ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
دانلود برنامه زنده رود با حضور کامبیز دیرباز و سام درخشانی
تور

نودهشتیا
فید آر اس اس
صفحه 1 از 8 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 77
  1. Top | #1

کاربر عادی

میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از کاربر
    24
    تشکر شده 152 در 35 پست
    اندازه فونت

Wink دانلود برنامه زنده رود با حضور کامبیز دیرباز و سام درخشانی

همونطور که قول داده بودم این برنامه را واسه دانلود گذاشتم ولی برای اینکه کیفیتش پایین نیاد زیاد برای کاهش حجم دستکاریش نکردم و کیفیت خیلی خوبی داره.فقط اینکه من تازه یک سایت دانلود راه انداختم و چون موضوع سایت با موضوع سایت نود و هشتیا ارتباطی نداره گفتم (چون فک نمی کنم تبلیغ علیه سایت باشه).به هر حال به عنوان اولین کار من این برنامه را آپلود کردم و هم در اینجا و هم در سایت خودم گذاشتم.ولی برای جلوگیری از تبلیغ آدرسی بر روی عکس بالا درج نکردم و آدرسی هم نمی گم.

روش دانلود:

برنامه را در سرور های قدرتمند پارسا اسپیس آپلود کردم که می توانید با لینک مستقیم و سرعت بالا در یافت کنید.توجه داشته باشید که ابتدا باید هر دو فایل را آپلود کرده و بعد به هم بچسبانیدشان.سپس یک فایل زیپ به وجود می آید که موقع اکسترکت ممکن است از شما پسورد بخواهد اما با باز کردن فایل Read me که پسورد هم نمی خواهد می توانید پسورد و... را مشاهده کنید.برای متصل کردن پارت 1 و 2 هم از برنامه HJ Splite استفاده کنید که در کمتر از یک دقیقه و بدون داشتن هیچ دانش فنی می توانید فایل ها را متصل کنید.فقط توجه کنید که موقع اتصال فایل ها هر دوفایل باید دارای یک اسم باشند که اگر بعد از دانلود نام فایل ها را تغییر ندهید اسم هر دو فایل یکی است.

برنامه HJSplite را از لینک زیر دانلود کنید
    حجمی حدود 180 کیلوبایت داره که در کمتر از چند ثانیه دانلود میشه.

توجه:

من نمی خواهم برای خودم فحش بخرم پس همین الان میگم که تنها 23 دقیقه ی پایانی برنامه ضبط شده که البته سوالات جالبی پرسیده میشه و ارزش دیدن را داره.

حجم: 267 MB

کیفیت: عالی

از لینک های زیر دریافت کنید:

---------------------------------------------------------------------------

توجه:

شبکه اصفهان تکراری برای برنامه های خود ندارد مگر به درخواست بیننده گانش که البته نه در خواست یک یا دو فر,بلکه به در خواست افراد زیادی در یک زمان کم.شماره پیامک شبکه اصفهان را قرار مید که اگر همه گی که اینطور که من دیدم لااقل 100 نفری می شوید در یک روز پیام بدید و در خواست کنید احتمال داره که تکرار برنامه اش را پخش کنه.اگر این اتفاق بیفتد می توان کل برنامه را ضبط و برای دانلود قرار داد.

لطفا هرکس پیامک میده اعلام کنه:

amir73200973با تشکر

شماره تلفن صدا و سیمای اصفهان:

03112658080

پیامک:

30000311

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    توجه توجه:

متن زیر را دوست عزیزمون ar_77 نوشتند که چون در صفحه های دیگه بود ترجیح دادم در صفحه اول قرار بدم تا همه ببینند.در صورتی که قصد تشکر دارید بر روی یکی از پست هایی که ar_77 نوشتن دکمه تشکر را بزنید.
    اینها هم دلایلی هستند برای اینکه هر کس مایل است به برنامه ماه عسل پیامک داده و در خواست دعوت سام درخشانی,کامبیز دیرباز و پژمان بازغی را بکند.

دوستان ترجیحا هم پیامک دهید و هم در خواستتون را درسایت ماه عسل مطرح بکنید.چون اگر فقط در سایت در خواست بدید ممکن که شک کنند و فک کنند که کلکی در کاره.

1-خارج از هنرمند و بازیگر بودن این سه نفر رفاقت ویژه ای با هم دارند که به قول هیوای عزیز رمز ماندگاری رفاقت می تواند دلیل دعوت از این سه تن باشد.
    2-کامبیز دیرباز و پژمان بازغی دو بازیگر بزرگ و جزو معدود کسانی که سیمرغ بلورین جشنواره ی فجر را به خاطر بازی در فیلم دوئل در کارنامه ی خود دارند.
    3-این سه نفر با هم عضو ثابت و اصلی تیم های فوتبال و والیبال هنرمندان هستند که احسان علیخانی همبازی آنها در این تیم ها محسوب می شود.علاوه بر این پژمان بازغی یک ورزشکار همه فن حریف است که به تازگی در مسابقات اتوموبیل رانی رالی (کارتینگ)دنده اش شکسته و دیگر اتوموبیلرانی نمی کند.
    4-سام درخشانی و کامبیز دیرباز در مجموعه ی نابرده رنج که به تازگی پخش آن تمام شده و پژمان بازغی در سریال سی امین روز که به تازگی پخش آن شروع شده بازی کرده اند.و به اصطلاح تب مردم بالاست.
    5-درست است که روال برنامه ی ماه عسل عوض شده و از اشخاص معروف دعوت نمی کند ولی این برنامه ثابت کرده هر بار بینندگانش را سورپرایز یا شگفت زده می کند و اگر برنامه یکنواخت پیش برود بینندگانش را از دست خواهد داد .دعوت از این سه نفر بی شک رنگ تازه ای به برنامه خواهد بخشید .
    6-برنامه ی ماه عسل سایتی را اعلام کرده که در آن سایت انتخاب مهمان را به عهده ی بینندگان گذاشته است پس مطمئن باشید اگر خواست بینندگان این باشد هیچ مشکلی برای دعوت وجود ندارد که هیچ بلکه با شوق تمام این کار را انجام می دهد چون بی شک دنبال خوب شدن برنامه شان هستند.
    7-اما دلیل اینکه اصرار داریم در برنامه ی "ماه عسل"دعوت شوند شخص احسان علیخانی است که اگر هر مجری دیگری باشد نمی تواند آنگونه که احسان می تواند حال و هوای صداقت خاص را به برنامه ببخشد.حتی اگر احسان علیخانی هم باشد ولی برنامه ماه عسل نباشد و از این سه نفر دعوت کنند باز به عقیده ی من برنامه ی خوبی نمی شود.شاید رساندن منظورم سخت باشد اگر که به اندازه ی من با ماه عسل درگیر نشده باشید.
    8-در انتهای برنامه ی دیروز احسان علیخانی یک جمله ی قشنگ گفت:"گفت خودتان باشید-صریح و صادق"من هم صریح می گویم که دعوت از این سه نفر در برنامه ی ماه عسل آرزوی من است که مرا بیش از تمام آرزوها خوشحال می کند.
    9-دوستان اگر از ته دل آرزو کنید به آن می رسید.مخصوصا در این ماه عزیز.

سایت ماه عسل:www.maheasl3.ir
    شماره پیامک:20000340
    تحقق این آرزو بستگی به تعداد درخواست ها داره.نگید دعوت نمی کنه .تو سایت نظر بدبد و پیامک بفرستید.
    ویرایش توسط farhad_sln : 1390,05,13 در ساعت ساعت : 17:27

2. Top | #2

کاربر عادی

میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از کاربر
    958
    تشکر شده 3,075 در 455 پست
    اندازه فونت

Red face

واقعا ممنون دستت دردنکنه گل کاشتی

3. 2 کاربر از پست zibayejahani تشکر کرده اند .

4. Top | #3

همراه نودهشتیا

میانگین پست در روز
    3.00
    تشکر از کاربر
    40,458
    تشکر شده 62,506 در 6,841 پست
    اندازه فونت

وای دستت درد نکنه..خیلی دنبالش گشتم نبود
    وقتی نمی بینی مرا
    مطمئن باش دیگر جلوی دیدگانت ظاهر نمی شوم، هرگز
    وقتی نمی شنوی مرا
    چه اجبار به سخن گفتنی که تو را گریزپاتر کند؟
    سکوت می کنم، تا امتداد توانم سکوت می کنم
    خدایم را دارم ، تمام حرفهایم مال او..

قوانين بخش عكس | قبل از فعالیت در بخش حتما مطالعه کنید!

5. کاربر زیر از پست عیدی تشکر کرده است .

6. Top | #4

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    0.59
    تشکر از کاربر
    19,476
    تشکر شده 24,194 در 4,318 پست
    اندازه فونت

من دانلود کردم ولی نمیتونم بازش کنممممممممممممم
    یـآدت بآشد،
    به خوابـَم آمدی
    بیدآرم کنی ببوسَـمت!

7. 2 کاربر از پست Y.a.k.h تشکر کرده اند .

8. Top | #5

کاربر عادی

میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از کاربر
    24
    تشکر شده 152 در 35 پست
    اندازه فونت

نقل قول نوشته اصلی توسط aseman.shab نمایش پست ها
    من دانلود کردم ولی نمیتونم بازش کنممممممممممممم
    عزیزم بگو مشکلت کجاست تا راهنماییت کنم
    هر دوتا فایل را دانلود کردی؟برنامه HJ Splite را داری؟

9. 2 کاربر از پست farhad_sln تشکر کرده اند .

10. Top | #6

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    0.59
    تشکر از کاربر
    19,476
    تشکر شده 24,194 در 4,318 پست
    اندازه فونت

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad_sln نمایش پست ها
    عزیزم بگو مشکلت کجاست تا راهنماییت کنم
    هر دوتا فایل را دانلود کردی؟برنامه HJ Splite را داری؟
    جفتشو دانلود کردم

اون برنامه رو هم نمیدونم داشته باشم یا نه چون لپ تاپ خودم نیست

نمیشه با 4sheard آپلود کنین؟
    اون طوری آنلاینشم هست راحت تره ...
    ویرایش توسط Y.a.k.h : 1390,05,08 در ساعت ساعت : 19:40

11. کاربر زیر از پست Y.a.k.h تشکر کرده است .

12. Top | #7

کاربر عادی

میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از کاربر
    24
    تشکر شده 152 در 35 پست
    اندازه فونت

باید برنامه HJ Splite را دانلود کنید و بعد هر دوفایل را به هم متصل کنید.سپس یک فایل زیپ به شما داده میشه که باید اکترکتش کنید و پسورد هم در فایل Read me که در فایل زیپه موجوده که برای باز کردنش نیاز به پسورد نیست.
    این برنامه را می توانید از لینک زیر دریافت کنید

http://s1.picofile.com/file/71053991...plite.zip.html

13. 3 کاربر از پست farhad_sln تشکر کرده اند .

14. Top | #8

کاربر عادی

میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از کاربر
    24
    تشکر شده 152 در 35 پست
    اندازه فونت

من تا فردا عصر نیستم بعد از اون اگر احتمالا مشکلی پیش اومد راهنماییتون خواهم کرد (در مورد دانلود و یا اجرا).بعد اگر بازم مشکلی وجود داشت در جای دیگری هم آپلود خواهم کرد چون الان دیگه باید برم.
    فعلا

15. 4 کاربر از پست farhad_sln تشکر کرده اند .

16. Top | #9

کاربر خودمونی

میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از کاربر
    395
    تشکر شده 1,178 در 175 پست
    اندازه فونت

با سلام خدمت همه ی بچه های عزیز

و با تشکر از دوستمون که زحمت آپلود تکه هایی از برنامه ی زنده رود رو کشیدند

توجه

به اطلاع می رسونم من تقریبا کل برنامه رو ضبط شده دارم و به تدریج در همین پست لینک دانلود رو قرار می دم که می تونید به طور مستقیم و بدون هیچ مشکلی با حجم خیلی کم دانلود کنید

تا حالا یک قسمت از 5 قسمت (شاید تعداد قسمت ها به خاطر تقسیم کردن بیشتر شود)رو آپلود کردم که می تونید از لینک زیر دریافت کنید ،همونطور که گفتم بقیه ی قسمت ها رو هم در همین پست قرار خواهم داد.

لینک دانلود :

http://s1.picofile.com/file/7105490856/New_IRIB_Esfah_5.avi.htmlحجم:8 مگابایت زمان:4دقیقه -پارت:دقایق پایانی

http://parsaspace.com/files/3783094884/?c=738 حجم :25 مگابایت زمان:14 دقیقه- پارت:اول

http://parsaspace.com/files/0901094884/?c=738 حجم:21 مگابایت زمان:11 دقیقه -پارت:دوم

http://s1.picofile.com/file/7106668602/New_New_IRIB_Esfah_2.avi.html حجم :18 مگا بایت زمان:10 دقیقه -پارت:سوم

http://s1.picofile.com/file/7107343438/New_New_IRIB_Esfah_3.avi.html حجم:19 مگابایت زمان:11دقیقه -پارت:چهارم

http://s1.picofile.com/file/71086415...fah_3.avi.html حجم:15 مگابایت زمان:9 دقیقه -پارت:پنجم

http://s1.picofile.com/file/7108728060/New_IRIB_Esfah_3.avi.html حجم:16 مگابایت زمان:9دقیقه-پارت:ششم

http://s1.picofile.com/file/7108797846/New_IRIB_Esfah_6.avi.html حجم:13 مگابایت زمان:7دقیقه -پارت:آخر

روی سخنم با کسانیه که انسانیت رو به معنای واقعی زیر پا گذاشتن و فکر می کنن چون در محیط مجازی هستند اجازه ی گفتن هر چرند و دروغی رو دارند.شمائی که بدون ذکر منبع لینکهایی رو که من دادم در سایت هاتون کپی می کنید و بعد می نویسید که خودمون ضبطش کردیم و با وقاحت تمام دروغ می نویسید یه کم آدم باشید و بدونید بی دروغ گفتن هم می شه زندگی کرد.می شه محبوب بود.لازم نیست همه چی به پای ما تموم بشه.اگر قصدتون کمکه با راستی به دیگران کمک کنید.این حرف ها رو به خاطر خودم نمی زنم.به خاطر حرمت گذاری به حقوق دیگران می زنم.چه اشکالی داره اگه درست هر چیزی رو یاد بگیریم؟از زمانی که ما چشم وا کردیم درستش این بوده که
    دیگران کاشتند و ما خوردیم
    ما بکاریم دیگران بخورند
    نه اینکه دیگران بکارند و ما بگوییم ما کاشتیم!

توجه

برنامه ی زنده رود در ماه رمضان پخش نمیشه.بنابراین قسمت سنجاق که یک هفته بعد از هر برنامه پخش می شه می یفته به بعد از ماه رمضان.سنجاق یک گپ و گفت کوتاه با مهمانان هفته ی قبل برنامه است که در برنامه ی بعدی سنجاق سام درخشانی و کامبیز دیرباز حضور خواهند داشت.سعی می کنم این برنامه را هم برای دوستان عزیزم که شبکه ی اصفهان رو ندارند جهت دانلود قرار بدم.پیشاپیش اطلاع دادم که نگران این موضوع نباشید.
    در ضمن طبق قولم کیفیت اصلی لینک های قبلی رو هم قرار خواهم داد.

این هم لینک های با کیفیت برنامه:

برنامه ی زنده رود با حضور سام درخشانی و کامبیز دیرباز (با کیفیت)

1) http://parsaspace.com/files/6181314884/?c=738

2) http://www.flameupload.com/files/QOD...%20Esfah_1.avi

3) http://www.flameupload.com/files/1FE...%20Esfah_2.avi

درخواست:

بچه ها اینجا کسی هست که بتونه برنامه های عید فطر (در صورت دعوت از سام درخشانی و کامبیز دیرباز و پژمان بازغی )و برنامه ی سنجاق زنده رود اصفهان رو که جمعه ی بعد از عید فطر ساعت 10 از شبکه اصفهان پخش می شه ضبط بکنه؟ من شاید در مسافرت باشم و نتونم این برنامه ها رو ببینم و ضبط کنم.اگه کسی از دوستان هست که امکان ضبط براش وجود داره اینجا اعلام کنه که منم با خیال آسوده به مسافرت برم.
    ویرایش توسط ar_77 : 1390,06,06 در ساعت ساعت : 17:33
    چه خوش آن که انسان روحی جسته باشد تا در میان آشوب توفان بتواند در دامن آن بخزد !
    رفیق عزیزی داشته سراسر هستی خود را به دست وی سپرده باشد،همچنان که او نیز همه ی هستی خود را به دست او سپرده است. سرانجام طعم آسایش بچشد، خود به خواب رود و او بیدار بماند، خود بیدار باشد و او بخوابد.
    از لذت حمایت از آن کس که مانند کودکی خردسال خود را به او تفویض کرده است، برخوردار شود.
    حتی با او رنج ببرد...آه! حتی رنج، اگر دوستان با هم باشند، شادی است.

برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

17. Top | #10

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.52
    تشکر از کاربر
    3,646
    تشکر شده 1,910 در 740 پست
    اندازه فونت

تشکر میکنم
    اما ای کاش تعداد فایل های بیشتر و با حجم کمتر میذاشتی
    چه زود سهم"روزهای خوب
    .
    .
    یادش بخیر میشود…!!!

برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

18. کاربر زیر از پست S@H@R تشکر کرده است .

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرینآخرین