تور

نودهشتیا
فید آر اس اس
صفحه 2 از 37 نخستنخست 1234561227 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 362
  1. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میانگین پست در روز
    0.60
    تشکر از کاربر
    1,323
    تشکر شده 11,444 در 1,023 پست

اینجور که شما ها از این کتاب گفتین دلم منو آب کردینا ! اما فعلا که دست من به کتاب نمی رسه جز تو همین سایت !

ولی اگه هم ایران بودم هرگز ۲۶ تومن پول کتاب اینطوری نمی دادم !

2. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر خودمونی
    میانگین پست در روز
    0.15
    تشکر از کاربر
    1,008
    تشکر شده 2,269 در 215 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط setareh30 نمایش پست ها
    واقعا قیمت کتاب بالاست ولی خوب برای بعضی ها خوندن کتاب یه تفریحه .. مثل من .. وقتی حساب کنی که یه کنسرت و یا حتی یه شب شام بیرون خوردن با اهل و عیال حداقل 20-30 تومن خرج بر میداره اونوقت مبلغ پشت جلد کتاب ها چندان هم گرون نیست ... ولی خوب نمی دونم که چه جوریه پول دادن بابت خرید کتاب همیشه آخرین انتخاب خانواده هاست ...

من که فکر نکنم کتاب الکترونیکی جای کتاب رو بگیره .. حداقل برای کسانی که لذت کتاب خوندن رو به ورق زندنش می بینن ...
    من هم کاملا با نظرتون موافقم، در این دوره آنقدر ولخرجی زیاد است که به نظرم هزینه ی 26 تومانی برای یک کتاب خوب هر چند که رمان باشد چیز زیادی نیست. من خودم آدمی هستم که همیشه دست و دلم برای خرج کردن می لرزد اما نه برای خرج کردن برای چیزی که ارزشش را دارد. در ثانی کتاب ماندگار است و به راحتی از بین نمی رود ( چون دیدن یک کنسرت و یا هزینه ی شام با خانواده در بیرون از خانه).

با نظر دومتان هم صد در صد موافقم. خواندن کتاب چیز دیگری است و لذت بیشتری دارد که حتی دیدن فیلم از همان کتاب هم به اندازه ی آن لذت ندارد( می توانید این را در مقایسه کتاب برباد رفته و فیلمش که از جمله شاهکارهای سینمای جهان هم هست تشخیص داد که هیچگاه نتوانسته به پای کتاب برسد) حال چه برسد به کتابهای الکترونیکی. من خودم اگر در سایت داستان خوبی را بخوانم ترجیح میدهم که کتابش را تهیه کنم چرا لذت کتاب خواندن کجا و چشم بر صفحه ی مانیتور دوختن کجا.
    با این حال به نظرم این کتاب مجنون تر از فرهاد هم از آن دسته کتابهایی است که واقعا می ارزد که برایش هزینه کنیم به یاد دارم که مدتی پیش از جایی شنیدم که نویسنده ی کتاب برای این کتاب چهار پنج سال وقت نهاده، به نظرم این کتاب هم واقعا ارزش آنهمه وقت گذاشتن را داشته.
    لبخند تو را چند صباحی است ندیدم

یکبار دگر خانه ات آباد بگو سیب.

3. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر خودمونی
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از کاربر
    3,176
    تشکر شده 2,676 در 238 پست

شایان جون ... ( اسم پسر من هم شایانه) .... من علاوه بر مشکل پدرم و همسرم تازگی ها یه مشکل جدید پیدا کردم و اون هم پسرمه ... تا کتاب دستم می بینه می آد و از دستم میگیره و کتاب خودش رو میده دستم ... خلاصه من موندم و شب بیداری برای خوندن کتاب ...

من چند باری کتاب پست کردم خارج ... پست مطبوعات حساب میشه و قیمتش خیلی کم تر از پست کالا و ...هست ... ولی فکر نکنم 10 درصد قیمت پشت جلد بشه ... نمی دونم والا
    ستاره جوون من از ساعت 8:30 یا 9 شب به بعد دیگه ذوق مرگ میشم که شایان می خوابه و من می خوام کتاب بخونم.. بنابراین سعی می کنم تا اون موقع کارام تموم شده باشه که به محض اینکه می خوابه من شروع کنم..

می دونی من چون دور از خانواده هستم یه نموره عزیزتر شدم برای همین خواهر کوچیکم برام این کتاب رو با پرنده بهشتی خرید و از پشت دوربین نشونم داد و کلی دلم رو برد.. منتظر ویزای خواهر بزرگه هستم که قبول بشه و کتاب برسه دستم..... والا از از خواهرم خواستم زنگ بزنه نشر علی اونها گفته بودن که فقط دو هزار تومن به علاوه قیمت پشت جلد کتاب.. اما یه ماه طول می کشه.. حالا دیگه نمیدونم با چی می خوان بفرستن... حالا تا یه بار امتحان نکنم معلوم نمی شه

4. Top | #14

عنوان کاربر
    همکار بخش عکس
    میانگین پست در روز
    6.94
    تشکر از کاربر
    64,253
    تشکر شده 156,519 در 11,172 پست
    حالت من
    Mashghool

سلام کتاب مجنون تر از فرهاد رو من گرفتم قشنگ هست ولی خیلی مطلب رو طولانی نوشته . و همین طور ریز . داستان زندگی دختری به نام پری هست . که براش ماجرا پیش میاد . ولی اسم کتاب ربطی به اسم مجنون کتاب نداره .
    در کل خوب بود ولی قیمتش زیاد بود میتونستند کتاب رو کم حجم تر کنند ولی خیلی طولانی شده . به نظرم کتاب قبلی قشنگ تر بود
    توجه : قبل از زدن تاپیک، اول سرچ کنید تکراری نباشه
    ترول چیست؟به نظرم خوبه كه همه اينو بدونيم

توجه: نوشتن کلمه های...مرسی:خخخخ:ممنون:خوب بود:عالی بود و شکلک تنها: اسپم حساب میشه.اخطار می گیرید.
    توجه : برای جلوگیری از بی نظمی در تاپیک ها لطفا فقط از دکمه ی تشکر استفاده کنید.

5. Top | #15

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    میانگین پست در روز
    3.75
    تشکر از کاربر
    72,585
    تشکر شده 185,362 در 12,820 پست

Exclamation

نقل قول نوشته اصلی توسط aidaa نمایش پست ها
    اینجور که شما ها از این کتاب گفتین دلم منو آب کردینا ! اما فعلا که دست من به کتاب نمی رسه جز تو همین سایت !

ولی اگه هم ایران بودم هرگز ۲۶ تومن پول کتاب اینطوری نمی دادم !

این کتاب مال نشرِ علیه و در سایت قرار نمیگیره عزیزم!

6. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر خودمونی
    میانگین پست در روز
    0.15
    تشکر از کاربر
    1,008

نقل قول نوشته اصلی توسط مایک نمایش پست ها
    ولی اسم کتاب ربطی به اسم مجنون کتاب نداره .
    اما به نظر من اسم کتاب خیلی هم با خود داستان تطابق داره اونهم به دو دلیل.
    اول اینکه از شعر مجنون تر از فرهاد چندین بار استفاده کرزده و مهم تر اینکه محراب از فرهاد که پری رو می خواست و جار میزد بیشتر پری رو میخواست پس در واقع مجنون تر از فرهاد محرابه.

البته این نظر منه و نظر دیگران رو نمی دونم.

7. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر خودمونی
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از کاربر
    115
    تشکر شده 858 در 237 پست

حالا من که کانادا زندگی میکنم چطوری باید این کتاب رو تهیه کنم ؟؟؟؟
    قطار می رود،تو می روی،تمام ایستگاه میرود،و من چقدر ساده ام که سال های سال،در انتظار تو،کنار این قطار رفته ایستادم....و همچنان به نرده های ایستگاه رفته تکیه داده ام

8. 11 کاربر از پست .sahar. تشکر کرده اند .

9. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میانگین پست در روز
    0.81
    تشکر از کاربر
    17,363
    تشکر شده 28,576 در 3,058 پست

بچه ها یه سوال این کتاب رو پیشنهاد میدی واسه ی عید یا سادگی رو من هیچ کدوم رو نخوندم ؟
    به دلیل امتحانات درسی وزندگی تا اطلاع ثانوی کمیاب نه ،نایاب میشویم !

به امید دیدار :)

10. 10 کاربر از پست lucy تشکر کرده اند .

11. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر خودمونی
    میانگین پست در روز
    0.15
    تشکر از کاربر
    1,008

نقل قول نوشته اصلی توسط .sahar. نمایش پست ها
    حالا من که کانادا زندگی میکنم چطوری باید این کتاب رو تهیه کنم ؟؟؟؟
    می تونید اینترنتی توی سایت نشر علی درخواست بدید اما کمی دیر میرسه.

نقل قول نوشته اصلی توسط lucy نمایش پست ها
    بچه ها یه سوال این کتاب رو پیشنهاد میدی واسه ی عید یا سادگی رو من هیچ کدوم رو نخوندم ؟
    به نظر من هر دو کتاب قشنگ هستند اما مجنون تر از فرهاد از انتهای سادگی کمی قشنگتره. باز هم رمان سلیقه ایه این که سلیقه ی من اینجوری بود.

12. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر نیمه حرفه ای
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از کاربر
    19,187
    تشکر شده 15,295 در 863 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط setareh30 نمایش پست ها
    هدیه جون.... نشر علی به من گفت برای تهران 20 درصد قیمت پشت جلد رو تخفیف می ده و هزینه ارسال با خودمونه و برای شهرستان ها، تخفیف رو نمیده ولی ارسال با خودشونه ... من که چند بار خریدم اینجوری بوده ... قانونشون عوض شده؟

خوش بحالت خانمی من که خونه تکونی شب عید و خرید و مریضی پسرک وقت کتاب خوندن برام نگذاشته ... ولی دل تو دلم نیست برای خوندنش ...
    من از سایت نشر علی نخریدمش چون سایتشون پرداخت آنلاین رو قبول نمیکنه باید بری بانک پول بریزی به حسابشون و بعد شماره حواله رو بهشون بدی من هم که اصلا حوصله بانک رفتن و این حرفها رو ندارم
    البته پول پست معمولیش 1400 تومن بیشتر نبود ولی پست سفارشی 4100 تمن شد.
    ولی باورکنید از شوهرم و پسرم گرفته تا مادر و خواهر و خواهر زاده ام همه دلشون میخواد نویسنده و انتشاراتی این کتاب رو از بین ببرند از بس من رو توی هر فرصت کوچیکی در حال خوندن این کتاب دیدن همه شاکی هستند
    باز خدا رو شکر یه دختر دارم لنگه خودم تا من میذارمش زمین اون برش میداره خلاصه یه وضع و اوضاعیه که نگو
    تازه جلد اول رو تموم کردم تا اینجا خوب بوده ولی شخصیتهاش خیلی شبیه رمان قبلیش هستند

صفحه 2 از 37 نخستنخست 1234561227 ... آخرینآخرین