ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان عشق من و گوریل انگوری !| ایکسا.خانوم کاربر انجمن
تور

نودهشتیا
فید آر اس اس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:

رأی دهندگان
178. نظرسنجی بسته شده است.
  • زیر 15

4 2.25%
  • 15 تا 20

52 29.21%
  • 20 تا 25

52 29.21%
  • 25 تا 30

36 20.22%
  • بالای 30

34 19.10%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
  1. Top | #1

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    0.94
    تشکر از کاربر
    11,693
    تشکر شده 215,192 در 2,022 پست
    اندازه فونت

پیش فرض رمان عشق من و گوریل انگوری !| ایکسا.خانوم کاربر انجمن

کتاب به درخواست نویسنده حذف شد .

بسم الله الرحمن الرحیم!

مقدمه:

به سلامتی خانم هایی
    که میخوان پارک دوبل کنن
    روسری لیز میخوره،
    شال میافته از سرشون
    دکمه مانتو باز میشه،
    دستشون میخوره به برف پاک کن
    اشتباهی میزنن تو ۴ به جا دنده عقب
    آخر سر هم خاموش میکنن !

خلاصه:
    کمند یه دختره! یه دختر دیوونه ی دوست داشتنی! خودش و برادراش چهارقلوان!
    این کمند خانم ما سر داداشاش و گول می مالونه و ....

شخصیت ها:
    الیاس!
    کامران
    کامیار
    کامیاب
    کمند

ژانر: اکشن عاشقانه!

فصل بندی:
    فصل اول: مسیر پرواز!
    فصل دوم: سقوط آزاد!
    فصل سوم: فاتح قلب سنگ!

+با عرض سلام و روز بخیر!
    +خخخخخ خوشتون اومد از مقدمه؟! این داستان از اون داستان هاست که می دونم خوشتون می اد!

+پس به خواهش همیشگیم! صبور باشید و بهم اعتماد کنید!

مدتهاست که گِله دارم ازتون؛ زیاد هم دارم:
    من نه رمان نویس انجمنم!
    نه کاربر رنگی م!
    یه کاربر ساده م که لذت می برم از همراهیتون و مدتهاست بخاطر شماها دارم می نویسم، فقط بخاطر شماها!
    پــــــــــس! بیاین انصاف به خرج بدین! درسته که در حد نویسنده ها نیستم..اما اجازه بدین با دیدن تشکرو امتیازاتتون...حـــــس کنم ...بدون درنظر گرفتن رنگ و رتبه...براتون مهم هستم!
    همون وقتی که باقی نویسنده ها می ذارن و من و سایر دوستان می ذاریم پس چرا باید ساده بخونید و بگذرید! بدانید و آگاه باشید جنایته که بخونید و حتی سزاوار تشکر زدن هم نبینید پست هارو!

+راستی امروز تولد دختر عمم لیلاست...این هم تقدیم به لیلای من!

یا علی گفتیم و عشق؛ آغاز شد!

کتاب به درخواست نویسنده حذف شد .
    ویرایش توسط ایکسا خانوم : 1392,07,28 در ساعت ساعت : 17:09
    صرف نظر از رمان های آبکی و سطح پایین اخیر در نودهشتیا جا داره کارهای خاص از دید خودمو معرفی کنم تا خسته نباشیدی به نویسنده های هنرمندشون باشه:
    هیچوقت دیر نیست و ستاره پنهان از مهسا زهیری
    (پوکر)(کارلا)(بی قرارم کن)(چیک چیک عشق)
    (سرنوشت هستی)(نامزد من
    )(بوی خون)
    (آی پارا از سمیه ف.ح)(حصار تنهایی من از پریبانو)
    به سبزی دستای تو از beste

قدیمی تر:
     برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

2. 502 کاربر از پست ایکسا خانوم تشکر کرده اند .

!mina , !shamim! , # MiTrA.Sa # , #sevda# , "Hasti" , (='.'=) , ***nazanin , *Fatemeh.K* , *msbm* , *N*E*G*A*R* , *NaZ@NiN.B* , *ROMI* , *SaNaY* , *shima* , *Silver Sun* , *yasi , *~aida bala~* , *آلتینای* , *آویژه* , *باران بهاری* , *دخت تپل* , *ریحانه# , *فراموشی* , --Nila-- , . ماه بآنو . , ...shadow girl , ..p.e.g.a.h.. , .::.Sara.::. , .:BahaR:. , .:haniyeh:. , .arsana. , .ZeinaB. , 021girl , 115-مروارید , 1midya , 4friend , 6nana , 85@HADIS , ==== , @ DINA @ , @M!$ , Aamin , abby7 , ABR_SEPED , aida nilsaz , airena , Aminfar1 , ana23 , anahid 33 , Anahid75 , Anahita.s , ana_b , Angelical , angelina , angry girl , Anolin , arad ahmadi , Arezoo Khanoom , arezoo786 , arshida1994 , asal-661 , atashgah62 , AtI2020 , atika , aty72 , autumn_dream_86 , ava-d , ava.n , ayandeh1 , ayda_ayda , azad_awesome , AZAR-70 , Azar.JoOon , azidan , bad lady , BaharәH , banix , banooshab , barane khazan , barni , bast girl , batiii , behnaaz , blub2000 , Boshra.M , chobiiin , dander1000atash , dark chocolate , dark fairy , dark lady , Darya 78 , darya19 , Defne , Deldel , denis** , dezy , dina_min , dispassionate , dokhtare khial , DORI JOOON , duste man , EasTern_Girl , eghlima*** , eizz , elhamgh , Eli 67 , elianoos , esfarzaneh , F . Kh , F.M.1990 , f2kral , faezeh97 , fafa77 , farisa , Farnaz , farshte , farzaneh-a , fatemeh1990 , fatemeh2001 , fatemeh466 , fatima64 , fermesk , foruzan-k , gandomsa , ghazal-xr75 , ghorob89 , golgoli jaan , golnuosh , googooli girl , habe angori , ham10m , haniie , haniyeh120 , harimeshgh , haveking , hediyeh_b , Hella , HElliA :D , hengameh.sh. , hermiun_0 , hisss... , Histia , hiva-20 , homa41 , hyunah , ICE.QUEEN , id001370 , iranian_girl , iyzak , katy.Min , khomar , ki@na , kimia joon , kimia.76 , kimia.ace , kiumars , KOKI , kr@m.R@ , L!nA , Laali , ladan khanoom* , LandGirl , legend69 , leila banoo , leyla71 , Lida2014 , love is.. , luna.brillante , mah banoo , mahana1 , mahda , mahdi3h , mahdiehhjz , mahnazmom , mahsa25 , Mahsa313 , mahsaj , mahtab10 , mahtabi22 , MaHvash.22 , Mahya 84 , makhmal_66 , Maman fariba , maneou , mansoure , marale , marjan2177 , maryam56 , maryama1992a , marzi marzi , math20 , maya 74 , me li na , mega , mehrnaz_k , mehrsa_m , mellina2000 , mery1356 , me_ned , miiiSHa , miracle72 , miss maryam , miss15 , modern girl , mona71 , mona92 , Monaica , monir1343 , MoniRe.S , moria , motahareh75 , ms_f90 , mzm1368 , n!loof@r , N*A*Z*L*I , n.a. , nafas1992 , nahaljooni , Nahid72 , nastaran1351 , nastaran_702 , nazi1375 , Nedae u , neela , negar1373 , niazruby , NiceNoice , Nika-Aria , nikoo 123 , nilid312 , niloofarafoolin , niloofarlover , NiNa.S , noonoo_k , nrezaii , orange..A , ordibehesht91 , p.gh , p@rn@z , pakdel , paniz_g66 , pani_z , panteha , Pardis-F , pare , parisun64 , pariش , Parmida. , parmis86 , parshan 77 , pegah.a , pegah77 , persian boy_22 , pingo pingo , pure13 , raha_lucky , Ramaan , redrose_love68 , Roghaye57 , rojina1369 , Roshanak65 , roya1365 , roya62 , ROZ GOL , rozan98 , rtin , s7453s , s?h?r , saadat2000 , sabooha , saghi.m , Sahar joojoo. , sahargoogoo , saieh92 , samandf , samaneh ghasemi , SamanehBanooo , Samira Abedi , SANIA-23 , sania555 , sara.HB , sara.sn93 , sarah1 , saratara , sayeh66 , scarlet25 , sea ster , selina63 , Sepideh1378 , sepideh76 , sera lak , Sergeant , Seta jojo , SETARE SOHEYL , setaresetar , setayesh1363 , seti jojo , setia22 , Shabah eshg , SHADI 73 , shadow_das , shafagh 69 , shahin47 , shanti , sharare.afs , sharghi , shayesteh 96 , sheyda-1990 , shimoska , Shining Star , shiny star1 , sh•m•s , sibsorkhhava , siiiiiima , simaN , sima_a_111 , SKyStoon , sly&spy , Snow Dream , Snow Princess , soheila1984 , sokot shab , Sokout , solia , somy_kh , soode , spgsara , ssoudeh , star1400 , strich , suny girl , susanzandieh , sushiyant11 , T.A.C 7 , tahmin67 , tak.par , takshakh2838 , tandis2 , tanha75 , teddy 23 , Tifani Jon , Titania1273 , tondar1365 , tornado.n , tsunami , unichorn , UnKnOwN_Sh , vanas , vorooojak77 , wildfire14 , YaaaaC , yada , yas6662 , yasaman20 , yasesabs , yasii bano , zahra126 , zanbagh , zdragon , zeinab75 , _Azadeh_ , _farnaz_ , ~*~havva~*~ , ~anahita~ , ~sara76~ , ~SAREH~ , ~soomi~ , ~میتیل~ , ×mahla.r:.: , ЯЭ乙νДИ , ؛؛؛مهتا؛؛؛ , آذردخت , آرام.د , آرزو-دانايي , آسمان ابری , آسوده , آشنای غریب , آليس , آنیلا , آوان , اب و اتش , ارغوان1367 , ازلی , اقا ناز , الهام جوكار , الهام72 , الیرا , انیتا جنوبی , ایلسا , ایپک یولی , باران211 , بانوی برفی , بهارجون , بي بي فري , تابتا , ترسا اميني , ترنج خاتون , تنهای پردرد , جودی ابوت شیطون , حریم1 , حلا خانوم , حنیفا58 , خیال غزل , دختر مردادی , دخترشیراز , دخترویروسی , درسام , دریا دل , دریا دلنواز , دل آرا دشت بهشت , رابین * , راتمینار , رادمینا , راضیه60 , رویای عشق , زوها , سارینا گلی , ستاره بارون , ستاره کویر , سرای بانو , سسسی , سمانه92 , سوداا , سوگلی72 , سوگی گوگول73 , سپیدوسیاه , سکوت من , شادئ , شادی* , شاپررک , شاپرک13 , شب بی ستاره , شقایق98 , شمیم کوچولو , شهرزاد 2 , شیرینusa , عاطفه دلنواز , عمه خانم , فائزه* , فاطمه ^_^ , فاطي91 , فرحناز65 , فرنوش عاشق , فروغ خانوم , قدسی , لمیس20 , لیلیپوت , م.نوری , مادرم , مامان زهره , مانا61 , مانیان , محبوبه* , مرزنگام , من و تو ! , مهرگان بانو , مهسا ا , مهستی , مونا** , نارنجک نودهشتیا , نازي. , ندای بهار , نسرین... , نغمه13 , نفس_20 , ننه هانی و حوری , نهال جون , نوشیس , نگار2013 , نگان , نیاز.ش , نیــــــــروانا , نیلوفرقائمی فر , نیکیا , هاتف4 , هانــــــــــیه , هانی سالی , هانیه نیکو , هميشه بهار , همیسا , پاپلی , پتی-یا , پرطلا , پرهوده , پری دخترم , پریبانو , پونام , چشم خمار , چلیپا , کاش بتوونم , کیاندخت 70 , کیمیا 1998 , گيسوي پاييز , یه دختر1995 , یگانه , დshadow girlდ , ღHesaneღ , ღســـــوزانღ , •Aphrodite• , Ⓕⓐⓣⓘⓜⓐ , ♥Arezoo , ❤❤ ZOLAL ❤❤