ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
شاه ماهی | عاطفه منجزی | معرفی و نقد کتاب - صفحه 3
asiatech

bamilo

نودهشتیا
فید آر اس اس

نظرسنجی: درباره ی ادغام سبک جدید و قدیم در محاورات چه نظری دارید ؟

این یک نظرسنجی عمومی است . کاربران دیگر می توانند انتخاب شما را شماهده کنند

صفحه 3 از 22 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 212
  1. Top | #21

مدیر ارشد

میانگین پست در روز
    7.53
    تشکر از کاربر
    123,485
    تشکر شده 293,934 در 40,917 پست
    اندازه فونت

سلام عاطفه ي عزيزم دير كه نيست واسه خير مقدم ؟ (ميدوني كه من سيستممه دير مي رسم )

من چرا پست عكس شما رو دير ديدم ؟ دلم براتون تنگ شده بود . ماشا... بزنم به تخته

بابت همه چيز : حضور صميمانه تون توي سايت ، سعه ي صدرتون ، كمك هايي كه به هر روشي به كاربرا ميكنيد و ... بي نهايت از طرف خودم و ادمين و بقيه كاربرا ممنونم

رمانتون رو نصفه خوندم به زودي با نقدش برميگردم .

دوست داشتم پست غير مرتبط بدم. تاپيك مال دوست عزيزمه

2. Top | #22

نویسنده افتخاری

میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از کاربر
    2,730
    تشکر شده 4,120 در 235 پست
    اندازه فونت

نقل قول نوشته اصلی توسط azam 24 نمایش پست ها
    اولآخیر مقدم به دلیل ورود ووجود شما در سایت خوب ودوستداشتنی.
    خانم منجزی باید اعتراف کنم که من نتونستم کتاب را تا تموم نشده زمین بذارم واقعآسنجیده وپرمحتوا بودخوشم امد واز خوندنش لذت بردم.
    ولی سئوال هایی برام پیش اومد این بود که چرا ماهنوش با اون همه استعداد وسوادی که داشته درمقابل کارهای بهروز یه مقدار عامی بوده مخصوصآ درباره قرص وداروهایی که بهش میداده!!!یعنی اینقدر به بهروز ایمان داشته که اختیار خیلی چیزهارا به دستش داده درصورتیکه دختر تقریبآامروزیه؟؟؟
    ویکی اینکه چرا رفتار کامران باوالدینش وعمویش که سنی ازشون گذشته بوددرجمع به این شکل بی پروا بود ،
    ودرنهایت موضوع کامشاد با اون سروصداوخط ونشون دادن یه مرتبه حل وفصل شد؟؟
    البته فکر میکنم هنوز هم باید باشه منتها من چون سریع خوندم اینها به نظرم اومد.(نه که ایرادی باشه سئواله؟؟؟ ومیدونم جواباش همه با دلیل وریشه ایه.)
    دستتون دردنکنه کتابی متفاوت با دیگر کتابا بود خسته نباشید وهمیشه موفققققققققققق

اول از همه سلام و عرض ادب مجدد خدمت اعظم خانم عزیز
    از اینکه کتاب مورد توجه شما بوده بی اندازه خوشحالم چون حقیقتش توی این سایت شمارو جای خواهر بزرگترم می دونم و باعث افتخارمه که شما نظر مساعدی نسبت به اثری که تالیف کردم داشته باشید.
    اعظم جون با خیال راحت هر موقع فرصت کردید دوباره کتاب رو مطالعه کنید و اگه نقطه ابهام های بیشتری به نظرتون رسید من در بست درخدمتم.
    البته همونطور که گفتم منکر وجود داشتن نقص در کار نیستم چون این اثر هم که شاهکار ادبی نیست!مسلماً توی هر کارهنری،مشکلاتی وجود داره و من به درصد بالایی از نقاط مثبت در کتاب هم راضی هستم
    اما در مورد جمله ای که فرموده بودید( میدونم جواباش همه بادلیل و ریشه ایه) بله خب مسلما همینطوره !یعنی از نظر من اینطور بوده که کتاب به همین شکل نوشته شده ولی مهم اینه که خواننده هم به این ریشه پی ببره وگرنه قطع به یقین تقصیر از قلم نارسای من بوده که نتونستم حق مطلب رو به خواننده برسونم.
    به هر حال به دیده منت!
    حتما و حتما بعد از خوندن نظرات تعداد بیشتری از دوستان تک به تک برای همه ی سوالات شما و همه ی عزیزانم ،مطالبی رو توضیح می دم که امیدوارم قانع کننده باشه!

3. Top | #23

کاربر نیمه حرفه ای

میانگین پست در روز
    0.47
    تشکر از کاربر
    5,797
    تشکر شده 5,023 در 678 پست
    حالت من
    Motarez
    اندازه فونت

سلام خانم منجزي..
    خوشحالم كه شما رو اين جا مي بينم... ( هرچند به صورت مجازي )

الهم اغفر لي الذنوب التي تنزل النقم
    الهم اغفر لي الذنوب التي تغير النعمالهم اغفر لي الذنوب التي تحبس الدعاء
    الهم اغفر ذنوب التي تنزل البلاء

شب ايراني ر _ اعتمادي

http://www.forum.98ia.com/t126236.html

4. Top | #24

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    2.19
    تشکر از کاربر
    22,673
    تشکر شده 486,365 در 4,793 پست
    حالت من
    LEH
    اندازه فونت

سلام عاطفه جوون . خوشحالم که اینهمه مردمی هستی و تو سایت با خواننده های رمانات تبادل نظر میکنی این خیلی خوبه هم باعث بهتر شدن کارهای خودت میشه و هم باعث محبوب تر شدنت . و اما یه سوال خواستم ببینم شما ماهشهر درس نخوندی ؟ آخه من یه همکلاسی داشتم اسمش عاطفه منجزی بود . میترا دارم هم همکلاسیم بود البته عاطفه منجزی تو راهنمایی و میترا دارم تو دبیرستان از کتابای میترا دارم تا حالا هیچی نخوندم هر چند دبیرستان دوستایی نزدیک و صمیمی بودیم ولی کتابای شما رو همشو خوندم .

5. Top | #25

نویسنده افتخاری

میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از کاربر
    2,730
    اندازه فونت

نقل قول نوشته اصلی توسط شبنم نمایش پست ها
    سلام عاطفه ي عزيزم دير كه نيست واسه خير مقدم ؟ (ميدوني كه من سيستممه دير مي رسم )

من چرا پست عكس شما رو دير ديدم ؟ دلم براتون تنگ شده بود . ماشا... بزنم به تخته

بابت همه چيز : حضور صميمانه تون توي سايت ، سعه ي صدرتون ، كمك هايي كه به هر روشي به كاربرا ميكنيد و ... بي نهايت از طرف خودم و ادمين و بقيه كاربرا ممنونم

رمانتون رو نصفه خوندم به زودي با نقدش برميگردم .

دوست داشتم پست غير مرتبط بدم. تاپيك مال دوست عزيزمه

فدات شم لیلا جون،هر چه دیر آید خوش آید!
    علاوه بر اون ،من که برای ظهور توی سایت اول از همه دست به دامن خودت و آدمین شدم و از هردوتونم ممنونم.
    اصلاً حرف تشکر رو نزن که فقط وظیفه ست ،کاش قابل باشم و واقعا بتونم مفید باشم.
    من بی صبرانه منتظر نقدت هستم و مسلماً انتظار ندارم حتما تعریف و تمجدی باشه؛ هر چند می دونم آدم حق گویی هستی،اگر چه تلخ باشه!

6. Top | #26

نویسنده افتخاری

میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از کاربر
    2,730
    اندازه فونت

نقل قول نوشته اصلی توسط miss.no1.2004 نمایش پست ها
    سلام عاطفه جوون . خوشحالم که اینهمه مردمی هستی و تو سایت با خواننده های رمانات تبادل نظر میکنی این خیلی خوبه هم باعث بهتر شدن کارهای خودت میشه و هم باعث محبوب تر شدنت . و اما یه سوال خواستم ببینم شما ماهشهر درس نخوندی ؟ آخه من یه همکلاسی داشتم اسمش عاطفه منجزی بود . میترا دارم هم همکلاسیم بود البته عاطفه منجزی تو راهنمایی و میترا دارم تو دبیرستان از کتابای میترا دارم تا حالا هیچی نخوندم هر چند دبیرستان دوستایی نزدیک و صمیمی بودیم ولی کتابای شما رو همشو خوندم .

سلام عزیزم
    نه متاسفانه من تا به حال حتی ماهشهر رو از نزدیک هم ندیدم و از این بابت خیلی هم متاسفم.
    من تا 6 سالگی،مسجدسلیمان زندگی می کردم.تا 18سالگی شاهین شهر اصفهان خونه ی پدری بودم. تا 86 تهران و خونه ی همسری.الان هم که چند ساله اب غربت می خوریم
    مطمئنا تبادل نظر با خواننده، ارزش های خودشو داره و من از این بابت از همه ی خواننده هام ممونم!

7. Top | #27

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    2.19
    تشکر از کاربر
    22,673
    تشکر شده 486,365 در 4,793 پست
    حالت من
    LEH
    اندازه فونت

آه از ندیدن ماهشهر متاسف نباش دیدن نداره ولی در عوض من مسجد سلیمون رو زیاد دیدم امسال 13 بدر هم تصمیم داشتیم بریم اونجا که از بس جاده اش شلوغ بود دو راهی مسجد سلیمون شوشتر از خیر مسجد سلیمون گذشتیم رفتیم شوشتر . فکر نمیکنم 13 بدر امسال جایی تو خوزستان شلوغتر از مسجد سلیمون بوده باشه .

8. Top | #28

کاربر نیمه حرفه ای

میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از کاربر
    28,372
    تشکر شده 10,120 در 1,695 پست
    حالت من
    Ashegh
    اندازه فونت

خیلی کتاب زیبایی بود

9. Top | #29

کاربر عادی

میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از کاربر
    35,601
    تشکر شده 261 در 38 پست
    اندازه فونت

سلام
    من از علاقمندان رمانهاي خانم منجزي هستم .رمانشون رو دوستم از نمايشگاه برام خريدن. و اما نقد رمان .شاه ماهي مثل بقيه رمانهاشون نثر روان و خوبي داشت . اين رمان هم مثل لبخند خورشيد و پرنده بهشتي راجع به ازدواج اجباري بود. كه دختر داستان تمايلي به ازدواج نداره و اين مرد داستان كه تلاش ميكنه خودش رو به زن نزديك كنه. من منتظر موضوع متفاوت وبهتري نسبت به پرنده بهشتي بودم. در ضمن به نظر من لزومي نداشت همه لغات كه به صورت فارسي قديم امده بود ترجمه بشه چون تقريبا اكثرش متداوله. به هر حال خانم منجزي با تشكر از شما منتظر رمان متفاوت با موضوع جديد شما هستيم

10. Top | #30

کاربر متوسط

میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از کاربر
    4,457
    تشکر شده 3,138 در 412 پست
    اندازه فونت

سلام ماسفانه دیروز که رفتم نمایشگاه کتاب شاهماهی تموم شده بود ولی پرنده بهشتی رو خوندم وخیلی خوشم اومد خیلی روون وزیبا نوشتید مرسی من اول خوشم نیومد ولی به مرور جذب شدم و هیجان داشتم ایشالا شاه ماهی رو هم میخرم آخه انقدر تعریف شنیدم که دلم میخواد حتما این کتابم داشته باشم
    مراقب افکارت باش که گفتارت می شود
    مراقب گفتارت باش که رفتارت می شود
    مراقب رفتارت باش که عادت می شود
    مراقب عادتت باش که شخصیت می شود
    مراقب شخصیتت باش که سرنوشت می شود
    امام علی ع

صفحه 3 از 22 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین