تور

نودهشتیا
فید آر اس اس

نظرسنجی: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 40
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    1.68
    تشکر از کاربر
    4,360
    تشکر شده 110,270 در 2,144 پست

Exclamation رمان شاهزاده ی گوتیک | sober کاربر انجمن

سلام...

اسم این رمانم هست " شاهزاده ی گوتـیـک".

گوتیک (Gothic) معانی مختلفی داره.چیزی که مد نظر من بوده برمی گرده به تعریف ادبیات گوتیک.یعنی ژانری که از ترکیب وحشت و مضامین عاشقانه به وجود اومده.از اون بخش مضامین عاشقانه برداشت بد نکنید! قرار نیست یه پسر مرموز وارد زندگی یه دختر بشه و دست بر قضا به هم علاقه مند بشن و ... .این ایده کاملا تکراریه و منم سراغش نمیرم.

+ قبلا گفتم دوست ندارم خلاصه بدم ولی الان حس می کنم اگه این کارو نکنم در حق مخاطب ظلم میشه.شاید از داستان انتظار دیگه ای داشته باشه و وقتی فهمید موضوع چیه برای وقتی که واسه خوندن همین صفحات اول گذاشته افسوس بخوره.

اسم شخصیت اصلی قرار بود یه چیز دیگه باشه ولی در آخرین لحظه پشیمون شدم و " بَرفه " رو انتخاب کردم.(به زبون طبری یعنی ابرو...به همین سادگی)

سبک رمان ترسناک - معمایی - درام هست.در مورد این "درام" زیاد مطمئن نبودمولی خب واقعا هست.به مسائل خانوادگی هم توجه میشه.یعنی سعی می کنم که بشه.

+ از همین الان هم اعلام می کنم که به هیچ کس تعهد و امضایی ندادم که تا مرز سکته داستان رو ترسناک بنویسم! نمی گم قرار نیست ترسناک یا هیجانی باشه ولی این رو هم در نظر بگیرید که وظیفه ی من ترسوندن دیگران نیست.از هر جای رمان هم احساس کردین که داستان توقعاتتون رو براورده نمی کنه به خوندن ادامه ندید! در غیر این صورت آخر رمان خودتونو سرزنش کنید نه منو!

ویرایش توسط sober : 2014,06,26 در ساعت ساعت : 11:59 AM

2. 464 کاربر از پست sober تشکر کرده اند .

!!!Mozhdeh , !i!elham!i! , !nafas! , # MiTrA.Sa # , #mahnaz# , #sevda# , #مریم# , $*~fire~*$ , "فاطمه نیک نیا" , ((fatemeh ashkoo)) , (='.'=) , (mina) , * Bita * , * kiana * , * love * , * م .عباس زاده* , **hiva** , **NAZGOL** , **دختر باران** , *AMIR* , *asemani* , *emo* , *EVIL* , *goodgirl* , *HOORI* , *ICe G!RL * , *kati* , *leopard* , *niloo* , *Nooriya* , *padma* , *saranaz* , *SARINA* , *Silver Sun* , *~MoonGirl~* , *~SARA~* , *~SETAREH~* , *آبان دخت* , *الف* , *توهم سبز** , *تینا* , *سوگند , *لبخند* , *مائده* , *ماری* , *ماه پیشونی* , *یاقوت* , - maya - , -NGR- , . ماه بآنو . , ...BaHaR... , ...نگین... , ..samira.. , ..sara.. , ..sky.. , .: She :. , .:BahaR:. , .:MaedeH:. , .:ستاره:. , .SaInA. , .yasmin , 0033 , 10024 , 1478 , 20am , 72STAR , @ M.E @ , a2sa maingirl , Abandokht , ABR_SEPED , Acinonyx , adriana78 , afsoongar.pkd , Aida As , Alaleh_k , Anahita.s , Angelical , anzhela , ArAm SwEeT , arameshamigh , aras71 , arefe90 , arina17 , ashk eshgh , ATEBE73 , ati joooon , atieye80 , atra77 , Ayda_alone girl , Ayer 13 , ayora , azade jooon , Bab Sfanji , Bahar-raf , bahar711 , baloot.ys , batiii , Beats angel , Behi :) , behi68 , BEL19 , bitabarfi , Bita_SA , BLODY , booling , chemuni , Chiksay , comet32 , dander1000atash , dante21 , darkway , Darya 78 , darya... , Darya77 , Delasa , deragun , donya77 , doxi bala , Eastern Lady , EasternStar , eglantine-m96 , ELekTrA , Eleonore94 , Eli313 , Elisar , elnaz dadkhah , elnaz20 , eshg1377 , eshgh penhan , ESPANTA , estahrij , EVRINA , fa2013 , faezeh banoo , fariborz .a , FARRGOL , fArzane.Far , fateme 97 , Fateme Z , fatemeh1379 , Fatima.N , fatima777 , fatima_olia , feloor , FereshteĦ , firo0ze , forough92 , fr number1 , gh@za@l , ghazal 96 , Giss Golabetoon , Golden S , Güneş , hadis_s , hakim4181 , Hamisheh Tanha , hana honey , hani26 , haniyeh. , haniyeh120 , Hedyeh. , hiam , hidden shadow , hishana♧merkow , hiva-20 , hotsummer001 , ice dragon , Im a human , ir2012 , jnashenakhte , jo-jo , jojo90 , jooz , justina39 , kdk110 , keyhane , khanoom noor , khanoomkocholo , kim 98 , kimia.ace , kimia79 , kodaki , Lady Sky , leila banoo , leyla71 , libra`s girl , lividstar , loove , lorenaa , Lost Heart , Love Hell , m i n a... , m.a.r.z.i , m0nire , Ma.Ede , mahdiyeh78 , mahsa qw , mahsa ^_^ , mahsa.256 , mahsa92 , mahta75 , mahtab78 , mahtabi22 , makhmal_66 , mamadef7 , Maman fariba , MANNA.INNA , MARDE_TANHA , marjan 172 , maryam_277 , marzieh L , mehrgan_kochak , mehrsa-92 , melanie stryder , MelikA.Sg , miladeddie , miss nika , mohi.m , mojgan* , MONA1367 , monarch99 , moon and sea , mozhdeh.k , N e G a R , n.d.sari , Nafa3 Hamatonam , Nahid72 , narges_1998 , nasrin2 , nawsim , nazanin.79 , neda760 , negar-17 , negin-sardar , NEGIN1378 , newGiRL , nia12 , NiceNoice , nila23 , nini tosholo , niusha_sbr , nosha.min , N∃G!N , P R I N C E , P.vz , p@r!sa , paezzi , parisa2000 , pariya::2ne1 , parshan 77 , persian boy_22 , pitishka , poaro-812 , Posiden , posiedon , prand17 , Princess Night , princess-mimo , Queen sun , QuEeN-HaStI , R*A*Z , radon , rashno , real girl , Roghaye57 , roya62 , rozam , rozita1 , Ryhan , s-haaniyeh , s.fzpr , sahar.74 , saharjojoo , Sahra-Omid , sajedeh s , salamankafibi , Sama & Stars , sama33 , samaneh yavari , samira75 , sam_sim , Sanaz.MF , sansi , sany2000 , sara-42 , sara.HB , saraw**** , satitalk , scarlet25 , Sea Daughter~ , sea ster , SECoND*PLANeT , Sepid , Sergeant , sevin jooni , sevina1 , Shabah eshg , shabnam-a77 , shadi 11 , shadinn , shaghayegh-T , shah donya , shashar , shatot , sheyda-1990 , shirin.a , shiva.e74 , Shiva_AS , shoshak , silver rain , sintia , sira , Sogol Toix , soha 98 , soheyla jooon , somaye_t , SOROUR* , SP2000 , Specialstar , spirits , strich , suny girl , suny-s , sαвα , tabasom-74 , takshakh2838 , TANIN18 , thmz , TiNa79 , tirran , Titanium , tofan87 , tromprat , t_ara , victimized , vida*71 , vinest , vinsent , white & black , white-sky , wildrose , wolf-cry , XXNightAngelXX , yada , yalda22 , yasna-f , yeganeh*z.y* , z.h.r , zahra_jk , zan ordibehesht , zanbagh , zansia , Zhr_SmD , zohrealavi , ZOLEIKHA , ~*SaHaR*~ , ~*tiyam*~ , ~Karen~ , ~MOzhdeh.E~ , ~sara76~ , ~shokuh~ , ~soomi~ , ~Starlet~ , ~~sonia~~ , ÐOҜH] JÎG@R , ×Mahdis× , Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒற£เ!3Д , εїзFaTeMeHεїз , М⊙йД , ЯЭ乙νДИ , Ӈãɳ¡ўҽ✎ , آتوسا رضایی پور , آدا. , آدرینا61 , آرام عاشق , آیتای , افلاک , الهه باران , امیرپارسیان , ای پری , بسکتبالیست , بهار راد , بچه ننه , بیانکا , ترسا اراسته , ترسا اميني , ترنج فاطمي , ثـمیـن , ثنا97 , حنانه00 , دختر کبریت فروش , دختراسمانی , دخترویروسی , درسان , دریا دلنواز , دل آرا دشت بهشت , دلارام20 , دلتنگی73 , رابین * , رازدخت , رز سیاه 73 , رمان من , رها_hd , روها , روژان جون , ریتاسا , زهرا1372 , سارا98 , سامیه12 , سحر1996 , سرای بانو , سسارا28 , سوگلی72 , سیسی طلا , شاهزاده شب , شراره ارکات , شقایق98 , شهر غم , شکـرانـه , شینـــــــاد , صدای پای اب , غزل... , فاطمه م.ا , فرنوش عاشق , فسقلی , مادام فسقلیان , مارال ر , مارال1373 , مرضیه00 , مروارید صدفی , معصومه آبی , ملکه خون , مهتاب(آناناس) , مهرناز_71 , مژگان بانو , میکی , نارینا.. , نرجس خاتون , نسرین... , نیــــــــروانا , همیسا , پارولان , پانیا.ف.ن , پتی-یا , پری جوجو... , پری دخترم , پریاss , ک.ماری , کابوس001 , کیلدا کیانی , گل خند , یاسمن جون , یک ابانی , დshadow girlდ , ღســـــوزانღ , ღღ Parisa ღღ , ᴥ Ɽoογa ᴥ , ♥ nazi nazi♥ , ♥سکوتــ تلخ♥ , ✌신데렐라✌ , ✖م♥ر✖ی♥م✖ , ✘€(]€@^^✘ , ✿SOOSAN✿ , ❀ بهـــار ❀ , ❀پرستو❀ , ❤farimah❤ , ツ ηarsis ℓavani , 。 sIrVαT 。

3. Top | #2

عنوان کاربر
    همکار بخش کتاب
    میانگین پست در روز
    3.76
    تشکر از کاربر
    23,140
    تشکر شده 38,766 در 5,218 پست

• نویسنده گرامی قبل از شروع نگارش داستان حتما تاپیک های زیر را مطالعه کنید:

نحوه ی قرار دادن کتاب در سایت
    مهمترین نکات ویرایشی | مخصوص نویسندگان و ویراستاران انجمن

• حتما و دائما اطلاعیه های بخش کتاب رو مطالعه کنید تا از قوانین و اقدامات بخش مطلع باشید:

اطلاعیه های بخش کتاب !

• برای ایجاد تاپیک نقد، قوانین بخش را مطالعه بفرمایید:

قوانین بخش نقد کتاب مخصوص نویسندگان انجمن

• استفاده از مطالب اين سايت به هر نحو ، منوط به قرار دادن نام و لینک نودهشتیا به صورت مستقیم (http://www.forum.98ia.com) و اجازه رسمی از نویسنده انجمن ، مجاز می باشد!

• تبلیغ رمان کاربرها در پروفایل، پیام خصوصی و تاپیک ها ( با لینک یا بدون لینک! ) خلاف قوانین است و در صورت مشاهده شخص خاطی اخطار دریافت می کند!
    دوستان عزیز نویسنده لطفا در صورتی که قصد چاپ آثارتون و درخواست حذف تاپیک از سایت رو دارید ،
    قبل از ایجاد تاپیک در انجمن تصمیم بگیرید!

تاپیکهای ایجاد شده و رمانهای اتمام یافته حذف نمیشن!
    = = = =
    = = = = = = = =
    .: مسائل مربوط به قرار گرفتن کتاب برای دانلود در صفحه اصلی سایت :.
    .: قوانین و اطلاعیه های گروه طراحی جلد | طراحی جلد رمان های کاربران سایت :.
    .:
    قوانین و اطلاعیــه های بخش کتاب ! :.
    .:
    نحوه ی قرار دادن کتاب در سایت :.
    .:
    مهم ترین نکات ویرایشی :.
    .:
    قوانین بخش نقـد :.

4. 179 کاربر از پست Sepid تشکر کرده اند .

!!!Mozhdeh , !nafas! , # MiTrA.Sa # , #sevda# , #مریم# , $*~fire~*$ , * Bita * , * kiana * , * م .عباس زاده* , **NAZGOL** , *asemani* , *goodgirl* , *ICe G!RL * , *Silver Sun* , *~SETAREH~* , *تینا* , *ماری* , *ماه پیشونی* , *یاقوت* , - maya - , -NGR- , . ماه بآنو . , ..sky.. , .: She :. , .:BahaR:. , .SaInA. , .yasmin , @ M.E @ , a2sa maingirl , adriana78 , afsoongar.pkd , Alaleh_k , Anahita.s , arina17 , ashk eshgh , Ayda_alone girl , Ayer 13 , ayora , baharan21 , BLODY , darkway , darya... , donya77 , doxi bala , Eastern Lady , EasternStar , eglantine-m96 , Eli313 , Elisar , elnaz20 , eshg1377 , ESPANTA , estahrij , FereshteĦ , fr number1 , gh@za@l , Golden S , hadis_s , haniyeh120 , ice dragon , ir2012 , jnashenakhte , jojo90 , keyhane , khanoom noor , kim 98 , kimia.ace , leila banoo , libra`s girl , loove , lorenaa , m i n a... , m.a.r.z.i , Ma.Ede , mahdiyeh78 , mahsa.256 , mahtab78 , mamadef7 , Maman fariba , MARDE_TANHA , marzieh L , mehrgan_kochak , mehrsa-92 , melanie stryder , miss nika , monarch99 , Nafa3 Hamatonam , nawsim , nazanin.79 , negar-17 , negin-sardar , NEGIN1378 , nini tosholo , niusha_sbr , P R I N C E , p@r!sa , paezzi , parshan 77 , poaro-812 , Princess Night , princess-mimo , R*A*Z , real girl , Roghaye57 , rozita1 , Sahar.ta , Sahra-Omid , sajedeh s , SAJJAD-2000000 , samira75 , Sanaz.MF , sany2000 , sara-42 , scarlet25 , Sea Daughter~ , sevin jooni , sevina1 , shaghayegh-T , shiee_irani , shirin.a , sintia , sira , Sogol Toix , soheyla jooon , somaye_t , suny girl , suny-s , sushiyant11 , sαвα , tabasom-74 , thmz , TiNa79 , tirran , tofan87 , white-sky , wolf-cry , yalda22 , zansia , zohrealavi , ~*SaHaR*~ , ~Karen~ , ~MOzhdeh.E~ , ~shokuh~ , ÐOҜH] JÎG@R , Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒற£เ!3Д , εїзFaTeMeHεїз , М⊙йД , ЯЭ乙νДИ , ای پری , بسکتبالیست , بهار راد , ترنج فاطمي , حنانه00 , دختر کبریت فروش , دخترویروسی , دلارام20 , رابین * , روها , روژان جون , ریتاسا , سامیه12 , سوگلی72 , شاهزاده شب , شراره ارکات , شکـرانـه , غزل... , فرنوش عاشق , فسقلی , مادام فسقلیان , مارال1373 , مروارید صدفی , مهرناز_71 , نسرین... , پارولان , پری جوجو... , ک.ماری , یاسمن جون , ღღ Parisa ღღ , ♥ nazi nazi♥ , ✌신데렐라✌ , ✘€(]€@^^✘ , ✿SOOSAN✿ , ❀ بهـــار ❀ , ツ ηarsis ℓavani

5. Top | #3

عنوان کاربر
    همکار بخش کتاب
    میانگین پست در روز
    2.78
    تشکر از کاربر
    25,257
    تشکر شده 20,693 در 3,410 پست
    حالت من
    Khaste

نقل قول نوشته اصلی توسط saraw**** نمایش پست ها
    نشاط جان مثله همیشه که رمان هات قشنگ بوده صد در صد این یکی هم قشنگ خواهد بود
    راستی من یه چیزی بگم درمورد ترس و اینا به خودتم گفتم گاهی وقتا که از خواب بیدار میشم احساس میکنم جن تو اتاقمه چون جنگل انگولاخیه وبه خاطر اون عمتو خیلی ملاقات میکردم ولی بازم رمانتو میخوندم چون نمیتونست نخونم عاشق رماناتم وتو همیشه تو رمانت یه شخصیت قهرمان گذاشتی مثله هاموس و من هیچ وقت نذاشتم ترسم ادامه داشته باشه چون گفتم هاموس میاد سرهمین بسی شادم که رماناتو میخونم و ادامه بده و موفق باشی
    اینجا نباید پست بدید.
    دقت کنید ...

دوستان عزیز نویسنده لطفا در صورتی که قصد چاپ آثارتون و درخواست حذف تاپیک از سایت رو دارید ، قبل از ایجاد تاپیک در انجمن تصمیم بگیرید! تاپیکهای ایجاد شده و رمانهای اتمام یافته حذف نمیشن .

مسائل مربوط به قرار گرفتن کتاب برای دانلود در صفحه اصلی سایت
    و تازه میـــــفهمم که برف ؛
    خستگــــــی خداست
    آنــــــــقدر که حس میــــکنی
    پاک کنش را برداشته ،
    مـــــــــیکشد روی نام مـــــن
    روی تمـــــــام خیابان ها
    ...خاطره هــــــــــا ..

6. 152 کاربر از پست sanaz.p تشکر کرده اند .

!nafas! , #مریم# , $*~fire~*$ , * Bita * , * kiana * , * م .عباس زاده* , **maryam goli** , **NAZGOL** , *AMIR* , *goodgirl* , *ICe G!RL * , *Nooriya* , *saranaz* , *Silver Sun* , *~SETAREH~* , *تینا* , *ماری* , *یاقوت* , - maya - , . ماه بآنو . , ..sky.. , .: She :. , .:BahaR:. , .SaInA. , .yasmin , 20am , a2sa maingirl , adriana78 , afra_h , afsoongar.pkd , arina17 , ashk eshgh , ATEBE73 , Ayda_alone girl , Ayer 13 , ayora , baharan21 , baloot.ys , BLODY , darya... , deragun , doxi bala , Eastern Lady , EasternStar , eglantine-m96 , Eli313 , Elisar , elnaz20 , eshg1377 , ESPANTA , EVRINA , feloor , FereshteĦ , gh@za@l , Giss Golabetoon , Golden S , hadis_s , haniyeh120 , ice dragon , jnashenakhte , jojo90 , jooz , justina39 , keyhane , khanoom noor , kimia.ace , kimia79 , leila banoo , loove , m.a.r.z.i , Ma.Ede , mahdiyeh78 , mahsa.256 , mahtab78 , mamadef7 , Maman fariba , MARDE_TANHA , mehrgan_kochak , mehrsa-92 , miss nika , mohamad722 , nawsim , nazanin.79 , NEGIN1378 , nini tosholo , niusha_sbr , P R I N C E , p@r!sa , paezzi , parisa2000 , parshan 77 , poaro-812 , posiedon , Princess Night , princess-mimo , R*A*Z , rashno , real girl , rozita1 , Sahar.ta , Sahra-Omid , SAJJAD-2000000 , Sanaz.MF , sany2000 , sara.HB , saraw**** , scarlet25 , Sea Daughter~ , sevin jooni , shatot , shirin.a , sintia , sira , smart.b , sobdaughter , soheyla jooon , SP2000 , sαвα , Tala.N.A , thmz , TiNa79 , white-sky , wolf-cry , yalda22 , zohrealavi , ~*SaHaR*~ , ~shokuh~ , Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒற£เ!3Д , εїзFaTeMeHεїз , М⊙йД , بسکتبالیست , بهار راد , ترنج فاطمي , دختر کبریت فروش , دخترویروسی , رابین * , ریتاسا , سامیه12 , سوگلی72 , شراره ارکات , شکـرانـه , مادام فسقلیان , مرضیه00 , مروارید صدفی , مهرناز_71 , پارولان , پری جوجو... , کیلدا کیانی , یاسمن جون , ღღ Parisa ღღ , ♥ nazi nazi♥ , ✌신데렐라✌ , ✿SOOSAN✿ , ❀ بهـــار ❀ , ツ ηarsis ℓavani

7. Top | #4

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    1.68
    تشکر از کاربر
    4,360

Cool قسمت اول

و (خداوند) جنیان را از رخشنده شعله ی آتش خلق کرد. الرحمن / 15
    او (شیطان) و قبیله اش شما را از آنجا که آنها را نمی بینید، می بینند. اعراف / 27
    و همانا مردانی از نوع بشر که به مردانی از گروه جن پناه بردند (و خود را در بیابان به جنیان می سپردند) بر غرور و جهالتشان سخت می افزودند. جن / 6

سرم رو به دیوار تکیه داده بودم.به زور می تونستم چشم هام رو باز نگه دارم.همه چیز رو تار می دیدم.صداهای اطرافم از کیلومترها اون طرف تر شنیده میشدن.می تونستم چهره ی دیگران رو ببینم در حالی که حرف های مبهم از دهن هاشون خارج میشد.
    اون لحظه بزرگ ترین آرزوم این بود که منو از اون جمع بندازن بیرون.متنفر بودم از اینکه همیشه و همیشه مجبور بودم این وضع رو تحمل کنم.اما خوشحال بودم که بزودی، هر چند برای یه مدت کوتاه دارم از شرش خلاص میشم!
    با ضربه ی محکمی که به پام خورد به خودم اومدم.غزاله، دوستم بود که برای بیدار کردنم یه لگد به کفشم زد.همه ی کلاس داشتن به من نگاه می کردن.دیگه واقعا این صحنه برام کلیشه ای شده بود.در طول سال همیشه من در حال چرت زدن بودم و همیشه به یه طریقی توجه بچه ها بهم جلب میشد.
    حالت نشستنم رو تغییر ندادم.تو همون حالت به دبیر ادبیات مون نگاهی انداختم.چند ثانیه با حالت طلبکارانه بهم خیره شد و گفت : نمی خوای درست بشینی؟
    نشستنم هیچ مشکلی نداشت، با این حال چون حوصله ی بحث کردن نداشتم سرمو از دیوار جدا کردم و سعی کردم نخوابم.
    کلاس همچنان تو سکوت بود.خانم محمدی که همیشه تا از من جواب نگیره ول کن ِ ماجرا نیست دوباره با همون حالت جدی گفت : داشتیم در مورد چی حرف می زدیم؟
    با صدایی گرفته گفتم : ما حرف نمی زدیم، شما داشتین حرف می زدین ما هم گوش می کردیم.
    خانم محمدی – بله، از صداتون هم کاملا معلومه که چقدر گوش می کردین! من آرزو به دل موندم که شما یه بار سر کلاس من بیدار باشین!
    - من بیدار بودم.
    خانم محمدی – اگه بیدار بودی بگو ببینم داشتیم در مورد چی حرف می زدیم؟
    - داشتید در مورد اسم های فارسی کوچک حرف می زدین.
    با حالتی حق به جانب گفت : خب؟ چی می گفتیم؟
    - راستشو بخواین نمی دونم...
    خانم محمدی – چرا اونوقت؟
    - بحث خارج از درس بود، منم حوصله م نگرفت گوش بدم.
    خانم محمدی – اسم های فارسی بخشی از زبان و ادبیات فارسی ان، حالا درسته توی کتاب تون به این مبحث اشاره نشده اما دلیل نمیشه ما هم نسبت بهش بی تفاوت باشیم.
    - آره خب ولی توی امتحان که نمیان...
    خانم محمدی – درسته، اما بد نیست در موردشون بیشتر بدونیم.حالا اشکالی نداره، از این به بعدش رو گوش کن.
    نگاهی به دفترش انداخت و گفت : اسم خودت چی بود؟
    همین لحظه یکی از بچه ها با لحنی تمسخرآمیز گفت "برفی" و همه ی کلاس زدن زیر خنده.عین آدم های لاشخورصفت فقط منتظر بودن یه نفر یه چیز بی مزه بگه و بخندن.این وسط خانم محمدی هم یه لبخند زد.اگه لبخند هم نمیزد یکی از افرادی بود که تو لیست سیاه من قرار داشت.ازش متنفر بودم! یکی از کسایی بود که از هر موقعیتی برای اذیت کردنش استفاده می کردم.
    سعی کردم عکس العملی نشون ندم.برام مهم نبود بقیه در موردم چه فکری می کنن.اولین بار نبود که بقیه اسم منو دست می ندازن. با خودم گفتم بذار اینا هم دلشون به این چیزای الکی خوش باشه!
    خانم محمدی دوباره به من نگاه کرد و گفت : "برفه"...اسم کجائیه؟
    - به عنوان یه دبیر ادبیات اطلاعاتتون خیلی پایینه.
    خانم محمدی – درسته من دبیر ادبیاتم ولی قرار نیست همه چیز رو بدونم!
    - من نگفتم باید "همه چیز" رو بدونید!...در هر حال ، برفه اسم طبریه.
    خانم محمدی – معنیش چیه؟
    - چرا در مورد اسم یه نفر دیگه بحث نمی کنید...مثلا اسم خودتون!
    تا این جمله رو شنید سریع بحث رو عوض کرد و رو به بقیه ی بچه ها گفت : به هر حال به نظر من مردم ما باید بیشتر اسم های فارسی رو بچه هاشون بذارن.اسم های ایرانی مثل پارسا، سپنتا ، آتوسا ، پروشات...
    آروم خندیدم و زیر لب تکرار کردم "پروشات".
    کلاس دوباره تو سکوت فرو رفت.خانم محمدی با لحنی جدی رو به من گفت : پروشات اسم قشنگیه!
    - بله قشنگه ...
    دوباره خندم گرفت.
    همین لحظه خانم محمدی اون جمله ی معروف رو گفت : اگه چیز خنده داری هست بگو تا ما هم بخندیم!
    - مطمئنم برای شما جالب نیست، ترجیح میدم نگم.
    خانم محمدی – نه بگو، اتفاقا خیلی برام جالبه بدونم!
    - پروشات یه کم شبیه پروستات نیست؟
    می دونستم حرف بدی زدم اما اگه نمی گفتم کل روز خودمو سرزنش می کردم.اصلا نصف گناه های زندگی من در تلافی متلک های معلم ها بوده!

8. 348 کاربر از پست sober تشکر کرده اند .

!i!elham!i! , #sevda# , #مریم# , $ saba $ , $*~fire~*$ , * Bita * , * love * , * م .عباس زاده* , ****M@RY@M**** , **hiva** , **maryam goli** , **NAZGOL** , **دختر باران** , *afar* , *AMIR* , *aren* , *asemani* , *EVIL* , *goodgirl* , *ICe G!RL * , *kati* , *niloo* , *Nooriya* , *padma* , *saranaz* , *Silver Sun* , *~MoonGirl~* , *~SARA~* , *~SETAREH~* , *آبان دخت* , *الف* , *توهم سبز** , *تینا* , *سوگند , *ماری* , *یاقوت* , - maya - , . ماه بآنو . , ...BaHaR... , ..sara.. , ..sky.. , .: She :. , .:BahaR:. , .:MaedeH:. , .:Mahdis:. , .:ستاره:. , .s.O.k.U.t. , .yasmin , 0033 , 10024 , 115-مروارید , 20am , 3eBasTin , @ M.E @ , @adri@ , a2sa maingirl , Abandokht , Acinonyx , afsoongar.pkd , Aida As , Alaleh_k , Aliceice , Anahita.s , angel71 , anita23 , anzhela , arameshamigh , aras71 , Arezoo.g , arina17 , asalkhanoom , ashk eshgh , ATEBE73 , ati joooon , Ayda_alone girl , Ayer 13 , ayora , azade jooon , Bahar-raf , baloot.ys , behi68 , BEL19 , best boy@1996 , bitabarfi , BLODY , Buck , chemuni , comet32 , dander1000atash , dante21 , darkway , Darya 78 , darya... , Darya77 , dena2013 , donya77 , doxi bala , Eastern Lady , EasternStar , eglantine-m96 , ELekTrA , Elena* , Eli313 , Elisar , elnaz20 , eshg1377 , eshgh penhan , ESPANTA , EVRINA , faezeh banoo , fariborz .a , FARRGOL , Fateme Z , fatemeh1379 , Fatima.N , fatima777 , fatima_olia , feloor , FereshteĦ , fereshth , forough92 , fr number1 , gh@za@l , Giss Golabetoon , Golden S , GOOL89 , h.m.m , hadis_s , hakim4181 , Hamisheh Tanha , haniyeh120 , Hedyeh. , hermiun_0 , hidden shadow , hishana♧merkow , ice dragon , Im a human , ir2012 , iran1389 , jnashenakhte , jojo90 , jooz , justina39 , keyhane , khademre , khanoom noor , khanoomkocholo , kimia.ace , kimia79 , Lady Sky , leila banoo , lividstar , loove , lorenaa , luna_wolfgirl , m i n a... , m.a.r.z.i , Ma.Ede , mahdiyeh78 , mahsa 98 , mahsa qw , mahsa ^_^ , mahsa.256 , mahsa92 , mahta75 , mahtab78 , Maman fariba , MARDE_TANHA , maryam_277 , marzieh L , mehrgan_kochak , mehrsa-92 , MelikA.Sg , miss nika , monarch99 , mozhdeh.k , Museela , n.d.sari , nawsim , nazanin.79 , ned67 , negar-17 , negin-sardar , NEGIN1378 , negin_so , nelly73-8 , NiceNoice , niloofar4 , niloofarenaz , niloofarrz6 , nini tosholo , niusha_sbr , N∃G!N , P R I N C E , P.vz , p@r!sa , paezzi , parisa** , parisa2000 , parisabeheshti , pariya::2ne1 , parshan 77 , poaro-812 , Posiden , posiedon , prand17 , Princess Night , princess-mimo , R*A*Z , R-A-H-I-L , rashno , reza635 , Roghaye57 , rozam , rozita1 , Ryhan , s.fzpr , saba_jikjik , saei@deh , Sahar.ta , saharjojoo , Sahra-Omid , sajedeh s , SAJJAD-2000000 , salamankafibi , sam_sim , Sanaz.MF , sany2000 , sara***76 , sara...soooooti , saraw**** , satitalk , scarlet25 , Sea Daughter~ , setayesh1363 , sevin jooni , sevina1 , shabnam-a77 , shashar , shatot , shirin.a , sintia , sira , smart.b , sobdaughter , sondos:) , spirits , ssahhharr , strich , suny girl , suny-s , super natural , sushiyant11 , sαвα , takshakh2838 , Tala.N.A , TaraStar , TiNa79 , tirran , tofan87 , venus.love , victimized , white & black , wolf-cry , yalda22 , YaSsii_highclas , z.h.r , zan ordibehesht , zanbagh , zansia , zemestune , Zhr_SmD , zohrealavi , ~*SaHaR*~ , ~*tiyam*~ , ~Karen~ , ~MOzhdeh.E~ , ~sara76~ , ~shokuh~ , ~soomi~ , ~Starlet~ , ~~sonia~~ , Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒற£เ!3Д , εїзFaTeMeHεїз , ЯЭ乙νДИ , آتوسا رضایی پور , آدا. , آذردخت , آرام عاشق , آیتای , ارغوان 67 , اريس00 , افلاک , الهه باران , امیرعلی627 , بسکتبالیست , بهار راد , بچه ننه , ترسا اراسته , ترسا اميني , ترنج فاطمي , ثنا97 , حنانه00 , دختراسمانی , دخترویروسی , دلارام20 , دلتنگی73 , رابین * , رازدخت , رز سیاه 73 , رمان من , رها_hd , روها , رویا(dream) , ریتاسا , سارا98 , سامیه12 , سبز پری , سرای بانو , سوگلی72 , شاهزاده شب , شراره ارکات , فاطمه م.ا , فسقلی , مادام فسقلیان , مارال ر , مارال1373 , ماه رخسار , مرضیه00 , مروارید صدفی , ملکه خون , مهرناز_71 , مژگان بانو , میکی , نیــــــــروانا , ٠•●๓คiค●•٠ , پارولان , پانیا.ف.ن , پروانه92 , پری جوجو... , پری دخترم , ک.ماری , کابوس001 , گل خند , یاسمن جون , یک ابانی , დshadow girlდ , ღღ Parisa ღღ , ♣ tiam ♣ , ♥ nazi nazi♥ , ♥سکوتــ تلخ♥ , ✌신데렐라✌ , ✘€(]€@^^✘ , ✿SOOSAN✿ , ツ ηarsis ℓavani

9. Top | #5

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    1.68
    تشکر از کاربر
    4,360

Cool

اون لحظه تنها کسی که خندید غزاله بود که اونم سریع خودشو جمع و جور کرد و لبشو گاز گرفت.معلوم بود که خانم محمدی بدجوری از دستم عصبانی شده.بهش گفتم که براش جالب نیست! اما تقصیر خودش بود اصرار کرد...
    با عصبانیت گفت : به نظرت این نوع صحبت کردن توی کلاس درس درسته؟
    - به نظر شما مسخره کردن اسم من توی کلاس درس درسته؟
    خانم محمدی – جواب منو بده!
    - اگه دقت کنین جواب سوال مون یکی ان.
    خانم محمدی با عصبانیت گفت : بسه، دیگه نمی خوام چیزی بشنوم!
    تا این جمله رو گفت خودش دوباره شروع کرد به حرف زدن .متاسفانه خواب من ِ بیچاره رو هم پروند. مجبور شدم اون پنج دقیقه ی آخر هم حرف هاش رو تحمل کنم.
    بلاخره زنگ مدرسه به صدا در اومد و کلاس شلوغ شد.غزاله فورا به سمت من برگشت و در حالی که می خندید گفت : دیوونه این چه حرف زشتی بود زدی!
    - اگه زشت بود چرا داری می خندی؟
    هر دو از جامون بلند شدیم.غزاله گفت : فکر نکنم امسال نمره انظباطت به یازده برسه!
    - تو نگران نمره انظباط من نباش.خدا بزرگه.
    داشتیم از کلاس بیرون می رفتیم که خانم محمدی گفت : یه لحظه وایسا کارت دارم.
    منتظر شد تا همه ی بچه ها از کلاس بیرون برن.غزاله هم از کلاس بیرون رفت و جلوی در منتظرم من ایستاد.زیاد سخت نبود که بفهمم چی می خواد بهم بگه.با این حال مجبور بودم وایسم و تحمل کنم!
    جلوی میز خانم محمدی وایساده بودم و منتظر بودم زودتر حرفشو بزنه.سرم پایین بود به کفش هام نگاه می کردم که جدیدا یکی از اعصاب خردکن ترین بخش های زندگیم شده بودن!
    خانم محمدی که روی صندلیش نشسته بود بهم گفت : می خوام جلسه ی بعد، قبل از اینکه سر کلاس حاضر بشی با مادرت حرف بزنم.
    - اوهوم... .چرا؟
    خانم محمدی – مادرت که اومد بهش میگم.
    - مامانم نمی تونه بیاد.
    خانم محمدی – خب پس به پدرت بگو بیاد.
    - بابام هم نمی تونه بیاد.
    خانم محمدی – پس خودت هم نیا، چون اگه بیای راهت نمیدم!
    - چشم، می تونم برم؟
    با اخم گفت : برو.
    از کلاس بیرون اومدم و با غزاله راهی خونه شدیم.وقتی از مدرسه بیرون اومدیم و از سر و صداهای بچه ها دور شدیم غزاله گفت : چرا درباره ی بابا و مامانت بهش نگفتی؟
    - چون نپرسید.در ضمن اونو گذاشتم واسه مرحله ی بعد که احضارم کرد.اصلا خدا رو چه دیدی، شاید هم تا اون موقع یادش رفت!
    غزاله – تو عجب موجود پُررویی هستی! من اگه جای تو بودم از خجالت آب میشدم با این حرفایی که می زنی! آدم جلوی معلم از این چیزا میگه؟
    - مگه چی گفتم؟
    غزاله با تعجب بهم نگاه کرد و خندید : هیچی بابا، فقط بدون خیلی بی ادبی!
    - می دونم.
    غزاله – خب خدا رو شکر!
    - فرق من و تو همینه دیگه، من می دونم بی ادبم ولی تو نمی دونی بی ادبی.این یعنی اینکه من دانا ام و تو گرفتار جهل مرکبی.
    خندیدم.غزاله گفت : حالا واسه من سقراط شده! من غلط بکنم مثه تو بی ادب و بی تربیت باشم.
    - گفتم که ! به خاطر اینه که تو نمی دونی...
    غزاله سریع گفت : بسه دیگه، نمی خواد هی تکرارش کنی!
    یهو حالت غزاله تغییر کرد.انگار از چیزی هیجان زده شده بود.دستی به مقنعه ش کشید و آروم به من گفت : موهام خوبه؟ مرتبه؟
    - آره ، از ژولیده یه کم بهتره.چی شده مگه؟
    نیشخندی زد و با ذوق گفت : امیر اون طرف خیابونه.
    با بی حوصلگی گفتم : حالا انگار برد پیت رو دیده.
    غزاله که معلوم بود نمی تونه چشم از اونور خیابون برداره گفت : برو بابا، برد پیت انگشت کوچیکه ی امیر من نمیشه!
    - بیچاره برد پیت اگه بفهمه با همچین میمونی مقایسه شده خودشو می کُشه.
    غزاله انقدر محو تماشای اون پسره بود که اصلا نفهمید من چی گفتم! از دور یه کم به همدیگه لبخند زدن و برای هم دست تکون دادن.چند قدم که اونطرف تر رفتیم بلاخره پسره کوتاه اومد، راهشو گرفت و رفت.
    غزاله با اشتیاق گفت : دیدی چه کت خوشگلی پوشیده بود؟
    - نه.
    محکم به کیفم زد و گفت : کور بودی؟
    - کور نبودم، برام اهمیتی نداشت، توجه نکردم. من موندم این دست تکون دادن ها تو راه مدرسه، اونم از فاصله ی بیست متری چه سودی داره!
    غزاله – مگه قراره همه چی سود مادی داشته باشه؟!
    - حالا نه که سود معنوی داره!
    غزاله – معلومه که داره! من خوشحال میشم، اون خوشحال میشه...این خودش یه دنیا ارزش داره.
    - تو از کجا می دونی اون خوشحال میشه!
    غزاله – شکی توش نیست.بعدم ما که همیشه تو راه مدرسه همدیگه رو نمی بینم.چون عشقم داره میره سربازی دلش می خواد منو بیشتر ببینه.واسه همین پا شده اومده اینجا.
    - یه جوری میگی انگار می خواد بره جبهه خبر مرگش شهید شه!
    غزاله : خفه شو، زبونتو گاز بگیر! هنوز نرفته دلم براش تنگ شده...

10. 324 کاربر از پست sober تشکر کرده اند .

!i!elham!i! , #sevda# , #مریم# , $ saba $ , $*~fire~*$ , * Bita * , * love * , * م .عباس زاده* , ****M@RY@M**** , **hiva** , **maryam goli** , **NAZGOL** , **دختر باران** , *afar* , *AMIR* , *aren* , *asemani* , *goodgirl* , *ICe G!RL * , *kati* , *Nooriya* , *padma* , *Silver Sun* , *~MoonGirl~* , *~SARA~* , *~SETAREH~* , *آبان دخت* , *توهم سبز** , *تینا* , *سوگند , *ماری* , *یاقوت* , - maya - , . ماه بآنو . , ...BaHaR... , ..sara.. , ..sky.. , .: She :. , .:BahaR:. , .:Mahdis:. , .s.O.k.U.t. , .yasmin , 0033 , 10024 , 115-مروارید , 20am , 3eBasTin , @ M.E @ , @adri@ , a2sa maingirl , Abandokht , Acinonyx , afsoongar.pkd , Aida As , Alaleh_k , Aliceice , Anahita.s , anita23 , anzhela , arameshamigh , aras71 , Arezoo.g , arina17 , ashk eshgh , ATEBE73 , ati joooon , Ayda_alone girl , Ayer 13 , ayora , azade jooon , Bahar-raf , baloot.ys , Behi :) , behi68 , BEL19 , best boy@1996 , bitabarfi , BLODY , chemuni , comet32 , dander1000atash , dante21 , darya... , Darya77 , dena2013 , donya77 , doxi bala , Eastern Lady , EasternStar , eglantine-m96 , ELekTrA , Eli313 , Elisar , elnaz dadkhah , elnaz20 , eshg1377 , eshgh penhan , ESPANTA , EVRINA , faezeh banoo , fariborz .a , FARRGOL , Fateme Z , fatemeh1379 , Fatima.N , fatima777 , fatima_olia , feloor , FereshteĦ , ferivolley , forough92 , fr number1 , gh@za@l , Giss Golabetoon , Golden S , GOOL89 , h.m.m , hadis_s , hakim4181 , haniyeh120 , Hedyeh. , hermiun_0 , hiam , hidden shadow , hishana♧merkow , ice dragon , ir2012 , iran1389 , jnashenakhte , jojo90 , jooz , justina39 , keyhane , khademre , khanoom noor , khanoomkocholo , kimia.ace , kimia79 , Lady Sky , leila banoo , lividstar , loove , lorenaa , luna_wolfgirl , m i n a... , Ma.Ede , mahdiyeh78 , mahsa 98 , mahsa ^_^ , mahsa.256 , mahsa92 , mahtab78 , Maman fariba , MARDE_TANHA , maryam_277 , marzieh L , mehrgan_kochak , mehrsa-92 , MelikA.Sg , melodi1380 , melody22 , miss nika , miss15 , mohamad722 , monarch99 , mozhdeh.k , Museela , n.d.sari , nawsim , nazanin.79 , ned67 , negar-17 , negin-sardar , NEGIN1378 , negin_so , niloofar4 , niloofarenaz , nini tosholo , niusha_sbr , N∃G!N , P R I N C E , P.vz , p@r!sa , paezzi , parisa2000 , parisabeheshti , pariya::2ne1 , parshan 77 , poaro-812 , Posiden , posiedon , prand17 , Princess Night , princess-mimo , R*A*Z , rashno , reza635 , Roghaye57 , roz77 , rozam , rozita1 , Ryhan , s.fzpr , saei@deh , Sahar.ta , saharjojoo , Sahra-Omid , sajedeh s , SAJJAD-2000000 , sam_sim , Sanaz.MF , sany2000 , sara...soooooti , saraw**** , satitalk , scarlet25 , Sea Daughter~ , sevin jooni , sevina1 , shabnam-a77 , shaghayegh-T , shashar , shatot , shirin.a , sintia , sira , smart.b , sobdaughter , soha 98 , sondos:) , spirits , strich , suny girl , suny-s , super natural , sushiyant11 , sαвα , takshakh2838 , Tala.N.A , TaraStar , TiNa79 , tirran , tofan87 , victimized , white & black , wolf-cry , yalda22 , YaSsii_highclas , z.h.r , zan ordibehesht , zanbagh , zansia , zemestune , Zhr_SmD , zohrealavi , ~*SaHaR*~ , ~*tiyam*~ , ~MOzhdeh.E~ , ~shokuh~ , ~soomi~ , ~Starlet~ , ~~sonia~~ , Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒற£เ!3Д , εїзFaTeMeHεїз , ЯЭ乙νДИ , آتوسا رضایی پور , آدا. , آرام عاشق , آیتای , ارغوان 67 , اريس00 , از نسل عشق , افلاک , الهه باران , بسکتبالیست , بهار راد , بچه ننه , ترسا اراسته , ترسا اميني , ترنج فاطمي , ثنا97 , حنانه00 , دختراسمانی , دخترویروسی , دلارام20 , رابین * , رازدخت , رز سیاه 73 , رمان من , رها_hd , روها , رویا(dream) , ریتاسا , سارا98 , سامیه12 , سبز پری , سرای بانو , سوگلی72 , شاهزاده شب , شراره ارکات , شکـرانـه , فاطمه م.ا , فسقلی , مادام فسقلیان , مارال1373 , مرضیه00 , مروارید صدفی , ملکه خون , مهرناز_71 , مژگان بانو , میکی , نگارگوگول , نیــــــــروانا , ٠•●๓คiค●•٠ , پارولان , پانیا.ف.ن , پروانه92 , پری جوجو... , پری دخترم , ک.ماری , کیلدا کیانی , گل خند , یاسمن جون , یک ابانی , დshadow girlდ , ღღ Parisa ღღ , ♥سکوتــ تلخ♥ , ✌신데렐라✌ , ✘€(]€@^^✘ , ✿SOOSAN✿ , ❀ بهـــار ❀ , 。 sIrVαT 。

11. Top | #6

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    1.68
    تشکر از کاربر
    4,360

Cool

نفس عمیقی کشیدم و گفتم : میشه بحث رو عوض کنیم؟
    با هیجان گفت : امیر دیروز بهم گفت سربازیش که تموم بشه میاد خواستگاریم.
    - الهی بمیرم! فقط بهش بگو از سایه بیاد یه وقت خون دماغ نشه!
    غزاله با حرص پاشو به زمین کوبید و گفت : خیلی کثافتی برفه! من هر چی میگم مسخره می کنی!
    - من مسخره نمی کنم، توصیه ی پزشکی بود! بعدم راست میگم دیگه، یارو دماغشو نمی تونه بکشه بالا.تازه فکر کردی واقعا می خواد بیاد بگیرتت؟ همه ی پسرها اینجورین، فقط می خوان پاکی دخترا رو ازشون بگیرن.
    غزاله – از کِی تا حالا تو انقدر فمنیست شدی؟
    - از وقتی که فهمیدم مردها و پسرها به چشم اسباب بازی به دخترها نگاه می کنن.
    غزاله – حالا شاید بعضی ها اینجوری باشن ولی همه نیستن!
    - آره آره...تو درست میگی.برو ببینم با این امیر جونت به کجا می رسی.
    غزاله – تو دیگه خیلی بدبینی، یه فکری به حال خودت بکن!
    - من بدبین نیستم، اتفاقا خیلی هم خوش بینم.خوش بینی هم یعنی واقع بینی.اگه یه کم سرت رو از رمان های عشقی تخیلی بکشی بیرون تو هم مثه من واقع بین میشی.
    غزاله – ببین، همینه که میگم بدبینی! همه ی رمان ها عاشقانه نیستن،همه ی پسرها هم اونجور که تو فکر می کنی پلید و بد ذات نیستن.من خودم یه رمان خودم که پسره اصلا تو کف دخترا نبود، تازه خیلی هم سر به زیر بود.
    - همچین چیزی امکان نداره!
    غزاله – چرا امکان داره.
    - لابد از این رمان هایی بوده که یه پسر تخس خوشتیپ به هیچ دختری محل نمیده، همه هم واسش سر و دست می شکنن.آخرشم میره دختر شاه پریون رو می گیره و... بقیه ش هم که خودت می دونی.
    غزاله – نه اتفاقا، اصلا دختر تو داستان نبود.همه شون پسر بودن.اسم رمان هم هیچ کسان بود، جهت اطلاعت!
    - مطمئنم نویسنده ش یه دختر بوده که صرفا فانتزی هاشو نوشته! وگرنه پسری تو دنیا وجود نداره که نسبت به دخترها بی تفاوت باشه.تو هم سعی کن دیگه از این رمان های بد بد نخونی، مخ تو خراب می کنن.
    غزاله کنایه آمیز گفت : همه ی دخترهایی که دوست پسر گیرشون نمیاد از این حرف ها می زنن!
    خندیدم و گفتم : همه ی دخترهای خراب هم مثه تو حرف می زنن.
    غزاله عصبانی شد و گفت : خیلی بی تربیتی عوضی! جنبه ی شوخی نداری.
    - تو شوخی کردی، منم خندیدم و جوابتو دادم. تو بهت بر خورده، من بی جنبه ام؟
    غزاله – ولی من مطمئنم تو هم ته ِ دلت دوست داری با یکی دوست شی، همه همیجورین!
    - الکی جمع نبند.یه نگاه به کفش های من بنداز.شصت پام داره از نوک کفشم می زنه بیرون. وقتی راه میرم کفش هام مثه کفش این بچه های نوپا جیک جیک می کنن، دیگه حوصله م نمی گیره به این چیزا فکر کنم.
    غزاله – خب الان که دم ِ عیده، برو یه جفت کفش نو بخر.
    - خوب شد گفتی، وگرنه خودم عقلم نمی رسید! اگه پول داشتم حتما این کارو می کردم.
    غزاله – قرار نیست که تو پولشو بدی!
    - آره می دونم، ولی اونی که باید بده نمیده.
    غزاله – خب بهشون بگو!
    - وقتی هر روز دارن می بینن و به روی خودشون هم نمیارن دیگه من چی بگم! بابابزرگه یکی دو بار بهم گفته میریم می خریم.من همچنان منتظرم روز موعود فرا برسه.
    غزاله – نگران نباش، بزودی فرا می رسه.سعی کن به چیزای مهم تر فکر کنی.
    بعد چند دقیقه به خونه ی ما رسیدیم.خونه ی غزاله اینا دو خیابون بالاتر بود و با اینکه می تونست از مسیر دیگه ای بره و راهشو کوتاه تر کنه اما همیشه با من میومد.
    زنگ خونه رو زدم و منتظر شدم.غزاله به ماشین میکا که دم در پارک شده بود اشاره کرد و با نیشخند گفت : عشقم هم که اینجاست!
    نیم نگاهی به ماشین انداختم و گفتم : حالا بذار یارو بره سربازی بعد بهش خیانت کن.
    غزاله – خیانتی در کار نیست.فعلا جناب میکا رو نیمکت ذخیره ها نشستن...
    چشمکی زد و گفت : اگه امیر جور نشد شک نکن نفر بعدی خودشه.
    - اول بذار اون بمیره بعد میشینیم یه فکری واسه این قضیه می کنیم.
    بلاخره یه نفر آیفون رو واسم زد.غزاله باهام دست داد و گفت : خفه شو، اگه امیر چیزیش بشه خودم میام پوستتو می کَنم!
    - نترس، اون تا به ده تا مثه تو خیانت نکنه بی خیال زندگی نکبتیش نمیشه.
    غزاله – بسه دیگه، داری حرف مفت میزنی.فعلا خدافظ.
    - خدافظ.
    -----------------------------------------
    یه چیز مهم می خواستم بگم ولی یادم رفت ((:
    دلم واسه دختر بودن تو رمان هام تنگ شده بود ((:

12. 318 کاربر از پست sober تشکر کرده اند .

!i!elham!i! , #sevda# , #مریم# , $ saba $ , $*~fire~*$ , * Bita * , * love * , * م .عباس زاده* , ****M@RY@M**** , **hiva** , **maryam goli** , **NAZGOL** , **دختر باران** , *afar* , *AMIR* , *aren* , *asemani* , *EVIL* , *goodgirl* , *ICe G!RL * , *kati* , *Nooriya* , *padma* , *Silver Sun* , *~MoonGirl~* , *~SARA~* , *~SETAREH~* , *آبان دخت* , *توهم سبز** , *تینا* , *سوگند , *ماری* , *یاقوت* , - maya - , . ماه بآنو . , ...BaHaR... , ..sara.. , ..sky.. , .: She :. , .:BahaR:. , .:Mahdis:. , .yasmin , 0033 , 10024 , 115-مروارید , 20am , 3eBasTin , @ M.E @ , @adri@ , a2sa maingirl , Abandokht , Acinonyx , Aida As , Alaleh_k , Aliceice , Anahita.s , angel71 , anita23 , anzhela , arameshamigh , aras71 , Arezoo.g , arina17 , ashk eshgh , ATEBE73 , ati joooon , Ayda_alone girl , Ayer 13 , ayora , azade jooon , Bahar-raf , baloot.ys , Behi :) , behi68 , BEL19 , best boy@1996 , bitabarfi , BLODY , chemuni , comet32 , dander1000atash , dante21 , darya... , Darya77 , dena2013 , donya77 , doxi bala , Eastern Lady , EasternStar , eglantine-m96 , Eli313 , Elisar , elnaz20 , eshg1377 , eshgh penhan , ESPANTA , EVRINA , faezeh banoo , fariborz .a , Fateme Z , fatemeh1379 , Fatima.N , fatima777 , fatima_olia , feloor , FereshteĦ , forough92 , fr number1 , gh@za@l , Giss Golabetoon , Golden S , GOOL89 , h.m.m , hadis_s , hakim4181 , haniyeh. , haniyeh120 , Hedyeh. , hermiun_0 , hiam , hidden shadow , hishana♧merkow , ice dragon , ir2012 , iran1389 , jnashenakhte , jojo90 , jooz , justina39 , keyhane , khademre , khanoom noor , khanoomkocholo , kimia.ace , kimia79 , leila banoo , lividstar , loove , lorenaa , luna_wolfgirl , m i n a... , Ma.Ede , mahdiyeh78 , mahsa 98 , mahsa qw , mahsa ^_^ , mahsa.256 , mahtab78 , Maman fariba , MANNA.INNA , MARDE_TANHA , maryam_277 , marzieh L , mehrgan_kochak , mehrsa-92 , MelikA.Sg , melodi1380 , melody22 , miss nika , mohamad722 , monarch99 , mozhdeh.k , Museela , n.d.sari , nawsim , nazanin.79 , ned67 , negar-17 , negin-sardar , NEGIN1378 , niloofar4 , niloofarenaz , nini tosholo , niusha_sbr , N∃G!N , P R I N C E , P.vz , p@r!sa , paezzi , parisa** , parisa2000 , pariya::2ne1 , parshan 77 , poaro-812 , Posiden , posiedon , prand17 , Princess Night , princess-mimo , R*A*Z , rashno , reza635 , Roghaye57 , rozam , rozita1 , Ryhan , s.fzpr , saei@deh , Sahar.ta , saharjojoo , Sahra-Omid , sajedeh s , SAJJAD-2000000 , sam_sim , Sanaz.MF , sany2000 , sara...soooooti , saraw**** , satitalk , scarlet25 , Sea Daughter~ , sevin jooni , sevina1 , shabnam-a77 , shashar , shatot , shirin.a , sintia , sira , smart.b , sobdaughter , sondos:) , spirits , strich , suny girl , suny-s , super natural , sushiyant11 , sαвα , takshakh2838 , Tala.N.A , TaraStar , TiNa79 , tirran , tofan87 , victimized , white & black , wolf-cry , yalda22 , YaSsii_highclas , z.h.r , zan ordibehesht , zanbagh , zansia , zemestune , Zhr_SmD , zohrealavi , ~*SaHaR*~ , ~*tiyam*~ , ~MOzhdeh.E~ , ~sara76~ , ~shokuh~ , ~soomi~ , ~Starlet~ , ~~sonia~~ , Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒற£เ!3Д , εїзFaTeMeHεїз , ЯЭ乙νДИ , آتوسا رضایی پور , آدا. , آرام عاشق , آیتای , ارغوان 67 , اريس00 , افلاک , الهه باران , بسکتبالیست , بهار راد , بچه ننه , ترانه! , ترسا اراسته , ترسا اميني , ترنج فاطمي , ثنا97 , حنانه00 , دختراسمانی , دخترویروسی , دلارام20 , دلتنگی73 , رابین * , رازدخت , رز سیاه 73 , رمان من , رها_hd , روها , رویا(dream) , ریتاسا , سارا98 , سامیه12 , سبز پری , سرای بانو , سوگلی72 , شاهزاده شب , شراره ارکات , فاطمه م.ا , فسقلی , مادام فسقلیان , مارال ر , مارال1373 , مرضیه00 , مروارید صدفی , ملکه خون , مژگان بانو , میکی , نیــــــــروانا , ٠•●๓คiค●•٠ , پارولان , پانیا.ف.ن , پروانه92 , پری جوجو... , پری دخترم , ک.ماری , کابوس001 , کیانا... , کیلدا کیانی , گل خند , یاسمن جون , یک ابانی , დshadow girlდ , ღღ Parisa ღღ , ♥سکوتــ تلخ♥ , ✌신데렐라✌ , ✘€(]€@^^✘ , ✿SOOSAN✿ , ❀ بهـــار ❀

13. Top | #7

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    1.68
    تشکر از کاربر
    4,360

Exclamation قسمت دوم

ماشین بابابزرگ توی حیاط نبود و فهمیدم که خونه نیست.به در ورودی که رسیدم کفش هامو شوت کردم سمت جا کفشی و وارد راهرو شدم.صدای حرف زدن مامان بزرگ و میکا از داخل خونه میومد.
    از پله ها بالا رفتم تا برم توی اتاقم و لباس های مدرسه مو دربیارم.اتاق من روی پشت بوم بود.چند سالی میشد که بابابزرگ این اتاق رو واسم روی پشت بوم ساخته بود.البته این کارش به خاطر دوست داشتن من یا قلب مهربونش نبود! به خاطر این بود که دوست نداشت من همیشه جلوی چشمش باشم.کاملا از رفتارش مشخص بود که چه حسی نسبت به من داره.قدیما وقتی می دیدم اصلا منو دوست نداره غصه می خوردم ولی الان دیگه برام عادی شده.
    به محض اینکه وارد اتاق شدم مقنعه مو پرت کردم یه گوشه.وقتی مقنعه مو درمیارم احساس می کنم از زندان آزاد شدم! بقیه ی لباس های مدرسه م رو هم به همین صورت یه گوشه انداختم.اساسا برای لباس های مدرسه م هیچ احترامی قائل نیستم.تو مدرسه روزهای بد زیاد داشتم و این باعث میشد از هر چیزی که مربوط به مدرسه میشه بدم بیاد.
    بعد از اینکه لباس هامو عوض کردم بالشتمو انداختم وسط اتاق و دراز کشیدم.خیلی خسته بودم، حوصله نداشتم همون لحظه برم پایین و غذا بخورم.اتاقم تنها جایی بود که توش احساس آرامش می کردم و می تونستم درست و حسابی بخوابم.با اینکه بزرگ و شیک نبود ولی من دوستش داشتم.به در و دیوار اتاقم کلی نقاشی چسبونده بودم.بین نقاشی هام همه نوع طرحی بود.از گل و بلبل گرفته تا طرح های ترسناک و عجیب غریب.آیدا، دختر عمه م همش به خاطر نقاشی هام بهم گیر میده و میگه من دیوونه م، منم همیشه بهش میگم "خفه شو"! درسته کارهام زیاد خوب نیستن و نقص دارن ولی خب نقاشی رو دوست دارم، دست خودم نیست.
    توی اتاقم تخت ندارم چون فضای اتاق رو خیلی اشغال می کنه و جا کم میارم.از اون گذشته چون هیچ وقت تخت نداشتم مطمئنم که نمی تونم باهاش کنار بیام، ترجیح میدم روی زمین بخوابم.برام راحت تره.
    چند دقیقه ای تو اتاق دراز کشیدم.تازه چشم هام داشتن گرم میشدن که شنیدم مامان بزرگ صدام کرد.به زور از جام بلند شدم و از اتاق بیرون اومدم.موقع پایین اومدن از پله ها دستمو به دیوار گرفتم که یه وقت نیفتم.مامان بزرگ پایین پله ها وایساده بود.
    بهش سلام کردم.سریع گفت : برو تو آشپزخونه پیش میکا تا بیام براتون غذا بکشم.
    میکا عمو کوچیکمه.اسم اصلیش میکائیله اما همه میکا صداش می کنن.کلا اگه کسی بهش بگه میکائیل به سرنوشت بدی دچار میشه! میکا اکثر روزها میاد اینجا.خیلی کم پیش میاد که نبینمش.مگه اینکه اتفاق خاصی بیفته که این طرفا پیداش نشه.اونقدر که این بشر همیشه اینجاست کم کم دارم به این فکر میفتم که یه کتاب دربارش بنویسم اسمش هم بذارم " مردی که همیشه اینجاست"! من موندم این که می خواست این همه وقت رو تو خونه ی پدر و مادرش بگذرونه چرا رفت خونه ی جدا گرفت!! فقط می خواست یه خرج اضافی واسه خودش بتراشه.
    وارد آشپزخونه شدم و بدون اینکه به میکا سلام کنم پشت میز نشستم.میکا هم روی صندلی نشسته بود و داشت با موبایلش ور می رفت.همین لحظه مامان بزرگ هم اومد توی آشپزخونه و گفت : برفه چرا به عموت سلام نکردی؟
    دستی به موهام کشیدم و با صدایی گرفته و خواب آلود گفتم : سلام کردم، شما نشنیدین.
    میکا با حالتی خنثی بهم نگاه کرد و دوباره به گوشیش خیره شد.
    خیلی خوابم میومد برای همین سرمو گذاشتم روی میز.چند ثانیه که گذشت مامان بزرگ ظرف های غذا رو روی میز گذاشت و مجبور شدم سرمو بردارم.
    مامان بزرگ دستی به موهام کشید و گفت : چرا موهاتو شونه نزدی؟
    - حوصله نداشتم.چند روز دیگه میرم یه مدلی میزنم که زیاد شونه نخواد.
    مامان بزرگ – می خوای بری از این کوتاه ترش کنی؟!!
    - همچین هم کوتاه نیست.بعدم من موهام کم پشته، اصلا بلند شدن بهش نیومده.
    میکا کوتاه خندید و گفت: اگه می خوای بتراشیش من خودم ماشین ریش تراش خوب دارم.
    حوصله ی کل کل نداشتم برای همین چیزی نگفتم.
    مامان بزرگ با خوشحالی بهم گفت : حدس بزن کی اومده؟
    اصلا اشتیاقی به حدس زدن و دونستن جواب سوالش نداشتم.با بی حوصلگی گفتم : نمی دونم.

14. 274 کاربر از پست sober تشکر کرده اند .

!i!elham!i! , #sevda# , #مریم# , $ saba $ , $*~fire~*$ , * Bita * , * love * , * م .عباس زاده* , ****M@RY@M**** , **hiva** , **maryam goli** , **NAZGOL** , **دختر باران** , *afar* , *AMIR* , *aren* , *asemani* , *EVIL* , *goodgirl* , *kati* , *Nooriya* , *padma* , *saranaz* , *Silver Sun* , *~SARA~* , *~SETAREH~* , *آبان دخت* , *توهم سبز** , *تینا* , *سوگند , *ماری* , *یاقوت* , - maya - , . ماه بآنو . , ...BaHaR... , ..sara.. , ..sky.. , .: She :. , .:BahaR:. , .:Mahdis:. , 0033 , 10024 , 115-مروارید , 20am , 3eBasTin , @ M.E @ , @adri@ , a2sa maingirl , Abandokht , Acinonyx , Aida As , Alaleh_k , Aliceice , Anahita.s , angel71 , anita23 , anzhela , arameshamigh , aras71 , Arezoo.g , arina17 , ashk eshgh , ati joooon , Ayda_alone girl , Ayer 13 , ayora , azade jooon , Bahar-raf , baloot.ys , Behi :) , behi68 , BEL19 , best boy@1996 , bitabarfi , BLODY , chemuni , comet32 , dander1000atash , dante21 , darya... , Darya77 , dena2013 , donya77 , doxi bala , EasternStar , eglantine-m96 , Eli313 , elnaz20 , eshg1377 , eshgh penhan , ESPANTA , EVRINA , faezeh banoo , Fateme Z , fatemeh1379 , fatima777 , fatima_olia , FereshteĦ , ferivolley , forough92 , fr number1 , gh@za@l , Giss Golabetoon , Golden S , GOOL89 , hakim4181 , haniyeh120 , Hedyeh. , hidden shadow , hishana♧merkow , ice dragon , ir2012 , jnashenakhte , jojo90 , jooz , justina39 , keyhane , khademre , khanoom noor , khanoomkocholo , kimia.ace , kimia79 , Lady Sky , leila banoo , lividstar , lorenaa , luna_wolfgirl , m i n a... , Ma.Ede , mahdiyeh78 , mahsa 98 , mahsa ^_^ , mahsa.256 , mahsa92 , mahtab78 , Maman fariba , MARDE_TANHA , maryam_277 , marzieh L , mehrgan_kochak , mehrsa-92 , MelikA.Sg , melodi1380 , melody22 , miss nika , monarch99 , mozhdeh.k , n.d.sari , nawsim , nazanin.79 , ned67 , negin-sardar , NEGIN1378 , niloofar4 , niloofarenaz , nini tosholo , N∃G!N , P R I N C E , P.vz , p@r!sa , paezzi , parisa** , parisa2000 , parshan 77 , poaro-812 , Posiden , posiedon , prand17 , Princess Night , princess-mimo , R*A*Z , rashno , reza635 , roz77 , rozam , rozita1 , Ryhan , s.fzpr , saei@deh , Sahar.ta , saharjojoo , Sahra-Omid , sajedeh s , SAJJAD-2000000 , sam_sim , Sanaz.MF , sany2000 , sara...soooooti , saraw**** , satitalk , scarlet25 , Sea Daughter~ , sevin jooni , sevina1 , shashar , shirin.a , sintia , sira , smart.b , sobdaughter , soha 98 , sondos:) , ssahhharr , strich , suny girl , suny-s , super natural , sushiyant11 , sαвα , takshakh2838 , TaraStar , TiNa79 , tofan87 , victimized , white & black , wolf-cry , yalda22 , z.h.r , zan ordibehesht , zanbagh , zansia , zemestune , Zhr_SmD , ~*SaHaR*~ , ~*tiyam*~ , ~MOzhdeh.E~ , ~shokuh~ , ~soomi~ , ~Starlet~ , ~~sonia~~ , Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒற£เ!3Д , εїзFaTeMeHεїз , ЯЭ乙νДИ , آتوسا رضایی پور , آذردخت , آرام عاشق , آیتای , ارغوان 67 , افلاک , الهه باران , بسکتبالیست , بهار راد , ترانه! , ترسا اراسته , ترنج فاطمي , ثنا97 , حنانه00 , دختراسمانی , دخترویروسی , دلارام20 , دلتنگی73 , رابین * , رز سیاه 73 , رمان من , رها_hd , روها , رویا(dream) , ریتاسا , سارا98 , سامیه12 , سبز پری , سرای بانو , سوگلی72 , شاهزاده شب , شراره ارکات , فاطمه م.ا , فسقلی , مادام فسقلیان , مارال ر , مارال1373 , ماه رخسار , مرضیه00 , مروارید صدفی , ملکه خون , مژگان بانو , میکی , ٠•●๓คiค●•٠ , پارولان , پانیا.ف.ن , پروانه92 , پری جوجو... , پری دخترم , ک.ماری , کابوس001 , کیلدا کیانی , گل خند , یاسمن جون , یک ابانی , დshadow girlდ , ღღ Parisa ღღ , ♥سکوتــ تلخ♥ , ✌신데렐라✌ , ✘€(]€@^^✘ , ❀ بهـــار ❀ , 。 sIrVαT 。

15. Top | #8

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    1.68
    تشکر از کاربر
    4,360

Exclamation

گفت : عمو کوروش ت!
    لبخند الکی ای زدم و گفتم : اوهوم.
    مامان بزرگ – خوشحال نشدی؟!
    - هوم؟...نمی دونم...
    میکا به نشانه ی افسوس سری تکون داد و کنایه آمیز خندید.
    مامان بزرگ گفت : تو دلت براش تنگ نشده بود؟
    و رفت سمت اجاق گاز.
    گفتم : چرا... .
    یادمه هفت هشت سال پیش که کوروش می خواست بره تهران نیومد منو ببینه یا باهام خدافظی کنه.از اون موقع به بعد حتی یه بار هم زنگ نزد تا با من حرف بزنه. با بقیه هم همینجوری بوده.تو این چند سال پاشو اردبیل نذاشته تا برای یه بار هم که شده خانواده شو ببینه.فقط یکی دو بار مامان بزرگ رفت تهران و بهش سر زد. آخه چرا باید دلم برای همچین عمویی تنگ بشه؟! حتی یادم نمیاد چه شکلی بود!...
    شک نداشتم به خاطر هیچ کدوم از ماها نیومده.با این حال پرسیدم : حالا چی شده که اومده این طرفا؟
    مامان بزرگ گفت : قراره بیاد اردبیل زندگی کنه.
    - من فکر کردم دلش واسه کسی تنگ شده و اومده سر بزنه!
    مامان بزرگ غذا رو اورد و خودش هم روی صندلی نشست.با اینکه دوست داشتم زودتر برگردم اتاقم و بگیرم بخوابم اما منتظر شدم بقیه برای خودشون بکشن و بعد من دست به کار شم.
    مامان بزرگ به میکا گفت : حالا خونه گرفته؟
    میکا – آره ، یه خونه خریده.داره توشو بازسازی می کنه، هنوز کارهاش تموم نشده.
    - مگه چند روزه اومده؟!
    مامان بزرگ – نمی دونم والا...
    میکا گفت : یه بیست روزی میشه.
    مامان بزرگ که انگار از شنیدن این خبر ناراحت شده بود گفت : بیست روزه اومده اونوقت تو به من نگفتی؟!
    میکا – خودش گفت به کسی نگم تا کارهاشو ردیف کنه.سرش شلوغه، وقت نمی کنه به کسی سر بزنه.با مطبش هم همین بساط رو داره.رنگ کاری و این جور چیزا... .
    با شنیدن کلمه ی "مطب" ناخودآگاه خندم گرفت.
    میکا فوری گفت : چی شد؟ می خندی؟...
    نیم نگاهی بهش انداختم.منتظر جواب بود.در کل من سعی می کنم با میکا هم کلام نشم چون سریع بحث بالا می گیره و دعوامون میشه.در حالی که سرم پایین بود و به بشقابم نگاه می کردم گفتم :
    - خیلی خوبه که بین این همه اراذل و اوباشی که تو فامیل داریم یه نفر هم دکتر از آب دراومده!
    مامان بزرگ که از عشق پسرش کلا توهین منو نشنید، با ذوق گفت : الهی قربونش برم!
    میکا – منظور؟
    - منظورم واضحه.
    مامان بزرگ – حالا چرا میاد خونه ی تو؟ باید بهش زنگ بزنم بگم تا کارای خونه ش تموم میشه شب ها بیاد اینجا.
    - آره موافقم.حتما بیچاره تو این چند شب آرزوی مرگ کرده!
    میکا – اگه میومد اینجا که براش عین کابوس میشد!
    خندیدم و گفتم : خوب نیست اینجوری به پدر و مادرت توهین کنی.
    میکا با نفرت لبخند زد و گفت : منظورم اونا نبودن!
    - من که هیچ وقت پایین نمیام، همه هم اینو می دونن!
    همین لحظه مامان بزرگ گفت : چرا شما دو تا عین بچه های پشت سر هم هی با همدیگه دعوا می کنید؟
    میکا – دعوا نمی کنیم، داریم با هم گپ دوستانه می زنیم!
    - دقیقا!
    مامان بزرگ – امروز بهش زنگ می زنم میگم شام بیاد اینجا.
    میکا – فکر نکنم وقت داشته باشه بیاد... .
    مامان بزرگ – یعنی به اندازه ی سه چهار ساعت هم وقت نداره؟
    - خب شاید بنده خدا خوشش نمیاد!
    میکا بهم چشم غره ای رفت و گفت : نه بابا، اینجوری نیست.گفتم که، یه کم سرش شلوغه.شب ها هم همیشه یازده به بعد میاد خونه ی من.
    آخرش هم مامان بزرگ کوتاه نیومد و تصمیم گرفت به کوروش زنگ بزنه.از عکس العمل های میکا میشد فهمید که کوروش خوشش نمیاد این طرفا آفتابی بشه.من که به شخصه اصلا حوصله ی مهمونی نداشتم.خوشم هم نمیومد کسی مجبور باشه تحملم کنه! تا بقیه سرگرم صحبت در مورد کوروش بودن من سریع غذامو تموم کردم و راهی اتاق شدم تا یه دل سیر بخوابم.
    امیدوار بودم کوروش دعوت مامان بزرگ رو قبول نکنه... .

--------------------------------
    هر کاری کردم این بلاگفای لعنتی برام باز نشد که نشد!الان واسه بچه های وبم نتونستم پست های جدید رو بذارم عصبی ام.اینجا هم نمی خواستم بذارم ولی دیدم نامردیه.

یه نکته رو باید حتما بگم.
    بعضی از بچه ها با شک و تردید از من می پرسن "سبک این رمانت هم مثه قبلی هاست؟"
    دوستان، شک نکنید!اینم مثه قبلی هاست.منتهی اگه می خواستم همونجوری شروع کنم خب کلیشه ای میشد.اونا شخصیت هاش پسر بودن با وضعیت های متفاوت، شخصیت این رمانم دختره که کلا باعث تفاوت داستان میشه.

قضیه ی جن و جن گیری و جن زدگی هم از یه جایی شروع میشه ولی دلیلش با قبلی ها فرق داره برای همین هم جور دیگه ای شروع میشه.اول باید شخصیت ها رو معرفی کنم خب!

همین.

16. 277 کاربر از پست sober تشکر کرده اند .

!i!elham!i! , #sevda# , #مریم# , $ saba $ , $*~fire~*$ , * Bita * , * love * , * م .عباس زاده* , **hiva** , **maryam goli** , **NAZGOL** , **دختر باران** , *afar* , *AMIR* , *aren* , *asemani* , *EVIL* , *goodgirl* , *kati* , *Nooriya* , *padma* , *saranaz* , *Silver Sun* , *~SARA~* , *~SETAREH~* , *آبان دخت* , *توهم سبز** , *تینا* , *سوگند , *ماری* , *یاقوت* , - maya - , . ماه بآنو . , ...BaHaR... , ..sara.. , ..sky.. , .: She :. , .:BahaR:. , .:Mahdis:. , .:ستاره:. , 0033 , 10024 , 115-مروارید , 20am , @ M.E @ , @adri@ , Abandokht , Acinonyx , Aida As , Alaleh_k , Aliceice , Anahita.s , angel71 , anita23 , anzhela , arameshamigh , aras71 , Arezoo.g , arina17 , ashk eshgh , ati joooon , Ayda_alone girl , Ayer 13 , ayora , azade jooon , Bahar-raf , baloot.ys , Behi :) , behi68 , BEL19 , best boy@1996 , bitabarfi , BLODY , chemuni , comet32 , dander1000atash , dante21 , darya... , Darya77 , dena2013 , donya77 , doxi bala , Eastern Lady , EasternStar , eglantine-m96 , ELekTrA , Eli313 , elnaz20 , eshg1377 , eshgh penhan , ESPANTA , EVRINA , faezeh banoo , Fateme Z , fatemeh1379 , Fatima.N , fatima777 , fatima_olia , FereshteĦ , ferivolley , forough92 , fr number1 , gh@za@l , Giss Golabetoon , Golden S , GOOL89 , h.m.m , hakim4181 , haniyeh120 , Hedyeh. , hidden shadow , hishana♧merkow , ice dragon , ir2012 , iran1389 , jnashenakhte , jojo90 , jooz , justina39 , keyhane , khademre , khanoom noor , khanoomkocholo , kimia.ace , kimia79 , Lady Sky , leila banoo , lividstar , lorenaa , luna_wolfgirl , m i n a... , Ma.Ede , mahdiyeh78 , mahsa 98 , mahsa ^_^ , mahsa.256 , mahsa92 , mahtab78 , Maman fariba , MARDE_TANHA , maryam_277 , marzieh L , mehrgan_kochak , mehrsa-92 , MelikA.Sg , melodi1380 , melody22 , miss nika , monarch99 , mozhdeh.k , n.d.sari , nawsim , nazanin.79 , ned67 , NEGIN1378 , niloofar4 , niloofarenaz , nini tosholo , niusha_sbr , N∃G!N , P R I N C E , P.vz , p@r!sa , paezzi , parisa** , parshan 77 , poaro-812 , Posiden , posiedon , prand17 , Princess Night , princess-mimo , QuEeN-HaStI , R*A*Z , rashno , reza635 , Roghaye57 , roz77 , rozam , rozita1 , Ryhan , s.fzpr , saei@deh , Sahar.ta , saharjojoo , Sahra-Omid , sajedeh s , SAJJAD-2000000 , sam_sim , Sanaz.MF , sany2000 , sara...soooooti , saraw**** , satitalk , scarlet25 , Sea Daughter~ , sevin jooni , sevina1 , shabnam-a77 , shaghayegh-T , shashar , shatot , shirin.a , sintia , sira , smart.b , sobdaughter , soha 98 , sondos:) , Specialstar , ssahhharr , suny-s , super natural , sushiyant11 , sαвα , takshakh2838 , Tala.N.A , TaraStar , TiNa79 , tirran , tofan87 , victimized , white & black , wolf-cry , yalda22 , z.h.r , zan ordibehesht , zanbagh , zansia , zemestune , Zhr_SmD , ~*SaHaR*~ , ~*tiyam*~ , ~MOzhdeh.E~ , ~shokuh~ , ~soomi~ , ~Starlet~ , ~~sonia~~ , Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒற£เ!3Д , εїзFaTeMeHεїз , ЯЭ乙νДИ , آتوسا رضایی پور , آذردخت , آیتای , ارغوان 67 , افلاک , الهه باران , بسکتبالیست , بهار راد , ترسا اراسته , ترنج فاطمي , ثنا97 , حنانه00 , دختراسمانی , دخترویروسی , دلارام20 , دلتنگی73 , رابین * , رازدخت , رز سیاه 73 , رمان من , رها_hd , روها , رویا(dream) , ریتاسا , سارا98 , سامیه12 , سبز پری , سرای بانو , سوگلی72 , شاهزاده شب , شراره ارکات , شهاب شهسواریان , فاطمه م.ا , فسقلی , مادام فسقلیان , مارال ر , مارال1373 , مروارید صدفی , ملکه خون , مژگان بانو , میکی , ٠•●๓คiค●•٠ , پارولان , پانیا.ف.ن , پروانه92 , پری جوجو... , پری دخترم , ک.ماری , کابوس001 , کیلدا کیانی , گل خند , یاسمن جون , یک ابانی , დshadow girlდ , ღღ Parisa ღღ , ♥سکوتــ تلخ♥ , ✌신데렐라✌ , ✘€(]€@^^✘ , ❀ بهـــار ❀

17. Top | #9

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    1.68
    تشکر از کاربر
    4,360

Exclamation قسمت سوم

با سر و صدایی و همهمه ای که از پایین میومد بیدار شدم.از قرار معلوم تمام بعد از ظهر رو خوابیده بودم چون هوا کاملا تاریک شده بود.حال نداشتم از جام بلند شم،حس می کردم هنوز خسته م.خواستم قبل از بیدار شدنم یه چرت کوچولو بزنم که در اتاقم باز شد.یه نفر اومد تو و به محض ورودش چراغ رو هم روشن کرد.
    نور لامپ اعصابمو خرد کرد، فوری پتو رو کشیدم رو سرم.صدای آیدا رو شنیدم که گفت : بابا بزرگ میگه پاشو بیا پایین.
    با آیدا زیاد صمیمی نبودم ولی تو فامیل نسبت به بقیه بیشتر باهاش حرف می زدم.احتمالا به خاطر این بود که فقط یه سال از من بزرگتر بود.
    صدامو صاف کردم و گفتم : بیام پایین که چی بشه؟
    آیدا – دایی کوروش اومده !
    - خب؟
    آیدا اومد بالای سرم وایساد و گفت : خب که خب! پاشو بیا پایین ببینش.
    - باشه تو برو من خودم میام.
    آیدا – من ماموریت دارم با تو برگردم.
    - باشه، پس همینجا وایسا تا من یه چند دقیقه بخوابم بعد با هم میریم پایین.
    تا چشم هامو بستم دو سه بار آروم با پا به پشتم زد و گفت : پاشو دیگه، من بدون تو برم بابابزرگ کله مو می کَنه.
    با بی حوصلگی گفتم : حالا کیا پایین هستن؟
    آیدا کنار دیوار نشست و گفت : همه دیگه...ما و زن دایی و میکا و دایی کوروش هم که هست.
    - دو دقیقه من اومدم بخوابم ها ببین، سریع مهمونی راه انداختن!
    بلند شدم و با اعصاب خردی پتومو گوله کردم و انداختم تو کمد دیواری.
    آیدا گفت : به به، نظم و ترتیبت تو حلقم!
    - الان با من حرف نزن که اصلا حوصله ندارم!
    آیدا – تو چقـــدر بی ذوقی! من شنیدم دایی اومده انقده خوشحال شدم که نگو.
    - خب؟ چون تو خوشحال شدی منم باید خوشحال بشم؟! بفرما، اولین ضرری که بهم زد همین مهمونی بود.
    منم روی زمین نشستم و شروع کردم به مرتب کردن موهام...البته تنها ابزارم دست هام بودن چون حال نداشتم دوباره بلند شم و برس رو از روی میز بردارم.
    آیدا – الان حاضری بریم؟
    - نه، مگه نمی بینی دارم آماده میشم؟...
    آیدا – الان دقیقا داری چی کار می کنی؟
    سریع گفت : ولش کن ، نمی خواد توضیح بدی! فقط زودباش بریم، همه هی سراغتو می گیرن.
    - همه سراغ منو می گیرن؟ چقدر محبوب بودم و خبر نداشتم!
    آیدا – حالا همه که نه...دایی یه چند بار سراغتو گرفت.بابابزرگ هم کم کم داشت از دستت عصبانی میشد که منو فرستاد بیام دنبالت.
    - کدوم عمو؟
    آیدا – کوروش دیگه؟
    - هشت سال منو ندیده عین خیالش نبوده، حالا چی شده یهویی!!
    آیدا – اه ، عین عقده ای ها حرف می زنی! تو به بزرگی ِ خودت ببخشش.زودتر هم پاشو بریم.
    - خوشم میاد با تمام حماقتت فهمیدی که من آدم بزرگواری ام.
    خندیدم ، آیدا هم عصبانی شد و گفت : خفه شو!
    برای اینکه خوابم بپره رفتم پایین توی حیاط و صورتم رو شستم.وقتی برگشتم توی اتاق رفتم سر وقت کمد لباس تا یه لباس مناسب پیدا کنم...

18. 266 کاربر از پست sober تشکر کرده اند .

!i!elham!i! , #sevda# , $ saba $ , $*~fire~*$ , * Bita * , * love * , * م .عباس زاده* , **hiva** , **NAZGOL** , **دختر باران** , *afar* , *AMIR* , *aren* , *asemani* , *EVIL* , *goodgirl* , *kati* , *Nooriya* , *padma* , *Silver Sun* , *~SARA~* , *~SETAREH~* , *آبان دخت* , *توهم سبز** , *تینا* , *سوگند , *ماری* , *یاقوت* , - maya - , . ماه بآنو . , ...BaHaR... , ..sara.. , ..sky.. , .: She :. , .:BahaR:. , .:Mahdis:. , 0033 , 10024 , 20am , 3eBasTin , @ M.E @ , @adri@ , a2sa maingirl , Abandokht , Acinonyx , Aida As , Alaleh_k , Aliceice , Anahita.s , angel71 , anita23 , anzhela , arameshamigh , aras71 , Arezoo.g , arina17 , ashk eshgh , atena60 , ati joooon , Ayda_alone girl , Ayer 13 , azade jooon , baloot.ys , Behi :) , behi68 , BEL19 , best boy@1996 , BLODY , chemuni , comet32 , dander1000atash , dante21 , darya... , Darya77 , dena2013 , donya77 , doxi bala , Eastern Lady , EasternStar , elham96 , Eli313 , elnaz20 , eshg1377 , eshgh penhan , ESPANTA , EVRINA , faezeh banoo , Fateme Z , fatemeh1379 , Fatima.N , fatima777 , fatima_olia , FereshteĦ , forough92 , gh@za@l , Giss Golabetoon , Golden S , GOOL89 , hakim4181 , haniyeh120 , Hedyeh. , hidden shadow , hishana♧merkow , ice dragon , ir2012 , jnashenakhte , jojo90 , jooz , justina39 , keyhane , khademre , khanoom noor , khanoomkocholo , kimia.ace , kimia79 , Lady Sky , leila banoo , lividstar , lorenaa , luna_wolfgirl , m i n a... , Ma.Ede , mahdiyeh78 , mahsa 98 , mahsa qw , mahsa.256 , mahtab78 , Maman fariba , MANNA.INNA , MARDE_TANHA , maryam_277 , marzieh L , mehrgan_kochak , mehrsa-92 , MelikA.Sg , melodi1380 , miss nika , monarch99 , mozhdeh.k , n.d.sari , nas2ran , nawsim , nazanin.79 , ned67 , NEGIN1378 , nelly73-8 , niloofar4 , niloofarenaz , nini tosholo , niusha_sbr , N∃G!N , P R I N C E , P.vz , paezzi , parisa** , parshan 77 , poaro-812 , Posiden , posiedon , Princess Night , R*A*Z , rashno , reza635 , rozam , rozita1 , Ryhan , s.fzpr , saei@deh , Sahar.ta , saharjojoo , Sahra-Omid , sajedeh s , SAJJAD-2000000 , sam_sim , Sanaz.MF , sany2000 , sara...soooooti , saraw**** , satitalk , scarlet25 , Sea Daughter~ , sevina1 , shashar , shatot , shirin.a , Shiva_AS , sintia , sira , smart.b , sobdaughter , sondos:) , spirits , ssahhharr , strich , suny girl , suny-s , super natural , sushiyant11 , sαвα , takshakh2838 , Tala.N.A , TaraStar , tofan87 , victimized , white & black , z.h.r , zan ordibehesht , zanbagh , zansia , zemestune , ~*tiyam*~ , ~MOzhdeh.E~ , ~shokuh~ , ~soomi~ , ~Starlet~ , Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒற£เ!3Д , εїзFaTeMeHεїз , ЯЭ乙νДИ , آتوسا رضایی پور , آذردخت , آیتای , ارغوان 67 , بسکتبالیست , بهار راد , ترانه! , ترسا اراسته , ترنج فاطمي , ثنا97 , حنانه00 , دختراسمانی , دخترویروسی , دلارام20 , رابین * , رازدخت , رز سیاه 73 , رمان من , رها_hd , روها , رویا(dream) , ریتاسا , سارا98 , سامیه12 , سبز پری , سرای بانو , شاهزاده شب , فاطمه م.ا , فسقلی , مادام فسقلیان , مارال ر , مارال1373 , مروارید صدفی , ملکه خون , مژگان بانو , میکی , ٠•●๓คiค●•٠ , پارولان , پروانه92 , پری جوجو... , پری دخترم , کابوس001 , کیانا... , گل خند , یاسمن جون , یک ابانی , დshadow girlდ , ✌신데렐라✌

19. Top | #10

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    1.68
    تشکر از کاربر
    4,360

Exclamation

- من هر چی فکر می کنم قیافه ی کوروش رو یادم نمیاد!
    آیدا – بس که بی ذوقی!
    - چه ربطی داره؟ آخرین باری که دیدمش هشت – نه سالم بود! توقع داری یادم بیاد؟
    آیدا – چه فرقی می کنه؟ الان میری پایین می بینیش دیگه.
    - اینم حرفیه...
    آیدا – فقط وقتی دیدیش ضایه بازی درنیاری ها.برو قشنگ سلام بده، بهش بگو خوش اومدی، باهاش روبوسی کن...
    سریع حرفشو قطع کردم و گفتم : اینا رو بابابزرگ گفته بهم بگی؟
    قشنگ معلوم بود این حرفا، حرفای بابابزرگه.با این حال آیدا به طرز مسخره ای انکار کرد.
    آیدا – نه، اصلا!
    - آره جون خودت، مشخصه! به هر حال من که همچین غلطی نمی کنم.سلام می کنم ولی روبوسی و ماچ و موچ اصلا.من صورت کسی رو نمی بوسم، بدم میاد!
    آیدا – چرا؟!!
    - گفتم که ، بدم میاد! تازه فکر کردی اون خوشش میاد آب دهن من به صورتش بخوره؟
    آیدا – واقعا متاسفم برات، ذهنت مریضه!
    بعد از دو سه دقیقه خیره شدن به کمد، یه پیراهن سورمه ای گل و گشاد برداشتم و پوشیدم.اینجوری جلوی بقیه راحت تر بودم.شالمو هم سرم کردم و با آیدا از اتاق بیرون اومدیم.
    تو راه پله ها بودیم که آیدا آروم گفت : بهتر نبود یه لباس دخترونه تر می پوشیدی؟ مثلا بعد چند سال داری عموتو می بینی!
    - همین خوبه.
    آیدا – من موندم تو چرا عادت داری مثه طالبان لباس بپوشی! خیر سرت دختری ها!
    - لباس های من همه شون دخترونه ان. حالا گیریم هم که اینجوری نباشه، اصلا من دوست دارم شبیه طالبان یا چه می دونم، مُلا عُمَر لباس بپوشم!! مهم اینه که خودم این مدلی دوست دارم.بعدم توقع داری جلوی چند تا مرد غریبه چی بپوشم؟
    آیدا – غریبه کجا بود؟ ناسلامتی عموهاتن ها، یکی شون هم که پدربزرگته!
    - بابای تو که عمو م نیست! یا اون یارو مسخره اسمش چی بود...فرزاد!
    آیدا – بی خیال، اصلا فراموشش کن.زودتر برو تا صدای همه در نیومده.
    قبل از اینکه وارد پذیرایی بشیم از توی آینه ی راهرو نگاهی به خودم انداختم.خیلی تابلو بود که تازه از خواب بیدار شدم.زیر چشم هام پف کرده بودن.اما چاره ای نداشتم و باید حتما همون لحظه می رفتم.بابابزرگ وقتی عصبانی میشه انقدر غُر می زنه که تمام اجداد آدمو میاره جلوی چشمش!
    وقتی وارد پذیرایی شدیم همه گرم صحبت بودن.از شانس من خیلی هم بلند حرف می زدن، با این حال من خودمو زدم به پُررویی و با صدای بلند سلام کردم.دوست نداشتم به هر کدومشون ده بار سلام بدم! همه متوجه اومدن من شدن و جواب سلامم رو دادن.فورا کنار آیلار، روی مبل نشستم تا مجبور نشم با کسی روبوسی کنم یا دست بدم.
    چند ثانیه سکوت حاکم شد.می خواستم به کوروش نگاه کنم تا یادم بیاد چه شکلیه ولی اونقدر جو سنگین بود که اون لحظه بی خیال شدم.چند ثانیه که گذشت دوباره همه شروع کردن به حرف زدن.

20. 274 کاربر از پست sober تشکر کرده اند .

!i!elham!i! , #sevda# , $ saba $ , $*~fire~*$ , * Bita * , * love * , * م .عباس زاده* , **hiva** , **maryam goli** , **NAZGOL** , **دختر باران** , *afar* , *AMIR* , *aren* , *asemani* , *EVIL* , *goodgirl* , *kati* , *Nooriya* , *padma* , *Silver Sun* , *~SARA~* , *~SETAREH~* , *آبان دخت* , *توهم سبز** , *تینا* , *سوگند , *ماری* , *یاقوت* , - maya - , . ماه بآنو . , ...BaHaR... , ..sara.. , ..sky.. , .:BahaR:. , .:Mahdis:. , 0033 , 10024 , 20am , 3eBasTin , @ M.E @ , @adri@ , a2sa maingirl , Abandokht , Acinonyx , afra_h , Alaleh_k , Aliceice , Anahita.s , angel71 , anita23 , anzhela , arameshamigh , aras71 , Arezoo.g , arina17 , ashk eshgh , ati joooon , Ayda_alone girl , Ayer 13 , azade jooon , baloot.ys , Behi :) , behi68 , BEL19 , best boy@1996 , BLODY , chemuni , comet32 , dander1000atash , dante21 , darya... , Darya77 , dena2013 , donya77 , doxi bala , Eastern Lady , EasternStar , eglantine-m96 , elham96 , Eli313 , elnaz20 , eshg1377 , eshgh penhan , ESPANTA , EVRINA , Fateme Z , fatemeh1379 , Fatima.N , fatima777 , fatima_olia , FereshteĦ , forough92 , gh@za@l , Giss Golabetoon , Golden S , GOOL89 , hakim4181 , haniyeh120 , Hedyeh. , hidden shadow , hishana♧merkow , ir2012 , jnashenakhte , jojo90 , jooz , justina39 , keyhane , khademre , khanoom noor , khanoomkocholo , kimia.ace , kimia79 , Lady Sky , leila banoo , lividstar , lorenaa , luna_wolfgirl , m i n a... , Ma.Ede , mahdiyeh78 , mahsa 98 , mahsa.256 , mahtab78 , Maman fariba , MANNA.INNA , MARDE_TANHA , maryam_277 , marzieh L , mehrgan_kochak , mehrsa-92 , MelikA.Sg , melodi1380 , miss nika , mohamad722 , monarch99 , mozhdeh.k , n.d.sari , nas2ran , nawsim , nazanin.79 , ned67 , NEGIN1378 , niloofar4 , niloofarenaz , nini tosholo , niusha_sbr , N∃G!N , P R I N C E , P.vz , paezzi , parisa** , parisa2000 , parshan 77 , pink panter , poaro-812 , Posiden , posiedon , Princess Night , princess-mimo , R*A*Z , rashno , reza635 , rozam , rozita1 , Ryhan , s.fzpr , saei@deh , Sahar.ta , saharjojoo , Sahra-Omid , sajedeh s , SAJJAD-2000000 , sam_sim , Sanaz.MF , sany2000 , sara...soooooti , saraw**** , satitalk , scarlet25 , Sea Daughter~ , sepideh.. , sevina1 , shashar , shatot , Shiva_AS , sintia , sira , smart.b , sobdaughter , sondos:) , spirits , ssahhharr , strich , suny girl , suny-s , super natural , sushiyant11 , sαвα , takshakh2838 , Tala.N.A , TaraStar , TiNa79 , tirran , tofan87 , Ushya7 , venus.love , victimized , white & black , WOLF7 , z.h.r , zan ordibehesht , zanbagh , zansia , zemestune , ~*tiyam*~ , ~MOzhdeh.E~ , ~shokuh~ , ~soomi~ , ~Starlet~ , ~~sonia~~ , Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒற£เ!3Д , εїзFaTeMeHεїз , ЯЭ乙νДИ , آتوسا رضایی پور , آذردخت , آرام عاشق , آیتای , ارغوان 67 , بسکتبالیست , بهار راد , ترانه! , ترسا اراسته , ترنج فاطمي , حنانه00 , دختراسمانی , دخترویروسی , دلارام20 , رابین * , رازدخت , رز سیاه 73 , رمان من , رها_hd , روها , رویا(dream) , ریتاسا , سارا98 , سامیه12 , سبز پری , سرای بانو , شاهزاده شب , شراره ارکات , فاطمه م.ا , فسقلی , مادام فسقلیان , مارال ر , مارال1373 , مروارید صدفی , ملکه خون , مهرناز_71 , مژگان بانو , میکی , ٠•●๓คiค●•٠ , پارولان , پروانه92 , پری جوجو... , پری دخترم , کابوس001 , گل خند , یاسمن جون , یک ابانی , დshadow girlდ , ♥ nazi nazi♥ , ✌신데렐라✌

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین