ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان شاهزاده ی گوتیک | sober کاربر انجمن

bestfa

نودهشتیا
فید آر اس اس

نظرسنجی: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
  1. Top | #1

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.36
    تشکر از کاربر
    4,426
    تشکر شده 118,858 در 2,230 پست
    اندازه فونت

Exclamation رمان شاهزاده ی گوتیک | sober کاربر انجمن

سلام...

اسم این رمانم هست " شاهزاده ی گوتـیـک".

گوتیک (Gothic) معانی مختلفی داره.چیزی که مد نظر من بوده برمی گرده به تعریف ادبیات گوتیک.یعنی ژانری که از ترکیب وحشت و مضامین عاشقانه به وجود اومده.از اون بخش مضامین عاشقانه برداشت بد نکنید! قرار نیست یه پسر مرموز وارد زندگی یه دختر بشه و دست بر قضا به هم علاقه مند بشن و ... .این ایده کاملا تکراریه و منم سراغش نمیرم.

+ قبلا گفتم دوست ندارم خلاصه بدم ولی الان حس می کنم اگه این کارو نکنم در حق مخاطب ظلم میشه.شاید از داستان انتظار دیگه ای داشته باشه و وقتی فهمید موضوع چیه برای وقتی که واسه خوندن همین صفحات اول گذاشته افسوس بخوره.

اسم شخصیت اصلی قرار بود یه چیز دیگه باشه ولی در آخرین لحظه پشیمون شدم و " بَرفه " رو انتخاب کردم.(به زبون طبری یعنی ابرو...به همین سادگی)

سبک رمان ترسناک - معمایی - درام هست.در مورد این "درام" زیاد مطمئن نبودمولی خب واقعا هست.به مسائل خانوادگی هم توجه میشه.یعنی سعی می کنم که بشه.

+ از همین الان هم اعلام می کنم که به هیچ کس تعهد و امضایی ندادم که تا مرز سکته داستان رو ترسناک بنویسم! نمی گم قرار نیست ترسناک یا هیجانی باشه ولی این رو هم در نظر بگیرید که وظیفه ی من ترسوندن دیگران نیست.از هر جای رمان هم احساس کردین که داستان توقعاتتون رو براورده نمی کنه به خوندن ادامه ندید! در غیر این صورت آخر رمان خودتونو سرزنش کنید نه منو!

ویرایش توسط نـشـاط : 1393,11,21 در ساعت ساعت : 17:06

2. 599 کاربر از پست نـشـاط تشکر کرده اند .

!!!Mozhdeh , !ainaz! , !i!elham!i! , !nafas! , # MiTrA.Sa # , #mahnaz# , #sevda# , #مریم# , $*~fire~*$ , "فاطمه نیک نیا" , ((fatemeh ashkoo)) , (='.'=) , (mina) , * Bita * , * kiana * , * love * , * م .عباس زاده* , **hiva** , **NAZGOL** , **دختر باران** , *AMIR* , *asemani* , *Barg Rizan * , *emo* , *EVIL* , *goodgirl* , *HOORI* , *ICe G!RL * , *kati* , *leopard* , *niloo* , *Nooriya* , *padma* , *S.R* , *saranaz* , *sare* , *SARINA* , *Silver Sun* , *~MoonGirl~* , *~SARA~* , *آبان دخت* , *الف* , *توهم سبز** , *تینا* , *سوگند , *لبخند* , *مائده* , *ماری* , *ماه پیشونی* , *یاقوت* , - maya - , -NGR- , . ماه بآنو . , ....... , ...BaHaR... , ...نگین... , ..samira.. , ..sara.. , ..sky.. , .: She :. , .:BahaR:. , .:MaedeH:. , .:RezVan:. , .:ستاره:. , .SaInA. , .yasmin , 0033 , 10024 , 1478 , 20am , 3eBasTin , 72STAR , @ M.E @ , a2sa maingirl , Abandokht , ABR_SEPID , Acinonyx , adriana78 , afra_h , afsoongar.pkd , Aida As , aidm , Alaleh_k , ameneh b , Anahid... , Anahita.s , angel2o2 , Angelical , anzhela , ArAm SwEeT , arameshamigh , aras71 , arefe90 , arina17 , ARSHAM*** , Artenus , ashk eshgh , ATEBE73 , ati joooon , atieye80 , atra77 , ava_ra , Ayda_alone girl , Ayer 13 , Aylar s , ayora , azade jooon , Bab Sfanji , Bahar-raf , bahar711 , baloot.ys , Banoyebarfi , batiii , Beats angel , Behi :) , behi68 , behnaz98 , BEL19 , bitabarfi , Bita_SA , black soul , blod , BLODY , booling , c h i s t a , chemuni , Chiksay , comet32 , dan.cooso , dander1000atash , dante21 , darkway , Darya 78 , darya delnavaz , darya... , Darya77 , Delasa , dena2013 , deragun , dispassionate , donya77 , doxi bala , Eastern Lady , EasternStar , eglantine-m96 , ELekTrA , Eleonore94 , Eli313 , Elisar , elnaz dadkhah , elnaz20 , eshg1377 , eshgh penhan , ESPANTA , estahrij , EVRINA , f.hazrati , F.SARINA.B , fa2013 , faezeh banoo , fariborz .a , FARRGOL , faryan.19 , fArzane.Far , fateme 97 , Fateme Z , fatemeh bieber , fatemeh1379 , Fatima.N , fatima777 , fatima_olia , Feloor , FereshteĦ , firo0ze , flora! , forough92 , fr number1 , gh@za@l , ghazal 96 , gholizadeh.mona , Giss Golabetoon , Golden S , Güneş , H.Shadow , hadis joojooo , hakim4181 , Hamisheh Tanha , Hamta.P , hana honey , hani26 , haniyeh. , haniyeh120 , hediyeh_b , Hedyeh. , hese_gharib , hiam , hidden shadow , hishana♧merkow , hiva-20 , hotsummer001 , ialda , ice dragon , Im a human , ir2012 , jnashenakhte , jo-jo , jojo90 , jooz , justina39 , kdk110 , keyhane , khanoom noor , khanoomkocholo , kim 98 , kimia.ace , kimia79 , kodaki , l.mobina , ladan khanoom* , Lady Sky , leila banoo , leyla71 , leyla_mo , li mi na , libra`s girl , like fairy , LINDA...H , lividstar , loove , lorenaa , Lost Heart , Love Hell , m i n a... , m*i*n*a74 , M-crazy , m.a.r.z.i , m0nire , Ma.Ede , mahdiyeh78 , mahsa qw , mahsa ^_^ , mahsa.256 , mahsa92 , mahta75 , mahtab78 , mahtabi22 , mahtabiii75 , makhmal_66 , mamadef7 , Maman fariba , Mania 0013 , MANNA.INNA , MARDE_TANHA , marjan 172 , maryam raha , maryam78acc , maryam_277 , marzieh L , mehrgan_kochak , mehrsa-92 , mehrsenal , melanie stryder , MelikA.Sg , Mephistopheles , Mephistopheless , miladeddie , miss nika , miss sepid , mohi.m , mojgan* , Mona n.a , MONA1367 , monamona79 , monarch99 , moon and sea , moon's shadow , moti joon , mozhdeh.k , Mozhgan6 , Myst3ry.Girl , N e G a R , n.d.sari , Nahid72 , narges_1998 , Narjess1996 , nasrin2 , nawsim , nazanin.79 , nazi1375 , neda760 , NeGaN98 , Negar Ansari , negar-17 , negin-sardar , NEGIN1378 , newGiRL , nia12 , NiceNoice , nila23 , Nill/20 , nini tosholo , niusha_sbr , nosha.min , nyan , N∃G!N , ofogh12 , orange..A , P R I N C E , P.vz , p@r!sa , paezzi , parisa2000 , pariya::2ne1 , parshan 77 , parshan-dicom , parya a , persian boy_22 , pitishka , poaro-812 , Posiden , posiedon , prand17 , Princess Night , princess-mimo , Queen sun , QuEeN-HaStI , R*A*Z , r.o.m.a , radon , raha28 , Rain princes , rashno , real girl , Roghaye57 , roksana77 , rolan , ROSHANAK BANOO , roya62 , rozam , rozhina_ra , rozita1 , Ryhan , s-haaniyeh , s.fzpr , s.mokhtariyan , s@eed , sa122 , sahand1333 , sahar.74 , saharjojoo , Sahra-Omid , sajedeh s , SAJJAD-2000000 , sajjad_2000000 , salamankafibi , Sama & Stars , sama33 , Samin 16 , samine2013 , SAMIRA BANOO , samira75 , sam_sim , Sanaz.MF , sansi , sany2000 , sara-42 , sara.HB , saraw**** , satitalk , saynarsepahani , scarlet25 , Sea Daughter~ , sea ster , SECoND*PLANeT , Sepid , sepideh63 , sera lak , Sergeant , sevin jooni , sevina1 , Shabah eshg , shabnam-a77 , shadi 11 , shadinn , shaghayegh-T , shah donya , shashar , shatot , sheyda-1990 , sheyda_naz , shirin-fr , shirin.a , shiva.e74 , Shiva_AS , shoshak , silver rain , sintia , sira , Sisi_jojo , smaaeeli , Sogol Toix , soha 98 , soheyla jooon , somaye_t , SOROUR* , SP2000 , Specialstar , spirits , strich , suny girl , suny-s , Sun~Shine , sαвα , tabasom-74 , takshakh2838 , tanin14 , TANIN18 , thmz , TiNa79 , tirran , Titanium , tofan87 , tromprat , t_ara , V@F~73 , vahshatnak , venus14 , victimized , vida*71 , vinest , vinsent , white & black , white-sky , wildrose , wolf-cry , XtavanaX , XXNightAngelXX , yada , yalda22 , yalda99 , yasna-f , yeganeh*z.y* , z--f , z.h.r , zahrafazli , zahra_jk , zan ordibehesht , zanbagh , zansia , Zhr_SmD , zohrealavi , ZOLEIKHA , |SarA_S| , |Shaghayegh| , ~*SaHaR*~ , ~*tiyam*~ , ~honey~ , ~Karen~ , ~MOzhdeh.E~ , ~sara76~ , ~shokuh~ , ~soomi~ , ~Starlet~ , ~~sonia~~ , °SetareH° , ÐOҜH] JÎG@R , ×Mahdis× , Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒற£เ!3Д , εїзFaTeMeHεїз , М⊙йД , Ӈãɳ¡ўҽ✎ , آتوسا رضایی پور , آدا. , آدرینا61 , آذردخت , آرام عاشق , آناهیتا ش..ن , آیتای , افلاک , المیرا1987 , الهه باران , امیرعلی۲۶ , امیرپارسیان , ای پری , برفکی , بسکتبالیست , بهار راد , بچه ننه , بیانکا , ترسا اراسته , ترسا اميني , ترنج فاطمي , ثـمیـن , ثنا97 , حنانه.. , حنانه00 , خزر گیل , خنثی , دختر کبریت فروش , دختراسمانی , دخترویروسی , درسان , دل آرا دشت بهشت , دلارام20 , دلتنگی73 , دکتر75 , رابین * , رازدخت , رز سیاه 73 , رمان من , رها_hd , روزبرفی , روها , روژان جون , ریتاسا , زهرا1372 , سارا98 , سامیه.ر , سامیه12 , سایدا قنبر زاده , ستاره76 , سحر معتمدپور , سحر1996 , سحری13770 , سرای بانو , سسارا28 , سما جون , سوگلی72 , سیسی طلا , شاهزاده شب , شجره , شراره ارکات , شهر غم , شکـرانـه , شینـــــــاد , صدای پای اب , غزل... , فاطمه م.ا , فرشته جون(خفن) , فرشته مرگ , فرنوش عاشق , فسقلی , قختاشد , م.شاهی , م.نوری , مادام فسقلیان , مارال ر , مارال1373 , متولد برج جدی , متولد ماه تیر , محیا 18 , مرضیه00 , مروارید صدفی , معصومه آبی , ملکه خون , منصوره.S , مهتاب(آناناس) , مهرناز_71 , مژگان بانو , میکی , نارینا.. , نرجس خاتون , نسرین... , نفسی77 , نیــــــــروانا , نیلوفر R , هما خانوم , همیسا , پارولان , پانیا.ف.ن , پتی-یا , پرنسس آرزوها , پری جوجو... , پری دخترم , پریاss , ک.ماری , کابوس001 , کوچولو ی تنها , کیلدا کیانی , گل خند , یاسمن جون , یه آشنا , یک ابانی , დshadow girlდ , ღســـــوزانღ , ღღ Parisa ღღ , ᴥ Ɽoογa ᴥ , ☂Rain Daughter☂ , ☆ŠŎηIд16☆ , ♥ nazi nazi♥ , ♥pari_gh♠ , ♥سکوتــ تلخ♥ , ♥♥Niloo♥♥ , ✌신데렐라✌ , ✖م♥ر✖ی♥م✖ , ✘€(]€@^^✘ , ✿SOOSAN✿ , ❀ بهـــار ❀ , ❀پرستو❀ , ❤farimah❤ , ッ И.A͜ , ツ ηarsis ℓavani , 。 sIrVαT 。

3. Top | #2

مدیر بخش کتاب

میانگین پست در روز
    3.57
    تشکر از کاربر
    25,456
    تشکر شده 62,407 در 6,407 پست
    اندازه فونت

• نویسنده گرامی قبل از شروع نگارش داستان حتما تاپیک های زیر را مطالعه کنید:

نحوه ی قرار دادن کتاب در سایت
    مهمترین نکات ویرایشی | مخصوص نویسندگان و ویراستاران انجمن

• حتما و دائما اطلاعیه های بخش کتاب رو مطالعه کنید تا از قوانین و اقدامات بخش مطلع باشید:

اطلاعیه های بخش کتاب !

• برای ایجاد تاپیک نقد، قوانین بخش را مطالعه بفرمایید:

قوانین بخش نقد کتاب مخصوص نویسندگان انجمن

• استفاده از مطالب اين سايت به هر نحو ، منوط به قرار دادن نام و لینک نودهشتیا به صورت مستقیم (http://www.forum.98ia.com) و اجازه رسمی از نویسنده انجمن ، مجاز می باشد!

• تبلیغ رمان کاربرها در پروفایل، پیام خصوصی و تاپیک ها ( با لینک یا بدون لینک! ) خلاف قوانین است و در صورت مشاهده شخص خاطی اخطار دریافت می کند!
    رمان هایی که جلدشون آماده نیست فعلا با جلد متحد الشکل و موقت برای دانلود در صفحه اصلی قرار می گیرن ، درصورتیکه جلدشون آماده بشه ، جلد جدید جایگزین قبلی می شه !
    لطفا در مورد زمان قرار گرفتن کتابتون برای دانلود پیام ندید . همه رمان ها بررسی می شن و به مرور زمان برای دانلود قرار داده می شن.
    رمان هایی که مناسب تشخیص داده نشن - به هر علتی - برای دانلود قرار نمی گیرن!
    برای کار های بعدیتون قوی تر و در چهارچوب تر کار کنید .

4. 230 کاربر از پست Sepid تشکر کرده اند .

!!!Mozhdeh , !ainaz! , !nafas! , # MiTrA.Sa # , #sevda# , #مریم# , $*~fire~*$ , * Bita * , * kiana * , * م .عباس زاده* , **NAZGOL** , *asemani* , *goodgirl* , *ICe G!RL * , *Silver Sun* , *تینا* , *ماری* , *ماه پیشونی* , *یاقوت* , - maya - , -NGR- , . ماه بآنو . , ....... , ..sky.. , .: She :. , .:BahaR:. , .:RezVan:. , .SaInA. , .yasmin , 3eBasTin , @ M.E @ , a2sa maingirl , adriana78 , afsoongar.pkd , Alaleh_k , Anahita.s , arina17 , Artenus , ashk eshgh , Ayda_alone girl , Ayer 13 , ayora , baharan21 , behi68 , BLODY , c h i s t a , darkway , darya... , dena2013 , donya77 , doxi bala , Eastern Lady , EasternStar , eglantine-m96 , Eli313 , Elisar , elnaz20 , Emi0 , eshg1377 , ESPANTA , estahrij , f.hazrati , faryan.19 , FereshteĦ , flora! , fr number1 , gh@za@l , gholizadeh.mona , Golden S , H.Shadow , haniyeh120 , hediyeh_b , ialda , ice dragon , ir2012 , jnashenakhte , jojo90 , keyhane , khanoom noor , kim 98 , kimia.ace , l.mobina , leila banoo , libra`s girl , loove , lorenaa , m i n a... , m*i*n*a74 , M-crazy , m.a.r.z.i , Ma.Ede , mahdiyeh78 , mahsa.256 , mahtab78 , mahtabiii75 , mamadef7 , Maman fariba , MARDE_TANHA , marzieh L , mehrgan_kochak , mehrsa-92 , melanie stryder , miss nika , miss sepid , monarch99 , moon's shadow , nawsim , nazanin.79 , negar-17 , negin-sardar , NEGIN1378 , nini tosholo , niusha_sbr , orange..A , P R I N C E , p@r!sa , paezzi , parshan 77 , parya a , poaro-812 , Princess Night , princess-mimo , R*A*Z , raha28 , real girl , Roghaye57 , roksana77 , ROSHANAK BANOO , rozita1 , Sahar.ta , Sahra-Omid , sajedeh s , SAJJAD-2000000 , Samin 16 , samira75 , Sanaz.MF , sany2000 , sara-42 , scarlet25 , Sea Daughter~ , sevin jooni , sevina1 , shadi 11 , shaghayegh-T , sheyda_naz , TAHMINEH92 , shirin.a , sintia , sira , Sisi_jojo , smaaeeli , Sogol Toix , soheyla jooon , somaye_t , suny girl , suny-s , sushiyant11 , sαвα , tabasom-74 , thmz , TiNa79 , tirran , tofan87 , V@F~73 , venus14 , white-sky , wolf-cry , XtavanaX , yalda22 , zansia , zohrealavi , ~*SaHaR*~ , ~honey~ , ~Karen~ , ~MOzhdeh.E~ , ~shokuh~ , °SetareH° , ÐOҜH] JÎG@R , Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒற£เ!3Д , εїзFaTeMeHεїз , М⊙йД , آناهیتا ش..ن , ای پری , بسکتبالیست , بهار راد , ترنج فاطمي , حنانه00 , خنثی , دختر کبریت فروش , دخترویروسی , دلارام20 , دکتر75 , رابین * , رمان من , روزبرفی , روها , روژان جون , ریتاسا , سامیه.ر , سامیه12 , سحری13770 , سوگلی72 , شاهزاده شب , شجره , شراره ارکات , شکـرانـه , غزل... , فرنوش عاشق , فسقلی , م.شاهی , م.نوری , مادام فسقلیان , مارال1373 , متولد برج جدی , محیا 18 , مروارید صدفی , منصوره.S , مهرناز_71 , نسرین... , نفسی77 , پارولان , پرنسس آرزوها , پری جوجو... , ک.ماری , کوچولو ی تنها , یاسمن جون , ღღ Parisa ღღ , ☆ŠŎηIд16☆ , ♥ nazi nazi♥ , ♥♥Niloo♥♥ , ✌신데렐라✌ , ✘€(]€@^^✘ , ✿SOOSAN✿ , ❀ بهـــار ❀ , ツ ηarsis ℓavani

5. Top | #3

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.36
    تشکر از کاربر
    4,426
    اندازه فونت

پیش فرض قسمت اول

با لرزش و احساس درد شدیدی از خواب پرید.در حالی که هنوز فشاری قوی پشت سرش احساس می کرد به سختی از جاش بلند شد و دنبال موبایلش گشت.همه چیز رو تار می دید و به زور می تونست وسایل اتاقش رو ببینه.صدای زنگ موبایل از پایین تخت شنیده میشد.
    بلاخره گوشی ش رو پیدا کرد و بدون اینکه به صفحه ش نگاه کنه با صدایی خواب آلود جواب داد : بله؟
    صدای مادرش رو از پشت تلفن شنید که می گفت : تو کجایی پسر؟!
    میکا سعی کرد صدای گرفته ش رو کمی صاف کنه.گفت : خونه...
    مادر : خواب بودی؟!
    میکا : آره، ظهر که از کار برگشتم خیلی خسته بودم، خوابیدم.
    مادر : پس خوب شد زنگ زدم بیدارت کردم.ما منتظریم ها!
    میکا با گیجی پرسید : منتظر چی؟!
    مادر : منتظر تو دیگه! یادت رفت؟ امشب شام خونه ی ما دعوتی!
    تازه یادش اومد قضیه از چه قراره.گفت : آها...آره،یادم رفته بود.ببخشید.
    مادر : پس زودتر بلند شو بیا.دلم برات تنگ شده.می دونی چند وقته ندیدمت؟!
    میکا : همین دو هفته ی پیش من اونجا بودم!
    مادر : نخیر، یه ماه پیش بود!
    میکا که حال و حوصله ی بحث نداشت گفت : خیلی خب باشه.چند دقیقه دیگه راه میفتم.
    مادر : پس منتظرم.
    قبل از اینکه مادرش گوشی رو قطع کنه خیلی سریع پرسید : راستی بقیه اومدن؟
    مادر : مهدی و مریم یه نیم ساعتی میشه که اومدن.
    میکا کنایه آمیز گفت : همین؟ خود ِ شازده تشریف نیورده؟!
    مادر : کوروش ؟ نه هنوز.قبل از تو به اون زنگ زدم گفت چند دقیقه دیگه می رسه.
    میکا آهسته گفت : خیلی احمقانه ست.
    مادرش : غر نزن! بعد عمری قراره یه شب دور هم جمع بشیم.نیای اینجا با این و اون کل کل کنی!
    میکا : اگه حوصله ی این چیزا رو ندارین اصلا نباید منو دعوت می کردین!
    مادرش اعتراض آمیز گفت : میکائیل!
    فورا گفت : باشه بابا ،شوخی کردم.منم حوصله ی جر و بحث ندارم.اتفاقا خیلی هم خستم.اگه به خاطر دیدن کوروش نبود کلا نمی اومدم.
    مادر : خدا رو شکر! پس زودتر پاشو بیا،منتظرتیم.
    میکا : باشه...حتما.
    مادر : فعلا خدافظ.
    همین که تماس قطع شد میکا موبایلشو با بی حوصلگی یه گوشه ی تختش انداخت و شروع کرد به مالیدن چشماش.با اینکه فشار و درد ِ پشت سرش از بین رفته بود ولی هنوز همه جا رو تار می دید.حسابی خسته بود.آرزو می کرد ای کاش بتونه تا فردا صبح بدون اینکه کسی یا چیزی مزاحمش بشه بخوابه.
    دقیقا یک هفته بود که درست و حسابی نخوابیده بود.هر بار که می خوابید کابوس می دید و با درد و لرزش ناگهانی و شدیدی از خواب می پرید.بدترین قسمت ماجرا هم این بود که به محض بیدار شدن همه ی چیزای ترسناکی که توی خواب دیده بود از ذهنش پاک میشد.
    می دونست کابوس دیده ولی به یاد نمی اورد که چی دیده و این بیشتر از هر چیزی اعصابشو خرد می کرد.حاضر بود برای خلاص شدن از شر اون کابوس ها هر کاری بکنه.
    بلاخره از روی تختش بلند شد.دیگه تاری دیدش هم از بین رفته بود و همه جا رو واضح می دید.آبی به صورتش زد و خیلی زود به اتاق برگشت تا آماده ی رفتن بشه.
    از اینکه قرار بود بعد از مدت ها برادر بزرگترش رو ببینه خیلی خوشحال بود.میشه گفت تنها انگیزه ش برای شرکت توی اون مهمونی دیدن کوروش بود.
    چیزی به تاریک شدن هوا نمونده بود.میکا لباس مناسبی پوشید و از آپارتمانش بیرون اومد.در آپارتمانش رو با دقت تمام قفل کرد و بعد از اینکه از قفل شدن در مطمئن شد از پله ها پایین اومد.هنوز به در حیاط نرسیده بود که با همسایه ی طبقه ی پایین رو به رو شد.
    میکا از اون دسته آدمایی نبود که به هر کسی روی خوش نشون بده، خصوصا به همسایه هاش! بدون اینکه لحظه ای صبر کنه زیرلب سلامی کرد.اما ظاهرا آقای طاهری باهاش کار داشت.با سلام و احوالپرسی متوقفش کرد و گفت : آقای شاهرخی شما دیشب، سر شب خونه نبودین؟!
    میکا که متنفر بود به کسی جواب پس بده گفت : چطور مگه؟!
    آقای طاهری : من دیشب متوجه شدم خونه نیستید.چون چراغ های خونه تون خاموش بود، ماشین تون هم که توی پارکینگ نبود.ولی سر شب، حوالی نه و نیم ده که داشتم آشغال ها رو می بردم دم در دیدم چند بار چراغ یکی از اتاق هاتون خاموش و روشن شد!
    میکا با این حرف جا خورد و گفت : عجب!
    آقای طاهری : چیزی از خونه تون کم نشده؟!
    میکا : نه...به هر حال ممنون که اطلاع دادین.
    می خواست بره که آقای طاهری گفت : به نظرتون دزد بوده؟
    میکا : بعید می دونم دزد چراغ خونه ی مردم رو به این تابلویی چند بار خاموش و روشن کنه! من لامپ اون اتاق ها رو تازه عوض کردم.احتمالا شل بستم.از اون ور هم روشن مونده،اتصالی کرده و چند بار خاموش و روشن شده.
    آقای طاهری که هیچی از حرفای میکا نفهمید مکثی کرد و گفت : ممکنه.در هر صورت من وظیفه ی خودم دونستم بهتون بگم.
    میکا دیگه صبر نکرد و در حالیکه داشت می رفت گفت : خیلی ممنون، خدافظ.

6. Top | #4

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.36
    تشکر از کاربر
    4,426
    اندازه فونت

پیش فرض قسمت دوم

به در آشپزخونه تکیه داده بود و هر چند ثانیه نیم نگاهی به پذیرایی می نداخت.خجالت می کشید بره و پیش بقیه بشینه.در واقع از کوروش خجالت می کشید.بیشتر از ده سال بود که عموش رو ندیده بود.به جز چند تا تصویر مبهم و کوتاه هیچ خاطره ای از کوروش توی ذهنش نبود.انگار که کاملا غریبه بود.
    مادربزرگش که توی آشپزخونه مشغول آماده کردن شام بود صداش کرد و گفت : "برفه، بابات هنوز نیومده؟!"
    برفه : نه.
    مادربزرگ : میکائیل چی؟
    برفه : اونم نه.
    مادربزرگش با غرغر گفت : یه زنگ بزن به بابات ببین کی میاد!
    برفه با بی حوصلگی نفسشو بیرون داد و گفت : بابام الان سرش گرمه، من زنگ بزنم عصبانی میشه.
    همین لحظه بود که آیدا وارد آشپزخونه شد و گفت : مامان بزرگ، بابابزرگ میگه کی شامو می کشی؟
    مامان بزرگ : بهش بگو میکائیل که اومد شامو میارم.زنگ زدم گفت یه چند دقیقه دیگه میاد.
    همین که آیدا خواست بره تا پیغام مادربزرگش رو به بقیه برسونه برفه دستشو گرفت و نگهش داشت.گفت : "وایسا، من بهشون میگم".
    کمی خودش رو عقب کشید تا کسی نبینتش و از همونجا با صدای بلند داد زد : مامان بزرگ میگه یه چند دقیقه دیگه!
    آیدا آروم هُلش داد و گفت : چته وحشی! الان فکر می کنن من بودم!
    برفه خنده ی شیطنت آمیزی کرد و گفت : دقیقا نکته ش همینجا بود.
    آیدا با حرص گفت : خیلی کثافتی! ... حالا چرا نمیای اونور؟!
    برفه خندید و گفت : شاید باورت نشه ولی خجالت می کشم.
    آیدا : حق داری،منم بودم خجالت می کشیدم!
    برفه : حرف مفت نزن، دارم جدی میگم.کوروش یه جوری به نظر می رسه،من ازش خجالت می کشم.
    آیدا : چه عجب یه نفر پیدا شد که تو ازش خجالت می کشی! حالا مگه چجوری بنده ی خدا؟!
    برفه : نمی دونم...چجوری بگم، من که باهاش حرف نزدم ولی از همین دور که نگاه کردم قیافه ش یه جوریه که آدم خجالت می کشه بره پیشش...
    آیدا هیچی از حرفای برفه متوجه نمیشد،حس می کرد داره چرت و پرت میگه،برای همین با قیافه ای حق به جانب بهش نگاه می کرد و منتظر بود حرفش تموم بشه که برفه گفت :" البته من توقع ندارم تو حرفای منو درک کنی، چون جدا از اینکه اساسا موجود نفهمی هستی هیچ وقت هم تو عمرت خجالت نکشیدی..." و خندید.
    آیدا این بار محکم به بازوی برفه زد و گفت : همونطور که گفتم، خیلی کثافتی! حالا چی کار می کنی؟ با من میای بریم پیش بقیه یا می خوای همچنان وایسی اینجا کوروش رو دید بزنی!
    برفه : "دید بزنی" چیه بی ادب! ناسلامتی طرف عمو مه ها! داشتم موقعیت رو بررسی می کردم ببینم چجوری وارد بشم بهتره.
    دوباره نیم نگاهی به پذیرایی انداخت و گفت : به یه چیزی توجه کردی؟!
    آیدا فورا جواب داد : اینکه خیلی خوشتیپه؟
    برفه نیشخندی زد و گفت : دقیقا.نسبت به یه پیرمرد خیلی خوب مونده!
    آیدا : پیرمرد کجا بود! بیچاره سی و هشت سالشه.
    خودش هم به چیزی که می گفت اعتقاد نداشت ولی برای اینکه حرص آیدا رو دربیاره گفت : به هر حال پیر محسوب میشه!
    آیدا : منو بگو دارم اینجا وقتمو با تو تلف می کنم!
    خواست بره که برفه گفت : وایسا با هم بریم.
    دست آیدا رو گرفت و در حالی که سعی می کرد خودش رو پشت دخترعموش قایم کنه به راه افتاد.
    وقتی وارد پذیرایی شدن با صدایی آهسته به همه سلام کرد.آیدا دقیقا داشت می رفت کنار کوروش بشینه.برفه ترجیح می داد یه جای دیگه بشینن ولی در عین حال هم دوست نداشت از کنار آیدا تکون بخوره و تنها بشینه، برای همین چیزی نگفت.
    آیدا درست بین برفه و کوروش قرار گرفته بود و این باعث میشد برفه راحت تر باشه کمتر خجالت بکشه.خیلی زود احساس خجالت و معذب بودن برفه از بین رفت چون بقیه پشت سر هم از کوروش سوال های مختلف می پرسیدن و یه لحظه هم ولش نمی کردن.بیچاره اونقدر درگیر جواب دادن به سوال های بقیه بود که اصلا مهلت نمی کرد به چیزی توجه کنه!
    برفه از ظرف میوه ای که روی میز بود یه سیب برداشت و شروع به خوردنش کرد.سکوت کرده بود و فقط به حرفای اطرافیانش گوش می داد.به نظرش حرفاشون مسخره بود.همش از کوروش در مورد زندگی ِخارج از ایران و امکانات فوق العاده ش و این جور چیزا سوال می کردن.یه جوری برخورد می کردن که انگار کوروش از یه سیاره ی دیگه اومده! کوروش هم تمام مدت با خونسردی به سوال هاشون جواب می داد ولی برفه مطمئن بود که کوروش هم از این سوال ها خسته شده و صرفا از روی ادب جوابشون رو میده.
    طولی نکشید که مادربزرگ وارد پذیرایی شد و با اشاره از عمه مریم خواست تا به آشپزخونه بره.چند ثانیه بعد آیدا و مادرش هم بلند شدن و دنبالشون رفتن تا به مادربزرگ کمک کنن.با رفتن اونا بقیه هم از سوال پیچ کردن کوروش دست کشیدن و هر کس سرگرم کاری شد.
    برفه که همچنان در حال سیب گاز زدن بود از اون سکوت و حواس پرتی بقیه استفاده کرد و به کوروش خیره شد.از ظاهر کوروش به نظر می رسید که حوصله ش سر رفته.سرش پایین بود و بی هدف با گوشیش ور می رفت و الکی انگشتش رو روی صفحه ی موبایلش می کشید.برفه داشت با دقت به چهره ی کوروش نگاه می کرد.اولش که از دور کوروش رو دیده بود فکر می کرد کاملا شبیه میکائیل ـه اما حالا که از نزدیک می دیدش می تونست متوجه تفاوت شون بشه.
    موهای کوروش برعکس میکائیل که موهای بلوند و روشنی داشت، تیره بود.رنگ پوستشون تا حدود زیادی شبیه هم بود.هر دو سفید بودن.فرم بینی و لب هاشون هم خیلی به هم شبیه بود، با این تفاوت که میکا بینی کوچیک تری داشت.برفه از اون زاویه نمی تونست رنگ چشمای کوروش رو ببینه.فکرش کاملا درگیر این بود که ببینه رنگ چشمای کوروش مثل میکائیل ـه یا نه.