بازگشت   نودهشتیا > فرهنگ و هنر > بیوگرافی > خوانندگان و عوامل موسیقی ایران

تبلیغات 
عصر پادشاهان
ارسال موضوع جدید  پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی ۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۴۵ بعد از ظهر   #11 (لینک مستقیم)
کاربر فعال

banana آواتار ها

banana به Yahoo ارسال پیام
بدون امتیاز  0 امتیاز     

جالب می خونه مخصوصاًآهنگ تهران طهران عاشقشم ممنون از انتخابت

banana آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :

تبلیغات

دانلود

قدیمی ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۲۵ قبل از ظهر   #12 (لینک مستقیم)
کاربر فعال بخش فرهنگ و هنر

m2sm آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     
پیش فرض رضا یزدانی: من خود خودم هستم و مهر و امضایم را با خودم دارم

در پاسخ به برخی انتقادها در مورد سبک کاری؛
رضا یزدانی: من خود خودم هستم و مهر و امضایم را با خودم دارم

موسیقی ما – لیلا رضایی: رضا یزدانی خواننده خوش صدای موسیقی کشورمان از دو آلبوم در دست تولید خود خبر داد و گفت: « به زودی هر دوی آنها منتشر و راهی بازار موسیقی میشوند. »

این خواننده اعلام کرد: «یکی از این آلبوم ها با اهنگ سازی کارن همایونفر بوده که زودتر از آلبوم دیگر منتشر میشود. این آلبوم که تا چند ماه دیگر وارد بازار میشود، با ۶ قطعه که از پیش آماده بوده و قرار بوده در فیلمهای سینمایی باشد که امکانش فراهم نشده، و اضافه کردن سه قطعه دیگر از مجموعه کارهایی است که یزدانی انجام داده است. »

یزدانی در ادامه متذکر شد: «عنوان این آلبوم هنوز مشخص نشده است ولی عمده ترانه های آن را اندیشه فولادوند و احسان گودرزی سروده اند. این آلبوم فضایی کاملا متفاوت و کلاسیک داشته و مثل «مرگ تدریجی یک رویا» و «تهران تهران» فضای منحصر به فرد خود را دارد. »

وی در خصوص آلبوم دیگر خود گفت: «این آلبوم شامل قطعاتی است از دوستانی که با هم مشغول همکاری هستیم و فضای آن مانند «ساعت فراموشی» و «ساعت ۲۵ شب» و... است. منتهی یک سری تغیرات عمده و اساسی نسبت به آنها کرده است. ترانه های ان نیز توسط حسن علی شیری، مهدی ایوبی، اندیشه فولادوند، علی کمارجی، احسان گودرزی و... سروده شده است. »

وی ادامه داد: «آهنگهای آلبوم جدیدم را نیز خودم ساخته ام و در تنظیم بهروز پایگان، میلاد عدل و آرش زمانیان در کنارم حضور دارند و به تنظیم قطعات میپردازند. اغلب تنظیم ها را بهروز و میلاد انجام دادهاند. »

رضا یزدانی در ادامه خاطر نشان کرد: «تیتراژ سریال «ساخت ایران» را خواندهام و از قسمت چهارم به بعد با صدای من پخش میشود. گفتنی است که پیش از این، این مجموعه خواننده نداشت. »

قسمتهای یک تا سه این مجموعه پخش ده و از قسمت چهارم با صدای این خواننده تماشاگر آن خواهیم بود.
وی همچنین خواندن در یک فیلم سینمایی را با ترانهای از یغما گلرویی به نام «زنجیری» عهده دار شده است. در «زنجیری» رضا یزدانی به خواندن ۳-۴ قطعه موسیقی میپردازد. خود نیز در این فیلم ایفای نقش کرده است.

یزدانی در ادامه در پاسخ به اینکه چرا بعضیها او جزو خوانندگان راک نمیدانند و مدام او را مورد داوری خود قرار می دهند گفت: «من هیچ اصراری ندارم که بگویم کاری که انجام می دهم راک است. اتفاقا همین دوستانی که این نظر را دارند، مصر به این هستند که کارهای من راک است. »

وی ادامه داد: «اتفاقا من در سبکهای مختلفی از جمله راک، هارد راک، پاپ راک، جاز، لاتین، راک کلاسیک و حتی پاپ کار کردهام و هیچ اصراری ندارم که صرفا راک کار کنم. من خود خودم هستم و مهر و امضایم را با خودم دارم. ۱۲ سال است که دارم زحمت میکشم و حالا اینهایی که از راه آمدهاند، نمیدانند موسیقی را با کدام میم مینویسند و ان وقت به خودشان اجازه میدهند که به راحتی در مورد دیگران حرف بزنند و قضاوت کنند. »

رضا یزدانی از اولین خوانندگان و نیز از معدود کسانی بود که قطعه «خلیج فارس» را اجرا کرد. این قطعه یکی از قطعات شنیدنی در کنسرت های این خواننده است. «خلیج فارس» را رضا یزدانی به آهنگسازی خودش و ترانه یغما گلرویی با تنظیم بهروز پایگان در روز خلیج فارس به هموطنان ایرانی تقدیم کرد.

m2sm آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
قدیمی ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ قبل از ظهر   #13 (لینک مستقیم)
کاربر فعال بخش آموزش

ehsantak آواتار ها

ehsantak به Yahoo ارسال پیام
بدون امتیاز  0 امتیاز     

ممنون جالب بود من که عاشقشم!!؟

برای رفتن به سایت رادیو سور سخن روی عکس زیر کلیک کنید

ehsantak آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ قبل از ظهر   #14 (لینک مستقیم)
کاربر فعال بخش آموزش

ehsantak آواتار ها

ehsantak به Yahoo ارسال پیام
بدون امتیاز  0 امتیاز     

ممنون جالب بود من که عاشقشم!!؟
ehsantak آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۳۴ بعد از ظهر   #15 (لینک مستقیم)
همکار بخش فرهنگ و هنر

talayeh آواتار ها

talayeh به Yahoo ارسال پیام
بدون امتیاز  0 امتیاز     
پیش فرض مصاحبه با رضا یزدانی درباره روی دیگر

موسیقی روز-نیلوفر و امیر خلیلی:شمارش معکوس برای انتشار آلبوم «روی دیگر» بهرام رادان آغاز شده است. گفته میشود سوپراستار سینمای ایران برای ساخت و تولید ویدئوکلیپهای این آلبوم، هزینهای بالای صد میلیون تومان متحمل شده است و با تصویرسازیهای سوررئال و منحصربهفرد توانسته کلیپهای جالب توجهی خلق کند. در «روی دیگر» هنرمندانی چون کیوان هنرمند و آریا عظیمینژاد بهعنوان موزیسین، کمک موثری به بهرام رادان کردهاند و رضا یزدانی در کسوت مشاور هنری، راهنماییهای لازم را به سوپراستار سینمای ایران داده است. در سال گذشته هم فایل تصویری یک دقیقهای از همخوانی یزدانی و رادان منتشر شد که بعدها مشخص گردید، این موضوع از استودیوی محل ضبط آلبوم به بیرون درز کرده است.
نظرتان درباره آلبوم «روی دیگر» بهرام رادان چیست؟
این آلبوم از جنس صدای رادان است یعنی در آن نه تقلیدی صورت گرفته و نه صداسازی شده است. بهرام تمام سعی خود را برای این آلبوم کرده است. هر کاری در شروع یکسری نقاط ضعف و قوت دارد که در مراحل بعدی برطرف میشود، به هرحال «روی دیگر»، اولین تجربه بهرام رادان در کسوت خوانندگی است.
آلبوم از نظر شعر و ملودی چگونه است؟
من سال گذشته درگیر آلبوم جدید و چند سفر بودم و خیلی در جریان آلبوم بهرام قرار نگرفتم. قبل از میکس و مسترینگ بود که قرار شد یک کار انگلیسی را با بهرام در کلیپ بخوانیم، البته کنسههایی داشتم که دادم، هرچند که کوتاه و کوچک بود. کیوان هنرمند هم بهعنوان یک تنظیمکننده تمام سعی خود را در این آلبوم بهعمل آورده است، من چندتا از تراکهای «روی دیگر» را دوست دارم، هرچند امکان دارد که برخی تراکهای آن با سلیقه من همخوانی نداشته باشد، ولی مطمئن هستم کار، کار خوبی شده است.
درباره قطعه مشترکی که با بهرام رادان خواندهاید، بگویید.
یک ترانه انگلیسی است که رادان در آلبوم، خودش به تنهایی آن را خوانده است، اما در کلیپ ما باهم بهصورت مشترک آن را اجرا کردهایم، نکته قابل توجه دیگر این است که شعر این ترانه انگلیسی را یک ترانهسرای ایرانی گفته است.
چقدر برای این آلبوم شانس قائل هستند و استقبال از آن، چگونه خواهد بود؟
به اعتقاد من بهرام رادان بهعنوان یک سوپراستار از قابلیتهای خوبی برخوردار است و قطعا از این آلبوم استقبال خوبی بهعمل خواهد آمد.
نظر شما درباره آمدن هنرپیشههای سینما به عرصه خوانندگی چیست؟
منشاء و اصل هنر یکی است و هنرمندان میتوانند عرصههای دیگر هنر مانند نقاشی، طراحی، موسیقی و... را تجربه کنند، البته همه اینها بسته به این است که چقدر بتوانند در آن عرصه ماندگار شوند، مهم ماندگاری است. هنرپیشههایی که آلبوم موسیقی دادهاند، کم نیستند؛ مهران مدیری، امین حیایی، محمدرضا هدایتی، حمید گودرزی، حامد بهداد و... کسانی هستند که این عرصه را تجربه کردهاند، منتها من فکر میکنم در میان هنرپیشههایی که به دنیای موسیقی آمدهاند، بهرام رادان و حامد بهداد جزو استثناها هستند، حامد در گروه دارکوب تجربه خوبی را سپری کرد و با من در یکی از آلبومهایم ترانه میعادگاه را بهصورت مشترک اجرا کرد و الان دارد آلبوم جدیدش را جمع میکند.
شما گفتید که آلبوم «روی دیگر» از جنس صدای رادان است، منظورتان از این گفته چه بود؟
خوانندههای زیادی هستند که صدای دیگران را تقلید میکنند، اما رادان صداسازی نکرده و ادای کسی را درنیاورده است، او آمده است تا در این عرصه ماندگار شود.
خود شما از آمدن به عرصه سینما بهعنوان یک خواننده چه تجربیاتی دارید؟
من در فیلم «اینجا تاریک نیست» که در نوبت اکران قرار دارد، ترانه خلیجفارس را روی سکوی ابوذر خواندهام که کلیپ زیبایی شده است، من هر کاری را در سینما قبول میکنم در راستای موسیقی است و درواقع نقش خود من میباشد. بد نیست بدانید که در سال 90 سه کار سینمایی به من پیشنهاد شد که یکی از آنها نقش اول بود، اما بهواسطه اینکه رنگ و بوی موسیقیایی نداشت آنها را رد کردم. البته کارگردانها به نوعی سعی کرده بودند موسیقی را به زور وارد کار کنند، اما چون دیدم خوب از آب درنمیآید، نپذیرفتم. به عبارت دیگر خوره سینما نیستم که بگویم حیف است که نقش اصلی را از دست بدهم، تمام تلاش من این است که از سینما بهعنوان یک رسانه و ویترین استفاده کنم؛ ما که در تلویزیون امکان پخش نداریم.
اما شما در نوروز 91 و به هنگام تحویل ساز نو در برنامه کافهترانه احسان علیخانی حضور داشتید و در کلیپی یک کافه را نقاشی کردید؟
ببینید با این فضایی که الان در موسیقی ما ایجاد شده است، موسیقی لسآنجلسی دارد درش تخته میشود، خب همین کنسرتهایی که برگزار شد و آلبومهایی که به بازار آمد خیلی کمک کرد حالا اگر با رعایت خط قرمزها اجازه بدهند که ما کلیپ بسازیم و از تلویزیون پخش بشود، قطعا کمک شایان توجهی به موسیقی خواهد شد. یک برنامه موسیقیایی آن هم در موقع تحویل سال مصداق با یک گل بهار نمیشود است و اتفاق خاصی روی نمیدهند، درواقع من بهواسطه دعوت آقای کیمیایی به سینما آمدم و از آن پلی برای موسیقی ساختم.
چرا با بهرام رادان و حامد بهداد تدارک یک فیلم موزیکال را نمیبینید، حامد بهداد در نارنجیپوش، رگههای کوچکی از این کار را به نمایش گذاشت.
چرا، ما با چند فیلمنامهنویس و کارگردان در این باره جلسه گذاشتیم، فیلم موزیکال نیاز به تصویرهای سوررئال دارد که هزینهبر است، اینکه شما بیایید و یک فیلم موزیکال را بهصورت یک کنسرت برگزار کنید، قطعا مسخره خواهد شد.
منبع:روزنامه آسیا

تا بعد کنکور نیستم
سال نو همگی پیشاپیش مبارک
فعلا گوبای

talayeh آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
قدیمی ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۵۰ بعد از ظهر   #16 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

*Silver Sun* آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

دوسش دارم صدای رضا یزدانی خیلی قشنگه

____________: توصیه می کنم :______ : رمان در حال تایپم :
بهشت برزخی.شاهزاده ی گوتیک.مرد باش.___ آقای نازنین
ساکت که می شی؛ میذارن پای جواب نداشتنت، عمرا بفهمن داری جون می کنی تا حرمت ها رو نگه داری…

بیا به جرم عاشقی بکش منو، نرو____نگاه کن این تن نحیف و زار و خسته رو
تو رو به جون خاطرات خوبمون بمون____تو رو به جون خاطرات تلخمون نرو
بیا و راحتم کن از نگاه آدما____نذار بگیره دامنم رو آه آدما
بگو چرا باید بسوزه لحظه های من____ به خاطر نگاه اشتباه آدما
*Silver Sun* آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۸ بعد از ظهر   #17 (لینک مستقیم)
کاربر عادی

فزيبا آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

اين همه رنجي كه دنيا بر دل ما مي كند بر دل هركس كند، او ترك دنيا مي كند

با خودم گفتم كه فردا ترك دنيا ميكنم چو به فردامي رسم، امروز و فردا مي كنم
فزيبا آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۳ قبل از ظهر   #18 (لینک مستقیم)
Banned

.Mania. آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

یعنی من عاشقشم............محشر می خونه.....بوف کور....دختر کفش کتونی.....سیم آخر یا همون تهران طهران ....کافه نادری.....کافه بهشت............همشونو می دوستم....چرا آلبوم نمی ده بیرون؟
.Mania. آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
قدیمی ۲۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ بعد از ظهر   #19 (لینک مستقیم)
کاربر عادی

ab soroush آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

اگه عاشقت نبودم پا نمیدادا این ترانه
بیخیال بد بیاری زنده باد این عاشقانه...
ab soroush آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۲۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۸ بعد از ظهر   #20 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای

ثـمیـن آواتار ها

ثـمیـن به Yahoo ارسال پیام
بدون امتیاز  0 امتیاز     

مـنـم دوســش دارَم !
چـون صـداش خـاصــــه و سـبکـشـم خــاصــــه !

[ پـــرتـو ] . . . ! :)

توصیه می شــود ..

[ تـــلخ تــــر . . . ]

ثـمیـن آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

برچسب ها
25», «ساعت, آلبوم, آینده, اختصاصی, از, امضایم, با, به, بهانه, بیوگرافی, جدیدش, حسنی, خاص, خواننده, خود, خودم, دارم, درباره, دیگر, را, رضا, روی, زندگی, سینماست, عشق, فراموشی», مصاحبه, مفصل, من, منتشر, مهر, می, میشود, نسب, نیما, هستم, هفته, و, يزداني, گفت, گفتو, گو, گوی, گوید, یزدانی

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش

UP/Down مجوز های ارسال و ویرایش