ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان آشتی با عشق | ایکسا.خانوم کاربر انجمن
تور

نودهشتیا
فید آر اس اس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:

رأی دهندگان
97. نظرسنجی بسته شده است.
  • زیر 15

1 1.03%
  • 15 تا 20

21 21.65%
  • 20 تا 25

28 28.87%
  • 25 تا 30

20 20.62%
  • بالای 30

27 27.84%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
  1. Top | #1

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    0.95
    تشکر از کاربر
    11,693
    تشکر شده 215,186 در 2,022 پست
    اندازه فونت

پیش فرض رمان آشتی با عشق | ایکسا.خانوم کاربر انجمن

کتاب به درخواست نویسنده حذف شد .

سلام علیکم بر دوستان و خواننده های با معرفت انجمن 98یا!

این رمان و از همین تریبون تقدیمش می کنم به .ZeinaB. دوست داشتنیم؛ رمان خون قهار

خلاصه:
    یه آقا پسری از سر شیطنت...یه کار بدی میکنه در حق یه دختر خانم نازنازی!
    و دختر خانم داستان به شدت کینه به دل می گیره و تا پسر داستان و بدجوری زمین نزنه حاضر به بخشیدنش نمیشه....
    حالا سوال اینجاست!؟!
    کار سهوی پسر داستان از سرشیطنت؛ ارزش تلافی دختر خانم و داشته یا که نه!؟

مقدمه:

بوسه ام را می گذارم پشت در

قهرکردی , قهرکردم , سر به سر
    تو بیا , در را تماما باز کن

هر چه می خواهی برایم ناز کن
    من غرورم را شکستم , داشتی ؟

آمدم , حالا تو با من آشتی ؟

و د رآخر دو تا خواهش دارم:

یک: نگاهی به ده پست آخر قلب من؛ منطقه ممنوعه! بندازین؛ تغییرات محسوسی اعمال شد...امیدوارم الان راضیتون کرده باشه..

دو: عشق با اعمال شاقه رو صفحه ی اول تنها نذارید اگر( تاکید میکنم) خوندید و از خوندنش حس خوبی داشتید با زدن + توصیه ش حمایتش کنید...من 4 تا کار دیگه به جز شاقه نوشتم اما هیچ کدوم به اندازه ی اون برام باارزش و پررنگ نیست..پس نمی تونم ببینمش بچه م غریب افتاده..

+تایم پست گذاشتن این رمان صبح هاست...

کتاب به درخواست نویسنده حذف شد .
    ویرایش توسط ایکسا خانوم : 1392,09,05 در ساعت ساعت : 17:19
    صرف نظر از رمان های آبکی و سطح پایین اخیر در نودهشتیا جا داره کارهای خاص از دید خودمو معرفی کنم تا خسته نباشیدی به نویسنده های هنرمندشون باشه:
    هیچوقت دیر نیست و ستاره پنهان از مهسا زهیری
    (پوکر)(کارلا)(بی قرارم کن)(چیک چیک عشق)
    (سرنوشت هستی)(نامزد من
    )(بوی خون)
    (آی پارا از سمیه ف.ح)(حصار تنهایی من از پریبانو)
    به سبزی دستای تو از beste

قدیمی تر:
     برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

2. 272 کاربر از پست ایکسا خانوم تشکر کرده اند .

!shamim! , #لـــــــــیلا . م # , * kiana * , ***nazanin , *msbm* , *N*E*G*A*R* , *NaZ@NiN.B* , *SaNaY* , *~SETAREH~* , *آویژه* , *سام* , -ShaDi- , .Monire. , .samira68. , .ZeinaB. , A.M.C.R.7 , abby7 , ABR_SEPED , airena , Altin ay , Aminfar1 , Anahita.s , ana_b , angry girl , arefe90 , Arezoo Khanoom , asal-661 , atika , autumn_dream_86 , AZAR-70 , BaharәH , balatanha , barni , blub2000 , blue heart , booling , brokendoll , Cancer , dander1000atash , dark fairy , Defne , delnaz khosravi , denis** , dina_min , Elahe-73 , Eli 67 , elnaz20 , eshton , F . Kh , fafa77 , farisa , farzaneh-a , fatemeh1990 , fatemeh2001 , fatima64 , FereshteĦ , fermesk , flower_girl , fomika , gandomsa , ghazal p , ghazal-xr75 , ghorob89 , GOLE...KAGHAZI , golnaz78 , googoosh z , habe angori , hala , harimeshgh , haveking , hed2010 , hediyeh_b , Histia , hiva-20 , hoaya , hyunah , ICE.QUEEN , iranian_girl , joana , Kiana S , kr@m.R@ , Laali , leila banoo , lemol , leyla71 , Lida2014 , lilijinan , M mehrane , M.A* , mah banoo , mahboub215 , mahda , mahdiehhjz , mahdiye21 , MAHSA-O , Mahsa313 , mahsaok , Mahya 84 , makhmal_66 , Maman fariba , maneou , maryam2005 , maryam7293 , maryama1992a , marzi marzi , meno , mery1356 , me_ned , mishapasha , miss maryam , MoniRe.S , Mr Don , ms_f90 , mzm1368 , n.shina , nafas1992 , naghi palang , Nahid72 , narjes*** , nastaran1351 , Nedae u , negar p , Nika-Aria , nikoo 123 , niloofar- , ninijoooon , nino_9 , niyayeeeeeesh , ordibehesht91 , paniz_g66 , panteha , Pardis-F , pari2 , parmis86 , patrin , Peart , raz gol , reem1368 , rojina1369 , Roshanak65 , roya1365 , royamehraban , ROZ GOL , Roza18 , rozan98 , rytu , s7453s , s?h?r , saadat2000 , saba28 , saeide735 , sahargoogoo , samaneh ghasemi , sana22 , SANIA-23 , sara-mp , saratara , SeaDaughter , selina63 , sepideh1993 , Sergeant , setaresetar , setayesh1363 , Shabah eshg , shadi.A , sharghi , shavreh , siiiiiima , silver joojoo , silverstar , sima_a_111 , sipa , SKyStoon , Snow Dream , soheila1984 , somy_kh , ssoudeh , strich , t0ranj , tahmin67 , takshakh2838 , tandis2 , TARANOMEMEHR , teddy 23 , The Wind , Tifani Jon , Titania1273 , ti_na60 , tondar1365 , unichorn , UnKnOwN_Sh , vanas , Violet.e , wildfire14 , yasamin_34 , yasesabs , yjdj , zahra126 , zeinab75 , ziiiziii13 , zizi66 , ~Gelareh~ , ~SAREH~ , ~SHADO~ , ~soomi~ , ЯЭ乙νДИ , آذردخت , آسوده , النار , انگشتر , باران ستاک , باران211 , بازیگوش , تابتا , ترسا اميني , ترنج فاطمي , تنها... , جینگو , حریم1 , خیال غزل , دختر مردادی , دخترویروسی , دریا دلنواز , راتمینار , رویای عشق , زینب سادات , ستاره بارون , سحر 20 , سرای بانو , سمانه92 , سپیدوسیاه , شادئ , شب های انتظار , شقایق98 , شهرزاد.م , شیرینusa , طناز-ناناز , عاطفه دلنواز , فاطمه سمیعی , فاطي91 , فرحناز65 , قدسی , لمیس20 , م.م.ر , مامان زهره , محبوبه* , مریم.j , مهسا جمشیدی , مهستی , مونا** , میثاق 1 , میچکا , نازنین 87 , نسرین... , نغمه13 , نوشیس , هانی سالی , هانیه نیکو , هیونگ , پرواس , پری دخترم , پونام , چاله , کاش بتوونم , گل مرداد , ღســـــوزانღ , •Aphrodite• , •●شقایق●• , Ⓕⓐⓣⓘⓜⓐ , ♔ αϻἰг κнаη ♔ , ✖م♥ر✖ی♥م✖ , ✿SOOSAN✿