آغاز داوری بخش ”عکس” سی و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر

داوری بخش عکس سی و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از صبح امروز، 9 دی ماه، آغاز شد.

به گزارش دریافتی سایت ایران تئاتر از روابط عمومی سی و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، ابراهیم حسینی، مدیر بخش عکس این جشنواره، با اعلام این خبر اظهار کرد: داوران این بخش متشکل از مریم محمدی، رضا موسوی و هادی نوید، قرار است 526 عکس را از 110 عکاس داوری و "تک عکس" برگزیده ارسال شده به دفتر دبیرخانه را نیز انتخاب کنند.
وی در ادامه افزود: هدف ما در این دوره به جای توجه به آمار و ارقام، سختگیری بیشتر در داوریها و ایجاد نمایشگاهی باکیفیت استاندارد و خوب است.
مدیر بخش عکس سی و دومین جشنواره تئاتر فجر خاطرنشان کرد: در ششمین تجربه حضور ثابت بخش "عکس" در این جشنواره، رشد 10 درصدی حضور عکاسان را شاهدیم و همین مسئله دلیلی موجه برای سختگیری داوران به حساب میآید.
گفتنی است، آخرین مهلت ارسال آثار در این بخش تا پایان وقت اداری چهارشنبه، 27 آذرماه، بود. آثار منتخب همزمان با برگزاری جشنواره تئاتر فجر در نمایشگاه "عکس جشنواره تئاتر فجر" نمایش داده میشوند و از سوی دبیرخانه در قالب کتاب "آثار برگزیده مسابقه عکس جشنواره تئاتر فجر" منتشر می شوند. اسامی برندگان نهایی این بخش، همزمان با اسامی برندگان بخشهای دیگر، در مراسم اختتامیه سی و دومین جشنواره تئاتر فجر از سوی هیئت داوران اعلام خواهد شد.
سی و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیری اسماعیل عالی زاده از 24 دی تا 12 بهمن ماه برگزار می شود.