آپلود سنتر
ابزار
تور

نودهشتیا
فید آر اس اس
صفحه 181 از 302 نخستنخست ... 81131156171177178179180181182183184185191206231281 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,801 تا 1,810 , از مجموع 3012
  1. Top | #1801

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میانگین پست در روز
    0.64
    سپاس شده 2,675 در 737 پست

سلام من دنبال یه رمان به اسم نفس نفس هستم که اسمش گویا عوض شده... کسی میدونه اسم جدیدش چیه؟
    ممنون و شب خوش
    رمان هایی که پیشنهاد می کنم از دست ندین!
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. کاربر زیر از پست .MaRYaM BaNo. تشکر کرده است .

3. Top | #1802

عنوان کاربر
    کاربر عادی
    میانگین پست در روز
    0.12
    سپاس شده 232 در 53 پست

سلام من یه رمان تو سایت خوندم چند روز پیش اسمش یادم نمیاد
    داستانش واقعی بود درباره دختری به اسم فرناز و پسرم سام بود که تازه از خارج برگشته بود
    اگه کسی اسمشو میدونه ممنون میشم بگه

4. کاربر زیر از پست صدای پای اب تشکر کرده است .

5. Top | #1803

عنوان کاربر
    کاربر نیمه حرفه ای
    میانگین پست در روز
    1.59
    سپاس شده 1,705 در 816 پست

سلام

من چند وقت پیش یه رمانو دیدم که اسم شخصیت اصلیش هلیا بود ...

فقط پست اولشو خوندم که در مورد عروسی برادر هلیا بودش ... جلد اول این رمانم در مورد همین برادره بوده ...

یه پسریم همش دور هلیا بود هلیام حس خوبی بهش نداشت یعنی حتی پدرش که دستشو گرفت حالش بد شد

متاسفانه اسمش یادم نمیاد ... کسی اسمشو میدونه ؟
    · [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    · [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. کاربر زیر از پست Fateme.R تشکر کرده است .

7. Top | #1804

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میانگین پست در روز
    1.01
    سپاس شده 2,641 در 1,053 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط maryaamm [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    سلام من دنبال یه رمان به اسم نفس نفس هستم که اسمش گویا عوض شده... کسی میدونه اسم جدیدش چیه؟
    ممنون و شب خوش

طغيان
    توي كتاب هاي كامل شده است.
    ...Im Hoping against Hoping

8. 10 کاربر از پست •Aphrodite• تشکر کرده اند .

9. Top | #1805

عنوان کاربر
    کاربر نیمه حرفه ای
    میانگین پست در روز
    0.99
    سپاس شده 2,099 در 647 پست

سلام

من چند وقت پیش یه رمانو دیدم که اسم شخصیت اصلیش هلیا بود ...

فقط پست اولشو خوندم که در مورد عروسی برادر هلیا بودش ... جلد اول این رمانم در مورد همین برادره بوده ...

یه پسریم همش دور هلیا بود هلیام حس خوبی بهش نداشت یعنی حتی پدرش که دستشو گرفت حالش بد شد

متاسفانه اسمش یادم نمیاد ... کسی اسمشو میدونه ؟

سلام اسم کتاب درخواستی شما ع عشق یا عذاب (جلد دو تب نگاهت)
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ویرایش توسط خیال غزل : 02 آبا 1392 در ساعت ساعت : 01:25 بعد از ظهر
    اگر گاهی ندانسته به احساس تو خندیدم ویا از روی خودخواهی فقط خود را پسندیدم اگر کاری کردم نمیدانی اگر از دست من درخلوت گریه ای کردی اگر بدکردم وهرگز به روی خود نیاوردی اگر زخمی چشیدی گاه گاهی از زبان من اگررنجیده خاطر گشتی از لحن بیان من...حلالم کن...ودر اخر دعایم کن
    هیچوق دیر نیست. [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    لالایی بیداری [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. 6 کاربر از پست خیال غزل تشکر کرده اند .

11. Top | #1806

عنوان کاربر
    مدیر بخش درسی و دانشجویی
    میانگین پست در روز
    2.00
    شهر من گم شده است من با تب خانه ای در طرف دیگرشب ساخته م
    سپاس شده 76,032 در 12,698 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط صدای پای اب [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    سلام من یه رمان تو سایت خوندم چند روز پیش اسمش یادم نمیاد
    داستانش واقعی بود درباره دختری به اسم فرناز و پسرم سام بود که تازه از خارج برگشته بود
    اگه کسی اسمشو میدونه ممنون میشم بگه
    فکر کنم منظورتون این کتاب باشه به احتمال زیاد
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ( آخرین آپدیت : ۲۸ / ۲ / ۱۳۹۳ )
    ببخشیدم اگر، صبر من کم بود و خطای تو زیاد , اگر تحمل من اندک بود و اشتباهاتِ تو بی شمار!ببخشیدم اگر,صدای گریه شبانه ام خوابت را آشفت ,اگر دیدن اشکهای من دلت را آزرد !ببخشیدم اگر , من پر از عشق بودم و تو پر از نفرت,اگر بخشیدن عادت من بود و خصلت تو نبخشیدن!ببخشیدم، به خاطر این همه دوستت داشتن...به خاطر تا آخرین نفس پایِ تو ایستادن!

12. 9 کاربر از پست avazkhamoosh تشکر کرده اند .

13. Top | #1807

عنوان کاربر
    کاربر عادی
    میانگین پست در روز
    0.22
    سپاس شده 521 در 81 پست

سلام توي سايت چند ماه پيش يه كتاب خوندم به اسم فرشته مرگ فكر كنم در مورد دختري به اسم فرشته بود كه انتقام ميگرفت از اين و اون يه صفحشو بيشتر نخوندم الان چند ماهه دبالش ميگردم پيدا نميكنم كسي لينكشو داره؟؟؟؟
    این روز ها دلم میخواهد خرمایی بخورم
    و فاتحه ای بخوانم برای روحم.
    شادی اش ارزانی کسانی که رفتنش را
    لحظه شماری میکردند.

14. کاربر زیر از پست * Rose * تشکر کرده است .

15. Top | #1808

عنوان کاربر
    مدیر بخش درسی و دانشجویی
    میانگین پست در روز
    2.00
    شهر من گم شده است من با تب خانه ای در طرف دیگرشب ساخته م
    سپاس شده 76,032 در 12,698 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط * Rose * [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    سلام توي سايت چند ماه پيش يه كتاب خوندم به اسم فرشته مرگ فكر كنم در مورد دختري به اسم فرشته بود كه انتقام ميگرفت از اين و اون يه صفحشو بيشتر نخوندم الان چند ماهه دبالش ميگردم پيدا نميكنم كسي لينكشو داره؟؟؟؟
    با یه سرچ ساده تو قسمت گوگل سایت میتونستید کتاب رو پیدا کنید
    لینک کتاب

16. 11 کاربر از پست avazkhamoosh تشکر کرده اند .

17. Top | #1809

عنوان کاربر
    کاربر عادی
    میانگین پست در روز
    0.09
    Jeder Kilometer zwischen uns ist ein Kilometer zu viel! Du fehlst mir..
    سپاس شده 264 در 74 پست

سلام چند وقت پیش یه رمان خوندم فکر کنم هنوز در حاله تایپ باشه که دختر داستان با یک نفر فکر کنم به نام سعید که شوهر دوستش هم است رابطه داره باد ازش حامله میشه در حالی که سعید خودشم از ون زنش بچه داره ... در کل شوهره دختره خبر دار میشه و ونو تو خونه حبس میکنه لطفآ هر که اسمه این داستانو میدونه بهم بگه
    امضا خلاف قوانین
    قوانین امضا رو مطالعه کنید

18. کاربر زیر از پست terenom تشکر کرده است .

19. Top | #1810

عنوان کاربر
    Banned
    میانگین پست در روز
    6.71
    سپاس شده 25,103 در 5,113 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط terenom [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    سلام چند وقت پیش یه رمان خوندم فکر کنم هنوز در حاله تایپ باشه که دختر داستان با یک نفر فکر کنم به نام سعید که شوهر دوستش هم است رابطه داره باد ازش حامله میشه در حالی که سعید خودشم از ون زنش بچه داره ... در کل شوهره دختره خبر دار میشه و ونو تو خونه حبس میکنه لطفآ هر که اسمه این داستانو میدونه بهم بگه
    ویرایش توسط .ZeinaB. : 03 آبا 1392 در ساعت ساعت : 12:16 بعد از ظهر

20. 7 کاربر از پست .ZeinaB. تشکر کرده اند .