بازگشت   نودهشتیا > کتاب > تایپ رمان > حذفیات

تبلیغات 
عصر پادشاهان

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی ۲۳ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۰ قبل از ظهر   #1 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای

پدیده آواتار ها

پست بسیار مفید  +65 امتیاز     
Cool رقص عشق | پدیده کاربر سایت

سلام علیکم
این یه رمانه(تو رو خدا؟ما فک کردیم توپ فوتباله)داشتم میگفتم،این یه رمانه که من وقتی دوم راهنمایی بود شروع کردم به نوشتنش
من خودم خیلی دوسش دارم
ماجراش در مورد یه دختری به نام آنیتاس که واسه یه خانواده ای کار میکنه که دو تا پسر دارن.به خوندنش می ارزه،یه خوردشو بخونین میفهمین!
اینم بگم که ماجرا تا اخر و پایان داستان همین جوری دور آنیتا قر نمیده!
دیگه اینکه هر کی از رمان رزا خوشش نیومد من همینجا ازش معذرت میخوام
امیدوارم از این یکی خوشتون بیاد...

نقد رقص عشق
(خواهش میکنم نقد کنین)

You Gotta Love F.R.I.E.N.D.S

بهترین کاپیتان دنیا،تو همیشه تو اوجی!

برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

ویرایش توسط پدیده : ۲۱ شهريور ۱۳۹۰ در ساعت ۱۲:۲۱ بعد از ظهر
پدیده آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
!Mehrabune topol, $~roya~$, * MAN *, * sogi jOoOn *, * حدیث *, **Silver Star**, *H@sti*, +Neda+, -2nya-, -bahareh-, -Farimah-, -نازلی-, .arsana., .Mona., 677389, abby7, Admin, alikhademi, ANNE, Anolin, aroosak, ART!ST, asaletanha, asemane nili, ashoka, atei_69, avaa..., AVESTA, Az@de, ba-maram, babasi, baran.1, barran omidy, behi_aquarius, bita49, blacksun, blue berry, brain storm, celiji, cole, coral, D92_90, dariush_4594, darya12, deragun, dj_bass, dokhijonob631, Donya-70, dream07, eglantine-m96, Elahe111, Elen, elnaz89, Eyes Wide Shut, faezeh97, farahi, farajoon, fariba_hed, Farnaz, ghazghaz, goldoone22, gorestan man, hanajigh, hany111, hany666, harimeshgh, helen888, honey_x, ili mah, jess!can!lz, khiyal99, leila.kh, lilil, love is.., M.gIrL, m.mahya, m0zhdeh, m@hdis, maedeh love, Mahed, mahtab10, mahtab888871, maryam.mani, maryam1, melodina, meno, mersad20, mina68, misan, modern girl, mohamad722, mojan_23, N A F A S, n!loof@r, nazi2000, niayesh00, niloofarane, NILOUFAR, nima fafa, nlp16001, OoPs, paiz, patt_matt2001, pegiiiiiiiii, pershian, pr.delafrouz, proxima, rahav, RaheBipayan*, redmoon333, Rha.sh, roya1365, S s@10, s.love, sahar bala, samim, SaMirA.Ha, sapidkooh, sara parvizi, selin_s, Shabah eshg, shahzad, sharmin.r, sheida joon, shiva joon, silverstar, sky daughter, ~sky angel~, Sokout_momtad, Sokout_shab, soode, sooosk, sushiyant11, sعسلs, Taataa, tghyasfr, ti_na60, tono, UnKnOwN_Sh, Ushya7, vampire spy, violet_kl, yalda97, yAsnA*19F, |SarA_S|, ~...LoOsindA...~, ~2ne2~, ~jOojoO.tAlA~, ~Melika~, ~Ordibeheshti~, ~pArnYa~, ~SariR~, ~shahrivar~, آذردخت, آذرين, آرتمیس 98, آسنات, آناهیتا73, اتل و متل, اسپازيا, امتیس, ايلين, ایماز, برادپیت, بلور, بهار سرد, بی بی گل, بیسان تیته, ترنم, تهمتن, تورال, دختر پارسی, دختردریا, رهگذر زیبا, زی زی گولو, ساس بکس, سپيده خوب, شیوا, طلوع عشق, !arefeh, عمه خانم, فرودو, فهیمه62, لمیس20, م.نوری, ماندانا*, ماهی گلی, مهستی, مونا**, نامی, نسرین..., وارش67, والا, ویولت بودلر, پرهوده, ژرویرا, گنجشک, یگانه, ღ ghazali ღ, ☆ SetareH ☆

تبلیغات

دانلود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

برچسب ها
رقص, سایت, عشق, پدیده, کاربر

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش

UP/Down مجوز های ارسال و ویرایش