ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
خاطره نویسی روزانه - صفحه 2434

khaspashaeifans

نودهشتیا
فید آر اس اس
صفحه 2434 از 4517 نخستنخست ... 1434168419342184233423842409242424302431243224332434243524362437243824442459248425342684293431843434 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 24,331 تا 24,340 , از مجموع 45163
  1. Top | #24331

Banned

میانگین پست در روز
    2.16
    تشکر از کاربر
    8,406
    تشکر شده 64,508 در 4,265 پست
    اندازه فونت

به نام خدا
    اول پ.ن: دیروز یکی زرت به ما منفی داده خو نفله چی نوشته بودم که زورت گرفته هان؟ اگه میدونستم کی هستی که دکوراسیون بی ریختتو میریختم پائین دوباره از نو بنا کنی خودتو...
    والا دلیلی نداره خب هر کی دلش بخواد میاد اینجا از زندگیش میگه توقعی نداه که مثبت و تشکر بخوره ولی خو لامصب منفی آخه؟

اعصاب نمیزارن که
    امروز اولش خوب بود
    الان نه الان قاطیم
    صبح رفتیم باشگاه مربیمون امتحان فینگلیش داشت
    مام تو رودربایستی گفتیم خودمون یه پا مربی هستیم برو بشین بخون عامو
    طبقه ی بالای باشگاه کتابخونه س فک کن چقدر مسئولین ما به فکرن
    بهدش این رفت عاقا کلا هم لم دادن و به تعریف و ...
    دیه به زور تو تا قر اومدن
    این روزا دلم میخواد کله خودمو بکنم عین توپ فوتبال قلش بدم بررررررررررررررررره تا خود کره ماه
    فک کن من اگه این قدرتو داشتم الان برترین دختر فوتبالیست دنیا بودم دیه لازم نبود غصه بخورم

رسما داریم چرت میگیم
    روزتون خوش
    سهیلا

2. Top | #24332

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    0.93
    تشکر از کاربر
    13,296
    تشکر شده 8,606 در 1,106 پست
    اندازه فونت

با سلام ....
    بعد از ظهر نيمه بهاري همگي به خير و خوشي ....
    كم كم همه چيز داره بوي بهار ميگيره ... با اينكه شور و حال عيد امسال توي مردم خيلي كمه ولي بازم تك و توك ميشه حسش كرد...
    نميدونم اين روزهاي قبل از نوروز چه معجزه يي داره كه هنوزم شور و نشاط توي وجودم به پا ميكنه ... اصلا هميشه نسبت به عيد يه شور و حالي داشتم و دارم كه همسن و سالهام متاسفانه ندارن...
    چند وقت پيش از طريق سايت يه هتل خيلي خوب توي جاده چالوس(كندوان)رزرو كردم كه چون جا نداشت توي ليست انتظار بودم ... امروز باهام تماس گرفتن و گفتن كه يه نفر انصراف داده ... به سرعت جت پول رو واريز كردم و هنوز اثار ذوق زدگي دارم ... ميخوام اين 4 روز فقط تو جنگل ها چالوس سير و سياحت كنم
    ... و البته بعدش هم حتما بايد به قلعه رودخان يه سري بزنم ... هنوزم حسرت رسيدن به قلعه رو دارم.. امسال ديگه ميخوام با تكنيك ها نفس گيري و ارامش و صبر و حوصله به قلعه برسم ... ايشالا
    اين روزا هركي بهم ميرسه ميگه اجيل شب عيد نخر ... بايد همه ايستادگي كنيم و تحريمش كنيم ... منم بهشون ميگم اوني كه بايد تحريم ميشد مرغ و برنج خارجي درجه 4 بود كه دور از جون بعضي ها با فضاحت ساعتها مي ايستادن توي صف و اخر هم منجر به گيس و گيس و كشي و مراسم اب پاشي روي سر ملت ميشد...
    البته بعضي ها بدشون نمياد اين رسم سراسر ارياني به بهونه گروني هر سال كمرنگ تر بشه تا جايي كه اثاري ازش نمونه... كماكان كه قبلا هم از اين پيشنهادات بي شرمانه شده بود كه خدا رو شكر با در بسته خورد ....
    به قول دكتر شريعتي چه زجري ميكشد انكس كه ميداند و چه زجري ميدهد انكس كه نميداند...

راستي ... يه چيزي هست به هركي كه ميگم طوري نگاه ميكنه كه انگار به عقلم شك داره ... خوب عجيبه ولي من عاشق خونه تكوني هستم علاوه بر خونه خودم دست به كار خونه مامانم هم شدم
    ايام به كامتان گوارا و حلاوتش جاودانه
    ویرایش توسط hoda_f1 : 1391,12,13 در ساعت ساعت : 14:40
    قرن هاست كه زنان... به مثابه آيينه درشت نماي...
    اين امكان را براي مردان فراهم آورده اند....
    تا خود را ... دو برابر بزرگتر از آنچه هستند ... ببينند...
    ويرجينيا وولف
    كتاب اتاقي براي خود

كتابهاي مورد علاقه: باغ مارشال... پدر آن ديگري...جين اير...معشوقه آخر...ماشاالله خان در بارگاه هارون الرشيد...پانتي بنتي...دا...س گ خ ا ن ه ز ا د...پدر خوب...قبل از شروع...روي خط صفر...به آفتاب سلامي دوباره خواهم داد...شازده كوچولو...زن قهرمان بي مدال...تنها نيستيم...آن نيمه ي ديگر

((واعظي پرسيد از فرزند خويش ، هيچ ميداني مسلماني به چيست ؟ صدق و بي آزاري و خدمت به خلق ، هم عبادت هم كليد زندگيست .... گفت زين معيار اندر شهر ما !!! يك مسلمان هست آن هم ارمنيست ....))

3. Top | #24333

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    0.83
    تشکر از کاربر
    28,403
    تشکر شده 51,882 در 2,467 پست
    اندازه فونت

به نام خدا...
    سلام...

امروز عجب روز شلوغیه اینجا...همه بزرگا و قدیمی های این محل !!! اومدن ....سلامی بلند بالا به
    شبنم جان...
    مینا خانوم ...
    Mina جان... که کلی با خوندن خاطره ات که رفته بودی بانک خندیدم :)))
    nemesis عزیز که من هنوزم نفهمیدم معنی اسم کاربریشون چیه...البته تلاشی هم نکردم که بفهمم ولی برام سوال شده خب !!
    mahdieh67 عزیز...که اصلا بهتون نمی خوره دکترا آزمون بدید و موافق این حرفتون هستم عجیب !

من چند سالی هست که همیشه با همه مثل خودشون رفتار می کنم وحشتناک جواب میده باور کنید. شمام یه بار امتحان کنید
    نگین عزیز...که دقت نکرده بودم هم رشته ایم....طرح نگو که ..............آخه چه طوری کانسپت خوب ارائه بدم..اونم سه تا !!!!!!!!!
    و +
    Lily عزیز که هم اکنون مشغول دیدن اینجاست :)
    و بقیه دوستان عزیزی که می شناسمشون و یا نمی شناسمشون....
    حالا بریم سر وقت خاطره امروز
    خاطره ................که خاطره خاصی نیست...جز پی بردن به اینکه خیلی وقته لم می خواد دوباره مجموعه اشعار حمید مصدق رو بخونم اما همتش نیست... قبلنا همش دیوان و مجموعه شعرهای فروغ و مصدق و .... دستم بود اما الان.... !!!

...............
    هنوز چهارشنبه سوری نیومده صدای انفجارها به گوش میرسه...(این رو باید با لحن خبرنگارای دوران جنگ بخونید) :))
    من نمی دونم چرا رسم به این خوبی رو یه عده دارن تبدیلش می کنن به جنگ خیابونی !!!
    زردی من از تو داره میشه نارنجک من تقدیم به تو !!!
    این خیلی ناراحت کننده است...ولی بازم خوبه که هنوز هم بعد از این همه سال آتیشی روشن میشه و یه عده با لب خندون دورش جمع میشن و شعر می خونن و بدیاشون رو به دست اون آتیش می سپرن ...
    خلاصه که کاش یه کمی حواسمون باشه که رسم و رسوم های خوبمون رو فراموش نکنیم...یا داغونشون نکنیم..

این هم صحبت های من...

روزاتون خوب و پر از انرژی مثبت :)

ویرایش توسط سپید و سیاه : 1391,12,13 در ساعت ساعت : 14:46

4. 32 کاربر از پست سپید و سیاه تشکر کرده اند .

5. Top | #24334
    { }
    { } آنلاین نیست.

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    2.99
    تشکر از کاربر
    10,207
    تشکر شده 15,447 در 4,022 پست
    اندازه فونت

Smile

یادش بخیر ، امام همیشه میفرمودند : « انشالاه خداوند ، همهء ما رو _ آدم _ کند! »

دردِ ما ، هنوز همین دردِ قدیمیه
    هرچقدر هم « یا حضرتِ داروین » بگیم و دخیل ببندیم ، درست نمیشه!
    آخه تکاملِ هر اندام و عضوی ، بایستی با کارکشیدن از اون انجام بشه و نهایتاً فایده ای به حالِ نسلِ ما نداره و در نسلِ آینده تأثیر میذاره!
    پس اگه قرار بود اون نسل « آدم » بشوند ، جوابش رو بایستی در نسلِ کنونی یا نسل های آینده شاهد میبودیم!!!
    پس همچنان باید منتظر بمونیم!

امروز ، یه نگاه به مصرفِ اینترنت کردم!
    دیدم مثِ .... چی چی .... داره حجم میخوره لامصب!
    تحقیق کردم
    دیدم این ویندوز 8 یه برنامه داره به اسم BITS!
    یه جور مخففه!
    یعنی Background Intelligent Transfer Services
    که یه برنامه ست ، باهاش نرم افزارها و اپلیکیشن ها ، به صورتِ پشتِ صحنه و Idle از اینترنت استفاده میکنند و آپدیت میشن!
    البته واسه آمریکا که اینترنت مفت و مجانیه! (در دنیای آزاد!!! اینترنت اصولاً حجمی نیست! ، بلکه با « پهنای باند » اون رو میسنجند!!! ، گرچه در ایرانِ اسلامی ، جای کلمهء حجم و پهنای باند رو با هم عوض کردند! و مثلاً به 1 گیگابایت اینترنتِ 128kbps ، لقبِ اینترنت با پهنای 1گیگ میدن!!! ، که تعبیر نادرستی هست ، چه بسا اون 128kbps پهنای باند و 1گیگابایت بایستی به عنوانِ حجم ارسال و دریافت داده ، ترجمه بشه!!!)
    توی دنیای آزاد ، ملّت راحت و بی دغدغه از اینترنت دانلود میکنند!
    اما اینجا ، واسه هر کیلوبایت ، باید 5 تومن پول بدی!!! که پولِ خیلی زیادیه وقتی بفهمی هر ثانیه داری 5 تومن از دست میدی!!!!
    و دردناک میشه وقتی هیچ درآمدی نداشته باشی!
    بنابرین
    رفتم توی control panel > administrative tools > services و گزینهء Background Intelligent Transfer Services رو از حالتِ Automatic (...) به Manual تغییر دادم!
    سرویسِ Windows Updates رو به صورتِ غیرفعال درآوردم!
    و حالا انگار جواب داده!

(مجدااً امتحان کردم ، جواب نداد!...
    یه روش دیگه رو امتحان کردم ، یه اکانتِ جدید ساختم با یه پسوورد جدید ، بعد وارد control panel > administrative tools > services شدم و گزینهء Background Intelligent Transfer Services رو انتخاب کردم.
    توی properties از قسمتِ log on ، اسم جدید اون اکانت رو دادم ، که انشالا این برنامه فقط با اون اکانت فعال بشه و من هم هیچوقت با اون اکانتِ نحس وارد سیستم نمیشم!!!
    امیدوارم جواب بده!!! )

این رو هم واسه خاطر دوستانی نوشتم که احیاناً ویندوز 8 دارند!
    درصورتی که ویندوز XP یا Vista یا 7 داشته باشید ، با اینکه این سرویس در اونها هم وجود داره ، اما اگه Windows Updates رو به حالتِ غیرفعال تغییر بدید ، دیگه این BITS خودش به صورتِ اتوماتیک فعال نمیشه!

بگذریم از اینکه تبلیغاتِ سایت نودهشتیا خیلی خیلی زیاد شده!
    حالا میگیم « ریاضتِ اقتصادی » هست و ادمین جون ، خب داره کاری رو که باید بکنه انجام میده
    اما خب ، پیشنهادی دادم قبلاً که تبلیغاتِ سایت ، به یه نقطه دور از دسترسِ سایت اما در تیررس دید قرار بگیره
    که امیدوارم در آینده ، با کانتراکتهای جدید ، ادمین این مسئله رو مورد توجه قرار بده!

اینجوری شاید یه کم کمتر به طور ناخودآگاه ، پنجرهء pop-up باز بشه یا دستمون روی تبلیغات بخوره!
    آخه وقتی ما ناخودآگاه تبلیغات رو باز کنیم ، هم ما متنفر میشیم و هم اینکه بی دلیل و بیخود ، واسه سایتهای بیگانه ، کلیکخور درست میکنیم که این از رتبهء نودهشتیا هم کم میکنه!!!!

دوستم میخواست یه سایت واسه فروش و عرضهء یه سری چیز بزنه! (به دلایل امنیتی نمیگم! _ لو رفتنِ محتوا)
    بهش پیشنهاد دادم به جای سایت ، چند تا وبلاگ در بلاگ های مختلف بسازه و اینجوری به جای اینکه یه دامنه رو اجاره کنه و سالانه پول بپردازه ، چند سایت رو مدیریت کنه و مطالب رو در اختیار علاقمندان قرار بده و موفقیت بیشتری کسب کنه!

البته من خودم درصدد هستم یه سایت توی اینترنت بسازم!
    اما خب ، فعلاً از نظرِ مفهومی ، نمیدونم باید به چه سمت و سویی برم! و نیاز به چه خدمتی در اینترنت هست و میتونم چه خدمتی رو با کیفیتِ متناسب ارایه کنم!
    نیاز به خلاقیت دارم الان! خیلی

مدتیه که بوی درختها و گیاهانِ شهر بلند شده!
    بهار اومده
    حقیقتاً دنیا ، زنده شده!

رستاخیر بهار رو به همهء بچه های نودهشتی تبریک میگم
    ویرایش توسط { } : 1391,12,13 در ساعت ساعت : 16:53 دلیل: ویرایش

6. Top | #24335

کاربر نیمه حرفه ای

میانگین پست در روز
    0.87
    تشکر از کاربر
    1,518
    تشکر شده 1,485 در 667 پست
    اندازه فونت

هر چه قدر دیروز خوب بود و بارون هم که اومد قشنگ ترش کرد، امروز تا اینجاش که افتضاح بوده و امیدی هم به از این به بعدش ندارم!
    یه خبر بد و ناراحت کننده شنیدم، و تو مدرسه هم حسابی حالم گرفته شد...
    به هر حال شکرت خداجون...

7. Top | #24336

همکار گروهها

میانگین پست در روز
    0.67
    تشکر از کاربر
    40,542
    تشکر شده 15,169 در 3,239 پست
    اندازه فونت

چقدر دیروز و امروز با هم فرق داشت...
    دیروزی که تو هوای بارونی با دوستات رفتی درکه و بیخیال درس و کلاس!
    و امروزی که اعلامیه ی یکی از هم دانشگاهیات رو به در و دیوار می بینی...

درکِ یه حرف هایی واسه م سخته...
    اصلا نمی فهمم توو مراسمی که یه سری جوون برای دوستی که تازه از دستش دادن،ترتیب دادن، این حرف ها چیه؟!
    آخه دوای دل داغدارشون که این چرندیات نیست
    حیف اون همه زحمتی که واسه ی آوردن چنین آدمی واسه ی سخنرانی تو مراسمشون کشیدن، واقعا حیف...
    کاش آدما اگه قراره دوای دردِ هم نباشن، لااقل نمکِ روی زخم هم نشن...

روزای پر از کار و خستگی و سردرگمی...
    وقتی اونی که باید باشه، نباشه، هیچی سر جای خودش نیست... هیچی

چرا هر چقدر سعی می کنی سرت به کار خودت باشه و با کسی کاری نداشته باشی، بازم پیدا می شن آدمایی که منتظرن تا پیش بقیه خرابت کنن، با نگاهشون متهمت کنن یا اینکه بگن تو این طوری که نشون میدی نیستی! یه زمانی می گفتم بیخیال حرف مردم، مهم نیس کی چی میگه، آدما همیشه یه حرفی واسه زدن پیدا می کنن، ولی الان واقعا واسه م سواله که آخه چرا جلو روی آدم اینطوری و پشت سر آدم اونطوری؟!؟ لااقل میخوای واسه آدم بزنی جرئتش رو داشته باش و وقتی می بینیم از این گوش تا اون گوش لبخند نزن!!

خوش باشین...
    ویرایش توسط brain storm : 1391,12,13 در ساعت ساعت : 16:59

8. Top | #24337

کاربر نیمه حرفه ای

میانگین پست در روز
    0.55
    تشکر از کاربر
    9,603
    تشکر شده 5,209 در 933 پست
    اندازه فونت

به نام خدا

یکشنبه 13 اسفند 1391

میشه پرنده باشی اما رها نباشی
    میشه دلت بگیره اسیر غصه ها شی

حالا که آسمونم دنیای تازه ای نیست
    اونوقت یه جا بشینی محو گذشته ها شی

این آهنگیه که بار بیستمه دارم گوشم میدم! حالا این آخر سالی که من کلی کار رو سرم ریخته، از خودم و زندگیم ناراضی و خسته م، و مضاف بر اینها، احساس پیری می کنم از این گذر عمر!!!، جناب قمیشی و معین این آهنگ رو منتشر کرده ن که رسما اشکم هم دربیاد!

چقدر بغض دارم! چقدر احساس بدی دارم!
    از این گذر عمر، از تغییر کردن دنیا و زندگی ها، از این بی ثمری می ترسم! خوبه عمر آدم بگذره اگر مفید باشه. وقتی می بینی لحظه های جوونیت بی هدف و روتین می گذره، خیلی درد داره.

تو سایه ها بمونی درگیر سایه ها شی
    مفهوم زندگی رو از یاد برده باشی

فکر می کنم این اتفاقیه که واسه من افتاده. من مفهوم زندگی رو فراموش کردم. شایدم هیچوقت یاد نگرفتم!
    کاش یه راه در رو پیدا میشد از این سایه...!

----ملیکا----
    خوبِ خوبِ نازنینِ من
    نام تو مرا همیشه مست می کند
    بهتر از شراب
    بهتر از تمام شعرهای ناب

نام تو
    اگر چه بهترین سرود زندگیست

من تو را
    به خلوت خدایی خیال خود
    " بهترینِ بهترینِ من "خطاب می کنم

بهترینِ بهترینِ من!

9. 23 کاربر از پست melikappp تشکر کرده اند .

10. Top | #24338

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از کاربر
    14,370
    تشکر شده 1,369 در 329 پست
    حالت من
    Sepasgozar
    اندازه فونت

سلام

اصلا حالم خوب نیست مامانم نصف شب رفت پروازش ساعت 7 صبح بود از دیشب قلبم سنگینه نمیدونم شاید خیلی لوسم شاید بزرگ شدم
    همه میگن تو که از پریا وضعت بهتره کیوانو داری خجالت بکش شوهر کردی
    ولی به نظر من که اصلا ربطی نداره م که سر خونه زندگیه خودم نیستم که جای خالیه
    مامانمو خیلی حس میکنم
    خدایا همیشه به مامانم طول عمر زیادو سلامتی بده
    دارم باز چرت و پرت میگم از صبحم تنها بودم اصلا دلم پوسید تو این خونه به خدا
    پریا که تا 4 مدرسه بابام سر کار کیوانم سر کار
    منم زورم به تنها کسی که میرسه کیوانه الان گیر دادم بهش که نمیخوام بیای اینجا
    خب نمیخوام زور که نیست دلم میخواد تنها باشم
    اخیش اینجا نوشتم یکم احساس آرامش کردمانگاری اینجا برام مثل یه خانوادس
    دوسش دارم خب ما بریم فعلنات
    +ببخشید که انقدر چرت و پرت نوشتم ذهنم منسجم نبود
    +همتونو دوست دارم یه دنیـــــــــــــــاا
    " انسانم آرزوست"

11. 22 کاربر از پست negar-sakaki تشکر کرده اند .

12. Top | #24339

Banned

میانگین پست در روز
    0.61
    تشکر از کاربر
    17,301
    تشکر شده 4,325 در 1,096 پست
    اندازه فونت

خوب سلام!
    آقا .... اصن من امروز از همه چی شاکیم.... چرا؟
    نمیدونم ... شاید به خاطر اول صبحم باشه که بی جهت یهو از خواب پریدم... همین جوری الکی!
    یا شایدم به خاطر حرف یکی که نمیشه از حرفاش سرسری گذشت حالت اول صبحم با درجه ی بیشتر گریبانم رو گرفت..
    یا شایدم به خاطر نصیحت ها و حرف های همیشگی که خود طرف هم میدونه که حرفاش رو به عنوان موسیقی متن میشنوم ... دقت کنید که میشنوم ، گوش نمیدم... نمیدونم همون آدم که من الان بهش میگم طرف با چه اعتماد به نفسی هی حرفاشو تکرار می کنه؟
    آها... یا شایستی هم به خاطر دیروز باشه که کلی خاطره نوشتم... بعدش بازم کلی دوباره خوندمش...بعدشم دوباره کلی خشگلش کردم ... بعدشم سر یه چیز فوق مسخره همه چیز پاک شد!
    یا فک کنم به خاطر این باشه که شاید چون امروز به خودم وعده داده بودم که وقتی میام خونه ، خونه مثل همیشه رنجور نیست و بعدش کلی ضد حال خوردم این طوری شدم
    اصـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــن یه وضـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــی
    ...

13. 20 کاربر از پست .Mania. تشکر کرده اند .

14. Top | #24340

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    0.86
    تشکر از کاربر
    10,896
    تشکر شده 10,645 در 1,215 پست
    اندازه فونت

سلام
    آقا دیشب شبمون بخیر شداون عزیزی که پاش شکسته بود بهمون زنگ زده بود منتهاهم گوشی ام رو سایلنت بود هم دفترنبودم مام عین این خجستگان عالم وقتی از ساعت هشت به اون ور تر میره کلهم گوشی را بیخیال میشیم تا بقیه شاکی نباشن ساعت نه و نیم بعد از شام و صحبت های یک روزه بامامان جانمان آمدم یه سر ببینم چه خبره دیدم اوهووووووووو 15 تامیس کال و یک مسیج التماس آمیز که چرا گوشی را برنمیدارم مام درکمال خجستگی گفتیم شوما؟چون شماره برامون ناآشنا بود
    که گوشی لرزید و بلـــــــــــــه از نگرانی درآمدیم یکساعت و نیم داشتیم فک می زدیم
    از زمان شروع هانیکو تا اتمامش فکر کنم دو دقیقه ای یکبار مامان می آمد آلارم میشد و میرفتدست اخرهم آمده میگه مامان سوخت ؛باطری تمام کردی دیگه
    اون بینوا اگه میدونست اینجوری فکت کار میکنه عمرا" اگه زنگ میزد
    آقا یعنی چی ؟حکمتش چیه بعد از احوالپرسی و اوضاع و احوال و شرایط آب و هوایی دست آخر صحبت ها می رسه به مقوله کار
    به قول مامان صبح تا شب که همه چیزت خلاصه شده به کار شب تا صبح هم حتما"خواب کارمو می بینم !

امروز هم رفتیم برای گرفتن وام این منگوله سند خونه امون در حال افتادنه (شل شده )باچسب زورکی نگهش داشتیم به این مقوای بینوای جلد سند رئیس بانک خندیده میگه خانم فلانی مراقب این سیم سرب خونتون باشید بیفته دیگه هیچی باباهم خندیده میگه از دست این آقای رئیس
    خودمان هم شدیم ضامن یعنی این بینوا باباجانمان بس که ضامن ما شده چوب خطش کاملا" پرشده
    استا کریم نشستم ببینم سال دیگه چیزی که بهش اعتقاد دارم که حتما" میشه؛ میشه یانه به قول بابا ما آخر این یکدندگی و کله خرابی و بلندپروازیمون کار دستمان
    الف ) میدهد ؟ ب )نمیدهد ؟ ج )هرچه خداخواست همان میشودد)همه مواردصحیح میباشد
    آغا ما کمک استاکریم رافقط و فقط میخوایم همیـــــــــــن خودش راست و ریس میکنه ای که قربونش برم
    بریم توخط خاطرات بچگی هامون این هانیکو هست از شبکه تماشا میذاره آخ عجیب یاد دوران تحصیل و دلشوره امتحانای ثلث هام میافتم یادش بخیر
    بچه های کوه آلپ هم به جای خوابیدن ظهر بامامان نگاه می کنیم مامان میگه نسیم من توراباردار بودم که این کارتون را برای اولین بار گذاشت آنت هی به مامانش میگفت بچه پسر باشه من فکر میکردم تو دختربشی واسه زهراخیلی بهتره آبجی دار میشه
    موبه مو کل این کارتون را از حفظه و جالبه که این کارتون دوبله اش هم سن منه کلی هم سانسور داره بماند
    ما بریم به زندگی مان برسیم
    یاحق
    «نه درحالت بمان ؛نه درجایت
    همواره روحی باش مهــــــــــاجر
    به سوی مبداء ؛به سوی مقصـــــــــد
    به سوی آنجا که می توانی انسان باشی
    وازآنچه که هستی و هستند فاصله بگیــــــــر
    چون این رسالت دائمی توســـــــت»