ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رقص عشق | پدیده کاربر سایت
bamilo

asiatech

نودهشتیا
فید آر اس اس
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
  1. Top | #1

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.47
    تشکر از کاربر
    21,531
    تشکر شده 61,916 در 4,636 پست
    حالت من
    LEH
    اندازه فونت

Cool رقص عشق | پدیده کاربر سایت

سلام علیکم
    این یه رمانه(تو رو خدا؟ما فک کردیم توپ فوتباله)داشتم میگفتم،این یه رمانه که من وقتی دوم راهنمایی بود شروع کردم به نوشتنش
    من خودم خیلی دوسش دارم
    ماجراش در مورد یه دختری به نام آنیتاس که واسه یه خانواده ای کار میکنه که دو تا پسر دارن.به خوندنش می ارزه،یه خوردشو بخونین میفهمین!
    اینم بگم که ماجرا تا اخر و پایان داستان همین جوری دور آنیتا قر نمیده!
    دیگه اینکه هر کی از رمان رزا خوشش نیومد من همینجا ازش معذرت میخوام
    امیدوارم از این یکی خوشتون بیاد...

نقد رقص عشق
    (خواهش میکنم نقد کنین)

ویرایش توسط پدیده : 1390,06,21 در ساعت ساعت : 12:21
    You Gotta Love F.R.I.E.N.D.S

بهترین کاپیتان دنیا،تو همیشه تو اوجی!

برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

2. 202 کاربر از پست پدیده تشکر کرده اند .

!Mehrabune topol , $~roya~$ , * MAN * , * sogi jOoOn * , * حدیث * , **Silver Star** , *H@sti* , *دخت تپل* , +Neda+ , -2nya- , -bahareh- , -Farimah- , -نازلی- , .arsana. , .Dreamy-girl. , .Mona. , 677389 , abby7 , Admin , alikhademi , ANNE , Anolin , aroosak , ART!ST , asaletanha , asemane nili , ashoka , atei_69 , avaa... , AVESTA , Az@de , ba-maram , babasi , baran.1 , barran omidy , behi_aquarius , bita49 , blacksun , blue berry , brain storm , celiji , cole , coral , D92_90 , dariush_4594 , darya12 , deragun , dj_bass , dokhijonob631 , Donya-70 , dream07 , eglantine-m96 , Elahe111 , Elen , elnaz89 , Eyes Wide Shut , faezeh97 , farahi , farajoon , fariba_hed , Farnaz , ghazghaz , goldoone22 , gorestan man , hanajigh , hany111 , hany666 , harimeshgh , helen888 , honey_x , ili mah , jess!can!lz , khiyal99 , leila.kh , lilil , love is.. , M.gIrL , m.mahya , m0zhdeh , m@hdis , maedeh love , Mahed , mahtab10 , mahtab888871 , maryam.mani , maryam1 , melodina , meno , mersad20 , mina68 , misan , modern girl , mohamad722 , mojan_23 , N A F A S , n!loof@r , Narjess1996 , nazi2000 , niayesh00 , niloofarane , NILOUFAR , nima fafa , nlp16001 , OoPs , paiz , patt_matt2001 , pegiiiiiiiii , pershian , pr.delafrouz , proxima , rahav , RaheBipayan* , redmoon333 , Rha.sh , roya1365 , S s@10 , s.love , sahar bala , samim , SaMirA.Ha , sapidkooh , sara parvizi , selin_s , Shabah eshg , shahzad , sharmin.r , sheida joon , shiva joon , silverstar , sky daughter , ~sky angel~ , Sokout_momtad , Sokout_shab , soode , sooosk , sushiyant11 , Taataa , tghyasfr , ti_na60 , tono , UnKnOwN_Sh , Ushya7 , vampire spy , violet_kl , yalda97 , yAsnA*19F , |SarA_S| , ~...LoOsindA...~ , ~2ne2~ , ~jOojoO.tAlA~ , ~Melika~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~SariR~ , ~shahrivar~ , آذردخت , آذرين , آرتمیس 98 , آسنات , آناهیتا73 , اتل و متل , اسپازيا , امتیس , ايلين , ایماز , برادپیت , بلور , بهار سرد , بی بی گل , بیسان تیته , ترنم , تهمتن , تورال , دختر پارسی , دختردریا , رهگذر زیبا , زی زی گولو , ساس بکس , سپيده خوب , شیوا , طلوع عشق , !arefeh , عمه خانم , فرودو , فهیمه62 , لمیس20 , م.نوری , ماندانا* , ماهی گلی , مهستی , مونا** , نامی , نسرین... , وارش67 , والا , ویولت بودلر , پرهوده , ژرویرا , گنجشک , یگانه , ღ ghazali ღ , ☆ SetareH ☆