ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
روشي جالب براي جذب خانمها لطفا آقايون بخوانند
98ia

www.eraofempire.irنودهشتیا
فید آر اس اس
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
 1. Top | #1

  کاربر خودمونی


  تاریخ عضویت
  شهریور 1389
  نوشته ها
  120
  میانگین پست در روز
  0.06
  محل سکونت
  شهر آفتاب
  تشکر از کاربر
  691
  تشکر شده 323 در 107 پست
  اندازه فونت

  Wink روشي جالب براي جذب خانمها لطفا آقايون بخوانند

  هرگز متوجه نخواهيد شد چه وقت مي تواند اتفاق بيفتد. ممکن است درحال گذر از يک خيابان ، مشغول غذا خوردن در يک رستوران، قدم زدن در يک باشگاه شبانه و يا درحال خوش و بش با دوستتان بـاشـيد که ناگهان او پيدايش مي شود. دختري زيبا که حسابي نظر شما را جلب کرده و دوست داريد با او صحبت نماييد. پس بـراي ايـن منـظـور چه کاري خواهيد کرد؟ بايد قدم پيش گذاشته و با او حرف بزنيد. اگر ياد نگرفته ايد که چگونه به دختر مورد علاقه خود نزديک شويد، ما در اين قسمت چندين روش عملي به شما ارائه مي دهيم تا به راحتي بـتوانيد با همسر دلخواه خو ارتباط برقرار نماييد. به اين روشها در اصطلاح "يـخـشـکن" اطلاق خواهيم کرد. سلاح اصـلي هـمـواره هـنـر سـازگـاري و انـطـبـاق پذيري خواهد بود. پيش از شروع بايد تشخيص دهيد که در چه شرايطي قرار داريد: "گرم" يا "سرد". موقعيت گرم هنگامي است که او شما را مورد توجه قرار داده و با يک سري از علائم (مانند حرکات چشم و زبان جسماني ) چراغ سبز را نشان داده است. موقيعت سرد زماني است که آشنايي قبلي با هم نداشته و اين اولين برخـورد شـمـا محسوب مي گردد. اين موقيعت کمي مشکل تر به نـظر ميرسد چرا که به علاقمندي او نسبت به خود مطمئن نيستيد. اکنون به يخشکن ها مي پردازيم:
  شماره 10 خودتان را معرفي کنيد .
  بسيار واضح است. تا زماني کـه خـود را به او معرفي نکنيد، متوجه وجود شما نخواهد شد. هميشه دوستي ها با يک معرفي ساده و صميمي شـروع مي گردند. تصادفا" بسمت وي قدم برداشته و خود را معرفي نماييد.
  بگوييد
  " من آرش هستم. از ديدنتون خوشحالم" "من آرش هستم. فکر نمي کنم همديگرو بشناسيم."
  شماره 9 برايش آبميوه بخريد
  چه در رستوران باشيد و چه در باشگاه شبانه، يکي از يخشکنهاي معروف ، خريدن يک نوشيدني خنک براي او مي باشد.از گارسون بخواهيد يک نوشيدني ديگر مشابه با آنچه که قبلا روي ميزش در حال نوشيدن آن بوده ( و يا اگر مي خواهيد خيلي پر جنب و جوش باشيد مشابه با نـوشيدني که خود شما در حال خوردن آن هستيد ) برايش بياورد. سيني اين نوشيدني را با تکه اي کاغذ حاوي مطلبي با مزه به همـراه شماره تلفن خود مزين کنيد. از گارسون بـخـواهيد کـه حتـما به او اطلاع دهد که آن نوشيدني از طرف کيست. هنگام خارج شدن از محل کنار ميز او توقفي کوتاه نموده و خود را به مي معرفي کنيد. اين برخوردي شجاعانه است، بدون ابراز خشونت. بگوييد "اميد وارم از نوشيدني لذت برده باشيد." "اين نوشيدني مورد علاقه منه. فکر کردم شما هم خوشتون مياد.
  " شماره 8 بپرسيد مجرد است يا خير
  شما زماني خواهيد خواست که به اين موضوع پي ببريد، پس چرا از همان ابتـدا سـؤال نمي کنيد؟ بياد داشته باشيد که اين در هر شرايطي، يک حرکت شجـاعـانـه اسـت. اگـر فرد خوش تيپي بـاشـيـد، احـتـمال ايـنکه او مثبت تر و واضح تر عمل نمايد بيشتر خواهد شد و اگر نه، ديليلي خواهد بود براي دوستانه تر بودن. در هر صورت در اين برخورد لازم است هميشه رک و با صراحت باشيد. او نيز رک و با صـراحـت خواهـد بود. اگـر گـفـت کـه مجرد نيست، و يا اگر بشما علاقمند نباشد، بسرعت متوجه خواهيد شد. پـرسـيـدن از يک غريبه که آيا دردسترس هست يا خير، بلافاصله منظور و هدف شما را آشکار نموده و هرگونه سوء تعبير را از بين خواهد برد.
  بگوييد "قبل از اينکه اسمتونو که ميدونم به قشنگيه خودتونه بپرسم ، مي خواستم بدوم مجرد هستيد؟" "اينقدر خوش شانس هستم که مجرد باشيد؟
  " شماره 7 بي پرده باشيد
  اين طرز برخوردي است بـراي افـرادي کـه مـايـلند بـيشتر از اينها رک و با صراحت باشنـد. قدم برداشتن به طرف يک زن و نشان دادن صراحت و بي پردگي مي تواند به عـنوان يـک جذاب کننده قوي عمل کند. او ممکن است اعتماد بنفس شما را نشانه اي بر ارزشتـان براي صحبت کردن قلمداد کند. بگوييد "داشتم دنبال بهانه اي بـراي بـاز کردن صحبت مي گشتم، ولي چيزي پيدا نکردم. اسمم آرشه، اسم شما چيه؟" اشکالي نداره اگه به شما ملحق بشم؟
  " شماره 6 محيط اطراف را توصيف کنيد هرکجا به او برخورد کنيد، پيرامـون شـما چـيـزهايـي وجود خواهد داشت. از آنها براي باز کردن سر صحبت استفاده کنيـد. به محيط اطراف خود نگاه کرده و موضوع جالبي را براي گفتگو انـتـخـاب نـمـايـيـد. اين راه کار محدود به اشياء نميگردد. اگر متـوجـه شـديد فردي روز سهتي را در محل کارش گذرانده ، مي تـوانـيد جـمـله اي بـه وي بگوييد که تنشها و خستگي ها را از تـنـش بـيرون کند. اين باعث مي گردد کـه او خـودش را سـبک و سر صحبت را باز کند. با اين حـال قـبـل از مـراجـعـه بـه او، مـطمـئن شويد که سرش شلوغ نباشد. بگوييد "من اين آهنگو جاي ديگه اي هم شنيدم، خيلي قشنگ " بنظر ميرسه که روز خيلي خوبي داشتي" ( اگر خسته بنظر ميرسيد، با گوشه و کنايه به او بگوييد)
  شماره 5 سؤالي سرگشاده بپرسيد
  مشکل ترين قسمت يک يخشکن بکار گمـاردن آن بـراي آغـاز نمودن محاوره اي است که 30 ثانيه بعد از شروع شدن، خاتمه نپذيرد. براي جلوگيري از چنين وضـعيـتـي، اقـدام بـه پرسيدن سؤالي نماييـد کـه پـاسـخش بـه "بله" يا "خير" ختـم نـشده و احـتياج به بسط بيشتري داشته باشد.
  بگوييد"خوب، سرگرميات چيا هستن "خوب، آخر هفته ها چطوري خودت مشغول مي کني؟
  " شماره 4
  از او بخواهيد شما را به يک نوشيدني ميهمان کند با اينکار به صورتي موزيانه باعث متعجب ساختن وي شده و و جذابيت زيادي در نزدش پيدا خواهيد نمود.
  بگوييد
  "بهت ميگم چرا، ولي چطوره ازت بخوام يه نوشيدني مهمونم کني؟"
  "هميشه تو فکر اين بودم که منصفانه نيست که هـميشه من بـراي کـسي نوشـيـدنـي بخرم، پس ازت ميخوام که اينبار شما منو مهمونم کني و قول ميدم لطفتو جبران کنم
  " شماره 3 تعريفي صادقانه از او بنماييد
  بر همگان معلوم است که زنان دوست دارند مورد تعريف و تمجيد قرار بگيرند. با اين حال آنها براحتي ميتوانند تخشي دهند که صادقانه از آنها تعريف ميشود و يا از روي رياکاري. گذشته از اينکه درچه شرايطي قرار داريد، هميشه بايد موضوعي قابل قبول براي تعريف و تملق پيدا کنيد.اين ميتواند بسته به زبان جسماني او، تعريف و تمجيدي مخاطره آميز و يا خودماني باشد. بگو "جالبه که متوجه اون شدي...خيلي باهوشي" "خنده شيرين و جذابي داري"
  شماره 2 سلام کنيد
  همانطور که از آن بر مي آيد، از ايـن طـرز برخورد کلاسيک معمولا چشم پوشي مي گردد. اغلب افراد بلافاصله جواب سلام را مي دهند که تـصور مي کنند ادب و نزاکت اينطور ايجاب مي کند. با اينحال جواب سلام مي تواند در را براي آغاز سـخن باز گرداند. سلام، شروع کننده اي ساده است که باعث ايجاد جرات براي گفتگو با افراد نا آشنا مي شود. بگوييد "سلام!"
  شماره 1 او را به لبخند زدن وادار نماييد
  وادار کردن او بـه لبخند زدن بـصورت معجزه آسايي باعث شکستن يخ خواهد شد. زنان عاشـق مرداني هستند که بتوانند آنها بخندانند. خوش مشربي باعث جذابيت بيشتر مردان مي شود. بگوييد "شرط مي بندم مي تونم در عرض 5 ثانيه بخندونمت" "دوست داري يه جوک بامزه برات تعريف کنم" کمي يخ بشکنيد خواه سر کارتان باشيد، چه مشغول بازي و يا در حال گردش، ممکن است با دختر مورد علاقه خود روبرو شويد. نکته ايـن است که فقط بايد بدانيد چه کاري را و در چه زماني انجام دهيد. هميشه آرام و صادق باشيد. اگر فردي جواب رد به شما داد، نااميد نشده و با اعتماد بنفس بيشتر به دنبال همسر مورد علاقه خود بگرديد.

 2. 3 کاربر از پست مريم 64 تشکر کرده اند .


موضوعات مشابه

 1. بوسه ! (لطفا فقط متاهل ها بخوانند)
  توسط خانومی در انجمن مطالب جالب و خواندنی
  پاسخ ها: 15
  آخرین نوشته: 1391,03,05, ساعت : 14:55
 2. فقط خانمها بخوانند
  توسط Elnaz در انجمن سرگرمی
  پاسخ ها: 17
  آخرین نوشته: 1390,10,27, ساعت : 19:55
 3. لطفا آقايون در شرف ازدواج بخوانند !!!!!!!!
  توسط AsalBanu در انجمن مطالب جالب و خواندنی
  پاسخ ها: 12
  آخرین نوشته: 1390,02,16, ساعت : 13:20
 4. شش عمل ناپسند آقايون در روابطشان با خانمها !
  توسط mhp3362 در انجمن مشاوره و روانشناسی
  پاسخ ها: 3
  آخرین نوشته: 1388,08,19, ساعت : 23:37

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •