ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
مخصوص تبلیغ رمان کاربران سایت 98یا
asiatech

bamilo

نودهشتیا
فید آر اس اس

نظرسنجی: پست مخصوص تبلیغ رمان کاربران 98یا رو چطور ارزیابی میکنید؟

این یک نظرسنجی عمومی است . کاربران دیگر می توانند انتخاب شما را شماهده کنند

صفحه 1 از 72 12345112651 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 716
  1. Top | #1

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    2.16
    تشکر از کاربر
    31,323
    تشکر شده 1,313,076 در 4,673 پست
    حالت من
    Deltang
    اندازه فونت

Smile مخصوص تبلیغ رمان کاربران سایت 98یا

سلام خدمت کلیه ی کاربران عزیز:
    اول از همه عرض کنم اگر این پست مفید نیست و خوب نیست و خلاصه تکراریه و این حرفها... از مدیران خواهشمندم زحمت حذفشو بکشن...
    این تاپیک و گذاشتم به دو دلیل:
    دسترسی راحت دوستان خواننده به رمانهای نوشته شده توسط کاربران .... البته چنین تاپیکی هست: رمان های نوشته شده توسط کاربران

اما این تاپیک تقریبا همه چی و باهم خواهد داشت... البته اگه دوستان تمایل داشته باشن.... و اینکه چون طبق نظرسنجی : چرا رمانهای نوشته کاربران سایت زیاد طرفدار داره؟؟؟؟
    رمانهایی که کاربران زحمت میکشند و مینویسند...یعنی طرح خودشون هست... والبته بدون سانسوره... بیشترمورد توجه خوانندگان قرار گرفته ... و اینکه وقتی یه نویسنده ی تازه کار شروع به نوشتن کرده... و اونو با هزار زحمت تایپ میکنه و تو سایت میذاره... چرا فقط نیم خط تشکر؟؟؟
    خودمم از این قاعده مستثنی نیستم... حالا کی گفته اصلا من خودم و حساب کنم؟
    مطمئنا هر قصه ای ارزش یک مرتبه خوندن و داره...
    این تاپیک صرفا جهت تبلیغ رمان / داستان / قصه هایی که کاربران عزیز سایت محترم 98یا مینویسند هست... و بقیه ی دوستان میتونند با توجه به توضیحات رمان دلخواهشون و بر اساس اولویت انتخاب کنن و بخونن و لذت ببرن...
    با تاپیک امار کتابهای سایت متفاوته... پس لطفا داستان دیگر نویسنده ها رو قرار ندید... فقط نوشته های خودتون...فقط کاربران نویسنده میان و توضیح کوچیکی راجع به رمانشون میدن... بقیه هم با توجه به توضیحات اون داستانی که مد نظرشونه انتخاب میکنن... میخونن و قطعا لذت میبرند.
    کور از خدا چی میخواد؟ یه جفت چشم بینا... ما تازه کاران هم جز اینکه قصه هامون خونده بشه و نظرو نقد دوستان و بدونیم برای بهتر شدن... چیز دیگه ای نمیخوایم... حالا من چرا خوشحال خودمو قاطی نویسنده های برجسته ی سایت میدونم... نمیدونم...
    من یک هفته است دارم روش کار میکنم... نه اینکه میخوام اتم بشکافم ... ولی خدا وکیلی خیلی وقته تو سرمه... کلی هم نکته جمع کردم برای تبلیغات بهتر.
    این چند تا نکته رو هم بی زحمت در نظر داشته باشید:
    ***این تاپیک صرفا جهت تبلیغ رمان کاربران سایت 98یا است... ربطی به کاربران دیگر سایتها که فلان رمان و نوشتن و ننوشتن نداره... میدونم چند تا از دوستان رمان برخی از دوستان دیگه روتایپ کردن و در سایت موجوده... اما این تاپیک فقط برای نویسنده های عضو 98یاست که رمانشونو بی منت و بی هیچ توقعی جز یه تشکر ناقابل و یه نقد کوچیک در سایت قرار دادن...و تمام...
    ***هرکسی رمانی که خودش نوشته رو تبلیغ کنه...بی زحمت...
    ***خودخواه باشید فقط از رمان خودتون تعریف کنید و کاری به رمان بقیه نداشته باشید...
    ***دوستانی هم که نویسنده نیستند لطفا از ارسال پیام تشکر و غیره در لابه لای تبلیغات خودداری فرمایند... نظری انتقادی داشتن به من حالا تو بازدید یا خصوصی بفرمایید قطعا عمل میکنم.
    ***هررمانی که کاربران عزیزنویسنده زحمت نوشتنشو میکشند... چه تموم شده چه نشده... میتونن برای تبلیغش اینجا پست بدن.
    من بازم بگم این پست مخصوص تبلیغ هست...

چند تا نکته هم هست که برای تبلیغات رمان لازمه... یعنی دوستانی که افتخار میدن و این تاپیک و برای تبلیغ رمانشون انتخاب کردن... قطعا خوندن موارد زیر خالی از لطف نیست. البته پررو گری این بنده ی حقیر رو ببخشید... اما به نفع دوستان نویسنده و رقیبان نوبلی بنده است.به خدا راست میگم...
    نکات نسبتا اجباری:
    1- هر کاربر عزیز نویسنده موظفه فقط رمانی که خودش نوشته رو تبلیغ کنه...
    لطفا / بی زحمت / خواهشا از قرار دادن رمان دوستان خودداری فرمایید... خوشحال نیاید ... نگم بقیشو!
    2- نوشتن خلاصه ی داستان ضروری است.
    3- نوشتن نوع نثر داستان ضروری است. منظور اینکه راوی چه کسیه؟ دانای کل... اول شخص یا تلفیقی...
    4- نوشتن فضای داستان ضروری است.
    منظور اینکه جز کدوم دسته است؟
    سیاسی – اجتماعی – عاشقانه – کمدی – ماورایی – جنایی – و . . . اگر تلفیقی هست اینطوری بنویسید:مثال: عاشقانه – جنایی
    5- لینک اصلی رمان لطفافراموش نشه ... اگر لینک نقد هم داره... اون رو هم حتما حتما حتما قرار بدید.
    6 - در صورتی که داستان شما به سلامتی میمنت تموم شده...حتما حتما حتما حتما لینک دانلود نسخه ی پی دی اف و جاوا رو قرار بدید.
    در صورتی که هنوز تموم نشده و پست تبلیغ و فرستادین بعد از اتمام کار پستتونو ویرایش کنید و لینکهای مورد نظر و قرار بدید. از ارسال پست جداگانه خودداری کنید... چون لینک کتاب تمام شده نوشته ی کاربران موجوده.
    7- لطفا همه ی رمان ها و داستان هاتونو یکجا جمع کنید و در صورت شروع قصه ای جدید لطفا صفحه ی قبلی رمان تبلیغ شده رو بنویسید... مرسی.منظم میشه بهتره... اون وقت من نوعی اگر از سبک شما خوشم بیاد هی میون صفحات گم نمیشم تا تک تک رمانهاتونو پیدا کنم...
    8 - اگر یک داستان بیش از یک نفر نویسنده داره ... همه پست تبلیغ ارسال نکنن... مرسی.
    9- لابه لای پستها کاربران دیگه پیام ارسال نکنن... مرسی...
    10- تشکر و امتیاز به پست ارسالی نویسندگان محترم یادتون نره - شرکت در نظر سنجی فراموش نشه...

11 - هر نویسنده برای هر کتابش فقط یک پست می تونه ارسال کنه.
    12 -هر کسی که کتابش رو قبل از تموم شدن می ذاره. بعد از اتمام کتاب پستش رو ویرایش کنه و اطلاعات رو تکمیل...
    13 -و برای تاکید بیشتر پستهایی که کتاب در اون کتاب طبق شرایطی که در پست اول گفته شده گذاشته نشند حذف می شند. همینطور هر پستی که کابران غیر نویسنده خود کتاب بذارند و یا کتابی که مربوط به کاربران سایت نباشه.

نکات اختیاری:
    در صورت تمایل میتونید شعر، مقدمه ،جمله ای که نوشتید و در رمانتون هست ... در سایر توضیحات قرار بدید.
    درست مثل تبلیغ فیلمها که نقاط اوج خنده و گریه و دعوا رو تیکه تیکه نشون میدن... شما یه قسمت و بنویسید.
    در صورت تمایل اسم شخصیتهای اصلی و بنویسید... و بیان کنید قصه از زبان پسر هست یا دختر... قهرمان اصلی وبه نوعی معرفی کنید...البته خیلی کوتاه...
    قصه تونو لو ندین ها...
    دوست داشتید میتونید در حد نیم خط از رمانتون تعریف کنید... مهیج... فضایی جدید... تا به حال این طرح را نخوانده اید... چنین چیزهایی...
    این تیترایی هست که اگه پاسخ بدین... خیلی در تبلیغ رمان و جذب مشتری...منظور خوانندگان عزیز است...بیسیار بیسیار اثر داره.
    نام رمان :
    خلاصه:
    لینک اصلی :
    لینک نقد:
    لینک پی دی اف / لینک جاوا به ترتیب:
    تعداد صفحات:
    مضمون و نوع نگارش :
    سایر توضیحات:
    - - - - - - - - -
    اینم قصه های این حقیر:
    همه ی هستی من
    خلاصه: همه ی هستی من در رابطه با دختری است که با تمام غرور و تکبرش عاشق پسری از هم کلاسی هاش در دانشگاه میشه و در صدد اینه که حس عشق اونو بیدار کنه و در این بین اتفاقتی که میفته و زندگی ادمهایی که با این دو نفر در ارتباط هستند پایه های قصه رو تشکیل میده...
    لینک اصلی:رمان همه ی هستی من | sun daughter48 کاربر انجمن
    لینک نقد:همه هستی من | sun daughter48 کاربر انجمن | معرفی و نقد کتاب
    لینک پی دی اف و جاوا به ترتیب: دانلود رمان همه هستی من sun daughter / رمان همه هستی من | sun daughter (مخصوص موبایل)
    تعداد صفحات:355
    مضمون و نوع روایت به ترتیب: اجتماعی - عاشقانه / تلفیقی: اول شخص و دانای کل
    سایرتوضیحات: شخصیتهای اصلی : مانی و هستی...

زندگی یعنی من،
    زندگی یعنی تو،
    زندگی یعنی ما ، و یکی گشتن با همه ی آنچه که هست ،
    مثل دریا با رود،مثل آتش با دود،
    و خدا را دیدن ، واز او پرسیدن،
    راز این عشق که می سوزاند، همه ی هستی من را هر دم
    --------------------------------------------
    راننده سرویس
    خلاصه:چهارتا دختر دبیرستانی که دوستای چندین و چند ساله هستن.... و هم رشته در یک دبیرستان درس میخونن... بعد از گذشت شش سال رفاقت و همکلاسی بودن... کلاسهاشون دو به دو عوض میشه ... و راننده سرویس سابقشون هم روز بعد میره... و راننده ی جدید که یه پسر جوونه و...
    لینک اصلی:راننده سرویس | sun daughter48 کاربر سایت
    لینک نقد:معرفی و نقد رمان راننده سرویس | sun daughter کاربر انجمن
    لینک پی دی اف و جاوا به ترتیب: نامعلوم... هنوز تموم نشده...
    تعداد صفحات:نامعلوم... هنوز تموم نشده...
    مضمون و نوع روایت به ترتیب: اجتماعی-عاشقانه / دانای کل
    سایرتوضیحات:شخصیتهای اصلی : سورن –ترانه –سحر –پریناز –شمیم -فرزین...
    پسر جوانی پشت فرمان نشسته بود...صورتش گرد و استخوانی بود با موهای مشکی که کمی جعد داشت ویک طرفه روی پیشانی اش ریخته بود و چشمهایی ابی روشن ، پوستی سفید و بینی گوشتی کوچک ولبهای صورتی رنگ وچانه ای خوش ترکیب...
    ترانه با لکنت گفت: ب .... بب....خشید....فک...فکر کنیم اشتباه سوار شدیم...

ویرایش توسط SunDaughter☼ : 1390,03,10 در ساعت ساعت : 15:45
    و... تمام می شود | تایپ * * * و... تمام می شود ! | نقد و بررسی

زمانی که ما همواره در پیرامون خود افراد مشخصی را ببینیم احساس می کنیم

که آنها بخشی از زندگی ما هستند و چون بخشی از زندگی ما می شوند
    سرانجام تصمیم می گیرند که زندگی ما را تغییر دهند
    و اگر آن گونه که آنها آرزو دارند نباشیم از ما ناخشنود می شوند.
    توصیه : او دوستم نداشت | طلوع از مغرب | بن بست | آینه ای در برابر آینه ات میگذارم | شکست حباب | دچار | روزگار وصل
    دل نوشته : O0pS | از من به من رسیدن | لطفا بخندید | عقب کشید | مراقب خودت باش | پیشرفت | یادش به خیر | حک | برای همسرم امیر | قلبم در حوالی تو می تپد | پریا | برای دخترم | سکوت خاکستری | نارنجی | دوره ی ارزانی است | اسمشو بذارید خورشید
    رمان نوشته: همه ی هستی من: pdf . jar . نقد |راننده سرویس:jar. pdf .نقد|نوتریکا1: jar . pdf. نقد|نوتریکا2: jar. pdf .نقد|خط هشتم: pdf. jar. نقد|زندگی غیرمشترک: pdf. jar. نقد|پدرخوب: pdf . jar.نقد|من تواودیگری: pdf . jar. نقد|روزان دیروزم: .pdf . jar.نقد|دردَم: pdf . jar .نقد | رسوب: تایپ
    رمان مشترک نوشته: مرد کوچک: pdf . jar. نقد |انتی عشق : pdf . jar . نقد |قایمکی :pdf . jar |حکم دل: تایپ

2. 710 کاربر از پست SunDaughter☼ تشکر کرده اند .

!!!H-Aram , !i!elham!i! , !قفس باران! , # NEGAR # , #Dayana# , #لـــــــــیلا . م # , #مریم# , $*~fire~*$ , $~roya~$ , "Elnaz" , "Giti" , "غریبه آشنا" , * sogi jOoOn * , * ترنم بهار * , * م .عباس زاده* , *** بهار نوری *** , **roksana** , **sevdayi ** , **Silver Star** , **سولماز** , *almas* , *alonegirl* , *emo girl* , *Fatemeh.K* , *H@sti* , *Laya* , *Leila* , *mahsa* , *mhm* , *MINA * , *parnian* , *rainbow* , *sharmin* , *Silver Sun* , *sorme* , *TARA* , *~MoonGirl~* , *~SETAREH~* , *تینا* , *سورن* , *مائده* , *یاقوت* , +Lily , -2nya- , -Farimah- , -Niloufar- , -ShaDi- , -نازلی- , . ماه بآنو . , ...ARAD... , ...bahar , ..p.e.g.a.h.. , ..sky.. , .3pid. , .:aida:. , .:MaedeH:. , .:matin:. , .Anahit. , .ARAM. , .arsana. , .Baharak. , .Dreamy-girl. , .LiLiM. , .Mania. , .MOHABBAT. , .MojGan. , .Monire. , .nahid , .SaInA. , .yasmin , .دلآرام. , .سیاوش. , .هازال. , 1999samar , 33ote_ir , :.: aTLaS :.: , ==== , a2sa maingirl , abby7 , adri , afra_h , afroz99 , aida.em , aidai , Aji_TanNaZ , alizee , Alma77 , alonegirl , amazing-girl , ana23 , Anahel k , anahita MA4 , ana_b , ANDREA , angelic , anital , ANTIFA , ArAm SwEeT , architect_shima , arefe ... , Arezoo Khanoom , Arezoo*~*r , arezoue , aria-69 , arnavaz , arqavanii , ART!ST , Artemisa , asal*shimist , asal-1412 , asal_7 , asal_cheshmak , ashk eshgh , ashnawriter , ashoka , asma-m , asoodeh , atish69 , atra77 , avazkhamoosh , Ayda_alone girl , Ayda_dh , Az@de , azadehh , b.maryam , Babak , babasi , bahar fol , BaNO0 , Barane Gham , beheshte20 , behi_aquarius , behnaz98 , bella persiana , best g!rl...SH , bianazaninam , Black wolf , Blue Ocean , breathe , chap dast , cheeky parrot , cheshmaloo , Chiksay , chrysalis , Dark Star27 , DarkBlackRose , darya... , dDorsa , delafruz.88 , diablo8888 , Diana94 , diba75 , dokhtare khial , Doni.M , Donya-70 , Dr.zh92 , Dreαmer , earth girl , EasternStar , eglantine-m96 , elahe.goddess , Elahe41 , elahe70 , elahem , Elen , Elena* , elnaz 90 , elnaz89 , erwin , esfahan1990 , Eternal lover , Eyes Wide Shut , F . Kh , F.A-01 , f.barani , faezeh97 , FAH!ME , Fahimeh.tourani , faryad(sf) , fArzane.Far , fati79 , fatima32 , fatima_59 , fatima_ss501 , fazijooon , feedback , feloor , fereshte.h , fereshteh27 , foro0ghi , foruzan.v , f_venus_74 , ghazal ghazal , ghazal1252 , ghazale96 , ghazalghazal , ghorobe eshgh , gogoli , goliya sepahan , goominam , gorestan man , gracious , Gumiho , hadis joojooo , hadis_s , Hamraz 97 , hanajigh , hana_89 , Haniday , haniie , haniyeh120 , hannah , hany666 , harimeshgh , harki00 , hasrate man , hasti-2012 , haveking , hedie9390 , hedieh2000 , hesaneh , hese_gharib , HINA , hiva , hoda_f1 , homaa , honey_x , Hoopoe , hooriehgholami , hoorra , hotsummer001 , ialda , icegirl_90 , IRAN77 , jagali , jess!can!lz , Jessus , jo-jo , kaktoos , khale rize , Khale.Ghezi , Khate Siah , KHJ.N , Kiana S , kimia jooon , kindness , kr@m.R@ , kurda smahlt:< , Lady Justics , libra272 , Lida.Sh , lili 76 , liraya , liuana , Lord Of Fear , love-rain , lمهرنوش ... , M mehrane , m-sh77 , m.goli1378 , m@ryam_72 , maede70 , maede78 , Maedeh , maedeh love , Maedeh.h , maedeh7389 , mahana1 , mahbob_sh , mahdiehhjz , Mahdis 77 , Mahed , mahgol92 , mahnazmom , mahsa tanha , MAHSA1380 , Mahtab 75 , mahtabiii75 , Mahya 84 , Majnon leili , makhmal_66 , malihe ranjbar , malihemobini , malkusha , mally , MANNA.INNA , mansooureh , MARDE_TANHA , Mariiiiii7 , MARYAMGOL , masikhanoom^_^ , ma_na , mdsn1999 , MEHRABON-E , mehrnusheh , melani* , metropolis , min00o , Mina , mina-ava , mina68 , mina87 , mina91 , minimona , Misha73 , mishapasha , misha_porro , miss sepid , miss.sport , miss_die , miss_mass , mk70 , mohadeseh_22 , mojgan am , mokmor , moni71 , moonlight79 , mrkh792 , ms.sana , n!loof@r , Nafa3 Hamatonam , nafas75 , NAFAS76 , Nahid72 , nairika , nancy.s , Nasim.BH , nasim1768 , nasrin44 , nastaran_702 , natalia , NAVA22 , Nayiri , nazgoli71 , nazi1 , nazy.r , naz_goli , neda.y , negin-joon , negin.nixnix , Nelson , nia12 , niayesh_s.s , niazruby , Niki.f , niloo aysen , nm98 , nojan , No_1 , nrezaii , nutty , p.a.r.i.s.a , p@rn@z , paliz-sm , pani.moghaddam , pante a 74 , paparoos , paradise , paramour , pardiis , parisa rz , parisa2000 , ParMoun , parshan 77 , patrin , patrishiya , Pegahツ , pointeh , punio , PUPU , pure13 , p_f_p , P_YoonA , R*A*Z , R.A.H.A , RAHA.D , Ramaan , Ramin_Zand , ranger holly , ratanaz , raz gol , REAL LOVE , Real*Love , red90 , redmoon333 , reyhaneh 78 , Reyhaneh0_o , reza9 , Rha.sh , RoOz GoL MaN , roya e man , roya1365 , royamehraban , rozita maryam , saba1324 , saeideh sb , saghar8759 , saghi.m , saghigol , saha.a , Sahar-Mayeli , Sahar.M , sahar100 , sahari* , sahely , sama33 , samandf , samaneh73 , samim , SAMIRA BANOO , samira75 , Sanaz khani , sanaz.p , sando , sania555 , sapidkooh , sara*vooroojak , sara.HB , sara.R , sara51 , sarabest , Sarah* , Selena 650 , selenaG , selina63 , selocan , Sepid , Sepideh-75 , setareh. , sevin jooni , SH.Z , sh1998 , Shabah eshg , shadi googooli , shadi.d.h , shadow_das , shaghayegh.t6 , shaghhayeghh , shahtut , shakiba_2510 , shakil73 , shanti , sharmina , sheyda-1990 , Shideh.sh , shinigami , shiva joon , shiva-68 , shiva217 , shkool-2st@r , siah , sibsorkhhava , siima , SKY GIRL , sly&spy , sobdaughter , sogol_e10 , soha 20 , soheilam , Sokout , sokute samira , sollmaz , SoN!A , soroush-007 , sotazi , Patient.Stone , sozy , SP2000 , Specialstar , ssssoha , Star inferNal , Star_69 , stiv , sunthin , susan1 , sushiyant11 , Sutra , sydney , sαвα , tainaaaa , talayeh , taraneh24 , taty9918 , TAWNY , Tikooli , ti_na60 , tondar1365 , tornado.n , unique_fh , Universe95 , VAHIDEH / P , white-sky , XtavanaX , XXNightAngelXX , Y.a.k.h , Y@Li-Jj , yada , yas moongirl , yasam , yasamin_34 , yase sefid , yasi 28 , yoon eun hye , z1378 , ZAHRA*N , zahra.gb76 , zahra97 , zahrataraneh , Zahra_niki , Zanessa , zarin , zdragon , ZeZe*gooloo , zizi.m , zm.matin , _BAHRAM_ , _SarA_ , _TarlaN_ , _ماهک , |SarA_S| , ~ MisS Fati ~ , ~ nikoO ~ , ~ فائزه ~ , ~...LoOsindA...~ , ~2ne2~ , ~@Cm~ , ~ELAHE~ , ~fatemeh69~ , ~kimia~ , ~Magic Life~ , ~MoZhDeH~ , ~pani~ , ~parastesh~ , ~Samaneh~ , ~SariR~ , ~Sepideh_farhadi~ , ~shahrivar~ , ~shokuh~ , ~sky angel~ , ~Snowy G!rl~ , ~شب خیس~ , آونــــد , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ·•● samir ●•· , ×Mahdis× , ×سپنتا× , ˙·▪●Nilsa●▪·˙ , М⊙йД , آبی استقلال , آتای , آتوسا رضایی پور , آزالیا , آلاشین , آلالي , آناهیتا ش..ن , آنـــشرلی , اترون , ارام62 , ازی بازی , اسماء کرمی پور , اسپازيا , الهه شرقی14 , اميدوار , انائل , اهریمن چشم زرد , ایرسا01 , ایکسا خانوم , باران 69 , باران باقری , باران ستاک , بانو... , بانوی جوان , بانوی شهریور , بهار بارانی , بهارک 1375 , بهبهو , بی بی گل , بی ریا 63 , بیسان تیته , بیــ رنــگــ , تاریشا60 , تنها... , ثـمیـن , جان کریستوفر , جوجو خوشگله , حـسـام*فـیـضـی , خانم فسقلی , خانومی , خوشگلم من , خیر ندیده , دختر مسافر , دخترویروسی , درسام , دلداده , دیبا کیان , رابین * , راز مخفی , رز وحشی , رها در باران , رها_hd , رهایش* , رودنا , زرین دخت , زهرا1372 , زی زی گولو , زیر اسمان شب , ساحلی , سارافاتحی , ساری گل , ساسور , سامیه.ر , ستاره ارزو , سحربانو69 , سرای بانو , سكوت ابريشم , سمانه92 , سمن ناز , سوگلی72 , سپید و سیاه , شادئ , شاهزاده دو رگه , شبنم , شقایق.30 , شقایق98 , شهرزاد.م , شهرناز , شیرین بانو , صعوه , طلوع عشق , طناز مشایخی , طَپش , عاطفه منجزی , عیدی , فارقليطا , فارقلیطا , فاطمه خانوم... , فاطمه سادات ... , فاطمه م.ا , فرشته ملکی , فرنوش فاني , فهیمه62 , لادنی , لیلاحمیده , متولد برج جدی , ملیسا m.n , مموت , مه گل.ب , مهتاب7 , مهسا19 , مونا** , میکی , نارینا.. , نازنین بانو.14 , نازنین جونم , نام کاربری , نرگس جونی , نسرین... , نفسم , نگین فرجام , نیلسا یزدانی , نیلوفر98 , نیکا83 , نیکان , هدیش ج , هفت مقدس... , هلیا11 , همیسا , واران , والا , واله73 , ویولت بودلر , ياابالفضل , پارمیداا , پامچال , پانیا.ف.ن , پدیده , پرستو خانم , پرهوده , پروانه عاشق , پروانه! , پری دخترم , پری88 , پریسا77 , پـردیس , چشم خمار , ژیوار , کایسا , کمیاب , گلشـید , گلنار , یاشمین , یاناک , یلدا فلاح , یگانه_72 , ღ Faranakღ , ღ ghazali ღ , ღ Mahgol ღ , ღPuZzleღ , ᗩηηᗩ , ◀ M i s a N ▶ , ●ʀσzнiиα● , ☂Rain Daughter☂ , ★A N A H I T A★ , ☆ŠŎηIд16☆ , ♥ nazi nazi♥ , ♥شهرزاد♥ , ✖م♥ر✖ی♥م✖ , ✿KhanomGol , ❅●ائــــــــــل آی●❅ , 乃凡卝凡 伬

3. Top | #2

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    0.52
    تشکر از کاربر
    21,339
    تشکر شده 34,340 در 3,294 پست
    حالت من
    Bitafavot
    اندازه فونت

راستی تاپیک بسی بسی خوبیه، ما عقده شده که واسه خودمون تبلیغ کنیم

نام رمان : وفای عهد
    خلاصه: داستان یه دختریه به اسم راحیل که با پسرداییش به اسم علیرضا در گذشته خیلی صمیمی بودن و بنا به دلایلی که خودش نمیدونه این دوستی بهم میخوره و از هم متنفر میشن، البته از نظر راحیل علیرضا مقصره، چون به جرم نکرده ازش متنفر شده و خردش کرده، بعد در طول داستان راحیل به علیرضا دل میبنده و سر و کله ی شخص دومی به اسم فرزاد هم پیدا میشه و....
    لینک اصلی : رمان وفاي عهد | yasmin2000 کاربر انجمن
    لینک نقد: وفای عهد | -yasmin- کاربر سایت | معرفی و نقد کتاب
    تعداد صفحات: 316
    مضمون و نوع نگارش :عاشقانه-کمدی-چندجا هم چندتا نکته 30یا30 داره- اول شخص هم راوی داستان هستش
    سایر توضیحات:آقا کلاً خیلی رمان قشنگیه. اصلاً این رمان اگه چاپ میشد پرفروش ترین کتاب سال میشد. با یه قلم روون و سبک عامیانه. خدایی عشق میکنین اگه بخونین

نام رمان : شکوفه ی اشک
    خلاصه: داستان یه دختری به اسم ملودی که ... (یه جورایی نمیتونم خلاصش رو بگم)
    لینک اصلی :شکوفه ی اشک
    لینک نقد:شکوفه ی اشک | angelic کاربرسایت نودهشتیا | معرفی...
    تعداد صفحات: نامشخص
    مضمون و نوع نگارش : عاشقانه-کمدی-خانوادگی اول شخص
    سایر توضیحات: به نظر خودم خوبه، یعنی فکر میکنم از وفای عهد قوی تره،با اینکه وفای عهد طرفدارش بیشتر بود. سبکش هم مثل همونه، اما با موضوعی کاملاً متفاوت.
    کلاً اینم کتاب محشریه

............................................
    اگه چیز دیگه ای باید بگم بگو
    ویرایش توسط angelic : 1390,02,18 در ساعت ساعت : 12:51
    گاهـی وقت ها فقط باید ساکــت بشی ؛ چیزی شبیه خفه شدن!!!
    ...
    دیـگران را همانـگــونه که هسـتند بپذیریــد!

4. 273 کاربر از پست angelic تشکر کرده اند .

#مریم# , $~roya~$ , * :..leila..: * , * ترنم بهار * , **Silver Star** , **سولماز** , *alonegirl* , *fatemeh* , *Fatemeh.K* , *H@sti* , *parnian* , *shakiba* , *TARA* , *سورن* , +Lily , -2nya- , -Farimah- , -ShaDi- , -نازلی- , ...bahar , .:aida:. , .Anahit. , .ARAM. , .arsana. , .LiLiM. , .MojGan. , .Monire. , .سیاوش. , 33ote_ir , ==== , abby7 , afroz99 , Aji_TanNaZ , alizee , alone nurse , alonegirl , ana_b , anital , anna320 , aqua , architect_shima , Artemisa , ashnawriter , ashoka , asoodeh , avazkhamoosh , Az@de , Babak , babasi , behi_aquarius , behnaz98 , bella persiana , Black wolf , breathe , delasa3 , diablo8888 , dokhtare khial , Donya-70 , eglantine-m96 , elahe.goddess , elahe70 , elnaz 90 , elnaz89 , erwin , Eternal lover , faezeh97 , FAH!ME , farideh_h1366 , fatima32 , fatima_59 , fazijooon , feedback , ghazal ghazal , goliya sepahan , gorestan man , hadis joojooo , hannah , harimeshgh , hasti59 , haveking , hedie9390 , hedieh2000 , hiva , homaa , honey_x , Hoopoe , hooriehgholami , IRAN77 , jagali , jess!can!lz , Khale.Ghezi , Khate Siah , Kiana S , kimia jooon , kurda smahlt:< , Lida.Sh , lili 76 , liuana , lمهرنوش ... , M mehrane , m-sh77 , maedeh love , Maedeh.h , mahbob_sh , mahdiar , Mahed , mahla.r , mahnazmom , mahsa khatoon , mahsa tanha , mahsa1490 , mamorin , Mar*Mar banoO , mdsn1999 , MEHRABON-E , mehrnusheh , Mina , mina68 , mina87 , mishapasha , misha_porro , Miss.Aima , miss_mass , ms.sana , n!ika , Nafa3 Hamatonam , Nahid72 , nairika , nastiya , natalia , nazgoli71 , nazy.r , negin-joon , neshan , niazruby , niloofarafoolin , NILOUFAR , nrezaii , nutty , pani.moghaddam , paparoos , paradise , ParMoun , patrin , R*A*Z , Ramaan , REAL LOVE , Real*Love , red90 , redmoon333 , Robin Hood , roya e man , roya1365 , rozi-91 , saba_bad , saeideh sb , saghi.m , sahar ss , sahely , sama33 , samandf , sanaz.p , sang_e_saboor , sania555 , sara.R , sara51 , sara_n , Selena 650 , selina63 , sh1998 , shadi.d.h , shaghhayeghh , shakiba_2510 , sheida98 , Shideh.sh , shiva joon , shkool-2st@r , siah , sibsorkhhava , ~sky angel~ , sobdaughter , sogol_e10 , soha.f , Sokout , Star_69 , stiv , SunDaughter☼ , sunthin , Sutra , sydney , tainaaaa , taraneh24 , taty9918 , TAWNY , Titania1273 , tondar1365 , white-sky , XXNightAngelXX , yada , yasam , z1378 , zahra97 , zahrataraneh , Zahra_niki , zarin , zdragon , ziZi @ M , zm.matin , _TarlaN_ , |SarA_S| , ~2ne2~ , ~@Cm~ , ~fatemeh69~ , ~Magic Life~ , ~shahrivar~ , ~shokuh~ , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , آبجی نیلوفر , آرامیس23 , آنـــشرلی , ارام62 , انائل , ایکسا خانوم , بهبهو , بی بی گل , تاریشا60 , تنها... , ثـمیـن , جان کریستوفر , خانم فسقلی , درسام , دیبا کیان , رابین * , راز مخفی , رها_hd , زرین دخت , زهرا.الف , ساحلی , ساسور , سرای بانو , شبنم , شقایق98 , شهرناز , شیرین بانو , طلوع عشق , عاطفه منجزی , فارقلیطا , فاطمه م.ا , فرنوش فاني , مژگان بانو , نام کاربری , نرجس خاتون , نسرین... , نگین فرجام , نیلوفر98 , نیکا83 , نیکــی , همیسا , واران , والا , واله73 , ياابالفضل , پرستو خانم , پری دخترم , گلنار , یگانه_72 , ღ ghazali ღ , ღ Mahgol ღ , ᗩηηᗩ , ☂Rain Daughter☂ , ★A N A H I T A★ , ☆ŠŎηIд16☆ , ♥Arezoo

5. Top | #3

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.44
    تشکر از کاربر
    25,999
    تشکر شده 35,573 در 3,601 پست
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

نام رمان :تبسم
    خلاصه:
    تبسم که یه دختر پرانرژی وشیطونه...عاشق پسری به اسم امید میشه امیدم همین طور...تبسم با دوستش مارال میرن شمال پیش مادریزرگ مارال کـــــــــــه....اصل داستان از شمال و اتفاقاتی که اونجا براش پیش میاد شروع میشه!
    لینک اصلی :
    رمان تبسم | azade.777 کاربر انجمن
    لینک نقد:
    تبسم | azade.777 کاربر انجمن | معرفی و نقد کتاب
    تعداد صفحات: معلوم نیس
    مضمون و نوع نگارش :عشقی_ترسناک..البته اگه بتونم اون طوری که خودم می خوام درش بیارم..داستانم از زبون تبسمه...یعنی اول شخصه
    سایر توضیحات:این داستان اولین کارمه ومطمئنم خیلی ایراد داره...از دوستان می خوام که اگه لطف کردن و خوندن حتما نظرشونو به خودم یا تو تاپیک نقدش بگن
    ویرایش توسط Az@de : 1390,02,18 در ساعت ساعت : 13:13
    مشکلم وقت بدو تلخی ایام نیست ,مشکلم پوشوندن پینهٔ دستام نیست ,مشکلم نون نیست آب نیست برق نیست...مشکلم شکستن طلسم تنهاییست...

6. 190 کاربر از پست Az@de تشکر کرده اند .

$~roya~$ , * sogi jOoOn * , * ترنم بهار * , **Silver Star** , **سولماز** , *alonegirl* , *dina* , *H@sti* , *parnian* , *TARA* , +Lily , -2nya- , -Farimah- , -ShaDi- , -نازلی- , ...bahar , .:aida:. , .Anahit. , .arsana. , .LiLiM. , .MojGan. , .Monire. , .سیاوش. , 33ote_ir , abby7 , afroz99 , alone nurse , alonegirl , Amirsam1 , ana_b , angelic , anital , ashnawriter , ashoka , asoodeh , avazkhamoosh , babasi , behi_aquarius , bella persiana , diablo8888 , diba75 , dokhtare khial , eglantine-m96 , elahe.goddess , elahe70 , elnaz 90 , elnaz89 , Eternal lover , faezeh88 , faezeh97 , FAH!ME , Fall Again , farideh_h1366 , fatima_59 , feedback , ghazal ghazal , ghazale96 , ghazalghazal , goliya sepahan , gorestan man , hannah , harimeshgh , hasti59 , hiva , homaa , honey_x , IRAN77 , jagali , jess!can!lz , Khale.Ghezi , Kiana S , kimia jooon , kurda smahlt:< , Lida.Sh , liuana , M mehrane , m-sh77 , maedeh love , Maedeh.h , mahbano , mahdiar , Mahed , maryam1 , MEHRABON-E , mehrnusheh , Mina , mina87 , misha_porro , mokmor , ms.sana , Nafa3 Hamatonam , Nahid72 , natalia , nazgoli71 , nazy.r , negin-joon , niazruby , NILOUFAR , nojan , nrezaii , nutty , paradise , ParMoun , patrin , R*A*Z , REAL LOVE , Real*Love , red90 , redmoon333 , roya e man , roya1365 , rozi-91 , sama33 , samandf , sanaz.p , sara.R , selina63 , sh.mrjan , sh1998 , shadi.d.h , shaghhayeghh , shakiba_2510 , shiva joon , ~sky angel~ , sobdaughter , sogol_e10 , soha.f , Sokout , Star_69 , stiv , SunDaughter☼ , sydney , taty9918 , TAWNY , tondar1365 , white-sky , XXNightAngelXX , Y.a.k.h , yada , yasam , z1378 , zahra97 , zahrataraneh , Zahra_niki , zarin , ~fatemeh69~ , ~Magic Life~ , ~shokuh~ , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , آرامیس23 , آنـــشرلی , ارام62 , انائل , ایکسا خانوم , بهبهو , بی بی گل , تاریشا60 , تنها... , ثـمیـن , جان کریستوفر , خیال غزل , درسام , راز مخفی , رودنا , ساحلی , شاه توت , شبنم , شهرناز , شیرین بانو , طلوع عشق , عاطفه منجزی , فرنوش فاني , نسرین... , نگین فرجام , نیلوفر98 , نیکا83 , نیکــی , همیسا , واران , والا , واله73 , ياابالفضل , پرستو خانم , پری دخترم , گلنار , ღ ghazali ღ , ღ Mahgol ღ , ᗩηηᗩ , ★A N A H I T A★ , ☆ŠŎηIд16☆

7. Top | #4

کاربر متوسط

میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از کاربر
    3,488
    تشکر شده 14,563 در 265 پست
    حالت من
    Ghafelgir
    اندازه فونت

نام رمان :با من مهربون باش
    خلاصه:داستان کمدی –عاشقانه ای است که بین دو دختر ایرانی و یه گروه خواننده معروف اسیا اتفاق می افته
    شخصیت های اصلی داستان دو دختر به نام های سحر و سارا هستن و اعضای گروه معروف ((ss501 ))
    البته این رمان در دو کتاب نوشته شده که کتاب اول اون تمام شد و بچه ها اون رو خوندن و اما کتاب دوم که تازه شروع شده و با اضافه کردن یک شخصیت جدید به نام سوگند ادامه داره و با نام (بذار من اون یک نفر باشم )
    یه نکته رو بگم که اسم این داستان ها از اهنگ های همین گروه گرفته شده .

لینک اصلیرمان با من مهربون باش Please be nice to me | جان کریستوفر کاربر انجمن :
    لینک نقد با من مهربون باش Please be nice to me | جان کریستوفر کاربر انجمن | معرفی و نقد کتاب :
    لینک پی دی اف / لینک جاوا بهترتیب:
    تعداد صفحات:83
    مضمون و نوع نگارش :عاشقانه-کمدی- - اول شخصهم راوی داستان
    سایر توضیحات:برای توضیح بیشتر قسمتی از داستان رو میذارم امیدوارم که خوشتون بیاد

افتاب داشت توی چشمم می زد یه نیم ساعتی بود که منتظر ایستاده بودم هوا هم دم کرده بود و گرم حتی یک نسیم هم نمی وزید داشتم کلافه میشدم گوشی رو از توی کیفم در اوردم و شماره سارا رو گرفتم هنوز زنگ دوم نخورده بود که جواب داد بدون اینکه منتظر صدای سارا بشم داد زدم : سارا خانم کجایی ؟ دیگه از علف رد کرد ه جنگل امازون زیرپام سبز شده کم مونده اینجا رو به عنوان منطقه تاریخی اعلام کنن منم به عنوان فسیل ! صدای خانم رضایی از اون سمت گوشی من میخکوب کرد به پته پته افتادم و به زور و با صدایی که از ته چاه در میومد گفتم : اه خانم رضایی شمایین ؟ شرمنده فکر کردم سارا است . تو رو خدا به دل نگیرین الان نیم ساعت است که منو توی خیابون کاشته . خانم رضایی گفت : نه عزیزم چرا ناراحت بشم مگه سارا رو نمیشناسی نا سلامتی 10 سال است که با هم دوستین عادتش رو نمیدونی ؟ گفتم : حالا خونه است ؟ گفت : نه یه ربع ساعتی میشه که اومده ولی طبق عادت گوشیش رو جا گذاشته گفتم : ببخشین که مزاحم شدم .گفت: نه عزیزم مواظب خودتون باشین . گوشی رو قطع کردم و توی دلم به خاطر اتفاقی که افتاد ه بود به سارا فحش میدادم دیر کردن هیچی ابروی منم پیش مامانتش رفته بود توی همین فکر ها بودم و برای سارا خط و نشون میکشیدم که چشمم به اون دست خیابون افتاد دختر ی داشت بالا و پایین میپرید و دست تکون میداد دختر ریز نقش با پوستی گندمی که همیشه یه کوله پسرونه روی کولش و یک کفش ورزشی پاش بود تا از خیابون رد شد صدای 10 راننده رو در اورد که خانم یواش حواست کجاست الان تصادف میکنی . ولی اون بدون توجه به حرفهای اونا عرض خیابون رو طی میکرد . وقتی به من رسید داشت نفس نفس میزد معلوم بود که با سرعت زیادی اومده رو کرد به من و قیافه مظلومی به خودش گرفت و گفت : سلام سحر جون ببخش ترافیک بود گفتم نمی دونستم از چهار تا خیابون اونورتر اونم با پای پیاده ترافیک هست ؟ نگاهی به من کرد و گفت : معذرت دیر شد .گفتم : گوشیت کو؟ میدونی چقدر بهت زنگ زدم چرا جواب ندادی ؟ با تعجب نگام کرد و گفت : جدی ؟ من نفهمیدم .دست کرد توی کیفش تا دنبال گوشی بگرده یهو گفت : گوشیم گوشیم نیست ! .................
    ویرایش توسط جان کریستوفر : 1390,02,21 در ساعت ساعت : 12:38
    از عشقت به خاطر معشوقت بگذری این یعنی عشق

لینک داستان من:
    بذار من اون یک نفر باشم
    http://www.forum.98ia.com/t187548.html
    نقد بذار من اون یک نفر باشم http://www.forum.98ia.com/t188477.html#post1920179
    اینم لینک داستان شیدا سانی
    http://www.forum.98ia.com/t615786.html

8. 171 کاربر از پست جان کریستوفر تشکر کرده اند .

$~roya~$ , * sogi jOoOn * , * ترنم بهار * , **Silver Star** , **سولماز** , *alonegirl* , *H@sti* , +Lily , -2nya- , -Farimah- , -ShaDi- , -نازلی- , ...bahar , .:aida:. , .Anahit. , .ARAM. , .arsana. , .Monire. , .سیاوش. , 33ote_ir , abby7 , afroz99 , alonegirl , ana_b , angelic , anital , aqua , ashnawriter , ashoka , atish69 , avazkhamoosh , Az@de , babasi , bella persiana , diablo8888 , dokhtare khial , eglantine-m96 , elahe.goddess , elahe70 , elnaz 90 , elnaz89 , erwin , Eternal lover , FAH!ME , fatima_59 , feedback , ghazalghazal , goliya sepahan , gorestan man , hadis_s , hannah , harimeshgh , hasti59 , hiva , homaa , honey_x , hooriehgholami , IRAN77 , jagali , jess!can!lz , Khale.Ghezi , Kiana S , kurda smahlt:< , Lida.Sh , lilil , liuana , M mehrane , maedeh love , Maedeh.h , mahbano , Mahed , maryam1 , MEHRABON-E , mehrnusheh , Mina , Misha73 , misha_porro , ms.sana , Nafa3 Hamatonam , Nahid72 , natalia , nazgoli71 , nazy.r , naz_goli , negin-joon , niazruby , niloofarafoolin , NILOUFAR , paradise , patrin , R*A*Z , REAL LOVE , Real*Love , red90 , redmoon333 , roya1365 , rozi-91 , sama33 , samandf , samim , sanaz.p , sara.R , sara_n , selina63 , sh1998 , shadi.d.h , shakiba_2510 , shiva joon , sobdaughter , sogol_e10 , soha.f , Sokout , Star_69 , SunDaughter☼ , sydney , TAWNY , tondar1365 , win pass... , XXNightAngelXX , Y.a.k.h , yasam , z1378 , zahra97 , zahrataraneh , Zahra_niki , zarin , _TarlaN_ , ~...LoOsindA...~ , ~2ne2~ , ~Magic Life~ , ~shokuh~ , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , اترون , انائل , ایکسا خانوم , بهبهو , بی بی گل , تاریشا60 , ثـمیـن , خیال غزل , درسام , رودنا , س.و.ن.ی.ا , ساحلی , سرای بانو , شبنم , شهرناز , طلوع عشق , عاطفه منجزی , فارقلیطا , فرنوش فاني , فرگون آسمانی , م.نوری , نسرین... , نگین فرجام , نیلوفر98 , نیکا83 , همیسا , واران , واله73 , ياابالفضل , پدیده , پرستو خانم , پری دخترم , کایسا , گلنار , ღ ghazali ღ , ღ Mahgol ღ , ★A N A H I T A★ , ☆ŠŎηIд16☆ , 。 sIrVαT 。

9. Top | #5

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.47
    تشکر از کاربر
    21,531
    تشکر شده 61,916 در 4,636 پست
    حالت من
    LEH
    اندازه فونت

نام رمان :رزا

خلاصه:رزا یه دختر زیبا و پولداریه که خانواده بازی داره.رزا یه معلم داره به نام کیوان رافعی که بدجور عاشق رزائه.سر یه رو کم کنی رزا میره پایین شهر که از همین جا رقیبی واسه کیوان تراشیده میشه....

لینک اصلی :رمان رزا|جــــــذاب

لینک نقد:نقد رمان رزا

لینک پی دی اف / لینک جاوا به ترتیب:رزا | دانلود ♥♥♥ رزا | موبایل
    تعداد صفحات:نامعلوم

مضمون و نوع نگارش :به صورت عامیانه س و از زبون خود رزائه.عاشقانه س!

سایر توضیحات:والا من خودم رمانمو خیلی دوس دارم.اول راهنمایی بودم شروعش کردم و خو طبیعتا خامه.امیدوارم خوشتون بیاد!

نام رمان : رقص عشق

خلاصه: در مود دختريه به نام آنيتا.اين خانوم به صورت اتفاقي يه كار پيدا ميكنه(كلفتي خونه دوبلكس...چيقد اين كار شيرينه).اين خانواده 3 تا بچه دارن،دو تا پسر - آرمين و رامين - يه دختر - سيمين - ميشه گفت اين رمان از ص 200 و خورده اي دفترم كه توش داستانمو نوشتم تازه شروع ميشه.نه كه قبلش چرت باشه ها!قبلشم خيلي مهمه!اما شخصيتي مياد كه من خودم به شخصه خيلي دوسش دارم و به نظرم واسه همه ملموسهآنيتائم خودش واسه خودش جرياناتي داره چه خلاصه ي مزخرفي شد...آقا داستان باحاليه.

لینک اصلی : رقص عشق | پديده

لینک نقد: نقد رقص عشق

تعداد صفحات:

مضمون و نوع نگارش : سوم شخص.يعني از زبان راويهبعد رمنسه...بر اساس تجربياتم از زندگي ديگران ممكنه در آخرش درس زندگيم بده (يعني از همون جايي كه گفتم شخصيت مورد علاقه م مياد)

سایر توضیحات: خو اين از رزا
    قوي تره!من خودم خيلي خيلي دوسش دارم.بر خلاف رزا كه آخرا داشت رو نروم دو ماراتون ميرفت! بعد اينكه گفتم...صبر داشته باشين.نگين تكراريه،اي بابا.شايد نظرتون عوض شد
    ویرایش توسط پدیده : 1390,08,25 در ساعت ساعت : 20:20
    You Gotta Love F.R.I.E.N.D.S

بهترین کاپیتان دنیا،تو همیشه تو اوجی!

برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

10. 170 کاربر از پست پدیده تشکر کرده اند .

$~roya~$ , * ترنم بهار * , **Silver Star** , **سولماز** , *alonegirl* , *H@sti* , *TARA* , +Lily , -2nya- , -Farimah- , -ShaDi- , -نازلی- , ...bahar , .:aida:. , .Anahit. , .ARAM. , .arsana. , .MojGan. , .Monire. , .سیاوش. , 33ote_ir , abby7 , alone nurse , alonegirl , ana_b , angelic , anital , ASAL.R , ashnawriter , ashoka , asoodeh , avazkhamoosh , Az@de , b.maryam , babasi , bella persiana , Black wolf , chap dast , diablo8888 , diba75 , dokhtare khial , eglantine-m96 , elahe70 , elnaz 90 , elnaz89 , faezeh97 , FAH!ME , fatima_59 , feedback , ghazal rad , ghorobe eshgh , gili , gorestan man , hannah , harimeshgh , hasti59 , hiva , homaa , honey_x , IRAN77 , jagali , jess!can!lz , Khale.Ghezi , Kiana S , kimia jooon , komiteh , kurda smahlt:< , liuana , M mehrane , m-sh77 , maedeh love , Maedeh.h , mahbano , mahbob_sh , Mahed , mahsaok , MARDE_TANHA , maryam1 , mdsn1999 , MEHRABON-E , mehrnusheh , Mina , misha_porro , mokmor , ms.sana , Nafa3 Hamatonam , natalia , nazgoli71 , negin-joon , neshan , niazruby , NILOUFAR , paradise , R*A*Z , raha moozy , Real*Love , redmoon333 , roya e man , rozi-91 , sama33 , samandf , samim , sanaz.p , sania555 , sara.R , selina63 , sh1998 , shadi.d.h , shakiba_2510 , shiva joon , sobdaughter , sogol_e10 , soha.f , Sokout , Patient.Stone , Star_69 , stiv , SunDaughter☼ , sydney , TAWNY , tondar1365 , win pass... , winter emerald , XXNightAngelXX , Y@Li-Jj , yasam , z1378 , zahra97 , zahrataraneh , Zahra_niki , zarin , ~...LoOsindA...~ , ~fatemeh69~ , ~Magic Life~ , ~shokuh~ , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ارام62 , انائل , ایکسا خانوم , بهبهو , بی بی گل , تاریشا60 , تنها... , جان کریستوفر , خانم فسقلی , خیال غزل , رابین * , رودنا , ساحلی , سرای بانو , شبنم , شهرناز , طلوع عشق , عاطفه منجزی , فرنوش فاني , مژگان بانو , نسرین... , نگین فرجام , نیکا83 , هدیش ج , والا , واله73 , ياابالفضل , پرستو خانم , پری دخترم , یاناک , ღ ghazali ღ , ღ Mahgol ღ , ᗩηηᗩ , ★A N A H I T A★

11. Top | #6

کاربر عادی

میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از کاربر
    1,622
    تشکر شده 2,807 در 117 پست
    اندازه فونت

نام رمان :تقاص
    خلاصه رمان:نسرین با پسر عموش مسخره ی اون یکی پسر عموش رامین می کنند و در بین این ها رازی بزرگی که باعث ........
    لینک اصلی : http://www.forum.98ia.com/t192968.html
    لینک نقد: http://www.forum.98ia.com/t202143.html
    لینک پی دیاف / لینک جاوا به ترتیب:
    تعدادصفحات:
    مضمون و نوع نگارش :عاشقانه و کمدیه که داستان از زبون شخصیت اول داستان یعنی نسرینه
    سایر توضیحات: هیچی دیگه بیاید بخونید ضرر نمی کنید
    ویرایش توسط chap dast : 1390,02,20 در ساعت ساعت : 02:14
    رمان تقاص لینک رمان :http://www.forum.98ia.com/t192968.html

12. 142 کاربر از پست chap dast تشکر کرده اند .

$~roya~$ , * ترنم بهار * , **Silver Star** , **سولماز** , *alonegirl* , *H@sti* , *TARA* , +Lily , -2nya- , -Farimah- , -ShaDi- , -نازلی- , ...bahar , .:aida:. , .Anahit. , .ARAM. , .arsana. , .Monire. , .سیاوش. , abby7 , alone nurse , alonegirl , ana_b , angelic , anital , ashnawriter , ashoka , avazkhamoosh , Az@de , Babak , babasi , bella persiana , diba75 , dokhtare khial , Donya-70 , eglantine-m96 , elahe70 , elnaz 90 , elnaz89 , faezeh97 , FAH!ME , fatima_59 , feedback , ghazal rad , ghorobe eshgh , gorestan man , harimeshgh , hasti59 , hiva , homaa , honey_x , jagali , jess!can!lz , Khale.Ghezi , Kiana S , kurda smahlt:< , liuana , M mehrane , maedeh love , Maedeh.h , mahbano , mahbob_sh , Mahed , mahsaok , MARDE_TANHA , maryam1 , mdsn1999 , MEHRABON-E , mehrnusheh , Mina , mokmor , ms.sana , Nafa3 Hamatonam , nasimrahi , nastaran_m , natalia , nazgoli71 , niazruby , patrin , redmoon333 , roya e man , roya1365 , rozi-91 , sama33 , samandf , sanaz.p , sara.R , selina63 , sh1998 , shadi.d.h , shakiba_2510 , shiva joon , sobdaughter , sogol_e10 , soha.f , Sokout , Star_69 , SunDaughter☼ , sydney , TAWNY , tondar1365 , XXNightAngelXX , yasam , z1378 , zahra97 , zahrataraneh , Zahra_niki , zarin , ~...LoOsindA...~ , ~fatemeh69~ , ~shokuh~ , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , انائل , ایکسا خانوم , بهبهو , تاریشا60 , جان کریستوفر , خیال غزل , رودنا , ساحلی , شبنم , شهرناز , طلوع عشق , عاطفه منجزی , فارقلیطا , فرنوش فاني , مژگان بانو , نسرین... , نگین فرجام , نیلوفر98 , نیکا83 , واران , والا , واله73 , ياابالفضل , پدیده , پرستو خانم , پری دخترم , ღ ghazali ღ , ღ Mahgol ღ , ★A N A H I T A★ , 乃凡卝凡 伬

13. Top | #7

کاربر نیمه حرفه ای

میانگین پست در روز
    0.59
    تشکر از کاربر
    29,782
    تشکر شده 35,078 در 1,670 پست
    حالت من
    Konjkav
    اندازه فونت

نام رمان :اندوه و شادی
    خلاصه:داستان یه دختریه که پدرش می میره و مامانش ازدواج می کنه شوهر مامانش بهش نظر داشته و مشکلاتی که براش پیش میاد و بعدم زندگی توی خونه ی آرمان

لینک اصلی :http://www.forum.98ia.com/t164941.html#post1753024
    لینک نقد:
    http://www.forum.98ia.com/t176140.html#post1829592

لینک پی دی اف / لینک جاوا به ترتیب: دانلود رمان اندوه و شادی | elnaz 90 کاربر انجمن - اندوه و شادی | elnaz 90 کاربر سایت | موبایل
    تعداد صفحات:---
    مضمون و نوع نگارش :عاشقانه- اول شخص از زبون خود هلساس
    سایر توضیحات: دیگه توضیح نداره یه سری ایراد داره چون کار اوله اما بخونید خوبه
    چشمهایت را ببند
    بگذار این شعر را من برایت بخوانم :

فرقی نمیکند ماهی باشی یا ماهی گیر

قانون رودخانه عذاب کشیدن است

ماهی عذاب میکشد

ماهی گیر از آب میکشد !

14. 143 کاربر از پست elnaz 90 تشکر کرده اند .

$~roya~$ , * ترنم بهار * , **Silver Star** , **سولماز** , *alonegirl* , *H@sti* , +Lily , -2nya- , -Farimah- , -ShaDi- , -نازلی- , ...bahar , .:aida:. , .Anahit. , .arsana. , .MojGan. , .Monire. , .سیاوش. , 33ote_ir , afroz99 , alone nurse , alonegirl , angelic , architect_shima , ashnawriter , ashoka , asoodeh , avazkhamoosh , Az@de , babasi , bella persiana , diba75 , Donya-70 , down13 , eglantine-m96 , elahe70 , EliSo , elnaz89 , faezeh97 , FAH!ME , fatima_59 , feedback , ghazal rad , ghorobe eshgh , gorestan man , harimeshgh , hasti59 , hiva , homaa , honey_x , Hoopoe , jagali , jess!can!lz , Khale.Ghezi , Kiana S , kurda smahlt:< , liuana , M mehrane , maedeh love , mahbano , Mahed , mahsaok , MARDE_TANHA , mdsn1999 , MEHRABON-E , mehrnusheh , Mina , Misha73 , miss_mass , modern girl , mojgan am , ms.sana , Nafa3 Hamatonam , Nahid72 , nastaran_m , natalia , nazgoli71 , niazruby , paliz-sm , paradise , parisa mah , patrin , raha moozy , REAL LOVE , redmoon333 , rozi-91 , Saba_R , sama33 , sanaz.p , sara.R , selina63 , sh1998 , shadi.d.h , shakiba_2510 , shiva joon , sobdaughter , sogol_e10 , soha.f , Sokout , Patient.Stone , stiv , SunDaughter☼ , sydney , taty9918 , TAWNY , ti_na60 , tondar1365 , yasam , zahra97 , zahrataraneh , Zahra_niki , zarin , ~shokuh~ , ~شب خیس~ , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , انائل , ایکسا خانوم , بهبهو , تاریشا60 , جان کریستوفر , خیال غزل , رودنا , ساحلی , ساسور , شبنم , شهرناز , طلوع عشق , عاطفه منجزی , فرنوش فاني , مژِگان صبوری , نسرین... , نگین فرجام , نیکا83 , هدیش ج , واران , والا , واله73 , ياابالفضل , پرستو خانم , پری دخترم , ღ ghazali ღ , ღ Mahgol ღ , ★A N A H I T A★

15. Top | #8

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    0.69
    تشکر از کاربر
    19,868
    تشکر شده 397,797 در 1,547 پست
    حالت من
    Bitafavot
    اندازه فونت

نام رمان : نقاب عاشق
    خلاصه:
    داستان در مورد پسری به اسم آرسام هست که بهترین دوستش را از دست می دهد. بعد از آن تصمیم می گیرد که انتقام دوستش را از کسانی که فکر می کند مقصر هستند بگیرد. برای این کار با دوست دختر دوستش، پانی ، دوست می شود ولی اتفاقاتی می افتد که مسیر زندگیش رو تغییر می ده
    لینک اصلی :
    نقاب عاشق| نوشته ی anital کاربر سایت:
    لینک نقد:
    نقاب عاشق | anital کاربر سایت | نقد و معرفی:
    تعداد صفحات: نامعلوم
    مضمون و نوع نگارش : راوی اول شخص- داستان اجتماعی عاشقانه . از زبون یه پسر تعریف می شه...
    سایر توضیحات:به نظر خودم یه کار متفاوته چون یه عشق دروغی رو نشون می ده که این روزها زیاد شده و اینکه اول شخص داستان که راوی هست شخصیت منفی داستانه
    __________________________________________________ _____________________

ویرایش توسط anital : 1390,07,28 در ساعت ساعت : 23:54
    ..::..وبلاگم..::..

گاهی باید از دیگران فاصله بگیری
    اگر اهمیت دادند ارزشت را خواهی فهمید
    و اگر اهمیتی ندادند
    خواهی فهمید کجا ایستاده ای ... !

دوستان عزیز همین طور که می بینید رمان های رایحه ی ممنوع و معشوقه ی شیطان در دسترس نیستند، پی دی اف ندارند و قابل دانلود هم نیستند. نامرئی شدند. لطفا در این زمینه به من و مدیرها پیغامی ندهید. ممنون

16. 203 کاربر از پست anital تشکر کرده اند .

$~roya~$ , * sogi jOoOn * , * ترنم بهار * , **samanta** , **Silver Star** , **سولماز** , *almas* , *alonegirl* , *H@sti* , *mhm* , *TARA* , +Lily , -2nya- , -Farimah- , -ShaDi- , -نازلی- , ...bahar , .:aida:. , .:~KaMeLiA~:. , .Anahit. , .arsana. , .MojGan. , .Monire. , .سیاوش. , 33ote_ir , a2sa maingirl , alone nurse , alonegirl , angelic , anna320 , AR0sha , architect_shima , Artemisa , ASAL.R , ashnawriter , ashoka , asoodeh , atish69 , avazkhamoosh , Az@de , babasi , bella persiana , Black wolf , breathe , chap dast , darya.m , Donya-70 , EasternStar , eglantine-m96 , elahe70 , Elisa_golam , EliSo , elmiraa_20 , elnaz 90 , elnaz89 , F.A-01 , f.eti , FAH!ME , fArzane.Far , fatima_59 , fatima_olia , fazijooon , feedback , ghazal rad , ghorobe eshgh , gorestan man , harimeshgh , hasti59 , hiva , homaa , honey_x , Hoopoe , icegirl_90 , jagali , Jessus , Khale.Ghezi , Kiana S , kurda smahlt:< , lili 76 , liuana , M mehrane , maede70 , maedeh love , Maedeh.h , mahbano , Mahed , mahshad05 , Mahtab 75 , maryam1 , MEHRABON-E , mehrnusheh , Mina , Mina.LoveStar , Misha73 , mishapasha , Miss.Aima , miss.no.1 , mobi20na , modern girl , mojgan am , mokmor , ms.sana , Nafa3 Hamatonam , Nahid72 , nastaran_m , natalia , nawsim , nazgoli71 , niazruby , paparoos , paradise , parisa00 , parisa2000 , ParMoun , patrin , R*A*Z , raha moozy , ratanaz , REAL LOVE , redmoon333 , roya e man , rozi-91 , sahely , sama33 , samim , sanaz.p , sania555 , sara h , selina63 , sh.mrjan , sh1998 , shadi.d.h , shakiba_2510 , shiva joon , shiva217 , sobdaughter , sogol_e10 , soha.f , Sokout , sollmaz , sotazi , Patient.Stone , SunDaughter☼ , sydney , taty9918 , TAWNY , ti_na60 , tondar1365 , XXNightAngelXX , yada , yasam , ZAHRA*N , zahra97 , zahrataraneh , Zahra_niki , zarin , zdragon , ziZi @ M , _NoNasH_ , _TarlaN_ , _ماهک , |SarA_S| , ~shokuh~ , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , آنـــشرلی , ارام62 , انائل , ایکسا خانوم , بهار سرد , بهبهو , تاریشا60 , جان کریستوفر , خیال غزل , دریا دل , رودنا , زرین دخت , ساحلی , شب نشین , شبنم , شهرزاد.م , شهرناز , طلوع عشق , عاطفه منجزی , میکی , نام کاربری , نسرین... , نگین فرجام , نیلوفر98 , نیکا83 , نیکــی , هفت مقدس... , همیسا , واران , والا , واله73 , ياابالفضل , پدیده , پرستو خانم , پری دخترم , یگانه_72 , ღ ghazali ღ , ღ Mahgol ღ , ★A N A H I T A★

17. Top | #9

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.26
    تشکر از کاربر
    3,407
    تشکر شده 5,042 در 486 پست
    اندازه فونت

اسم رمان: مدیسا
    خلاصه:درباره ی یه دختر دزد هست که عاشق یکی از اعضای گروهش میشه ولی بعد می فهمه که اون یه پلیسه و............................
    لینک اصلی :http://www.forum.98ia.com/t174674.html
    لینک نقد: مدیسا | HAsti-Ni کاربر انجمن | معرفی و نقد کتاب
    تعداد صفحاتش هنوز معلوم نیست
    مضمون و نوع نگارش: یه جورایی پلیسی - عاشقانه داستان هم از زبون اول شخصه
    سایر توضیحات:کار اولمه و خیلی ایراد داره خودم میدونم این داستان یه جور ایی عشق و نفرت رو باهم نشون میده یه جورایی متفاوت با بقیه رمان هاست
    بخشی از کتاب:اینا یعنی چی؟نکنه رهام برای کس دیگه ای کار می کنه از این بعید نبود شنیده بودم دزد ماهرییه و با خیلی از این کله گنده ها کار کرده ولی.......... نه این حرفا چیه مدیسا خجالت بکش کسی به عشقش شک می کنه تو جعبه دو تا پاکت بود یه سری مدارک های رهام بود کارت شناسایی و........ولی فامیل رهام که این نیست فامیل رهام رحمانییه ولی این جا نوشته رهام اریان فر یعنی کدومش درسته؟
    چه قدر رهام برام غریبس یه حس بدی تو وجودم احساس کردم
    داشتم کارت هارو همین جوری نگاه می کردم که یهو چشمم خورد به یه کارت شناسایی احساس کردم قلبم داره می ایسته نه این امکان نداشت نمی تونست درست باشه روش نوشته شده بود سرگرد رهام اریان فر
    ویرایش توسط HAsti-Nj : 1390,02,19 در ساعت ساعت : 11:38
    دلم برای کسی تنگ است که اینجا می*آید
    و *نوشته*هایم را می*خواند .
    دلم برای او تنگ است...

18. 132 کاربر از پست HAsti-Nj تشکر کرده اند .

$~roya~$ , * sogi jOoOn * , * ترنم بهار * , **Silver Star** , **سولماز** , *alonegirl* , *H@sti* , -2nya- , -Farimah- , -ShaDi- , -نازلی- , ...bahar , .:aida:. , .Anahit. , .arsana. , .MojGan. , .Monire. , .سیاوش. , 33ote_ir , abby7 , alone nurse , alonegirl , angelic , anital , architect_shima , ashnawriter , ashoka , asoodeh , avazkhamoosh , Az@de , babasi , behi_aquarius , Donya-70 , eglantine-m96 , ehsan_mass , elahe70 , elnaz 90 , elnaz89 , FAH!ME , fArzane.Far , fatima_59 , feedback , ghazal rad , ghorobe eshgh , gorestan man , harimeshgh , hiva , homaa , honey_x , ili mah , Khale.Ghezi , Kiana S , kurda smahlt:< , liuana , M mehrane , m-sh77 , maedeh love , Maedeh.h , mahdiar , Mahed , MEHRABON-E , mehrnusheh , Mina , miss_mass , modern girl , ms.sana , Nafa3 Hamatonam , nastaran_m , nazgoli71 , negin-joon , niazruby , paliz-sm , paradise , patrin , raha moozy , REAL LOVE , redmoon333 , roya e man , rozi-91 , sama33 , sanaz.p , sara.R , selina63 , sh1998 , shadi.d.h , shaghhayeghh , shakiba_2510 , shiva joon , sobdaughter , sogol_e10 , soha.f , Sokout , SunDaughter☼ , sydney , TAWNY , ti_na60 , tondar1365 , yasam , zahra97 , zahrataraneh , Zahra_niki , zarin , zdragon , ~fatemeh69~ , ~shokuh~ , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , آلاشین , بهبهو , تاریشا60 , جان کریستوفر , خیال غزل , دخترویروسی , رودنا , ساحلی , S>O>H>A , شبنم , شهرناز , طلوع عشق , عاطفه منجزی , فرنوش فاني , مژگان بانو , نسرین... , نگین فرجام , نیکا83 , هدیش ج , همیسا , واران , والا , واله73 , ياابالفضل , پرستو خانم , پری دخترم

19. Top | #10

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.04
    تشکر از کاربر
    15,299
    تشکر شده 50,445 در 1,981 پست
    حالت من
    Khoonsard
    اندازه فونت

نام رمان :شب روشن
    خلاصه:مربوط به دختری به اسم یاسمن هستش که در حدود 6 سال پیش با پسر خاله خودش یعنی سپهر نامزد می کنه اما بعد از چند ماه به دلایل نامشخص برای یاسمن، سپهر اون رو خیلی ناگهانی ترک می کنه...
    حالا بعد از این 6 سال سپهر برگشته و از یاسمن می خواد که دوباره با اون پیمان ببنده، اما یاسمن برای اینکه اون رو تنبیه کنه از این کار سر باز میزنه، که این کار باعث بروز بیماری سپهر و حاد شدن حال اون میشه ......

لینک اصلی :رمان شب روشن | نوشته کاربر انجمن mahkan
    لینک نقد:شب روشن | mahkan کاربر انجمن | معرفی و نقد کتاب

لینک پی دی اف / لینک جاوا به ترتیب:شب روشن / شب روشن
    تعداد صفحات: در 229pdf صفحه
    مضمون و نوع نگارش :عاشقانه- اول شخص از زبون خود دختر داستان یعنی یاسی
    سایر توضیحات:خوندین حتما نقدش کنید
    ویرایش توسط FAH!ME : 1390,02,18 در ساعت ساعت : 20:47
    انسان های بی هدف مجبورند تمام عمر برای انسان های هدفمند کار کنند.

20. 157 کاربر از پست FAH!ME تشکر کرده اند .

$~roya~$ , * sogi jOoOn * , * ترنم بهار * , **Silver Star** , **سولماز** , *alonegirl* , *H@sti* , *TARA* , -2nya- , -Farimah- , -نازلی- , ...bahar , .:aida:. , .Anahit. , .ARAM. , .Monire. , .سیاوش. , 33ote_ir , abby7 , alone nurse , alonegirl , angelic , anital , aqua , architect_shima , ashnawriter , ashoka , atish69 , avazkhamoosh , Az@de , azade_sh , babasi , baroon12 , Chiksay , daneshmand , eglantine-m96 , elahe70 , elnaz 90 , elnaz89 , emel_20 , faezeh97 , fatima_59 , feedback , ghazal rad , ghorobe eshgh , gorestan man , hasti59 , hedie9390 , HINA , hiva , homaa , honey_x , Hoopoe , jagali , Khale.Ghezi , Kiana S , kurda smahlt:< , liuana , M mehrane , m@ryam_72 , maede70 , maedeh love , Maedeh.h , mahbano , mahsaok , MARDE_TANHA , MEHRABON-E , Mina , misha_porro , modern girl , ms.sana , Nafa3 Hamatonam , narmineh , nasimrahi , nastaran_m , NAVA22 , neshan , niayesh00 , niazruby , NILOUFAR , paliz-sm , paradise , patrin , REAL LOVE , redmoon333 , rose33 , roya1365 , royamehraban , rozi-91 , sama33 , samim , sanaz.p , selina63 , sh1998 , shadi.d.h , shakiba_2510 , shiva joon , sibsorkhhava , sobdaughter , sogol_e10 , Sokout , Sonetto , Patient.Stone , stiv , SunDaughter☼ , sydney , taty9918 , TAWNY , ti_na60 , tondar1365 , yasam , zahra97 , Zahra_niki , zarin , |SarA_S| , ~2ne2~ , ~shokuh~ , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , آلاشین , اسپازيا , انائل , با نمک , بهبهو , تاریشا60 , تنها... , جان کریستوفر , خیال غزل , دخترویروسی , راویس رادمهر , رودنا , ساحلی , سمن ناز , شبنم , شهرناز , طلوع عشق , عاطفه منجزی , عشقکتاب , فرنوش فاني , فرودو , مونا664 , مژگان بانو , نسرین... , نگین فرجام , نیکا83 , نیکــی , هدیش ج , واران , والا , واله73 , ياابالفضل , پدیده , پرستو خانم , پری دخترم , گلشـید , ღ Mahgol ღ , ᗩηηᗩ , ★A N A H I T A★

صفحه 1 از 72 12345112651 ... آخرینآخرین