylin-72 , AZAR-70 , bahar1313 , believe me , bipardeh , Blast Off , Cancer , cheshmaloo , chi_chi , CIVIL , d@rk night , dariush_4594 , darya... , degeer , denis** , elii bala , Elysium , far-a , farnas , fateme16 , fereshte.h , foxy_2010 , gandomsa , ghazale96 , golbo , gorestan man , hadis00 , hanajigh , Hannaneh75 , hanye , harimeshgh , hasti2020 , hedie9390 , heliya76 , HEX!07 , hidenam , Hodaa37 , id001370 , iryane , kasandan 45 , kathyn , khatereh14 , khatkhaty , kimia.76 , kimia.ace , kimia_hg , leila_r , Lida.Sh , lilijinan , m.o.n.a , magloniya , MAH NEGAR34 , maheabi , mahsan , mahtab 133 , mary naz , mehrgan_kochak , melanie stryder , Melika.s , metropolis , miiiSHa , Mina , MINA JOOJOO , minimona , miss.no1.2004 , Monireh92 , N*A*Z*L*I , n00Ra , N@rges.Nj , nafas-a , Nasim 77 , nasim angel , nastaran_702 , nazimaryam , negar-sakaki , nel.v , nrezaii , paeezak , paliz-sm , paradise , parmis76 , p_f_p , rara3 , REAL LOVE , reemoo , reihaneh3 , REMIX , Romin fa , roz77 , Roza18 , rozesorati , sa.he , saba_bad , sahely , Saman، Lch , SAMIR 2 , sanaz_ , sar-almaz , sara51 , sarabest , SETARE SOHEYL , setareh30 , shadab70 , shadi.d.h , shaghhayeghh , shahrzad1369 , shiva-71 , SHU SHU ABI , Sogol Toix , Sor0ur , SOSKET , star_crossed , SUKY98 , sydney , s_donia323 , t@r@neh , tamin20 , taniya n , tgilani2012 , Tikooli , tina bigdeli , tinairn , tina_mz , tirran , Titanium , tono , tsunami , Ushya7 , viola22 , virago , YAS95 , yekta71 , z*gh , zahra.ka , zahra501 , zm.matin , zoooom , ~*SaHaR*~ , ~Gisoyeshab~ , ~pegah*h~ , ~sahar~ , ~Samaneh~ , ~yekta~ , ~مریم~ , آرا96 , آليس , ارغوان 67 , ازی بازی , اشتیاق , انگشتر , بارون13 , برادپیت , برگ پاییزی , بــــاران☂ , بهــار , تنهــــــــا , جودی ابوت شیطون , PARIS A , دل آرا دشت بهشت , دل خوش , رز صورتی ... , رزصورتی , رها 69 , رودنا , سرو آزاد , سكوت ابريشم , سمن ناز , شادئ , شهرزاد ن , !arefeh , عقیقی , ف.الف , فاطمه م.ا , فانتین , لاله واژگون , لوسی* , م.ن , مارمولک دوسر , مانی مانا , ماهان 75 , ملکه خون , مهلا.پ , میتی65 , ناناسی جوووووون , نغمه زندگی , نیلوفر دختر دریا , نیکا83 , هانی سالی , هستی من , هستی76 , هفت مقدس... , ياس مين ٢٠ , پری شب , کیانا... , کیانوش.م.م , დF@temehდ , ✖م♥ر✖ی♥م✖ , ✿KhanomGol , 。 sIrVαT 。

3. Top | #2

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    5.79
    تشکر از کاربر
    5,445
    تشکر شده 28,327 در 7,433 پست
    اندازه فونت

واااااای چقدر دلم تنگ شده واسه قلم خانوم ریاحی

مصاحبه رو که خوندم دلم خواست بشینم باز کتاباشونو برای صدمین بار بخونم

مرسی
    برای من که عشق و تو چشم تو شناختم

واسه من که خودم رو به دنیای تو باختم

تو رو دیدن میتونه بشه روز تولد

میشه چشات و دید و دوباره عاشقت شد

4. Top | #3

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.46
    تشکر از کاربر
    6,573
    تشکر شده 4,166 در 1,407 پست
    اندازه فونت

گفتگوی جالبی بود مرسی

5. 9 کاربر از پست marjan.AA تشکر کرده اند .

6. Top | #4

کاربر متوسط

میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از کاربر
    8,326
    تشکر شده 918 در 298 پست
    اندازه فونت

خیلی جالب بود عزیزم ولی یه پیشنهاد،میشه به خانوم ریاحی بگین اون 50 صفحه ی همخونه و کسی می آید رو بزارن توی سایت؟؟؟خیلی دوست دارم ببینم چی ما رو اینقدر سردرگم کرده
    تنها نه من به درد غمش مبتلا شدم
    بر هر که بنگری به همین درد مبتلاست

ماهی اسم دختره
    خیلی هم قشنـــــگه
    دوستشــــــــــــــــــم دارم

7. Top | #5

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.51
    تشکر از کاربر
    22,627
    تشکر شده 14,501 در 3,513 پست
    اندازه فونت

دلم میخاد دوباره همخونه بخونم..الهی..مرسی
    در حسرت یک نعره مستانه بمردیم
    ویران شود این شهر که میخانه ندارد

8. 7 کاربر از پست believe me تشکر کرده اند .

9. Top | #6

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    2.27
    تشکر از کاربر
    25,624
    تشکر شده 55,094 در 5,868 پست
    حالت من
    Movafagh
    اندازه فونت

نقل قول نوشته اصلی توسط maheabi نمایش پست ها
    خیلی جالب بود عزیزم ولی یه پیشنهاد،میشه به خانوم ریاحی بگین اون 50 صفحه ی همخونه و کسی می آید رو بزارن توی سایت؟؟؟خیلی دوست دارم ببینم چی ما رو اینقدر سردرگم کرده
    مطمئنا چنین کاری هم برای خانم ریاحی هم برای سایت مشکل ایجاد می کنه پس فکر نمی کنم مقدور باشه

10. 12 کاربر از پست sama33 تشکر کرده اند .

11. Top | #7

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از کاربر
    11,952
    تشکر شده 13,161 در 1,395 پست
    اندازه فونت

نقل قول نوشته اصلی توسط sama33 نمایش پست ها
    مطمئنا چنین کاری هم برای خانم ریاحی هم برای سایت مشکل ایجاد می کنه پس فکر نمی کنم مقدور باشه

حیف شد
    ابي ارامش/متروپليس http://www.forum.98ia.com/t420614.html
    می دانی..؟
    آدم های ِ ساده..
    ساده هم عاشق می شوند..
    ساده صبوری می کنند..
    ساده عشق می وَرزَند..
    ساده می مانند..
    اما سَخت دِل می کنند..
    آن وقت که دل ِ می کنند..
    جان می دَهند..
    سخت میشکنند..
    سخت فراموش میکنند..
    آدم های ِ ساده…..
    [LTR]
    نه تو می مانی و نه من ونه هیچ یک از مردم این آبادی ...به حباب نگران لب یک رود قسم...وبه کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ...غصه هم می گذرد ... آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند ... لحظه ها عریانند،به تن لحظه خود ،جامه اندوه مپوشان هرگز !!!!!!!!

12. 8 کاربر از پست metropolis تشکر کرده اند .

13. Top | #8

کاربر متوسط

میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از کاربر
    8,326
    تشکر شده 918 در 298 پست
    اندازه فونت

نقل قول نوشته اصلی توسط sama33 نمایش پست ها

آخه چرا؟
    واقعا حیف شد

14. 7 کاربر از پست maheabi تشکر کرده اند .

15. Top | #9

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.11
    تشکر از کاربر
    9,541
    تشکر شده 5,453 در 1,640 پست
    اندازه فونت

ای کاش خانم ریاحی حذفیاتو می ذاشت رو سایت چون این جوری انگار کتاب یه چیزی کم داره من فک کنم برم برای بار هزارم همخونه رو بخونم

16. 13 کاربر از پست دختر مسافر تشکر کرده اند .

17. Top | #10

کاربر نیمه حرفه ای

میانگین پست در روز
    0.71
    تشکر از کاربر
    4,098
    تشکر شده 6,743 در 1,993 پست
    اندازه فونت

خسته نباشی سما جان عالی بود
    ولی کاشکی همخونه رو ادامه میدادند
    کـــــــــم رنگ میــــــــــــشویم

18. 12 کاربر از پست *شیدا* تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 13 1234511 ... آخرینآخرین