تور

نودهشتیا
فید آر اس اس
صفحه 25 از 37 نخستنخست ... 1521222324252627282935 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 362
  1. Top | #241

عنوان کاربر
    نویسنده افتخاری
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از کاربر
    1,845
    تشکر شده 1,905 در 112 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط مهلا1355 نمایش پست ها
    اصلا به قیمتش نمی ارزید، خسته کننده و طولانی بود و وقایع غیر عادی، شخصیتهای مرد کتاب افراطیو غیر قابل باور، حیف وقتی که برای این کتاب گذاشتم.
    کاش به جای این کتاب یه دیوان حافظ خریده بودم!
    20 نفر اعضای خانواده به هر مناسبتی فال حافظ میگرفتن و فال همه شون تو کتاب میومد!
    تمام کتاب دختره به هر بهانه ای یاد گذشته های تلخش می افتاد و از حال میرفت و کلی تکرار مکررات که قبلا چه جوری کتکش زدن. نمیدونم چرا همیشه هم پسره به یه دلیلی اونجا بود که دختره غش کنه تو بغلش!!!
    خانواده ی منطقی و مهربون دختره سر ازدواجش یهو شدن دیو هفت سر و همگی افتادن به جون دختره و کار به کتک زدن با کمربند هم کشید! اون هم فقط به دلیل این که پسره یه خورده سرد و کم حرف و جدیه!!!
    خلاصه میشه در وصف محسنات کتاب مجنون تر از فرهاد یه کتاب دیگه به همین اندازه نوشت!
    #75 (لینک مستقیم) - افزودن پست به علاقه مندی ها
    pari808

کاربر عادی

تشکرها: 12
    تشکر شده 4 بار در 2 پست

Ranked Posts:HighestRanked0HighlyRanked0LowlyRanked0LowestRanked0

بدون امتیاز : +0 / -0 0 امتیاز
    خیلی کتاب معمولی و پیش پا افتاده ای بود
    بچه بازیهای مریم دیگه غیر قابل باور بود
    کی باور میکنه یه دختر تو این دوره این قدر هالو باشه؟
    از نظر نگارش هم که خیلی ضعیف بود

کاربر محترم مهلا و یا پری 808 من واقعا متوجه ی قصد شما از این سم پاشی در شب نمایشگاه نمی شوم.
    حداقل عزیزم برای عضویت می توانستی توی دو روز مختلف اقدام کنی نه این که توی یک روز عضو بشی و مستقیما به سراغ کتاب های میم بهارلویی با یک فونت مشترک بیایی و ایشون رو مورد لطف قرار بدی.
    ویرایش توسط ميم بهارلويي : 2012,05,01 در ساعت ساعت : 07:54 PM

2. 18 کاربر از پست ميم بهارلويي تشکر کرده اند .

3. Top | #242

عنوان کاربر
    کاربر نیمه حرفه ای
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از کاربر
    19,184
    تشکر شده 15,295 در 863 پست

ای بابا خانم بهارلویی عزیز با این نوع پستهای مغرضانه کسی نمیتونه یه کتاب خوب رو بد جلوه بده اصلا اهمیت ندید.
    راستی یه گله دارم چرا بهمون نگفتید که کتاب جدیدتون برای نمایشگاه امسال میرسه فکر می کردم به دوستان نودوهشتیا در این زمینه از قبل یه خبر رسانی می کنید.
    در هر صورت ما همچنان دوستدار کتابهای خوب شما هستیم.

4. 15 کاربر از پست هدیه تشکر کرده اند .

5. Top | #243

عنوان کاربر
    نویسنده افتخاری
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از کاربر
    2,674
    تشکر شده 3,825 در 225 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط هدیه نمایش پست ها
    ای بابا خانم بهارلویی عزیز با این نوع پستهای مغرضانه کسی نمیتونه یه کتاب خوب رو بد جلوه بده اصلا اهمیت ندید.
    راستی یه گله دارم چرا بهمون نگفتید که کتاب جدیدتون برای نمایشگاه امسال میرسه فکر می کردم به دوستان نودوهشتیا در این زمینه از قبل یه خبر رسانی می کنید.

عرض ادب و احترام خدمت همه ی کاربران نودو هشتی چه مهمان و چه میزبان( و چه کاربران جدید ی که ظرف یک روز و حتی یکی دو ساعت و با سرعت عمل خیلی بالایی از این بخش سر در آوردند )

تشکر ویژه از دوست خوبمون هدیه ی نازنین به خاطر قوت قلبی که به همکارم خانم بهارلویی دادند و اما نظر خودم به عنوان همکار خانم بهارلوی ی روی آثار ایشون.
    با توجه به این که هیچ اثری بی عیب و ایراد نیست و قطعا نقاط ضعفی داره ،نمی تونم بگم که این دو اثر به هیچ وجه خرده ای بهش وارد نبوده و نیست اما فقط اینو می گم که من شخصاً به دلیل قدرت بالای تخیل معصومه ی عزیز،همذات پنداری شدید در هنگام نوشتن که ناخواسته به خواننده منتقل می شه و علاوه بر همه ی این ها، خلاقیتی که در بیان احساسات در آثارشون داشتند،ایشونو از بین همه ی همکارایی که داشتم انتخاب کردم تا در زمینه ی یک کار مشترک ،با هم همکاری داشته باشیم!
    فکر کنم دوستانی که در بایب نگارش و نثر و ویراستاری به دلایلی با من در ارتباط بودند،بدونند که تا چه حد روی عناصر نگارش حساسیت دارم و سخت گیری می کنم ولی قلم معصومه بهارلویی تونست به من اطمینان بده که به احتمال قوی می تونیم با هم همکاری خیلی خوبی داشته باشیم.

از همین جا برای این دوست خوب و همکار با پشت کارم که با وجود داشتن فرزند خرد سالشون، با تمام همت و صلابت قلم می زنند و شاید در روز به ندرت بتونند دو یا سه ساعتی رو به استراحت و خواب خودشون اختصاص بدند،خسته نباشید می گم و خدا قوت!...
    معصومه جان امید وارم از روز اول نمایشگاه شاهد موفقیت کتاب جدیدت باشم و دوستداران قلمت ثابت کنند که تو برای کی و با عشق به چه کسانی قلم رو زمین نمی ذاری!
    یک بغل گل تقدیم همکار خوبم معصومه ی عزیزو با آرزوی موفقیت های روز افزونش تا به شبچراغ کتاباش برسه!

6. 20 کاربر از پست عاطفه منجزی تشکر کرده اند .

7. Top | #244

عنوان کاربر
    نویسنده افتخاری
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از کاربر
    2,674
    تشکر شده 3,825 در 225 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط هدیه نمایش پست ها

عرض ادب و احترام خدمت همه ی کاربران نودو هشتی چه مهمان و چه میزبان( و چه کاربران جدید ی که ظرف یک روز و حتی یکی دو ساعت و با سرعت عمل خیلی بالایی از این بخش سر در آوردند )

تشکر ویژه از دوست خوبمون هدیه ی نازنین به خاطر قوت قلبی که به همکارم خانم بهارلویی دادند و اما نظر خودم به عنوان همکار خانم بهارلوی ی روی آثار ایشون.
    با توجه به این که هیچ اثری بی عیب و ایراد نیست و قطعا نقاط ضعفی داره ،نمی تونم بگم که این دو اثر به هیچ وجه خرده ای بهش وارد نبوده و نیست اما فقط اینو می گم که من شخصاً به دلیل قدرت بالای تخیل معصومه ی عزیز،همذات پنداری شدید در هنگام نوشتن که ناخواسته به خواننده منتقل می شه و علاوه بر همه ی این ها، خلاقیتی که در بیان احساسات در آثارشون داشتند،ایشونو از بین همه ی همکارایی که داشتم انتخاب کردم تا در زمینه ی یک کار مشترک ،با هم همکاری داشته باشیم!
    فکر کنم دوستانی که در بایب نگارش و نثر و ویراستاری به دلایلی با من در ارتباط بودند،بدونند که تا چه حد روی عناصر نگارش حساسیت دارم و سخت گیری می کنم ولی قلم معصومه بهارلویی تونست به من اطمینان بده که به احتمال قوی می تونیم با هم همکاری خیلی خوبی داشته باشیم.

از همین جا برای این دوست خوب و همکار با پشت کارم که با وجود داشتن فرزند خرد سالشون، با تمام همت و صلابت قلم می زنند و شاید در روز به ندرت بتونند دو یا سه ساعتی رو به استراحت و خواب خودشون اختصاص بدند،خسته نباشید می گم و خدا قوت!...
    معصومه جان امید وارم از روز اول نمایشگاه شاهد موفقیت کتاب جدیدت باشم و دوستداران قلمت ثابت کنند که تو برای کی و با عشق به چه کسانی قلم رو زمین نمی ذاری!
    یک بغل گل تقدیم همکار خوبم معصومه ی عزیزو با آرزوی موفقیت های روز افزونش تا به شبچراغ کتاباش برسه!

8. 11 کاربر از پست عاطفه منجزی تشکر کرده اند .

9. Top | #245

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میانگین پست در روز
    2.39
    تشکر از کاربر
    13,304
    تشکر شده 5,038 در 2,296 پست

باسلام خدمت نویسنده محبویم خانم بهار لوئی
    ما همراه یه اکیپ کامل که از اصفهان می آیند اول به عشق خریدن کتاب شما و بعد دیگر کتب به نمایشگاه می آئیم لازم بذکر می باشد که من خودم پارسال کتاب مجنون تر از فرهاد رو از نمایشگاه خریدم هم خودم خوندم هم خواهرم واونقدر این کتابو دوست داشتیم که خواهرم میگه میخوام بیام از نشر علی حتما حتما این کتابو بخرم (باتوجه به اینکه اون خونده)
    و دیگه اینکه در سایت نشر علی اعلام شده بود که شما شنبه حضور دارید ما هم برنامه بازدیدمان را طوری با اکیپ برنامه ریزی کردیم که بتونیم شنبه بیایم و شما را هم زیارت کنیم و کتاب جدیدتون (این روزها) را هم بخریم فقط ایکاش بتونیم شمارو ببینیم و کتاب خریداری شده رو بدیم واسمون امضا کنید
    خیلی دوستتون دارم ، قلمتون فوق العاده ست و مشتاق دیدارتون هستم
    وعده دیدار ما ودیگر طرفداران خانم بهارلوئی : بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران
    یاد بگیر:
    گاهی نباید نازکشید،انتظارکشید،آه کشید،دردکشید،فریادکشیدو....
    تنها باید دست کشید و رفت ..... همین

تعهد به سند ازدواج نیست
    تعهد به رینگ انگشت دست چپ نیست
    تعهد به ریلیشن فیس ..بوک نیست
    تعهد یه حسیه تو قلب آدما

10. 10 کاربر از پست hidenam تشکر کرده اند .

11. Top | #246

عنوان کاربر
    کاربر نیمه حرفه ای
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از کاربر
    19,184
    تشکر شده 15,295 در 863 پست

نمیدونم منظورتون از غرض و اینا چیه خانم بهارلویی عزیز
    مگه این سایت امکان ردگیری آی پی نداره؟
    پس لطفا بیخود تهمت نزنین که من با اون یکی کاربر که تصادفا امروز عضو شدیم نسبتی دارم
    من فقط نظرمو گفتم و ظاهرا اون یکی نظر مال کتاب دیگه ایه که شما اینجا معرفی کردین چون لینکش مال اینجا نبود
    اگه از تعریف و تمجید الکی خوشتون میاد خب باشه، کارتون عالی و بی نظیره! خوب شد؟
    منظور از غرض ورزی اینه که شما امروز عضو شدید 8 تا پست زدید توی همه شون بیشتراز همه از کتاب آن سوی مرز عشق (فرناز نخعی) تعریف کردید و کتاب مجنون تر از فرهاد خانم بهارلویی رو کوبیدید. اینم کپی پستهای شما قضاوت باشه با خود کاربران :

نقل قول:
    نوشته اصلی توسط pari808
    مجنون تر از فرهاد 1500 صفحه داستان خسته کننده و تکراری!
    جانا سخن از زبان ما میگویی!
    20 نفر اعضای خانواده به هر مناسبتی فال حافظ میگرفتن و فال همه شون تو کتاب میومد!
    تمام کتاب دختره به هر بهانه ای یاد گذشته های تلخش می افتاد و از حال میرفت و کلی تکرار مکررات که قبلا چه جوری کتکش زدن. نمیدونم چرا همیشه هم پسره به یه دلیلی اونجا بود که دختره غش کنه تو بغلش!!!
    خانواده ی منطقی و مهربون دختره سر ازدواجش یهو شدن دیو هفت سر و همگی افتادن به جون دختره و کار به کتک زدن با کمربند هم کشید! اون هم فقط به دلیل این که پسره یه خورده سرد و کم حرف و جدیه!!!
    خلاصه میشه در وصف محسنات کتاب مجنون تر از فرهاد یه کتاب دیگه به همین اندازه نوشت!
    پ
    يشنهاد و معرفي کتاب براي خريد از نمايشگاه کتاب 1391
    نمایش ها: 2,419
    نوشته شده توسط مهلا1355
    طلایه آنسوی مرز عشق بسامه رویای خام نشر علی ...

طلایه آنسوی مرز عشق بسامه رویای خام نشر علی
    غروب های غریب تمنای دل پرسمان
    عاشقانه ترین رمانی که خوندین , اسمش چیه ؟
    نمایش ها: 48,251
    نوشته شده توسط مهلا1355
    آنسوی مرز عشق

آنسوی مرز عشق
    رمانی که بعد از خوندنش احساس نزدیکی بیشتری با خدا داشتید معرفی کنید!
    نمایش ها: 199
    نوشته شده توسط مهلا1355
    به نظر من هم در این زمینه آنسوی مرز عشق بی نظیر...

به نظر من هم در این زمینه آنسوی مرز عشق بی نظیر بود
    مجنون تر از فرهاد | م. بهارلویی | معرفی و نقد کتاب
    نمایش ها: 22,309
    نوشته شده توسط مهلا1355
    اصلا به قیمتش نمی ارزید، خسته کننده و طولانی بود...

اصلا به قیمتش نمی ارزید، خسته کننده و طولانی بود و وقایع غیر عادی، شخصیتهای مرد کتاب افراطیو غیر قابل باور، حیف وقتی که برای این کتاب گذاشتم.
    20 نفر...

دوستان می تونید برید توی صفحه این کاربر آمار پستهاشون رو نگاه کنید تا به چشم ببینید.
    اگر به نقد بود که من خودم با این که عاشق کتابهای خانم بهارلویی هستم .ایرادهایی از کار ایشون گرفتم ایشون هم با خوشرویی همه رو پذیرفتند . ولی مغرض شب نمایشگاه و با پستهای خاص میاد.

12. 14 کاربر از پست هدیه تشکر کرده اند .

13. Top | #247

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میانگین پست در روز
    0.96
    تشکر از کاربر
    12,279
    تشکر شده 20,492 در 2,850 پست

دوست ندارم حرف خاصی بزنم که بعد حرف توش در بیاد که دارین طرفداری و جانبداری می کنین و ...

ولی خب باید اینو قبول کرد که کتاب و رمان یه چیز کاملا سلیقه ای هست و به سلیقه مخاطب بر میگرده تا حد خیلی زیادی

من خودم با وجود اینکه همه و حتی خود خانوم بهارلویی می گن مجنون تر از فرهاد قوی تر بوده از انتهای سادگی بازم انتهای سادگی رو بیشتر می پسندم هر چند که خودمم متوجه اشکالاتش هستم اشکالاتی که توی مجنون تر از فرهاد دیگه به چشم نمی خوره ولی سلیقم اینجوریه و حس قشنگ تری با انتهای سادگی دارم !

یا حتی همین دوستمون که با مجنون تر از فرهاد مشکل داره دو کتابی رو معرفی کرده برای خرید که یکیش که کلا منو که هفته ایی حداقل یک کتاب می خریدم جوری کتاب زده کرد که الان ماه هاست دور و بر کتاب فروشی هم دیگه نرفتم و کتاب دیگه اون نویسنده مورد نظر ایشونم حتی نتونستم به آخر برسونم .

خب این نشون میده که سلایق کاملا متفاوته

حالا اینکه دوستی هم از مجنون تر از فرهاد خوشش نیاد به هر دلیلی چیز عجیبی نیست ولی اینکه ایرادات عجیب غریب بگیریم اصلا درست نیست !

نباید فراموش کنیم مجنون تر از فرهاد یک رمانه . تا جایی هم که من همین الان نگاه کردم به صفحه اولش چیزی از اینکه داستان واقعیه و ... نیست . از یک رمانم باید انتظار اینچنین اتفاقاتی رو داشته باشیم ... اگر این اتفاقات در داستان نمیفتاد که داستانی شکل نمی گرفت !

و البته من فکر نمی کنم خونواده دختره به خاطر جدی بودن محراب مخالف بودن . بیشتر به خاطر اتفاقاتی که درست روز قبل از خواستگاری محراب افتاد و ذهنیتی که از هر دو نفر دشتن مخالف بودن که اونم طبیعی بود که اگر طبیعی هم نبود بازم قبولش می کردم من ... چون اینقد این کتاب نکاث مثبت و قلم خوبی داشت که بتونم یه سری معایب رو نادیده بگیرم !

حالا چه این نقدا مغرضانه بوده یا نبوده باید بگم که بعد از دو اثر از معصومه بهارلویی فک می کنم اونقد شناخت نسبت به قلم و نگارش این نویسنده پیدا کردن همه که با یه نقد انتقادی خدشه ایی بهشون وارد نشه !

شخصا منتظر خوندن سومین اثر ایشون هستم امیدوارم بازم منو راضی کنه !

خدایا خسته ام

14. 14 کاربر از پست mahsan تشکر کرده اند .

15. Top | #248

عنوان کاربر
    نویسنده افتخاری
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از کاربر
    1,845
    تشکر شده 1,905 در 112 پست

چه جالب! خانم بهارلویی روز شنبه میان نمایشگاه؟ چه ساعتی تشریف میارین خانم بهارلویی عزیز؟ چون من هم دوست دارم شمار و از نزدیک زیارت کنم و ازتون بپرسم چرا کتاب مجنون تر از فرهاد این قدر طولانی و خسته کننده بود.

مهلا جان واقعا خوش حال میشم که روز شنبه کتاب رو هم بیارید مطمئن باشید من دوست ندارم هیچ کدوم از دوستان ضرر مالی کنند. به خاطر صرف وقتی هم شده و یا بهتره بگم وقتی هم که حروم کتاب کردید من شرمنده ام و پیشنهاد میدم این اشتباه رو تکرار نکنید و دیگه هیچ کتابی از م. بهارلویی نخونید.

16. 14 کاربر از پست ميم بهارلويي تشکر کرده اند .

17. Top | #249

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    1.75
    تشکر از کاربر
    3,043
    تشکر شده 327,004 در 1,462 پست

چند وقتی بود اینجا سر نزده بودم...چقدر بد که هنوز یه عده نمیتونن این و متوجه باشن که کتاب سلیقه ای هستش....یکی از یه سبک رمان خوشش میاد و یکی از یه سبک دیگه......من به شخصه تمام کارهای خانوم بهارلویی رو دوست دارم...حداقل انهایی رو که خوندم.....انتهای سادگی و جلد دومش و بیشتر از اولش دوست داشتم...اما مجنون تر از فرهاد با وجود اینکه خیلی طولانی بود ...خیلی جالب بود.....من که هیچوقت از خریدنش پشیمون نیستم و نخواهم بود....چه خوب که شنبه خانوم بهارلویی تو نمایشگاه حضور دارن...سعی میکنم برنامه ام و جور کنم و بیام...هر چند با داشتن یه پسر 1 ساله کمی سخته....اما به دیدن ایشون میارزه!و چه خوب که کتاب جدیدی از ایشون در راهه.......با توجه به اینکه خیلی وقته نتوستم یه رمان قشنگ بخونم....فکر کنم به زودی بتونم به این مراد برسم....

18. 12 کاربر از پست samira-mis تشکر کرده اند .

19. Top | #250

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    میانگین پست در روز
    3.75
    تشکر از کاربر
    72,585
    تشکر شده 185,359 در 12,820 پست

کاربران گرامی، دوستان عزیز؛
    اینجا جایی برای حرف های مغرضانه و کوبوندن کتاب و نویسنده ای یا طرفداری از دیگری نیست! بعضیا نقد و معرفی کتاب و با جاهای دیگه اشتباه گرفتن! خصوصا درست در زمان نزدیکی به نمایشگاه که نویسندگان عزیزمون زحمت یک سالشونو به عرضه میذارن! در اینکه کتاب واقعا سلیقه ای هست، حرفی نیست! لطفا رعایت کنید و با نظرات سازندتون نویسنده های خوبمون رو دلگرم کنید!
    کاربر مهلا1355 با ایجاد دو نام کاربری و ایجاد اغتشاش در این بخش بن شدن!