ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
بیوگرافی و مصاحبه از کریستین جیمز استوارت | Kristen Stewart
تور

نودهشتیا
فید آر اس اس
صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 34
  1. Top | #1

مدیر بازنشسته

میانگین پست در روز
    3.70
    تشکر از کاربر
    70,465
    تشکر شده 77,668 در 8,269 پست
    اندازه فونت

Smile بیوگرافی و مصاحبه از کریستین جیمز استوارت | Kristen Stewart

نام کامل :کریستن جیمز استوارت
    تاریخ تولد : نهم آوریل 1990
    محل تولد : لس آنجلس (کالیفرنیا)
    حرفه : بازیگر
    دوره ی فعالیت : از سال 1999 تاکنون

استوارت در لس آنجلس (کالیفرنیا) به دنیا آمد و در آنجا بزرگ شد . پدرش ، جان استوارت ، یک مدیر نمایش و تهیه کننده ی تلویزیونی بود که برای شبکه ی Fox کار می کرد . مادرش ، جولز ، اصلیتی استرالیایی داشت . او یک برادر بزرگتر هم به نام کامرون دارد . كريس مدرسه را تا سال هفتم دنبال کرد ، و بعد تحصیلاتش را به همان شکل ادامه داد و دبیرستان را تمام کرد .
    فعالیت بازیگری كريستن در سن هشت سالگی اش شروع شد ، بعد از اینکه یک نماینده بازی او را در نمایش نامه ی کریسمس مدرسه ی ابتدایی اش دید . اولین نقش او اجرای یک نقش بدون دیالوگ در فیلمThe Thirteenth Year بود . بعد از آن او نقش دختری را در فیلم The Flintstones in Viva Rock Vegas بازی کرد که حلقه ای را پرتاب می کند . سپس در فیلم The Safety of objects نقش دختر پسر واری را بازی کرد که مادر بیوه اش مشکلات زیادی داشت با بازي ( Patricia Clarkson ) كريس نقش اصلی را در فیلم هالیوود ای Panic Room داشت ، او نقش دختر عبوس و دیابتی یک مادر طلاق گرفته را بازی کرد ( با بازي Judy Foster ) نقدهای این فیلم به طور کلی مثبت بود و استوارت توانست نظرهای مثبتی را برای بازی خوبش به دست آورد .

بعد از موفقیت فیلم Panic Room وي در یک فیلم ترسناک دیگر به ایفای نقش پرداخت ، Cold Creek Manor ، او نقش دختر Dennis Quaid و Sharone Stone را به عهده داشت ، اما این فیلم عملا از جدول باکس آفیس خارج شد .
    فیلم بعدی ، نقش اول را برای او به همراه داشت ، در فیلم اکشن و کمدی Catch That Kid روبروی Max Thieriot و Corbin Bleu به ایفای نقش پرداخت . همچنین او در فیلم Undertow در نقش لیا بازی کرد .
    بدون شک تحسین برانگیزترین ایفای نقش او در فیلم تلویزیونی Speak بود ، نمایشنامه ی این فیلم اقتباسی از رمان Laurie Halse Anderson است . كريستن استوارت که هنگام بازی در این فیلم 13 ساله بود ، در نقش یک دختر دبیرستانی به نام Mlinda Sordino ظاهر شد ، دختری که بعد از یک ماجرا از تماس برقرار کردن به صورت شفاهی خودداری می کند و با پریشانی های احساساتی زیادی دست و پنجه نرم می کند . كريس برای این فیلم مورد تحسین افراد زیادی قرار گرفت ، او در این فیلم فقط چند خط دیالوگ داشت اما توانست تفسیرهای ذهنی اش را به خوبی در فیلم به نمایش بگذارد .
    در سال 2005 او در یک فیلم تخیلی به نام Zathura ظاهر شد و در آن فیلم نقش لیسا را ایفا کرد . خواهر بی مسئولیت دو پسر کوچک که به خاطر بازی کردن با یک نوع تخته ی بازی به فضا می روند و خانه ی آنها تبدیل به یک سفینه ی فضایی می شود . منتقدان نظر مثبتی راجع به این فیلم داشتند ، اما بازی کریستن در این فیلم چندان به چشم نیامد و مورد توجه رسانه ها قرار نگرفت چون شخصیت او در مدت زیادی از فیلم بی حرکت و ثابت بود . سال بعد اودر فیلم Fierce People در نقش مایا بازی کرد و بعد از آن نقش اصلی فیلم ترسناک The Messengers به او رسید .

بازی خوب کریس با فیلم هایی همچون In The Land Of Woman ، The Cake Eaters ، Into the Wild و Jumper ادامه پیدا کرد تا اینکه در 16 نوامبر 2009 کمپانی سامیت اعلام کرد که كريستن استوارت در نقش ایزابلا ماری سوان در فیلم Twilight بازی خواهد کرد ، فیلمی بر اساس رمان پرفروش استفنی مایر .
    استوارت در این فیلم به همراه رابرت پنتینسون ( ادوارد کالن ) به ایفای نقش پرداخت . فیلمبرداری این فیلم از فوریه ی 2008 آغاز شد و در می 2008 به پایان رسید . Twilight در 21 نوامبر 2008 به اکران سینماهای آمریکا در آمد . بعد از اکران فیلم Twilight وي برای بازی در نقش بلا سوان جایزه ی بهترین ایفای نقش بازیگر زن MTV را از آن خود کرد . او در فیلم New Moon که در نوامبر 2009 به اکران در می آید نیز به ایفای نقش پرداخته است .
    استوارت در فیلمی به نام K-11 به همراه نیکی رید (بازیگر نقش رزالی در فیلم گرگ و میش ) به کارگردانی مادرش بازی خواهد کرد ، ماجرای این فیلم در خوابگاه زندان یکی از شهرهای اطراف لوس آنجلس اتفاق می افتد و نکته ی دیگر اینکه شخصیت کریستین و نیکی در این فیلم مردانه است .

همچنین او در فیلم The Runawaysدر نقش Joan Jett به کارگردانی و نویسندگی Floria Sigismondi نیز بازی خواهد کرد . او هنگام سال نو 2008-2009 با Joan Jett ملاقات کرد تا برای این نقش آماده شود . وي امیدوار است که در این فیلم بتواند به خوبی آواز بخواند .

زندگی شخصی :

او در حال حاضر در WoodLand Hills در لوس آنجلس زندگی می کند .
    استوارت در مصاحبه با Venity Fair اعلام کرد که به زندگی و کار در استرالیا علاقمند است . "من خیلی دوست دارم به دانشگاه سیدنی برم . مادر من هم اهل آنجا هست "
    جدا از بازیگری او دوست دارد هرچه زودتر به دانشگاه برود . "من می خوام به کالج برم تا ادبیات بخونم ، من می خوام که یه نویسنده بشم ، منظورم اینه که کاری رو که الان انجام میدم دوست دارم اما تمام چیزی نیست که می خوام انجام بدم "
    استوارت یه نوازنده ی گیتار و خواننده هم هست

فیلم شناسی کریستین استوارت :

سال 1999 :
    The Thirteenth Year در نقش دختری که منتظر نوشیدنی است
    سال 2000 :
    The Flintstones in Viva Rock Vegas در نقش دختر پرتاب کننده ی حلقه
    سال 2001 :
    The Safety Of Objects در نقش سم جنینگز
    سال 2002 :
    Panic Room در نقش سارا آلتمن
    سال 2003 :
    Cold Creek Manor در نقش کریستن تیلسون
    سال 2004:
    Speak در نقش ملیندا سوردینو
    Catch That Kid در نقش مدی
    Undertow در نقش لیا
    سال 2005 :
    Fierce People در نقش مایا اوزبورن
    Zathura در نقش لیسا
    سال 2007 :
    The Messengers در نقش جس سولومون
    In The Land Of Woman در نقش لوسی هاردویک
    The Cake Eaters در نقش جورجیا
    Into The Wild در نقش تریسی تاترو
    Cutlass در نقش یانگ رابین
    سال 2008 :
    Jumper در نقش سوفی
    The Yellow Handkerchief در نقش مارتین
    What Just Happened در نقش زو
    Twilight در نقش بلا سوان
    سال 2009 :
    AdventureLand در نقش امیلی
    Welcome to the Rileys در نقش مالوری
    New Moon در نقش بلا سوان
    سال 2010 :
    The Runawaysدر نقش جون جت
    Eclipse در نقش بلا سوان

2. Top | #2

مدیر بازنشسته

میانگین پست در روز
    3.70
    تشکر از کاربر
    70,465
    تشکر شده 77,668 در 8,269 پست
    اندازه فونت

Wink بیوگرافی جدید !

نام : کریستن جیمز استوارت - Kristen Jaymes Stewart

تاریخ تولد : 9 آوریل 1990
    محل تولد : لس آنجلس ، ایالت متحده آمریکا
    قد: 168 سانتی متر

سال های کودکی اش را در کلرادو سپری کرد اما بهمراه خانواده به لس آنجلس بازگشت. پدرش جان استوارت بعنوان تهیه کننده تلویزیونی برای کمپانی فاکس کار می کند. مادرش جولز-مان استوارت که اصالتی استرالیایی دارد نمایشنامه نویس است.
    کریستن دوره بازیگری اش را در سن هشت سالگی پس از آنکه در حین اجرای نمایش روز کریسمس مدرسه ی ابتدایی ، مورد توجه یکی از استعدادیاب های هالیوود قرار گرفت ، با بازی در نقشی کوتاه و بیکلام در فیلم The Thirteen Year آغاز کرد.
    در ادامه پس از دو سال توانست نقش دختر پاتریشیا کلارکسون در فیلم The Safety of Objects را بازی کند.
    پس از آن در سال 2002 در سن دوازده سالگی ، بدلیل شباهتش به جودی فاستر ، موقعیتی استثنایی برای حضور در ثریلر معروف دیوید فینچر ، Panic Room را بدست آورد.
    این فیلم فروش بسیار خوبی داشت و کریستن به خاطر بازی زیبایش مورد تحسین قرار گرفت که نتیجه آن نامزدی در بخش بهترین بازیگر زن نوجوان در نقش مکمل در مراسم Young Artist Award بود.

بعد از موفقیتش در فیلم Panic Room او در ثریلر دیگری به نام Cold Creek Manor ، نقش دختر دنیس کواید و شارون استون را بازی کرد ، اما این فیلم فروش خوبي نداشت و ناموفق بود .
    اما نقطه عطف بازیگری اش که باعث شد در کانون توجه و تحسین همگان قرار گیرد بازی اش در سن سیزده سالگی در فیلم تلویزیونی Speak، ساخته جسیکا شارزر بود. او در این فیلم نقش دختری دبیرستانی به نام ملیندا سوردینو را بازی کرد، دختری که مورد تجاوز قرار می گیرد و پس از آن با آشفتگی های زیاد روحی ، روانی و عاطفی مواجه می شود و از برقراری هرگونه ارتباط کلامی با دیگران خودداری می کند .او در این فیلم فقط چند خط دیالوگ داشت اما به خوبی توانست روان پریشی ها و مشکلات روحی این دختر نوجوان را به نمایش بگذارد .
    شروع دوران ترقی و شکوفایی بازیگری اش بعد از بازی در نقش اول فیلم ترسناک و مهیجThe Messengers بود ، بطوریکه در طی 2 سال در 10 فیلم به ایفای نقش می پردازد.

اما بزرگترین پروژه ای که در آن کریستن به شهرت جهانی و محبوبیت رسید ، بازی در سری فیلم های گرگ و میش (Twilight) در بود . او در این فیلم نقش بلا سوان ، دختر نوجوانی را ایفا میکند که شیفته و عاشق خون آشامی صدوچند ساله (رابرت پتینسون) میشود.
    استوارت به خاطر بازی تحسین برانگیزش در این مجموعه جایزه ی بهترین بازيگر نقش زن مراسم MTV Movie Awards را در سال 2009 از آن خود کرد.

آیا میدانید :

- یک برادر بزرگتر بنام کامرون و دو برادر خوانده دارد.
    - برای نقش سارا التمن در فیلم Panic Room ، هایدن پنتیر (Hyden Panettiere) انتخاب شده بود . ولی بدلیل مصدومیتی که برای نیکول کیدمن بوجود آمد ، جودی فاستر جای کیدمن را در این فیلم گرفت و بدلیل شباهت کریستن به فاستر او جایگزین نقش سارا برای این فیلم شد .
    - علاقه زیادی به مطالعه و رمان دارد.
    - علاقه زیادی به زندگی و کار در استرالیا دارد.
    - جدای از بازیگری ، علاقمند به ادامه تحصیل در کالج و در رشته ادبیات می باشد.
    - دوستی صمیمی ای با رابرت پتینسون و نیکی رید دارد .
    - در حال حاظر با میشل آنگارانو ، همبازی اش در فیلم Speak ، رابطه دارد.
    - دستمزد وی برای دو اپییزود بعدی افسانه گرگ و میش چیزی بالغ بر 30 میلیون دلار می باشد .

فیلموگرافی :

1. The Twilight Saga: Eclipse (2010) .... Bella Swan
    2. The Runaways (2010) .... Joan Jett
    3. Welcome to the Rileys (2010) .... Mallory
    4. New Moon (2009) .... Bella Swan
    5. Adventureland (2009) .... Em Lewin
    6. Twilight (2008/I) .... Bella Swan
    7. Jumper (2008) .... Sophie
    8. What Just Happened (2008) .... Zoe
    9. The Yellow Handkerchief (2008) .... Martine
    10. Cutlass (2007) .... Young Robin
    11. Into the Wild (2007) .... Tracy Tatro
    12. The Cake Eaters (2007) .... Georgia
    13. The Messengers (2007) .... Jess
    14. In the Land of Women (2007) .... Lucy Hardwicke
    15. Zathura: A Space Adventure (2005) .... Lisa
    16. Fierce People (2005) .... Maya
    17. Undertow (2004) .... Lila
    18. Catch That Kid (2004) .... Maddy
    19. Speak (2004) .... Melinda Sordino
    20. Cold Creek Manor (2003) .... Kristen Tilson
    21. Panic Room (2002) .... Sarah Altman
    22. The Safety of Objects (2001) .... Sam Jennings
    23. The Flintstones in Viva Rock Vegas (2000) (uncredited) .... Ring Toss Girl
    25. The Thirteenth Year (1999) (TV) (uncredited) .... Girl in Fountain Line

3. Top | #3

کاربر نیمه حرفه ای

میانگین پست در روز
    0.51
    تشکر از کاربر
    3,642
    تشکر شده 8,471 در 1,204 پست
    اندازه فونت

پیش فرض پاسخ : بیوگرافی کریستین جیمز استوارت | Kristen Stewart

مرسی ...من همین امروز فیلم eclipse رو گرفتم البته از روی پرده ست و کیفیت خوبی نداره
    justg2m

من واقعا موندم بعضیا این اعتماد به نفسو از کجا میارنبابا به خدا هیچ پخی نیستی

4. Top | #4

کاربر نیمه حرفه ای

میانگین پست در روز
    0.52
    تشکر از کاربر
    9,563
    تشکر شده 2,409 در 1,084 پست
    حالت من
    Ghamgin
    اندازه فونت

پیش فرض پاسخ : بیوگرافی کریستین جیمز استوارت | Kristen Stewart

خوبه.......
    بازیگر خوبیه .
    فاصله بين مشکل و حل آن يک زانو زدن است ، اما نه در برابر مشکل

بلکه در برابر خدا . . .

خداوند بینهایت است و لامکان و بی زمان

اما به قدر فهم تو کوچک میشود

و به قدر نیاز تو فرود میآید، و به قدر آرزوی تو گسترده میشود،

و به قدر ایمان تو کارگشا میشود . . .

5. Top | #5

کاربر عادی

میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از کاربر
    29
    تشکر شده 118 در 18 پست
    اندازه فونت

بازیگر خوبیه جای پیشرفت داره زیاد با تشکر از هیوا خانوم
    فکر کنم اسم فیلمارو از سایت imdb میگیرین درسته؟

6. Top | #6

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.58
    تشکر از کاربر
    34,158
    تشکر شده 7,949 در 1,887 پست
    اندازه فونت

پیش فرض مصاحبه ی مجله ی گلمور با کریستن استوارت

خانم مه یر برخلاف بقیه ی نویسنده هایی که کتابشان تبدیل به فیلم می شود از نزدیک روی همه چیز نظارت دارد. او فقط نویسنده ی این مجموعه نبود، بلکه همان طور که می دانید تهیه کنندگی فیلم ها را هم به عهده داشت که کسی دست از پا خطا نکند. در این سه سال همکاری استفنی مه یر و کریستن استوارد سر صحنه باعث رابطه ی خیلی نزدیک بین این دو شده. مجله ی گلمور که از این ماجرا خبردار بود یک بار دیگر این دو را جلوی هم قرار می دهد تا مصاحبه ای بسیار متفاوت شکل بگیرد. استفنی مه یر در نقش مصاحبه کننده، این مصاحبه را به صمیمی ترین مصاحبه ی کریستن استوارد تبدیل می کند.

استفنی مه یر: خب ما بالاخره بعد از کار کردن با هم طی چند سال گذشته از هم جدا شدیم. و اولین فیلمی که بعد از اون می خوام کار کنم (Austenland، با بازی کورت راسل)، می رم و می بینم تو هم توی همون استودیو دنبالم میای. نکنه داری تعقیبم می کنی؟
    کریستن استوارد: (می حندد) آره، جداً. دارم سعی می کنم توی فیلم های بعدیت هم باشم.

اس.م: یادمه وقتی داشتیم صحنه ی عروسی رو توی سپیده دم می گرفتیم، من دیگه داشتم عصبی می شدم چون اون موقع خیلی کمبود خواب داشتیم.
    ک.اس: آره، شب آخر... من داشتم ار خستگی می مردم. و جالبه، در آخر راب (پتینسون) واقعاً پر انرژی تر از من بود.

اس.م: موقع فیلم برداری آخرین صحنه ها چقدر احساساتی شدی؟
    ک.اس: حتی الان که بهش فکر می کنم یه جورایی بهم میریزم. توی آخرین شب فیلمبرداری، من به معنای واقعی کلمه موهامو می کشیدمو گریه زاری می کردم و مجبور شدم چند دقیقه برم بیرون چون دیگه صدام در نمیومد.

اس.م: لحظه ی بزرگی بود. وقتی اونجا حضور داری، می تونی حسش کنی... و باید اینو بگم، تو خیلی از بلا رو توی وجودت داری.
    ک.اس: من خیلی بلا رو دوس دارم. برای بازی کردن نقشی مثل اون، باید به تک تک دیوونگیا و تصمیمایی که می گیره اعتقاد داشته باشی.

اس.م: به طرف چه جور کاراکترهایی جذب میشی؟
    ک.اس: خیلی غریزیه. هنوز نقشی که واقعا دوسش نداشتم رو بازی نکردم.

اس.م: فکر میکنم یه موقعی میخواستی که کارگردانی کنی . هنوزم دوست داری؟
    ک.اس : آره ، خیلی خیلی بدجور دلم می خواد . راستش من و داکوتا (فانینگ) اون روز داشتیم در این باره حرف میزدیم و اونم واقعا بد می خواد که این کارو انجام بده . یه روزی می شه، فکر کنم. من از یازیگر بودنم خیلی لذت می برم، واسه همین خوبه. منظورم اینه که، هنوز کارم تموم نشده...

اس.م: ترجیح میدی با کارگردان های مرد کار کنی یا زن؟
    ک.اس : حس می کنم انقدر همه متفاوتن که سخته بگی "دخترا فلان جورن ، " چون حتی زنایی که من باهاشون کار کردم همشون با هم فرق دارن . اما فکر میکنم کارگردان های زن معمولاً خیلی قابل توجه ترن چون اون قدم اضافی رو برداشتن و گفتن : " نه ، من قراره این فیلم رو کارگردانی کنم . نه ، هیچ کس دیگهای وجود نداره . "

اس.م : می دونم که کار مطبوعات اونقدرا مورد علاقت نیست . تا حالا شده حرفات رو اشتباه نقل کنن ؟
    ک.اس : بله ، شده . خیلی منو ناراحت می کنه ! تاثیر غلط گذاشتن بدترینه ! این واقعا باعث میشه من مراقب حرف زدنم باشم . حتی الآن ، دارم از خودم می پرسم: خیلی خوب، چطوری میخوای اینو جواب بدی ؟ باید از فی!ی!ل!ت!ر ردش کنی.

اس.م: در حال حاضر مشغول خوندن چه چیزی هستی؟
    ک.اس : کارگردانم توی سفیدبرفی تازه یه کتاب در مورد ژان دارک بهم داده . بیشتر چیزای مربوط به کارم رو میخونم . و دارم تموم چیزام رو درمورد هجا و لهجهی انگلیسی دوره میکنم !

اس.م: باید سخت باشه روی اجرات تمرکز کنی وقتی همش نگرانی که الان صدات چجوریه ؟
    ک.اس : عجیبه . مخصوصا با توجه به اینکه من تازگی خیلی تجربه صحبت کردن پسرونهای که دارم رو داشتم . چون بلا اینجوری صحبت میکنه .
    (می خندد) خدا ، فکر کن مجبور بودم صدام رو عوض کنم .

اس.م : می تونی تصور کنی چه حس فلاکت باری بهت دست می داد ؟ حالا یه جورایی احساس گناه میکنم ، چون این دقیقا همون کاریه که راب رو مجبور کردیم انجام بده .
    ک.اس : آره ، واقعاً ، این حقیقت داره . کاملا . (می خندد)

اس.م: بعد از سپیده دم چقدر وقت آزاد داشتی ؟
    ک.اس: حس نمی کنم هیچ وقت آزادی داشتم . باید می رفتم خونه و استراحت میکردم .

اس.م: یه مدت طول کشید تا من بالاخره یه جوری تونستم قدم به عقب بزارم و بگم: خیلی خوب، تموم شد. (می خندد.) مدت زیادی برای انجام یک چیز بود !
    ک.اس: و تجربهی نگاه کردنش همیشه عجیبه . من اولین بار این یکی فیلم رو با تیلور (لاوتنر) تماشا کردم . واقعا باحال بود.

اس.م: مگه میشه آدم از تیلور خوشش نیاد ؟
    ک.اس: نه ! منظورم اینه که مسلماً ! و باحاله آدم فیلم رو باهاش ببینه چون واقعا میشینیم و تماشا می کنیم . من و تیلور طرفدارای واقعی توایلایت هستیم ، واسه همین میتونیم بشینیمو حقیقتا بریم تو بحرش ! در حالی که وقتی با راب می شینم... اونم دوست داره ، ولی کلا یه انرژی متفاوت داره .

اس.م : اوه ، راب و تیلور انرژیاشون کاملاً باهم فرق داره ! وقتی با تیلور تماشا می کنی دائم می ترسی که یه یخ از پشت یقهات بره پایین یا انگور بیاد تو صورتت .
    ک.اس : دقیقاً !

اس.م : با اون همیشه باید گاردتو حفظ کنی .
    ک.اس : من همیشه خیلی جیکوب و بلا رو دوست داشتم . تیلور توی این یکی عالیه . نمیخوام همش تکرار کنم که فیلم چقدر خوب شده ، ولی...

اس.م : آره ، توی این یکی خیلی بار روی تو گذاشتیم . تو باید بمیری ، زایمان کنی فریاد بزنی و - اصلاً مسئله ای نیست - برای بار اول ازدواج کنی .
    ک.اس : می دونم ! یا حضرت مسیح !

اس.م: واسه تولد 21 سالگیت چکار کردی؟
    ک.اس: من همون موقعی که پارتی تموم شدن سپیده دم رو داشتیم 21 ساله شدم . پس خوش شانس بودم چون همچی دور هم ترکوندیم ، اما حس دختری که جشن تولدشه رو نداشتم . حس می کنم سنم بالا رفته انگار. این فوق العاده اس که پی ببری خیلی از ترسا و تزلزلایی که وقتی سنم کمتر بود داشتم تقریباً ناپدید شده.

اس.م: استایل تو خیلی ساده اس . خودت چطور توصیفش می کنی؟
    ک.اس: من یه جورایی یه یونیفرم دارم - توی یه سویشرت کلاه دار به خصوصم احساس راحتی می کنم فرقی نداره تو چه خلق و خوییم . و برای من هیچی بهتر از یه بسته تیشرت یقه هفت سفید نو خوب نیست . برای من "تغییر" یه تیشرت جدید پوشیدنه. و باید جیب داشته باشم ، چون اگه یه کیف دستی همراهم باشه ، از قصد ولش می کنم می رم.

اس.م: تو رابطه های رمانتیکت همیشه خصوصی و برای خودت نگه می داری . هیچ توصیه ای در مورد روابط برای خوانندگان گلمور داری؟
    ک.اس: همم... توصیه ی من برای رابطهی عاشقانه ی خوبی داشتن اینه که صادق باشید و خودتون رو بشناسید . عوضی بازی در نیارین. این نصیحت منه. بدجنس نباشید. زیر بار هر چیزی نرید. به کم قانع نباشید.

منبع: 1.new-moon.ir

لــبــخــنــد بــزن فــردا روزه بــدتــریــه!

7. 10 کاربر از پست NO ONE تشکر کرده اند .

8. Top | #7

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.61
    تشکر از کاربر
    1,460
    تشکر شده 750 در 428 پست
    اندازه فونت

مرسی اصلا بچه به این گلی دیده بودید!!!!!!!!!!!!!تازه باتیلورم دوسته!!!!!!!!!!نه اونجوری دوستای معمولی..........
    .God forgives ... I Dont

9. کاربر زیر از پست vampire girl.. تشکر کرده است .

10. Top | #8

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.05
    تشکر از کاربر
    12,092
    تشکر شده 1,839 در 754 پست
    حالت من
    Khoshhal
    اندازه فونت

ممنون!!
    بازیش خوبه
    تنهاییم را با تو قسمت میکنم
    سهم کمی نیست
    گسترده تر از عالم تنهایی من عالمی نیست
    آنقدر غم دارم که میخواهم تمام فصل ها را بر سفره ی رنگین خود بنشانمت ،
    بنشین غمی نیست!!

http://rahibeghalbesefidam.mihanblog.com

11. Top | #9

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.73
    تشکر از کاربر
    1,848
    تشکر شده 524 در 349 پست
    حالت من
    Delvapas
    اندازه فونت

بازیگر خوبیه ها.
    اما مثل ماست می مونه.
    خیلی ازش خوشم نمیاد.

I am an E.L.F

The sapphire blue is my colour

For ever

nobody can't change it

12. Top | #10

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.44
    تشکر از کاربر
    4,484
    تشکر شده 4,817 در 1,714 پست
    اندازه فونت

پیش فرض بیوگرافی کامل کریستین استوارت، ستاره جذاب مجموعه فیلم های گرگ و میش +عکس

تولد: 9 آوریل سال 1990، لس آنجلس، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا

نام تولد

کریستین جیمیس استوارت

نام های خودمانی
    کریس
    کیستو
    کی کی
    استو

قد

168 سانتی متر

بیوگرافی

اگرچه معروف ترین نقش خود را به عنوان بلا سوان در افسانه گرگ و میش ایفا نمود، امّا کریستین استوارت سال های زیادی است که به عنوان بازیگر در لس آنجلس، کالیفرنیا فعال میباشد. والدین او، جان استوارت و جولی استوارت، هر دو در صنعت فیلم و تلویزیون مشغول به کار هستند. کریستین، سه برادر نیز دارد؛ برادر بزرگتر کامرون استوارت میباشد و دو بردارخوانده با نام های دانا و تیلور.

خانه ای با نهر سرد- 2003

اتاق وحشت- 2002

پس از برگزاری مسابقات استعداد یابی در نمایشی در رابطه با کریسمس، در سن هشت سالگی، او با ایفای نقش های کوچک، پا به عرصه تلویزیون گذاشت. اولیّن نقش قابل توجه او به عنوان بازیگر در سال 2001 رخ داد؛ هنگامیکه او نقش سام جینینگ را در فیلم The Safety of Objects (سال 2001) ایفا کرد. مدّت زمان کوتاهی پس از آن، او همراه با جودی فاستر در یک دارم فوق العاده ظاهر شد؛ فیلم درامی با نام اتاق وحشت (2002) و به خاطر ایفای این نقش، نامزد جایزه بهترین هنرمند جوان شد.

به ریلیس خوش آمدید- 2012

بچه را بگیر- 2004

با تمجید از بازی او در فیلم اتاق وحشت، کریستین به عنوان دختر دنیس کواد و شارون استون، به گروه فیلم خانه ای با نهر سرد (2003) پیوست. هرچند فیلم فروش خوبی در سینماها نداشت، او سبب شد تا کریستین بار دیگر نامزد دریافت جایزه بهترین هنرمند جوان شود. پس از ظاهر شدن در چند فیلم و فیلم نمایشی با عنوان صحبت (2004)، استوارت در نقش خواننده ای نوجوان که در خفاء زندگی میکرد ظاهر شد، در فیلمی از شاون پن به نام به سوی طبیعت وحشی (2007). فیلمی که تحسین منتقدان را برانگیخت. او پس از سه بار نامزد جایزه بهترین هنرمند جوان شدن، بالاخره به خاطر بازی در این فیلم، این جایزه را از آن خود نمود. در همین سال، او در فیلم کیک خوران ماری استوارت مَترسون (2007) بازی کرد.

Adventure land- 2009

Fierce People -2005

در سن 18 سالگی، استوارت نقش بازیگر اصلی را در فیلم گرگ و میش (2008/1) را در مقابل رابرت پاتینسون بر عهده گرفت؛ رابرت نقش خون آشام اصلی فیلم، ادوارد کالین را بازی میکرد. این مجموعه فیلم ها که بر اساس اقتباسی از کتاب هایی با همین نام اثر استفان مِیِر، ساخته میشوند. این کتاب طرفداران بسیاری دارد و دیدن عشق یک خون آشام بسیاری از این طرفداران را به وجد میآورد. استوارت به خاطر بازی در نقش بلا در سری اول این فیلم، جایزه بهترین بازیگر زن را در جایزه فیلم MTV از آن خود کرد. فیلم دوم با عنوان ماه جدید (2009) و فیلم سوم با عنوان افسانه گرگ و میش: کسوف (2010) اکران شد. فیلم برداری سری جدید این فیلم از اواخر سال 2010 آغاز شده است.

استوارت که با مجموعه فیلم های گرگ و میش به یک ستاره تمام عیار تبدیل شد است، تلاش نموده تا خود را از زرق و برق ها دور نگاه دارد. او همچنین در تعدادی از پروژه های مستقل حضور یافت، مانند Adventureland سال 2009 پیش از بازی در مجموعه فیلم های گرگ و میش و به ریلیس خوش آمدید (2010). او همچنین سال 2010 در نقش یه ستاره راک به نام جوان جت با عنوان Runaways در کنار داکوتا فنینگ بازی کرد. هرچند در این فیلم منتقدان به تحسین بازی داکوتا پرداختند و آن را ستودند، استوارت نیز به خاطر بازی خوب خود و اجراهای موزیکالش در این فیلم، مورد تمجید قرار گرفت.

یکی از پروژه های بزرگ بعدی استوارت، فیلمی است که به زودی اکران خواهد شد و اقتباسی از رمانی کلاسیک، اثر جک کرواک با نام بر روی جاده (2012) میباشد. در این فیلم، استوارت نقش ماریلو را بازی میکند. فیلم برداری در تابستان سال 2010 آغاز شده است.

استوارت هم اکنون در لس آنجلس، کالیفرنیا بازی میکند.

گرگ و میش

افسانه گرگ و میش: کسوف

ماه نو

افسانه گرگ و میش: سپیده دم قسمت 1

افسانه گرگ و میش: سپیده دم قسمت 2

نشان تجاری

معمولا نقش شخصیت هایی را بازی میکند که عمیقا ناراحت میباشند یا آسیبی عاطفی را تجربه کرده اند.

موضوعات کم اهمیت

* برادری بزرگ تر با نام کامرون استوارت دارد و دو برادرخوانده با نام های دانا و تیلور. خانه والدین او که در آنجا بزرگ شده است، در منطقه وودلند هیلز لس آنجلس قرار دارد. کریستین خود صاحب خانه هایی در مناطق مالیبو و لوس فیلیز میباشد، که هنگامیکه در محل فیلم برداری نباشد، در آن خانه ها اوقات خود را میگذراند.

* پدر او جان استوارت، تهیه کننده تلویزیون است که در شبکه تلویزیونی فاکس کار میکند و تهیه کنندگی "روی خط با رایان سیکریست" (2004)، را بر عهده دارد. از سال 2010، او در شبکه تلویزیونی TBS و با جرج لوپِز، در برنامه "شبی با لوپِز" (2009) کار میکند. پدر کریستین، به دلیل شغلی که دارد، معمولا در اجراهای کاری او حضور دارد.

* کریستین برای فیلم گرگ و میش (2008/1) مجبور به استفاده از لنزهای قهوه ای شد، زیرا رنگ چشم طبیعی او سبز میباشد. امّا رنگ چشم های بلا در فیلم باید قهوه ای میبود. او در تمام پنج قسمت سری فیلم های گرگ و میش، باید از لنز استفاده نماید.

* او سه سگ دارد: اوز، ترکیبی از سگ گله اسکاتلندی، جک و لیلی که گرگ هایی ترکیبی میباشند. همچنین یک گربه با نام مکس/جِلا دارد.

* زندگی خصوصی او خیلی آشکار نمیباشد. در سال 2010، بسیاری از رسانه ها شروع به انتشار اخباری کردند که نشان میداد او رابطه صمیمانه ای با
    ستاره خون آشام گرگ و میش (2008/1)، رابرت پاتینسون دارد. موضوعی که بیشتر به واقعیت نزدیک بود تا شایعه.

* مجله فوربس، آنها را یکی از 5 زوج مشهور در سال 2011 معرفی کرد: کریستین استوارت و رابرت پاتینسون.

* هنگام فیلم برداری از یک صحنه تصادف در فیلم سفید برفی و شکارچی (2012)، رباط دست راست کریستین کشیده شد و تولید فیلم به طور موقت متوقف شد. در ادامه فیلم برداری، پای او نیز صدمه دید.

*استوارت در سن 8 سالگی، توسط تیم استعدادیابی و هنگامیکه در یک اجرای مدرسه ای میخواند، کشف شد. هرچند استوارت به یک بازیگر تبدیل شد و نه یک خواننده، او در دو فیلم نیز خوانندگی کرده است: به سوی طبیعت وحشی (2007) و The Runaways (2010).

* بیشترین شیرین کاری های خود را در نقش سفید برفی و در فیلم سفید برفی و شکارچی (2012) انجام داده است.

درآمد

گرگ و میش (2008/1) : 2 میلیون دلار

افسانه گرگ و میش: شکستن سپیده دم (قسمت اول): 12 میلیون و 500 هزار دلار + 5/7% از درآمد ناخالص

افسانه گرگ و میش: شکستن سپیده دم (قسمت دوم): 12 میلیون و 500 هزار دلار + 5/7% از درآمد ناخالص

سرزمین زنان

Zathura 2005

زندگی شخصی

استوارت هم اکنون در وودلند هیلز در لس آنجلس زندگی میکند. او از آرزوی خود برای زندگی و کار در استرالیا سخن گفته است، "من دوست دارم در دانشگاه سیدنی تحصیل کنم. خانواده مادری من استرالیایی هستند". جدا از بازیگری، او علاقه مند است تا وارد دانشگاه شود. "من دوست دارم وارد دانشگاه شده و رشته ادبیات بخوانم، دوست دارم نویسنده شوم. منظور من این است، من کاری را که انجام میدهم دوست دارم، امّا این همه آن چیزی نیست که من میخواهم انجام دهم- دوست ندارم دروغگویی حرفه ای برای باقی زندگی خود باشم". در سال 2008، استوارت در مصاحبه ای با وانیتی فِیرز، تایید کرد که با مایکل آنگارانو، زوج او در فیلم صحبت، ارتباط داشته است.

The Messengers

سفید برفی و شکارچی

The Runaways

از زمان ملاقات رابرت پاتینسون در فیلم گرگ و میش، استوارت رابطه عاشقانه ای را با این بازیگر محبوب برقرار کرده است. هرچند، این دو ستاره، هرگز داشتن چنین رابطه ای را به طور آشکار تایید نکرده اند، امّا عکاس های پاپارازینی و شاهدان عینی، سبب شده اند تا گمانه زنی ها افزایش یافته و توجهات رسانه و مردم به این شایعه یا واقعیت جلب شود. این رابطه به سوژه داغی برای رسانه ها تبدیل شده است.
    در مصاحبه ای با GQ، هنگامیکه از استوارت سوال شد که چرا علیرغم شواهد بسیار و پُر واضح از وجود چنین رابطه ای دوست ندارد در رابطه با آن صحبت کند؛ در حالیکه که صفحات وب بسیاری در رابطه با آن وجود دارد، او این طور پاسخ داد: "بله، من نیز این موضوع را میدانم ... در رابطه با زندگی من داستان های زیادی در اینترنت وجود دارد. منظور من این است که بسیار شبیه به این جمله است: مردم بشتابید، این حقیقتی آشکار و واضح است!" هنگامیکه از او سوال شد که چرا دوست ندارد درباره زندگی شخصی خود صحبت کند، استوارت این گونه پاسخ داد: "من خودخواه هستم. من چنین فردی هستم. امّا این من هستم! و من دوست دارم موضوعات مرتبط با خود را ایت گونه تحت کنترل قرار داده و هدایت نمایم.
    این بازی خنده داری است و شیب های لغزنده ای نیز دارد. همواره به خود میگویم که من هرگز نمیخواهم چیزی را از دست بدهم، زیرا بدین طریق هیچ منفعتی نخواهم برد. من تضمین میکنم زمانی که ازدواج کردم و بچه دار شدم، مردم از آن آگاه شوند. قصد ندارم اسم فرزند خود را برای سال ها پنهان نمایم".

What Just Happened- 2008

The Yellow Handkerchief-2010

فیلم شناسی

1999- سال سیزدهم
    2000- The Flintstones in Viva Rock Vegas
    2001- The Safety of Objects
    2002- اتاق وحشت
    2003- خانه ای با نهر سرد
    2004- صحبت
    2004- بچه را بگیر
    2004- Undertow
    2005- Fierce People
    2005- Zathura
    2007- The Messengers
    2007- در سرزمین زنان
    2007- The Cake Eaters
    2007- به سوی طبیعی وحشی
    2007- Cutlass
    2008- Jumper
    2008- What Just Happened
    2008- گرگ و میش
    2009- Adventureland
    2009- افسانه گرگ و میش: ماه نو
    2010- The Yellow Handkerchief
    2010- The Runaways
    2010- افسانه گرگ و میش: خسوف
    2010- به ریلیس خوش آمدید
    2011- افسانه گرگ و میش: سپیده دم قسمت 1
    2012- سفیدبرفی و شکارچی
    2012- بر روی جاده
    2012- افسانه گرگ و میش: سپیده دم قسمت 2
    2013- Cali

13. 8 کاربر از پست ~N!na jOojOo~ تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)